Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
kampouras
Δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα με το παιχνιδι μας!Ειμαστε πλεον αυτοχειρες της ολης καταστασης!

Και θελω να σημειωσω οτι την τεταρτη το παιχνιδι μεταξυ γασε-αρη γλυφαδας, θα ειναι ισως το κομβικο σημειο για την σωτηρια μιας εκ των δυο!Καλη επιτυχια στα παιδια και να χαρουν τον αγωνα που πλεον αλλες ομαδες δεν το κανουν!
nsmirni
QUOTE(white_chocolate @ Feb 14 2009, 02:13 ) *
Υπάρχει ζωή στη Νέα Σμύρνη!!!

Συγχαρητηρια στα παιδια που το πιστεψανε.
Συγχαρητηρια στον προπονητη που εστησε με πολυ καλο τροπο την ομαδα στην αμυνα και ξεθεωσε τους αντιπαλους παιχτες.
Συγχαρητηρια επεισης που κρατηθηκε σε καποιοες φασεις και δεν πηρε τεχνικες ποινες. 41.gif
41.gif
Θα ηθελα επιπλεον ομως να τονισω και κατι αλλο.Απο την εμπειρεια μου στο κοουτσαρισμα μεχρι τωρα (ελπιζω να μην καρφωνωμαι) θα συμβουλευα τα παιδια και εγω οπως αλλωστε θα εχει κανει και το προπονητικο team της αμαδας, να εχουν υπομονη στην επιθεση και να μην βιαζονται . Ο υπερμετρος ενθουσιασμος βγαζει βιασυνη και μπορει να χαθει ενας αγωνας απο το πουθενα.
Οι οργανωτες του παιγνιδιου ας εκμεταλευτουν το ταλεντο τους και τους επισης αρκετους καλους σουτερ που εχει η ομαδα και τοτε ολα θα στρωσουν.
Και κατι για την διατησια.Για μια ακομα φορα ηταν κακοι και εκαναν πολλα λαθη απο τα οποια σε ποσοστο τουλαχιστον 70% ηταν για μια ακομη φορα σε βαρος του αοκ.Θελω να πιστευω οτι εχουν παρει τα μυνηματα τους απο τους αρμοδιους φορεις αλλα δυστηχως εξακολουθουν να ειναι ανεπαρκεις.

καλη συνεχεια αοκαρα
με ψυχη στην Ελευσινα την παρασκευη
themis7
Γ΄ ανδρών
Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας – Δραπετσώνα (Γαρδέλης , Γερουλάνος) κομ. Τσάμης
κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – Άρης Γλ. (Δημητρόπουλος , Γκιάτης ) κομ. Παπαγιαννόπουλος
κλ. Ελληνικού 20.30 Ελληνικό – Παννεαπολικός (Μαγγωνάκης , Ζαγοράκης ) κομ. Τσίχλας
κλ. Δασκαλάκης Ελευσ. 20.30 ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη (Αρφαρά, Φασόλης) κομ. Χατζηπαρασκευάς
κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος (Κάρδαρης, Βρέντας) κομ. Δραμεσιώτης
κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων – Σούρμενα (Ντζαμάρας , Λάτσης) κομ. Μίχας
κλ. Ν. Πέραμου 20.15 Ν. Πέραμος – ΟΚΕ (Μαραβέλιας , Γαβριήλ ) κομ. Χελιώτης
tatauliotis
QUOTE(killbill12 @ Feb 14 2009, 00:47 ) *
Σούρμενα -Τελαμωνας=1
ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα=1



Δυστυχώς οι διαιτητές (ή μάλλον ο ένας διαιτητής) έκανε το θαύμα του και η Δραπετσώνα κέρδισε την ομάδα μας.
Το παιχνίδι ήταν σε γενικές γραμμές μέτριο προς κακό, με εξαίρεση κάποια ξεσπάσματα της Δραπετσώνας, η οποία στηρίχθηκε σε σούτ έξω από τα 6.25 . Τα Ταταύλα δεν βρέθηκαν σε καλή μέρα, δεν πίστεψαν στην νίκη, και σε συνδυασμό με κάποια λανθασμένα σφυρίγματα δεν κατάφεραν να φύγουν με το ροζ φύλλο αγώνα από την Δραπετσώνα.

Ακόμα ελπίζουμε για άνοδο!!! Πάμε για νίκη αυτή την αγωνιστική!
diogo
QUOTE(themis7 @ Feb 16 2009, 01:51 ) *
Γ΄ ανδρών
Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας – Δραπετσώνα (Γαρδέλης , Γερουλάνος) κομ. Τσάμης
κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – Άρης Γλ. (Δημητρόπουλος , Γκιάτης ) κομ. Παπαγιαννόπουλος
κλ. Ελληνικού 20.30 Ελληνικό – Παννεαπολικός (Μαγγωνάκης , Ζαγοράκης ) κομ. Τσίχλας
κλ. Δασκαλάκης Ελευσ. 20.30 ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη (Αρφαρά, Φασόλης) κομ. Χατζηπαρασκευάς
κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος (Κάρδαρης, Βρέντας) κομ. Δραμεσιώτης
κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων – Σούρμενα (Ντζαμάρας , Λάτσης) κομ. Μίχας
κλ. Ν. Πέραμου 20.15 Ν. Πέραμος – ΟΚΕ (Μαραβέλιας , Γαβριήλ ) κομ. Χελιώτης



αρα τελαμωνας-δραπετσωνα 2 εχει 5/5 αν δε κανω λαθος με τον πρωτο ρεφερι!
kampouras
παλι ο γαρδελης της σφυριζει σε μια δυσκολη εδρα ε?ti na peis....pleon!!!
MILKO
QUOTE(diogo @ Feb 16 2009, 15:11 ) *
αρα τελαμωνας-δραπετσωνα 2 εχει 5/5 αν δε κανω λαθος με τον πρωτο ρεφερι!

