Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ζέλικο Ομπράντοβιτς
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
vastravoud
+άπειρο στον yorgo.

Εγώ δε θα καθόμουν ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ με αφεντικό τον ΔΓ.

Και, όπως έχω ξαναπεί, είναι ΚΑΤΑΝΤΙΑ του Ευρωπαϊκου αθλητισμού το γεγονός ότι δεν έχουν βρει ενα self-sustaining μοντέλο λειτουργίας και επαφίεται η κάθε ομάδα στον "πρόεδρα-Θεο".
sni79per
μπλεξιματα με πολυμετοχικοτητες (παρεπιπτοντως βγενο 23,πατερας 10,παυλος10 δεν ηταν στραγγαλια εκατομμυρια ηταν ε...) με το καθαρο ποδοσφαιρο (ο αλ ουδεποτε δηλωσε οτι θελει να γινει ιδιοκτητης κ ας εχει σκασει ηδη κανα 8αρι) http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2011/06/blog-post_560.html εχω στανταρακι τα 20 καθε χρονο απο το τσου λου απλα για να πεισουμε οτι ειναι μαγκας που τα σκαει ο Δημητρης.
ναι λοιπον μαγκας ειναι που τα δινει αλλα αυτο δεν αποτελει κολυμβηθρα του σιλωαμ για τις 100 χαζομαρες που εχει κανει ή θα ξανακανει.
οσο φαουλ εισαι να κραζεις συνεχως τον ΔΓ κ να κανεις τον προπονητη του φορουμ με την ''πλατη'' των χρηματων του αλλα τοσο ειναι φαουλ να κλεινεις τα ματια στην αλλοπροσαλλη συμπεριφορα του.
ο ζοτς ειναι κομματι της ιστοριας μας κ ειναι παναθηναικος.-
στο οακα θα ερθει θα συγκινηθουμε που θα τον δουμε κ στο τελος ελπιζουμε να του ριξουμε 20αρα κ να χειροκροτησουμε την προσπαθεια των νυν αντιπροσωπων του συλλογου.
τοσα απλα ειναι τα πραγματα.
kotipelto1821
QUOTE (manj13 @ Jan 19 2014, 02:42 ) *
Επειδη λοιπον εγω ειμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και ΟΧΙ ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣΙΑΚΟΣ χιλια μπραβο και respect Ζοτς για οτι μας χαρισε...
Απο κει και περα...15 χρονια εισεπραξε ΕΙΚΟΣΙ μυρια,ΟΤΙ ΖΗΤΑΓΕ το ειχε...Και δεν μπορουσε να μεινει ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ???Επειδη ηταν ο ΔΓ???Κι αυτο το κομπολοι με το τριφυλλι γιατι το παιζε στο παγκο?Επειδη ενεκρινε ποιος ηταν προεδρος??Και ο Παυλος γιατι τον εχει 'τελειωσει' σε ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επιπεδο?Γιατι ο ΔΓ δεν ειπε κατι τετοιο ΚΑΘΕ αλλο....Ανελαβε τον ΠΑΟ και του αρνηθηκε κατι ο ΔΓ?Ας τον εξεθετε...Οποιος δε θελει να ζυμωσει 10 μερες κοσκιναει...
Στον ΠΑΟ ΕΠΡΕΠΕ να μεινει για τη βραδια στο ΟΑΚΑ οταν αποκλειστηκε με τη ''Φεραρι'' απο το ''Γιουγκο' Μαρουσι κι ΕΜΕΙΣ ειμασταν εκει να του λεμε αυτου και του Ακατανομαστου δεν πειραζει...Και για το Καραβελ που μας διαβεβαιωνε οτι θα μεινει...Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ πηδαει ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ απ το πλοιο...Και στο πλοιο ΕΜΕΙΝΑΝ:
Διαμαντιδης:ΠΑΡΩΝ
Τσαρτσαρης:ΠΑΡΩΝ
ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΙ:ΠΑΡΟΝΤΕΣ

ΟΛΟΙ οι αλλοι στις βαρκες κι ενας ειχε ΗΔΗ σφυριξει ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ οτι το πλοιο βουλιαζει...Επειδη λοιπον το πλοιο ΔΕ ΒΟΥΛΙΑΞΕ icon_headbang.gif θελω να παει την αλλη εβδομαδα και με προεδρο αυτον που ΚΑΠΟΙΟΙ λενε οτι δε γουσταρει να στειλει την ομαδα του ν ασχολειται με τη μαχη του με τον Ακατανομαστο...Κι αν καποιοι δεν τους αρεσει ο ΔΓ μπορουν να βρουν εναν ''λιγοτερο'' Παναθηναικο αλλα ΠΙΟ ΓΚΛΑΜΟΥΡ ρε παιδι μου οπως ο ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ,ο ΒΓΕΝΟ με τις καρδουλες,ο Πολεμης και αλλοι τετοιοι ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟΙ?? προεδροι που εχουν ΤΟ ΜΙΚΡΟ ελλατωμα να θελουν να προεδρευουν με τα λεφτα ΑΛΛΩΝ...

Σορρυ για το οφ τοπικ αλλα αυτο με το ΔΓ εχει ξεχειλωσει μεχρι αηδιας....γιατι καλως ή κακως ΑΥΤΗ ειναι ομαδα του ΔΓ κι αν δεν ηταν αυτος τωρα θα μιλαγαμε για το ΠΑΟ-ΜΕΝΤ κι οχι για το Φενερ-ΠΑΟ...
Τελος γιατι βλεπω αν συνεχισω να μπαναριστω δια βιου tongue.gif

************************************************

εισαι μεγαλος απλα ....

QUOTE (manj13 @ Jan 19 2014, 07:34 ) *
Ξεφτιλα ΑΝ εισαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -ειδικα στην ηλικια των 42 ετων που ειμαι εγω- ειναι η ομαδα των Σαραβακου-Ζαετς-Ροτσα να παιζει με Καρεληδες-Φορναροληδες και τον καθε ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ, να χανω απ την καθε ομαδα 2ης κατηγοριας, που την ειχα 3-0 απ τα αποδυτηρια μεσα-εξω,να ειμαι μεσα σε 20 χρονια ΕΙΚΟΣΙ(παρα δυο-τρια)πρωταθληματα απ τον κυριο αντιπαλο μου,ο οποιος μου κανει πλακα ΕΣΩ-ΕΞΩ αγωνιστικα...
Η ''ξεφτιλα'' ηταν επισης να πεισω ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ να γινει ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ με οπλο τις νικες του μπασκετ και της ομαδας των Γιαννακοπουλων και τους ευχαριστω μαζι με πολλους αλλους για το γεγονος οτι σαν Παναθηναικος εχω κατι να υπερηφανευομαι και να μπορω να κανω υγιη καζουρα σε φιλους μου Ολυμπιακους....
ΞΕΦΤΙΛΑ επισης ειναι να εχεις προεδρο που κανει τον προεδρο απ το τουιτερ και ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΔΓ να μπει και στο ποδοσφαιρο μπας και τον σωσει απ τις ντοματες και το -56 βαθμους σε ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ...
Α οταν κερδιζει ο μπασκετικος Παναθηναικος πανηγυριζεις?Πρεπει να ΜΗΝ το κανεις γιατι Ο ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟΣ και ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ λογος που το κανεις ειναι αυτος για τον οποιο ντρεπεσαι....

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....



Ουτε γιουχα ουτε μουντζες για το Ζοτς προς Θεου...Η μεση λυση ειναι να του αποδωσουμε τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ και στα υπολοιπα 40 λεπτα του ματς να φωναζουμε για το ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ...ΝΑ ΧΑΣΕΙ...
Κι αν ποτε αποφασισει να ξαναρθει στην ομαδα θα ξαναπαρει ΟΛΟ το πακετο....Μεχρι τοτε αυτα που του αναλογουν....



ΑΠΟΛΥΤΑ σεβαστη και αποδεκτη η θεση σου.......



*************************************

εισαι τεραστιος ....
Dreamerpanos
Πάντα πίστευα ότι θα τα βρείτε εσείς οι 2 tongue.gif
kotipelto1821
QUOTE (Dreamerpanos @ Jan 19 2014, 12:00 ) *
Πάντα πίστευα ότι θα τα βρείτε εσείς οι 2 tongue.gif



**********************************


ειμαστε απλα παναθηναικοι και αγαπαμε την ομαδα μας τωρα αν εσυ αγαπας τοσο τον ομπραντοβιτς γινε φενερ και γραφε σε εκεινο το φορουμ
sni79per
QUOTE(Dreamerpanos @ Jan 19 2014, 12:00 ) *
Πάντα πίστευα ότι θα τα βρείτε εσείς οι 2 tongue.gif


εγραψες... smiley.gif
mr 3Xdouble
QUOTE (A.CAB @ Jan 19 2014, 03:44 ) *
Λέμε τα ίδια μόνο όσον αφορά το μισθό που πρέπει να έχει ο Τοπ Ευρωπαίος προπονητής. Στα υπόλοιπα διαφωνούμε.

Θα σου μίλαγα για τον επαγγελματικό αθλητισμό και για το ρόλο που παίζουν ΚΑΙ τα χρήματα σε κάποιον επαγγελματία αθλητή αλλά θα σε δυσκολέψω. Οπότε απλά σου αναφέρω πως δεν υπάρχει κανένας τόσο πολύ Παναθηναικός ώστε να παίζει μόνο για την φανέλα ειδικά αν νοιώθει πως τ' αφεντικά του δεν τον σέβονται. Και πρωτού πεις για κανά Μήτσο θυμήσου τι συμβόλαια είχε και έχει. Αν πεις κανάν Αλβέρτη θα σου θυμήσω πως έφυγε προσωρινά πριν 2 χρόνια επειδή του μειώσανε το μισθό του εμψυχωτή. Αν δεν ήταν ο "φραγκοφονιάς" ο Σέρβος δεν θα ξανάβλεπε πάγκο.
Και όλα αυτά δεν είναι μομφές για τους παραπάνω. Απλός ρεαλισμός είναι.

