Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
aionio talento
QUOTE(Jabar @ Feb 15 2010, 13:40 ) *
Αφού βλέπω να διαβάζεις το βάζω.

Προσπαθώ να μην ασχολούμαι με τέτοια γιατί ξεφεύγουμε και τελικά δεν μιλάμε για μπάσκετ αλλά για τις<< ομορφιές>> του αθλήματος.Τούτο το site έγινε για την προβολή του αθλήματος και για όλα όσα μας ενώνουν και όχι όσα μας χωρίζουν.Η θέση του συλλόγου εκφράστηκε στο site μας.Δεν είμαι εγώ που γράφω αλλά απηχεί τις απόψεις όλων.Τελικά δεν χρειάστηκε οτιδήποτε χάσατε εύκολα.Πάντως όταν ο ένας έπαιξε τόσο πρόσφατα Ψυχικό,καλό θα ήταν να μην ξαναέπαιζε τόσο σύντομα.




Χασατε ευκολα ενω σιγουρα ( λογω της σχεσης σου με χολαργο ) δεν ησουν στο παιχνιδι ειναι το λιγοτερο

''αυθαιρετο'' συμπερασμα ! το ποσο συμπαθης μου εισαι μιας και γνωριζοματε προσωπικα το ξερεις - ουτε βεβαια

σαν μικροτερος ειμαι σε θεση να σου κανω παρατηρησεις κλπ ! αλλο ομως το 86 - 63 που το διαβασαμε απο το

ταδε site μαζι με τους ποντους των παικτων και αλλο να εχεις προσωπικη εικονα το παιχνιδιου !
Jabar
QUOTE(aionio talento @ Feb 15 2010, 17:17 ) *
Χασατε ευκολα ενω σιγουρα ( λογω της σχεσης σου με χολαργο ) δεν ησουν στο παιχνιδι ειναι το λιγοτερο

''αυθαιρετο'' συμπερασμα ! το ποσο συμπαθης μου εισαι μιας και γνωριζοματε προσωπικα το ξερεις - ουτε βεβαια

σαν μικροτερος ειμαι σε θεση να σου κανω παρατηρησεις κλπ ! αλλο ομως το 86 - 63 που το διαβασαμε απο το

ταδε site μαζι με τους ποντους των παικτων και αλλο να εχεις προσωπικη εικονα το παιχνιδιου !

Εντάξει ξέρεις ότι δεν είμαι κακοπροαίρετος,δεν το είδα το ματς και πράγματι μπορεί να έβγαλα λάθος συμπέρασμα από το σκορ, συνήθως μιλάω και με κάποιους από την ομάδα πριν γράψω κάτι αυτή τη φορά δεν το έκανα.Ετσι η αλλιώς οι διαιτητές δεν θα πρέπει να παίζουν συχνά την ίδια ομάδα.
aionio talento
QUOTE(Jabar @ Feb 15 2010, 16:29 ) *
Εντάξει ξέρεις ότι δεν είμαι κακοπροαίρετος,δεν το είδα το ματς και πράγματι μπορεί να έβγαλα λάθος συμπέρασμα από το σκορ συνήθως μιλάω και με κάποιους από την ομάδα πριν γράψω κάτι αυτή τη φορά δεν το έκανα.Ετσι η αλλιώς οι διαιτητές δεν θα πρέπει να παίζουν συχνά την ίδια ομάδα.



peace.gif
vasilakis
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 2
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 1
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 2
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1

icon_wave.gif
kaukasios
QUOTE(vasilakis @ Feb 17 2010, 15:26 ) *
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 2
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 1
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 2
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1

icon_wave.gif

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 2 δυσκολα
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 1
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 1
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1 ευκολα
Jabar
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
"Όλα τα ματς τελικοί"
Του Νίκου Βαγγέλη
17/02/2010 (17:03)

Σε δύσκολη βαθμολογική θέση βρίσκεται ο Τήρων μετά και την εντός έδρας ήττα του από τον Χολαργό. Το συγκρότημα των Αγίων Θεοδώρων δοκιμάζεται την Κυριακή στην έδρα του Παλαιού Φαλήρου και προτίθεται να διεκδικήσει στα... ίσια το "διπλό".

Ο Νίκος Τόλιας ξεκίνησε την προετοιμασία για την εν λόγω αναμέτρηση, βλέποντας τον Τάσο Κωνσταντώνη σε καλή κατάσταση, καθώς φαίνεται πως έχει ξεπεράσει την θλάση στη γάμπα που τον ταλαιπωρούσε: "Το ματς με το Φάληρο αποτελεί έναν από τους τελικούς που ακολουθούν. Θα πάμε για τη νίκη, που είναι πολύ δύσκολη, καθώς οι αντίπαλοί μας είναι μία δυνατή ομάδα", τόνισε στο basketblog.gr, ο πρώην παίκτης της Λιβαδειάς και πρόσθεσε:

"Πιστεύω πως θα καταφέρουμε να εξασφαλίσουμε την παραμονή, αν και θα μπορούσαμε να είμαστε πιο ψηλά στην βαθμολογία, αν δεν είχαμε κάποιες ατυχίες με τους τραυματισμούς. Στο τέλος πιστεύω θα κάνουμε τις νίκες που απαιτούνται για να σωθούμε".
WWW.BASKETBLOG .GR
bill37
QUOTE(kaukasios @ Feb 18 2010, 00:17 ) *
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 2
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 2
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 2
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1

jim 3
προβλεπω:

