Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
billups13
QUOTE(keepwalking @ Mar 4 2010, 18:22 ) *
Άσε μας ρε φίλε που θα μας πεις ότι δεν έχεις σχέση. Έγω την άποψη μου για την ομάδα της Λευκάδας έτσι όπως την έχω δει μερικές φορές έχω εκφράσει κι εσύ ξέρεις απ' έξω τα στατιστικά στοιχεία των παικτών. Με όλο το σεβασμό, απόψεις ανταλλάσουμε...Δεν έπιασαν ακόμη οι ζέστες και 'ξεγυμνώνεστε' σιγά-σιγά! Επίσης, εγώ τον παίκτη με τραυματισμούς εκτός από 'άτυχο' τον θεωρώ 'απροπόνητο' και 'επιρρεπή'...

φιλε keepwalking μη βιαζεσαι να βγαζεις συμπερασματα γιατι ειναι αστοχα και εκτιθεσαι.. σου ξανα λεω οτι δεν εχω καμια σχεση με το γιαννουκακη και με τη δοξα λευκαδας και φυσικα δεν ειμαι ο galanis sports data για να ξερω τα στατιστικα απ εξω οπως ειπες. και εγω μερικους αγωνες εχω δει και εχω βγαλει καποια συμπερασματα με τη σειρα μου και εγω, με τα οποια μπορει να μην συμφωνεις. δεν ειναι κακο...απλα ειπες οτι δεν υπαρχουν παιχτες σαν τον λυμπαρη και εγω σου ειπα 2. συζητηση να γινεται......
solomon
QUOTE(Jabar @ Mar 3 2010, 23:15 ) *
Γ’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 7 Μαρτίου

1ος Ομιλος Νότου
Δραπετσώνας 12.00 Εθνικός ΟΦΠΦ – ΕΑ Πατρών Κοντίλης, Φάκαρος (Παπαδόπουλος Κ.)
Παπάγου 17.00 ΑΣ Παπάγου – ΑΣ Τήρων Αγ.Θεοδ. Νικολακέα, Χριστοδούλου Γ., (Σιώκας)
Αλεξιώτισσας 17.00 Εσπερος ΑΟ ΠΑ – ΑΕ Δόξα Λευκάδας Τεφτίκης, Παπαγιαννόπουλος Λ. (Μάρκου)
Αλίμου 17.00 ΑΛΦ Αλίμου – ΑΟ Βόνιτσας Κωνσταντινόπουλος, Νικολόπουλος Φιλ. (Ευστρατίου)
Μίλωνα 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Ψυχικού Αναγνώστου, Μαγγωνάκης, (Ζώης)
Χολαργού 17.00 ΚΟ Χολαργού – Σπαρτιατικός ΓΣ Δημόπουλος, Λουκαράκης (Βαμβακάς)
Δευτέρα 8 Μαρτίου
Γλυφάδας 17.00 ΑΟ Π.Φαλήρου – ΑΣ Κόροιβος Αμ. Επιτροπάκης, Χαλαμπαλάκης (Μίχας)


ΑΛΙΜΟΣ - ΒΟΝΙΤΣΑ οποιο και να ναι το αποτελεσμα την κυριακη και οι δυο ομαδεσ θα εχουν δει μια νεα εκδοση διαιτησιας. παιχτες, παραγοντες, και φιλαθλοι θα απολαυσουν ενα resitall ..... Οσοι βρεθουν στο γηπεδο ας εχουν και τα ηρεμιστικα μαζι τους. θα τους χρειαστουν με αυτα που θα δουν..... ειδικα απο τον 2ο διαιτητη που δεν εχει καμια σχεση με το αθλημα..........
billups13

εθνικος-εαπ 1 πολυ αμφιρροπο,αν χασει ο εθνικος επεσε....

παπαγου-τηρων 1 αν χασει εμπλεξε

εσπερος-λευκαδα 1 δυσκολη εδρα

αλιμος-βονιτσα 2 δεν πειθει ο αλιμος

μιλων-ψυχικο 2 πιο σοβαρη ομαδα το ψυχικο

χολαργος-σπαρτιατικος 1 το στανταρ

π.φαληρο-κοροιβος 2 απο ενστικτο
keepwalking
QUOTE(billups13 @ Mar 4 2010, 19:55 ) *
φιλε keepwalking μη βιαζεσαι να βγαζεις συμπερασματα γιατι ειναι αστοχα και εκτιθεσαι.. σου ξανα λεω οτι δεν εχω καμια σχεση με το γιαννουκακη και με τη δοξα λευκαδας και φυσικα δεν ειμαι ο galanis sports data για να ξερω τα στατιστικα απ εξω οπως ειπες. και εγω μερικους αγωνες εχω δει και εχω βγαλει καποια συμπερασματα με τη σειρα μου και εγω, με τα οποια μπορει να μην συμφωνεις. δεν ειναι κακο...απλα ειπες οτι δεν υπαρχουν παιχτες σαν τον λυμπαρη και εγω σου ειπα 2. συζητηση να γινεται......


Συμφωνώ ότι το 'Πατρινός' μπορεί και να ήταν άστοχο. Εγώ όμως εκτίθομαι ή εσύ που ξέρεις από που παίρνει τις ασίστ ο Λυμπάρης;;; Όσο για τους δύο ψηλούς που ανέφερες ο ένας εντελώς τυχαία είναι και πάλι από τη Λευκάδα! Για τον Καμαριώτη θα συμφωνήσω κι αφού θες να γίνεται συζήτηση, θα σου αναφέρω ενδεικτικά τον Ευαγγελίτση του Ψυχικού αλλά και τους Υφαντή και Ιμπέζα που παρά την ηλικία τους, την δουλειά τους μια χαρά την κάνουν.
billups13
QUOTE(keepwalking @ Mar 5 2010, 11:06 ) *
Συμφωνώ ότι το 'Πατρινός' μπορεί και να ήταν άστοχο. Εγώ όμως εκτίθομαι ή εσύ που ξέρεις από που παίρνει τις ασίστ ο Λυμπάρης;;; Όσο για τους δύο ψηλούς που ανέφερες ο ένας εντελώς τυχαία είναι και πάλι από τη Λευκάδα! Για τον Καμαριώτη θα συμφωνήσω κι αφού θες να γίνεται συζήτηση, θα σου αναφέρω ενδεικτικά τον Ευαγγελίτση του Ψυχικού αλλά και τους Υφαντή και Ιμπέζα που παρά την ηλικία τους, την δουλειά τους μια χαρά την κάνουν.

