Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
allstar08
QUOTE(GENERALS 1966 @ Feb 21 2010, 19:57 ) *
@allstar08

Τα σεβη μου...απολυτως ειλικρινα!

Φιλικα

Σευχαριστω... να σαι καλα.... και καλη συνεχεια στο πρωταθλημα.

Ευχομαι οτι καλυτερο για την ομαδα σου...........


Φιλικα
Jabar
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα 1ου ομίλου Νότου
Του Νίκου Βαγγέλη
21/02/2010 (19:14)

Την επαφή του με την κορυφή διατήρησε ο Κόροιβος, ο οποίος νίκησε χωρίς να δυσκολευτεί τον Σπαρτιατικό με 85-59. Πάντως, το μεγάλο ντέρμπι της αγωνιστικής διεξήχθη στη Δραπετσώνα, όπου η Δόξα... άλωσε την έδρα του Εθνικού: 81-64 στην παράταση (61-61 κ.α.).

Πάντως, η ομάδα του Δημήτρη Ποδαρά έχει φρικτά παράπονα από τη διαιτησία, ιδιαίτερα στο έξτρα πεντάλεπτο...

Τα αποτελέσματα:
Κόροιβος Αμ. - Σπαρτιατικός 94-79
Εθνικός - Δόξα Λευκ. 64-81 παρ. (60-60 κ.α.)
Χολαργός - Ε.Α. Πατρών 92-89 β' παρ.
Π. Φάληρο - Τήρων Αγ. Θεοδ. 66-59
Παπάγου - Βόνιτσα 66-78
Έσπερος Πατρ. - Ψυχικό 68-74 παρ. (65-65 κ.α.)
Άλιμος - Μίλωνας 78-77

Παπάγου - Βόνιτσα 66-78
Διαιτητές: Καρακάσης - Νικολόπουλος Ν.
Τα δεκάλεπτα: 22-17, 42-38, 48-54, 66-78.
ΠΑΠΑΓΟΥ (Κονδύλης): Παπαντωνίου, Σωφρονάς 2, Μουμπάρακ 4, Μέντζος 4, Βασάλος 7 (1), Στεργάκης 18 (5), Κωστής 2, Μακρής 2, Υφαντής 25 (2), Κατσαντώνης 2.
ΒΟΝΙΤΣΑ (Παπίρης): Στρατομήτρος 7 (2), Πέρλης 3, Καράμπας 23 (3), Κουλουριώτης 16, Καυκής 11 (1), Παπαμιχαήλ 6, Βαβέτσης 5 (1), Κουνούπης 7 (1).

Εθνικός ΟΦΠΦ - Δόξα Λευκ. 65-81
Διαιτητές: Καραλής - Μάλαμας.
Τα δεκάλεπτα: 10-15, 29-33, 48-42, 60-60 (κ.α.), 64-81.
ΕΘΝΙΚΟΣ (Ποδαράς): Μπίκουλης 4, Παρίσος 12, Παπαδημητρίου 13 (3), Φούκος 2, Χεργκελετζής 16, Μακρής 9, Φούκος 2, Διαμαντόπουλος, Ξιούρας 6 (2), Αρώνης.
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Βουρνάς): Παπαδόπουλος Μ. 19, Πρέντζας 9 (1), Γιαννουκάκης 4, Παπαδόπουλος Δ. 13 (3), Σκούφης 7 (2), Δουβίτσας 12 (1), Βλαβιανός 5 (1), Αρέθας, Λυμπάρης 12 (1), Κατωπόδης, Τζανιδάκης, Κόγκας.

Έσπερος Α.Ο. Π.Α. - Ψυχικό 68-74 παρ. (65-65 κ.α.)
Διαιτητές: Νικολακέα - Κυριακόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 21-18, 39-35, 58-49, 65-65 (κ.α.), 68-74.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Λιόνας): Νιφόρας 6, Τρυφωνόπουλος 8 (1), Ιωαννίδης 2, Λαμπρόπουλος, Αποστολόπουλος, Θωνιάτης 14 (1), Ιωάννου 14 (3), Σκόνδρας, Κάλλης 16 (3), Βασίλιεφ, Πελεκούδας, Αγγελόπουλος 8.
ΨΥΧΙΚΟ (Ρεμεντέλας): Γεωργίου 12 (2), Παπαδημητρίου 11 (1), Γαπτάλης 3 (1), Γκαϊτάσοφ 8, Αρτένης 12 (1), Μιχόπουλος 23 (1), Γκίκας, Λογοθέτης 5 (1).

Π. Φάληρο - Τήρων Αγ. Θεοδ. 66-59
Διαιτητές: Λουκαράκης - Κούτρος
Τα δεκάλεπτα: 22-18, 37-35, 49-47, 66-59
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Ζιάκας): Μακρής 4, Καδδάς 4, Θάνος 17 (4), Πρινέας 16 (2), Σωτηρόπουλος 2, Απέργης 9, Λοϊζίδης , Σαλτουρίδης 11, Κουτσός 3 (1).
ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔ. (Τόλιας): Καζιάνης 5 (1), Λαγκουράνης 2, Ματσαμάς 6, Μητρόπουλος 12, Δέλλιος, Σακελλαράκης 20, Δανιήλ 4, Κασιούμης 7 (1), Κωνσταντώνης 3 (1).

Χολαργός - Ε.Α. Πατρών 92-89
Διαιτητές: Μπλέτσας - Παντρευτής.
Τα δεκάλεπτα: 16-15, 41-30, 59-47, 67-67 (κ. α.), 77-77 (α' παρ.), 92-89 (β' παρ.).
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Παπαμάρκος): Τσιώμος 2, Στεφανής 7 (1), Μήτρου 3, Ατζαμόγλου 9, Ρώσσης 8 (1), Κουτουζής 24 (4), Αναγνωστόπουλος 9, Πιτροπάκης, Δανιήλ 11 (1), Στρατάκης 3, Τασόπουλος 16.
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ (Λυκούδης - Στάνκοβιτς): Λυκούδης 7 (1), Μιχαϊλίδης 22 (5), Κοσμάς 3 (1), Μανδαλάκης 28, Τσεκλένης 8, Λιούρδης 7 (1), Αναγνωστόπουλος 7, Καλαπανίδας 7 (1).

Κόροιβος - Σπαρτιατικός 94-79
Διαιτητές: Πρωτούλης - Αναγνώστου
Τα δεκάλεπτα: 23-27, 48-44, 75-58, 94-79.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ (Νιπεργιάλης - Ανδρουτσόπουλος).Τσαμπής 6 (1), Παπαβλασσόπουλος 4, Μπαλτάς 14 (4), Δαουλάρης 20 (4), Γιαννικόπουλος 11 (1), Καμαριώτης 14, Λυμπέρης 20 (1),Συναδινός 5 (1),Χαντζής,Μπακόπουλος,Σταθόπουλος.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ (Ψυχογιός): Ζαμπέτης 4, Γιάτρας 4, Μουχτερός , Μπακογιάννης 12 (1), Διαμαντάκος, Καυκής 10, Ρηγάκος 3, Σπυράκος 28 (6), Μπουγάδης 4, Ιμπέζα 13, Τσικούρης.

