Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική 2009-10 1ος Όμιλος Νότου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
kaukasios
QUOTE(gallis1974 @ Dec 11 2009, 12:30 ) *
ΟΣΟ Ο ΠΡΙΝΕΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ!ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΦΕΤΟΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΟΥ

ΜΙΛΩΝΑΣ, ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΦΕΤΟΣ...

βλεπω λευκαδα να ανεβαινει με διαφορα.ο μιλωνας πολυ αναρχο μπασκετ δυσκολα θα κερδιζει εκτος εδρας.το φαληρο δεν το εχω δει αλλα δειχνει μεγαλη ασταθεια.
allstar08
QUOTE(GENERALISSIMO @ Dec 13 2009, 22:18 ) *
Μπραβο προφήτη!Πρόβλεψες τη διαφορά αλλά έπεσες έξω 3 πόντους και υπερ ποιου αυτη θα είναι!Συγχαρητήρια στην ομάδα μας! smiley.gif

δεν μου λες ομως σε ποιο αγωνα αναφερεσαι??? προφητης δεν ειμαι, απλα εδωσα καποια πιθανα σημεια οπως και αρκετοι αλλοι. τα δικα σου δεν τα ειδα καπου.... Μαλλον θα εισαι απο τους '' ....μετα Χριστον προφητες.....'' smiley.gif smiley.gif smiley.gif
MBANDA
Πήγα στο Φάληρο να δώ άνετη επικράτηση και τον Πρινέα και είδα Παπάγου βγαλμένο από τα παληά.
Συγχαρητήρια.
Μια απόδειξη πως η χρονιά θα είναι μακρυα και ο πρώτος θα έχει πολλές ήττες.
Δικαίωμα στο όνειρο (όποιο έχει ο καθένας, άνοδο ή παραμονή) φαίνεται να έχουν όλοι.
Πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα!!!
GENERALISSIMO
QUOTE(allstar08 @ Dec 14 2009, 00:49 ) *
δεν μου λες ομως σε ποιο αγωνα αναφερεσαι??? προφητης δεν ειμαι, απλα εδωσα καποια πιθανα σημεια οπως και αρκετοι αλλοι. τα δικα σου δεν τα ειδα καπου.... Μαλλον θα εισαι απο τους '' ....μετα Χριστον προφητες.....'' smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Αν δεν καταλαβες αναφέρομαι στο διπλό του Παπάγου ,που τον έιχες ξεγραμμένο με 15 πόντους .Μετά Χριστό προφήτης μπορέι να είμαι ,αλλά δεν είμαι εμπαθής όταν κανω προγνωστικά...Με καμία ομάδα.Και εχω κανει πολές φορές. blove.gif
allstar08
στον αγωνα του παπαγου αναφερεσαι τελικα.... λοιπον 9π απο μιλωνα,11 απο ψυχικο, 11 απο λευκαδα,8 απο τηρωνα,15 απο κοροιβο......κερδισες με 4π στη βονιτσα που χαροπαλευει, την εαπ μεσα με 8π και που εισαι στην ιδια μοιρα, εκανες καλη νικη με χολαργο με 4π, και κερδισες το φαληρο σημερα, που τελικα παει για διαλυση λογω οικονομικης αδυναμιας. μακαρι να σωθει η ομαδα σου.......... αλλα χλωμο φαινεται.... περισυ στο παρα 5 τα καταφερατε....2 στα 2....??????
kaukasios
QUOTE(GENERALISSIMO @ Dec 14 2009, 00:58 ) *
Αν δεν καταλαβες αναφέρομαι στο διπλό του Παπάγου ,που τον έιχες ξεγραμμένο με 15 πόντους .Μετά Χριστό προφήτης μπορέι να είμαι ,αλλά δεν είμαι εμπαθής όταν κανω προγνωστικά...Με καμία ομάδα.Και εχω κανει πολές φορές. blove.gif

αληθεια,αντικειμενικα τι πιθανοτητες θα εδινες στην ομαδα σου να κερδισει?
allstar08
QUOTE(kaukasios @ Dec 14 2009, 01:04 ) *
αληθεια,αντικειμενικα τι πιθανοτητες θα εδινες στην ομαδα σου να κερδισει?

καμια φυσικα πριν τον αγωνα...... μετα παρα πολλες......
dirk10
QUOTE(allstar08 @ Dec 14 2009, 03:04 ) *
στον αγωνα του παπαγου αναφερεσαι τελικα.... λοιπον 9π απο μιλωνα,11 απο ψυχικο, 11 απο λευκαδα,8 απο τηρωνα,15 απο κοροιβο......κερδισες με 4π στη βονιτσα που χαροπαλευει, την εαπ μεσα με 8π και που εισαι στην ιδια μοιρα, εκανες καλη νικη με χολαργο με 4π, και κερδισες το φαληρο σημερα, που τελικα παει για διαλυση λογω οικονομικης αδυναμιας. μακαρι να σωθει η ομαδα σου.......... αλλα χλωμο φαινεται.... περισυ στο παρα 5 τα καταφερατε....2 στα 2....??????

οικονομικης αδυναμιας??????απο που βγηκε αυτο?????
allstar08
QUOTE(dirk10 @ Dec 14 2009, 02:32 ) *
οικονομικης αδυναμιας??????απο που βγηκε αυτο?????

ακουγεται....οτι κυκλοφορουν πολλες επιταγες....... που μακαρι να εχουν αντικρυσμα........!!!!!! θα δειξει.........
kaukasios
QUOTE(MBANDA @ Dec 11 2009, 22:11 ) *
Συμφωνώ
Το παιδί μετά από εξαιρετική χρονιά 2007-8, πέρυσι ταλαιπωρήθηκε από τραυματισμό και μόλις που πρόλαβε να γυρίσει και να σώσει (μαζί με άλλους φυσικά) τον Ιωνικό Νίκαιας.
Μακάρι να είναι γερός γιατί είναι από τα παιδιά που μπορούν να πρωταγωνιστήσουν και να παίξουν τουλάχιστον Α2.

poso χρονων ειναι ο πρινεας?
gallis1974
ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΗ Η ΑΣΧΗΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΓΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΓΕ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ... ΣΕ ΕΥΡΩ..."ΤΑ ΝΕΥΡΑ" ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ!
GENERALISSIMO
QUOTE(allstar08 @ Dec 14 2009, 01:04 ) *
στον αγωνα του παπαγου αναφερεσαι τελικα.... λοιπον 9π απο μιλωνα,11 απο ψυχικο, 11 απο λευκαδα,8 απο τηρωνα,15 απο κοροιβο......κερδισες με 4π στη βονιτσα που χαροπαλευει, την εαπ μεσα με 8π και που εισαι στην ιδια μοιρα, εκανες καλη νικη με χολαργο με 4π, και κερδισες το φαληρο σημερα, που τελικα παει για διαλυση λογω οικονομικης αδυναμιας. μακαρι να σωθει η ομαδα σου.......... αλλα χλωμο φαινεται.... περισυ στο παρα 5 τα καταφερατε....2 στα 2....??????