Όσον αφορά τον Άρτζι δεν νομίζω να με είδες ποτέ να τον κράζω και να τον διαολοστέλνω. Αντιθέτως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, ειδικά και λόγω των συνθηκών που βρήκε στην ομάδα. Όσο για το συμπέρασμα περί χαράς μου αν χάσουμε από το Σέρβο, άστο καλύτερα βρε Έλληνα γιατί είναι σκέτη αποτυχία. Πας να με βγάλεις λιγότερο Παναθηναικό με αυτό το επιχείρημα; Σαν τρίποντο του Τέπιτς αστόχησες.
Εσύ ως εχθρός όπως λες μπορείς να γιουχάρεις και να μουτζώνεις όσο θες, άσε εμένα και μερικούς περίεργους να τον χειροκροτήσουμε. Και όταν μπει και όταν βγει. Αν βγει χαμένος (που πιστεύω πως έτσι θα βγει) ακόμα καλύτερα. Αν όχι και τι έγινε; 13 χρόνια πόρωσης δεν σβήνουν από έναν αγώνα με τη... Φενέρ.


Δεν πάω να σε βγάλω λιγότερο Παναθηναικό από κανέναν ούτε πάω να πουλήσω οπαδιλίκι γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Σαν ραβέρσα του Γιαφτόκας αστόχησες. Λέω απλά τα αυτονόητα. Είναι τόσο προβλέψιμες και politically correct οι απόψεις των περισσότερων συνοπαδών, δημοσιογράφων κτλ για τον Ζοτς που απλά γελάω. Ως ευγνωμοσύνη προς το πρόσωπο του είχανε φτάσει στο κατώτερο σημείο ξεφτίλας να φωνάζουνε γιατί δεν κράτησε ο Δημήτρης το μαμόθρεφτο του Ζοτς για προπονητή σε ομάδα με ιστορία 6 Ευρωπαικών σε 15 χρόνια.. blink.gif blink.gif .. Ε sorry κιόλας αλλά κάντε μας τη χάρη 69.gif 69.gif
..
ALdaperan
QUOTE (mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 12:20 ) *
Ως ευγνωμοσύνη προς το πρόσωπο του είχανε φτάσει στο κατώτερο σημείο ξεφτίλας να φωνάζουνε γιατί δεν κράτησε ο Δημήτρης το μαμόθρεφτο του Ζοτς για προπονητή σε ομάδα με ιστορία 6 Ευρωπαικών σε 15 χρόνια.. blink.gif blink.gif .. Ε sorry κιόλας αλλά κάντε μας τη χάρη 69.gif 69.gif
..

Σε ποιον αναφέρεσαι ; Ιτούδη ;
mr 3Xdouble
QUOTE (ALdaperan @ Jan 19 2014, 10:26 ) *
Σε ποιον αναφέρεσαι ; Ιτούδη ;

Ε ναι προφανώς.
doctorjekil
QUOTE(bbplayer @ Jan 18 2014, 20:00 ) *
Φίλε δεν πρόκειται να επιστρέψει. Ομπράντοβιτς + Γιαννακόπουλος δεν μπορούν να συνυπάρξουν. Και άσε τι διαρρέει ο ΔΓ , ότι και καλά είναι φίλοι και απόρησε γιατί δεν έμεινε να τον στηρίξει και διάφορα άλλα. Ψεματα είναι.

Θυμήσου και τι είχε γράψει ο drjeckil ότι δηλαδή ένας άνθρωπος του περιβάλλοντος του Ομπράντοβιτς του είχε πει στο Λονδίνο στο ΦΦ ότι ουσιαστικά εκδιώχθηκε από την ομάδα. Πράγμα που είναι και δική μου αίσθηση

Το ξαναγραφω...πηγαιναμε μαζι στο γηπεδο με μετρο(ναι ο ζελικο πηγαινε στο γηπεδο με το μετρο),ηταν μαζι με τον ιτουδη,τον γιο του(με φανελα της μπαρτσα),την συντροφο του(ελληνιδα)και αλλους 2 φιλους του ελληνες,πριν μπουμε στο τρενο τρεξαμε να βγαλουμε τις απαραιτητες φωτογραφιες και οπως ειναι φυσικο του ζητησαμε να επιστρεψει στον παο και η απαντηση του ηταν ''they didn't call me'' αλλα με πολυ εκνευρισμο,σαν να φωναζε στον μπατιστ γιατι δεν εκανε καλο χετζ αουτ,μαλιστα το ειπε 2-3 φορες δυνατα...οταν μπηκαμε στο τρενο ειμασταν ορθιοι διπλα διπλα,ο ζοτς προσπαθουσε να μην δινει σημασια σε μερικους ολυμπιακους που ηταν μεσα και κατι του λεγανε,ειχε ενα παγωμενο υφος και δεν μιλαγε σε κανεναν,εγω ημουν ακριβως διπλα στη φιλη του και την ρωτησα που θα ειναι του χρονου,εκεινη μου απαντησε πως δεν ξερει και οτι μονο ο ιδιος τα ξερει αυτα,και οταν της ειπα αν υπαρχει περιπτωση να γυρισει σε μας μου απαντησε οτι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα γυρισει στον παο
Dreamerpanos
Όσο αφορά τη Φενέρ και τον Ομπράντοβιτς πιστεύω θα ανακάμψει....δεν ξέρω αν θα το κάνει την Πέμπτη αλλά θα κάνει comeback κατά τη γνώμη μου...το βλέπω ως κλασσικό ντεφορμάρισμα ομάδας Ομπράντοβιτς τον Γενάρη μήνα...βέβαια αν βρεθεί στο 0-4 και κερδίσει η Μπάρτσα φυσιολογικά τη Μάλαγα σχεδόν μηδενίζονται οι πιθανότητες για πλεονέκτημα έδρας αν προκριθεί....θα δείξει....

QUOTE (kotipelto1821 @ Jan 19 2014, 12:02 ) *
**********************************


ειμαστε απλα παναθηναικοι και αγαπαμε την ομαδα μας τωρα αν εσυ αγαπας τοσο τον ομπραντοβιτς γινε φενερ και γραφε σε εκεινο το φορουμ


Έχω γράψει και στου Ολυμπιακού....μπήκα μόνος μου στη μαύρη λίστα λέμε...αφού και στο ΟΑΚΑ (πηγαίνεις συνέχεια ξέρω tongue.gif) μου έχουν ειδικό ανιχνευτή ψεύδους αλλά κρύβω καλά ότι τα πραγματικά μου αισθήματα φωράνε φέσι tongue.gif

Πέρα από την πλάκα όλοι αγαπάμε τον Παναθηναικό πάνω από τον Ομπράντοβιτς....η ένσταση μου γενικά στα τελευταία πόστ είναι για τον Γιαννακόπουλο....απλά δεν τον πάω τον άνθρωπο όλα αυτά που έχει κάνει απλά δεν δείχνουν άνθρωπο που στέκει στα καλά του....το ότι έχει κάνει η οικογένεια του για τον Παναθηναικό συνολικά σαν σύλλογο δεν μπορεί να αμφισβητηθεί ποτέ και από κανέναν και τους ευχαριστούμε πολύ...απλά ο συγκεκριμένος άνθρωπος δεν μου ταιριάζει εμένα προσωπικά....
sni79per
QUOTE(mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 12:29 ) *
Ε ναι προφανώς.


http://paobc.gr/page.ashx?pid=7&person...amp;seasonId=-1
http://www.paobc.gr/page.ashx?pid=7&pe...amp;seasonId=-1

παντως ο αργυρης δεν ειχε περισσοτερες παραστασεις κ καλυτερο βιογραφικο εκεινο το καλοκαιρι που ψαχναμε προπονητη απο το μαμοθρευτο οπως λες.
δεν λεω ποιος ηταν-ειναι καλυτερος για να μην παρεξηγηθω.

manj13
QUOTE(doctorjekil @ Jan 19 2014, 12:32 ) *
Το ξαναγραφω...πηγαιναμε μαζι στο γηπεδο με μετρο(ναι ο ζελικο πηγαινε στο γηπεδο με το μετρο),ηταν μαζι με τον ιτουδη,τον γιο του(με φανελα της μπαρτσα),την συντροφο του(ελληνιδα)και αλλους 2 φιλους του ελληνες,πριν μπουμε στο τρενο τρεξαμε να βγαλουμε τις απαραιτητες φωτογραφιες και οπως ειναι φυσικο του ζητησαμε να επιστρεψει στον παο και η απαντηση του ηταν ''they didn't call me'' αλλα με πολυ εκνευρισμο,σαν να φωναζε στον μπατιστ γιατι δεν εκανε καλο χετζ αουτ,μαλιστα το ειπε 2-3 φορες δυνατα...οταν μπηκαμε στο τρενο ειμασταν ορθιοι διπλα διπλα,ο ζοτς προσπαθουσε να μην δινει σημασια σε μερικους ολυμπιακους που ηταν μεσα και κατι του λεγανε,ειχε ενα παγωμενο υφος και δεν μιλαγε σε κανεναν,εγω ημουν ακριβως διπλα στη φιλη του και την ρωτησα που θα ειναι του χρονου,εκεινη μου απαντησε πως δεν ξερει και οτι μονο ο ιδιος τα ξερει αυτα,και οταν της ειπα αν υπαρχει περιπτωση να γυρισει σε μας μου απαντησε οτι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα γυρισει στον παο



E αφου το πε σε σε ΣΑΣ τους λιγους ας το λεγε οπως ξαναγραφω και γω και σε ΜΑΣ τους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ του ΟΑΚΑ και του Καραβελ....Στις συναντησεις-κοντα στις ΠΕΝΤΕ στον αριθμο- ηταν παρων ο ΔΓ αλλα ΠΟΤΕ ο Θανασης ή ο Παυλος....ΤΥΧΑΙΟ?....Και καλα ο Θανασης γεροτρελλη Παναθα κι ΔΓ...Ο ΠΑΥΛΟΣ?????Και γιατι να πιστεψω τον Ζοτς των 12 ετων απο τον Παυλο ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ??Μετα την αναβολη απο τον Αγιο Πετρο ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στο ΟΑΚΑ... Το να λεει ΔΕΝ με καλεσαν σεβαστο το ΓΙΑΤΙ δε ΣΑΣ ειπε, να το ΡΩΤΑΓΑΤΕ....Ηταν κι αυτα τα 3 ΜΥΡΙΑ στη μεση που ΔΕΝ εβρισκε ενδεχομενως, τη λεγομενη χρονια της ''αγραναπαυσης''

ΠΕΔΟΥΛΑΚΗΣ:

Οδήγησε την ομάδα δύο φορές στην τρίτη θέση της Α1 (2001, 2003) χρονιές που κατέκτησε και τον τίτλο του καλύτερου Έλληνα προπονητή, την οδήγησε στην Ευρωλίγκα, ενώ έδωσε το «παρών» στο φάιναλ φορ του Κυπέλλου Ελλάδας στη Λαμία (2004).

