Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νέος προπονητής ΠΑΟ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Reggie Miller 31
QUOTE (bbplayer @ Jun 4 2014, 23:02 ) *
Κι εδώ μπαίνουν οι ευθύνες και του Φράγκι. Εάν δεχθεί να συνεχιστεί αυτή η περίπου κωμωδία , έχει μεγάλες ευθύνες. Αυτά τα "στρατιώτης" και τα ρέστα πάνε περίπατο και αρχίζουν και μπαίνουν τα "ΕΓΩ" σε πρώτο πλάνο. Πήραμε προπονητή, όταν έφυγε ο Μεγάλος επειδή το κύριο προσόν του ήταν ότι "είναι Παναθηαναϊκός", τρία χρόνια μετά θα συνεχίσουμε με προπονητή που επίσης το κύριο προσόν του είναι ότι "είναι Παναθηναϊκός" ??

+1 απο μένα... Πολλοί στο πίσω μέρος του μυαλού μας είχαμε ότι ακόμα κ το πρωτάθλημα να χάσουμε, εν τέλη ίσως είναι ένας λόγος για να κάνει τις απαραίτητες αλλαγές ο ΔΓ! Ελπίζω να τα λέει για πλάκα κ να μην τα εννοεί!
nikosGreen
για εμενα δεν λεω να στηριχτει απολυτα στους νεους και ταλαντουχους ελληνες παιχτες αλλα να τους δωσει ευκαιριες

δηλαδη θες να μου πεις οτι ο καρυ και ο ρατι αξιζαν να παιζουν αντι του παππα και να ειναι αφαντοι και να κανουν την μια λαλακια μετα την αλλη σε λαθος πασες και και αλλα απο πολλα και μην τρελαθουμε τωρα
(για τον ουκιτς δεν λεω καθως τον ανθρωπο τον εκαψαν στο ευρωμπασκετ γι αυτο δεν μπορει να αποδωσει τα μεγιστα φετος)

κατα την ταπεινη μου αποψη φερνει προπονητη με εμπειρια και οπως ειπες και θα συμφωνησω να αποφεχθει αυτη η μανια που εχουμε που σωνει ντε και καλα πρεπει να ειναι στρατιωτης του παναθηναικου για να κατσει στον παγκο ξανα λεω φερνει προπονητη με εμπειρια που να μπορει να διαχειρισει μια τοσο μεγαλη ομαδα αλλα και να διαχειριστει και τα νεαρα της ταλεντα

δεν ξερω αν ο πριφτης κανει για τοσο μεγαλο εππιπεδο δεν μπορω να εχω αποψη για τον συγκεκριμενο γιατι δεν εχω παρακολουθησει τι στυλ προπονητης ειναι

για εμενα οχι Αλβερτη του χρονου
bbplayer
...κι εκει πού έχουμε παγώσει όλοι από τη διατήρηση των ίδιων προπονητών, σκάει μύτη στην Αθήνα ο Ιβάνοβιτς και τον βλέπουμε σαν μάνα εξ ουρανού, σαν τυφλός που είδε το φως του.


Παίζει??? rolleyes.gif
HackerBaby2
Στο διλημα Αλβερτης Ιβανοβιτσ παντως αν ημουν παο παιζει κ να διαλεγα Αλβερτη.
Dinkins
Γειά σας καταρχάς smile.gif

Θέλω να ρωτήσω για τον Ιβάνοβιτς, προφανώς όλοι έχουμε ακούσει για τον χαρακτηρα του, τις σχέσεις με τους παίκτες, τις σκληρές προπονήσεις του αλλά μήπως υπάρχει και ένα στοιχείο υπερβολής σε όλα αυτά;
Κοιτώντας την καριέρα του τελείως αποτυχημένο δεν τον λες και έχει συνεργαστεί με κορυφαίους παίκτες, μήπως δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο τα παρουσιάζετε οι περισσότεροι; Δεν έχω ακούσει ούτε μια θετική γνώμη, μόνο αρνητικές παρόλο που δεν έπαιζε και άσχημο μπάσκετ η Ταου.
colonel gomelsky
Καλωσήρθες φίλε Dinkins. Η γνώμη η δικιά μου για τον Ιβάνοβιτς είναι όχι απλά θετική αλλά πολύ θετική. Και δεν το λέω τώρα που ακούστηκε, το λέω χρόνια, οι παλιότεροι εδώ στο φόρουμ θα θυμούνται τα γραπτά. Κι αυτά για το χαρακτήρα, ας δεχτούμε ότι ισχύουν, δεν κατάλαβα που μας κάνουν ζημιά. Στρατιώτες θα ρθει να προπονήσει, τέτοιο ροστερ έχουμε και θα έχουμε, όχι μπαλαρίνες. Μια χαρά ταιριάζει.
shtarkws
Δεν μπορω να ειμαι σιγουρος για τις προθεσεις του ΔΓ ομως με το να λεει οτι σκεφτεται την παραμονη Αλβερτη,η προσληψη οποιουδηποτε προπονητη θα περασει χωρις διαμαρτυριες,ειτε αυτος λεγεται Ιβανοβιτς ειτε Πριφτης

Με ολο τον σεβασμο στον μεγαλο Φραγκι
j-kidd13
http://www.gazzetta.gr/stili/oi-prwtagwnis...oysko-ivanovits

Παντως εδω μεσα στη "μαυριλα" λενε και καλα λογια για τον πρασινομπερε Ιβανοβιτς...Οι μεγαλοι παικτες οπως ο Μαικλ,ο Σκολα,ο Πριτζιονι,ο Νοτσιονι(αυτος 50-50... tongue.gif ).Κατι λουφαδοροι τυπου Καρδιτσαν τον κραζουν... smiley.gif
bbplayer
QUOTE (j-kidd13 @ Jun 6 2014, 21:35 ) *
http://www.gazzetta.gr/stili/oi-prwtagwnis...oysko-ivanovits

Παντως εδω μεσα στη "μαυριλα" λενε και καλα λογια για τον πρασινομπερε Ιβανοβιτς...Οι μεγαλοι παικτες οπως ο Μαικλ,ο Σκολα,ο Πριτζιονι,ο Νοτσιονι(αυτος 50-50... tongue.gif ).Κατι λουφαδοροι τυπου Καρδιτσαν τον κραζουν... smiley.gif


στη μπάλα λέμε "αυτός δε θα δει την παρέλαση" εννοώντας την 28η Οκτωβρίου. Αυτός , εάν έρθει, θα τη δει την παρέλαση, δε γίνεται αλλιώς αλλά δε βλέπω να ακούει τον Καμίνη να μετράει αντίστροφα πριν την έλευση του νέου χρόνου (και αυτό όπως και να το κάνουμε είναι μια εμπειρία που πρέπει να ζήσει κανείς...)

