Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
kaukasios
QUOTE(guru @ Feb 8 2010, 03:45 ) *
Α μαλιστα! Τωρα θυμηθηκες και οτι ο Καλαπανιδας προκαλουσε με χειρονομιες τους φιλαθλους της αμαλιαδας!Οσο περναει η νυχτα θα θυμηθεις και αλλα και αλλα ... οταν λοιπον τα συγκεντρωσεις και τα ιεραρχησεις στο μυαλο σου , γραψε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ τι ειδες στο γηπεδο της ΕΑΠ, γιατι μεχρι τοτε οοι χρηστες διαβαζοντας ενα ενα τα ποστ σου θα καταλαβουν οτι το μονο που σε ενδιαφερει ειναι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΣ και να δημιουργεις λανθασμενες εντυπωσεις.

οπως αντικειμενικα γραφεις και εσυ.ξεχνας ομως οτι εσεις ξεκινησατε με τα διαβηματα σας και οχι εγω.και δεν μας ειπατε οτι οι παικτες σας προκαλουσαν,οτι ο προπονητης σας ηταν ολη την ωρα μεσα στο γηπεδο και εβριζε οχι μονο τους διαιτητες αλλα και παικτες,οτι οι οπαδοι σας εκαναν ντου με φτισιες και βρισιες σε παικτη της εαπ.αλλα ξεχασα αντικειμενικε γκουρου αυτα δεν τα ειδες.φοραγες τα γυαλια τοτε.

QUOTE(allstar08 @ Feb 8 2010, 03:48 ) *
Πιστευω οτι απλα εισαι ενα απ τα λεγομενα ''ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ'' των forum...... ρωτας για αγωνιστικο κομματι σε αυτο το παιχνιδι????? ποσο αχετος εισαι δηλαδη...??? αυτο που ειδες σημερα - αν ησουν στο γηπεδο- σε εκφραζει σαν φιλο του μπασκετ....???αυτα θες να βλεπεις....???? ετσι εμαθες το μπασκετ..??? ΞΥΠΝΑ ΚΑΥΚΑΣΙΕΕΕΕ !!!!!!

βεβαια ειμαι ασχετος.γιαυτο εσεις που ειστε σχετικοι εχετε φτασει το μπασκετ σε αυτο το χαλι.
guru
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 03:51 ) *
οπως αντικειμενικα γραφεις και εσυ.ξεχνας ομως οτι εσεις ξεκινησατε με τα διαβηματα σας και οχι εγω.και δεν μας ειπατε οτι οι παικτες σας προκαλουσαν,οτι ο προπονητης σας ηταν ολη την ωρα μεσα στο γηπεδο και εβριζε οχι μονο τους διαιτητες αλλα και παικτες,οτι οι οπαδοι σας εκαναν ντου με φτισιες και βρισιες σε παικτη της εαπ.αλλα ξεχασα αντικειμενικε γκουρου αυτα δεν τα ειδες.φοραγες τα γυαλια τοτε.


Ακου Καυκασιε προστατη των Πατρινων ομαδων , αποψε πεταξες τις μασκες , αν και εχετε καρναβαλι εκει στην Πατρα. Προσπαθεις να δικαιολογησεις με ανακριβειες οσα θλιβερα εγιναν κατα τη διαρκεια και τη ληξη του αγωνα.Αυτο τo προφιλ του δηθεν οικουμενικου χρηστη με τις ανεξαρτητες αποψεις , ειναι ψευτικο και υποκριτικο.Σε αφηνω , όπως και εμενα , στην κριση των χρηστων αλλα θα με βρισκεις μπροστα σου καθε φορα που θα σκορπας ασκοπες φημες και ανακριβειες στο forum.
kaukasios
QUOTE(guru @ Feb 8 2010, 04:03 ) *
Ακου Καυκασιε προστατη των Πατρινων ομαδων , αποψε πεταξες τις μασκες , αν και εχετε καρναβαλι εκει στην Πατρα. Προσπαθεις να δικαιολογησεις με ανακριβειες οσα θλιβερα εγιναν κατα τη διαρκεια και τη ληξη του αγωνα.Αυτο προφιλ του δηθεν οικουμενικου χρηστη με τις ανεξαρτητες αποψεις , ειναι ψευτικο και υποκριτικο.Σε αφηνω , όπως και εμενα , στην κριση των χρηστων αλλα θα με βρισκεις μπροστα σου καθε φορα που θα σκορπας ασκοπες φημες και ανακριβειες στο forum.

γκουρου προστατη των απανταχου αμαλιαδεων μαλλον σου αρεσει πολυ το καρναβαλι και δεν αποχωριζεσαι την μασκα με τιποτα.στο παιχνιδι αυτο εγιναν θλιβερα γεγονοτα που απο το πρωτα μου ποστ τα κατεκρινα αλλα γιαυτα τα γεγονοτα εχετε πολυ μεγαλο μεριδιο ευθυνης και εσεις.
οταν απο δω και περα οταν θα διαδιδω ασκοπες φημες θα περιμενω τον ζορο να αποκαταστησει την ταξη.
allstar08



βεβαια ειμαι ασχετος.γιαυτο εσεις που ειστε σχετικοι εχετε φτασει το μπασκετ σε αυτο το χαλι.
[/quote]
Τωρα μαλιστα......... δεν μπορω να σου πω τιποτα...... με 16 λεξεις σου παραδεχτηκες οτι
1ον. εισαι ασχετος με το αθλημα
2ον οτι αφου εισαι ασχετος με το αθλημα ο λογος της υπαρξης σου σε ενα μπασκετικο foroum, ειναι για αλλους λογους.... που μονο εσυ γνωριζεις
3ον μεχρι τωρα εισαι ο μοναδικος -αν δεν το εχεις καταλαβει που υπερασπιζεσαι το σημερινο ''χαλι''- οπως πολυ σωστα λες
4ον προς τιμη σου αναγνωριζεις οτι καποιοι ξερουν καλυτερα απο σενα το μπασκετ......
........ πολλες παραδοχες με μονο 16 λεξεις.........
kaukasios
QUOTE(allstar08 @ Feb 8 2010, 04:13 ) *
βεβαια ειμαι ασχετος.γιαυτο εσεις που ειστε σχετικοι εχετε φτασει το μπασκετ σε αυτο το χαλι.

Τωρα μαλιστα......... δεν μπορω να σου πω τιποτα...... με 16 λεξεις σου παραδεχτηκες οτι
1ον. εισαι ασχετος με το αθλημα
2ον οτι αφου εισαι ασχετος με το αθλημα ο λογος της υπαρξης σου σε ενα μπασκετικο foroum, ειναι για αλλους λογους.... που μονο εσυ γνωριζεις
3ον μεχρι τωρα εισαι ο μοναδικος -αν δεν το εχεις καταλαβει που υπερασπιζεσαι το σημερινο ''χαλι''- οπως πολυ σωστα λες
4ον προς τιμη σου αναγνωριζεις οτι καποιοι ξερουν καλυτερα απο σενα το μπασκετ......
........ πολλες παραδοχες με μονο 16 λεξεις.........

1.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟς ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
2.ο λογος που βρισκομαι στο φορουμ ειναι για προσωπικη προβολη.
3.μεχρι τωρα υπερασπιζομαι οτι εχετε και εσεις πολυ μεγαλη ευθυνη για το χαλι που εγινε σημερα.εσεις δεν το παραδεχεστε και τα βαζετε με αυτους που μεχρι τωρα γλυφατε.
4.οχι καποιοι αλλα παρα πολλοι ξερουν το αθλημα καλυτερα απο μενα αλλα σιγουρα οχι εσυ.
guru
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 04:12 ) *
γκουρου προστατη των απανταχου αμαλιαδεων μαλλον σου αρεσει πολυ το καρναβαλι και δεν αποχωριζεσαι την μασκα με τιποτα.στο παιχνιδι αυτο εγιναν θλιβερα γεγονοτα που απο το πρωτα μου ποστ τα κατεκρινα αλλα γιαυτα τα γεγονοτα εχετε πολυ μεγαλο μεριδιο ευθυνης και εσεις.
οταν απο δω και περα οταν θα διαδιδω ασκοπες φημες θα περιμενω τον ζορο να αποκαταστησει την ταξη.

