Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
orangepower
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 2 2009, 19:20 ) *
Eskase h boba!! Alexis Kiritsis epistrefei stous Stratigous smiley.gif (soory gia ta greeklish alla exei provlima to keyboard)

Σοβαρα μιλας φιλε??? blink.gif
dirk10
νικος μακρης στο παλαιο φαληρο.
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 2 2009, 19:20 )
Eskase h boba!! Alexis Kiritsis epistrefei stous Stratigous (soory gia ta greeklish alla exei provlima to keyboard)
δεν βρηκε ομαδα Α1 α2 και κατεβαινει γ???????
GENERALISSIMO
QUOTE(dirk10 @ Oct 3 2009, 10:34 ) *
νικος μακρης στο παλαιο φαληρο.
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 2 2009, 19:20 )
Eskase h boba!! Alexis Kiritsis epistrefei stous Stratigous (soory gia ta greeklish alla exei provlima to keyboard)
δεν βρηκε ομαδα Α1 α2 και κατεβαινει γ???????

Pros arsi parexigisewn:Plaka ekana...Makari na ginotan alla thaymata den ginontai rolleyes.gif
dirk10
η αληθεια ειναι οτι ψαρωσα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif !!!!!!
where_amazing_happens
Ο Αγκι Ιμπεζα πολυ κοντα σε συμφωνια με ομαδα της επαρχιας. Ειναι 100% επιβεβαιωμενο. Περισσοτερα τις επομενες ημερες.

dirk10
QUOTE(where_amazing_happens @ Oct 4 2009, 14:19 ) *
Ο Αγκι Ιμπεζα πολυ κοντα σε συμφωνια με ομαδα της επαρχιας. Ειναι 100% επιβεβαιωμενο. Περισσοτερα τις επομενες ημερες.

ma pws θα παει απο την στιγμη που δεν αγωνιζοταν σε αμαδα Α1 Α2 (ελλαδα θα μου πεις)?σε χθεσινο φιλικο νικη για το φαληρο απεναντι στο λαυριο(πολυ καλη ομαδα σιγουρα θα ανεβει.πολυ γεματο ροστερ)
asdfg
QUOTE(dirk10 @ Oct 4 2009, 13:29 ) *
ma pws θα παει απο την στιγμη που δεν αγωνιζοταν σε αμαδα Α1 Α2 (ελλαδα θα μου πεις)?σε χθεσινο φιλικο νικη για το φαληρο απεναντι στο λαυριο(πολυ καλη ομαδα σιγουρα θα ανεβει.πολυ γεματο ροστερ)


Για την μεταγραφή έχεις δίκιο, αλλά όπως λες κι εσύ εδώ είναι Ελλάδα. Οσο για το φιλικό, με δεδομένη την ποιότητα του Λαυρίου, την οποία έδειξε και στο Κύπελλο με το Παγκράτι, δείχνει ότι το Φάληρο θα είναι πολύ δυνατό στην Γ' Εθνική. Εκτός κι αν έπαιξε το Λαύριο με απουσίες. Ξέρεις κάτι παραπάνω να μας πεις;
dirk10
ολοι παιζαν κανονικα απ το λαυριο .απο το φαληρο μονο ο νικος ο μακρης δεν επαιξε.!!!!!δειχνει αρκετα βελτιωμενο και σιγουρα θα ειναι δυνατο πολυ
where_amazing_happens
QUOTE(dirk10 @ Oct 4 2009, 15:29 ) *
ma pws θα παει απο την στιγμη που δεν αγωνιζοταν σε αμαδα Α1 Α2 (ελλαδα θα μου πεις)?σε χθεσινο φιλικο νικη για το φαληρο απεναντι στο λαυριο(πολυ καλη ομαδα σιγουρα θα ανεβει.πολυ γεματο ροστερ)

To πως δεν το γνωριζω ακριβως αλλα εντος των προσεχων ημερων θα υπαρξει μεγαλος "ντορος". Αφου ανακοινωθει θα αναφερθω στα παρασκηνιακα..
score
Φαντάζομαι ότι στον Κόροιβο θα παίξει και μάλιστα νομιμότατα αφού δεν θα λογίζεται ως μεταγραφή
where_amazing_happens
QUOTE(score @ Oct 4 2009, 17:55 ) *
Φαντάζομαι ότι στον Κόροιβο θα παίξει και μάλιστα νομιμότατα αφού δεν θα λογίζεται ως μεταγραφή



Παντως αυτο τον καιρο ο Αγκι δεν ειναι στην Αμαλιαδα...
ona1
QUOTE(score @ Oct 1 2009, 15:33 ) *
Όσο για το αν κινείται τίποτα στη Λευκάδα... αν κρίνω από την περυσινή τους κινητικότητα στην κατηγορία, να περιμένετε από αλλού το μπαμ. Αυτοί δεν μπορούν...



