Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βασίλης Σπανούλης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
LFO
Eνταξει τωρα, τι το ηθελε και απαντησε και ο Σπανούλης...Mind games του κώλου εκατέρωθεν....Ας ξεκολλησουν πια, λες και χαθηκε ο Παο που εφυγε ο Σπανούλης ή θα χαθει ο Σπανουλης που εφυγε από τον Παο..αμαν πια...τουρκικο σηριαλ εγινε πια

Τραβα ρε Αγγελοπουλε το καλοκαιρι και παρε πακετο Βουγιουκα και Καιμακογλου που ληγουν τα συμβολαια τους μπας και ησυχασουν τα αυτια μας για τον Σπανουλη να ανοιξουμε και κανα καινουργιο σηριαλ...μπαφιασαμε με τις επαναληψεις...
spysta
QUOTE(LFO @ Apr 25 2012, 07:55 ) *
Τραβα ρε Αγγελοπουλε το καλοκαιρι και παρε πακετο Βουγιουκα και Καιμακογλου που ληγουν τα συμβολαια τους μπας και ησυχασουν τα αυτια μας για τον Σπανουλη να ανοιξουμε και κανα καινουργιο σηριαλ...μπαφιασαμε με τις επαναληψεις...

Για Καιμακτσαλαν ψηνομαι φουλαριστα ομως!!!!Θα ερθει και στην ομαδα της καρδιας του να ουμ smiley.gif
bbplayer
Το κείμενο του ανέβασε ο damian πρέπει να είναι εμπνεύσεως Τσουκαλά και βάλε.
Δεν εννοώ κάτι για τον damian άλλωστε δεν το έγραψε αυτός.
Ο "τσοπάνης" είναι Σπανούλης και το προπονητικό team του Παναθηναϊκού "τρίβονται" στη γκλίτσα του ? Είμαστε σοβαροί? Μα πόσο καφρίλα πια?
Πού ακριβώς είναι ο Σπανούλης τώρα που μιλάμε, και πού ο Παναθηναϊκός μετα τη φυγή του παίχτη? Ημαρτον πια με το κάθε μπάζο που ότι του κατεβαίνει γράφει χωρίς ίχνος σοβαρότητας .

Δυστυχώς ο "δημοσιογράφος " δε φταίει. Φταίει ο Ιτούδης που εκνευρίστηκε και τσίμπησε. Έπρεπε να κρατήσει τη στάση που κράτησε και ο Ομπράντοβιτς. Καμια συζήτηση και κανένα σχόλιο. Τι νόημα έχει πια? είναι παίχτης του Ολυμπιακού για 3η σεζόν. Οι όποιες ερωτήσεις πρέπει εκεί να απευθύνονται σε ότι αφορά τον συγκεκριμένο παίχτη

Ο Βουγιούκας και ο Καϊμάκ δεν κουνάνε. Ο μεν πρώτος υπήρξε παίχτης του Ολυμπιακού , κρίθηκε ακατάλληλος , παραχωρήθηκε, αποκτήθηκε από τον Παναθηναϊκό, πήρε τον κορυφαίο ευρωπαϊκό τίτλο , διεκδικεί και άλλον , τον δεύτερο στα τρία χρόνια και πλέον έχει εξελιχθεί αρκετά και λογικά δεν είναι για πισωγυρίσματα.
Ο δε Καϊμάκ, ακούει Ομπράντοβιτς (σύμφωνα με ότι δηλώνει τουλάχιστο) και ανάβει λαμπάδες.

Εάν ντε και καλά θέλει ενίσχυση εκεί ο Ολυμπιακός και μια και τους έχω πρόσφατους λόγω του χθεσινού ματς, ο Παραγιός παίζει και να είναι διαθέσιμος και σίγουρα ο Τσακαλέρης μπορεί να θεωρηθεί επένδυση για το μέλλον
rchos
QUOTE(bbplayer @ Apr 25 2012, 13:32 ) *
Το κείμενο του ανέβασε ο damian πρέπει να είναι εμπνεύσεως Τσουκαλά και βάλε.
Δεν εννοώ κάτι για τον damian άλλωστε δεν το έγραψε αυτός.
Ο "τσοπάνης" είναι Σπανούλης και το προπονητικό team του Παναθηναϊκού "τρίβονται" στη γκλίτσα του ? Είμαστε σοβαροί? Μα πόσο καφρίλα πια?
Πού ακριβώς είναι ο Σπανούλης τώρα που μιλάμε, και πού ο Παναθηναϊκός μετα τη φυγή του παίχτη? Ημαρτον πια με το κάθε μπάζο που ότι του κατεβαίνει γράφει χωρίς ίχνος σοβαρότητας .

Δυστυχώς ο "δημοσιογράφος " δε φταίει. Φταίει ο Ιτούδης που εκνευρίστηκε και τσίμπησε. Έπρεπε να κρατήσει τη στάση που κράτησε και ο Ομπράντοβιτς. Καμια συζήτηση και κανένα σχόλιο. Τι νόημα έχει πια? είναι παίχτης του Ολυμπιακού για 3η σεζόν. Οι όποιες ερωτήσεις πρέπει εκεί να απευθύνονται σε ότι αφορά τον συγκεκριμένο παίχτη

Ο Βουγιούκας και ο Καϊμάκ δεν κουνάνε. Ο μεν πρώτος υπήρξε παίχτης του Ολυμπιακού , κρίθηκε ακατάλληλος , παραχωρήθηκε, αποκτήθηκε από τον Παναθηναϊκό, πήρε τον κορυφαίο ευρωπαϊκό τίτλο , διεκδικεί και άλλον , τον δεύτερο στα τρία χρόνια και πλέον έχει εξελιχθεί αρκετά και λογικά δεν είναι για πισωγυρίσματα.
Ο δε Καϊμάκ, ακούει Ομπράντοβιτς (σύμφωνα με ότι δηλώνει τουλάχιστο) και ανάβει λαμπάδες.

