Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νέος προπονητής ΠΑΟ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Nik Tepits
Εχουμε γινει μαγοι, να αναλυπτουμε ποιανου ειναι η φιγουρα στο εξωφυλλο!😃

Εγω πιστευω εως αυριο θα ανακοινωθει ο Σουλης (αφου δεν εκατσε κατι αλλο), μαζι με Λασμε. Προσωπικα προτιμω Τζορτζεβιτς μπας και φερει κανα σερβακι κωλοχερο μαζι του, αλλα απ το αγνωστο καλυτερα και ο Σουλης που ξερει την ελληνικη πραγματικοτητα.
Nemesakos
Καλημέρα.

Κοιμήθηκα χτες και έκανα την προσευχή μου να μην δω κανά πρωτοσέλιδο τον Σούλη στον Παναθηναϊκό.. Όμως η Πράσινη σήμερα έλεγε για έναν ξένο και έναν Έλληνα.
Προσωπικά δεν θέλω με τίποτα να δω κάποιον Έλληνα προπονητή στον πάγκο. Θεωρώ ότι αυτή η αγάπη που ξαφνικά έχει προκύψει για τους Έλληνες προπονητής ξεκίνησε από τους δημοσιογράφους. Υπάρχουν καλοί και πολύ κακοί. Οι καλοί που υπάρχουν είναι για τα στενά ελληνικά σύνορα. Δεν θεωρώ κανέναν Έλληνα καλό αρκετά για το επίπεδο εκτός Ελλάδος. Πεδουλακης μόλις ανέλαβε ομάδα του εξωτερικού με τρελό μπάτζετ πάτωσε, ο Μπαρτζώκας έιναι άνεργος εδώ και σχεδόν ένα χρόνο. Ο Ζούρος μόνο ως αστείο εκλαμβάνεται. Ο Γιαννάκης έχει απαρχαιωμένος ιδέες βασιζόμενες στην άμυνα, κανέναν επιθετικό ταλέντο. Θα μου πείτε για Σφαιρόπουλο. Θα γίνω λίγο ερειστικός, αλλά επι Σφαιρόπουλου, τι διαφορετικό είδαμε στον Ολυμπίακό? τι καινούριο? Μόνο σκληρή άμυνα στα όρια του πολύ φάουλ. Επαφές και ξύλο. Πολύ ξύλο. Τον Ιτούδη ίσως χρειάζεται να τον δούμε ξάνα καθώς μόλις 2 χρόνια είναι πρώτος προπονητής. Αλλά σε μια ΤΣΣΚΑ που είχε πολλαπλάσιο μπάτζετ από όλες τις ομάδες, την πρώτη χρονιά γιατί κακά τα ψέμματα για τους Ρώσσους μόνο η Ευρωλίγκα υπάρχει,απέτυχε παταγωδως! Ο Σούλης ο Πρίφτης ο Λυκογιάννης και όποιος άλλος θεωρώ ταπεινά ότι είναι μέχρι το επίπεδο που μέχρι τώρα έχουν φτάσει.

Θέλω να ελπίζω λοιπόν ότι δεν θα ανακοινωθεί Έλληνας αλλά ξένος. Από την αρχή έχω προτίμηση στον Τζόρτζεβιτς χάρη σε αυτό που είδα στην εθνική Σερβίας, αλλά και στον Σάρας για διαφορετικούς λόγους. Αφού θεωρητικά ψάχνουμε κάτι με το λιγότερο ρίσκο τότε ναι τον Σέρβο. Αλλά αν χρειαστεί να πάρουμε ρίσκο τότε Σάρας με τα χίλια...