καλησπέρα
δηλαδη τι εννοείς?
score
να μην περιμένετε διορθωτική κίνηση από την Λευκάδα που ίσως την χρειάζεται. δεν είναι τόσο τολμηροί...
kaukasios
QUOTE(score @ Oct 4 2009, 17:55 ) *
Φαντάζομαι ότι στον Κόροιβο θα παίξει και μάλιστα νομιμότατα αφού δεν θα λογίζεται ως μεταγραφή

δεν νομιζω να παιξει αμαλιαδα.απο οτι ξερω δεν εφυγε και με τις καλυτερες συνθηκες απο εκει και εφαγε και την μπιστολια του.
gunclub
QUOTE(kaukasios @ Oct 5 2009, 10:44 ) *
δεν νομιζω να παιξει αμαλιαδα.απο οτι ξερω δεν εφυγε και με τις καλυτερες συνθηκες απο εκει και εφαγε και την μπιστολια του.

Πες μας τι ξέρεις. shot.gif
orangepower
QUOTE(where_amazing_happens @ Oct 4 2009, 20:33 ) *
Παντως αυτο τον καιρο ο Αγκι δεν ειναι στην Αμαλιαδα...

Θα παει λιγο πιο ανατολικα... rolleyes.gif
where_amazing_happens
QUOTE(orangepower @ Oct 5 2009, 20:14 ) *
Θα παει λιγο πιο ανατολικα... rolleyes.gif


Σωστος.. Ζητω συγνωμη που δεν αποκαλυπτω ακομα που θα παιξει απλα περιμενω να επισημοποιηθει "και με τη βουλα" το θεμα για να μην εκθεσω ανθρωπους, αλλα και τον ιδιο. Πιστευω μεχρι αυριο το πρωι να υπαρχει μια πιο επισημη εξελιξη αλλιως αυριο το βραδυ.. θα τα ξερασωωωω ολαααα 69.gif ..
fanis#10
Όντως ο orangepower το έχει πιάσει το νόημα! Φαίνεται ότι έχεις καλές πηγές! Θα περιμένω κ εγώ και θα αφήσω τον where_amazing_happens να μας ενημερώσει για κάτι επίσημο αφού αυτός ξεκίνησε το θέμα... Πάντως αν το σκεφτεί κάποιος λογικά δεν μένουν και πολλές εναλλακτικές rolleyes.gif
Blue1965White
Μήπως πρέπει να ανοίξει ένα ξεχωριστό topic μόνο για τους μάνατζερς όπου θα μας ενημερώνουν με όσες λεπτομέρειες επιθυμούν και στη συχνότητα που θέλουν για όλο το παρασκήνιο και τα κουτσομπολιά των μετακινήσεων ή παραλίγο μετακινήσεων ή φημών ή εσκεμμένων φημών των πελατών τους;
Νομίζω πως το topic έχει χάσει λίγο το νόημα του. Κατανοητό βέβαια αφού οι μάνατζερς που μπαίνουν στα topics της Γ εθνικής είναι πολλαπλάσιοι από τους φιλάθλους των ομάδων της κατηγορίας αλλά σε κάθε περίπτωση ας εξετάσουν οι admins το ενδεχόμενο. Αν πάλι είμαι ο μόνος που ενοχλούμαι από το φαινόμενο ζητάω συγγνώμη. Δυστυχώς εξακολουθώ να είμαι ρομαντικός και να μην μπορώ να αποδεχθώ κάποια πράγματα.
fanis#10
QUOTE(Blue1965White @ Oct 5 2009, 22:06 ) *
Μήπως πρέπει να ανοίξει ένα ξεχωριστό topic μόνο για τους μάνατζερς όπου θα μας ενημερώνουν με όσες λεπτομέρειες επιθυμούν και στη συχνότητα που θέλουν για όλο το παρασκήνιο και τα κουτσομπολιά των μετακινήσεων ή παραλίγο μετακινήσεων ή φημών ή εσκεμμένων φημών των πελατών τους;
Νομίζω πως το topic έχει χάσει λίγο το νόημα του. Κατανοητό βέβαια αφού οι μάνατζερς που μπαίνουν στα topics της Γ εθνικής είναι πολλαπλάσιοι από τους φιλάθλους των ομάδων της κατηγορίας αλλά σε κάθε περίπτωση ας εξετάσουν οι admins το ενδεχόμενο. Αν πάλι είμαι ο μόνος που ενοχλούμαι από το φαινόμενο ζητάω συγγνώμη. Δυστυχώς εξακολουθώ να είμαι ρομαντικός και να μην μπορώ να αποδεχθώ κάποια πράγματα.