ωραιο νησι η λευκαδα για να παω διακοπες δε λεω,αλλα ουτε ειμαι απο εκει, ουτε μενω εκει... εχω δει τη λευκαδα σε καποια παιχνιδια,τα συμπερασματα μου τα εχω βγαλει και τα παρεθεσα,μην κουραζουμε το forum.... οσον αφορα τους παικτες που ανεφερες θα διαφωνησω για τον ιμπεζα! ποσο καλα κανει τη δουλεια του ενας παικτης μιας ομαδας, οταν ειναι βασικο στελεχος αυτης και η ομαδα ειναι τελευταια με διαφορα....
coach kouts
κατι ακουγεται αδελφε..θα δειξει shot.gif Δυσκολη αγωνιστικη οι 3 πρωτοι ευκολα δυσκολα θα κερδισουν. bball.gif Χαμηλα βλεπω 68.gif 2 στον αλιμο
jim 3
εθνικος-εαπ 1
παπαγου-τηρων 1 ΠΡΕΠΕΙ!
εσπερος-λευκαδα 2 αλλα δυσκολα
αλιμος-βονιτσα 1 πολυ δυσκολα
μιλων-ψυχικο 1
χολαργος-σπαρτιατικος 1 ευκολα,πολυ ευκολα
π.φαληρο-κοροιβος 2 επισης δυσκολο αλλα οχι τρελο


blove.gif
keepwalking
QUOTE(billups13 @ Mar 5 2010, 12:31 ) *
ωραιο νησι η λευκαδα για να παω διακοπες δε λεω,αλλα ουτε ειμαι απο εκει, ουτε μενω εκει... εχω δει τη λευκαδα σε καποια παιχνιδια,τα συμπερασματα μου τα εχω βγαλει και τα παρεθεσα,μην κουραζουμε το forum.... οσον αφορα τους παικτες που ανεφερες θα διαφωνησω για τον ιμπεζα! ποσο καλα κανει τη δουλεια του ενας παικτης μιας ομαδας, οταν ειναι βασικο στελεχος αυτης και η ομαδα ειναι τελευταια με διαφορα....


smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Όσο για την τελευταία σου φράση...ότι κάνει κι ο Μάνος στον Άλιμο! Μόνο που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη, λένε...
wizard
QUOTE(bill37 @ Mar 4 2010, 11:20 ) *
Κατι ακουστηκε οτι για την επομενη σεζον στην γ εθνικη οτι θα υπαρχουνε 2 ομιλοι κ οχι 4 που εχει σημερα,γνωριζει καπιος κατι για αυτο?
Εαν ναι,ποσες ομαδες θα εχει ο καθε ομιλος?
Βασικα εαν μειωθουν οι ομιλοι θα κατεδικαστουν πολλες ομαδες,αρα κινδινευει ακομα κ ο 7 της βαθμολογιας.

Άν τελικά ισχύσει θάναι από την περίοδο 2011-2012 και δεν έχει σχέση με τη φετινή βαθμολογία.
Είχε αποφασιστεί να ισχύσει από φέτος και να πέφτανε οι μισές ομάδες αλλά το μαζέψανε για τη νέα περίοδο!
Πάντως φαίνεται αναγκαίο πια γιατί δε βγαίνουν οικονομικά.
Πάμε για νέο αθλητικό χάρτη.
Jabar
Το θέμα είναι ότι για το μπάσκετ στην επαρχία ,είναι πολύ καλό να έχουνε ομάδα, σε εθνική κατηγορία.Από την άλλη οι μετακινήσεις των διαιτητών κοστίζουν.Μας έχουν παίξει Ρόδιοι στην Αθήνα,Κρητικός στην Αμαλιάδα και στην Αθήνα.Λεφτά δεν υπάρχουν, αλλά πριν κάνουν οτιδήποτε, καλό θα ήταν να το συζητήσουν και με τις ομάδες.
billups13
QUOTE(keepwalking @ Mar 5 2010, 20:33 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Όσο για την τελευταία σου φράση...ότι κάνει κι ο Μάνος στον Άλιμο! Μόνο που ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη, λένε...

ενταξει μη συγκρινουμε το μανο με τον ιμπεζα...............διαφορα μεγεθων........
GENERALISSIMO
QUOTE(solomon @ Mar 5 2010, 03:55 ) *
ΑΛΙΜΟΣ - ΒΟΝΙΤΣΑ οποιο και να ναι το αποτελεσμα την κυριακη και οι δυο ομαδεσ θα εχουν δει μια νεα εκδοση διαιτησιας. παιχτες, παραγοντες, και φιλαθλοι θα απολαυσουν ενα resitall ..... Οσοι βρεθουν στο γηπεδο ας εχουν και τα ηρεμιστικα μαζι τους. θα τους χρειαστουν με αυτα που θα δουν..... ειδικα απο τον 2ο διαιτητη που δεν εχει καμια σχεση με το αθλημα..........

Solomon κανε μου ενα σχόλιο για το δίδυμο που με σφυράει αύριο.
solomon
QUOTE(GENERALISSIMO @ Mar 6 2010, 04:21 ) *
Solomon κανε μου ενα σχόλιο για το δίδυμο που με σφυράει αύριο.


