Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
ELEFSINA
την καλυτερη εδρα απο πλευρας ατμοσφαιρας και συμπαραστασης κοσμου την εχουν οι τραχωνεσ και ο ιασωνασ....πολυ μεγαλα ματσ εγινα παντως χτεσ με τα περισσοτερα να κρινονται στον ποντο......
milf_hunter#6
πηγασος-σουρμενα 2 με 1 ποντο..... συγχαρητηρια σε ολους!!! παμε για το αναβληθεν με φοινικα τωρα,εχοντας περασει μια δυσκολη περιοδο.... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μην υπαρχουν σε ΟΛΑ τα γηπεδα γιατροι!!!!!
impo
QUOTE(Marina @ Dec 5 2009, 12:54 ) *
Ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα μας, που απέδειξε πως δίκαια βρίσκεται στις πρώτες θέσεις της Γ ΕΣΚΑΝΑ. Ο αγώνας κακός, με τα καλάθια να μην μπαίνουν εκατέρωθεν, αλλά στο τέλος τα λιοντάρια απέδειξαν πως έχουν ψυχή.

Συγχαρητήρια στην ομάδα του Φοίνικα για την πολύ καλή προσπάθεια που προηγούνταν και σε μεγάλο μέρος του αγώνα. Παίδες φιλική συμβουλή, αυτό που σας λείπει είναι η πίστη στη νίκη. Χάσατε επειδή δεν το πιστέψατε. Είστε από τις ομάδες που συμπαθώ πολύ. Πέρισυ ανεβήκαμε μαζί στον τελευταίο αγώνα και ελπίζω να καταφέρετε να μείνετε στην κατηγορία.

ΥΓ. Περίμενα να δω το γήπεδο το ανανεωμένο. Τέλειο το νέο παρκέ. Αν ήταν και ξύλινο καλά θα ταν. Άν δεν είχε και γραμμές σε παραμφερές χρώμα για να μην μπερδεύονται οι αθλητές επίσης καλύτερο. Δεν λέω για τις κερκίδες. Αυτές προφανώς είναι κειμήλιο... Μας δουλεύει ψιλό γαζί η πολιτεία και μετά περιμένει να της βγάζουμε και πρωταθλητές...

Καλή συνέχεια σε όλους...



απο το τπτ καλο ειναι κ αυτο...αν καθομασταν με το παλιο το παρκε (ο θεος να το κανει) θα ειχαμε παρα πολλους τραυματισμους...τωρα για τις γραμμες οντως σε μπερδευουν...σε μια φαση ειδικα που μπερδευτηκε ενας παιχτης σας...κ εγω μαρινα να σου πω οτι την συμπαθω την ομαδα σας κ για να μην κρυβομαι θελω να ανεβει στην β'εσκανα...κατα την γνωμη μου πιστευω οτι θα ανεβουν βουλιαγμενη,ιασωνας κ λεων...οχι ετσι οπως τους εγραψα η σειρα ειναι τυχαια...αλλα αν ανεβαινουν τρεις που νομιζω τρεις ανεβαινουν αυτες οι ομαδες πιστευω οτι θα ειναι...μακαρι να μην πεσουμε αν κ ειναι πολυ δυσκολο το εργο μας...δεν ειναι μονο αυτο το ματς που το χανουμε στο τελος αλλα τα περισσοτερα τελευταια...
traxonas
QUOTE(impo @ Dec 5 2009, 21:23 ) *
...κατα την γνωμη μου πιστευω οτι θα ανεβουν βουλιαγμενη,ιασωνας κ λεων...οχι ετσι οπως τους εγραψα η σειρα ειναι τυχαια...αλλα αν ανεβαινουν τρεις που νομιζω τρεις ανεβαινουν αυτες οι ομαδες πιστευω οτι θα ειναι..


Εγω παλι, πιστευω οτι, οπως και περισι, θα ανεβουν περισσοτερες απο τρεις. Σιγουρα θα υπαρξουν συγχωνευσεις
στις πανω κατηγοριες, ισως και αδυναμια καποιων ομαδων να κατεβασουν ανδρικη, αρα καλο ειναι να μην υπαρχει απογοητευση απο νωρις καθως σιγουρα υπαρχει ακομα στοχος ανοδου για περισσοτερες ομαδες. rolleyes.gif
Negro8
QUOTE(NEKROTHAFTHS7 @ Dec 5 2009, 11:53 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!
ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟ NEGRO8 ΟΤΙ Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ Η ΝΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ!!!ΡΕΝΤΕΒΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!


Ρε παιδια....ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ7 ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΑ10 ελεος...μην ψαχνετε να πιαστητε απο προγνωστικα που γινονται καθε παρασκευη.Το post που εκανα ηταν εκτιμηση μου και καθαρα γνωμη μου στο οτι δεν εχετε τη δυνατοτητα να χτυπησετε ακομα τουλαχιστον παιχνιδια με ομαδες των πρωτων θεσεων.Μαγκια σας που καταφερατε και κερδισατε την Καστελλα,αυτο δειχνει οτι δουλευετε.Απο εκει και περα ο καθενας να κοιταει την ομαδα του και μονο και στο πως θα βελτιωθει ατομικα.Ελπιζω να το εχετε καταλαβει αυτο.Δεν εχω διαθεση να ερθω σε αντιπαραθεση οπως κανουν πολλοι εδω μεσα...
ΤΕΛΟΣ.
foinikas27
τελικα αν και το παλεψαμε και μεις...Δεν τα καταφεραμε απεναντι στο λεων περισσοτερο απο δικα μας λαθη!'Εχοντας μια πρωτης αποψης απο ολες σχεδον τις ομαδες βλεπω τραχωνες,λεων μοσχατου,ιασωνας και ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ που παει για πρωτη θα παλεψουν για τις αλλες δυο πολυποθητες θεσεις ανοδου!Θα παρω πισω οσα ειχα πει για την νεα περαμο οτι ειναι πολυ καλη,γιατι τελικα αποδεικνυει πως παει απλως να σωθει και να δινει παιχνιδια στους μικρους οταν τα ματς εχουν κριθει!Μαλλον πολυ λαθος το σκεπτικο του κοουτς τους χωρις να θελω να κρινω την δουλεια του προς θεου!


ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ..!περιμενω αποψεις σας!
airmav
Μετριο ματς την παρασκευη στο κλειστο της Γουβας με την ομαδα μου να κερδιζει ευκολα. οι λογοι που οδηγησαν στην ευκολη επικρατηση ηταν 3:
1. οι απουσιες του αντιπαλου (αναφερθηκε σε προηγ. post),ο οποιος ηρθε με πολλους μικρους στη συνθεση του
2. η διαφορα δυναμικοτητας των 2 ομαδων
3. ο εκνευρισμος των φιλοξενουμενων που ηταν αποτελεσμα του διαμαρτυρομενου αντιπαλου κοουτς προς τους διαιτητες απο το ζεσταμα!!! ημαρτον. πολυ γκρινια κ μπασκετ μηδεν. οταν αποφασισε να ασχοληθει με την ομαδα του ηταν πλεον πολυ αργα, η διαφορα ειχε ξεφυγει.
στο β' ημιχρονο η ζωνη εδωσε καποιες λυσεις στον ερμη ,αφου η ομαδα μου κολλησε για λιγο και η διαφορα σταματησε τελικα στους 19 ποντους.
ο οκε εκανε ενα μετριο παιχνιδι με πολλα λαθη και κακες επιλογες στην επιθεση. δεν βρηκε ρυθμο σχεδον σε κανενα σημειο του αγωνα. σε αυτο συνεβαλλε το γεγονος των πολλων αλλαγων του κοουτς αλλα και στο οτι ο ρυθμος κοβοταν συνεχεια απο τα πολλα φαουλ και τις συνεχομενες διαμαρτυριες των αντιπαλων. στις προπονησεις γινεται καλη δουλεια κ πρεπει επιτελους να αρχισει η ομαδα να δειχνει καλο αγωνιστικο προσωπο....

Υ.Γ. δεν χρειαζεται να εισαι αντιαθλητικος για να παιζει δυναμικο μπασκετ ( για το Νο.7 του ερμη που θελω να πιστευω οτι ξεφυγε απο το κλιμα που ειχε δημιουργησει ο προπονητης του)

καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες...
leonkalf
Την Παρασκευή στο ματς Πήγασος-Σούρμενα είδα το καλύτερο παιχνίδι από όσα είχα δει ως τώρα στην κατηγορία. Παιχνίδι που όπως δείχνει και το σκορ, κράτησε ως το τέλος την αγωνία και ήταν και αρκετά καλό ποιοτικά.

Οι 2 ομάδες πήγαιναν χέρι χέρι στη μεγαλύτερη διάρκεια του ματς και βασίστηκαν πολύ στα σουτ 3π. Μεγάλη ευστοχία από Ιντζελέρ από πλευράς Πήγασου (7 τρίποντα και σύνολο 25π.), που παρόλο ότι ήταν αμφίβολος πήρε απόφαση και με δόση ρίσκου μπήκε στο ματς και έπαιξε και εκπληκτικά! και το #5, #6 από Σούρμενα που έβαλαν αρκετά και μάλιστα πολλές φορές μόλις έβαζε ο Ιντζελερ αντεπέδιδαν αμέσως (στο β' ημίχρονο αυτά).

Τα Σούρμενα καλή ομάδα, μου άρεσαν. Εκτός από την περιφέρεια που έβαζε, είχαν καλή συνεργασία οι 2 ψηλοί τους (#11,#12) και το #11 τα έβαλε σχεδόν όλα, πολύ εύστοχος από μέση και μακρινή απόσταση.Επίσης, ήταν και αρκετά παθιασμένοι με τον πάγκο να σηκώνεται όρθιος να πανηγυρίζει σε κάποιες περιπτώσεις.

Ο Πήγασος πλήρωσε την αμυντική του ολιγωρία. Έδωσε πολλά ελεύθερα σουτ, πολύ κακό close out από τους περιφερειακούς όταν έπαιζαν ζώνη, και αρκετά χαμένα αμυντικά rebounds.
3η εντός έδρας για τον Πήγασο (και 5η συνολικά), αρχίζει να χάνει έδαφος στη βαθμολογία κι αν δεν ανακάμψει σύντομα, μπορεί να μπλέξει σε περιπέτειες..

Στο τέλος, με 34'' για λήξη τα Σούρμενα εξάντλησαν αλλά έχασαν την επίθεση, ο Πήγασος πήρε το rebound στα 11''. Πρώτη πάσα στον playmaker (Κωνσταντόπουλος), κατέβασε τη μπάλα, έκανε drive από το κέντρο μέσα στη ρακέτα όπου και έπεσε σε 2-3 παίκτες και έδωσε πάσα στα δεξιά του στον Ταρανά αλλά το σουτ (με τη λήξη, από τα 3-4 μέτρα) ήταν άστοχο.