Το θεμα είναι πόσους θα προλάβει να στείλει (ή να μην στείλει) στο νοσοκομείο.

Ο Νοτσιόνι "κάταγμα κοπώσεως" ε??? χμ χμ χχχχμμμμμ rolleyes.gif
stevaskts
Θέλω να δω τον Ιβάνοβιτς να δουλεύει με τον Παππά smiley.gif
yorgos
Το αν θα αποδώσει ο Ιβάνοβιτς αν έρθει, θα το δούμε. Ας τον δούμε κι ας τον κρίνουμε. Θεωρώ πως είναι πολύ πιθανή η συμφωνία, από την εποχή Πεδουλάκη που έσκαγε μύτη στο ΟΑΚΑ και η μόνη εφημερίδα που τον "ανακάλυπτε" στις κερκίδες ήταν η Πράσινη, από τότε πάει η ιστορία.

Στο δίλημμα Αλβέρτης/Πρίφτης/Μανωλόπουλος ή Ιβάνοβιτς είμαι με το δεύτερο. Διότι το βασικό πρόβλημα της ομάδας δεν είναι τεχνικό, αλλά διοικητικό. Και τουλάχιστον ο Ιβάνοβιτς έχει τα "γαλόνια" να πει όχι στις μεταγραφές εκ του άνωθεν, εντολές για παροπλισμό παικτών λόγω γκόμενας, να τα βροντήξει αν ο κύριος Δημήτρης του επιβάλλει Κινέζους και κουτσούς, σηκώνεται και φεύγει αν του φορτώσουν κανένα Μπατίστ κλπ.

QUOTE
Έχει να κάνει με ότι εμείς είχαμε κάνει κάποιες μεταγραφές, είχαμε κάνει έναν διαφορετικό σχεδιασμό με τον Αργύρη Πεδουλάκη,
Αν αντικαταστήσεις το boldαρισμένο με τη λέξη "από" έχεις την περίληψη της σαιζόν. Όσο αυτός ο άνθρωπος (και οι γνωστοί δημοσιογραφίσκοι που τον περιβάλλουν) κάνουν κουμάντο σε αγωνιστικά θέματα, η ομάδα θα χρειάζεται υπερβάσεις για να παίρνει εγχώριους τίτλους. Για ευρωπαϊκούς δεν το συζητάμε, δε γίνονται αυτά...

Κάποιος έγραψε ότι χρειαζόμαστε προπονητή που να συνάδει με τη νοοτροπία του ΔΓ. Ο μόνος που ξέρω σε αυτό το στιλ είναι ο μπαρμπα-Γιάννης ο Ιωαννίδης: άσχετος, κλανόμαγκας, ύπουλος, αήθης. Αυτό μας λείπει για να τα δούμε όλα από το ΔΓ (μην ξεχνάτε ότι ο Θανάσης κάποτε τα έσπασε με τον Παυλάρα γιατί ο πρώτος ήθελε να φέρει το μπαρμπα-Γιάννη).

Δεν είμαι τόσο αρνητικός στο ενδεχόμενο να μείνει ο Πρίφτης ή όποιος έκανε τα πλάνα τέλος πάντων. Όλοι χρειάζονται μια ευκαιρία, ειδικά όταν έχουν ανταποκριθεί. Αλλά επειδή θα κάνουν ό,τι πει ο κύριος Δημήτρης και οι δύο "τεχνοκράτες" του επιτελείου (εδώ γελάμε), Ιβάνοβιτς και πάλι Ιβάνοβιτς...

QUOTE(stevaskts @ Jun 6 2014, 21:18 ) *
Θέλω να δω τον Ιβάνοβιτς να δουλεύει με τον Παππά smiley.gif


Έτσι όπως είναι ο Παππάς, μάλλον ένας τέτοιος σχιζοφρενής του χρειάζεται.
bbplayer
O φουκαράς ο Παύλος κατέχει από μπάσκετ όσο κατέχουμε κι εμείς από "την ποίηση των Ουκρανών τροβαδούρων του Μεσαίωνα" , που έλεγε και ο Μουστάκας σε μια ταινία. Αυτό το κολοβό φίδι ο Μπαλτάκος πήγε να μας φορτώσει τον Ιωαννίδη. Αλλά ευτυχώς ο ξεκούραστος, ακόμα, Θανάσης το πήρε πάνω του
dimkots
QUOTE(yorgos @ Jun 6 2014, 22:20 ) *
Έτσι όπως είναι ο Παππάς, μάλλον ένας τέτοιος σχιζοφρενής του χρειάζεται.


Για τον Παππά συμφωνώ, αλλά θέλει πολύ προσεκτική διαχείριση στην τελευταία χρονιά του Μήτσου. Και ψυχολογικά και σωματικά. Αυτά τα "όλοι είστε ίσοι, εδώ είναι στρατός" δεν περνάνε εδώ. ΔΕΝ είναι όλοι ίσοι, ΔΕΝ είναι όλοι το ίδιο σε αυτή την ομάδα. Υπάρχει και μια ιστορία και κάποιες αξίες. Ελπίζω να του το εξηγήσουν αυτό γιατί καθόλου δεν γουστάρω (και φαντάζομαι και πολλοί άλλοι) να παίζουμε ΚΙ ΑΛΛΟ με την υγεία του Μήτσου. Νευρίασα τώρα. hammer.gif 68.gif 68.gif
bbplayer
QUOTE (dimkots @ Jun 6 2014, 22:39 ) *
Για τον Παππά συμφωνώ, αλλά θέλει πολύ προσεκτική διαχείριση στην τελευταία χρονιά του Μήτσου. Και ψυχολογικά και σωματικά. Αυτά τα "όλοι είστε ίσοι, εδώ είναι στρατός" δεν περνάνε εδώ. ΔΕΝ είναι όλοι ίσοι, ΔΕΝ είναι όλοι το ίδιο σε αυτή την ομάδα. Υπάρχει και μια ιστορία και κάποιες αξίες. Ελπίζω να του το εξηγήσουν αυτό γιατί καθόλου δεν γουστάρω (και φαντάζομαι και πολλοί άλλοι) να παίζουμε ΚΙ ΑΛΛΟ με την υγεία του Μήτσου. Νευρίασα τώρα. hammer.gif 68.gif 68.gif