πενηνταρα διαιτησια εχεις την κυριακη....... δεν θα σε αδικησει αλλα ουτε και θα σου χαρισει .....καλη η νικολακεα και ο χριστοδουλου.
το ξαναλεω ...... το γελιο το πολυ θα πεσει στον αλιμο....... ειδικα με τον 2ο...... !!!!!
GENERALISSIMO
QUOTE(solomon @ Mar 6 2010, 05:44 ) *
πενηνταρα διαιτησια εχεις την κυριακη....... δεν θα σε αδικησει αλλα ουτε και θα σου χαρισει .....καλη η νικολακεα και ο χριστοδουλου.
το ξαναλεω ...... το γελιο το πολυ θα πεσει στον αλιμο....... ειδικα με τον 2ο...... !!!!!

Μακάρι να είναι οπως τα λές
nash@@@
φίλε keep walking το ποιος εκτίθεται και ξεγυμνώνεται ας το αφήσουμε καλύτερα...δεν νομιζώ ότι παίζει ρόλο το από που είσαι, αν κ κπ εύκολα θα έβγαζε συμπεράσματα.Σημασία έχει να είσαι αντικειμενικός και δε χρειάζεται να είσαι galanis για να βγάζεις συμπεράσματα για ασσιστ, εύστοχα, ριμπάουντ κλπ.
keepwalking
QUOTE(nash@@@ @ Mar 6 2010, 12:58 ) *
φίλε keep walking το ποιος εκτίθεται και ξεγυμνώνεται ας το αφήσουμε καλύτερα...δεν νομιζώ ότι παίζει ρόλο το από που είσαι, αν κ κπ εύκολα θα έβγαζε συμπεράσματα.Σημασία έχει να είσαι αντικειμενικός και δε χρειάζεται να είσαι galanis για να βγάζεις συμπεράσματα για ασσιστ, εύστοχα, ριμπάουντ κλπ.


Σέβομαι την άποψη σου αλλά έκανες λογαριασμό μόνο και μόνο για να πεις αυτό; Με έχετε ζαλίσει πραγματικά με τη Λευκάδα σας, τους παίκτες σας και τον προπονητή της. Πείτε τίποτα και για τις άλλες ομάδες που πρωταγωνιστούν...Έλεος πια! blove.gif rolleyes.gif
billups13
QUOTE(keepwalking @ Mar 6 2010, 18:35 ) *
Σέβομαι την άποψη σου αλλά έκανες λογαριασμό μόνο και μόνο για να πεις αυτό; Με έχετε ζαλίσει πραγματικά με τη Λευκάδα σας, τους παίκτες σας και τον προπονητή της. Πείτε τίποτα και για τις άλλες ομάδες που πρωταγωνιστούν...Έλεος πια! blove.gif rolleyes.gif

για μενα, απο τις 3 ομαδες που πρωταγωνιστουν,καλυτερη ομαδα ειναι ο κοροιβος!! δεν ξερω αν θα ανεβει η οχι,παντως στα μεταξυ τους παιχνιδια,με τον χολαργο που ειδα την κυριακη ,ηταν πιο πληρης ομαδα,απειλουσαν ολοι και σε γενικες γραμμες ηταν καλυτερος χωρις να βγαλει ματια...στο παιχνιδι κοροιβος λευκαδα ηταν ακαταλληλο για συμπερασματα. ο κοροιβος με πολυ ασχημη εμφανιση, εδινε το παιχνιδι στη λευκαδα και αυτη ηταν ανικανη να το παρει... εχει δρομο ακομα παντως...θα δουμε...
nash@@@
QUOTE(keepwalking @ Mar 6 2010, 18:35 ) *
Σέβομαι την άποψη σου αλλά έκανες λογαριασμό μόνο και μόνο για να πεις αυτό; Με έχετε ζαλίσει πραγματικά με τη Λευκάδα σας, τους παίκτες σας και τον προπονητή της. Πείτε τίποτα και για τις άλλες ομάδες που πρωταγωνιστούν...Έλεος πια! :blove: :rolleyes:



Συγγνώμη φίλε.καινουριος χρήστης είμαι και τα πιο πρόσφατα μηνύματα που διάβασα ήταν σχετικά με το ποιος είναι από που ποιον υποστηρίζει κ γιατί κ αν ξέρει τα στατιστικά ή οχι.
γι'αυτό κ σχολίασα γιατί νομίζω ότι το μπάσκετ είναι ή τουλάχιστον πρέπει άσχετο από τα παραπάνω.
όσο για τις ομάδες πιστεύω ότι ο ανταγωνισμός είναι πολύ μεγάλος και όλα θα κριθούν στις λεπτομέρειες.επιφυλάσσομαι λοιπόν μέχρι αύριο και περιμένω κυρίως το αποτέλεσμα από Κόροιβο και Λευκάδα, καθώς ο χολαργός είναι αναμενόμενο να κερδίσει το Σπαρτιατικό.
bill37
[quote name='billups13' date='Mar 5 2010, 04:17 ' post='390792']
εθνικος-εαπ 2
παπαγου-τηρων 1 ασσαρα

εσπερος-λευκαδα 2 ανετα

αλιμος-βονιτσα δυσκολο παιχνιδι no bed

μιλων-ψυχικο 1 πιο καλο το ψυχικο,θα κερδισει η εδρα ομως

χολαργος-σπαρτιατικος 1

π.φαληρο-κοροιβος μαλλον 2
matzik78
εθνικος-εαπ 2
παπαγου-τηρων 1 ασσαρα

εσπερος-λευκαδα 2 ανετα

αλιμος-βονιτσα δυσκολο παιχνιδι no bed

μιλων-ψυχικο 1 πιο καλο το ψυχικο,θα κερδισει η εδρα ομως

χολαργος-σπαρτιατικος 1

π.φαληρο-κοροιβος μαλλον 2
[/quote]
Εθνικος-Εαπ 68-62
πιο ευκολα απο οτι δειχνει το σκορ..διαφορα μεχρι κ +18 στην τριτη περιοδΟ
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(matzik78 @ Mar 7 2010, 15:42 ) *
εθνικος-εαπ 2
παπαγου-τηρων 1 ασσαρα

