Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
leonkalf
Ξεκινάμε το topic για την Γ' κατηγορία της ΕΣΚΑΝΑ.

Πλέον, ποστάρετε εδώ ότι έχει σχέση με το πρωτάθλημα, τα φιλικά προετοιμασίας και ότι άλλο μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα οπότε και θα μπούμε στο κυρίως μέρος..


Οι ομάδες που συμμετέχουν στην κατηγορία είναι οι εξής :

1)ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
2)ΣΟΥΡΜΕΝΑ
3)ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
4)ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5)ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
6)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ
7)ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
8)ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9)ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10)ΚΑΣΤΕΛΛΑ
11)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
121)ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
13)ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
14)ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ



bball.gif Η έναρξη του Πρωταθλήματος ορίζεται στις 2/10/2009 και η λήξη στις 30/04/2010.

bball.gif Η κλήρωση των αγώνων θα γίνει στην Αθήνα στα γραφεία της Ένωσης στον περιβάλλοντα χώρο του ΣΕΦ, την Δευτέρα 17/8/2009 και ώρα 19.00.


Ελπίζω να κάνουμε όλη τη χρονιά χρήσιμες συζητήσεις, να μαθαίνουμε τα νέα των ομάδων και πληροφορίες για τα παιχνίδια χωρίς εντάσεις και κακόβουλα σχόλια.


Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους!!


Την προκήρυξη του πρωταθλήματος μπορείτε να την βρείτε ΕΔΩ
leonkalf
To πρόγραμμα των 13 αγωνιστικών έχει ως εξής:


Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

02/10/09 1η Αγωνιστική 15/01/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

09/10/09 2η Αγωνιστική 22/01/10
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.

16/10/09 3η Αγωνιστική 29/01/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"


23/10/09 4η Αγωνιστική 05/02/10
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"

30/10/09 5η Αγωνιστική 19/02/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

06/11/09 6η Αγωνιστική 26/02/10
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

13/11/09 7η Αγωνιστική 05/03/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

20/11/09 8η Αγωνιστική 12/03/10
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

27/11/09 9η Αγωνιστική 19/03/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ

04/12/09 10η Αγωνιστική 09/04/10
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

11/12/09 11η Αγωνιστική 16/04/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

18/12/09 12η Αγωνιστική 23/04/10
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ"
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ.SAINT LAWRENCE Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ

08/01/10 13η Αγωνιστική 30/04/10
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
E.A.K. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ "ΑΡΗΣ" ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ.Κ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ / ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ.
sothrakhss13
Καλο πρωταθλημα νε χουμε (με λιγα μπαν)και τον λεων να ξαναανεβαινει κατηγορια!!!!


Λεων γερα στη Γ ΕΣΚΑΝΑ
siemens123
Σε λιγες μονο μερες ξεκιναει επιτελους για αλλη μια χρονια το πρωταθλημα της γ'εσκανα..Ποιες θεωρειτε τις ομαδες που ειναι εστω και λιγο φαβορι για ανοδο?
sothrakhss13
Εμενα αποψη μου ειναι πως φετος θα εχουμε μα χρονια με πολλα αμφιροπα παιχνιδια που ολα θα κριθουν σε λιγες διαφορες.Με τα λιγα που εχω ακουσει,η βουλαγμενη με τους τραχωνες ισως ειναι 2 ομαδες που θα πρωταγωνιστησουν.Η τριτη κατα τη γνωμη μου θα ναι η ομαδα που θα παρει την καλυτερη φορα και θα μπορεσει να ανταποκρινεται αγωνιστικη στην αγωνιστικη στα παιχνιδια.
Θα δειξει και κατα τη διαρκεια της χρονιας καθως πολλα ακουγονται παντα στην αρχη και αλλα βλεπουμε κατα την διαρκεια της σεζον....
Κυριακη κοντη γιορτη φιλε μου.....


FORZA LEWN!!!
blackpower33
καλησπερα,ρε παιδια πολυ ηρεμια επικρατει..τι γινεται?γραψτε και τιποτα..η βουλιαγμενη επαιξε φιλικο με ταταυλα νομιζο και απο οτι ακουσα μαγγωνακησ πηγε καλα...ξερετε τιποτα?καμια μεταγραφη?ο βιλιας ισχυει οτι συμπληρωσε το τριο των διαιτητων στην βουλιαγμενη?ο λεων γιατι προβαλλεται ως φαβορι??
sothrakhss13
Αληθευει αυτο το νεο για τη βουλιαγμενη,αλλα ακουστηκε οτι τα ταταυλα ηταν εντελως για τα πανυγυρια.

Δεν παυει παντως να ειναι ενα πολυ καλο φαβορι.