ΣΗΜΕΡΑ:

Κλ. Ελληνικού Β΄ 21.30 Σούρμενα – Φοίνικας Αγ. Σοφ.
ELEFSINA
QUOTE(airmav @ Dec 7 2009, 12:02 ) *
Μετριο ματς την παρασκευη στο κλειστο της Γουβας με την ομαδα μου να κερδιζει ευκολα. οι λογοι που οδηγησαν στην ευκολη επικρατηση ηταν 3:
1. οι απουσιες του αντιπαλου (αναφερθηκε σε προηγ. post),ο οποιος ηρθε με πολλους μικρους στη συνθεση του
2. η διαφορα δυναμικοτητας των 2 ομαδων
3. ο εκνευρισμος των φιλοξενουμενων που ηταν αποτελεσμα του διαμαρτυρομενου αντιπαλου κοουτς προς τους διαιτητες απο το ζεσταμα!!! ημαρτον. πολυ γκρινια κ μπασκετ μηδεν. οταν αποφασισε να ασχοληθει με την ομαδα του ηταν πλεον πολυ αργα, η διαφορα ειχε ξεφυγει.
στο β' ημιχρονο η ζωνη εδωσε καποιες λυσεις στον ερμη ,αφου η ομαδα μου κολλησε για λιγο και η διαφορα σταματησε τελικα στους 19 ποντους.
ο οκε εκανε ενα μετριο παιχνιδι με πολλα λαθη και κακες επιλογες στην επιθεση. δεν βρηκε ρυθμο σχεδον σε κανενα σημειο του αγωνα. σε αυτο συνεβαλλε το γεγονος των πολλων αλλαγων του κοουτς αλλα και στο οτι ο ρυθμος κοβοταν συνεχεια απο τα πολλα φαουλ και τις συνεχομενες διαμαρτυριες των αντιπαλων. στις προπονησεις γινεται καλη δουλεια κ πρεπει επιτελους να αρχισει η ομαδα να δειχνει καλο αγωνιστικο προσωπο....

Υ.Γ. δεν χρειαζεται να εισαι αντιαθλητικος για να παιζει δυναμικο μπασκετ ( για το Νο.7 του ερμη που θελω να πιστευω οτι ξεφυγε απο το κλιμα που ειχε δημιουργησει ο προπονητης του)

καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες...



ησουν απολυτος αρχηγε μπραβο...!
milf_hunter#6
σουρμενα-φοινικας 1......παμε για το επομενο με οκε!!!!
super_star
Διαβασα τις αναλυσεις των συμπαιχτων μου στο σαιτ του λεων και διαπιστωσα οτι εχει πολυ ωραια παιχνιδια την παρασκευη,με διαφορετικες προβλεψεις απ'οτι βλεπω και παιχνιδια που μπορουν να αλλξουν τα στανταρ της κατηγοριας...


Καλα παιχνιδια για ολους
impo
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 70-64 ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΠΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΛΕΟΝ...
sdil
QUOTE(Negro8 @ Dec 6 2009, 00:17 ) *
Ρε παιδια....ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ7 ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΑ10 ελεος...μην ψαχνετε να πιαστητε απο προγνωστικα που γινονται καθε παρασκευη.Το post που εκανα ηταν εκτιμηση μου και καθαρα γνωμη μου στο οτι δεν εχετε τη δυνατοτητα να χτυπησετε ακομα τουλαχιστον παιχνιδια με ομαδες των πρωτων θεσεων.Μαγκια σας που καταφερατε και κερδισατε την Καστελλα,αυτο δειχνει οτι δουλευετε.Απο εκει και περα ο καθενας να κοιταει την ομαδα του και μονο και στο πως θα βελτιωθει ατομικα.Ελπιζω να το εχετε καταλαβει αυτο.Δεν εχω διαθεση να ερθω σε αντιπαραθεση οπως κανουν πολλοι εδω μεσα...
ΤΕΛΟΣ.

Λοιπόν μετά από τις πρώτες 9 αγωνιστικές... έχουμε το θλιβερο 1-8... Δύσκολα θα ανέβουμε φέτος... Αλλά μη μας ξεγράφετε... Φιλιά σε όλους...

smiley.gif
super_star
QUOTE(sdil @ Dec 9 2009, 21:10 ) *
Λοιπόν μετά από τις πρώτες 9 αγωνιστικές... έχουμε το θλιβερο 1-8... Δύσκολα θα ανέβουμε φέτος... Αλλά μη μας ξεγράφετε... Φιλιά σε όλους...

smiley.gif



Εγω φιλε σας γουσταρω πολυ ασχημα.Καποιους απο σας.Μακαρι και να ανεβετε smile.gif
ELEFSINA
Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 2(θα την κανει την εκπληξη)
Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE (no comments)
Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ 2(δαγκωτω)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. 2(αμφιροπο ματς αλλα ο φοινικας θα βρει τον τροπο)
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1(2η ηττα γ τν ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ προβλεπω)
Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. 1(πρεπει να κερδισει κ θα κερδισει)
Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1(αμφιροπο ματς κ αυτο αλλα η Νεα Περαμος πρεπει να επιστρεψει στις νικες)
jna23
Να κάνω μια ερώτηση τώρα εγώ σε αυτούς που πιστεύουνε ότι θα χάσουμε.
Τόσο καλή είναι η Καστέλα  σαν ομάδα ή τόσο κακοί θα είμαστε εμείς.
Δεν την έχω δει και δεν ξέρω άλλα όλοι λένε ότι θα χάσουμε και έχω αρχίσει να ανησυχώ.smile.gif  
Εγώ πάντως εύχομαι να γινει ενα καλο παιχνίδι σε ένα πολύ κακό γηπεδο
foinikas27
Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 1( δεν θα την κανει την εκπληξη ο πηγασος ακομη!)
Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE 1 ( αν τα σουρμενα χασουν τοτε το οκε κηνυγαει ανοδο)
Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ 2( αλλα πολυ δυσκολα)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. 2(αμφιροπο ματς αλλα ο φοινικας θα βρει τον τροπο)συμφωνω
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2 ( πανευκολα κι με +15)
Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. 1(πρεπει να κερδισει κ θα κερδισει)Εαν χασει η ηλεκτρουπολη κινδυνευει μετα μεχρι και να πεσει εχοντας ολα τα ντερμπυ εκτος στον αλλον γυρο!
Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1(με ζωνη ο ερμης δεν θα καταφερει τιποτα απεναντι στον πολυ καλο τους ασσο, στον καλο τους δυαρι και στο 3αρι τους!)ειναι η τελευταια φορα που ψηφιζω νεα περαμο!Εαν παιξει παλι με το εφηβικο της τοτε ντροπη τους!!!!!
super_star
QUOTE(jna23 @ Dec 10 2009, 12:03 ) *
Να κάνω μια ερώτηση τώρα εγώ σε αυτούς που πιστεύουνε ότι θα χάσουμε.
Τόσο καλή είναι η Καστέλα  σαν ομάδα ή τόσο κακοί θα είμαστε εμείς.
Δεν την έχω δει και δεν ξέρω άλλα όλοι λένε ότι θα χάσουμε και έχω αρχίσει να ανησυχώ.smile.gif  
Εγώ πάντως εύχομαι να γινει ενα καλο παιχνίδι σε ένα πολύ κακό γηπεδο