Φίλε μου μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι ΔΕΝ είμαι μάνατζερ, και στα 20 μου λίγο δύσκολο θα ήταν αυτό... Προσωπικά κατατάσσω εαυτόν στην κατηγορία των απλών φιλάθλων και αυτό, με όλο το σεβασμό, δεν αλλάζει αν εσύ ή κάποιος άλλος έχει διαφορετική άποψη. Και δεν πιστεύω ότι θα μπορούσα να γίνω μάνατζερ γιατί αυτό το παιχνίδι το αγαπάω πραγματικά και ως εκ τούτου δε θα μπορούσα να ασχοληθώ με αυτό με γνώμονα ιδιοτελείς σκοπούς. Αυτά προς αποφυγή παραξηγήσεων...
Blue1965White
Φίλε μου δεν αναφέρομαι σε εσένα ούτε σε κανέναν προσωπικά. Το post που έγραψα δεν το έγραψα με αφορμή συγκεκριμένα posts. Ας εκληφθεί ως αφορμή για συζήτηση και όχι ως μομφή απέναντι σε οποιονδήποτε.
fanis#10
QUOTE(Blue1965White @ Oct 5 2009, 22:41 ) *
Φίλε μου δεν αναφέρομαι σε εσένα ούτε σε κανέναν προσωπικά. Το post που έγραψα δεν το έγραψα με αφορμή συγκεκριμένα posts. Ας εκληφθεί ως αφορμή για συζήτηση και όχι ως μομφή απέναντι σε οποιονδήποτε.

ΟΚ, γράψε λάθος...
where_amazing_happens
QUOTE(Blue1965White @ Oct 5 2009, 22:06 ) *
Μήπως πρέπει να ανοίξει ένα ξεχωριστό topic μόνο για τους μάνατζερς όπου θα μας ενημερώνουν με όσες λεπτομέρειες επιθυμούν και στη συχνότητα που θέλουν για όλο το παρασκήνιο και τα κουτσομπολιά των μετακινήσεων ή παραλίγο μετακινήσεων ή φημών ή εσκεμμένων φημών των πελατών τους;
Νομίζω πως το topic έχει χάσει λίγο το νόημα του. Κατανοητό βέβαια αφού οι μάνατζερς που μπαίνουν στα topics της Γ εθνικής είναι πολλαπλάσιοι από τους φιλάθλους των ομάδων της κατηγορίας αλλά σε κάθε περίπτωση ας εξετάσουν οι admins το ενδεχόμενο. Αν πάλι είμαι ο μόνος που ενοχλούμαι από το φαινόμενο ζητάω συγγνώμη. Δυστυχώς εξακολουθώ να είμαι ρομαντικός και να μην μπορώ να αποδεχθώ κάποια πράγματα.

Ουτε μανατζερ ειμαι, ουτε εχω καποια σχεση με αυτους. Απλα η συγκεκριμενη περιπτωση ειναι ιδιαζουσα. Λογω εκλογων το Σαβ/κο αυτο, υπηρχε μια στασιμοτητα σε ολο το θεμα και δεν γνωριζω αν εχει ολοκληρωθει η μεταγραφη ( δηλ. αν εκδοθηκε το δελτιο του παικτη) - επιπλεον υπαρχει και το θεμα της προθεσμιας των μεταγραφων των ομαδων Γ' και Β' εθνικης... Δεν θελω να αποκαλυψω κατι το οποιο θα ειναι ανακριβες οπως εγινε με την περιπτωση του ιδιου παικτη για τη μεταγραφη του στη Δαφνη. Τωρα θα μου πεις εσυ γιατι το αναφερω??? Απλα αναφερω οτι ο παικτης θα αγωνιστει σε μια ομαδα του 1ου ομιλου του Νοτου της Γ' εθνικης. Επειδη λοιπον οι μανατζερ προφανως θα γνωριζουν το θεμα μπορει να βγει καποιος και να αναλαβει την ανακοινωση της μεταγραφης. Εγω δεν το κανω αυτη τη στιγμη για τους δικους μου λογους οι οποιοι ελπιζω να ειναι σεβαστοι..
gunclub
Και οι μάνατζερ αναγκαίο κακό είναι.αλλά είναι μέρος του παιχνιδιού.Δε μπορούμε να γίνουμε ντεντεκτιβς για να ξέρουμε ποιος είναι......... Ξέρει κανείς για προσεχή φιλικά? shot.gif
orangepower
QUOTE(fanis#10 @ Oct 5 2009, 20:37 ) *
Όντως ο orangepower το έχει πιάσει το νόημα! Φαίνεται ότι έχεις καλές πηγές! Θα περιμένω κ εγώ και θα αφήσω τον where_amazing_happens να μας ενημερώσει για κάτι επίσημο αφού αυτός ξεκίνησε το θέμα... Πάντως αν το σκεφτεί κάποιος λογικά δεν μένουν και πολλές εναλλακτικές rolleyes.gif

