Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
super_star
QUOTE(jna23 @ Dec 18 2009, 15:53 ) *
Θα σου απαντήσω αλλά δεν ξέρω αν θα με καταλάβεις.

Το ποστ μου ανέφερε ένα πραγματικό γεγονός αποδεικνύοντας τα όσα ακούγαμε όλη την εβδομάδα. Όταν λοιπόν επιβεβαιώθηκαν το ανέφερα. Για τα άλλα που δεν έχω κανένα στοιχείο (όπως ηχογράφηση ) κάνω όπως πάντα τουμπεκί.

Αντιθέτως με εσάς, που όλη την εβδομάδα μιλάγατε, για το πως θα σας σφυρίξουν οι ήδη ορισμένοι διαιτητές που ήτανε και άψογοι παρεμπιπτόντως.

Δεν προϊδέασα λοιπόν κανένα απλώς ανέφερα το τετελεσμένο γεγονός της αλλαγής ορισμένων διαιτητών που ακουγότανε από την προηγούμενη Πέμπτη .

Εύχομαι πραγματικά να γίνει ένα καλό  παιχνίδι αφού και οι δύο ομάδες μπορούν λόγο ποιότητας να το καταφέρουν.


Στο ματς με την Καστελλα επι της Βουλιαγμενης,τα παιδια της Καστελλας εγραφαν για κατι φαουλ και τεχνικες ποινες απο το πουθενα.
Το ιδιο εγραφαν οι Τραχωνες για το ματς με τον Ιασωνα που τελικα κερδισαν.

Αυτα ειναι δυο πολυ καλα παραδειγματα για το τι σημβαινει.Και ειναι και προσφατα ωστε να μην κουρασω την εξασθενημενη σου μνημη.

Οσο για τον λεοντα νομιζω πως εχει παραπαρει αερα με τις καθαρες διαιτησιες και σημερα αναμενω τα χειροτερα σε μια δυνατη εδρα.

Και οσο για το μεταξυ μας παιχνιδι,αν δεν γραφαμε-λεγαμε τα οσα ξεραμε και τα οσα βλεπαμε,θα πηγαιναμε σαν το σκυλι στ'αμπελι.Οι μεγαλες ομαδες δεν φαινονται μονο μεσα στο γηπεδο,αλλα και στην ποιοτητα της διοικησης και των ανθρωπων που την αγαπουν και την υπερασπιζονται.

Παμε για τα ματσακια και ξαναμιλαμε με τα αποτελεσματα το βραδυ
dallas
QUOTE(super_star @ Dec 18 2009, 04:54 ) *
O Ιασωνας παιζει με ολες τις ομαδες ζωνη?Εμεις νομιζαμε οτι επαιζε μονο με εμας.Αυτο δεν ειναι δειγμα μικρης ομαδας?Η κανω λαθος?Τεσπα....καλα ματασκια σ'ολους.

μικρη ομαδα????μαλλον εχεις ξεχασει οτι παιζεις γ εσκανα και οχι σε καποια μεγαλυτερη κατηγορια χωρις να θελω να υποβαθμισω την κατηγορια γιατι εχω παιξει και εγω σε αυτην......και ξαναρωταω λοιπον υπαρχει καποιος κανονας που να απαγορευει την ζωνη 40 λεπτα η να απαγορευει σε ομαδες να σουταρουν 30 τριποντα σε εναν αγωνα η οτιδηποτε αλλο....θες να μας εξηγησεις γιατι βγαζεις συνεχεια χολη απεναντι στην συγκεκριμενη ομαδα?μηπως επειδη σε κερδισε πεντακαθαρα στον πρωτο αγωνα?κριμα γιατι ετσι εσυ υποβαθμιζεις την προσπαθεια που κανετε και την ιδια σου την ομαδα
ELEFSINA
QUOTE(jna23 @ Dec 18 2009, 13:28 ) *
Μπα ANASTALTIKO HAF μάλλον έχει τις άκρες και στα εκτός καθώς σήμερα πριν τον αγώνα αλλάξανε οι διαιτητές και μπήκανε μάλλον αυτοί που θέλανε κάποιοι. Να δούμε τι θα δούνε τα μάτια μας καθώς τα αυτιά μας άκουσαν πολλά όλη την εβδομάδα που μας έκανα να αηδιάσουμε εντελώς. 

P.S. Το βίντεο θα παραδοθεί στον κομισάριο μετά το τέλος του αγώνα. Οκ παίδες 




Κοιτα οποιοι κ να ναι οι διαιτητες αποδειξτε οτι ειστε μεγαλη ομαδα κ κερδιστε κ αυτους....εμενα μ'αρεσει η ομαδα σασ.......αποδειξτε οτι ειστε οι καλυτεροι
dallas
QUOTE(jna23 @ Dec 18 2009, 14:28 ) *
Μπα ANASTALTIKO HAF μάλλον έχει τις άκρες και στα εκτός καθώς σήμερα πριν τον αγώνα αλλάξανε οι διαιτητές και μπήκανε μάλλον αυτοί που θέλανε κάποιοι. Να δούμε τι θα δούνε τα μάτια μας καθώς τα αυτιά μας άκουσαν πολλά όλη την εβδομάδα που μας έκανα να αηδιάσουμε εντελώς. 

P.S. Το βίντεο θα παραδοθεί στον κομισάριο μετά το τέλος του αγώνα. Οκ παίδες 

το θεμα ειναι οτι δεν μας λες ποιοι ειναι οι διαιτητες μηπως δεν ειναι απο την εσκανα και αυτο σε ενοχλει περισσοτερο??
Υ.Γ. το βιντεο του αγωνα το θελω και εγω μην ερχομαι μεχρι εκει να δω τον αγωνα!!!!!
καλη επιτυχια και στους δυο ο καλυτερος να κερδισει
traxonas
QUOTE(super_star @ Dec 18 2009, 17:35 ) *
Στο ματς με την Καστελλα επι της Βουλιαγμενης,τα παιδια της Καστελλας εγραφαν για κατι φαουλ και τεχνικες ποινες απο το πουθενα.
Το ιδιο εγραφαν οι Τραχωνες για το ματς με τον Ιασωνα που τελικα κερδισαν.


Δεν νομιζω οτι εχω γραψει κατι για την διαιτησια φετος στο forum.
Χωρις να σημαινει οτι δεν συμφωνω μαζι σου, για την συγκεκριμενη φαση που δοθηκε αναποδα η τεχνικη.

Νομιζω επισης, οτι ειμαι ο μονος που γραφω κατι στο forum σχετικα με τους τραχωνες και φερω και την ευθυνη
των λεγομενων μου καθοτι δραστηριοποιουμαι στις ακαδημιες του συλλογου.
Καποιοι, πχ POWER KF κλπ γραφουν σαν ανεξαρτητοι ή σαν φιλοι του μπασκετ ή παικτων μας
αλλα δεν εκφραζουν αποψεις της ομαδα μας.

Αρα, αυτο που εγραψες παραπανω δεν ισχυει, οσον αφορα το ποιος το εγραψε.

Καλη επιτυχια το βραδυ και οσοι το αξιζουν να νικησουν. blove.gif

impo
[quote name='super_star' date='Dec 18 2009, 17:35 ' post='368951']
Στο ματς με την Καστελλα επι της Βουλιαγμενης,τα παιδια της Καστελλας εγραφαν για κατι φαουλ και τεχνικες ποινες απο το πουθενα.

πες τα φιλαρακι...τα ειδα κ εγω αυτα αλλα δεν διαμαρτυρηθηκε κανενας...διοτι ηταν μεγαλη η διαφορα...αν ηταν στο ποντο παιδακια τι θα γινοταν?μπορειτε να μου πειτε?θα σκοτωνοντουσαν...γιατι τα κανετε τοσο κωμικοτραγικα τα πραγματα?ειμαστε με τα καλα μας?ο καλυτερος να κερδιζει κ τελειωνει εκει το θεμα...εδω κανουμε τον χαβαλε μας κ δεν τσακωνομαστε...κ το μπασκετ ειναι χομπι δεν ειναι επαγγελμα...αν το εχετε παρει χαμπαρι...καλη συνεχεια σε ολους...
super_star
QUOTE(dallas @ Dec 18 2009, 17:36 ) *
μικρη ομαδα????μαλλον εχεις ξεχασει οτι παιζεις γ εσκανα και οχι σε καποια μεγαλυτερη κατηγορια χωρις να θελω να υποβαθμισω την κατηγορια γιατι εχω παιξει και εγω σε αυτην......και ξαναρωταω λοιπον υπαρχει καποιος κανονας που να απαγορευει την ζωνη 40 λεπτα η να απαγορευει σε ομαδες να σουταρουν 30 τριποντα σε εναν αγωνα η οτιδηποτε αλλο....θες να μας εξηγησεις γιατι βγαζεις συνεχεια χολη απεναντι στην συγκεκριμενη ομαδα?μηπως επειδη σε κερδισε πεντακαθαρα στον πρωτο αγωνα?κριμα γιατι ετσι εσυ υποβαθμιζεις την προσπαθεια που κανετε και την ιδια σου την ομαδα



ΠΑιζε 40 λεπτα ζωνη και πες οτι εχεις καλη ομαδα.

Οσο για το οτι ριχνω την ομαδα μου επειδη λεω οτι παιρνετε σφυριγματα και οτι σχολιαζω καθε μυρωδια στην κατηγορια,τι να σου πω?

Οσοι τα διαβαζουν καταλαβαινουν...

Η ομαδα του Μοσχατου δεν εχει αναγκη να γραφει κανεις για να την ανεβασει η να την κατεβασει επιπεδα.

