Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
GENERALISSIMO
QUOTE(gate14 @ Oct 10 2009, 09:47 ) *
Ο Εθνικος ειναι ενας ειναι ο Εθνικος Πειραιως ....και σε ποδοσφαιρο και σε μπασκετ και σε πολο και σε βολλευ
Ουτε σωθηκε απο κανενα αρθρο 44 χαριστικα απο το κρατος ουτε τιποτε ο Εθνικος Πειραιως rolleyes.gif
Εμεις δηλωσαμε εδρα της Δραπετσωνα και οι ωρες που μας παραχωρειται τις Κυριακες το γηπεδο ειναι αυτες
ΤΕΛΟΣ
Επισης φιλε θα πρεπει να γνωριζεις οτι ο Εθνικος περιφερεται απο γηπεδο σε γηπεδο παιζοντας σχεδον καθημερινα φιλικα παιχνιδια μονο και μονο γιατι οι ωρες που το γηπεδο μας παραχωρειται δεν ειναι πολλες, και ετσι αναγκαζομαστε να παιζουμε φιλικα σε ολη την Αττικη
Αν τωρα θελει κανενας Παπαγου να παιξει αργοτερα με εμας κανενα προβλημα ας μας βρει και ουδετερο γηπεδο και θα ειμαστε ολοι εκει ....
Αν ο φιλος MBANDA ενδιαφερεται να μαθει ποιος ειναι ο Εθνικος που παιζει στο μπασκετ ,και εχει καποια δευτερη ομαδα εκτος της ΑΕΚ να ασχολειται και να παιζει στον 1ο Ομιλο του Νοτου με χαρα θα τον υποδεχτουμε στην Δραπετσωνα
Ας δει παρακατω και ενα επετειακο videaki του ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΑΝΗΣ να του λυθει η απορια ποιος ειναι ο Εθνικος Μανης .....
http://www.youtube.com/watch?v=wiPZ6m12NV4

Αν είναι έτσι κανένα πρόβλημα...Πάντως το "κανενας Παπαγου" δεν λέγεται για το μπάσκετ.Γιατί για μπάσκετ μιλάμε εδώ.¨οπως στο ποδόσφαιρο δεν λέγεται το "κανένας Εθνικός"
gate14
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 10 2009, 11:47 ) *
Αν είναι έτσι κανένα πρόβλημα...Πάντως το "κανενας Παπαγου" δεν λέγεται για το μπάσκετ.Γιατί για μπάσκετ μιλάμε εδώ.¨οπως στο ποδόσφαιρο δεν λέγεται το "κανένας Εθνικός"


Το κανενας Παπαγου γραφτηκε απο λαθος .Γραψε λαθος αλλα να λειπουν και οι <<ΠΗΡΟΥΝΙΕΣ>> οκ ?
fanis#10
QUOTE(karfi @ Oct 10 2009, 05:55 ) *
Τρια φιλικα διεξαγονται σημερα ημερα Σαββατο:
" Κοροιβος Αμαλιαδας - Εσπερος ΑΟΠΑ "
" ΕΑΠ- Δοξα Λευκαδας "
" Σπαρτιατικος - Παλαιο Φαληρο"
Τελος ο Παπαθανασιου ( περυσι επαιζε Πορφυρα) απο τον Σπαρτιατικο μια εβδομαδα πριν ξεκινησει το πρωταθλημα!!! Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το θεμα?

Μήπως, λέω εγώ, συνδέεται κάπως με την περίπτωση Ιμπέζα; Ρισκάρω να κάνω την υπόθεση ότι τα χρήματα για την απόκτηση του τελευταίου ήταν πολλά οπότε κάπως έπρεπε να "ελαφρύνει" το μπάτζετ... Εκτός αν ο Παπαθανασίου παίζει στις θέσεις των ψηλών (δεν το γνωρίζω για να είμαι ειλικρινής) οπότε εξηγείται πιο λογικά αυτό, μετά τη, διαφαινόμενη, απόκτηση Ιμπέζα... Πάντως δεν έχω παράπονο, οι παράγοντες της Σπάρτης συνεχίζουν να μας εκπλήσσουν ποικιλοτρόπως!
karfi
QUOTE(fanis#10 @ Oct 10 2009, 13:13 ) *
Μήπως, λέω εγώ, συνδέεται κάπως με την περίπτωση Ιμπέζα; Ρισκάρω να κάνω την υπόθεση ότι τα χρήματα για την απόκτηση του τελευταίου ήταν πολλά οπότε κάπως έπρεπε να "ελαφρύνει" το μπάτζετ... Εκτός αν ο Παπαθανασίου παίζει στις θέσεις των ψηλών (δεν το γνωρίζω για να είμαι ειλικρινής) οπότε εξηγείται πιο λογικά αυτό, μετά τη, διαφαινόμενη, απόκτηση Ιμπέζα... Πάντως δεν έχω παράπονο, οι παράγοντες της Σπάρτης συνεχίζουν να μας εκπλήσσουν ποικιλοτρόπως!