Το ότι το Φάληρο έχει οικονομική αδυναμία όπως εσύ λες και παέι για διάλυση ( πράγμα που δεν νομίζω να ισχύει κ καλό ειναι να μην γράφονται ανακρίβειες για τετοια πράγματα) το διέγνωσες προφανώς σημερα...Γιατί αν το΄πιστευες από την μερα που εκανες τα προγνωστικά δεν θα προέβλεπες 15 πόντους κ βάλε διαφορά...Και με τα λες εμένα μετα Χριστό προφήτη (lol)...Πάντως απο τη οπτική σου γωνία (διαλυμένο Φάληρο ,χαροπαλευει η Βόνιτσα ,χάλια η ΕΑΠ) δεν κάναμε καμια νίκη της προκοπής και είμαστε για φούντο.Μόνο που εμείς φίλε δε το βλέπουμε έτσι! smiley.gif smiley.gif

QUOTE(allstar08 @ Dec 14 2009, 01:09 ) *
καμια φυσικα πριν τον αγωνα...... μετα παρα πολλες......

Εμένα ρώτησε , εσύ ετρεξες να απαντήσεις κ μάλιστα ειρωνικά!Πω,πω τι ΠΟΝΟΣ... 68.gif
traveller
Παιδιά ο Ιμπέζα τι εθνικότητας είναι???
GOLD
QUOTE(TRAVELLER @ Dec 14 2009, 15:39 ) *
Παιδιά ο Ιμπέζα τι εθνικότητας είναι???

Αλβανος.
magickaminia
QUOTE(keepwalking @ Dec 9 2009, 17:09 ) *
Γύρω στα 40 πρέπει να είναι. Είναι όμως πολύ έμπειρος και με διάθεση κι είμαι σίγουρος πως ο Τήρων θα είναι διαφορετικός στο 2ο γύρο.

O Tζιμης εχει κλεισει τα 39. Εχουμε την ιδια ηλικια. Περσι που ο Τηρων ειχε εδρα στο Λουτρακι ουσιαστικα μονος του ανεβασε την ομαδα στην Γ Εθνικη χωρις να παραβλεψω και την συνεισφορα του Μαντη. Το μονο σιγουρο ειναι οτι στο γηπεδο τους οι Αγιοι Θεοδωροι θα κανουν μεγαλες ζημιες. Ειναι μια πολυ καλοστημενη ομαδα και αν δεν προκυψουν προβληματα θα κρατηθουν στην κατηγορια εστω και δυσκολα. blove.gif
drou13
QUOTE(kaukasios @ Dec 14 2009, 11:01 ) *
poso χρονων ειναι ο πρινεας?

27 blove.gif
fanis#10
QUOTE(GOLD @ Dec 14 2009, 16:14 ) *
Αλβανος.

Είσαι σίγουρος; Γιατί είχα την εντύπωση ότι είναι Μαυροβούνιος αλλά δεν το ξέρω για να πω την αλήθεια. Πάντως τον θυμάμαι Ελλάδα καμιά 10αριά χρόνια αν δεν απατώμαι...
GOLD
QUOTE(fanis#10 @ Dec 14 2009, 21:00 ) *
Είσαι σίγουρος; Γιατί είχα την εντύπωση ότι είναι Μαυροβούνιος αλλά δεν το ξέρω για να πω την αλήθεια. Πάντως τον θυμάμαι Ελλάδα καμιά 10αριά χρόνια αν δεν απατώμαι...

100% σιγουρα Αλβανος που εγινε Ελληνας, το εχω δει στο www.eurobasket.com. Στην αρχη και εγω νομιζα απο το ονομα οτι ειναι Ισπανος!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
fanis#10
Καλά ας είναι ό,τι θέλει, δεν έχει διαφορά... Σαν να έχει ανέβει τελευταία και κάνει νίκες η ομάδα! Στο Περιστέρι θυμάσαι ποια χρονιά έπαιζε;
matzik78
QUOTE(fanis#10 @ Dec 14 2009, 21:17 ) *
Καλά ας είναι ό,τι θέλει, δεν έχει διαφορά... Σαν να έχει ανέβει τελευταία και κάνει νίκες η ομάδα! Στο Περιστέρι θυμάσαι ποια χρονιά έπαιζε;

Ειναι 100% Αλβανος κ μια περιοδο 2005-2006 ηταν στον Πανελληνιο αλλα περασε κ δεν ακουμπησε...Παρα παρα πολυ αργος χωρις κατι το ιδιαιτερο ωστε να παιξει τετοιο επιπεδο...το πολυ πολυ καμια β εθνικη κ οχι πανω απο 15-17 λεπτα...
Giorgos Remedelas
QUOTE(gallis1974 @ Dec 14 2009, 11:25 ) *
ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΗ Η ΑΣΧΗΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΓΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΓΕ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ... ΣΕ ΕΥΡΩ..."ΤΑ ΝΕΥΡΑ" ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ!

καλησπερα σε ολους τους χρηστες του φορουμ. μολις πληροφορηθηκα για το παραπανω δημοσιευμα που αφορα το προσωπο μου και π
ο λογος που απαντω ειναι αφενος για να ζητησω δημοσια συγνωμη επειδη εδωσα αυτη την ασχημη εικονα στους θεατες του παιχνιδιου αλλα και στους αθλητες και των δυο ομαδων ενας εκ των οποιων ισως να ειναι ο παραπανω χρηστης. Ο προπονητης οφειλει να ειναι εγκρατης και πραγματικα ειναι το μεγαλυτερο ελλατωμα που εχω σαν χαρακτηρας. παρολο που κανω πλυση εγκεφαλου στον εαυτο μου σχεδον καθημερινα, στην θεα της αποτυχιας αντιδρω ασχημα. ισως γιατι δεν συμβιβαζομαι με τιποτε αλλο εκτος απο νικη. σιγουρα αυτο ειναι ματαιοδοξο αλλα δυστυχως η ευτυχως αυτος ειμαι. ειλικρινα δεν καταλαβα αν προξενησα ζημια, παρολ αυτα η εκφραση εσπαγε οτι εβρισκε θα παρακαλουσα να διευκρινιστει επαρκως απο τον gallis1974 στο τηλεφωνο μου (6972705501) η αν γινεται να εχω ενα τηλεφωνο επικοινωνιας με τον προεδρο η τον υπευθυνο του Τηρωνα, για να επωμιστω της ευθυνης και να αναλαβω εξ΄ολοκληρου τη ζημια. Το σωματειο δε φταιει σε τιποτα και επιθυμω πραγματικα να επανορθωσω. ********************************************** Και παλι ζητω συγνωμη απο τους ανθρωπους του Τηρωνα και ελπιζω συντομα να ειμαι σε θεση να επανορθωσω. Επισης τους ευχομαι καλη επιτυχια στη γενναια προσπαθεια που καταβαλλουν στη δυσκολη Γ'Εθνικη και να πω οτι πραγματικα αξιζαν την απιστευτη ανατροπη της διαφορας και κατ'επεκτασιν της νικης μιας και κατεθεσαν ολη τους την ψυχη αλλα και το ταλεντο για να τα καταφερουν. Υγειαινετε!
GOLD
QUOTE(fanis#10 @ Dec 14 2009, 22:17 ) *
Καλά ας είναι ό,τι θέλει, δεν έχει διαφορά... Σαν να έχει ανέβει τελευταία και κάνει νίκες η ομάδα! Στο Περιστέρι θυμάσαι ποια χρονιά έπαιζε;

Δεν θυμαμαι στο Περιστερι αλλα θυμαμαι μια φοβερη χρονια που ειχε κανει στην ξανθη προ τετραετιας. Ειναι καλος παικτης, αλλα οπως ειπε και καποιος φιλος, καπως αργος...
matzik78
QUOTE(GOLD @ Dec 14 2009, 22:15 ) *
Δεν θυμαμαι στο Περιστερι αλλα θυμαμαι μια φοβερη χρονια που ειχε κανει στην ξανθη προ τετραετιας. Ειναι καλος παικτης, αλλα οπως ειπε και καποιος φιλος, καπως αργος...