2/3 το ενα +30 και η ηττα με μεγαρα φιλε καμπουρα αρα εσει αστο.

diogo λαθοσ κανεισ οχι αλλεσ εντύπωσης φιλε

Εμάς δεν έγινε με οκε και εγώ είδα Δραπετσώνα –ταταυλα 3ο δεκάλεπτο και μετά φίλε δεν είδα να ευνοούν Δραπετσώνα νομίζω ότι η Δραπετσώνα ήταν καλύτερη φίλε ταταυλιοτη

Πιστεύω Αρμενική - Δραπετσώνα θα παιχτεί η πρώτη θέση γιατι ειναι η
καλύτερες ομάδες με τους καλυτέρους προπονητές
kampouras
θα γινει κατι στο τελος του πρωταθληματος που θα ειναι εκπληξη για ολους σας κοιτωντας το προγραμμα και βλεπωντας τους αγωνες τις καθεμιας ομαδας!Εχω την εντυπωση οτι υπαρχουν δυο πιο ευκολα προγραμματα για δυο ομαδες που κυνηγουν ανοδο....!για να δουμε!!!!

Επομενη αγωνιστικη προγνωστικα για δικη μου ταπεινη αποψη!

Τελαμώνας – Δραπετσώνα= 2 δεν νομιζω να μπορεσει να δυσκολεψει ο τελαμωνας την δραπετσωνα αλλα θα μου αρεσε ο ασσος!
Ταταύλα – Άρης Γλ.=1 δεν νομιζω να δυσκολευτουν ιδιαιτερα αλλα μακαρι να γινει η εκπληξη!
Ελληνικό – Παννεαπολικός=1
ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη=1 το ματς σωτηριας.Ισως μιλησει η εδρα!Σε περιπτωση ηττας ολα τελειωσαν για γασε!
Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος=2 Η τελευταια ελπιδα για ανοδο!
Εν. Αρμενίων – Σούρμενα=1 Δεν νομιζω τα σουρμενα να καταφερουν να δυσκολεψουν τους αρμενιους στην εδρα τους αλλα μακαρι να γινει και αυτο και να κερδισουν τα σουρμενα!!
Ν. Πέραμος – ΟΚΕ=1 Λογω πολυ δυνατης εδρας αλλα θα μου αρεσε διπλο συμφερει τη ομαδα μου!
magic jonhson
Δυστυχως τα νεα για τη νεα σμυρνη δεν ειναι καλα.Πανω που εκανε μια καλη νικη ηρθαν οι τραυματισμοι.Ετσι με το γασε εκτος των δυο σιγουρων απουσιων που θα εχει λογω ωρας ( το 8:30 ειναι πολυ δυσκολη ωρα για καποιους ) δυστυχως θα λειψουν αλλοι 2 λογω τραυματισμων και ισως και ενας ακομα που ειναι αρωστος.Εαν βαλεις και το νο 4 που εφυγε φανταρος τοτε δυσκολα θα κατεβει με 12αδα την παρασκευη
nsmirni
QUOTE(magic jonhson @ Feb 17 2009, 17:19 ) *
Δυστυχως τα νεα για τη νεα σμυρνη δεν ειναι καλα.Πανω που εκανε μια καλη νικη ηρθαν οι τραυματισμοι.Ετσι με το γασε εκτος των δυο σιγουρων απουσιων που θα εχει λογω ωρας ( το 8:30 ειναι πολυ δυσκολη ωρα για καποιους ) δυστυχως θα λειψουν αλλοι 2 λογω τραυματισμων και ισως και ενας ακομα που ειναι αρωστος.Εαν βαλεις και το νο 4 που εφυγε φανταρος τοτε δυσκολα θα κατεβει με 12αδα την παρασκευη

Δεν πειραζει, και με δεκαδα να κατεβει να παιξουν με ψυχη και μυαλο και δεν θα υπαρξει προβλημα.
Σταχυοφόρος
QUOTE(nsmirni @ Feb 17 2009, 18:29 ) *
Δεν πειραζει, και με δεκαδα να κατεβει να παιξουν με ψυχη και μυαλο και δεν θα υπαρξει προβλημα.


Γιατί δεν θα υπάρξει πρόβλημα; Μόνοι σας θα παίξετε ή ξαφνικά γίνατε οι Lakers;
ibiza
ΤΟ ΓΑΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
!and1!
QUOTE(magic jonhson @ Feb 17 2009, 16:19 ) *
Δυστυχως τα νεα για τη νεα σμυρνη δεν ειναι καλα.Πανω που εκανε μια καλη νικη ηρθαν οι τραυματισμοι.Ετσι με το γασε εκτος των δυο σιγουρων απουσιων που θα εχει λογω ωρας ( το 8:30 ειναι πολυ δυσκολη ωρα για καποιους ) δυστυχως θα λειψουν αλλοι 2 λογω τραυματισμων και ισως και ενας ακομα που ειναι αρωστος.Εαν βαλεις και το νο 4 που εφυγε φανταρος τοτε δυσκολα θα κατεβει με 12αδα την παρασκευη


Οσοι παιξουν πρεπει να τα δωσουν ολα μονο κ μονο για να μη παει χαμενη η προηγουμενη νικη. Θαναι κριμα.
Δυσκολο παιχνιδι. Οποιος το θελει περισσοτερο θα το παρει. Δικαιολογιες δεν υπαρχουν.
Απτη στιγμη που φτανει στο σημειο να παιζει την κατηγορια μεσα στην ελευσινα ειναι στο χερι της Νεας Σμυρνης.
Τα ιδια ισχυουν κ για Γασε που σιγουρα εχει το προβαδισμα λογο εδρας κ πληρους ροστερ.
hoosiers
Θα τολμησω και γω με την σειρα μου να κανω για πρωτη φορα προγνωστικα για την αγωνιστικη που μας περιμενει.

Τελαμώνας – Δραπετσώνα= 2 Ευκολα η δυσκολα θα το παρει το ματσακι η Δραπετσωνα
Ταταύλα – Άρης Γλ.=1 Δυσκολο το διπλο...
Ελληνικό – Παννεαπολικός= 2 Δυσκολο ματς.Θα κριθει στις λεπτομερειες
ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη=1 Πολλες απουσιες η Νεα Σμυρνη οπως λενε..
Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος=1 Υπαρχει υποψια εκπληξης..ειδικα ετσι οπως ειναι τωρα η ΝΕΜ...
Εν. Αρμενίων – Σούρμενα=1 Ανετα η Αρμενικη
Ν. Πέραμος – ΟΚΕ=1 Χρειαζεται νικη η Νεα Περαμος για να παραμεινει στο παιχνιδι ανοδου

Παμε τωρα κουβα bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
leonkalf
QUOTE (kampouras @ Feb 17 2009, 02:42 ) *
Ελληνικό – Παννεαπολικός=1 και με διαιτησια υπερ ελληνικου!