Δεν μπορω να ξερω γιατι θεωρεις τον λεωντα φαβορι για φετος...Μπορω να σε διαβεβαιωσω ομως για μια καλη προσθηκη με τον αρχοντα των ποστ Καρατζη Θεοδωρο που πλεον θα ειναι μαζι μας επειτα απο αρκετα χρονια αγωνιστικης συνεισφορας στον ερμη πειραια!

Ας ελπισουμε πως η προσθηκη αυτη να ειναι ο λογος που χριζουν την ομαδα μου ως φαβορι,καθως και τ οτι φετος κρατησαμε τον ιδιο κορμο κανοντας και την απαραιτητη προσθηκη νεων πιτσιρικαδων.

Καλη χρονια να χουμε!!!!


FORZA LEWN!!!!
siemens123
ΔΕΝ ξερετε ακομη τιποτα για την γ εσκανα!Ξεχαστε τα φαβορι και τις δυναμεις τις ομαδας!Ο καθενας καθε γωνιστικη κερδιζει τον οποιονδηποτε!Μετα τα χριστουγεννα που θα εχουν ξεκαθαριστει καποια πραγματα τοτε θα δειξει ποιες ομαδες θα αντεξουν!Μεχρι τοτε σωτηρακη13 παψε να χριζεις φαβορι για ανοδο την δικη σου ομαδα που περσυ ανεβηκατε...Δεν ξερεις τι γολγοθας σε περιμενει φιλε μου στην κατηγορια! Καλο κυπελλο για αρχη και καλο πρωταθλημα στην συνεχεια!
ΤΕΛΙΚΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΠΗΡΕ ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΩΝ?
sothrakhss13
Φιλε μου νοκια δεν εχω γραψει καπου οτι η ομαδα μου ειναι φαβορι,απλα απαντω σε ερωτηση του προηγιουμενου φιλου οσον αφορα την ομαδα μου.εν συνεχεια χριζω η αναφερω τις ειδη αναφερομενες ομαδες ως φαβορι και το μονο που κανω ειναι να ενημερωνω και να ενημερωνομαι.και οσον αφορα τις εκλογες,ολα δειχνουν πως παμε μια εβδομαδα μετα...
oke
Στην Ελευσινα αυτο το σκ θα γινει το τουρνουα των αισχυλειων και θα παρουν μερος ο ΟΚΕ και η ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ απο την κατηγορια μας. Σε φιλικο αγωνα ΟΚΕ-ΝΕΜ 22-62!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ταπεινωτικη ηττα για τον ΟΚΕ που δεν παιρνουσε το κεντρο για πολλες επιθεσεις.
traxonas
Απο ΕΣΚΑΝΑ, η πληροφορηση ειναι οτι θα αναβληθουν οσα παιχνιδια ειχαν ορισθει για 3,4 και5 Οκτωβριου, δηλ μια μερα πριν και μια μετα τις εκλογες. Η Γ' ΕΣΚΑΝΑ μαλλον θα ξεκινησει κανονικα.
Λεω μαλλον διοτι δεν εχει βγει ακομα επισημη ανακοινωση της ΕΣΚΑΝΑ προς τα σωματεια angry_red.gif
sothrakhss13
Πες μας ρε φιλε τραχωνα.εχετε κανει τοσο καλη ομαδα εκει περα.για ενημερωσε μας που ειμαστε στα σκοταδια
traxonas
QUOTE(sothrakhss13 @ Sep 7 2009, 16:24 ) *
Πες μας ρε φιλε τραχωνα.εχετε κανει τοσο καλη ομαδα εκει περα.για ενημερωσε μας που ειμαστε στα σκοταδια

Φιλε, sothrakhs13, πες μου τι ακουγεται για μας .
Την συνθεση της ομαδας μας την εχω ανακοινωσει στο topic ''μεταγραφες ΕΣΚΑΝΑ''.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, οπως εχω γραψει η ομαδα μας δεν εχει γηπεδο να κανει προετοιμασια, και γυρναμε σαν
τσιγγανοι και παρακαλαμε να μας δωσει καποιος μιαμιση ωρα να κανουμε προπονηση σε καποιο κλειστο εστω
και στις 10.30 - 11.00 το βραδυ! Αυτο λογω εργων που ξεκινησε ο Δημος στο κλειστο Αλιμου απο 24 Αυγουστου
εως οτου δεν ξερει κανεις! Δεν ξερουμε αν πρεπει να δηλωσουμε το γηπεδο μας για τον εντος εδρας αγωνα
κυπελλου ,να φανταστεις!
Με την ευκαιρια, να ευχαριστησω δημοσια τον αθλητικο οργανισμο Αργυρουπολης και τον προεδρο του,
που μας βολεψε οποτε και οπως μπορεσε! Ακομα θα καναμε προπονηση στο ανοιχτο μας!!!!