+1 γενικά


αλλά θέλουν και άλλοι παίχτες προσοχή , όπως π.χ ο Λάσμε. Οι δικοί μας δεν παθαίνουν κατάγματα κοπώσεως, πάνε μέχρι εκεί που τους πάνε οι δυνάμεις τους και θα του πάρει ο διάολος τον πατέρα έτσι και τους κάνει καμια ζημιά. Προπονητή θα πάρουμε εμείς ή τον Joachim Peiper? gdi.gif (μέρα που' ναι..)
yorgos

O φουκαράς ο Παύλος κατέχει από μπάσκετ όσο κατέχουμε κι εμείς από "την ποίηση των Ουκρανών τροβαδούρων του Μεσαίωνα"

Ρισπέκτ για την καλτ αναφορά, με γύρισες χρόνια πίσω!


Αυτό το κολοβό φίδι ο Μπαλτάκος πήγε να μας φορτώσει τον Ιωαννίδη. Αλλά ευτυχώς ο ξεκούραστος, ακόμα, Θανάσης το πήρε πάνω του
Όχι, το τελευταίο ανάχωμα για να μην έρθει ο μπαρμπα-Γιάννης ήταν ο Παύλος που δήλωσε και μπροστά στις κάμερες ότι ο "συγκεκριμένος κύριος δε συνάδει με το ήθος του Παναθηναϊκού". Ο Μπαλτάκος με το Θανάση ήταν και είναι αυτοκόλλητοι. Ο Μπαλτάκος εκτός από τις επαφές με τον Ιωαννίδη (με το Θανάση, ο Παυλάρας δεν ήθελε καν να τον ακούει από τις εποχές με τα εισιτήρια στις σακούλες σκουπιδιών και τα νερά της ΤΣΣΚΑ), έψησε και το Θανάση να κάνει πρόταση στον Ελληνιάδη την περίφημη βραδιά με τα γαρούφαλλα στα μπουζούκια.

Όντως ο Παύλος δεν ξέρει από πού βγαίνει το κοτσάνι της μπάλας, αλλά είχε ένα μεγάλο προσόν: δεν ενακατευόταν στα αγωνιστικά, ούτε καν την εποχή Παβλίσεβιτς, ο άνθρωπος έχει γνώση της άγνοιάς του. Ο Θανάσης με το ΔΓ από την άλλη την έχουν δει Πόποβιτς και βάλε, ειδικά ο ΔΓ περιστοιχίζεται από κάτι δημοσιογράφους 30 χρονών που κάνουν "τεχνικές εισηγήσεις" (ο Καπόνο ήταν μια από αυτές, άλλο αν έδωσε πράσινο φως κι ο κόουτς τότε και στα χαρτιά δεν ήταν κακή επιλογή), ένας εκ των δύο μάλιστα είναι συντάκτης... ποδοσφαιρου! Και τι συντάκτης...
bbplayer
Α μάλιστα, έτσι έχουν τα πράγματα. Λάθος δικό μου τότε, δεν τα θυμάμαι καλά
dimkots
QUOTE(bbplayer @ Jun 6 2014, 22:45 ) *
+1 γενικά


αλλά θέλουν και άλλοι παίχτες προσοχή , όπως π.χ ο Λάσμε. Οι δικοί μας δεν παθαίνουν κατάγματα κοπώσεως, πάνε μέχρι εκεί που τους πάνε οι δυνάμεις τους και θα του πάρει ο διάολος τον πατέρα έτσι και τους κάνει καμια ζημιά. Προπονητή θα πάρουμε εμείς ή τον Joachim Peiper? gdi.gif (μέρα που' ναι..)


Δεν τον θέλω. Με τίποτα. Το σκέφτηκα πολύ:

1. Λάσμε: πιθανότητα να τσακωθούν 95%
2. Γκιστ: πιθανότητα να τσακωθούν 98%
3. Φώτσης: πιθανότητα να τσακωθούν 94%
4. Διαμαντίδης: πιθανότητα να τσακωθούν 30%, αλλά θα έχει χάλια διάθεση και χάλια σωματική κατάσταση
5. Λουκάς: πιθανότητα να τσακωθούν 80%, θα τον κοιτάει με μπλαζέ υφάκι ο Λουκάς
6. Βουγιούκας αν έρθει: πιθανότητα να τσακωθούν 80%, θα τον κοιτάει με μπλαζέ υφάκι ο Ίαν
7. Παππάς: πιθανότητα να τσακωθούν 0%, θα φύγει την 1η-2η μέρα

Η ομάδα θα είναι πυρηνική βόμβα, είναι ειδικών καταστάσεων και ειδικής διαχείρισης ομάδα, δεν είναι εύκολο. Προτιμώ τον Πρίφτη με τον Μανωλόπουλο και το εννοώ αυτό τώρα.
lightday
πέρα απο το 'μυθο' του ιβανοβιτς που μόνο παιδια δεν εχει βγει ότι εχει θυσιασει, φανταζομαι ολοι εχετε εικονα προπονησης με τον Ζοτς.
bbplayer
QUOTE (lightday @ Jun 7 2014, 00:28 ) *
πέρα απο το 'μυθο' του ιβανοβιτς που μόνο παιδια δεν εχει βγει ότι εχει θυσιασει, φανταζομαι ολοι εχετε εικονα προπονησης με τον Ζοτς.