Εάν ντε και καλά θέλει ενίσχυση εκεί ο Ολυμπιακός και μια και τους έχω πρόσφατους λόγω του χθεσινού ματς, ο Παραγιός παίζει και να είναι διαθέσιμος και σίγουρα ο Τσακαλέρης μπορεί να θεωρηθεί επένδυση για το μέλλον


οχι οτι εχει κανενα ουσιαστικο νοημα αλλα ο σπανουλης ειναι δευτερη χρονια φετος παιχτης του ολυμπιακου. smiley.gif

απο εκει και περα συζητησεις για μεταγραφικα θεματα παρακαλω να μην συνεχιστουν εδω.δεν ειναι παρατηρηση για σενα αυτο αλλα για τους επομενους.
bbplayer
QUOTE (rchos @ Apr 25 2012, 13:41 ) *
οχι οτι εχει κανενα ουσιαστικο νοημα αλλα ο σπανουλης ειναι δευτερη χρονια φετος παιχτης του ολυμπιακου. smiley.gif


2η είναι φέτος ? ohmy.gif , ε είδες πόσο μακρινός μου φαινεται? tongue.gif έχεις δίκιο, λάθος μου smile.gif
damian
QUOTE (bbplayer @ Apr 25 2012, 13:32 ) *
Το κείμενο του ανέβασε ο damian πρέπει να είναι εμπνεύσεως Τσουκαλά και βάλε.
Δεν εννοώ κάτι για τον damian άλλωστε δεν το έγραψε αυτός.
Ο "τσοπάνης" είναι Σπανούλης και το προπονητικό team του Παναθηναϊκού "τρίβονται" στη γκλίτσα του ? Είμαστε σοβαροί? Μα πόσο καφρίλα πια?
Πού ακριβώς είναι ο Σπανούλης τώρα που μιλάμε, και πού ο Παναθηναϊκός μετα τη φυγή του παίχτη? Ημαρτον πια με το κάθε μπάζο που ότι του κατεβαίνει γράφει χωρίς ίχνος σοβαρότητας .

Δυστυχώς ο "δημοσιογράφος " δε φταίει. Φταίει ο Ιτούδης που εκνευρίστηκε και τσίμπησε. Έπρεπε να κρατήσει τη στάση που κράτησε και ο Ομπράντοβιτς. Καμια συζήτηση και κανένα σχόλιο. Τι νόημα έχει πια? είναι παίχτης του Ολυμπιακού για 3η σεζόν. Οι όποιες ερωτήσεις πρέπει εκεί να απευθύνονται σε ότι αφορά τον συγκεκριμένο παίχτη

Ο Βουγιούκας και ο Καϊμάκ δεν κουνάνε. Ο μεν πρώτος υπήρξε παίχτης του Ολυμπιακού , κρίθηκε ακατάλληλος , παραχωρήθηκε, αποκτήθηκε από τον Παναθηναϊκό, πήρε τον κορυφαίο ευρωπαϊκό τίτλο , διεκδικεί και άλλον , τον δεύτερο στα τρία χρόνια και πλέον έχει εξελιχθεί αρκετά και λογικά δεν είναι για πισωγυρίσματα.
Ο δε Καϊμάκ, ακούει Ομπράντοβιτς (σύμφωνα με ότι δηλώνει τουλάχιστο) και ανάβει λαμπάδες.

Εάν ντε και καλά θέλει ενίσχυση εκεί ο Ολυμπιακός και μια και τους έχω πρόσφατους λόγω του χθεσινού ματς, ο Παραγιός παίζει και να είναι διαθέσιμος και σίγουρα ο Τσακαλέρης μπορεί να θεωρηθεί επένδυση για το μέλλον


έχεις δίκιο και συγνώμη και από σένα και από όλο το φόρουμ αλλά το είδα σε ερυθρόλευκο σάιτ και το έκανα copy paste ως είδηση χωρίς να το διαβάσω πιο πρίν ....όντως η γλώσσα είναι λίγο....
vastravoud
Στα αντίστοιχα "πράσινα" σάιτ η γλώσσα είναι ίδια, για να μην πω χειρότερη smile.gif Είπαμε, στην καφρίλα (δυστυχώς) δεν έχει κανείς μονοπώλιο....

Εν τω μεταξύ το θέμα είναι ΠΟΛΥ απλό:

Ο Ζοτς και ο Ιτούδης σπάστηκαν γιατί(σύμφωνα με τους ίδιους) ο Σπανούλης δεν τήρησε την υπόσχεση του να μιλήσει μαζί τους. Ο Βασίλης λέει πως είχε και άλλες διαφορές με τον Ομπράντοβιτς, κάτι που άλλωστε επιβεβαίωσε σαφέστατα και ο Ιτούδης στη συνέντευξη.

Τώρα αν ρωτάνε τον Ζοτς αν θα τον χαιρετούσε - πολύ καλά κάνει από τη σκοπιά του και λέει όχι. Αντίστοιχα, από τη σκοπιά του ο Σπανούλης πολύ καλά έκανε κι έφυγε.

Η ζωή συνεχίζεται!
bbplayer
QUOTE (damian @ Apr 25 2012, 20:06 ) *
έχεις δίκιο και συγνώμη και από σένα και από όλο το φόρουμ αλλά το είδα σε ερυθρόλευκο σάιτ και το έκανα copy paste ως είδηση χωρίς να το διαβάσω πιο πρίν ....όντως η γλώσσα είναι λίγο....


όχι ρε συ damian , τι συγγνώμη τώρα, δεν τρέχει τίποτα. σιγά το πράμα, smiley.gif
natouralistis
QUOTE (bbplayer @ Apr 25 2012, 13:32 ) *
Πού ακριβώς είναι ο Σπανούλης τώρα που μιλάμε, και πού ο Παναθηναϊκός μετα τη φυγή του παίχτη?


Συγγνώμη που θα σου το χαλάσω, αλλά ο Σπανούλης δεν βρίσκεται στα αζήτητα, μετά τη φυγή του από τον ΠΑΟ...Πήγε μια ομάδα σχεδόν μόνος του στο F4,πραγματοποιώντας τη καλύτερη σεζόν της καριέρας του..Ομαδικά βρίσκεται εκεί που βρίσκεται και η δική σου ομάδα.Τίποτα λιγότερο ,τίποτα περισσότερο,στο F4.

QUOTE (bbplayer @ Apr 25 2012, 13:32 ) *
Το κείμενο του ανέβασε ο damian πρέπει να είναι εμπνεύσεως Τσουκαλά και βάλε.
Δεν εννοώ κάτι για τον damian άλλωστε δεν το έγραψε αυτός.
Ο "τσοπάνης" είναι Σπανούλης και το προπονητικό team του Παναθηναϊκού "τρίβονται" στη γκλίτσα του ? Είμαστε σοβαροί? Μα πόσο καφρίλα πια? Ημαρτον πια με το κάθε μπάζο που ότι του κατεβαίνει γράφει χωρίς ίχνος σοβαρότητας .