Άλιμος - Μίλων 78-77
Διαιτητές: Τραγάκης - Νανούρης.
Τα δεκάλεπτα: 16-11, 41-27, 56-49, 78-77.
ΑΛΙΜΟΣ (Μποσγανάς): Αγγελόπουλος 8, Κορίζης 12, Μάνος 30 (6), Ζαλώνης 4, Μουρατίδης 3 (1), Σακελλαρόπουλος 8 (2), Μελισσαράτος, Ψυχογιός 6, Σέιφερ 7 (2).
ΜΙΛΩΝ (Παππάς): Ψυχογιόπουλος 11, Τριανταφύλλου 17 (3), Παπαδάκης 17 (2), Καραχοντζίτης, Χαλβατζής 12, Χριστοφάκης 13, Κρασόπουλος 2, Βουρλίτης 3 (1), Ντόκος 2.

Η βαθμολογία (σε 16 αγώνες): Χολαργός 29, Κόροιβος 28, Δόξα Λευκ. 28, Π. Φάληρο 26, Ψυχικό 24, Παπάγου 24, Μίλων 24, ΕΑΠ 24, Έσπερος Π. 23, Βόνιτσα 22, Άλιμος 22, Εθνικός 22, Τήρων Αγ. Θεόδ. 21, Σπαρτιατικός 19.

Η επόμενη αγωνιστική (17η, 28/2): Ε.Α. Πατρών - Π. Φάληρο, Τήρων Αγ. Θεοδώρων - Εθνικός, Δόξα Λευκάδας - Παπάγου, Βόνιτσα - Έσπερος ΑΟΠΑ, Ψυχικό - Άλιμο, Σπαρτιατικός - Μίλων, Κόροιβος - Χολαργός.
spyrosvon
πλαγια η μπαλα για την βονιτσα. ο διαιτητης πρεπει βαση κανονισμου να αφησει την μπαλα εκτος γηπεδου και να αρχισει να μετραει (5 δευτ) αν ο παιχτης καθυστερη για την επαναφορα. στο παπαγου ο διαιτητης αφηνει την μπαλα εντος γηπεδου και ο παιχτης της βονιτσας που δεν ειναι τιραμολας μπαινει μεσα στο γηπεδο να παρει την μπαλα για να κανει το αουτ. κρατειθητε (απο τα γελια) ο διαιτητης σφυριξε αλλαγη κατοχης στο αουτ επειδη ο παιχτης της βονιτσας πατησε εντος γηπεδου για να παρει την μπαλα να κανει το αουτ. αυτο το σφυριγμα ηταν σε κρησιμο σημειο. 20 χρονια μπασκετ αυτο δεν το εχω ξανα δει
matzik78
QUOTE(lefkadian @ Feb 22 2010, 02:08 ) *
Φίλε μου μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν είναι προσωπική η αντιπαράθεση, ούτε προσπαθω να σε βγάλω τυφλό. Απλά είναι ΛΑΘΟΣ να πιστεύεις ότι ο Εθνικός σήμερα έχασε από την διαιτησία. Και η Λευκάδα είχε απουσίες και μάλιστα σημαντικές αλλά έχει πολύ καλύτερο ρόστερ (και ίσως το καλύτερο προπονητικό team). Έτσι "όταν έσφιξαν τα γάλατα" γύρισαν εύκολα το παιχνίδι απο το -10 και στην ουσία χωρίς καθαρόαιμο ψηλό. Ψαξε τις αιτίες της ήττας αλλού λοιπόν και οχι στην διαιτησία. Οι παίχτες σας σίγουρα τα έδωσαν όλα και τους αξίζουν χίλια μπράβο. Έκαναν και με το παραπάνω το καθήκον τους, εσείς όμως όχι. Σε ένα τόσο κρίσιμο ματς που ήταν οι οπαδοί του ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ Εθνικού? Αν αντί για 50 είσασταν 500 θα κέρδιζε η Λευκάδα? Σίγουρα θα είχατε καλύτερες πιθανότητες. Πρώτα λοιπόν ας κοιτάμε τι κάνουμε εμείς και μετά ας ασχοληθούμε με όλα τα άλλα.
Αυτά και εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στην ομάδα του Εθνικού...

Eπειδη ημουν στο γηπεδο της Δραπετσωνας χθες σου λεω οτι με αντικειμενικη διαιτησια η Λευκαδα δεν θα κερδιζε ποτε μα ποτε....Ολες οι βοηθεις στα μαρκαρισματα ηταν φαουλ τα οποια εβγαζαν ματι αλλα δεν τα εβλεπαν μονο οι διαιτητες.Το -10 καλυφθηκε για τον παραπανω λογο.Δεν γινεται πουθενα μα πουθενα ομαδα που κυνηγαει στο σκορ να κανει λιγοτερα φααουλ απ'άυτην που κερδιζει.Οι περισσοτεροι διαιτητες ειναι λιγοι αλλα οι χθεσινοι ηταν απαραδεκτοι.Επισης δεν νομιζω οτι με τον κοσμο θα αλλαζε κατι εκτος αν πιστευεις οτι θα αλλαζαν τα σφυριγματα των διαιτητων οποτε ερχεσαι σταα λογια μου.
jim 3
ξερει κανεις και την ηλικια του υφαντη;
lefkadian
QUOTE(matzik78 @ Feb 22 2010, 17:17 ) *
Eπειδη ημουν στο γηπεδο της Δραπετσωνας χθες σου λεω οτι με αντικειμενικη διαιτησια η Λευκαδα δεν θα κερδιζε ποτε μα ποτε....Ολες οι βοηθεις στα μαρκαρισματα ηταν φαουλ τα οποια εβγαζαν ματι αλλα δεν τα εβλεπαν μονο οι διαιτητες.Το -10 καλυφθηκε για τον παραπανω λογο.Δεν γινεται πουθενα μα πουθενα ομαδα που κυνηγαει στο σκορ να κανει λιγοτερα φααουλ απ'άυτην που κερδιζει.Οι περισσοτεροι διαιτητες ειναι λιγοι αλλα οι χθεσινοι ηταν απαραδεκτοι.Επισης δεν νομιζω οτι με τον κοσμο θα αλλαζε κατι εκτος αν πιστευεις οτι θα αλλαζαν τα σφυριγματα των διαιτητων οποτε ερχεσαι σταα λογια μου.


Kαι βέβαια αλλάζουν τα πάντα με τον κόσμο. Αλλιώς όλες οι έδρες θα ήταν ίδιες και δεν θα είχε σημασία το εντός-εκτός.
Επίσης εσύ μιλάς για τα τελευταία 5 λεπτά του αγώνα και εγώ για ολόκληρο το παιχνίδι. Δεν είναι καλή η επιλεκτική μνήμη. Όταν έχουν γίνει απίστευτα σφυρίγματα για 35΄εσύ βλέπεις μόνο τα τελευταία 5΄? Αν νομίζεις οτι χτες χάσατε από την διαιτησία...καλή επιστροφή στα τοπικά. Ο Εθνικός είναι ιστορική ομάδα αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό. Θέλει και στήριξη. Άλλο λοιπόν 50 εισιτήρια και άλλο 500. Δες το και από την οικονομική του πλευρά το θέμα!!! Στήριξη με έργα και όχι με λόγια, εκτός και αν δεν είσαι Εθνικός οπότε πάω πάσο...
gate14
QUOTE(lefkadian @ Feb 22 2010, 17:56 ) *
Kαι βέβαια αλλάζουν τα πάντα με τον κόσμο. Αλλιώς όλες οι έδρες θα ήταν ίδιες και δεν θα είχε σημασία το εντός-εκτός.
Επίσης εσύ μιλάς για τα τελευταία 5 λεπτά του αγώνα και εγώ για ολόκληρο το παιχνίδι. Δεν είναι καλή η επιλεκτική μνήμη. Όταν έχουν γίνει απίστευτα σφυρίγματα για 35΄εσύ βλέπεις μόνο τα τελευταία 5΄? Αν νομίζεις οτι χτες χάσατε από την διαιτησία...καλή επιστροφή στα τοπικά. Ο Εθνικός είναι ιστορική ομάδα αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό. Θέλει και στήριξη. Άλλο λοιπόν 50 εισιτήρια και άλλο 500. Δες το και από την οικονομική του πλευρά το θέμα!!! Στήριξη με έργα και όχι με λόγια, εκτός και αν δεν είσαι Εθνικός οπότε πάω πάσο...


