Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
absolut7
Πιστευω οτι καθε κατηγορια της ΕΣΚΑΝΑ θελει καποιο ξεχωριστο χωρο για να πει τα νεα.Αυτος ειναι ο λογος που φτιαχνω ξεχωριστη σελιδα και καλο θα ειναι ο καθε ενδιαφερομενος για καποια αλλη κατηγορια να φτιαξει μια σελιδα με τα νεα της συγκεκριμενης κατηγοριας.
magic jonhson
QUOTE(absolut7 @ Jul 11 2008, 00:35 ) *
Πιστευω οτι καθε κατηγορια της ΕΣΚΑΝΑ θελει καποιο ξεχωριστο χωρο για να πει τα νεα.Αυτος ειναι ο λογος που φταιχνω ξεχωριστη σελιδα και καλο θα ειναι ο καθε ενδιαφερομενος για καποια αλλη κατηγορια να φτιαξει μια σελιδα με τα νεα της συγκεκριμενης κατηγοριας.

πιστευω οτι αυτον τον καιρο μασ ενδιαφερουν κυριωσ οι μεταγραφες οποιος γνωριζει κατι σχετικο ασ το γραψει.
Η αρμενικη πηρε τον λουτζη απο το πολις και εναν εφηβο απο την ελευθερια μοσχ. και κρατησε ολους τους υπολοιπους.
vk12
QUOTE(magic jonhson @ Jul 11 2008, 18:48 ) *
πιστευω οτι αυτον τον καιρο μασ ενδιαφερουν κυριωσ οι μεταγραφες οποιος γνωριζει κατι σχετικο ασ το γραψει.
Η αρμενικη πηρε τον λουτζη απο το πολις και εναν εφηβο απο την ελευθερια μοσχ. και κρατησε ολους τους υπολοιπους.


για ταταυλα μεταγραφες , μονο ο νοτης απο το λαυριο - ο οποιος ειναι θηριο - φτανει.
αλλα πηρε και αλλους.
absolut7
QUOTE(vk12 @ Jul 11 2008, 18:53 ) *
για ταταυλα μεταγραφες , μονο ο νοτης απο το λαυριο - ο οποιος ειναι θηριο - φτανει.
αλλα πηρε και αλλους.

Παμε για πολυ ενδιαφερον πρωταθλημα στην Γ' ΕΣΚΑΝΑ αλλα να σου κανω μια ερωτηση.Τα Ταταυλα που εχουν την εδρα τους?
vk12
http://www.s-c-tatavla.gr/
deksi_pag
ποια ειναι τα φαβορι για ανοδο?ενισχυμενοι φαινονται ταταυλα,ελληνικο,τελαμωνας και οκε
absolut7
QUOTE(deksi_pag @ Jul 13 2008, 00:57 ) *
ποια ειναι τα φαβορι για ανοδο?ενισχυμενοι φαινονται ταταυλα,ελληνικο,τελαμωνας και οκε
Απο Αρμενικη εχουμε κανα νεο παιδια? Ειναι πολυ δουλεμενη ομαδα και πιστευω με μια δυο κινησεις θα ειναι μεσα στις ομαδες που θα διεκδικησουν την ανοδο.
HOOPER
QUOTE(deksi_pag @ Jul 13 2008, 00:57 ) *
ποια ειναι τα φαβορι για ανοδο?ενισχυμενοι φαινονται ταταυλα,ελληνικο,τελαμωνας και οκε


Στόχος του Ο.Κ.Ε για φέτος είναι αποκλειστικά η παραμονή στην κατηγορία !!!!
magic jonhson
γνωριζει κανεις τιποτα για ΓΑΣΕ ,Δαφνη αγιου δημητριου ,αρη γλυφαδας,μεγαριδα?
LOWBAPER
ΦΙΛΤΑΤΕ HOOPER, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ Ο.Κ.Ε......
ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΠΛΕΟΝ, ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΕΣΚΑ, ΦΩΤΗ ΑΠΟ Γ.Α.Σ.Ε Β ΕΣΚΑΝΑ ΠΕΡΥΣΙ, ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ , ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ, ΓΙΑΝΝΗΣ 2.02 Μ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΠΗΡΕ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙ...) ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ...ΜΗ ΓΕΛΙΕΣΑΙ...
ΠΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ...
LOWBAPER
SORRY, για τα κεφαλαία γράμματα leonkalf...
HOOPER
QUOTE(LOWBAPER @ Jul 21 2008, 19:16 ) *
ΦΙΛΤΑΤΕ HOOPER, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ Ο.Κ.Ε......
ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΠΛΕΟΝ, ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΕΣΚΑ, ΦΩΤΗ ΑΠΟ Γ.Α.Σ.Ε Β ΕΣΚΑΝΑ ΠΕΡΥΣΙ, ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ , ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ, ΓΙΑΝΝΗΣ 2.02 Μ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΠΗΡΕ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙ...) ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ...ΜΗ ΓΕΛΙΕΣΑΙ...
ΠΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ...


