Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
IORGOS7
QUOTE(Hakim the dream @ Apr 26 2010, 13:50 ) *
Φιλε μου ανακριβεια ειναι οτι ο Κωτουλας διωχθηκε κακην κακως??
Ανακριβεια ειναι οτι περυσι σε προπονηση ηρθε αστυνομια να βγαλει τον Καλαπανιδα απο την προπονηση που ειχε η
ομάδα με εφηβους???(!)
Ανακριβεια ειναι οτι προσπαθησαν να διωξουν Χατζηνικολαου??Ειχε ομως προλαβει και τους εκανε εξωδικο και τα πηρε τα χρηματα..



Ο ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΙΩΧΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΣ. ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ...
ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ... ΜΑΘΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ , ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Η ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ??? ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΟΙΒΟ , ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΝΕ ΙΣΩΣ...
ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΔΙΚΟ Ο ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ??? ΓΙΑΤΙ??? ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΥΤΟ? ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΛΑΒΕ? ΤΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ? ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ - ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ.


ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ...
ΧΑΝΕΙ Ο ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...



ΑΥΤΑ......
ANTONIO DAVIS
QUOTE(gate14 @ Apr 26 2010, 15:14 ) *
60-40 σε μια τοσο ησυχη εδρα ε?Που να μην ειχε ακαδημιες .....που να μην ηταν ΟΠΑΔΟΙ οι φιλοι του Εσπερου κλπ κλπ κλπ τοτε η διαιτησια λογικα θα επρεπε να ηταν 90-10
Φυσικα ο Εθνικος ηταν η χειροτερη ομαδα και ο Εσπερος ανωτερος απλα θυμιζω οτι το σκορ πριν την φαση με τον Θωνιατη ηταν 56-52........το πως ανοιξε η διαφορα μαλλον θα θυμασαι οτι ανοιξε οταν δοθηκαν οι συνεχομενες τεχνικες ποινες
Τελικα οι σκληροι παικτες του Εθνικου μαλλον ειναι τοσο μαλθακοι που ενω εριχναν ξυλο ο ενας τραυματιστηκε απο τα πρωτα λεπτα και δεν επαιξε καθολου σε ολο το υπολοιπον παιχνιδι και ο Μακρης χτυπηθηκε με δολοφονικη αγκωνια στο προσωπο.Τα χτυπηματα βεβαια σε Φουκο και Φωτη μαλλον τα εριξε ο ΘΕΟΣ !!!!Απο την αλλη με την λογικη σου θα πρεπει να πουμε μπραβο στους παικτες του Εσπερου που οσο ξυλο και αν εφαγαν δεν επαθαν ΤΙΠΟΤΕ !!!!!!!Ντουλαπες η χτιστοι ηταν η πες μας φιλαρακι ποιο γυμναστηριο στην Πατρα μετατρεποι του ανθρωπους σε ΣΙΔΕΡΑ
Για την φαση με τον Θωνιατη απλα σου υπενθυμιζω οτι ο Θωνιατης σηκωσε το χερι του ......θες να σου θυμησω και την συνεχεια της φασης?Χειροκροτημα στον Θωνιατη απο τους φιλους του Εσπερου........για την προσφορα του smile.gif ε μετα ηρθε η λυτρωση και ο Θωνιατης χαμογελουσε ανακουφισμενος προς την Εξεδρα
Σορρυ που θα στο πω και ΕΠΙΜΕΝΩ υπηρχε ατομο στο γηεπδο με VIDEO που τραβουσε ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ , προκαλω λοιπον για το video του αγωνα και εκει θα αποκαλυφθει που καθονταν ο κυριος με την μπλε μπλουζα οπως ειπες.Το μονο που δεν μας ειπες ηταν οτι ο εφορος του Εθνικου δεν εκανε επι 40 λεπτα την διαδρομη ΠΑΓΚΟΥ - ΕΞΕΔΡΑΣ....
Τα επειδοδια επειδη δε ξερω που καθοσουν θα σου πω εγω πως ξεκινησαν.Υπηρχε μια ενταση του αθλητη μας Σινου με το 1-2 του Εσπερου ...πεταχτηκε λοιπον ενας φιλαθλος του Εσπερου και ειπε Γ...Ω ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ .....μαζι με αυτον ακολουθησαν καποιοι νταηδες (απο τις ακαδημιες?απο τους φιλησουχους πολιτες? δεν ξερω....)που ειπαν εδω ειναι Πατρα Μ..ακια δεν θα μιλατε.....και οταν καποιος παλι φιλησυχος πολιτης εσπρωξε ΓΥΝΑΙΚΑ εκει εγινε το ελα να δεις.Μηπως θα επρεπε να φερθουμε σαν γυναικωτοι και να τις φαμε και να μην υπερασπιστουμε μια γυναικα?
Για τις καρεκλες κλπ δεν νομιζω ο παγκος μας να ηταν τοσο διεστραμμενος ωστε να προκαλει για τεχνικες ποινες κλπ κλπ κλπ !!!!!!!!Τι να πω ?Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΧΤΕΣ ΣΦΑΓΙΑΣΤΗΚΕ ΥΠΗΡΞΕ ΕΝΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ. Στο τελος θα μας πειτε οτι ηρθαν με αγριες διαθεσεις 13 αλητες οπαδοι του Εθνικου , ηρθαν οι αλητες παραγοντες του Εθνικου , ηρθαν οι αλητες παικτες του ΕΘνικου στην φιλησυχη εδρα του Εσπερου μονο και μονο για να δειρουν , να τραμπουκισουν να σπασουν και να βρισουν γιατι ετσι ηθελαν το διδυμο .ΕΛΕΟΣ !!!!!!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ....ΥΠΑΡΧΕΙ VIDEO.......
Και μου φτανει το 60-40 ......ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ .Αν σε μια φιλησυχη εδρα ο φιλοξενουμενος εχει το 40 % της διαιτησιας υπερ του ....σε εδρες οπως ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ , ΒΟΝΙΤΣΑ, ΝΙΚΑΙΑ , Η ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ποιες ειναι εδρες με κακα παιδια οι φιλοξενουμενοι δεν θα πρεπει να πηγαινουν να παιξουν
Και μιας και μιλησε για το γκρεμλιν απο την Κρητη ....πες μας και την γνωμη σου για τον ΓΙΓΑΝΤΑ απο την ΘΗΒΑ....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Φιλε Lefkadian εμπιστευεσαι καποιον φιλος σου και καλα κανεις σαν απιστος Θωμας .....εγω μπορει να ειμαι αναξιοπιστος αλλα ασε με να επιμενω VIDEO ΥΠΑΡΧΕΙ και θα ζητηθει ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ
Θελω να πιστευω πως και θα βγει στην επιφανεια και φυσικα .....ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ οι κυριοι με τα γκρι γιατι πιστευω οτι θα κλαψουν μανουλες αν συνεχιζουν να σφυραν σε κρισιμα παιχνιδια
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ρε φίλε..σου εγραψα κ για το ΓΙΓΑΝΤΑ...Τι τα θές;Ο ανθρωπος είναι για "κομμάντο" για ειδικες αποστολές.Φετος σγφυράει σχεδόν σε καθε αγωνιστική..Εσύ έχεις τον άνθρωπο των media στην ομάδα σου.Πες του να γράψει ένα κομμάτι γαι τη "διαιτησία"
gate14
Και κατι για το τελος ...μιας και υπαρχει και Φ.Α
27/36 βολες ο Εσπερος Πατρων
7/13 βολες ο Εθνικος.......
ΑΝΕΥ ΣΧΟΛΙΟΥ !!!!!!
lefkadian
QUOTE(gate14 @ Apr 26 2010, 15:32 ) *
Και κατι για το τελος ...μιας και υπαρχει και Φ.Α
27/36 βολες ο Εσπερος Πατρων
7/13 βολες ο Εθνικος.......
ΑΝΕΥ ΣΧΟΛΙΟΥ !!!!!!


Φιλε gate14 ποτε δεν σε ειπα αναξιοπιστο. Μου εκανε εντυπωση οσα ανεφερες για την εδρα του Εσπερου. Οπως μου κανουν εντυπωση και τα λεγομενα του φιλου απο την Πατρα για προκλητικη συμπεριφορα των παικτων και του παγκου του Εθνικου. Οσες φορες σας εχω δει οι διαμαρτυριες σας ειναι τουλαχιστον σε λογικα πλαισια...
Πολλες φορες το παθος μας για την ομαδα και η κρισιμοτητα του παιχνιδιου μας θολωνουν και κανουμε πραγματα που υπο νορμαλ συνθηκες δεν θα καναμε ποτε...
oymperto eko
QUOTE(lefkadian @ Apr 26 2010, 15:37 ) *
Φιλε gate14 ποτε δεν σε ειπα αναξιοπιστο. Μου εκανε εντυπωση οσα ανεφερες για την εδρα του Εσπερου. Οπως μου κανουν εντυπωση και τα λεγομενα του φιλου απο την Πατρα για προκλητικη συμπεριφορα των παικτων και του παγκου του Εθνικου. Οσες φορες σας εχω δει οι διαμαρτυριες σας ειναι τουλαχιστον σε λογικα πλαισια...
Πολλες φορες το παθος μας για την ομαδα και η κρισιμοτητα του παιχνιδιου μας θολωνουν και κανουμε πραγματα που υπο νορμαλ συνθηκες δεν θα καναμε ποτε...

Φίλε lefkadian πως τα κατάφερες φέτος και είδες όλες τις ομάδες πολλές φορες;
Μάλλον τα dvd της Βόνιτσας σε βοήθησαν πολύ σ' αυτό. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
lefkadian
QUOTE(oymperto eko @ Apr 26 2010, 16:24 ) *
Φίλε lefkadian πως τα κατάφερες φέτος και είδες όλες τις ομάδες πολλές φορες;
Μάλλον τα dvd της Βόνιτσας σε βοήθησαν πολύ σ' αυτό. smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Ο Εθνικος βοηθησε λογω ωρας smiley.gif
Αλλα και τα DVD γενικως και τα δικα σας ειδικως (δεν μπορω να μην το πω) βοηθησαν smiley.gif
jim 3
Παπάγου - Σπαρτιατικός 86-55
Διαιτητές: Νάκας - Νικολόπουλος Νικ.
Τα δεκάλεπτα: 26-12, 42-26, 56-41, 86-55.
ΠΑΠΑΓΟΥ (Κονδύλης): Ντάσης 1, Αντωνίου 8 (2), Σοφρωνάς 6, Μουμπάρακ 2, Μέντζος 2, Βασσάλος 7, Στεργάκης 12 (4), Κωστής, Ρεγκούζας, Μακρής 17 (3), Υφαντής 17 (2), Κατσαντώνης 14 (2).
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ (Σφυρής - Σκιαδάς): Κουσουλής 2, Σπυράκος 7 (2), Ιμπέζα 8, Ανδρ. Καυκής 2, Μπακογιάννης 14 (1), Διαμαντάκος 6, Ζαμπέτης 6, Μπουγάδης , Μουχτερός 10.