Επλίζω μόνο να τελειώνουμε σύντομα. Και με το καλό να έρθει κ ο Λάσμε. Δεν πρέπει να ξεχνάμε τι έφτιαξε μαζί με τον Γκιστ. Χρειάζεται σίγουρα κι άλλος. Θα κρατούσα και τον Μπατίστα αλλά είναι πολύ κρίμα να θαφτεί και φέτος ο Παπαγιάννης που βλέπω ότι έχει τεράστια προσόντα και πρέπει να στηριχτεί.
bodiroga10
QUOTE (Nik Tepits @ Jun 25 2015, 11:20 ) *
. Προσωπικα προτιμω Τζορτζεβιτς μπας και φερει κανα σερβακι κωλοχερο μαζι του, αλλα απ το αγνωστο καλυτερα και ο Σουλης που ξερει την ελληνικη πραγματικοτητα.


αυτο που αναφερεις ειναι το μεγαλο προσον του τζορτζεβιτς οτι θα εχεις προτεραιοτητας για καθε σερβο παικτη που θα θελεις σε σχεση με τις αλλες ομαδες.

αλλα προπονητης που προπονησε πρωτη φορα μια χρονια το 06 μετα ξαναπροπονησε μετα απο 5 χρονια το 11 για αλλη μια χρονια και ξαναεμφανιστηκε στην εθνικη σερβιας προπονητη κανονικο δεν το λες. περισσοτερο τηλεσχολιαστης ειναι παρα προπονητης...
more stars
Ο Σούλης μπορεί να κάνει μια ομάδα αντάξια των δυνατοτήτων της. Στο έπακρο.
Οκ δεν έχει τις παραστάσεις επιπέδου EL, πολύ περισσότερο απο f8/f4 που μοιάζει να είναι ο στόχος μας, μπορεί να υπάρξει κάποια αστάθεια στα μεγάλα παιγνίδια, αλλα τους χειρότερους θα τους καθαρίζει σαν αυγό και θα χτυπήσει στα ίσια τους καλύτερους.
Imo δεν υπάρχει περίπτωση να πάει χειρότερα απο Πέδουλα και Λοχία.

Το κυρίαρχο θέμα λοιπόν είναι να μπουν τουλάχιστον 3 καλοί ξένοι στο ρόστερ (ή Καλάθης και 2 ξένοι στο 3-5) και να ματσάρουν με τους έλληνες και τις απαιτήσεις της ομάδας. Και φυσικά κάποιες ακόμα πινελιές για το ροτέισιον.

Τα υπόλοιπα αφήστε τα στη φανέλα...
roben
QUOTE(CG. @ Jun 25 2015, 07:32 ) *
Η λογικη λεει αν ηθελες να κλεισεις ολους αυτους τους εκλεινες πιο συντομα και πιο ευκολα..
Σαν να εχει κανει καπου προταση και να περιμενει απαντηση καποιες μερες τωρα
Απο χτες μου χει κατσει το ονομα σπαχια...

Όχι Σπάχια ρε παιδιά... Χειρότερος και του Ιβάνοβιτς...
whaler
Η σκιά της φωτογραφίας δε μοιάζει καθόλου με τη φωτό του Τζόρτζεβιτς.
Στη σκιά υπάρχει μεγάλο κενό στο χέρι και επίσης το κεφάλι έχει κλίση προς τα αριστερά rolleyes.gif
Ξεκάθαρα δεν υποννοεί κάτι ο ΔΓ από την εφημερίδα.
bodiroga10
QUOTE (roben @ Jun 25 2015, 12:28 ) *
Όχι Σπάχια ρε παιδιά... Χειρότερος και του Ιβάνοβιτς...

ο σπαχια παντως εχει ενα γεματο βιογραφικο στην καριερα του οχι πως δεν ειχε ο ιβανοβιτς ο οποιος ομως το ειχε καταφερει κυριως στην ισπανια και στην ταου.
αντιθετα ο σπαχια εχει παρει πρωταθληματα σε ισπανια,τουρκια,κροατια,ισραηλ,σλοβενια και λιθουανιας και εχει και γιοροκαπ και φαιναλ4 ευρωλιγκας
Psych
Μόλις είδα τη σκιά και ρίχνω τη βομβα (!!!): Είναι ο Ίμπον Ναβάρο, κλειδώστε το.
silversurfer
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο Σπάχια είναι μέτριος ή χειρότερος του Ιβάνοβιτς..
Απλά σιγά μην αφήσει το ΝΒΑ για να έρθει σε εμάς.