Αυριο ολα στη φορα! Και δεν ειμαι και μανατζερ!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
karfi
QUOTE(orangepower @ Oct 5 2009, 23:59 ) *
Αυριο ολα στη φορα! Και δεν ειμαι και μανατζερ!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Χαιρετω ολους τους μπασκετοφιλους αλλα και τους "μανατζερ" icon_drunk.gif που ειναι μελη σε αυτο το φορουμ το οποιο το ανακαλυψα προσφατα και μολις σημερα εγινα μελος με αφορμη τα τελευταια ποστ.Απο εκει ειναι εμπνευσμενο και το ψευδωνυμο μου "καρφι" γιατι θα αποκαλυψω τι γινεται με το θεμα του Ιμπεζα.. Μετα απο την ατυχη περιπλανηση του Αγκι Ιμπεζα στη Βονιτσα, πηγε μια βολτα και στην Σπαρτη.Η βολτα εκει ηταν πιο τυχερη καθως οι Σπαρτιατες απο οτι φαινεται μπορεσαν και καλυψαν τις οικονομικες απαιτησεις του παικτη που θεωρηθηκαν υπερβολικες στη Βονιτσα. Σημαντικη ενισχυση για τον Σπαρτιατικο στο 5. Ξανασμιγει παλι με τον Μπακογιαννη που ηταν και περσι συμπαικτες στον Κοροιβο Αμαλιαδας. Αυτες τις πληροφοριες εχω μεχρι στιγμης...
orangepower
QUOTE(karfi @ Oct 6 2009, 09:41 ) *
Χαιρετω ολους τους μπασκετοφιλους αλλα και τους "μανατζερ" icon_drunk.gif που ειναι μελη σε αυτο το φορουμ το οποιο το ανακαλυψα προσφατα και μολις σημερα εγινα μελος με αφορμη τα τελευταια ποστ.Απο εκει ειναι εμπνευσμενο και το ψευδωνυμο μου "καρφι" γιατι θα αποκαλυψω τι γινεται με το θεμα του Ιμπεζα.. Μετα απο την ατυχη περιπλανηση του Αγκι Ιμπεζα στη Βονιτσα, πηγε μια βολτα και στην Σπαρτη.Η βολτα εκει ηταν πιο τυχερη καθως οι Σπαρτιατες απο οτι φαινεται μπορεσαν και καλυψαν τις οικονομικες απαιτησεις του παικτη που θεωρηθηκαν υπερβολικες στη Βονιτσα. Σημαντικη ενισχυση για τον Σπαρτιατικο στο 5. Ξανασμιγει παλι με τον Μπακογιαννη που ηταν και περσι συμπαικτες στον Κοροιβο Αμαλιαδας. Αυτες τις πληροφοριες εχω μεχρι στιγμης...

Καλως ηρθες φιλε! smiley.gif
dirk10
2 παιχνιδια με σπαρτιατικο θα δωσει το φαληρο σαβατο κυριακη στην σπαρτη
ΑΚΡΙΔΑΣ
QUOTE(dirk10 @ Oct 6 2009, 10:46 ) *
2 παιχνιδια με σπαρτιατικο θα δωσει το φαληρο σαβατο κυριακη στην σπαρτη

Σημαντικά φιλικά αυτά τα δυο παιχνίδια αν και νομίζω οτι οι στόχοι των δυο ομάδων είναι εκ διαμέτρου αντίθετοι (Το Π. Φάληρο είναι φαβορί για άνοδο και ο Σπαρτιατικός θα προσπαθήσει να σωθεί). Αν έρθει ο Ιμπέζα στο Σπαρτιατικό θα είναι μεγάλη δύναμη κάτω απο το καλάθι μαζί με τον Βούλγαρη...με λίγη τύχη η ομάδα ίσως καταφέρει να σωθεί.
fanis#10
Βγήκε τίποτα επίσημο για τον Ιμπέζα τελικά; Απ'ό,τι βλέπω όλοι είχαμε καλές πληροφορίες! Πάντως για μένα η είδηση ανήκει στον where_amazing_happens, άλλωστε και εμένα αυτός μου το είπε το Σάββατο. Την προηγούμενη μέρα ο παίκτης εθεάθη στη Σπάρτη οπότε βγήκε η "βρώμα"! Αν τελικά έχει αίσιο τέλος η ιστορία ο Σπαρτιατικός θα διεκδικήσει με σαφώς καλύτερους όρους την παραμονή του στην κατηγορία... blove.gif
where_amazing_happens
QUOTE(karfi @ Oct 6 2009, 10:41 ) *
Χαιρετω ολους τους μπασκετοφιλους αλλα και τους "μανατζερ" icon_drunk.gif που ειναι μελη σε αυτο το φορουμ το οποιο το ανακαλυψα προσφατα και μολις σημερα εγινα μελος με αφορμη τα τελευταια ποστ.Απο εκει ειναι εμπνευσμενο και το ψευδωνυμο μου "καρφι" γιατι θα αποκαλυψω τι γινεται με το θεμα του Ιμπεζα.. Μετα απο την ατυχη περιπλανηση του Αγκι Ιμπεζα στη Βονιτσα, πηγε μια βολτα και στην Σπαρτη.Η βολτα εκει ηταν πιο τυχερη καθως οι Σπαρτιατες απο οτι φαινεται μπορεσαν και καλυψαν τις οικονομικες απαιτησεις του παικτη που θεωρηθηκαν υπερβολικες στη Βονιτσα. Σημαντικη ενισχυση για τον Σπαρτιατικο στο 5. Ξανασμιγει παλι με τον Μπακογιαννη που ηταν και περσι συμπαικτες στον Κοροιβο Αμαλιαδας. Αυτες τις πληροφοριες εχω μεχρι στιγμης...