Αυτό πως το ισχυρίζεσαι? Είναι σαφές υπονοούμενο... Προσβάλεις διαιτητές και ομάδα.

Σε παρακαλώ είτε να αναιρέσεις είτε αν ξέρεις κάτι να βγεις επώνυμα και να το καταθέσεις αλλιώς το ποστ θα επεξεργαστεί και θα σβηστεί αυτό το σημείο (μαζί με πρόσθεση 1 φάουλ).

Τα έχουμε ξαναπεί...!!!
nsmirni
QUOTE(Σταχυοφόρος @ Feb 17 2009, 18:57 ) *
Γιατί δεν θα υπάρξει πρόβλημα; Μόνοι σας θα παίξετε ή ξαφνικά γίνατε οι Lakers;

smiley.gif εγραψα τον λογο για τον οποιο δεν θα υπαρξει προβλημα.
Με το Γασε θα παιξουν και οχι μονοι τους.
οσο για τους Lakers, ασε καλυτερα τις ειρωνειες.
diogo
QUOTE(MILKO @ Feb 16 2009, 23:29 ) *
2/3 το ενα +30 και η ηττα με μεγαρα φιλε καμπουρα αρα εσει αστο.

diogo λαθοσ κανεισ οχι αλλεσ εντύπωσης φιλε

Εμάς δεν έγινε με οκε και εγώ είδα Δραπετσώνα –ταταυλα 3ο δεκάλεπτο και μετά φίλε δεν είδα να ευνοούν Δραπετσώνα νομίζω ότι η Δραπετσώνα ήταν καλύτερη φίλε ταταυλιοτη

Πιστεύω Αρμενική - Δραπετσώνα θα παιχτεί η πρώτη θέση γιατι ειναι η
καλύτερες ομάδες με τους καλυτέρους προπονητές



λαθος φιλε μονο τα μεγαρα τους κερδισαν αρα 4/5...
εντυπωσεις δεν δημιουργω κ ειναι κ λογικο οι ομαδες που ειναι σε τροχια ανοδου να ευνοουνται!καποιες περισσοτερο καποιες λιγοτερο,απλα η συγκεκριμενη ομαδα με τον τροπο που την σφυριζουν φετος εχει κανει ολη τη γ εσκανα να ασχολειται μαζι τησ,οχι μονο γιατι ειναι καλη ομαδα αλλα γιατι την πανε κ με χιλια....εδω αυτα γινονται στην α1 στη γ εσκανα δε θα γινονται?
φιλικα

diogo
Σταχυοφόρος
QUOTE(nsmirni @ Feb 18 2009, 11:32 ) *
smiley.gif εγραψα τον λογο για τον οποιο δεν θα υπαρξει προβλημα.
Με το Γασε θα παιξουν και οχι μονοι τους.
οσο για τους Lakers, ασε καλυτερα τις ειρωνειες.



Δηλαδή ο λόγος που θα νικήσετε το ΓΑΣΕ είναι το ότι αντίπαλος είναι το ΓΑΣΕ; Ωραίο επιχείρημα, από κάποιον ενήλικο που θέλει να βλέπει καθαρό μπάσκετ... Η δική σου αναφορά είναι ειρωνία, όχι η δική μου.

Ποιά η διαφορά σας με το ΓΑΣΕ; 4-14 εσέις, 4-13 εκείνοι με ένα ματς λιγότερο... Αν χάσετε είμαι σίγουρος ότι θα φταίνε οι φωνές του Μαυρογιάννη ή οι Αρφαρά και Φασόλης (μπορεί και το κρύο του γηπέδου, ίσως και ο ανάδρομος Ερμής)...
leonkalf
Σταχυφόρος και nsmirni STOP και οι 2!!!
Αν θέλετε να συνεχίσετε να τσακώνεστε και να ειρωνεύεστε, με πμ ...

Βγαίνετε offtopic.gif ...
kampouras
Μολις μπηκα στο τοπικ και ελαβα ενα προσωπικο μηνυμα απο τον διαιτητη μαγγωνακη!Χαιρομαι που τελικα καποιοι διαιτητες διαβαζουν αυτο το forum και προσπαθουν να καλυτερεψουν την διαιτησια!!Που συστυχως φετος εχει τα χαλια της οσο και αν δεν το δεχονται μερικοι!Τα ευσημα μου στον μαγγωνακη και ευχομαι να συνεχισει να ειναι μεσα στους δυο καλυτερους διαιτητες για μενα της γ' μαζι με τον ντζαμαρα!!!
killbill12
QUOTE(kampouras @ Feb 18 2009, 15:17 ) *
Μολις μπηκα στο τοπικ και ελαβα ενα προσωπικο μηνυμα απο τον διαιτητη μαγγωνακη!Χαιρομαι που τελικα καποιοι διαιτητες διαβαζουν αυτο το forum και προσπαθουν να καλυτερεψουν την διαιτησια!!Που συστυχως φετος εχει τα χαλια της οσο και αν δεν το δεχονται μερικοι!Τα ευσημα μου στον μαγγωνακη και ευχομαι να συνεχισει να ειναι μεσα στους δυο καλυτερους διαιτητες για μενα της γ' μαζι με τον ντζαμαρα!!!