minimoke
Καλησπέρα παιδια και καλη μπασκετικη σεσον... Εμεις φετος στον ερμη αργυρουπολης μειναμε 4 αντρες, τα υπολοιπα παιδια ειναι απο το εφηβικό!! εχουμε πολύ καλους μικρους αλλα δεν το βλεπω να αρκει, φετος θα παλεψουμε για παραμονη εαν και το βλεπω αρκετα δυσκολο...!! επισης πολλα προβληματα εχουμε και εμείς με το γηπεδο αφου λογο εκλογων δεν μπορουν να ανανεώσουν τις συμβάσεις του οι φυλακες με αποτελεσμα να γινετε ενα μπαχαλο....!! καλη σεσον και χωρίς τραυματισμους!!
traxonas
QUOTE(oke @ Sep 7 2009, 15:44 ) *
Στην Ελευσινα αυτο το σκ θα γινει το τουρνουα των αισχυλειων και θα παρουν μερος ο ΟΚΕ και η ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ απο την κατηγορια μας. Σε φιλικο αγωνα ΟΚΕ-ΝΕΜ 22-62!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ταπεινωτικη ηττα για τον ΟΚΕ που δεν παιρνουσε το κεντρο για πολλες επιθεσεις.


Τοσο καλη η ΝΕΜ ή τοσο χαλια εσεις; Πες τιποτε για ΝΕΜ, τους εχουμε αντιπαλους στο κυπελλο.
Περισυ, παιξαμε παλι μαζι τους στο κυπελλο και ειχανε καλη ομαδα με δυνατα κορμια. Ειναι η ιδια ομαδα
και φετος; Ενισχυθηκαν κι αλλο;
sothrakhss13
Καλα λογια ακουω για σας καλα για την βουλιαγμενη,αλλα αν δεν παιζει γηπεδο για εσας,αν ο ερμης που περισυ ηταν καπως ανταγωνιστικος εχει μονο εφηβικα,και καποιοι αλλοι δεν εχουν μαζευτοι ακομα,τοτε να αρχιζουμε να γεμιζουμε με χαμογελα γιατι εχουμε συγκρατησει τον περσινο μας κορμο και βλεπουμε οτι μπορουμε να κοντραρουμε τους οποιους αντιπαλους μας οπως και περισυ.
Αντε με το καλο να ξεκινησουμε,και οποιος εχει καποια πιο επισημη ενημερωση για αναβολη η μη,ας μας την γνωστοποιησει...


FORZA LEWN!!!
oke
εχουν ενισχυθει αλλα τιποτα ιδιαιτερο, οι ιδιοι παιχτες κανουν τη ζημια!!!!
ο οκε ειναι φετος σε κακα χαλια, με ενα μεσο ορο ηλικιας πανω απο 30(εχει μαζεψει ολους τους παλαιμαχους) και ο νεος κοουτς ΠΡΟΚΟΣ Δ. εχει στειλει 5-6 παιχτες στα νοσοκομεια και για φυσιοθεραπειες λογω κακης προετοιμασιας που εκανε.
sothrakhss13
O οκε δεν ηταν να ενισχυθει φετος απο τον πανελευσηνιακο και κατι τετοια?
Δεν θελω να ακουω τετοια γιατι θα αρχισω να γραφω και στην γ εσκανα τιποτα τρενα ο λεων παμε αερα και αλλα τετοια και θα αποκτησω και εδω τους θαυμαστες μου...


WWW.ASLEON.ORG
FORZA LEWN!!!
oke
δεν πηραν παιχτες απο τον πανελευσινιακο γιατι ηθελαν να παιζουν τα παιδια τους καποιοι με αποτελεσμα οι ομαδα να μην μπορει να παιξει μπασκετ. Διωξανε με τον τροπο τους καλφαγιαννη, παπαχριστοπουλο και καποια αλλα παιδακια για να φερουν στην ομαδα τους δικους τους. Ακομα και τον περυσινο κοουτς διωξανε διοτι τους ειπε οτι με την νεα ομαδα που δημιουργησαν δεν θα πανε πουθενα. ετσι ειναι ομως ο οκε και εγω σαν παλιος παικτης εχω πικραθει απο περυσι.
καλη επιτυχια ομως στα παιδια φετος.
koutsou10
QUOTE(oke @ Sep 8 2009, 15:14 ) *
δεν πηραν παιχτες απο τον πανελευσινιακο γιατι ηθελαν να παιζουν τα παιδια τους καποιοι με αποτελεσμα οι ομαδα να μην μπορει να παιξει μπασκετ. Διωξανε με τον τροπο τους καλφαγιαννη, παπαχριστοπουλο και καποια αλλα παιδακια για να φερουν στην ομαδα τους δικους τους. Ακομα και τον περυσινο κοουτς διωξανε διοτι τους ειπε οτι με την νεα ομαδα που δημιουργησαν δεν θα πανε πουθενα. ετσι ειναι ομως ο οκε και εγω σαν παλιος παικτης εχω πικραθει απο περυσι.
καλη επιτυχια ομως στα παιδια φετος.

