Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νέος προπονητής ΠΑΟ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
sni79per
στην acb ουτε οι ημιτελικοι δεν ξεκινησαν που πιθανοτατα να κρινουν το μελλον του πασκουαλ.
γραφουν για να γραφουν οι αρδ.
ο φλεμινγκ που ξερει κ αγγλικα σαν αμερικανος που ειναι 69.gif για να δουμε θα αντικαταστησει τον ζελεδοσκαριολο.

Ginobili
QUOTE(Las Plagas @ Jun 1 2014, 11:45 ) *
ρε παιδια μετα απο πεδουλα και πριφτοαλβερτηδες δεν σας αρεσει ο πασκουαλ?
οτι καλυτερο μετα τον ζελικο μπορουμε να παρουμε ειναι

Το ό,τι καλύτερο μετά τον Ζοτς είναι ο Μπλατ...από κει και πέρα,εγώ τους Ισπανούς προπονητές γενικά δεν τους έχω σε εκτίμηση.Μπορεί να είναι καλοί και γνώστες στο να δουλέψουν το γρήγορο,ομαδικό επιθετικό μπάσκετ..και δη ο Πασκουάλ...αλλά υπολείπονται σημαντικά στον τομέα της τακτικής...όταν μπλοκάρουν τα πράγματα...όταν πέφτουν κορμιά στο γήπεδο,όταν οι άμυνες τσακίζουν κόκαλα,όταν μπαίνει μέσα και ο ψυχολογικός πόλεμος...όταν ξεχωρίζουν οι άντρες από τα παιδιά..όταν Η ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΚΗ ΠΟΝΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ!
Και στον τομέα της τακτικής θεωρώ γενικά τους Έλληνες προπονητές ανώτερους...και πιο ψαγμένους(η τριβή μας τόσα χρόνια με την Σέρβικη σχολή).

Για μένα τον προπονητή που θα ήθελα περισσότερο απ'όλους στον ΠΑΟ,αυτήν την στιγμή αν θεωρήσουμε ότι δεν δυνάμεθα της υπέρβασης Ζοτς-Μπλατ...θα ήταν ο Περάσοβιτς.
Las Plagas
QUOTE (Ginobili @ Jun 1 2014, 15:09 ) *
Το ό,τι καλύτερο μετά τον Ζοτς είναι ο Μπλατ...από κει και πέρα,εγώ τους Ισπανούς προπονητές γενικά δεν τους έχω σε εκτίμηση.Μπορεί να είναι καλοί και γνώστες στο να δουλέψουν το γρήγορο,ομαδικό επιθετικό μπάσκετ..και δη ο Πασκουάλ...αλλά υπολείπονται σημαντικά στον τομέα της τακτικής...όταν μπλοκάρουν τα πράγματα...όταν πέφτουν κορμιά στο γήπεδο,όταν οι άμυνες τσακίζουν κόκαλα,όταν μπαίνει μέσα και ο ψυχολογικός πόλεμος...όταν ξεχωρίζουν οι άντρες από τα παιδιά..όταν Η ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΚΗ ΠΟΝΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ!
Και στον τομέα της τακτικής θεωρώ γενικά τους Έλληνες προπονητές ανώτερους...και πιο ψαγμένους(η τριβή μας τόσα χρόνια με την Σέρβικη σχολή).

Για μένα τον προπονητή που θα ήθελα περισσότερο απ'όλους στον ΠΑΟ,αυτήν την στιγμή αν θεωρήσουμε ότι δεν δυνάμεθα της υπέρβασης Ζοτς-Μπλατ...θα ήταν ο Περάσοβιτς.

απτον ιβανοβιτς προτιμω περασοβιτς και εγω
τον μπλατ δεν νομιζω οτι θα εχουμε τυχη να τον παρουμε αφου ανεβηκε στα υψη το κασε του
sni79per
Στη Βαλένθια μέχρι και το 2015!

Η Βαλένθια ανακοίνωσε την υπογραφή νέου συμβολαίου με τον Βέλιμιρ Περάσοβιτς, μέχρι και τον Ιούνιο του 2015 με οψιόν για ακόμη ένα χρόνο! Ο Κροάτης τεχνικός βρίσκεται στον πάγκο των «νυχτερίδων» από τον Ιανουάριο του 2012.
Las Plagas
QUOTE (sni79per @ Jun 1 2014, 15:15 ) *
Στη Βαλένθια μέχρι και το 2015!