Αυτα συμβαινουν σε καθε επαρχιακη ομαδα με ελλειψη εμπειριας σε εθνικες κατηγοριες. Η Κεφαλλονια περυσι πηγαινε για πρωταθλημα και φετος δεν μπορεσε καν να δηλωσει συμμετοχη σε αυτο.Ο ιστορικος Πειραικος υποβιβαστικε στην Α' εσκανα και μετα ηρθε η διαλυση. Ο κακος σχεδιασμος σε συνδυασμο με την ελλειψη εμπειριας των ανθρωπων που την απαρτιζουν οδηγουν σε ασχημες καταστασεις.
MBANDA
QUOTE(gate14 @ Oct 10 2009, 09:47 ) *
Ο Εθνικος ειναι ενας ειναι ο Εθνικος Πειραιως ....και σε ποδοσφαιρο και σε μπασκετ και σε πολο και σε βολλευ
Ουτε σωθηκε απο κανενα αρθρο 44 χαριστικα απο το κρατος ουτε τιποτε ο Εθνικος Πειραιως rolleyes.gif
Επισης φιλε θα πρεπει να γνωριζεις οτι ο Εθνικος περιφερεται απο γηπεδο σε γηπεδο παιζοντας σχεδον καθημερινα φιλικα παιχνιδια μονο και μονο γιατι οι ωρες που το γηπεδο μας παραχωρειται δεν ειναι πολλες, και ετσι αναγκαζομαστε να παιζουμε φιλικα σε ολη την Αττικη
Αν ο φιλος MBANDA ενδιαφερεται να μαθει ποιος ειναι ο Εθνικος που παιζει στο μπασκετ ,και εχει καποια δευτερη ομαδα εκτος της ΑΕΚ να ασχολειται και να παιζει στον 1ο Ομιλο του Νοτου με χαρα θα τον υποδεχτουμε στην Δραπετσωνα
Ας δει παρακατω και ενα επετειακο videaki του ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΑΝΗΣ να του λυθει η απορια ποιος ειναι ο Εθνικος Μανης .....
http://www.youtube.com/watch?v=wiPZ6m12NV4


Λοιπόν
Ευχαριστώ για το επετειακό υλικό του Εθνικού Μάνης. Άξιοι συγχαρητηρίων και οι ερασιτέχνες παράγοντες και οι παίχτες των επαρχιακών σωματίων. Πρεσβεύω και εγώ τις ίδιες ρομαντικές αρχές, προ του άρθρου 44, 666 κτλ
Την ερώτησή μου για την σχέση του Εθνικού Πειραιώς με τον Μάνης την προκάλεσαν αυτά που διάβασα πριν μερικά χρόνια περί αλλαγής ονόματος. Είχε αλλάξει και ξανα-άλλαξε? Το σημειώνω χωρίς να …πεθάνω για απάντηση και χωρίς καμία διάθεση για υπονοούμενα.
Η «περιφορά» του Εθνικού από γηπέδου σε γυμναστήριο και τούμπαλιν είναι αποτέλεσμα της γύμνιας του Πειραιά (Δες την κατρακύλα του Πειραϊκού) και πολλών άλλων περιοχών από σοβαρούς παράγοντες.
Ο Εθνικός, έχασε το Καραϊσκάκη (και το γήπεδο και το βοηθητικό) και ξενιτεύτηκε χωρίς να ανοίξει μύτη για χάριν του Ολυμπιακού που τελικά δεν ήταν προς χάριν του Ολυμπιακού αλλά του Προέδρου του ο οποίος είναι προσωπικά ο Ιδιοκτήτης της Εταιρείας που έχει το Καραϊσκάκη??. Έτσι δεν προέκυψε από την πρόσφατη αγορά ποσοστού του γηπέδου?
Επομένως ας μην φωνάζει ο Εθνικός για την εκδίωξη. Κάποιοι Εθνικοί συμφώνησαν τότε. Κάποιοι λένε με το αζημίωτο. Εγώ πιστεύω για το καλό της ….πατρίδας και του …αθλητισμού.
Το κακό είναι ότι μαζί με τον Εθνικό έχασε και όλος ο Πειραιάς αλλά και οι γύρω δήμοι τις εγκαταστάσεις του βοηθητικού και μαράζωσαν και όλα τα σωματεία που στήριζαν τον Στίβο.
Μην μου προσάπτεται λοιπόν διαθέσεις που δεν έχω. Αν υπάρχει κάτι που πληγώνει βρείτε το και γιατρέψτε το.
gunclub
Η Ουσία της υπόθεσης είναι γιατί να υποχρεώνονται ομάδες της επαρχίας,να διανυκτερεύουν στην Αθήνα (σκεφτείτε το κόστος μιας αποστολής) για να παίζουν την άλλη μέρα το πρωί. shot.gif Αυτο βέβαια δεν εχει να κάνει με κανένα εθνικό.Αυτοί τη δουλειά τους κάνουν όπως κάπιοι άλλοι κάνουν χρόνια τώρα σαυτους. blove.gif
ΑΚΡΙΔΑΣ
QUOTE(karfi @ Oct 10 2009, 04:55 ) *
Τρια φιλικα διεξαγονται σημερα ημερα Σαββατο:
" Κοροιβος Αμαλιαδας - Εσπερος ΑΟΠΑ "
" ΕΑΠ- Δοξα Λευκαδας "
" Σπαρτιατικος - Παλαιο Φαληρο"
Τελος ο Παπαθανασιου ( περυσι επαιζε Πορφυρα) απο τον Σπαρτιατικο μια εβδομαδα πριν ξεκινησει το πρωταθλημα!!! Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το θεμα?


ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 69-52 Το Σάββατο (με ελείψεις στις συνθέσεις τους)
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 71-63 Σήμερα Κυριακή (με πλήρεις συνθέσεις)


QUOTE(ΑΚΡΙΔΑΣ @ Oct 11 2009, 14:28 ) *
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 69-52 Το Σάββατο (με ελείψεις στις συνθέσεις τους)
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 71-63 Σήμερα Κυριακή (με πλήρεις συνθέσεις)


Παιδιά σόρυ ο δαίμονας του τυπογραφείου. ξανά:
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 52-69 Το Σάββατο (με ελείψεις στις συνθέσεις τους)
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 71-63 Σήμερα Κυριακή (με πλήρεις συνθέσεις)
fanis#10
QUOTE(ΑΚΡΙΔΑΣ @ Oct 11 2009, 15:28 ) *
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 69-52 Το Σάββατο (με ελείψεις στις συνθέσεις τους)
ΣΠΑΡΤΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 71-63 Σήμερα Κυριακή (με πλήρεις συνθέσεις)

Καλά τι διάολο, 10 το πρωί παίζανε;; rolleyes.gif Μπορώ να πω ότι με εκπλήσσουν ευχάριστα τα αποτελέσματα για το Σπαρτιατικό αφού το Π.Φάληρο θεωρητικά έχει ομάδα που πάει να χτυπήσει άνοδο... Η εικόνα της ομάδας ήταν γενικά καλή; Έπαιξε και Ιμπέζα; Αν έχεις και πόντους των δύο ομάδων δημοσίευσέ τους σε παρακαλώ...