Και συμπληρωνοντας,δεν παραδεχτηκε κανεις οτι η διαιτησια στο μεταξυ μας ηταν καλη.Που την βρηκατε αυτην την πιπιλα?

Δεν βρισκω λογο να ασχοληθω αλλο με διαιτησια αφου εχει στρωσει οποτε μας βρισκει και μας σφυριζει 50-50.
Θα τα πουμε στο Μοσχατο και βλεπουμε για μεταξυ μας.Περισυ τα ιδια ειχαμε.Ολη τη χρονια εισασταν η καλυτερη ομαδα και μεσα στο Μοσχατο δεν ξερατε που πατουσατε.
Και ολο εκεινο αποτελεσμα μιας καλης διαιτησιας.

Τελος παντων...

Καλα ματσακια και ελπιζω συντομα να ερθετε αντιμετωποι με την ψυχρη αληθεια,για να δειτε πως ειναι να σου κλεβουν τον ιδρωτα καποιοι που δεν το αξιζουν...
sdil
QUOTE(NEKROTHAFTHS7 @ Dec 18 2009, 10:10 ) *
καλημερα!!!Μια ερωτηση για τον POWER KF, τι εννοεις με το μονο με χειρουργικη αλλο αποτελεσμα για το ερμης πειραια- τραχωνες???


Εγώ το δίνω άσσο πάντως... χωρίς "χειρουργική"...

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
jna23
Βουλιαγμένη - Ιάσονας 81-60 (26-34).




ELEFSINA
OKE-ΛΕΩΝ=+10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΣΚΟΡ ,Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ
Negro8
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ =1 (+15)
Απο όσο έμαθα είχαν αρκετά άστοχα στο 1ο ημίχρονο η ηλεκτρούπολη με αποτέλεσμα να κλείσει κοντά το σκόρ.Στο 2ο βρήκαν το δρόμο,άνοιξαν οι ουρανοί και παιχνίδι έλειξε αισίως στους 15.Αντε να πάμε καλά στις γιορτές τώρα.Έχει δουλειά απο δευτέρα....
Καλές γιορτές σε όλους!!!!
mwrhomada
Ερμής Πειραιά - Τράχωνες 2 (+18)

Δίκαιο αποτέλεσμα,αφού οι Τραχωνες ήταν μπροστά σε όλο το ματς..
Ο Ερμής το προσπάθησε όσο μπορούσε αλλα ήταν πολύ κακός επιθετικά.
Από την αλλή οι Τράχωνες ειναι πολύ δουλεμένη από τον κόουτς ομάδα με καλούς παίκτες κ στις δύο μεριές του γηπέδου.
Άποψή μου είναι ότι οι Τράχωνες κ η Βουλιαγμένη είναι οι καλύτερες ομάδες της κατηγορίας. Ακολουθούν Ιάσωνας κ Λέων.

Πολύ καλή η διαιτησία!

Φιλάκια ρουφηχτά..

ΥΓ: Πολύ Σωτηρακόπουλος την είδα...μάλλον έχω πυρετό! icon_drunk.gif
jumaru
QUOTE(ELEFSINA @ Dec 19 2009, 00:47 ) *
OKE-ΛΕΩΝ=+10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΣΚΟΡ ,Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ



Καλημερα και απο μενα!! Οπως ανεφερε και ο μικρος(υπερβαλη αρκετα με το πλασματικο και τη διαφορα αν και θα μπορουσε να ηταν μεγαλυτερη) 1 για την ομαδα μου σε ενα παιχνιδι που απο την αρχη μπηκαμε δυνατα βαλαμε το Λεων πισω στο σκορ και μετα με καθαρο μυαλο και καλα τελειωματα φτασαμε στο επιθυμητο αποτελεσμα!!! Ολοι η δουλεια που καναμε αυτη τη βδομαδα και γενικα αρχιζει να φαινετε με κακη παρενθεση το παιχνιδι με τα Σουρμενα! Θα ηθελα να αναφερω επισης για να προλαβαινω τυχον....... οτι στα μεσα του 3ου δεκαλεπτου τα φαουλ ηταν 28-13 αυτα για να μην ακουσω για διαιτησιες και τετοια διαφορα!! Ευχαριστω για το βημα που μου δωσατε καλες γιορτες καλα χριστουγενα και πανω απο ολα υγεια σε ολους!!!!!!
jna23
QUOTE(jumaru @ Dec 19 2009, 01:26 ) *
Καλημερα και απο μενα!! Οπως ανεφερε και ο μικρος(υπερβαλη αρκετα με το πλασματικο και τη διαφορα αν και θα μπορουσε να ηταν μεγαλυτερη) 1 για την ομαδα μου σε ενα παιχνιδι που απο την αρχη μπηκαμε δυνατα βαλαμε το Λεων πισω στο σκορ και μετα με καθαρο μυαλο και καλα τελειωματα φτασαμε στο επιθυμητο αποτελεσμα!!! Ολοι η δουλεια που καναμε αυτη τη βδομαδα και γενικα αρχιζει να φαινετε με κακη παρενθεση το παιχνιδι με τα Σουρμενα! Θα ηθελα να αναφερω επισης για να προλαβαινω τυχον....... οτι στα μεσα του 3ου δεκαλεπτου τα φαουλ ηταν 28-13 αυτα για να μην ακουσω για διαιτησιες και τετοια διαφορα!! Ευχαριστω για το βημα που μου δωσατε καλες γιορτες καλα χριστουγενα και πανω απο ολα υγεια σε ολους!!!!!!




Ε  καλα τωρα εσυ πες μου τωρα περιμενεις να μην πουνε κατι . Οχι βέβαια απ ολους εχει και καλα παιδια όπως ο 4 smile.gif
ELEFSINA
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 00:13 ) *
Βουλιαγμένη - Ιάσονας 81-60 (26-34).



ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΣΤΟΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΔΕΙΞΑΤΕ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ
milf_hunter#6
σουρμενα-ερμης αργ. 1 (+25) περιπου.....ευκολο παιχνιδι για εμας!!!!καλες γιορτες σε ολους!
warrior_bsk
Ο.Κ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 66-58

Το παιχνιδακι δεν πηγε και τοσο καλα για τον ΛΕΩΝ που νομιζε οτι θα εκανε περιπατο οπως δηλωναν κατα την διαρκεια του παιχνιδιου με θρασος οι παιχτες του!Καλοι παιχτες ολοι τους,αθλητικοι,μπασκετικοι αλλα λαθος τους να υποτιμουν ομαδες!Μηπως ηρθε η ωρα να κατεβειτε απο το καλαμι και να προσγειωθειται στην πραγματικοτητα;;;;Ενα δυνατο και ομορφο παιχνιδι με διαιτησια να γερνει λιγο προς ΛΕΩΝ μερια!Ο ΟΚΕ σαφως καλυτερος κερδισε δικαια με το playmaker του να κανει παρτυ μεσα στο γηπεδο!Το Νο7 του ΛΕΩΝ(καλος παιχτης δεν λεω)μαλλον θα πρεπει να κοψει λιγο το αντιαθλητικο του παιχνιδι για να μην τραυματισει κανενα!Αυτα απο εμενα...Καλο βραδυ!!!
bartsa
Πηγασος-Αρης 67-73. καλες γιορτες με υγεια.
Negro8
QUOTE(ELEFSINA @ Dec 19 2009, 01:32 ) *
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΣΤΟΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΔΕΙΞΑΤΕ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ


Όντως μπράβο στη βουλιαγμένη..Εντάξει καλή ομάδα ο Ιάσονας αλλά μέχρι εκεί.Ίσως στο 2ο γύρο να αλλάξουν θέσεις,πράγμα που το βλέπω εφικτό.Είχα κάνει κάποια στιγμή μια συζήτηση με τον κόουτς του Ιάσονα και δεν περίμενε ούτε ο ίδιος να βρίσκονται εκεί που είναι.Τεσπα όλα καλά.Αποκαταστάθηκαν τα πράγματα
super_star
QUOTE(warrior_bsk @ Dec 19 2009, 01:38 ) *
Ο.Κ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 66-58

Το παιχνιδακι δεν πηγε και τοσο καλα για τον ΛΕΩΝ που νομιζε οτι θα εκανε περιπατο οπως δηλωναν κατα την διαρκεια του παιχνιδιου με θρασος οι παιχτες του!Καλοι παιχτες ολοι τους,αθλητικοι,μπασκετικοι αλλα λαθος τους να υποτιμουν ομαδες!Μηπως ηρθε η ωρα να κατεβειτε απο το καλαμι και να προσγειωθειται στην πραγματικοτητα;;;;Ενα δυνατο και ομορφο παιχνιδι με διαιτησια να γερνει λιγο προς ΛΕΩΝ μερια!Ο ΟΚΕ σαφως καλυτερος κερδισε δικαια με το playmaker του να κανει παρτυ μεσα στο γηπεδο!Το Νο7 του ΛΕΩΝ(καλος παιχτης δεν λεω)μαλλον θα πρεπει να κοψει λιγο το αντιαθλητικο του παιχνιδι για να μην τραυματισει κανενα!Αυτα απο εμενα...Καλο βραδυ!!!



Ανυπαρκτοι ψευτες μπροστα μας,το παιζατε γατουλες.Αν τα φαουλ επρεπε να ναι 100-20 ηταν 40-20.

Δεν παιξαμε μπασκετ σημερα,αλλα οχι να λετε οτι σας λεγαμε στο παιχνιδι οτι θα σας κερδισουμε και σας ειχαμε ευκολα.

Μεχρι την στιγμη που ο προπονητης μας μιλησε για το χαλασμενο 24αρι και πηρε τεχνικη,που αντεδρασε υπερβολικα,αλλα για το ρολοι χωρισ να πει κατι,βλεπατε την πλατη μας.