Τοσοσ κακοι ειστε εσεις.
tsili
QUOTE(super_star @ Dec 10 2009, 13:11 ) *
Τοσοσ κακοι ειστε εσεις.



Τελικά δεν είσαι απλά super star, είσαι μια υπερπαραγωγή μόνος σου! Για να σε βοηθήσω και εγώ να διαφημίσεις το site που τόσο σε καίει, παραθέτω από εκεί το παρακάτω:

Βαθμολογια σε δεκα αγωνιστικες

1 – Βουλιαγμένη 9-1 19
2 – Ιάσωνας Νικ. 8-2 18
3 – Τράχωνες 7-3 17
----------------------------------------------------
4 – Λέων Μοσχ. 7-3 17
5 - ΟΚΕ 6-4 16
6 - Σούρμενα 5-4 15*
7 – Καστέλλα 5-5 15
8 – Πήγασος 5-5 15
9 – Ηλεκτρούπολη 5-5 15
10 – Ν. Πέραμος 4-6 14
-----------------------------------------------------
11 - ¨Αρης Γλυφ. 3-7 13
12 - Ερμής Αργ. 2-8 12
13 – Φοίνικας Αγ. Σοφ. 2-7 12
14 - Ερμής Πειρ. 1-9 11


[color=#408000]*Τα Σούρμενα έχουν -1 βαθμό


Δεν ξέρω αν παρακολουθείς τις εξελίξεις, αλλά είσαι ακόμα 2 βαθμούς πίσω.
Δεν καταλαβαίνω γιατί προκαλείς συνεχώς εδώ μέσα. Όσο και αν το θες αυτή τη στιγμη οι 3 ήττες σου μέχρι τώρα δεν θα λιγοστέψουν. Η μαγκιά φαίνεται μέσα στο γήπεδο, όχι πίσω από ένα pc. Κοίτα τη δουλίτσα σου, μείνε μεταξύ πάγκου και εξέδρας( δικές σου κουβέντες) και άσε την κάθε ομάδα να μιλήσει μέσα στο γήπεδο.

Καλή αγωνιστική σε όλους!!
Don
QUOTE(jna23 @ Dec 10 2009, 12:03 ) *
Να κάνω μια ερώτηση τώρα εγώ σε αυτούς που πιστεύουνε ότι θα χάσουμε.
Τόσο καλή είναι η Καστέλα  σαν ομάδα ή τόσο κακοί θα είμαστε εμείς.
Δεν την έχω δει και δεν ξέρω άλλα όλοι λένε ότι θα χάσουμε και έχω αρχίσει να ανησυχώ.smile.gif  
Εγώ πάντως εύχομαι να γινει ενα καλο παιχνίδι σε ένα πολύ κακό γηπεδο

Φίλε μου jna και αρχηγε της Βουλιαγμενης το γήπεδο δεν είναι κακό είναι καλό αλλά βαρύ. Τώρα η ομάδα της Καστελας είναι μια πολύ καλή ομάδα με σύνολο που αυτό το χρωστάνε στον προπονητή τους.Οποίος την υποτίμηση θα το πληρώσει,είμαστε παθών.Ελπίζω να γίνει μια καλή αγωνιστική γιατί το πνεύμα των Χριστουγεννων μας έχουν επιρεασει όλους και έχουμε αφήσει τους εαυτούς απροπονητους!!!
Καλη αγωνιστική σε όλους.
Νο4 Λεων Μοσχατου
super_star
QUOTE (tsili @ Dec 10 2009, 15:29 ) *
Τελικά δεν είσαι απλά super star, είσαι μια υπερπαραγωγή μόνος σου! Για να σε βοηθήσω και εγώ να διαφημίσεις το site που τόσο σε καίει, παραθέτω από εκεί το παρακάτω:

Βαθμολογια σε δεκα αγωνιστικες

1 – Βουλιαγμένη 9-1 19
2 – Ιάσωνας Νικ. 8-2 18
3 – Τράχωνες 7-3 17
----------------------------------------------------
4 – Λέων Μοσχ. 7-3 17
5 - ΟΚΕ 6-4 16
6 - Σούρμενα 5-4 15*
7 – Καστέλλα 5-5 15
8 – Πήγασος 5-5 15
9 – Ηλεκτρούπολη 5-5 15
10 – Ν. Πέραμος 4-6 14
-----------------------------------------------------
11 - ¨Αρης Γλυφ. 3-7 13
12 - Ερμής Αργ. 2-8 12
13 – Φοίνικας Αγ. Σοφ. 2-7 12
14 - Ερμής Πειρ. 1-9 11


[color=#408000]*Τα Σούρμενα έχουν -1 βαθμό


Δεν ξέρω αν παρακολουθείς τις εξελίξεις, αλλά είσαι ακόμα 2 βαθμούς πίσω.
Δεν καταλαβαίνω γιατί προκαλείς συνεχώς εδώ μέσα. Όσο και αν το θες αυτή τη στιγμη οι 3 ήττες σου μέχρι τώρα δεν θα λιγοστέψουν. Η μαγκιά φαίνεται μέσα στο γήπεδο, όχι πίσω από ένα pc. Κοίτα τη δουλίτσα σου, μείνε μεταξύ πάγκου και εξέδρας( δικές σου κουβέντες) και άσε την κάθε ομάδα να μιλήσει μέσα στο γήπεδο.