Σαν κλασσικο "καρφι" τα καρφωσες ολα!!!  smiley.gif .. Το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχει ανακοινωθει επισημα.Αρα δεν γνωριζουμε αν εχει εκδοθει το δελτιο του παικτη.. Αυτος ηταν ο λογος που δεν ελεγα κατι νωριτερα "orange_power" το οποιο μπορει να ηταν ανακριβες.
orangepower
QUOTE(where_amazing_happens @ Oct 6 2009, 16:32 ) *
Σαν κλασσικο "καρφι" τα καρφωσες ολα!!!  smiley.gif .. Το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχει ανακοινωθει επισημα.Αρα δεν γνωριζουμε αν εχει εκδοθει το δελτιο του παικτη.. Αυτος ηταν ο λογος που δεν ελεγα κατι νωριτερα "orange_power" το οποιο μπορει να ηταν ανακριβες.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τελικα ειχαμε καποια επισημη εξελιξη? Ηταν σωστη η πληροφορια???
karfi
QUOTE(where_amazing_happens @ Oct 6 2009, 17:32 ) *
Σαν κλασσικο "καρφι" τα καρφωσες ολα!!!  smiley.gif .. Το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχει ανακοινωθει επισημα.Αρα δεν γνωριζουμε αν εχει εκδοθει το δελτιο του παικτη.. Αυτος ηταν ο λογος που δεν ελεγα κατι νωριτερα "orange_power" το οποιο μπορει να ηταν ανακριβες.

Επειδη μου αρεσε αυτο το μυστηριο των τελευταιων 2-3 ημερων και επειδη βρηκα ατομο που γνωριζε προσωπα και καταστασεις αποφασισα να σε προλαβω.Αυτο ειναι οντως ενα ζητημα (περι εκδοσης δελτιου). Η μεταγραφη ειναι εκπροθεσμη. Τωρα λογικα, θα υπαρξει ενα προβλημα στην εκδοση του δελτιου του αλλα και στον παρελθον εχουν γινει αναλογες παρατυπιες. Υπαρχουν παντου παραθυρακια και μπορει κανεις να παρακαμψει τους κανονισμους και τους θεσμους με "νομιμο" τροπο. Θεωρω πως δεν θα δημιουργηθει κανενα προβλημα στην ολοκληρωση της μεταγραφης του. Ειναι σημαντικη μεταγραφη για τη Σπαρτη και αν ο παιχτης ειναι υγιης χωρις προβληματα τραυματισμων ( απο οτι ξερω εχει καποια προβληματα στα γονατα του) και δειξει καλη συμπεριφορα και βρει τους παικτες που θα του μοιραζουν τις καταλληλες μπαλες -αρα σκορ 14-18μ.ο ποντους μεσα στη ρακετα- θα αποτελεσει το βαρομετρο της ομαδας της Σπαρτης. Ο Βουλγαρης που αναφερθηκε ειναι ο σκορερ που επαιζε περσι το Νεο Σχολειο?? Γιατι με αυτον και τον Ιμπεζα η ομαδα πολυ δυσκολα θα πεσει!!!
ΑΚΡΙΔΑΣ
QUOTE(karfi @ Oct 6 2009, 17:11 ) *
Επειδη μου αρεσε αυτο το μυστηριο των τελευταιων 2-3 ημερων και επειδη βρηκα ατομο που γνωριζε προσωπα και καταστασεις αποφασισα να σε προλαβω.Αυτο ειναι οντως ενα ζητημα (περι εκδοσης δελτιου). Η μεταγραφη ειναι εκπροθεσμη. Τωρα λογικα, θα υπαρξει ενα προβλημα στην εκδοση του δελτιου του αλλα και στον παρελθον εχουν γινει αναλογες παρατυπιες. Υπαρχουν παντου παραθυρακια και μπορει κανεις να παρακαμψει τους κανονισμους και τους θεσμους με "νομιμο" τροπο. Θεωρω πως δεν θα δημιουργηθει κανενα προβλημα στην ολοκληρωση της μεταγραφης του. Ειναι σημαντικη μεταγραφη για τη Σπαρτη και αν ο παιχτης ειναι υγιης χωρις προβληματα τραυματισμων ( απο οτι ξερω εχει καποια προβληματα στα γονατα του) και δειξει καλη συμπεριφορα και βρει τους παικτες που θα του μοιραζουν τις καταλληλες μπαλες -αρα σκορ 14-18μ.ο ποντους μεσα στη ρακετα- θα αποτελεσει το βαρομετρο της ομαδας της Σπαρτης. Ο Βουλγαρης που αναφερθηκε ειναι ο σκορερ που επαιζε περσι το Νεο Σχολειο?? Γιατι με αυτον και τον Ιμπεζα η ομαδα πολυ δυσκολα θα πεσει!!!