4παιχτες μας εφυγαν με χτυπηματα.Ειστε πολυ καλη ομαδα,μαγκια σας που κερδισατε,μαγκια σας που μας κανατε να ξεχασουμε τι ομαδα ειμαστε,αλλα οχι να λετε ανοησιες για τα παιδια που επαιξαν,δινοντας ολοι το αιμα τους στο γηπεδο,και τα χερια σε εσας το τελος.

Για την διαιτησια ας βγει να μιλησει το 4 της ομαδας σας,που συμφωνησε σε ολα μαζι μου στο τελος του αγωνα.

Να συμπληρωσω,οτι αν το ματς ηταν 50-50,παλι μπορει να χαναμε.Αλλα οχι επειδη ησαστε καλυτεροι ομαδα,αλλα γιατι ειχαμε,2/16 τριποντα,γιατι ειχαμε 5/16βολες,γιατι ειμαστε μαγκες,αναγνωριζουμε τα λαθη μας,εστω και με την διαιτησια κατα,το παλεψαμε και δεν μας ξεφυγατε,και επειδη οταν θα μας ξαναδειτε,για αυτο το γυναικειο θρασος που δειξατε θα ρθετε αντιμετωποι,με τον Λεοντα που λυγισε τοσες καλες ομαδες,και χαζευατε απο την προθερμανση,μεχρι να μπουμε στο πουλμαν που καναμε ολοι μαζι με εσας πλακα.

Ελπιζω το 4 της ομαδας σας,που μου φανηκε λογικος,μαζι με οσους ειδαν το παιχνιδι να συμφωνησουν μαζι μου,η αν οχι,να θεσουν τα οσα επιχειρηματα τους στο τραπεζι και εγω πρωτος να τα αποδεχτω.

Καλη συνεχεια,καλες γιορτες(κι ας ξαναγραψω)και συντομα ολοι στις θεσεις μας!!!
ELEFSINA
OKE-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ=66 - 58(ΔΩΣΑΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΔΙΝΑΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΛΕΩΝ) smiley.gif smiley.gif smiley.gif

μπηκαμε δυνατα στο ματς κ τους βαλαμε πισω στο σκορ.στην αρχη ειμασταν συνεχεια μπροστα αλλα καποια κακα τελειωματα μασ σε ευκολα λει-απ,καποιες λαθος επιλογες μας και καποια λαθη της διαιτησιας κραταγανε τον ΛΕΩΝ κοντα στο σκορ.η ψαλιδα ανοιξε με την εναρξη του 3ου δεκαλεπτου οταν το σκορ πηγε στο 48-38,αλλα και παλι μειωσαν.Προς το τελος.....αυξησαμε κ παλι τη διαφορα με 2 διαδοχικα τριποντα και κλειδωσαμε το ματς. συγχαρητηρια στην ομαδα μου.τωρα εχουμε ενα δυσκολο ματς μεσα στη γλυφαδα μετα τις γιορτες,ελπιζω να τα καταφερουμε κ κει.


Nα σημειωσω οτι σημερα η διαιτησια ηταν πολυ κακη με τα φαουλ να τελειωνουν καπου στα 35 δικα μας εναντι 15-20 του Λεων.

Καλες γιορτες με υγεια κ ευτυχια
dallas
QUOTE(super_star @ Dec 18 2009, 19:37 ) *
ΠΑιζε 40 λεπτα ζωνη και πες οτι εχεις καλη ομαδα.

Οσο για το οτι ριχνω την ομαδα μου επειδη λεω οτι παιρνετε σφυριγματα και οτι σχολιαζω καθε μυρωδια στην κατηγορια,τι να σου πω?

Οσοι τα διαβαζουν καταλαβαινουν...

Η ομαδα του Μοσχατου δεν εχει αναγκη να γραφει κανεις για να την ανεβασει η να την κατεβασει επιπεδα.

Και συμπληρωνοντας,δεν παραδεχτηκε κανεις οτι η διαιτησια στο μεταξυ μας ηταν καλη.Που την βρηκατε αυτην την πιπιλα?

Δεν βρισκω λογο να ασχοληθω αλλο με διαιτησια αφου εχει στρωσει οποτε μας βρισκει και μας σφυριζει 50-50.
Θα τα πουμε στο Μοσχατο και βλεπουμε για μεταξυ μας.Περισυ τα ιδια ειχαμε.Ολη τη χρονια εισασταν η καλυτερη ομαδα και μεσα στο Μοσχατο δεν ξερατε που πατουσατε.
Και ολο εκεινο αποτελεσμα μιας καλης διαιτησιας.

Τελος παντων...

Καλα ματσακια και ελπιζω συντομα να ερθετε αντιμετωποι με την ψυχρη αληθεια,για να δειτε πως ειναι να σου κλεβουν τον ιδρωτα καποιοι που δεν το αξιζουν...

πρωτον να σου διευκρινισω οτι δεν ειμαι παιχτης του ιασονα ουτε καν της εσκανα πλεον ετσι εχω ολο τον χρονο να βελπω παιχνιδια που παιζουν φιλοι μου....δευτερον μαλλον δεν εισαι καλα ενημερωμενος δες προηγουμενα Post και θα δεις οτι συμπαιχτης το 4 αν δεν κανω λαθος που γραφει με το ονομα don το παραδεχτηκε εκτος αν για σενα δεν μετραει η γνωμη του οποτε παω πασο....ενημερωθηκα οτι χασατε σημερα....μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο αλλα μαλλον εβαλε την διαιτησια ο ιασονας για να χασετε ...σκεψου και αυτη την εκδοχη........καλες γιορτες συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες για την μεχρι τωρα τους πορεια........και οσο για τα περσινα που λες δεν γνωριζε τι εγινε δεν παρακολουθουσα την κατηγορια το μονο που ξερω οτι ο ιασονας ανεβηκε πρωταθλητης και καλυτερα και για σενα να μην κοιτας τοσο πισω.....
ELEFSINA
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 01:48 ) *
Ανυπαρκτοι ψευτες μπροστα μας,το παιζατε γατουλες.Αν τα φαουλ επρεπε να ναι 100-20 ηταν 40-20.

Δεν παιξαμε μπασκετ σημερα,αλλα οχι να λετε οτι σας λεγαμε στο παιχνιδι οτι θα σας κερδισουμε και σας ειχαμε ευκολα.

Μεχρι την στιγμη που ο προπονητης μας μιλησε για το χαλασμενο 24αρι και πηρε τεχνικη,που αντεδρασε υπερβολικα,αλλα για το ρολοι χωρισ να πει κατι,βλεπατε την πλατη μας.

4παιχτες μας εφυγαν με χτυπηματα.Ειστε πολυ καλη ομαδα,μαγκια σας που κερδισατε,μαγκια σας που μας κανατε να ξεχασουμε τι ομαδα ειμαστε,αλλα οχι να λετε ανοησιες για τα παιδια που επαιξαν,δινοντας ολοι το αιμα τους στο γηπεδο,και τα χερια σε εσας το τελος.

Για την διαιτησια ας βγει να μιλησει το 4 της ομαδας σας,που συμφωνησε σε ολα μαζι μου στο τελος του αγωνα.

Να συμπληρωσω,οτι αν το ματς ηταν 50-50,παλι μπορει να χαναμε.Αλλα οχι επειδη ησαστε καλυτεροι ομαδα,αλλα γιατι ειχαμε,2/16 τριποντα,γιατι ειχαμε 5/16βολες,γιατι ειμαστε μαγκες,αναγνωριζουμε τα λαθη μας,εστω και με την διαιτησια κατα,το παλεψαμε και δεν μας ξεφυγατε,και επειδη οταν θα μας ξαναδειτε,για αυτο το γυναικειο θρασος που δειξατε θα ρθετε αντιμετωποι,με τον Λεοντα που λυγισε τοσες καλες ομαδες,και χαζευατε απο την προθερμανση,μεχρι να μπουμε στο πουλμαν που καναμε ολοι μαζι με εσας πλακα.

Ελπιζω το 4 της ομαδας σας,που μου φανηκε λογικος,μαζι με οσους ειδαν το παιχνιδι να συμφωνησουν μαζι μου,η αν οχι,να θεσουν τα οσα επιχειρηματα τους στο τραπεζι και εγω πρωτος να τα αποδεχτω.

Καλη συνεχεια,καλες γιορτες(κι ας ξαναγραψω)και συντομα ολοι στις θεσεις μας!!!



καλε μου φιλε σουπερ σταρ.

1)η διαιτησια εγερνε προς εσας...και αυτο φαινεται απτα φαουλ 35-15,πολλα βηματα που εκανε το 4 σας δεν δοθηκαν,οι διαιτητες σας εδιναν συνεχεια την κατοχη σε αμφιλεγομενες φασεις και τελος δεν τιμωρηθηκαν ποτε καποιοι παικτες σας απτο αδιαθλητικο παιχνιδι που εκαναν.

2)πραγματικα δεν σας περιμεναμε τοσο κακους(απορω πως νικησατε τη βουλιαγμενη????),ισως δεν σας βγηκε το παιχνιδι,αλλα επιμενω πωσ η διαφορα μπορουσε να τα πολυ μεγαλυτερη(χασαμε πολλα ευκολα καλαθια κ πολλες βολες)

3)την τεχνικη σας την εφαγε ο προπονητης σας οταν ελεγε για τα βηματα και αν θυμασε μιλαγε υπερβολικα δυνατα στο διαιτητη για πανω απο ενα-δυο λεπτα.οσο για το ρολοι,ειχε κολλησει στην επιθεση σας κ κανατε μεγαλυτερη επιθεση απο 24δευτερα και μολις την κανατε κ χασατε το σουτ τοτε ειπε γ τ χρονομετρο.