Καλή αγωνιστική σε όλους!!



Ωστε σας ποναει ακομα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????
χο χο χο
jna23
QUOTE(Don @ Dec 10 2009, 15:30 ) *
Φίλε μου jna και αρχηγε της Βουλιαγμενης το γήπεδο δεν είναι κακό είναι καλό αλλά βαρύ. Τώρα η ομάδα της Καστελας είναι μια πολύ καλή ομάδα με σύνολο που αυτό το χρωστάνε στον προπονητή τους.Οποίος την υποτίμηση θα το πληρώσει,είμαστε παθών.Ελπίζω να γίνει μια καλή αγωνιστική γιατί το πνεύμα των Χριστουγεννων μας έχουν επιρεασει όλους και έχουμε αφήσει τους εαυτούς απροπονητους!!!
Καλη αγωνιστική σε όλους.
Νο4 Λεων Μοσχατου

 Ναι το ξερω και οπως σου εχω πει κάθε παιχνίδι το προσέχουμε ξεχωριστά και δεν υποτιμούμε κανένα. Εμεις πάντως αυτην την εβδομάδα ειμαστε εντελως μα εντελώς απροπόνητοι smile.gif ας όψεται ο δικός μας προπονητής. (Μονο τα βουνά δεν πήραμε)

QUOTE(super_star @ Dec 10 2009, 15:11 ) *
Τοσοσ κακοι ειστε εσεις.


Έχεις την ευγενή καλοσύνη (ικανοτητα) να μου το αναλύσεις τεχνικά.

QUOTE(super_star @ Dec 10 2009, 17:31 ) *
Ωστε σας ποναει ακομα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????
χο χο χο


Αρχίζεις και δεν καταλαβαίνεις ούτε τον ευκολονόητο Τσιλι


impo
μπορει να μου πει καποιος που ακριβως ειναι το γηπεδο του αρη γλυφαδας?
bartsa
QUOTE(impo @ Dec 11 2009, 07:39 ) *
μπορει να μου πει καποιος που ακριβως ειναι το γηπεδο του αρη γλυφαδας?

Απο παραλιακη μπες Μεταξα και αφου περασεις ολα τα εμπορικα μαγαζια μολις βρεις τη Φοιβης στριψε αριστερα και εφτασες. Απο Βουλιαγμενης ρωτα που ειναι ο Αγιος Νικολαος επι της λεωφορου στριψε δεξια και περιπου στο ενα χιλιομετρο αριστερα. στο τελος του δρομου ειναι το γηπεδο.
foinikas27
κανα προγνωστικο για αποψεεε?????????ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!!!!
Sir Jason
Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ (1) μέτριες ομάδες κ οι δύο,ίσως αν ο πήγασος δεν είχε τόσες απουσίες να διεκδικούσε κάτι καλύτερο

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE (1) δουλεμένη ομάδα τα Σούρμενα και λόγω γηπέδου(δύσκολο γήπεδο για τους φιλοξενούμενους) αλλά κ μετριων εμφανίσεων του οκε εκτός

Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ (2) μόνο ο πιτσιρίκος του Ερμή δεν μπορεί να κερδίσει ένα καλό σύνολο,όπως αυτό των Τραχώνων

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. (1) τίποτα το ιδιαίτερο και από τους δύο, ίσως ο φοίνικας πιο μπασκετική ομάδα αλλά λόγω έδρας κ τρόπου παιχνιδιού του αρη εντός(δυνατή άμυνα ως και ξύλο) βλέπω 1

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (2) η Καστέλλα έχει συνηθίσει να κάνει εκπλήξεις, αλλά αυτη τη φορά δεν το βλέπω

Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. (1) ο Ιάσονας έχει χάσει ήδη μια φορά από την Ηλεκτρούπολη στο κυπελλο, αν δεν κάνει τα ιδια λάθη, ο άσσος θα έρθει φυσιολογικά

Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Χ) εδώ δεν έχει αποτέλεσμα, παίζει ο κουτσός με τον ανάπηρο, όποιος ξεπεράσει τους 30 πόντους θα κερδίσει


Καλή επιτυχία σε όλους!!!χωρίς τραυματισμούς!!!
NEKROTHAFTHS7
QUOTE(Sir Jason @ Dec 11 2009, 15:07 ) *
Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ (1) μέτριες ομάδες κ οι δύο,ίσως αν ο πήγασος δεν είχε τόσες απουσίες να διεκδικούσε κάτι καλύτερο

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE (1) δουλεμένη ομάδα τα Σούρμενα και λόγω γηπέδου(δύσκολο γήπεδο για τους φιλοξενούμενους) αλλά κ μετριων εμφανίσεων του οκε εκτός

Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ (2) μόνο ο πιτσιρίκος του Ερμή δεν μπορεί να κερδίσει ένα καλό σύνολο,όπως αυτό των Τραχώνων

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. (1) τίποτα το ιδιαίτερο και από τους δύο, ίσως ο φοίνικας πιο μπασκετική ομάδα αλλά λόγω έδρας κ τρόπου παιχνιδιού του αρη εντός(δυνατή άμυνα ως και ξύλο) βλέπω 1

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (2) η Καστέλλα έχει συνηθίσει να κάνει εκπλήξεις, αλλά αυτη τη φορά δεν το βλέπω

Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. (1) ο Ιάσονας έχει χάσει ήδη μια φορά από την Ηλεκτρούπολη στο κυπελλο, αν δεν κάνει τα ιδια λάθη, ο άσσος θα έρθει φυσιολογικά

Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Χ) εδώ δεν έχει αποτέλεσμα, παίζει ο κουτσός με τον ανάπηρο, όποιος ξεπεράσει τους 30 πόντους θα κερδίσει


Καλή επιτυχία σε όλους!!!χωρίς τραυματισμούς!!!