Φίλε 'karfi΄μιλάω για τον Βούλγαρη που έπαιζε πέρσι στην Κεφαλλονιά (5αρι). Πέρσι δεν μπορώ να πώ πως έκανε καλό πρωτάθλημα σε αντίθεση με πρόπερσι (Μεσσήνη) που ήταν πολύ καλός. Φέτος τον είδα σε κάποια φιλικά και παρατήρησα οτι ανεβαίνει παιχνίδι με παιχνίδι. Είναι όμως καλός ριμπάουντερ και μαζί με τον Ιμπέζα (αν γίνει η μεταγραφή του) θα χει δύναμη στους ψηλούς η Σπάρτη...
Lazeras
Χαιρετώ τους απανταχού μπασκετόφιλους!!! Κύριοι θέλω να σας παρακαλέσω για κάτι...Μην κρίνετε τπτ χωρίς να έχετε δει με τα μάτια σας το πως παίζουν οι ομάδες....Δεν αρκεί πιστεύω ένας παίχτης για να σωθεί μία ομάδα...Πρέπει να υπάρχει καθοδήγηση σωστή απο πάγκο.....Παράδειγμα...Άλιμος....Πέρσι η ομάδα δεν είχε νικές μέχρι που ανέλαβε ο Ζωντός...Και έκανε δεύτερο γύρο για πρωτάθλημα...Πιστεύω οτι ενας Ιμπέζα δεν φέρνει την άνοιξη...Φυσικά ελπίζω να διαψευστώ....
where_amazing_happens
QUOTE(Lazeras @ Oct 6 2009, 19:41 ) *
Χαιρετώ τους απανταχού μπασκετόφιλους!!! Κύριοι θέλω να σας παρακαλέσω για κάτι...Μην κρίνετε τπτ χωρίς να έχετε δει με τα μάτια σας το πως παίζουν οι ομάδες....Δεν αρκεί πιστεύω ένας παίχτης για να σωθεί μία ομάδα...Πρέπει να υπάρχει καθοδήγηση σωστή απο πάγκο.....Παράδειγμα...Άλιμος....Πέρσι η ομάδα δεν είχε νικές μέχρι που ανέλαβε ο Ζωντός...Και έκανε δεύτερο γύρο για πρωτάθλημα...Πιστεύω οτι ενας Ιμπέζα δεν φέρνει την άνοιξη...Φυσικά ελπίζω να διαψευστώ....


Συμφωνω απολυτα.
fanis#10
Ακόμα τίποτα επίσημο για Ιμπέζα και Σπαρτιατικό;
orangepower
QUOTE(fanis#10 @ Oct 8 2009, 13:26 ) *
Ακόμα τίποτα επίσημο για Ιμπέζα και Σπαρτιατικό;

Τιποτα απολυτως με βαση αυτα που εχω ακουσει...
GENERALISSIMO
Ερώτηση:Γιατί ο Εθνικός να παίζει στις 12:00 το πρωί;;Να ήταν τα Γιαννενα και η Κεφαλονιά να το καταλάβω...Ας μας απαντήσει η ομοσπονδία.
gorilakos
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 9 2009, 13:34 ) *
Ερώτηση:Γιατί ο Εθνικός να παίζει στις 12:00 το πρωί;;Να ήταν τα Γιαννενα και η Κεφαλονιά να το καταλάβω...Ας μας απαντήσει η ομοσπονδία.