Φιλε , αν μπεις στο σαιτ του Εθνικου θα δεις απο την την φωτο και μονο οτι στο γηπεδο απο την μια μερια της εξεδρας βρισκονταν τουλαχιστον 50 και ατομα !!!!!!!!Απο την μερια της εισοδου εννοω ε βαλε και καμμια 40 ατομα απο το κεντρο του γηπεδου και μετα και καμμια 10αρια της Λευκαδας καπου λοιπον 100 ψυχες οτι πρεπει για πρωινο αγωνα μπασκετ
Απο την αλλη το θεμα κοσμου , προτιμω να ειναι 50 ΦΩΝΑΚΛΑΔΕΣ αν αυτο εννοεις με το να λες 50 παρα 500 ατομα που θα ειναι ειτε συγγενεις ειτε ατομα καθαρα μπασκετικα που δεν εκδηλωνονται ( παιδικοεφηβικα, πρωην αθλητες) κλπ κλπ , ειτε κοπελιτσες που πλεκουν γιλεκα για τον ανδρα τους που αγωνιζεται στον αγωνιστικο χωρο ειτε ταιζουν τα μωρα τους με μπιμπερο.Δυστηχως η ευτυχως αυτος ειναι ο κοσμος που παρακολουθει τους αγωνες των ομαδων που αγωνιζονται στις Εθνικες κατηγοριες απο Β Εθνικη και κατω
Κακα τα ψεμματα , στην επαρχια ενας αγωνας ειναι πολιτιστικο γεγονος, στην Αθηνα οχι και στο λεω γιατι πχ στο ματς ΛΕΥΚΑΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ βρισκονταν 200-250 φιλοι του μπασκετ εκ των οποιων 15 εκαναν αυτο που λεμε φασαρια.Αυτο μπορεις να το επιβεβαιωσεις και εσυ , ολοι ειχαν να λενε οτι εδρες σαν τις Λευκαδας ηταν εκκλησια και γεματη ομορφες παρουσιες rolleyes.gif
Και με την σειρα μου λοιπον μπορω και εγω να σου πω οτι ειναι ανεπιτρεπτο για ενα νησι με τοσο κοσμο με τοσο καλη ομαδα και με ανθρωπους που χωνουν χρημα το γηπεδο να ειναι εκκλησια, και δεν εννοω να εχει οπαδους που απειλουν κλπ αλλα οπαδους που να δινουν δυναμη στην ομαδα με την φωνη τους
Ο Εθνικος , ο Ιωνικος το Αιγαλεω και αλλες καθαρα ποδοσφαιρικες ομαδες τραβανε ενα δικο τους μαρτυριο στο ποδοσφαιρο οι φιλοι / οπαδοι των ομαδων αυτων ειναι ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΙ και ισως να τους ξενερωνει το παρκε η οι μπασκετες οποτε να λεμε παλι καλα που σε αγωνες μπασκετ εχουν και 50-100-150 φωνακλαδες γιατι αλλιως το αθλημα θα θυμηζε νεκροταφειο . και παλι καλα που εχτες δεν ειχε 500 ατομα το ματς γιατι ο αγωνας αυτος ισως και να μην τελειωνε ποτε η αν τελειωνε να γινονταν με της παρουσια 15 αστυνομικων και αλλων 10 της ομαδας ΔΕΛΤΑ οπως εχεις γινει στο παρελθον σε αλλες σφαγες.Οι διαιτητες στην Αθηνα δεν επηρεαζονται απο την παρουσια κοσμου, το πιο απλο ειναι και να σε σφαξουν και οταν δουνε τα σκουρα με ενα τηλ να καλεσουν και μια διμοιρια ΜΑΤ, κατι που δεν γινεται ευκολα σε μια επαρχιακη πολη
Για την διαιτησια τα ειπαμε χτες, εχω κουραστει , καλη συνεχεια στην Λευκαδα, τωρα αν για 35 λεπτα οσοι ειμασταν εκει ειμασταν σε αλλο γηπεδο και ειδαμε μονο 5 λεπτα δεν κερω τι να πω
Οσον αφορα τα εισητηρια τωρα, σε οσα ματς εχω παει φετος και δεν εννοω Δραπετσωνα , ΠΟΥΘΕΝΑ δεν μας ζητηθηκε να πληρωσουμε εισητηριο !!!!!!!!!!!

Jack_Daniels
Πόσο λυπηρό είναι ενώ κάποιος δεν μπορεί να δει πιο πέρα από την μύτη του να προσπαθεί να στηρίξει τα πιστεύω του και να μην μπορεί να πείσει κανέναν.. Φίλοι του ιστορικού Εθνικού, δεν είδα το ματς, αλλά άκουσα και διάβασα αρκετά σε αυτό το αξιόπιστο forum. Αν νομίζετε πως όντως αδικηθήκατε τόσο, και αφού η επαρχιακή Λευκάδα είναι τόσο δικτυωμένη, δεν έχετε παρά να απευθυνθείτε στην ΕΟΚ όλα τα άλλα είναι περιττά, και οι 150 φωνακλάδες ποδοσφαιρικοί οπαδοί του Εθνικού να κάνετε δημοσιεύσεις δεν θα γίνει τίποτα.
Πρωτεύουσα like nowhere else...
east end papagou
QUOTE(jim 3 @ Feb 22 2010, 17:37 ) *
ξερει κανεις και την ηλικια του υφαντη;



Αν μου πεις γιατι ρωτας θα σου απαντησω...
Συγνωμη για τη καχυποψια μου...
aionio talento
QUOTE(spyrosvon @ Feb 22 2010, 14:31 ) *
πλαγια η μπαλα για την βονιτσα. ο διαιτητης πρεπει βαση κανονισμου να αφησει την μπαλα εκτος γηπεδου και να αρχισει να μετραει (5 δευτ) αν ο παιχτης καθυστερη για την επαναφορα. στο παπαγου ο διαιτητης αφηνει την μπαλα εντος γηπεδου και ο παιχτης της βονιτσας που δεν ειναι τιραμολας μπαινει μεσα στο γηπεδο να παρει την μπαλα για να κανει το αουτ. κρατειθητε (απο τα γελια) ο διαιτητης σφυριξε αλλαγη κατοχης στο αουτ επειδη ο παιχτης της βονιτσας πατησε εντος γηπεδου για να παρει την μπαλα να κανει το αουτ. αυτο το σφυριγμα ηταν σε κρησιμο σημειο. 20 χρονια μπασκετ αυτο δεν το εχω ξανα δει




Ρε μεγαλε μη μας ζαλιζεις με τη βονιτσα ολη την ωρα !

ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ !

Μπηκανε οσοι ''ανηκουν'' στον Παπαγο γραψανε ολοι τα καλυτερα για την ομαδα σου και οτι ( οντως ) κερδισε ΔΙΚΑΙΑ !

Το οτι βλεπεις 20 χρονια οπως γραφεις δε σημαινει οτι ξερεις κιολας !

Μη κανεις τον εξυπνο με κανονισμους κλπ !

10 αγωνιστικες μεινανε κοιταξτε να σωθειτε σε ενα πρωταθλημα που ολοι χανουν απο ολους

και ασε τα υπολοιπα για αργοτερα !
jim 3
παρακολουθω απο φετος τον παπαγο και ειναι πολυ καλος παιχτης αλλα δειχνει μεγαλος. θελω να μαθω για περιπου ποσα χρονια ακομα θα βοηθαει την ομαδα. επισης φαινεται οτι σχεδον ολοι τον ξερουν μιας και τον αποκαλουν mike .τελος τον ξερουν και οι φιλαθλοι των αλλων ομαδων οποτε λογικα ειναι πολυ καλος
spyrosvon
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2010, 19:30 ) *
Ρε μεγαλε μη μας ζαλιζεις με τη βονιτσα ολη την ωρα !

ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ !

Μπηκανε οσοι ''ανηκουν'' στον Παπαγο γραψανε ολοι τα καλυτερα για την ομαδα σου και οτι ( οντως ) κερδισε ΔΙΚΑΙΑ !

Το οτι βλεπεις 20 χρονια οπως γραφεις δε σημαινει οτι ξερεις κιολας !

Μη κανεις τον εξυπνο με κανονισμους κλπ !

10 αγωνιστικες μεινανε κοιταξτε να σωθειτε σε ενα πρωταθλημα που ολοι χανουν απο ολους

και ασε τα υπολοιπα για αργοτερα !

aionio talento αν καταλαβες καλα απο εχτες εισαι σε περιπετειες για να σωθεις. την επομενη κυριακη εγω παιζω μεσα με τον εσπερο ενω εσυ εξω με την λευκαδα. λογικα θα σε φτασω στην μια νικη. στην ισοβαθμια εισαι απο κατω. για κοιτα και το προγραμμα πιο κατω. οταν χανεις μεσα στο γηπεδο σου απο την βονιτσα ποιον θα κερδισεις και που. καλη συνεχεια........
jim 3
μη μου κανεις πλακα spyrosvon τωρα.επειδη βρεθηκαμε σε ασχημη μερα, σας υποτιμησαμε και ο καραμπας εβαλε κατι τρελα τριποντα θα πεσουμε; εξαλλου αυτο που κανατε εσεις σε εμας γιατι να μην το κανουμε κι αμμεις στην βονιτσα; ολοι ξερουν τι ιστορια εχει ο παπαγος και οτι αν ειχε καλυτερη διηκηση και πιο πολλα λεφτα τωρα θα επαιζε τουλαχιστον α2.σιγα μην πεσει και αλλο!!!
aionio talento
QUOTE(spyrosvon @ Feb 22 2010, 17:44 ) *
aionio talento αν καταλαβες καλα απο εχτες εισαι σε περιπετειες για να σωθεις. την επομενη κυριακη εγω παιζω μεσα με τον εσπερο ενω εσυ εξω με την λευκαδα. λογικα θα σε φτασω στην μια νικη. στην ισοβαθμια εισαι απο κατω. για κοιτα και το προγραμμα πιο κατω. οταν χανεις μεσα στο γηπεδο σου απο την βονιτσα ποιον θα κερδισεις και που. καλη συνεχεια........




Eγραψα για ενα πρωταθλημα που ΟΛΟΙ ΧΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ αλλα μαλλον αλλαζες πλευρο . . . ΚΡΙΜΑ

Και αφου βαζεις πολλες τελιτσες και ειρωνευεσαι μιλωντας μαλιστα για αδικια ! ! ! της ομαδας σου ΕΧΘΕΣ ? ? ?

Θα σου πω οτι ημουν παρων και στο 1ο παιχνιδι στην βονιτσα οπου κερδισαμε εμεις και ηταν ( υποτιθεται )

ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ . . . ( Εδω ειναι που γελαμε και οχι το λαθος του διαιτητη εχθες στο αουτ σας ) δεν γνωριζω

φυσικα αν ησουν στο παιχνιδι αφου δεν σε ξερω ! γνωριζω ομως οτι οι ΚΡΙΤΕΣ του αγωνα ( μιας και η ομοσπονδια

δεν στελνει ) ηταν ΝΤΟΠΙΟΙ ! ! ! ! ( Εδω Ξ Ε Κ Α Ρ Δ Ι Ζ Ο Ν Τ Α Ι ! ! ! ) με συνεπεια στο χρονομετρο των 24αρων

δευτερολεπτων να πεσει ΧΟΝΤΡΟ ΧΕΡΙ παιρναμε αμυντικο rebound στο 4ο δεκαλεπτο το24αρι εγραφε 20 - 21 sec ! ! !

πιεζαν σε ολο το γηπεδο και περναγαμε τη σεντρα με την ψυχη στο στομα μιας και ειχαμε . . μολις 4 - 5 δευτερα . . . .

( εδω ΛΙΠΟΘΥΜΑΜΕ Στα γελια . . . ) αυτα τα γραφω μετα απο νικη της ομαδας μου και οχι ηττας ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ

διοτι εχω αλλεργια στην ΚΛΑΨΑ . . .

Καλη και αγια η επαρχια με τις ομορφιες της αλλα εχει και η ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ !
gunclub
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2010, 19:30 ) *
Ρε μεγαλε μη μας ζαλιζεις με τη βονιτσα ολη την ωρα !

ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ !

Μπηκανε οσοι ''ανηκουν'' στον Παπαγο γραψανε ολοι τα καλυτερα για την ομαδα σου και οτι ( οντως ) κερδισε ΔΙΚΑΙΑ !

Το οτι βλεπεις 20 χρονια οπως γραφεις δε σημαινει οτι ξερεις κιολας !

Μη κανεις τον εξυπνο με κανονισμους κλπ !

10 αγωνιστικες μεινανε κοιταξτε να σωθειτε σε ενα πρωταθλημα που ολοι χανουν απο ολους

και ασε τα υπολοιπα για αργοτερα !