Μετά από θητεία στον Μακεδονικό (2004-05) τον οποίο οδήγησε ως ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ULEB Cup.ΩΣ ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ!!!
Ο Ιτουδης μεχρι ΤΟΤΕ το μονο που εκανε ηταν να ΛΕΕΙ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ-για να μην παθει οτι ενας βοηθος του Ζοτς στη Φενερ ΦΕΤΟΣhttp://www.dailymotion.com/video/x170a3g_zeljko-obradovic_sport#from=embediframe)αν και θα τον εσωζε η κουμπαρια....
ΠΡΩΤΟΣ προπονητης ΔΕΝ μπαινει στη συγκριση με ΒΟΗΘΟ....Γι αυτο κι ειναι για ΦΕΤΟΣ στη Μπανβιτ...Του χρονου βλεπουμε...

sni79per
Ενα μεγάλο ευχαριστώ προς όλους. Ολοι αυτοί οι τίτλοι είναι αφιερωμένοι σε εσάς. Να ξέρετε ότι η καρδιά μου, το σπίτι μου και η ζωή μου είναι εδώ. Ο Παναθηναϊκός. Θα κάνω ότι μπορώ, θα κάνω τα πάντα. Δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα, αλλά θα κάνω τα πάντα για να μείνω.

................
τα 3 μυρια των τουρκων τα ειχε κ περυσι κ οποτε ηθελε αλλα τους τα ετριψε στη μουρη επειδη αποφασισε να αραξει ενα χρονο.
doctorjekil
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 12:50 ) *
E αφου το πε σε σε ΣΑΣ τους λιγους ας το λεγε οπως ξαναγραφω και γω και σε ΜΑΣ τους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ του ΟΑΚΑ και του Καραβελ....Στις συναντησεις-κοντα στις ΠΕΝΤΕ στον αριθμο- ηταν παρων ο ΔΓ αλλα ΠΟΤΕ ο Θανασης ή ο Παυλος....ΤΥΧΑΙΟ?....Και καλα ο Θανασης γεροτρελλη Παναθα κι ΔΓ...Ο ΠΑΥΛΟΣ?????Και γιατι να πιστεψω τον Ζοτς των 12 ετων απο τον Παυλο ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ??Μετα την αναβολη απο τον Αγιο Πετρο ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στο ΟΑΚΑ... Το να λεει ΔΕΝ με καλεσαν σεβαστο το ΓΙΑΤΙ δε ΣΑΣ ειπε, να το ΡΩΤΑΓΑΤΕ....Ηταν κι αυτα τα 3 ΜΥΡΙΑ στη μεση που ΔΕΝ εβρισκε ενδεχομενως, τη λεγομενη χρονια της ''αγραναπαυσης''

ΠΕΔΟΥΛΑΚΗΣ:

Οδήγησε την ομάδα δύο φορές στην τρίτη θέση της Α1 (2001, 2003) χρονιές που κατέκτησε και τον τίτλο του καλύτερου Έλληνα προπονητή, την οδήγησε στην Ευρωλίγκα, ενώ έδωσε το «παρών» στο φάιναλ φορ του Κυπέλλου Ελλάδας στη Λαμία (2004).

Μετά από θητεία στον Μακεδονικό (2004-05) τον οποίο οδήγησε ως ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ULEB Cup.ΩΣ ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ!!!
Ο Ιτουδης μεχρι ΤΟΤΕ το μονο που εκανε ηταν να ΛΕΕΙ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ-για να μην παθει οτι ενας βοηθος του Ζοτς στη Φενερ ΦΕΤΟΣhttp://www.dailymotion.com/video/x170a3g_zeljko-obradovic_sport#from=embediframe)αν και θα τον εσωζε η κουμπαρια....
ΠΡΩΤΟΣ προπονητης ΔΕΝ μπαινει στη συγκριση με ΒΟΗΘΟ....Γι αυτο κι ειναι για ΦΕΤΟΣ στη Μπανβιτ...Του χρονου βλεπουμε...

Το καραβελ που αναφερεις ηταν ενα χρονο πριν απο το περιστατικο που αναφερω εγω,πολλα αλλαζουν σε ενα χρονο
manj13
''αλλά θα κάνω ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να μείνω.''
ΔΕΝ τα κανες ομως ρε Ζοτς...ΓΙ ΑΥΤΟ και το δεν υποσχομαι τιποτα....Αυτοι που ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΝ να ΥΠΟΣΧΕΘΟΥΝ απλα ΕΚΑΝΑΝ ηταν σαν τον απο ΚΑΤΩ κι ας μπορουσαν ΚΙ ΑΥΤΟΙ να βρουν ΚΑΛΥΤΕΡΑ:
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ RESPECT σ αυτους....


Τσαρτσαρής: Ηταν αυτό που ήθελα

Ο Τσαρτσαρής δήλωσε, λίγο μετά την επισημοποίηση της νέας συμφωνίας με τον Παναθηναϊκό: "Ηταν αυτό που ήθελα. Για μένα ήταν καθαρά διαδικαστικό το θέμα. Χαίρομαι που παραμένω στην οικογένεια του Παναθηναϊκού.

Γίνεται μια καινούρια αρχή στην ομάδα, ήθελα να είμαι μέρος αυτής της προσπάθειας και στόχος μου είναι να βοηθήσω όσο μπορώ την ομάδα.
Εχουν αλλάξει αρκετά πράγματα στην ομάδα, διοικητικά με την παρουσία του Δημήτρη Γιαννακόπουλου στο τιμόνι, στο ρόστερ, αλλά και στο τεχνικό επιτελείο, όπου μετά από τόσα χρόνια υπό τον Ζέλικο Ομπράντοβιτς, τώρα θα βρίσκεται στην άκρη του πάγκου ο Αργύρης Πεδουλάκης.

Τον γνωρίζω και προσωπικά, ξέρω ότι θα κάνει το καλύτερο δυνατό για την ομάδα και του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη.
Θα πρέπει και ο κόσμος να καταλάβει ότι γίνεται μια νέα προσπάθεια, σε μια δύσκολη εποχή και θα πρέπει να επιδείξει υπομονή και να ξέρει ότι όλοι είμαστε εδώ, όλοι έχουμε ως στόχο να διατηρήσουμε τον Παναθηναϊκό ψηλά. Είναι κάτι το οποίο δεν αλλάζει".
sni79per
γελαει ο κοσμος στο διλημμα τι ειναι καλυτερο σαν βιογραφικο να εισαι βοηθος προπονητη του καλυτερου ευρωπαιου προπονητη ολων των εποχων απο το να εισαι πρωτος-γυρολογος σε ομαδες που παλευουν για παραμονη στην ανταγωνιστικη Α1.
ας ρωτουσαν εναν μπασκετανθρωπο ΕΚΤΟΣ ελλαδας περυσι ποιον ξερει πεδουλακη ή ιτουδη να δουμε τι απαντησε θα εδινε...

επαναλαμβανω γιατι καποιοι εχουν...θεμα,δεν λεω ποιος ειναι καλυτερος.

υγ δωρακι του...φιλαργυρου ζοτς το καλοκαιρι του 2012

Τι έγινε με τον Ομπράντοβιτς

Σύμφωνα με πληροφορίες του gazzetta.gr, η πρόταση της Εφές Πίλσεν στον 52χρονο Σέρβο τεχνικό ξεπερνούσε τα €3.000.000 ετησίως, όμως, με αυτά που άκουσε ο «Ζοτς» απ' τον γενικό διευθυντή, Ενγκίν Οζερχούν, (ότι πρέπει να συνεργαστεί με τους 12 παίκτες που έχουν συμβόλαιο και για τη νέα χρονιά και να αποκτήσει ακόμη μόλις 3 παίκτες απ' την μετεγγραφική αγορά), πήρε μία γεύση για το πώς στήνονται οι ομάδες στην Τουρκία και προτίμησε να ευχαριστήσει και να μη... πάρει τελικά!


υγ2 εκανε οτι μπορουσε να μεινει.οι συναντησεις ηταν πανω απο 3 κ πολυωρες.1+1=2.




manj13
Ε αν ειναι CELEBRITY o ρολος του προπονητη να παω να φωτογραφιζομαι διπλα στο Σκαριολο ή τον Τρινκιερι....Ν αφησουμε τις γνωσεις να πιασουμε την αναγνωρισιμοτα της οποιας εκανε κηδεια εις διπλουν ο Μπαρτζωκας...
Οσο για το gazzetta εδω δεν μπορει να βρει ρεπορταζ της επομενης μερας θα βρει που θα παει προπονητης καποιος....Που ΠΗΓΕ τελικα με ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ σχεδον συνθηκες(μπετον συμβολαια,ορους πρωταθληματος)αλλα οταν τα λεφτα ηταν αληθινα κι οχι της Μονοπολυ....Ποιον ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ πηρε η ΜΕΣ στα λεφτα Εφες ειδαμε tongue.gif
A.CAB
QUOTE(mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 12:20 ) *
Δεν πάω να σε βγάλω λιγότερο Παναθηναικό από κανέναν ούτε πάω να πουλήσω οπαδιλίκι γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Σαν ραβέρσα του Γιαφτόκας αστόχησες. Λέω απλά τα αυτονόητα. Είναι τόσο προβλέψιμες και politically correct οι απόψεις των περισσότερων συνοπαδών, δημοσιογράφων κτλ για τον Ζοτς που απλά γελάω. Ως ευγνωμοσύνη προς το πρόσωπο του είχανε φτάσει στο κατώτερο σημείο ξεφτίλας να φωνάζουνε γιατί δεν κράτησε ο Δημήτρης το μαμόθρεφτο του Ζοτς για προπονητή σε ομάδα με ιστορία 6 Ευρωπαικών σε 15 χρόνια.. blink.gif blink.gif .. Ε sorry κιόλας αλλά κάντε μας τη χάρη 69.gif 69.gif
..


