Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
milf_hunter#7
Καλησπερα,ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ 41-70 σε ενα γιαπι παιζαμε και απορω πως αφηνουν να γινοντε αγωνες χωρις να εχουν τελειωσει οι εργασιες........

Negro8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-Α.Σ.Η. 66-67 σε αμφιρροπο τελος με το σκορ να εναλλασεται συνεχως.καλη συνεχεια σε ολους
Bet
ΕΡΜΗΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 2 (+20)
sothrakhss13
QUOTE(jumaru @ Oct 10 2009, 01:40 ) *
Και βεβαια αν καθε ομαδα που παιζει εκει τρωει 3 τεχνικες ποινες και ο Ιασωνας συνολικα εκτελει πανω απο 30 βολες γιατι καθε επαφη της αντιπαλης ομαδας ειναι φαουλ ενω εκεινος πιεζει ολοι τη τεταρτη περιοδο και εχει 1 φαουλ τοτε ναι ειναι φαβορι για την ανοδο!!!


Πικραμενος πολυ σημερα θεωρω οτι δεν αξιζαμε τετοια τυχη ουτε τετοια αντιμετοποιση!


Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου.Απο την αρχη της χρονιας σας ειχα ενημερωσει για το τι παιζεται μ αυτη την ομαδα
leonkalf
Τέτοιες αναφορές στον αέρα με υπονοούμενα (και πόσο μάλλον ανώνυμα) δεν είναι αποδεκτές στο forum.
Αν επαναληφθεί θα υπάρξουν κυρώσεις!


sothrakhss13 μην ξεχνάς ότι γράφεις στο forum xαριστικά.. Έχεις ήδη παραβεί κανονισμό (ξέρεις εσύ) και τις επόμενες μέρες θα αποφασίσει η ομάδα moderating για το τι θα γίνει με τον λογαριασμό σου.
nst!
QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 10 2009, 01:57 ) *
Καλησπερα,ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ 41-70 σε ενα γιαπι παιζαμε και απορω πως αφηνουν να γινοντε αγωνες χωρις να εχουν τελειωσει οι εργασιες........


Εχω ακομα μεγαλυτερη απορια εγω, γιατι δεν εχουν τελειωσει οι εργασιες στις 9-10 κι ενω παμε αισιως για την 3η αγωνιστικη...

sothrakhss13
QUOTE(leonkalf @ Oct 10 2009, 04:52 ) *
Τέτοιες αναφορές στον αέρα με υπονοούμενα (και πόσο μάλλον ανώνυμα) δεν είναι αποδεκτές στο forum.
Αν επαναληφθεί θα υπάρξουν κυρώσεις!


sothrakhss13 μην ξεχνάς ότι γράφεις στο forum xαριστικά.. Έχεις ήδη παραβεί κανονισμό (ξέρεις εσύ) και τις επόμενες μέρες θα αποφασίσει η ομάδα moderating για το τι θα γίνει με τον λογαριασμό σου.


Εγω εκανα μια αναφορα στην αρχη του πρωταθληματος η οποια καλως η κακως ηταν κατακριταια και απλα μια νεα αναφορα ενος αλλου μελους λεει τα ιδια ακριβως που απλα προεβλεψα εγω στην αρχη.Απλα την τονιζω αυτη την αποψη καθως περισυ νοιωσαμε στο πετσι μας αρκετα αναποδα σφυριγματαοπως και φετος,αν και υπαρχει γραμμη στην ομαδα μας να μην πολυμιλαμε γι'αυτα περαν του προπονητη,κι ετσι με διαβαλλεις γι'αλλη μια φορα διχως να λεω κατι παραπανω απο τον προηγουμενο φιλο που ποσταρε την σκεψη του.

Οπως και να χει δεν εχω καποιο προβλημμα με αυτο.Στη συνεχεια,οταν θα μαθεις για τον λογαριασμο μου στειλε μου π.μ να με ενημερωσεις για να γνωριζω.

Συνολικα αποτελεσμσατα και βαθμολογιες με σχολεια στο φορουμ του σαιτ της ομαδας μας: www.asleon.org
leonkalf
Η αναφορα μου αφορουσε εσενα και οποιον αλλο εκανε
η θα κανει παρομοια αναφορα..

Ο jumaru εχει δηλωσει τουλαχιστον την ταυτοτητα του.
Οποτε οποιος θελει, ξερει σε ποιον να απευθυνθει.

Ωστε τα πμ τα διαβαζειις,.
Το λεω γιατι στο παρελθον ποτε δεν μου
απαντησες σε δικα μου..

Θα ενημερωθεις
Lewn#7
δευτερη νικη για την ομαδα μου εκτος εδρας με 14 ποντους απεναντι στον Αρη Γλυφαδας.
κακο παιχνιδι και απο τις 2 ομαδες ειδικα στο πρωτο ημιχρονο οπου υπηρχε μεγαλη αστοχια και εκνευρισμος.
για την διαιτησια δεν θα μιλησω...
καλη συνεχεια παιδες! smiley.gif
sothrakhss13
QUOTE(leonkalf @ Oct 10 2009, 05:29 ) *
Η αναφορα μου αφορουσε εσενα και οποιον αλλο εκανε
η θα κανει παρομοια αναφορα..

Ο jumaru εχει δηλωσει τουλαχιστον την ταυτοτητα του.
Οποτε οποιος θελει, ξερει σε ποιον να απευθυνθει.

Ωστε τα πμ τα διαβαζειις,.
Το λεω γιατι στο παρελθον ποτε δεν μου
απαντησες σε δικα μου..

Θα ενημερωθεις


Με τα πμ σου εκανα μουτρακια για να με αγαπησεις.

