Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Negro8
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - 1 (+4)
Ευχαριστω πολυ deamon71 εαν ηταν για μενα το προηγουμενο post.καλο θα ειναι να κοψουμε τις ειρωνιες εδω μεσα..
Μετριο παιχνιδι απο μερια μας..υπηρχε πολυ νευρικοτητα..παμε τωρα δευτερα να παιξουμε το αναβληθεν.
bartsa
καστελα-αρης γλυφ 50-47.ηττα για την ομαδα μας και για αυτην φταιμε αποκλειστικα εμεις και κανενας αλλος. κρατησαμε τους αντιπαλους χαμηλα αλλα σε κανε να σημειο δεν ρολαραμε στην επιθεση.καλη συνεχεια.
giannis77
QUOTE(Negro8 @ Oct 24 2009, 01:09 ) *
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - 1 (+4)
Ευχαριστω πολυ deamon71 εαν ηταν για μενα το προηγουμενο post.καλο θα ειναι να κοψουμε τις ειρωνιες εδω μεσα..
Μετριο παιχνιδι απο μερια μας..υπηρχε πολυ νευρικοτητα..παμε τωρα δευτερα να παιξουμε το αναβληθεν.

απο που και ωσ που το ποστ για σενα και εγω δεν ειρωνευτικα κανεναν αν ειδες καλα αλλος ειρωνευτικε.εγω απαντησα στο ποστ σαν να εδινα την δικια μοθ εκτιμηση για το ματσ σουρμενα νεα περαμοσ την ειρωνια δεν καταλαβα που την ειδες
Negro8
δεν ειπα για σενα φιλε μου.μην τα μπερδευουμε ολα...πιθανη ειρωνια απο τον φοινικα.τιποτα αλλο
nst!
QUOTE(Negro8 @ Oct 24 2009, 01:17 ) *
δεν ειπα για σενα φιλε μου.μην τα μπερδευουμε ολα...πιθανη ειρωνια απο τον φοινικα.τιποτα αλλο



δε βλεπω ειρωνια προσωπικα..εκτος αν υπηρχε κατι που εχει σβηστει.

Για τον αγωνα, ευθυνη της ομαδας μου η ηττα. Θα συνελθουμε..
milf_hunter#7
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 64-64 (72-71)
πολυ ασχημο μπασκετ και με μια διαιτησια να σφιριζει εδρα απο το πρωτο λεπτο μεχρι και την παραταση απαραδεκτοι και οι δυο......δεν εχω να πω κατι αλλο μπραβο σε ολους αυτους που δεν μας αφηνουν να παιξσουμε 50 - 50
jna23
Βουλιαγμενη - Ερμης 67-51 

Περίεργο παιχνίδι με καλο μπασκετ τμηματικά.  Καλος το 10 του Ερμη αλλα μεχρι εκει. Πηγε να γινει και μια ασχημη φαση που θα ειχε σοβαρο τραυματισμο με το 7 να κανει αντιαθλητικο και τους διατητες να το βλεπουνε απλο φαουλ.

Οσο για την ομαδα μου ενα εχω να πω θα τον φαω μαλλον μετα την παρελαση γιατι με εχει κουρασει και εμενα και τον Θαναση

leonkalf
Ερμης-Πηγασος 46-61
κακο παιχνιδι, πολυ αστοχια (ακομα και εξ´επαφης!) και απο τις 2 ομαδες.
καποιοι παικτες για να παιξουν ακομα και στη γ´εσκανα πρεπει να δουλεψουν πολυ.. παικτικα αλλα και σε νοοτροπια.

Απο Πηγασο ξεχωρισε ο αρχηγος Μαριος Ιντζελερ με μακρινα σουτ (4 τριποντα). Ξεκολλαγε την ομαδα.
Δεν φορτσαρε ο Πηγασος,δεν επαιξε καλα αλλα ειχε συνεχως το προβαδισμα. Ποτε δεν απειληθηκε.
Κατεβηκε με 11 παικτες (απων ο Παππας). Τις επομενες μερες μπαινει στην ομαδα ο Γαρμπιδακης,
που ερχεται με μεταθεση Αθηνα. Δυναμη κοντα στο καλαθι.. θα βοηθησει.

Απο τον Ερμη ο μικρος ο Σεργης (#15) εδειξε οτι εχει ταλεντο.
Ο Ερμης εδειξε αναρχη ομαδα, χωρις συστηματα. Μονο
ατομικες προσπαθειες κι οτι βγει.. Εδειξε πραγματικα ομαδα χωρις αρχη και τελος. Κακη εικονα..
Οι εμφανισεις μαζι με τα warm up τους θυμιζουν L.A Lakers!