Η Βαλένθια ανακοίνωσε την υπογραφή νέου συμβολαίου με τον Βέλιμιρ Περάσοβιτς, μέχρι και τον Ιούνιο του 2015 με οψιόν για ακόμη ένα χρόνο! Ο Κροάτης τεχνικός βρίσκεται στον πάγκο των «νυχτερίδων» από τον Ιανουάριο του 2012.

παει αυτος
SG3ptshooter
O Zoτς σε 10 μέρες θα είναι πρωταθλητής Τουρκίας και έχει συμβόλαιο για του χρόνου, ο Perasovic, που υπογράφει χρόνο-χρόνο για την επόμενη σεζόν ανανέωσε απ' το Μάρτη για το 2015 και είχε εξίσου εντυπωσιακή σεζόν με του Blatt όπως και να τελειώσει μόνο και μόνο για το ρεκόρ στην κανονική περίοδο και ο ίδιος ο Blatt διαπραγματεύεται ως πρωταθλητής Ευρώπης με ακόμα λιγότερο ξόδεμα απ' το δικό μας, ενώ τον θέλουν όλοι.

Buyout και 20+ μύρια budget είναι το πιο λογικό σενάριο για να πάρεις τον λιγότερο ακριβοθώρητο απ' όλους αυτούς. Όχι ρε συ Ginobili, δε θα τους πάρουμε. Κι εγώ τους θέλω, μακάρι να συνέβαινε, αλλά δεν πρόκειται να συμβεί.

Τώρα για τη Γιουγκοσλαβική μαγκιά άστο, με center τον Tomic έχει χάσει το μέτρημα πίσω ο Πασχάλης. rolleyes.gif
Και τη ζώνη - κώνους που δε σπάσαμε στους 8 πέρυσι, απ' το πουθενά την εμφάνισε, προσαρμογή στα δεδομένα ήταν κι αυτό. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Είναι χειρότερος από 3 που αναφέρεις, που είναι σε ένα τοπ5 καλύτερους coaches που υπάρχουν κατά πάσα πιθανότητα αυτή τη στιγμή σε Ευρωπαϊκες ομάδες; Ναι. Αλλά δεν είναι πολύ πιο κάτω.

Βέβαια, ο Ivanovic είναι ο πραγματικός υποψήφιος αυτή τη στιγμή, αφού ήρθε κι από τα μέρη μας. Το άλλο είναι σκέψεις, πιθανότατα σκέψεις μόνο των δημοσιογράφων ή άντε κουβέντα για να γίνεται μεταξύ του ΔΓ και κανενός Μανωλό, ως εκεί με τα δεδομένα του σήμερα.
sni79per
φετινοι coaches σε euroleague κ eurocup
http://www.euroleague.net/competition/coaches
http://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/coaches

συν γκερσον,ιβανοβιτς φρι,ιβκοβιτς εφες (?),πεσιτς συμβολαιο,πιανιτζιανι ιταλια βαλτε κ σεις κανα ''μουτρο'' ακομα.
Las Plagas
QUOTE (sni79per @ Jun 1 2014, 15:27 ) *
φετινοι coaches σε euroleague κ eurocup
http://www.euroleague.net/competition/coaches
http://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/coaches

συν γκερσον,ιβανοβιτς φρι,ιβκοβιτς εφες (?),πεσιτς συμβολαιο,πιανιτζιανι ιταλια βαλτε κ σεις κανα ''μουτρο'' ακομα.



εγινε ο καμινης προπονητης?
roko
QUOTE (Las Plagas @ Jun 1 2014, 15:35 ) *


εγινε ο καμινης προπονητης?

smiley.gif
Las Plagas
QUOTE (roko @ Jun 1 2014, 15:36 ) *
smiley.gif

τελικα βρηκα και χειροτερο προπονητη απο τον ιβανοβιτς
σκαριολο smiley.gif
roko
QUOTE (Las Plagas @ Jun 1 2014, 15:39 ) *
τελικα βρηκα και χειροτερο προπονητη απο τον ιβανοβιτς
σκαριολο smiley.gif


χαχαχαχα laugh.gif Moυ φαινεται ειχε δικιο το παιδι δεν θυμαμαι ποιος ηταν εδω για Αλεφαντους μονο ειμαστε smiley.gif Εχουμε μια ιδιοτητα εμεις οι ελληνες να βγαζουμε οτι ειναι ελληνικο ξερω γω ειτε ανθρωπος ειτε προιον,οτι αυτο ειναι και τιποτα αλλο.
sni79per
ο οκται μαχμουτι επισης νομιζω ειναι φρι οπως κ ο μπαναωτης.