Όταν μια ομάδα ανεβαίνει από Δ΄ στην Γ' ΕΣΚΑΝΑ κατ' αρχάς κοιτάει να παραμείνει στην κατηγορία.....

Πολλά θα δείξει η φετινή προετοιμασία.......ελπίζω να είσαι έτοιμος σωματικά και ψυχικά
wink.gif
leonkalf
QUOTE(absolut7 @ Jul 11 2008, 04:35 ) *
Πιστευω οτι καθε κατηγορια της ΕΣΚΑΝΑ θελει καποιο ξεχωριστο χωρο για να πει τα νεα.Αυτος ειναι ο λογος που φτιαχνω ξεχωριστη σελιδα και καλο θα ειναι ο καθε ενδιαφερομενος για καποια αλλη κατηγορια να φτιαξει μια σελιδα με τα νεα της συγκεκριμενης κατηγοριας.

absolut7,
να σε ενημερώσω (σαν νέο σχετικά στην παρέα μας) ότι κάθε χρόνο ανοίγουν καινούργια topic για την κάθε κατηγορία όπου γράφουμε όλο το χρόνο για τους αγώνες, τα νέα των ομάδων κ.α.

Αυτό γίνεται περίπου αρχές Σεπτεμβρίου, 1 μήνα περίπου πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.
Με τις συμμετοχές των ομάδων, το πρόγραμμα των αγώνων και ξεκινάμε σιγά-σιγά.

Τώρα, αφού εσύ βιάστηκες να ανοίξουμε από τώρα topic για την Γ' εσκανα, ας μείνει το υπάρχον για τη σεζόν που έρχεται.

Παρακαλώ όμως, ότι αφορά για μεταγραφές στο κατάλληλο topic που υπάρχει για αυτές,ώστε να υπάρχει μια ομοιομορφία.

Αν θέλετε, γράψτε όσοι θέλετε τα ρόστερ κάθε ομάδας της Γ' εδώ.
Ώστε να ξεκινήσουμε από εκεί. Και μέχρι την έναρξη της περιόδου να υτπάρχουν σχόλια περί προβλέψεων, του δυναμικού κάθε ομάδας κλπ


QUOTE(LOWBAPER @ Jul 21 2008, 19:16 ) *
ΦΙΛΤΑΤΕ HOOPER, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ Ο.Κ.Ε......
ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΠΛΕΟΝ, ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΕΣΚΑ, ΦΩΤΗ ΑΠΟ Γ.Α.Σ.Ε Β ΕΣΚΑΝΑ ΠΕΡΥΣΙ, ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ , ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ, ΓΙΑΝΝΗΣ 2.02 Μ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΠΗΡΕ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙ...) ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ...ΜΗ ΓΕΛΙΕΣΑΙ...
ΠΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ...

Να διορθώσω ότι δεν είμαι από ΕΣΚΑ, πάντα ΕΣΚΑΝΑ έπαιζα.

Παιδιά, οι στόχοι κάθε ομάδας προσδιορίζονται από το πόσο καλά θα πατήσει αυτή στο παρκέ. Ότι μεταγραφές κι αν κάνεις.. στο γήπεδο φαίνονται όλα και εκεί θα κριθούμε όλοι.
Φυσικά όλοι θέλουμε να πρωταγωνιστούμε και η ομάδα μας να πάει καλά και στο τέλος να πανηγυρίσει την άνοδο (άλλωστε το να συζητάς στην Γ' κατηγορία για παραμονή νομίζω ότι είναι κάπως κουτό για μένα, πρέπει ο καθένας να κοιτάει προς τα πάνω άλλωστε γιατί να υπάρχει..)