Ιασωνας-Λεων Μ. 1(+4π.)
deamon71
negro8 εγω δεν ειρωνευτικα κανενα και εγραψα με μορφη απαντησης στο ποστ σου επειδη ηταν τα πρωτα πρωγνωστικα ποθ ειδα και ηθελα να δωσω και εγω το σημειο στο ματσ των σουρμενων αλλα τα σουρμενα δεν μοθ εκαναν την χαρη να κερδισουν
Don
QUOTE(leonkalf @ Oct 24 2009, 03:29 ) *
Ερμης-Πηγασος 46-61
κακο παιχνιδι, πολυ αστοχια (ακομα και εξ´επαφης!) και απο τις 2 ομαδες.
καποιοι παικτες για να παιξουν ακομα και στη γ´εσκανα πρεπει να δουλεψουν πολυ.. παικτικα αλλα και σε νοοτροπια.

Απο Πηγασο ξεχωρισε ο αρχηγος Μαριος Ιντζελερ με μακρινα σουτ (4 τριποντα). Ξεκολλαγε την ομαδα.
Δεν φορτσαρε ο Πηγασος,δεν επαιξε καλα αλλα ειχε συνεχως το προβαδισμα. Ποτε δεν απειληθηκε.
Κατεβηκε με 11 παικτες (απων ο Παππας). Τις επομενες μερες μπαινει στην ομαδα ο Γαρμπιδακης,
που ερχεται με μεταθεση Αθηνα. Δυναμη κοντα στο καλαθι.. θα βοηθησει.

Απο τον Ερμη ο μικρος ο Σεργης (#15) εδειξε οτι εχει ταλεντο.
Ο Ερμης εδειξε αναρχη ομαδα, χωρις συστηματα. Μονο
ατομικες προσπαθειες κι οτι βγει.. Εδειξε πραγματικα ομαδα χωρις αρχη και τελος. Κακη εικονα..
Οι εμφανισεις μαζι με τα warm up τους θυμιζουν L.A Lakers!


Ιασωνας-Λεων Μ. 1(+4π.)

Καλημερα σε ολους τους επισκεπτες του forum,απαντω στον leonkalf μονο και μονο γιατι θελω και εγω να πω την αποψη μου για τα δυο αυτα παιχνιδια που εχει αναφερει και αυτος.
Στο ντερμπυ της αγωνιστικης της ομαδας μου Λεων Μοσχατου με την ομαδα της Νικαιας Ιασωνα θα ηθελα να δωσω συνχαρητηρια σε ολους τους παιχτες γιατι ηταν ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!!!Ενα παιχνιδι διαφημηση της κατηγοριας με δυο ομαδας που καμια απο της δυο δεν μπορουσε να ξεφυγει στο σκορ.ΑΑΑ για να μην αδικω τον Ιασωνα καποια στιγμη για λιγο εφυγε στο σκορ αλλα γρηγορα η ομαδα μου το μαζεψε.Διαφημηση και απο τους δυο ρεφερι που σφυριζαν οπως αρμοζει σε ενα ντερμπυ.Να τα λεμε αυτα και να παραδειγματιζονται οι πιο πολλοι απο το παιχνιδι που εκανε ο κ.Μελλης και αν μπορει ο leonkalf να συμπληρωση το ονομα του αλλου διαιτητη ο οποιος ειναι πολυ γνωστος και φοβερος διαιτητης και αυτος και αυτα τα γραφει ενας παιχτης που για την διαιτησια ειναι κοκκινο πανι!!!Αλλα και παλι αξιζουν συνχαρητηρια σε αυτους τους δυο γιατι σταθηκαν στο υψος τους σε μια τοσο καυτη εδρα και απεναντι σε ενα προπονητη οπως ο Λακης Περτεσης.
Αγωνιστικα απο τον Ιασωνα οι παιχτες Μιχαλης(9)Μπαγιας(4) και το (8),χωρις να θελω να υποτιμισω καθολου τους αλλους παιχτες,κανουν την διαφορα.Καλα στημενη ομαδα με ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ και τον κ.Περτεση να εχει μοιρασει σωστα τους ρολους στους παιχτες του και αυτοι με την σειρα τους να ακολουθουν κατα γραμμα αυτα που τους λεει.
Τελος το μονο μελανο σημειο του αγωνα ειναι ο κομπλεξισμος του Νο10 που στο τελος επιτεθηκε φραστικα στον παγκο μας και η8ελε να μας δειξει της πυγμαχικες του ικανοτητες.Μια συμβουλη στον παιχτη απο ενα γερολυκο του αθληματος,παιζεις σε μια μεγαλη ομαδα και για ενα μεγαλο προπονητη αυτα που κανεις μετα απο μια τετοια νικη το μονο που δεν σου δινουν ειναι κυρος.Ακομα ενα ασχημο γεγονος που ελενχεται ειναι μια κινηση του κ.Περτεση προς ενα παιχτη μου,η οποια οπως ειπα ελενχεται γιατι ενα Περτεσης δεν πιστευς οτι ειπε κατι τετοιο.
Στο παιχνιδι μεταξυ της παλιας μου ομαδας Ερμη Πειραια και Πηγασου ειδα ενα δυνατο παιχνιδι.
Δυο ομαδες πολυ δυνατες κατω απο τα καλαθια αλλα η διαφορα του Πηγασου ειναι οτι χ8ες ειχε και το σουτ.Ο Ερμης Πειραια ειναι μια καλη ομαδα αλλα χωρις οργανωση.Πιστευω οτι θα βρει τα πατηματα του στην κατηγορια αλλα φοβαμαι μηπως ειναι αργα οταν θα γινει αυτο.Πρωταγωνιστες του παιχνιδιου οι διαιτητες και οχι τοσο στην διαρκεια οσο στο τελος.
Ακουστε περιστατικο και πειτε μου και εσεις ποσο λαθος μπορει να ειμαι.Στο τελος του παιχνιδιου ενας παιχτης του Ερμη κατευθεινεται φραστικα στον Β Διαιτητη και του λεει αν εχει καποιο προβλημα μαζι του,ο β διαιτητης πολυ σωστα απευθυνεται στην γραμματεια και λεει να κρατησουν το δελτιο μεχρι να απομακρηνθει.Τοτε πεταγεται ο κ.Βουρακης,και ενω ο διαιτητης που ειχε πει να κρατηθει το δελτιο λεει οτι ολα ειναι μια χαρα και να κλεισει το φυλλο αγωνα,εξαντλει ολα τα περιθωρια αυστηροτητας και αρχιζει να γραφει μια εκθεση με δοσεις επιστιμονικης φαντασιας και παλι καλα που ηταν εκει ο κ.Τοξοπουλος και με την συμβολη του η εκθεση αυτη δεν παει για ταινια και υποψηφια για OSKAR!!!
Κ.Βουρακη σας υπενθυμιζω οτι με τα περισοτερο παιδια εισασταν συναθλητης και συμμαθητης,κανεις δεν θα ζητησε να βοηθησετε την ομαδα αλλα σε ενα παιχνιδι 10-15 ποντων και χωρις εντασεις δεν σας ειπε κανεις οτι εσεις πρεπει να ειστε ο πρωταγωνιστης.
Φιλικα Νο4 Λεων Μοσχατου
blackpower33
QUOTE(deamon71 @ Oct 23 2009, 16:55 ) *
αμα καταφερει ο μικρος των σουρμενων να ειναι στην ιδια ημιαγρια κατασταση για 30 λεπτα οπως στα προηγουμενα ματς τα σουρμενα θα αποδρασουν απο το περαμα γιατι διαθετουν πολυ καλο ροστερ με αιχμη του δορατος τον ασσο τον μικρο