Moυ αρεσει που εισαι κ διακριτικος....
GOLD
QUOTE(matzik78 @ Dec 14 2009, 22:26 ) *
Moυ αρεσει που εισαι κ διακριτικος....

blink.gif blink.gif blink.gif smiley.gif
gallis1974
QUOTE(Giorgos Remedelas @ Dec 14 2009, 21:43 ) *
καλησπερα σε ολους τους χρηστες του φορουμ. μολις πληροφορηθηκα για το παραπανω δημοσιευμα που αφορα το προσωπο μου και π
ο λογος που απαντω ειναι αφενος για να ζητησω δημοσια συγνωμη επειδη εδωσα αυτη την ασχημη εικονα στους θεατες του παιχνιδιου αλλα και στους αθλητες και των δυο ομαδων ενας εκ των οποιων ισως να ειναι ο παραπανω χρηστης. Ο προπονητης οφειλει να ειναι εγκρατης και πραγματικα ειναι το μεγαλυτερο ελλατωμα που εχω σαν χαρακτηρας. παρολο που κανω πλυση εγκεφαλου στον εαυτο μου σχεδον καθημερινα, στην θεα της αποτυχιας αντιδρω ασχημα. ισως γιατι δεν συμβιβαζομαι με τιποτε αλλο εκτος απο νικη. σιγουρα αυτο ειναι ματαιοδοξο αλλα δυστυχως η ευτυχως αυτος ειμαι. ειλικρινα δεν καταλαβα αν προξενησα ζημια, παρολ αυτα η εκφραση εσπαγε οτι εβρισκε θα παρακαλουσα να διευκρινιστει επαρκως απο τον gallis1974 στο τηλεφωνο μου (6972705501) η αν γινεται να εχω ενα τηλεφωνο επικοινωνιας με τον προεδρο η τον υπευθυνο του Τηρωνα, για να επωμιστω της ευθυνης και να αναλαβω εξ΄ολοκληρου τη ζημια. Το σωματειο δε φταιει σε τιποτα και επιθυμω πραγματικα να επανορθωσω. ************************************** Και παλι ζητω συγνωμη απο τους ανθρωπους του Τηρωνα και ελπιζω συντομα να ειμαι σε θεση να επανορθωσω. Επισης τους ευχομαι καλη επιτυχια στη γενναια προσπαθεια που καταβαλλουν στη δυσκολη Γ'Εθνικη και να πω οτι πραγματικα αξιζαν την απιστευτη ανατροπη της διαφορας και κατ'επεκτασιν της νικης μιας και κατεθεσαν ολη τους την ψυχη αλλα και το ταλεντο για να τα καταφερουν. Υγειαινετε!

Κε Ρεμεντελα ειμαι ενας αγνος φιλαθλος και λατρης του Μπασκετ (εστω και ανωνυμα), χωρις να σας γνωριζω ειμαι σιγουρος οτι ειστε αξιολογος ανθρωπος, επισης πιστευω η απαντηση σας, σας τιμα και σαν ανθρωπο και σαν Προπονητη.
(Εψαξα για ενα τηλ. ενος παραγοντα του ΤΗΡΩΝΑ και βρηκα του προεδρου Βασιλη Χατζικου **********)
jorhe
QUOTE(Giorgos Remedelas @ Dec 14 2009, 21:43 ) *
καλησπερα σε ολους τους χρηστες του φορουμ. μολις πληροφορηθηκα για το παραπανω δημοσιευμα που αφορα το προσωπο μου και π
ο λογος που απαντω ειναι αφενος για να ζητησω δημοσια συγνωμη επειδη εδωσα αυτη την ασχημη εικονα στους θεατες του παιχνιδιου αλλα και στους αθλητες και των δυο ομαδων ενας εκ των οποιων ισως να ειναι ο παραπανω χρηστης. Ο προπονητης οφειλει να ειναι εγκρατης και πραγματικα ειναι το μεγαλυτερο ελλατωμα που εχω σαν χαρακτηρας. παρολο που κανω πλυση εγκεφαλου στον εαυτο μου σχεδον καθημερινα, στην θεα της αποτυχιας αντιδρω ασχημα. ισως γιατι δεν συμβιβαζομαι με τιποτε αλλο εκτος απο νικη. σιγουρα αυτο ειναι ματαιοδοξο αλλα δυστυχως η ευτυχως αυτος ειμαι. ειλικρινα δεν καταλαβα αν προξενησα ζημια, παρολ αυτα η εκφραση εσπαγε οτι εβρισκε θα παρακαλουσα να διευκρινιστει επαρκως απο τον gallis1974 στο τηλεφωνο μου (6972705501) η αν γινεται να εχω ενα τηλεφωνο επικοινωνιας με τον προεδρο η τον υπευθυνο του Τηρωνα, για να επωμιστω της ευθυνης και να αναλαβω εξ΄ολοκληρου τη ζημια. Το σωματειο δε φταιει σε τιποτα και επιθυμω πραγματικα να επανορθωσω. Αφ'ετερου θελω να ευχαριστησω το χρηστη MBANDA που παρακολουθει τους αγωνες της ομαδας μου και καταγραφει με λεπτομερεια και σαρκασμο μεν με ειρωνικη διαθεση δε, τις αντιδρασεις μου. Η του εχω κανει...κακο στο παρελθον, η ειναι απο τους συνηθεις κρυπτο-ερωνο-υβριστες αντρουκλες που τα χωνουν ανεξοδα κρυμμενοι πισω απο ενα ψευδωνυμο. αν τιποτε απο ολα αυτα δεν ισχυει, ο χρηστης MBANDA μπορει να επικοινωνησει οποτε θελησει μαζι μου να μου καταθεσει τις αποψεις του ζωντανα η αν θελει κι ολας να με βοηθησει να γινω...καλυτερος ανθρωπος η καλυτερος προπονητης! εξ'αλλου ισως η ομαδα μου να χρειαστει εναν καλυτερο απο μενα για να οδηγησει το τμημα σε παραιτερω επιτυχιες. Και παλι ζητω συγνωμη απο τους ανθρωπους του Τηρωνα και ελπιζω συντομα να ειμαι σε θεση να επανορθωσω. Επισης τους ευχομαι καλη επιτυχια στη γενναια προσπαθεια που καταβαλλουν στη δυσκολη Γ'Εθνικη και να πω οτι πραγματικα αξιζαν την απιστευτη ανατροπη της διαφορας και κατ'επεκτασιν της νικης μιας και κατεθεσαν ολη τους την ψυχη αλλα και το ταλεντο για να τα καταφερουν. Υγειαινετε!