εχω την εντυπωση πως σε αυτην την ομαδα ο ενας προσπαθει να φαει τον αλλον(παιχτες-διοικηση-προπονητες)...
θυμαμαι περυσι που ειχαν γινει καποιες φασαριες με καποιους παιχτες κ τον προπονητη κ οπως ειναι φυσικο ο coach δηλωσε παραιτηση οταν ειδε απαραδεκτα πραγματα να γινονται απο διαφορους παιχτες...στην θεση του εφεραν εναν αλλο αρκετα καλο προπονητη κ δεν αλλαξε το κλιμα μεσα στην ομαδα...
συγνωμη αν παρεξηγηθει κανεις αλλα ποτε δεν προκειται να παει μπροστα ετσι η ομαδα,αντι να κοιταξουν να την φτιαξουν με διαφορους μπασκετικους παιχτες κ προπονητες που εχουν προσφερει σε παραπανω κατηγοριες κοιτανε να προωθησουν καποιους δικους τους...
siemens123
Δεν ασχολειστε λεω εγω καλυτερα με ο καθενας την δικη του ομαδα και ας μην κρινουμε πριν δουμε?? ε παλικαρια μου? πολυ καλα μας ενημερωσε ο φιλος οτι αυτη την εβδομαδα στην ελευσινα γινεται μια τοπικη γιορτη και θα γινει ενα τουρνουα με ομαδες απο την κατηγορια μας τον οκε και την νεα περαμο!Αληθεια τι γινεται εκει? πως τα παει η νεα περαμος? Περσυ δεν ανεβηκε γιατι ακουστηκε πως εδωσε το παιχνιδι στα νεμ για να ανεβουν ως τριτα και στο τελος ανεβηκαν 5 απο την γέσκανα!Ειναι δυνατη οπως περσυ?Θυμαμαι το γηπεδο της ηταν αηττητο με μια μονο ηττα!
koutsou10
QUOTE(siemens123 @ Sep 8 2009, 16:00 ) *
Δεν ασχολειστε λεω εγω καλυτερα με ο καθενας την δικη του ομαδα και ας μην κρινουμε πριν δουμε?? ε παλικαρια μου?

καταρχην φιλε μου δεν κρινω αλλα λεω αληθειες κ που ξερεις εσυ οτι εγω δεν εχω δει καποια πραγματα?αυτα που λεω εγω απο περυσι εχουν γινει κ μαζι με αυτα που λεει ο φιλος πιο πανω για φετος δειχνουν τι γινεται σε αυτην την ομαδα...
siemens123
καλα κανεις κουτσου10! Αρα εισαι παιχτης της συγκεκριμενης ομαδας και γνωριζεις 5παραπανω πραγματα για το τι γινεται στην δικη σας μερια...!Για πες λοιπον? Η νεα περαμος τι γινεται? Περσυ εκανε το λαθος και εδωσε ενα δικο της παιχνιδι, και στο τελος δεν ανεβηκε...Αυτα τα λαθη τα χρεωνεται καθαρα η διοικηση αν και για ολα υπαρχει καποια αιτια στην μεση.,..Ισως να τα πηραν χοντρα...!Ειναι ενισχυμενη φετος?
koutsou10
QUOTE(siemens123 @ Sep 8 2009, 16:54 ) *
καλα κανεις κουτσου10! Αρα εισαι παιχτης της συγκεκριμενης ομαδας και γνωριζεις 5παραπανω πραγματα για το τι γινεται στην δικη σας μερια...!Για πες λοιπον? Η νεα περαμος τι γινεται? Περσυ εκανε το λαθος και εδωσε ενα δικο της παιχνιδι, και στο τελος δεν ανεβηκε...Αυτα τα λαθη τα χρεωνεται καθαρα η διοικηση αν και για ολα υπαρχει καποια αιτια στην μεση.,..Ισως να τα πηραν χοντρα...!Ειναι ενισχυμενη φετος?