Δε νομιζω οτι αν δηλωσω την ταυτοτητα μου δεν μπορω να εκφρζω μια αποψη για ευνοια διαιτησιας...
Μονο επωνυμα μπορεις να πεις οτι στο 12 ο α διαιτητης δεν εδωσε καθαρο φαουλ η αντιστοιχες τετοιες φασεις?
Νομιζω πως υπερβαλεις με αυτη την ενδειξη της ταυτοτητας του καθενος καθως εδω ακουγονται απο παντου αποψεις...
leonkalf
Άλλο να πεις μια άποψη για κάποια φάση και άλλο τα παρακάτω, το οποίο αφήνει σαφές υπονοούμενο για κάτι "όχι στα σωστά πλαίσια του αθλητισμού".. Έτσι δεν είναι?
Mην τα μπερδεύουμε..
QUOTE (sothrakhss13 @ Oct 10 2009, 03:41 ) *
Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου.Απο την αρχη της χρονιας σας ειχα ενημερωσει για το τι παιζεται μ αυτη την ομαδα



Τέλος αυτή η κουβέντα. Σε λίγες μέρες θα ειδοποιηθείς για το τι θα γίνει με τον λογαριασμό σου.


Εγώ είμαι πλέον υπέρ της άποψης ότι όλοι πρέπει να δηλώσουν ξεκάθαρα οι χρήστες ποιοι είναι και στην φόρμα εγγραφής μέλους να δηλώνει ο χρήστης τα στοιχεία του. Θα είναι υπέρ της αναβάθμισης της ποιότητας του forum , αφού κάποιοι εκμεταλλεύονται την ανωνυμία και κάνουν αισχρά πράγματα (γενικά, όχι μόνο στο παρών topic)..
Αν η πρότασή μου περάσει από τους mods, θα το πράξουμε.
Και σε όποιον αρέσει.. Αν κάποιοι δεν θέλουν, ας γράφουμε λίγοι και καλοί..
Έτσι πιστεύω πια.
Είναι κρίμα να χάνουμε σωστά μέλη εξαιτίας κάποιων ανόητων.


Περιμένουμε περισσότερα για τα χθεσινά παιχνίδια παιδιά, γράψτε εντυπώσεις και άλλα χρήσιμα μπασκετικά.
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(leonkalf @ Oct 10 2009, 04:52 ) *
Τέτοιες αναφορές στον αέρα με υπονοούμενα (και πόσο μάλλον ανώνυμα) δεν είναι αποδεκτές στο forum.
Αν επαναληφθεί θα υπάρξουν κυρώσεις!


sothrakhss13 μην ξεχνάς ότι γράφεις στο forum xαριστικά.. Έχεις ήδη παραβεί κανονισμό (ξέρεις εσύ) και τις επόμενες μέρες θα αποφασίσει η ομάδα moderating για το τι θα γίνει με τον λογαριασμό σου.

Εχεις απολυτο δικιο,ειναι πολυ εριστικος ο σωτηρακης.επειδη τον ξερω και ειναι καλο παιδι και γω τον συμβουλευω να αλλαξει τον τροπο επικοινωνιας του..ετσι δε κερδιζεις τιποτα μικρε και δημιουργεις μονο αντιπαθειες
impo
πιστευω να μην ειπα κατι κακο εγω πανω στην διαιτησια κ να μην προκαλεσα για να παρω κιτρινη καρτα...πεστε μου κ εμενα για να ξερω...
giorgos14
ελεος ρε παιδια πια....νομιζα οτι προκειται για μια αντρικη κατηγορια....τα μυξοκλαματα περι διαιτησιας δεν αρμοζουν σε αντρες.....οσοι αξιζουν μπορουν να νικανε και χωρις την ευνοια της διαιτησιας ή αακομα και με εναντια διατητεσ.....αντι να αναζητησεται τα αιτια των προβληματων σασ στην ιδια την ομαδα σας αναλωνεστε σε<<χαζοκουβεντες>>...αυτο αφορα ολες τις ομαδες.....δεν μερολυπτω υπερ καμιας ομαδας γιατι πολυ απλα πλεον αγωνιζομαι αλλου...
αλλα ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ......
ANASTALTIKO HAF
ερμης-αση 66-67!αρκετα κακο παιχνιδι με τον Α.Σ.Η. να ειναι πραγματικα αστοχος και το πλει μεικερ του ερμη να κανει οτι θελει!το παιχνιδι εγινε ροντεο περιπου 5 λεπτα πριν τη ληξη του αγωνα οταν ο ενας διατητης εδωσε φαουλ,τεχνικη ποινη και δισκαλιφιε σε 3 διαφορετικα ατομα απο πλευρας ΑΣΗ(3αρι,5αρι και 4αρι αντιστοιχα)χωρις να υπαρχει καν διαπληκτισμος,παρα μονο κατι διαμαρτυριες!απο κει και επειτα δημιουργηθηκε χαος με τον αση να προηγειται 11 πριν το τελος με καλαθι και φαουλ και τον ερμη να χανει 2 σουτ απο το αβ στο τελος!
leonkalf
Συνοπτικα τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστιικης:

Αρης Γλυφ. - Λέων Μοσχ. 49-63
Καστέλλα - Σούρμενα 41-70
Ιάσωνας Νικ.- ΟΚΕ 68-60
Ν. Πέραμος - Πήγασος Κορυδ. 55-56
Ένωση Τραχώνων / Δία - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 69-54
Ερμής Πειραιά - Βουλιαγμένη 44-63
Ερμής Αργυρ. - Ηλεκτρούπολη 66-67


Το σημερινο προγραμμα:
Κλ. Μοσχάτου 21.30 Λέων Μοσχ. – Καστέλλα
κλ. Ελληνικού Β΄ 21.30 Σούρμενα - Ιάσωνας Νικ.
2ο Κλ. Ελευσίνας 20.30 ΟΚΕ – Ν. Πέραμος
ΔΑΚ Κορυδαλλού 21.30 Πήγασος – Εν. Τραχώνων
κλ. Καμινίων 21.45 Φοίνικας Αγ. Σοφ. – Ερμής Πειρ.
κλ. St Laurents 21.00 Βουλιαγμένη – Ηλεκτρούπολη
Κλ. Νέο Αργυρούπολης 21.30 Ερμής Αργ.- Άρης Γλ.
ANASTALTIKO HAF
περιεργη αγωνιστικη με αρκετα παιχνιδια παγιδες....