υπαρχει αρχειο στο φορουμ κ ο καθενας μπορει να δει αν κατεκρινες οτιδηποτε η αν χλευαζες για τη διαιτησια.αυτα για το παιχιδι δεν θελω να κουρασω αλλο τους χρηστες.Υ.Γ μην παρεις στολη για τις αποκριες ,φορα τον μανδυα σου ,ΚΑΥΚΑΣΙΟΣ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ!!!!!!
kaukasios
QUOTE(guru @ Feb 8 2010, 04:25 ) *
υπαρχει αρχειο στο φορουμ κ ο καθενας μπορει να δει αν κατεκρινες οτιδηποτε η αν χλευαζες για τη διαιτησια.αυτα για το παιχιδι δεν θελω να κουρασω αλλο τους χρηστες.Υ.Γ μην παρεις στολη για τις αποκριες ,φορα τον μανδυα σου ,ΚΑΥΚΑΣΙΟΣ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ!!!!!!

την διαιτησια δεν την χλευασα 50-50 ηταν.τα επεισοδια κατεκρινα για τα οποια ξαναγραφω εχετε το ιδιο μεριδιο ευθυνης με την εαπ.
υ.γ απο που θα την παρω απο το μαγαζι που την πηρες και εσυ?αυτην φοραγες την παρασκευη στον χορο της ομαδας?
guru
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 04:28 ) *
την διαιτησια δεν την χλευασα 50-50 ηταν.τα επεισοδια κατεκρινα για τα οποια ξαναγραφω εχετε το ιδιο μεριδιο ευθυνης με την εαπ.
υ.γ απο που θα την παρω απο το μαγαζι που την πηρες και εσυ?αυτην φοραγες την παρασκευη στον χορο της ομαδας?

Τον χρηστη farasi χλευαζες.η ομαδα εκανε χορο με 600 ατομα σε εποχη που αλλες ομαδες ουτε για σουβλακια δεν πανε.εχει ενημερωμενο σαιτ ,γηπεδο α1,400 παιδακια στις ακαδημιες κ ειναι 2η στη γ εθνικη.αντε γεια καυκασιε !!!!
kaukasios
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 02:14 ) *
καλα ολα αυτα που λες και δεν πιστευω οτι υπαρχει φιλος του μπασκετ που δεν καταδικαζει την βια αλλα πιστευω οτι δεν παρουσιαζεις τα γεγονοτα οπως εγιναν αλλα οπως τα ειδες εσυ απο τον παγκο που καθοσουν δηλαδη με με τα οπαδικα σου γυαλια.

απο αυτο το ποστ που ειναι στα πρωτα τι καταλαβαινεις?
guru
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 04:43 ) *
απο αυτο το ποστ που ειναι στα πρωτα τι καταλαβαινεις?

θα μας κρινουν οι χρηστες.υπαρχει αρχειο.
kaukasios
QUOTE(guru @ Feb 8 2010, 04:40 ) *
Τον χρηστη farasi χλευαζες.η ομαδα εκανε χορο με 600 ατομα σε εποχη που αλλες ομαδες ουτε για σουβλακια δεν πανε.εχει ενημερωμενο σαιτ ,γηπεδο α1,400 παιδακια στις ακαδημιες κ ειναι 2η στη γ εθνικη.αντε γεια καυκασιε !!!!

ειλικρινα συγχαρητηρια ειναι αξιεπαινη η προσπαθεια που γινεται και το ξερω.απο οτι εμαθα στον χορο τιμηθηκαν και καποιοι παλιοι παικτες της ομαδας και αυτο ειναι αξιεπαινο.οπως επισης οτι γινεται καλη δουλεια στις ακαδημιες και αυτο ειναι αξιεπαινο.και ευχομαι πραγματικα η ομαδας να καταφερει να ξεφυγει απο την γ εθνικη,οχι ομως με μαιμουδιες και καουμποιλικια.εγω δεν θα σου πω αντε γεια αλλα καληνυχτα.
guru
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 04:52 ) *
ειλικρινα συγχαρητηρια ειναι αξιεπαινη η προσπαθεια που γινεται και το ξερω.απο οτι εμαθα στον χορο τιμηθηκαν και καποιοι παλιοι παικτες της ομαδας και αυτο ειναι αξιεπαινο.οπως επισης οτι γινεται καλη δουλεια στις ακαδημιες και αυτο ειναι αξιεπαινο.και ευχομαι πραγματικα η ομαδας να καταφερει να ξεφυγει απο την γ εθνικη,οχι ομως με μαιμουδιες και καουμποιλικια.εγω δεν θα σου πω αντε γεια αλλα καληνυχτα.

OTAN θα γραψεις τα αλληθινα γεγονοτα του παιχνιδιου ,κ παρεις πισω τις μαιμουδιες κ τα καουμπολικια που ειναι τουλαχιστον αστοχα,θα σου πω καληνυχτα μεχρι τοτε αντε γεια!
allstar08
QUOTE(kaukasios @ Feb 8 2010, 04:21 ) *
1.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟς ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
2.ο λογος που βρισκομαι στο φορουμ ειναι για προσωπικη προβολη.
3.μεχρι τωρα υπερασπιζομαι οτι εχετε και εσεις πολυ μεγαλη ευθυνη για το χαλι που εγινε σημερα.εσεις δεν το παραδεχεστε και τα βαζετε με αυτους που μεχρι τωρα γλυφατε.
4.οχι καποιοι αλλα παρα πολλοι ξερουν το αθλημα καλυτερα απο μενα αλλα σιγουρα οχι εσυ.