οι δυνατές προπονήσεις δεν παραπέμπουν ντε και καλά σε εξόντωση παιχτών που κάνει ο Ιβάνοβιτς και επίσης όταν ο άλλος σε πηγαίνει στις 4 τα χαράματα από το αεροδρόμιο να δεις βίντεο, δεν έχει να κάνει με προπόνηση. Δείχνει απλά ότι είναι ανισόρροπος


QUOTE (dimkots @ Jun 6 2014, 23:09 ) *
Δεν τον θέλω. Με τίποτα. Το σκέφτηκα πολύ:

1. Λάσμε: πιθανότητα να τσακωθούν 95%
2. Γκιστ: πιθανότητα να τσακωθούν 98%
3. Φώτσης: πιθανότητα να τσακωθούν 94%
4. Διαμαντίδης: πιθανότητα να τσακωθούν 30%, αλλά θα έχει χάλια διάθεση και χάλια σωματική κατάσταση
5. Λουκάς: πιθανότητα να τσακωθούν 80%, θα τον κοιτάει με μπλαζέ υφάκι ο Λουκάς
6. Βουγιούκας αν έρθει: πιθανότητα να τσακωθούν 80%, θα τον κοιτάει με μπλαζέ υφάκι ο Ίαν
7. Παππάς: πιθανότητα να τσακωθούν 0%, θα φύγει την 1η-2η μέρα

Η ομάδα θα είναι πυρηνική βόμβα, είναι ειδικών καταστάσεων και ειδικής διαχείρισης ομάδα, δεν είναι εύκολο. Προτιμώ τον Πρίφτη με τον Μανωλόπουλο και το εννοώ αυτό τώρα.


εάν είναι να ισχύσει το (7) τσονταρω κι εγώ κάτι ψιλά γαι να έρθει 19.gif

Δε νομίζω πάντως ότι το τωρινό σχήμα θα μας πάει μακριά στην Ευρώπη. Δεν έχω κανενα λόγο να αμφισβητήσω κανέναν αλλά από Καβάλα και Κολοσσό μέχρι το ΦΦ , παραείναι μεγάλη η απόσταση που πρέπει να διανυθεί και μάλιστα άμεσα.

Η πιο σωστή αντίδραση για τον Ιβάνοβιτς είναι αυτή που έχω διαβάσει και λέει "περιμενουμε και βλέπουμε". Αν βέβαια τελικά τον πάρουμε
JPK1
Παιδιά και εγώ πιστεύω ότι είναι έγκλημα να έρθει ο Ιβάνοβιτς...
doctorjekil
http://basketnet.gr/main/1/a1/articles/1/k...olympiakos.html επισης η πρασινη στο πρωτοσελιδο γραφη κι αυτη για κατσικαρη σε οσφπ(αν δεν ειναι τρολαρισμα)...και ρωταω,αν ειναι διαθεσιμος ο κατσικαρης και θελει να αναλαβει ελληνικο συλλογο και οχι την εθνικη εμας δεν μας κανει?
xomitsious
QUOTE (doctorjekil @ Jun 7 2014, 08:10 ) *
και ρωταω,αν ειναι διαθεσιμος ο κατσικαρης και θελει να αναλαβει ελληνικο συλλογο και οχι την εθνικη εμας δεν μας κανει?


Μας κανει περισσοτερο απο καθε αλλον κατα τη γνωμη μου. Νομιζα οτι δεν υπηρχε ως περιπτωση λογω εθνικης. Αν τον παρει ο ΟΣΦΠ θα ξενερωσω απιστευτα. Ξυπνα Γιαννακοπουλε!
doctorjekil
QUOTE(xomitsious @ Jun 7 2014, 10:20 ) *
Μας κανει περισσοτερο απο καθε αλλον κατα τη γνωμη μου. Νομιζα οτι δεν υπηρχε ως περιπτωση λογω εθνικης. Αν τον παρει ο ΟΣΦΠ θα ξενερωσω απιστευτα. Ξυπνα Γιαννακοπουλε!

Κ εγω μαλλον δυσκολο το βλεπω γιατι απ οσο ξερω εχει κλεισει στην εθνικη,μαλιστα τον ειχα βρει στο φ4 στο μιλανο και μολις του ειπε ενας φιλος μου ''ελα στον παναθηναικο'' ο κατσικαρης του απαντησε ''μακρυα απο ελλαδα,δεν θελω να μπλεξω''...
6stars
Πάντως ο σκύλος αναφέρει και το Κυρ Σουλη για Παο η Οσφπ...ως αουτσαιντερ πάντα..
bbplayer
Προσωπικά δυσκολεύομαι να δω τον Κατσικάρη, περίπου ως Μεσσία, δε με πείθει. Αν δεν μπορούμε να πάμε σε πρωτοκλασσάτες λύσεις τύπου Πασκουάλ, προτιμώ 1000 φορές τον Φλέμινγκ που όπως μου σφύριξε ο manj13 δεν έχει κλείσει στην Κάχα ακόμα
lightday
QUOTE(bbplayer @ Jun 7 2014, 08:58 ) *
οι δυνατές προπονήσεις δεν παραπέμπουν ντε και καλά σε εξόντωση παιχτών που κάνει ο Ιβάνοβιτς και επίσης όταν ο άλλος σε πηγαίνει στις 4 τα χαράματα από το αεροδρόμιο να δεις βίντεο, δεν έχει να κάνει με προπόνηση. Δείχνει απλά ότι είναι ανισόρροπος


.....


Δηλάδη αν σε μια προπόνηση με ένα λάθος σε σύστημα , όλη η ομάδα έπαίρνε καμικάζι ( και ο Μπατμαν κατεβαζε καντήλια απο μέσα του ) μέχρι να λιποθυμήσει η μπασκέτα , πώς λέγεται ?
bbplayer
QUOTE (lightday @ Jun 7 2014, 22:01 ) *
Δηλάδη αν σε μια προπόνηση με ένα λάθος σε σύστημα , όλη η ομάδα έπαίρνε καμικάζι ( και ο Μπατμαν κατεβαζε καντήλια απο μέσα του ) μέχρι να λιποθυμήσει η μπασκέτα , πώς λέγεται ?


den πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο κι εάν γίνει θα φύγει στα μαύρα τα μεσάνυχτα που λέει και το τραγούδι.

Ο Ιβάνοβιτς θα έρθει , αν έρθει, παιδιά. Όχι η μετενσάρκωση του Jonh Wooden. Στο Παναθηναϊκό των 6* θα έρθει όχι στην Ταού του τίποτα. Το 2014 θα έρθει και όχι το 2000. Θα αναγκαστεί να προσαρμοστεί σε κάποια δεδομένα. Ο Μήτσος π.χ είναι στα 34 του και έχει κάνει και μια πολύ σοβαρή εγχείρηση. Δεν πρόκειται να ανεβοκατεβαίνει στα διαζώματα του ΟΑΚΑ επειδή ξύπνησε στραβά ο Ιβάνοβιτς, ο οποίος btw έρχεται από τον πάγκο του μεγαθήριου που λέγεται ΕΟ Βοσνίας και το Σεπτέμβρη έχει επέτειο. Κλείνουν δυο χρόνια από την τελευταία φορά που κουτσάρισε ομάδα. Υπάρχει και το προηγούμενο του Πεδουλάκη. Όταν χάλασε το κλίμα στην ομάδα μας χαιρέτισε. Ο Ιβάνοβιτς ή θα καταλάβει ότι κέρδισε το λότο ερχόμενος στο ΟΑΚΑ ή θα ξαναγυρίσει από κει' πουρθε
shtarkws
QUOTE(bbplayer @ Jun 7 2014, 23:57 ) *
den πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο κι εάν γίνει θα φύγει στα μαύρα τα μεσάνυχτα που λέει και το τραγούδι.