καλημερα,αν και δεν γνωριζω πολλα φετος για τα σουρμενα λογω του οτι παιζουμε σε διαφορετικη κατηγορια σε σχεση με περυσι που ημασταν αντιπαλοι..περυσι ειχαν εναν πολυ καλο ασσο οχι μικρο ομως ο οποιος ηταν πολυ καλος και εχει παραμεινει απο οσο ειμαι σε θεση να ξερωκαι φετος στην ομαδα...
Negro8
Deamon71 ολα καλα δεν τρεχει τιποτα.απλα υπηρχαν αρκετες ειρωνιες στο παρελθον απο καποιους.
Ξερει κανεις αποτελεσματα απο Τραχωνες-ο.κ.ε. ?
roki
Καλησπερα και απο μενα,το παιχνιδι ερμης πηγασος ελειξε με καθαρη νικη του πηγασου για ενα και μοναδικο λογο,ο μαριος και ο διαμαντης ειναι δυο παιχτες με μεγαλη ικανοτητα που εδειξαν γι μια ακομη φορα οτι αυτοι οδηγουν την ομαδα.Η γνωμη μου ειναι πως οι δυο ομαδες εχουν αυτη την μοναδικη διαφορα η οποια ομως δεν παυει να ειναι σημαντικη. Ο ερμης εχει παλεψει ολα τα παιχνιδια μεχρι σημερα αλλα δεν εχει την απαραιτητη βοηθεια απο τα συστηματα και την στρατηγικη στο παιχνιδι..Συμφωνω με τον λεωνιδα που λεει οτι δεν εχει αρχη και τελος..Θα παλεψει ομως για την σωτηρια και μια νικη ισως αλλαξει την ψυχολογια της ομαδας.
foinikas27
συγγνωμη για την παρεμβαση..αλλα οσο αφορα αυτο που προειπα για το play mayker των σουρμενων το ειπα μονο και μονο σε δοση χιουμορ και πολυ πειραγματος...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ..blackpower33 απο οσο ξερω το play mayker που λες και τυχαινει και ειναι και γνωστος μου ειναι πολυ καλος ,και οχι μικρος...Κατι μου μυριζει και εχω την εντυπωση πως τα σουρμενα χθες παιζανε 40 λεπτα με παρανομο δελτιο...Αλλα ειμαι καλος και δεν μαρτυραω...