υγ
j-kidd13
Και χθες σκεφτομουν οτι ο Περασοβιτς θα ηταν πολυ καλη περιπτωση αλλα δεν ηξερα αν δεσμευεται με συμβολαιο.
Μπλατ και Περασοβιτς ηταν τοπ για μενα,αν βγαλουμε τους Ζοτς και Μεσινα που ειναι ακατορθωτο να τους χτυπησεις.
Τωρα τον Ιβανοβιτς δεν τον εχω παρακολουθησει και δεν ξερω τι σοι προπονητης ειναι,απο εδω διαβαζω οσα λετε.
Αλλα πρεπει να σκεφτουμε,ποιοι διαθεσιμοι υπαρχουν που μπορει να χτυπισει ο Παναθηναικος και ειναι καλυτεροι του Ιβανοβιτς?
Las Plagas
QUOTE (sni79per @ Jun 1 2014, 15:52 ) *
ο οκται μαχμουτι επισης νομιζω ειναι φρι οπως κ ο μπαναωτης.

υγ

και να φωναζουμε στο γηπεδο κανε την ομαδα παλι πρωτη μπαναωτη μπανωτη rolleyes.gif
doctorjekil
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 1 2014, 15:27 ) *
O Zoτς σε 10 μέρες θα είναι πρωταθλητής Τουρκίας και έχει συμβόλαιο για του χρόνου,

Ο Ζοτς το πιο πιθανο ειναι οτι σε 10 μερες θα εχει προσθεσει μια ακομα αποτυχια στην ομολογουμενως αποτυχημενη φετινη χρονια...πολυ δυσκολα αυτο το πραγμα που εχει φτιαξει θα παρει πρωταθλημα απο την γαλατα
sni79per
QUOTE(Las Plagas @ Jun 1 2014, 16:03 ) *
και να φωναζουμε στο γηπεδο κανε την ομαδα παλι πρωτη μπαναωτη μπανωτη rolleyes.gif


κ θα ξαναβαλουμε το παλιο μπανερ του 96 που αλλαξε η καε οταν πηγε στον οσφπ. icon_drunk.gif
δυστυχως τα κουκια ειναι μετρημενα με τους ελευθερους προπονητες,ασε που ο ενας ο μας ξινιζει ο αλλος μας βρωμαει.
απο τις συζητησεις-συναντησεις που εχουν διαρρευσει φαινεται οτι μιλανε με ξενους προπονητες (γκερσον τον χειμωνα κ πριν λιγο καιρο που ηταν ελλαδα,ιβανοβιτς εδω κ καποιες μερες).
αν ηθελαν ελληνα θα τον ειχαν κλεισει κ δεν θα ακουγοταν κιχ απο ονοματα.
Ζντοβτς που ειχε ακουστει οταν εφυγε ο ζοτς ανανεωσε στην τουρκια ενω χλωμο να ξαναστραφουμε σε σαρας.
Ginobili
Για μένα προέχει οι παίκτες που θα έρθουν και μετά ο προπονητής πάντως...όσο οξύμωρο να φαίνεται αυτό.
Ούκιτς-Κάρι-Ράιτ είναι ανύπαρκτοι...στην θέση τους πρέπει να έρθουν παίκτες σοβαροί,όχι ό,τι να ναι...ό,τι κάτσει...άμα κάτσει...έχει αθλητικά προσόντα...τραγελαφικό σουτ...0 οργάνωση,ο άλλος ήταν κάποτε παικταρας...και τώρα σάπιος,σέρνει το κουφάρι του...ο Κάρι...απλά λίγος....Και χρειάζεται και ένα καλό αθλητικό σέντερ σαν τον Λάσμε.
Αν έρθουν σοβαροί,αξιόπιστοι παίκτες κλάσης...έχει σημασία ο προπονητής...να είναι ο Πέσιτς π.χ να μπορεί να τους διαχειριστεί να γίνει αυτό που πρέπει να γίνει και στην Ευρώπη.Άν όχι...αμερικανάκια...και ό,τι κάτσει από μέτρια μικρά πρωταθληματάκια...Το καλύτερο είναι να φέρουμε πίσω τον Πεδουλάκη,και δεν κάνω καθόλου πλάκα,μιλάω πολύ σοβαρά.
bbplayer
Κάτι ακούστηκε ότι εάν δεν τα καταφέρει ο Σποέλστρα τραβάει κατά Μαϊάμι μεριά
shtarkws
QUOTE(bbplayer @ Jun 1 2014, 23:58 ) *
Κάτι ακούστηκε ότι εάν δεν τα καταφέρει ο Σποέλστρα τραβάει κατά Μαϊάμι μεριά