4)Φιλαρακο καθε χρονο τα ιδια με σας....γτ τρωτε σκαλωμα με την ομαδα μας????παραδεχτειτε απλα οτι χασατε με τη διαιτησια να γερνει προς εσας...και πιστεψε με σε κανενα σημειο του αγωνα δεν φανηκε οτι μπορουσατε να κερδισετε αυτο το ματς

Επισης στο καλες γιορτες και τα λεμε στο δευτερο γυρο...ΣΜΟΥΤΣ
jna23
QUOTE(super_star @ Dec 18 2009, 14:46 ) *
Οπως και να χει σημερα ειναι καλη μερα για ανακαταταξεις...


Δεν εχεις παραπονο οτι ειπες εγινε
LOWBAPER
Πρωτιστως, θελω να δωσω συγχαρητηρια στα παιδια του Λεοντα για τον καλο αγωνα που εγινε. Ιδιαιτερα στον Σωτηρακη που τους κραταγε στον αγωνα και στον Σονιδη. Πιστευω οτι δεν χασανε οι ιδιοι το παιχνιδι αλλα η τεχνικη τους ηγεσια και τους το ανελυσα face to face icon_drunk.gif

Οι διαιτητες ηταν κακιστοι και για τις 2 ομαδες και τα σφυρηγματα θεωρω οτι ηταν μοιρασμενα στα 2 ημιχρονα. Αλλοπροσαλα σφυρηγματα, τεχνικες ποινες και στις 2 ομαδες για αχαρακτηριστους λογους συνεθεσαν την εικονα του παιχνιδιου.

Τα συζητησαμε με τα παιδια μετα το παιχνιδι και συμφωνησαμε ολοι πιστευω εκτος ενα-δυο παιχτων που εχουν διαφορετικη αποψη,αλλα δημοκρατια εχουμε... 69.gif

Απο οσους εκπροσωπουνε στο forum τον Ο.Κ.Ε ενεργα μελη και παιχτες της ομαδας ειναι ο airmav , jumaru και ο υποφαινομενος. Οι υπολοιποι ειναι φιλαθλοι, παλιοι παιχτες , υποστηρικτες της ομαδας η πολλες φορες κακοπροαιρετοι με ψευτικα nicknames.

Χαρηκα πραγματικα που ξαναειδα τα παιδια του Λεοντα μετα απο 2 χρονια και τους ευχηθηκα καλη ανοδο γιατι πιστευω οτι μπορουνε να την πετυχουν. Καλες γιορτες σε ολους και FREEDOM TO SWTHRAKIS13 77.gif icon_wave.gif
dallas
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 01:13 ) *
Βουλιαγμένη - Ιάσονας 81-60 (26-34).

βρεθηκα στο παιχνιδι μεχρι ενα σημειο καπου στο τριτο δεκαλεπτο ηταν πραγματικο ντερμπι ενα ωραιο παιχνιδι με την βουλιαγμενη να δειχνει πολυ καλα διαβασμενη με υπομονη και συγκεντρωση......ο ιασονας εχασε την ψυχραιμια του και με καποιες τεχνικες ποινες που δεχτηκε εχασε και τον ελεγχο του αγωνα δεν μπηκαν και τα σουτ που επιχειρησε καποια απο αυτα τραβηγμενα και ετσι ηρθε φυσιολογικα ηρθε η ηττα.......για την διατησια θα πω μονο 2 πραγματα επειδη αναφερθηκε οτι αλλαξε ξαφνικα το διαιτητικο διδυμο ακομα δεν εχουν ενημερωσει οι υπευθυνοι της βουλιαγμενης ποιοι ηταν να πανε και ποιοι πηγαν εγω ειδα σιγουρα την βαρουχα που σφυριζε την δευτερα με τον μαγγωνακη βαρη-ρεντη(ημουν εκει και το ειδα το παιχνιδι) και ο αλλος διαιτητης μαλλον ηταν απο την εσκα(τα συμπερασματα δικα σας.....καλη ομαδα η βουλιαγμενη σιγουρα οχι ανικητη το 9 ηταν πολυ καλος εβαλε 4-5 τριποντα ο μαγγωνακης ηταν σχετικα καλος και πραγματικα κυριος στο γηπεδο ουτε γκρινιαξε ουτε εδωσε αφορμη....η μονη παραφωνια ηταν το νουμερο 7 ο αλλος διατητης-παιχτης ο οποιος αν και ηταν πολυ καλος εκανε μεγαλη προσπαθεια να διακωμοδησει το αθλημα επιδιωκοντας να παρει σφυριγματα που δεν δινουν ουτε στα παιδικα......απο τον ιασονα το πρωτο ημιχρονο ηταν πολυ καλος μετα δεν ξερω τι εγινε αλλαξανε τα δεδομενα..μπραβο και στις 2 ομαδες που σιγουρα αξιζουν την βαθμολογικη θεση στην οποια βρισκονται............καλες γιορτες σε ολους με υγεια..........Υ.Γ. περιμενω το βιντεο παρολο που ειδα τον αγωνα απο κοντα......χα
milf_hunter#7
Ρε παιδια ελεος βαρεθηκαμε να διαβαζουμε τα ιδια και τα ιδια.....
μας εχετε κουρασει οι ομαδες που ειναι καλες θα φανουν μετα τα χριστουγεννα οπως καθε χρονια.....
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 72 - 47
πολυ καλο μπασκετ.....
jna23
QUOTE(milf_hunter#7 @ Dec 19 2009, 02:19 ) *
οι ομαδες που ειναι καλες θα φανουν μετα τα χριστουγεννα οπως καθε χρονια.....


Με αντιγραφείς το είπα 1 η 2 σελιδες πριν smile.gif.


Άντε και για το διπλό τώρα ώστε να καλύψετε την βλακεία του -1 βαθμού σας.



QUOTE(dallas @ Dec 19 2009, 02:12 ) *
Υ.Γ. περιμενω το βιντεο παρολο που ειδα τον αγωνα απο κοντα......χα 


Περιμενω διευθυνση και στο στέλνω . Καλες γιορτες να έχεις
milf_hunter#7
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 02:29 ) *
Με αντιγραφείς το είπα 1 η 2 σελιδες πριν smile.gif.


Άντε και για το διπλό τώρα ώστε να καλύψετε την βλακεία του -1 βαθμού σας.





Περιμενω διευθυνση και στο στέλνω . Καλες γιορτες να έχεις

Δεν το ειδα φιλε μου....
τωρα ναι παμε να δουμε τι θα γινει....εχουμε χριστουγεννα ομως πρωτα.....
μελομακαρονα,κουραμπιεδες και δεν συμμαζευεται....!!!!!!!
super_star
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 02:05 ) *
Δεν εχεις παραπονο οτι ειπες εγινε


Γλυκε μου φιλε.τα χρονια παιρνουν και δεν γυριζουν πισω...Μεινε στο παρελθον και σταματα να προσπαθεις να γινεις εξυπνος...


Οσο για τα υπολοιπα,το 4 του Οκε ηταν πιο κοντα απ'ολους τους υπολοιπους...

Και με τα περισοτερα με βρισκουν συμφωνο.

Καλος παιχτης,καλος χαρακτηρας...χαιρεις της εκτιμησης μου...
Οι υπολοιποι γατουλες...

Καλη συνεχεια
tsili
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 03:15 ) *
Γλυκε μου φιλε.τα χρονια παιρνουν και δεν γυριζουν πισω...Μεινε στο παρελθον και σταματα να προσπαθεις να γινεις εξυπνος...


1) Τα χρόνια είναι δύσκολο να παίρνουν, μόνο να περνούν μπορούν. Ας γράφουμε και τίποτα σωστά, να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε....

2) Ο φίλος και αρχηγός δεν κάνει καμιά προσπάθεια να γίνει έξυπνος, αυτό ή το 'χεις ή δεν το 'χεις... Και πρέπει να σε ενημερώσω ότι εκτός από έξυπνος είναι και πάλι 2 νίκες μπροστά σου...

3) Στα του παιχνιδιού, μπράβο στην ομάδα μου που κατάφερε και πήρε το παιχνίδι. Ήμασταν όντως διαβασμένοι και πάνω απ'ολα πειθαρχημένοι. Παρά την πολύ καλή αντιμετώπιση του Μαγγωνάκη απο τους παίκτες του Ιάσωνα( κυρίως στο 1ο ημίχρονο), βρήκαμε λύσεις επιθετικά. Και όταν έσφιξαν οι ... στην άμυνα πήραμε κεφάλι στο σκορ.

4) Προς αυτούς που υποστηρίζουν ότι η Βουλιαγμένη είναι ομάδα του ενός παίκτη, σήμερα φάνηκε ότι δεν μας έχουν διαβάσει καλά. Έχοντας στο ρόστερ μας τον πιο αποτελεσματικό παίκτη της κατηγορίας, είναι τουλάχιστον ηλίθιο να μην τον εκμεταλλευτούμε. Μαζί του όμως παίζουν και αρκετοί εξίσου ικανοί να στηρίξουν το σκοράρισμα της ομάδας.

5) Τη νίκη σήμερα την έδωσε η άμυνα. Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν λίγο ή πολύ στο σημερινό αποτέλεσμα.

Συγγνώμη αν σας κούρασα, καλές γιορτές σε όλους, με υγεία, μακριά από τραυματισμούς και τα λέμε πάλι από Γενάρη!
jumaru
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 05:15 ) *
Γλυκε μου φιλε.τα χρονια παιρνουν και δεν γυριζουν πισω...Μεινε στο παρελθον και σταματα να προσπαθεις να γινεις εξυπνος...