εχεις μπερδευτει λιγο....... το ξαναλεω οτι ουτε η εαπ, ουτε ο κοροιβος, ουτε πολλες αλλες ομαδες με ενδιαφερουν οπαδικα.
ο guru, o farasis, η spyropoulou, και δεν ξερω ποιοι αλλοι μπορει να ειναι φιλαθλοι του κοροιβου και να λενε την αποψη τους ειτε μου αρεσει ειτε οχι.
Και εσυ μπορεις να λες την δικια σου οπως επιθυμεις ειτε εισαι με τον εσπερο, ειτε εισαι με την εαπ, ειτε εισαι με τον Βουδα........ ομως οπως εχω πει και στο παρελθον επειδη λογω δουλειας μου εχω την ανεση να παρακολουθω παρα πολλα παιχνιδια των ομαδων του συγκεκριμενου ομιλου, σε ολα σχεδον τα γηπεδα της κατηγοριας, και επειδη δοξα το θεο ''δεν τα εχω χασει ακομα''.......... γνωριζω πολυ καλα τι βλεπω, και τι ακουω σε αυτα.........
και επειδη εκει στην πατρα που θεωρητικα εισαστε η 3η μπασκετικη πολη της ελλαδας.....αλλα ομαδα στην Α1 δεν εχετε...... και με νοοτροπιες και αγκυλωσεις σαν τις δικες σου........ θα κανετε καιρο να αποκτησετε.... ( Ο μεγαλος Απολλωνας Β΄εθνικη, Ολυμπιαδα Α2, διαλυσατε την Παναχαικη)..............εσεις προσπαθητε να την ''βρειτε'' με λευκαδα,κοροιβο, χολαργο, τηρωνα, σπαρτη, κλπ. δηλαδη με ομαδες με πολυ μικρη μπασκετικη ιστορια αλλα με μια μεγαλη διαφορα..... αυτες εκπροσωπουν ολοκληρες πολεις και ειναι υγιεις......... αυτα προς το παρων..... εδω θα τα λεμε για 4 ακομα μηνες...εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα και την μεθεπομενη κυριακη εθνικος- λευκαδα..............
Jabar
1.Υπενθυμίζω τους κανόνες του φόρουμ ,προσωπικές αντιπαραθέσεις και προκλήσεις δεν έχουν χώρο.
2.Οτιδήποτε προσωπικό ,επαναλαμβανόμενο που κουράζει,σεμνά με πμ. Όλοι ξεκινήσαμε από την αγάπη για το άθλημα,μετά γίναμε οπαδοί της ιστορικής......
3.Δεν προλαβαίνω να επισημάνω τις παραβάσεις και τον επιμερισμό των ευθυνών.Μέσα στην ημέρα.
Δεν υπάρχει βία και υβριστικά συνθήματα που να δικαιώνονται.Καλό είναι να υποστηρίζετε και να χειροκροτάτε την ομάδα σας ,αλλά ομπρέλες ,μπουκάλια, καφέδες και άλλα συναφή δεν έχουν θέση και δημιουργούν βεντέτες.
bill37
O ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΧΑΛΙΑ ,ΕΙΧΕ 1/15 ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΠΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ,ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΙΑ ΛΑΘΟΣ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΕΜΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΣΤΟ 2 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΕΔΩΣΕ 3 Η 4 ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΒΟ,ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ Κ ΦΑΟΥΛ ΕΑΝ ΣΦΥΡΙΖΕ ΕΑΠ.Ο ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΥΣΤΟΧΙΑ ΣΤΑ 3ΠΟΝΤΑ Κ ΓΕΝΙΚΟΣ ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ.ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΚΡΙΘΙΚΕ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ 13 ΠΟΝΤΟΙ.....ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΙΟ ΚΑΛΑΘΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΙΑΙΤΗΙΣΙΑ ΕΑΝ ΙΠΑΡΧΕΙ ΑΣΤΟΧΙΑ ..
gallis1974
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους.
Τελικα απ οτι διαβαζω σημερα, εγιναν "πολλα" στα γηπεδα εχτες! Ενα ακομα εγινε στο ΤΗΡΩΝ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ.
Το παιχνιδι ηταν πολυ δυνατο, και πηγαινε στη κοντρα συνεχεια. 1ο δεκαλεπτο 23-23, ημιχρονο λιγο μπροστα ο Χολαργος οπως και στο 3ο δεκαλεπτο. Μετα αρχισαν τα πανηγυρια απο τους "γκρι":
Δεν θελω να πω για πολλα περιεργα σφυριγματα, αλλα θα αναφερω συγκεκριμενη φαση που αλλαξε το παιχνιδι. Κανει επιθεση ο Χολαργος και ενας παιχτης του στη γραμμη του κεντρου πεφτει κατω απο αγκωνια ή οχι. Το παιχνιδι συνεχιζεται οι διαιτητες βλεπουν το 13 να ειναι κατω, αλλα δεν σταματουν το παιχνιδι, και εκει κατεβαινουν 15-20 ατομα απο τις εξεδρες του Χολαργου, ριχνουν τα σχοινια και φτανουν στη γραμμη απειλωντας το 10 του Τηρωνα τον Κωνσταντωνη. Καποιοι φιλαθλοι του Χολαργου, μπαινουν μεσα στο γηπεδο, και οι παγκοι των ομαδων πηγαινουν προς τα εκει για να μην γινει το παραμικρο οπως και δεν εγινε. Μετα διακοπτουν το παιχνιδι οι διαιτητες, και μετα απο συσκεψη, δινουν, αντιαθλητικο στο 10 του Τηρωνα (ποιος τους το ειπε, η εξεδρα? ή οπως στο ποδοσφαιρο συνεχιζεται το παιχνιδι και μετα ο διατητης στη διακοπη δινει την κιτρινη?), αποβαλλουν το 10, δινουν τεχνικη ποινη στο παγκο του Τηρωνα!!!, και τεχνικη ποινη στο 13 του Χολαργου που ηταν ο παιχτης που επεσε κατω!!!
Περιχαρης ο διατητης μετα απο λιγη ωρα στη Γραμματεια δηλωσε "τωρα μοκο η διαφορα εφτασε στους 20 ολοι ευχαριστημενοι"!!!
Το βιντεο του αγωνα ειναι στην γνωστη εταιρια που τραβα τα παιχνιδια για οσους δεν πιστευουν τα λεγομενα.
Ο Χολαργος ειναι καλη ομαδα και δεν ειναι τυχαιο οτι ειναι πρωτη.
Αν καποιοι διατητες δεν μπορουν να σταθουν στα δυσκολα παιχνιδια Εθνικων κατηγοριων, δεν ειναι ντροπη να καθονται να σφυρανε μονο τοπικα.
Ο Τηρωνας ειναι μικρη ομαδα, και ειναι γνωστο, αλλα πρεπει να αντιμετωπιζονται ολοι με τους ιδιους ορους, και τους μικρους να μην τους κανουν να νιωθουν μικροτερους!
GENERALISSIMO
QUOTE(KAKALOS @ Feb 8 2010, 02:35 ) *
φιλε μου κι ομως ηταν ο ιδιος διαιτητης που μας επαιξε και με την εαπ στην πατρα και η εαπ ειχε βαρεσει διπλασιες βολες απο μας οπως και σημερα με την βονιτσα.....τωρα που διαβασα και για το παιχνιδι σημερα με το κοροιβο τα ιδια και στην βονιτσα καποιοι στο τελους μπηκαν μεσα κοπαναγαν τα τουβαρια στα αποδυτηρια και αστυνομια το πολυ να ειχε 2 ατομα σε ολο το γηπεδο!!!!κορυφαιο επισης γεγονος το οτι οι 3 τις γραματειας ηταν οι φυλακες του γηπεδου αν ειναι δυνατον!!!!!ο παιχτης με το 11 οντως λεγετε κουλουριωτης και το ξερει πολυ κοσμος πλεον!

Αυτο με τη γραμματεία ειναι γεγονος κ συμβαίνει σε όλη την επαρχία πλην Πάτρας.Κολλανε τα 24 άρια ή τα τρεχουνε ,κλεβουν χρόνο κλπ.εχουν να δουν πολλα ακομα τα ματια σου
farasi
QUOTE(farasi @ Feb 7 2010, 22:55 ) *
Σφαγιαστική θα χαρακτήριζα τη διαιτησία Δημόπουλου!!! Οι παίχτες του κοροίβου οτι και να έκαναν έβρισκαν απεναντι τους τον έκτο παίκτη της ΕΑΠ [Δημόπουλο]. Κρίμα πραγματικά, χάλασε το παιχνίδι και προσωπική μου άποψη ειναι οτι ο εν λόγω διαιτήτης θα πρέπει μετά από αυτό το παιχνίδι να κρεμάσει την σφυρίχτρα του. Τέτοιοι άνθρωποι δεν κοσμούν το όμορφο άθλημά μας! Απαράδεκτοι και οι αστυνομικοί που επέτρεψαν σε 15 χούλιγκανς της ΕΑΠ να μπουν στον αγωνιστικό χώρο και να χτυπούν μπουνιές και κλωτσιές τους παίχτες του Κοροίβου!Μέχρι και τη κονσόλα της γραμματείας εκσφενδόνισαν προς τους παίχτες του Κοροίβου! Κρίμα πραγματικά! Ας παρέμβει επιτέλους η εθνική ομοσπονδία καλαθοσφαίρισης!