Σημαντικό σημείο είναι η προετοιμασία πιστεύω, όπου από εκεί μπορείς να διακρίνεις το πόσο καλή χημεία υπάρχει και φυσικά η δουλειά καθ' όλη τη διάρκεια της περιόδου όπως και το πόσο δεμένη είναι μια ομάδα ώστε να σηκώσει κεφάλι στα δύσκολα.
Ασφαλώς, η ομάδα μου έκανε καλές κινήσεις το καλοκαίρι, αλλά θα πρέπει αυτές να συνεχιστούν και το χειμώνα (εντός παρκέ).. wink.gif

QUOTE
SORRY, για τα κεφαλαία γράμματα leonkalf...

Συγχωρεμένος, εκτός αν τα έλεγες όλα αυτά φωναχτά από τον ενθουσιασμό σου!! smile.gif
magic jonhson
Εκτος απο τον καλαβρια της Τερψιθεας ξερει κανεις εαν πηρε αλλο παιχτη η Δαφνη αγιου δημητριου?
aionio talento
Oσοι κατεβετε στην Γ' ΕΣΚΑΝΑ πρεπει να αισθανεστε πολυ περηφανοι γιατι θα αντιμετωπισετε τον CHARLES

BARKLEY των φτωχων - ο οποιος θα κατεβει να αγωνισθει ( αν δεν κανω λαθος ) με ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ! οι

συμπαικτες του ας του αφηνουν κανα . . . μετρο αποσταση στην προπονηση για ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ! ! !

βεβαια ολη η ''σκληραδα'' του ειναι ΜΟΝΟ εντος των 4 γραμμων του γηπεδου ! Εξω απο αυτο ειναι ηρεμος

τυπος με πολυ καλη αισθηση του χιουμορ και γενικα πολυ SOFT τυπος . . . μεχρι παρεξηγησεως μπορω να πω !

Μην κανετε το λαθος να θιξετε το θεμα της ηλικιας του . . . και ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΤΕ τις styliστικες

επιλογες που θα δειτε επανω του . . . . ρουχα κλπ ! ! !


αυτα τα λιγα για να μαθαινουν οι νεοι !
toro_loco
QUOTE(aionio talento @ Jul 31 2008, 17:16 ) *
με ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ !


Κι άλλη συγχώνευση???? wacko.gif 24.gif
deksi_pag
ποιος ειναι ο σερ τσαρλς των φτωχων ρε παιδια?

blove.gif
toro_loco
QUOTE(deksi_pag @ Jul 31 2008, 21:33 ) *
ποιος ειναι ο σερ τσαρλς των φτωχων ρε παιδια?

blove.gif

Αυτός...

Click to view attachment
deksi_pag
QUOTE(toro_loco @ Jul 31 2008, 22:58 ) *

smiley.gif

77.gif
HOOPER
QUOTE(toro_loco @ Jul 31 2008, 22:58 ) *


Toro loco όνομα και πράγμα OLEEEE !!!!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ANONYMOS
shot.gif
airmav
¨Ηρθε η ώρα παιδιά......... την Δευτέρα κληρώνει...... η πρώτη της ομάδας.... τα κεφαλια μέσα πολυ δουλεια και προσοχή με την μουρμουρα........... ολοι προσηλωμένοι στον προπονητή κ τις εντολές του...
περιμένουμε τους νέους συμπαίκτες μας να ενσωματωθούν με το σύνολο.
καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες με υγεία πανω απ όλα όρεξη για μπασκετ.......... και μετά τα 30.
absolut7
QUOTE(airmav @ Aug 8 2008, 14:02 ) *
¨Ηρθε η ώρα παιδιά......... την Δευτέρα κληρώνει...... η πρώτη της ομάδας.... τα κεφαλια μέσα πολυ δουλεια και προσοχή με την μουρμουρα........... ολοι προσηλωμένοι στον προπονητή κ τις εντολές του...
περιμένουμε τους νέους συμπαίκτες μας να ενσωματωθούν με το σύνολο.
καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες με υγεία πανω απ όλα όρεξη για μπασκετ.......... και μετά τα 30.