Λέων Μοσχ. –Καστέλλα 1 καλυτερη ομαδα και πιστευω με μεγαλη διαφορα...

Σούρμενα- Ιάσωνας Νικ. 1 η ομαδα τα σουρμενα και πιστευω οτι εκει μεσα ο ιασωνας θα δυσκολευτει αρκετα

Ελευσίνας ΟΚΕ – Ν. πέραμος 2 με κακο μπασκετ ελεω γηπεδου

Πήγασος – Εν. Τραχώνων 2 πιστυεω σε καλο παιχνιδι και επιτελουσ οι τραχωνες να δειξουν το μπασκετ που μπορουν να παιξουν..

Φοίνικας Αγ. Σοφ. –Ερμής Πειρ. 1 καλυτερη ομαδα και πιστευω με μεγαλη διαφορα

Βουλιαγμένη – Ηλεκτρούπολη 2 δυσκολο παιχνιδι με την ομαδα της βουλιαγμενης να ειναι δυνατη και τον α.σ.η να εχει ξεκινησει δυνατα!παιζω την εκπληξη...


Ερμής Αργ.- Άρης Γλ. 2 αν ο αρης περιορισει τον 1 του ερμη τοτε δν εχει καμια τυχη ο ερμης,αν οχι....

wos_sport5.gif wos_sport3.gif shot.gif shot.gif banana.gif
milf_hunter#7
Λέων - Καστέλλα 1 πολυ ευκολα πιστευω....
Σουρμενα - Ιασων Ν. 1 ντερμπυ πιστευω
Πηγασος - Τραχωνες .... no bet
ΟΚΕ - Νεα περαμος 2 ευκολα
Φοινικας - Ερμης Π 1 .....
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη 1 με σχετικη ανεση
Ερμης Αργ. - Αρης Γλυφαδας 2 καλυτερος ο Αρης


Negro8
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Oct 16 2009, 13:41 ) *
περιεργη αγωνιστικη με αρκετα παιχνιδια παγιδες....

Λέων Μοσχ. –Καστέλλα 1 καλυτερη ομαδα και πιστευω με μεγαλη διαφορα...

Σούρμενα- Ιάσωνας Νικ. 1 η ομαδα τα σουρμενα και πιστευω οτι εκει μεσα ο ιασωνας θα δυσκολευτει αρκετα

Ελευσίνας ΟΚΕ – Ν. πέραμος 2 με κακο μπασκετ ελεω γηπεδου

Πήγασος – Εν. Τραχώνων 2 πιστυεω σε καλο παιχνιδι και επιτελουσ οι τραχωνες να δειξουν το μπασκετ που μπορουν να παιξουν..

Φοίνικας Αγ. Σοφ. –Ερμής Πειρ. 1 καλυτερη ομαδα και πιστευω με μεγαλη διαφορα

Βουλιαγμένη – Ηλεκτρούπολη 2 δυσκολο παιχνιδι με την ομαδα της βουλιαγμενης να ειναι δυνατη και τον α.σ.η να εχει ξεκινησει δυνατα!παιζω την εκπληξη...


Ερμής Αργ.- Άρης Γλ. 2 αν ο αρης περιορισει τον 1 του ερμη τοτε δν εχει καμια τυχη ο ερμης,αν οχι....

wos_sport5.gif wos_sport3.gif shot.gif shot.gif banana.gif



φιλε μου ANASTALTIKO HAF θα συμφωνησω με καποιες απο τις προβλεψεις σου αλλα θα βαλω και γω τις δικες μου.
-Θελω να πιστευω οτι το πηγασος-τραχωνες ισως να κρυβει παγιδες.αν τα φιλαρακια μου εκει παιξουν αυτο που μπορουν ισως το βραδυ να συζηταμε για αλλα παιχνιδια και αυτο να ειναι για καποιους η εκπληξη.
-δευτερο παιχνιδακι αν ο ιασωνας περιορισει τα σουτ απο τα γκαρντ των σουρμενων τοτε εχει ελπιδες + τον ασσο που ειναι πολυ καλος.
καλη επιτυχια αποψε στην ομαδα σου....
NEKROTHAFTHS7
QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 16 2009, 13:58 ) *
Λέων - Καστέλλα 1 πολυ ευκολα πιστευω....
Σουρμενα - Ιασων Ν. 1 ντερμπυ πιστευω
Πηγασος - Τραχωνες .... no bet
ΟΚΕ - Νεα περαμος 2 ευκολα
Φοινικας - Ερμης Π 1 .....
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη 1 με σχετικη ανεση
Ερμης Αργ. - Αρης Γλυφαδας 2 καλυτερος ο Αρης



ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΞΕΓΡΑΜΜΕΝΟ!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ?
Josh_7_Child
Χαίρετε κι από μένα. Ασ δώσω κι εγώ τα προγνωστικά μου για σήμερα:

Λέων - Καστέλλα: 1 Αν έπαιζα σύστημα, αυτό θα ήταν ένα από τα στάνταρ μου...
Σουρμενα - Ιασων Ν.: 1 Το βλέπω αμφίρροπο αυτό το παιχνίδι. Αν κάποια ομάδα ξεφύγει στο σκορ πάντως, αυτή πιστεύω θα είναι τα Σούρμενα.
Πηγασος - Τραχωνες:1 Δεν προβλέπω να κάνει δεύτερη σερί εντός έδρας ήττα.
ΟΚΕ - Νεα περαμος:1 Τοπικό ντέρμπι με τον ΟΚΕ να επιβάλλεται να ξυπνήσει, τώρα που είναι ακόμα νωρίς.
Φοινικας - Ερμης Π:1 Ένα παιχνίδι βγαλμένο από το περσινό πρωτάθλημα με τις δύο ομάδες να γνωρίζονται καλά.
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη:1 Αν η Βουλιαγμένη δεν έχει ελλείψεις θα το πάρει με σχετική άνεση.
Ερμης Αργ. - Αρης Γλυφαδας:1 Δύσκολη έδρα ο Ερμής. Για να δούμε...