Οσο για τα υπολοιπα,το 4 του Οκε ηταν πιο κοντα απ'ολους τους υπολοιπους...

Και με τα περισοτερα με βρισκουν συμφωνο.

Καλος παιχτης,καλος χαρακτηρας...χαιρεις της εκτιμησης μου...
Οι υπολοιποι γατουλες...

Καλη συνεχεια



Τελικα jna ειχες δικιο!!!!!! Τα παιδια του Λεωντα οντως παντα εχουν κατι να πουν και να προκαλεσουν με ποικιλους τροπους!!! Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι χτες το βραδυ μετα το παιχνιδι κοιμηθηκα σα ΓΑΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕΙ ΕΝΑ ΛΕΩΝΤΑ!!!!! (Ηπια πολλες σοδες να χωνεψω αλλα τελικα κοιμηθηκα)
Don
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 05:15 ) *
Γλυκε μου φιλε.τα χρονια παιρνουν και δεν γυριζουν πισω...Μεινε στο παρελθον και σταματα να προσπαθεις να γινεις εξυπνος...


Οσο για τα υπολοιπα,το 4 του Οκε ηταν πιο κοντα απ'ολους τους υπολοιπους...

Και με τα περισοτερα με βρισκουν συμφωνο.

Καλος παιχτης,καλος χαρακτηρας...χαιρεις της εκτιμησης μου...
Οι υπολοιποι γατουλες...

Καλη συνεχεια

Καλημέρα και από εμένα σε όλους τους συναθλητές μου και συνχαρητηρια στην ομαδατου ΟΚΕ για την νικη της απέναντι στο φάντασμα του Λεωντα.Ναι κύριοι έτσι ακριβώς ο Λεωντας δεν πήγε ποτέ στην Ελευσινα και ξέρετε γιατί;Γιατί πήγαμε με πούλμαν!!!Έπρεπε να πάμε με το καλάμι μας που αφήσαμε στην Μιαουλη 60!!! Τι περίεργο σας φενεται;Που μιλάω έτσι;Μήπως τελικά όταν κάνουμε μια ήττα θα πρέπει να κρίνουμε πρώτα τους εαυτούς μας και μετά όλα τα αλλά;Φώναζα 2 ολόκληρες εβδομάδες τώρα ότι οι γιορτές δεν ήρθαν ακόμα!Δεν το πληρώσαμε με τον Πηγασο αλλά κάθε μέρα δεν είναι του Αγ. Γιαννιου έτσι δεν λένε;
Κρίμα ναι κρίμα μια ομάδα με τόσος πάθος και ταλέντο να επιλέγει παιχνίδια για να το δείχνει.Χθες μπήκαμε με ένα μπλαζε υφακι και μας ξύπνησε ο κ. Γαρδελης ο οποίος εχθές ήταν κακιστος!!! Δεν θα πεσω στην παγίδα του διαλόγου με παίχτες του ΟΚΕ ποιος αδικήθηκε πιο πολύ,επίσης θα ήθελα να πω στο φίλο του ΟΚΕ ότι και παραβάση να έκανα μου σφυριχθηκε κανονικά και το ξύλο που έφαγα με τα παρασιμα που μου αφήσατε,μελανιες πρόβλημα στην μέση περίπου 10 μέρες εκτός,δεν μου δωθηκε σχεδόν τίποτα η κάνω λάθος;Λέει ένας φίλος για τα φάουλ οτι ήταν τα δίπλα υπέρ του Λεωντα. Τα τριπλά έπρεπε να ήταν φίλε μου και απλά πες τα φάουλ τα δικά μας πιοι τα είχαν χρεωθεί. Όπως είπα και παραπάνω η μπλαζε άμυνα μας δεν μας έδεινε και πολλά περιθώρια να κάνουμε και φάουλ.
Με στεναχωρεί που βγαίνουν παίχτες και λένε για πλασματικό σκορ. Γιατί;Σου έδωσε κανείς το δικαίωμα από το φάντασμα του Λεωντα φίλε μου να πεις αυτή την κουβέντα;Είσαι μπασκετικος βλέπεις ένα παιχνίδι να είναι συνέχεια στους 8, μέχρι τους 12 πόντους μια φορά πήγε εκεί η διάφορα όπως και μια φορά περάσαμε με 2 μπροστά,να λες ότι το σκορ είναι πλασματικό;Συγνώμη τότε φίλε μου αλλά το άθλημα δεν το μοιρηζεις!!!
Τελειωνοντας θα δώσω πάλι συνχαρητηρια στην ομάδα του ΟΚΕ που μας προσγείωσε και έτσι ίσως να προλάβουμε το τρένο της ανόδου και να στείλω στον κ. Γαρδελη το πόσο λυπαμε που και αυτός είχε φύγει νωρίτερα για διακοπές και δεν ήταν στο γήπεδο χθες.
Δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανένα συναθλητη μου αλλά έτσι είναι τα πράγματα για εχθές.
Απο το κρεβάτι του πόνου Καλές γιορτές σε όλους
Νο4 Λεων Μοσχατου
ELEFSINA
QUOTE(jumaru @ Dec 19 2009, 10:34 ) *
Τελικα jna ειχες δικιο!!!!!! Τα παιδια του Λεωντα οντως παντα εχουν κατι να πουν και να προκαλεσουν με ποικιλους τροπους!!! Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι χτες το βραδυ μετα το παιχνιδι κοιμηθηκα σα ΓΑΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕΙ ΕΝΑ ΛΕΩΝΤΑ!!!!! (Ηπια πολλες σοδες να χωνεψω αλλα τελικα κοιμηθηκα)



αχαχαχαχαχα! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

τωρα τελειωσε αυτο το ματς γιορτες κ παμε γλυφαδα

QUOTE(Don @ Dec 19 2009, 11:19 ) *
Καλημέρα και από εμένα σε όλους τους συναθλητές μου και συνχαρητηρια στην ομαδατου ΟΚΕ για την νικη της απέναντι στο φάντασμα του Λεωντα.Ναι κύριοι έτσι ακριβώς ο Λεωντας δεν πήγε ποτέ στην Ελευσινα και ξέρετε γιατί;Γιατί πήγαμε με πούλμαν!!!Έπρεπε να πάμε με το καλάμι μας που αφήσαμε στην Μιαουλη 60!!! Τι περίεργο σας φενεται;Που μιλάω έτσι;Μήπως τελικά όταν κάνουμε μια ήττα θα πρέπει να κρίνουμε πρώτα τους εαυτούς μας και μετά όλα τα αλλά;Φώναζα 2 ολόκληρες εβδομάδες τώρα ότι οι γιορτές δεν ήρθαν ακόμα!Δεν το πληρώσαμε με τον Πηγασο αλλά κάθε μέρα δεν είναι του Αγ. Γιαννιου έτσι δεν λένε;
Κρίμα ναι κρίμα μια ομάδα με τόσος πάθος και ταλέντο να επιλέγει παιχνίδια για να το δείχνει.Χθες μπήκαμε με ένα μπλαζε υφακι και μας ξύπνησε ο κ. Γαρδελης ο οποίος εχθές ήταν κακιστος!!! Δεν θα πεσω στην παγίδα του διαλόγου με παίχτες του ΟΚΕ ποιος αδικήθηκε πιο πολύ,επίσης θα ήθελα να πω στο φίλο του ΟΚΕ ότι και παραβάση να έκανα μου σφυριχθηκε κανονικά και το ξύλο που έφαγα με τα παρασιμα που μου αφήσατε,μελανιες πρόβλημα στην μέση περίπου 10 μέρες εκτός,δεν μου δωθηκε σχεδόν τίποτα η κάνω λάθος;Λέει ένας φίλος για τα φάουλ οτι ήταν τα δίπλα υπέρ του Λεωντα. Τα τριπλά έπρεπε να ήταν φίλε μου και απλά πες τα φάουλ τα δικά μας πιοι τα είχαν χρεωθεί. Όπως είπα και παραπάνω η μπλαζε άμυνα μας δεν μας έδεινε και πολλά περιθώρια να κάνουμε και φάουλ.
Με στεναχωρεί που βγαίνουν παίχτες και λένε για πλασματικό σκορ. Γιατί;Σου έδωσε κανείς το δικαίωμα από το φάντασμα του Λεωντα φίλε μου να πεις αυτή την κουβέντα;Είσαι μπασκετικος βλέπεις ένα παιχνίδι να είναι συνέχεια στους 8, μέχρι τους 12 πόντους μια φορά πήγε εκεί η διάφορα όπως και μια φορά περάσαμε με 2 μπροστά,να λες ότι το σκορ είναι πλασματικό;Συγνώμη τότε φίλε μου αλλά το άθλημα δεν το μοιρηζεις!!!
Τελειωνοντας θα δώσω πάλι συνχαρητηρια στην ομάδα του ΟΚΕ που μας προσγείωσε και έτσι ίσως να προλάβουμε το τρένο της ανόδου και να στείλω στον κ. Γαρδελη το πόσο λυπαμε που και αυτός είχε φύγει νωρίτερα για διακοπές και δεν ήταν στο γήπεδο χθες.
Δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανένα συναθλητη μου αλλά έτσι είναι τα πράγματα για εχθές.
Απο το κρεβάτι του πόνου Καλές γιορτές σε όλους
Νο4 Λεων Μοσχατου



καλα αναρωση φιλε μας Νο4 αλλα θα θελα να ξαναπω για την αποψη μου οτι το σκορ θα μπορουσε να χε παρει μεγαλυτερεσ διαστασεις.ειπα οτι καποιες λαθος επιλογες μας καποια κακα τελειωματα μας σε ευκολα καλαθια(χασαμε περιπου 15-20 λει-απ ολομοναχοι κατω απτο καλαθι) και καποια φαλττσοσφυριγματα δεν αφησαν την ψαλιδα να ανοιξει
Marina
Καλημέρα σε όλους.