αν και νομιζω οτι ο ντασης δεν ειναι ντασης αλλα σασσης smiley.gif
spyrosvon
ολο τον χρονο μεχρι σημερα δεν εχω δωσει ποτε προγνωστικα αλλα τωρα επειδη εχω ενα ματς στανταρ 100% για συγουρα λεφτα μιλαμε
ΕΑΠ-ΛΕΥΚΑΔΑ 2
οποιος καταλαβε καταλαβε
οποιος θελει να παει ταμειο ολα τα λεφτα του εκει
KAKALOS
QUOTE(Mic.Del @ Apr 26 2010, 14:22 ) *
Επειδή ήμουν στο χθεσινό παιχνίδι και δεν είμαι ούτε με τον Έσπερο ούτε με τον Εθνικό θα σχολιάσω τα εξής:
Η διαιτησία θα έλεγα ότι ήταν συνολικά στο 60-40 υπέρ του Έσπερου, πράγμα που το θεωρώ λογικό και πιστεύω ότι κάτι τέτοιο θα ίσχυε αν το παιχνίδι γινόταν στον Πειραιά στην Αθήνα στη Βόνιτσα στη Λάρισα ή όπου αλλού φιλοξενούμενος δεν είναι ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός.
Έχω συναντήσει πολύ χειρότερη διαιτησία απ τον Μπορμπαντωνάκη εναντίον του Πορφύρα και από τον Αναστόπουλο εναντίον του Χολαργού προ 8 και 7 χρόνων σε παιχνίδια φωτιά για σωτηρία(ΕΑΠ).
Αλλά το παιχνίδι δεν το πήραν οι διαιτητές.Κατά τη γνώμη μου η ομάδα του Εθνικού ήταν η χειρότερη που πέρασε από την Πάτρα μετά από Βονιτσα, Άλιμο(με Μάνο) και Τήρωνα (Σπάρτη δεν έχω δει αλλά πιστεύω ότι θα είναι τραγική).Χωρίς σουτέρ χωρίς ψηλό χωρίς point guard με έναν Μακρή να προσπαθεί αλλά παλαιά να κάνει τα πάντα με ηρωισμούς, αλλά και κάποιους παίκτες να κλωτσάνε να χτυπάνε εκτός φάσης και να βρίζουν συνέχεια.
Η φάση με το Θωνιάτη είναι πολύ καθαρή αφού ο διαιτητής έχει σφυρίξει το φάουλ στο Νιφόρα αρκετά πριν ο Θωνιάτης πιάσει τα χέρια του παίκτη του Εθνικού, αντικανονικά.
Τα υπόλοιπα για τους φίλάθλους του Εσπέρου είναι μάλλον αστεία αφού ο Έσπερος είναι ομάδα που δεν έχει κόσμο με τη λογική που εννοούμε και οι μόνοι που φωνάζουν είναι καμιά 30αριά παιδιά από τις ακαδημίες και η ένταση που δημιουργήθηκε ήταν καθαρά φταίξιμο των οπαδών του Εθνικού αφού χωρίς κανένα λόγο έβρισαν κάποια στιγμή προς την κερκίδα.
Αλλά όπως είδα δεν έγινε τίποτα εκτός από κάποιες φωνές, πράγμα που καταδεικνύει ότι δεν υπάρχουν "σκληροί" οπαδοί στον Έσπερο.
Επίσης είναι ψέμα ότι το παιχνίδι διακόπηκε λόγω επεισοδίων.Η διακοπή οφειλόταν σε time out και ενώ η κερκίδα δεν είχε ηρεμήσει ακόμα το παιχνίδι ξεκίνησε κανονικά.
Τη στιγμή που μπήκα στο γήπεδο 4.15 μετά την έναρξη του αγώνα ο συγκεκριμένος κύριος με τη μπλε μπλούζα ήταν ήδη στην κερκίδα και κάποια στιγμή που ξεκίνησαν τα επεισόδια μπούκαρε να πάει στον πάγκο ενώ πριν από αυτό δεν υπήρχε ούτε υποψία έντασης,άρα ποια κερκίδα είχε πάει να ηρεμήσει από το 5 μέχρι το 17 που ξεκίνησε η ένταση.
Εν τέλει η εικόνα που έδειξε ο Εθνικός μόνο ανάλογη της ιστορικότητας του σωματείου δεν ήταν.
Παίκτες που διαμαρτύρονταν σε κάθε φάση στο διαιτητή.Παίκτης που χτυπούσε και έβριζε εν ψυχρώ(Νο6), τύποι που μπούκαραν στο γήπεδο κατά το δοκούν βοηθός προπονητή που ήταν μέσα στο γήπεδο και έλεγε στους διαιτητές "δώσε τεχνική ποινή" ενώ παράλληλα στον πάγκο κλωτσάγανε μπάλες καρέκλες κλπ.
Αν μη τι άλλο η εικόνα δεν ήταν καλή και με τέτοιο πρόσωπο δεν σε σέβεται κανένας

ΑΜΑ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ!δε νομιζω φιλαρακι το 15 ο ψηλος σας που ειχε 3 απο το ημιχρονο και με τοσο ξυλο που επεφτε στην ρακετα να μην εκανε σε 20 λεπτα ενα φαουλ....το 5ο φαουλ του θωνιατη δεν γινεται να το εκανε αλλος πιο πριν γιατι πολυ απλα ηταν την στιγμη που ο χερκελετζης επερνε το αμυντικο ριμπαουντκαι διεκδικουσε με το θωνιατη το ριμπαουντ!για αυτο και σηκωσε το χερι του ο παιχτης σας ...γιατι δεν υπηρχε αλλος σε ακτινα 2 μετρων!δε μπορει ο φωτης σε επιθετικο ριμπαουντ κατω απο το καλαθι και ενω μπορουσε να βαλει καλαθι να επεσε απο μονος του με την πλατη κατω προκειμενου να κερδισει απλα τις βολες!και για να μην λεμε πολλα εσυ που εισαι "ουδετερος"βρες αν θες το βιντεο του αγωνα και στειλτο μας να το δουμε μιας και εισαι αντικειμενικος να το δουν και αλλοι για να μας πουν αν οι παιχτες του εθνικου προκαλουσαν και αν ο διαιτητης επαιξε 60-40!μαλλον το βιντεο ,αν δεν εχει καταστραφει ηδη μαζι με την καμερα γιατι και αυτη ποσο να αντεξει με αυτα που εγραψε,μπορει να προβαλλεται ευκολα ως κωμωδια με μεγαλη εισπρακτικη επιτυχια αλλα φροντηστε να παιχτει εξωτερικο γιατι αμα παιχτει ελλαδα δε θα ξανασφυριξει ο Α2 διαιτητης που ελεγε "δε μπορω να σφυριξω καταλαβε με"!την δουλεια σας τι κανατε το παιχνιδι το πηρατε αλλα θελει θρασος να θελεις να δημιουργησεις και εντυπωσεις,,,,ειναι αυτο που λεμε και κερατας και γδαρμενος...ε οχι
Gkalia
QUOTE(spyrosvon @ Apr 26 2010, 19:13 ) *
ολο τον χρονο μεχρι σημερα δεν εχω δωσει ποτε προγνωστικα αλλα τωρα επειδη εχω ενα ματς στανταρ 100% για συγουρα λεφτα μιλαμε
ΕΑΠ-ΛΕΥΚΑΔΑ 2
οποιος καταλαβε καταλαβε
οποιος θελει να παει ταμειο ολα τα λεφτα του εκει

Αδιάφορο ματς ό,τι και να γίνει...χωρίς κίνητρο για καμιά ομάδα....ΕΑΠ σωμένοι,Λευκάδα είτε κερδίσει,είτε χάσει θέλει νίκη με Αμαλιάδα.Πάντως αν υπηρχε στοίχημα στη γ' εθνική δεν θα ήταν καλό για κάποιον να ποντάρει σε ένα τέτοιο ματς...Νομίζω....μπορεί να κάνω και λάθος...
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Με την ευκαιρία 7/7 το σαββατοκύριακο 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
Είναι η πρώτη φορά και πρέπει να το γιορτάσω icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
kaukasios
QUOTE(Gkalia @ Apr 27 2010, 00:03 ) *
Αδιάφορο ματς ό,τι και να γίνει...χωρίς κίνητρο για καμιά ομάδα....ΕΑΠ σωμένοι,Λευκάδα είτε κερδίσει,είτε χάσει θέλει νίκη με Αμαλιάδα.Πάντως αν υπηρχε στοίχημα στη γ' εθνική δεν θα ήταν καλό για κάποιον να ποντάρει σε ένα τέτοιο ματς...Νομίζω....μπορεί να κάνω και λάθος...
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Με την ευκαιρία 7/7 το σαββατοκύριακο 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
Είναι η πρώτη φορά και πρέπει να το γιορτάσω icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

SIγα την επιτυχια!!!ηταν τοσο ευκολη αυτη η αγωνιστικη που δεν μπηκα καν στην διαδικασια να κανω προγνωστικα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE(spyrosvon @ Apr 26 2010, 19:13 ) *
ολο τον χρονο μεχρι σημερα δεν εχω δωσει ποτε προγνωστικα αλλα τωρα επειδη εχω ενα ματς στανταρ 100% για συγουρα λεφτα μιλαμε
ΕΑΠ-ΛΕΥΚΑΔΑ 2
οποιος καταλαβε καταλαβε
οποιος θελει να παει ταμειο ολα τα λεφτα του εκει

παιζεται στο στοιχημα?να παιξω ολα τα λεφτα μου!!!!!
χασει κερδισει αυτο το παιχνιδι η λευκαδα δεν νομιζω πως εχει σημασια.οπως σημασια δεν ειχε για τον κοροιβο το παιχνιδι με το ψυχικο και γιαυτο πηγε αυθημερον αθηνα να παιξει.ολα τα λεφτα το τελευταιο παιχνιδι.ολα τα αλλα ειναι για λαικη καταναλωση.
lefkadian
QUOTE(kaukasios @ Apr 27 2010, 01:08 ) *
SIγα την επιτυχια!!!ηταν τοσο ευκολη αυτη η αγωνιστικη που δεν μπηκα καν στην διαδικασια να κανω προγνωστικα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


παιζεται στο στοιχημα?να παιξω ολα τα λεφτα μου!!!!!
χασει κερδισει αυτο το παιχνιδι η λευκαδα δεν νομιζω πως εχει σημασια.οπως σημασια δεν ειχε για τον κοροιβο το παιχνιδι με το ψυχικο και γιαυτο πηγε αυθημερον αθηνα να παιξει.ολα τα λεφτα το τελευταιο παιχνιδι.ολα τα αλλα ειναι για λαικη καταναλωση.