Πιστεύω οποιαδήποτε ανακοίνωση θα γίνει μετά το Eurogroup και τις αποφάσεις για την χώρα.
sni79per
αμα φερει σπαχια θα ζωστω εκρηκτικα κ θα παω στον σοιμπλε,τουλαχιστον να φυγω σαν ηρωας οχι απο καταθλιψη,μπαμ κ κατω.
roben
QUOTE(silversurfer @ Jun 25 2015, 12:39 ) *
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο Σπάχια είναι μέτριος ή χειρότερος του Ιβάνοβιτς..
Απλά σιγά μην αφήσει το ΝΒΑ για να έρθει σε εμάς.


Πιστεύω οποιαδήποτε ανακοίνωση θα γίνει μετά το Eurogroup και τις αποφάσεις για την χώρα.

Καλά, το χειρότερος το έγραψα για να δώσω έμφαση... Πόσο χειρότερος μπορεί να είναι κάποιος από τον Ιβάνοβιτς; Μόνο τον Ζούρο μπορώ να σκεφτώ... Μέτριος όμως νομίζω ότι είναι ο Σπάχια... Θυμάμαι ας πούμε ότι στην Φενέρ είχε δημιουργήσει μια ομάδα εντελώς άναρχη... Στη Μακάμπι ήταν ένας από τους ελάχιστους προπονητές που κατάφερε να χάσει το πρωτάθλημα του Ισραήλ... Για βοηθός στο ΝΒΑ μπορεί να κάνει... Για πρωταθλητισμό σε κροατικές ομάδες μπορεί να κάνει... Για πρώτος στον Παναθηναϊκό πιστεύω ότι δεν κάνει με τίποτα... Θα δούμε την απόλυτη αναρχία...


QUOTE(sni79per @ Jun 25 2015, 13:04 ) *
αμα φερει σπαχια θα ζωστω εκρηκτικα κ θα παω στον σοιμπλε,τουλαχιστον να φυγω σαν ηρωας οχι απο καταθλιψη,μπαμ κ κατω.

++++++++++++
Darryl13
QUOTE (Psych @ Jun 25 2015, 12:37 ) *
Μόλις είδα τη σκιά και ρίχνω τη βομβα (!!!): Είναι ο Ίμπον Ναβάρο, κλειδώστε το.


Ναβάρο; Της Λαμποράλ;
bodiroga10
μαλλον παει για πλαθα η μπαρτσελονα οποτε ειναι διαθεσιμος και ο πασκουαλ
silversurfer
Επίσημα τέλος και ο Μπάνκι

Μπάνκι

Για αύριο μας βλέπω να το ανακοινώνει..
bul_69
Εγώ πάντως θα ήθελα η βόμβα που λέει ο Κοτζιάς να είναι ο Μπαρτζώκας, θα υπήρχαν άφθονες σουρεαλ καταστάσεις!
SkyFall
QUOTE (j-kidd13 @ Jun 25 2015, 02:18 ) *
O Kοτζιας μολις εγραψε στο facebook του οτι σκανε 2 βομβες μεχρι αυριο...
Τουλαχιστον η μια θα αφορα εμας λογικα,πιθανοτατα για προπονητη,αμα λαβουμε υπ οψιν την περιρρεουσα φημολογια.


Για τον Κοντζιά βόμβα είναι και η μεταγραφή του κάθε άσχετου στην Α2. Άντε να ξέρει κάτι για τον Ζήση αλλά ως εκεί.
ακης
QUOTE (silversurfer @ Jun 25 2015, 13:52 ) *
Επίσημα τέλος και ο Μπάνκι

Μπάνκι

Για αύριο μας βλέπω να το ανακοινώνει..