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 1

ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ 1

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ 2

ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ 1

ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ 1

ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ 1 δυσκολα

ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1

biggrin.gif
allstar08

1 ΧΟΛΑΡΓΟΣ- ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
1 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
2 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
1 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
east end papagou
QUOTE(allstar08 @ Feb 19 2010, 01:27 ) *
1 ΧΟΛΑΡΓΟΣ- ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
1 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
2 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
1 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟ 2ο ΤΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΟ;;;;;;;;
GENERALS 1966
QUOTE(allstar08 @ Feb 19 2010, 01:27 ) *
1 ΧΟΛΑΡΓΟΣ- ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
1 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
2 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
1 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ


πραγματικα θα ηθελα να μαθω το συλλογισμο σου στο συγκεκριμενο...
farasi
QUOTE(allstar08 @ Feb 19 2010, 01:27 ) *
1 ΧΟΛΑΡΓΟΣ- ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
1 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
2 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
1 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 1 πολύ δύσκολα
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 1 δεν νομιζω οτι μπορει να κερδισει το παπαγου η φορμαρισμενη βονιτσα
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 2 πολύ-πολύ δύσκολα
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1
east end papagou
Του Νίκου Βαγγέλη
19/02/2010 (19:55)

Ευεργετική αποδείχτηκε η διακοπή του πρωταθλήματος για τον Παπάγο, καθώς ο Ηλίας Σοφρωνάς είχε τον απαιτούμενο χρόνο, προκειμένου να αποθεραπευτεί από την τενοντίτιδα στο γόνατο που τον ταλαιπωρούσε τις προηγούμενες ημέρες κι έτσι θα δώσει κανονικά το παρών στο ντέρμπι με τη Βόνιτσα.

"Είμαστε πολύ συγκεντρωμένοι στο παιχνίδι και πιστεύουμε στη νίκη", σχολίασε με δηλώσεις που παραχώρησε στο basketblog.gr ο προπονητής των "στρατηγών", Νότης Κονδύλης, για να καταλήξει: "Βέβαια, ξέρουμε πως θα πρέπει να είμαστε σοβαροί και να αντιμετωπίσουμε τον αγώνα με την πρέπουσα προσοχή, προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος μας".
allstar08
QUOTE(GENERALS 1966 @ Feb 19 2010, 12:40 ) *
πραγματικα θα ηθελα να μαθω το συλλογισμο σου στο συγκεκριμενο...

Δωστε πρωτα τα δικα σας προγνωστικα και μετα συζηταμε οτι θελετε....... και μην το παιρνετε πατριωτικα .......απλα προγνωστικα εδωσα.... πολλοι ευαισθητοι εισαστε στου παπαγου......!!!!! 77.gif 77.gif
GENERALS 1966
QUOTE(allstar08 @ Feb 20 2010, 05:19 ) *
Δωστε πρωτα τα δικα σας προγνωστικα και μετα συζηταμε οτι θελετε....... και μην το παιρνετε πατριωτικα .......απλα προγνωστικα εδωσα.... πολλοι ευαισθητοι εισαστε στου παπαγου......!!!!! 77.gif 77.gif


Κατα πρωτον...δε χρειαζεται να δωσω πρωτα τα δικα μου προγνωστικα για να σχολιασω μια σου κριση...εκτος κι αν αναγραφεται καπου στους κανονες και απλα το αγνοω.

Κατα δευτερον τιποτα δεν παιρνουμε πατριωτικα...απλα εκδηλωνουμε πρωτιστως την απορια μας και εμμεσως τη διαφωνια μας προτασσοντας την κοινη λογικη...που σιγουρα δεν ειναι το 2πλο στο saloon!

Κατα τριτον...δεν ειμαι σιγουρος για το τι ηθελες να γραψεις (πολλοι ή πολυ), παντως ναι! Ειμαστε και πολυ και πολλοι ευαισθητοι σε ο,τι εχει να κανει με τον ιστορικο αυτο συλλογο!

Φιλικα!
derbaron
ξερει κανεις πως μπορω να προμηθευτω dvd αγωνων της κατηγοριασ?
allstar08
QUOTE(GENERALS 1966 @ Feb 20 2010, 11:03 ) *
Κατα πρωτον...δε χρειαζεται να δωσω πρωτα τα δικα μου προγνωστικα για να σχολιασω μια σου κριση...εκτος κι αν αναγραφεται καπου στους κανονες και απλα το αγνοω.

Κατα δευτερον τιποτα δεν παιρνουμε πατριωτικα...απλα εκδηλωνουμε πρωτιστως την απορια μας και εμμεσως τη διαφωνια μας προτασσοντας την κοινη λογικη...που σιγουρα δεν ειναι το 2πλο στο saloon!

Κατα τριτον...δεν ειμαι σιγουρος για το τι ηθελες να γραψεις (πολλοι ή πολυ), παντως ναι! Ειμαστε και πολυ και πολλοι ευαισθητοι σε ο,τι εχει να κανει με τον ιστορικο αυτο συλλογο!