Οσο αφορα το δικο μας παιχνιδι....Θα βρουμε τα πατηματα μας και θα κανουμε αρκετες ζημιες σε πολλες ομαδες!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
iverson7
Καστέλλα - Άρης Γλυφάδας 50 - 47 : η ομάδα μου αν και νεοφώτιστη και με πολλούς καινούργιους παίκτες κατάφερε να κερδίσει και πάλι μια πολύ καλή και σκληρή ομάδα όπως ο Άρης,παρότι πάλι οι πιο πολλοί λέγανε ότι θα χάσουμε biggrin.gif,δείχνοντας χαρακτήρα μετά και την καλή νίκη στο Μοσχάτο!Όπως καταλαβένεται από το σκορ δεν παιχτηκε και κανα μπάσκετ υψηλής ποιότητας και η νίκη για την Καστελλα ήρθε στα τελευταία 3 λεπτά..Τώρα μας περιμένει 1 δύσκολο παιχνίδι με τον Ερμή στην Αργυρούπολη.
blackpower33
QUOTE(foinikas27 @ Oct 24 2009, 17:03 ) *
συγγνωμη για την παρεμβαση..αλλα οσο αφορα αυτο που προειπα για το play mayker των σουρμενων το ειπα μονο και μονο σε δοση χιουμορ και πολυ πειραγματος...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ..blackpower33 απο οσο ξερω το play mayker που λες και τυχαινει και ειναι και γνωστος μου ειναι πολυ καλος ,και οχι μικρος...Κατι μου μυριζει και εχω την εντυπωση πως τα σουρμενα χθες παιζανε 40 λεπτα με παρανομο δελτιο...Αλλα ειμαι καλος και δεν μαρτυραω...

Οσο αφορα το δικο μας παιχνιδι....Θα βρουμε τα πατηματα μας και θα κανουμε αρκετες ζημιες σε πολλες ομαδες!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!


foinikas 27 δεν παρεξηγησα απλα ειπα οτι γνωριζω επι του θεματος..μια χαρα τα λες εσυ!!καλη συνεχεια στην ομαδα σου!!
milf_hunter#7
QUOTE(blackpower33 @ Oct 24 2009, 18:43 ) *
foinikas 27 δεν παρεξηγησα απλα ειπα οτι γνωριζω επι του θεματος..μια χαρα τα λες εσυ!!καλη συνεχεια στην ομαδα σου!!

Καλησπερα,blackpower33 νομιζω μας κοροιδευεις......και εσυ φιλε φοινικα 27 που εμεθες για παρανομο δελτιο και για ποιον ηταν αυτο το παρανομο?για πες μας και εμας που παιζουμε στα σουρμενα........
blackpower33
QUOTE (milf_hunter#7 @ Oct 24 2009, 20:26 ) *
Καλησπερα,blackpower33 νομιζω μας κοροιδευεις......και εσυ φιλε φοινικα 27 που εμεθες για παρανομο δελτιο και για ποιον ηταν αυτο το παρανομο?για πες μας και εμας που παιζουμε στα σουρμενα........


καλησπερα φιλε μου,οχι δεν ελεγα γι αυτο που αναφερει περι δελτιου!!φυσικα και δεν γνωριζω σε τι αναφεροταν ο φιλος που το ισχυριστηκε αυτο..και δεν υπαρχει λογος να τρελαινεσαι!!καλη συνεχεια στην ομαδα σου..εγω αναφερθηκα περι ενος παικτη της ομαδας!!!καλη συνεχεια σε ολους!
milf_hunter#7
Φιλε μου σε ποια ομαδα παιζεις?
και αφου περσυ ημασταν στην ιδια κατηγορια πως μας παρακολουθουσες και τα ηξερες ολα?
Α και δεν ειπα οτι ειπες κατι για το δελτιο....
εγω γενικα λεω οτι μαλλον μας δουλευεις....
jna23
Σήμερα ντέρμπι κορυφής Βουλιαγμένη - Ηλεκτρούπολη.

Ελπίζω να γίνει ένα καλό παιχνίδι και να κερδίσει ο καλύτερος. Κάποιες μακακίες που ακούστηκαν για την αναβολή καλό είναι να τις σταματήσετε.

Όσο για την ομάδα μου πάμε με 3 σοβαρότατους τραυματισμούς και απροπόνητοι όπως πάντα με τα γνωστά προβλήματα.
Περιμένου επίσης ΤΟΝ ΑΣΧΕΤΟ να μας βάλει μέσα να κερδίσουμε το παιχνιδάκι. Ε Θανάση Ε Αντώνη ?