Μην αγχόνεστε τόσο πολύ για τις ομάδες σας, εδώ (forum)απόψεις ανταλλάσσουμε ,<<τσακωνόμαστε>>και νομίζω δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.Το αν οι επαρχιώτες είναι άσχετοι και οι Αθηναίοι σχετικοί ή σου απαγορεύω να μιλάς και σε βαρεθήκαμε νομίζω δε πρέπει να λέγονται. Καλύτερα να μιλάμε και λίγο για basket. ΥΓ1 Ο ΥΦΑΝΤΗΣ είναι 40φεύγα ,αλλά αν είχαν και οι υπόλοιποι το πάθος του οΠαπάγος πήγαινε για άνοδο. ΥΓ2 Ουδέτερος τελεικά δε μας εμφανίστηκε ακόμα.(Ισως ο Ζαβλανός που ήταν στο γήπεδο) smiley.gif
aionio talento
QUOTE(gunclub @ Feb 22 2010, 18:29 ) *
Μην αγχόνεστε τόσο πολύ για τις ομάδες σας, εδώ (forum)απόψεις ανταλλάσσουμε ,<<τσακωνόμαστε>>και νομίζω δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.Το αν οι επαρχιώτες είναι άσχετοι και οι Αθηναίοι σχετικοί ή σου απαγορεύω να μιλάς και σε βαρεθήκαμε νομίζω δε πρέπει να λέγονται. Καλύτερα να μιλάμε και λίγο για basket. ΥΓ1 Ο ΥΦΑΝΤΗΣ είναι 40φεύγα ,αλλά αν είχαν και οι υπόλοιποι το πάθος του οΠαπάγος πήγαινε για άνοδο. ΥΓ2 Ουδέτερος τελεικά δε μας εμφανίστηκε ακόμα.(Ισως ο Ζαβλανός που ήταν στο γήπεδο) smiley.gif



Mιλησαμε εχθες για μπασκετ και ειπαμε οτι η Βονιτσα ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΙΚΑΙΑ !

πηγαινε πιο πισω και δες !
jim 3
thanx gunclub. εχω ακουσει οτι του χρονου παιζει να γινει προεδρος smiley.gif
vasilakis
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΝΙΚΑΝΕ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΣ. Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ rolleyes.gif
GENERALS 1966
QUOTE(gunclub @ Feb 22 2010, 20:29 ) *
Μην αγχόνεστε τόσο πολύ για τις ομάδες σας, εδώ (forum)απόψεις ανταλλάσσουμε ,<<τσακωνόμαστε>>και νομίζω δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.Το αν οι επαρχιώτες είναι άσχετοι και οι Αθηναίοι σχετικοί ή σου απαγορεύω να μιλάς και σε βαρεθήκαμε νομίζω δε πρέπει να λέγονται. Καλύτερα να μιλάμε και λίγο για basket. ΥΓ1 Ο ΥΦΑΝΤΗΣ είναι 40φεύγα ,αλλά αν είχαν και οι υπόλοιποι το πάθος του οΠαπάγος πήγαινε για άνοδο. ΥΓ2 Ουδέτερος τελεικά δε μας εμφανίστηκε ακόμα.(Ισως ο Ζαβλανός που ήταν στο γήπεδο) smiley.gif

Πληροφοριακα ο θεος Mike ειναι κατω απο 40...
oymperto eko
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2010, 20:09 ) *
Eγραψα για ενα πρωταθλημα που ΟΛΟΙ ΧΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ αλλα μαλλον αλλαζες πλευρο . . . ΚΡΙΜΑ

Και αφου βαζεις πολλες τελιτσες και ειρωνευεσαι μιλωντας μαλιστα για αδικια ! ! ! της ομαδας σου ΕΧΘΕΣ ? ? ?

Θα σου πω οτι ημουν παρων και στο 1ο παιχνιδι στην βονιτσα οπου κερδισαμε εμεις και ηταν ( υποτιθεται )

ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ . . . ( Εδω ειναι που γελαμε και οχι το λαθος του διαιτητη εχθες στο αουτ σας ) δεν γνωριζω

φυσικα αν ησουν στο παιχνιδι αφου δεν σε ξερω ! γνωριζω ομως οτι οι ΚΡΙΤΕΣ του αγωνα ( μιας και η ομοσπονδια

δεν στελνει ) ηταν ΝΤΟΠΙΟΙ ! ! ! ! ( Εδω Ξ Ε Κ Α Ρ Δ Ι Ζ Ο Ν Τ Α Ι ! ! ! ) με συνεπεια στο χρονομετρο των 24αρων

δευτερολεπτων να πεσει ΧΟΝΤΡΟ ΧΕΡΙ παιρναμε αμυντικο rebound στο 4ο δεκαλεπτο το24αρι εγραφε 20 - 21 sec ! ! !

πιεζαν σε ολο το γηπεδο και περναγαμε τη σεντρα με την ψυχη στο στομα μιας και ειχαμε . . μολις 4 - 5 δευτερα . . . .

( εδω ΛΙΠΟΘΥΜΑΜΕ Στα γελια . . . ) αυτα τα γραφω μετα απο νικη της ομαδας μου και οχι ηττας ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ

διοτι εχω αλλεργια στην ΚΛΑΨΑ . . .

Καλη και αγια η επαρχια με τις ομορφιες της αλλα εχει και η ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ !

παντως φίλε να έχεις το νου σου στο χρόνο στη Λευκάδα που θα πάτε μήπως σας κλέψουν,γιατί και εκεί ντόπιοι είναι στη γραμματεία.Στο λέω επειδή κάνετε ωραίες οργανωμένες επιθέσεις, μήπως δεν προλαβαίνετε.
jim 3
τελικα ποσο χρονων ειναι ρε παιδια ο υφαντης;
GENERALISSIMO
QUOTE(jim 3 @ Feb 22 2010, 22:27 ) *
τελικα ποσο χρονων ειναι ρε παιδια ο υφαντης;

50+ smiley.gif Κάτι έχει η περιοχή εκεί πάνω . πέρσι η Πρέβεζα φέτος η Βόνιτσα...Μια υπερβολική ισχυρογνωμοσύνη για τα του μπάσκετ...Δεν έχει κοτσάνι η πορτοκαλί μπάλα ρε...Αδικα ψάχνετε να το βρείτε.
oymperto eko
QUOTE(jim 3 @ Feb 22 2010, 19:58 ) *
μη μου κανεις πλακα spyrosvon τωρα.επειδη βρεθηκαμε σε ασχημη μερα, σας υποτιμησαμε και ο καραμπας εβαλε κατι τρελα τριποντα θα πεσουμε; εξαλλου αυτο που κανατε εσεις σε εμας γιατι να μην το κανουμε κι αμμεις στην βονιτσα; ολοι ξερουν τι ιστορια εχει ο παπαγος και οτι αν ειχε καλυτερη διηκηση και πιο πολλα λεφτα τωρα θα επαιζε τουλαχιστον α2.σιγα μην πεσει και αλλο!!!

τρελά τα τρίποντα του Καραμπά στο Φάληρο, τρελά τα τρίποντα του Καραμπά στον Παπάγου. Τα τρίποντα με ταμπλώ του καθόλα σεβαστού για την ιστορία του Υφαντή, τι είναι; Όσον αφορα την ιστορία του Παπάγου φυσικά και είναι σεβαστή.Και αν θές είναι και μεγάλη τιμή για τη Βόνιτσα που κέρδισε μια τόσο ιστορική ομάδα στο ιστορικο σαλούν.
allstar08
Αν και ειναι νωρις θα ηθελα να πω καποια πραγματα, για μερικα απο τα παιχνιδια που ακολουθουν.

ΤΗΡΩΝ- ΕΘΝΙΚΟΣ ενας βαθμος διαφορα και '' Ο θανατος σου η ζωη μου..." αν κερδισουν οι γηπεδουχοι θα εχουν ελπιδες ακομα, αν ομως κερδισουν οι φιλοξενουμενοι θα εχουν κανει αποφαστικο βημα σωτηριας.