Παιδια εγω εχω ενα πιο σιγουρο smiley.gif

Κοροιβος - Βονιτσα 1 smiley.gif
oymperto eko
QUOTE(lefkadian @ Apr 27 2010, 02:45 ) *
Παιδια εγω εχω ενα πιο σιγουρο smiley.gif

Κοροιβος - Βονιτσα 1 smiley.gif

Αυτό σε διαβεβαιώνω ότι θα ναι ακριβώς με 20 πόντους διαφορά,αφου έμαθα πως η Βόνιτσα ούτε καν θα πάει.
Αλλά ακόμα κι έτσι το παιχνίδι το δικό σας με την ΕΑΠ είναι πιο σίγουρο.
Και την παραμονή του να έπαιζε ο Ντέγιαν δεν θα τολμόυσε να χτυπήσει ματς που το θέλει ο Βουρνάς.
Κι ένα ερώτημα έτσι για την ιστορία:
Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα;
Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή.Πάντως το πείραμα πήγε να πετύχει τότε καθώς η ΕΑΠ έχασε στη δεύτερη παράταση.
Οι καλές σχέσεις μεταξύ των σωματείων πρέπει να υπάρχουν.Αλλά ιστορικά σωματεία να γίνονται "θυγατρικές" ομάδων πυροτεχνημάτων πάει πολύ. smiley.gif
rebel1990
QUOTE(oymperto eko @ Apr 27 2010, 09:11 ) *
Αυτό σε διαβεβαιώνω ότι θα ναι ακριβώς με 20 πόντους διαφορά,αφου έμαθα πως η Βόνιτσα ούτε καν θα πάει.
Αλλά ακόμα κι έτσι το παιχνίδι το δικό σας με την ΕΑΠ είναι πιο σίγουρο.
Και την παραμονή του να έπαιζε ο Ντέγιαν δεν θα τολμόυσε να χτυπήσει ματς που το θέλει ο Βουρνάς.
Κι ένα ερώτημα έτσι για την ιστορία:
Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα;
Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή.Πάντως το πείραμα πήγε να πετύχει τότε καθώς η ΕΑΠ έχασε στη δεύτερη παράταση.
Οι καλές σχέσεις μεταξύ των σωματείων πρέπει να υπάρχουν.Αλλά ιστορικά σωματεία να γίνονται "θυγατρικές" ομάδων πυροτεχνημάτων πάει πολύ. smiley.gif

Γιατί η διαμονή της ΕΑΠ στην Λευκάδα με διανυκτέρευση έγινε με χρήματα της ΕΑΠ?
billups13
QUOTE(oymperto eko @ Apr 27 2010, 09:11 ) *
Αυτό σε διαβεβαιώνω ότι θα ναι ακριβώς με 20 πόντους διαφορά,αφου έμαθα πως η Βόνιτσα ούτε καν θα πάει.
Αλλά ακόμα κι έτσι το παιχνίδι το δικό σας με την ΕΑΠ είναι πιο σίγουρο.
Και την παραμονή του να έπαιζε ο Ντέγιαν δεν θα τολμόυσε να χτυπήσει ματς που το θέλει ο Βουρνάς.
Κι ένα ερώτημα έτσι για την ιστορία:
Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα;
Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή.Πάντως το πείραμα πήγε να πετύχει τότε καθώς η ΕΑΠ έχασε στη δεύτερη παράταση.
Οι καλές σχέσεις μεταξύ των σωματείων πρέπει να υπάρχουν.Αλλά ιστορικά σωματεία να γίνονται "θυγατρικές" ομάδων πυροτεχνημάτων πάει πολύ. smiley.gif


δεν ειμαι σιγουρος αλλα καπου ακουσα οτι βουρνας και στανκοβιτς ειναι κουμπαροι.....
kaukasios
QUOTE(oymperto eko @ Apr 27 2010, 09:11 ) *
Αυτό σε διαβεβαιώνω ότι θα ναι ακριβώς με 20 πόντους διαφορά,αφου έμαθα πως η Βόνιτσα ούτε καν θα πάει.
Αλλά ακόμα κι έτσι το παιχνίδι το δικό σας με την ΕΑΠ είναι πιο σίγουρο.
Και την παραμονή του να έπαιζε ο Ντέγιαν δεν θα τολμόυσε να χτυπήσει ματς που το θέλει ο Βουρνάς.
Κι ένα ερώτημα έτσι για την ιστορία:
Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα;
Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή.Πάντως το πείραμα πήγε να πετύχει τότε καθώς η ΕΑΠ έχασε στη δεύτερη παράταση.
Οι καλές σχέσεις μεταξύ των σωματείων πρέπει να υπάρχουν.Αλλά ιστορικά σωματεία να γίνονται "θυγατρικές" ομάδων πυροτεχνημάτων πάει πολύ. smiley.gif

to μοναδικο ματς που διανυκτερευσε?μαλλον λαθος στα ειπανε.την προηγουμενη αγωνιστικη με τον μυλωνα δεν διανυκτερευσε?με την βονιτσα?με τον εθνικο?ρε παιδια μην λετε ανακριβειες.

QUOTE(rebel1990 @ Apr 27 2010, 10:25 ) *
Γιατί η διαμονή της ΕΑΠ στην Λευκάδα με διανυκτέρευση έγινε με χρήματα της ΕΑΠ?

με λεφτα του κοροιβου εγινε?
lefkadian
QUOTE(oymperto eko @ Apr 27 2010, 09:11 ) *
Αυτό σε διαβεβαιώνω ότι θα ναι ακριβώς με 20 πόντους διαφορά,αφου έμαθα πως η Βόνιτσα ούτε καν θα πάει.
Αλλά ακόμα κι έτσι το παιχνίδι το δικό σας με την ΕΑΠ είναι πιο σίγουρο.
Και την παραμονή του να έπαιζε ο Ντέγιαν δεν θα τολμόυσε να χτυπήσει ματς που το θέλει ο Βουρνάς.
Κι ένα ερώτημα έτσι για την ιστορία:
Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα;
Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή.Πάντως το πείραμα πήγε να πετύχει τότε καθώς η ΕΑΠ έχασε στη δεύτερη παράταση.
Οι καλές σχέσεις μεταξύ των σωματείων πρέπει να υπάρχουν.Αλλά ιστορικά σωματεία να γίνονται "θυγατρικές" ομάδων πυροτεχνημάτων πάει πολύ. smiley.gif


Μαλλον πρεπει να διδαχτειτε απο την ΕΑΠ. Ομαδα με πολυ μικροτερο μπατζετ απο την Βονιτσα σας κερδισε χαλαρα μεσα - εξω και εχει εξασφαλισει την παραμονη της εδω και πολυυυυυυυ καιρο. Ενω εσεις...

Η ΕΑΠ εχει διανυκτερευσει και σε αλλα παιχνιδια της Αθηνας (και Λευκαδα, Βονιτσα). Ελπιζω λοιπον αυτα που γραφεις να ειναι κακη πληροφορηση γιατι αλλιως αν σχολιασω αυτο που γραφεις οπως πρεπει θα με αποβαλλουν δια παντως απο το forum.

Το σωματειο "πυροτεχνημα" που λες εχει συμμετοχη στο 1ο πρωταθλημα της Γ' Εθνικης στο πολυ μακρινο για πολλους 1987 καθως και παρα πολλες παρουσιες στη Γ' Εθνικη και πλεον ειναι μια παραδοσιακη δυναμη σε αυτο το χωρο...

Κανονικα για αυτα που γραφεις θα επρεπε να επεμβει καποιος mod. Aλλα μαλλον καλυτερα να μην το κανει. Ο καθενας κρινεται απο το ηθος και το υφος αυτων που γραφει. Και η καλυτερη "τιμωρια" ειναι για ολους εσας αυτο που γινεται τωρα: τα σχολια των αλλων φιλων του forum. Πραγματικα λυπαμαι: ισως να το καταλαβαινα απο φιλους της Αμαλιαδας στην αγωνια τους για την ανοδο αλλα (απο υποτιθεται) ουδετερους?

Και για να μην παρεξηγουμαι μπορει με φιλους της Αμαλιαδας να εχουμε διαφωνησει (και εντονα στο παρελθον) αλλα μειωτικους χαρακτηρισμους για της ομαδες και για την προσπαθεια των παικτων δεν εχουμε κανει ποτε...
Ας μην προσπαθουν "τριτοι" λοιπον να χαλασουν το κλιμα για το τελευταιο ματς - τιτλος. Μακαρι να κερδισει η Λευκαδα. Αν κερδισει ομως ο Κοροιβος μαγκια του και θα τον χειροκροτησουμε...
farasi
QUOTE(kaukasios @ Apr 27 2010, 12:19 ) *
to μοναδικο ματς που διανυκτερευσε?μαλλον λαθος στα ειπανε.την προηγουμενη αγωνιστικη με τον μυλωνα δεν διανυκτερευσε?με την βονιτσα?με τον εθνικο?ρε παιδια μην λετε ανακριβειες.


με λεφτα του κοροιβου εγινε?

Γεια σου Καυκασιε με τις πληροφοριες σου τις ακριβεις!!!Ολοι οι αλλοι λενε ανακριβειες και εσυ λες τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι!!! Που εμαθες οτι ο κοροιβος πηγε αυθημερον Αθηνα?Καλα εσυ θα τρελανεις κοσμο!!!!!!!Πες μου κιολας οτι εισαι δημοσιογραφος να τρελαθω εντελως...
Mic.Del
QUOTE(KAKALOS @ Apr 26 2010, 20:36 ) *
ΑΜΑ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ!δε νομιζω φιλαρακι το 15 ο ψηλος σας που ειχε 3 απο το ημιχρονο και με τοσο ξυλο που επεφτε στην ρακετα να μην εκανε σε 20 λεπτα ενα φαουλ....το 5ο φαουλ του θωνιατη δεν γινεται να το εκανε αλλος πιο πριν γιατι πολυ απλα ηταν την στιγμη που ο χερκελετζης επερνε το αμυντικο ριμπαουντκαι διεκδικουσε με το θωνιατη το ριμπαουντ!για αυτο και σηκωσε το χερι του ο παιχτης σας ...γιατι δεν υπηρχε αλλος σε ακτινα 2 μετρων!δε μπορει ο φωτης σε επιθετικο ριμπαουντ κατω απο το καλαθι και ενω μπορουσε να βαλει καλαθι να επεσε απο μονος του με την πλατη κατω προκειμενου να κερδισει απλα τις βολες!και για να μην λεμε πολλα εσυ που εισαι "ουδετερος"βρες αν θες το βιντεο του αγωνα και στειλτο μας να το δουμε μιας και εισαι αντικειμενικος να το δουν και αλλοι για να μας πουν αν οι παιχτες του εθνικου προκαλουσαν και αν ο διαιτητης επαιξε 60-40!μαλλον το βιντεο ,αν δεν εχει καταστραφει ηδη μαζι με την καμερα γιατι και αυτη ποσο να αντεξει με αυτα που εγραψε,μπορει να προβαλλεται ευκολα ως κωμωδια με μεγαλη εισπρακτικη επιτυχια αλλα φροντηστε να παιχτει εξωτερικο γιατι αμα παιχτει ελλαδα δε θα ξανασφυριξει ο Α2 διαιτητης που ελεγε "δε μπορω να σφυριξω καταλαβε με"!την δουλεια σας τι κανατε το παιχνιδι το πηρατε αλλα θελει θρασος να θελεις να δημιουργησεις και εντυπωσεις,,,,ειναι αυτο που λεμε και κερατας και γδαρμενος...ε οχι

Εντάξει εντάξει παιδιά εγώ που παίζω σε άλλη ομάδα και δεν έχω περάσει ποτέ απτον Έσπερο και μάλλον δεν θα περάσω και ποτέ γιατί έχω φτάσει τα 33 δεν είμαι αντικειμενικός και είστε εσείς που πάτε να διαστρεβλώσετε τα πάντα.Πάρε το βίντεο λοιπόν για να δεις το παιχνίδι γιατί προφανώς ήσουν στο δίπλα γήπεδο, τέλος πάντων δεν με αφορά περισσότερο και κλείνω εδώ.Α όσο για τις συνθήκες ζούγκλας στην κερκίδα τι να πω τα είπε όλα ο Λευκαντιαν
gate14
QUOTE(Mic.Del @ Apr 27 2010, 14:22 ) *
Εντάξει εντάξει παιδιά εγώ που παίζω σε άλλη ομάδα και δεν έχω περάσει ποτέ απτον Έσπερο και μάλλον δεν θα περάσω και ποτέ γιατί έχω φτάσει τα 33 δεν είμαι αντικειμενικός και είστε εσείς που πάτε να διαστρεβλώσετε τα πάντα.Πάρε το βίντεο λοιπόν για να δεις το παιχνίδι γιατί προφανώς ήσουν στο δίπλα γήπεδο, τέλος πάντων δεν με αφορά περισσότερο και κλείνω εδώ.Α όσο για τις συνθήκες ζούγκλας στην κερκίδα τι να πω τα είπε όλα ο Λευκαντιαν


Πληροφοριακα ο KAKALOS ειναι παικτης του Εθνικου αρα ηταν και παραηταν στον γηπεδο και μαλιστα αγωνιστηκε για 2 δεκαλεπτα περιπου
Τωρα εσυ δεν ξερω αν ησουν γιατι οπως λες σε αλλο POST Ο ΕΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΛΕ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΓΙΝΕΙ Η ΦΑΣΑΡΙΑ !!!!!
Οπως επισης ειπες το εκπληκτικο.....οι φιλαθλοι του Εθνικου ξεκινησαν τις φασαριες.....τι να σου πω.....
Δεν σε αφορα περισσοτερο οπως λες και εσυ , γι'αυτο θα σου προτεινω να παρεις εσυ το video μιας και μαλλον εσυ ησουν στο διπλα γηπεδο .Πατρα εισαι θα το βρεις ευκολα το video εκτος αν εχει καταστραφει !!!!!!!
ΤΣΑΓΚΡΩΝΗΣ 4 EVER
gunclub
QUOTE(lefkadian @ Apr 27 2010, 12:41 ) *
Μαλλον πρεπει να διδαχτειτε απο την ΕΑΠ. Ομαδα με πολυ μικροτερο μπατζετ απο την Βονιτσα σας κερδισε χαλαρα μεσα - εξω και εχει εξασφαλισει την παραμονη της εδω και πολυυυυυυυ καιρο. Ενω εσεις...