Οποτε αλλαξε η γνωμη σου για την διατησια υπερ του Ελληνικου ή ισχυει ακομα?
kampouras
απο την στιγμη που δεν ηξερα οτι σφυριζει ο μαγγωνακης ειχα διαφορετικη αποψη..επομενως τωρα λεω το εξης ελληνικο-πανεαπολικος=2 και θα κριθει στις λεπτομερειες!χαραλαμπιδης εναντιον βιλια ....
killbill12
Το θεμα ηταν να μην γινοταν καθολου το σχολιο... Γενικα δεν συμφωνω με την κατακραυγη εναντιον της διατησιας (οχι μονο απο εσενα, μην παρεξηγηθω), αλλα μαλλον ανηκω στην μειοψηφια!!! peace.gif
taz4
QUOTE(killbill12 @ Feb 18 2009, 15:40 ) *
Το θεμα ηταν να μην γινοταν καθολου το σχολιο... Γενικα δεν συμφωνω με την κατακραυγη εναντιον της διατησιας (οχι μονο απο εσενα, μην παρεξηγηθω), αλλα μαλλον ανηκω στην μειοψηφια!!! peace.gif


Προφανώς δεν ξέρει πως και σε άλλη ομάδα της κατηγορίας ανήκει παίχτης διαιτητής και επίσης σε κάποια ανήκει παίχτης που είναι και αύτος στο χώρο(γραμματεία)...αλλά προφανώς το θέμα είναι να μην ασχολούμαστε με τη διαιτησία...
κάποιοι εδώ όμως(όχι μονο ο kampouras ) στα μισά τους ποστ μιλούν για διαιτησία!

*αυτό το λέω γιατί για τον παίχτη-διαιτητή του ελλήνικού ακούστηκε στο Β γύρο και όχι στον πρώτο με τις 6 ήττες...
MILKO
QUOTE(rookie @ Feb 18 2009, 15:55 ) *
Προφανώς δεν ξέρει πως και σε άλλη ομάδα της κατηγορίας ανήκει παίχτης διαιτητής και επίσης σε κάποια ανήκει παίχτης που είναι και αύτος στο χώρο(γραμματεία)...αλλά προφανώς το θέμα είναι να μην ασχολούμαστε με τη διαιτησία...
κάποιοι εδώ όμως(όχι μονο ο kampouras ) στα μισά τους ποστ μιλούν για διαιτησία!

*αυτό το λέω γιατί για τον παίχτη-διαιτητή του ελλήνικού ακούστηκε στο Β γύρο και όχι στον πρώτο με τις 6 ήττες...

Σύμφωνο απόλυτα μαζί σου σε όλα αλλά να σε ρωτήσω ?
πως βγαίνει και λέει πως μίλησε με μαγγωνακη, ότι και να είπαν δεν έχει σημασία , εκτός ότι εκθέτη πιστεύω των άνθρωπο με βάζει και σε υποψίες έτσι δεν είναι ?
και σε ρωτώ γιατί αλλάζει την άποψη του για το αποτέλεσμα και πιστεύω ότι είσαι αθλητής του ελληνικού γιαυτο απευθύνομαι σε εσένα αν κάνω λάθος συγνώμη .

Ξερώ ότι ο παννεαπολικος έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς
Ότι το ελληνικό έχει Βίλια στην ομάδα
Ότι η Δραπετσώνα έχει έφηβο διαιτητή
Αλλά αυτό να βγαίνει ο φίλος να λέει ότι του έγραψε ο μαγγωνακης και να αλλάζει άποψη για των αγώνα δεν το έχω ξαναδεί τη να πω και ασχολούμαστε μονό με το ελληνικό ,των Άρη και τη Δραπετσώνα για τη διαιτησία .
και μη μου γράψεις ότι επειδή δεν είχες δη ποιος είναι διαιτητής φίλε καμπούρα αστό
Αυτά τα γραφώ γιατί και εσύ είσαι από αυτούς που γραφούν για γαρδελη τζαμαρα την εσκανα το ελληνικό τη Δραπετσώνα των Άρη κλπ
δηλαδή .η Δραπετσώνα και το ελληνικό όταν κερδίζουν πάντα φτενέ η διαιτητές και θα διαβάζουμε την παρασκευή πάλι τα ιδία και τα ιδία

εγώ έχω να πω ότι
(Η Δραπετσώνα έχασε από το ελληνικό γιατί δεν έβαλε της βολές .
Στα μέγαρα ας έβαζε ο υφαντής το καλάθι που ήταν μονός για να κερδίσει
Ο παννεαπολικος αφού έφταιγε ο γαρδελης με τη Δραπετσώνα και της έβγαλαν το όνομα γιατί έδιωξε τον μωησιαδη τη τους φταίει
Ο Άρης έχει σχεδόν πέσει και εμείς λεμέ ότι των σπρώχνουν
Η Δραπετσώνα έχασε από αρμενική με +4 και ο ένας διαιτητής έχει συγγενή του στη Δραπετσώνα και είναι αυτός που έδωσε λάθος σφύριγμα στο τέλος και έχασε η Δραπετσώνα αυτό όμως δεν το γραφεί κανείς
Το ελληνικό έχασε από Ν.Περαμο 1η αγων. Γιατί αφού το σπρώχνουν το ελληνικό πως έγινε αυτό )
Παιδιά πιστεύω ότι και εγω και πολλοί αλλοι εχουμε ξεφύγει ας ασχολιθουμαι με της ομαδες μας και να αλλάζουμε άποψης χωρίς να δημιουργούμαι εντύπωσης για της άλλες ομάδες
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΝΕΠΟΛΙΚΟΣ είναι η ποιο καλές ομάδες
kampouras
Ρε φιλε milko σε λιγο θα μας πεις οτι μιλησα μ μαγγωνακη και κανονισα και τον αγωνα....Ασε μας σε παρακαλω...που λες οτι θες...!Δεν ειχα δει καν ποιος σφυριζε αλλα ουτε και με ενδιαφερει να κοιτω διαιτητες!εΧΕΙς ΔΙΚΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ!ΔΕΚΤΟ!
Τελοςπαντων ξερει κανεις ποσο ηρθε το γασε με αρη για το αναβληθεν?
ACAPULKOS
ΓΑΣΕ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53-69
leonkalf
Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής και η βαθμολογία

Σούρμενα – Τελαμώνας 68-62
ΔΑΣ Δραπετσώνα – Ταταύλα 73-66
Άρης Γλ. - Ελληνικό 53-55
Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ 108-55
Ν. Σμύρνη - ΝΕ Μεγαρίδος 56-53
Ν. Πέραμος – Δάφνη Αγ. Δημ. 69-61
ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων αναβλ. λόγω απουσίας 2ου διαιτητή