οχι δεν ειμαι παιχτης της συγκεκριμενης ομαδας αλλα ετυχε να παρακολουθησω καποια ματς περυσι...
μερικοι ανθρωποι νομιζουν οτι ο κοσμος μασαει κουτοχορτο κ δεν καταλαβαινει τι γινεται,δεν γνωριζουν μαλλον οτι σε αυτον τον χωρο μαθαινονται ολα απο οποιον ενδιαφερεται...κ εννοειται πως εγω δεν τα λεω για να κατηγορησω την ομαδα αυτην καθε αυτην αλλα καποιους που ειναι σε αυτην κ κοιτανε μονο το συμφερον το δικο τους κ οχι το να φτιαξουν μια αξιοπρεπη ομαδα...αντι να στηριζουν ανθρωπους κ καταστασεις που εχουν παιξει η εχουν προπονησει κ σε πιο καλα επιπεδα απο της γ΄εσκανα συνεχιζουν να προωθουν αυτους που θελουν... 68.gif
αυτο βεβαια δεν γινεται μονο σε αυτην την ομαδα!!!αλλα πραγματικα δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ετσι δεν θα πηγαινει κανενας να παρακολουθει τα παιχνιδια τους με θεαματα κωμικοτραγικα?
θα σε στεναχωρησω φιλε μου αλλα δεν γνωριζω τιποτα για την νεα περαμο...
leonkalf
QUOTE (siemens123 @ Sep 8 2009, 16:54 ) *
καλα κανεις κουτσου10! Αρα εισαι παιχτης της συγκεκριμενης ομαδας και γνωριζεις 5παραπανω πραγματα για το τι γινεται στην δικη σας μερια...!Για πες λοιπον? Η νεα περαμος τι γινεται? Περσυ εκανε το λαθος και εδωσε ενα δικο της παιχνιδι, και στο τελος δεν ανεβηκε...Αυτα τα λαθη τα χρεωνεται καθαρα η διοικηση αν και για ολα υπαρχει καποια αιτια στην μεση.,..Ισως να τα πηραν χοντρα...!Ειναι ενισχυμενη φετος?

Το topic αναφέρεται στο πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας 2009-10. Αν θέλετε να συζητήσετε για τα περσινά, στο περσινό topic και χωρίς να αναφέρεστε σε αόριστες και υποθετικές αναφορές/καταγγελίες ανώνυμα...

Και όσον αφορά εμένα, επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου στο post του oke, έχω γράψει τους λόγους αποχώρησής μου από την πρώην ομάδα μου στο προσωπικό μου blog. Δεν ξέρω αν θέλανε να με διώξουν με τον τρόπο τους, εγώ έφυγα με τη δική μου θέληση.
Παρακαλώ να μη δοθεί συνέχεια, δεν αφορά το θέμα το παρών topic.


Y.Γ Το άλλο όνομα που γράφτηκε στο post του oke είναι Παπαχριστοδούλου και όχι όπως λανθασμένα γράφτηκε (ο οποίος πήγε στην Ν.Πέραμο, νομίζω δεν είχε γραφτεί στο topic των μεταγραφών).
siemens123
Αρα η νεα περαμος λογικα ενισχυθηκε και απο τα λεγομενα του καλφαγιαννη γνωριζοντας οτι ο πρωην συμπαιχτης του πηγε στην νεα περαμο και βλεπω φετος να ειναι πιο δυνατη απο περσυ!Το μονο καλο ειναι πως εμαθα οτι ο πολυ καλος τους play mayker μπηκε φανταρος επομενως γλυτωσαμε εναν μεγαλο μπελα και το 2αρι τους σταματησε λογω ηλικιας..Επομενως δυο μπελαδες τους επαψαν να μας ταλαιπωρουν για φετος!Δεν φοβαμαι την ομαδα τους τοσο πολυ αν και δεν ξερουμε πως ενισχυθηκε!!
jumaru
QUOTE(oke @ Sep 8 2009, 02:23 ) *
εχουν ενισχυθει αλλα τιποτα ιδιαιτερο, οι ιδιοι παιχτες κανουν τη ζημια!!!!
ο οκε ειναι φετος σε κακα χαλια, με ενα μεσο ορο ηλικιας πανω απο 30(εχει μαζεψει ολους τους παλαιμαχους) και ο νεος κοουτς ΠΡΟΚΟΣ Δ. εχει στειλει 5-6 παιχτες στα νοσοκομεια και για φυσιοθεραπειες λογω κακης προετοιμασιας που εκανε.


Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια να εχουμε καταρχην!Οσο για για το μεσο ορο ηλικας του ΟΚΕ δε νομιζω οτι 3 παιχτες πανω απο τα 30 και αλλοι 5 κοντα στα 21-23 και 2-3 στα 27-29 και 3 απο 17-19 μας κανουν Μ.Ο 30!!Οσο για τη προετοιμασια να πω οτι απο τα 5 ατομα που λες δεν ειναι ο σωστος αρι8μος αλλα 4 εχουν προβλημα ο ενας εχει διαστρεμα, ο αλλος χρονιο προβλημα προσαγωγων και ο τριτος ειχε προβλημα απο περισυ τον Απριλη.Οσο για τη ποιοτητα της προαιτημασιας θα φανει στο γηπεδο ειναι κριμα να εισαι τοσο προκατελημενος και να κατηγορης απο τοσο νωρις πραγματα και καταστασεις.Κλεινοντας λοιπον να πω καλη χρονια σε ολους και πανω απο ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ εγω ηδη ειμαι με διαστρεμα δυστηχως......
sothrakhss13
Καλησπερα και παλι σε ολους που γραφουν για πρωτη φορα φετος και καλη χρονια να χουμε.Ξερει κανεις να μας ενημερωσει για καμια ανταγωνιστικη ομαδα που προβλεπεται να πρωταγωνιστησει φετος,η οπως βγει η χρονια και παλι.
Πολλα ακουγονται αλλα λιγα βλεπουμε.Ο οκε κανονικα με την διοικηση και το ταλεντο που ειχε επρεπε να ηταν β φετος.
Ισως οι ξερολες που φαινοταν απο την δ εσκανα ακομα οτι υπηρχαν στην ελευσινα εκαναν κακο σε μια καλοοργανομενη φαινομενικα ομαδα.
Οποιος γνωριζει κατι παραπανω για τις ομαδες της κατηγοριας,η για κανα φιλικο που δωθηκε ας μας ενημερωσει να φτιαξουμε μια εικονα για την δυναμικη τν ομαδων,καθως οπως ολα δειχνουν,η ανοδος φετος δειχνει ενα κλειδι που ισως το εχουν πολλοι,με σιγουρη ομαδα οπως φαινεται η βουλιαγμενη.


QUOTE (leonkalf @ Sep 8 2009, 17:22 ) *
Και όσον αφορά εμένα, επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου στο post του oke, έχω γράψει τους λόγους αποχώρησής μου από την πρώην ομάδα μου στο προσωπικό μου blog. Δεν ξέρω αν θέλανε να με διώξουν με τον τρόπο τους, εγώ έφυγα με τη δική μου θέληση.

Πραγματικα σου μιλαω οτι δεν ηξερα οτι εφυγες και μολις ξενερωσα απιστευτα.ηλπιζα σε ενα τετ ατ τετ εντος των μπασκετικων οριων γιατι εδω και δυο χρονια οι διαφορες μεγαλωνουν και θα πρεπε να δωθει μια πιο αμεση κ μπασκετικη λυση διαφορα αλλα....εισαι τυχεουλης.Οπως και να χει να χεις καλη χρονια και θα σε βρουμε του χονου στην β
leonkalf
QUOTE (sothrakhss13 @ Sep 9 2009, 02:59 ) *
Πραγματικα σου μιλαω οτι δεν ηξερα οτι εφυγες και μολις ξενερωσα απιστευτα.ηλπιζα σε ενα τετ ατ τετ εντος των μπασκετικων οριων γιατι εδω και δυο χρονια οι διαφορες μεγαλωνουν και θα πρεπε να δωθει μια πιο αμεση κ μπασκετικη λυση διαφορα αλλα....εισαι τυχεουλης.Οπως και να χει να χεις καλη χρονια και θα σε βρουμε του χονου στην β

Ε, δεν διαβάζες καλά το topic των μεταγραφών. Έχει ανακοινωθεί από τον Ιούλιο..

Γιατί τόση πρεμούρα να παίξουμε αντίπαλοι? Τόσο πολύ το θες? Για ποιες διαφορές μιλάς?? 7.gif

Μάλλον όμως δεν τα παρακολουθείς καλά τα δρώμενα... 65.gif

Ευχαριστώ για την ευχή πάντως. Για του χρόνου ας είμαστε καλά και βλέπουμε wink.gif
sothrakhss13
Ειπα το καλοκαιρι να χαλαρωσω λιγο για να φορτωσω τωρα.Ασε που δεν εδωσα μεγαλη βαση στις μεταγραφες καθως εμεις ολοκληρωσαμε τις κινησεις μας απο νωρις.κριμα παντως...
Ξερεις τιποτα για την γ εσκανα αν θα παιξει κανονικα την παρασκευη πριν τις εκλογες?
LOWBAPER
Καλη χρονια σε ολους σε μπασκετικο, προσωπικο και επαγγελματικο τομεα. Θελω να κανω μερικες διευκρινησεις οσον αφορα την ομαδα του ΟΚΕ γιατι πολλα ακουγονται καθε χρονια, αν και μερικα ειναι οντως αληθινα γεγονοτα(γιατι η αληθεια εχει διαβαθμισεις και σχετικοτητες σε ολα τα πραγματα).

1...Ειναι αληθεια λοιπον οτι καποιοι παιχτες της ομαδας μας ειναι τραυματιες ΑΛΛΑ εχουν χρονια προβληματα και δεν νομιζω η προετοιμασια ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ COACH να ηταν τοσο σκληρη και ασχημη . Οποιος θελει σχετικες πληροφοριες σχετικα με τα ονοματα, για του λογου το αληθες ας στειλει pm να του τα πω(εξαιρουνται οι αντιπαλοι στο κυπελλο!!!!!!!!!!).

