Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
sothrakhss13
Ειναι καλοι αυτοι εκει πεα.Και 7 αν μαζευτουν εχουν καλο υλικο.
Αν ομως κανετε το καλο τωρα θα διαλυθουν αργα η γρηγορα.
Ενας δυνατος αντιπαλος λιγοτερος αν και δε το κωβω.Βλεπω να κερδιζουν στο πρωτο ντερμπυ και μετα να πηγαινουν τραινο...
traxonas
Με τα λογια και τις φημες δεν κερδισε ποτε κανεις .
Εμεις θα προσπαθησουμε να καλυψουμε την κακη προετοιμασια μας με την ψυχη και ο,τι βγει. icon_workout.gif
POLIS KALLITHEAS
φιλαρακι θελετε καμια φορα να ερθετε να παιξουν τα εφηβικα μας κανενα φιλικο..την αλλην κυριακη στο κλειστο μας επι της λαμπρου κατσωνη 9 ωρα?θα το θελαμε πολυ κ.τραχωνα
traxonas
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Sep 30 2009, 16:31 ) *
φιλαρακι θελετε καμια φορα να ερθετε να παιξουν τα εφηβικα μας κανενα φιλικο..την αλλην κυριακη στο κλειστο μας επι της λαμπρου κατσωνη 9 ωρα?θα το θελαμε πολυ κ.τραχωνα

Εχεις p.m
milf_hunter#7
Παιδια η Βουλιαγμενη θα κερδισει ευκολα δυσκολα,αν και δεν ξερω τους Τραχωνες.....2 μερες εμειναν....
sothrakhss13
Συμφωνω οτι η βουλιαγμενη δεν εσκασε τα καλα της τα λεφτακια ετσι τζαμπα.κατι θα κανει...
leonkalf
Αυριο αρχιζει το πρωταθλημα λοιπον. Ευχομαι καλο πρωταθλημα σε ολους με υγεια και
καλη διασκεδαση!

Θα σας παρακολουθω απο δω και μπρος εκτος των 4 γραμμων, αφου η ατυχια μου χτυπησε
την πορτα και χθες υποβληθηκα σε εγχειιρηση στο αριστερο μου ματι, λογω αποκολησης
του (μεγαλο ρηγμα).
Θα μαθαινω τα νεα σας απο εδω, το basketforumτον χωρο μας, μεχρι η οραση μου να
επανελθει και να μπορω να ερχομαι στα γηπεδα να παρακολουθω.

Ειναι δυσκολο αυτο το αποτομο και ξαφνικο συμβαν να συνηθιστει, κι ευχομαι να μην συμβει
σε κανεναν. Το μπασκετ για μενα σημαινει πολλα,ειναι κατι παραπανω απο ενα παιχνιδι κι
αυτο το γεγονος με εχει ριξει πολυ ψυχολογικα. Μαλλον καπου εδω σταματαει η αγωνιστικη
παρουσια μου στα παρκε, μιας και ενδεχομενη επανοδος θα εμπεριεχει μεγαλο ρισκο.

Καλη συνεχεια σε ολους, καπου θα ξανασυναντηθουμε..
Το μπασκετ μας ενωνει..
sothrakhss13
Δε θα το φας ποτε αυτο το ξυλο που σου χρωσταω απο περισυ....χαχαχα
περαστικα σου,να γινεις γρηγορα καλα και λογικα θα σε ξαναδουμε στα γηπεδα καθως δε κοβεται το ατιμο...
Negro8
αντε αυριο να κανουμε και μεις καλη αρχη οπως η παλια μου ομαδα.ανυπομονω να παιξουμε και το παιχνιδι κυπελου αντιπαλοι
jna23
QUOTE(leonkalf @ Oct 1 2009, 18:49 ) *
Αυριο αρχιζει το πρωταθλημα λοιπον. Ευχομαι καλο πρωταθλημα σε ολους με υγεια και
καλη διασκεδαση!

Θα σας παρακολουθω απο δω και μπρος εκτος των 4 γραμμων, αφου η ατυχια μου χτυπησε
την πορτα και χθες υποβληθηκα σε εγχειιρηση στο αριστερο μου ματι, λογω αποκολησης
του (μεγαλο ρηγμα).
Θα μαθαινω τα νεα σας απο εδω, το basketforumτον χωρο μας, μεχρι η οραση μου να
επανελθει και να μπορω να ερχομαι στα γηπεδα να παρακολουθω.