ΒΟΝΙΤΣΑ- ΕΣΠΕΡΟΣ και εδω ενας βαθμος διαφορα.... η βονιτσα -για να εχει αξια η νικη στου παπαγου- πρεπει να κερδισει, και με το σχετικα ευκολο προγραμμα που εχει στην συνεχεια ισως τα καταφερει και θεαματικα. απο την αλλη ο εσπερος αν χασει θα μπλεξει σε περιπετειες...

ΚΟΡΟΙΒΟΣ- ΧΟΛΑΡΓΟΣ το ματς της αγωνιστικης.... νικη των γηπεδουχων σημαινει οτι θα ψαχνουμε τον πρωταθλητη μεχρι τον μαιο...... απ την αλλη αν ο χολαργος περασει απο την αμαλιαδα σε μεγαλο ποσοστο θα ειναι και ο πρωταθλητης...

oymperto eko
QUOTE(GENERALISSIMO @ Feb 22 2010, 22:32 ) *
50+ smiley.gif Κάτι έχει η περιοχή εκεί πάνω . πέρσι η Πρέβεζα φέτος η Βόνιτσα...Μια υπερβολική ισχυρογνωμοσύνη για τα του μπάσκετ...Δεν έχει κοτσάνι η πορτοκαλί μπάλα ρε...Αδικα ψάχνετε να το βρείτε.

φίλε ο τύπος που σε ρωτάει για την ηλικία του Υφαντή αν είδες έχει αγαπημένη ομάδα τον Παπάγου. Δικός σου είναι. Ασε τη Βόνιτσα και τη πρέβεζα. θα το βρουν το κοτσάνι τους.
spyrosvon
QUOTE(jim 3 @ Feb 22 2010, 19:58 ) *
μη μου κανεις πλακα spyrosvon τωρα.επειδη βρεθηκαμε σε ασχημη μερα, σας υποτιμησαμε και ο καραμπας εβαλε κατι τρελα τριποντα θα πεσουμε; εξαλλου αυτο που κανατε εσεις σε εμας γιατι να μην το κανουμε κι αμμεις στην βονιτσα; ολοι ξερουν τι ιστορια εχει ο παπαγος και οτι αν ειχε καλυτερη διηκηση και πιο πολλα λεφτα τωρα θα επαιζε τουλαχιστον α2.σιγα μην πεσει και αλλο!!!

φιλε μου εγω φετος γραφω χρυση ιστορια για την συντομη ζωη της ομαδας μου. πρωτη φορα παιζω σε μια εθνικη κατηγορια. και μπορω και πανυγηριζω νικες απεναντι σε παπαγου, εθνικο, π φαληρο. εσυ που εισαι ο ιστορικος παπαγου χαιρεσαι με τις νικες σε αυτη την κατηγορια. μια μεγαλη διαφορα αναμεσα μας που δεν εφτασε το μυαλο σου μεχρι εκει για να την καταλαβει.
keepwalking
QUOTE(lefkadian @ Feb 21 2010, 22:08 ) *
Φίλε μου μάλλον δεν με κατάλαβες. Δεν είναι προσωπική η αντιπαράθεση, ούτε προσπαθω να σε βγάλω τυφλό. Απλά είναι ΛΑΘΟΣ να πιστεύεις ότι ο Εθνικός σήμερα έχασε από την διαιτησία. Και η Λευκάδα είχε απουσίες και μάλιστα σημαντικές αλλά έχει πολύ καλύτερο ρόστερ (και ίσως το καλύτερο προπονητικό team). Έτσι "όταν έσφιξαν τα γάλατα" γύρισαν εύκολα το παιχνίδι απο το -10 και στην ουσία χωρίς καθαρόαιμο ψηλό. Ψαξε τις αιτίες της ήττας αλλού λοιπόν και οχι στην διαιτησία. Οι παίχτες σας σίγουρα τα έδωσαν όλα και τους αξίζουν χίλια μπράβο. Έκαναν και με το παραπάνω το καθήκον τους, εσείς όμως όχι. Σε ένα τόσο κρίσιμο ματς που ήταν οι οπαδοί του ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ Εθνικού? Αν αντί για 50 είσασταν 500 θα κέρδιζε η Λευκάδα? Σίγουρα θα είχατε καλύτερες πιθανότητες. Πρώτα λοιπόν ας κοιτάμε τι κάνουμε εμείς και μετά ας ασχοληθούμε με όλα τα άλλα.
Αυτά και εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στην ομάδα του Εθνικού...


Μην ευλογάτε άλλο τα 'γένια σας' εκεί στη Λευκάδα! "Καλύτερο ρόστερ", "καλύτερο προπονητικό team"... Αν είναι έτσι γιατί αγανακτείτε κάθε φορά για να κερδίσετε; Όσο για τις απουσίες που λες εννοείς μάλλον τον ένα και μοναδικό της τραυματία. Ποιες 'σημαντικές απουσίες' λοιπόν; Όσο αφορά τον κόσμο, καλύτερα 50 και κοντά στην ομάδα παρά 500 και σε 'εκκλησία' όπως είπε και ένας άλλος φίλος παρακάτω. Και μην ξεχνάς, την 'φασαρία' που κάνετε εσείς, όταν αδικείστε από τους διαιτητές!!
aionio talento
QUOTE(oymperto eko @ Feb 22 2010, 21:18 ) *
παντως φίλε να έχεις το νου σου στο χρόνο στη Λευκάδα που θα πάτε μήπως σας κλέψουν,γιατί και εκεί ντόπιοι είναι στη γραμματεία.Στο λέω επειδή κάνετε ωραίες οργανωμένες επιθέσεις, μήπως δεν προλαβαίνετε.



Kατσε εσυ στον παγκο να δειξεις στους παικτες τις επιθεσεις που θα κανουν μιας και φαινεσαι


ΓΝΩΣΤΗΣ !
basketikos
QUOTE(jim 3 @ Feb 22 2010, 22:27 ) *
τελικα ποσο χρονων ειναι ρε παιδια ο υφαντης;


1972 - Toυ εβγαλα το καπελλο περσι με το Ψυχικο - του το βγαζω και τωρα,,- Οποτε εβλεπε Ιωνικο εκανε παπαδες ο μπαγασας, δεν λέω οτι δεν εχει φαει κραξιμο και απο μένα, αλλά το σωστο να λεγεται: Ψυχάρα.

Α, διαβαζα οτι εμφανιστηκε και ο συνταξιουχος Ζ σε παιχνίδι της Γ Εθνικής στο σαλουν. Καλώς τα τα παιδιά..
nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2010, 20:09 ) *
νωριζω ομως οτι οι ΚΡΙΤΕΣ του αγωνα ( μιας και η ομοσπονδια

δεν στελνει ) ηταν ΝΤΟΠΙΟΙ ! ! ! ! ( Εδω Ξ Ε Κ Α Ρ Δ Ι Ζ Ο Ν Τ Α Ι ! ! ! ) με συνεπεια στο χρονομετρο των 24αρων
δευτερολεπτων να πεσει ΧΟΝΤΡΟ ΧΕΡΙ παιρναμε αμυντικο rebound στο 4ο δεκαλεπτο το24αρι εγραφε 20 - 21 sec! ! !
πιεζαν σε ολο το γηπεδο και περναγαμε τη σεντρα με την ψυχη στο στομα μιας και ειχαμε . . μολις 4 - 5 δευτερα . . . .