2...Στην ομαδα φετος ηρθε μονο ενας παικτης ανω των 30, εκτος αν ο jumaru icon_wave.gif θεωρειται μεσηλικας blink.gif
Οι υπολοιποι παιχτες που ηρθαν στην ομαδα ειναι σιγουρα κατω των 30 και μπορω κατοπιν συννενοησης να στειλω το ΑΜΚΑ τους σε οποιον θελει smiley.gif

3...Δεν θελω να κρινω τη διοικηση,δουλεια μου ειναι να παιζω ΒΑSKET . Σωστο η λαθος ανηκει σε αυτους και οπως εχει αποδειχτει τα προηγουμενα χρονια προσπαθουν να ανεβασουν την ομαδα ενα σκαλι καθε χρονο.. 77.gif

4...Για το θεμα των παιχτων που εφυγαν , εφυγαν για δικους τους λογους και δεν τους εδιωξε κανεις.


Εν κατακλειδι, στοχος της ομαδας μας ειναι να πρωταγωνιστει και οπου μας βγαλει, ΔΕΝ κανουμε δηλωσεις για ανοδους και πορειες στην Ευρωπη icon_drunk.gif
Θα χαρω πολυ που θα βρω αντιπαλο τον Σωτηρακη, τον Λεωνιδα και τον Τασο φετος και θα προσπαθησω να τους παιξω καθαρη αμυνα... 69.gif
sothrakhss13
Πολυ μπερδεμα ρε φιλε αυτη η ομαδα σας εκει περα.
Οπως και να χει παντως σε σχεση με αλλους πρωην συμπαιχτες σου,λιγο ερηστικους,εσυ και πιο νορμαλ φαινεσαι(αν εξαιρεσεις τις ελπιδες που εχεις να με παιξεις αμυνα),αλλα και πιο ωραιος τυπος δειχνεις.
Αρα με το καλο να παιξουμε κ απο κοντα να γουσταρουμε το μπασκετακι και ας κερδισει η καλυτερη ομαδα.

Ελπιζω να λυθουν τα οποια προβληματα σας γιατι δειχνετε ομαδα που μπορει να διεκδικησει και φετος την ανοδο....

Καλη χρονια να χουμε
leonkalf
QUOTE (sothrakhss13 @ Sep 9 2009, 14:10 ) *
Ξερεις τιποτα για την γ εσκανα αν θα παιξει κανονικα την παρασκευη πριν τις εκλογες?

Δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση ακόμα από την εσκανα.
sothrakhss13
Μηπως θα οργανωθει ποτε αυτη η εσκανα γιατι καθε χρονο τα ιδια κουραζει πλεον
leonkalf
H Γ' κατηγορία θα παίξει -λογικά- κανονικά στις 2 του μηνός και θα αναβληθούν μάλλον οι αγώνες 3-4-5 Οκτωβρίου (1 μέρα πριν και μετά τις εκλογές). Δεν είναι επίσημο,αλλά για εκεί προσανατολίζονται.

Θα περιμένουμε φυσικά την επίσημη ενημέρωση.
milf_hunter#7
Καλησπερα...καλη χρονια σε ολους.
Εμαθα απο εγκυρη πηγη οτι ο Βιλλιας δεν εχει παει στην Βουλιαγμενη.
Κανενα νεο αλλο απο καποια ομαδα εχουμε?
milf_hunter#6
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους με υγεια!!!Δυστυχως εδω μεσα μερικοι γραφουν οτι θελουν.........Οσο για τα φαβορι αυτα φαινονται μεσα στο γηπεδο,και μονο!!!
Josh_7_Child
Γειά σε όλους και καλή σεζόν χωρίς τραυματισμούς στα γήπεδα.