Όπως βλέπετε, σήμερα ποντάρω αποκλειστικά στην έδρα. Καλή επιτυχία σε όλους!
jna23
Γαμω των διατητή μου. Απαραδεκτος πολλα χρονια πίσω . Ενταξει ρε μεγαλε δεν έρχεσαι πάρε ενα τηλέφωνο να πεις τιποτα εχεις γραμμενο τόσο κόσμο.




Βουλιαγμένη ΑΣΗ δεν έγινε δεν προσήλθε η αφεντιά του  

leonkalf
Πήγασος - Τράχωνες 64-59

Λέων Μ. - Καστέλλα 61-63
jna23
QUOTE(leonkalf @ Oct 17 2009, 00:54 ) *
Πήγασος - Τράχωνες 64-59

Λέων Μ. - Καστέλλα 61-63


Τι λες τωρα εκπλήξεις ολα
leonkalf
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ερμής Π. 71-38
milf_hunter#6
Νικη για τα σουρμενα απεναντι στον ιασωνα με 20 ποντους διαφορα περιπου....
bartsa
ερμης αργ-αρης 68-63.πολλα και καλα πιτσιρικια στο παρκε και απο τις δυο ομαδες.δευτερη συνεχομενη ηττα για την ομαδα μας σε ενα γρηγορο και ομορφο μπασκετ.ισως αξιζαμε κατι παραπανω μιας και ημασταν μπροστα για τρια δεκαλεπτα.παμε για το επομενο. μπραβο και στις δυο ομαδες.
Don
QUOTE(jna23 @ Oct 17 2009, 01:10 ) *
Τι λες τωρα εκπλήξεις ολα

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους αυτού του forum.
Δεν ξέρω τι έγινε στο άλλο παιχνίδι αλλά στο Λεων-Καστελλα έγινε σφαγή!!! Ντροπή στην διαιτησία και σε αυτούς που τους ορίζουν!!!Είναι ποτέ δυνατό όταν το παιχνίδι είναι στο ποντο ο περσινος παίχτης της Καστελας και νυν διαιτητής να την σφυρίξει κατα;;;;;;;;
Εεεεεεεεε Μαριε ;;;;; Ετσι αποκαλούσαν τον διαιτητή παίχτες και προπονητής!!!Έλεος πια έχετε κάνει το πρωτάθλημα κωμωδία με τους κανονισμούς με τους πιτσιρικάδες, με τις μεταγραφές άνω των 30,με τις μπάλες που δεν υπαρχουν στο μπασκετικο κόσμο προσεχτε λοιπόν ποιους στέλνετε να σφυριξουν και παίζουνε τα νεύρα μας!!!
Αυτά εν βρασμο ψυχής γιατί διάβαζα τα προγνωστικά της εβδομάδας και φρικαρα!!!
Κανεις δεν μπορεί να δεχτείια ήττα με τέτοιο τροπο!!!


Νο4 Λεων Μοσχατου
bartsa
οι μπαλες που παιζουμε δεν κανουν ουτε για σημαδουρα σε παραγαδι.οικονομικες συμφωνιες πληρωνουμε.ας μην κατεβουμε μια παρασκευη να παιξουμε μηπως ταρακουνηθουν καποιοι. οσο για τους διαιτητες οι περισσοτεροι βλεποντας το προσωπο τους σου θυμιζουν ανθρωπους θλιμενους και αγγαριομαχους και λογικο ειναι με αυτα που παιρνουν ως αμοιβη. ΒΑDEN και στην Α1 please
giannhs_09
Συγχαρητήρια στην ομάδα της Καστέλλας για τη μεγάλη νίκη που πραγματοποίησε σήμερα μέσα στους Λέωντες...Πιστεύω ότι νίκησε η ομάδα που έπαιξε το καλύτερο μπάσκετ καθώς σε όλη την διάρκεια του αγώνα η ομάδα της Καστέλλας ήταν εμφανώς μπροστά...Ήταν μία πολύ καλή νίκη για την Καστέλλα γιατί πολλά ακούγονταν περί ομάδας "επιπέδου παιδικού" κτλ κτλ...Τέλος για να μην μακρυγορώ η αξία της αντίπαλης ομάδας αποδεικνύει την σπουδαιότητα αυτής της νίκης...
Καλή συνέχεια σε όλους..Και πάλι συγχαρητήρια...

Υ.Γ.1:Πιστεύω με την μικρή εμπειρία που έχω στα παρκέ ότι μία ομάδα που έχει κάνει στο πρώτο ημίχρονο(20 λεπτά προς αποφυγήν παρεξηγήσεων) μόνο 5 φάουλ δε μπορεί να μιλήσει για σφαγή από διαιτητές και άλλες τέτοιες ....... τη στιγμή που η Καστέλλα τελείωσε τον αγώνα με 3 βασικούς παίχτες με 5 φάουλ συμπληρωμένα ο καθένας και κατακόκκινο το πίνακα των φάουλ...μη τρελαθούμε..

Υ.Γ.2:Σκοπός της αναφοράς αυτής δεν είναι να εξαγριώσω μερικούς μερικούς που δε θέλουν και πολύ...απλά μια αναφορά του τι έγινε για να μην ξεκινήσουν τα παρατράγουδα απο γνωστούς Λέωντες περί διαιτησίας κτλ κτλ που τα έχουμε βαρεθεί...
impo
καλημερες σε ολους...