Ευτυχώς πλησιάζει η παρέλαση.

Καλό παιχνίδι σε όλους και χωρίς τραυματισμούς από καμία ομάδα 
referee
QUOTE(jna23 @ Oct 26 2009, 15:12 ) *
Σήμερα ντέρμπι κορυφής Βουλιαγμένη - Ηλεκτρούπολη.

Ελπίζω να γίνει ένα καλό παιχνίδι και να κερδίσει ο καλύτερος. Κάποιες μακακίες που ακούστηκαν για την αναβολή καλό είναι να τις σταματήσετε.

Όσο για την ομάδα μου πάμε με 3 σοβαρότατους τραυματισμούς και απροπόνητοι όπως πάντα με τα γνωστά προβλήματα.
Περιμένου επίσης ΤΟΝ ΑΣΧΕΤΟ να μας βάλει μέσα να κερδίσουμε το παιχνιδάκι. Ε Θανάση Ε Αντώνη ?

Ευτυχώς πλησιάζει η παρέλαση.

Καλό παιχνίδι σε όλους και χωρίς τραυματισμούς από καμία ομάδα 


Εγώ ξέρω ότι η ομάδα πάει τρένο,άρα μόνο άσχετος δεν είναι ο προπονητής της Βουλιαγμένης...Ας μη χαλάμε το κλίμα χωρίς λόγο...

Ευχαριστώ...
jna23
QUOTE(referee @ Oct 26 2009, 16:22 ) *
Εγώ ξέρω ότι η ομάδα πάει τρένο,άρα μόνο άσχετος δεν είναι ο προπονητής της Βουλιαγμένης...Ας μη χαλάμε το κλίμα χωρίς λόγο...

Ευχαριστώ...


Έχεις δίκιο για αυτό και εγώ περιμένω στην επόμενη στάση γιατί χλωμό το κόβω να φτάνει ούτε κάν Αλίαρτο.


Και επειδή σήμερα είναι χαρούμενη μέρα για εσένα θα στα ψάλλω αύριο γιατί έχεις γίνει και εσύ ανυπόφορος μια στο δεξί μια στο αριστερό. Δεν είναι βήμα παρέλασης το μπάσκετ φιλαράκι

jna23
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη 1 (+10)

Τα σχόλια μετα απο τον Ζαχο με τα παιδια για να αποφασίσουμε αν θα τον κρατησουμε

Negro8
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-Α.Σ.Η. -1
Kαλο και δυνατο παιχνιδι και απο τις 2 ομαδες.δυστυχως αντεξαμε 3 10λεπτα.σε τετοια παιχνιδια τα μικρολαθη κανουν τη διαφορα πιστευω και ετσι εγινε σημερα..Μεχρι τωρα η πιο οργανωμενη ομαδα που αντιμετωπισαμε.καλη συνεχεια και στους 2.Δινω ραντεβου για τον 2ο γυρο....
jna23
QUOTE(jna23 @ Oct 27 2009, 01:23 ) *
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη 1 (+10)

Τα σχόλια μετα από τον Ζαχο με τα παιδιά για να αποφασίσουμε αν θα τον κρατησουμε

Μετά Ζάχο συνέχεια.......

Γιατί Θανάση έπαιξες 5 λεπτά και εγώ 6 .Τόσο κακοί είμαστε η μήπως πρέπει να κάνουμε κάτι λέω εγώ τώρα. 

Ο άλλος χτες δεν έδινε πουθενά την μπάλα για να γράφει πόντους. Ρε Θανάση εμεις με τόσες προσπάθειες θα είχαμε βάλει σαραντάρα. 

Ευτυχώς έβαλε τον τρίτο της παρέας και έπαιξε αλλά εγώ στο άλλο παιχνίδι δεν θα κατέβω σαν ένδειξη διαμαρτυρίας

Πάλι καλά που ήτανε ο Τάσος και έπαιξε άμυνα αλλιώς από πάσες και αυτός ελεημοσύνη έκανε.Το δε Βασίλη που έκανε το πρώτο καλό παιχνίδι τον άφησε να σου κάνει παρέα Ε Γιάννη.

Μία Σιγκαπούρη επειγόντως θέλουμε

P.S. 1

Α και μια ερωτηση οτανε εχεις την μπαλα και κανεις τρίπλα έχεις κατοχη η οχι κα Διαιτητή οέο

P.S.2 
Αυτά καλό σας βραδυ
ANASTALTIKO HAF
QUOTE
P.S. 1

Α και μια ερωτηση οτανε εχεις την μπαλα και κανεις τρίπλα έχεις κατοχη η οχι κα Διαιτητή οέο

δν εχεις κατοχη....εχεις χουντα! wav.gif
jna23
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Oct 27 2009, 15:44 ) *
δν εχεις κατοχη....εχεις χουντα! wav.gif


Οχι απλα καλό τέλειο δεν το σκέφτηκα να της το πω smile.gif
Negro8
jna23 ποιος εισαι?
χθες ειμασταν αντιπαλοι...
jna23
QUOTE(Negro8 @ Oct 27 2009, 20:20 ) *
jna23 ποιος εισαι?
χθες ειμασταν αντιπαλοι...