Kαλη χρονια και καλη αρχη στην ομαδα σας με υγεια πανω απο ολα σε ολα τα παιδια και οτι καλυτερο στο πρωταθλημα.Μπορεις να μας πεις ποιες ηταν οι μεταγραφες που εκανε το σωματειο σας και αν ειχατε καποια αποχωρηση?
LOWBAPER
Λοιπον, οσον αφορα τον ΟΚΕ αποχωρησαν δυο παικτες 12αδας μεχρι τωρα αλλα πολλοι ειναι προ των πυλων αλλα αυτο θα το δειξει η προετοιμασια που ξεκιναει 11 Αυγούστου...Οι παιχτες που αποχωρησαν ειναι οι ΚΑΤΡΗΣ ΝΙΚΟΣ και ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.

Οι μεταγραφες που εγιναν ειναι οι εξης...

1.ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (2-3) απο Φοίνικα Πειραιά
2.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (1), απο Πανελευσινιακό
3.ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ (4) απο ΓΑΣΕ
4.ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (4) απο Πανελευσινιακό
5.ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (1) απο Πανελευσινιακό
6.ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (5) απο Πανελευσινιακό


Συγγνωμη αν ξεχναω καποιον που ηρθε στην ομαδα προσφατα αλλα δεν μας ενημερωνει ο προεδρος καθε μερα.... Τουλαχιστον οχι ολους μας...

AIRMAV,HOOPER αν κανω καπου λαθος η αν ξερετε κατι παραπανω διορθωστε με................. icon_wave.gif icon_wave.gif
ANONYMOS
LOWBAPER ANTI NA ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΟΥΤΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ Γ' ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΓΙΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!
ANONYMOS
ΑΙRΜΑV ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!
nikefalin
QUOTE(ANONYMOS @ Aug 9 2008, 00:33 ) *
ΑΙRΜΑV ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!


Καλωσόρισες ανώνυμε, καλά πόστ εδώ icon_wave.gif

1-2 παρατηρησούλες, γράφουμε με μικρά και όχι με κεφαλαία , θα το δεις και στο υπόλοιπο φόρουμ αυτό, όπως επίσης και τον κανονισμό λειτουργίας.
Επίσης, κανένας δεν απαγορεύει τη δημοσιοποίηση των ρόστερ ,αφού δεν γίνονται χαρακτηρισμοί . όπότε δεν έχει νόημα η επίκληση σε οποιονδήποτε άλλο χρήστη.
absolut7
QUOTE(ANONYMOS @ Aug 9 2008, 00:29 ) *
LOWBAPER ANTI NA ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΟΥΤΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ Γ' ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΓΙΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!

Ρε φιλαρακο σου ειπε κανενας οτι το να αναφερεις τις μεταγραφες και τις αποχωρησεις σε μια ομαδα ειναι κρατικο μυστικο.Αν θελεις ντε και καλα να γραψεις κατι γιατι βαριεσαι σπιτι σου τοτε παω πασο.
HOOPER
QUOTE(absolut7 @ Aug 8 2008, 14:40 ) *
Kαλη χρονια και καλη αρχη στην ομαδα σας με υγεια πανω απο ολα σε ολα τα παιδια και οτι καλυτερο στο πρωταθλημα.Μπορεις να μας πεις ποιες ηταν οι μεταγραφες που εκανε το σωματειο σας και αν ειχατε καποια αποχωρηση?


Καλημέρα,

Πονηρούλη absolut7 όλο ερωτησούλες είσαι! 19.gif Για πες μας και μας το roster της δικιάς σου ομάδας συγκετρωμένο για να μαθαίνουμε τίποτα και εμείς που δεν ξέρουμε........ wink.gif

Μαθαίνω καλά πράγματα για σας.
HOOPER
QUOTE(ANONYMOS @ Aug 9 2008, 00:29 ) *
LOWBAPER ANTI NA ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΟΥΤΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ Γ' ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΓΙΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!


Φίλε ANONYME ο καθένας μπορεί να μάθει τις μεταγραφικές κινήσεις του Ο.Κ.Ελευσίνας από την ανακοίνωση που έχει βγάλει ο πρόεδρος στο basketforum και στο site της ΕΣΚΑΝΑ εδώ και κάποιες μέρες. Πληροφοριακά αν και νομίζω ότι έχεις ιδία άποψη... ο LOWBAPER βοήθησε τα μέγιστα πέρυσι στην άνοδο της ομάδας. Συμφωνώ μαζί σου ότι πρέπει να κατεβάσουμε όλοι τα κεφάλια, να κλείσουμε το στόμα και να προπονηθούμε. Μήπως λίγη προπόνηση σου έκανε καλό και εσένα icon_wave.gif icon_wave.gif για σκέψου το.......
Οι ευχές σου είναι και δικές μου.