Φιλικα!

Κατα πρωτον.....Η στοιχειωδης ευγενεια οριζει να εδινες και τα δικα σου προγνωστικα ........και να σχολιαζαμε τις εκτιμησεις μας.....και δεν αναγραφεται σε κανενα κανονα, ουτε θα το βρεις πουθενα γραμμενο αυτο.


Κατα δευτερον...ποια ειναι η κοινη λογικη που αναφερεις, και που οριζει οτι δεν μπορει να κερδισει η βονιτσα μεσα στου παπαγου??? οσο για την απορια σας ...ετσι απορουσαν πολλοι φιλοι οταν ειχα δωσει στα προγνωστικα το 2 της ιδιας ομαδας στο φαληρο....


Κατα τριτον........ηθελα να γραψω .. αυτο ακριβως που εγραψα και απο οτι διαπιστωνω εισαστε οι μοναδικοι που οταν καποιος γραφει τις εκτιμησεις του για τα παιχνιδια βγαινετε ωσαν θιγομενοι πριν απο το παιχνιδι... και ως μ.χ προφητες μετα το παιχνιδι......αν τα προγνωστικα δεν επαληθευτουν.....
Οσο για τον ιστορικο σας συλλογο αν ανατρεξεις σε προηγουμενες δημοσιευσεις μου θα καταλαβεις οτι τον σεβομαι οπως σεβομαι καθε ομαδα με μακροχρονη η βραχυχρονη ιστορια.....ασχετα αν οι συγκηριες τον εφεραν να αγωνιζεται στην Γ' Εθνικη.....

φιλικα

Jabar
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Τα φώτα στη Δραπετσώνα
Του Νίκου Βαγγέλη
20/02/2010 (14:12)

Χωρίς το μεγάλο ντέρμπι διεξάγεται η 16η αγωνιστική του 1ου ομίλου Νότου της Γ’ Εθνικής. Ωστόσο, υπάρχουν κάποια παιχνίδια με έντονο βαθμολογικό ενδιαφέρον σε όλα τα... μέτωπα. Το σημαντικότερο εξ αυτών διεξάγεται στη Δραπετσώνα, όπου ο Εθνικός φιλοξενεί τη Δόξα Λευκάδας, με τους γηπεδούχους να… καίγονται για τη νίκη που θα τους φέρει πιο κοντά στην παραμονή, σε αντίθεση με τους αντιπάλους τους, οι οποίοι θέλουν το "διπλό" που θα τους διατηρήσει σε τροχιά ανόδου.

Στο μεταξύ, ο Παπάγος υποδέχεται την ανεβασμένη Βόνιτσα, ενώ το Ψυχικό τίθεται αντιμέτωπο με τον Έσπερο στην Παναγιά Αλεξιώτισσα. Παράλληλα, ο Χολαργός θέλει να παραμείνει στην κορυφή, φιλοξενώντας την Ε.Α. Πατρών, ενώ ο Κόροιβος δύσκολα θα συναντήσει πρόβλημα στην Αμαλιάδα με αντίπαλο τον Σπαρτιατικό.

Το πρόγραμμα
Χολαργού 17:00: Χολαργός - Ε.Α. Πατρών (Μπλέτσας - Παντρευτής)
Γλυφάδας 17:00: Π. Φάληρο - Τήρων Αγ. Θεοδ. (Λουκαράκης - Κούτρος)
Δραπετσώνας 12:00: Εθνικός ΟΦΠΦ - Δόξα Λευκ. (Καραλής - Μάλαμας)
Παπάγου 17:00: Παπάγου - Βόνιτσα (Καρακάσης - Νικολόπουλος Ν.)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00: Έσπερος Α.Ο. Π.Α. - Ψυχικό (Νικολακέα - Κυριακόπουλος)
Αλίμου 17:00: Άλιμος - Μίλων (Τραγάκης - Νανούρης)
Αμαλιάδας 17:00: Κόροιβος – Σπαρτιατικός (Πρωτούλης - Αναγνώστου)
Ευκαιρία για τους φίλους της κατηγορίας να δούνε δύο ματς.
bill37
QUOTE(farasi @ Feb 19 2010, 17:56 ) *
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - 1
ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ - 1 πολύ δύσκολα
ΠΑΠΑΓΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑ - 1 δεν νομιζω οτι μπορει να κερδισει το παπαγου η φορμαρισμενη βονιτσα
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ - 2 πολύ-πολύ δύσκολα
ΑΛΙΜΟΣ - ΜΙΛΩΝ - 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - 1