εσπερος-λευκαδα 2 ανετα

αλιμος-βονιτσα δυσκολο παιχνιδι no bed

μιλων-ψυχικο 1 πιο καλο το ψυχικο,θα κερδισει η εδρα ομως

χολαργος-σπαρτιατικος 1

π.φαληρο-κοροιβος μαλλον 2

Εθνικος-Εαπ 68-62
πιο ευκολα απο οτι δειχνει το σκορ..διαφορα μεχρι κ +18 στην τριτη περιοδΟ



Μπραβο στον εθνικο
billups13
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Mar 7 2010, 16:14 ) *
Μπραβο στον εθνικο

μεγαλη νικη για εθνικο,βημα παραμονης αν συνεχισει ετσι...............
αλλη μια φορα αποδειχτηκε ποσο δυσκολη εδρα εχει!!!
gate14
Μεγαλη νικη αλλα ακομα πολυ δυσκολα τα πραγματα εκτος και αν κανει 6 νικες σε 8 αγωνες, αν το κανει θα σωθει και μαγκια του , αλλα ΠΟΛΥ ΔΥΚΟΛΟ
billups13
QUOTE(gate14 @ Mar 7 2010, 16:46 ) *
Μεγαλη νικη αλλα ακομα πολυ δυσκολα τα πραγματα εκτος και αν κανει 6 νικες σε 8 αγωνες, αν το κανει θα σωθει και μαγκια του , αλλα ΠΟΛΥ ΔΥΚΟΛΟ

τωρα που κοιτουσα το προγραμμα διαπιστωσα οτι εχει δυσκολο προγραμμα... οντως μου φαινεται σχεδον αδιανοητο με το προγραμμα που εχει να κανει 6 νικες... με λιγοτερες νικες δεν μπορει να σωθει?? τελοςπαντων,ας αφησουμε τις ομαδες να μιλησουν στο παρκε.......
matzik78
QUOTE(gate14 @ Mar 7 2010, 16:46 ) *
Μεγαλη νικη αλλα ακομα πολυ δυσκολα τα πραγματα εκτος και αν κανει 6 νικες σε 8 αγωνες, αν το κανει θα σωθει και μαγκια του , αλλα ΠΟΛΥ ΔΥΚΟΛΟ

Maλλον το πιο ευκολο προγραμμα απο αυτους που πεφτουν εχει ο Εθνικος αφου στην Δραπετσωνα περιμενει Αλιμο,Παπαγου,Σπαρτατιακο κ τον πρωτοπορο Χολαργο στο πιο δυσκολο φαινομενικα παιχνιδι του εντος ενω εκτος παιζει με Μιλωνα,τελευταια αγωνιστικη οπου ισως να ειναι αδιαφορος ο τελευταιος,φαληρο(πλεον αδιαφορο) κ δυο σχεδον χαμενα παιχνιδια σε Αμαλιαδα κ Πατρα...
οποτε εχει πολυ ψωμι ακομα...
gmtb
ΠΑΠΑΓΟΣ- ΤΗΡΩΝ 70-71 ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!!!

Ο ΠΑΠΑΓΟΣ ήταν μπροστά στο σκορ και προηγήθηκε μέχρι και 16 πόντους στα μισά του τρίτου δεκαλέπτου.
Στη συνέχεια όμως οι παίκτες του Τήρωνα πίεσαν και ο Παπάγος είχε μεγάλη δυσκολία στο σκοράρισμα. Ο Τήρων πέρασε μπροστά 6' και 46" πριν το τέλος και προηγήθηκε μέχρι και 6 πόντους, όμως ο Παπάγος μείωσε και έχοντας την τελευταία επίθεση οι παίκτες του καθυστέρησαν, μπερδεύτηκαν και δεν πρόλαβαν ούτε να σουτάρουν.
gate14
Αλιμος - Βονιτσα 1
Μιλωνας - Ψυχικο 2
Παπαγου - Τηρων 2
ξερει κανεις τι εκανε η Λευκαδα ?
gunclub
QUOTE(solomon @ Mar 5 2010, 03:55 ) *
ΑΛΙΜΟΣ - ΒΟΝΙΤΣΑ οποιο και να ναι το αποτελεσμα την κυριακη και οι δυο ομαδεσ θα εχουν δει μια νεα εκδοση διαιτησιας. παιχτες, παραγοντες, και φιλαθλοι θα απολαυσουν ενα resitall ..... Οσοι βρεθουν στο γηπεδο ας εχουν και τα ηρεμιστικα μαζι τους. θα τους χρειαστουν με αυτα που θα δουν..... ειδικα απο τον 2ο διαιτητη που δεν εχει καμια σχεση με το αθλημα..........

Φίλε μου είχες απόλυτα δίκιο.Αυτά που έγιναν στον Αλιμο δε περιγράφονται.Πόσο να αντέξει μια ομαδούλα,όπως η Βόνιτσα,να παίζει εναντίων 7?
bill37
εσπερος - δοξα μετα απο 2 παρατασεις 73-80 ε
IORGOS7
QUOTE(gate14 @ Mar 7 2010, 20:10 ) *
Αλιμος - Βονιτσα 1
Μιλωνας - Ψυχικο 2
Παπαγου - Τηρων 2
ξερει κανεις τι εκανε η Λευκαδα ?