Ειναι δυσκολο αυτο το αποτομο και ξαφνικο συμβαν να συνηθιστει, κι ευχομαι να μην συμβει
σε κανεναν. Το μπασκετ για μενα σημαινει πολλα,ειναι κατι παραπανω απο ενα παιχνιδι κι
αυτο το γεγονος με εχει ριξει πολυ ψυχολογικα. Μαλλον καπου εδω σταματαει η αγωνιστικη
παρουσια μου στα παρκε, μιας και ενδεχομενη επανοδος θα εμπεριεχει μεγαλο ρισκο.

Καλη συνεχεια σε ολους, καπου θα ξανασυναντηθουμε..
Το μπασκετ μας ενωνει..


Περαστικά Λεωνίδα ευχομαι να γινει συντομα καλά
Negro8
Λεωνιδα περαστικα ρε φιλε.σε καταλαβαινω πως ειναι να προσπαθεις τοσα χρονια και να σταματας απο τετοιο λογο.ειμαστε αντιπαλοι τοσα χρονια και ξερω πως ειναι το μπασκετ στη ζωη μας.σιγουρα θα βρεις το δρομο σου...
jna23
QUOTE(traxonas @ Sep 30 2009, 15:58 ) *
Γιατι δεν σε πιστευω, μπορεις να μου πεις; 39.gif 71.gif

Την άλλη σημείωση μου την διαγράψανε δεν ξέρω γιατί .
Φιλε Τραχωνας Θα χαρώ να γνωριστούμε στο γήπεδο θα φοράω το 4 αφου το 13 ποια το φοράνε μόνο μικρά και εγώ έχω κλείσει προ πολλού τα 20 smile.gif 
traxonas
QUOTE(jna23 @ Oct 2 2009, 16:15 ) *
Την άλλη σημείωση μου την διαγράψανε δεν ξέρω γιατί .
Φιλε Τραχωνας Θα χαρώ να γνωριστούμε στο γήπεδο θα φοράω το 4 αφου το 13 ποια το φοράνε μόνο μικρά και εγώ έχω κλείσει προ πολλού τα 20 smile.gif 

Και μενα ο γιος μου το 4 φοραει στους Τραχωνες - στο παιδικο. Εγω σε ξερω φατσικα. Κι εγω εχω κλεισει
δυο φορες τα 20+ . Τα λεμε λοιπον. smiley.gif
alpapamarin
ΑΣΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ : 1 (+17)
Καλό ξεκίνημα φίλε Negro8
jna23
QUOTE(traxonas @ Oct 2 2009, 17:13 ) *
Και μενα ο γιος μου το 4 φοραει στους Τραχωνες - στο παιδικο. Εγω σε ξερω φατσικα. Κι εγω εχω κλεισει
δυο φορες τα 20+ . Τα λεμε λοιπον. smiley.gif


Είμαστε λοιπόν ίδια ηλικία. Δεν ήρθες όμως να μιλήσουμε. Είδες που στα έλεγα το να μην παίξουμε διπλό όλη την εβδομάδα φάνηκε μέσα στο γήπεδο. Το παιχνίδι κρίθηκε στο τέλος με καλή άμυνα και 1-2 τρίποντα που μπήκανε απο εμάς. Νομίζω ότι έχετε καλό σύνολο και ελπίζω να τα πούμε στην έδρα σας.



Βουλιαγμένη - Τράχωνες 67-60 (25-27)

Ένα κακό παιχνίδι με την νίκη να κρίνεται στο τελευταίο 5 λεπτά με την βουλιαγμένη να κάνει ενα come back απο το -5 και να το κάνει μέχρι και +10 με βάση την καλή άμυνα και τα εύστοχα σουτ. Ατυχία για τους Τράχωνες η αποχώρηση του ψηλού της που ίσως έκρινε και τον αγώνα. Καλές και οι δύο ομάδες από υλικό άλλα θέλουνε δουλειά.

Πολύ καλός ο μικρός μας που έκανε και την διαφορά στον αγώνα
bartsa
σουρμενα-αρης διπλο 71-73 στην παραταση. κανονικος αγωνας 64-64. μπραβο και στις δυο ομαδες.
milf_hunter#6
QUOTE(bartsa @ Oct 3 2009, 02:09 ) *
σουρμενα-αρης διπλο 71-73 στην παραταση. κανονικος αγωνας 64-64. μπραβο και στις δυο ομαδες.