Δυστυχώς μια έκτακτη υποχρέωση με ανάγκασε να φύγω κάποια λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα.

Δεν υπάρχει λόγος να βγαίνουν κακίες. Όλοι χαίρονται όταν νικούν μια καλή ομάδα. Η μπλαζέ άμυνα όπως σωστά είπε και ο Don έδωσε τον αγώνα στον ΟΚΕ. Το έχουμε αυτό το συνήθειο. Όπως έχω πει και παλαιότερα καλύτερα να μην σταμάταγε το πρωτάθλημα τις γιορτές...

Μην δυναμιτίζετε το κλίμα. Δεν υπάρχει λόγος. Με τον κ. Λιβάνιο του ΟΚΕ έχω άριστες σχέσεις, τα είπαμε και πριν τον αγώνα. Γνώρισα και τον γραμματέα της ομάδας, απίστευτος άνθρωπος.

Το σημαντικό είναι πως 2 ομάδες που πρωτογνωρίστηκαν στην Δ ΕΣΚΑΝΑ, ξανασυναντήθηκαν μετά από 2 χρόνια, μια κατηγορία πάνω. Πετύχαμε και οι δύο τον στόχο μας.

Καλή συνέχεια σε όλους και μακρυά από τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες...
giorgos14
QUOTE(bartsa @ Dec 19 2009, 00:39 ) *
Πηγασος-Αρης 67-73. καλες γιορτες με υγεια.


Η κατρακυλα συνεχιζεται...Σε λιγο θα πεσουμε κατω απο τη ζωνη του υποβιβασμου..Κριμα...Ποιος ξερει λεπτομερειες για το παιχνιδι?
impo
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ-ΚΑΣΤΕΛΑ 61-53...

οχι κ παρα πολυ καλο ματς...αλλα το πηραμε...ειμασταν μπροστα σε ολη σχεδον την διαρκεια του αγωνα ειδικα στο δευτερο ημιχρονο...ειχε φτασει η διαφορα κ στο +12...56-44 αν δεν κανω λαθος...κριμα στην φαση που εγινε προς το τελος που πηγε να σηκωσει το παιχνιδι στον αερα...αλλα ολα καλα!!!ευτυχως...καλες γιορτες σε ολους κ καλη συνεχεια να εχουν ολες οι ομαδες...καλα κλεισαμε την χρονια ελπιζω να την ανοιξουμε κ καλα...
super_star
QUOTE(tsili @ Dec 19 2009, 05:43 ) *
1) Τα χρόνια είναι δύσκολο να παίρνουν, μόνο να περνούν μπορούν. Ας γράφουμε και τίποτα σωστά, να καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε....

2) Ο φίλος και αρχηγός δεν κάνει καμιά προσπάθεια να γίνει έξυπνος, αυτό ή το 'χεις ή δεν το 'χεις... Και πρέπει να σε ενημερώσω ότι εκτός από έξυπνος είναι και πάλι 2 νίκες μπροστά σου...

3) Στα του παιχνιδιού, μπράβο στην ομάδα μου που κατάφερε και πήρε το παιχνίδι. Ήμασταν όντως διαβασμένοι και πάνω απ'ολα πειθαρχημένοι. Παρά την πολύ καλή αντιμετώπιση του Μαγγωνάκη απο τους παίκτες του Ιάσωνα( κυρίως στο 1ο ημίχρονο), βρήκαμε λύσεις επιθετικά. Και όταν έσφιξαν οι ... στην άμυνα πήραμε κεφάλι στο σκορ.

4) Προς αυτούς που υποστηρίζουν ότι η Βουλιαγμένη είναι ομάδα του ενός παίκτη, σήμερα φάνηκε ότι δεν μας έχουν διαβάσει καλά. Έχοντας στο ρόστερ μας τον πιο αποτελεσματικό παίκτη της κατηγορίας, είναι τουλάχιστον ηλίθιο να μην τον εκμεταλλευτούμε. Μαζί του όμως παίζουν και αρκετοί εξίσου ικανοί να στηρίξουν το σκοράρισμα της ομάδας.

5) Τη νίκη σήμερα την έδωσε η άμυνα. Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν λίγο ή πολύ στο σημερινό αποτέλεσμα.

Συγγνώμη αν σας κούρασα, καλές γιορτές σε όλους, με υγεία, μακριά από τραυματισμούς και τα λέμε πάλι από Γενάρη!


Καλη η προσπαθεια σου να με διορθωσεις αλλα τον συγκεκριμενο με αυτα που λεει τον παιρνουν,δεν τα παιρνα...Χαιρομαι που εκανες μια προσπαθεια να διορθωσεις μονο τα ορθογραφικα μου...




QUOTE(ELEFSINA @ Dec 19 2009, 01:48 ) *
OKE-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ=66 - 58(ΔΩΣΑΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΔΙΝΑΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΛΕΩΝ) smiley.gif smiley.gif smiley.gif

μπηκαμε δυνατα στο ματς κ τους βαλαμε πισω στο σκορ.στην αρχη ειμασταν συνεχεια μπροστα αλλα καποια κακα τελειωματα μασ σε ευκολα λει-απ,καποιες λαθος επιλογες μας και καποια λαθη της διαιτησιας κραταγανε τον ΛΕΩΝ κοντα στο σκορ.η ψαλιδα ανοιξε με την εναρξη του 3ου δεκαλεπτου οταν το σκορ πηγε στο 48-38,αλλα και παλι μειωσαν.Προς το τελος.....αυξησαμε κ παλι τη διαφορα με 2 διαδοχικα τριποντα και κλειδωσαμε το ματς. συγχαρητηρια στην ομαδα μου.τωρα εχουμε ενα δυσκολο ματς μεσα στη γλυφαδα μετα τις γιορτες,ελπιζω να τα καταφερουμε κ κει.


Nα σημειωσω οτι σημερα η διαιτησια ηταν πολυ κακη με τα φαουλ να τελειωνουν καπου στα 35 δικα μας εναντι 15-20 του Λεων.

Καλες γιορτες με υγεια κ ευτυχια



Εδω περα τζουμαρου με το να γραφει ο φιλος σου λες και ηταν σε αλλο παιχνιδι δεν σε πειραξε?Δεν ητν προκληση?
Μεχρι το 17 δεν ξερετε που πατουσατε.Για την αδικη τεχνικη δεν ειπε τιποτα,για την 40λεπτη,αστοχια μας απο παντου,δεν ειπε κανεις τιποτα.Το οτι δεν μπηκαμε δυνατα στο παιχνιδι οπως λες,σε περιπτωση που ισχυε,ηταν προβλημα δικο μας.Οχι λογος για να μας θεωρησεις εσυ μπλαζε.Και για τα οσα λεει ο φιλος ΔΟΝ,θα του πω οτι του ειπα και στο πουλμαν.Με μια προπονηση μετρια σκισαμε τον πηγασο,με τρεις προπονησεις που φτυσαμε αιμα αλλα ειχαμε χαβαλε(αλλιως δεν θα αντεχε κανεις),χασαμε απο τον ΟΚΕ.Αρα τα οσα λες για αραλικη και μπλαζε σου ξαναλεω οτι δεν στεκουν.

Τωρα μπορειτε να συνεχισετε να χαιρεστε.Και οσο για εσενα παλι ρε τζουμαρου,απ'οτι ειδα ξεχασες να φας τα ''καρυδια'' του λιονταριου και την ''ουρα''

Απλα να σ'ενημερωσω οτι ειναι σκληρα και θα πονεσουν τα νυχακια σου...κακια γατουλα.
jna23
QUOTE(Don @ Dec 19 2009, 11:19 ) *
Καλημέρα και από εμένα σε όλους τους συναθλητές μου και συνχαρητηρια στην ομαδατου ΟΚΕ για την νικη της απέναντι στο φάντασμα του Λεωντα.Ναι κύριοι έτσι ακριβώς ο Λεωντας δεν πήγε ποτέ στην Ελευσινα και ξέρετε γιατί;Γιατί πήγαμε με πούλμαν!!!Έπρεπε να πάμε με το καλάμι μας που αφήσαμε στην Μιαουλη 60!!! Τι περίεργο σας φενεται;Που μιλάω έτσι;Μήπως τελικά όταν κάνουμε μια ήττα θα πρέπει να κρίνουμε πρώτα τους εαυτούς μας και μετά όλα τα αλλά;Φώναζα 2 ολόκληρες εβδομάδες τώρα ότι οι γιορτές δεν ήρθαν ακόμα!Δεν το πληρώσαμε με τον Πηγασο αλλά κάθε μέρα δεν είναι του Αγ. Γιαννιου έτσι δεν λένε;
Κρίμα ναι κρίμα μια ομάδα με τόσος πάθος και ταλέντο να επιλέγει παιχνίδια για να το δείχνει.Χθες μπήκαμε με ένα μπλαζε υφακι και μας ξύπνησε ο κ. Γαρδελης ο οποίος εχθές ήταν κακιστος!!! Δεν θα πεσω στην παγίδα του διαλόγου με παίχτες του ΟΚΕ ποιος αδικήθηκε πιο πολύ,επίσης θα ήθελα να πω στο φίλο του ΟΚΕ ότι και παραβάση να έκανα μου σφυριχθηκε κανονικά και το ξύλο που έφαγα με τα παρασιμα που μου αφήσατε,μελανιες πρόβλημα στην μέση περίπου 10 μέρες εκτός,δεν μου δωθηκε σχεδόν τίποτα η κάνω λάθος;Λέει ένας φίλος για τα φάουλ οτι ήταν τα δίπλα υπέρ του Λεωντα. Τα τριπλά έπρεπε να ήταν φίλε μου και απλά πες τα φάουλ τα δικά μας πιοι τα είχαν χρεωθεί. Όπως είπα και παραπάνω η μπλαζε άμυνα μας δεν μας έδεινε και πολλά περιθώρια να κάνουμε και φάουλ.
Με στεναχωρεί που βγαίνουν παίχτες και λένε για πλασματικό σκορ. Γιατί;Σου έδωσε κανείς το δικαίωμα από το φάντασμα του Λεωντα φίλε μου να πεις αυτή την κουβέντα;Είσαι μπασκετικος βλέπεις ένα παιχνίδι να είναι συνέχεια στους 8, μέχρι τους 12 πόντους μια φορά πήγε εκεί η διάφορα όπως και μια φορά περάσαμε με 2 μπροστά,να λες ότι το σκορ είναι πλασματικό;Συγνώμη τότε φίλε μου αλλά το άθλημα δεν το μοιρηζεις!!!
Τελειωνοντας θα δώσω πάλι συνχαρητηρια στην ομάδα του ΟΚΕ που μας προσγείωσε και έτσι ίσως να προλάβουμε το τρένο της ανόδου και να στείλω στον κ. Γαρδελη το πόσο λυπαμε που και αυτός είχε φύγει νωρίτερα για διακοπές και δεν ήταν στο γήπεδο χθες.
Δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανένα συναθλητη μου αλλά έτσι είναι τα πράγματα για εχθές.
Απο το κρεβάτι του πόνου Καλές γιορτές σε όλους
Νο4 Λεων Μοσχατου