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη απο τον κ. Δημόπουλο! Έκανα λάθος στο επώνυμο, μόλις σήμερα το πήρα είδηση και θέλω να το διορθώσω. Ο άνθρωπος έκανε οτι περνούσε απο το χέρι του για να σώσει την κατάσταση! Είναι αξιόλογος διαιτητής, με ήθος και προσωπικότητα!Τον Νικολόπουλο εννοούσα, ο οποίος αν έχει το ελάχιστο φιλότιμο θα πρέπει απο σήμερα να κρεμάσει τη σφυρίχτρα!!!
laimbeer7
QUOTE(guru @ Feb 8 2010, 04:59 ) *
OTAN θα γραψεις τα αλληθινα γεγονοτα του παιχνιδιου ,κ παρεις πισω τις μαιμουδιες κ τα καουμπολικια που ειναι τουλαχιστον αστοχα,θα σου πω καληνυχτα μεχρι τοτε αντε γεια!

ρε παιδια γηπεδο ημουνα κ εγω κ ειδα διαιτησια 50-50(με πολλα λαθη βεβαια αλλα κ για τισ 2 ομαδες) κ μεγαλη χαζομαρα της αμαλιαδας που πηγε να κανει το παιχνιδι ροντεο....γιατι πιστευω οτι αν ειχε μια πιο ηρεμη πολιτικη μαλλον θα το επαιρνε το ματς.....πιστευω οτι το ματσ τ πηρε ο καλαπανιδας(φοβερες αμυνες εβγαζε....ετρωγε κ ριχνε ξυλο...κ μπροστα ηταν παντα ηρεμος)
diama13
Του Νίκου Βαγγέλη
08/02/2010 (01:14)

Η Βόνιτσα κατάφερε να φτάσει στην επικράτηση επί του Εθνικού με 56-53, παίρνοντας βαθιά βαθμολογική… ανάσα, χωρίς να αγωνιστεί ο Γιάννης Καραμπάς, που υποφέρει κατά πάσα πιθανότητα από γαστρεντερίτιδα! Ωστόσο, οι Πειραιώτες έχουν παράπονα για τα όσα συνάντησαν στην πόλη της Αιτωλοακαρνανίας…

Όπως, μας καταγγέλλουν οι ιθύνοντες των "κυανόλευων" οι αντίπαλοι οπαδοί είχαν πολύ άσχημη συμπεριφορά απέναντί τους, καθώς τα υβριστικά συνθήματα κατά των ίδιων και των συγγενικών τους προσώπων έδιναν και έπαιρναν.

Παράλληλα, όταν ο Μακρής υπέπεσε σε αντιαθλητικό φάουλ και στην συνέχεια ήρθε σε διαπληκτισμό με τον Κουλουριώτη, το κοινό των γηπεδούχων άρχισε να τον βρίζει σε πρώτο πρόσωπο, ενώ στην συνέχεια έγινε χρήση καπνογόνου που προκάλεσε την διακοπή του ματς για σχεδόν 20 λεπτά…

basketblog.gr
farasi
QUOTE(AODYMIS @ Feb 8 2010, 12:29 ) *
ρε παιδια γηπεδο ημουνα κ εγω κ ειδα διαιτησια 50-50(με πολλα λαθη βεβαια αλλα κ για τισ 2 ομαδες) κ μεγαλη χαζομαρα της αμαλιαδας που πηγε να κανει το παιχνιδι ροντεο....γιατι πιστευω οτι αν ειχε μια πιο ηρεμη πολιτικη μαλλον θα το επαιρνε το ματς.....πιστευω οτι το ματσ τ πηρε ο καλαπανιδας(φοβερες αμυνες εβγαζε....ετρωγε κ ριχνε ξυλο...κ μπροστα ηταν παντα ηρεμος)

Ήσουν εσύ μέσα στο γήπεδο της ΕΑΠ χτές???? και είδες αυτά που αναφέρεις??? ΚΡΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!
laimbeer7
QUOTE(farasi @ Feb 8 2010, 12:41 ) *
Ήσουν εσύ μέσα στο γήπεδο της ΕΑΠ χτές???? και είδες αυτά που αναφέρεις??? ΚΡΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

ρε φιλε μπορεισ να μου πεισ γιατι τα βλεπετε τοσο αρρωστημενα τα πραγματα?εχω δει κ τα 2 παιχνιδια ημουν κ κατω στην αμαλιαδα κ ειδα 2 πολυ μεγαλα παιχνιδια.....γιατι δεν βλεπετε λιγο μπασκετ λιγο παρκε....μονο τι εγινε στην κερκιδα ακουω τι εγινε στην εισοδο κ στο κιλικειο...παρκε ρεεεεεεεε
score
Δεν είναι και αθώοι οι αμαλιαδαίοι...
Το τί έγινε στο ματς Κόροιβος-Ψυχικό με τον (κατά τα άλλα πολύ συμπαθή) κοουτς Νιπεργιάλη με τα μανίκια σηκωμένα να κόβει επί 3λεπτο βόλτες στο γήπεδο (να ήταν ο μόνος...) απειλόντας θεούς και δαίμονες, το έχουμε ξεχάσει. βέβαια δεν ήταν η μόνη φορά που ξεσήκωσαν τον κόσμο μπροστά στον φόβο ήττας.
στο μπάσκετ όμως (και ιδίως το ελληνικό) όλο το γήπεδο είναι μέρος του παιχνιδιού...
vasilakis
QUOTE(east end papagou @ Feb 8 2010, 01:29 ) *
Παντως ενα εχω να πω εγω!!
Οποιος ειδε το Ψυχικο - Παπαγου θα δει οτι οι διαιτησια επενεβει ΟΣΟ χρειαζεται
Δικαιη νικη του Ψυχικου αλλα 3 φορες στο 2ο ημιχρονο που πλησιασε ο Παπαγου εβαλαν ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ τα 2 κορακια το χερι τους.
Και το τονιζω το Ψυχικο σαφως ανωτερο!!
Δεν πειραζει ομως...


Οταν χανεις με τετοια διαφορα απο την αρχη του αγωνα τοτε δεν μπορει να φταει η διαιτησια. Το Ψυχικο εχει υποστει
πολλα χειρουργια φετος με αποκορυφωμα το ματς με τον Εθνικο οπου γέλασαν πολυ smiley.gif όσοι ηταν στο γηπεδο.
east end papagou
QUOTE(vasilakis @ Feb 8 2010, 14:51 ) *
Οταν χανεις με τετοια διαφορα απο την αρχη του αγωνα τοτε δεν μπορει να φταει η διαιτησια. Το Ψυχικο εχει υποστει
πολλα χειρουργια φετος με αποκορυφωμα το ματς με τον Εθνικο οπου γέλασαν πολυ smiley.gif όσοι ηταν στο γηπεδο.



Πιστευω πως ειδες οτι τονιζω την ανωτεροτητα της ομαδας του Ψυχικου.... icon_wave.gif
matzik78
QUOTE(KAKALOS @ Feb 8 2010, 02:48 ) *
τελος αυτο το παιχνιδι.....ακολουθει διακοπη και το φαιναλ φορ κυπελλου τις εσκανα.....πεμπτη καλω ολο το κοσμο μας να ερθει στο γηπεδο και να ζησουμε ολοι στιγμες περσινες και την αλλη κυριακη να γεμισει η δραπετσωνα με την λευκαδα σε ενα ματς που παμε να το παρουμε οπως ολα χωρις να φοβομαστε κανεναν

με ποιον παιζεται την πεμπτη στο final-4,που κ τι ωρα???
gate14
QUOTE(vasilakis @ Feb 8 2010, 14:51 ) *
Οταν χανεις με τετοια διαφορα απο την αρχη του αγωνα τοτε δεν μπορει να φταει η διαιτησια. Το Ψυχικο εχει υποστει
πολλα χειρουργια φετος με αποκορυφωμα το ματς με τον Εθνικο οπου γέλασαν πολυ smiley.gif όσοι ηταν στο γηπεδο.