ΚΕΡΔΙΣΕ 7 ΠΟΝΤΟΥΣ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ
gate14
Η Λευκαδα κερδισε στην παραταση οποτε για την ουρα εχουμε και λεμε
ΕΑΠ 27
ΕΣΠΕΡΟΣ 26
ΠΑΠΑΓΟΣ 26
ΜΙΛΩΝΑΣ 26 και οι δυο πλεον κινδυνευουν
ΕΘΝΙΚΟΣ 25
AΛΙΜΟΣ 25
ΤΗΡΩΝ 25
ΒΟΝΙΤΣΑ 24
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 22 εχει κουνησει μαντηλι

ΑΡΑ ΧΑΜΟΣ
Την Κυριακη εχει
ΕΑΠ - ΠΑΠΑΓΟΥ η ΕΑΠ θελει μονο νικη για να εξασφαλιστει
ΒΟΝΙΤΣΑ - ΜΙΛΩΝ χαμος !!!!!
ΤΗΡΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ....εκει τι θα γινει ?
Και ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ μαλλον ασσος αλλα.....
Πλεον μετα και τα αποτελεσματα αυτοι εχουν μπει πολλοι στο κολπο για υποβιβασμο και θα γινει Η ΣΦΑΓΗ μεχρι τελους
IORGOS7
QUOTE(gunclub @ Mar 7 2010, 20:31 ) *
Φίλε μου είχες απόλυτα δίκιο.Αυτά που έγιναν στον Αλιμο δε περιγράφονται.Πόσο να αντέξει μια ομαδούλα,όπως η Βόνιτσα,να παίζει εναντίων 7?

Θυμιζω οτι ο 2ος μετα τον αγωνα ΕΑΠ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ τιμωρηθηκε με 3 αγωνιστικες.
λιγα λογια για το παιχνιδι?
coach kouts
χειρουργειο χωρις αναισθητικο στον αλιμο!Τελοσπαντων γνωριζοντας την δυναμικη των ομαδων της ουρας λοιδωρηθηκα για τις αποψεις μου! rolleyes.gif Σημερα περιπλεχθηκαν τα πραγματα icon_wave.gif ολα γινονται πλεον.Καλο κουραγιο σε ολους shot.gif
matzik78
QUOTE(gate14 @ Mar 7 2010, 20:48 ) *
Η Λευκαδα κερδισε στην παραταση οποτε για την ουρα εχουμε και λεμε
ΕΑΠ 27
ΕΣΠΕΡΟΣ 26
ΠΑΠΑΓΟΣ 26
ΜΙΛΩΝΑΣ 26 και οι δυο πλεον κινδυνευουν
ΕΘΝΙΚΟΣ 25
ΤΗΡΩΝ 25
ΒΟΝΙΤΣΑ 24
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 22 εχει κουνησει μαντηλι

ΑΡΑ ΧΑΜΟΣ
Την Κυριακη εχει
ΕΑΠ - ΠΑΠΑΓΟΥ η ΕΑΠ θελει μονο νικη για να εξασφαλιστει
ΒΟΝΙΤΣΑ - ΜΙΛΩΝ χαμος !!!!!
ΤΗΡΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ....εκει τι θα γινει ?
Και ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ μαλλον ασσος αλλα.....
Πλεον μετα και τα αποτελεσματα αυτοι εχουν μπει πολλοι στο κολπο για υποβιβασμο και θα γινει Η ΣΦΑΓΗ μεχρι τελους

O Aλιμος που ειναι??
ποσους εχει 25?
lefkadian
Oλο χειρουργεια και σφαγες kill.gif και απο μπασκετ τιποτα wacko.gif
Αφου πηγατε στα παιχνιδια πειτε μας και τιποτα για μπασκετ bball.gif και υστερα ασχοληθειτε και με την διαιτησια...
gate14
51 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ 9 ΤΡΙΠΟΝΤΑ ??????????????
ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΕ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗ !!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ !!!!!!!!
gunclub
QUOTE(IORGOS7 @ Mar 7 2010, 20:50 ) *
Θυμιζω οτι ο 2ος μετα τον αγωνα ΕΑΠ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ τιμωρηθηκε με 3 αγωνιστικες.
λιγα λογια για το παιχνιδι?

Με συνοπτικές διαδικασίες καθάρισαν τους ψηλούς της Βόνιτσας ,έδωσαν 6-7 επιθέσεις στον Αλιμο με το έτσι θέλω οταν αυτή πέρασε μπροστά,έδωσαν 2-3 αντιαθλητικά,χαρίστηκαν σε εξωφθαλμα μπροστά πισω,σε πατήμαματα παικτών τουΑλίμου μισό μέτρο εκτός γραμμής και το πιο ωραίο άλλος να κερδίζει φάουλ-αλλος να πιγαίνει στη γραμμή,σπρωξίματα παιχτών του Αλιμου και ένα σωρό άλλα. Δυστυχός η ομάδα μου δεν έχει τις κατάλληλες <<άκρες>> και πλέον οι ελπίδες για παραμονή είναι ελάχιστες!
gate14
QUOTE(gunclub @ Mar 7 2010, 21:13 ) *
Με συνοπτικές διαδικασίες καθάρισαν τους ψηλούς της Βόνιτσας ,έδωσαν 6-7 επιθέσεις στον Αλιμο με το έτσι θέλω οταν αυτή πέρασε μπροστά,έδωσαν 2-3 αντιαθλητικά,χαρίστηκαν σε εξωφθαλμα μπροστά πισω,σε πατήμαματα παικτών τουΑλίμου μισό μέτρο εκτός γραμμής και το πιο ωραίο άλλος να κερδίζει φάουλ-αλλος να πιγαίνει στη γραμμή,σπρωξίματα παιχτών του Αλιμου και ένα σωρό άλλα. Δυστυχός η ομάδα μου δεν έχει τις κατάλληλες <<άκρες>> και πλέον οι ελπίδες για παραμονή είναι ελάχιστες!