Η ΕΑΠ εχει διανυκτερευσει και σε αλλα παιχνιδια της Αθηνας (και Λευκαδα, Βονιτσα). Ελπιζω λοιπον αυτα που γραφεις να ειναι κακη πληροφορηση γιατι αλλιως αν σχολιασω αυτο που γραφεις οπως πρεπει θα με αποβαλλουν δια παντως απο το forum.

Το σωματειο "πυροτεχνημα" που λες εχει συμμετοχη στο 1ο πρωταθλημα της Γ' Εθνικης στο πολυ μακρινο για πολλους 1987 καθως και παρα πολλες παρουσιες στη Γ' Εθνικη και πλεον ειναι μια παραδοσιακη δυναμη σε αυτο το χωρο...

Κανονικα για αυτα που γραφεις θα επρεπε να επεμβει καποιος mod. Aλλα μαλλον καλυτερα να μην το κανει. Ο καθενας κρινεται απο το ηθος και το υφος αυτων που γραφει. Και η καλυτερη "τιμωρια" ειναι για ολους εσας αυτο που γινεται τωρα: τα σχολια των αλλων φιλων του forum. Πραγματικα λυπαμαι: ισως να το καταλαβαινα απο φιλους της Αμαλιαδας στην αγωνια τους για την ανοδο αλλα (απο υποτιθεται) ουδετερους?

Και για να μην παρεξηγουμαι μπορει με φιλους της Αμαλιαδας να εχουμε διαφωνησει (και εντονα στο παρελθον) αλλα μειωτικους χαρακτηρισμους για της ομαδες και για την προσπαθεια των παικτων δεν εχουμε κανει ποτε...
Ας μην προσπαθουν "τριτοι" λοιπον να χαλασουν το κλιμα για το τελευταιο ματς - τιτλος. Μακαρι να κερδισει η Λευκαδα. Αν κερδισει ομως ο Κοροιβος μαγκια του και θα τον χειροκροτησουμε...

Oσο και να προσπαθείς να μας πείσεις οτι η λευκάδα είναι η υπερδύναμη του ελληνικού μπάσκετ με την τεράστια ιστορία του μακρυνού 1987 δε τα καταφέρνεις.Όπως επίσης οτι ο βουρνάς τα κάνει όλα με το σταυρό στο χέρι! Οσο για τις <<τιμωρίες >>που λες απο άλλους φίλους ,δες πρώτα τη δικιά σου καμπούρα και όσα έχουνε γράψει φίλοι απο νότια και κεντρική ελλάδα.
Ethnikaras
Εγώ δεν ήμουνα στο γήπεδο.
Αλλά αυτοί που ήταν δεν μας τα λένε καλά...
Τελικά βίντεο υπάρχει ;;;
Να δούμε και εμείς που δεν είμασταν στο γήπεδο, να ξαναδούν και αυτοί που ήταν "σε άλλο γήπεδο" τι έγινε ;;;
Να παραδειγματιστούμε λιγάκι από τις καλές ατμόσφαιρες...
Γιατί λίγο πολύ μας έχει βγει και το όνομα ότι είμαστε φασαριόζοι και δεν λέει τελικά.
Μας χρωστάγανε, μας πήραν και το βόδι που λέει ο σοφός λαός.
farasi
QUOTE(Ethnikaras @ Apr 27 2010, 18:07 ) *
Εγώ δεν ήμουνα στο γήπεδο.
Αλλά αυτοί που ήταν δεν μας τα λένε καλά...
Τελικά βίντεο υπάρχει ;;;
Να δούμε και εμείς που δεν είμασταν στο γήπεδο, να ξαναδούν και αυτοί που ήταν "σε άλλο γήπεδο" τι έγινε ;;;
Να παραδειγματιστούμε λιγάκι από τις καλές ατμόσφαιρες...
Γιατί λίγο πολύ μας έχει βγει και το όνομα ότι είμαστε φασαριόζοι και δεν λέει τελικά.
Μας χρωστάγανε, μας πήραν και το βόδι που λέει ο σοφός λαός.

Για να αλλαξουμε και κλιμα και να ηρεμησουν τα πνευματα!!! Εχετε ξαναδει τετοιο σκορ ποτε στην ζωη σας?

ΑΓΕΧ - Ιωνικός Ν. 45-172

Διαιτητές: Λογοθέτης - Τσοκόλης.
Τα δεκάλεπτα: 13-42, 22-93, 34-130, 45-172.
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μιχαήλ): Μπαλάνος 4, Κόκκορης, Τσαλκιτζής 5 (1), Κωνσταντούρας 11, Παπανικολάου 9 (2), Σκούρος 6, Σότο 7, Πετρόπουλος, Σκλήρας 3 (1).
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. (Χατζηκυριάκος): Αλεξίου 38 (2), Παπάδης, Παπαγεωργίου, Κουρής 18 (4), Ντακούλιας 19 (1), Τσιρογιάννης 28 (5), Τσολάτος 4, Λουκάκης 27, Καββαδάς 31, Τασσουλόπουλος 7, Μαλαφέκας, Ζήσης.
jim 3
QUOTE(farasi @ Apr 27 2010, 18:10 ) *
Για να αλλαξουμε και κλιμα και να ηρεμησουν τα πνευματα!!! Εχετε ξαναδει τετοιο σκορ ποτε στην ζωη σας?

ΑΓΕΧ - Ιωνικός Ν. 45-172

Διαιτητές: Λογοθέτης - Τσοκόλης.
Τα δεκάλεπτα: 13-42, 22-93, 34-130, 45-172.
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μιχαήλ): Μπαλάνος 4, Κόκκορης, Τσαλκιτζής 5 (1), Κωνσταντούρας 11, Παπανικολάου 9 (2), Σκούρος 6, Σότο 7, Πετρόπουλος, Σκλήρας 3 (1).
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. (Χατζηκυριάκος): Αλεξίου 38 (2), Παπάδης, Παπαγεωργίου, Κουρής 18 (4), Ντακούλιας 19 (1), Τσιρογιάννης 28 (5), Τσολάτος 4, Λουκάκης 27, Καββαδάς 31, Τασσουλόπουλος 7, Μαλαφέκας, Ζήσης.


σοβαρα μιλας τωρα?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Jabar
QUOTE(jim 3 @ Apr 27 2010, 18:28 ) *
σοβαρα μιλας τωρα?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Δεν είναι αστείο ούτε ντροπή ο χρήστης Εθνικάρας έγραψε αυτό στο τόπικ του άλλου ομίλου.
Επειδή σαν παίκτης παλαιότερα έχω βρεθεί σε αυτήν την δυσάρεστη κατάσταση, να παίζω με μια παρέα πιτσιρικάδων συνομήλικων απέναντι σε έτοιμους παίκτες, και μάλιστα με κίνητρο να μας διασύρουν έχω να πω το εξής.
Καμία ντροπή για τα παιδιά, καμία ντροπή και για τον αντίπαλο.
Τα παιδάκια θα βγούνε κερδισμένα από αυτήν την ιστορία, μάθημα είναι αυτό και μάλιστα σημαντικό.
Το χειρότερο δεν είναι να χάσεις με 150 πόντους διαφορά.
Είναι να μην αγωνιστείς καθόλου.
Καμία εμπειρία, κανένα συναίσθημα, απολύτως τίποτα.
Οι έφηβοι της Χαλκίδας και της Ιεράπετρας κάποια στιγμή θα μεγαλώσουν και θα καταλάβουν.
Και τα σωματεία αυτά θα κερδίσουν πολλά από αυτά τα παιδιά.
Ο αντίπαλος αφού τα έφερε έτσι η ζωή και η βαθμολογία, θα κάνει το καθήκον του.
Οι παίκτες του Ιωνικού έχουν να δώσουν λόγο μόνο στο σωματείο και στους οπαδούς τους και σε κανέναν άλλον.
Ο στόχος του Ιωνικού είναι η παραμονή.
Ότι μπορεί να γίνει εντός γηπέδου ώστε η ομάδα του Ιωνικού να κατακτήσει τον στόχο της, θα γίνει.
Νίκη με 200 πόντους διαφορά ;;;
Εάν μπορούν και πρέπει, θα το παλέψουν, αυτό έλειπε.
Αυτός είναι και ο σκοπός ενός ανταγωνιστικού αθλήματος, αλλιώς να μην μετράμε βαθμολογίες και πόντους.
Για μένα λοιπόν δεν υπάρχει τίποτα κακό σε αυτήν την ιστορία.
Αλλού είναι τα περίεργα, και είναι εκτός γηπέδου....
Και στους δυο ομίλους....
Τέλος πάντων.
rebel1990
QUOTE(lefkadian @ Apr 27 2010, 12:41 ) *
Μαλλον πρεπει να διδαχτειτε απο την ΕΑΠ. Ομαδα με πολυ μικροτερο μπατζετ απο την Βονιτσα σας κερδισε χαλαρα μεσα - εξω και εχει εξασφαλισει την παραμονη της εδω και πολυυυυυυυ καιρο. Ενω εσεις...

Η ΕΑΠ εχει διανυκτερευσει και σε αλλα παιχνιδια της Αθηνας (και Λευκαδα, Βονιτσα). Ελπιζω λοιπον αυτα που γραφεις να ειναι κακη πληροφορηση γιατι αλλιως αν σχολιασω αυτο που γραφεις οπως πρεπει θα με αποβαλλουν δια παντως απο το forum.

Το σωματειο "πυροτεχνημα" που λες εχει συμμετοχη στο 1ο πρωταθλημα της Γ' Εθνικης στο πολυ μακρινο για πολλους 1987 καθως και παρα πολλες παρουσιες στη Γ' Εθνικη και πλεον ειναι μια παραδοσιακη δυναμη σε αυτο το χωρο...