Χαχαχα


προπονητής που θα προτιμούσα

1) Μεσίνα
2) Φλεμινγκ
3) Πλαθα

Έλληνες

1) Ιτουδης
2) Κατσικαρης
Marciulionis
Τι πα να πεί ανέβηκε το κασέ του? Να τα σκάσουν να πάρουν Μπλατ. Είναι μακράν η καλύτερη επιλογή από όλες τις απόψεις. Αλλιώς Πρίφτης.
bbplayer
QUOTE (shtarkws @ Jun 2 2014, 23:07 ) *
2) Φλεμινγκ


αυτόν κάπου τον διάβασα ότι πάει ή ότι θα πάει. Κάχα? δε θυμάμαι καλά . Μάλλον Κάχα
yorgos
Από τα ονόματα που ακούγονται δεν με χαλάει κανείς. Τον Ιβάνοβιτς τον είδαμε στο ΟΑΚΑ και το χειμώνα, δεν είναι νέο. Είναι καλός προπονητής αλλα ναι, έχει ρεκόρ σε τραυματισμούς γιατίτ ους παίκτες του τους διαλύει.

Από κει και πέρα το πιο σημαντικό δεν είναι ποιο προπονητή θα έχουμε, αλλά το πώς θα τον διαχειριστεί ο ΔΓ. Ας τον αφήσει να κάνει τις μεταγραφές, να δουλέψει, να μην έχει την ΠΡάσινη ακι τους μπράβους πάνω από το κεφάλι του και να σεβαστεί τα λεφτά και τον κόπο που βάζει ο ίδιος στην ομάδα. Όσο πιο μεγάλο όνομα είναι ο κόουτς, τόσο λιγότερο καπέλωμα θα φάει. Έτσι ελπίζω δηλαδή, διότι με την παρούσα δομή προκοπή δε βλέπουμε... Αν αρχίσουν πάλι οι δεδομένες μεταγραφές, τα "κοψίματα" εκ των άνωθεν, οι νουθεσίες της Πράσινης και ο αποπροσανατολισμός της ομάδας με στόχους Δον Κιχώτη και δηλώσεις-αρλούμπες, άστο καλύτερα, να πάμε να δούμε το γυναικείο.
AKRG
Πρέπει να βρούμε ένα προπονητή να ταιριάζει με την αγωνιστική φιλοσοφία του ... ΔΓ !! smiley.gif
D-Wade
QUOTE(andykrg @ Jun 3 2014, 09:54 ) *
Πρέπει να βρούμε ένα προπονητή να ταιριάζει με την αγωνιστική φιλοσοφία του ... ΔΓ !! smiley.gif

Ο Αλβέρτης μια χαρά είναι . . . biggrin.gif
North_gato
QUOTE (Lazeras @ Jun 4 2014, 22:07 ) *


Τωρα το ανακαλυψες? Δυο μερες τωρα το συζητανε εδω μεσα.
louie
ο γιαννακοπουλος δηλωσε οτι δεν βλεπει τον λογο να μην συνεχιστει η συνεργασια με τον φραγκισκο αλβερτη... αρχιζω ηδη να ξενερωνω για το πρωταθλημα
Lazeras
QUOTE(North_gato @ Jun 4 2014, 21:10 ) *
Τωρα το ανακαλυψες? Δυο μερες τωρα το συζητανε εδω μεσα.