Εσυ παρακολουθησες απο κοντα αυτο το χειρουργειο με τον Εθνικο οπως λες?
Και οντως γελασανε πολλοι (ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ) και εκλαψαν ακομα περισσοτεροι με πρωτο τον Γεωργιου smiley.gif
matzik78
QUOTE(matzik78 @ Feb 8 2010, 14:56 ) *
με ποιον παιζεται την πεμπτη στο final-4,που κ τι ωρα???

ας βοηθησει ο gate 14 an ξερει λεπτομεριες.....
gate14
QUOTE(matzik78 @ Feb 8 2010, 15:01 ) *
ας βοηθησει ο gate 14 an ξερει λεπτομεριες.....


FINAL FOUR (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ) 11/02/2010
(Μετέχουν οι 04 ομάδες που προκρίθηκαν από την Δ΄ Φάση με α/α ΝΙΚ. 50 – ΝΙΚ. 53).
54. ΝΙΚ. 50 Εθνικός - ΝΙΚ. 53 Κρόνος 18.00 μ.μ
55. ΝΙΚ. 51 Προοδευτική - ΝΙΚ. 52 Πορφύρας 20.00 μ.μ
FINAL FOUR (Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ ) 12/02/2010 20.00 μ.μ
matzik78
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 15:05 ) *
FINAL FOUR (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ) 11/02/2010
(Μετέχουν οι 04 ομάδες που προκρίθηκαν από την Δ΄ Φάση με α/α ΝΙΚ. 50 – ΝΙΚ. 53).
54. ΝΙΚ. 50 Εθνικός - ΝΙΚ. 53 Κρόνος 18.00 μ.μ
55. ΝΙΚ. 51 Προοδευτική - ΝΙΚ. 52 Πορφύρας 20.00 μ.μ
FINAL FOUR (Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ ) 12/02/2010 20.00 μ.μ

γηπεδο ξερουμε???
gate14
Ελευσινα
vasilakis
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 14:57 ) *
Εσυ παρακολουθησες απο κοντα αυτο το χειρουργειο με τον Εθνικο οπως λες?
Και οντως γελασανε πολλοι (ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ) και εκλαψαν ακομα περισσοτεροι με πρωτο τον Γεωργιου smiley.gif

Επειδη ακριβως ημουν στο γηπεδο τα λεω. Πρωτη φορα για παραδειγμα ειδα στη Δραπετσωνα ποδοσφαιρικα τακλιν σε αγωνα μπασκετ, απογειωση παικτη πανω στη γραμματεια χωρις να δινεται φαουλ κλπ κλπ. Παροτι Πειραιώτης ελπιζω η ομαδα του Ψυχικου να στειλει εικονες του αγωνα στην ομοσπονδια, επιτροπη διαιτησιας η οπου αλλου διοτι οι διαιτητες του συγκεκριμενου αγωνα ηταν επιεικωσ απαραδεκτοι. 68.gif
kaukasios
QUOTE(farasi @ Feb 8 2010, 12:28 ) *
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη απο τον κ. Δημόπουλο! Έκανα λάθος στο επώνυμο, μόλις σήμερα το πήρα είδηση και θέλω να το διορθώσω. Ο άνθρωπος έκανε οτι περνούσε απο το χέρι του για να σώσει την κατάσταση! Είναι αξιόλογος διαιτητής, με ήθος και προσωπικότητα!Τον Νικολόπουλο εννοούσα, ο οποίος αν έχει το ελάχιστο φιλότιμο θα πρέπει απο σήμερα να κρεμάσει τη σφυρίχτρα!!!

στο ελεγα χθες αλλα δεν ηθελες να το καταλαβεις.τελικα βλεπω σιγα σιγα να εμφανιζοντε και αλλες ομαδες που ειχαν προβλημα με την φιλοξενια τους στην αμαλιαδα.μενω εκπληκτος.γινονται τετοια πραγματα στην αμαλιαδα?πεφτω απο τα συννεφα!!!! smiley.gif smiley.gif
gate14
QUOTE(vasilakis @ Feb 8 2010, 15:10 ) *
Επειδη ακριβως ημουν στο γηπεδο τα λεω. Πρωτη φορα για παραδειγμα ειδα στη Δραπετσωνα ποδοσφαιρικα τακλιν σε αγωνα μπασκετ, απογειωση παικτη πανω στη γραμματεια χωρις να δινεται φαουλ κλπ κλπ. Παροτι Πειραιώτης ελπιζω η ομαδα του Ψυχικου να στειλει εικονες του αγωνα στην ομοσπονδια, επιτροπη διαιτησιας η οπου αλλου διοτι οι διαιτητες του συγκεκριμενου αγωνα ηταν επιεικωσ απαραδεκτοι. 68.gif


Μακαρι να στειλει λοιπον να δουνε στιν ομοσπονδια και τον Ευαγγελιτση , να κανουμε μια σουμα ποσες βολες βαρεσε το Ψυχικο και ποσες ο Εθνικος να γελασει και το παρδαλο κατσικι με το διδυμο της καραφλας !!!!!!!
Επισης μιας και ησουν να μας πεις για ποιο λογω η αστυνομικη δυναμη απο 2 που ηταν στην αρχη του αγωνα εφτασε το μαγικο νουμερο 12 στο τελευταιο δεκαλεπτο
6 της ομαδας Δ επιστρατευθηκαν , 3 ακομα αστυνομικοι με μπερεδακι , μεχρι και αστερατος !!!!!!
Μαλλον οι διαιτητες ειχαν προβλεψει τις αντιδρασεις του Γεωργιου και του Κυριου Ρεμεντελα και επιστρατεψαν αλλους 10 αστυνομικους γιατι δεν θα τα βγαζαν περα

ΥΓ- Απο τετοιους Πειραωτες εχουμε χορτασει ......
ΥΓ2 - Ποιος ειναι ο χορηγος του δυσμοιρου και αδικημενου Ψυχικου?
east end papagou
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 15:14 ) *
Μακαρι να στειλει λοιπον να δουνε στιν ομοσπονδια και τον Ευαγγελιτση , να κανουμε μια σουμα ποσες βολες βαρεσε το Ψυχικο και ποσες ο Εθνικος να γελασει και το παρδαλο κατσικι με το διδυμο της καραφλας !!!!!!!
Επισης μιας και ησουν να μας πεις για ποιο λογω η αστυνομικη δυναμη απο 2 που ηταν στην αρχη του αγωνα εφτασε το μαγικο νουμερο 12 στο τελευταιο δεκαλεπτο
6 της ομαδας Δ επιστρατευθηκαν , 3 ακομα αστυνομικοι με μπερεδακι , μεχρι και αστερατος !!!!!!
Μαλλον οι διαιτητες ειχαν προβλεψει τις αντιδρασεις του Γεωργιου και του Κυριου Ρεμεντελα και επιστρατεψαν αλλους 10 αστυνομικους γιατι δεν θα τα βγαζαν περα

ΥΓ- Απο τετοιους Πειραωτες εχουμε χορτασει ......
ΥΓ2 - Ποιος ειναι ο χορηγος του δυσμοιρου και αδικημενου Ψυχικου?