Βαθμολογία
(σε 18 αγ.)
1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 14-4 32
2. Εν. Αρμενίων 13-4 30
3. Παννεαπολικός 13-5 31
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-6 30
5. Ταταύλα 12-6 30
6 Ελληνικό 12-6 30
7 Ν. Πέραμος 11-7 29
8. Σούρμενα 10-8 28
9. ΟΚΕ 8-9 25
10. Τελαμώνας 6-12 24
11. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 4-14 22
12 ΓΑΣΕ 4-14 22
13. 'Αρης Γλ. 4-14 22
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-16 20

*ΟΚΕ και Εν. Αρμενίων έχουν αγώνα λιγότερο (Θα γίνει Δευτέρα 9/3 20:30)
comfouzio
QUOTE(leonkalf @ Feb 19 2009, 11:37 ) *
Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής και η βαθμολογία

Σούρμενα – Τελαμώνας 68-62
ΔΑΣ Δραπετσώνα – Ταταύλα 73-66
Άρης Γλ. - Ελληνικό 53-55
Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ 108-55
Ν. Σμύρνη - ΝΕ Μεγαρίδος 56-53
Ν. Πέραμος – Δάφνη Αγ. Δημ. 69-61
ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων αναβλ. λόγω απουσίας 2ου διαιτητή

Βαθμολογία
(σε 18 αγ.)
1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 14-4 32
2. Εν. Αρμενίων 13-4 30
3. Παννεαπολικός 13-5 31
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-6 30
5. Ταταύλα 12-6 30
6 Ελληνικό 12-6 30
7 Ν. Πέραμος 11-7 29
8. Σούρμενα 10-8 28
9. ΟΚΕ 8-9 25
10. Τελαμώνας 6-12 24
11. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 4-14 22
12 ΓΑΣΕ 4-14 22
13. 'Αρης Γλ. 4-14 22
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-16 20

*ΟΚΕ και Εν. Αρμενίων έχουν αγώνα λιγότερο (Θα γίνει Δευτέρα 9/3 20:30)


Μια μικρή διόρθωση φίλε leonkalf. Ο Άρης έχει καλύτερο συντελεστή διαφοράς και από ΑΟΚ και απο ΓΑΣΕ στην τριπλή ισοβαθμία. biggrin.gif
PAN123
[quote name='MILKO' date='Feb 19 2009, 01:13 ' post='274328']

"Ξερώ ότι ο παννεαπολικος έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς"


Τι εννοείς ότι ο Παννεαπολικός έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς?
Υπάρχουν συγκεκριμένα άτομα που παίζουν Παννεαπολικό για να τον ευννοούν?
Ή παίζουν και άλλες ομάδες ώστε να ευννοήσουν τον Παννεαπολικό?
Και για εξήγησέ μας πως μπορεί να γίνει αυτό???
kampouras
κανα προγνωστικο για την παρασκευη???
diogo
QUOTE(PAN123 @ Feb 19 2009, 14:48 ) *
"Ξερώ ότι ο παννεαπολικος έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς"


Τι εννοείς ότι ο Παννεαπολικός έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς?
Υπάρχουν συγκεκριμένα άτομα που παίζουν Παννεαπολικό για να τον ευννοούν?
Ή παίζουν και άλλες ομάδες ώστε να ευννοήσουν τον Παννεαπολικό?
Και για εξήγησέ μας πως μπορεί να γίνει αυτό???



ας μη γινομαστε υπερβολικοι με παιδια της γραμματειας,αλλωστε ολοι για να γινουν διατητες η γραμαμτεια απο καποια ομαδα προερχονται..δεν ερχονται ουρανοκατεβατοι στο χωρο!
φιλε μιλκο μπορει κακως να βρισκεται η ομαδα του πανεαπολικου στη 2η θεση αλλα δε νομιζω να υπονοεις πως απο τα παιδια της γραμματειας βρισκεται εκει ,οποιους και να εχει..απλα εχει τυχη ολη τη χρονια και τιποτα περισσοτερο!αυτο θα φανει και στον αγωνα με το ελληνικο (ευκολος 1και +15)!ας μην κυνηγαμε μαγισσες...καιρος να ξεφουσκωσουν καποιοι!!!
MILKO
"Ξερώ ότι ο παννεαπολικος έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς"


Τι εννοείς ότι ο Παννεαπολικός έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς?
Υπάρχουν συγκεκριμένα άτομα που παίζουν Παννεαπολικό για να τον ευννοούν?
Ή παίζουν και άλλες ομάδες ώστε να ευννοήσουν τον Παννεαπολικό?
Και για εξήγησέ μας πως μπορεί να γίνει αυτό???
[/quote]
Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες θέλω να πω ότι όλοι αν θέλουμε βρίσκουμε κάτι για της υπόλοιπες ομάδες που μπορεί να τους κάνει κακό όπως κάνατε και εσείς με Δραπετσώνα έτσι και η άλλες ομάδες μπορούν να λένε ότι και εσείς επηρεάζεται τους διαιτητές μέσο της σχέσεις γραμματεία διαιτητή, όσο και να μην ισχύει αυτό φίλε μου.
Kαι λέω πάλι να ασχολούμαστε με της ομάδες μας και να αφήσουμε τους διαιτητές, όταν χάνουμε ας κάνουμε και αυτοκριτική μη ψάχνουμε αλοθη χρεώνοντας στους διαιτητές την ήττα
PAN123
QUOTE(MILKO @ Feb 19 2009, 23:46 ) *
"

Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες θέλω να πω ότι όλοι αν θέλουμε βρίσκουμε κάτι για της υπόλοιπες ομάδες που μπορεί να τους κάνει κακό όπως κάνατε και εσείς με Δραπετσώνα έτσι και η άλλες ομάδες μπορούν να λένε ότι και εσείς επηρεάζεται τους διαιτητές μέσο της σχέσεις γραμματεία διαιτητή, όσο και να μην ισχύει αυτό φίλε μου.
Kαι λέω πάλι να ασχολούμαστε με της ομάδες μας και να αφήσουμε τους διαιτητές, όταν χάνουμε ας κάνουμε και αυτοκριτική μη ψάχνουμε αλοθη χρεώνοντας στους διαιτητές την ήττα