Απλα respect 


Τελικα δεν ειχα αδικο στην κρίση μου για εσένα. Καλες γιορτες να έχεις όσο για την μέση ομοιοπαθείς και εγώ smile.gif

jna23
QUOTE(tsili @ Dec 19 2009, 05:43 ) *
4) Προς αυτούς που υποστηρίζουν ότι η Βουλιαγμένη είναι ομάδα του ενός παίκτη, σήμερα φάνηκε ότι δεν μας έχουν διαβάσει καλά. Έχοντας στο ρόστερ μας τον πιο αποτελεσματικό παίκτη της κατηγορίας, είναι τουλάχιστον ηλίθιο να μην τον εκμεταλλευτούμε. Μαζί του όμως παίζουν και αρκετοί εξίσου ικανοί να στηρίξουν το σκοράρισμα της ομάδας.

Η ομάδα του Μαγγωνακη (ενός παίκτη ) είχε στην επίθεση χτές :
Μαγγωνάκης με αμφίεση ίδιου 25 (3) , Μαγγωνάκης με αμφίεση Κάρδαρη 19 (1), Μαγγωνάκης με αμφίεση Παγώνη 15 (4), Μαγγωνάκης με αμφίεση Βουρβούλια 17, Μαγγωνάκης με αμφίεση Μπεττα 3 και Μαγγωνάκης με αμφίεση Τσιλιβακου 2.

Καλύτερος στην φοβερή με πάθος μας άμυνα πάλι ο Μαγγωνάκης που ντύθηκε εκτός απο τον ευατό του και Μπέττας (το παιδι επιτέλους έπαιξε όπως ξερει) και Κάρδαρης (αχχχχχχ Τάσο μου) και Βουρβούλιας (τι παιχνιδαρα έκανες χτες μπρε) και Παγώνης (επιτέλουυςςς) και Τσιλιβάκος (ουαουυυυυ), και έβαλε και την δικιά μου (ασχολίαστος ).

MVP του αγώνα ο μοναδικός και μόνο καουμπόης της άχρηστης Βουλιαγμένης ο Κύριος  Μαγγωνάκης.

Ειχατε τελικά όλοι δίκιο. Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΈΝΗ ΕΊΝΑΙ ΟΜΆΔΑ ΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΠΑΙΚΤΗ και δεν της αξίζει να είναι πρώτη.

Υ.Γ. Οποιαδήποτε ομοιότης με ονόματα είναι καθαρά τυχαία smile.gif

Ήταν ένα παραμύθι του Αη Βασίλη για χαρούμενες γιορτές.
Εύχομαι καλά Χριστούγεννα με υγεία σε όλους μπασκετικούς και μή
tsili82
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 15:24 ) *
Καλη η προσπαθεια σου να με διορθωσεις αλλα τον συγκεκριμενο με αυτα που λεει τον παιρνουν,δεν τα παιρνα...Χαιρομαι που εκανες μια προσπαθεια να διορθωσεις μονο τα ορθογραφικα μου...







Εδω περα τζουμαρου με το να γραφει ο φιλος σου λες και ηταν σε αλλο παιχνιδι δεν σε πειραξε?Δεν ητν προκληση?
Μεχρι το 17 δεν ξερετε που πατουσατε.Για την αδικη τεχνικη δεν ειπε τιποτα,για την 40λεπτη,αστοχια μας απο παντου,δεν ειπε κανεις τιποτα.Το οτι δεν μπηκαμε δυνατα στο παιχνιδι οπως λες,σε περιπτωση που ισχυε,ηταν προβλημα δικο μας.Οχι λογος για να μας θεωρησεις εσυ μπλαζε.Και για τα οσα λεει ο φιλος ΔΟΝ,θα του πω οτι του ειπα και στο πουλμαν.Με μια προπονηση μετρια σκισαμε τον πηγασο,με τρεις προπονησεις που φτυσαμε αιμα αλλα ειχαμε χαβαλε(αλλιως δεν θα αντεχε κανεις),χασαμε απο τον ΟΚΕ.Αρα τα οσα λες για αραλικη και μπλαζε σου ξαναλεω οτι δεν στεκουν.

Τωρα μπορειτε να συνεχισετε να χαιρεστε.Και οσο για εσενα παλι ρε τζουμαρου,απ'οτι ειδα ξεχασες να φας τα ''καρυδια'' του λιονταριου και την ''ουρα''

Απλα να σ'ενημερωσω οτι ειναι σκληρα και θα πονεσουν τα νυχακια σου...κακια γατουλα.

Ρε φιλαρακι 2-3 επισημανσεις!
1ον.Σε ποια κατηγορια νομιζεις οτι παιζεις?Εισαι στην Γ'ΕΣΚΑΝΑ και εδω και 4-5 χρονια οσα ηταν ο Ποτοσογλου στην Ελευθερια ειστε σωματιο που οτι πεταει η Ελευθερια-απο παιχτες- πατε και το παιρνεται!Να δω τωρα που δεν θα εχετε καποιον να σας ταιζει παιχτες τι θα κανετε?Αν λεω ψεματα πες μου στη 12αδα σου ποσοι παιχτες της Ελευθεριας ειναι!Αντι λοιπον να ειστε σεμνοι και ταπεινοι μιλας για τα σκληρα και μεγαλα καρυδια του Λεοντα!Σιγα ρε μεγαλε, δηλαδη αν φτασεις καποτε Γ' Εθνικη τι θα γινει?Τι θα λες?Θα παρκαρετε στο παρκινγκ διπλα τα καρυδια της ομαδας για να μπορειτε να μπειτε στο γηπεδο??
2ον.Επειδη το γηπεδο ειναι μικρογραφια της ζωης, καλο ειναι να σεβεσαι τοσο τους μεγαλυτερους σου οσο και τους παλιοτερους!Επειδη λοιπον η ομαδα σου,αλλα και εσυ μαλλον, ειστε νεοι στην κατηγορια μην βγαζεις πολυ γλωσσα!Οχι τπτ αλλο αλλα να ξερεις οτι παντα ο παλιος ειναι αλλιως, και αν προκαλεσεις πολυ θα βρεθεις ξαπλα χωρις να το καταλαβεις...Κι αν νομιζεις οτι σε κοροιδευω μαθε οτι ειμαι μεγαλος παθων απο τον 'παπου' που κοροιδευεις...
3ον.Οι καλες-οχι μεγαλες, γιατι σ'αυτες της κατηγοριες δεν υπαρχουν μεγαλες- ομαδες φαινονται μετα τα χριστουγεννα!Η γνωμη μου ειναι οτι εχετε τυχη, μονο και μονο επειδη ξερω τι παιζει στο Μοσχατο και ξερω οτι θα δουλεψετε στη διακοπη!!!Αν ειχατε και καλυτερο προπονητη θα σας εδινα μεγαλυτερη τυχη!!
tsili
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 14:01 ) *
Η ομάδα του Μαγγωνακη (ενός παίκτη ) είχε στην επίθεση χτές :
Μαγγωνάκης με αμφίεση ίδιου 25 (3) , Μαγγωνάκης με αμφίεση Κάρδαρη 19 (1), Μαγγωνάκης με αμφίεση Παγώνη 15 (4), Μαγγωνάκης με αμφίεση Βουρβούλια 17, Μαγγωνάκης με αμφίεση Μπεττα 3 και Μαγγωνάκης με αμφίεση Τσιλιβακου 2.

Καλύτερος στην φοβερή με πάθος μας άμυνα πάλι ο 

Μαγγωνάκης που ντύθηκε Μπέττας (το παιδι επιτέλους έπαιξε όπως ξερει), Κάρδαρης (αχχχχχχ Τάσο μου) , Βουρβούλιας (τι παιχνιδαρα έκανες χτες μπρε), Παγώνης (επιτέλουυςςς), Τσιλιβάκος (ουαουυυυυ), και έβαλε και την δικιά μου (ασχολίαστος ).

MVP του αγώνα ο μοναδικός και μόνο καουμπόης Κύριος  Μαγγωνάκης.

Ειχατε τελικά όλοι δίκιο. Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΠΑΙΚΤΗ και δεν της αξίζει να είναι πρώτη.