1- Συμπαθω την ομαδα σου.
2- Ειστε αντι-Ολυμπιακοι σωστα;;;
3- Μαλλον για τον αιμοδοτη τον Αγγελοπουλο θα λες στο Ψυχικο....
vasilakis
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 15:14 ) *
Μακαρι να στειλει λοιπον να δουνε στιν ομοσπονδια και τον Ευαγγελιτση , να κανουμε μια σουμα ποσες βολες βαρεσε το Ψυχικο και ποσες ο Εθνικος να γελασει και το παρδαλο κατσικι με το διδυμο της καραφλας !!!!!!!
Επισης μιας και ησουν να μας πεις για ποιο λογω η αστυνομικη δυναμη απο 2 που ηταν στην αρχη του αγωνα εφτασε το μαγικο νουμερο 12 στο τελευταιο δεκαλεπτο
6 της ομαδας Δ επιστρατευθηκαν , 3 ακομα αστυνομικοι με μπερεδακι , μεχρι και αστερατος !!!!!!
Μαλλον οι διαιτητες ειχαν προβλεψει τις αντιδρασεις του Γεωργιου και του Κυριου Ρεμεντελα και επιστρατεψαν αλλους 10 αστυνομικους γιατι δεν θα τα βγαζαν περα

ΥΓ- Τους Πειραιωτες να φοβασαι......
ΥΓ2 - Ποιος ειναι ο χορηγος του δυσμοιρου και αδικημενου Ψυχικου?


Δηλαδη κανονισε το Ψυχικο ποσοι αστυνομικοι θα ερθουν στη Δραπετσωνα ? Οσον αφορα τις βολες εαν δεν κερδιζε λογω διαιτητων ο Εθνικος ακομα θα βαραγανε βολες σε νεκρο χρονο και με επαναληψεις (οπως εγινε εαν θυμασαι) μεχρι να κερδισει ο Εθνικος. Εγω βλεπω μπασκετ χωρις παρωπιδες. Ποιος ειναι ο χορηγος του Ψυχικου για να βρισκεται σε αυτη τη βαθμολογικη θεση ?





gate14
QUOTE(east end papagou @ Feb 8 2010, 15:25 ) *
1- Συμπαθω την ομαδα σου.
2- Ειστε αντι-Ολυμπιακοι σωστα;;;
3- Μαλλον για τον αιμοδοτη τον Αγγελοπουλο θα λες στο Ψυχικο....


1. Να εισαι καλα φιλε
2.Ειμαστε απλα και ΜΟΝΟ Εθνικοι
3.Νομιζω πως ναι και περιμενω απαντηση smile.gif
east end papagou
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 15:27 ) *
1. Να εισαι καλα φιλε
2.Ειμαστε απλα και ΜΟΝΟ Εθνικοι
3.Νομιζω πως ναι και περιμενω απαντηση smile.gif



smiley.gif
Τοτε το Καβαλιερατο τι τον εχετε στο παγκο...;;
gate14
QUOTE(vasilakis @ Feb 8 2010, 15:26 ) *
Δηλαδη κανονισε το Ψυχικο ποσοι αστυνομικοι θα ερθουν στη Δραπετσωνα ? Οσον αφορα τις βολες εαν δεν κερδιζε λογω διαιτητων ο Εθνικος ακομα θα βαραγανε βολες σε νεκρο χρονο και με επαναληψεις (οπως εγινε εαν θυμασαι) μεχρι να κερδισει ο Εθνικος. Εγω βλεπω μπασκετ χωρις παρωπιδες. Ποιος ειναι ο χορηγος του Ψυχικου για να βρισκεται σε αυτη τη βαθμολογικη θεση ?


Αυτο καταλαβες φιλε μου ?Οτι το Ψυχικο καλεσε την αστυνομια
Και ρωτω οι διαιτητες φοβηθηκαν τον Γεωργιου και τον Κυριο Ρεμεντελα γιαυτο επιστρετεψαν αστυνομια?
Ας εβαζε τις βολες λιγα δευτερα λοιπον πριν το τελος ο Γεωργιου αν δεν κανω λαθος και θα καθαριζες ......αφου ησουν μεσα θα θυμασαι
Το γιατι βρισκεται το Ψυχικο σε αυτη την θεση αναζητησε το μεσα σε ποσταρισματα φιλων του Ψυχικου και σε αναφορες τους στο προσωπο του Ρεμεντελα οπως και στους τραυματισμους που εχει η ομαδα μας
Αυτα απο μενα και τελος φιλε Πειραιωτη , μπορεις να χαρεις την χθεσινη νικη του Ψυχικου τωρα επι του ιστορικοτατου Παπαγου
kaukasios
QUOTE(farasi @ Feb 8 2010, 15:27 ) *
Ναι δεν το είχα δεί! Σήμερα το είδα και το διόρθωσα! Εσύ έμαθες καμιά αλήθεια να μας πεις? Άστο φιλαράκι.... οι απόψεις σου μπάζουν απο παντού...Πήγαινε σε αλλο site να κάνεις πλάκα!!! Έλα γιατί έγινες αρκετά κουραστικός απο χτες....Περπάτα...

να σου πω μια αληθεια?καλη ομαδα εχετε αλλα οχι για πρωταθλητισμο.σας βλεπω στην 4 θεση.και εχεις δικιο,η αληθεια κουραζει.οποτε φορα τις παροπιδες σου και λεγε οτι θες.εχεις απολυτο δικιο.
gate14
QUOTE(east end papagou @ Feb 8 2010, 15:30 ) *
smiley.gif
Τοτε το Καβαλιερατο τι τον εχετε στο παγκο...;;


Αν νομιζεις οτι ο Σπυρος ειναι Ολυμπιακος η κρυφοολυμπιακος εισαι λαθος
Απο 10 χρονων γνωριζω τον Σπυρο .....και ειναι ΕΘΝΙΚΑΡΑ και μονο , το τι κανει στην δουλεια του ειναι αλλο θεμα
Γι'αυτο λοιπον τον εχουμε στον παγκο γιατι ο Σπυρος ειναι ΕΘΝΙΚΑΡΑ
vasilakis
QUOTE(gate14 @ Feb 8 2010, 15:31 ) *
Αυτο καταλαβες φιλε μου ?Οτι το Ψυχικο καλεσε την αστυνομια
Και ρωτω οι διαιτητες φοβηθηκαν τον Γεωργιου και τον Κυριο Ρεμεντελα γιαυτο επιστρετεψαν αστυνομια?
Ας εβαζε τις βολες λιγα δευτερα λοιπον πριν το τελος ο Γεωργιου αν δεν κανω λαθος και θα καθαριζες ......αφου ησουν μεσα θα θυμασαι
Το γιατι βρισκεται το Ψυχικο σε αυτη την θεση αναζητησε το μεσα σε ποσταρισματα φιλων του Ψυχικου και σε αναφορες τους στο προσωπο του Ρεμεντελα οπως και στους τραυματισμους που εχει η ομαδα μας
Αυτα απο μενα και τελος φιλε Πειραιωτη , μπορεις να χαρεις την χθεσινη νικη του Ψυχικου τωρα επι του ιστορικοτατου Παπαγου

Βολες μπορει παντοτε να χαθουν στο τελος. Το θεμα είναι καταρχην γιατι εφτασε το ματς να κρινεται στις βολες. Αλλο αυτο και αλλο μετα τις χαμενες βολες και ενω το Ψυχικο ηταν μπροστα να δινουν οι "διαιτητες" φαουλ, βολες επαναληψεις κλπ κλπ μεχρι να κερδίσει ο Εθνικος. Επειδη βλεπω ολους τους αγωνες του ομιλου το Ψυχικο παιζει το πιο καθαρο μπασκετ χωρις βοηθεια απο πουθενα στο πιο ησυχο γηπεδο και εχει συμπαθειες απο ολες τις ομαδες.
gate14
QUOTE(vasilakis @ Feb 8 2010, 15:42 ) *
Βολες μπορει παντοτε να χαθουν στο τελος. Το θεμα είναι καταρχην γιατι εφτασε το ματς να κρινεται στις βολες. Αλλο αυτο και αλλο μετα τις χαμενες βολες και ενω το Ψυχικο ηταν μπροστα να δινουν οι "διαιτητες" φαουλ, βολες επαναληψεις κλπ κλπ μεχρι να κερδίσει ο Εθνικος. Επειδη βλεπω ολους τους αγωνες του ομιλου το Ψυχικο παιζει το πιο καθαρο μπασκετ χωρις βοηθεια απο πουθενα στο πιο ησυχο γηπεδο και εχει συμπαθειες απο ολες τις ομαδες.