νικη επιτελους για την ομαδα μας...τον φοινικα φυσικα...με 71-38 επι του ερμη...πιστευω οτι αυτη η ομαδα θα ανακαμψει γρηγορα κ ας ελπισουμε σε κατι καλο...καλα για υποβιβασμο δεν το συζητω δεν πεφτει...με τπτ αλλα εχει σοβαρο προβλημα πιστευω στους ψηλους...θα το ξαναπω για αλλη μια φορα...λειπουν 2 παιχτες απο περυσι...δυστυχως δεν μπορεσα να παω να παρακολουθησω τον αγωνα αυτον...δεν εχω αποψη...
Lewn#7
3η αγωνιστικη και πρωτη ηττα για την ομαδα μου με 2 ποντους απο την Καστελλα.
δεν εγινε η Καστελλα υπερομαδα μεσα σε μια εβδομαδα,εμεις ημασταν παρα πολυ κακοι και φτασαμε εκει που φτασαμε.
αυτη ηττα ισως αποδειχτει σημαντικη για την συνεχεια του πρωταθληματος,ομως πιστευω στην ομαδα μου και στις δυνατοτητες της και ειμαι σιγουρος πως θα μας πισμωσει και θα ρεφαρουμε αυτην την εκτος προγραμματος ηττα για εμας.
ζητω συγμωμη απο τους συμπακτες μου για τις 2 χαμενες βολες 11 δευτερα πριν την ληξη και ενω το σκορ ηταν ισοπαλο.
καλη συνεχεια σε ολους...
minimoke
καλημερα...
ερμης αργ-αρης 68-63 επιτελους 1 νικη για την ομαδα μου σε ενα παιχνιδι που ηταν κακο στο πρωτο ημιχρονο αλλα στο δευτερο τα ειχε ολα! ανατροπες στο σκορ, ωραιο μπασκετ!! ισως εαν το 10 του αρη στο τελος δεν ειχε κλωτσήσει την μπαλα απο τα νευρα του που εχασε μια βολη μπορει να ηταν διαφορετικα τα πραγματα!! καλη ομαδα ο αρης και πανω απο ολα καλα παιδια και μπασκετικα!! καλη συνεχεια!!
bartsa
φιλε minimoke ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια. οσο πικρα και αν κρυβει μια ηττα πρεπει να ειναι αποδεκτη οσο και η νικη αν καταλαβεις τα λαθη σου.επειδη εδω και πολλα χρονια τιμω αυτη τη φανελα και με τιμα και αυτη θα πω λιγα λογια ελπιζω κατανοητα. εχει περασει στο πετσι μας οτι παντου αλλα και στο μπασκετ που μας ενδιαφερει η σκληρη δουλεια φερνει τα αποτελεσματα. αν εισαι προετοιμασμενος σωστα ποσες φορες να σε καψει ενας διαιτητης.αν εισαι χαβαλες ποσες να σε βοηθησει΄΄.τα προβληματα ειναι αλλου.ειμαστε μονιμως 18 με20 ατομα στην προπονησηεντελως τρελαμενα με το αθλημα και περιμενου με καθε παρασκευη να μαθουμε ποιες δυο πετσοκομενες προπονησεις εχουμε μεσα στην εβδομαδα.παλι καλα φετος γιατι περισυ η προετοιμασια μας για το παιχνιδι ηταν αρκετες φορες ενα φιλικο δευτερα βραδυ 40 χιλιομετρα απο το σπιτι μας με τα καλυβια καλα να ειναι τα παιδια που μας βοηθουσαν. κατανοω πληρως οταν διαβαζω παρομοια παραπονα παιδιων στο φορουμ οπου και αν αγωνιζονται επειδη το βιωνουμε .Οσον αφορα το χτεσινο παιχνιδι εμεις καναμε ενα παραπανω βημα απο το προηγουμενο παικτικα αλλα προδοθηκαμε απο δικα μας λαθη και μονο. μιλαμε για δυο ομαδες με πολυ πιτσιρικαρια ενεργη ομως πλαισιωμενη απο 3-4 εμπειρους που προσθετουν ποιοτητα. σε αρκετα σημεια ο μεσος ορος ηλικιας και απο τις δυο πλευρες ηταν πολυ χαμηλος με αποτελεσμα να βλεπουμε ενα πολυ γρηγορο μπασκετ αναρχο μεν αλλα ενδιαφερον. Πραγματικα και οι δικοι σας παικτες εδειξαν ατομα με καλο χαρακτηρα πριν και μετα το τελος του αγωνα. μπραβο για τη νικη σας η οποια θα μπορουσε να ηταν δικη μας αν ειμασταν πιο συγκεντρωμενοι . καλη συνεχεια.
makis7
QUOTE(leonkalf @ Oct 17 2009, 01:32 ) *
Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ερμής Π. 71-38

ελα ρε Φοινικαρα γερα παρε μας τα μυαλα.δεν γραφω τιποτα το αποτελεσμα τα λεει ολα,η coachara διαστημικη παλι και η οι ψηλοι μας κατι απο σχορτσιανιτη και μπουρουση μαζι,ο σουτερ μας ολο γλυκα,δεν γραφω ονοματα για να μην παρουν τα μυαλα τους αερα.μπραβο σε ολα τα παιδια.

QUOTE(impo @ Oct 17 2009, 05:44 ) *
καλημερες σε ολους...

νικη επιτελους για την ομαδα μας...τον φοινικα φυσικα...με 71-38 επι του ερμη...πιστευω οτι αυτη η ομαδα θα ανακαμψει γρηγορα κ ας ελπισουμε σε κατι καλο...καλα για υποβιβασμο δεν το συζητω δεν πεφτει...με τπτ αλλα εχει σοβαρο προβλημα πιστευω στους ψηλους...θα το ξαναπω για αλλη μια φορα...λειπουν 2 παιχτες απο περυσι...δυστυχως δεν μπορεσα να παω να παρακολουθησω τον αγωνα αυτον...δεν εχω αποψη...

εισαι εκαθετος του ... δεν ξερω ποιου ετσι το γραφω,(πλακα κανω),ημουν στην εξεδρα και ειδα οτι το παιχνιδι τοπηρε o coach και οι παικταραδες στο 4 και 5,αντε και ο 1 ηταν καλος χιχιχιχιχιχιχιχι!!!!φιλια πολλ ακαι με λιγη προσπαθεια παμε για ανοδο.μην κλαιγομαστε για αυτους που δεν ειναι αλλα να χαιρομαστε για αυτους που ειναι.
Negro8
Kαλησπέρα και απο εμένα...