Δυστυχως ηττα για τα σουρμενα....υπηρχε αρκετο αγχος με αποτελεσμα να οδηγηθουμε στην ηττα!!! κανενα αλλο αποτελεσμα?
Negro8
Α.Σ.Η.-ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 69-54.Πολυ γρηγορος ρυθμος κατα διαστηματα απο τον Α.Σ.Η. με αρκετα ευστοχα σουτ απο μακρια ανοιξαν τη διαφορα.πιστευω οτι ο ερμης πρεπει να προσπαθησει αρκετα για να κρατηθει στην κατηγορια.πολυ ζεστη ατμοσφαιρα στην εξεδρα,κατι που ομολογω δεν το περιμενα.το μονο ασχημο ειναι οτι τελειωσαμε το παιχνιδι με 2 διαστρεματα και 1 σκισιμο φρυδιου.περαστικα σε ολους.το πρωταθλημα μολις αρχισε......
sothrakhss13
Ρε φιλε νεγρο....με τον ερμη πειραια επαιζες οχι με κανα παιδικο.Γνωστη και σκληροτραχειλη,η ομαδα του φιλου μου δον που αξιζει καλυτερης τυχς.(τα καλα αυτα λογια ειναι αποτελεσμα της κακης επιροης του απαραδεκτου δον)

Λεων-ερμης αργυρουπολης 1
Κατα διαστηματα παιχτηκε καλο μπασκετ...
καλη συνεχεια να χουμε
Don
QUOTE(sothrakhss13 @ Oct 3 2009, 05:10 ) *
Ρε φιλε νεγρο....με τον ερμη πειραια επαιζες οχι με κανα παιδικο.Γνωστη και σκληροτραχειλη,η ομαδα του φιλου μου δον που αξιζει καλυτερης τυχς.(τα καλα αυτα λογια ειναι αποτελεσμα της κακης επιροης του απαραδεκτου δον)

Λεων-ερμης αργυρουπολης 1
Κατα διαστηματα παιχτηκε καλο μπασκετ...
καλη συνεχεια να χουμε

Καταρχην να καλημερισω και να ευχηθω καλη χρονια σε ολους τους συναθλητες μου που κανουμε ολη την ιδια προσπαθεια μεσα σε αυτο το ξυλινο ορθογωνιο να βοηθησουμε τις ομαδες μας να πρωταγωνιστισουν και σε αυτην την κατηγορια.
Δευτερο και πιο βασικο ειναι να ευχηθω γρηγορη αναρωση και επιστροφη στα παρκε στον συναθλητη μας και φυλακα αυτου του forum(χαριτωλογοντας το φυλακα).
Τριτο να πω και εγω συνχαρητηρια στην καινουργια μου ομαδα τον Λεων Μοσχατου για την χθεσινη μας επιτυχια με 31 ποντους εναντιον μιας πολυ καλης ομαδας τον Ερμη Αργυρουπολης.
Θελω επισης να πω και συνχαρητηρια στην παλια μου ομαδα που δυστυχως ηττιθηκε χθες εκτος εδρας απο μια καλη ομαδα οπως εχω μαθει.Τα συνχαρητηρια τα δινω ομως στην παλια μου ομαδα γιατι αν δεν κανω λαθος 8α πρεπει να ηταν η τριτη φορα που σουταρανε γιατι και μεχρι μια εβδομαδα πριν το γηπεδο τους δεν ηταν ετοιμο και παρα ολα αυτα κρατησαν μεχρι το τελος.
Τελος θα ηθελα και παλι να πω αυτο που ελεγα και περσυ!Η ΕΣΚΑΝΑ αντι να φτιαξει τον νομο που τσαμπουκα πρεπει να παιζει ενας μικρος 40 λεπτα σε καθε ομαδα εβγαλε και αλλον που δεν επιτρεπει τις μεταγραφες των 30δων!!!Ελεος πια αφηστε να παιξουμε μπασκετ εμεις που εχουμε περασει τα 30 και κατι κανουμε ακομα και δωστε στους μικρους κινητρο να προσπαθησουν να κερδισουν μια θεση στην 12αδα της πρωτης ομαδας!!! στην ΕΣΚΑ δεν ισχυει αυτο,ΓΙΑΤΙ ???Θα η8ελα πληροφοριες ΣΟΒΑΡΕΣ για αυτο το θεμα.
Καλο πρωταθλημα σε ολους και καλη χρονια χωρις τραυματισμους!!!
ΦΕΤΟΣ
Νο4 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Θεοδωρος Καρατζης(Επειδη η ανωνυμια πειραζει και κανει καποιους πιο σκληρους απο οτι ειναι)
andreas koropi
QUOTE(jna23 @ Oct 3 2009, 01:59 ) *
Είμαστε λοιπόν ίδια ηλικία. Δεν ήρθες όμως να μιλήσουμε. Είδες που στα έλεγα το να μην παίξουμε διπλό όλη την εβδομάδα φάνηκε μέσα στο γήπεδο. Το παιχνίδι κρίθηκε στο τέλος με καλή άμυνα και 1-2 τρίποντα που μπήκανε απο εμάς. Νομίζω ότι έχετε καλό σύνολο και ελπίζω να τα πούμε στην έδρα σας.