Μπορει στα προγνωστικα να εβαλα την βονιτσα να κερδιζει,ομως δεν νομιζω να κερδισει.
ειναι καλυτερος ο παπαγου κ στον εσπερο που ειχα παει επρεπε να κερδισει.εχει καλη ομαδα.
Απλα μου περασε απο το μυαλο μηπως κ δωσει τον αγωνα στην βονιτσα,γιατι ο παπαγος οχι μονο θα σωθει αλλα πιστευω οτι θα βγει τεταρτος μετα απο τα 3 θηρια σε εισαγωγικα.
Jabar
Στην παράταση η Λευκάδα τον Εθνικό.Κανονικός αγώνας 60-60 παρ. περίπου 64-81.
gate14
ΕΠΡΕΠΕ να κερδισει η Λευκαδα το εμπεδωσαμε Κυριε ΚΑΡΑΛΗ rolleyes.gif
Ας ανεβει μια ομαδα της επαρχιας Β Εθνικη να τελειωνει το παραμυθι
ΟΚ πολλα τα λαθη απο το 52-42 και μετα οταν η ομαδα μας περασε μπροστα 8 λεπτα πριν το τελος αλλα ....οποιος βρεθηκε στην Δραπετσωνα δεν ξερω αν θα επρεπε να γελα η να κλαιει με αυτα που ειδε .....
Κριμμα γιατι ο Εθνικος επαιξε χωρις Σινο και Συρογλου αλλα τελικα οσο παθος και αν εχεις οσο και αν θες την νικη δεν κερδιζουν παντα οσοι ειναι καλυτεροι γιατι ειναι και αλλοι παραγοντες που μονο κακο κανουν στον χωρο αυτο
Η συνεχεια δυσκολη οσο ζουμε ελπιζουμε
lefkadian
QUOTE(gate14 @ Feb 21 2010, 16:37 ) *
ΕΠΡΕΠΕ να κερδισει η Λευκαδα το εμπεδωσαμε Κυριε ΚΑΡΑΛΗ rolleyes.gif
Ας ανεβει μια ομαδα της επαρχιας Β Εθνικη να τελειωνει το παραμυθι
ΟΚ πολλα τα λαθη απο το 52-42 και μετα οταν η ομαδα μας περασε μπροστα 8 λεπτα πριν το τελος αλλα ....οποιος βρεθηκε στην Δραπετσωνα δεν ξερω αν θα επρεπε να γελα η να κλαιει με αυτα που ειδε .....
Κριμμα γιατι ο Εθνικος επαιξε χωρις Σινο και Συρογλου αλλα τελικα οσο παθος και αν εχεις οσο και αν θες την νικη δεν κερδιζουν παντα οσοι ειναι καλυτεροι γιατι ειναι και αλλοι παραγοντες που μονο κακο κανουν στον χωρο αυτο
Η συνεχεια δυσκολη οσο ζουμε ελπιζουμε


...Κατ΄αρχήν φίλε του Εθνικού αφού μιλάς για διαιτησία πες μας και για τα φάουλ που χρεώθηκε ο ψηλός (Νο 14) της Λευκάδας, και για τον ημιαναίσθητο παίκτη της Λευκάδας απο αγκωνιά (δεν χρεώθηκε ούτε απλό φάουλ σε αυτή την φάση!!!). Αν ψάχνουμε να βρούμε φάσεις που αδικήθηκε η μία ή η άλλη ομάδα θα γράφουμε ως το πρωί... Συμφωνώ πάντως ότι η διαιτησία ήταν μετριότατη.
Με αυτά που γράφεις αδικείς την ίδια σου την ομάδα που ήταν πολύ μαχητική και πάλεψε οσο μπορούσε. Απλά η Λευκάδα είναι πολύ καλύτερη ομάδα και αν ήταν συγκεντρωμένη θα μπορούσε να κερδίσει εύκολα. Απόδειξη το σκορ της παράτασης (4-21!!! και αρχή με 0-15!!!). Δεν έχω καμιά διάθεση αντιδικίας απλά δεν θέλω να γράφονται ανακρίβειες και να δημιουργούνται εντυπώσεις.
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα από κανέναν, φιλικούς χαιρετισμούς, και καλή συνέχεια στην ομάδα του Εθνικού.
gate14
Οπως επισης τακλιν-πεναλτυ που θα ζηλευε και ο Καλλιτζακης εγινε πανω στον Μακρη και δεν δοθηκε ΠΟΤΕ τιποτε, οπως επισης και ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 γκρεμισματα μεσα στο καλαθι της Λευκαδας δεν σφυριχτηκαν ποτε, οπως επισης δεν δοθηκε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ σε τουλαχιστον 3 μεταφορες μπαλλας απο παικτες της Λευκαδας οπως επισης μπορω να θυμηθω τουλαχιστον 3 καθαρα κοψιματα στο πρωτο μερος απο τους ψηλους μας τα ποια δοθηκαν φαουλ κλπ κλπ κλπ
Μην αναφερθω στο οτι ενω το σκορ ηταν 52-42 υπερ του Εθνικου και ενω η Λευκαδα ηταν πισω ποτε μα ποτε δεν δοθηκε ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ στον Αρωνη η τον Φουκο.Τι διαολο μα ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ δεν τους εγινε ?
Τι να πω?Μεταφερω οσα ειδα φιλε μου, εσυ ειδες τα 5 φαουλ που φορτωθηκε ο παικτης σας και το πεσιμο του παικτη της Λευκαδας που εγινε οταν οι κυριοι με τα γκρι κοιτουσαν ΑΛΛΟΥ οπως επισης ΑΛΛΟΥ κοιτουσαν σε προς πισω παικτη της Λευκαδας
Τι να πω ?Η Λευκαδα παντως εχει τοσο καλη ομαδα που απεναντι σε μια ομαδα με τοσες ελλειψεις και με το μισο σιγουρα μπατζετ απο αυτη δεν εχει την αναγκη του κυριου που εγραψα και πριν στο ποστ μου για να κερδισει
wizard
QUOTE(lefkadian @ Feb 21 2010, 18:23 ) *
...Κατ΄αρχήν φίλε του Εθνικού αφού μιλάς για διαιτησία πες μας και για τα φάουλ που χρεώθηκε ο ψηλός (Νο 14) της Λευκάδας, και για τον ημιαναίσθητο παίκτη της Λευκάδας απο αγκωνιά (δεν χρεώθηκε ούτε απλό φάουλ σε αυτή την φάση!!!). Αν ψάχνουμε να βρούμε φάσεις που αδικήθηκε η μία ή η άλλη ομάδα θα γράφουμε ως το πρωί... Συμφωνώ πάντως ότι η διαιτησία ήταν μετριότατη.
Με αυτά που γράφεις αδικείς την ίδια σου την ομάδα που ήταν πολύ μαχητική και πάλεψε οσο μπορούσε. Απλά η Λευκάδα είναι πολύ καλύτερη ομάδα και αν ήταν συγκεντρωμένη θα μπορούσε να κερδίσει εύκολα. Απόδειξη το σκορ της παράτασης (4-21!!! και αρχή με 0-15!!!). Δεν έχω καμιά διάθεση αντιδικίας απλά δεν θέλω να γράφονται ανακρίβειες και να δημιουργούνται εντυπώσεις.
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα από κανέναν, φιλικούς χαιρετισμούς, και καλή συνέχεια στην ομάδα του Εθνικού.