Τελικά έπεσα μέσα στην πρόβλεψη που έκανα για το παιχνίδι πήγασος-τράχωνες.Τα φιλαράκια μου έκαναν τη ζημιά.Μπράβο στα παιδιά.
Τώρα για χθές στο δικό μας παιχνίδι...πήγαμε πιστέυω καλά προετοιμασμένοι για να παίξουμε με τη βουλιαγμένη..Ο Κύριος που είχαν ορίσει ως διαιτήτη μάλλον δεν είχε τη διάθεση να παρεβρεθεί στο γήπεδο και το χειρότερο ήταν οτι δεν ειδοποίησε καν.ευχαριστούμε πολύ...
Έτσι με την καλή μου διάθεση είπα να πάω να δώ Σούρμενα-Ιάσονα.
Αυτό που ειδαν τα μάτια μου δεν περιγράφεται απο το δέυτερο ημίχρονο(απο όσο πρόλαβα).2 ομάδες να τρέχουν πάνω κάτω χωρίς κάτι ουσιαστικό...πολλά λάθη και απο τις 2 πλευρές και να κερδίζει τελικά ο ικανότερος λόγω αναπνοών απο οτι φάνηκε..πολλά κενά ο ιάσονας στη ζώνη που επιχείρησε με αποτέλεσμα να μπαίνει εύκολα η μπάλα στο ίδιο σημείο συνέχεια και να σκοράρουν τα παιδιά απο τα Σούρμενα.Καλη συνέχεια και στους 2.
Τέλος θα ήθελα να πω....τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτές τις μπάλες?πρέπει δλδ να ψάχνουμε καθε βδομάδα με τι μπάλα παίζει ο αντίπαλος για να προσαρμοζόμαστε?Δίχρωμη η μονόχρωμη?Έλεος πια...Η μια φτερό στον άνεμο και η άλλη συμπαθητική..Κάντε κάτι επιτέλους...
Συγχαρητήρια στους κερδισμένους...καλη συνέχεια σε όλους
Captain Kouk
QUOTE(Negro8 @ Oct 17 2009, 18:41 ) *
Kαλησπέρα και απο εμένα...

Τελικά έπεσα μέσα στην πρόβλεψη που έκανα για το παιχνίδι πήγασος-τράχωνες.Τα φιλαράκια μου έκαναν τη ζημιά.Μπράβο στα παιδιά.
Τώρα για χθές στο δικό μας παιχνίδι...πήγαμε πιστέυω καλά προετοιμασμένοι για να παίξουμε με τη βουλιαγμένη..Ο Κύριος που είχαν ορίσει ως διαιτήτη μάλλον δεν είχε τη διάθεση να παρεβρεθεί στο γήπεδο και το χειρότερο ήταν οτι δεν ειδοποίησε καν.ευχαριστούμε πολύ...
Έτσι με την καλή μου διάθεση είπα να πάω να δώ Σούρμενα-Ιάσονα.
Αυτό που ειδαν τα μάτια μου δεν περιγράφεται απο το δέυτερο ημίχρονο(απο όσο πρόλαβα).2 ομάδες να τρέχουν πάνω κάτω χωρίς κάτι ουσιαστικό...πολλά λάθη και απο τις 2 πλευρές και να κερδίζει τελικά ο ικανότερος λόγω αναπνοών απο οτι φάνηκε..πολλά κενά ο ιάσονας στη ζώνη που επιχείρησε με αποτέλεσμα να μπαίνει εύκολα η μπάλα στο ίδιο σημείο συνέχεια και να σκοράρουν τα παιδιά απο τα Σούρμενα.Καλη συνέχεια και στους 2.
Τέλος θα ήθελα να πω....τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτές τις μπάλες?πρέπει δλδ να ψάχνουμε καθε βδομάδα με τι μπάλα παίζει ο αντίπαλος για να προσαρμοζόμαστε?Δίχρωμη η μονόχρωμη?Έλεος πια...Η μια φτερό στον άνεμο και η άλλη συμπαθητική..Κάντε κάτι επιτέλους...
Συγχαρητήρια στους κερδισμένους...καλη συνέχεια σε όλους


Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια, αλλά ο Πήγασος δεν κάνει ζημιές χτυπάει όλα τα παιχνίδια μέσα έξω και στο τέλος θα κάνει ταμείο. Συγνώμη και πάλι αλλά όπως ακούγετε είναι σαν μια μικρή ομάδα να έκανε ζημιά σε μια μεγάλη. Και οι δύο ομάδες είναι χρόνια στο χώρο και έχουν ιστορία. Μπράβο στα παιδιά και των δύο ομάδων. Αψογο παιχνίδι.
milf_hunter#7
Καλησπερα ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 72-53 δεν κερδισαμε απο τις ανασες μαλλον αλλο παιχνιδι ειδες ειμασταν πολυ καλυτεροι απο τους αντιπαλους,που πιστευω θα κανουν ζημιες εχουν καλη ομαδα.....τα σουρμενα επαιξαν μπασκετ δεν ετρεχαν ασκοπα πανω κατω....
Negro8
QUOTE(Captain Kouk @ Oct 17 2009, 20:16 ) *
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια, αλλά ο Πήγασος δεν κάνει ζημιές χτυπάει όλα τα παιχνίδια μέσα έξω και στο τέλος θα κάνει ταμείο. Συγνώμη και πάλι αλλά όπως ακούγετε είναι σαν μια μικρή ομάδα να έκανε ζημιά σε μια μεγάλη. Και οι δύο ομάδες είναι χρόνια στο χώρο και έχουν ιστορία. Μπράβο στα παιδιά και των δύο ομάδων. Αψογο παιχνίδι.