Εχοντας δει πρόσφατα το ματς της ομάδας σου με τη Λευκάδα,παρότι έχασες ,δε διέκρινα καμιά ακραία συμπεριφορά.Όποιος ασχολείται με το άθλημα λόγω έντασης είναι αδύνατο να μη παρεκτραπεί,έστω και λίγο.Μπράβο για την αντρίκια συμπεριφορά σου κι ελπίζω να γίνεις παράδειγμα για άλλους ψευτοπροπονηταράδες της κατηγορίας που μέσω του σαιτ και της ανωνυμίας ευλογούν τα γέννια τους.Ονόματα δε λέμε ,εγώ τη Βόνιτσα υποστηρίζω.
traveller
Eγώ που δεν υποστηρίζω καμια ομάδα αλλά τυχαίνει να παρακολουθώ πού και πού κανένα ματσάκι του συγκεκριμένου ομίλου, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι όλοι οι εμπλεκόμενοι αγαπάνε πραγματικά το άθλημα και προσπαθούν να το υπηρετήσουν κάτω από αντίξοες συνθήκες. Μπορεί να υπάρχουν και οι παρτάκηδες αλλά είναι μειοψηφία. Αυτή είνα η γνώμη μου από τα λίγα που σκαμπάζω από τη συγκεκριμένη κατηγορία.

Στα "προσεχώς" έχω εντάξει το Δαουλάρη της Αμαλιάδας. Και πέρσι και φέτος αναστενάζουν τα καλάθια. Πρέπει να πάω να τον δω επειγόντως. wos_sport5.gif wos_sport5.gif Μπορεί και με το Μίλωνα που λογικά θα είναι ζόρικο παιχνίδι.


Φίλε Gold ευχαριστώ για την απάντηση σε ότι αφορά τον Ιμπέζα. smiley.gif
allstar08
QUOTE(GENERALISSIMO @ Dec 14 2009, 15:11 ) *
Το ότι το Φάληρο έχει οικονομική αδυναμία όπως εσύ λες και παέι για διάλυση ( πράγμα που δεν νομίζω να ισχύει κ καλό ειναι να μην γράφονται ανακρίβειες για τετοια πράγματα) το διέγνωσες προφανώς σημερα...Γιατί αν το΄πιστευες από την μερα που εκανες τα προγνωστικά δεν θα προέβλεπες 15 πόντους κ βάλε διαφορά...Και με τα λες εμένα μετα Χριστό προφήτη (lol)...Πάντως απο τη οπτική σου γωνία (διαλυμένο Φάληρο ,χαροπαλευει η Βόνιτσα ,χάλια η ΕΑΠ) δεν κάναμε καμια νίκη της προκοπής και είμαστε για φούντο.Μόνο που εμείς φίλε δε το βλέπουμε έτσι! smiley.gif smiley.gif


Εμένα ρώτησε , εσύ ετρεξες να απαντήσεις κ μάλιστα ειρωνικά!Πω,πω τι ΠΟΝΟΣ... 68.gif

φιλε GENERALISSIMO δεν ειναι προθεση μου να ερθω σε καμια κοντρα μαζι σου. το ξεκαθαριζω προσ αρση οποιασδηποτε παρεξηγησης. το θεμα που εχει προκυψει στο φαληρο - κ πιστεψε με αυτη την στιγμη ειναι υπαρκτο- δεν ηταν ο μοναδικος λογος της ηττας του απ την ομαδα σου, αλλα σιγουρα ηταν ενα στοιχειο υπερ σου. η μπασκετικη '' πιατσα'' ειναι μικρη και τα νεα κυκλοφορουν γρηγορα........ και πιο γρηγορα τα αχημα νεα. !!Αν ειναι ανακριβεια αυτο που εγραψα ο χρονος θα δειξει. Με αδικεις γιατι απ την οπτικη μου γωνια ειπα οτι εχεις κανει μια πολυ καλη νικη με χολαργο κατι που δεν αναφερεις .....??? τα στοιχεια για τ αποτελεσματα της ομαδας που στηριζεις που ανεφερα νομιζω οτι ειναι σωστα.....??? Οσο για τον πονο που λες.... ακομα και απ το φαληρο να ημουν δεν υπαρχει κατι τετοιο....... αντιθετα, προς χαρη της ιστοριας να σου πω οτι για τον πρωτο γυρο σε κερδισα και σχετικα ανετα...??? Τελος ευχομαι η ομαδα σου να πετυχει τον στοχο της, κυρια για τους ανθρωπους που την υπηρετουν και καθημερινα αγωνιζονται γι αυτην, και για την ιστορια της στο χωρο του ελληνικου μπασκετ.... καλη συνεχεια.....!!!
allstar08
QUOTE(TRAVELLER @ Dec 15 2009, 00:23 ) *
Eγώ που δεν υποστηρίζω καμια ομάδα αλλά τυχαίνει να παρακολουθώ πού και πού κανένα ματσάκι του συγκεκριμένου ομίλου, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι όλοι οι εμπλεκόμενοι αγαπάνε πραγματικά το άθλημα και προσπαθούν να το υπηρετήσουν κάτω από αντίξοες συνθήκες. Μπορεί να υπάρχουν και οι παρτάκηδες αλλά είναι μειοψηφία. Αυτή είνα η γνώμη μου από τα λίγα που σκαμπάζω από τη συγκεκριμένη κατηγορία.

Στα "προσεχώς" έχω εντάξει το Δαουλάρη της Αμαλιάδας. Και πέρσι και φέτος αναστενάζουν τα καλάθια. Πρέπει να πάω να τον δω επειγόντως. wos_sport5.gif wos_sport5.gif Μπορεί και με το Μίλωνα που λογικά θα είναι ζόρικο παιχνίδι.


Φίλε Gold ευχαριστώ για την απάντηση σε ότι αφορά τον Ιμπέζα. smiley.gif

Αν δεν κανω λαθος ο Δαουλαρης απ τον Κοροιβο ηταν περυσι ο πρωτος σκορερ της κατηγοριας με διαφορα 8- 10π απο τον Βουλγαρη του Ναυπλιου.... μαλλιστα τελευταια αγωνιστικη επαιξαν αντιπαλες οι δυο ομαδες στο Ναυπλιο με νικητη τον Κοροιβο. Ενα αξιο λογου στοιχειο για την αγωνιστικη που εγινε ειναι οτι στην Αμαλιαδα στον αγωνα ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΙΜΟΣ ηρθαν ''αντιμετωποι'' ο πρωτος σκορερ της Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ (Δαουλαρης) με τον πρωτο σκορερ της Β' ΕΘΝΙΚΗΣ (Μανο) με νικητη τον πρωτο με 32(6) εναντι 27(2). Πρεπει να ηταν ενα ομορφο θεαμα ......!!!
kaukasios
QUOTE(TRAVELLER @ Dec 15 2009, 00:23 ) *
Eγώ που δεν υποστηρίζω καμια ομάδα αλλά τυχαίνει να παρακολουθώ πού και πού κανένα ματσάκι του συγκεκριμένου ομίλου, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι όλοι οι εμπλεκόμενοι αγαπάνε πραγματικά το άθλημα και προσπαθούν να το υπηρετήσουν κάτω από αντίξοες συνθήκες. Μπορεί να υπάρχουν και οι παρτάκηδες αλλά είναι μειοψηφία. Αυτή είνα η γνώμη μου από τα λίγα που σκαμπάζω από τη συγκεκριμένη κατηγορία.

Στα "προσεχώς" έχω εντάξει το Δαουλάρη της Αμαλιάδας. Και πέρσι και φέτος αναστενάζουν τα καλάθια. Πρέπει να πάω να τον δω επειγόντως. wos_sport5.gif wos_sport5.gif Μπορεί και με το Μίλωνα που λογικά θα είναι ζόρικο παιχνίδι.