ωχ παναγια μου μην ειναι αυτο το κριαρι

http://www.sdna.gr/gr/basket/basket-league...a-panathinaiko/ μαρκοπουλος
more stars
Σύμφωνα με SDNA o Έλληνας είναι ο Σούλης και μάλιστα υπάρχει ενδεχόμενο να έρθει ο γιός του από αμαλιάδα.
Για τον ξένο δεν ακούγεται τίποτα (πέραν των υποθέσεων για όποιον είναι ελεύθερος, ανεξαρτήτου τιμής...).

Το SDNA επίσης λέει ότι υπάρχουν προχωρημένες συζητήσεις και με τους δύο και η απόφαση είναι δική μας.
http://www.sdna.gr/gr/basket/basket-league...a-panathinaiko/
assistant
ενταξει τωρα...........δουλευόμαστε κανονικα.......Λουκα Μπανκι;;;;;;;;;;Λουκα Μπανκι;;;;;;;.............όπως ειχα γραψει παλαιοτερα και στο δικο μας τοπικ απέναντι οι ομαδες του Μπανκι είναι ο,τι πιο αδουλευτο εχω δει τα τελευταια 10χρονια σε επιπεδο Ευρωλιγκας.........στην αμυνα παιζει το συστημα ''Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ'' και στην επιθεση το συστημα ''τα τρια ου [ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΡΟΥ]''........θα αναπολείτε τον Ιβάνοβιτς σε 6 μηνες.........αν είναι Μπανκι γιατι δεν παιρνετε τον προπονητη της Τουροφ,πιο δομημενο μπασκετακι επαιζε από την Αρμανι.........

οσo για τον Λογκαν στη Σασαρι δειχνει ότι μπορει να σταθει και στους GSW...........παπαδες κανει, απ το σπιτι του τα παστελωνει...........αλλα εδώ ειχε βγαλει κατι ψυχολογικα,μπορει να μην τη σηκωνει την εξαστερη ρε αδερφε..........μπορει να είναι της φιλοσοφιας ''πρωτος στο χωριο παρα δευτερος στην πολη'',ποιος ξερει.......καλος παιχτης όμως αναντίρρητα.......
ακης
ολοι λενε οτι εκλεισε μπανκι.............................δηλαδη δουλευομαστε τωρα??? με τι σκεπτικο θα παρουμε τετοιο προπονητη?
Darryl13
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 14:26 ) *
ολοι λενε οτι εκλεισε μπανκι.............................δηλαδη δουλευομαστε τωρα??? με τι σκεπτικο θα παρουμε τετοιο προπονητη?


ποιοι είναι οι "όλοι" που το λένε;
Darryl13
Γκρίνιαξε και λίγο πάντως, έτσι για τη διαφορά rolleyes.gif rolleyes.gif

Τελικά έκλεισε ο Μπάνκι; Έχει γραφτεί πουθενά ή απλά το λένε ... όλοι;
manosnismo
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 14:38 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/basket/koda...mpiakos/3094224 εμας πχ αυτος δεν μας εκανε που εκανε παπαδες φετος....θα παει στον οσφπ τωρα.....απορω το σκαουτιγκ που εχουμε ειναι για τα πανηγυρια?

Υποτιθεται οτι παμε για κατι καλυτερο φετος.Τωρα αν ειναι να παρουμε παλι παιχτες επιπεδου σλοτερ τοτε +1 για το απο πανω
ακης
QUOTE (Darryl13 @ Jun 25 2015, 14:39 ) *
Γκρίνιαξε και λίγο πάντως, έτσι για τη διαφορά rolleyes.gif rolleyes.gif

Τελικά έκλεισε ο Μπάνκι; Έχει γραφτεί πουθενά ή απλά το λένε ... όλοι;