Υ.Γ. Οποιαδήποτε ομοιότης με ονόματα είναι καθαρά τυχαία smile.gif



Προσκυνώ τον αρχηγό!!! Επίσης να μην ξεχάσουμε τον εκπληκτικό Μαγγωνάκη που ντύθηκε coach Αλεξόπουλος και καθοδήγησε με μαεστρία από τον πάγκο, όπως επίσης και το μαγευτικό Μαγγωνάκη που ντύθηκε Θωμάς και φρόντισε για τα νερά της ομάδας!
jna23
QUOTE(tsili @ Dec 19 2009, 16:11 ) *
Προσκυνώ τον αρχηγό!!! Επίσης να μην ξεχάσουμε τον εκπληκτικό Μαγγωνάκη που ντύθηκε coach Αλεξόπουλος και καθοδήγησε με μαεστρία από τον πάγκο, όπως επίσης και το μαγευτικό Μαγγωνάκη που ντύθηκε Θωμάς και φρόντισε για τα νερά της ομάδας!

Μου αρέσει όταν με συμπληρώνεις αλλα θα έπρεπε ετσι να αναφέρεις και τα άλλα παιδιά στον πάγκο Βαγγέλη, Άρη, Αποστόλη, Νίκο , Ιγνάτιο, Γιάννη, Θανάση. 

Επίσης να δώσω συγχαρητήρια στην ομάδα του Ιάσονα και τους παίκτες της καθώς δείξανε γιατί είναι στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Απλά πιστεύω χτες κέρδισε αυτός που το ήθελε περισσότερο.
jna23
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 05:15 ) *
Γλυκε μου φιλε.τα χρονια παιρνουν και δεν γυριζουν πισω...Μεινε στο παρελθον και σταματα να προσπαθεις να γινεις εξυπνος...


Αρχίζεις από τώρα τις γλύκες smile.gif είναι μακριά το παιχνίδι μας smile.gif


Δεν το παίζω έξυπνος άπλα δυσκολεύεσαι να καταλάβεις το χιούμορ μου.

Εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να σε βρει πιο ήρεμο πιο μυαλωμένο και όλους μας υγιείς 

super_star
QUOTE(jna23 @ Dec 19 2009, 15:43 ) *
Απλα respect 


Τελικα δεν ειχα αδικο στην κρίση μου για εσένα. Καλες γιορτες να έχεις όσο για την μέση ομοιοπαθείς και εγώ smile.gif



Γιατι ακους αυτα που σε βολευουν.Γι'αυτο εισαι συμφωνος...

Αντευχομαι για την υγεια και καθε χαρα σε εσενα την οικογενεια σου και σε ολους.

Μυαλο και τα λοιπα δεν θελω.Γεμισε το πορτ μπαγκαζ και δεν εχω που αλλου να βαλω...
milf_hunter#7
QUOTE(super_star @ Dec 19 2009, 18:59 ) *
Γιατι ακους αυτα που σε βολευουν.Γι'αυτο εισαι συμφωνος...

Αντευχομαι για την υγεια και καθε χαρα σε εσενα την οικογενεια σου και σε ολους.

Μυαλο και τα λοιπα δεν θελω.Γεμισε το πορτ μπαγκαζ και δεν εχω που αλλου να βαλω...

εχουμε φτασει στην 47 σελιδα και οι 40 λενε συνεχεια για τον Λεωντα ειτε αγωνιστικα ειτε ολες αυτες τις βλακειες....... Ε Λ Ε Ο Σ
Black_man
QUOTE(milf_hunter#7 @ Dec 19 2009, 19:34 ) *
εχουμε φτασει στην 47 σελιδα και οι 40 λενε συνεχεια για τον Λεωντα ειτε αγωνιστικα ειτε ολες αυτες τις βλακειες....... Ε Λ Ε Ο Σ

Πεσ'τα ρε αγόρι μου....Όντως έλεος ρε παιδιά....Καλές γιορτές σε όλους.
super_star
QUOTE(milf_hunter#7 @ Dec 19 2009, 19:34 ) *
εχουμε φτασει στην 47 σελιδα και οι 40 λενε συνεχεια για τον Λεωντα ειτε αγωνιστικα ειτε ολες αυτες τις βλακειες....... Ε Λ Ε Ο Σ


Μας εχουν φαει τα κυκλωματα ρε φιλε!

ΝΑ μην το πουμε δηλαδη?

Και στην τελικη εμεις κανουμε μια αναφορα.Μην το συνεχιζετε εσεις.Αλλα ετσι ειναι.Και η αρνητικη διαφημηση για την ομαδα μου,ειναι διαφημηση.Κι ας χανει.Δε βαριεσαι.Κερδιζει αλλου...χαχαχα
traxonas
Δυο λογια κι απο μενα για το παιχνιδι Ερμης - Τραχωνες 37 - 55,νομιζω.
Δεν διεκδικει δαφνες ποιοτητας το παιχνιδι, με τον Ερμη να παιζει ζωνη σ'ολο το πρωτο ημιχρονο, στην οποια βαλαμε
27 ποντους εναντι 11 της αντιπαλου. Στο δευτερο ημιχρονο πιο ανοιχτο παιχνιδι και απο τους δυο.
Δεν καταλαβα στα τελευταια 2 λεπτα , με το σκορ στο +20, το πολυ ξυλο στο πρες του Ερμη -ειδικα το 9-πανω στους παικτες μας, που φυγανε γεματοι μελανιες και διαστρεμματα.
Το σκληρο παιχνιδι ηταν και ο λογος που ο κοουτς δεν εβαλε τους μικρους μεσα στα τελευταια λεπτα, οπως μου ειπε
ο ιδιος οταν τον ρωτησα γιατι δεν τους χρησιμοποιησε.
Πολυ καλη εντυπωση χαρακτηρα μου εδωσε το 7 του Ερμη-μαλλον εισαι ο sdil7-, που σε ενα σκληρο φαουλ του 9 στον
Πριφτακη που εμεινε κατω σφαδαζοντας περιπου ενα λεπτο,ακουστηκε να του λεει ''πηγαινε δωστου το χερι ρε, χτυπησε
το παιδι''. Το 9 εφυγε και ο 7 πηγε κοντα στον πεσμενο και τον σηκωσε νομιζω. 41.gif Αυτο που λεμε ποιοτικη διαφορα.
Τελος παντων.
Καλες γιορτες και καλη επανοδο στο πρωταθλημα. bball.gif
Sir Jason
QUOTE(jna23 @ Dec 18 2009, 13:28 ) *
Μπα ANASTALTIKO HAF μάλλον έχει τις άκρες και στα εκτός καθώς σήμερα πριν τον αγώνα αλλάξανε οι διαιτητές και μπήκανε μάλλον αυτοί που θέλανε κάποιοι. Να δούμε τι θα δούνε τα μάτια μας καθώς τα αυτιά μας άκουσαν πολλά όλη την εβδομάδα που μας έκανα να αηδιάσουμε εντελώς. 

P.S. Το βίντεο θα παραδοθεί στον κομισάριο μετά το τέλος του αγώνα. Οκ παίδες 



Καλημέρα σε όλους,


και στον συμπαθέστατο κατά τα άλλα jna, επέπεσες σε σφάλμα και ενώ περίμενα να βγεις να το διορθώσεις δεν είδα κάποια τέτοια κίνηση.Εντάξει να πανηγυρίσεις την νίκη της ομάδας σου αλλά έχοντας κάνει τέτοιες δηλώσεις και έχοντας αφήσει τόσα υπονοούμενα με ντοκουμέντα κιόλας ,το πιο απλό πουείχες να κάνεις είναι να βγεις να τα διαψεύσεις.Οι διαιτητές του αγώνα δεν άλλαξαν, δεν έγινε η σφαγή της Βουλιαγμένης για την οποία ετοιμαζόσουν και αντίθετα υπήρξε μια διαιτησία ελαφρά προσκείμενη στηνομάδα σου.Μην παρεξηγηθώ σε καμιά περίπτωση δεν λέω ότι χάσαμε λόγω διαιτησίας ή κάτι τέτοιο χάσαμε καθαρά από τον εκνευρισμό μας και την αναρχία που επικράτησε στο δεύτερο ημίχρονο καθώς κ ότι απέναντι μας είχαμε μια καλή και δουλεμένη ομάδα.
Δεν νομίζω να διαφωνείς γι αυτό ούτε κ για το γεγονός ότι στο πρώτο ημιχρονο έγινε ε΄να παρα πολύ ωραιο παιχνίδι ντέρμπυ με τα όλα του.Τώρα στο δεύτερο τι έγινε και απο το +8 βρεθήκαμε κ πίσω μην τα ξαναλεμε.Νεύρα πολλα νεύρα!
Ο μοναδικός λόγος που έγραψα αυτο το ποστ είναι για να μην υπάρχουν στον αέρα υποψίες για περιέργες καταστάσεις σε βάρος της ομάδας μου μιας και απο οτι είδες κ εσυ δεν δημιουργήθηκε το παραμικρο, κύριοι ήρθαμε κύριοι φύγαμε.
Έχει πολύ δρόμο ακόμα το πρωτάθλημα τίποτα δεν έχει κριθεί αντιθέτως τώρα αρχίζουν όλα!Όποιος αξίζει κ έχει διάρκεια θα φανεί!

Όσο για το βίντεο του αγώνα στείλε μου το πρώτο ημίχρονο μόνο γιατι αν ξαναδω το δευτερο θα ηρεμησω μετά τα χριστούγεννα!

Καλές γιορτές με υγεία πανω απ όλα και μια καλή μπασκετική χρονιά χωρίς τραυματισμούς και παρατράγουδα!!!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.