Επειδή πράγματι τα απαδικά σάϊτ,όπου και ανέβηκε το συγκεκριμένο κείμενο για το οποίο εξεγείρεσαι, στερούνται επιπέδου,θα ήθελες να μου πείς τη γνώμη σου για τις δηλώσεις Ιτούδη περί "λαγών"? Το αλαζονικό του ύφος , δεν με απασχολεί, είμαι συνηθισμένος, οι δηλώσεις αυτές όμως δεν είδα να σε εξεγείρουν..Όχι τίποτα άλλο, αλλά μιλάς για επίπεδο ,Τσουκαλάδες κ.τ.λ. και τα επίσημα χείλη του ΠΑΟ,συμπεριφέρονται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. "Λαγοί","πρώτα αντιολυμπιακός και μετά παναθηναϊκός","εύχομαι τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού","οι Σέρβοι του ΟΣΦΠ δεν σέβονται το ψωμί που τρώνε στην Ελλάδα", "φούστες" και άλλα πολλά..Ο Τάκης είναι πρωτοετής φοιτητής μπροστά στον Πρύτανη της καφρίλας.

QUOTE (bbplayer @ Apr 25 2012, 13:32 ) *
Εάν ντε και καλά θέλει ενίσχυση εκεί ο Ολυμπιακός και μια και τους έχω πρόσφατους λόγω του χθεσινού ματς, ο Παραγιός παίζει και να είναι διαθέσιμος και σίγουρα ο Τσακαλέρης μπορεί να θεωρηθεί επένδυση για το μέλλον

Μιας και σου αρέσουν, και αφού φεύγουν και οι Πρυτάνεις,σκέψου τους για το καλοκαίρι για την ομάδα σου,πράγματι θα είναι χρήσιμοι.


Ο Σπανούλης απλά,τόσο απλά, μα τόσο ΑΠΛΑ,αποφάσισε κάποια στιγμή της καριέρας του να φύγει από μια πάρα πολύ μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟ, για να πάει στον Ολυμπιακό, για τους χ-ψ λόγους..Δεν έφτυσε κανένα, δεν χτύπησε κανένα, δεν σταμάτησε να παίζει για την εθνική γιατί κουράστηκε, δεν κατηγόρησε κανένα στέλεχος της πρώην ομάδας του όταν έφυγε από αυτή, παρά τα όσα άκουσε! Το έγκλημα του λοιπόν είναι η απόφαση να παίξει σε άλλη ομάδα..
Προτείνω ο απατημένος σύζυγος Ιτούδης "γιατί δε με πήρε τηλέφωνο", "δε του ξαναμιλάω ποτέ", να πάει να βρεί τον Σπανούλη και kill.gif
kseplenhs
QUOTE(natouralistis @ Apr 26 2012, 03:22 ) *
Προτείνω ο απατημένος σύζυγος Ιτούδης "γιατί δε με πήρε τηλέφωνο", "δε του ξαναμιλάω ποτέ", να πάει να βρεί τον Σπανούλη και kill.gif


Η' αλλιώς στην επόμενη συνέντευξη ιτούδη-ζοτς...να βγεί ο σπανούλης στο τηλέφωνο

ALdaperan
QUOTE (natouralistis @ Apr 26 2012, 03:22 ) *
Συγγνώμη που θα σου το χαλάσω, αλλά ο Σπανούλης δεν βρίσκεται στα αζήτητα, μετά τη φυγή του από τον ΠΑΟ...Πήγε μια ομάδα σχεδόν μόνος του στο F4,πραγματοποιώντας τη καλύτερη σεζόν της καριέρας του..Ομαδικά βρίσκεται εκεί που βρίσκεται και η δική σου ομάδα.Τίποτα λιγότερο ,τίποτα περισσότερο,στο F4.

Απο τότε που έφυγε απο τον Παναθηναικό πήρε ένα κύπελλο
αντιθέτως ο ΠΑΟ 1ευρωλίγκα,1 πρωτάθλημα και 1 κύπελλο

επιπλέον κατάφερε να τον βρίζουν οι οπαδοί του παο και οι μισοί οπαδοί του ολυμπιακου

Ποιός πιστεύεις ότι βγήκε χαμένος;
lamar
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 09:23 ) *
επιπλέον κατάφερε να τον βρίζουν οι οπαδοί του παο και οι μισοί οπαδοί του ολυμπιακου


Αυτο ειναι δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα... Δεν προκυπτει απο πουθενα!!!
rchos
QUOTE(lamar @ Apr 26 2012, 13:13 ) *
Αυτο ειναι δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα... Δεν προκυπτει απο πουθενα!!!



η προπαγανδα του duncan εχει κανει δουλεια...
ALdaperan
@lamar , rchos
δεν είναι αυθαίρετο συμπέρασμα , το έχω παρατηρήσει γι αυτο το λέω
Ο κόσμος του ολυμπιακού θέλει τίτλους και όσο δεν τους παίρνει δυσανασχετεί με την ομάδα και τους παίκτες (απο εκει προκύπτει)
Ανάμεσα σε αυτούς είναι και ο Σπανούλης

Έχω συναντήσει πολλά κακά σχόλια για τον σπανούλη απο οπαδούς του ολυμπιακού
j-kidd13
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 13:51 ) *
@lamar , rchos
δεν είναι αυθαίρετο συμπέρασμα , το έχω παρατηρήσει γι αυτο το λέω
Ο κόσμος του ολυμπιακού θέλει τίτλους και όσο δεν τους παίρνει δυσανασχετεί με την ομάδα και τους παίκτες (απο εκει προκύπτει)
Ανάμεσα σε αυτούς είναι και ο Σπανούλης

Έχω συναντήσει πολλά κακά σχόλια για τον σπανούλη απο οπαδούς του ολυμπιακού

Απο προσωπικη αποψη το προυπογραφω κι εγω αυτο....
Manu7
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 09:23 ) *
Απο τότε που έφυγε απο τον Παναθηναικό πήρε ένα κύπελλο
αντιθέτως ο ΠΑΟ 1ευρωλίγκα,1 πρωτάθλημα και 1 κύπελλο

επιπλέον κατάφερε να τον βρίζουν οι οπαδοί του παο και οι μισοί οπαδοί του ολυμπιακου

Ποιός πιστεύεις ότι βγήκε χαμένος;

Άρα πήρες όλους τους οπαδούς του Ολυμπιακού,τους ρώτησες αν τον βρίζουν και τελικά οι μισοί το κάνουν.

Τι διαβάζουμε ρε φίλε...

Αυθαίρετα συμπεράσματα.

Και γω δεν τον πάω τον Σπανούλη.Αλλά αγωνιστικά.Δεν μ'αρέσει το στυλ του ώρες ώρες.

Αλλά να τον βρίσω επειδή κάθησε σε μια ομάδα που στην αρχή της χρονιάς δεν πήγαινε για τίποτα,
επειδή καθόταν και έβαζε 20 πόντους σε κάθε ματς προκειμένου να μην ξεφτυλιζόμαστε από την κάθε τυχάρπαστη ομάδα της Ευρωλίγκας,επειδή παίρνει 2,4 εκατομμύρια (σάμπως εγώ του τα δίνω?), ε ρε φίλε είμαι τρελός...