βλεπεις πλανο? βλεπεις σχεδιασμο? ΟΧΙ.......εγω βλεπω ενα μελλον αβεβαιο και εναν ανθρωπο στο τιμονι που δεν ξερει που πανε τα 4
G-arenas
ο μπανκι θα φερει και χακετ ή εχουν πλακωθει στην αρμανι?ισως να ειναι αυτοι οι 2 οι βομβες για αυριο...
Manolis2510
Μπανκι για Παναθηναικο παντως δεν ειδα σε κανενα σαιτ να τον αναφερουν...Παντως αμα ερθει ο Μαρκοπουλος,παιζει να μεινει ο Κουπερ;Αν και καπου διαβασα οτι παει ΝΒΑ..
Darryl13
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 14:43 ) *
βλεπεις πλανο? βλεπεις σχεδιασμο? ΟΧΙ.......εγω βλεπω ενα μελλον αβεβαιο και εναν ανθρωπο στο τιμονι που δεν ξερει που πανε τα 4


Εγώ βλέπω ότι γίνεται συζήτηση εδώ πέρα και μπαίνεις κάθε φορά ποστάροντας ένα λινκ και γκρινιάζεις. Αυτό βλέπω εγώ. Δε σου αρέσει ο Σούλης το κριάρι, ο Μπάνκι, ο Σάσα, ο Σάρας, ο κανένας. Εντάξει πες μας ποιος σου κανει για κοουτς... Γιατί για μένα όλοι όσοι ακούγονται δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Ρωτάω τρίτη φορά... ποιοι είναι οι "όλοι" που λένε ότι έκλεισε ο Μπάνκι. Γιατί μόνο εδώ το βλέπω
bodiroga10
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 14:38 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/basket/koda...mpiakos/3094224 εμας πχ αυτος δεν μας εκανε που εκανε παπαδες φετος....θα παει στον οσφπ τωρα.....απορω το σκαουτιγκ που εχουμε ειναι για τα πανηγυρια?

μπορεις να διαβασεις τα σχολια πριν 1-1,5 χρονο επι πεδουλακη που εφτασε ο συγκεκριμενος παικτης κοντα στον παναθηναικο... δεν ειναι παικτες αυτοι που μπορουν να ανεβασουν την ομαδα σε επιπεδο φαιναλ4,παικτης που αν υπεγραφε στον παναθηναικο θα υπηρχε απιστευτη γκρινια οπως υπηρχε και οταν πηγε να υπογραψει...
Paris87
Ο βαθμος απογνωσης μερικων (βασικα ολων σχεδον) μεταφραζεται σε τελειες στο τελος των προτασεων.................................
Εκει τους καταντησες ρε ΔΓ....... rolleyes.gif
Nik Tepits
Πουθενα δεν εχει ακουστει τιποτα για Μπιανκι, απλα εφυγε απ την Αρμανι. Δεν σημαινει αυτοματα οτι ερχεται και σε μας.

Λογικα ο ξενος που μιλαει ο δγ ειναι απ το νβα, αμα δεν κατσει μεχρι αυριο ανακοινωνει Σουλη.
ακης
QUOTE (Darryl13 @ Jun 25 2015, 14:46 ) *
Εγώ βλέπω ότι γίνεται συζήτηση εδώ πέρα και μπαίνεις κάθε φορά ποστάροντας ένα λινκ και γκρινιάζεις. Αυτό βλέπω εγώ. Δε σου αρέσει ο Σούλης το κριάρι, ο Μπάνκι, ο Σάσα, ο Σάρας, ο κανένας. Εντάξει πες μας ποιος σου κανει για κοουτς... Γιατί για μένα όλοι όσοι ακούγονται δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Ρωτάω τρίτη φορά... ποιοι είναι οι "όλοι" που λένε ότι έκλεισε ο Μπάνκι. Γιατί μόνο εδώ το βλέπω


ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ............ΑΜΑ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.......ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ ΣΑΡΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟ........
SkyFall
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 14:55 ) *
ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ............ΑΜΑ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.......ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ ΣΑΡΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟ........


smiley.gif έχω παραγγείλει ποπ κορν. για πάμε λίγο γκρίνια ακόμα...
ακης
QUOTE (SkyFall @ Jun 25 2015, 15:00 ) *
smiley.gif έχω παραγγείλει ποπ κορν. για πάμε λίγο γκρίνια ακόμα...