Φίλε Gold ευχαριστώ για την απάντηση σε ότι αφορά τον Ιμπέζα. smiley.gif

φετος δεν ξεκινησε καλα αλλα απο οτι φαινεται ανακαμπτει.σε αυτο το παιχνιδι προβλεπω να βαζει πολλους ποντους γιατι ο μιλωνας δινει πολυ γρηγορο ρυθμο και δειχνουν να μην ασχολουντε και πολυ με την αμυνα.
karfi
Πλησιαζοντας στα Χριστουγεννα και εχοντας παρακολουθησει τις περισσοτερες ομαδες θα δωσω καποιες προβλεψεις για τον τελικο πρωταθλητη. Καταρχην η πρωταθλητρια χειμωνα μαλλον θα ειναι η Δοξα Λευκαδας και πιστευω οτι μεχρι το τελος θα παλεψει μαζι με το Χολαργο και το Παλαιο Φαληρο για την ανοδο. Θα εχουμε συγκρουση 3 καλων προπονητων αλλα θα δωσω προβαδισμα στο Βουρνα και στον Παπαμαρκο.Θα εχει πολυ ενδιαφερον το πρωταθλημα μεχρι το τελος. Η πολη της Πατρας θα κρινει τον πρωταθλητη καθως με δυο καλες ομαδες( ΕΑΠ και Εσπερο) θα αποτελεσει το ρυθμιστη για τους πρωτοπορους. Στην ουρα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα τα πραγματα αλλα και εκει ολα μπορουν να συμβουν. Ο Μανος εχει πανηγυρισει τοσες και τοσες ανοδους.Για να δουμε φετος θα αποφυγει την καθοδο? Μπορει να βλεπουμε λιγοτερο θεαμα φετος και να εχει πεσει καπως το επιπεδο παρολα αυτα αναμενεται η συνεχεια με εντονο ενδιαφερον.Καλη συνεχεια σε ολους κυριοι... και καλες γιορτες! Με μπασκετικους χαιρετισμους.
R15 forever
Σχετικα με το παιχνιδι του ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΥ με τον ΕΘΝΙΚΟ ,το σχολιο που εχω να κανω ειναι η πολυ κακη αντιδραση της ομαδας του ΕΘΝΙΚΟΥ στο δευτερο δεκαλεπτο στη ζωνη που επαιζε ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ,με αποτελεσμα να σκοραρει με <<αιμα>> μολις 6 ποντους με αποτελεσμα η ομαδα της ΣΠΑΡΤΗΣ να κανει την ανατροπη σκοραροντας 25 ποντους.Επισης κακη και η αντιδραση της ομαδας της ΣΠΑΡΤΗΣ στην αντιστοιχη ζωνη που επαιξε ο ΕΘΝΙΚΟΣ στο τριτο δεκαλεπτο,αλλα στο τελος δυο παικτες που ειχαν μετρια αποδοση μεχρι εκεινη την στιγμη(ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ και ΣΠΥΡΑΚΟΣ) εκτελεσαν με τρια συνεχομενα τριποντα τον ΕΘΝΙΚΟ.Απο τον ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟ καλυτεροι οι ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ και ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ,ο ΙΜΠΕΖΑ μετριος αλλα εξακολουθω να πιστευω οτι οταν ειναι στο γηπεδο συγκεντρωμενος(γιατι στο πρωτο ημιχρονο ανταλλασε <<γαλλικα>> με παραγοντα στην κερκιδα) μπορει να ειναι θετικος για την ομαδα του.
Πιστευω οτι με την επιστροφη ΚΑΤΣΑΡΗ θα ρολαρει καλυτερα η ομαδα και εχει ελπιδες να το παλεψει μεχρι τελους.
Επισης θελω να δωσω συγχαρητηρια στον Κυριο ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ για την επιστολη του στο forum,διοτι ουδεις αλαθητος .
eidikos%
QUOTE(karfi @ Dec 15 2009, 05:00 ) *
Πλησιαζοντας στα Χριστουγεννα και εχοντας παρακολουθησει τις περισσοτερες ομαδες θα δωσω καποιες προβλεψεις για τον τελικο πρωταθλητη. Καταρχην η πρωταθλητρια χειμωνα μαλλον θα ειναι η Δοξα Λευκαδας και πιστευω οτι μεχρι το τελος θα παλεψει μαζι με το Χολαργο και το Παλαιο Φαληρο για την ανοδο. Θα εχουμε συγκρουση 3 καλων προπονητων αλλα θα δωσω προβαδισμα στο Βουρνα και στον Παπαμαρκο.Θα εχει πολυ ενδιαφερον το πρωταθλημα μεχρι το τελος. Η πολη της Πατρας θα κρινει τον πρωταθλητη καθως με δυο καλες ομαδες( ΕΑΠ και Εσπερο) θα αποτελεσει το ρυθμιστη για τους πρωτοπορους. Στην ουρα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα τα πραγματα αλλα και εκει ολα μπορουν να συμβουν. Ο Μανος εχει πανηγυρισει τοσες και τοσες ανοδους.Για να δουμε φετος θα αποφυγει την καθοδο? Μπορει να βλεπουμε λιγοτερο θεαμα φετος και να εχει πεσει καπως το επιπεδο παρολα αυτα αναμενεται η συνεχεια με εντονο ενδιαφερον.Καλη συνεχεια σε ολους κυριοι... και καλες γιορτες! Με μπασκετικους χαιρετισμους.

ο τριτος πιος ειναι?του φαληρου?για τους 2 πρωτους παντως συμφωνω ειδικα ο παπαμαρκος οπου ξερει να περνει το 100% απο τους παιχτες του.και ο βουρνας εχει εμπειρια και απο αλλες κατηγοριες
kaukasios
QUOTE(karfi @ Dec 15 2009, 04:00 ) *
Πλησιαζοντας στα Χριστουγεννα και εχοντας παρακολουθησει τις περισσοτερες ομαδες θα δωσω καποιες προβλεψεις για τον τελικο πρωταθλητη. Καταρχην η πρωταθλητρια χειμωνα μαλλον θα ειναι η Δοξα Λευκαδας και πιστευω οτι μεχρι το τελος θα παλεψει μαζι με το Χολαργο και το Παλαιο Φαληρο για την ανοδο. Θα εχουμε συγκρουση 3 καλων προπονητων αλλα θα δωσω προβαδισμα στο Βουρνα και στον Παπαμαρκο.Θα εχει πολυ ενδιαφερον το πρωταθλημα μεχρι το τελος. Η πολη της Πατρας θα κρινει τον πρωταθλητη καθως με δυο καλες ομαδες( ΕΑΠ και Εσπερο) θα αποτελεσει το ρυθμιστη για τους πρωτοπορους. Στην ουρα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα τα πραγματα αλλα και εκει ολα μπορουν να συμβουν. Ο Μανος εχει πανηγυρισει τοσες και τοσες ανοδους.Για να δουμε φετος θα αποφυγει την καθοδο? Μπορει να βλεπουμε λιγοτερο θεαμα φετος και να εχει πεσει καπως το επιπεδο παρολα αυτα αναμενεται η συνεχεια με εντονο ενδιαφερον.Καλη συνεχεια σε ολους κυριοι... και καλες γιορτες! Με μπασκετικους χαιρετισμους.