Με επηρέασε και εμένα ο δαίμονας βλέπω γιατί μέχρι να τελειώσω το κείμενό μου υπήρξε αλλαγή των αποτελεσμάτων... 71.gif
Jabar
QUOTE(karfi @ Oct 10 2009, 05:55 ) *
Τρια φιλικα διεξαγονται σημερα ημερα Σαββατο:
" Κοροιβος Αμαλιαδας - Εσπερος ΑΟΠΑ "
" ΕΑΠ- Δοξα Λευκαδας "
" Σπαρτιατικος - Παλαιο Φαληρο"
Τελος ο Παπαθανασιου ( περυσι επαιζε Πορφυρα) απο τον Σπαρτιατικο μια εβδομαδα πριν ξεκινησει το πρωταθλημα!!! Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το θεμα?

Πόσο ήρθαν τα ΕΑΠ και Κόροιβος με Λευκάδα και Εσπερο?
ΑΚΡΙΔΑΣ
QUOTE(fanis#10 @ Oct 11 2009, 14:35 ) *
Καλά τι διάολο, 10 το πρωί παίζανε;; rolleyes.gif Μπορώ να πω ότι με εκπλήσσουν ευχάριστα τα αποτελέσματα για το Σπαρτιατικό αφού το Π.Φάληρο θεωρητικά έχει ομάδα που πάει να χτυπήσει άνοδο... Η εικόνα της ομάδας ήταν γενικά καλή; Έπαιξε και Ιμπέζα; Αν έχεις και πόντους των δύο ομάδων δημοσίευσέ τους σε παρακαλώ...

Με επηρέασε και εμένα ο δαίμονας βλέπω γιατί μέχρι να τελειώσω το κείμενό μου υπήρξε αλλαγή των αποτελεσμάτων... 71.gif

Έπαιξε ο Ιμπέζα και στα δυο παιχνίδια και γενικά ήταν αρκετά καλός. Στο δεύτερο παιχνίδι έπαιξαν απο το Π. Φάληρο και ο Μακρής και ο Εμανουηλίδης. Πολύ καλή περφέρεια το Φάληρο αδύναμη ομάδα όμως στους ψηλούς. Το αντίστροφο ο Σπαρτιατικός ψάχνεται ακόμα στο παιχνίδι επιθετικά.
akatalhlos
QUOTE(Jabar @ Oct 11 2009, 17:13 ) *
Πόσο ήρθαν τα ΕΑΠ και Κόροιβος με Λευκάδα και Εσπερο?

εαπ-λευκαδα 70-63 χαλια η λευκαδα παρτε 1ασο
kaukasios
QUOTE(Jabar @ Oct 11 2009, 17:13 ) *
Πόσο ήρθαν τα ΕΑΠ και Κόροιβος με Λευκάδα και Εσπερο?

h αμαλιαδα κερδισε στην παραταση τον εσπερο που του ελειπαν 2 βασικοι παικτες.
kaukasios
QUOTE(akatalhlos @ Oct 11 2009, 23:00 ) *
εαπ-λευκαδα 70-63 χαλια η λευκαδα παρτε 1ασο

h λευκαδα επαιξε κομπλε?
fanis#10
QUOTE(ΑΚΡΙΔΑΣ @ Oct 11 2009, 22:31 ) *
Έπαιξε ο Ιμπέζα και στα δυο παιχνίδια και γενικά ήταν αρκετά καλός. Στο δεύτερο παιχνίδι έπαιξαν απο το Π. Φάληρο και ο Μακρής και ο Εμανουηλίδης. Πολύ καλή περφέρεια το Φάληρο αδύναμη ομάδα όμως στους ψηλούς. Το αντίστροφο ο Σπαρτιατικός ψάχνεται ακόμα στο παιχνίδι επιθετικά.

Τι να πω, οψώμεθα την Κυριακή στο γήπεδο της ΕΑΠ... Εγώ τουλάχιστον θα είμαι εκεί και πιστεύω ότι όλο και κάποιος άλλος Σπαρτιάτης θα βρεθεί εκεί. Πρώτο παιχνίδι σε εθνική κατηγορία ύστερα από 25 χρόνια άλλωστε είναι αυτό!
score
Ιμπεζα στη Σπάρτη...
Καμαριωτης στην Αμαλιάδα...
Οι υπόλοιποι πανε με το σταυρό στο χέρι ή κάνουν τα στραβά μάτια γιατί έχουν τη φωλιά τους λερωμένη?
Και ασχολούμαστε ακόμα με το ελληνικό μπασκετ........
KAKALOS
καλησπερα και απο μενα....ο εθνικος οσο και να ενοοχλει καποιους δεν ειναι στο χερι του να παιζει τις ωρες που θελει δεν ειναι σε θεση να κανει προοπονηση τισ ωρες που θελει δεν ειναι σε θεση να παιζει στο γηπεδο που θελει ....φιλοξενουμαστε απο το γηπεδο της δραπετσωνας και οι ωρες που εχουμε εκει ειναι περιορισμενες για να εχουμε την ευκολια να κανουμε και διαχειρηση!ειμαι παιχτης του εθνικου και σκεφτειτε οσοι παιζεται ή παιξατε μπασκετ αν ειναι καλο και για μας να παιιζουμε τοσο νωρις!δεν ειναι πλεονεκτημα του εθνικου πιιστευω γιατι εμεις αναγκαζομαστε να παιζουμε συνεχεια τετοιες ωρες σε αντιθεση με τις υπολοιπες ομαδες που θα το κανουν μια αγωνιστικη το χρονο!ο πειραιας δεν εχει γηπεδα φιλοι μου η εδρα μας ειναι το παπαστρατειο αλλα ειναι κλειστο εδω και πολυ καιρο!περυσι οπως και φετος περιφερομαστε απο γηπεδο σε γηπεδο προκειμενου να προπονηθουμε και αυτο επιισης δεν νομιζω να ειναι πλεονεκτημα δικο μας!ακομα ομως και τα πραγματα αν ηταν οπως τα λετε καποιοι και ο εθνικος επαιζε παρασκηνιακα τετοια ωρα για ερχετε ο κοσμος του σκεφτειτε οτι ειναι και καλο για το μπασκετακι που ολοι αγαπαμε ενα γηπεδο 3ης εθνικης να εχει 500-1000 ατομα σε καθε αγωνα του!εγω και αντιπαλος να ημουν θα μαρεσε να παιζω σε γεματο γηπεδο με ατμοσφαιρα που δεν εχουν ουτε γηπεδα α1!μη βιαζεστε λοιπον να κρινετε μια προσπαθεια οπως αυτη που κανει η ομαδα μου παρασκηνιακα αλλα ισως θα επρεπε να την θαυμαζετε κιολας γιατι ειναι ενας μικρος αθλος κυριος για μας τουσ αθλητες
kaukasios
QUOTE(score @ Oct 12 2009, 16:56 ) *
Ιμπεζα στη Σπάρτη...
Καμαριωτης στην Αμαλιάδα...
Οι υπόλοιποι πανε με το σταυρό στο χέρι ή κάνουν τα στραβά μάτια γιατί έχουν τη φωλιά τους λερωμένη?
Και ασχολούμαστε ακόμα με το ελληνικό μπασκετ........