Ο Ιβάνοβιτς θα έρθει , αν έρθει, παιδιά. Όχι η μετενσάρκωση του Jonh Wooden. Στο Παναθηναϊκό των 6* θα έρθει όχι στην Ταού του τίποτα. Το 2014 θα έρθει και όχι το 2000. Θα αναγκαστεί να προσαρμοστεί σε κάποια δεδομένα. Ο Μήτσος π.χ είναι στα 34 του και έχει κάνει και μια πολύ σοβαρή εγχείρηση. Δεν πρόκειται να ανεβοκατεβαίνει στα διαζώματα του ΟΑΚΑ επειδή ξύπνησε στραβά ο Ιβάνοβιτς, ο οποίος btw έρχεται από τον πάγκο του μεγαθήριου που λέγεται ΕΟ Βοσνίας και το Σεπτέμβρη έχει επέτειο. Κλείνουν δυο χρόνια από την τελευταία φορά που κουτσάρισε ομάδα. Υπάρχει και το προηγούμενο του Πεδουλάκη. Όταν χάλασε το κλίμα στην ομάδα μας χαιρέτισε. Ο Ιβάνοβιτς ή θα καταλάβει ότι κέρδισε το λότο ερχόμενος στο ΟΑΚΑ ή θα ξαναγυρίσει από κει' πουρθε


+ 1 σωστός
Ginobili
Οφείλουμε να παραδεχτούμε όλοι οι Παναθηναικοί,όλοι οι μπασκετικοί ...δημοσιογράφοι,φίλαθλοι...σχετικοί...ότι αυτός ο προβληματικός,κομπλεξικός,κάφρος...Δημητρά
ης Γιαννακόπουλος με τα 1002 αρνητικά μας ξεφτίλισε.Έδρασε ως ο απόλυτος μπασκετικός ηγέτης,ο Αρχηγός ενός τεράστιου μπασκετικού ευρωπαικού συλλόγου με βαριά κληρονομιά,και πήρε μια απόφαση που θέλει χαρακτήρα και @@ για να την πάρεις.
Το να βάλεις τον Αλβέρτη προπονητή,και να του φέρεις κι έναν Έλληνα νέο,αξιόλογο προπονητή από πίσω αποδείχτηκε ότι ήταν η ΠΛΕΟΝ σωστή κίνηση,όσο τρελλή,αψυχολόγητη και οξύμωρη να μας φάνηκε τότε.Ο Αλβέρτης προπονητής δεν είναι...τεχνικές ικανότητες δεν έχει...έχει όμως σθένος και προσωπικότητα που ελάχιστοι προπονητές έχουν,και τους ξεχωρίζει από τους ...απλά καλούς ή πολύ καλούς..Έχει την προσωπικότητα να κερδίσει τους παίκτες,να τους κάνει να αγωνιστούν γι'αυτόν,να κερδίσει τα αποδυτήρια..αυτό που ακόμα και ο μέγιστος Ομπράντοβιτς το είχε ανάγκη,το χρειάζοταν από τον Φράγκι....και του λείπει στην ΦΕΝΕΡ.

Πραγματικά έχω μεγάλους ενδοιασμούς για το αν θα προτιμούσα τον Ιβάνοβιτς από το δίδυμο Αλβέρτη-Πρίφτη ή Πρίφτη-Αλβέρτη.
priest
http://www.sport-fm.gr/article/teleiwnei-t...thinaiko/770114

«Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Ντούσκο Ιβάνοβιτς έχει καταθέσει τα χαρτιά για να γίνει ο νέος τεχνικός του Παναθηναϊκού. Η επίσημη ανακοίνωση έρχεται»

απο τον δημοσιογραφο David Pick
doctorjekil
QUOTE(georges @ Jun 9 2014, 18:47 ) *

καλοριζικος
HackerBaby2
Μαλιστα .Καλοριζικος rolleyes.gif
Μηχανολόγος
http://www.eurobasket.com/Greece/basketbal...p?NewsID=362924


ANTE από αύριο να αρχίσει ο σχεδιασμός 2014-15.
Dred11
Άντε να σφίξουν λίγο οι κώλοι! Παππαγιάνκοβιτς, Διαμαντακοχαραλαμπόπουλοι σε σας απευθύνομαι.
bbplayer
Καλορίζικος κι από μένα. Το πιο σωστό που διάβασα και που με εκφραζει κι εμένα έστω και με βαριά καρδιά είναι το "περιμένουμε και βλέπουμε"

Θα δούμε πώς θα πάνε οι μεταγραφές. Η γνώμη μου είναι ότι και αυτός θα είναι πλήρως ελεγχόμενος, επιπέδου Πεδουλάκη. Μακάρι να πέσω έξω και να απαιτήσει πράγματα αλλά λογικά αυτά θα έχουν ειπωθεί και αποφασιστεί πριν την υπογραφή του
ThreeDi
Τουλάχιστον οι πιθανότητες να πάμε με ένα συγκεκριμένο πλάνο αυξάνονται.
priest
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129752596

''The agreement is close to the end.......'' , συμφωνα και με τον ατζεντη του.


j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ Jun 9 2014, 19:52 ) *
Καλορίζικος κι από μένα. Το πιο σωστό που διάβασα και που με εκφραζει κι εμένα έστω και με βαριά καρδιά είναι το "περιμένουμε και βλέπουμε"

Θα δούμε πώς θα πάνε οι μεταγραφές. Η γνώμη μου είναι ότι και αυτός θα είναι πλήρως ελεγχόμενος, επιπέδου Πεδουλάκη. Μακάρι να πέσω έξω και να απαιτήσει πράγματα αλλά λογικά αυτά θα έχουν ειπωθεί και αποφασιστεί πριν την υπογραφή του