Βουλιαγμένη - Τράχωνες 67-60 (25-27)

Ένα κακό παιχνίδι με την νίκη να κρίνεται στο τελευταίο 5 λεπτά με την βουλιαγμένη να κάνει ενα come back απο το -5 και να το κάνει μέχρι και +10 με βάση την καλή άμυνα και τα εύστοχα σουτ. Ατυχία για τους Τράχωνες η αποχώρηση του ψηλού της που ίσως έκρινε και τον αγώνα. Καλές και οι δύο ομάδες από υλικό άλλα θέλουνε δουλειά.

Πολύ καλός ο μικρός μας που έκανε και την διαφορά στον αγώνα


Φημες που θελουν να μη φορας το 13 ισχυουν???? Βρεθηκε ανθρωπος να το παρει απο σενα????
Lewn#7
ξεκινημα με νικη για την ομαδα μου που δειχνει πληρεστερη οσο ποτε σε ολες τις θεσεις.
ευκολη νικη απεναντι στον Ερμη Αργυρουπολης με σκορ 69-38 (35-25).
καλη αρχη και καλη συνεχεια σε ολους...
jna23
QUOTE(andreas koropi @ Oct 3 2009, 11:14 ) *
Φημες που θελουν να μη φορας το 13 ισχυουν???? Βρεθηκε ανθρωπος να το παρει απο σενα????


απλά μαθηματικά 


13 , 14 ,15 το φοράνε οι κάτω απο 20

41-20 = 21 οπότε μόνο πέρσι μπορούσα να το φορέσω αφού φέτος είμαι 21 smile.gif)))

Δεν ήρθες γύφτο το γράφω αυτό
sothrakhss13
Τα αποτελεσματα συνοπτικα απο τα παιχνιδια που γνωριζουμε εχουν ως εξης:

βουλιαγμενη 1
αρης γλυφαδας 2
λεων 1
ηλεκτρουπολη 1

Μας λειπουν 3 ματσακια.οποιος ξερει ας μας ενημερωσει.Ουτως η αλλως δεν υπαρχει καποιο αλλο σαιτ να ενημερωθουμε.
Ας μπρουμε να εχουμε μια αμεση γνωση απο εδω
Negro8
QUOTE(sothrakhss13 @ Oct 3 2009, 05:10 ) *
Ρε φιλε νεγρο....με τον ερμη πειραια επαιζες οχι με κανα παιδικο.Γνωστη και σκληροτραχειλη,η ομαδα του φιλου μου δον που αξιζει καλυτερης τυχς.(τα καλα αυτα λογια ειναι αποτελεσμα της κακης επιροης του απαραδεκτου δον)

Λεων-ερμης αργυρουπολης 1
Κατα διαστηματα παιχτηκε καλο μπασκετ...
καλη συνεχεια να χουμε