Είμαι φαντάρος φίλε μου..Συγχώρεσε την άγνοιά μου...
pk13
βγηκε ο δγ και δήλωσε πως θα μείνει με το παρόν σχήμα στον πάγκο....αν όντως το εννοεί ο άνθρωπος είναι ένας απλός πανηγυριτζής και ανίδεος από μπάσκετ....Έρε τι έχουμε να δούμε και του χρόνου..... blink.gif
Dreamerpanos
QUOTE (stevaskts @ Jun 4 2014, 22:17 ) *


Ε τράβα και γ&(^$**_^%
bbplayer
QUOTE (louie @ Jun 4 2014, 22:15 ) *
ο γιαννακοπουλος δηλωσε οτι δεν βλεπει τον λογο να μην συνεχιστει η συνεργασια με τον φραγκισκο αλβερτη... αρχιζω ηδη να ξενερωνω για το πρωταθλημα


πλάκα κάνεις....????!!!!!!

@ σορυ, δεν είχα και τα ποστ των άλλων παιδιών. τελικά δεν είναι πλάκα. Αδειο γήπεδο! χθες! δε βάζει μυαλό αυτός .&-
Lazeras
Ρε δεν πρόκειται να πάρει προπονητή σοβαρό.Σιγουράκι.Περιμένει τον μεγάλο.
redleg7
Τα ειπα και πριν εγω.
Οπως ειχε πει στοχος του ειναι ενα προτζεκτ που θα αναδειχτουν οι νεοι Ελληνες παιχτες.
Ειναι η ιδανικοτερη ευκαιρια οπως και περσι να καλυψει τις οποιες αδυναμιες του ροστερ.
North_gato
QUOTE (Lazeras @ Jun 4 2014, 22:17 ) *
Είμαι φαντάρος φίλε μου..Συγχώρεσε την άγνοιά μου...



Δεν σε κακολογιζω...Πλαγιως σου ειπα οτι στο φορουμ δεν εισαι συχνα...
Καλο υπολοιπο και καλος πολιτης!!
pk13
QUOTE (Lazeras @ Jun 4 2014, 20:19 ) *
Ρε δεν πρόκειται να πάρει προπονητή σοβαρό.Σιγουράκι.Περιμένει τον μεγάλο.


και ο μεγάλος γιατί να γυρίσει??για να έχει ένα μικρό μπάτζετ και έναν λαλακα για πρόεδρο....ΣΩΘΗΚΑΜΕ......
louie
δεν μας αφησε να χαρουμε τον τιτλο ο γιαννακοπουλος. γιατι να μην συνεχισουμε με αλβερτη δηλωνει...


http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...th.2825517.html
bbplayer
QUOTE (redleg7 @ Jun 4 2014, 22:20 ) *
Τα ειπα και πριν εγω.
Οπως ειχε πει στοχος του ειναι ενα προτζεκτ που θα αναδειχτουν οι νεοι Ελληνες παιχτες.
Ειναι η ιδανικοτερη ευκαιρια οπως και περσι να καλυψει τις οποιες αδυναμιες του ροστερ.


Τι ακριβώς είναι ευκαιρία, συγγνώμη δεν καταλαβαίνω. Να κάνουμε αντίστοιχη πορεία την Ευρώπη και να αρχίσει να πέφτει η 3οάρα σύννεφο??
stevaskts
Αν ισχύσει αυτό με τον προπονητή,δεν νομίζω να περιμένουμε τίποτα σοβαρό σε μεταγραφές
North_gato
QUOTE (louie @ Jun 4 2014, 22:15 ) *
ο γιαννακοπουλος δηλωσε οτι δεν βλεπει τον λογο να μην συνεχιστει η συνεργασια με τον φραγκισκο αλβερτη... αρχιζω ηδη να ξενερωνω για το πρωταθλημα


Ελα τωρα....Ηπιε λιγη σαμπανια παραπανω. αργοτερα ο θειος του θα του πει να ανασκευασει.....
Dred11
QUOTE (pk13 @ Jun 4 2014, 22:17 ) *
βγηκε ο δγ και δήλωσε πως θα μείνει με το παρόν σχήμα στον πάγκο....αν όντως το εννοεί ο άνθρωπος είναι ένας απλός πανηγυριτζής και ανίδεος από μπάσκετ....Έρε τι έχουμε να δούμε και του χρόνου..... blink.gif