Λες προπονητης επιπεδου Ιβανοβιτς(οχι μονο σε αξια,αλλα και σε προσωπικοτητα,σε υφος κλπ κλπ) να δεχεται τις παρεμβασεις που φοβαστε ολοι και που οπως φαινεται δεχοταν ο Αρτζυ απο τον προεδρο?Ειδικα αυτος που οπως λετε ειναι λιγο τρελαρας,μπορει και να τον αρπαξει απο κανα γιακα αν του πει τπτ κουλο... laugh.gif
Τωρα το να συμφωνησουν απο πριν οτι το μπατζετ θα ειναι σε ενα δεδομενο υψος πχ και μην περιμενεις τρελα ανοιγματα,το θεωρω το πλεον φυσιολογικο τετοιες εποχες.
Καλοριζικος ο νεος κοουτς και μακαρι να πετυχει περισσοτερα απ τους προκατοχους του στην ευρωπη.
Εμενα παντως πιο πολυ με τρελανε αυτο το Delimpaltadak........ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
bbplayer
QUOTE (j-kidd13 @ Jun 9 2014, 20:53 ) *
Λες προπονητης επιπεδου Ιβανοβιτς(οχι μονο σε αξια,αλλα και σε προσωπικοτητα,σε υφος κλπ κλπ) να δεχεται τις παρεμβασεις που φοβαστε ολοι και που οπως φαινεται δεχοταν ο Αρτζυ απο τον προεδρο?Ειδικα αυτος που οπως λετε ειναι λιγο τρελαρας,μπορει και να τον αρπαξει απο κανα γιακα αν του πει τπτ κουλο... laugh.gif
Τωρα το να συμφωνησουν απο πριν οτι το μπατζετ θα ειναι σε ενα δεδομενο υψος πχ και μην περιμενεις τρελα ανοιγματα,το θεωρω το πλεον φυσιολογικο τετοιες εποχες.
Καλοριζικος ο νεος κοουτς και μακαρι να πετυχει περισσοτερα απ τους προκατοχους του στην ευρωπη.
Εμενα παντως πιο πολυ με τρελανε αυτο το Delimpaltadak........ tongue.gif tongue.gif tongue.gif


να σου πω τι λέω. πρώτα από όλα δεν είμαι μάντης, απλώς κάνω μια εκτίμηση. από τη στιγμή που για τον Ιβάνοβιτς ο Παναθηναϊκός είναι τζακ ποτ στο τζοκερ (πόσο χρονών είναι? καμια 60αριά? άλλο Σεντ Γκάλεν άλλο Ταού και άλλο Παναθηναϊκός) θεωρώ ότι θα νερώσει το κρασί του. Για να το πω αλλιώς , η εναλλακτική του Ιβάνοβιτς ήταν η ΕΟ της Βοσνίας.Σε τι ποσοστ'ό δε γνωρίζω. Και επαναλαμβάνω ότι αυτό είναι απλώς μια εκτίμηση, δε με φώναξαν στο deal laugh.gif laugh.gif
sni79per
2,5 χρονια μεγαλυτερος απο τον ''θεο'',14 χρονια μικροτερος απο ιβκοβιτς.
ωχ ειμαστε το ιδιο ζωδιο με ντουσκο,βλεπω να γινομαι ταλιμπαν για παρτη του απο αρνητικος που ημουν στην προσληψη του. 69.gif
lightday
QUOTE(bbplayer @ Jun 7 2014, 23:57 ) *
den πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο κι εάν γίνει θα φύγει στα μαύρα τα μεσάνυχτα που λέει και το τραγούδι.

...

smiley.gif smiley.gif έχει ήδη γίνει....
bbplayer
QUOTE (lightday @ Jun 9 2014, 21:27 ) *
smiley.gif smiley.gif έχει ήδη γίνει....


τι έχει ήδη γίνει? συγγνωμη αλλά δεν κατάλαβα smile.gif
SkyFall
QUOTE (bbplayer @ Jun 9 2014, 21:08 ) *
να σου πω τι λέω. πρώτα από όλα δεν είμαι μάντης, απλώς κάνω μια εκτίμηση. από τη στιγμή που για τον Ιβάνοβιτς ο Παναθηναϊκός είναι τζακ ποτ στο τζοκερ (πόσο χρονών είναι? καμια 60αριά? άλλο Σεντ Γκάλεν άλλο Ταού και άλλο Παναθηναϊκός) θεωρώ ότι θα νερώσει το κρασί του. Για να το πω αλλιώς , η εναλλακτική του Ιβάνοβιτς ήταν η ΕΟ της Βοσνίας.Σε τι ποσοστ'ό δε γνωρίζω. Και επαναλαμβάνω ότι αυτό είναι απλώς μια εκτίμηση, δε με φώναξαν στο deal laugh.gif laugh.gif


damn it! με αυτά που γράφεις, ήμουν σίγουρος ότι ήσουν στο deal.


Μπορεί να ποστάρει κάποιος τι έχει ειπωθεί κατά καιρούς από παίχτες (κ οχι μονο) για τον Ιβάνοβιτς και τις περίφημες προπονήσεις του? Είχα βρει ένα αντίστοιχο θέμα σε ξένο site με δηλώσεις από Μπένετ, Πριτζιόνι, Σκόλα, Μάτσα, Τελέτοβιτς, Ερτέλ, Νοτσιόνι και άλλους που έχει προπονήσει αλλά δεν το βρίσκω. Είχε και δηλώσεις του Γιάννη του Μπουρούση smiley.gif
Zoys
QUOTE(SkyFall @ Jun 9 2014, 21:35 ) *
Μπορεί να ποστάρει κάποιος τι έχει ειπωθεί κατά καιρούς από παίχτες (κ οχι μονο) για τον Ιβάνοβιτς και τις περίφημες προπονήσεις του? Είχα βρει ένα αντίστοιχο θέμα σε ξένο site με δηλώσεις από Μπένετ, Πριτζιόνι, Σκόλα, Μάτσα, Τελέτοβιτς, Ερτέλ, Νοτσιόνι και άλλους που έχει προπονήσει αλλά δεν το βρίσκω. Είχε και δηλώσεις του Γιάννη του Μπουρούση smiley.gif

QUOTE
«Να σκεφτώ κάποιον πιο σκληρό από τον Ντούσκο; Όχι, είναι αδύνατο». Μίλτον Παλάσιο (Ταουγκρές, 2010)

«Η προπόνηση με τον Ντούσκο μοιάζει με τον στρατό. Με τη διαφορά ότι στον στρατό ξεκουράζεσαι κιόλας». Σαούλιους Στομπέργκας (Ταουγκρές, 2000-2001)

«Ο Ντούσκο είναι σωστός. Αν καταφέρεις να μην αφήσεις την ψυχή σου να τον κατηγορήσει, θα γίνεις καλύτερος παίκτης». Άγνωστος.