Αγαπητέ μου φίλε, πράγματι οι διαιτητές ήταν κάτω από μέτριοι τόσο ο Μάλαμας όσο και ο Καραλής!
Συμφωνώ πως η ομάδα σας είναι καλύτερη απ΄αυτή του Εθνικού όμως σήμερα για 40 λεπτά έπαιζε με τη φωτιά και σίγουρα ο κ. Καραλής έπαιξε κάποιο (ίσως μικρό) ρόλο στο να μείνετε στο ματς και να φτάσουμε στη παράταση. Φυσικά στην παράταση μπήκαν τα πράγματα στη θέση τους και η άδεια από ενέργεια και με ελλείψεις ομάδα του Εθνικού παραδώθηκε στην ποιότητα και την ανωτερότητα της Λευκάδας.
Μεγάλη προσπάθεια και κατάθεση ψυχής από τον ελλειπή Εθνικό. Με ανάλογες εμφανίσεις και εκτός έδρας θα τη σώσει τη παρτίδα.
Όσο για τη Λευκάδα έχει ποιότητα σαν ομάδα αλλά παρουσιάζει πολλά νεκρά διαστήματα στο παιχνίδι της (μάλλον εκει οφείλονται και κάποιες ήττες έκπληξη).

Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες και καλή συνέχεια.
gmtb


ΠΑΠΑΓΟΣ-ΒΟΝΙΤΣΑ 66-78
gate14
QUOTE(gmtb @ Feb 21 2010, 19:47 ) *
ΠΑΠΑΓΟΣ-ΒΟΝΙΤΣΑ 66-78


Μετα και απο αυτο το αποτελεσμα γινεται Ο ΧΑΜΟΣ στην κατηγορια
Μπραβο στην Βονιτσα αφου καταφερε και εκανε τετοιο διπλο , μαγκια της
GENERALS 1966
@allstar08

Τα σεβη μου...απολυτως ειλικρινα!

Φιλικα
GENERALS 1966
QUOTE(pointguard0 @ Feb 21 2010, 20:03 ) *
mpravo sta paidia... sugxarhthria... mh anamenomeno apotelesma gia pollous alla mou fainetai oti exoun parei fora pleon kai dn stamatane.....

ενα καθ'ολα αναπαντεχο αποτελεσμα μεχρι το ημιχρονο του παιχνιδιου, οσον αφορα σκορ και γενικοτερη εικονα των 2 ομαδων.
bill37
εσπερος --ψυχικο 68--74 μετα απο παραταση 65-65
farasi
QUOTE(GENERALS 1966 @ Feb 21 2010, 19:57 ) *
@allstar08

Τα σεβη μου...απολυτως ειλικρινα!

Φιλικα

ΕΣΠΕΡΟΣ-ΨΥΧΙΚΟ 68-74 στη παραταση (65-65) πολυ ωραιο παιχνιδι!μπραβο και στις 2 ομαδες
don3pleta
QUOTE(east end papagou @ Feb 19 2010, 09:54 ) *
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟ 2ο ΤΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΟ;;;;;;;;