LFO
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 09:23 ) *
Απο τότε που έφυγε απο τον Παναθηναικό πήρε ένα κύπελλο
αντιθέτως ο ΠΑΟ 1ευρωλίγκα,1 πρωτάθλημα και 1 κύπελλο

επιπλέον κατάφερε να τον βρίζουν οι οπαδοί του παο και οι μισοί οπαδοί του ολυμπιακου

Ποιός πιστεύεις ότι βγήκε χαμένος;


Καλά, με 2,4 Χ 3 στο παντελονι κανενας δεν βγηκε ποτε χαμενος....

Tώρα οσο αφορα τους τιτλους ηξερε πριν ερθει οτι δεν θα ειναι ευκολα τα πράγματα και τοσο στρωμενα για να παιρνεις τιτλους.

Ενταξει, το θεμα με τον Σπανουλη εχει κουρασει τοσο που δεν παει αλλο...Το τραβανε οι ΑΡΔ που απο την βλακεια τους δεν μπορουν ουτε 2 ερωτησεις τις προκοπης να κανουν σε παικτες, προπονητες & παραγοντες. Το τραβαει και ο ΠΑΟ για τους δικους του λογους και πιασε το αυγο και κουρευτο....Ο Σπανούλης γιατι καθετε και απανταει δεν καταλαβα ακομα αλλα τεσπα...
maik23
δεν εχω δει ολες τι αποψεις επειδη δεν εχω διαβασει ολα τα ποστ,αλλα να πω και την δικια μου.δεν ξερω αν ο σπανουλης πηγε στον ολυμπιακο ως ηγετης οπως λεγεται απο πολλους,αλλα σιγουρα πηγε σαν ενας μεγαλος παιχτης-σκορερ.
δεν ξερω να εχει επισης ειπωθει αυτη η αποψη εδω,αλλα η γνωμη μου ειναι οτι ο σπανουλης χρησιμοποιειται λαθος.δεν ειναι οτι δεν μπορει να παιξει στην θεση 1,μπορει και πολυ καλα,αλλα εχει μαθει τοσα χρονια στον παναθηναικο να παιζει 2,γκαρντ δλδ με εφεση σε πασης φυσεως σκοραρισμα αλλα και οταν δεν μπορει να τελειωνει με καποια ασσιστ.
δεν ειναι ο παιχτης ηγετης-οδηγος της ομαδας ,ο πλειμεικερ ο κλασσικος που θα φτιαχνει φασεις και ταυτοχρονα θα σκοραρει.δεν ειναι διαμαντιδης.
ειχε μαθει χρονια τωρα να παιζει και στον παναθηναικο και στην εθνικη να ειναι συμπληρωματικος συατον τον τομεα και σε λιγες φασεις οταν χρειαστει γιατι αυτον τον τομεα τον ειχαν αναλαβει ο παπ μαζι με διαμα.αυτος απλος σκοραρε η' ανοιγε αμυνες και εδινε ασσιστ.
τωρα φαινεται οτι του ζητηθηκε να αναλαβει και αυτον τον ρολο απο την στιγμη μαλιστα που εφυγε ο μιλος και αντικατασταθηκε απο υποδεεστερους πλειμεκερ.αυτο το βαρος πηρε ο σπανουλης.τωρα αν του ζητηθηκε η' αν προκυπτει απο το παιχνιδι αυτο που φαινεται εχει σημασια.και αυτο που φαινεται ειναι οτι ο ολυμπιακος εχει στην θεση 1 ενα τεραστιο κενο.γιαυτο και ο σπανουλης παιζοντας σε ενα μεγαλο ποσοστο και ασσος δεν εχει την ιδια επιθετικη δυνοτητα που ειχε πιο ξεκουραστος στον παναθηναικο.
ALdaperan
QUOTE (Manu7 @ Apr 26 2012, 14:22 ) *
Άρα πήρες όλους τους οπαδούς του Ολυμπιακού,τους ρώτησες αν τον βρίζουν και τελικά οι μισοί το κάνουν.

Τι διαβάζουμε ρε φίλε...

Αυθαίρετα συμπεράσματα.

Και γω δεν τον πάω τον Σπανούλη.Αλλά αγωνιστικά.Δεν μ'αρέσει το στυλ του ώρες ώρες.

Αλλά να τον βρίσω επειδή κάθησε σε μια ομάδα που στην αρχή της χρονιάς δεν πήγαινε για τίποτα,
επειδή καθόταν και έβαζε 20 πόντους σε κάθε ματς προκειμένου να μην ξεφτυλιζόμαστε από την κάθε τυχάρπαστη ομάδα της Ευρωλίγκας,επειδή παίρνει 2,4 εκατομμύρια (σάμπως εγώ του τα δίνω?), ε ρε φίλε είμαι τρελός...

όχι δεν τους μέτρησα όλους
ένα δείγμα παίρνω από αυτούς τους οπαδούς του ολυμπιακού που με περιτριγυρίζουν και συμπεράσματα που βγάζω απο το διαδίκτυο + μέσα κοινωνικής δικτύωσης !!
Εσύ έκανες το αντίθετο ; Τους ρώτησες όλους και είδες ότι δεν ισχύει αυτό που λέω ; icon_drunk.gif


QUOTE (LFO @ Apr 26 2012, 15:14 ) *
Καλά, με 2,4 Χ 3 στο παντελονι κανενας δεν βγηκε ποτε χαμενος....

Κάνεις μεγάλο λάθος . Δεν είναι πάνω από όλα τα λεφτά
Το μεγαλύτερο συμβόλαιο δε συνεπάγεται και ότι είναι ικανοποιημένος-ευτυχισμένος
Επιπλέον παραλίγο να τον κρεμάσουν οι αγγελο και να αποχωρήσουν πέρσι

rchos
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 16:08 ) *
όχι δεν τους μέτρησα όλους
ένα δείγμα παίρνω από αυτούς τους οπαδούς του ολυμπιακού που με περιτριγυρίζουν και συμπεράσματα που βγάζω απο το διαδίκτυο + μέσα κοινωνικής δικτύωσης !!
Εσύ έκανες το αντίθετο ; Τους ρώτησες όλους και είδες ότι δεν ισχύει αυτό που λέω ; icon_drunk.gif


το δικο μου το ποστ ηταν κατα βαση χιουμοριστικο.