Θα απαντησω στο sir jason οτι απλα για να μας κερδισετε στην εδρα μας, χρειαστικε να παιξετε ζωνη για 37 λεπτα και βεβαια καποια ιδιαιτερα σφηρυγματα απο το κοντο και την ασχημη!!!Τους χαρακτιρισμους κρατα τους για σενα!!!
Καλη αγωνιστικη!!!
ELEFSINA
QUOTE(Sir Jason @ Dec 11 2009, 15:07 ) *
Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE (1) δουλεμένη ομάδα τα Σούρμενα και λόγω γηπέδου(δύσκολο γήπεδο για τους φιλοξενούμενους) αλλά κ μετριων εμφανίσεων του οκε εκτός



δεν νομιζω πως το ΟΚΕ φετος παει ασχημα εκτος εδρας.εχουμε κερδισει εκτος τον Φοινικα,την Ηλεκτρουπολη(δυσκολες εδρες) κ εχουμε χασει απο Ιασωνα για +8 με τη διαιτησια να μας παιζει 90-10(αφου μετα το ματς ακομα κ του Ιασωνα ανθρωποι τ παραδεχτηκαν οτι τους πηγε η διαιτησια) και στους Τραχωνες για +10.Οποτε δν μπορει να μας κρινεις μετριους.οσο γ τ ματς ειναι πολυ δυσκολο....πολυ δυνατη εδρα τα Σουρμενα
mwrhomada
QUOTE(Sir Jason @ Dec 11 2009, 16:07 ) *
Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Χ) εδώ δεν έχει αποτέλεσμα, παίζει ο κουτσός με τον ανάπηρο, όποιος ξεπεράσει τους 30 πόντους θα κερδίσει



XAXAXA!! Καλό!!! Είσαι κ πλακατζής,παναθεμά σε...
super_star
QUOTE(Sir Jason @ Dec 11 2009, 15:07 ) *
Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ (1) μέτριες ομάδες κ οι δύο,ίσως αν ο πήγασος δεν είχε τόσες απουσίες να διεκδικούσε κάτι καλύτερο

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE (1) δουλεμένη ομάδα τα Σούρμενα και λόγω γηπέδου(δύσκολο γήπεδο για τους φιλοξενούμενους) αλλά κ μετριων εμφανίσεων του οκε εκτός

Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ (2) μόνο ο πιτσιρίκος του Ερμή δεν μπορεί να κερδίσει ένα καλό σύνολο,όπως αυτό των Τραχώνων

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. (1) τίποτα το ιδιαίτερο και από τους δύο, ίσως ο φοίνικας πιο μπασκετική ομάδα αλλά λόγω έδρας κ τρόπου παιχνιδιού του αρη εντός(δυνατή άμυνα ως και ξύλο) βλέπω 1

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (2) η Καστέλλα έχει συνηθίσει να κάνει εκπλήξεις, αλλά αυτη τη φορά δεν το βλέπω

Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. (1) ο Ιάσονας έχει χάσει ήδη μια φορά από την Ηλεκτρούπολη στο κυπελλο, αν δεν κάνει τα ιδια λάθη, ο άσσος θα έρθει φυσιολογικά

Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Χ) εδώ δεν έχει αποτέλεσμα, παίζει ο κουτσός με τον ανάπηρο, όποιος ξεπεράσει τους 30 πόντους θα κερδίσει


Καλή επιτυχία σε όλους!!!χωρίς τραυματισμούς!!!



Με τον αναπηρο της Νεα Περαμου δεν ηταν φιλε μου που επαιξε ο φιλικα προσκημενος στην ομαδα σας ξανθος διαιτητης?Γιατι υποτιμας και εξεφτελιζεις ενα σωματειο,που επι ισης οροις μπορει και να σας κερδιζε?

Προσεχε λιγο πως αναφερεσαι σε αλλα σωματεια,ιδιως σαν αυτο της Νεα περαμου που δεν εχουν δωσει το παραμικρο δικαιωμα τα παιδια,ειτε εντος,ειτε εκτος αγωνιστικων χωρων


QUOTE(ELEFSINA @ Dec 11 2009, 15:28 ) *
δεν νομιζω πως το ΟΚΕ φετος παει ασχημα εκτος εδρας.εχουμε κερδισει εκτος τον Φοινικα,την Ηλεκτρουπολη(δυσκολες εδρες) κ εχουμε χασει απο Ιασωνα για +8 με τη διαιτησια να μας παιζει 90-10(αφου μετα το ματς ακομα κ του Ιασωνα ανθρωποι τ παραδεχτηκαν οτι τους πηγε η διαιτησια) και στους Τραχωνες για +10.Οποτε δν μπορει να μας κρινεις μετριους.οσο γ τ ματς ειναι πολυ δυσκολο....πολυ δυνατη εδρα τα Σουρμενα




Καλα δε ντρεπεσαι να λες για τον ιασωνα και ευνοουμενες διαιτησιες και εσυ?