Καλημέρα!!!
Αν νομιζεις φίλε μου ότι μπορεί κάποιος από την γραμματεία να επηρεάσει έναν διατητή υπέρ μιας ομάδας... τι να πω???
Όσο για το δεύτερο που λες συμφωνώ μαζί σου. να μην ασχολιούνται οι ομάδες με τους διαιτητές αλλά με τις ομάδες τους.
Και από όσο ξέρω ο Παννεαπολικός έχει 5 ήττες, αλλά μόνο για την μία από τη Δραπετσώνα το φταίξιμο είναι στους διαιτητές...
Άρα...
taz4
QUOTE(PAN123 @ Feb 20 2009, 08:49 ) *
Καλημέρα!!!
Αν νομιζεις φίλε μου ότι μπορεί κάποιος από την γραμματεία να επηρεάσει έναν διατητή υπέρ μιας ομάδας... τι να πω???
Όσο για το δεύτερο που λες συμφωνώ μαζί σου. να μην ασχολιούνται οι ομάδες με τους διαιτητές αλλά με τις ομάδες τους.
Και από όσο ξέρω ο Παννεαπολικός έχει 5 ήττες, αλλά μόνο για την μία από τη Δραπετσώνα το φταίξιμο είναι στους διαιτητές...
Άρα...



Φίλε μου επειδή εγώ πρώτος έγραψα πως και άλλες ομάδες έχουν ανθρώπους (γραμματείας-διαιτητές) -χωρίς να αναφέρω τις ομάδες βέβαια- θέλω να διευκρινίσω πως δεν λέω πως γι'αυτό ευνοούνται!!το αντίθετο μάλιστα!!απλά όλοι έπεσαν πάνω στο ελληνικό μετά από ένα καλό σερι ενώ στις ήττες του πρώτου γύρου δεν μίλαγε κανείς...τότε σφύριζε ο πιτσίλκας!!

-παίζουμε Γ εσκανά και οι διαιτητές που μας σφυρίζουν κατα κύριο λόγο είναι είτε μέτριοι είτε μικροί(εξελίξιμοι ίσως).προφανώς σε κάθε αγώνα κάνουν αρκετά λάθη λοιπόν...όχι όμως εσκεμμένα υπερ κάποιας ομάδας(και για τις 2 ομάδες λάθη)...όταν παίζουν όμως κάποιοι{όπως και γω η αλήθεια είναι} βλέπουν μόνο τα λάθη κατα της ομάδας τους χωρίς να παίρνουν υπόψη τα σφυρίγματα που ευνοούνται , ψάχνοντας άλλοθι!!μάλλον το λάθος είναι πως όταν χάνουμε επειδή όλοι νομίζουμε πως παίζουμε στους ΛΕΙΚΕΡΣ χάνουμε γιάτί αδικούμαστε...ίσως 2μέρες μετά την ένταση του αγώνα οι πιο αντικειμενικοί το καταλαβαίνουν!!!!!
Το ακόμα χειρότερο είναι πως πολλοί σχολιάζουν τη διαιτησία χωρίς καν να έχουν δει το ματς,απλά από αυτά που άκουσαν από κάποιο που έχει χάσει(μερικοί δήθεν είναι στο γήπεδο)...και αυτό θέλω να πιστεύω πως δεν γίνεται για να αποκτήσουν ευνοική διαιτησία στα ματς που έρχονται πχ και καλά ευνοείται ο άρης ενώ είχε 0-13!!!!!!!!!

ΥΓ.Σταματήστε όλοι τη ΄γκρίνια΄και ας ασχοληθούμε με το μπάσκετ που γουστάρουμε,και τις ομαδάρες μας τους ΛΕΙΚΕΡΣ!!!!!

καλή συνέχεια σε όλους,
Φιλικά!!
agg8
QUOTE(MILKO @ Feb 19 2009, 23:46 ) *
"Ξερώ ότι ο παννεαπολικος έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς"


Τι εννοείς ότι ο Παννεαπολικός έχει ανθρώπους που είναι γραμματεία στα ματς?
Υπάρχουν συγκεκριμένα άτομα που παίζουν Παννεαπολικό για να τον ευννοούν?
Ή παίζουν και άλλες ομάδες ώστε να ευννοήσουν τον Παννεαπολικό?
Και για εξήγησέ μας πως μπορεί να γίνει αυτό???

Φίλε μάλλον δεν κατάλαβες θέλω να πω ότι όλοι αν θέλουμε βρίσκουμε κάτι για της υπόλοιπες ομάδες που μπορεί να τους κάνει κακό όπως κάνατε και εσείς με Δραπετσώνα έτσι και η άλλες ομάδες μπορούν να λένε ότι και εσείς επηρεάζεται τους διαιτητές μέσο της σχέσεις γραμματεία διαιτητή, όσο και να μην ισχύει αυτό φίλε μου.
Kαι λέω πάλι να ασχολούμαστε με της ομάδες μας και να αφήσουμε τους διαιτητές, όταν χάνουμε ας κάνουμε και αυτοκριτική μη ψάχνουμε αλοθη χρεώνοντας στους διαιτητές την ήττα

1)φίλε MILKO επειδή έχω διαβάσει όλες σου τις δημοσιεύσεις, εγώ περιμένω ακόμα το video που έχεις από τον αγώνα ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ στο οποίο λες ότι ο προπονητής του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ είναι εκτός εαυτού ενώ ο προπονητής της ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ κάθεται ήρεμος στον πάγκο!!!!
2)τελικά πια ομάδα υποστηρίζεις?γιατί μας έχεις τρελάνει!!!
3)όσο για το ματς σήμερα ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ που λες 1 & +15 άστα αυτά γιατί ξέρω πολύ καλά ότι θες να χάσουμε σήμερα coach..................
Josh_7_Child
Ας κάνουμε κάποια προγνωστικά και γι' αυτή τη βδομάδα.