απο εκει και περα σε τετοιες περιπτωσεις κριτης ειναι το γηπεδο.εκει ο σπανουλης περνει το μεγαλυτερο χειροκροτημα φετος απο καθε παιχτη του ολυμπιακου.

γιατι και μενα ο λογιστης μου ολυμπιακος ειναι και με διαρκειας στο ποδοσφαιρο αλλα αν του πω να μου πει την δωδεκαδα του ολυμπιακου στο μπασκετ δεν την ξερει.στο να βρισει τον σπανουλη και τον παπαλουκα ομως ειναι πρωτος και καλυτερος.
apkat
H αληθεια ειναι οτι φετος ο Σπανουλης δεν αφησε περιθωρια αμφισβητησης ακομα και σε αυτους που δεν τον γουσταραν στον Ολυμπιακο...Δεν τον ηθελα στην ομαδα καθολου οταν ηρθε, τρελαθηκα που εφυγε ο Μιλος για να μεινει ο Σπανουλης, μπασκετικα το στυλακι του με ξενερωνει και χιλια δυο.. Αλλα με τον τροπο που παιζει φετος δεν μπορεις να πεις κουβεντα...Ουτε να κραξεις, ουτε να βρισεις. Απεδειξε οτι ειναι παικταρας απο τους λιγους..Στους 3-4 κορυφαιους που παιζουν στην Ευρωπη..Και πηρε μια ομαδα ανεκδοτο απο το χερι και την πηγε Φ4..Ε δεν χρειαζεται τιποτα αλλο για να εχει τον απολυτο σεβασμο καθε Ολυμπιακου ανεξαρτητα απο οτιδηποτε αλλο...Καθαρα αγωνιστικα..
tReason
QUOTE (apkat @ Apr 26 2012, 17:46 ) *
H αληθεια ειναι οτι φετος ο Σπανουλης δεν αφησε περιθωρια αμφισβητησης ακομα και σε αυτους που δεν τον γουσταραν στον Ολυμπιακο...Δεν τον ηθελα στην ομαδα καθολου οταν ηρθε, τρελαθηκα που εφυγε ο Μιλος για να μεινει ο Σπανουλης, μπασκετικα το στυλακι του με ξενερωνει και χιλια δυο.. Αλλα με τον τροπο που παιζει φετος δεν μπορεις να πεις κουβεντα...Ουτε να κραξεις, ουτε να βρισεις. Απεδειξε οτι ειναι παικταρας απο τους λιγους..Στους 3-4 κορυφαιους που παιζουν στην Ευρωπη..Και πηρε μια ομαδα ανεκδοτο απο το χερι και την πηγε Φ4..Ε δεν χρειαζεται τιποτα αλλο για να εχει τον απολυτο σεβασμο καθε Ολυμπιακου ανεξαρτητα απο οτιδηποτε αλλο...Καθαρα αγωνιστικα..


Καμια σχεση...
Ο Σπανουλης δεν ηταν καν ο καλυτερος παικτης του ολυμπιακου.
Στους 3-4 στην ευρωπη αυτο ουτε για αστειο μην το ξαναπεις.Ο ολυμπιακος δεν θα εφτανε στο φ4 αν δεν
ενισχυοταν και με εσωτερικες μεταγραφες και με εξωτερικες στο μεσο της χρονιας.
Για να ειμαι δικαιος στην πρωτη φαση ηταν σουπερ και αν δεν επαιζε ετσι ο ολυμπιακος πιθανον να μην προκρινοταν στην επομενη φαση.Αλλα μετα το τοπ-16 ηταν στα συνηθισμενα στανταρ του και ισχυουν αυτα που ειπα πιο πριν.
Και βεβαια ο ολυμπιακος κερδισε τις περισοτερες βολες απο οποιαδηποτε ομαδα της ευρωλιγκας με διαφορα απο την επομενη....Αρα ενα μεριδιο παει και στον κωστα ρηγα...
damian
περιμένω απάντηση του rakos...smile.gif

και ρε tReason που ήταν ο Ρήγας στο επιθετικό που σφύριξε ο Λαμονικα στην Εφες?
που ήταν στο 1ο παιχνίδι με την Σιένα?

απλά ο Ολυμπιακός έγινε καλύτερη ομάδα με την πάροδο του χρόνου και με τις μεταγραφές...και ο Σπανούλης δε χρειαζόταν να βάζει τριαντάρες + αντιμετώπισε καλές άμυνες προσαρμοσμένες πάνω του...μια χαρά την κάνει την δουλειά του και φυσικά στη θέση του ο Μίλος θα μας είχε κάνει μπου....

και ναι είναι στους τοπ5 στην ευρωλίγκα...
rchos
το κόβετε άμεσα...
T.W.Is.M.
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 13:51 ) *
@lamar , rchos
δεν είναι αυθαίρετο συμπέρασμα , το έχω παρατηρήσει γι αυτο το λέω
Ο κόσμος του ολυμπιακού θέλει τίτλους και όσο δεν τους παίρνει δυσανασχετεί με την ομάδα και τους παίκτες (απο εκει προκύπτει)
Ανάμεσα σε αυτούς είναι και ο Σπανούλης

Έχω συναντήσει πολλά κακά σχόλια για τον σπανούλη απο οπαδούς του ολυμπιακού


Βεβαια αν παρεις ενα δειγμα οπαδων του Ολυμπιακου με σταθμισμενη βαρυτητα αποψης, αναλογα με το ποσο παρακολουθουν τα παιχνιδια, το οποιο θα περιλαμβανει κι εμενα, και βγαλεις ενα μεσο ορο στις αποψεις τους για τους παιχτες, θα καταληξεις οτι ο χειροτερος παιχτης που φορεσε τη φανελα του Ολυμπιακου ειναι ο Τεοντοσιτς... smiley.gif


QUOTE(tReason @ Apr 26 2012, 18:09 ) *
Καμια σχεση...
Ο Σπανουλης δεν ηταν καν ο καλυτερος παικτης του ολυμπιακου.
Στους 3-4 στην ευρωπη αυτο ουτε για αστειο μην το ξαναπεις.Ο ολυμπιακος δεν θα εφτανε στο φ4 αν δεν
ενισχυοταν και με εσωτερικες μεταγραφες και με εξωτερικες στο μεσο της χρονιας.
Για να ειμαι δικαιος στην πρωτη φαση ηταν σουπερ και αν δεν επαιζε ετσι ο ολυμπιακος πιθανον να μην προκρινοταν στην επομενη φαση.Αλλα μετα το τοπ-16 ηταν στα συνηθισμενα στανταρ του και ισχυουν αυτα που ειπα πιο πριν.
Και βεβαια ο ολυμπιακος κερδισε τις περισοτερες βολες απο οποιαδηποτε ομαδα της ευρωλιγκας με διαφορα απο την επομενη....Αρα ενα μεριδιο παει και στον κωστα ρηγα...