Κανονικα για αυτα που γραφεις θα επρεπε να επεμβει καποιος mod. Aλλα μαλλον καλυτερα να μην το κανει. Ο καθενας κρινεται απο το ηθος και το υφος αυτων που γραφει. Και η καλυτερη "τιμωρια" ειναι για ολους εσας αυτο που γινεται τωρα: τα σχολια των αλλων φιλων του forum. Πραγματικα λυπαμαι: ισως να το καταλαβαινα απο φιλους της Αμαλιαδας στην αγωνια τους για την ανοδο αλλα (απο υποτιθεται) ουδετερους?

Και για να μην παρεξηγουμαι μπορει με φιλους της Αμαλιαδας να εχουμε διαφωνησει (και εντονα στο παρελθον) αλλα μειωτικους χαρακτηρισμους για της ομαδες και για την προσπαθεια των παικτων δεν εχουμε κανει ποτε...
Ας μην προσπαθουν "τριτοι" λοιπον να χαλασουν το κλιμα για το τελευταιο ματς - τιτλος. Μακαρι να κερδισει η Λευκαδα. Αν κερδισει ομως ο Κοροιβος μαγκια του και θα τον χειροκροτησουμε...

Ασε μας ρε φίλε που κάνεις τον έξυπνο.Ας μην ήταν ο θείος Τάκης και θα τα λέγαμε ,θα πήγαινε άκλαφτη.........
Σπρωξιματάκι μέσα στην έδρα μας από τους γκρίζους και σωθήκαμε.Όλες οι ομάδες έκαναν ένα μεγάλο διπλό ,αυτοί κανένα.......
lefkadian
QUOTE(gunclub @ Apr 27 2010, 18:04 ) *
Oσο και να προσπαθείς να μας πείσεις οτι η λευκάδα είναι η υπερδύναμη του ελληνικού μπάσκετ με την τεράστια ιστορία του μακρυνού 1987 δε τα καταφέρνεις.Όπως επίσης οτι ο βουρνάς τα κάνει όλα με το σταυρό στο χέρι! Οσο για τις <<τιμωρίες >>που λες απο άλλους φίλους ,δες πρώτα τη δικιά σου καμπούρα και όσα έχουνε γράψει φίλοι απο νότια και κεντρική ελλάδα.



Ο καθενας εχει την αποψη του, ετσι και εγω την δικη μου. Κρινομαστε ολοι απο αυτα που γραφουμε οποτε...
Εγω ασχολουμαι (κυριως) με την δικη μου "καμπουρα", καποιοι αλλοι ομως ασχολουνται συνεχεια με ξενες "καμπουρες". Γιατι αραγε? Ρητορικο το ερωτημα και δεν περιμενω απαντηση...

QUOTE(rebel1990 @ Apr 27 2010, 21:01 ) *
Ασε μας ρε φίλε που κάνεις τον έξυπνο.Ας μην ήταν ο θείος Τάκης και θα τα λέγαμε ,θα πήγαινε άκλαφτη.........
Σπρωξιματάκι μέσα στην έδρα μας από τους γκρίζους και σωθήκαμε.Όλες οι ομάδες έκαναν ένα μεγάλο διπλό ,αυτοί κανένα.......


Μπορεις να λες και να γραφεις οτι θες στα πλαισια που εχει θεσει το forum. Γι' αυτο θα σε παρακαλουσα να μην κανεις προσωπικες επιθεσεις. Εγω λοιπον που δεν ειμαι εξυπνος αλλα τον κανω σας λεω οτι βασικη αιτια του υποβιβασμου του Εθνικου ειναι οτι δεν σκεφτεστε "μπασκετικα". Ασχολειστε με ολα τα "απεξω" και δεν ασχολειστε με την ομαδα σας. Παρτε παραδειγμα απο τον Χολαργο. Με μικρο μπατζετ, σκληρη δουλεια και κυριως μπασκετικη σκεψη παραλιγο να παρει πρωταθλημα. Ειδες καμια διαμαρτυρια του Χολαργου για την διαιτησια? Και μην μου πεις οτι δεν αδικηθηκε ποτε γιατι αυτο ειναι τουλαχιστον αστειο. Οσο προσπαθουμε να κρυψουμε τις αδυναμιες των ομαδων μας τοσο τις κανουμε χειροτερες...
oymperto eko
QUOTE(lefkadian @ Apr 27 2010, 21:42 ) *
Ο καθενας εχει την αποψη του, ετσι και εγω την δικη μου. Κρινομαστε ολοι απο αυτα που γραφουμε οποτε...
Εγω ασχολουμαι (κυριως) με την δικη μου "καμπουρα", καποιοι αλλοι ομως ασχολουνται συνεχεια με ξενες "καμπουρες". Γιατι αραγε? Ρητορικο το ερωτημα και δεν περιμενω απαντηση...



Μπορεις να λες και να γραφεις οτι θες στα πλαισια που εχει θεσει το forum. Γι' αυτο θα σε παρακαλουσα να μην κανεις προσωπικες επιθεσεις. Εγω λοιπον που δεν ειμαι εξυπνος αλλα τον κανω σας λεω οτι βασικη αιτια του υποβιβασμου του Εθνικου ειναι οτι δεν σκεφτεστε "μπασκετικα". Ασχολειστε με ολα τα "απεξω" και δεν ασχολειστε με την ομαδα σας. Παρτε παραδειγμα απο τον Χολαργο. Με μικρο μπατζετ, σκληρη δουλεια και κυριως μπασκετικη σκεψη παραλιγο να παρει πρωταθλημα. Ειδες καμια διαμαρτυρια του Χολαργου για την διαιτησια? Και μην μου πεις οτι δεν αδικηθηκε ποτε γιατι αυτο ειναι τουλαχιστον αστειο. Οσο προσπαθουμε να κρυψουμε τις αδυναμιες των ομαδων μας τοσο τις κανουμε χειροτερες...

Λοιπόν φίλε είχα διαβάσει το μεσημέρι αυτά που έλεγες και είπα να μην απαντήσω,βλέπω όμως τωρα πως εξακολουθείς να δίνεις τις συμβουλες σου και τις νουθεσίες σου σε όλους, είτε είναι φίλοι του Εθνικού είτε της Βόνιτσας είτε οποιασδήποτε ομάδας και κατά τα άλλα ασχολείσαι με τη δική σου καμπούρα.Το σχόλιο σου και τα γελάκια για το σκορ του αγώνα Κόροιβος - Βόνιτσα τι ήταν;Ενημέρωση;Μάλλον ειρωνικό.Άκου λοιπόν για να τελειώνουμε: Ειτε ανέβει η Λευκάδα είτε δεν ανέβει δε με απασχολεί.Και να σου πω και κάτι αν ανέβεις θα βλέπουμε και κανένα ματσάκι Β Εθνικής τις Κυριακές,που δεν έχουμε τη δυνατοτητα να δουμε αλλιώς.Αν δεν ανέβει δε σου κρυβω πως δεν θα τα βάψω και μαύρα.Αλλά επειδή είσαι ο πιο λαλίστατος στο φόρουμ και επειδη προτρέπεις τους mod να με "συλλάβουν",μάλλον πρέπει να καλέσεις και την αστυνομία να με στείλουν στη Μακρόνησο.Και ναι ρε φίλε αν θες , δεν ήσουν και το πιο αξιόπιστο σωματείο μέχρι πρότινος και το ξέρεις.Στο είπε παλιότερα και πρώην παιχτης αν θυμάσαι και τον αποκάλεσες συκοφάντη.Αντε γιατι τόσο καιρό πολύ πρότυπο σωματείο μας το παίζεις.Και κάτι ακόμα τα μίνι της Βόνιτσας παίζουν φαιναλ φορ. Της Λευκάδας δεν κατεβαίνουν στο πρωτάθλημα.Αυτό δε σου λέει τίποτα;Φέτος η Βόνιτσα έπεσε με 7 Βόνιτσάνους στο ρόστερ της.Εσύ ανεβαίνεις με 2 Λευκαδίτες.Ούτε αυτό σου λέει τίποτα ;Και για την ιστορία ο Χολαργός εξέδωσε ανακοίνωση για τη διαιτησία μετά από νίκη. Και η Λευκάδα είχε παράπονα στον αγώνα μέσα στη Βόνιτσα από τη διαιτησία .Εδώ πάνε τα γελακια smiley.gif smiley.gif
kaukasios
QUOTE(rebel1990 @ Apr 27 2010, 21:01 ) *
Ασε μας ρε φίλε που κάνεις τον έξυπνο.Ας μην ήταν ο θείος Τάκης και θα τα λέγαμε ,θα πήγαινε άκλαφτη.........
Σπρωξιματάκι μέσα στην έδρα μας από τους γκρίζους και σωθήκαμε.Όλες οι ομάδες έκαναν ένα μεγάλο διπλό ,αυτοί κανένα.......

file μου ο θειος τακης φταιει που εχασες απο μας μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο βονιτσα μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο τον παπαγο στην εδρας σε παιχνιδι σωτηριας?κοιταξε λιγο τι εφταιξε στην ομαδα σου και μην συνεχιζεις να ψαχνεις δικαιολογιες.3 προπονητες αλλαξατε.αυτο δεν σου λεει τιποτα.και να σου θυμισω οτι η εαπ μπορει να μην εκανε μεγαλο διπλο αλλα εχασε δυο φορες στην παραταση απο χολαργο,νομιζω στον χολαργο στην δευτερη παραταση,στο τελος εχασε στην λευκαδα,στο τελος εχασε στον παπαγο,στον ποντο εχασε στο φαληρο,στον ποντο εχασε στην αμαλιαδα.


ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 36 24 12 12 0 1718 1656 62
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 33 24 9 15 0 1593 1637 -44
kaukasios
QUOTE(farasi @ Apr 27 2010, 12:51 ) *
Γεια σου Καυκασιε με τις πληροφοριες σου τις ακριβεις!!!Ολοι οι αλλοι λενε ανακριβειες και εσυ λες τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι!!! Που εμαθες οτι ο κοροιβος πηγε αυθημερον Αθηνα?Καλα εσυ θα τρελανεις κοσμο!!!!!!!Πες μου κιολας οτι εισαι δημοσιογραφος να τρελαθω εντελως...

φαρασακο δεν ειπα τιποτα κακο.ειπα οτι ολα τα λεφτα ειναι το τελευταιο παιχνιδι.λαθος κανω?
gate14
QUOTE(kaukasios @ Apr 28 2010, 00:59 ) *
file μου ο θειος τακης φταιει που εχασες απο μας μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο βονιτσα μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο τον παπαγο στην εδρας σε παιχνιδι σωτηριας?κοιταξε λιγο τι εφταιξε στην ομαδα σου και μην συνεχιζεις να ψαχνεις δικαιολογιες.3 προπονητες αλλαξατε.αυτο δεν σου λεει τιποτα.και να σου θυμισω οτι η εαπ μπορει να μην εκανε μεγαλο διπλο αλλα εχασε δυο φορες στην παραταση απο χολαργο,νομιζω στον χολαργο στην δευτερη παραταση,στο τελος εχασε στην λευκαδα,στο τελος εχασε στον παπαγο,στον ποντο εχασε στο φαληρο,στον ποντο εχασε στην αμαλιαδα.


ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 36 24 12 12 0 1718 1656 62
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 33 24 9 15 0 1593 1637 -44


ΘΕ(Ι)ΟΣ .....
Θα πιασω στο τελος την ομαδα σου.....
Εθνικος λοιπον ακομα και με τρεις αλλαγες προπονητων
Κερδισε μεσα - εξω Ψυχικο
Κερδισε εξω τον Χολαργο
Κερδισε εξω το Π.ΦΑΛΗΡΟ
Κερδισε εντος τον Κοροιβο
Κερδισε εντος την ΕΑΠ
Κερδισε εντος τον Μιλωνα
Ολες οι παραπανω ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΝΙΚΕΣ καναμε και αδιακαιολογητες ηττες ΣΥΜΦΩΝΩ !!!!!!!
Απλα σου υπενθυμιζω οτι μεχρι προχτες ειχαμε μια ηττα διαφορα......που ισως ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ αλλες και καταλαβαινεις τι εννοω να ειμασταν μαζι σημερα
Συνεχιζω με Εθνικο
Εχασε εντος στην παραταση απο την Λευκαδα με τον τροπο που εχασε....(θεωρω αδικο)
Συν 2 νικες εντος με Τηρων και Σπαρτη
Ηττα με Παπαγου....σε μεγαλη μερα ο Στεργακης και ο Υφαντης .....ΠΟΛΛΑ τα τριποντα και απο τις πλεον απιθανες θεσεις ...ειναι να σε θελει κι'ολας
Τα ματς με Βονιτσα τωρα....στο πρωτο ματς παιζαμε χωρις ΦΟΥΚΟ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΠΙΚΟΥΛΗ στο δευτερο μεσα σε μια καυτη εδρα......ηταν λογικη η ηττα εγω λεω γιατι εγινε και σε κλιμα φανατισμου και φυσικα σε σημειο που η Βονιτσα ακομα το παλευε
Εσπερος τωρα.......Εσυ αλλαξες δυο προπονητες.....ΚΑΠΟΙΟΣ φροντισε να μην πας και σε τριτο.....
Στο πρωτο ματς ?Ησουν λαλιστατος .....εχεις σκεφτει ΑΝ και στο πρωτο ματς δεν ειχες τον 6ο παικτη (η τριτο διαιτητη) θα ειχες το σερι νικων? στο δευτερο ματς προτιμησες να μας κανεις συστασεις για αυτοκριτικη ....ευτυχως δεν ειπες και εσυ σαν καποιον <<ουδετερο>> ΠΑΤΡΙΝΟ * για διαιτησιες 60-40 ......η σιωπη σου μεχρι σημερα ηταν χρυσος ....(ισως μεσα σου να πιστευεις στο 70-30 υπερ του Εσπερου ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ)
ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ και αν το διδυμο της καταστροφης ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και φυσικα και ο ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΘΕ(Ι)ΟΣ ,ισως τωρα να μας μιλουσες για την κρισιμοτητα του αγωνα ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ αλλα και εκει ισως να μην ανησυχουσες .....θα φροντιζε παλι καποιο ΘΕ(Ι)ΙΚΟ χερι να καθαρισει !!!!!
Τελικα το VIDEO του αγωνα υπαρχει η καταστραφηκε με την ληξη του αγωνα?

ΥΓ- Που εισαι Γ. Παπανδρεου (Πατρινος και αυτος) να τελειωνεις με τους κρατικοδιαιτους παραγοντες ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ????
ΥΓ2- ΠΑΤΡΑ η μονη πολη που σε νορμαλ συνθηκες ΕΑΠ και ΕΣΠΕΡΟΣ θα ειχαν εμφυλιο πολεμο ,αυτα βεβαια ισχιαν στα τοπικα , στις Εθνικες Κατηγοριες πρεπει να τα πηγαινουν καλα γιατι ο Θε(ι)ος το θελει
Οποτε αν θιξεις την ΕΑΠ θα πεταχτει ο Εσπερος και το αντιστροφο !!!!!!!!
ΥΓ3 - <<ουδετερος>> ΠΑΤΡΙΝΟΣ * - ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΑΙ?
ΕΙΜΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΝΟΣ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΤΡΙΝΟΣ
ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΘΕ(Ι)Ο ΜΑΖΙ ΜΟΥ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
rebel1990
[quote name='kaukasios' date='Apr 28 2010, 00:59 ' post='400696']
file μου ο θειος τακης φταιει που εχασες απο μας μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο βονιτσα μεσα εξω?ο θειος τακης φταιει που εχασες απο τον παπαγο στην εδρας σε παιχνιδι σωτηριας?κοιταξε λιγο τι εφταιξε στην ομαδα σου και μην συνεχιζεις να ψαχνεις δικαιολογιες.3 προπονητες αλλαξατε.αυτο δεν σου λεει τιποτα.και να σου θυμισω οτι η εαπ μπορει να μην εκανε μεγαλο διπλο αλλα εχασε δυο φορες στην παραταση απο χολαργο,νομιζω στον χολαργο στην δευτερη παραταση,στο τελος εχασε στην λευκαδα,στο τελος εχασε στον παπαγο,στον ποντο εχασε στο φαληρο,στον ποντο εχασε στην αμαλιαδα.


ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 36 24 12 12 0 1718 1656 62
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 33 24 9 15 0 1593 1637 -44
[quote name='kaukasios' date='Apr 28 2010, 00:59 ' post='400696']

Σου θυμίζω γιατί μάλλον το ξέχασες ότι εμείς κάναμε 2 τεράστια διπλά στον Α'γύρο μέσα στο Ψυχικό και στον Χολαργό.
Αυτό κάτι λέει.Το τι φταίει θα το βρούμε μόνοι μας ,αλλά σε διαβεβαιώ ότι εάν είχαμε τις διαιτησίες της ΕΑΠ στην έδρα μας θα μαζεύαμε τουλάχιστον 14 νίκες.Και για να τελειώνουμε σ'ενημερώνω ότι εάν δεν είχε αυτή την ασυλία η Λευκάδα μέσα στη Δραπετσώνα από τους γκρίζους στο τέλος εμείς θα είχαμε κερδίσει και τους 5 πρωτοπόρους της βαθμολογίας.Οι μάγκες της Λευκάδας έχουν απλώσει πολύ τα χεράκια τους ,με πρωτεργάτη τον Σταμ....΄που όλη την μέρα βρίσκεται μ'ενα τηλέφωνο στο χέρι,δημιουργήσανε θυγατρικές ομάδες ως όχημα β.λ ΕΑΠ λόγω κουμπάρων,τακιμιάσανε με το πατρινό διαιτητικό λόμπι ελέω Βουρνά και όλα καλά.Ας ανάψουν μια λαμπάδα στον Κόροιβο διότι εάν δεν κέρδιζε το Χολαργό ,εδώ και 2 μήνες θα έψαχναν μαντήλι να κλάψουν όλοι μαζί ,μεγαλοπαράγοντες,μεγαλοπροπονητές και σια...........
24 me 5

Παιδιά τελειώνει το πρωτάθλημα και συζητάτε πως έπεσε ο Εθνικός.
Δεν πειράζει. Ο Εθνικός είναι ιστορικό σωματείο και θα ξανανέβει στην κατηγορία.
Ποιος πιστεύετε οτι θα ανέβει???
Κόροιβος ή Λευκαδα???
lefkadian
QUOTE(oymperto eko @ Apr 28 2010, 00:56 ) *
Λοιπόν φίλε είχα διαβάσει το μεσημέρι αυτά που έλεγες και είπα να μην απαντήσω,βλέπω όμως τωρα πως εξακολουθείς να δίνεις τις συμβουλες σου και τις νουθεσίες σου σε όλους, είτε είναι φίλοι του Εθνικού είτε της Βόνιτσας είτε οποιασδήποτε ομάδας και κατά τα άλλα ασχολείσαι με τη δική σου καμπούρα.Το σχόλιο σου και τα γελάκια για το σκορ του αγώνα Κόροιβος - Βόνιτσα τι ήταν;Ενημέρωση;Μάλλον ειρωνικό.Άκου λοιπόν για να τελειώνουμε: Ειτε ανέβει η Λευκάδα είτε δεν ανέβει δε με απασχολεί.Και να σου πω και κάτι αν ανέβεις θα βλέπουμε και κανένα ματσάκι Β Εθνικής τις Κυριακές,που δεν έχουμε τη δυνατοτητα να δουμε αλλιώς.Αν δεν ανέβει δε σου κρυβω πως δεν θα τα βάψω και μαύρα.Αλλά επειδή είσαι ο πιο λαλίστατος στο φόρουμ και επειδη προτρέπεις τους mod να με "συλλάβουν",μάλλον πρέπει να καλέσεις και την αστυνομία να με στείλουν στη Μακρόνησο.Και ναι ρε φίλε αν θες , δεν ήσουν και το πιο αξιόπιστο σωματείο μέχρι πρότινος και το ξέρεις.Στο είπε παλιότερα και πρώην παιχτης αν θυμάσαι και τον αποκάλεσες συκοφάντη.Αντε γιατι τόσο καιρό πολύ πρότυπο σωματείο μας το παίζεις.Και κάτι ακόμα τα μίνι της Βόνιτσας παίζουν φαιναλ φορ. Της Λευκάδας δεν κατεβαίνουν στο πρωτάθλημα.Αυτό δε σου λέει τίποτα;Φέτος η Βόνιτσα έπεσε με 7 Βόνιτσάνους στο ρόστερ της.Εσύ ανεβαίνεις με 2 Λευκαδίτες.Ούτε αυτό σου λέει τίποτα ;Και για την ιστορία ο Χολαργός εξέδωσε ανακοίνωση για τη διαιτησία μετά από νίκη. Και η Λευκάδα είχε παράπονα στον αγώνα μέσα στη Βόνιτσα από τη διαιτησία .Εδώ πάνε τα γελακια smiley.gif smiley.gif


Κατ' αρχην δεν μου αρεσει το υφος σου και δεν θα απανταγα αλλα την σιωπη την εκλαμβανετε ως αδυναμια. Μπορεις να πεις οτι θες χωρις να επιτιθεσαι προσωπικα.
Τωρα στα αλλα να αρχισω απο το τελος. Στο ροστερ η Λευκαδα εχει εξι (6) ντοπιους απο τους οποιους οι πεντε (5) ειναι συνεχεια στην αποστολη (Καββαδας, Κογκας, Κατωποδης, Δουβιτσας, Παπαδοπουλος Δ., Αρεθας). Και η ομαδα κανει πρωταθλητισμο. Δεν υποβιβαζεται... Μην ανησυχεις για τα τμηματα υποδομων. Λειτουργουν εδω και πανω απο 15 χρονια και γινεται καλη δουλεια.
Εχεις καταλαβει τι εγραψες? Σου τα παραθετω ακριβως: "Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα; Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή".
Εκτος του οτι γραφεις ΨΕΜΑΤΑ γιατι η ΕΑΠ εχει κανει και αλλες διανυκτερευσεις Αθηνα, στην ουσια λες (ανωνυμα παντα) οτι η ΕΑΠ πριμοδοτηθηκε απο την Λευκαδα. Αν δεν το ξερεις στην Ελλαδα αυτο απαγορευεται. Αν το καταγγειλεις και δεν το αποδειξεις πας "μεσα". Απο την αλλη αφου δεν ενοχλειται κανενας καλα κανεις και λες οτι λες. Αλλα μου απαγορευεις να το σχολιασω κιολας?
Κανενας δεν μιλησε για προτυπα σωματεια και αλλα τετοια, αλλα μην τα μηδενιζουμε και ολα. Αυτο που λεμε ειναι οτι γινεται μια σοβαρη προσπαθεια που καποιους τους "χαλαει" πολυ, μα παρα πολυ.
Τα γελακια δεν ηταν καθολου ειρωνια αλλα χιουμορ. Συγνωμη αν δεν το καταλαβες. Ποτε δεν ειρωνευομαι ομαδες, παιχτες ή προπονητες και πολυ περισσοτερο δεν μειωνω τις προσπαθειες τους.
Οσο για τον keepwalking καλυμμενος (και αυτος) πισω απο την ανωνυμια μπορει να λεει οτι θελει. Δεν σημαινει οτι τον πιστευουμε κιολας smiley.gif
Εγω παντα γραφω οταν προκαλουμαι και οχι ξεκαρφωτα. Αν και ουτε αυτο ειναι κακο. Γι' αυτο δεν ειμαστε στο forum? Επισης να σου ζητησω συγνωμη που δεν πηρα την αδεια σου για να εκφρασω την αποψη μου για τις αλλες ομαδες.