μια ενσταση.ο μανος δεν εχει πανηγυρισει και πολλες ανοδους.πηρε μια με την τριπολη απο γ εθνικη σε β και μια απο β σε α2 στα χαρτια ομως γιατι κανονικα βαση βαθμολογιας δεν επρεπε να ανεβει η τριπολη.τωρα δεν θυμαμαι να εχει αλλη ανοδο.
oymperto eko
QUOTE (jorhe @ Dec 7 2009, 00:04 ) *
Aυτοκτονία σήμερα για τη Βόνιτσα που μετέτρεψε μια εύκολη νίκη σε ήττα.Τεράστιες ευθύνες απτο προπονητή που απόδειξε για μια ακόμα φορά οτι δε κάνει για τη κατηγορία.Τόσο καιρό κάναμε υπομονή και για το καλό της ομάδας δε λέγαμε κουβέντα γι΄αυτους που αυτοανακυρίσονταν προπονηταράδες.Τώρα οι ελπίδες για παραμονή πέταξαν,και η διοίκηση πρέπει άμεσα να λάβει αποφάσεις.Συγχαρητήρια στην ομάδα της Σπάρτης που πάλεψαν και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.

ρε φίλε δε σε κράτησε στην ομάδα. δεν έκανες. πως να το κάνουμε.
Και κάτι ακόμα! :Αλλαξε λογαριασμό γιατι σε πήρανε χαμπάρι όλοι στη Βόνιτσα. icon_drunk.gif
jorhe
QUOTE(oymperto eko @ Dec 15 2009, 16:30 ) *
ρε φίλε δε σε κράτησε στην ομάδα. δεν έκανες. πως να το κάνουμε.
Και κάτι ακόμα! :Αλλαξε λογαριασμό γιατι σε πήρανε χαμπάρι όλοι στη Βόνιτσα. icon_drunk.gif

Είσαι μακριά νυχτομένος.....χαχαχαχαχα smiley.gif
karfi
QUOTE(eidikos% @ Dec 15 2009, 14:53 ) *
ο τριτος πιος ειναι?του φαληρου?για τους 2 πρωτους παντως συμφωνω ειδικα ο παπαμαρκος οπου ξερει να περνει το 100% απο τους παιχτες του.και ο βουρνας εχει εμπειρια και απο αλλες κατηγοριες

Ο τριτος ειναι ο Ζιακας που θεωρω οτι υστερει σημαντικα σε σχεση με τους αλλους δυο.Το Παλαιο Φαληρο αν και εχει καλο ροστερ δε μπορει να ρολαρει σαν ομαδα. Αυτο ειναι ευθυνη προπονητη. Δεν ειναι κακος προπονητης αλλα οι αλλοι δυο ειναι καλυτεροι.

QUOTE(kaukasios @ Dec 15 2009, 15:52 ) *
μια ενσταση.ο μανος δεν εχει πανηγυρισει και πολλες ανοδους.πηρε μια με την τριπολη απο γ εθνικη σε β και μια απο β σε α2 στα χαρτια ομως γιατι κανονικα βαση βαθμολογιας δεν επρεπε να ανεβει η τριπολη.τωρα δεν θυμαμαι να εχει αλλη ανοδο.

Εχει σιγουρα αλλη μια ανοδο απο Γ σε Β εθνικη εκτος της Τριπολης την τελευταια δεκαετια. Θα το ψαξω και θα το αναφερω. Παντως 2-3 ανοδους μου φαινονται λιγες για τοσο μεγαλη "χρονικα" καριερα. Γενικα οι ομαδες παντως που αγωνιζεται ποτε τα τελευταια 8-10 χρονια δεν εχουν υποβιβαστει. Αν καποιος γνωριζει ή θυμαται κατι καλυτερα μπορει να με διορθωσει.
keepwalking
Ωραίες οι διαφορετικές απόψεις όλων σας αλλά προβλέψεις δεν μπορούν να γίνουν σε καμία περίπτωση. Το μόνο σίγουρο είναι πως το πρωτάθλημα της Γ' εθνικής έχει αναβαθμιστεί καθώς συμμετέχουν άνθρωποι (παίκτες και προπονητές) με μεγάλη εμπειρία στο χώρο. Πρωταθλήτρια ομάδα δεν υπάρχει προς το παρόν αφού αν κάποιος παρατηρήσει τις ομάδες θα δει ότι καμιά τους δεν παρουσιάζει σταθερότητα ενώ αναμένεται να έχουν ένα πολύ διαφορετικό πρόσωπο στο 2ο γύρο, μιας που άλλες θα παλεύουν να σωθούν κι άλλες θα μάχονται για την πρώτη θέση.

Στο μόνο για το οποίο θα συμφωνήσω είναι ότι πολλές από τις φετινές ομάδες έχουν "καλά χαρτιά" π.χ. Παπαμάρκος, Δαουλάρης, Μάνος, Βουρνάς, Μακρής και ένα σωρό άλλους. Για να κερδίσει όμως μια ομάδα την 'καθαρή' άνοδο παίζουν ρόλο πολύ παράγοντες πέραν τούτων (ή και τούτων) και νικήτρια θα καταλήξει αυτή με τις περισσότερες αντοχές!

Όσο για τις προβλέψεις τις περασμένης αγωνιστικής, όσοι δώσαμε είχαμε απώλειες. Ο Τήρων θα δυσκολέψει πολλές ομάδες στην έδρα του, η ομάδα του Παπάγου είναι δυνατή τόσο εντός όσο και εκτός και ο Άλιμος πιστεύω ότι θα αποφύγει την πτώση. Αν μία από τις δύο πατρινές πέσει, αυτή θα είναι ο Έσπερος και όχι η ΕΑΠ. Έχω δει και τις δύο ομάδες και θεωρώ ότι ο Έσπερος είναι σε όλα καλύτερος αλλά η ΕΑΠ παίζει μόνο με τους γκρι. Η κορυφή είναι θολή, το μόνο σίγουρο είναι ότι ο Κόροιβος ανεβαίνει επικίνδυνα και πολύ νωρίτερα απ' ότι πέρυσι.
GOLD
QUOTE(keepwalking @ Dec 15 2009, 20:25 ) *
η ΕΑΠ παίζει μόνο με τους γκρι.

Τι θελει να πει ο ποιητης??? smiley.gif
drou13
QUOTE(keepwalking @ Dec 15 2009, 19:25 ) *
Ωραίες οι διαφορετικές απόψεις όλων σας αλλά προβλέψεις δεν μπορούν να γίνουν σε καμία περίπτωση. Το μόνο σίγουρο είναι πως το πρωτάθλημα της Γ' εθνικής έχει αναβαθμιστεί καθώς συμμετέχουν άνθρωποι (παίκτες και προπονητές) με μεγάλη εμπειρία στο χώρο. Πρωταθλήτρια ομάδα δεν υπάρχει προς το παρόν αφού αν κάποιος παρατηρήσει τις ομάδες θα δει ότι καμιά τους δεν παρουσιάζει σταθερότητα ενώ αναμένεται να έχουν ένα πολύ διαφορετικό πρόσωπο στο 2ο γύρο, μιας που άλλες θα παλεύουν να σωθούν κι άλλες θα μάχονται για την πρώτη θέση.