Παρ'όλα αυτά από το σχόλιο σου σε βρίσκω λίγο ενοχλημένο στείλε P.M αν θές.
absolut7
QUOTE(HOOPER @ Aug 9 2008, 13:43 ) *
Καλημέρα,

Πονηρούλη absolut7 όλο ερωτησούλες είσαι! 19.gif Για πες μας και μας το roster της δικιάς σου ομάδας συγκετρωμένο για να μαθαίνουμε τίποτα και εμείς που δεν ξέρουμε........ wink.gif

Μαθαίνω καλά πράγματα για σας.

Aν ησουν λιγο πιο προσεκτικος θα ειχες δει οτι οποια μεταγραφη εχει γινει απο την ομαδα μου την εχω αναφερει και δεν εχω κανενα προβλημα να στις ξαναπω για να μην ψαχνεις. ΠΟΥΤΟΣ (ΝΕΜ) ,ΦΟΥΝΤΗΣ ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΝΕΙΚΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ), ΝΑΝΝΟΣ (ΝΙΚΑΙΑ),ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ).Σε καλυψε ο πονηρουλης φιλαρακο?
ANONYMOS
Φιλε hooper το αν θελω προπονηση θα στο αποδειξω φετος εντος γηπεδου.Περα απο αυτο ο προεδρος της ομαδας μπορει να κανει οτι θελει!Εγω μιλησα για τους παιχτες...Η μοναδικη δουλεια τους ειναι να βρισκονται στο γηπεδο και να τα δινουν ολα και οχι να καθονται να δινουν πληροφοριες απο εδω και απο εκει.Οσο για το ποιοι ανεβασαν την ομαδα περσι θα μου επιτρεψεις να γνωριζω καλυτερα.Ως γνωστον ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη.Υπηρχαν και αλλοι 11 παιχτες που επαιζαν σε καθε παιχνιδι!!!Πιστευω μ'αυτα που σου ειπα να καλυφθηκες γιατι ενοχληθηκα...
HOOPER
QUOTE(absolut7 @ Aug 9 2008, 14:31 ) *
Aν ησουν λιγο πιο προσεκτικος θα ειχες δει οτι οποια μεταγραφη εχει γινει απο την ομαδα μου την εχω αναφερει και δεν εχω κανενα προβλημα να στις ξαναπω για να μην ψαχνεις. ΠΟΥΤΟΣ (ΝΕΜ) ,ΦΟΥΝΤΗΣ ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΝΕΙΚΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ), ΝΑΝΝΟΣ (ΝΙΚΑΙΑ),ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ).Σε καλυψε ο πονηρουλης φιλαρακο?


Επειδή είμαι πάντα προσεκτικός, αν παρατηρήσεις στο post θα δεις ότι σου μιλάω για συγκεντρωμένο roster για να μην ψάχνω όπως είπες για το οποίο δε με κάλυψες πλήρως (αποχωρήσεις και πλήρες ρόστερ).

Ελπίζω να κατάλαβες ότι το πονηρούλης είναι καθαρά φιλικό.. wink.gif
HOOPER
QUOTE(ANONYMOS @ Aug 9 2008, 16:26 ) *
Φιλε hooper το αν θελω προπονηση θα στο αποδειξω φετος εντος γηπεδου.Περα απο αυτο ο προεδρος της ομαδας μπορει να κανει οτι θελει!Εγω μιλησα για τους παιχτες...Η μοναδικη δουλεια τους ειναι να βρισκονται στο γηπεδο και να τα δινουν ολα και οχι να καθονται να δινουν πληροφοριες απο εδω και απο εκει.Οσο για το ποιοι ανεβασαν την ομαδα περσι θα μου επιτρεψεις να γνωριζω καλυτερα.Ως γνωστον ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη.Υπηρχαν και αλλοι 11 παιχτες που επαιζαν σε καθε παιχνιδι!!!Πιστευω μ'αυτα που σου ειπα να καλυφθηκες γιατι ενοχληθηκα...