«Περάσαμε μια ολόκληρη σεζόν με μόλις εφτά ή οκτώ μέρες ρεπό. Υπήρχε ένα διάστημα δύο μηνών που δεν πήραμε ούτε ένα. Ο Ντούσκο είναι ο καλύτερος στην Ευρώπη, δεν έχω καμία αμφιβολία, αλλά υπήρχε τεράστια ψυχολογική και σωματική κούραση, που ήταν αδύνατον να την ελέγξεις. Ερχόντουσαν στιγμές που απλά το μυαλό ή το σώμα, δεν ανταποκρίνονταν. Είχα κάταγμα κοπώσεως για μεγάλο χρονικό διάστημα και θεωρούσε ότι τον κορόιδευα». Αντρές Νοτσιόνι (Ταουγκρές, 2001-2004)

«Δείτε τον Ιβάνοβιτς και τον Σκόλα. Ο Σκόλα πήγε στην Ισπανία μετά τη δεύτερη θέση στο Παγκόσμιο με την Αργεντινή. Μετά από ένα μήνα προπόνησης, τον ρώτησε ο Ιβάνοβιτς «τι τρέχει Λουίς; Τι έχεις». «Είμαι λίγο κουρασμένος, αλλά μια χαρά», απάντησε εκείνος. Ο Σκόλα ήταν παίκτης της προπόνησης. Μετά, λοιπόν, από ένα ταξίδι, ο Ιβάνοβιτς γύρισε στην ομάδα και είπε: «Παιδιά, αύριο όλοι θα πάρετε ρεπό για να ξεκουραστείτε. Στο γήπεδο θα έρθει μόνο ο Λουίς που είναι κουρασμένος». Κι μετά από αυτό ρωτάς τον Λουίς και σου λέει «αυτός ο άνθρωπος με έκανε πλούσιο». Πέπε Λάσο (πρώην προπονητής μπάσκετ και πατέρας του Πάμπλο Λάσο).

«Ένας χρόνος με τον Ντούσκο Ιβάνοβιτς είναι το ίδιο κουραστικός με έναν χρόνο στο ΝΒΑ. Οι απαιτήσεις του είναι υψηλές και χτίζει χαρακτήρα και νοοτροπία στους παίκτες. Είμαι ευγνώμων για όσα έμαθα δίπλα του, για το πόσο βελτιώθηκα και κυρίως εκτιμώ ότι δεν με άφησε ποτέ να χαλαρώσω ή να επαναπαυτώ». Πάμπλο Πριτζιόνι (Ταουγκρές 2003-2009, 2011-12).

«Ο Ιβάνοβιτς είχε το δικό του τρόπο να κάνει προπονήσεις. Κάποια πράγματα μου φαίνονταν λάθος, αλλά ήταν πάντα κύριος. Όλοι τον σεβόμασταν, γιατί ήταν πολύ εργατικός και η συμπεριφορά του ήταν ξεκάθαρη. Αν δεν τον «πας» γιατί είναι εξαιρετικά απαιτητικός στις προπονήσεις -η αλήθεια είναι πως ζητά πάρα πολλά- είναι άλλο θέμα. Ποτέ όμως, δεν έριξε κανέναν». Γιάκα Λάκοβιτς (Μπαρτσελόνα 2006-2008).

«Θυμάμαι όταν έφυγα από την ΑΕΚ και πήγα για ένα μήνα στην Μπαρτσελόνα με προπονητή τον Ιβάνοβιτς. Μιλάμε για προπονητή-στρατηγό. Μπαίνει στο γήπεδο 5 λεπτά πριν ξεκινήσει η προπόνηση, εσύ πρέπει να έχεις κάνει το ζέσταμά σου από πριν και ξεκινάς. Είναι πάρα πολύ δύσκολη προσωπικότητα». Γιάννης Μπουρούσης (Μπαρτσελόνα, πλέι οφ 2006)

«Είναι αλήθεια πως είναι σκληρός, αλλά είναι πιο έξυπνος απ’ όσο είναι σκληρός και ξέρει το καλύτερο για μας. Αν είναι απαιτητικός; Φυσικά, αλλά αν έχεις διάθεση για δουλειά, δεν θα έχεις πρόβλημα μαζί του». Μίτσα Τελέτοβιτς (Ταουγκρές, 2008-2012)

«Είχα καλή σχέση και καλή επικοινωνία μέσα στο γήπεδο. Δεν είναι εύκολο να έχεις σχέση μαζί του πέρα από εκείνη του προπονητή-παίκτη. Κανείς δεν είχε, ούτε καν ο Πριτζιόνι ή ο Σπλίτερ, που γνωρίζονταν χρόνια. Δεν έχει κάποιο αγαπημένο παίκτη, δεν δείχνει αδυναμίες. Μπορεί να πει ο καθένας ό,τι θέλει για τον Ντούσκο, αλλά μαζί του κερδίζεις! Δεν έχω τίποτα κακό να πω». Πιτ Μάικλ (Ταουγκρές, 2008-2009)

«Είναι ένας άνθρωπος που θέλει πάντα να κερδίζει κι αν χάσει, τρελαίνεται. Για παράδειγμα, μια φορά επιστρέφαμε με πούλμαν και απαγόρευσε τις στάσεις. Αν κάποιος ήθελε να ουρήσει, θα έπρεπε να το κάνει σε μπουκάλι. Εγώ δεν είχα πρόβλημα γιατί μπορώ να κρατηθώ για πέντε ώρες, πολλοί όμως δεν το κατάφεραν. Επιπλέον, ήταν όλα τα φώτα κλειστά και δεν μπορούσες να διαβάσεις, ενώ αν έβλεπες ταινία έπρεπε να είσαι σοβαρός. Αυτός είναι ο Ντούσκο Ιβάνοβιτς, αλλά την ίδια στιγμή είναι και εκείνος που σε οδηγεί στην κατάκτηση του πρωταθλήματος και του κυπέλλου. Και τότε, κανείς δεν μπορεί να πει κουβέντα». Ντέγιαν Τομάσεβιτς (Ταουγκρές, 2001-2002).