λογικα θα γινουν ενστασεις απο τις αλλες ομαδες αλλα δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχουν.
κατα τα αλλα μου αρεσουν οι παραγοντες της αμαλιαδας που οπως οι ιδιοι λενε διακρινονται για την ηθικη τους αλλα τηνν μεταγραφη απο την πισω πορτα την κανουν.
akatalhlos
QUOTE(kaukasios @ Oct 12 2009, 17:09 ) *
λογικα θα γινουν ενστασεις απο τις αλλες ομαδες αλλα δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχουν.
κατα τα αλλα μου αρεσουν οι παραγοντες της αμαλιαδας που οπως οι ιδιοι λενε διακρινονται για την ηθικη τους αλλα τηνν μεταγραφη απο την πισω πορτα την κανουν.

η αμαλιαδα δεν εκανε μεταγραφη 30αρη τον συνοδινο?ο καμαριωτης περυσι επαιζε στην λευκαδα οχι στην ολυμπιαδα
Jabar
QUOTE(score @ Oct 12 2009, 16:56 ) *
Ιμπεζα στη Σπάρτη...
Καμαριωτης στην Αμαλιάδα...
Οι υπόλοιποι πανε με το σταυρό στο χέρι ή κάνουν τα στραβά μάτια γιατί έχουν τη φωλιά τους λερωμένη?
Και ασχολούμαστε ακόμα με το ελληνικό μπασκετ........

Αν το ψάξεις θα δεις δεν μπορεις να αποδείξεις τίποτα.
dream-player
QUOTE(akatalhlos @ Oct 11 2009, 23:00 ) *
εαπ-λευκαδα 70-63 χαλια η λευκαδα παρτε 1ασο



3 άσσους έχει....δεν τράβηξε κανένας..??
diama13
ο εθνικος κερδισε τον φαρο 60-72... blove.gif
fanis#10
Κάτι πήρε το αυτί μου για Καυκή στη Σπάρτη (πέρυσι στον Άλιμο)... Ξέρει κανείς κάτι;
gunclub
QUOTE(fanis#10 @ Oct 13 2009, 14:33 ) *
Κάτι πήρε το αυτί μου για Καυκή στη Σπάρτη (πέρυσι στον Άλιμο)... Ξέρει κανείς κάτι;

O Kαυκής Βασίλης είναι ο άσος της Βόνιτσας,αν ενοείς αυτόν. shot.gif
spyrosvon
ΤΕΛΙΚΑ Η ΒΟΝΙΤΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ.
GENERALISSIMO
QUOTE(Jabar @ Oct 12 2009, 20:16 ) *
Αν το ψάξεις θα δεις δεν μπορεις να αποδείξεις τίποτα.

¨Εχω την απάντηση...χωρις να είμαι ο Σέρλοκ Χολμς.Οι δύο παίκτες που μεταγραφηκαν 'προχτές" σε Σπαρτιατικό και Κόροιβο έκανα την εξής κομπίνα.¨Εκαναν εικονικα συνβόλαια με ομάδες της Α2 ,εκεί δεν πατησαν ουτε για προετοιμασία και τώρα πήραν μεταγραφές στη Γ Εθνική "παρακάμπτωντας" ετσι το κώλυμα οτι περυσι επιαζαν στη Γ Εθνική.Δηλαδή θεωρήθηκαν παικτες της Α2 για τους μη αγωνιστικούς μήνες Αυγουστο,Σεπτέμβριο smiley.gif Γ-Ελλάς το μεγαλέιο σου.Καταργείστε επιτέλους αυτη τη φαρσοκωμωδία που λέγεται μεταγραφική περίοδος 10 ημερών.τουλάχιστον να μην κοροιδευτε του εαυτούς σας(Για ομοσπονδία)... 68.gif
gunclub
QUOTE(spyrosvon @ Oct 13 2009, 18:01 ) *
ΤΕΛΙΚΑ Η ΒΟΝΙΤΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ.