Ο αρχηγός εσύ ?


Negro8
Ειμαι το 8.Ο φιλος του Γιαννη και του Θαναση.

Μηνα,Μανωλακη...σας ερχομαι την παρασκευη...
Negro8
anastaltiko haf εσυ σε ποια ομαδα εισαι?δεν μας ειπες τελικα...
milf_hunter#7
Απαραδεκτα ολα,οτι και να εγινε πανε να μας γκρεμισουν οτι ονειρα κανουμε....δεν αξιζει να αγωνιζομαστε για να φτιαχνουν τα πραγματα αλλοι για καποιους αλλους....
jna23
QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 29 2009, 01:45 ) *
Απαραδεκτα ολα,οτι και να εγινε πανε να μας γκρεμισουν οτι ονειρα κανουμε....δεν αξιζει να αγωνιζομαστε για να φτιαχνουν τα πραγματα αλλοι για καποιους αλλους....





Τι εννοείς ?







milf_hunter#7
QUOTE(jna23 @ Oct 29 2009, 15:38 ) *
Τι εννοείς ?

Για ολα αυτα που κανουν στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ απο την ΕΣΚΑΝΑ
jna23
QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 29 2009, 16:26 ) *
Για ολα αυτα που κανουν στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ απο την ΕΣΚΑΝΑ

Τι κάνανε πες μας μην στα βγαζουμε με το τσιγκέλι


foinikas27
τι να μας πει και αυτος...που παιξανε με παρανομο δελτιο και σαν μαμακες που ειμαστε,και κατηγορω και την νεα περαμο που δεν τους κατηγγειλε να μηδενιστουν...Θελει να μας πει οτι του κανει και η εσκαναα!!ΕΛΕΟΣ!ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!
milf_hunter#7
QUOTE(jna23 @ Oct 29 2009, 16:52 ) *
Τι κάνανε πες μας μην στα βγαζουμε με το τσιγκέλι

Μας αφαιρεσαν βαθμο επειδη κατι εγινε εξω απο το γηπεδο...στον αγωνα με τον ΙΑΣΩΝΑ ΝΙΚΑΙΑΣ που κερδισαμε 20 ποντους....και εμεις σαν παικτες δεν καναμε κατι ο ενας που εκανε τιμωριθηκε.....οσο για τον φοινικα μαλλον βλεπει ονειρα....ποιο δελτιο ρε φοινικα??????δεν μας ειπες ουτε την προηγουμενη φορα πες τωρα τι ονειρο ειδες.....
Josh_7_Child
Φίλε foinikas27, καλύτερα να μη μιλάς αν δεν ξέρεις κάποια πράγματα. Αν δεν είσαι 100% σίγουρος για αυτά που λες, καλύτερα να μασάς και να περιμένεις να τα μάθεις από κάποιον που ξέρει καλύτερα. Ο τόνος μου είναι τέτοιος γιατί με αυτά που λες (έχεις αρχίσει από τις 24/10 και συνεχίζεις μέχρι σήμερα), προσπαθείς να κυκλοφορήσεις μια ανυπόστατη φήμη ότι η ομάδα των Σουρμένων παίζει από την αρχή του πρωταθλήματος με παράνομο δελτιο. Για ποιό λόγο το κάνεις αυτό και ποιών τα συμφέροντα εξυπηρετείς; Για πες.

Λοιπόν, αυτό που έγινε (και το έμαθα από άτομο που δουλεύει για την Εσκανα), είναι το εξής:
Μετά τον αγώνα Σούρμενα - Ιάσωνας κρατήθηκε το δελτίο ενός παίχτη των Σουρμένων αφού είχε αποβληθει για μια αντίδρασή του στο παιχνίδι. Αυτό μάλλον εκνεύρισε τους ανθρώπους της ομάδας, οι οποίοι στο τέλος του παιχνιδιού(κι αφού τα Σουρμενα κέρδισαν με +20) ζήτησαν εξηγήσεις από τη γραμματεία και τους διαιτητές. Προφανώς ξεπέρασαν τα όρια και γι'αυτό τον λόγο κλήθηκαν σε απολογία από την Ένωση.
Η απόφαση της Ένωσης είναι η εξής (όπως κοινοποιήθηκε και στο site της Εσκανα):
"ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ Δ.Σ. της 26.10.09
Ποινή δύο(2) αγωνιστικών κεκλεισμένων των θυρών στο Σωματείο Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΑ για επεισόδια εις βάρος του γυμνασίαρχου του αγώνα Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Αφαίρεση ενός(1) βαθμού από την βαθμολογία του πρωταθλήματος Γ΄ κατηγορίας ανδρών στο σωματείο Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΑ για επεισόδια εις βάρος του γυμνασιάρχου του αγώνα Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Ποινή δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ του Σωματείου Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΑ για υβριστική συμπεριφορά.
"