Και τελος οποισδηποτε εχει παραπονα για αυτα που γραφω ή νομιζει οτι παραβαινω τους κανονες του forum αναφορα στους mod icon_wave.gif
portokali 8-ea
QUOTE(lefkadian @ Apr 27 2010, 23:44 ) *
Κατ' αρχην δεν μου αρεσει το υφος σου και δεν θα απανταγα αλλα την σιωπη την εκλαμβανετε ως αδυναμια. Μπορεις να πεις οτι θες χωρις να επιτιθεσαι προσωπικα.
Τωρα στα αλλα να αρχισω απο το τελος. Στο ροστερ η Λευκαδα εχει εξι (6) ντοπιους απο τους οποιους οι πεντε (5) ειναι συνεχεια στην αποστολη (Καββαδας, Κογκας, Κατωποδης, Δουβιτσας, Παπαδοπουλος Δ., Αρεθας). Και η ομαδα κανει πρωταθλητισμο. Δεν υποβιβαζεται... Μην ανησυχεις για τα τμηματα υποδομων. Λειτουργουν εδω και πανω απο 15 χρονια και γινεται καλη δουλεια.
Εχεις καταλαβει τι εγραψες? Σου τα παραθετω ακριβως: "Αλήθεια πόσο πλήρωσε το ξενοδοχείο της ΕΑΠ η Λευκάδα για να χτυπήσει το Χολαργό στην Αθήνα; Το μοναδικό ματς που διανυκτέρευσε καθώς η απόσταση είναι μικρή".
Εκτος του οτι γραφεις ΨΕΜΑΤΑ γιατι η ΕΑΠ εχει κανει και αλλες διανυκτερευσεις Αθηνα, στην ουσια λες (ανωνυμα παντα) οτι η ΕΑΠ πριμοδοτηθηκε απο την Λευκαδα. Αν δεν το ξερεις στην Ελλαδα αυτο απαγορευεται. Αν το καταγγειλεις και δεν το αποδειξεις πας "μεσα". Απο την αλλη αφου δεν ενοχλειται κανενας καλα κανεις και λες οτι λες. Αλλα μου απαγορευεις να το σχολιασω κιολας?
Κανενας δεν μιλησε για προτυπα σωματεια και αλλα τετοια, αλλα μην τα μηδενιζουμε και ολα. Αυτο που λεμε ειναι οτι γινεται μια σοβαρη προσπαθεια που καποιους τους "χαλαει" πολυ, μα παρα πολυ.
Τα γελακια δεν ηταν καθολου ειρωνια αλλα χιουμορ. Συγνωμη αν δεν το καταλαβες. Ποτε δεν ειρωνευομαι ομαδες, παιχτες ή προπονητες και πολυ περισσοτερο δεν μειωνω τις προσπαθειες τους.
Οσο για τον keepwalking καλυμμενος (και αυτος) πισω απο την ανωνυμια μπορει να λεει οτι θελει. Δεν σημαινει οτι τον πιστευουμε κιολας smiley.gif
Εγω παντα γραφω οταν προκαλουμαι και οχι ξεκαρφωτα. Αν και ουτε αυτο ειναι κακο. Γι' αυτο δεν ειμαστε στο forum? Επισης να σου ζητησω συγνωμη που δεν πηρα την αδεια σου για να εκφρασω την αποψη μου για τις αλλες ομαδες.

Και τελος οποισδηποτε εχει παραπονα για αυτα που γραφω ή νομιζει οτι παραβαινω τους κανονες του forum αναφορα στους mod icon_wave.gif


Αν δεν με προκαλούσαν οι συνεχείς ανακρίβειες τόσο οι δικές σου όσο και του jack_daniels, δεν θα έμπαινα καν στη διαδιακασία να σου απαντήσω! Από το ψευδώνυμό μου καταλαβαίνεις ποια είμαι και σίγουρα ξέρεις πως ποτέ δεν χρησιμοποίησα την ανωνυμία μου για να καλύψω τα γραφόμενα μου. Στην προκειμένη περίπτωση συμφωνώ με πολλά από όσα ισχυρίζονται οι χρήστες του φόρουμ που έχουν μπει σε "φραστική διαμάχη" μαζί σας και καλά θα κάνετε να μην βλέπετε παντού εχθρούς για την άνοδο της ΔΟΞΑΣ. Αντιθέτως, τα περισσότερα από αυτά που λες εσύ είναι για ξεκάρφωμα και συνειδητά πιστεύω ότι προσπαθείς να καλύψεις τις 'μαύρες τρύπες' της ομάδας (π.χ. κακό προηγούμενο διοικητικό προφίλ, κακή συμπεριφορά όσον αφορά τη Βόνιτσα συγκεκριμένα, καλές σχέσεις με τη διαιτησία και "φιλικές" ομάδες και διάφορα άλλα που θα αφήσω ασχολίαστα).
Το ρόστερ μπορεί να έχει έξι ντόπιους παίκτες, παίζουν όμως μόνο οι δύο (2) και οι υπόλοιποι που αναφέρεις δεν έχουν συμπληρώσει όλοι μαζί, ούτε ένα δεκάλεπτο συμμετοχής τον κάθε γύρο.
Οφείλω κι εγώ να παραδεχτώ ότι οι φίλαθλοι του Κόροιβου κρατάνε πιο χαμηλούς τόνους στο φόρουμ και λυπάμαι πραγματικά που αρκείστε στο γεγονός ότι η ΔΟΞΑ είναι αυτή τη στιγμή πρώτη. Δεν θα υπήρχε φυσικά κανένα πρόβλημα αν δεν επιτιθόσουν σε κάθε χρήστη - φίλαθλο που πιστέυει το αντίθετο, και αν φυσικά δεν άφηνες υπαινιγμούς, σε άλλο χρήστη, και πάλι για την ταυτότητά μου.
Γι' αυτό, αν θέλετε να το παίξετε "άνδρες", βρείτε άλλους τρόπους να το κάνετε! Μην διαλέγετε πάντα τον πιο εύκολο και λιγότερο αξιοπρεπή!



Jabar
Το ξεκλειδώνω.Ήρεμα,να διευκρινίσω σε όσους έστειλαν πμ ,ότι δεν το κλείδωσα εγώ.Ο σκοπός του να κλειδώνει προσωρινά ένα τόπικ,είναι για να ηρεμούν τα πνεύματα.Ότι Θέλετε να γράψετε αν είναι εφικτό να τεκμηριώνεται και να μην υπάρχουν προσωπικές αντιπαραθέσεις.
lefkadian
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ 44 24 20 4 0 1770 1454 316
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ Α 43 24 19 5 0 1771 1671 100
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 42 24 18 6 0 1746 1607 139
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 39 24 15 9 0 1895 1669 226
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 37 24 13 11 0 1682 1672 10
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 36 24 12 12 0 1718 1656 62
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 35 24 11 13 0 1836 1816 20
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ 35 24 11 13 0 1676 1655 21
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 35 24 11 13 0 1686 1713 -27
ΑΣ ΤΗΡΩΝ 33 24 9 15 0 1538 1684 -146
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 33 24 9 15 0 1815 1881 -66
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 33 24 9 15 0 1593 1637 -44
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 31 24 7 17 0 1545 1762 -217
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 28 24 4 20 0 1603 1997 -394

Αυτη ειναι η σωστη βαθμολογια και συγνωμη απο τους φιλους του Αλιμου που τους ειχαμε "φαει" μια νίκη smiley.gif
ANTONIO DAVIS
Ρε παιδιά τι "βρώμες" είναι αυτές που κυκλοφρούν περί μπαράζ υποβιβασμού των πέμπτων από το τέλος ,των 2 νότιων ομίλων εαν πέσει από Β Εθνική μόνο το Αίγιο;Η προκήρυξη σε τέτοια περίπτωση λέει οτι πέφτουν 5 απο κάθε όμιλο.Εγινε τροποποιηση της προκήρυξης στα μουλωχτά;Κ αν ναι γιατί;
oymperto eko
πρωτάθλητής στην ΕΣΚΑΒΔΕ ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Αγρινίου. Κέρδισε στον τελευταίο αγώνα των πλέι οφ με ένα πόντο. Για μια συνεχόμενη η ΕΣΚΑΒΔΕ δεν κατάφερε να ανεβάσει τη ΓΕΑ παρά την προσπάθεια των "εκλεκτών" διαιτητών.
basketikos
QUOTE(ANTONIO DAVIS @ May 2 2010, 13:51 ) *
Ρε παιδιά τι "βρώμες" είναι αυτές που κυκλοφρούν περί μπαράζ υποβιβασμού των πέμπτων από το τέλος ,των 2 νότιων ομίλων εαν πέσει από Β Εθνική μόνο το Αίγιο;Η προκήρυξη σε τέτοια περίπτωση λέει οτι πέφτουν 5 απο κάθε όμιλο.Εγινε τροποποιηση της προκήρυξης στα μουλωχτά;Κ αν ναι γιατί;


Η αναφορα σου ειναι στην αρχικη προκήρυξη, που ειχε 15 ομαδες στον 2ο ομιλο - και ελεγε οτι υπαρχει διακριση μεταξυ των ομιλων.
Μετα την αποχωρηση της Λαμιας υπηρξε συμπληρωματική προκυρηξη - ισχυει οτι πεφτουν 4 και μετα μετραμε, πχ. 1 νοτιος απο Β, μπαραζ, 2 νοτιοι πεφουν 5, κλπ..
(μακαρι να μην ειχε γινει γιατι ετσι θα ειχε μεγαλυτερες πιθανοτητες σωτηριας η Ομαδα μου)
kaukasios
Του Νίκου Βαγγέλη
03/05/2010 (20:57)

Σε φιλική αναμέτρηση, η οποία είχε καθαρά προπονητικό χαρακτήρα, ο Έσπερος ΑΟΠΑ νίκησε τον Κεραυνό Αιγίου με 72-69. Ο Θανάσης Λιόνας, που δεν είχε στη διάθεσή του τους τραυματίες: Σταυρουλάκη και Θωνιάτη, με δηλώσεις του ανέφερε: "Λόγω της διακοπής του πρωταθλήματος θέλουμε μέσα από τα φιλικά παιχνίδια να διατηρήσουμε το καλό ρυθμό που έχουμε.