να μην διχασει τον κοσμο....!!το απογευμα σε ποιο αθλημα να πρωτοπανε οι ανθρωποι... blove.gif smiley.gif
gunclub
Oποια ομάδα έχει άκρες ,κάνει οτι γουστάρει.Ρώτησαν τις άλλες ομάδες αν τις βολεύει να παίζουν αυτή την ώρα? BORDELO oμοσπονδία!
gate14
QUOTE(gorilakos @ Oct 9 2009, 16:25 ) *
να μην διχασει τον κοσμο....!!το απογευμα σε ποιο αθλημα να πρωτοπανε οι ανθρωποι... blove.gif smiley.gif


Γιατι οι οπαδοι του Εθνικου ειναι και θρησκοληπτοι
Απο την εκκλησια στο μπασκετ
Ο Εθνικος ειναι το προβλημα μας?Εχει δηλωσει μια εδρα ρωτηστε για να μαθετε λοιπον και αφηστε τις ειρωνειες και τα σχολια για ακρες κλπ
Οπου και να παιξει ο Εθνικος εστω και στο δευτερο ημιχρονο να ειστε σιγουροι πως θα ειμαστε ΕΚΕΙ
Και επειδη και καποιοι δεν γνωριζουν οι αγωνες στην Β Εθνικη στο ποδοσφαιρο ειναι στις 3 απο την επομενη εβδομαδα
Οποτε απ' ευθειας απο το Ελληνικο η οπου παιζει ο Εθνικος στην Δραπετσωνα και στις 6 να παιζαμε
Jabar
Τα νέα του Χολαργού όπως και μία ενδιαφέρουσα συνέντευξη του προπονητή της ανδρικής θα τα βρείτε στο site.
www.Holargosbc.gr
GENERALISSIMO
QUOTE(gate14 @ Oct 9 2009, 17:26 ) *
Γιατι οι οπαδοι του Εθνικου ειναι και θρησκοληπτοι
Απο την εκκλησια στο μπασκετ
Ο Εθνικος ειναι το προβλημα μας?Εχει δηλωσει μια εδρα ρωτηστε για να μαθετε λοιπον και αφηστε τις ειρωνειες και τα σχολια για ακρες κλπ
Οπου και να παιξει ο Εθνικος εστω και στο δευτερο ημιχρονο να ειστε σιγουροι πως θα ειμαστε ΕΚΕΙ
Και επειδη και καποιοι δεν γνωριζουν οι αγωνες στην Β Εθνικη στο ποδοσφαιρο ειναι στις 3 απο την επομενη εβδομαδα
Οποτε απ' ευθειας απο το Ελληνικο η οπου παιζει ο Εθνικος στην Δραπετσωνα και στις 6 να παιζαμε

Και εξήγηση δεν πήραμε... rolleyes.gif
gate14
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 9 2009, 21:30 ) *
Και εξήγηση δεν πήραμε... rolleyes.gif


Για αυτο θα σας απαντησει η διοικηση της ομαδας μπασκετ
Εσας τι σας χαλα?
Φοβαστε μην ξυπνησετε νωριτερα την μερα που θα παιξουμε στην ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ?
MBANDA
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 9 2009, 21:30 ) *
Και εξήγηση δεν πήραμε... rolleyes.gif



Αυτός είναι Εθνικός σκέτος ή Εθνικός Μάνης?
Γιατί εκεί κατά την Σπάρτη μεριά, εφάρμοζαν "Το Λακονίζειν εστί φιλοσοφείν".
Κάποτε.
Προ Μάνης και προ ...Κόκκαλη (Ωχ!!! αυτό τι το ήθελα???)
GENERALISSIMO
QUOTE(gate14 @ Oct 9 2009, 23:41 ) *
Για αυτο θα σας απαντησει η διοικηση της ομαδας μπασκετ
Εσας τι σας χαλα?
Φοβαστε μην ξυπνησετε νωριτερα την μερα που θα παιξουμε στην ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ?

Επειδή κανεις πως δεν καταλαβαίνεις θα στο κανω "πενηνταράκια':Οι ώρες των αγώνων αδελφέ δεν είναι a la carte.Υπα΄ρχει διοργανώτρια αρχή που τις καθορίζει .Αν η κα'θε ομάδα έβαζε τους αγώνες την ώρα που τη βόλευε τι θα γινόταν; Αυτά δεν γ'ίνονται ούτε στον Αγ.Κοσμά...Και αν θες να ξέρεις γενικά η ώρα αυτή δεν ενδέικνυται για τους αθλητές...

QUOTE(MBANDA @ Oct 10 2009, 01:29 ) *
Αυτός είναι Εθνικός σκέτος ή Εθνικός Μάνης?
Γιατί εκεί κατά την Σπάρτη μεριά, εφάρμοζαν "Το Λακονίζειν εστί φιλοσοφείν".
Κάποτε.
Προ Μάνης και προ ...Κόκκαλη (Ωχ!!! αυτό τι το ήθελα???)