Παρεπιπτόντως, ο παίχτης των Σουρμένων του οποίου το δελτίο κρατήθηκε, ΔΕΝ αγωνίστηκε στο επόμενο παιχνίδι της ομάδας του με τη Ν. Πέραμο (άρα για ποιό δελτίο μιλάς φίλε foinikas27;;;).
Επειδή δεν γράφτηκε τόσο καιρό κάτι για το συγκεκριμένο παιχνίδι, ήταν όντως τόσο σοβαρά τα επεισόδια σε βάρος του κομισάριου που δικαιολογείται αυτή η σχετικά βαριά καμπάνα; Ας μας πουν και τα παιδιά απ'τον Ιάσωνα, γιατί τα παιδιά των Σουρμένων μας ενημερώνουν συχνά και για να ακούσουμε και την άλλη πλευρά.
milf_hunter#7
Επιτελους μιλησε και καποιος αλλος....
Και εγω αυτο θελω να μαθω τι εγινε μετα τον αγωνα εξω απο το γηπεδο γιατι εμεις ημασταν στα αποδητηρια και δεν μαθαμε τιποτα.....τι το τοσο σοβαρο εγινε που μας αφαιρεσαν βαθμο??????
jna23
QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 29 2009, 18:04 ) *
Επιτελους μιλησε και καποιος αλλος....
Και εγω αυτο θελω να μαθω τι εγινε μετα τον αγωνα εξω απο το γηπεδο γιατι εμεις ημασταν στα αποδητηρια και δεν μαθαμε τιποτα.....τι το τοσο σοβαρο εγινε που μας αφαιρεσαν βαθμο??????


Πράγματι πρπει να εγινε κατι πολύ σοβαρό για να τιμωρηθείτε έτσι
foinikas27
εσυ josh_7_child.... πρεπει τελικα ή πολυ γνωστης να εισαι ή πολυ μαμακας φιλε μου...!!! οταν μαθεις καλυτερα περι μικρων των σουρμενων απο την στιγμη που ο κυριος ευστρτιου ειναι ο μικρος τους,και ποιοι παιζουν θα καταλαβεις!!!μεχρι τοτε προσπαθησε να ξεμπουκωθεις... γιατι μεγαλα λογια λες..!καλο σου απογευμα!


και πειτε μερικα προγνωστικα....ξεφυγαμε τελειως...!
Josh_7_Child
QUOTE(foinikas27 @ Oct 29 2009, 19:08 ) *
εσυ josh_7_child.... πρεπει τελικα ή πολυ γνωστης να εισαι ή πολυ μαμακας φιλε μου...!!! οταν μαθεις καλυτερα περι μικρων των σουρμενων απο την στιγμη που ο κυριος ευστρτιου ειναι ο μικρος τους,και ποιοι παιζουν θα καταλαβεις!!!μεχρι τοτε προσπαθησε να ξεμπουκωθεις... γιατι μεγαλα λογια λες..!καλο σου απογευμα!


και πειτε μερικα προγνωστικα....ξεφυγαμε τελειως...!


Άλλη μια επίδειξη άγνοιας από τον foinikas27... Ο κύριος Ευστρατίου είναι γύρω στα 22. Ο μικρός των Σουρμένων είναι ένας 18άρης playmaker.
Και σε παρακαλώ μίλα καλύτερα, δεν προσβάλεις μόνο εμένα, αλλα και όσους διαβάζουν αυτά που γράφεις.