Αυτό δυστυχώς συμβαίνει σε αρκετά επαρχιακά γήπεδα και δεν είναι δύσκολο στην ανάλυση. Θέμα ικανότητας, εκπαίδευσης, γνωριμιών ( σε κάποια γήπεδα τα όργανα τα χειρίζονται οι φύλακες με τις οικογένειες τους) κλπ είναι. Υπάρχουν και διατητές όμως που ορίζονται από την ΕΟΚ και αν και όταν "ανέχονται" τέτοιες καταστάσεις ουσιαστικά αναλαμβάνουν την ευθύνη.
IORGOS7
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑΠ... το πιο δυνατο παιχνιδι της αγωνιστικης οπως δειχνει η εξελιξη του και κανενας δεν μας εχει πει δυο κουβεντες για αυτο το ματς... καποιος που το παρακολουθησε? πως εφτασε σε 2 παρατασεις???
highaim205
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2010, 20:09 ) *
Eγραψα για ενα πρωταθλημα που ΟΛΟΙ ΧΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ αλλα μαλλον αλλαζες πλευρο . . . ΚΡΙΜΑ

Και αφου βαζεις πολλες τελιτσες και ειρωνευεσαι μιλωντας μαλιστα για αδικια ! ! ! της ομαδας σου ΕΧΘΕΣ ? ? ?

Θα σου πω οτι ημουν παρων και στο 1ο παιχνιδι στην βονιτσα οπου κερδισαμε εμεις και ηταν ( υποτιθεται )

ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ . . . ( Εδω ειναι που γελαμε και οχι το λαθος του διαιτητη εχθες στο αουτ σας ) δεν γνωριζω

φυσικα αν ησουν στο παιχνιδι αφου δεν σε ξερω ! γνωριζω ομως οτι οι ΚΡΙΤΕΣ του αγωνα ( μιας και η ομοσπονδια

δεν στελνει ) ηταν ΝΤΟΠΙΟΙ ! ! ! ! ( Εδω Ξ Ε Κ Α Ρ Δ Ι Ζ Ο Ν Τ Α Ι ! ! ! ) με συνεπεια στο χρονομετρο των 24αρων

δευτερολεπτων να πεσει ΧΟΝΤΡΟ ΧΕΡΙ παιρναμε αμυντικο rebound στο 4ο δεκαλεπτο το24αρι εγραφε 20 - 21 sec ! ! !

πιεζαν σε ολο το γηπεδο και περναγαμε τη σεντρα με την ψυχη στο στομα μιας και ειχαμε . . μολις 4 - 5 δευτερα . . . .

( εδω ΛΙΠΟΘΥΜΑΜΕ Στα γελια . . . ) αυτα τα γραφω μετα απο νικη της ομαδας μου και οχι ηττας ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ

διοτι εχω αλλεργια στην ΚΛΑΨΑ . . .

Καλη και αγια η επαρχια με τις ομορφιες της αλλα εχει και η ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ !

Συμφωνω σε οσα λες γιατι ετσι ακριβως ειναι. Τα ιδια περασαμε και εμεις (Εθνικος) μαζι με ενα σωρο αλλες αλητειες που δεν ειναι επι του παροντος και ειναι βεβαιο οτι αν ολα αυτα που συμβαινουν στη βονιτσα συνεβαιναν σε ενα γηπεδο της Αθηνας θα υπηρχε μεσα και εξω αστυνομια και σιγουρη τιμωρια της εδρας, αλλα εκει ειναι καπως απομερα και δεν πεφτει το βλεμμα καμιας εποπτικης αρχης, δυστυχως.....
farasi
QUOTE(IORGOS7 @ Feb 23 2010, 10:29 ) *
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΑΠ... το πιο δυνατο παιχνιδι της αγωνιστικης οπως δειχνει η εξελιξη του και κανενας δεν μας εχει πει δυο κουβεντες για αυτο το ματς... καποιος που το παρακολουθησε? πως εφτασε σε 2 παρατασεις???

Απλα γλυτωσε απο του χαρου τα δοντια ο Χολαργος! Θα μπορουσε ανετα να ειχε χασει...
gunclub
QUOTE(highaim205 @ Feb 23 2010, 13:20 ) *
Συμφωνω σε οσα λες γιατι ετσι ακριβως ειναι. Τα ιδια περασαμε και εμεις (Εθνικος) μαζι με ενα σωρο αλλες αλητειες που δεν ειναι επι του παροντος και ειναι βεβαιο οτι αν ολα αυτα που συμβαινουν στη βονιτσα συνεβαιναν σε ενα γηπεδο της Αθηνας θα υπηρχε μεσα και εξω αστυνομια και σιγουρη τιμωρια της εδρας, αλλα εκει ειναι καπως απομερα και δεν πεφτει το βλεμμα καμιας εποπτικης αρχης, δυστυχως.....

Πολύ μανιάτικο το κρατάς αδερφέ το ματς με τη Βόνιτσα.Δε με εκπλήσσει βέβαια,γιατί έχετε πάρε δώσε μ'αυτούς εκεί κάτω.Προφανώς στο πρώτο ματς δε σε είχε πάρει ο Γκλικόπουλος 10άδα,και δεν είδες-άκουσες τίποτα.Γιατί όμως ΚΑΜΙΑ ομάδα δεν εξέφρασε παράπονα για τη φιλοξενία της Βόνιτσας,παρα μόνο η δικιά σου? Ο Παπάγος δε χρειάζεται υποστηριχτές σα και σένα.Περαστικά!
highaim205
QUOTE(gunclub @ Feb 23 2010, 17:55 ) *
Πολύ μανιάτικο το κρατάς αδερφέ το ματς με τη Βόνιτσα.Δε με εκπλήσσει βέβαια,γιατί έχετε πάρε δώσε μ'αυτούς εκεί κάτω.Προφανώς στο πρώτο ματς δε σε είχε πάρει ο Γκλικόπουλος 10άδα,και δεν είδες-άκουσες τίποτα.Γιατί όμως ΚΑΜΙΑ ομάδα δεν εξέφρασε παράπονα για τη φιλοξενία της Βόνιτσας,παρα μόνο η δικιά σου? Ο Παπάγος δε χρειάζεται υποστηριχτές σα και σένα.Περαστικά!

Αλλες 10 εμειναν αδερφε. Υπομονη (για τα περαστικα που λες) και ολα θα λυθουν. Οσον αφορα στο αν οΚλιγκοπουλος με ειχε στη 12αδα, ρωτα και μαθε ποιος ειμαι.
Jabar
Εγώ είδα δύο ματς.Εθνικός-Λευκάδα και Χολαργός-ΕΑΠ.Θα γράψω δύο λόγια μόλις έχω χρόνο και για τα δύο.
gunclub
QUOTE(highaim205 @ Feb 23 2010, 18:13 ) *
Αλλες 10 εμειναν αδερφε. Υπομονη (για τα περαστικα που λες) και ολα θα λυθουν. Οσον αφορα στο αν οΚλιγκοπουλος με ειχε στη 12αδα, ρωτα και μαθε ποιος ειμαι.
Αυτός που γράφεις και στο nikname σου νομίζω.Με λίγη προσπάθεια ακόμη και του χρόνου θα σου προσφέρουμε συμβόλαιο ,μια και ο δικός μας ψηλός ειναι λίγο ...λαπάς smiley.gif
jim 3
thanx basketike smiley.gif .ok spyrosvon τωρα ποια θα λυπαμε οταν νικαμε.... και ξερεις ολα ειναι μια χαρα μονο που δεν υπαρχουν καθολου λεφτα
IORGOS7
QUOTE(Jabar @ Feb 23 2010, 18:15 ) *
Εγώ είδα δύο ματς.Εθνικός-Λευκάδα και Χολαργός-ΕΑΠ.Θα γράψω δύο λόγια μόλις έχω χρόνο και για τα δύο.