Φίλε ANONYME σε μένα προσωπικά δεν έχεις να αποδείξεις τίποτα επειδή από τα λεγόμενα σου συμπεραίνω ότι ενδεχομένως να είμαστε συμπαίκτες. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για το ποιά πρέπει να είναι η δουλειά των παικτών. Αν ξέρεις με ποιόν μιλάς το να γνωρίζεις καλύτερα από μενα ποιος ανέβασε την ομάδα είναι κομματάκι δύσκολο...
Αν και είναι γνωστό ότι την ομάδα την ανέβασαν οι 17 παίκτες(και όχι μόνο οι 12) που αποτελούσαν το roster, ο προπονητής, ο βοηθός προπονητή και ο πρόεδρος. Εγώ αναφέρθηκα στον LOWBAPER επειδή μίλησες γι' αυτόν και ποτέ δεν είπα ότι ενας κούκος φέρνει την άνοιξη ή ότι η συμβολή του στην άνοδο ήταν μεγαλύτερη από κάποιου άλλου συμπαίκτη μου.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω γιατί είσαι ενοχλημένος και επειδή δεν ξέρω αν είσαι συμπαίκτης μου πράγματι ή κάποιος που θέλει απλά να δημιουργήσει πρόβλημα στην ομάδα η συζήτηση αυτή μπορεί να συνεχιστεί ΜΟΝΟ μέσω P.M όπου εγώ μιλάω πάντα ΕΠΩΝΥΜΑ.
HOOPER
QUOTE(airmav @ Aug 8 2008, 14:02 ) *
¨Ηρθε η ώρα παιδιά......... την Δευτέρα κληρώνει...... η πρώτη της ομάδας.... τα κεφαλια μέσα πολυ δουλεια και προσοχή με την μουρμουρα........... ολοι προσηλωμένοι στον προπονητή κ τις εντολές του...
περιμένουμε τους νέους συμπαίκτες μας να ενσωματωθούν με το σύνολο.
καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες με υγεία πανω απ όλα όρεξη για μπασκετ.......... και μετά τα 30.


Συμφωνώ απόλυτα με όλα παιχταρά μου 41.gif 41.gif 41.gif

Φέτος η χρονιά θα είναι ΩΡΑΙΑ........ shot.gif shot.gif shot.gif
LOWBAPER
Mε κάλυψαν απόλυτα οι προλαλήσαντες..nikefalin,absolut7,hooper...
Άντε να αρχίσουμε το μπασκετάκι μας ξανά γιατί μας έλειψε..
HOOPER βλέπω ότι βιάζεσαι να ξαναμπείς στο παρκέ..Υπομονή αύριο τέτοια ώρα θα κοντεύεις...

peace.gif peace.gif peace.gif
absolut7
QUOTE(HOOPER @ Aug 10 2008, 00:14 ) *
Επειδή είμαι πάντα προσεκτικός, αν παρατηρήσεις στο post θα δεις ότι σου μιλάω για συγκεντρωμένο roster για να μην ψάχνω όπως είπες για το οποίο δε με κάλυψες πλήρως (αποχωρήσεις και πλήρες ρόστερ).

Ελπίζω να κατάλαβες ότι το πονηρούλης είναι καθαρά φιλικό.. wink.gif

Απο την ομαδα δεν εφυγε κανενας παιχτης ολοι παρεμειναν συν αυτους που σου ανεφερα.Το ροστερ το περσινο το ξερεις αφου παιζαμε στην ιδια κατηγορια.
HOOPER
QUOTE(absolut7 @ Aug 11 2008, 02:40 ) *
Απο την ομαδα δεν εφυγε κανενας παιχτης ολοι παρεμειναν συν αυτους που σου ανεφερα.Το ροστερ το περσινο το ξερεις αφου παιζαμε στην ιδια κατηγορια.


Ευχαριστώ, καλό πρωτάθλημα!
nikefalin
Καλοκαιριάτικα δεν έχετε άλλη δουλειά να κάνετε από το να τσαακώνεστε έτσι ?