Aν ισχύει αυτό 5 μέρες πριν αρχίσει το πρωτάθλημα,πρέπει άμεσα να καταθέσει το καταστατικό και να αποχωρίσει απο το πρωτάθλημα σε ενδειξη διαμαρτυρίας. Που ξανακούστηκε για ένα μπουκάλι που πετάχτηκε(απο κάποιο ανεγκέφαλο) στον α.χώρο να καταδικαζεσαι σε υποβιβασμό? shot.gif
where_amazing_happens
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 13 2009, 18:15 ) *
¨Εχω την απάντηση...χωρις να είμαι ο Σέρλοκ Χολμς.Οι δύο παίκτες που μεταγραφηκαν 'προχτές" σε Σπαρτιατικό και Κόροιβο έκανα την εξής κομπίνα.¨Εκαναν εικονικα συνβόλαια με ομάδες της Α2 ,εκεί δεν πατησαν ουτε για προετοιμασία και τώρα πήραν μεταγραφές στη Γ Εθνική "παρακάμπτωντας" ετσι το κώλυμα οτι περυσι επιαζαν στη Γ Εθνική.Δηλαδή θεωρήθηκαν παικτες της Α2 για τους μη αγωνιστικούς μήνες Αυγουστο,Σεπτέμβριο smiley.gif Γ-Ελλάς το μεγαλέιο σου.Καταργείστε επιτέλους αυτη τη φαρσοκωμωδία που λέγεται μεταγραφική περίοδος 10 ημερών.τουλάχιστον να μην κοροιδευτε του εαυτούς σας(Για ομοσπονδία)... 68.gif

Εξυπνο.... smiley.gif Αμα θελει ο Ελληνας, δεν πιανεται πουθενα..

QUOTE(gunclub @ Oct 13 2009, 15:04 ) *
O Kαυκής Βασίλης είναι ο άσος της Βόνιτσας,αν ενοείς αυτόν. shot.gif


Ο Ανδρεας Καυκης περυσι ανηκε στον Αλιμο αλλα λογω τραυματισμου και αλλων παραγοντων δεν αγωνιστηκε πολυ. Ειναι πολυ καλος σκορερ! Αν του βγει το πρωταθλημα θα αποτελεσει πολυ σημαντικο ρολο στην προσπαθεια του Σπαρτιατικου να σωθει.
fanis#10
Με κάλυψε ο where_amazing_happens γιατί τον Ανδρέα Καυκή εννοούσα...
spyrosvon
ΦΙΛΕ gunclub ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΩΜΟΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.Η ΒΟΝΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ 3500 ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΕΨΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΛΕΥΚΑΔΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ PLAY OFF ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. Η ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΤ. ΜΑΤ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΜΕ 5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΡΕΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΛΟΓΟ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ. Η ΜΙΚΡΗ ΒΟΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΤΑΞΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ. ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΥΤΕ ΞΥΛΟ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η Γ ΕΘΝΙΚΗ.
karfi
QUOTE(spyrosvon @ Oct 14 2009, 18:08 ) *
ΦΙΛΕ gunclub ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΩΜΟΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.Η ΒΟΝΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ 3500 ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΕΨΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΛΕΥΚΑΔΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ PLAY OFF ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. Η ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΤ. ΜΑΤ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΜΕ 5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΡΕΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΛΟΓΟ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ. Η ΜΙΚΡΗ ΒΟΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΤΑΞΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ. ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΥΤΕ ΞΥΛΟ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η Γ ΕΘΝΙΚΗ.

Ειναι απαραδεκτη η κατασταση στα ελληνικα γηπεδα ειτε σε τοπικο ειτε σε εθνικο επιπεδο. Αυτες οι συμπεριφορες πρεπει να τιμωρουνται αυστηρα.Παρολα αυτα συμμεριζομαι την αποψη για την περιπτωση της Βονιτσας και γνωριζω οτι ισως αυτη η αποφαση να ειναι καταδικαστεα στην προσπαθεια που θα κανει η ομαδα για τη σωτηρια.Προσφατα εκαναν στην Θεσ/νικη σοβαροτατα επεισοδια σε αγωνα ποδοσφαιρου Νεων..( Αρης-Παοκ) , τραυματιζοντας σοβαροτατα γονεις και παιδια. Αν υπαρχει θεος!!! Οπως λες η Βονιτσα ειναι η μικροτερη επαρχιακη πολη με ομαδα στην Γ' εθνικη παρολα αυτα και εκει υπαρχουν καφροι! Στη Λευκαδα τα ιδια και σε ολη την Ελλαδα.Οσο για τα υπολοιπα δεν ειναι κατι καινουριο για τα ελληνικα δεδομενα. Αν εχεις βυσμα διαβαινε. Ελληνικος Πολιτισμος... Επαναπαυομαστε στις δαφνες του παρελθοντος και νομιζουμε οτι καποιοι ειμαστε. Ευχομαι παρα την τιμωρια η Βονιτσα να σωθει.
fanis#10
Προγνωστικά για Κυριακή κανείς; Κάνω εγώ την αρχή:
ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 1
Τήρων Αγ.Θεοδώρων-Κόροιβος 2
Βόνιτσα-Π.Φάληρο 2
Ψυχικό-Εθνικός 2
Μίλωνας-Παπάγου 2
Άλιμος-Έσπερος ΑΟΠΑ (...δύσκολος...)1
Δόξα Λευκάδας-Χολαργός 1(και πιστεύω ο πιο εύκολος της αγωνιστικής)
where_amazing_happens
QUOTE(fanis#10 @ Oct 15 2009, 17:50 ) *
Προγνωστικά για Κυριακή κανείς; Κάνω εγώ την αρχή:
ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 1
Τήρων Αγ.Θεοδώρων-Κόροιβος 2
Βόνιτσα-Π.Φάληρο 2
Ψυχικό-Εθνικός 2
Μίλωνας-Παπάγου 2
Άλιμος-Έσπερος ΑΟΠΑ (...δύσκολος...)1
Δόξα Λευκάδας-Χολαργός1(και πιστεύω ο πιο εύκολος της αγωνιστικής)