φιλε sothrakhss13 οπως βλεπεις δεν γκρινιαζω για το σκληρο παιχνιδι..ουτως η αλλως ειμαι αρκετα χρονια στα γηπεδα και δεν εχω γκρινιαξει ποτε.αντιθετως ειμαι αρκετα σκυλι στο παρκε.δεν εχω λειψει ουτε μια στιγμη απο αυτα.με τον ερμη εχω παιξει παρα πολλες φορες απο τοτε που εμενα αμφιαλη.οσο για την ομαδα του φιλου σου οπως ειδες ειπα οτι θελει δουλεια για να σωθει.τιποτα παραπανω για να μην παρεξηγουμαστε.και επειδη δεν ειμαι ανθρωπος που κρυβομαι,ειμαι το 8 του Α.Σ.Η. πλεον και ονομαζομαι Θοδωρης Μούρτος για τους παλιους...περυσι στο ελληνικο και αρκετα χρονια στην αμφιαλη...αυτα
sothrakhss13
Δε νε νοιαζει ρε φιλε πως σε λενε και ποιος εισαι.
Εγω απλα ειπα πως ειναι γνωστο χρονια τωρα πως ο ερμης ειναι δυνατη ομαδα και απο την αλλη δε βλεπω να πεφτει και κανεισ...
Μαλλον παει για καταργηση η δ εσκανα....
foinikas27
Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.= 1 (90-83)
ΛΟΓΟ το οτι περιμενουμε ακομη το γηπεδο μας φιλοξενηθηκαμε για πρωτη αγωνιστικη τελικα στην νεα περαμο!Ηττα για την ομαδα μου απεναντι σε μια πληρεστατη ομαδα σε ολες τις θεσεις και πολυ δυνατη στην εδρα της αν και το παλεψαμε μεχρι τελους...Ημιχρονο 44-44..Ομορφος κοσμος και ενας απιστευτος στην κερκιδα τους που πρεπει να ειχε πει πανω απο εικοσι φορες ΒΕΝΤΟΥΖΑ.ΕΤΣΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!απιστευτο παλικαρι!!!
Ισως πιο εμπειρη ομαδα απο εμας στην γ ειχε τον τροπο της να κερδισει..!Πολυ μεγαλη εντυπωση μου εκανε το 2αρι της στο πρωτο ημιχρονο τα εβαζε απο παντου!Το πλευ μεικερ της πολυ γρηγορος σαν τον μικρο μας, στο δευτερο ημιχρονο εβαλε απιστευτα τριποντα και το πιο καλο στο 1 δευτερολεπτο πριν την ληξη του τριτου δεκαλεπτου με 2 παιχτες μας πανω του..smile.gif , το 4σαρι της αριστεροχειρας και εχωνε τριποντα ανετα καθως και οι μικροι τους!
Ομαδα που δεν υπολογιζετΑΙ απο μερικους..ΤΕΛΙΚΑ...διαψευτηκαμε!Ευχομαι καλη συνεχεια στα παιδια,καλο πρωταθλημα και σας ευχαριστουμε για την φιλοξενια!
καλη ανταμωση στο δευτερο γυρο με ενα πολυ καλο παιχνιδι παλι!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ...!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΛΕΩΝΙΔΑ....ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΠΑΡΚΕ!

Larry J.
πηγασος-ιασωνας 2(+25).
sothrakhss13
Απ τα προγνωστικα μου μονο ο αρης μου ξεφυγε...
Ξερει κανεις τι εγινε στο ματσ καστελλα-οκε?
ZEKO
Η λέξη ΝΤΡΟΠΗ είναι πλέον λίγη για να προσδιορίσει αυτό που συμβαίνει με το κλειστό των Καμινίων,τόσες ομάδες (αντρικές-γυναικίες)έχουν μείνει άστεγες και κανείς δεν ασχολείται!!!Απορώ με τον Δήμαρχο της πόλης που προέρχεται απο το μπάσκετ πώς δείχνει τέτοια αδιαφορία....Κάντε κάτι ξεκίνησαν τα πρωταθλήματα ΕΛΕΟΣ....
sothrakhss13
Αν προερχοταν απο το ποδοσφαιρο δηλαδη δεν ειχε ρουσφετι?Θα εφτιαχνε τα δοκαρια απο το ποδοσφαιρο?
airmav
κακό ποιοτικά παιχνίδι έγινε την παρασκευη στην Ελευσινα με τους φιλοξενουμενους να παιρνουν το ροζ φυλλο αγωνα σε ενα ματς με σκορ παιδικού καπου 36-46 ή 47 δεν θυμαμαι καλα. κ οι 2 ομαδες φανηκαν απο ανετοιμες ως αδουλευτες κ το μόνο που παρακαλάμε εδω στην ελευσίνα ειναι αυτη η εικόνα της ομαδας μου να αλλαξει όσο το δυνατον πιο γρηγορα.... πολλα χαμενα αμυντικα ριμπαουντ κακες άμυνες κατα διαστήματα κ λιγες ανασες ηταν η εικονα του οκε. κ οι δυο ομάδες ηταν τραγικα αστοχες γι αυτο το σκορ κυμανθηκε σε χαμηλα επιπεδα....
καλο πρωταθλημα σε ολες τις ομαδες με υγεια χωρις τραυματισμους κ ασχολειθειτε μονο με το μπασκετ
foinikas27
Καλησπερα σας!!Αντε και μερικα προγνωστκα για την δευτερη αγωνιστικη που ερχεται...!!!

1) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"- Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ= 2 Πιστευω καλυτερη ομαδα το λεων..Τουςεχουμε αντιμετωπισει,τους ξερουμε!

2)Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.- ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ=2 Με την προηγουμενη αγωνιστικη η καστελλα δεν επεισε και εχοντας σκορ παιδικου δεν νομιζω να αντιμετωπισουν ιδιαιτερο προβλημα τα σουρμενα!

3) Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ=1 Και με πολυ μεγαλη διαφορα...!

4) Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ=1 Ωραιο ματσακι αλλα πολυ δυσκολη εδρα!

5) ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.=2 Ομαδα ανοδου οι τραχωνες θα το αποδειξουν?Εχουμε καλη ομαδα...πιστευω...!Θα δυσκολεψουμε αρκετα!

6) Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ=2 Δευτερη ομαδα για ανοδο δυσκολα θα χασει!

7)Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.=2 Τριτη ομαδα για ανοδο.....Παλι δυσκολα θα χασει!

leonkalf
Ευχαριστω ολους για τις ευχες που μου γραψατε τις προηγουμενες μερες. Να ´στε καλα.

Καλη αγωνιστικη να εχετε αυριο.
nst!
QUOTE(foinikas27 @ Oct 3 2009, 18:56 ) *
Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.= 1 (90-83)
ΛΟΓΟ το οτι περιμενουμε ακομη το γηπεδο μας φιλοξενηθηκαμε για πρωτη αγωνιστικη τελικα στην νεα περαμο!Ηττα για την ομαδα μου απεναντι σε μια πληρεστατη ομαδα σε ολες τις θεσεις και πολυ δυνατη στην εδρα της αν και το παλεψαμε μεχρι τελους...Ημιχρονο 44-44..Ομορφος κοσμος και ενας απιστευτος στην κερκιδα τους που πρεπει να ειχε πει πανω απο εικοσι φορες ΒΕΝΤΟΥΖΑ.ΕΤΣΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!απιστευτο παλικαρι!!!
Ισως πιο εμπειρη ομαδα απο εμας στην γ ειχε τον τροπο της να κερδισει..!Πολυ μεγαλη εντυπωση μου εκανε το 2αρι της στο πρωτο ημιχρονο τα εβαζε απο παντου!Το πλευ μεικερ της πολυ γρηγορος σαν τον μικρο μας, στο δευτερο ημιχρονο εβαλε απιστευτα τριποντα και το πιο καλο στο 1 δευτερολεπτο πριν την ληξη του τριτου δεκαλεπτου με 2 παιχτες μας πανω του..smile.gif , το 4σαρι της αριστεροχειρας και εχωνε τριποντα ανετα καθως και οι μικροι τους!
Ομαδα που δεν υπολογιζετΑΙ απο μερικους..ΤΕΛΙΚΑ...διαψευτηκαμε!Ευχομαι καλη συνεχεια στα παιδια,καλο πρωταθλημα και σας ευχαριστουμε για την φιλοξενια!
καλη ανταμωση στο δευτερο γυρο με ενα πολυ καλο παιχνιδι παλι!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ...!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΛΕΩΝΙΔΑ....ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΠΑΡΚΕ!



Να διαφωνησω στα μαυρα γραμματα, αφου θεωρω οτι δε χασαμε απο πληρεστατη ομαδα,οπως κι οχι λογω εδρας, αλλα λογω μετριας εμφανισης με επικεντρο την κακη αμυνα μας την οποια και πρεπει να διορθωσουμε για να παμε καλα..

Αυτα και καλη συνεχεια να χουμε..
sothrakhss13
QUOTE(foinikas27 @ Oct 8 2009, 16:13 ) *
Καλησπερα σας!!Αντε και μερικα προγνωστκα για την δευτερη αγωνιστικη που ερχεται...!!!

1) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"- Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ= 2 Πιστευω καλυτερη ομαδα το λεων..Τουςεχουμε αντιμετωπισει,τους ξερουμε!

2)Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.- ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ=2 Με την προηγουμενη αγωνιστικη η καστελλα δεν επεισε και εχοντας σκορ παιδικου δεν νομιζω να αντιμετωπισουν ιδιαιτερο προβλημα τα σουρμενα!

3) Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ=1 Και με πολυ μεγαλη διαφορα...!

4) Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ=1 Ωραιο ματσακι αλλα πολυ δυσκολη εδρα!

5) ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.=2 Ομαδα ανοδου οι τραχωνες θα το αποδειξουν?Εχουμε καλη ομαδα...πιστευω...!Θα δυσκολεψουμε αρκετα!

6) Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ=2 Δευτερη ομαδα για ανοδο δυσκολα θα χασει!

7)Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.=2 Τριτη ομαδα για ανοδο.....Παλι δυσκολα θα χασει!