Αλλά δεν μας είπες από πού τα μαθαίνεις αυτά που γράφεις και ποιούς εξυπηρετείς με το να τα διαδίδεις;
milf_hunter#7
Μονο που ο Ευστρατιου δεν ηρθε καν στην νεα περαμο,και δευτερον δεν ειναι ο μικρος μας καλυτερα να μασας παρα να μιλας....τελικα οντως ονειρο ειδες.....δεν ξερεις τι σου γινετε
foinikas27
χαχαχαχα...μαλλον εκει στα σουρμενα εσεις εχετε μπερδεψει την βουρτσα...με την.... οδοντοβουρτσα!!!αντε τραβατε δικαιολογηθειτε...παλι εδω θα ειστε και του χρονου γ!!!!!Γιατι στο δικο μας αγωνα πριν 2 αγωνιστικες δοθηκε σαν μικρος σας καποιο αλλο ονομα!Αλλα ειστε τοσο κουτοι που δεν ξερετε να καλυβεστε!Εγω πολυ που με νοιαζει τι εγινε στην νεα περαμο...Και ο ιδιος την καηγορησα και ντροπη της που δεν εκανε ενσταση!Αλλα μαλλον κερδισε γι αυτο...Αλλιως θα εκανε!ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΙ!!!
milf_hunter#7
QUOTE(foinikas27 @ Oct 29 2009, 19:26 ) *
χαχαχαχα...μαλλον εκει στα σουρμενα εσεις εχετε μπερδεψει την βουρτσα...με την.... οδοντοβουρτσα!!!αντε τραβατε δικαιολογηθειτε...παλι εδω θα ειστε και του χρονου γ!!!!!Γιατι στο δικο μας αγωνα πριν 2 αγωνιστικες δοθηκε σαν μικρος σας καποιο αλλο ονομα!Αλλα ειστε τοσο κουτοι που δεν ξερετε να καλυβεστε!Εγω πολυ που με νοιαζει τι εγινε στην νεα περαμο...Και ο ιδιος την καηγορησα και ντροπη της που δεν εκανε ενσταση!Αλλα μαλλον κερδισε γι αυτο...Αλλιως θα εκανε!ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΙ!!!

ε ρε με τον Τσιαντακη που μπλεξαμε.....προγνωστικα τωρα

ΛΕΩΝ - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1 λογο εδρας

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ξερω την ομαδΑ μου

ΟΚΕ - ΕΡΜΕΙΣ ΠΕΙΡ 1 πιστευω θα κερδισουν μεσα στην ελευσινα

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 ανεβασμενος ο ΠΗΓΑΣΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 2 δεν μπορει ο φοινικας

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ 1

ΑΡΗΣ ΓΛ. - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ 2 λογο εμπειριας
leonkalf
ο foinikas27 τιμωρείται με 1 φάουλ και 3 μέρες off.

Παρακαλώ μην προκαλεί ο ένας τον άλλον και μην κάνετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς ο ένας στον άλλο.
john sinas
ΑΙΣΧΟΣ!!!Οι κυριοι κυριοι Βουρακης κ Καρδαρης την προηγουμενη βδομαδα αποτελεσαν διαιτητικο διδυμο.
Αυριο ο Βουρακης σφυριζει τον παιχτη Καρδαρη της βουλιαγμενης.............

Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ......................!!!!!!!!!
jna23
QUOTE(john sinas @ Oct 29 2009, 22:35 ) *
ΑΙΣΧΟΣ!!!Οι κυριοι κυριοι Βουρακης κ Καρδαρης την προηγουμενη βδομαδα αποτελεσαν διαιτητικο διδυμο.
Αυριο ο Βουρακης σφυριζει τον παιχτη Καρδαρη της βουλιαγμενης.............

Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ......................!!!!!!!!!




Για πες μας εσυ φίλος γιατι εγω ειμαι βλάκας απο μικρός και δεν τα παιρνω ευκολα.


Ξερεις μηπως γιατι πια δεν σφυριζουν διατητες της ΕΣΚΑ την Βουλιαγμενη. Αν οχι μην λες χαζομαρες και αφηνεις  και υπονοούμενα. Ρωτα αν αδικηθηκε καποια ομαδα τις 2 αγωνιστικες που παιξαμε μαζι και μετα μας λες τα Αισχη σου και τα ρητα σου που δεν εχουν βάση παρά μονο οξύ .(ειμουν καλός στην χημεία οπως κατάλαβες)

jumaru
Ρε παιδια ενα update για τις θεσης και τη καταταξη υπαρχει? Και κατι αλλο δε παιζουμε λιγο μπασκετακι παραπανω ολοι μας και να αφησουμε τις κοντρες για το γηπεδο......Καλη επιτυχια σε ολους αυριο και ιδιαιτερα στην ομαδα μου αν και πιστευω θα κανει το καθηκον της!
milf_hunter#6
καλησπερα!!!ειμαι παιχτης των σουρμενων...δυστυχως τιμωρηθηκαμε με αφαιρεση βαθμου εκτος των αλλων,κατι το οποιο δεν θελαμε με τιποτα!!!οσο για αυτα που γραφονται εδω,καλο θα ηταν να μην λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του....εμεις 1.δεν εχουμε καν παιξει με τον φοινικα,οπως ισχυριζεται ο φοινικας27....2.ο μικρος μας δεν ειναι ο ευστρατιου καθως ολοι μας δυστυχως μεγαλωνουμε και ο συγκεκριμενος εχει φτασει πλεον 22..... τωρα που τα ειδε ο φοινικας27 ολα αυτα,ιδεα δεν εχω!!!!ελπιζω να γινουν καλα ματσακια αυριο!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.