Να υποθεσω οτι το μπλουζακι 18-2 κοσμει εδω και εβδομαδες την γκαρνταρομπα σου? 69.gif
priest
δεν ντρεπεστε κοτζαμ παλικαρια να μαλωνετε για γελοιοτητες?ελεος...
kseplenhs
QUOTE(bbplayer @ Apr 26 2012, 15:02 ) *
@natouralistis η άποψή σου καταγράφηκε και αξιολογήθηκε...

πρώτα πρέπει να βγάλει πόρισμα ο πραγματογνώμονας,να περάσει επιτροπή και στη συνέχεια να βγάλει ανακοίνωση το κόμμα..

QUOTE(priest @ Apr 26 2012, 19:41 ) *
δεν ντρεπεστε κοτζαμ παλικαρια να μαλωνετε για γελοιοτητες?ελεος...


Ελα ντε.Σαν δεν ντρέπονται.Αυριο όλοι με τον κηδεμόνα σας τεντιμπόηδες...

υ.γ:Ρε μην τρολάρετε τόσο αποτυχημένα.Πιο αξιοπρεπής σε αυτό είναι ο σερβολάγνος με τον τεόντοσιτς παρά εσείς...
il postino
QUOTE(natouralistis @ Apr 26 2012, 03:22 ) *
Συγγνώμη που θα σου το χαλάσω, αλλά ο Σπανούλης δεν βρίσκεται στα αζήτητα, μετά τη φυγή του από τον ΠΑΟ...Πήγε μια ομάδα σχεδόν μόνος του στο F4,πραγματοποιώντας τη καλύτερη σεζόν της καριέρας του..Ομαδικά βρίσκεται εκεί που βρίσκεται και η δική σου ομάδα.Τίποτα λιγότερο ,τίποτα περισσότερο,στο F4.



Επειδή πράγματι τα απαδικά σάϊτ,όπου και ανέβηκε το συγκεκριμένο κείμενο για το οποίο εξεγείρεσαι, στερούνται επιπέδου,θα ήθελες να μου πείς τη γνώμη σου για τις δηλώσεις Ιτούδη περί "λαγών"? Το αλαζονικό του ύφος , δεν με απασχολεί, είμαι συνηθισμένος, οι δηλώσεις αυτές όμως δεν είδα να σε εξεγείρουν..Όχι τίποτα άλλο, αλλά μιλάς για επίπεδο ,Τσουκαλάδες κ.τ.λ. και τα επίσημα χείλη του ΠΑΟ,συμπεριφέρονται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. "Λαγοί","πρώτα αντιολυμπιακός και μετά παναθηναϊκός","εύχομαι τον αποκλεισμό του Ολυμπιακού","οι Σέρβοι του ΟΣΦΠ δεν σέβονται το ψωμί που τρώνε στην Ελλάδα", "φούστες" και άλλα πολλά..Ο Τάκης είναι πρωτοετής φοιτητής μπροστά στον Πρύτανη της καφρίλας.


Μιας και σου αρέσουν, και αφού φεύγουν και οι Πρυτάνεις,σκέψου τους για το καλοκαίρι για την ομάδα σου,πράγματι θα είναι χρήσιμοι.


Ο Σπανούλης απλά,τόσο απλά, μα τόσο ΑΠΛΑ,αποφάσισε κάποια στιγμή της καριέρας του να φύγει από μια πάρα πολύ μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟ, για να πάει στον Ολυμπιακό, για τους χ-ψ λόγους..Δεν έφτυσε κανένα, δεν χτύπησε κανένα, δεν σταμάτησε να παίζει για την εθνική γιατί κουράστηκε, δεν κατηγόρησε κανένα στέλεχος της πρώην ομάδας του όταν έφυγε από αυτή, παρά τα όσα άκουσε! Το έγκλημα του λοιπόν είναι η απόφαση να παίξει σε άλλη ομάδα..
Προτείνω ο απατημένος σύζυγος Ιτούδης "γιατί δε με πήρε τηλέφωνο", "δε του ξαναμιλάω ποτέ", να πάει να βρεί τον Σπανούλη και kill.gif

-αν σε βολευει να μη συμπεριλαμβανεις την πρωτη χρονια του σπανουλη στον οσφπ, οκ,τοτε ουτε εγω, με τη σειρα μου, θα στο χαλασω!!!δεν ειπε κανεις οτι ειναι στα αζητητα ο παικτης, αν ειναι δυνατον!!ισως το ποιντ του φιλου ηταν οτι δεν εχασε ο παο απο την αποχωρηση του!!οπως δεν εχασε ουτε την πρωτη φορα...

-οτι υπαρχει κατι ακομα χειροτερο απο το ανθρωποειδες τυπου τσουκαλα σε θεματα οπαδικα, εδω το μαθαινω....

-παιζει , σαν πιθανοτητα, να χτυπησει ο παο την πορτα του παραγιου (που προσωπικα μου αρεσει) και του τσακαλερη αλλα τουλαχιστον δε θα τους χρυσοπληρωσει....

-δε χρειαζεται να σαι διαμαντιδης ή μπατιστ (μιας και αυτους φωτογραφιζεις) για να γινεις αντιπαθητικος στους φιλους της αντιπαλης ομαδας!!αρκει και ενα κρυφτο ενος μηνα....

natouralistis
QUOTE (il postino @ Apr 26 2012, 19:54 ) *
-αν σε βολευει να μη συμπεριλαμβανεις την πρωτη χρονια του σπανουλη στον οσφπ, οκ,τοτε ουτε εγω, με τη σειρα μου, θα στο χαλασω!!!δεν ειπε κανεις οτι ειναι στα αζητητα ο παικτης, αν ειναι δυνατον!!ισως το ποιντ του φιλου ηταν οτι δεν εχασε ο παο απο την αποχωρηση του!!οπως δεν εχασε ουτε την πρωτη φορα...

-οτι υπαρχει κατι ακομα χειροτερο απο το ανθρωποειδες τυπου τσουκαλα σε θεματα οπαδικα, εδω το μαθαινω....

-παιζει , σαν πιθανοτητα, να χτυπησει ο παο την πορτα του παραγιου (που προσωπικα μου αρεσει) και του τσακαλερη αλλα τουλαχιστον δε θα τους χρυσοπληρωσει....

-δε χρειαζεται να σαι διαμαντιδης ή μπατιστ (μιας και αυτους φωτογραφιζεις) για να γινεις αντιπαθητικος στους φιλους της αντιπαλης ομαδας!!αρκει και ενα κρυφτο ενος μηνα....