Οποιος μιλαει πολυ και πρατει λιγο θα βρεθει προ μεγαλων εκπληξεων!
<Μην ξεχναμε οτι η Βονιτσα ειναι μια πολυ δυνατη ομαδα ου την αδικει η βαθμολογικη τησ θεση!
Δεν λεω οτι θα πηγαινε για πρωταθλημα αλλα δεν θα παλευε να σωθει αν δεν κουβαλουσε και την τιμωρια απο το τοπικο πρωταθλημα!
Σημερα ακμα μια φορα απεδειξε πως οποιος την υποτιμησει θα χασει!
Συγχαρητηρια σε ολουσ για ενα ακομα πολυ καλο πρωταθλημα τησ φετινησ Γ εθνικησ!
Και εκει στην ΒΟΝιτσα να μην τ παρατησουν ουτε οι αλλεσ ομαδεσ που παλευουν γτ και περυσι ο Ιωνικος Νικαιας εκανα 11-0 στον δεφτερο γυρο και σωθηκα στα μπαραζ!
bill37
QUOTE(don3pleta @ Feb 21 2010, 20:26 ) *
Οποιος μιλαει πολυ και πρατει λιγο θα βρεθει προ μεγαλων εκπληξεων!
<Μην ξεχναμε οτι η Βονιτσα ειναι μια πολυ δυνατη ομαδα ου την αδικει η βαθμολογικη τησ θεση!
Δεν λεω οτι θα πηγαινε για πρωταθλημα αλλα δεν θα παλευε να σωθει αν δεν κουβαλουσε και την τιμωρια απο το τοπικο πρωταθλημα!
Σημερα ακμα μια φορα απεδειξε πως οποιος την υποτιμησει θα χασει!
Συγχαρητηρια σε ολουσ για ενα ακομα πολυ καλο πρωταθλημα τησ φετινησ Γ εθνικησ!
Και εκει στην ΒΟΝιτσα να μην τ παρατησουν ουτε οι αλλεσ ομαδεσ που παλευουν γτ και περυσι ο Ιωνικος Νικαιας εκανα 11-0 στον δεφτερο γυρο και σωθηκα στα μπαραζ!



ολεεεεεε
πεσαμε μεσα ,για να δουμε τα υπολοιπα

αλιμος--μιλων 78--77

χολαργος --εαπ, ξερει κανεις ποσο ηρθε?
farasi
QUOTE(bill37 @ Feb 21 2010, 20:35 ) *
ολεεεεεε
πεσαμε μεσα ,για να δουμε τα υπολοιπα

αλιμος--μιλων 78--77

χολαργος --εαπ, ξερει κανεις ποσο ηρθε?

κερδισε ο χολαργος μετα απο 2 παρατασεις!το σκορ δεν το γνωριζω
bill37
QUOTE(farasi @ Feb 21 2010, 20:41 ) *
κερδισε ο χολαργος μετα απο 2 παρατασεις!το σκορ δεν το γνωριζω



σε ευχαριστω
kaukasios
QUOTE(bill37 @ Feb 21 2010, 20:43 ) *
σε ευχαριστω



Χολαργος - ΕΑΠ 92 - 89
gate14
Μετα το μεγαλο διπλο της Βονιτσας ηρθε και η νικη του Αλιμου, χαμος στην ουρα!!!!!!!!!!!!!!!
Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ ειχαμε και εκει καμμια εκπληξη η κερδισε το Φαληρο?
gunclub
Θα παρακαλούσα κάποιον ουδέτερο που βρέθηκε σήμερα στο saloon,να μας σχολιάσει λίγο τους κυρίους με τα γκρι. Είχα πολυ καιρό να το δω αυτό. Ειδικά ο ένας(ο γριζομάλλης) ,δε ξέρω το όνομά του, ήταν ΑΙΣΧΡΟΣ! Δε νομίζω πάντος οτι δούλευε για το Παπάγο,μάλλον για άλλη ομάδα κοπίαζε! Πολλά μπράβο στα παιδιά της Βόνιτσας και καλη συνέχεια στο Παπάγο.
aionio talento
QUOTE(gunclub @ Feb 21 2010, 19:59 ) *
Θα παρακαλούσα κάποιον ουδέτερο που βρέθηκε σήμερα στο saloon,να μας σχολιάσει λίγο τους κυρίους με τα γκρι. Είχα πολυ καιρό να το δω αυτό. Ειδικά ο ένας(ο γριζομάλλης) ,δε ξέρω το όνομά του, ήταν ΑΙΣΧΡΟΣ! Δε νομίζω πάντος οτι δούλευε για το Παπάγο,μάλλον για άλλη ομάδα κοπίαζε! Πολλά μπράβο στα παιδιά της Βόνιτσας και καλη συνέχεια στο Παπάγο.




Δεν ειμαι ουδετερος ( ΠΑΠΑΓΟΥ ) ημουν στον γηπεδο !

ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ

Η Βονιτσα απλα ηταν καλυτερη και κερδισε !
gorilakos
QUOTE(gate14 @ Feb 21 2010, 20:56 ) *
Μετα το μεγαλο διπλο της Βονιτσας ηρθε και η νικη του Αλιμου, χαμος στην ουρα!!!!!!!!!!!!!!!
Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΗΡΩΝ ειχαμε και εκει καμμια εκπληξη η κερδισε το Φαληρο?

αποτι ξερω κερδισε το παλαιο φαληρο 66-59!ελπιζω να μη κανω λαθος για το σκορ!
GENERALS 1966
QUOTE(gunclub @ Feb 21 2010, 20:59 ) *
Θα παρακαλούσα κάποιον ουδέτερο που βρέθηκε σήμερα στο saloon,να μας σχολιάσει λίγο τους κυρίους με τα γκρι. Είχα πολυ καιρό να το δω αυτό. Ειδικά ο ένας(ο γριζομάλλης) ,δε ξέρω το όνομά του, ήταν ΑΙΣΧΡΟΣ! Δε νομίζω πάντος οτι δούλευε για το Παπάγο,μάλλον για άλλη ομάδα κοπίαζε! Πολλά μπράβο στα παιδιά της Βόνιτσας και καλη συνέχεια στο Παπάγο.