Μονο η μιση κατηγορια εχει αναφερει τετοια κρουσματα

Στο σαιτ του λεων υπαρχουν αποδειξεις και ονοματα σε αγωνιστικες οπως με τη Νεα Περαμο και με αλλες δυο ομαδες τις κατηγοριας που αναφερουν του λογου το αληθες για τον Ιασωνα
foinikas27
ο sir jason ποια ομαδα εκπροσωπει?μπορει καποιος να μου πει?
super_star
QUOTE(foinikas27 @ Dec 11 2009, 17:04 ) *
ο sir jason ποια ομαδα εκπροσωπει?μπορει καποιος να μου πει?



jason=Ιασωνας
αγγλικα=ελληνικα
nst!
QUOTE(foinikas27 @ Dec 11 2009, 17:04 ) *
ο sir jason ποια ομαδα εκπροσωπει?μπορει καποιος να μου πει?


Εσυ ποια ομαδα εκπροσωπεις?

Jason ειναι απο Ιασωνα παντως (αν δεν κανω καποιο λαθος tongue.gif )
super_star
QUOTE(nst! @ Dec 11 2009, 17:13 ) *
Εσυ ποια ομαδα εκπροσωπεις?

Jason ειναι απο Ιασωνα παντως (αν δεν κανω καποιο λαθος tongue.gif )



Φοινικας 27 λεγεται το παιδι,αλλα στον Φοινικα δεν τον ξερει κανεις,και μας ζητουσαν συγνωμη για λογαριασμο του...
foinikas27
ειμαι απλος φιλαθλος του φοινικα παιδια...ποτε δεν ειπα κατι για να ζητησει συγγνωμη ο οποιοσδηποτε εκ μερους μου!Ο αδερφος μου παιζει στον φοινικα..!απλως για να γνωριζετε πλεον!
nst!
χμμ..οκ Φοινικας 27! Πες στον αδερφο σου(οποιος κι αν ειναι) να παιξει καλα σημερα.... shot.gif
Negro8
Καλησπερα και απο μενα.δεν θα βαλω εκτιμησεις αποψε λογω γριπης και πυρετου 3 μερες τωρα.Το μονο που θα ευχηθω ειναι καλη επιτυχια στην ομαδα μου (Α.Σ.Η.) αποψε και περιμενω εμφανιση αναλογη του κυπελου....
dallas
QUOTE(super_star @ Dec 11 2009, 17:45 ) *
Με τον αναπηρο της Νεα Περαμου δεν ηταν φιλε μου που επαιξε ο φιλικα προσκημενος στην ομαδα σας ξανθος διαιτητης?Γιατι υποτιμας και εξεφτελιζεις ενα σωματειο,που επι ισης οροις μπορει και να σας κερδιζε?

Προσεχε λιγο πως αναφερεσαι σε αλλα σωματεια,ιδιως σαν αυτο της Νεα περαμου που δεν εχουν δωσει το παραμικρο δικαιωμα τα παιδια,ειτε εντος,ειτε εκτος αγωνιστικων χωρων






Καλα δε ντρεπεσαι να λες για τον ιασωνα και ευνοουμενες διαιτησιες και εσυ?

Μονο η μιση κατηγορια εχει αναφερει τετοια κρουσματα

Στο σαιτ του λεων υπαρχουν αποδειξεις και ονοματα σε αγωνιστικες οπως με τη Νεα Περαμο και με αλλες δυο ομαδες τις κατηγοριας που αναφερουν του λογου το αληθες για τον Ιασωνα

για βοηθεσε με λιγο να θυμηθουμε λιγο τον μεταξυ σας φετινο αγωνα......μηπως χασατε πολυ ευκολα και με μεγαλη διαφορα μηπως ο ξανθος διαιτητης σφυριζε ειδικα στην αρχη ευνοικα προς εσας για να μην δωσει δικαιωματα κατι που τελικα δεν καταφερε απο οτι φαινεται.....μηπως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι εχουν εκφραστει με απογοητευση προς την ομαδα σας οτι εχει την χειροτερη ομαδα που ειχατε τα τελευταια χρονια αντι λοιπον να κοιτατε πως θα σωσετε την κατηγορια(πραγμα που ευχομαι γιατι ειστε απο τις συμπαθεις ομαδες και με πολυ δυνατη εδρα και χαιρομουν παντα οταν επαιζα αντιπαλος καθως εισασταν και ιδιατερα ανταγωνιστικοι) καθεστε και ασχολεισται με την διατησια....θα μπορουσες απλα να μεινεις στα σχολια του sir jason που λογικα ειναι καποιος παιχτης του ιασωνα...απλα θα δεις και εσυ σημερα οτι και ο ερμης ειναι πολυ κακος φετος..........οσο για τον λεων που εχει ονοματα και αποδειξεις γιατι δεν τα καταθετει στους αρμοδιους και τα εχει απλα στο site.......και να σου θυμισω και παλι οτι ο λεων φετος εχασε πολυ δικαια και παιχτης του μαλιστα παραδεχτηκε δημοσια την ηττα του και την καλη διαιτησια που συναντησε.....καλη αγωνιστικη σε ολους!!!!


QUOTE(NEKROTHAFTHS7 @ Dec 11 2009, 16:21 ) *
Θα απαντησω στο sir jason οτι απλα για να μας κερδισετε στην εδρα μας, χρειαστικε να παιξετε ζωνη για 37 λεπτα και βεβαια καποια ιδιαιτερα σφηρυγματα απο το κοντο και την ασχημη!!!Τους χαρακτιρισμους κρατα τους για σενα!!!
Καλη αγωνιστικη!!!