Στο μόνο για το οποίο θα συμφωνήσω είναι ότι πολλές από τις φετινές ομάδες έχουν "καλά χαρτιά" π.χ. Παπαμάρκος, Δαουλάρης, Μάνος, Βουρνάς, Μακρής και ένα σωρό άλλους. Για να κερδίσει όμως μια ομάδα την 'καθαρή' άνοδο παίζουν ρόλο πολύ παράγοντες πέραν τούτων (ή και τούτων) και νικήτρια θα καταλήξει αυτή με τις περισσότερες αντοχές!

Όσο για τις προβλέψεις τις περασμένης αγωνιστικής, όσοι δώσαμε είχαμε απώλειες. Ο Τήρων θα δυσκολέψει πολλές ομάδες στην έδρα του, η ομάδα του Παπάγου είναι δυνατή τόσο εντός όσο και εκτός και ο Άλιμος πιστεύω ότι θα αποφύγει την πτώση. Αν μία από τις δύο πατρινές πέσει, αυτή θα είναι ο Έσπερος και όχι η ΕΑΠ. Έχω δει και τις δύο ομάδες και θεωρώ ότι ο Έσπερος είναι σε όλα καλύτερος αλλά η ΕΑΠ παίζει μόνο με τους γκρι. Η κορυφή είναι θολή, το μόνο σίγουρο είναι ότι ο Κόροιβος ανεβαίνει επικίνδυνα και πολύ νωρίτερα απ' ότι πέρυσι.

Για ποιον απο ολους τους Μακρήδες της Γ' εθνικης μιλας? icon_drunk.gif
GOLD
QUOTE(drou13 @ Dec 15 2009, 19:49 ) *
Για ποιον απο ολους τους Μακρήδες της Γ' εθνικης μιλας? icon_drunk.gif

Τον προερχομενο απο Α1 μαλλον!!! 69.gif
keepwalking
QUOTE(drou13 @ Dec 15 2009, 15:49 ) *
Για ποιον απο ολους τους Μακρήδες της Γ' εθνικης μιλας? icon_drunk.gif


Σ' αυτόν του Π.Φαλήρου αναφέρομαι.

QUOTE(GOLD @ Dec 15 2009, 15:30 ) *
Τι θελει να πει ο ποιητης??? smiley.gif


Αυτό που κατάλαβες. Ότι ευνοείται από τη διατησία χρόνια τώρα!!! icon_drunk.gif
Jabar
Ο σκοπός ύπαρξης του basketforum.gr είναι η ελεύθερη ανταλλαγή απόψεων γύρω από το άθλημα της καλαθοσφαίρισης με κύριο γνώμονα το σεβασμό, την ευγένεια, την κατανόηση, τη διαλλακτικότητα και τη βέλτιστη, κατά το δυνατόν, έκφραση.

Ο σκοπός ύπαρξης των κανονισμών λειτουργίας του basketforum.gr είναι η απόδοση των οδηγιών για τη διασφάλιση των βασικών αυτών αξόνων στις απόψεις που διατυπώνονται καθημερινά κι όχι η αστυνόμευση των απόψεων καθαυτών.
Κανονισμός 3:
Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Κανονισμός 6:
Απαγορεύεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων και των προσωπικών μηνυμάτων τρίτων, χωρίς την άδεια τους, στο φόρουμ.

Να παρατηρήσω κάτι.Πράγματι οι προσωπικές διαμάχες ανεβάζουν το ενδιαφέρον και γράφονται σελίδες.Δεν είναι αυτός ο σκοπός ύπαρξης του φόρουμ.Εδώ θέλουμε να μιλάμε για μπάσκετ.Θα εκτιμούσα πολύ από τον κόουτς,μελλοντικά να είχαμε κάποια ανάλυση με το δικό του μάτι για κάποιο παιχνίδι.Σωστά γράφτηκε από κάποιον για ένα συμβάν στο παιχνίδι Τήρωνας-Ψυχικό.Σωστά βγήκε ο κόουτς και δημόσια ζήτησε συγγνώμη,κακώς βέβαια ασχολήθηκε και με κάποιο χρήστη.Ακόμα χειρότερα ο χρήστης του απάντησε.Αν θέλετε να τα πείτε υπάρχουν τα πμ,η και το κινητό που κακώς έδωσε στον αέρα ο κόουτς.Το άλλο κινητό του προέδρου το σβήνω, μη δίνετε έτσι νούμερα.Στείλτε πμ.Σε τελευταία ανάλυση,όλους μας ενώνει η κοινή αγάπη για το μπάσκετ και εδώ θέλουμε να μιλάμε γι'αυτό.Ατυχα περιστατικά συμβαίνουν αλλά δεν είναι το παιχνίδι αυτό.Επεμβαίνω σβήνω επίμαχα σημεία και θέλω στο πνεύμα των Χριστουγέννων καλή καρδιά από όλους.

Και κάτι άλλο όταν κάποιος, κάνει και μία εκτίμηση για τα αποτελέσματα δεν έχει κάτι προσωπικό με την ομάδα μας απλά μία εκτίμηση είναι. Όταν λοιπόν τον διαψεύσει η ομάδα μας ας χαρούμε και δεν χρειάζονται οι ειρωνείες και οι αντιπαραθέσεις.
GOLD
Τα προγνωστικα μου:

ΨΥΧΙΚΟ vs ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 1 (ευκολα)

ΒΟΝΙΤΣΑ vs ΤΗΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 1 (στον ποντο, λογω εδρας)

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ vs ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1 (πολυ ευκολα)

ΜΙΛΩΝΑΣ vs ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1 (καλυτερη ομαδα ο Μιλων)

ΑΛΙΜΟΣ vs ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 (ντερμπι, θα μιλησει η εδρα)

ΕΣΠΕΡΟΣ/ΑΟΠΑ vs ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 2 (πιο ισχυρο το Παλαιο Φαληρο)

ΠΑΠΑΓΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 (θα μιλησει η εδρα)

Καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες!
kaukasios
QUOTE(keepwalking @ Dec 15 2009, 20:44 ) *
Σ' αυτόν του Π.Φαλήρου αναφέρομαι.



Αυτό που κατάλαβες. Ότι ευνοείται από τη διατησία χρόνια τώρα!!! icon_drunk.gif

pαρακολουθουσες την εαπ στο τοπικο????
keepwalking
QUOTE(kaukasios @ Dec 16 2009, 09:16 ) *
pαρακολουθουσες την εαπ στο τοπικο????


Ναι, καυκάσιε! Τοπικό, Γ΄Εθνική, τοπικό και πάλι Γ΄. Κάθε χρόνο η ίδια δουλειά γίνεται! Έχεις μήπως διαφορετική άποψη????
magickaminia
QUOTE(karfi @ Dec 15 2009, 17:56 ) *
Ο τριτος ειναι ο Ζιακας που θεωρω οτι υστερει σημαντικα σε σχεση με τους αλλους δυο.Το Παλαιο Φαληρο αν και εχει καλο ροστερ δε μπορει να ρολαρει σαν ομαδα. Αυτο ειναι ευθυνη προπονητη. Δεν ειναι κακος προπονητης αλλα οι αλλοι δυο ειναι καλυτεροι.


Εχει σιγουρα αλλη μια ανοδο απο Γ σε Β εθνικη εκτος της Τριπολης την τελευταια δεκαετια. Θα το ψαξω και θα το αναφερω. Παντως 2-3 ανοδους μου φαινονται λιγες για τοσο μεγαλη "χρονικα" καριερα. Γενικα οι ομαδες παντως που αγωνιζεται ποτε τα τελευταια 8-10 χρονια δεν εχουν υποβιβαστει. Αν καποιος γνωριζει ή θυμαται κατι καλυτερα μπορει να με διορθωσει.