JABAR λιγα λογια??? bball.gif
farasi
QUOTE(IORGOS7 @ Feb 25 2010, 12:57 ) *
JABAR λιγα λογια??? bball.gif

Γ’ Εθνική Κατηγορία
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος Νότου
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Π. Φάληρο Μαρνελάκης-Μαντήλας (Αθανασίου)
Κορίνθου 17.00 ΑΣ Τηρών-Εθνικός ΟΦΠΦ Μπλέτσας-Κιούρκας (Κωστής)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Παπάγου Κόρδοας-Σοφιανόπουλος (Βούλγαρης)
Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Έσπερος Π. Πιτσίλκας Μ-Ζακεστίδης (Μπατζάκας Χρ.)
Π. Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Άλιμος Μανδρέκας-Διμπινούδης (Σιδέρης)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Μίλων Χριστοδούλου Γ.-Τσάλας (Μάρκου)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος-Χολαργός Τσώνος Μ-Μάλαμας (Σοφιανοπούλου)
bill37
QUOTE(spyrosvon @ Feb 22 2010, 19:44 ) *
aionio talento αν καταλαβες καλα απο εχτες εισαι σε περιπετειες για να σωθεις. την επομενη κυριακη εγω παιζω μεσα με τον εσπερο ενω εσυ εξω με την λευκαδα. λογικα θα σε φτασω στην μια νικη. στην ισοβαθμια εισαι απο κατω. για κοιτα και το προγραμμα πιο κατω. οταν χανεις μεσα στο γηπεδο σου απο την βονιτσα ποιον θα κερδισεις και που. καλη συνεχεια........



το παιχνιδι με τον εσπερο δεν θα ειναι ευκολο,μακαρι να κερδισουμε,ομως ο εσπερος εχασε τα 2 τελευταια παιχνιδια σε παραταση,που σημαινει οτι ολα ειναι πιθανα.
ευχες να ειναι σε καλη μερα ολοι.
solomon
QUOTE(farasi @ Feb 25 2010, 20:32 ) *
Γ’ Εθνική Κατηγορία
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος Νότου
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Π. Φάληρο Μαρνελάκης-Μαντήλας (Αθανασίου)
Κορίνθου 17.00 ΑΣ Τηρών-Εθνικός ΟΦΠΦ Μπλέτσας-Κιούρκας (Κωστής)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Παπάγου Κόρδοας-Σοφιανόπουλος (Βούλγαρης)
Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Έσπερος Π. Πιτσίλκας Μ-Ζακεστίδης (Μπατζάκας Χρ.)
Π. Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Άλιμος Μανδρέκας-Διμπινούδης (Σιδέρης)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Μίλων Χριστοδούλου Γ.-Τσάλας (Μάρκου)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος-Χολαργός Τσώνος Μ-Μάλαμας (Σοφιανοπούλου)


Αρχισαν τα οργανα.......... εχει να πεσει πολυ κλαμα την κυριακη το βραδυ..... !!!
Και στην κορυφη.......... και στην ουρα....!!!!!!
farasi
QUOTE(farasi @ Feb 25 2010, 20:32 ) *
Γ’ Εθνική Κατηγορία
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος Νότου
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Π. Φάληρο Μαρνελάκης-Μαντήλας (Αθανασίου)
Κορίνθου 17.00 ΑΣ Τηρών-Εθνικός ΟΦΠΦ Μπλέτσας-Κιούρκας (Κωστής)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Παπάγου Κόρδοας-Σοφιανόπουλος (Βούλγαρης)
Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Έσπερος Π. Πιτσίλκας Μ-Ζακεστίδης (Μπατζάκας Χρ.)
Π. Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Άλιμος Μανδρέκας-Διμπινούδης (Σιδέρης)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Μίλων Χριστοδούλου Γ.-Τσάλας (Μάρκου)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος-Χολαργός Τσώνος Μ-Μάλαμας (Σοφιανοπούλου)

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
28/02/10 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2 πολύ δύσκολο παιχνίδι
28/02/10 17:00 ΚΓ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 2 ο εθνικός θα παραμείνει στη κατηγορία
28/02/10 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1 δύσκολα
28/02/10 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΠΑ. 1 δύσκολα ο έσπερος θα μείνει στη κατηγορία
28/02/10 17:00 Π.ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 1 εύκολα
28/02/10 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 2
28/02/10 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 δεν χάνει μέσα στην έδρα του με τίποτα
IORGOS7
QUOTE(solomon @ Feb 25 2010, 21:02 ) *
Αρχισαν τα οργανα.......... εχει να πεσει πολυ κλαμα την κυριακη το βραδυ..... !!!
Και στην κορυφη.......... και στην ουρα....!!!!!!

Bλεπεις κατι η εικαζεις?
jim 3
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 1 δυσκολα
ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΥ 1 δυσκολα
ΒΟΝΙΤΣΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ 1 ευκολα
ΨΥΧΙΚΟ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΙΛΩΝ 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
allstar08
1 ΕΑΠ - ΦΑΛΗΡΟ
1 ΤΗΡΩΝ -ΕΘΝΙΚΟΣ
1 ΛΕΥΚΑΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΥ
1 ΒΟΝΙΤΣΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ
2 ΨΥΧΙΚΟ - ΑΛΙΜΟΣ
2 ΣΠΑΡΤΗ - ΜΙΛΩΝΑΣ
1 ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
solomon
QUOTE(IORGOS7 @ Feb 26 2010, 13:23 ) *
Bλεπεις κατι η εικαζεις?


εκει στου παπαγου τα βλεπουν ολα καλα....???? η δεν γνωριζουν???
στην βονιτσα ????
κυριακη βραδυ μετα απο αυτα τα δυο παιχνιδια θα πεσει πολυ κουβεντα εδω..........
bill37
QUOTE(jim 3 @ Feb 26 2010, 17:58 ) *
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 1 δυσκολα
ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΥ 1 ευκολα,μας χρωσταει μια ευκολη νικη
ΒΟΝΙΤΣΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ 1 στον ποντο πιστευω θα παιχτει το ματς
ΨΥΧΙΚΟ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΙΛΩΝ 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1

spyrosvon
QUOTE(solomon @ Feb 26 2010, 20:29 ) *
εκει στου παπαγου τα βλεπουν ολα καλα....???? η δεν γνωριζουν???
στην βονιτσα ????
κυριακη βραδυ μετα απο αυτα τα δυο παιχνιδια θα πεσει πολυ κουβεντα εδω..........

κανενας δεν μπορει να καταλαβει τι θες να πεις 68.gif
kaukasios
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 1 δυσκολα
ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΥ 1 ευκολα
ΒΟΝΙΤΣΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ 2
ΨΥΧΙΚΟ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΙΛΩΝ 2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.