Ειπα να το σταματησω αλλα πας να μας τρελλανεις
Θες να πεις τωρα οτι το γηπεδο εγινε ανω κατω , νεοι γεροι γυναικες και παιδια του Εθνικοι σιχτιριαζαν απο χομπυ?
ΕΛΕΟΣ !!!!!!
Και ειπαμε ο ενας απο τους δυο διαιτητες και στο ματς με τον Χολαργο εκανε οτι μπορουσε για να γυρισει το ματς
Ας συμφωνησουμε οτι ηταν αστειοι οι διαιτητες και ΤΕΛΟΣ , μην το συνεχισουμε
gunclub
QUOTE(KAKALOS @ Feb 8 2010, 02:05 ) *
μολισ γυρισαμε απο βονιτσα.....το παιχνιδι σημερα ηταν χαμενο πριν ξεκινησει διστυχως και αυτα που ακουγοντουσαν απλα επαληθευτηκαν(σε αντιθεση με κατι αλλα που δηθεν ακουγοντε για σερβους παιχτες)οι 2 διαιτητες εκαναν ισως την χειροτερη σφαγη που εχω δει ποτε στην ζωη μου με την βονιτσα να σκοραρει μονο με βολες ενω εμεισ πρεπει να βαρεσαμε περιπου 12-14 βολες σε ολο το παιχνιδι!χαρακτηριστικο ειναι οτι στο 4ο δεκαλεπτο το πρωτο ομαδικο της βονιτσας σφυριχθηκε στο 6 λεπτο!!!!!!οι οπαδοι της βονιτσας προκλητικοτατοι βρυζαν ολους τους παιχτες μανες και οτι αλλο υπαρχει αναψανε καπνογονο μεσα στο κλειστο και εγινε χαμαμ....ενω για τελευταιο κρατησα την κορυφαια στιγμη.....ο παιχτης με το νουμερο 11 το 4ρι τους σε φαση επανω βριζει την μανα του μακρη και ενω ο νικος παιζει με πενθος για την μητερα του με αποτελεσμα να φαει αντιαθλητικο και ο 11 να συνεχιζει να γελαει προκλητικα!!!!απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ και ψευτομαγκακι!!το παιχνιδι διακοπηκε για 10 λεπτα...αυτα.....με την βονιτσα μας επαιξε ο διαιτητης που μας ειχε παιξει και με την ΕΑΠ και ηταν και παλι προκλητικος....δε ξερω αλλα στην επαρχια ερχοντε συγκεκριμενοι διαιτητες και κανουν οτι θελουν

Eίναι ντροπή να είσαι <<αθλητής>> και να γράφεις τέτοια ψέματα.Οσες ομάδες πέρασαν απ'τη Βόνιτσα,πολλές κέρδισαν κιόλας δεν είχαν κανένα παράπονο για τη φιλοξενία.Εσυ γιατί κάνεις οτι δε ξέρεις γιατί υπήρχε αυτή η ατμόσφαιρα?Ξεχνάς πολύ εύκολα φαίνεται.Οσο για τη κόλαση που γράφετε ορισμενοι ,είναι για γέλια.Αντεκλίσεις μεταξύ παικτών πάντα υπάρχουν, αλλά να στοχοποιείς τον Κουλουριώτη είναι άνανδρο.Εγω δε ξέρω τι εγινε στη συγκεκριμένη φάση ,το να το συνεχίζεις όμως δείχνει πολλά όπως και να λέτε οτι θαρθουμε στου Παπάγου για να το συνεχίσουμε.Καλό λοιπον ειναι για το καλό της ομάδασας να κάνετε λιγο αυτοκριτική και να σκεφτείτε γιατι βάλατε μόνο 20 πόντους στο ημιχρονο ,που χωρίς τους διαιτητές δε θα βάζατε ούτε 10! Συλλυπητήρια στον αθλητή Μακρή.
gate14
QUOTE(gunclub @ Feb 8 2010, 15:47 ) *
Eίναι ντροπή να είσαι <<αθλητής>> και να γράφεις τέτοια ψέματα.Οσες ομάδες πέρασαν απ'τη Βόνιτσα,πολλές κέρδισαν κιόλας δεν είχαν κανένα παράπονο για τη φιλοξενία.Εσυ γιατί κάνεις οτι δε ξέρεις γιατί υπήρχε αυτή η ατμόσφαιρα?Ξεχνάς πολύ εύκολα φαίνεται.Οσο για τη κόλαση που γράφετε ορισμενοι ,είναι για γέλια.Αντεκλίσεις μεταξύ παικτών πάντα υπάρχουν, αλλά να στοχοποιείς τον Κουλουριώτη είναι άνανδρο.Εγω δε ξέρω τι εγινε στη συγκεκριμένη φάση ,το να το συνεχίζεις όμως δείχνει πολλά όπως και να λέτε οτι θαρθουμε στου Παπάγου για να το συνεχίσουμε.Καλό λοιπον ειναι για το καλό της ομάδασας να κάνετε λιγο αυτοκριτική και να σκεφτείτε γιατι βάλατε μόνο 20 πόντους στο ημιχρονο ,που χωρίς τους διαιτητές δε θα βάζατε ούτε 10! Συλλυπητήρια στον αθλητή Μακρή.


40 βολες η Βονιτσα 12 ο Εθνικος
Εχε χαρη που εχεις σαν logo τους DEAD MOON αλλιως θα το συνεχιζα
Καλη συνεχεια στην Βονιτσα smiley.gif
east end papagou
QUOTE(gunclub @ Feb 8 2010, 15:47 ) *
Eίναι ντροπή να είσαι <<αθλητής>> και να γράφεις τέτοια ψέματα.Οσες ομάδες πέρασαν απ'τη Βόνιτσα,πολλές κέρδισαν κιόλας δεν είχαν κανένα παράπονο για τη φιλοξενία.Εσυ γιατί κάνεις οτι δε ξέρεις γιατί υπήρχε αυτή η ατμόσφαιρα?Ξεχνάς πολύ εύκολα φαίνεται.Οσο για τη κόλαση που γράφετε ορισμενοι ,είναι για γέλια.Αντεκλίσεις μεταξύ παικτών πάντα υπάρχουν, αλλά να στοχοποιείς τον Κουλουριώτη είναι άνανδρο.Εγω δε ξέρω τι εγινε στη συγκεκριμένη φάση ,το να το συνεχίζεις όμως δείχνει πολλά όπως και να λέτε οτι θαρθουμε στου Παπάγου για να το συνεχίσουμε.Καλό λοιπον ειναι για το καλό της ομάδασας να κάνετε λιγο αυτοκριτική και να σκεφτείτε γιατι βάλατε μόνο 20 πόντους στο ημιχρονο ,που χωρίς τους διαιτητές δε θα βάζατε ούτε 10! Συλλυπητήρια στον αθλητή Μακρή.