Ο φιλος αναρωτηθηκε "που ειναι ΤΩΡΑ ο Σπανουλης",δεν μιλουσαμε για περυσι..

Βλεπω σε ολες τις απαντησεις σας μια συστηματικη αποφυγη να καταδικασετε το υφος των δηλωσεων Ιτουδη -Γιανακοπ..

Τον Σπανουλη τον βριζετε,τον χλευαζετε,λετε ανακριβειες για αυτον και ολα αυτα χωρις να εχει προκαλεσει...Όλα τα άλλα δεν σας πειραζουν..Ο Σπανουλης ειναι το ΚΑΚΟ!

Υ.Γ. Απο νατουραλιστης σε τεντυμποης πλζ...Έγραψε..
Zephyr
QUOTE(priest @ Apr 26 2012, 19:41 ) *
δεν ντρεπεστε κοτζαμ παλικαρια να μαλωνετε για γελοιοτητες?ελεος...


Φταίει η ρημάδα η αγωνιστική απραξία (οι αγώνες των play off λαμβάνονται υπόψιν στα πλαίσια προπόνησης). Όσο είχαμε Ευρωλίγκα όλα καλά ήταν, ξεδίναμε. Τώρα τι να σχολιάσουμε μέχρι το Final Four, τα ματς με τον Πανιώνιο?
Πάμε ξύλο, Span VS Zots/Itoudis και όποιος αντέξει tongue.gif

ΥΓ. Σοβαρά τώρα, ο Σπαν δεν έπρεπε να μπει στην διαδικασία να απαντήσει. Προπέρσινα ξινά σταφύλια, θέμα που έχει εξαντληθεί και που το μόνο που δημιουργεί είναι εκατέρωθεν ένταση. Και να΄λεγα ότι είχαμε καμιά μεγάλη αποκάλυψη, τον "πραγματικό" λόγο που έφυγε ο Σπαν από τον ΠΑΟ, πάει στο καλό. Αλλά οι τύποι τρολάρουν σαν τρελοί γιατί βαριούνται και δεν έχουν τι να κάνουν, θα μας κάνουν την αποκάλυψη σε κάποια αυτοβιογραφία τους, χρόνια αργότερα icon_drunk.gif !
vastravoud
Χίλιες φορές τα έχουμε πει, ποτέ και κανείς άνθρωπος δεν δρα επηρεασμένος από ΕΝΑ πράγμα - όλα είναι συνάρτηση πολλών πραγμάτων.

Ε, ο Σπαν ήθελε να φύγει και έφυγε - και από τη σκοπιά του καλά έκανε. End of story!

Τώρα το αν ενδιάμεσα όντως αθέτησε το λογο του προς τον Ζοτς(ότι θα τον έπαιρνε τηλέφωνο), μπορεί και να το έκανε - και σε αυτή την περίπτωση δικαίως από τη σκοπιά του μάνισε ο Ομπράντοβιτς.

Αυτό που εμένα μου τη δίνει στα νεύρα είναι ότι οι μεν Ολυμπιακοί υπερτονίζουν το ζήτημα "σας έφτυσε ο παιχταράς γιατί δε γουστάρει τα μουτρά του βλάκα του Ζοτς", ενώ οι πράσινοι λένε "ο προδότης πήγε για δυο δεκάρες παραπάνω επειδή δεν άντεχε τη σκιά του Μήτσου"
il postino
QUOTE(natouralistis @ Apr 26 2012, 20:02 ) *
Ο φιλος αναρωτηθηκε "που ειναι ΤΩΡΑ ο Σπανουλης",δεν μιλουσαμε για περυσι..

Βλεπω σε ολες τις απαντησεις σας μια συστηματικη αποφυγη να καταδικασετε το υφος των δηλωσεων Ιτουδη -Γιανακοπ..

Τον Σπανουλη τον βριζετε,τον χλευαζετε,λετε ανακριβειες για αυτον και ολα αυτα χωρις να εχει προκαλεσει...Όλα τα άλλα δεν σας πειραζουν..Ο Σπανουλης ειναι το ΚΑΚΟ!

Υ.Γ. Απο νατουραλιστης σε τεντυμποης πλζ...Έγραψε..

-παιζουμε με τις λεξεις μου φαινεται!!

-στην προκειμενη περιπτωση, κατα τη γνωμη μου, φταινε οι του παο!!!μας εχουν ζαλισει τα @@ με τις καλημερες και η μεταγραφη του σπαν στον οσφπ ηδη μετραει σχεδον 2 χρονια....

-το αν εχει προκαλεσει ασε να το κρινουν και αλλοι...οχι μονο εσυ...και φυσικα δε σημαινει οτι επειδη κραζουμε κατι δεν υπαρχουν και αλλα κακως κειμενα...

-το υστερογραφο λογικα δεν εχει να κανει με μενα προφανως...

υ.γ οταν αποφασισεις να αλλαξεις γνωμη για το μαντζαρη εδω θα μαι, μη ντραπεις... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(A.CAB @ Apr 27 2012, 00:42 ) *
...


+1 φαουλ στον χρηστη Α.CAB για ειρωνικο ποστ που θα μπορουσε να προκαλεσει(κανονισμος 3).

Απλο φαουλ, για να σταματησουμε τον αιφνιδιασμο. Ενδεχομενως να ακολουθησουν και αντιαθλητικα, αν τα απλα δεν κανουν δουλεια. Εμπρος στο δρομο που χαραξε ο Metta World Peace...

edit: Με τη δευτερη κατανομη που λενε και στις εκλογες(που ειναι και επικαιρο θεμα), +1 φαουλ(συμπληρωματικο, σαν το καλαθι και φαουλ ενα πραγμα) και στον natouralistis για ειρωνικο σχολιο σε προσωπικο επιπεδο και διενεξη με αλλο χρηστη.
Αφου δεν επιασε τοπο ουτε η συσταση του admin...
Anaz
QUOTE
Κάνεις μεγάλο λάθος . Δεν είναι πάνω από όλα τα λεφτά
Το μεγαλύτερο συμβόλαιο δε συνεπάγεται και ότι είναι ικανοποιημένος-ευτυχισμένος
Oμοιως βεβαια δεν ειναι και πανω απ'ολα οι τιτλοι, ε..?