Φίλε captain kouk δεν παρουσιασα την ομαδα σου ως μικρη,μην παρανοουμε καποια πραγματα.ισα ισα που ειπα οτι θα ειστε απο τα παιχνιδια που θα ειναι απο τις εκπληξεις για καποιους και οχι για μενα απο τη στιγμη που σας ξερω καλα και ως παιχτες και ως χαρακτηρες πολλους απο εσας.καποιοι με ξερετε καλα...ξερω τι μπορειτε να κανετε και οτι θα κανετε καλο ταμειο στο τελος.αν θες να μαθεις ποιος ειμαι ρωτα τον συμπαικτη σου το μηνα.καλη συνεχεια

QUOTE(milf_hunter#7 @ Oct 17 2009, 21:29 ) *
Καλησπερα ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 72-53 δεν κερδισαμε απο τις ανασες μαλλον αλλο παιχνιδι ειδες ειμασταν πολυ καλυτεροι απο τους αντιπαλους,που πιστευω θα κανουν ζημιες εχουν καλη ομαδα.....τα σουρμενα επαιξαν μπασκετ δεν ετρεχαν ασκοπα πανω κατω....




καλησπερα και σε σενα milf_hunter#7.επειδη σας εχω ξαναδει και περυσι ως αντιπαλος δεν ξερω ισως να πετυχα και ακαταλληλο παιχνιδι αλλα δεν ημουν ο μονος που ειδα τα ιδια πραγματα απο εξω.εισασταν οντως πολυ καλυτεροι γι αυτο και κερδισατε.το ειπα αλλωστε..δεν μιλαω ως αντιπαλος αλλα ως καποιος που ηταν στην εξεδρα.εχετε καλο συνολο αλλα δεν παιξατε οπως σας ξερω εγω.και ξαναλεω ισως ηρθα σε λαθος παιχνιδι..τεσπα ολοι εχουμε γνωμη εδω μεσα και μπορουμε να την εκφρασουμε...
Josh_7_Child
Συνεπώς, τα αποτελέσματα που ξέρουμε μέχρι τώρα συνοπτικά:

Λέων - Καστέλλα: 61-63
Σουρμενα - Ιασωνας: 72-53
Πηγασος - Τραχωνες: 64-59
ΟΚΕ - Νεα περαμος: ???
Φοινικας - Ερμης Πειραιά: 71-38
Βουλιαγμενη - Ηλεκτρουπολη: - (αναβλήθηκε)
Ερμης Αργυρούπολης - Αρης Γλυφαδας: 68-63

Κάποιος που να ξέρει τί έγινε στο ΟΚΕ - Ν.Πέραμος; Έστω το νικητή μόνο, χωρίς ακριβές σκορ...
jumaru
OKE - N. Περαμος 1 σκορ δε θυμαμε ακριβως.


edit: 68-59
Josh_7_Child
Άρα με βάση τα στοιχεία που έχουμε μέχρι τώρα, η βαθμολογία σε 3 αγώνες έχει ως εξής:

01. Σούρμενα 2-1 . 213-167(+46)
02. Λέων Μοσχάτου 2-1 . 193-150(+43)
03. Ιάσωνας Νικαίας 2-1 . 200-188(+12)
04. Πήγασος Κορυδαλλού 2-1 . 176-193(-17)
05. Καστέλλα 2-1 . 150-167(-17)
06. Ηλεκτρούπολη 2-0 . 136-110(+26)
07. Βουλιαγμένη 2-0 . 130-104(+26)
08. Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1-2 . 208-196(+12)
09. Ένωση Τραχώνων 1-2 . 188-185(+3)
10. Άρης Γλυφάδας 1-2 . 185-202(-17)
11. Ερμής Αργυρούπολης 1-2 . 172-198(-26)
12. ΟΚΕ 1-2 . ???-???
13. Νέα Πέραμος 1-2 . ???-???
14. Ερμής Πειραιά 0-3 . 136-203(-67)

Βουλιαγμένη & Ηλεκτρούπολη έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
(Στις ισοβαθμίες, επειδή είναι πολύ νωρίς ακόμα, θεωρώ κριτήριο μόνο τη διαφορά πόντων)
leonkalf
Το παιχνίδι Βουλιαγμένη-Ηλεκτρούπολη που αναβλήθηκε θα γίνει
τη Δευτέρα 26/10 στο St Laurents στις 21.00
ANASTALTIKO HAF
Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1 λογω εδρας....

Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 1 δυσκολο παιχνιδι και για τους 2

ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ Ο.Κ.Ε. 1 πιστευω να ξεκινησει να παιζει το μπασκετ που αρμοζει στην ομαδα των τραχωνων αλλιως τη βλεπω χλωμη(τραχωνα ξεκινησατε προπονησεις και αν ναι ποσο καιροwink.gif

Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 2 καλυτερη ομαδα ο πηγασος και με καλη ψυχολογια..

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. 1 δυσκολο παιχνιδι,αν περιοριστει ο ασσος του φοινικα,αλλιως βλεπω 2..

Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. 1 και με διαφορα..(δν ξερω τι απουσιες εχει η βουλιαγμενη..)

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 2 θα πονταρω στη πιο απροβλεπτη ομαδα που την προηγουμενη βδομαδα αυτοκτ με τον ερμη..


αντε και καλα παιχνιδια χωρις μουρμουρες για διαιτησιες... wos_sport5.gif wos_sport3.gif shot.gif banana.gif
milf_hunter#7
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2

ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1 εχει καλη ομαδα ο ιασωνας αλλα οχι για ανοδο θα κανει πολλες ζημιες

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΟΚΕ 1 χωρις συζητηση

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 2 ανετα

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦ. παιζει η εκπληξη του 2

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 1

ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 1
leonkalf
To πρόγραμμα των σημερινών αγώνων έχει ως εξής:

1ο ΚΓΔ Νικαίας 20.00 Ιάσωνας Νικ. – Λέων Μοσχ.
κλ. Ν. Περάμου 20.30 Ν. Πέραμος – Σούρμενα
κλ. Αλίμου 21.45 Εν. Τραχώνων – ΟΚΕ
κλ. Π. Σαλπέας 21.45 Ερμής Πειρ. – Πήγασος Κορ.
κλ. Νέο Αργυρούπολης 21.30 Ηλεκτρούπολη – Φοίνικας Αγ. Σοφ.
κλ.St Laurents 21.00 Βουλιαγμένη – Ερμής Αργ.
κλ. Καμινίων 22.00 Καστέλλα – Άρης Γλυφ.