Διαφωνω σε αρκετα σημεια.
ΕΑΠ - Σπαρτιατικος 1... (πολυ δυσκολα θα σπασει την εδρα της ΕΑΠ ο Σπαρτιατικος)
Τήρων Αγ.Θεοδώρων-Κόροιβος 1 ... το πιο αμφιρροπο ματς της αγωνιστικης για εμενα ( εχω δει τον Τυρωνα, πολυ καλα δουλεμενη ομαδα και ο Κοροιβος ακομα ψαχνεται, δυσκολη εδρα)
Βόνιτσα-Π.Φάληρο 2... ( ευκολα σχετικα θα καμψει την αντισταση της Βονιτσας)
Ψυχικό-Εθνικός 1... ( και μαλλον ευκολος, πολυ δυνατο το Ψυχικο)
Μίλωνας-Παπάγου 1... αμφιρροπο μεν αλλα προβαδισμα στο Μιλωνα
Άλιμος-Έσπερος ΑΟΠΑ 1... ευκολος ασσος πρεμιερα Γιαννη Μανου σε κοινο που αναμενεται να ειναι ενθουσιωδες, δυσκολα θα αντεξουν οι Πατρινοι
Δόξα Λευκάδας-Χολαργός 1... (αλλα και το 2 δεν θα μου κανει εντυπωση, γεματη και σκληρη ομαδα ο Χολαργος, δουλεμενη καλα, η ομαδα του Βουρνα παιζει πρεμιερα στην εδρα της και θα εχει πιο πολυ αγχος και πιεση για νικη, ισως η ελλειψη εμπειριας του Χολαργου να αποτελεσει το μοιραιο παραγοντα στα τελευταια λεπτα του αγωνα- θα ειναι ενα κλειστο ματς) 
fanis#10
QUOTE(where_amazing_happens @ Oct 15 2009, 18:07 ) *
Διαφωνω σε αρκετα σημεια.
ΕΑΠ - Σπαρτιατικος 1... (πολυ δυσκολα θα σπασει την εδρα της ΕΑΠ ο Σπαρτιατικος)
Τήρων Αγ.Θεοδώρων-Κόροιβος 1 ... το πιο αμφιρροπο ματς της αγωνιστικης για εμενα ( εχω δει τον Τυρωνα, πολυ καλα δουλεμενη ομαδα και ο Κοροιβος ακομα ψαχνεται, δυσκολη εδρα)
Βόνιτσα-Π.Φάληρο 2... ( ευκολα σχετικα θα καμψει την αντισταση της Βονιτσας)
Ψυχικό-Εθνικός 1... ( και μαλλον ευκολος, πολυ δυνατο το Ψυχικο)
Μίλωνας-Παπάγου 1... αμφιρροπο μεν αλλα προβαδισμα στο Μιλωνα
Άλιμος-Έσπερος ΑΟΠΑ 1... ευκολος ασσος πρεμιερα Γιαννη Μανου σε κοινο που αναμενεται να ειναι ενθουσιωδες, δυσκολα θα αντεξουν οι Πατρινοι
Δόξα Λευκάδας-Χολαργός 1... (αλλα και το 2 δεν θα μου κανει εντυπωση, γεματη και σκληρη ομαδα ο Χολαργος, δουλεμενη καλα, η ομαδα του Βουρνα παιζει πρεμιερα στην εδρα της και θα εχει πιο πολυ αγχος και πιεση για νικη, ισως η ελλειψη εμπειριας του Χολαργου να αποτελεσει το μοιραιο παραγοντα στα τελευταια λεπτα του αγωνα- θα ειναι ενα κλειστο ματς) 

Για το Ψυχικό-Εθνικός δεν είχα εικόνα για καμία από τις 2 ομάδες, με βάση τα φιλικά το έβαλα οπότε σε εμπιστεύομαι. Αλλά θα επιμείνω στο 2 του Παπάγου και του Κόροιβου, ο οποίος πιστεύω ότι θα πάει αρκετά καλά... Ίσως να έχεις δίκιο και για εύκολο 1 στον Άλιμο. Δεν ξέρω... Ίδωμεν! Κυριακή κοντή γιορτή...
dream-player
QUOTE(spyrosvon @ Oct 14 2009, 18:08 ) *
ΦΙΛΕ gunclub ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΩΜΟΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.Η ΒΟΝΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ 3500 ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΕΨΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΛΕΥΚΑΔΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ PLAY OFF ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. Η ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΛΟ. ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΑΤ. ΜΑΤ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Η ΛΕΥΚΑΔΑ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΜΕ 5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΡΕΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΛΟΓΟ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ. Η ΜΙΚΡΗ ΒΟΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΤΑΞΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ. ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΥΤΕ ΞΥΛΟ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η Γ ΕΘΝΙΚΗ.



Φίλε spyrosvon καλησπέρα,
Καταλαβαίνω τη στεναχώρια σου, αφού 5 αγωνιστικές χωρίς φιλάθλους μπορεί να σημαίνουν και αυτόματος υποβιβασμός. Όμως από την άλλη πλευρα δεν είναι λογική η τοποθέτηση ότι επειδή η Λευκάδα δεν τιμωρήθηκε τότε να ισχύσει το ίδιο και για σας. Αν πραγματικά είναι όπως τα λες (δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω) έπρεπε και η Λευκάδα να τιμωρηθεί την ακριβώς επόμενη χρονιά. Αν κάνατε επεισόδια, τότε με συγχωρείς, αλλά καλά να πάθετε. Γιατί εδώ που τα λέμε, αυτές οι μικρές κωμόπολεις συνήθως δεν έχουν και το καλύτερο επίπεδο φιλάθλων..(βλέπε Παλαμά στην Καρδίτσα, Σιάτιστα στη Κοζάνη και πολλές άλλες)
gate14
Γνωριζει κανεις ποσους χωρα το κλειστο που παιζει το Ψυχικο?
sovaros
QUOTE(gate14 @ Oct 16 2009, 12:34 ) *
Γνωριζει κανεις ποσους χωρα το κλειστο που παιζει το Ψυχικο?