Yπάρχουν κάποιοι εδώ μέσα (στους οποίους δεν έχω αποφασίσει αν ανήκω κι εγώ) που προτιμούν αυτό το ενδεχόμενο από το τον Ιβάνοβιτς. Πάντως είναι κρίμα να μην θελήσει ο πρόεδρος να κάνει μια υπέρβαση και να ενισχύσει την ομάδα για την τελευταία χρονιά του Διαμαντίδη.
Gino_Bill
Μήπως να μεταφερόμασταν σιγά σιγά στα μεταγραφικά? Εγώ παραμένω ήρεμος, λες και δε ξέρουμε πόσο κυκλοθυμικός είναι ο Δημήτριος.
North_gato
QUOTE (pk13 @ Jun 4 2014, 22:22 ) *
και ο μεγάλος γιατί να γυρίσει??για να έχει ένα μικρό μπάτζετ και έναν λαλακα για πρόεδρο....ΣΩΘΗΚΑΜΕ......




Και γιατι να μην ερθει σε μας? Εμεις εχουμε δυο λαλακες. icon_drunk.gif
redleg7
QUOTE (bbplayer @ Jun 4 2014, 22:22 ) *
Τι ακριβώς είναι ευκαιρία, συγγνώμη δεν καταλαβαίνω. Να κάνουμε αντίστοιχη πορεία την Ευρώπη και να αρχίσει να πέφτει η 3οάρα σύννεφο??

Βρε εγω αυτο που λεω ειναι οτι ξανα βρηκε την ¨ευκαιρια¨,αφορμη οπως θες πες το να καλυψει παλι τα λαθη του και να συνεχισει με το ιδιο μπατζετ και με το ιδιο τεχνικο τιμ.
Και περσι εκανε μπαμ οτι με το ροστερ αυτο δεν θα τραβαγε ομως λειτουργησε παρορμητικα μετα την κατακτηση του τιτλου και βρηκε την τελεια ευκαιρια να διατηρησει τον κορμο της ομαδας σας.
Ουσιαστικα η κατακτηση του τιτλου ¨καλυψε¨ καθε αδυναμια του ροστερ σας.
Φετος και παλι φανταζει εκωφαντικο το 3-2 μετα το 2-1 υπερ του Ολυμπιακου.
Ποιος λοιπον ο λογος να κανει ριζικες αλλαγες που απαιτουν και αρκετα χρηματα? wink.gif
SG3ptshooter
QUOTE
Σε ερώτηση για το αν θα παραμείνει στον πάγκο ο Φραγκίσκος Αλβέρτης, ο κύριος Γιαννακόπουλος απάντησε: "Θα κάτσουμε με τον Φραγκίσκο να το συζητήσουμε. Γιατί όχι; Στην πρώτη του προσπάθεια ήταν απόλυτα επιτυχημένος. Θα το δούμε τις επόμενες μέρες".

Nα μη λέτε ότι δε το φοβόμουν τζάμπα προχτές. blink.gif
j-kidd13
QUOTE(North_gato @ Jun 4 2014, 22:24 ) *
Ελα τωρα....Ηπιε λιγη σαμπανια παραπανω. αργοτερα ο θειος του θα του πει να ανασκευασει.....

Ηταν σαμπανια σιγουρα??? smiley.gif


ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!Πιστευω να εννοει οτι θα τον εχει σαν βοηθο η κατι τετοιο.....ΕΛΕΟΣ!
t0ny3
"Δεν έχει να κάνει με θέμα δικαίωσης για την επιλογή του Αλβέρτη. Και ο Αργύρης Πεδουλάκης έχει μερίδιο από αυτή την επιτυχία. Συγχαρητήρια σε όλους όσους έχουν παλέψει για το νταμπλ. Από κει και πέρα σίγουρα έγιναν κάποια λάθη, τα οποία θα διορθωθούν", δήλωσε ο ηγέτης της ΚΑΕ Παναθηναϊκός.