«Δυσκολεύομαι να τον καταλάβω γιατί δεν μιλάει πολύ καλά Αγγλικά. Αλλά προσπαθώ όσο μπορώ καλύτερα να αντιληφθώ τι θέλει, έστω και στα ισπανικά. Αναμφισβήτητα είναι ένας σκληρός προπονητής, αλλά μόνο επειδή του αρέσει να κερδίζει και απαιτεί πάντα το 100% από τους παίκτες του». Ντέιβιντ Λόγκαν (Ταουγκρές, 2010-11).

«Ο Ιβάνοβιτς δεν αφήνει καμία λεπτομέρεια να περάσει απαρατήρητη. Όποιος μιλάει, είναι αφηρημένος ή δεν εκτελεί την άσκηση με 100% συγκέντρωση, έχει φύγει πάραυτα από το γήπεδο». Μιχάλης Κακιούζης (Μπαρτσελόνα, 2005-2007).

«Ο Ντούσκο Ιβάνοβιτς πρακτικά μας βασάνιζε στις προπονήσεις, όμως έβγαλε τον καλύτερό μας εαυτό. Είμαι ευγνώμων απέναντί του γι' αυτό». Λουίς Σκόλα (Ταουγκρές, 2000-2005).

| gazzetta.gr
bbplayer
QUOTE (SkyFall @ Jun 9 2014, 21:35 ) *
damn it! με αυτά που γράφεις, ήμουν σίγουρος ότι ήσουν στο deal.


μπα όχι μωρέ








αυτό το 2015 μέσα στην παρένθεση, μπορεί να σημαίνει και κάτι άλλο εκτός απο το ότι έρχεται με μονοετές? αλλά πάλι λίγο δύσκολο μου φαίνεται

http://www.gazzetta.gr/stili/paraskinia/ar...nathinaikoy-pic
shtarkws
Απο αυτό το άρθρο συμπεραίνω τα εξης

1) Ο άνθρωπος είναι μπασκετικα στρατοκ...λος κατι που λίγο πολύ το γνωρίζαμε
2) Η θα βγάλει παίκτες και θα μας ανεβάσει επίπεδο η θα εχογμε μπάχαλο τύπου μαλκοβιτς 96
3) Ο Ντέιβιντ ο Λογκαν έπαιξε Ταού

Θα περιμένω πριν τον κρίνω αλλα οταν σου τίθεται το δίλημμα Αλβερτης η, τοτε δέχεσαι τα πάντα

Εκτος απο Άρτζυ smile.gif
bbplayer
QUOTE (shtarkws @ Jun 9 2014, 22:06 ) *
Απο αυτό το άρθρο συμπεραίνω τα εξης

1) Ο άνθρωπος είναι μπασκετικα στρατοκ...λος κατι που λίγο πολύ το γνωρίζαμε
2) Η θα βγάλει παίκτες και θα μας ανεβάσει επίπεδο η θα εχογμε μπάχαλο τύπου μαλκοβιτς 96
3) Ο Ντέιβιντ ο Λογκαν έπαιξε Ταού

Θα περιμένω πριν τον κρίνω αλλα οταν σου τίθεται το δίλημμα Αλβερτης η, τοτε δέχεσαι τα πάντα

Εκτος απο Άρτζυ smile.gif


Βασικά μουρλός είναι αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας laugh.gif για την ώρα. Την πρώτη του χρονιά είχε τη μισή ΕΟ της Αργεντινής στο ρόστερ του και πήγε μέχρι το τοπ16. Και θα κάνει την υπέρβαση τώρα με το δικό μας ρόστερ? Ξέρω κι εγώ λίγο κουλό μου κάνει.

Επίσης στα τελειώματά του, δεν ξέρω τι έκανε στις προπονήσεις, αλλά στο παρκέ έβλεπες μια ομάδα εντελώς άναρχη. Η μπάλα στον Ρακόσεβιτς και όπου το πει

(τουλάχιστο ο Αρτζυ ήταν Παναθηναϊκός w00t.gif )
shtarkws
QUOTE(bbplayer @ Jun 9 2014, 22:22 ) *
Βασικά μουρλός είναι αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μαευτυχισμένοςξειςρα. Την πρώτη του χρονιά είχε τη μισή ΕΟ της Αργεντινής στο ρόστερ του και πήγε μέχρι το τοπ16. Και θα κάνει την υπέρβαση τώρα με το δικό μας ρόστερ? Ξέρω κι εγώ λίγο κουλό μου κάνει.

Επίσης στα τελειώματά του, δεν ξέρω τι έκανε στις προπονήσεις, αλλά στο παρκέ έβλεπες μια ομάδα εντελώς άναρχη. Η μπάλα στον Ρακόσεβιτς και όπου το πει

(τουλάχιστο ο Αρτζυ ήταν Παναθηναϊκός w00t.gif )


Κοίτα, ειλικρινά σε καταλαβαίνω. Οταν τα έχεις με την Ατζελινα Τζολι για χρόνια και ξαφνικά χωρίσεις δεν είναι εύκολο να τα φτιαξεις με το Λιτσακι απο τη γειτονιά που σε γουστάρει απο το Λύκειο
Πρέπει ομως να την ξεχάσεις και να αρχίσεις να βγαίνεις ξανά και καποια στιγμή θα γνωρίσεις καποια που θα σε κάνει ευτυχισμένο και θα σου φέρει το 7ο αστερι

smiley.gif
lightday
QUOTE(lightday @ Jun 9 2014, 21:27 ) *
smiley.gif smiley.gif έχει ήδη γίνει....

τα καψόνια του ζοτς , όταν στις προπονήσεις ήταν παιδική χαρά .... πόνος

Όπως και να έχει , πιστεύω δίνουμε περισσότερο αξία στο 'μύθο' κα στην εικόνα που έχουμε ακούσει παρά σε κάτι χειροπιαστό. Ας έρθει να δούμε την ομάδα και κρίνουμε. Μια χρονιά πάνω , ένα λάθος περισσότερο δεν έγινε και κάτι στην τελική...Εχουμε δεί στην καρέκλα αυτή κάτι μπουμπούκια (παβλισεβιτς,κιουμουρτζόγλου,πολίτης) που και λάθος να είναι τουλάχιστο θα γελάσουμε...χαλαρά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.