Δεν σου κάνω καμία χάρη. Θα στην έκανα αν κατάφερνες να πεις δικό σου αστείο και όχι ν' αντιγράψεις το προηγούμενο. Δείχνει περιορισμένη γκάμα επιχειρημάτων.
Προφανώς και δεν μπορείς να αντιληφθεις τι πρόσφερε αυτό το "μαμόθρεφτο" στην ομάδα αυτά τα 13 χρόνια. Αλλά δεν πειράζει η αχαριστία είναι στάνταρ σύμπτωμα τυφλωμένου οπαδού. Του χρόνου φαντάζομαι αν τα φέρει έτσι η τύχη θα θες να βγάλουμε πανό κατά του Ιτούδη, λέιζερ, κροτίδες, συνθήματα ώστε να μάθει το "μαμόθρεφτο" που μας πρόσφερε 5 Ευρωπαικά.
Ρε θα ακούσουμε πολλά σε περίπτωση νίκης μας που θα μας βγει απ' τη μύτη.
sni79per
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 13:27 ) *
Ε αν ειναι CELEBRITY o ρολος του προπονητη να παω να φωτογραφιζομαι διπλα στο Σκαριολο ή τον Τρινκιερι....Ν αφησουμε τις γνωσεις να πιασουμε την αναγνωρισιμοτα της οποιας εκανε κηδεια εις διπλουν ο Μπαρτζωκας...
Οσο για το gazzetta εδω δεν μπορει να βρει ρεπορταζ της επομενης μερας θα βρει που θα παει προπονητης καποιος....Που ΠΗΓΕ τελικα με ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ σχεδον συνθηκες(μπετον συμβολαια,ορους πρωταθληματος)αλλα οταν τα λεφτα ηταν αληθινα κι οχι της Μονοπολυ....Ποιον ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ πηρε η ΜΕΣ στα λεφτα Εφες ειδαμε tongue.gif


απο επιχειρηματα ο συνηθισμενος manj.ΜΗΔΕΝ

κουοτ κ αγιος ο θεος...μπλα μπλα κακος ιτουδης,μπλα μπλα κινεζικο πουλεν μπλα μπλα παυλος πρασινη κτλ.
το καφε της χαρας μονο τοσες επαναληψεις.

φιλε εχεις εμμονες κ δεν μπορεις να συνεννοηθεις με ανθρωπο εδω μεσα.
βασικα μην σε αδικω εισαι συμπαθης δεν λεω αλλα ψαξου...

περιμενω το τελευταιο κουοτ να φαω τα μπιφτεκια με ορεξη... smiley.gif
mr 3Xdouble
QUOTE (A.CAB @ Jan 19 2014, 12:31 ) *
Δεν σου κάνω καμία χάρη. Θα στην έκανα αν κατάφερνες να πεις δικό σου αστείο και όχι ν' αντιγράψεις το προηγούμενο. Δείχνει περιορισμένη γκάμα επιχειρημάτων.
Προφανώς και δεν μπορείς να αντιληφθεις τι πρόσφερε αυτό το "μαμόθρεφτο" στην ομάδα αυτά τα 13 χρόνια. Αλλά δεν πειράζει η αχαριστία είναι στάνταρ σύμπτωμα τυφλωμένου οπαδού. Του χρόνου φαντάζομαι αν τα φέρει έτσι η τύχη θα θες να βγάλουμε πανό κατά του Ιτούδη, λέιζερ, κροτίδες, συνθήματα ώστε να μάθει το "μαμόθρεφτο" που μας πρόσφερε 5 Ευρωπαικά.
Ρε θα ακούσουμε πολλά σε περίπτωση νίκης μας που θα μας βγει απ' τη μύτη.


Καλά για το μπολνταρισμένο γελάει ο κόσμος. Αν θες μπορείς να μας εξηγήσεις λίγο πως ακριβώς αντιλαμβάνεσαι το "προσφέρω 5 Ευρωπαικά". Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα εγώ ήταν "προσφέρω 5 Ευρωπαικά"≠ "κάνω τον διερμηνέα του τέπιτς και του γκόλεματς"
bbplayer
Gia να το πάμε άλλη μια μπας και συννενοηθούμε, πού δεν το βλέπω δηλαδή γιατι ο καθένας μας ερμηνεύει αλλιώς κάποια πράγματα.

bball.gif Τα περί εχθρού, φόρουμ Φενέρ και άλλα τέτοια είναι απλώς γελοιότητες και επίδειξη καφρίλας, οπότε τα προσπερνάω

bball.gif Η ομάδα είχε βαρέσει διάλυση μετά την κούπα της Βαρκελώνης. Ήταν φως φανάρι. Έφτασε την επόμενη χρονιά στο ΦΦ της Κων/πολης εντελώς μόνη , χωρίς να έχει γίνει καμια κουβέντα σε παίχτες και προπονητές. Και όλες οι κουβέντες που έβλεπαν το φως της δημοσιότητας μιλούσαν για διάδοχα σχήματα στο διοικητικό κομμάτι χωρίς κανένας από το προπονητικό team να ξέρει κάτι. Αυτό από μόνο του πέρα από ότι δειχνει καθαρό ερασιτεχνισμό και κάργα ανευθυνότητα, δείχνει και πολλα άλλα πράγματα
Έχεις τίποτα χειροπιαστό ? όχι.
Ε τότε τι σκ@τ@ βγαίνεις και διαρρέεις ότι η μισή υφήλιος ενδιαφέρεται για τον Παναθηναϊκό ενώ εσένα δε σε ενδιαφέρει η ΚΑΕ? Φαινόταν ξεκάθαρα που πάει το πράγμα.

bball.gif Ο Ομπράντοβιτς ήθελε να μείνει στον Παναθηναϊκό , διότι πολύ απλά δεν είναι βλάκας. Το έλεγε σε όλους τους τόνους, σε έντυπο και ηλεκτρονικό τύπο μετά τη Βαρκελώνη. Ήμαστε στο παρατσάκ να γίνουμε βάσει αριθμών η πιο πετυχημένη ομάδα στην ιστορία του Ευρωπαϊκού μπάσκετ και αυτός να "πλουτίσει" ακόμα πιο πολύ το βιογραφικό του. Δεν ήταν χαζός να φύγει. Μειώθηκε το μπάτζετ. Σάμπως η πρώτη ήταν? και σιγά τη μείωση. Λίγα έσκασαν φέτος? Σε ένα χρόνο πάνω ξε-μειώθηκε και δώσαμε 1,5 για τον Λουκά και πόσα(?) για τον Φώτση? για την ανανέωση του Στεφάν? παραπάνω θα πήρε και Γκιστ..γελάει ο κόσμος λέμε

bball.gif και άντε ο Ομπράντοβιτς έφυγε γαι το μπάτζετ, άντε και Μάικ είπε να κάνει μια αρπαχτή στα τελειώματά του. Οι άλλοι γιατί έφυγαν? έχετε ακούσει πουθενά σε ομάδα να λήγουν καμια 10αριά συμβόλαια με τη μια? έτσι τυχαία το έκαναν? (ξανά) γελάει ο κόσμος λέμε. Βέβαια τον Μήτσο, που τους ενδιέφερε, το είχαν "δέσει" και του έσκασαν τη μισή ΒΙΑΝΕΞ για να ανανεώσει. Πάλι καλά.

bball.gif Ο Ομπράντοβιτς θα έμενε και θα στήριζε οποιονδήποτε νορμάλ άνθρωπο που θα έκανε έναν υποτυπώδη σχεδιασμό , θα ενέπνεε έναν σεβασμό και θα είχε μια σχετική σοβαρότητα.
Δεν είχε κανένα λόγο να μείνει (θεωρητικά όλα αυτά αφού στην ουσία εκδιώχθηκε) και ανεχθεί ένα άτομο στα όρια της ψυχοπάθειας. (εάν δεν τα έχει περάσει ήδη...)
Να στηρίξει ένα άτομο που μιλάει για "νόμους ΟΑΚΑ" (προφανώς εννοεί τις εισβολές στα αποδυτήρια και τις χυδαιολογίες εναντίον των διαιτητών) , για "βρώμικα σωματεία", για "σκουξίματα" κοκ. Να στηρίξει παράφρονες? Γιατί? Δε βρίσκω πραγματικα κανέναν λόγο.
Αφήνω στην άκρη την κόντρα με την Ευρωλίγκα που μας έκανε ρεζίλι των σκυλιών. Αφού είναι τόσο μάγκας ας τα ξανακάνει και φέτος. Περιμένω...

bball.gif Εχει δίκιο ο sni79per. Με αυτόν θα πάμε και όπου το πει αφού άλλος δεν υπάρχει και ο θεός να βάλει το χέρι του (ήταν που δεν τον ενδιάφερε η ΚΑΕ...) εγώ θα το πάω λίγο παραπέρα και θα πω ότι με αυτόν θα πάμε μέχρι να ξεκαθαρίσει το πράμα με τη μπαλα. Η μπάλα τον ενδιαφέρει γιατί εκεί είναι το πακέτο. Το είπε και ο Παύλος άλλωστε με άλλα λόγια πριν κατι μήνες. Και μια πού μιλάμε για μπάλα , εκείνοι οι Κινέζοι επενδυτές που θα τα έσπρωχναν, τι έγιναν? έχασαν το τρόλεϋ ή κατάλαβαν με ποιον πήγαν να μπλέξουν?

bball.gif Θεωρώ τα ποστ του yorgos πολύ σωστά και λογικά που απηχούν την πραγματικότητα

(τελευταίο) bball.gif Καλό θα είναι να καταλάβουν οι ...Λεωνίδες ότι είναι άλλο πράγμα να γραφεις την άποψη σου για κάποια πράγματα που δε σου κάθονται καλά και άλλο η αγάπη για το σύλλογο και το άθλημα.