Τελαμώνας – Δραπετσώνα= 2 (πιστεύω πως ο Τελαμώνας είναι ικανός να δυσκολέψει τη Δραπετσώνα, αλλα δεν ξέρω για πόσο μπορεί να αντέξει)
Ταταύλα – Άρης Γλ.=1 (Στην έδρα τους μπορούν να κερδίσουν τους πάντες)
Ελληνικό – Παννεαπολικός=2 (Με λίγη τύχη, μπορούν να κάνουν την έκπληξη )
ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη=1 (Κουρασμένοι θα είναι οι παίχτες του ΓΑΣΕ, το παιχνίδι θα είναι ντέρμπι, αλλά αν θέλουν να ελπίζουν, πρέπει να το πάρουν το ματσάκι)
Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος=2 (Έχουν 5Χ5 ήττες στο δεύτερο γύρο, αν χάσουν κι από Δάφνη θα έχουν πιάσει πάτο σε επίπεδο φόρμας)
Εν. Αρμενίων – Σούρμενα=1 (Η πιο σοβαρή ομάδα της κατηγορίας κόντρα σε μια ομάδα που είναι ρυθμιστής. Πιο πιθανός ο άσσος)
Ν. Πέραμος – ΟΚΕ=1 (Ο ΟΚΕ θέλει 2-3 νίκες ακόμα για να του φύγει μια και καλή η φαγούρα του υποβιβασμού, αλλα δεν θα πάρει μια από αυτές στα Μέγαρα)

Καλές κόντρες!
basket4life
Μηπως ξερει κανεις τι ωρα ξεκινανε τα παιχνιδια?
MILKO
QUOTE(agg8 @ Feb 20 2009, 15:36 ) *
1)φίλε MILKO επειδή έχω διαβάσει όλες σου τις δημοσιεύσεις, εγώ περιμένω ακόμα το video που έχεις από τον αγώνα ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ στο οποίο λες ότι ο προπονητής του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ είναι εκτός εαυτού ενώ ο προπονητής της ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ κάθεται ήρεμος στον πάγκο!!!!
2)τελικά πια ομάδα υποστηρίζεις?γιατί μας έχεις τρελάνει!!!
3)όσο για το ματς σήμερα ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ που λες 1 & +15 άστα αυτά γιατί ξέρω πολύ καλά ότι θες να χάσουμε σήμερα coach..................

Φίλε αυτό το coach δεν το κατάλαβα οποίος το κατάλαβε ας μου εξηγεί αν θέλει.

Εγώ δεν αφήνω υπονοούμενα αν νομίζεις ότι θα έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου κανείς λάθος και αν νομίζεις ότι είμαι από Δραπετσώνα μια και παρακολουθείς τη γραφώ θα είχες δει ότι Ελληνικό –Δραπετσώνα είχα βάλει 1
Και κάτι ακόμα αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τον προπονητή της Δραπετσώνας δεν σου φταίω εγώ το μονό που μπορώ να σου πω είναι ότι γνωριζόμαστε όπως και με άλλους προπονητές ,τώρα εσύ αν εκτός από το ελληνικό δεν έχεις παίξει πουθενά αλλού πάλη δεν φταίω εγώ
Και να ξέρεις ότι η Δραπετσώνα θέλει 1 γιατί ούτε τη διαφορά δεν μπορέσατε να της πάρετε
Αν θέλεις εγώ σήμερα θα είμαι Ν.Σμύρνη μπορώ να σου εχω το βίντεο αν τόσο πόλη το θες και το Τήλε. Του προπονητή της Δραπετσώνας μήπως θες να του πεις κάτι
συγνώμη ζητώ από τους υπολοίπους γιατί πάλι ασχολούμαι με υπονοούμενα και διαφορές ιστορίες ενώ είμαι και εγώ από αυτούς που είπα ότι να ασχοληθούμε με της ομάδες μας αλλά το παλικάρι δεν ξερώ έχει αποθαμένα με άλλους και του φτενέ άλλοι ότι και να μου απαντήσεις φίλε δεκτό και θα συνεχίσω να γραφώ προγνωστικά αν δεν θες να τα διαβάζεις ξεπέρασε τα αλλά σε παρακαλώ δεν μπορείς να μου αμφισβήτησης αυτά που γραφώ
kampouras
Ν. Πέραμος – ΟΚΕ=1 (Ο ΟΚΕ θέλει 2-3 νίκες ακόμα για να του φύγει μια και καλή η φαγούρα του υποβιβασμού, αλλα δεν θα πάρει μια από αυτές στα Μέγαρα)



Φιλε josh_7_child μας μπερδεψες δεν παιζει με εμας το οκε, αλλα με πευκο!¨)



Josh_7_Child
Sorry kampoura, μπερδευτηκα με το κοινό γήπεδο στο Μ. Πεύκο... Το νόημα το έπιασες πάντως.
PAN123
Ελληνικό - Παννεαπολικός 1.
pippen23
QUOTE(PAN123 @ Feb 20 2009, 23:03 ) *
Ελληνικό - Παννεαπολικός 1.


Γ.Α.Σ.Ε. - Νεα σμυρνη = 2
pippen23
QUOTE(Josh_7_Child @ Feb 20 2009, 16:54 ) *
Ας κάνουμε κάποια προγνωστικά και γι' αυτή τη βδομάδα.

Τελαμώνας – Δραπετσώνα= 2 (πιστεύω πως ο Τελαμώνας είναι ικανός να δυσκολέψει τη Δραπετσώνα, αλλα δεν ξέρω για πόσο μπορεί να αντέξει)
Ταταύλα – Άρης Γλ.=1 (Στην έδρα τους μπορούν να κερδίσουν τους πάντες)
Ελληνικό – Παννεαπολικός=2 (Με λίγη τύχη, μπορούν να κάνουν την έκπληξη )
ΓΑΣΕ – Ν. Σμύρνη=1 (Κουρασμένοι θα είναι οι παίχτες του ΓΑΣΕ, το παιχνίδι θα είναι ντέρμπι, αλλά αν θέλουν να ελπίζουν, πρέπει να το πάρουν το ματσάκι)
Δάφνη Αγ. Δημ. – ΝΕ Μεγαρίδος=2 (Έχουν 5Χ5 ήττες στο δεύτερο γύρο, αν χάσουν κι από Δάφνη θα έχουν πιάσει πάτο σε επίπεδο φόρμας)
Εν. Αρμενίων – Σούρμενα=1 (Η πιο σοβαρή ομάδα της κατηγορίας κόντρα σε μια ομάδα που είναι ρυθμιστής. Πιο πιθανός ο άσσος)
Ν. Πέραμος – ΟΚΕ=1 (Ο ΟΚΕ θέλει 2-3 νίκες ακόμα για να του φύγει μια και καλή η φαγούρα του υποβιβασμού, αλλα δεν θα πάρει μια από αυτές στα Μέγαρα)

Καλές κόντρες!