Οταν μιλαμε για την διαιτησια γινομαστε κακοι και κινδυνευουμε και με ποινες
Θελει ο οποιοσδηποτε να πει τον πονο του αλλα.......
Θελει γερο σκουποξυλο και η Γ Εθνικη .....δεν μπορουν καποιοι να χειρουργουν και να καθαριζουμε με 3 αγωνιστικες τιμωρια......
spyrosvon
αλιμος ειχε σε μεγαλη μερα τον μανο και δυο νεους παιχτες που επεζαν πρωτη φορα με τον αλιμο. και οι δυο ομως δεν φορουσαν φανελες του αλιμου αλλα γκρι........................πεντε παιχτες τις βονιτσας εκτος με 5 φαουλ ελεος blink.gif
IORGOS7
QUOTE(lefkadian @ Mar 7 2010, 21:00 ) *
Oλο χειρουργεια και σφαγες kill.gif και απο μπασκετ τιποτα wacko.gif
Αφου πηγατε στα παιχνιδια πειτε μας και τιποτα για μπασκετ bball.gif και υστερα ασχοληθειτε και με την διαιτησια...


Παρακολουθησα σημερα ΜΙΛΩΝ - ΨΥΧΙΚΟ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ.Παρακαλουσα να τελειωσει να φυγω. Τοσο πολυ ταλεντο μεσα στο παρκε και τοσο ασχημο παιχνιδι. . . λαθη επι λαθων και απο τις δυο ομαδες ειδικα το 10 απο τον μυλωνα , τρεξιμο χωρις ουσια , ντραιβ και η μπαλα οπου παει φτανει να φυγει απο τα χερια μου, κοντρολ μπασκετ - τι ειναι αυτο??? Ατυχο το 7 του μυλων που "πεταξε" 2 βολες , ισως να επαιρνε το παιχνιδι ο μυλωνας. κιλερ το 6 του ψυχικου αφου στο τελος με 2 βολες και 2 τριποντα καθαρισε για το ψυχικο. Η διαιτησια σχετικα καλη με 6 - 7 λαθος σφυριγματα και για τις δυο ομαδες δεν επαιξαν κανενα ρολο στη διαμορφωση του αποτελεσματος.

QUOTE(IORGOS7 @ Mar 7 2010, 22:15 ) *
Παρακολουθησα σημερα ΜΙΛΩΝ - ΨΥΧΙΚΟ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ.Παρακαλουσα να τελειωσει να φυγω. Τοσο πολυ ταλεντο μεσα στο παρκε και τοσο ασχημο παιχνιδι. . . λαθη επι λαθων και απο τις δυο ομαδες ειδικα το 10 απο τον μυλωνα , τρεξιμο χωρις ουσια , ντραιβ και η μπαλα οπου παει φτανει να φυγει απο τα χερια μου, κοντρολ μπασκετ - τι ειναι αυτο??? Ατυχο το 7 του μυλων που "πεταξε" 2 βολες , ισως να επαιρνε το παιχνιδι ο μυλωνας. κιλερ το 6 του ψυχικου αφου στο τελος με 2 βολες και 2 τριποντα καθαρισε για το ψυχικο. Η διαιτησια σχετικα καλη με 6 - 7 λαθος σφυριγματα και για τις δυο ομαδες δεν επαιξαν κανενα ρολο στη διαμορφωση του αποτελεσματος.

εσυ λεφκ δεν μας ειπες ακομη τι ειδες???
east end papagou
QUOTE(solomon @ Mar 6 2010, 05:44 ) *
πενηνταρα διαιτησια εχεις την κυριακη....... δεν θα σε αδικησει αλλα ουτε και θα σου χαρισει .....καλη η νικολακεα και ο χριστοδουλου.
το ξαναλεω ...... το γελιο το πολυ θα πεσει στον αλιμο....... ειδικα με τον 2ο...... !!!!!


Τελικα φιλτατε βγηκες αληθινος!!!!
Δεν μου χαρισε τη νικη!!!! Σφυριζαν μονο οτι εβλεπαν στη μερια του Τηρωνα...
Η Νικολακεα (ζωη να χει) δεν σφυριζε που να γυριζε ο κοσμος αναποδα... ........... να σφυριζουν στη κατηγορια αυτη....
Ο Χριστοδουλου λιγο(!!!!!) πιο σοβαρος σφυριζε αραια και που και κανενα φαουλ στο Παπαγο!
1 φαουλ στο 1ο δεκαλεπτο κ 3 φαουλ στοον Υφαντη που τα ειδε μονο το γκρι ζευγαρακι...
Επισης ειναι ντροπη για τη κατηγορια μας η σκανδαλωδης μεταχειριση απο τους διαιτητες του παγκου του Τηρωνα!!
Ο Τολιας τους ΞΕΦΤΙΛΙΖΕ και αυτοι γελαγανε....
Σαν φιλαθλοι του Παπαγου δεν ζηταμε να μας σφυρανε 60-40 μεσα στο Σαλουν...
Δεν το εχουμε αναγκη...
Εχουμε ομως αναγκη και θα το διεκδικουμε ΚΑΘΕ φορα με ΚΑΘΕ τροπο το 50-50...
Τελειωσε η εποχη ..................................θα ερχεται και θα μας σφαζει....
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΤΗΡΩΝΑ!!!
lefkadian
QUOTE(IORGOS7 @ Mar 7 2010, 22:19 ) *
Παρακολουθησα σημερα ΜΙΛΩΝ - ΨΥΧΙΚΟ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ.Παρακαλουσα να τελειωσει να φυγω. Τοσο πολυ ταλεντο μεσα στο παρκε και τοσο ασχημο παιχνιδι. . . λαθη επι λαθων και απο τις δυο ομαδες ειδικα το 10 απο τον μυλωνα , τρεξιμο χωρις ουσια , ντραιβ και η μπαλα οπου παει φτανει να φυγει απο τα χερια μου, κοντρολ μπασκετ - τι ειναι αυτο??? Ατυχο το 7 του μυλων που "πεταξε" 2 βολες , ισως να επαιρνε το παιχνιδι ο μυλωνας. κιλερ το 6 του ψυχικου αφου στο τελος με 2 βολες και 2 τριποντα καθαρισε για το ψυχικο. Η διαιτησια σχετικα καλη με 6 - 7 λαθος σφυριγματα και για τις δυο ομαδες δεν επαιξαν κανενα ρολο στη διαμορφωση του αποτελεσματος.