του χρονου τετοια εποχη μην αρχιζετε τις γκρινιες παλι...φετος ειδατε τα χαλια μας και ολοι το φωναζαμε οτι δεν τραβαμε...αντιθετα υπηρχαν ατομα που πιστευαν στα σαπακια.........για να δουμε φετος θα στηριζετε μετα βαιων και κλαδων, ακομα τον ΔΓ?
Paris87
QUOTE(ακης @ Jun 25 2015, 14:55 ) *
ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ............ΑΜΑ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.......ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ ΣΑΡΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟ........

O Σαρας πως απεδειξε οτι κανει για το "επιπεδο του Παο", το οποιο ειναι πεσμενο προφανως.
brob
Εδώ που φτάσαμε και με αυτά που ακούγονται , είτε πάμε για κάποιον ξένο είτε για Σούλη.

Από οτι φαίνεται και επειδή υπάρχει μια καθυστερηση στο θέμα έχουνε εναλλακτική τον Σούλη αν τους στραβώσει ο ξένος .
*************************************
Κρίσιμες οι επόμενες ώρες για το θέμα προπονητή στον Παναθηναϊκό, με τους “πράσινους” να έχουν καταλήξει σε δυο περιπτώσεις και σύντομα θα γνωρίζουμε με κάθε επισημότητα τον νέο τεχνικό της ομάδας. Οπως σας αποκάλυψε από το πρωί το panathinaikos24.gr, ο ένας εκλεκτός είναι ο Αλεξάντερ Τζόρτζεβιτς, ο οποίος δείχνει να κερδίζει περισσότερους πόντους το τελευταίο διάστημα, χωρίς ωστόσο να υπάρχει πρόταση από πλευράς «πράσινων».

Η περίπτωση του ομοσπονδιακού προπονητή της Σερβίας, κουβεντιάζεται πολύ στον Παναθηναϊκό και δεν μπορεί να αποκλειστεί η περίπτωση του να κατατεθεί πρόταση στον Τζόρτζεβιτς άμεσα, αλλά τα δεδομένα είναι ρευστά και πολλά μπορούν να αλλάξουν από ώρα σε ώρα.

Από εκεί και πέρα, το δεύτερο όνομα που βρίσκεται στην κορυφή της λίστας είναι αυτό του Σούλη Μαρκόπουλου. Ο Ελληνας προπονητής, μάλιστα, βρέθηκε σήμερα το πρωί στα γραφεία της ΒΙΑΝΕΞ και είχε συζήτηση με τους ανθρώπους του Παναθηναϊκού. Ο έμπειρος κόουτς θέλει να προπονήσει το “τριφύλλι” και τα πάντα είναι στο χέρι του εξάστερου. Σύντομα, θα υπάρξουν οι ανακοινώσεις…

*************************************

Για εμένα μακάρι να κλείσουμε τον Τζόρτζεβιτς τα πήγε εξαιρετικά με την Σερβία κ ίσως είναι η καλύτερη επιλογη από όσους έχουν ακουστεί..
Βέβαια και ο Σούλης είναι μια safe επιλογή που προσωπικά την βρίσκω λίγη για την ομάδα..αλλά τουλάχιστον δεν θα είναι κάποιος που θα τα κάνει μαντάρα κ θα έχει την ομάδα στρωμένη και αξιοπρεπή...
bodiroga10
QUOTE (Paris87 @ Jun 25 2015, 14:49 ) *
Ο βαθμος απογνωσης μερικων (βασικα ολων σχεδον) μεταφραζεται σε τελειες στο τελος των προτασεων.................................
Εκει τους καταντησες ρε ΔΓ....... rolleyes.gif

στα 3 χρονια του 5/6 στους εγχωριους τιτλους και 3 συνεχομενες φορες στα πλευοφς της ευρωλιγκας σε περιοδο που η φαρμακευτικη δαπανη εχει μειωθει στο μισο.
ακης
QUOTE (Paris87 @ Jun 25 2015, 15:06 ) *
O Σαρας πως απεδειξε οτι κανει για το "επιπεδο του Παο", το οποιο ειναι πεσμενο προφανως.