Λοιπον??
ποιοι κυριοι μας ειχαν για 1???
τελικα οντως το μπασκετ ειναι απροβλεπτο εεε???
αλλα ετσι ειναι η ομαδα που παιζει με ψυχη και παλικαρια τελικα τα καταφερνει...
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΦΩΝΕΣ , τσαμπουκας και κοντρα...
αν δε σας αρεσει και θελετε ιντριγκα καθηστε σπιτι σας και δειτε λακη γλυκουλη...

καληνυχτα..
ΥΓ.δεν ειμαι παικτης αλλα φανατικος θεατης ..!!
aligatorini
QUOTE(Σταχυοφόρος @ Feb 17 2009, 18:57 ) *
Γιατί δεν θα υπάρξει πρόβλημα; Μόνοι σας θα παίξετε ή ξαφνικά γίνατε οι Lakers;


μαλλον γινανε LAKERS ετσι πρεπει ολοι γραμενη την ειχατε τη νεα σμυρνη για να σας δω ολους σας τωρα 3/3 εχει κανει και με απουσιες και με ολα αντε συνγχαρητηρια στα παιδια
ACAPULKOS
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 (+4)
gfpao13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.
ΑΝ ΚΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΝΕΜ 64-66,ΦΑΟΥΛ 26-11,ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 20-80,ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟ.9 ΤΗΣ ΝΕΜ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ(ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΜΕ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ). ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ ΠΩΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ Η ΔΑΦΝΗ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ +8. ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.
yellow
QUOTE(PAN123 @ Feb 20 2009, 23:03 ) *
Ελληνικό - Παννεαπολικός 1.

Καλησπέρα, σήμερα έγινε ίσως το καλύτερο παιχνίδι της κατηγορίας. Πολύ καλά διαβασμένες και οι δύο ομάδες με προσπάθειες εξαιρετικές απ' ολους τους παίκτες, "διαιτησία άψογη χωρίς κανένα λάθος". Το παιχνίδι ήταν απόλυτα ισορροπημένο άλλωστε στο ημίχρονο ήταν 30-30, τελικά κέρδισε το Ελληνικό με τις σωστές επιλογές των παιδιών.
Οι διατητές ήταν πάρα πολύ καλοί έπαιξαν με τα σωστά σφυρίγματα χωρίς να χαλάσουν τον αγώνα, αφήνοντας μερικές φορές το σκληρό - οχι αντιαθλητικό- παιχνίδι. Μπράβο σε όλους και κυρίως στο Ελληνικό που τα κατάφερε και κάλυψε και τη διαφορά.
Καλή συνέχεια παιδιά!!!
Σταχυοφόρος
QUOTE(aligatorini @ Feb 20 2009, 23:41 ) *
μαλλον γινανε LAKERS ετσι πρεπει ολοι γραμενη την ειχατε τη νεα σμυρνη για να σας δω ολους σας τωρα 3/3 εχει κανει και με απουσιες και με ολα αντε συνγχαρητηρια στα παιδια



ε όχι και Lakers, μέχρι τα μεσα του 4ου δεκαλέπτου στους 4 πόντους ήταν το παχνίδι, σούπα game. Τέσπα, δυνατότητες έχετε, αλλά μόνο για να σωθείτε και αν..

ΥΓ: Πάντως, 3 παίκτες της Ν Σμύρνης απαράδεκτοι, όπως και ένας του ΓΑΣΕ. Ό,τι κι αν ακούνε απ'την εξέδρα, δε γυρνάς να ζητήσεις τον λόγο, ούτε στο τέλος επιτίθεσαι φραστικά και με σκοπό να χτυπήσεις μάνα αντίπαλου αθλητή, όταν οι ομάδες ανεβαίνουν στα αποδυτήρια.
absolut7
QUOTE(yellow @ Feb 21 2009, 00:05 ) *
Καλησπέρα, σήμερα έγινε ίσως το καλύτερο παιχνίδι της κατηγορίας. Πολύ καλά διαβασμένες και οι δύο ομάδες με προσπάθειες εξαιρετικές απ' ολους τους παίκτες, "διαιτησία άψογη χωρίς κανένα λάθος". Το παιχνίδι ήταν απόλυτα ισορροπημένο άλλωστε στο ημίχρονο ήταν 30-30, τελικά κέρδισε το Ελληνικό με τις σωστές επιλογές των παιδιών.
Οι διατητές ήταν πάρα πολύ καλοί έπαιξαν με τα σωστά σφυρίγματα χωρίς να χαλάσουν τον αγώνα, αφήνοντας μερικές φορές το σκληρό - οχι αντιαθλητικό- παιχνίδι. Μπράβο σε όλους και κυρίως στο Ελληνικό που τα κατάφερε και κάλυψε και τη διαφορά.
Καλή συνέχεια παιδιά!!!



ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2 ΣΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο ΓΑΡΔΕΛΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.
Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΠΗΓΕ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΗ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΦΥΡΑΕΙ 3.
ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΗΤΑΝ 4-20 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΜΙΛΑΜΕ.ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ 21 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΠΑΛΕΨΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 26 ΠΟΝΤΩΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΝΑΝΕ ΤΑ ΕΞΗΣ.
Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ Ο ΒΟΗΘΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΕΦΥΓΕ ΣΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΜΟΝΟ ΦΑΟΥΛ ΑΛΛΑ ΕΔΩΣΕ ΒΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΈΣΜΑ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΑΥΤΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.
ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΥΤΑΡΕ 24 ΒΟΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 48 ΒΟΛΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ 6-12 ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΠΟΝΤΟΙ ΜΕ ΒΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ.
ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΘΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΗ ΕΥΝΟΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ.ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.ΕΜΑΣ Ο ΠΟΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΑΟΥΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΙΜΑ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.