Ειναι αληθεια παντως οτι ο Σπανουλης εχει και "πολεμιους" στον Ολυμπιακο.. Αντιστοιχα βεβαια, ακομα και στον Παο δημιουργησε αρκετες αντιπαραθεσεις στον κοσμο και ειχε "πολεμιους", λογω του τροπου παιχνιδιου του (καταχρηση της μπαλας και λαθη).
LFO
QUOTE(ALdaperan @ Apr 26 2012, 16:08 ) *
Κάνεις μεγάλο λάθος . Δεν είναι πάνω από όλα τα λεφτά
Το μεγαλύτερο συμβόλαιο δε συνεπάγεται και ότι είναι ικανοποιημένος-ευτυχισμένος
Επιπλέον παραλίγο να τον κρεμάσουν οι αγγελο και να αποχωρήσουν πέρσι


Βρε ,εγω το ξερω οτι δεν ειναι πανω απο ολα αλλα σιγουρα βοηθαει πολυ να παιρνεις τρελα λεφτα στην προσωπικη/οικογενειακη σου ευτυχια...Επισης αυτο που λες με την διοικηση δεν ισχυει σε απολυτο βαθμό...Αν. πχ. σταματησουν οι αφοι Γιαννακο το καλοκαιρι, αυτο σημαινει οτι εχουν κρεμασει τους παικτες με τα συμβολαια που εχουν? οχι βεβαια..

Ρε παιδια , μην το κανουμε το τοπικ οπως με τον Μιλος που τσακωνομασταν συνεχεια. Και το λεω εγω που πεταω την σκουφια μου για μανουρα και κοντρες. Εχουμε μπροστά μας Φ4, εχουμε τελικους πρωταθληματος, εχουμε Εθνικη ομαδα, εχουμε μεταγραφές το καλοκαιρι με αποχωρησεις και αλλαγες στρατοπεδων...Υπαρχουν τοσα θεματα μπροστα μας να τσακωθουμε και να προσθεσουμε κανενα φαουλακι . Κανονικα ο Απριλιος πρεπει να ειναι μηνας νιρβανας εδω μεσα....
il postino
QUOTE(LFO @ Apr 27 2012, 09:35 ) *
Βρε ,εγω το ξερω οτι δεν ειναι πανω απο ολα αλλα σιγουρα βοηθαει πολυ να παιρνεις τρελα λεφτα στην προσωπικη/οικογενειακη σου ευτυχια...Επισης αυτο που λες με την διοικηση δεν ισχυει σε απολυτο βαθμό...Αν. πχ. σταματησουν οι αφοι Γιαννακο το καλοκαιρι, αυτο σημαινει οτι εχουν κρεμασει τους παικτες με τα συμβολαια που εχουν? οχι βεβαια..

Ρε παιδια , μην το κανουμε το τοπικ οπως με τον Μιλος που τσακωνομασταν συνεχεια. Και το λεω εγω που πεταω την σκουφια μου για μανουρα και κοντρες. Εχουμε μπροστά μας Φ4, εχουμε τελικους πρωταθληματος, εχουμε Εθνικη ομαδα, εχουμε μεταγραφές το καλοκαιρι με αποχωρησεις και αλλαγες στρατοπεδων...Υπαρχουν τοσα θεματα μπροστα μας να τσακωθουμε και να προσθεσουμε κανενα φαουλακι . Κανονικα ο Απριλιος πρεπει να ειναι μηνας νιρβανας εδω μεσα....

πατριωτ ξερς κατ?
rakos2
QUOTE (tReason @ Apr 26 2012, 18:09 ) *
Αρα ενα μεριδιο παει και στον κωστα ρηγα...


σ ευχαριστω φιλε εκανα οτι μπορουσα
να ξερεις παντως οτι προσπαθησα οσες βολες σουταρε ολος ο ολυμπιακος στο τοπ8 να σουταρει τοσες κι ο Διαμαντιδης στο τελευταιο ματς με τη Μακαμπι
δυστυχως απετυχα
περνα απο τη καφετερια να σε κερασω μια τσικουδια
maik23
κανενας μας δεν ξερει γιατι εφυγε ο κιλμπιλ,δεν εχει δηλωσει κατι επισημα οποτε καθενας λεει οτι θελει.αυτο που ξερουμε ομως ειναι οτι την τελευταια χρονια πριν φυγει ειχε την χειροτερη χρονια του στον παο,το γιατι (εκτος της μεσης) δεν το ξερουμε.αυτο που ξερω ειναι οτι απο τοτε εχει ανακαμψει αλλα δεν ειναι αυτος που ξεραμε πριν 4 χρονια.και δεν εχει να κανει με την φθορα του χρονου.σιγουρα υπαρχει καποιο θεμα.αυτα συνηθως τα καταλαβαινουμε αφου τελειωσει την καριερα του και αρχισει να μιλαει για ολα αυτα που εγιναν.
LFO
QUOTE(il postino @ Apr 27 2012, 10:34 ) *
πατριωτ ξερς κατ?


οχι ρε..... 19.gif

Εμεις παντως θα εχουμε σιγουρα αποχωρησεις το καλοκαιρι...
Neondreamer
LFO πώς είσαι τόσο σίγουρος για αποχωρήσεις το καλοκαίρι; Ένα παράδειγμα;
vastravoud
http://www.superbasket.gr/permalink/160784.html
damian
QUOTE (vastravoud @ May 10 2012, 22:39 ) *


Κοστουμάκι ο Σπαν.............ΑΑ
Manu7
Aρχηγέ δεν σε πάω μία αλλά σήμερα τα'δειξες!! shot.gif
lamar
Γδερνεις τα παρκε!!!!!
T.W.Is.M.
Καλημερα... 19.gif
duncan21
QUOTE(Manu7 @ May 11 2012, 23:04 ) *
Aρχηγέ δεν σε πάω μία αλλά σήμερα τα'δειξες!! shot.gif

Retweet... smiley.gif
Reggie Miller #31
Όχι μόνο τα έδειξε,αλλά τα είδαν κιόλας! bball.gif bball.gif
damian
QUOTE (Manu7 @ May 11 2012, 23:04 ) *
Aρχηγέ δεν σε πάω μία αλλά σήμερα τα'δειξες!! shot.gif


................
olympiakos
δεν περίμενα ότι θα πάμε σε φάιναλ φορ φέτος απλά ήλπιζα ότι θα κάποια στιγμή θα πηγαίναμε..ήθελα να δω τον σπανούλη του βερολίνου..αλλά αυτή την φορά με τα κόκκινα..τον είδα στο πρώτο ματς..ελπίζω να τον δω και στο δεύτερο...έχει πολλά κιλά ο βασίλης... 77.gif
Razorblade Fish
Τεραστιο βραδυ το αποψινο για τον Σπανουλη,νομιζω θα ειναι πλημμυρισμενος με πολυ ευχαριστα και δυνατα συναισθηματα αποψε...2 χρονια κατι τετοιο περιμενε.Τεραστια εμφανιση,μπραβο αρχηγε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.