Δεν ειπα οτι το απεδειξε...απλα ειναι ο μονος που ειναι πορωμενος με αυτο που κανει, εχει ορεξη για δουλεια και πιστευω οτι αξιζει το ρισκο...και ο ομπραντοβιτς ετσι ξεκινησε με την παρτιζαν
silversurfer
Το ότι έφυγε από την Αρμανι το πουλέν ο Μπάνκι δεν το πόσταρα γιατί έγινε αυτομάτος προπονητής μας. Το πόσταρα σαν είδηση και επειδή καλός ή κακός είναι ένας ακόμα ελεύθερος προπονητής στην Ευρώπη..
Αναφορικά με τον Σάρας, αυτός ο τρισμέγιστος και τιτανοτεράστιος παίκτης ακόμα είναι άγουρος για προπονητής. Πρέπει να μείνει κάποια χρόνια ως βοηθός να "μάθει" κάποια πράγματα παραπάνω και να βρει και την δική του ταυτότητα. Ή το καλύτερο να πάει σε μια μεσαία ομάδα και να δοκιμάσει εκεί τις δυνάμεις του. Σαφώς και το όνομα του κάνει γκελ σε όλους και θα φωνάζουμε συνθηματα και θα δείχνουμε βιντεάκια κτλ αλλά για προπονητής μας αυτή τη δεδομένη στιγμή που είμαστε μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας χωρίς παρουσία σε F4 και με κακές εμφανίσεις γενικά στην Ευρώπη και με μια διάδοχη κατάσταση να κρέμεται από μια κλωστή (ΔΔ, Φώτσης) ο Σάρας ΔΕΝ κάνει.
Paris87
QUOTE(ακης @ Jun 25 2015, 15:08 ) *
Δεν ειπα οτι το απεδειξε...απλα ειναι ο μονος που ειναι πορωμενος με αυτο που κανει, εχει ορεξη για δουλεια και πιστευω οτι αξιζει το ρισκο...και ο ομπραντοβιτς ετσι ξεκινησε με την παρτιζαν

Αρα οι αλλοι που αναφερθηκαν δεν εχουν ορεξη για δουλεια. Κατι θα ξερεις εσυ..
bul_69
Γκρίνια,γκρίνια και πάλι γκρίνια. Ο Σάρας έγινε ξαφνικά προπονητής βεληνεκούς και όλοι οι άλλοι προπονούν απλώς για να ταΐζουν τα παιδιά τους.
nvip13
QUOTE(ακης @ Jun 25 2015, 15:05 ) *
του χρονου τετοια εποχη μην αρχιζετε τις γκρινιες παλι...φετος ειδατε τα χαλια μας και ολοι το φωναζαμε οτι δεν τραβαμε...αντιθετα υπηρχαν ατομα που πιστευαν στα σαπακια.........για να δουμε φετος θα στηριζετε μετα βαιων και κλαδων, ακομα τον ΔΓ?


Εγω θα τον στηρίζω φίλε μου γιατι μας αρέσει η οχι, δεν υπάρχει κανένας αλλος, να μπαίνει μέσα καθε χρόνο και να τα ακούει και απο πάνω!
Εχει κάνει λάθη αλλα που θα πάει θα μάθει.

Ας κλείσουμε τον Σουλη να αρχίσει ο σχεδιασμός επιτέλους!
SkyFall
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 15:14 ) *


Έλεος ποιον Τζόρτζεβιτς; Νύχτα θα φύγει ο άμπαλος που τον κάνατε προπονητή. Άσχετοι όλοι εδώ μέσα #monosaras
dmeint
Γιατι εχω την εντύπωση ότι το όνομα του προπονητή δεν είναι κανένα από αυτά που έχουμε αναφέρει .
ακης
QUOTE (SkyFall @ Jun 25 2015, 15:23 ) *
Έλεος ποιον Τζόρτζεβιτς; Νύχτα θα φύγει ο άμπαλος που τον κάνατε προπονητή. Άσχετοι όλοι εδώ μέσα #monosaras