Καπου τοπάει ο ποιητής αλλά ειναι για προχωρημένους εγκεφάλους.Δώσε μας καμια Πηρουνιά παραπάνω! bball.gif
karfi
Τρια φιλικα διεξαγονται σημερα ημερα Σαββατο:
" Κοροιβος Αμαλιαδας - Εσπερος ΑΟΠΑ "
" ΕΑΠ- Δοξα Λευκαδας "
" Σπαρτιατικος - Παλαιο Φαληρο"
Τελος ο Παπαθανασιου ( περυσι επαιζε Πορφυρα) απο τον Σπαρτιατικο μια εβδομαδα πριν ξεκινησει το πρωταθλημα!!! Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το θεμα?
gate14
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 10 2009, 03:43 ) *
Επειδή κανεις πως δεν καταλαβαίνεις θα στο κανω "πενηνταράκια':Οι ώρες των αγώνων αδελφέ δεν είναι a la carte.Υπα΄ρχει διοργανώτρια αρχή που τις καθορίζει .Αν η κα'θε ομάδα έβαζε τους αγώνες την ώρα που τη βόλευε τι θα γινόταν; Αυτά δεν γ'ίνονται ούτε στον Αγ.Κοσμά...Και αν θες να ξέρεις γενικά η ώρα αυτή δεν ενδέικνυται για τους αθλητές...


Καπου τοπάει ο ποιητής αλλά ειναι για προχωρημένους εγκεφάλους.Δώσε μας καμια Πηρουνιά παραπάνω! bball.gif


Ο Εθνικος ειναι ενας ειναι ο Εθνικος Πειραιως ....και σε ποδοσφαιρο και σε μπασκετ και σε πολο και σε βολλευ
Ουτε σωθηκε απο κανενα αρθρο 44 χαριστικα απο το κρατος ουτε τιποτε ο Εθνικος Πειραιως rolleyes.gif
Εμεις δηλωσαμε εδρα της Δραπετσωνα και οι ωρες που μας παραχωρειται τις Κυριακες το γηπεδο ειναι αυτες
ΤΕΛΟΣ
Επισης φιλε θα πρεπει να γνωριζεις οτι ο Εθνικος περιφερεται απο γηπεδο σε γηπεδο παιζοντας σχεδον καθημερινα φιλικα παιχνιδια μονο και μονο γιατι οι ωρες που το γηπεδο μας παραχωρειται δεν ειναι πολλες, και ετσι αναγκαζομαστε να παιζουμε φιλικα σε ολη την Αττικη
Αν τωρα θελει κανενας Παπαγου να παιξει αργοτερα με εμας κανενα προβλημα ας μας βρει και ουδετερο γηπεδο και θα ειμαστε ολοι εκει ....
Αν ο φιλος MBANDA ενδιαφερεται να μαθει ποιος ειναι ο Εθνικος που παιζει στο μπασκετ ,και εχει καποια δευτερη ομαδα εκτος της ΑΕΚ να ασχολειται και να παιζει στον 1ο Ομιλο του Νοτου με χαρα θα τον υποδεχτουμε στην Δραπετσωνα
Ας δει παρακατω και ενα επετειακο videaki του ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΑΝΗΣ να του λυθει η απορια ποιος ειναι ο Εθνικος Μανης .....
http://www.youtube.com/watch?v=wiPZ6m12NV4
Blue1965White
Φαντάζομαι ότι ο λόγος που ο Εθνικός θα αγωνίζεται στις 12 είναι φυσικά για να έχει τη συμπαράσταση των φιλάθλων του και όχι επειδή δεν υπήρχε άλλη διαθέσιμη ώρα στο γήπεδο της Δραπετσώνας. Ακόμη και έτσι πάντως δεν υπάρχει τίποτα κατακριτέο να προσάψει κανείς στον ερασιτέχνη Εθνικό. Αντίθετα εγώ θα έδινα συγχαρητήρια στους ανθρώπους του που δείχνουν ότι σέβονται τους φιλάθλους και τους θέλουν κοντά τους. Σε αντίστοιχες περιπτώσεις στο παρελθόν όπου το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο του Ιωνικού έπαιζαν την ίδια ώρα ο ερασιτέχνης Ιωνικός δεν είχε κάνει καμιά προσπάθεια να αλλάξει την ώρα διεξαγωγής του αγώνα μπάσκετ ακόμη και εάν επρόκειτο για σημαντικό αγώνα. Αυτό είχε προκαλέσει πολλές φορές πικρία στους φιλάθλους του Ιωνικού.
Από την άλλη καταλαβένω ότι δεν είναι ότι καλύτερο για τους αθλητές των ομάδων να αγωνίζονται στις 12 το πρωί. Δικαιολογημένα τα παράπονα αλλά μάλλον πρέπει να απευθυνθούν στην ομοσπονδία και όχι στο σωματείο του Εθνικού.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.