Ουτε εγω ειμαι ουδετερος οπως υποδηλωνει το nickname μου, ομως οι στρατηγοι εχασαν μονοι τους ενα φαινομενικα "δικο" τους παιχνδι. Λαθη των κυριων με τα γκρι εγιναν εκατερωθεν και αρα δεν επηρασαν το καθ'ολα δικαιο αποτελεσμα.
Jabar
Τα αποτελέσματα
Κόροιβος Αμ. – Σπαρτιατικός 85-69
Εθνικός - Δόξα Λευκ. 65-81 παρ. (61-61 κ.α.)
Χολαργός - ΕΑ Πατρών 92-89 β' παρ.
Π. Φάληρο - Τήρων Αγ. Θεοδ. 66-59
Παπάγου - Βόνιτσα 66-78
Έσπερος Πατρ. - Ψυχικό 68-74 παρ. (65-65 κ.α.)
Άλιμος - Μίλων 78-77
zymaroulis
QUOTE(Jabar @ Feb 21 2010, 21:38 ) *
Τα αποτελέσματα
Κόροιβος Αμ. – Σπαρτιατικός 85-69
Εθνικός - Δόξα Λευκ. 65-81 παρ. (61-61 κ.α.)
Χολαργός - ΕΑ Πατρών 92-89 β' παρ.
Π. Φάληρο - Τήρων Αγ. Θεοδ. 66-59
Παπάγου - Βόνιτσα 66-78
Έσπερος Πατρ. - Ψυχικό 68-74 παρ. (65-65 κ.α.)
Άλιμος - Μίλων 78-77


Κόροιβος Αμ. – Σπαρτιατικός 94-79 το πραγματικο σκορ
spyrosvon
μπραβο στα παιδια της βονιτσας που για ακομα μια φορα απεδειξαν οτι η βαθμολογικη θεση τους ειναι πλασματικη. αν δεν ειχαν την τιμωρια απο περυσι και αν δεν ειχαν τους πολλους τραυματισμους θα ηταν πολυ ψηλοτερα. σημερα για το παιχνιδι αν η διαιτησια ηταν 50-50 η διαφορα για την βονιτσα θα ηταν πολυ μεγαλυτερη. οταν η βονιτσα στο τελευταιο δεκαλεπτο μπηκε μπροστα για ενα δεκαλεπτο δεν πηρε ουτε ενα σφυριγμα.
GENERALS 1966
QUOTE(spyrosvon @ Feb 21 2010, 22:05 ) *
μπραβο στα παιδια της βονιτσας που για ακομα μια φορα απεδειξαν οτι η βαθμολογικη θεση τους ειναι πλασματικη. αν δεν ειχαν την τιμωρια απο περυσι και αν δεν ειχαν τους πολλους τραυματισμους θα ηταν πολυ ψηλοτερα. σημερα για το παιχνιδι αν η διαιτησια ηταν 50-50 η διαφορα για την βονιτσα θα ηταν πολυ μεγαλυτερη. οταν η βονιτσα στο τελευταιο δεκαλεπτο μπηκε μπροστα για ενα δεκαλεπτο δεν πηρε ουτε ενα σφυριγμα.

αρα κατα τη γνωμη σου η διαιτησια σε αδικησε και αυτη ειναι υπευθυνη για τη διαφορα των 12 ποντων? δλδ ποση επρεπε βαση της εικονας του παιχνιδιου να ειναι η τελικη διαφορα για σενα? ...και επισης αφου η διαιτησια δεν επαιξε 50-50 μπορεις να μου δωσεις την δικη σου ποσοστιαια εκτιμηση? thanx!
jim 3
μπραβο στην βονιτσα biggrin.gif .πιστευω οτι η διαιτησια ηταν δικαιη.ξερει κανεις πως λεγεται ο παικτης της βονιτσας με το 9 77.gif εβαλε πολλους ποντους και 2 τρομερα τριποντα στο τελος.δειχνει και πολυ νεος icon_drunk.gif
Jabar
Παπάγου - Βόνιτσα 66-78
Διαιτητές: Καρακάσης - Νικολόπουλος Ν.
Τα δεκάλεπτα: 22-17, 42-38, 48-54, 66-78.
ΠΑΠΑΓΟΥ (Κονδύλης): Παπαντωνίου, Σωφρονάς 2, Μουμπάρακ 4, Μέντζος 4, Βασάλος 7 (1), Στεργάκης 18 (5), Κωστής 2, Μακρής 2, Υφαντής 25 (2), Κατσαντώνης 2.
ΒΟΝΙΤΣΑ (Παπίρης): Στρατομήτρος 7 (2), Πέρλης 3, Καράμπας 23 (3), Κουλουριώτης 16, Καυκής 11 (1), Παπαμιχαήλ 6, Βαβέτσης 5 (1), Κουνούπης 7 (1).
spyrosvon
QUOTE(GENERALS 1966 @ Feb 21 2010, 22:12 ) *
αρα κατα τη γνωμη σου η διαιτησια σε αδικησε και αυτη ειναι υπευθυνη για τη διαφορα των 12 ποντων? δλδ ποση επρεπε βαση της εικονας του παιχνιδιου να ειναι η τελικη διαφορα για σενα? ...και επισης αφου η διαιτησια δεν επαιξε 50-50 μπορεις να μου δωσεις την δικη σου ποσοστιαια εκτιμηση? thanx!