δεν διευκρινιζεις για ποιο παιχνιδι αναφερεσαι......αν αναφερεσαι στο παιχνιδι με τον ερμη επειδη το παρακολουθησα απο την κερκιδα......θα σου πω απλα οτι δεν υπαρχει κανενας κανονισμος που να απαγορευει την ζωνη και στα 40 λεπτα να σε πληροφορησω οτι ο ιασονας ενας λογος που εχασε το παιχνιδι με τους τραχωνες ηταν απο την πολυ κακη ζωνη που επαιξε παλι για πολλη ωρα..οσο για το μεταξυ σας παιχνιδι η διαιτησια ηταν τραγικη και για τις δυο ομαδες δεν χασατε απο την διαιτησια αυτο ειναι το μονο σιγουρο μην ψαχνετε για δικαιολογιες χασατε απλα σε ενα πολυ κακο παιχνιδι και απο τις δυο ομαδες γιατι ο ιασονας εχει καλυτερους παιχτες και διευκρινιζω παιχτες ατομικα με εμπειρια παραστασεις και πολυ μπασκετ αυτο φαινεται στο γηπεδο.........καλη αγωνιστικη και σε σας!!!!!
katestramenos
Νικη για τον Ερμη Πειραια μεσα στη Νεα Περαμο. Ο Ερμης διαβασμενος και προπονημενος κερδισε ευκολα.
roki
QUOTE(sdil @ Dec 9 2009, 21:10 ) *
Λοιπόν μετά από τις πρώτες 9 αγωνιστικές... έχουμε το θλιβερο 1-8... Δύσκολα θα ανέβουμε φέτος... Αλλά μη μας ξεγράφετε... Φιλιά σε όλους...

smiley.gif




Καλα δεν βαζετε μυαλο εσεις που γραφετε τα προγνωστικα????Σας το ειπε ο ανθρωπος ο ερμης απλα δεν προλαβαινει την ανοδο για φετος....Ολα τα αλλα θα ερθουν....
Σημερα η ομαδα παιζοντας καλο μπασκετ στο 2 ημιχρονο νικησε χωρις να απειληθει ιδιατερα...Συγχαρητηρια στα παιδια για την προσπαθεια τους...Καλο βραδυ....περιμενω και τον σερ τζασον στον 2 γυρο....!!!!! smiley.gif
mwrhomada
Αγαπούλες, Νέα Πέραμος- Ερμής Πειραιά 55-65.

Σας αγαπάμε,τι κ αν δεν μας πάτε κ πολύ...
Η ομάδα ανεβαίνει, αλλά κρατάμε τα πόδια μας στη γη..

Υ.Γ.: Φέρτε μας τον Πορφύρα!!!! smiley.gif


Φιλάκια ρουφηχτά!!
bartsa
Αρης Γλυφαδας-Φοινικας 69-62. ομορφο παιχνιδι στο οποιο επανηλθαμε ευτυχως γρηγορα μετα το εξαιρετικο ξεκινημα του φοινικα με 5 τριποντα στις 8 περιπου πρωτες επιθεσεις. τα 4 συνεχομενα. καλη συνεχεια σε ολους. μην ξεχασω περαστικα Ανδρεα και γρηγορα κοντα μας
super_star
Ομορφο θεαμα στο Μοσχατο με ενα επι ισης οροις παιχνιδι.

Συγχαρητηρια στις 2 ομαδες,καλες προσπαθειες ολων των παιχτων,πολλα μπραβο στην διαιτησια η οποια ηταν αριστη.

Κριμα για το 4 της φιλοξενουμενης,το παιχνιδι κυλουσε πολυ ηρεμα κανεις απο την ομαδα μας δεν ηθελε να ξεφυγει η κατασταση,γιατι εισαι πολυ καλος παιχτης.

Καλη συνεχεια σ'ολους.
jhantzop
QUOTE(super_star @ Dec 12 2009, 01:46 ) *
Ομορφο θεαμα στο Μοσχατο με ενα επι ισης οροις παιχνιδι.

Συγχαρητηρια στις 2 ομαδες,καλες προσπαθειες ολων των παιχτων,πολλα μπραβο στην διαιτησια η οποια ηταν αριστη.

Κριμα για το 4 της φιλοξενουμενης,το παιχνιδι κυλουσε πολυ ηρεμα κανεις απο την ομαδα μας δεν ηθελε να ξεφυγει η κατασταση,γιατι εισαι πολυ καλος παιχτης.

Καλη συνεχεια σ'ολους.


Θα μπορούσες να πεις το σκορ και να μην προκαλείς. Έχω ήδη κάνει προειδοποίηση, δε θα χαριστώ.

thank you


sdil
Καλά πήγαμε σήμερα με τη Νέα Πέραμο... την αλλή αγωνιστική τα πιο δύσκολα στην έδρα μας...

Φιλιά σε όλους...
super_star
QUOTE(jhantzop @ Dec 12 2009, 01:52 ) *
Θα μπορούσες να πεις το σκορ και να μην προκαλείς. Έχω ήδη κάνει προειδοποίηση, δε θα χαριστώ.

thank you



Σου χω στειλει περσοναλ.Δες και πες μου...
killbill12
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ασος με 15 περιπου
Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE ασος με 10 περιπου
super_star
QUOTE(killbill12 @ Dec 12 2009, 02:20 ) *
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ασος με 15 περιπου
Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΟKE ασος με 10 περιπου



Σουπερ αποτελεσματα... τα πανω κατω
Negro8
Απο οτι εμαθα χωρις να ξερω ακριβες σκορ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 (+4)
milf_hunter#7
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΚΕ 1
πολυ καλη αμυνα τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ εκλεισαν τους χωρους στον ΟΚΕ μονο ο 4 εβαζε με εναν παικτη δεν κερδιζεις.....πολλες φορες επαιζαν αντιαθλητικα ειδικα ο 9.....αλλα τελος καλο ολα καλα....προχωραμε για το επομενο με τον ΕΡΜΗ ΑΡΓ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.