Οταν εγω λεω σαρας μονο ολοι εδω περα αρχιζουν τα ειρωνικα σχολια.. ο Σαρας μπορει να μην ειναι για πρωτος προπονητης, αλλα για βοηθος θα πρεπε ηδη να χει κλησει....εχει ορεξη, τωρα ξεκιναει, ειναι φωνακλας, γουσταρει τρελα αυτο που κανει και δεν εχει την ταμπελα του loser. Για μενα μπορει να κραταει τις ισορροπιες στα αποδυτηρια και να εμψυχωνει τους παιχτες. Ειναι κριμα να μην υπαρχει τετοιος ανθρωπος στο προπονητικο επιτελειο της ομαδας
Paris87
QUOTE(ακης @ Jun 25 2015, 15:30 ) *
Οταν εγω λεω σαρας μονο ολοι εδω περα αρχιζουν τα ειρωνικα σχολια.. ο Σαρας μπορει να μην ειναι για πρωτος προπονητης, αλλα για βοηθος θα πρεπε ηδη να χει κλησει....εχει ορεξη, τωρα ξεκιναει, ειναι φωνακλας, γουσταρει τρελα αυτο που κανει και δεν εχει την ταμπελα του loser. Για μενα μπορει να κραταει τις ισορροπιες στα αποδυτηρια και να εμψυχωνει τους παιχτες. Ειναι κριμα να μην υπαρχει τετοιος ανθρωπος στο προπονητικο επιτελειο της ομαδας

Και αυτο ειρωνικο ηταν mate smiley.gif
"Ορεξη, φωνακλας και γουσταρει αυτο που κανει"
Δεν ειναι σοβαρα κριτηρια αυτα για τον Παναθηναικο.
Το οτι τωρα ξεκιναει θα προτιμουσα να το βαλω στα αρνητικα.
Καλως ή κακως φετος ο κοσμος θα θελει αποτελεσματα και οχι πειραματισμους (χωρις να βαζω τον εαυτο μου μεσα).
Και οταν λεω αποτελεσματα δεν εννοω τιτλους μονο αλλα και σοβαρη ομαδα χωρις ξενους 3ης κατηγοριας.
Πριν ανεφερες τον Σαρας ως προπονητη. Για το επιτελειο γενικα σαν βοηθος, ισως.
SkyFall
QUOTE (ακης @ Jun 25 2015, 15:30 ) *
Οταν εγω λεω σαρας μονο ολοι εδω περα αρχιζουν τα ειρωνικα σχολια.. ο Σαρας μπορει να μην ειναι για πρωτος προπονητης, αλλα για βοηθος θα πρεπε ηδη να χει κλησει....εχει ορεξη, τωρα ξεκιναει, ειναι φωνακλας, γουσταρει τρελα αυτο που κανει και δεν εχει την ταμπελα του loser. Για μενα μπορει να κραταει τις ισορροπιες στα αποδυτηρια και να εμψυχωνει τους παιχτες. Ειναι κριμα να μην υπαρχει τετοιος ανθρωπος στο προπονητικο επιτελειο της ομαδας


έλα μωρέ σε πειράζω, κατά βάθος γουστάρω τα ποστ σου. σου υπόσχομαι ότι θα σε βάλω και σένα στην υπογραφή μου κάποια μέρα!!!
Nemesakos
Έχω μια απορία τόσες μέρες... Τον Κολέ γιατί δεν τον έχουμε κοιτάξει καθόλου?? Τον έχω σε εκτίμηση απόσο τον έχω παρακολουθήσει και θα τον ήθελα..
SkyFall
QUOTE (Nemesakos @ Jun 25 2015, 15:46 ) *
Έχω μια απορία τόσες μέρες... Τον Κολέ γιατί δεν τον έχουμε κοιτάξει καθόλου?? Τον έχω σε εκτίμηση απόσο τον έχω παρακολουθήσει και θα τον ήθελα..


Γιατί θα πήγαινε από πολιτισμικό σοκ στην καλύτερη!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.