η διαφορα θα μπορουσε να ηταν και μικροτερη και μεγαλυτερη εμεις στο τελευταιο δεκαλεπτο και ενω ο γηπεδουχος εχανε και κυνηγουσε στο σκορ που σημαινει οτι πιεζεις παντου και κανεις φαουλ οπως γινεται συνηθως εμεις δεν πειραμε ουτε ενα φαουλ
jim 3
thanx pointguard0 biggrin.gif





GENERALISSIMO
QUOTE(jim 3 @ Feb 21 2010, 22:18 ) *
μπραβο στην βονιτσα biggrin.gif .πιστευω οτι η διαιτησια ηταν δικαιη.ξερει κανεις πως λεγεται ο παικτης της βονιτσας με το 9 77.gif εβαλε πολλους ποντους και 2 τρομερα τριποντα στο τελος.δειχνει και πολυ νεος icon_drunk.gif

Ποια διαιτησία ρε παιδιά...Ο Καρακάσης σφύριξε το παιχνίδι του α'γύρου στη Βόνιτσα και δεν μας έδωσε ούτε σφύριγμα..Η διιατησία ήταν αδιαφορη και εχουμε και εμεις παράπονα αλλά δεν στεκόμαστε σε αυτά...Μάθετε στην επαρχία επιτέλους να βλέπετε τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως νομίζετε.
lefkadian
QUOTE(gate14 @ Feb 21 2010, 19:30 ) *
Οπως επισης τακλιν-πεναλτυ που θα ζηλευε και ο Καλλιτζακης εγινε πανω στον Μακρη και δεν δοθηκε ΠΟΤΕ τιποτε, οπως επισης και ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 γκρεμισματα μεσα στο καλαθι της Λευκαδας δεν σφυριχτηκαν ποτε, οπως επισης δεν δοθηκε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ σε τουλαχιστον 3 μεταφορες μπαλλας απο παικτες της Λευκαδας οπως επισης μπορω να θυμηθω τουλαχιστον 3 καθαρα κοψιματα στο πρωτο μερος απο τους ψηλους μας τα ποια δοθηκαν φαουλ κλπ κλπ κλπ
Μην αναφερθω στο οτι ενω το σκορ ηταν 52-42 υπερ του Εθνικου και ενω η Λευκαδα ηταν πισω ποτε μα ποτε δεν δοθηκε ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ στον Αρωνη η τον Φουκο.Τι διαολο μα ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΑΟΥΛ δεν τους εγινε ?
Τι να πω?Μεταφερω οσα ειδα φιλε μου, εσυ ειδες τα 5 φαουλ που φορτωθηκε ο παικτης σας και το πεσιμο του παικτη της Λευκαδας που εγινε οταν οι κυριοι με τα γκρι κοιτουσαν ΑΛΛΟΥ οπως επισης ΑΛΛΟΥ κοιτουσαν σε προς πισω παικτη της Λευκαδας
Τι να πω ?Η Λευκαδα παντως εχει τοσο καλη ομαδα που απεναντι σε μια ομαδα με τοσες ελλειψεις και με το μισο σιγουρα μπατζετ απο αυτη δεν εχει την αναγκη του κυριου που εγραψα και πριν στο ποστ μου για να κερδισει


Φίλε μου μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν είναι προσωπική η αντιπαράθεση, ούτε προσπαθω να σε βγάλω τυφλό. Απλά είναι ΛΑΘΟΣ να πιστεύεις ότι ο Εθνικός σήμερα έχασε από την διαιτησία. Και η Λευκάδα είχε απουσίες και μάλιστα σημαντικές αλλά έχει πολύ καλύτερο ρόστερ (και ίσως το καλύτερο προπονητικό team). Έτσι "όταν έσφιξαν τα γάλατα" γύρισαν εύκολα το παιχνίδι απο το -10 και στην ουσία χωρίς καθαρόαιμο ψηλό. Ψαξε τις αιτίες της ήττας αλλού λοιπόν και οχι στην διαιτησία. Οι παίχτες σας σίγουρα τα έδωσαν όλα και τους αξίζουν χίλια μπράβο. Έκαναν και με το παραπάνω το καθήκον τους, εσείς όμως όχι. Σε ένα τόσο κρίσιμο ματς που ήταν οι οπαδοί του ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ Εθνικού? Αν αντί για 50 είσασταν 500 θα κέρδιζε η Λευκάδα? Σίγουρα θα είχατε καλύτερες πιθανότητες. Πρώτα λοιπόν ας κοιτάμε τι κάνουμε εμείς και μετά ας ασχοληθούμε με όλα τα άλλα.
Αυτά και εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στην ομάδα του Εθνικού...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.