Αυτά και τέλος από μένα γιατί το πράμα παρατραβάει και χάνει το όποιο ενδιαφέρον του. Το καλοκαίρι πάλι το επόμενο ποστ εδώ

QUOTE(Quincy @ Jan 19 2014, 14:17 ) *
Επειδή στο δικό μου κεφάλι δεν υπάρχει "καλός" και "κακός" προπονητής σ αυτό το επίπεδο. Αλλά κατάλλληλος και ακατάλληλος, είστε σίγουροι ότι ο Ομπράντοβιτς θα ήταν ο κατάλληλος προπονητής στην rebuilding season του 12-13;; Πέρα από το συναίσθημα, και τις τριβές του με τον ΔΓ, εγώ δεν θα την χαρακτήριζα καλή επιλογή


γιατί όχι? σταθερό και σίγουρο περιβάλλον (αφού έμεινε 13 ολόκληρα χρόνια σημαίνει οτι αυτό αποζητά) , δυο τρεις παίχτες που πάνω τους μπορείς να χτίσεις και νέες προκλήσεις. Μια χαρά μου φαίνεται. Φρεσκάρισμα και αναζωογόνηση αλλά όχι αποδόμηση. Γιατί όχι? (απλώς θα διαβάσω την απάντηση σου γιατί έχω δεσμευθεί tongue.gif )
Quincy
Επειδή στο δικό μου κεφάλι δεν υπάρχει "καλός" και "κακός" προπονητής σ αυτό το επίπεδο. Αλλά κατάλλληλος και ακατάλληλος, είστε σίγουροι ότι ο Ομπράντοβιτς θα ήταν ο κατάλληλος προπονητής στην rebuilding season του 12-13;; Πέρα από το συναίσθημα, και τις τριβές του με τον ΔΓ, εγώ δεν θα την χαρακτήριζα καλή επιλογή

QUOTE(A.CAB @ Jan 19 2014, 12:31 ) *
Αλλά δεν πειράζει η αχαριστία είναι στάνταρ σύμπτωμα τυφλωμένου οπαδού.


Διαχρονικό αυτό.
sni79per
QUOTE(bbplayer @ Jan 19 2014, 14:17 ) *
(τελευταίο) bball.gif Καλό θα είναι να καταλάβουν οι ...Λεωνίδες ότι είναι άλλο πράγμα να γραφεις την άποψη σου για κάποια πράγματα που δε σου κάθονται καλά και άλλο η αγάπη για το σύλλογο και το άθλημα.


α δεν τα ξερεις καλα...πληρωνουμε τικετα,αγοραζουμε διαρκειας,κανουμε κουμαντο να μην παμε για δουλεια γιατι θελουμε να κερδισει ο ζοτς την αλλη πεμπτη για να την λεμε στον καθε otinanai13 εδω μεσα.


παρανοικα πραγματα....
manj13
QUOTE(sni79per @ Jan 19 2014, 13:36 ) *
απο επιχειρηματα ο συνηθισμενος manj.ΜΗΔΕΝ

κουοτ κ αγιος ο θεος...μπλα μπλα κακος ιτουδης,μπλα μπλα κινεζικο πουλεν μπλα μπλα παυλος πρασινη κτλ.
το καφε της χαρας μονο τοσες επαναληψεις.

φιλε εχεις εμμονες κ δεν μπορεις να συνεννοηθεις με ανθρωπο εδω μεσα.
βασικα μην σε αδικω εισαι συμπαθης δεν λεω αλλα ψαξου...

περιμενω το τελευταιο κουοτ να φαω τα μπιφτεκια με ορεξη... smiley.gif


1)Το αν εχω ή οχι επιχειρηματα ασε να το κρινουν αλλοι οχι εσυ που στην πρωτη συνομιλια μαζι μου, μου ζητησες να μην σου κανω κουοτ...
2)Οι ΕΜΜΟΝΕΣ ειναι κακες ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ προσπαθεις να τις επιβαλλεις στους αλλους...Αλλιως λεγεται κουβεντα...
3)Το κινεζικο πουλεν αν το βαλει μεσα θα παιξει ΚΑΛΥΤΕΡΗ αμυνα απ το Λουκα που κοστιζει ΤΣΑΜΠΑ ενα σκασμο λεφτα...
4)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ...ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ...
5)Και ΕΣΥ σε αρκετα ποστ μου εισαι συμπαθης αλλα επειδη το λες δεν θα ψαχτω κιολας...
6)Μην κανεις γρηγορα κουοτ για να φαω κι εγω τη σπανακοπιτα.... smiley.gif


QUOTE(mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 13:47 ) *
Καλά για το μπολνταρισμένο γελάει ο κόσμος. Αν θες μπορείς να μας εξηγήσεις λίγο πως ακριβώς αντιλαμβάνεσαι το "προσφέρω 5 Ευρωπαικά". Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα εγώ ήταν "προσφέρω 5 Ευρωπαικά"≠ "κάνω τον διερμηνέα του τέπιτς και του γκόλεματς"



24.gif 24.gif
A.CAB
QUOTE(mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 13:47 ) *
Καλά για το μπολνταρισμένο γελάει ο κόσμος. Αν θες μπορείς να μας εξηγήσεις λίγο πως ακριβώς αντιλαμβάνεσαι το "προσφέρω 5 Ευρωπαικά". Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα εγώ ήταν "προσφέρω 5 Ευρωπαικά"≠ "κάνω τον διερμηνέα του τέπιτς και του γκόλεματς"


Δεν ξέρω ποιός είναι ο κόσμος που γελάει αλλά προφανώς έχει κάκιστη αίσθηση του χιούμορ. Και επειδή σε όλα τα υπόλοιπα μου κάνατε αβαβά, φαντάζομαι ότι το θέμα του φραγκοφονιά Σέρβου το κλείσαμε.

Άρα είμαστε οφφ τόπικ αλλά επειδη προφανώς δεν ξέρεις τι δουλειά κάνει ο βοηθός προπονητή γενικά και τι δουλειά έκανε ο Ιτούδης συγκεκριμένα μπορείς να περάσεις από το τόπικ του Ιτούδη να σε μάθω εσένα και το χαμογελαστό σας κόσμο.
manj13
QUOTE(A.CAB @ Jan 19 2014, 18:20 ) *
Δεν ξέρω ποιός είναι ο κόσμος που γελάει αλλά προφανώς έχει κάκιστη αίσθηση του χιούμορ. Και επειδή σε όλα τα υπόλοιπα μου κάνατε αβαβά, φαντάζομαι ότι το θέμα του φραγκοφονιά Σέρβου το κλείσαμε.

Άρα είμαστε οφφ τόπικ αλλά επειδη προφανώς δεν ξέρεις τι δουλειά κάνει ο βοηθός προπονητή γενικά και τι δουλειά έκανε ο Ιτούδης συγκεκριμένα μπορείς να περάσεις από το τόπικ του Ιτούδη να σε μάθω εσένα και το χαμογελαστό σας κόσμο.


1)Προσωπικα ΕΓΩ απαντησα σε ολα...Αντιθετως για το ΠΟΙΟΙ εμειναν ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ, οπως ο Διαμαντιδης που θα μπορουσε να βγαλει 3.000.000 στην Τουρκια, αντι να τα παιρνει ο Ερντεν δεν πηρα απαντηση...

2)Επισης δεν χαρακτηρισε κανεις φραγκοκιλλερ το Ζοτς(κι εγω ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΤΟΝ ΠΑΩ), αλλα Σερβος που να μην εχει μια εξαρτηση απ το χρημα ΔΕΝ υπαρχει.....

3)''προφανώς δεν ξέρεις τι δουλειά κάνει ο βοηθός προπονητή γενικά και τι δουλειά έκανε ο Ιτούδης συγκεκριμένα μπορείς να περάσεις από το τόπικ του Ιτούδη να σε μάθω εσένα και το χαμογελαστό σας κόσμο.''
Απεχθανομαι τις ''αυθεντιες''....Εχει γεμισει ο κοσμος Πατ Ραιλι(στο μπασκετ),Γιακουμπ(στην Ιατρικη),Αινσταιν(στα Μαθηματικα)κτλ ειδικα στην Ελλαδα αλλα και γενικως....

Εισαι ο Πατ Ραιλι??Μαλλον οχι...Εχεις κανει βοηθος προπονητη?Μαλλον οχι...Που και να ειχες η σχεση που θελει να χει ο Ζοτς με ΞΕΝΟΥΣ βοηθους ΜΕΤΑ τον κουμπαρο του φανηκε στο σκισιμο που του εκανε οταν ο ''τωρινος'' βοηθος του, ειπε Ο ΕΡΜΟΣ!!!!να παρει...ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ....Για να του λεει τα στατιστικα και τα φαουλ τον θελει και για να του κανει το μεταφραστη...''Ποιος οδηγαει το τρακτερ?τον ρωτησε και απαντησε:ΕΓΩ!Αρα κατσε κατω!''Αυτο κανουν οι βοηθοι του Ζοτς και μαγκια του βεβαια!Βοηθος προπονητη εκανε κι ο Μανουσελης...Τωρα λογω ''λορδας'' κανει περισπουδαστη αναλυση στη νοβα...Εχει ''ειδημονες'' η καθε δουλεια....
Και μια σοφη ρηση λεει:αυτοι που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι τα ξερουν ολα εκνευριζουν αυτους που τα ξερουν... wink.gif
A.CAB
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 18:50 ) *
1)Προσωπικα ΕΓΩ απαντησα σε ολα...Αντιθετως για το ΠΟΙΟΙ εμειναν ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ, οπως ο Διαμαντιδης που θα μπορουσε να βγαλει 3.000.000 στην Τουρκια, αντι να τα παιρνει ο Ερντεν δεν πηρα απαντηση...

2)Επισης δεν χαρακτηρισε κανεις φραγκοκιλλερ το Ζοτς(κι εγω ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΤΟΝ ΠΑΩ), αλλα Σερβος που να μην εχει μια εξαρτηση απ το χρημα ΔΕΝ υπαρχει.....