Συμφωνω με τα προγνωστικα σου αν και νομιζω πως οι τραχωνες θα μπουν για τα καλα στο τραινακι για την ανοδο με την πρωτη τους νικη,ο ερμης πειραια στην εδρα του και για αρχη χρονιας πολλα μπορει να κανει αρα γερνω προς τον ασσο...
Τα υπολοιπα ειναι σχετικα ιδια αν εξαιρεσουμε τα σχολεια σου για την ηλεκτρουπολη,η οποια περαν ενος καλου ψηλου δε νομιζω οτι εχει να πει και πολλα....
Υπερβαλεις
jna23
QUOTE(sothrakhss13 @ Oct 8 2009, 21:28 ) *
ο ερμης πειραια στην εδρα του και για αρχη χρονιας πολλα μπορει να κανει αρα γερνω προς τον ασσο...


Με τα προβλήματα να συνεχίζουν να υπάρχουνε δύσκολο το βλεπω το διπλό απόψε. Η εβδομαδα που πέρασε ήτανε μόνο για κλάματα με αποκορύφωμα το χτεσινό. Οσο ζω ελπίζω.

leonkalf
Με προβληματα απουσιων θα παει σημερα στο παιχνιδι ο Πηγασος.
Θα λειψουν (εκτος απο τη δικη μου μονιμη απουσια) οι Σαρδελης, Παπας
(αμφοτεροι λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων μακρια απο την Αθηνα)
και Λιναρδος (προβλημα τραυματισμου).
Σημαντικοι παικτες για την ομαδα και οι 3..
Bet
QUOTE(jna23 @ Oct 9 2009, 11:24 ) *
Με τα προβλήματα να συνεχίζουν να υπάρχουνε δύσκολο το βλεπω το διπλό απόψε. Η εβδομαδα που πέρασε ήτανε μόνο για κλάματα με αποκορύφωμα το χτεσινό. Οσο ζω ελπίζω.

ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΖΕΙΣ
ANASTALTIKO HAF
ΑΚΑ ΑΡΗΣ- Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1 πολυ σκληρος ο αρης ιδιαιτερα στην εδρα του!δυσκολο παιχνιδι..

2)Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.- ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 2 καλυτερη ομαδα τα σουρμενα..

3) Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 1

4) Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 1 λογω απουσιων απο πλευρας πηγασου

5) ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο 1 αστω και με τα προβληματα τους οι τραχωνες πιστευω θα βγαλουν την ποιοτητα και την εμπειρια τουσ και θα κερδισουν

6) Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2 σκληρη ομαδα ο ερμης,αλλα η βουλιαγμενη θα το παρει το παιχνιδι

7)Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ 2 τοπικο ντερμπι με τον ΑΣΗ εχει καποιες απουσιες αλλα και καλυτερη ομαδα απο τον ερμη

shot.gif wos_sport5.gif sport-smiley-017.gif banana.gif
sothrakhss13
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Oct 9 2009, 15:18 ) *
ΑΚΑ ΑΡΗΣ- Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1 πολυ σκληρος ο αρης ιδιαιτερα στην εδρα του!δυσκολο παιχνιδι..

2)Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.- ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 2 καλυτερη ομαδα τα σουρμενα..

3) Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 1

4) Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 1 λογω απουσιων απο πλευρας πηγασου

5) ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο 1 αστω και με τα προβληματα τους οι τραχωνες πιστευω θα βγαλουν την ποιοτητα και την εμπειρια τουσ και θα κερδισουν

6) Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2 σκληρη ομαδα ο ερμης,αλλα η βουλιαγμενη θα το παρει το παιχνιδι

7)Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ 2 τοπικο ντερμπι με τον ΑΣΗ εχει καποιες απουσιες αλλα και καλυτερη ομαδα απο τον ερμη

shot.gif wos_sport5.gif sport-smiley-017.gif banana.gif


Θα απογοητευτεις σημερα απο την δυναμικη της ομαδας μας.
Ετοιμασου να αναθεωρησεις...
deksi_pag
ανασταλτικο χαφ σε περιμενα καιρο να χτυπησεισ με τα φοβερα ποσταρισματα σου.
ελπιζω σε συνεχεια τρομερεων προβλεψεων.
impo
QUOTE(deksi_pag @ Oct 9 2009, 16:29 ) *
ανασταλτικο χαφ σε περιμενα καιρο να χτυπησεισ με τα φοβερα ποσταρισματα σου.
ελπιζω σε συνεχεια τρομερεων προβλεψεων.