Επειδή θα έρθετε εσεις θα μετακομίσουμε στο ΟΑΚΑ για να έχετε άπλα!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gate14
QUOTE(sovaros @ Oct 16 2009, 13:41 ) *
Επειδή θα έρθετε εσεις θα μετακομίσουμε στο ΟΑΚΑ για να έχετε άπλα!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Για να μην χρειαστει να μετακομισετε γι'αυτο ρωτω smiley.gif
matt walsh
μηπωσ ξερει κανεισ που βοσκει ο Ιωνικοσ Λαμιασ?δλδ σε ποια κατηγορια?απο αυτον τον ομιλο ποια ομαδα θεωρειται φαβορι για ανοδο αν καποιοσ χερει τα ροστερ..
gunclub
QUOTE(matt walsh @ Oct 16 2009, 15:46 ) *
μηπωσ ξερει κανεισ που βοσκει ο Ιωνικοσ Λαμιασ?δλδ σε ποια κατηγορια?απο αυτον τον ομιλο ποια ομαδα θεωρειται φαβορι για ανοδο αν καποιοσ χερει τα ροστερ..

Φάληρο- λογικά ,Παπάγος-λόγω φανέλας,Λευκάδα-έκπληξη. icon_wave.gif
MBANDA
QUOTE(gunclub @ Oct 16 2009, 22:24 ) *
Φάληρο- λογικά ,Παπάγος-λόγω φανέλας,Λευκάδα-έκπληξη. icon_wave.gif



Ποιά φανέλα και ροζ αλογα!!!!

Άμα ήταν έτσι ο Ιωνικός Νίκαιας και Φιλαδέλφιας θα ήταν Α1, και εδώ ψάχνονται.

Η καλή διοίκηση, το γεμάτο (με παίχτες νικητές) ρόστερ και η χημεία προπονητή και παιχτών παίζουν τον μεγαλύτερο ρόλο εδώ χαμηλά.
Ποιά ομάδα τα έχει αυτά? Εγώ δεν ξέρω. Περιμένω να δώ και να διαβάσω από φίλους που ξέρουν.

Καλή αρχή με λίγους τραυματισμούς και ...άδολες διαιτησίες.
gunclub
QUOTE(MBANDA @ Oct 16 2009, 23:27 ) *
Ποιά φανέλα και ροζ αλογα!!!!

Άμα ήταν έτσι ο Ιωνικός Νίκαιας και Φιλαδέλφιας θα ήταν Α1, και εδώ ψάχνονται.

Η καλή διοίκηση, το γεμάτο (με παίχτες νικητές) ρόστερ και η χημεία προπονητή και παιχτών παίζουν τον μεγαλύτερο ρόλο εδώ χαμηλά.
Ποιά ομάδα τα έχει αυτά? Εγώ δεν ξέρω. Περιμένω να δώ και να διαβάσω από φίλους που ξέρουν.

Καλή αρχή με λίγους τραυματισμούς και ...άδολες διαιτησίες.

Tην άποψή μου γράφω.Καμιά φορά όμως οι άδολες διαιτησίες...συνδυάζονται με τις φανέλες. shot.gif
kaukasios
QUOTE(gunclub @ Oct 16 2009, 22:24 ) *
Φάληρο- λογικά ,Παπάγος-λόγω φανέλας,Λευκάδα-έκπληξη. icon_wave.gif

o παπαγος?πως σου ηρθε?ο παπαγος θα παλεψει για να μεινει στην κατηγορια.
xontros7
ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 1
Τήρων Αγ.Θεοδώρων-Κόροιβος 2
Βόνιτσα-Π.Φάληρο 2
Ψυχικό-Εθνικός 1
Μίλωνας-Παπάγου 1
Άλιμος-Έσπερος ΑΟΠΑ 1
Δόξα Λευκάδας-Χολαργός2

MBANDA
Γνωρίζει κανείς τα ρόστερ των ομάδων? Υπάρχουν πουθενα ανεβασμένα?
Πέρυσι τα είχε βάλει το Sportime, υπάρχει κάτι τέτοιο φέτος (έστω και χωρίς τις προσθήκες των τελευταίων ημερών)?
fanis#10
QUOTE(MBANDA @ Oct 18 2009, 15:11 ) *
Γνωρίζει κανείς τα ρόστερ των ομάδων? Υπάρχουν πουθενα ανεβασμένα?
Πέρυσι τα είχε βάλει το Sportime, υπάρχει κάτι τέτοιο φέτος (έστω και χωρίς τις προσθήκες των τελευταίων ημερών)?

Μόλις τα διάβαζα στο basketblog.gr, ενότητα "Το πανόραμα της Γ' Εθνικής (Ι)"... Αν και έχει ψιλοαρκετά λάθη και σε παίκτες που μετακινήθηκαν τις τελευταίες μέρες αλλά κυρίως σε ηλικίες και ύψη...
ADMIRAL14
Μεγάλο 2ο του Εθνικού μες το Ψυχικό με ηρωικό Νίκο Μακρή!
fanis#10
Πριν από λίγο ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 78-58 (δεκάλεπτα 19-7,37-23,59-41,78-58). Καλύτερη η ΕΑΠ (και πάρα πολύ εύστοχη από τα 6.25) κέρδισε δίκαια... Αγχωμένος ο Σπαρτιατικός στην επανεμφάνισή του στη Γ' μετά από 25 χρόνια, ήταν πολύ άστοχος και δε μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Πιστεύω όμως ότι η ομάδα έχει δυνατότητες και μέσα στη Σπάρτη θα πάρει αρκετά παιχνίδια. Ρισκάρω πρόβλεψη ότι θα τερματίσει πάνω από την ΕΑΠ... Από το Σπαρτιατικό καλοί ήταν οι Τσικούρης,Σπυράκος και Μπακογιάννης, ενώ ο Ιμπέζα φορτώθηκε πολύ νωρίς με 3 φάουλ και ουσιαστικά βγήκε εκτός παιχνιδιού. Έδρα έπαιξε η διαιτησία χωρίς να επηρεάσει όμως το αποτέλεσμα. Αν κάποιος παρακολούθησε κάποιο άλλο παιχνίδι ας γράψει λεπτομέρειες...
akatalhlos
QUOTE(fanis#10 @ Oct 18 2009, 20:01 ) *
Πριν από λίγο ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 78-58 (δεκάλεπτα 19-7,37-23,59-41,78-58). Καλύτερη η ΕΑΠ (και πάρα πολύ εύστοχη από τα 6.25) κέρδισε δίκαια... Αγχωμένος ο Σπαρτιατικός στην επανεμφάνισή του στη Γ' μετά από 25 χρόνια, ήταν πολύ άστοχος και δε μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Πιστεύω όμως ότι η ομάδα έχει δυνατότητες και μέσα στη Σπάρτη θα πάρει αρκετά παιχνίδια. Ρισκάρω πρόβλεψη ότι θα τερματίσει πάνω από την ΕΑΠ... Από το Σπαρτιατικό καλοί ήταν οι Τσικούρης,Σπυράκος και Μπακογιάννης, ενώ ο Ιμπέζα φορτώθηκε πολύ νωρίς με 3 φάουλ και ουσιαστικά βγήκε εκτός παιχνιδιού. Έδρα έπαιξε η διαιτησία χωρίς να επηρεάσει όμως το αποτέλεσμα. Αν κάποιος παρακολούθησε κάποιο άλλο παιχνίδι ας γράψει λεπτομέρειες...