εσυ λεφκ δεν μας ειπες ακομη τι ειδες???

Φιλε μου δυστυχως δεν μπορω να σου πω τιποτα γιατι δεν ειδα κανενα παιχνιδι μπασκετ σημερα. Αν θες να σου πω για το ΠΑΟ - Λεβαδειακος ευχαριστως smiley.gif
.
.
.
Παντως μια "παρατηρηση" για ολους τους φιλους: Μην ασχολειστε (τοσο πολυ) με την διαιτησια. Τα αποτελεσματα πρωτα τα καθοριζουν οι ομαδες μας (παικτες - προπονητες) και μετα ολα τα αλλα.
Για να μην πω οτι συστηματικα καποιοι συγκεκριμενοι φιλοι (και μονο αυτοι) ασχολουνται με την διαιτησια. Τυχαιο ειναι αυτο?
Οσο για της "προφητειες" (για διαιτησια μιλαω και οχι για προβλεψεις) αν μιλησουμε για 20 παιχνιδια θα πετυχουμε και 2 κακες διαιτησιες. Αδικο εχω?
Εντελως φιλικα και ελπιζω να μην με παρεξηγησετε peace.gif
Jabar
QUOTE(Jabar @ Mar 4 2010, 16:17 ) *
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 25
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ 25
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 25
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 23
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 23
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 23
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 23
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 21

5η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
Π.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

6η Αγωνιστική

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ.
ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

7η Αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Π.ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
8η Αγωνιστική
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ.
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
9η Αγωνιστική
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
10η Αγωνιστική
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
11η Αγωνιστική
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
12η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ.
13η Αγωνιστική
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ



Aυτή είναι σωστή αντιμετώπιση.Αν στραβώσει το παιχνίδι δες τε τα προγράμματα.

5η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ1
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ2
Π.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ2
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ1
ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ2



QUOTE(coach kouts @ Mar 7 2010, 20:55 ) *
χειρουργειο χωρις αναισθητικο στον αλιμο!Τελοσπαντων γνωριζοντας την δυναμικη των ομαδων της ουρας λοιδωρηθηκα για τις αποψεις μου! rolleyes.gif Σημερα περιπλεχθηκαν τα πραγματα icon_wave.gif ολα γινονται πλεον.Καλο κουραγιο σε ολους shot.gif

Είσαι γεννημένος προφήτης smiley.gif Εσύ είπες τη γνώμη σου και κτύπησες καμπανάκι. Έρχονται δύο σημαντικές αγωνιστικές για την ουρά.
east end papagou
Ενταξει μιλανε και καποιοι οι οποιοι τα εχουν λυμμενα ολα....
Και η ομαδα να μην παιξει καλα θα νικησει....
Jabar
QUOTE(east end papagou @ Mar 7 2010, 22:20 ) *
Τελικα φιλτατε βγηκες αληθινος!!!!
Δεν μου χαρισε τη νικη!!!! Σφυριζαν μονο οτι εβλεπαν στη μερια του Τηρωνα...
Η Νικολακεα (ζωη να χει) δεν σφυριζε που να γυριζε ο κοσμος αναποδα... ........... να σφυριζουν στη κατηγορια αυτη....
Ο Χριστοδουλου λιγο(!!!!!) πιο σοβαρος σφυριζε αραια και που και κανενα φαουλ στο Παπαγο!
1 φαουλ στο 1ο δεκαλεπτο κ 3 φαουλ στοον Υφαντη που τα ειδε μονο το γκρι ζευγαρακι...
Επισης ειναι ντροπη για τη κατηγορια μας η σκανδαλωδης μεταχειριση απο τους διαιτητες του παγκου του Τηρωνα!!
Ο Τολιας τους ΞΕΦΤΙΛΙΖΕ και αυτοι γελαγανε....
Σαν φιλαθλοι του Παπαγου δεν ζηταμε να μας σφυρανε 60-40 μεσα στο Σαλουν...
Δεν το εχουμε αναγκη...
Εχουμε ομως αναγκη και θα το διεκδικουμε ΚΑΘΕ φορα με ΚΑΘΕ τροπο το 50-50...
Τελειωσε η εποχη ..................................θα ερχεται και θα μας σφαζει....
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΤΗΡΩΝΑ!!!

Για τους χαρακτηρισμούς +1 φάουλ.Στη θέση τους μπήκαν τελίτσες,
jorhe
QUOTE(lefkadian @ Mar 7 2010, 22:40 ) *
Φιλε μου δυστυχως δεν μπορω να σου πω τιποτα γιατι δεν ειδα κανενα παιχνιδι μπασκετ σημερα. Αν θες να σου πω για το ΠΑΟ - Λεβαδειακος ευχαριστως smiley.gif
.
.
.
Παντως μια "παρατηρηση" για ολους τους φιλους: Μην ασχολειστε (τοσο πολυ) με την διαιτησια. Τα αποτελεσματα πρωτα τα καθοριζουν οι ομαδες μας (παικτες - προπονητες) και μετα ολα τα αλλα.
Για να μην πω οτι συστηματικα καποιοι συγκεκριμενοι φιλοι (και μονο αυτοι) ασχολουνται με την διαιτησια. Τυχαιο ειναι αυτο?
Οσο για της "προφητειες" (για διαιτησια μιλαω και οχι για προβλεψεις) αν μιλησουμε για 20 παιχνιδια θα πετυχουμε και 2 κακες διαιτησιες. Αδικο εχω?
Εντελως φιλικα και ελπιζω να μην με παρεξηγησετε peace.gif
ασε ρε φιλε κανεις κριτικη και στους αλους απτο καναπε.ολο φιλοσοφια εισαι πετας κιενα πις κιολα οκ.στον αλιμο σημερα διαιτητης σε φαουλ του αλιμου σταθηκε στη πλαγια γραμη διπλα σε παιχτη της βονιτσασ .η ασχετος ειναι η κατι αλλο.
Jabar
Παρακαλώ όχι προσωπικές αντιπαραθέσεις.Πραγματικά καλό θα είναι να μιλάμε για μπάσκετ και να αποφεύγουμε χαρακτηρισμούς.
east end papagou
QUOTE(Jabar @ Mar 7 2010, 23:03 ) *
Για τους χαρακτηρισμούς +1 φάουλ.Στη θέση τους μπήκαν τελίτσες,