Πρέπει έως και το τελευταίο δευτερόλεπτο του τελευταίου παιχνιδιού να είμαστε σοβαροί και πειθαρχημένοι. Το επαναλαμβάνω για ακόμη μία φορά. Δεν έχουμε εξασφαλιστεί 100%, είμαστε στη Ελλάδα και όταν δεν είσαι και μαθηματικά σίγουρος για κάτι, τότε δεν μπορεί να αισθάνεσαι ασφάλεια. Εμείς οφείλουμε για την ομάδα και εαυτούς μας να παραμείνουμε σοβαροί μέχρι το τέλος".
kaukasios
Του Νίκου Βαγγέλη
03/05/2010 (15:05)

Όπως ανακοίνωσε η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, η Βόνιτσα δεν θα κατέβει να αγωνιστεί στο ματς με αντίπαλο τον Κόροιβο κι έτσι το ροζ φύλλο κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ της ομάδας του Βασίλη Νιπεργιάλη. Πάντως, το συγκρότημα της Αιτωλοακαρνανίας θα παίξει κανονικά κόντρα στον Χολαργό, αφού σε διαφορετική περίπτωση θα υποβιβαζόταν δύο κατηγορίες.
traveller
Δεν είναι και η καλύτερη εξέλιξη για τον Κόροιβο, μια και μένει χωρίς αγωνιστική δραστηριότητα σχεδόν 20 μέρες πριν το τελευταίο ματς.
Αν και το πιο πιθανό είναι να κλείσουν φιλικό με κάποια πατρινή ομάδα.
Jabar
QUOTE(kaukasios @ May 4 2010, 00:35 ) *
Του Νίκου Βαγγέλη
03/05/2010 (15:05)

Όπως ανακοίνωσε η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, η Βόνιτσα δεν θα κατέβει να αγωνιστεί στο ματς με αντίπαλο τον Κόροιβο κι έτσι το ροζ φύλλο κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ της ομάδας του Βασίλη Νιπεργιάλη. Πάντως, το συγκρότημα της Αιτωλοακαρνανίας θα παίξει κανονικά κόντρα στον Χολαργό, αφού σε διαφορετική περίπτωση θα υποβιβαζόταν δύο κατηγορίες.

Aυτό είχε προαναγγελθεί εδώ στο φόρουμ εδώ και 2-3 βδομάδες.Καταλαβαίνω την ανάγκη για οικονομία αλλά δυστυχώς αποτελεί αλλοίωση βαθμολογίας.Τώρα αν ισοβαθμίσει Κόροιβος-Χολαργός δεν πάει στο γενικό συντελεστή ,αλλά σε μπαράζ μεταξύ τους για τη δεύτερη θέση.Η ΕΟΚ με την μη καταβολή των προβλεπόμενων μετακινήσεων στις ομάδες δημιουργεί η ίδια την αλλοίωση, η το ενδεχόμενο άλλοθι για αλλοίωση.
ANTONIO DAVIS
"Κυνηγημένος" ο Χολαργός...Όλοι εφέτος "συνωμότησαν" εναντίον του....Η ΕΑΠ "τα πήρε" από τη Λευκάδα και έκανε διανυκτ'ερυση στην Αθήνα όταν έπαιξε με το Χολαργό.Ο Παπάγος κατέβηκε μισός στη Λευκάδα για να μην την κοντράρει...
Τώρα η Βόνιτσα δεν κατεβάινει Αμαλιάδα για να δημιουργηθεί διαφορά υπέρ Κόροιβου στην ειδικη βαθμολογία σε περίπτωση ισοβαθμίας.Όλα τα παραπάνω είναι σενάρια΄-όχι του Νίκου Φώσκολου-αλλα διαφόρων παρατρεχαμένων του Χολαργού...Κατα τα άλλα αν τους ρωτήσεις "δεν πάνε για τίποτα"...
Jabar
QUOTE(ANTONIO DAVIS @ May 4 2010, 09:54 ) *
"Κυνηγημένος" ο Χολαργός...Όλοι εφέτος "συνωμότησαν" εναντίον του....Η ΕΑΠ "τα πήρε" από τη Λευκάδα και έκανε διανυκτ'ερυση στην Αθήνα όταν έπαιξε με το Χολαργό.Ο Παπάγος κατέβηκε μισός στη Λευκάδα για να μην την κοντράρει...
Τώρα η Βόνιτσα δεν κατεβάινει Αμαλιάδα για να δημιουργηθεί διαφορά υπέρ Κόροιβου στην ειδικη βαθμολογία σε περίπτωση ισοβαθμίας.Όλα τα παραπάνω είναι σενάρια΄-όχι του Νίκου Φώσκολου-αλλα διαφόρων παρατρεχαμένων του Χολαργού...Κατα τα άλλα αν τους ρωτήσεις "δεν πάνε για τίποτα"...

Αν αυτό κατάλαβες σε συγχαίρω.Τα σενάρια με την ΕΑΠ δεν τα έγραψε κανένας από το Χολαργό, αλλά ουδέτεροι.Σε αυτά τα θέματα οι ομάδες δεν πρέπει να είναι απέναντι αλλά μαζί.Δεν γράφτηκε τίποτα για τον Κόροιβο.Δεν το υποκινεί ο Κόροιβος το ότι η Βόνιτσα δεν κατεβαίνει,αλλά η ανάγκη.Αυτό οφείλεται στην ΕΟΚ και στην μη καταβολή των μετακινήσεων.Μάθε να διαβάζεις.Τον Κόροιβο τον εκτιμώ για την προσπάθειά του από που έβγαλες το συμπέρασμα για αυτά που γράφεις? Οταν ανακοινώθηκε η απόφαση η ΕΟΚ για να θωρακίσει το πρωτάθλημα θα έπρεπε να καταβάλει μέρος των μετακινήσεων και να διευκολύνει την Βόνιτσα να πάει.
Jabar
Ο στόχος του Χολαργού ήταν η αξιοπρεπής πορεία και η καθιέρωση.Τα διλήματα αν θέλουμε η δεν θέλουμε να ανέβουμε δεν μπήκαν ποτέ.Θέλουμε να παίζουμε να κερδίζουμε η να χάνουμε και ολοι να μας σέβονται.Τα καλά λόγια των ανθρώπων του Εθνικού ,του προπονητή του Ψυχικού αλλά και των περισσοτέρων παρατηρητών και παραγόντων της κατηγορίας είναι τα εύσημα για μας.Το ότι δεν μπαίνουμε σε λογική συμψηφισμών και παραχωρήσεων είναι ένα άλλο παράσημο.Είμαστε κοντά στην ομάδα γιατί αγαπάμε το μπάσκετ και θα είμαστε αν και όταν θα πάμε και στις τοπικές κατηγορίες .Η ζωή κύκλους κάνει.
lefkadian
QUOTE(Jabar @ May 4 2010, 01:46 ) *
Aυτό είχε προαναγγελθεί εδώ στο φόρουμ εδώ και 2-3 βδομάδες.Καταλαβαίνω την ανάγκη για οικονομία αλλά δυστυχώς αποτελεί αλλοίωση βαθμολογίας.Τώρα αν ισοβαθμίσει Κόροιβος-Χολαργός δεν πάει στο γενικό συντελεστή ,αλλά σε μπαράζ μεταξύ τους για τη δεύτερη θέση.Η ΕΟΚ με την μη καταβολή των προβλεπόμενων μετακινήσεων στις ομάδες δημιουργεί η ίδια την αλλοίωση, η το ενδεχόμενο άλλοθι για αλλοίωση.


Για εξηγησε το μας φιλε Jabar γιατι δεν το καταλαβαινω! Αν ενα παιχνιδι δεν γινει τοτε αν ισοβαθμησουν οι ομαδες πανε σε μπαραζ?

QUOTE(ANTONIO DAVIS @ May 4 2010, 09:54 ) *
"Κυνηγημένος" ο Χολαργός...Όλοι εφέτος "συνωμότησαν" εναντίον του....Η ΕΑΠ "τα πήρε" από τη Λευκάδα και έκανε διανυκτ'ερυση στην Αθήνα όταν έπαιξε με το Χολαργό.Ο Παπάγος κατέβηκε μισός στη Λευκάδα για να μην την κοντράρει...
Τώρα η Βόνιτσα δεν κατεβάινει Αμαλιάδα για να δημιουργηθεί διαφορά υπέρ Κόροιβου στην ειδικη βαθμολογία σε περίπτωση ισοβαθμίας.Όλα τα παραπάνω είναι σενάρια΄-όχι του Νίκου Φώσκολου-αλλα διαφόρων παρατρεχαμένων του Χολαργού...Κατα τα άλλα αν τους ρωτήσεις "δεν πάνε για τίποτα"...


Μην γινεσαι αδικος με τα παιδια του Χολαργου. Ποτε δεν κατηγορησαν τη Λευκαδα για τιποτα και δεν εχουν αφησει το παραμικρο υπονοουμενο. Ολα αυτα που γραφεις τα εγραψαν αλλοι και οχι καποιος φιλος του Χολαργου...
Νομιζω οτι ο Χολαργος ειναι μια ομαδα προς μιμηση, με χαμηλο μπατζετ, με πολυ καλο προπονητικο team και με φιλοξενη εδρα οπου κανεις δεν ειχε προβλημα. Μακαρι ολες οι ομαδες της κατηγοριας να εκαναν μια τοσο σοβαρη προσπαθεια...
Ethnikaras
Μια ομάδα που τιμά το άθλημα και προσπαθεί να παίξει μπάσκετ είναι ο Χολαργός.
Στον Εθνικό έχουν κερδίσει τον σεβασμό μας.
Μακριά από "περίεργες" καταστάσεις, παίζουν μπάσκετ, είναι συγκεντρωμένοι στο άθλημα και η προσπάθεια τους έχει αποδώσει.
Τώρα θα ανέβουν, δεν θα ανέβουν, κανείς δεν ξέρει.
Το σίγουρο είναι ότι υπάρχει μέλλον εκεί στον Χολαργό και είναι σωματείο ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ.
ANTONIO DAVIS
QUOTE(Jabar @ May 4 2010, 10:08 ) *
Αν αυτό κατάλαβες σε συγχαίρω.Τα σενάρια με την ΕΑΠ δεν τα έγραψε κανένας από το Χολαργό, αλλά ουδέτεροι.Σε αυτά τα θέματα οι ομάδες δεν πρέπει να είναι απέναντι αλλά μαζί.Δεν γράφτηκε τίποτα για τον Κόροιβο.Δεν το υποκινεί ο Κόροιβος το ότι η Βόνιτσα δεν κατεβαίνει,αλλά η ανάγκη.Αυτό οφείλεται στην ΕΟΚ και στην μη καταβολή των μετακινήσεων.Μάθε να διαβάζεις.Τον Κόροιβο τον εκτιμώ για την προσπάθειά του από που έβγαλες το συμπέρασμα για αυτά που γράφεις? Οταν ανακοινώθηκε η απόφαση η ΕΟΚ για να θωρακίσει το πρωτάθλημα θα έπρεπε να καταβάλει μέρος των μετακινήσεων και να διευκολύνει την Βόνιτσα να πάει.

Αν με αυτό που έγραψες δεν άφησες "σκιές" τότε ή εγώ δεν ξέρω να διαβάζω ή εσύ είχες την προ΄θεση να στηλιτέυσεις τη μη καταβολή των μετακινήσεων φέρνοντας όλως τυχάιως ένα παράδειγμα που όντως είναι εις βάρος του Χολαργού...όπως το έχεις γράψει όμως αφήνεις σκιά.Όσον αφορά στα υπόλοιπα, εγώ δεν έιπα οτι τα σενάρια γράφτηκαν εδω μέσα και πολύ περισσότερο δεν γράφτηκαν από εσένα.Όλα αυτά τα "μασάλια" που λέμε και στην Β.Ελλάδα τα είπαν σε διαφορετικούς ανθρώπους διάφοροι από το Χολαργό και μάλιστα με κάθε σοβαρότητα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.