3)''προφανώς δεν ξέρεις τι δουλειά κάνει ο βοηθός προπονητή γενικά και τι δουλειά έκανε ο Ιτούδης συγκεκριμένα μπορείς να περάσεις από το τόπικ του Ιτούδη να σε μάθω εσένα και το χαμογελαστό σας κόσμο.''
Απεχθανομαι τις ''αυθεντιες''....Εχει γεμισει ο κοσμος Πατ Ραιλι(στο μπασκετ),Γιακουμπ(στην Ιατρικη),Αινσταιν(στα Μαθηματικα)κτλ ειδικα στην Ελλαδα αλλα και γενικως....

Εισαι ο Πατ Ραιλι??Μαλλον οχι...Εχεις κανει βοηθος προπονητη?Μαλλον οχι...Που και να ειχες η σχεση που θελει να χει ο Ζοτς με ΞΕΝΟΥΣ βοηθους ΜΕΤΑ τον κουμπαρο του φανηκε στο σκισιμο που του εκανε οταν ο ''τωρινος'' βοηθος του, ειπε Ο ΕΡΜΟΣ!!!!να παρει...ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ....Για να του λεει τα στατιστικα και τα φαουλ τον θελει και για να του κανει το μεταφραστη...''Ποιος οδηγαει το τρακτερ?τον ρωτησε και απαντησε:ΕΓΩ!Αρα κατσε κατω!''Αυτο κανουν οι βοηθοι του Ζοτς και μαγκια του βεβαια!Βοηθος προπονητη εκανε κι ο Μανουσελης...Τωρα λογω ''λορδας'' κανει περισπουδαστη αναλυση στη νοβα...Εχει ''ειδημονες'' η καθε δουλεια....
Και μια σοφη ρηση λεει:αυτοι που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι τα ξερουν ολα εκνευριζουν αυτους που τα ξερουν... wink.gif

Καταρχήν δεν ήξερα ότι απάντησα σε σένα αλλά προφανώς ούτε εσύ το ξερες. Λογικά θα είσαι από το γελαστό κόσμο που ανέφερε ο προηγούμενος ή απλά κάνεις ντουέτο μαζί του. Όπως και να έχει αφού ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη θα σου απαντήσω αν και κατά το ήμισι το ποστ θα έπρεπε να μεταφερθεί στου Ιτούδη.

1. Ο Διαμαντίδης είχε συμβόλαιο. Και να ήθελε δεν μπορούσε να παίξει σε καμία Τουρκία αν δεν έδινε το ΟΚ ο ΔΓ. Επίσης δεν έπαιζε τσάμπα είχε 2 μύρια συμβόλαιο στα 32-33. Καλά ήταν. Ο μόνος άλλος που έμεινε ήταν ο Τσαρτσαρής που παρέλειψες να γράψεις πως στις αρχικές του δηλώσεις είπε και το προφανές, πως είναι αρκετά μεγάλος πλέον και ούτως ή άλλως δεν είχε ιδιαίτερες προτάσεις. Όλοι οι υπόλοιποι έφυγαν. Και ανά τα χρόνια πολλοί Παναθηναικάρες έφυγαν γοργά και σε πολύ πιο ήρεμες στιγμές είτε λεγόντουσαν Μποντιρόγκα είτε Φώτσης.

2. Δεν θα συνεχίσω την εθνικιστική κουβέντα ούτε το τσουβάλιασμα.

3. Δεν με ενδιαφέρει τι απεχθάνεσαι γιατί δεν απευθυνόμουν σε σένα. Την τελευταία σου ατάκα μπορείς να τη διαβάσεις στον καθρέφτη αφού πρώτα διαβάσεις το εντελώς ψεύτικο και άστοχο παραλλήρημά σου για τις αρμοδιότητες του Ιτούδη ή του οποιουδήποτε βοηθού προπονητή μεγάλης ομάδας. Επίσης για κάθε Μανουσέλη υπάρχει και ένας Αγγέλου. Και ένας Μπάνκι. Και ένας Μπλατ. Και ο ίδιος ο Ομπράντοβιτς ως ένα σημείο δίπλα στον Ντούντα.

Τέλος μάλλον είμαι η εξαίρεση στη ρήση μιας και δεν με εκνευρίζεις.
sni79per
A.CAB αστο...

Quincy
QUOTE(A.CAB @ Jan 19 2014, 18:29 ) *
1. Ο Διαμαντίδης είχε συμβόλαιο. Και να ήθελε δεν μπορούσε να παίξει σε καμία Τουρκία αν δεν έδινε το ΟΚ ο ΔΓ. Επίσης δεν έπαιζε τσάμπα είχε 2 μύρια συμβόλαιο στα 32-33.



Πάντως παίκτη που δεν θέλει να παίξει στην ομάδα δύσκολα τον κρατάς, ειδικά αν είναι τόσο σημαντικός. Δεν τον κράτησε μόνο το συμβόλαιο. Και το αρχικό του ξενέρωμα το ξεπέρασε γρήγορα. Δεν άξιζε να πάει αλλού στα 32-33 και να "χαλάσει" το όνομά του όταν έπαιρνε μάλιστα και πολυ καλά λεφτα.

Αν ήθελε να φύγει, και μάλιστα για Τουρκία μεριά με τα φοβερά μπάτζετ θα μπορούσε να το κάνει.
j-kidd13
Λοιπον, επειδη δεν μπορω να ειμαι πανω απο τον υπολογιστη για να βλεπω τι γραφει ο καθενας, ριχτε τους τονους και προσεξτε πως αναφερεστε στον συνομιλητη σας η σε τριτα προσωπα, για να μην αρχισουμε να μοιραζουμε καμπανες....

Ευχαριστω.
manj13
QUOTE(A.CAB @ Jan 19 2014, 20:29 ) *
Καταρχήν δεν ήξερα ότι απάντησα σε σένα αλλά προφανώς ούτε εσύ το ξερες. Λογικά θα είσαι από το γελαστό κόσμο που ανέφερε ο προηγούμενος ή απλά κάνεις ντουέτο μαζί του. Όπως και να έχει αφού ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη θα σου απαντήσω αν και κατά το ήμισι το ποστ θα έπρεπε να μεταφερθεί στου Ιτούδη.

1. Ο Διαμαντίδης είχε συμβόλαιο. Και να ήθελε δεν μπορούσε να παίξει σε καμία Τουρκία αν δεν έδινε το ΟΚ ο ΔΓ. Επίσης δεν έπαιζε τσάμπα είχε 2 μύρια συμβόλαιο στα 32-33. Καλά ήταν. Ο μόνος άλλος που έμεινε ήταν ο Τσαρτσαρής που παρέλειψες να γράψεις πως στις αρχικές του δηλώσεις είπε και το προφανές, πως είναι αρκετά μεγάλος πλέον και ούτως ή άλλως δεν είχε ιδιαίτερες προτάσεις. Όλοι οι υπόλοιποι έφυγαν. Και ανά τα χρόνια πολλοί Παναθηναικάρες έφυγαν γοργά και σε πολύ πιο ήρεμες στιγμές είτε λεγόντουσαν Μποντιρόγκα είτε Φώτσης.

2. Δεν θα συνεχίσω την εθνικιστική κουβέντα ούτε το τσουβάλιασμα.

3. Δεν με ενδιαφέρει τι απεχθάνεσαι γιατί δεν απευθυνόμουν σε σένα. Την τελευταία σου ατάκα μπορείς να τη διαβάσεις στον καθρέφτη αφού πρώτα διαβάσεις το εντελώς ψεύτικο και άστοχο παραλλήρημά σου για τις αρμοδιότητες του Ιτούδη ή του οποιουδήποτε βοηθού προπονητή μεγάλης ομάδας. Επίσης για κάθε Μανουσέλη υπάρχει και ένας Αγγέλου. Και ένας Μπάνκι. Και ένας Μπλατ. Και ο ίδιος ο Ομπράντοβιτς ως ένα σημείο δίπλα στον Ντούντα.

Τέλος μάλλον είμαι η εξαίρεση στη ρήση μιας και δεν με εκνευρίζεις.


1)Γνωριζα και γνωριζω πολυ καλα οτι δεν απευθυνοσουν σε μενα ....Αν ειμαι απ το γελαστο κοσμο η απ τη φρουτοπια αστο να το ξερω εγω και η γκλιτσα του τσοπανη κλπ λεωνταρισμοι ειναι οταν δεν εχεις επιχειρηματα...Και η απαντησεις σ αυτο το υφος φερνουν τσαμπα φαουλ....
_Ο Διαμαντιδης ειχε συμβολαιο αλλα ΤΙΠΟΤΑ δεν θα τον σταματουσε να το λυσει και κανεις δεν θα του εφερνε εμποδιο...Επιπλεον ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ''βρωμισε'' ολο το ιντερνετ οτι ο Ζοτς στην αδυναμια του να βρει πλειμεικερ εριξε ''αδεια για γεματα'' και σ αυτον...Το τι λεφτα θα επαιρνε ο Μητσος αντι για 1.500.000 μυριο αστο καλυτερα...
2)Καμμια...απαντηση δε βλεπω....
3)Σαφως και να μην σ ενδιαφερει....Αυτο που θα πρεπει να κανεις ομως ειναι να μιλας οπως πρεπει και οχι με γελαστους κοσμους ,γκλιτσες του τσοπανη γιατι οι μεστες απαντησεις τσακιζουν τα ρητορικα επιχειρηματα...
Α,κι εισαι εκτος θεματος γιατι εδω δε μιλαμε για το βοηθο του Μπλατ,του Σκαριολο αλλα ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΖΟΤΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!
Quincy
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 19:19 ) *
Το τι λεφτα θα επαιρνε ο Μητσος αντι για 1.500.000 μυριο αστο καλυτερα...