Λοιπόν τα ποστ που δεν αφορούσαν το τόπικ αποσύρθηκαν, οι χρήστες anonymos & absolut7 πήραν από ένα φάουλ για σαφείς παραβιάσεις του κανονισμού λειτουργίας, και αν επαναληφθεί παρόμοια συμπεριφορά από τους ίδιους ή από οποιονδήποτε άλλον θα έχει και περαιτέρω "πειθαρχικές διαδικασίες" ο μπαχτσές.

Απορίες με πμ και μόνο
absolut7
TILBAN καλη μπασκετικη χρονια με πολλες νικες μα πανω απο ολα με υγεια για ολα τα μελη της ομαδας σου.Και φετος απο αυτα που εχω μαθει κανετε μια πολυ αξιολογη προσπαθεια.Εμεις θα ξεκινησουμε πιο αργα γιατι λειπουν πολλα παιδια λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων,τους μικρους ομως δεν τους σταματησαμε ολο το καλοκαιρι βλεπεις ετσι οπως εγιναν οι κανονισμοι θα παιξουν μεγαλο ρολλο στο πρωταθλημα οι κατω των 20.
berry the truth
http://www.eskana.gr/2009/gandron2009.doc

η κλήρωση του πρωταθλήματος
leonkalf
1η 3/10 Αγωνιστική 14η 16/01
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η 10/10 Αγωνιστική 15η 23/01
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.

3η 17/10 Αγωνιστική 16η 30/01
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

4η 24/10 Αγωνιστική 17η 06/02
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

5η 31/10 Αγωνιστική 18η 13/02
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΑΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

6η 7/11 Αγωνιστική 19η 20/02
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ

7η 14/11 Αγωνιστική 20η 06/03
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΑΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.

8η 21/11 Αγωνιστική 21η 13/03
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

9η 28/11 Αγωνιστική 22η 20/03
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

10η 5/12 Αγωνιστική 23η 27/03
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.

11η 12/12 Αγωνιστική 24η 03/04
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

12η 19/12 Αγωνιστική 25η 10/04
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η 9/01 Αγωνιστική 26η 24/04
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
earthworm
oraiaaaaaa paixnidiaaaa tha ginoun fetos stin g'eskana....!!!! kaim laista proti agonostiki klirothike ntermpu metaksu gase-oke!!! oraiooo matsaki....kai gia gra neura....smile.gifsmile.gifsmile.gif ( gia merikous palious apenanti se allous:))



edit by mod :
greeklish.jpeg

Ελληνικά παρακαλώ.
Τα greeklish απαγορεύονται σύμφωνα με τον κανονισμό.
Ευχαριστώ
LOWBAPER
Φίλε earthworm το πρωτάθλημα όπως ξέρεις θα αποκτήσει τοπικό χαρακτήρα με τις ομάδες του ΟΚΕ,ΝΕΜ,ΓΑΣΕ,Ν.ΠΕΡΑΜΟΣ να απέχουν 15 λεπτά το ένα από το άλλο.Του ΟΚΕ και του ΓΑΣΕ βέβαια 100 μέτρα... Θα δούμε και θα αντιμετωπίσουμε, ελπίζουμε ,ένα πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα..
Θα χαρούμε να δούμε στις εξέδρες τον κόσμο της Ελευσίνας ανεξαρτήτως χρώματος. Μακάρι κάποια ομάδα της πόλης μας να τα καταφέρει και να ανέβει κατηγορία γιατί πέρα από τις μπασκετικές αντιπαλότητες που υπάρχουν ,κοινός στόχος μας είναι η ανάδειξη των γηγενών μας παιχτών.Θα χαρώ πολύ λοιπόν να σε δω στο γήπεδο. Ελπίζω να συμφωνείς με αυτά που γράφω. Αλήθεια στο πρώτο ντέρμπι της χρονιάς για την πόλη μας ,ποιόν θα υποστηρίζεις? Το ΓΑΣΕ φαίνεται να έχει ανέβει πολύ φέτος πάντως.
earthworm
Φιλε στέφανε..λογω το οτι ειμαι ελευσινιος περα ως περα στο πρωτο ντερμπυ της χρονιας , δεν ειμαι υπερ καποιας απο τις 2 ομαδες...θα προτιμησω να γινει ενα πολυ ωραιο παιχνιδι και να νικησει ο καλυτερα προετοιμασμενος εκεινη την περιοδο...γιατι οπως ξερεις δυσκολα θα ειναι ετοιμες οι ομαδες αφου το πρωταθλημα ξεκιναει πολυ νωρις...