2 οχολαργος

QUOTE(fanis#10 @ Oct 18 2009, 20:01 ) *
Πριν από λίγο ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 78-58 (δεκάλεπτα 19-7,37-23,59-41,78-58). Καλύτερη η ΕΑΠ (και πάρα πολύ εύστοχη από τα 6.25) κέρδισε δίκαια... Αγχωμένος ο Σπαρτιατικός στην επανεμφάνισή του στη Γ' μετά από 25 χρόνια, ήταν πολύ άστοχος και δε μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Πιστεύω όμως ότι η ομάδα έχει δυνατότητες και μέσα στη Σπάρτη θα πάρει αρκετά παιχνίδια. Ρισκάρω πρόβλεψη ότι θα τερματίσει πάνω από την ΕΑΠ... Από το Σπαρτιατικό καλοί ήταν οι Τσικούρης,Σπυράκος και Μπακογιάννης, ενώ ο Ιμπέζα φορτώθηκε πολύ νωρίς με 3 φάουλ και ουσιαστικά βγήκε εκτός παιχνιδιού. Έδρα έπαιξε η διαιτησία χωρίς να επηρεάσει όμως το αποτέλεσμα. Αν κάποιος παρακολούθησε κάποιο άλλο παιχνίδι ας γράψει λεπτομέρειες...

εχασε η αμαλιαδα
gunclub
QUOTE(fanis#10 @ Oct 18 2009, 20:01 ) *
Πριν από λίγο ΕΑΠ-Σπαρτιατικός 78-58 (δεκάλεπτα 19-7,37-23,59-41,78-58). Καλύτερη η ΕΑΠ (και πάρα πολύ εύστοχη από τα 6.25) κέρδισε δίκαια... Αγχωμένος ο Σπαρτιατικός στην επανεμφάνισή του στη Γ' μετά από 25 χρόνια, ήταν πολύ άστοχος και δε μπόρεσε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο. Πιστεύω όμως ότι η ομάδα έχει δυνατότητες και μέσα στη Σπάρτη θα πάρει αρκετά παιχνίδια. Ρισκάρω πρόβλεψη ότι θα τερματίσει πάνω από την ΕΑΠ... Από το Σπαρτιατικό καλοί ήταν οι Τσικούρης,Σπυράκος και Μπακογιάννης, ενώ ο Ιμπέζα φορτώθηκε πολύ νωρίς με 3 φάουλ και ουσιαστικά βγήκε εκτός παιχνιδιού. Έδρα έπαιξε η διαιτησία χωρίς να επηρεάσει όμως το αποτέλεσμα. Αν κάποιος παρακολούθησε κάποιο άλλο παιχνίδι ας γράψει λεπτομέρειες...

ΨΥΧΙΚΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ 72-84 Κατώτερο του αναμενόμενου το Ψυχικό,κατάρευσε στο 4 δεκάλεπτο ενω όλα έδειχναν οτι θα το καθαρίσει.Σοβαρότατο πρόβλημα στη θέση 1 και 5.Ο δε κοουτς στο κόσμοτου. Ο Ενικός τιποτα το ιδιαίτερο,άρπαξε την ευκαιρία και με το πάθος που του μετέδιδαν καμιά 30 αριά οπαδοί του κέρδισε εύκολα. shot.gif
KAKALOS
μεγαλη νικη της ομαδας μου σημερα μεσα στο ψυχικο!παροτι βρεθηκαμε αρκετες φορες πισω μεχρι και 11 ποντους το γυρισαμε....μειναμε στο παιχνιιδι ειδικα το πρωτο δεκαλεπτο που το ψυχικο πυροβολουσε απο το τριποντο....καλη ομαδα γυμνασμενη αλλα αμα δε μπουν τα σουτ εχουν προβλημα οπως εγινε και σημερα στο 4ο δεκαλεπτο οπου παιξαμε πολυ καλη αμυνα παροτι φορτωθηκαν (οι λιγοι λογο τραυματισμων)ψηλοι μας με φαουλ παιξαμε καλα τον ευαγγελιτση,πηραμε τα ριμπαουντ τρεξαμε βαλαμε και καποια μεγαλα σουτ και τελειωσε το παιχνιδι!!ολα τα παιδια δωσανε ψυχη αλλα σε αυτο βοηθησε ο κοσμος μας που ηρθε σημερα στο γηπεδο και παροτι δεν ηταν παρα πολλοι οπως συνηθως ειχαν φωνη για 200 ατομα!τους ευχαριστουμε οπως παντα και ελπιζω να τους κανουμε χαρουμενους συνεχεια!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.