Στα 33-34 και σε ομάδα που δεν θα ναι το alpha dog τι θα παιρνε; 6Μ με κλειστό διετές; icon_drunk.gif
Και δεν θα πήγαινε λες άμα του τα δίνανε icon_drunk.gif
dinoradja
μεγαλο κομπλεξ εχει αφησει ο ζοτς 39.gif γιατι ετσι ρε παιδια εριξε καμια σφαλιαρα στον ευεργετη του συλλογου μας?
manj13
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 21:19 ) *
1)Γνωριζα και γνωριζω πολυ καλα οτι δεν απευθυνοσουν σε μενα ....Αν ειμαι απ το γελαστο κοσμο η απ τη φρουτοπια αστο να το ξερω εγω και η γκλιτσα του τσοπανη κλπ λεωνταρισμοι ειναι οταν δεν εχεις επιχειρηματα...Και η απαντησεις σ αυτο το υφος φερνουν τσαμπα φαουλ....
_Ο Διαμαντιδης ειχε συμβολαιο αλλα ΤΙΠΟΤΑ δεν θα τον σταματουσε να το λυσει και κανεις δεν θα του εφερνε εμποδιο...Επιπλεον ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ''βρωμισε'' ολο το ιντερνετ οτι ο Ζοτς στην αδυναμια του να βρει πλειμεικερ εριξε ''αδεια για γεματα'' και σ αυτον...Το τι λεφτα θα επαιρνε ο Μητσος αντι για 1.500.000 μυριο αστο καλυτερα...
2)Καμμια...απαντηση δε βλεπω....
3)Σαφως και να μην σ ενδιαφερει....Αυτο που θα πρεπει να κανεις ομως ειναι να μιλας οπως πρεπει και οχι με γελαστους κοσμους ,γκλιτσες του τσοπανη γιατι οι μεστες απαντησεις τσακιζουν τα ρητορικα επιχειρηματα...
Α,κι εισαι εκτος θεματος γιατι εδω δε μιλαμε για το βοηθο του Μπλατ,του Σκαριολο αλλα ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΖΟΤΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!

4)Επιχειρηματολογια με...λαικα ασματα σε μπασκετικο φορουμ.... 77.gif Αν και μια χαρα τιμιος ηταν κι ειναι ο Βασιλης και το κεφι του το κανε ειδικα οσοι σαν και μενα τον προλαβανε πιο νεο...Αν κι ειμαι του ροκ κυριως... smile.gif

QUOTE(Quincy @ Jan 19 2014, 21:29 ) *
Στα 33-34 και σε ομάδα που δεν θα ναι το alpha dog τι θα παιρνε; 6Μ με κλειστό διετές; icon_drunk.gif
Και δεν θα πήγαινε λες άμα του τα δίνανε icon_drunk.gif


Ευκολακι Quincy!!!Eδω ο ορθιος τηλεγραφοξυλος του...ΝΟΥ.ΜΠΟΥ.Α Ερντεν, που τον ταπωσε με ΕΠΙΤΟΠΙΟ, πηρε evilmonkey.gif 3.000.000 ... icon_tomato.gif
Ευτυχως που...πεφτει μακρια για το Σ/Κ η Καστορια και η συζυξ ΔΕΝ ειχε προλαβει ακομα να μπει στα κιταπια tongue.gif ...διαφορετικα Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΖΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ!! tongue.gif
dinoradja
QUOTE (manj13 @ Jan 19 2014, 07:34 ) *
Ξεφτιλα ΑΝ εισαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -ειδικα στην ηλικια των 42 ετων που ειμαι εγω- ειναι η ομαδα των Σαραβακου-Ζαετς-Ροτσα να παιζει με Καρεληδες-Φορναροληδες και τον καθε ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ, να χανω απ την καθε ομαδα 2ης κατηγοριας, που την ειχα 3-0 απ τα αποδυτηρια μεσα-εξω,να ειμαι μεσα σε 20 χρονια ΕΙΚΟΣΙ(παρα δυο-τρια)πρωταθληματα απ τον κυριο αντιπαλο μου,ο οποιος μου κανει πλακα ΕΣΩ-ΕΞΩ αγωνιστικα...
Η ''ξεφτιλα'' ηταν επισης να πεισω ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ να γινει ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ με οπλο τις νικες του μπασκετ και της ομαδας των Γιαννακοπουλων και τους ευχαριστω μαζι με πολλους αλλους για το γεγονος οτι σαν Παναθηναικος εχω κατι να υπερηφανευομαι και να μπορω να κανω υγιη καζουρα σε φιλους μου Ολυμπιακους....
ΞΕΦΤΙΛΑ επισης ειναι να εχεις προεδρο που κανει τον προεδρο απ το τουιτερ και ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΔΓ να μπει και στο ποδοσφαιρο μπας και τον σωσει απ τις ντοματες και το -56 βαθμους σε ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ...
Α οταν κερδιζει ο μπασκετικος Παναθηναικος πανηγυριζεις?Πρεπει να ΜΗΝ το κανεις γιατι Ο ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟΣ και ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ λογος που το κανεις ειναι αυτος για τον οποιο ντρεπεσαι....

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....

σε αυτο ποιος φταιει θα μας πεις? με ονοματεπωνυμο η απαγορευεται να αναφερθει το ονομα οπως καποια αλλα που δεν αναφερονται ΠΟΤΕ
manj13
QUOTE(dinoradja @ Jan 19 2014, 22:09 ) *
σε αυτο ποιος φταιει θα μας πεις? με ονοματεπωνυμο η απαγορευεται να αναφερθει το ονομα οπως καποια αλλα που δεν αναφερονται ΠΟΤΕ


EΔΩ ειναι οφ τοπικ...Αν ειναι κανε την ερωτηση στο τοπικ του ποδοσφαιρου...Τα λεμε... icon_wave.gif
mr 3Xdouble
QUOTE (dinoradja @ Jan 19 2014, 20:09 ) *
σε αυτο ποιος φταιει θα μας πεις? με ονοματεπωνυμο η απαγορευεται να αναφερθει το ονομα οπως καποια αλλα που δεν αναφερονται ΠΟΤΕ

Ε λοιπόν επειδή και εμείς σας μάθαμε απέξω και ανακατωτά θα μας παρουσιάσεις λίγο το δελτίο από το οποίο εισέπραξε ο ΔΓ από στον αγώνα με την Ξάνθη το 2008???? Γιατί προφανώς αυτό εννοείς.
Pics or it didn't happen mate γιατί λάσπη ξέρουμε και εμείς να ρίχνουμε!!! peace.gif peace.gif peace.gif
dinoradja
QUOTE (manj13 @ Jan 19 2014, 22:17 ) *
EΔΩ ειναι οφ τοπικ...Αν ειναι κανε την ερωτηση στο τοπικ του ποδοσφαιρου...Τα λεμε... icon_wave.gif

φυσικα αυτη η ερωτηση ειναι οφτοπικ ενω ολα τα προηγουμενα στο τοπικ του ΖΟΤΣ αφορουν τον μεγιστο

QUOTE (mr 3Xdouble @ Jan 19 2014, 22:18 ) *
Ε λοιπόν επειδή και εμείς σας μάθαμε απέξω και ανακατωτά θα μας παρουσιάσεις λίγο το δελτίο από το οποίο εισέπραξε ο ΔΓ από στον αγώνα με την Ξάνθη το 2008???? Γιατί προφανώς αυτό εννοείς.
Pics or it didn't happen mate γιατί λάσπη ξέρουμε και εμείς να ρίχνουμε!!! peace.gif peace.gif peace.gif

ουτε φωτογραφια εχω ουτε ξερω κατι για δελτιο του δγ
ξερεις κατι παραπανω?
manj13
QUOTE(dinoradja @ Jan 19 2014, 22:24 ) *
φυσικα αυτη η ερωτηση ειναι οφτοπικ ενω ολα τα προηγουμενα στο τοπικ του ΖΟΤΣ αφορουν τον μεγιστο


ουτε φωτογραφια εχω ουτε ξερω κατι για δελτιο του δγ
ξερεις κατι παραπανω?


Mου την πεφτεις για κατι ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ....Κανε την ερωτηση στο σωστο τοπικ και θα σου απαντησω smile.gif Ι promise tongue.gif ..Τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ ποστ στο τοπικ ειναι επι του Ζοτς...Για αλλους δεν μπορω ν απαντησω...
A.CAB
QUOTE(manj13 @ Jan 19 2014, 21:19 ) *
1)Γνωριζα και γνωριζω πολυ καλα οτι δεν απευθυνοσουν σε μενα ....Αν ειμαι απ το γελαστο κοσμο η απ τη φρουτοπια αστο να το ξερω εγω και η γκλιτσα του τσοπανη κλπ λεωνταρισμοι ειναι οταν δεν εχεις επιχειρηματα...Και η απαντησεις σ αυτο το υφος φερνουν τσαμπα φαουλ....
_Ο Διαμαντιδης ειχε συμβολαιο αλλα ΤΙΠΟΤΑ δεν θα τον σταματουσε να το λυσει και κανεις δεν θα του εφερνε εμποδιο...Επιπλεον ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ''βρωμισε'' ολο το ιντερνετ οτι ο Ζοτς στην αδυναμια του να βρει πλειμεικερ εριξε ''αδεια για γεματα'' και σ αυτον...Το τι λεφτα θα επαιρνε ο Μητσος αντι για 1.500.000 μυριο αστο καλυτερα...
2)Καμμια...απαντηση δε βλεπω....
3)Σαφως και να μην σ ενδιαφερει....Αυτο που θα πρεπει να κανεις ομως ειναι να μιλας οπως πρεπει και οχι με γελαστους κοσμους ,γκλιτσες του τσοπανη γιατι οι μεστες απαντησεις τσακιζουν τα ρητορικα επιχειρηματα...
Α,κι εισαι εκτος θεματος γιατι εδω δε μιλαμε για το βοηθο του Μπλατ,του Σκαριολο αλλα ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΖΟΤΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!