καλησπερα παιδες...ξερει κανενας σε ποιο γηπεδο θα παιχτει το ματς τραχωνες-φοινικας αγιας σοφιας?
leonkalf
Ν. Πέραμος - Πήγασος 2 (+1π.) με σκορ κάπου στο 55-56

Μεγάλη εμφάνιση από Μάριο Ιντζελέρ (με 6 τρίποντα συν τοις άλλοις)!! Έπαιξε για όλους τους απόντες!!!


Η έκπληξη της αγωνιστικής αναμφίβολα.. ohmy.gif
Larry J.
Ιασωνας-ΟΚΕ 68-60.
sthnapexw
QUOTE(Larry J. @ Oct 10 2009, 00:09 ) *
Ιασωνας-ΟΚΕ 68-60.


Πλώρη για άνοδο ο Ιάσωνας?
bartsa
αρης γλυφαδας-λεων μοσχατου 49-63. οχι καλο θεαμα απο τις δυο ομαδες.καλη συνεχεια σε ολους
impo
ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 69-54...

δυνατο παιχνιδι μεχρι το τελος του γ'δεκαλεπτου...απο κοντα κ οι 2 οι ομαδες...απο το τεταρτο κ υστερα μεχρι το τελος ανοιξε για τα καλα η ψαλιδα...αστοχα σουτ τεχνικη ποινη απο μερος του φοινικα...κ νευρα απο τους παιχτες της ιδιας ομαδας διαμορφωσαν το τελικο σκορ...μολις γυρισα απο το γηπεδο...

τραχωνες:εχασαν παρα πολλες βολες αλλα στο τεταρο δεκαλεπτο μιλησε ενα παλικαρι μαβριδερο ονοματι (απο την κερκιδα λεο)...πολυ καλα προσοντα το παλικαρι...

φοινικας αγιας σοφιας:πολυ καλος ο play maker που απο οτι ακουσα προερχεται απο τον πειραικο...πολυ γρηγορος κ ευκινησια φουλ...να μην ξεχασουμε να διευκρινησουμε οτι ο φοινικας εχει σαφεστατο προβλημα στους ψηλους...ειδα ενα παιχνιδι συνεχεια σουτ απο εξω...καμια κινηση μεσα στην ρακετα...

καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες της κατηγοριας κ ελπιζω στο επομενο ματς του φοινικα να τον δουμε να παιζει επιτελους στα καμινια...εχει γινει ολοκληρο θεμα πια...
jumaru
QUOTE(sthnapexw @ Oct 10 2009, 00:13 ) *
Πλώρη για άνοδο ο Ιάσωνας?



Και βεβαια αν καθε ομαδα που παιζει εκει τρωει 3 τεχνικες ποινες και ο Ιασωνας συνολικα εκτελει πανω απο 30 βολες γιατι καθε επαφη της αντιπαλης ομαδας ειναι φαουλ ενω εκεινος πιεζει ολοι τη τεταρτη περιοδο και εχει 1 φαουλ τοτε ναι ειναι φαβορι για την ανοδο!!!


Πικραμενος πολυ σημερα θεωρω οτι δεν αξιζαμε τετοια τυχη ουτε τετοια αντιμετοποιση!
impo
QUOTE(jumaru @ Oct 10 2009, 01:40 ) *
Και βεβαια αν καθε ομαδα που παιζει εκει τρωει 3 τεχνικες ποινες και ο Ιασωνας συνολικα εκτελει πανω απο 30 βολες γιατι καθε επαφη της αντιπαλης ομαδας ειναι φαουλ ενω εκεινος πιεζει ολοι τη τεταρτη περιοδο και εχει 1 φαουλ τοτε ναι ειναι φαβορι για την ανοδο!!!


Πικραμενος πολυ σημερα θεωρω οτι δεν αξιζαμε τετοια τυχη ουτε τετοια αντιμετοποιση!



μην ξενερωνεις φιλε μου...τα ιδια ειδα κ εγω σημερα στο ματς τραχωνες-φοινικας αγιας σοφιας...δεν ξερω τι να πω για αυτη την διαιτησια σε ολα τα ματς απαραδεκτη...δεν λεω δικαιη η νικη απο τους τραχωνες αλλα παιδια κ στις δυο ομαδες αν βλεπατε τι σφυραγε...θα ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε...δηλαδη ελεος...σε τρεις επιθεσεις απανωτες των τραχωνων κ τις 3 φορες βηματα...οτι να'ναι...μαλλον τους πειραξε η ωρα 21:45 τους επηρεασε...νομιζανε οτι σφυραγανε ευρωλιγκα...ασ'το ματς να παιχτει...δηλαδη ελεος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.