Ο Παπαγου που κολαει σε ολα αυτα...;;;;;
GENERALISSIMO
QUOTE(farasi @ Feb 8 2010, 14:40 ) *
Κάλα μην παίρνεις όρκο κιόλας! Εσείς πέρισυ διακόψατε το παιχνίδι για 20 λεπτά επειδή χάνατε με 10 πόντους στο τρίτο 10λεπτο!Μπήκαν στα αποδυτήρια οι διαιτητές και αναμορφωμένοι κατα την έξοδο τους σας έδωσαν το παιχνίδι! Και έτσι σωθήκατε κιόλας! Όταν θα μιλάς με εμένα θα εισαι διαβασμένος και προσεκτικός!!! Και να μάθεις στη ζωή σου να λες αλήθειες! Όπως είπα και σε έναν φίλο χτες, το να λες αλήθειες είναι μαγκιά!!!

Για πες μας εσύ που ξέρεις...Πως διακόπηκε το παιγχνίδι;;Από τους 5 φιλάθλους που ήταν στην εξέδρα;;Ακόμα έχω την έκθεση των διαιτητών με τις ανοησίες που έγραψαν..Ετσι γούσταραν(οι διατητές) και το διέκοψαν.5 άτομα ήμασταν στην κερκίδα .Τώρα αν αναμορφώθηκαν ερχόμενοι από τα αποδυτήρια να μας το εξηγήσεις εσύ που έβγαλες δελτίο σε παίκτη καταχείμωνο.Ειμαι διαβασμένος εγώ;;; smiley.gif
gate14
παει να σπασει ρεκορ Postαρισματος και αναγνωσιμοτητας ο 1ος Ομιλος ... smiley.gif
Καποιοι χτς βραδυ δεν κοιμηθηκαν και απαντουσαν ο ενας στον αλλο , καποιοι δεν εχουμε δουλεψει σημερα ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ smiley.gif
oymperto eko
QUOTE(KAKALOS @ Feb 8 2010, 02:05 ) *
μολισ γυρισαμε απο βονιτσα.....το παιχνιδι σημερα ηταν χαμενο πριν ξεκινησει διστυχως και αυτα που ακουγοντουσαν απλα επαληθευτηκαν(σε αντιθεση με κατι αλλα που δηθεν ακουγοντε για σερβους παιχτες)οι 2 διαιτητες εκαναν ισως την χειροτερη σφαγη που εχω δει ποτε στην ζωη μου με την βονιτσα να σκοραρει μονο με βολες ενω εμεισ πρεπει να βαρεσαμε περιπου 12-14 βολες σε ολο το παιχνιδι!χαρακτηριστικο ειναι οτι στο 4ο δεκαλεπτο το πρωτο ομαδικο της βονιτσας σφυριχθηκε στο 6 λεπτο!!!!!!οι οπαδοι της βονιτσας προκλητικοτατοι βρυζαν ολους τους παιχτες μανες και οτι αλλο υπαρχει αναψανε καπνογονο μεσα στο κλειστο και εγινε χαμαμ....ενω για τελευταιο κρατησα την κορυφαια στιγμη.....ο παιχτης με το νουμερο 11 το 4ρι τους σε φαση επανω βριζει την μανα του μακρη και ενω ο νικος παιζει με πενθος για την μητερα του με αποτελεσμα να φαει αντιαθλητικο και ο 11 να συνεχιζει να γελαει προκλητικα!!!!απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ και ψευτομαγκακι!!το παιχνιδι διακοπηκε για 10 λεπτα...αυτα.....με την βονιτσα μας επαιξε ο διαιτητης που μας ειχε παιξει και με την ΕΑΠ και ηταν και παλι προκλητικος....δε ξερω αλλα στην επαρχια ερχοντε συγκεκριμενοι διαιτητες και κανουν οτι θελουν

καταρχήν φίλε στη Βόνιτσα έγινε ένα ματς που έπρεπε η Βόνιτσα να κερδίσει με 20 πόντους αν δεν κόλαγε στη ζώνη στο τρίτο δεκάλεπτο.Εξάλλου στο ημίχρονο κέρδιζε με 12.Όσον αφορά τους διαιτητές γλίτωσαν το Μακρή από το ντεσκαλιφιέ που έπρεπε να πάρει,ανεξάρτητα από την αιτία.Εγώ που σου τα λέω αυτά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αν μου συνέβαινε το ίδιο. Ισως πολύ χειρότερα. Την αντίδραση του Μακρή εγώ τη δικαιολογώ όταν μάθαμε την αιτία της έκρηξής του.Αλλά δεν παύει να παίζει μπάσκετ ξέροντας πως μπορεί να ακούσει οτιδήποτε, είτε από την κερκίδα είτε από αντιπάλους μέσα στο παιχνίδι. Οσοι έχουμε παίξει μπάσκετ ξερουμε τι εννοώ.
Ο κόσμος όπως θα είδες άρχισε να βρίζει μετα το ανταθλητικό του Μακρή.Και στο κάτω κάτω που να ξέρει το πρόβλημα που αντιμετωπίζει.Το καπνογόνο που άναψε και προκάλεσε τη διακοπή το έβγαλε εξω ο ίδιος ο πρόεδρος της Βόνιτσας.
Και αφού ήσουν εκεί θα είδες πως τον Μακρή προσπαθούσαν να τον καθυσηχάσουν οι παράγοντες και οι αθλητές της Βόνιτσας. Και μην ξεχνάς ότι και στο πρώτο ματς διακόπηκε το παιχνίδι γιατι οι φίλαθλοι του Εθνικού χτυπούσαν τον πατέρα αθλητή της Βόνιτσας.Εν πάσει περιπτώσει μην ισοπεδόνουμε και την προσπάθεια της Βόνιτσας από ένα γεγονός ατυχές.Αν και ο Κουλουριώτης ήξερε το πρόβλημα δεν νομίζω να του μιλούσε έτσι.Για μας που τον ξέρουμε δεν είναι τέτοιο παιδι.Αλλά στην ένταση του αγώνα λέμε και κάτι παραπάνω που δυστυχώς μπορεί να επιφέρει ένταση εκεί που δεν το περιμένεις.
gate14
Εμεις οτι ειναι να πουμε το λεμε στα ισια
Ενα μεγαλο μπραβο στον ΑΘΛΗΤΗ της Βονιτσας ΒΑΒΕΤΣΗ που μονος τους τα εβαλε με κατι τελειωμενους που καναν εισβολη στα αποδυτηρια
Ενα μεγαλο μπραβο στην ΔΙΟΙΚΗΣΗ της Βονιτσας που εσκιζε τα ρουχα της γιατι αυτοι οι τελειωμενοι ηταν απο Αμφιλοχια μερια (η πλειοψηφια) και 2-3 απο αυτους Βονιτσα
Απο εκει και περα ειπαμε τα λεμε ολα , δεν ξερω αν ηταν πατερας αθλητη αυτος που εφαγε μια oμπρελια στον πρωτο γυρο ξερω ομως ΣΙΓΟΥΡΑ πως ειχαν βαλει καποιοι μπροστα μια κοπελιτσα η οποια ΕΒΡΙΖΕ τον Παρισο και τον Συρογλου
ΑΥΤΑ
Καλη συνεχεια

ΥΓ - Ο <<ΚΥΡΙΟΣ>> Κουλουριωτης να βγει να ζητησει ΣΥΓΝΩΜΗ αν θελει η λεξη Κυριος να βγει απο τα εισαγωγικα
Κυριος ηταν ο Βαβετσης και κυριοι ηταν οσοι σταθηκαν στο υψος των περιστασεων
Μεχρι και τωρα συγνωμη δεν εχει ζητησει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.