Άνθρωπε είναι προφανές ότι στέρεψες. Σου λέω απλά αν είναι να κάνεις το δικηγόρο του άλλου τουλάχιστον να έχεις και τίποτα ουσιαστικό να πεις ή να προσθέσεις. Σε όσα έγραψα για το ΔΔ έγραψες τόσες λέξεις...μηδέν. Σε τι λοιπόν να σου απαντήσω;
Αν δεν σ' αρέσει το ύφος μου too bad. Θα τα καταφέρεις και χωρίς εμένα. Έτσι κι αλλιώς δεν συνομιλούσα μαζί σου, ούτε μου είναι ιδιαίτερα ευχάριστο ή επικοδομητικό.
Από 'κει και έπειτα σου ξαναλέω πως περί εθνικιστικών θεμάτων και τσουβαλιάσματος προσώπων επειδή γεννήθηκαν σε συγκεκριμένη περιοχή δεν θέλω να μιλήσω. Φαντάζομαι κάποιο άλλο σάιτ θα ήταν πιο νορμάλ.
Τέλος δεν είσαι σε θέση να μου υποδεικνύεις πως θα μιλάω. Δεν σε έβρισα ούτε σε πρόσβαλα ούτε παραβίασα κανένα κανονισμό του φόρουμ παρα μόνο τον κανονισμό για τα οφφ τόπικ. Και επιτέλους συγκεντρώσου και απόφάσισε για το τι πράγμα γράφεις. Μίλησες για βοηθούς και έφερες σαν παράδειγμα το Μανουσέλη. Ε εγώ σου έδωσα μερικά άλλα παραδείγματα βοηθών για το πως εξελήχθηκαν. Αν πετάγεσαι από θέμα σε θέμα όπως σου κατέβει δεν γίνεται να κρατηθεί η συζήτηση στο σωστό τόπικ.

Τέλος από μένα γιατί προφανώς εξαντλήθηκαν τα όσα ήταν να πούμε περί του θέματος.
kseplenhs
Η αλήθεια είναι πως εσείς οι ζοτσικοί μου τη δώνετε λίγο γιατί είστε ο λόγος της νέας μόδας των ζοτσογράφων ΑΡΔ που πλέον στις εφημερίδες και τα sites τους χωρίζουν τον τομέα του μπάσκετ στα 3.Ολυμπιακός,Παναθηναικός,Ζοτς με τον τελευταίο,στις νεκρές μέρες των αιωνίων να παίρνει και τη μερίδα του λέοντος

Γι'αυτό και εγώ διαβάζω μόνο πράσινη ph34r.gif

Πάντως βλέποντας τα "στρατόπεδα" που έχουν δημιουργηθεί μετά τις κατευθυντήριες γραμμές που χάραξε ο πρόεδρος,θέλω να κάνω μύνηση στην ευρωλίγκα(και τον αλήτη μπερτομέου κατ'επέκταση) που άφησε να περάσει η ξενέρωτη λιέτουβος και όχι η μπάνβιτ του μητσάρα.Πραγματικά το παο-μπανβιτ στο οακα θα ήταν συλλεκτικό ματς.Για διεθνή διαφήμηση.Ελπίζω να το ζήσω στο κοντινό μέλλον.Βέβαια το καλύτερο θα ήταν ένας όμιλος με παο,φενερ,μπανβιντ και λίγο τσσκα για να βγάλουμε ανακοίνωση για την εύνοια της ευρωλίγκας στα μαυρα λεφτά των ρώσων...
mr 3Xdouble
QUOTE (A.CAB @ Jan 20 2014, 03:23 ) *
Δεν ξέρω ποιός είναι ο κόσμος που γελάει αλλά προφανώς έχει κάκιστη αίσθηση του χιούμορ. Και επειδή σε όλα τα υπόλοιπα μου κάνατε αβαβά, φαντάζομαι ότι το θέμα του φραγκοφονιά Σέρβου το κλείσαμε.

Άρα είμαστε οφφ τόπικ αλλά επειδη προφανώς δεν ξέρεις τι δουλειά κάνει ο βοηθός προπονητή γενικά και τι δουλειά έκανε ο Ιτούδης συγκεκριμένα μπορείς να περάσεις από το τόπικ


Man έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Δεν κατηγόρησε κανένας τον Ζοτς επειδή πήγε για τα φράγκα στη Φενέρ. Εγώ τουλάχιστον δεν το έκανα. Προς θεού επαγγελματίας είναι ο άνθρωπος και μαγκιά του που μπορεί να βρει τέτοια συμβόλαια. Επίσης για τον ιτούδη όσα είμαι σε θέση να ξέρω εγώ, τόσα ξέρεις και εσύ οπότε δεν θα βγει άκρη. Απλά κάτι τελευταίο για να τελειώνουμε όντως γιατί πολύ ασχοληθήκαμε. Ο Obradovic είχε θητεύσει σαν πρώτος προπονητής σε Παρτίζαν, Μπανταλόνα, Ρεάλ και Μπενετόν πριν έρθει σε εμάς και είχε δώσει τα διαπιστευτήριά του. Ο μεταφραστής που ακριβώς έκανε δουλειά?? Ας πάει πρώτα σε καμια ζανκτ πάουλι που είσαι και οπαδός της ας δείξει κάποιο έργο και σε καμιά δεκαετία ξαναμιλάμε για να αναλάβει καμία ομάδα τύπου Μάλαγα κτλ, γιατί για τον 6 φορές πρωταθλητή Ευρώπης ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ..
yorgos
QUOTE
Δεν άξιζε να πάει αλλού στα 32-33 και να "χαλάσει" το όνομά του όταν έπαιρνε μάλιστα και πολυ καλά λεφτα.


Ο ΔΔ δε θα έφευγε ποτέ από την Ελλάδα.
Συνέντευξη στην τηλεόραση:
ΑΡΔ: Δημήτρη τώρα που τελείωσε το πρωτάθλημα πού θα πας να ξεκουραστεί;
ΔΔ: Ε, στην Καστοριά
ΑΡΔ: Και πώς θα γιορτάσειςτο πρωτάθλημα;
ΔΔ: Ε, στην Καστοριά

Ο ΔΔ δεν έχει καμία όρεξη να πάει πουθενά, το παιδί θέλει να είναι στη χώρα του κι ακόμη κι αν έπαιρνε λιγότερα θα έμενε, έβγαλε λεφτά από τον Παναθηναϊκό και φανταζομαι πως νιώθει ένα δέσιμο κι επιπλέον σε άλλη ελληνική ομάδα δεν μπορεί να πάει γιατί δεν υπάρχει τέτοια επιλογή. Η ευκολία με την οποία θα πήγαινε ο ΔΔ σε καμιά Τουρκία ή Ρωσία είναι η ίδια με την οποία θα πήγαινα εγώ στρατό.
kseplenhs
QUOTE(yorgos @ Jan 20 2014, 13:18 ) *
Η ευκολία με την οποία θα πήγαινε ο ΔΔ σε καμιά Τουρκία ή Ρωσία είναι η ίδια με την οποία θα πήγαινα εγώ στρατό.


Δημήτριε?
yorgos
Με φώναξε κανείς;
A.CAB
QUOTE(mr 3Xdouble @ Jan 20 2014, 10:54 ) *
Man έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Δεν κατηγόρησε κανένας τον Ζοτς επειδή πήγε για τα φράγκα στη Φενέρ. Εγώ τουλάχιστον δεν το έκανα. Προς θεού επαγγελματίας είναι ο άνθρωπος και μαγκιά του που μπορεί να βρει τέτοια συμβόλαια. Επίσης για τον ιτούδη όσα είμαι σε θέση να ξέρω εγώ, τόσα ξέρεις και εσύ οπότε δεν θα βγει άκρη. Απλά κάτι τελευταίο για να τελειώνουμε όντως γιατί πολύ ασχοληθήκαμε. Ο Obradovic είχε θητεύσει σαν πρώτος προπονητής σε Παρτίζαν, Μπανταλόνα, Ρεάλ και Μπενετόν πριν έρθει σε εμάς και είχε δώσει τα διαπιστευτήριά του. Ο μεταφραστής που ακριβώς έκανε δουλειά?? Ας πάει πρώτα σε καμια ζανκτ πάουλι που είσαι και οπαδός της ας δείξει κάποιο έργο και σε καμιά δεκαετία ξαναμιλάμε για να αναλάβει καμία ομάδα τύπου Μάλαγα κτλ, γιατί για τον 6 φορές πρωταθλητή Ευρώπης ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ..

Διαφωνώ όσον αφορά στο τι ξέρεις και τι ξέρω για τη δουλειά του Ιτούδη γιατί δεν με πείθεις ότι γνωρίζεις οτιδήποτε.
Από 'κει και έπειτα άποψή σου είναι για το αν έκανε ή όχι για την ομάδα. Ο γιος φαρμακοποιού πάντως πρόταση του έκανε και έφαγε πόρτα. Μετά χαλάστηκε. Έτσι γίνονται αυτά. Μπόρει για καλό μπορεί και όχι. Αυτό δεν θα το μάθουμε ποτέ. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα γιατί ο Πεδουλάκης τα πάει μια χαρά. Και ας μην έχει καμία σχέση με τις 5 κούπες όπως ο άλλος κι ας προέρχεται από το Περιστέρι.
Air Kef
Mύθος, ο ΔΔ περναει τα καλοκαίρια του μεταξύ Μυκόνου και Νάξου.

Ομολογώ ότι η συζήτηση είναι πολύ διαφωτιστική, βλέπω ότι τελικα υπάρχουν πολλά μέλη του ΠΑΟ που μπορώ να συνεννοηθώ, είχα αρχίσει να ανησυχώ - για μένα, όχι για τα μέλη του ΠΑΟ. biggrin.gif

Μεταφραστής ο Ιτούδης, έτος 2013. - ουάου.
Quincy
QUOTE(A.CAB @ Jan 20 2014, 12:16 ) *
Ο γιος φαρμακοποιού πάντως πρόταση του έκανε και έφαγε πόρτα. Μετά χαλάστηκε. Έτσι γίνονται αυτά. Μπόρει για καλό μπορεί και όχι. Αυτό δεν θα το μάθουμε ποτέ.


Όποιος περίμενε να μείνει τότε ο Ιτούδης, μάλλον δεν σκεφτόταν και πολύ λογικά. Αυτή η πρόταση που έκανε ο ΔΓ ήταν σχεδόν τόσο αστεία όπως αυτή που έκανε στο Σαρας
sacarame
Νομίζω το κουράσαμε λίγο, και βάλαμε και αρκετά θέματα παράλληλα...

Συνεχίζουμε από αύριο....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.