Την τελευταια φορα παλι εδωσες φαουλ και σου εστειλα mail και δεν ειχες "χρονο" να μου απαντησεις!!
Σημερα παλι δινεις φαουλ σε τι?? Στην αληθεια...???
Επειδη η ομαδα σου κερδισει ετσι κ αλλιως και εμας (που στο κατω κατω γειτονες ειμαστε) μας σφαζουν και δεν "πρεπει" να μιλαμε...???
Επειδη εισαι ενα γραναζι και εσυ στην Γ εθνικη κααι δεν πρεπει να ενοχλουμε...??
ΝΑΙ θελουμε να μιλαμε για μπασκετ!!!!
ΑΓΑΠΑΜΕ το μπασκετ και ειμαστε πιο ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ απο εσας που καθεστε στους παγκους και μετα ερχεστε στο forum να το παιξετε υπερμαχοι του αθληματος!!!
ΟΛΟΣ ο κοσμος ξερει και βλεπει!!!
ΟΜΩΣ ασε να ειπωνεται η αληθεια!!
GENERALISSIMO
QUOTE(Jabar @ Mar 7 2010, 23:17 ) *
Παρακαλώ όχι προσωπικές αντιπαραθέσεις.Πραγματικά καλό θα είναι να μιλάμε για μπάσκετ και να αποφεύγουμε χαρακτηρισμούς.

Ηθικοπλαστικες παραινεσεις μορμονικου τύπου....Δεν είμαστε στη Utah ρε παιδιά...Οταν εσεις σαν ΚΟΧ γραφετε κατεβατά για τη διαιτησία δεν πειράζει και πειράζει το "γκρίζοι υπάλληλοι" που εγραψε ο east end??Φτού κακά...
Jabar
QUOTE(east end papagou @ Mar 7 2010, 23:18 ) *
Την τελευταια φορα παλι εδωσες φαουλ και σου εστειλα mail και δεν ειχες "χρονο" να μου απαντησεις!!
Σημερα παλι δινεις φαουλ σε τι?? Στην αληθεια...???
Επειδη η ομαδα σου κερδισει ετσι κ αλλιως και εμας (που στο κατω κατω γειτονες ειμαστε) μας σφαζουν και δεν "πρεπει" να μιλαμε...???
Επειδη εισαι ενα γραναζι και εσυ στην Γ εθνικη κααι δεν πρεπει να ενοχλουμε...??
ΝΑΙ θελουμε να μιλαμε για μπασκετ!!!!
ΑΓΑΠΑΜΕ το μπασκετ και ειμαστε πιο ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ απο εσας που καθεστε στους παγκους και μετα ερχεστε στο forum να το παιξετε υπερμαχοι του αθληματος!!!
ΟΛΟΣ ο κοσμος ξερει και βλεπει!!!
ΟΜΩΣ ασε να ειπωνεται η αληθεια!!

Πρώτη και τελευταία φορά.Δεν σε εμποδίζει κανένας να γράψεις,ότι η διαιτησία ήταν κακή και σε αδίκησε, αλλά απαγορεύεται να χαρακτηρίσεις υποκείμενα τους διαιτητές.Δεν κερδίζεις κάτι από τους χαρακτηρισμούς.Απαγορεύεται να γράψεις ότι οι διαιτητές ήταν στημένοι, εκτός αν έχεις αποδείξεις η αν το υπογράψεις με το όνομά σου.Το άλλο φάουλ δεν στο έριξα εγώ αλλά άλλος διαχειριστής.Και αυτό που κάνουμε απαγορεύεται από το κανονισμό, γιατί δεν ενδιαφέρει το κόσμο. Ότι θέλεις με πμ.

QUOTE(GENERALISSIMO @ Mar 7 2010, 23:22 ) *
Ηθικοπλαστικες παραινεσεις μορμονικου τύπου....Δεν είμαστε στη Utah ρε παιδιά...Οταν εσεις σαν ΚΟΧ γραφετε κατεβατά για τη διαιτησία δεν πειράζει και πειράζει το "γκρίζοι υπάλληλοι" που εγραψε ο east end??Φτού κακά...

Τους χαρακτήρισε υποκείμενα ,υβριστικό χαρακτηρισμό.Το γκρι υπαλλήλους είναι χειρότερο γιατί υπονοεί και άλλα πράγματα το SITE της κάθε ομάδας δεν με αφορά τι γράφει
Κανονισμός 3:
Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Ποινή:
Πρόσθεση 1 φάουλ.
Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
Πιθανός προσωρινός αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ, με διατήρηση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
Κανονισμός 9:
Αν έχετε παράπονα σχετικά με τη συμπεριφορά των διαχειριστών χρησιμοποιείστε αποκλειστικά προσωπικά μηνύματα για να τα εκφράσετε.
Ποινή:
Πρόσθεση 1 φάουλ.
Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.