Σε ερώτηση για το αν θα παραμείνει στον πάγκο ο Φραγκίσκος Αλβέρτης, ο κύριος Γιαννακόπουλος απάντησε: "Θα κάτσουμε με τον Φραγκίσκο να το συζητήσουμε. Γιατί όχι; Στην πρώτη του προσπάθεια ήταν απόλυτα επιτυχημένος. Θα το δούμε τις επόμενες μέρες".

http://prasinanea.gr/basket/a1/article2825554.ece
SG3ptshooter
Xαχα μέχρι να το γράψω, άργησα πολύ, και αφού το έγραψα έχουν γίνει 30 posts icon_drunk.gif

Στηρίζουμε όλοι την επιλογή της Διοίκησης. Αν φύγει, θα χάσουμε Παλομπαρίνι.
nikosGreen
και εγω δεν πιστευω να ισχυει αυτο σε καμια περιπτωση

απλως κατα την αποψη μου το ειπε αυτο για να μην θιξει το αλβερτη οτι δεν κανει για προπονητης

πιστευω θα φερει αλλον προπονητη αλλα μην περιμενετε κανεναν προπονηταρα

για εμενα ας φερει εναν που θα δουλεψει με τους νεαρους και θα αλλαξει την φιλοσοφια της ομαδας μπας και δουμε λιγο μπασκετ απο τα παλια

πορπονητες υπαρχουν αρκει να γινει η σωστη επιλογη και μην φερει παλι κανεναν τυπου αρτζυ που θελει μεγαλους και τελειωμενους παιχτες

bbplayer
Το πράγμα αρχίζει και ξεφεύγει και μάλιστα πολύ. Όταν μετά την 30άρα από τη ΤΣΣΚΑ έλεγε ότι θα γίνει ότι πρέπει , κάτι σαν το αποψινό εννοούσε??? θα τρελαθούμε εντελώς???

το τωρινό σχήμα κλήθηκε να διαχειριστεί μια κατάσταση. Τα κατέφερε και τέλος. Εκλεισε τον κύκλο του , δεν πάει παραπέρα

Κι εδώ μπαίνουν οι ευθύνες και του Φράγκι. Εάν δεχθεί να συνεχιστεί αυτή η περίπου κωμωδία , έχει μεγάλες ευθύνες. Αυτά τα "στρατιώτης" και τα ρέστα πάνε περίπατο και αρχίζουν και μπαίνουν τα "ΕΓΩ" σε πρώτο πλάνο. Πήραμε προπονητή, όταν έφυγε ο Μεγάλος επειδή το κύριο προσόν του ήταν ότι "είναι Παναθηαναϊκός", τρία χρόνια μετά θα συνεχίσουμε με προπονητή που επίσης το κύριο προσόν του είναι ότι "είναι Παναθηναϊκός" ??

Ρε στους αναγνωστες της "Π" νομίζει ότι απευθύνεται??? Είμαστε στα καλά μας?

Επίσης αυτή η καραμέλα με τους Ελληνες παίχτες που πρέπει ντε και καλά να ανδειχθούν καλό είναι να σταματήσει κάποια στιγμή. Καλοί είναι οι Ελληνες , κι εγώ ελληνικό κορμό θέλω σε βάθους χρόνου αλλά αυτή τη στιγμή δε μπορούν να σου κάνουν τη διαφορά. Δηλαδή τι? Το μπακαπ του Λάσμε του χρόνου θα είναι ο Διαμαντάκος που πρέπει ντε και καλά να αναδειχθεί? κι εάν δ εμπορεί? εάν δεν κάνει?? Θα παίζουμε Ευρώπη και θα παίρνουν χρόνο οι "χ" πιτσρικάδες σε κρίσιμα ματς , τη στιγμή που Βλάντο που ερχόταν και από καλή ομάδα και είχε παραστάσεις έπαιξε 10 λεπτά σύνολο???

Και άντε εγώ λέω ότι έχει την ευθύτητα (και μετά ξύπνησα...) να πει "μάγκες, τα κεφάλια μέσα για 2-3 σεζόν, μέχρι να δούμε πώς και τι θα αποφέρει το "χ" νέο πρότζεκτ", ο Αλβέρτης με τον Πρόφτη θα το διαχειριστούν??? με τι εμπειρία? με τι παραστάσεις?? με τι προσόντα? έχουν ασχοληθεί ποτέ με κάτι τέτοιο???


Να κόψει την πλάκα ο ΔΓ και μάλιστα αμέσως. Δεν τον παίρνει. Δεν έχει τα κάνει με τα ορκ που τον περιστοιχίζουν. Τη μια κουράζονται, την άλλη έρχονται οι Αμερικάνοι, την άλλοι οι Ρώσοι, την άλλη κλαίνε, την άλλη ξεκουράζονται και πάντα με κοινό παρανομαστή την κοροϊδία του κόσμου.


Ρε ΟΥΣΤ λέμεεεεεεεε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.