τωρα οσο αφορα αυτο που ειπες περι φιλαθλων ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα υπαρχουν αρκετοι λογο το οτι συμμετεχουν 4 ομαδες απο τα περιχωρα συν τον τελαμωνα αν τον βαλουμε μεσα εχουμε 5!!! αρα θα ειναι ενα πολυ ανταγωνιστικο και πολυ ομορφο τοπικο πρωταθλημα....και ευχομαι πραγματι να ανεβει εστω μια γιατι οχι και δυο γιατι οχι και τρεις ομαδες δικες μας β'εσκανα!!!εκτος απο πανεαπολικο,ταταυλα,και ελληνικο δυσκολα βρισκεις αλλη φορμαρισμενη ομαδα...

ελπιζω να συμφωνεις....smile.gifsmile.gif
LOWBAPER
Δεν ξέρω ποιοί είναι φορμαρισμένοι να σου πω την αλήθεια μου. Εμείς έχουμε κάτι φιλικά αυτές τις μέρες για να προσπαθήσουμε να βρούμε τη σωστή αγωνιστική μας χημεία αλλά είναι προς Αθήνα μεριά.
Στις 10/9 ,την Τετάρτη δηλαδή και ώρα 8.30 ,παίζουμε για το κύπελο με την ομάδα της Γλυφάδας που αγωνίζεται στη Β ΕΣΚΑΝΑ.Θα είναι δύσκολο παιχνίδι και όσοι πιστοί ας προσέλθουν...
airmav
lowbaper,earthworm πριν απο το ματς πρωταθληματος μεταξυ ΟΚΕ- ΓΑΣΕ οι 2 ομαδες ειναι πολυ πιθανο να βρεθουν αντιμετωπες κ στο τουρνουα των Αισχυλειων στην πολη μας. οποτε ειναι μια πρωτης ταξεως ευκαιρια για κατασκοπειες κ συμπερασματα. αν κ η προβλεψη μου ειναι οτι τα 2 αυτα ματς δεν θα διαφερουν κ πολυ μεταξυ τουσ μιασ κ στα 2 παιχνιδια οι ομαδες θα ειναι ανετοιμες. οπωσ κ να εχει ειχαμε πολλα χρονια να δουμε τοσο τοπικο πρωταθλημα.......... καλη αρχη με υγεια κ χωρις τραυματισμους κ ασχημιες εντος κ εκτος γηπεδων. πρωτα απο ολους ειναι δικη μας υποχρεωση να μην δινουμε δικαιωματα για αντιπαραθεσεις με συναθλητες μας. καλη αρχη κ μην μασατε η πρωτη αγωνιστικη δεν κρινει τον τιτλο ουτε την παραμονμη
earthworm
πανω απο ολα φιλε airmav υγεια και χωρις τραυματισμους....!!!!αυτο ειναι το σωστο!!!!τωρα οσο αφορα τα παιχνιδια...εχεις απολυτο δικιο αν δεν τελειωσει ο πρωτος γυρος δεν χρειαζεται να λεμε τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο....!

Θα συμφωνησω επισης για τα παιχνιδια που ερχονται στα αισχυλεια και θα συμμετασχουν το οκε-γασε παλι μαζι εναντιον και η νεα περαμος-μεγαρα!! πιστευω πως και η νεα περαμος ενυσχυθηκε πολυ καλα φετος..και θα πρωταγωνιστησει στο πρωταθλημα αφου και περσυ τερματησε στην 5η μολις θεση...!

αληθεια ποτε ειναι τελικα τα αισχυλεια την αλλη βδοαμδα ή την παραλλη??
LOWBAPER
Οι μπασκετικοί αγώνες στα πλαίσια των Αισχυλείων θα γίνουν 23-24 Σεπτέμβρη.
Για ό,τι νεότερο θα γίνει ενημέρωση απο τον AIRMAV η τον HOOPER.
airmav
QUOTE(LOWBAPER @ Sep 5 2008, 00:45 ) *
Οι μπασκετικοί αγώνες στα πλαίσια των Αισχυλείων θα γίνουν 23-24 Σεπτέμβρη.
Για ό,τι νεότερο θα γίνει ενημέρωση απο τον AIRMAV η τον HOOPER.

σωστος ο LOWBAPER.......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.