Περιμένω το βράδυ περιγραφές από τα παιχνίδια.. Καλή αγωνιστική!
Negro8
Έφτασαν και οι δικές μου προβλέψεις......

Ιάσονας νικ-Λέων μοσχάτου -2 βαση αυτου που ειδα την προηγουμενη βδομαδα
Νέα περαμος-Σούρμενα -1 λογω εδρας και μονο.δυσκολα εκει μεσα για ολους
Εν.τραχωνων-οκε -1 ξερός..
Ερμης πειραια-Πηγασος -2 ξερό και αυτό
Ηλεκτρουπολη-Φοινικας αγ.σοφ. -1 δυσκολα βεβαια...
Βουλιαγμενη-ερμης αργυρουπολης -1 αν και με ελειψεις η βουλιαγμενη
Καστελλα-Αρης γλυφαδας -1 λογω υψηλου ηθικου απο την προηγουμενη βδομαδα.

καλη επιτυχια σε ολους και αναμονη...
Λιγες ωρες εμειναν........
deamon71
QUOTE(Negro8 @ Oct 23 2009, 16:08 ) *
Έφτασαν και οι δικές μου προβλέψεις......

Ιάσονας νικ-Λέων μοσχάτου -2 βαση αυτου που ειδα την προηγουμενη βδομαδα
Νέα περαμος-Σούρμενα -1 λογω εδρας και μονο.δυσκολα εκει μεσα για ολους
Εν.τραχωνων-οκε -1 ξερός..
Ερμης πειραια-Πηγασος -2 ξερό και αυτό
Ηλεκτρουπολη-Φοινικας αγ.σοφ. -1 δυσκολα βεβαια...
Βουλιαγμενη-ερμης αργυρουπολης -1 αν και με ελειψεις η βουλιαγμενη
Καστελλα-Αρης γλυφαδας -1 λογω υψηλου ηθικου απο την προηγουμενη βδομαδα.

καλη επιτυχια σε ολους και αναμονη...
Λιγες ωρες εμειναν........

αμα καταφερει ο μικρος των σουρμενων να ειναι στην ιδια ημιαγρια κατασταση για 30 λεπτα οπως στα προηγουμενα ματς τα σουρμενα θα αποδρασουν απο το περαμα γιατι διαθετουν πολυ καλο ροστερ με αιχμη του δορατος τον ασσο τον μικρο
foinikas27
Έφτασαν και οι δικές μου προβλέψεις......ΛΙΓΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΕΣ ΑΛΛΑ.....!!!!ΚΑΛΕΣ......!!!!! ΓΙΑ ΠΟΛΥΥ ΧΡΗΜΑΑΑ!!!! smiley.gif

Ιάσονας νικ-Λέων μοσχάτου=1 ΛΟΓΟ εδρας και μονο...ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΤΣΑΚΙ
Νέα περαμος-Σούρμενα=1 δυσκολα εκει μεσα για ολους!ας ειναι και ο ασσος των σουρμενων και στην ζουγκλα με τα αγρια θηρια...εκει ειναι δυσκολα τα πραγματα!μπαρουτιασμενη!και καλοι παιχτες!
Εν.τραχωνων-οκε=2 ΔΥΣΚΟΛΑ...ΑΛΛΑ...οι τραχωνες δεν εχουν κατι το ιδιαιτερο!
Ερμης πειραια-Πηγασος=2 αν και καποια στιγμη θα δρασει και ο ερμης...!
Ηλεκτρουπολη-Φοινικας αγ.σοφ.=ΝΟ ΒΕΤ.... blove.gif θα δειξει....!
Βουλιαγμενη-ερμης αργυρουπολης=1 αν και με ελειψεις η βουλιαγμενη θα κερδισει...
Καστελλα-Αρης γλυφαδας=2 Δεν νομιζω να ξανακερδισει!

deamon71
QUOTE (foinikas27 @ Oct 23 2009, 18:39 ) *
Έφτασαν και οι δικές μου προβλέψεις......ΛΙΓΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΕΣ ΑΛΛΑ.....!!!!ΚΑΛΕΣ......!!!!! ΓΙΑ ΠΟΛΥΥ ΧΡΗΜΑΑΑ!!!! smiley.gif

Ιάσονας νικ-Λέων μοσχάτου=1 ΛΟΓΟ εδρας και μονο...ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΤΣΑΚΙ
Νέα περαμος-Σούρμενα=1 δυσκολα εκει μεσα για ολους!ας ειναι και ο ασσος των σουρμενων και στην ζουγκλα με τα αγρια θηρια...εκει ειναι δυσκολα τα πραγματα!μπαρουτιασμενη!και καλοι παιχτες!
Εν.τραχωνων-οκε=2 ΔΥΣΚΟΛΑ...ΑΛΛΑ...οι τραχωνες δεν εχουν κατι το ιδιαιτερο!
Ερμης πειραια-Πηγασος=2 αν και καποια στιγμη θα δρασει και ο ερμης...!
Ηλεκτρουπολη-Φοινικας αγ.σοφ.=ΝΟ ΒΕΤ.... blove.gif θα δειξει....!
Βουλιαγμενη-ερμης αργυρουπολης=1 αν και με ελειψεις η βουλιαγμενη θα κερδισει...
Καστελλα-Αρης γλυφαδας=2 Δεν νομιζω να ξανακερδισει!

μαλλον δεν τον εχεισ δει αγωνιζομενο και καλο ειναι να μην ειρωνευσε γιατι και εγω μπορω να σε ειρωνευτω και με μεγαλη επιτυχια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.