Mηπως ειχε συμμετοχη οταν υποβιβαστηκε στην δεκαετια του 90 ι Σπορτιγκ απο την Α1 στην Α2; Ερωτημα υποβαλλω και εγω. Παντως για το ευρος χρονικα της καριερας του δεν μπορει να θεωρηθει τοσο παραγωγικος σε τιτλους. blove.gif
GENERALISSIMO
QUOTE(Jabar @ Dec 16 2009, 12:24 ) *
Ο σκοπός ύπαρξης του basketforum.gr είναι η ελεύθερη ανταλλαγή απόψεων γύρω από το άθλημα της καλαθοσφαίρισης με κύριο γνώμονα το σεβασμό, την ευγένεια, την κατανόηση, τη διαλλακτικότητα και τη βέλτιστη, κατά το δυνατόν, έκφραση.

Ο σκοπός ύπαρξης των κανονισμών λειτουργίας του basketforum.gr είναι η απόδοση των οδηγιών για τη διασφάλιση των βασικών αυτών αξόνων στις απόψεις που διατυπώνονται καθημερινά κι όχι η αστυνόμευση των απόψεων καθαυτών.
Κανονισμός 3:
Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Κανονισμός 6:
Απαγορεύεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων και των προσωπικών μηνυμάτων τρίτων, χωρίς την άδεια τους, στο φόρουμ.

Να παρατηρήσω κάτι.Πράγματι οι προσωπικές διαμάχες ανεβάζουν το ενδιαφέρον και γράφονται σελίδες.Δεν είναι αυτός ο σκοπός ύπαρξης του φόρουμ.Εδώ θέλουμε να μιλάμε για μπάσκετ.Θα εκτιμούσα πολύ από τον κόουτς,μελλοντικά να είχαμε κάποια ανάλυση με το δικό του μάτι για κάποιο παιχνίδι.Σωστά γράφτηκε από κάποιον για ένα συμβάν στο παιχνίδι Τήρωνας-Ψυχικό.Σωστά βγήκε ο κόουτς και δημόσια ζήτησε συγγνώμη,κακώς βέβαια ασχολήθηκε και με κάποιο χρήστη.Ακόμα χειρότερα ο χρήστης του απάντησε.Αν θέλετε να τα πείτε υπάρχουν τα πμ,η και το κινητό που κακώς έδωσε στον αέρα ο κόουτς.Το άλλο κινητό του προέδρου το σβήνω, μη δίνετε έτσι νούμερα.Στείλτε πμ.Σε τελευταία ανάλυση,όλους μας ενώνει η κοινή αγάπη για το μπάσκετ και εδώ θέλουμε να μιλάμε γι'αυτό.Ατυχα περιστατικά συμβαίνουν αλλά δεν είναι το παιχνίδι αυτό.Επεμβαίνω σβήνω επίμαχα σημεία και θέλω στο πνεύμα των Χριστουγέννων καλή καρδιά από όλους.

Και κάτι άλλο όταν κάποιος, κάνει και μία εκτίμηση για τα αποτελέσματα δεν έχει κάτι προσωπικό με την ομάδα μας απλά μία εκτίμηση είναι. Όταν λοιπόν τον διαψεύσει η ομάδα μας ας χαρούμε και δεν χρειάζονται οι ειρωνείες και οι αντιπαραθέσεις.

Επειδη η τελευταία παράγραφός σου αφορά εμένα:Ποτέ 1μιση χρόνο που είμαι στο forum δεν σχολίασα προγνωστικά άλλων .Ειναι άλλωστε ανόητο και παιδαριώδες να διαμαρτύρεσαι επειδή ο άλλος προβλέπει ήττα της΄ομάδας που υποστηρίζεις.Εδώ όμως "προκλήθηκα" από τη προσθήκη του σχολίου για 15 π κ βάλε...Αυτά και παμε παρακάτω...
MBANDA
QUOTE(Jabar @ Dec 16 2009, 12:24 ) *
Ο σκοπός ύπαρξης του basketforum.gr είναι η ελεύθερη ανταλλαγή απόψεων γύρω από το άθλημα της καλαθοσφαίρισης με κύριο γνώμονα το σεβασμό, την ευγένεια, την κατανόηση, τη διαλλακτικότητα και τη βέλτιστη, κατά το δυνατόν, έκφραση.

Ο σκοπός ύπαρξης των κανονισμών λειτουργίας του basketforum.gr είναι η απόδοση των οδηγιών για τη διασφάλιση των βασικών αυτών αξόνων στις απόψεις που διατυπώνονται καθημερινά κι όχι η αστυνόμευση των απόψεων καθαυτών.
Κανονισμός 3:
Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Κανονισμός 6:
Απαγορεύεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων και των προσωπικών μηνυμάτων τρίτων, χωρίς την άδεια τους, στο φόρουμ.

Να παρατηρήσω κάτι.Πράγματι οι προσωπικές διαμάχες ανεβάζουν το ενδιαφέρον και γράφονται σελίδες.Δεν είναι αυτός ο σκοπός ύπαρξης του φόρουμ.Εδώ θέλουμε να μιλάμε για μπάσκετ.Θα εκτιμούσα πολύ από τον κόουτς,μελλοντικά να είχαμε κάποια ανάλυση με το δικό του μάτι για κάποιο παιχνίδι.Σωστά γράφτηκε από κάποιον για ένα συμβάν στο παιχνίδι Τήρωνας-Ψυχικό.Σωστά βγήκε ο κόουτς και δημόσια ζήτησε συγγνώμη,κακώς βέβαια ασχολήθηκε και με κάποιο χρήστη.Ακόμα χειρότερα ο χρήστης του απάντησε.Αν θέλετε να τα πείτε υπάρχουν τα πμ,η και το κινητό που κακώς έδωσε στον αέρα ο κόουτς.Το άλλο κινητό του προέδρου το σβήνω, μη δίνετε έτσι νούμερα.Στείλτε πμ.Σε τελευταία ανάλυση,όλους μας ενώνει η κοινή αγάπη για το μπάσκετ και εδώ θέλουμε να μιλάμε γι'αυτό.Ατυχα περιστατικά συμβαίνουν αλλά δεν είναι το παιχνίδι αυτό.Επεμβαίνω σβήνω επίμαχα σημεία και θέλω στο πνεύμα των Χριστουγέννων καλή καρδιά από όλους.

Και κάτι άλλο όταν κάποιος, κάνει και μία εκτίμηση για τα αποτελέσματα δεν έχει κάτι προσωπικό με την ομάδα μας απλά μία εκτίμηση είναι. Όταν λοιπόν τον διαψεύσει η ομάδα μας ας χαρούμε και δεν χρειάζονται οι ειρωνείες και οι αντιπαραθέσεις.

lakon
QUOTE(GOLD @ Dec 16 2009, 13:07 ) *
Τα προγνωστικα μου:

ΨΥΧΙΚΟ vs ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 1 (δυσκολα)

ΒΟΝΙΤΣΑ vs ΤΗΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 1 (πολυ δυσκολα)

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ vs ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1

ΜΙΛΩΝΑΣ vs ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2

ΑΛΙΜΟΣ vs ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2

ΕΣΠΕΡΟΣ/ΑΟΠΑ vs ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 1

ΠΑΠΑΓΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1

Καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.