Φαβορί σε αυτές τις κατηγορίες ΔΕΝ υπάρχουν, πριν φτάσουμε τουλάχιστον στα μισά του πρώτου γύρου. Δεν υπάρχει ούτε Ολυμπιακός, ούτε Παναθηναϊκός που έχουν ξοδέψει εκατομμύρια για την ομάδα τους, ώστε να θεωρούνται φαβορί πριν την έναρξη του πρωταθλήματος. Τα είδαμε το 2008 κι ακόμη περισσότερο το 2007 τα φαβορί του καλοκαιριού τί κάνανε μέσα στη χρονιά...
Πέρα από τη θεωρία, ας περάσουμε λίγο στα γεγονότα. Έχουμε κανα αποτέλεσμα από φιλικά παιχνίδια; Έτσι για να δούμε περισσότερο την κατάσταση κάποιων ομάδων κι όχι τόσο την δυναμικότητά τους(σε ένα μήνα αλλάζουν πολλά), λίγο πριν αρχίσει το κύπελλο.
siemens123
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ josh_7_child!Αναρωτιεμαι και αν εχουν κανει κανα φιλικο η οποιαδηποτε ομαδα εδω μεσα...Ενας φιλος απο τον οκε μας ειπε οτι αυτη την εβδομαδα θα συμμετασχουν σε ενα τοπικο τους τουρνουα εκει στην ελευσινα η νεα περαμος και το οκε..Ειναι ενα ενδιαφερον τουρνουα αφου ειναι δυο ομαδες που θα ειναι φετος αντιπαλοι μας..και η νεα περαμος ακουγεται οτι θα ειναι αρκετα δυνατη και παλι!Και με δυνατη εδρα αρα καλη αντιπαλος μας!τωρα θα δειξει...
sothrakhss13
Εγω απο τη σειρα μου ξερω οτι η βουλιαγμενη επαιξε ενα φιλικο με τα ταταυλα στον αλιμο και μοιραζε σακουλες και πικρες...Αρα εχεις ετοιμο ενα πολυ καλο συμπερασμα
siemens123
αυτο σημαινει ειτε τα ταταυλα δεν βλεπονται οπως και περσυ...ειτε η βουλιαγμενη εγινε υπερομαδα απο περσυ που επεσε τραινο!!!εσυ αποφασισε σωτηρακη απο τον λεων!
referee
QUOTE(siemens123 @ Sep 10 2009, 15:53 ) *
αυτο σημαινει ειτε τα ταταυλα δεν βλεπονται οπως και περσυ...ειτε η βουλιαγμενη εγινε υπερομαδα απο περσυ που επεσε τραινο!!!εσυ αποφασισε σωτηρακη απο τον λεων!



Η Βουλιαγμένη φίλε siemens123 κέρδισε χθες και τον Αστέρα Αγίου Δημητρίου στο γήπεδο του,που είναι και 2 κατηγορίες πιο πάνω...Και με 10 πόντους...Αυτό εσένα σου λέει κάτι?Εμείς δουλεύουμε εδώ και ένα μήνα καθημερινά με πολύ ένταση και με πάνω από 10 άτομα στη προπόνηση.Δε ξέρω αν είμαστε φαβορί ή όχι,πάντως εμείς κοιτάμε παιχνίδι με παιχνίδι και πάνω απ'όλα γουστάρουμε αυτό που κάνουμε και είμαστε όλοι μια παρέα...Ούτε υπερομάδα γίναμε,ούτε τίποτα...Όλοι και όλα θα κριθούν στο γήπεδο..Καλή μπασκετική χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα..
blackpower33
καλησοερα κυριοι,βλεπω σιγα σιγα ζεσταινομαστε μεσα στο φοροθμ..ευχομαι σε ολουσ καλη επιτυχια εντοσ των παρκε και χωρισ τραυματισμους!!ελπιζω οι συζητησεις να ναι πιο ενδιαφερουσες απο περυσι!

Οσον αφορα τις ομαδες ολες ολο κ κατι εχουν παρει απο παικτες,αφησττε οια αυτη την βουλιαγμενη την ματιασατε...σιγουρα εχει ενισχυθει αλλα παιζουν κ αλλες ομαδες..ιασωνας,τραχωνες,σουρμενα,λεων...κ αλλες!!δεν βλεπετε που ο φιλος μας ο σωτηρακης νιωθει σιγουρος για την ομαδα του?κατι θα ξερει..(μην το παρετε ειρωνικα,ισα ισα μ αρεσει που ειναι τοσο ενεργος στο φορουμ),μακαρι να μαστε ολοι ετσι..

οποτε οσον αφορα τα φαβορι εχει ματσακια το κυπελλο που ισως φανουν καποια πραγματα αν κ πιστευω πως πολλες ομαδες θα κρυψουν πολλα πραγματα...κανενα ντερμπυ της κατηγοριας εχουμε στο κυπελλο??

λοιπον ανυπομονω να αρχισουμε σχολιασμους απο παιχνιδια και τα σχετικα...και προσ θεου οχι πια διαιτητες,αφηστε τους!!οτι βλεπουν σφυριζουν οι ανθρωποι!!
nikefalin
υπενθυμίζω πως ερωτήσεις για θέματα πόστ, moderating κλπ γίνονται ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΜ στους διαχειριστές
milf_hunter#10
καλησπερα κ απο μενα!!!!αντε να ξεκινησει επιτελους αυτο το πρωταθλημα!!!!καλη χρονια σε ολους!!!!!
milf_hunter#6
πιστευω ολοι μας ανυπομονουμε για το πρωταθλημα!!!!!οποιος μαθει κανα νεο για το αν παιζουμε κανονικα την πρωτη αγωνιστικη ας ενημερωσει....αν και συμφωνα με τις πηγες μου θα παιξουμε κανονικα....
milf_hunter#7
Το φετινο πρωταθλημα θα ειναι πολυ δυνατο....δεν υπαρχουν φαβορι ακομα
sothrakhss13
Υπαρχουν αποψεις δικες μου και εταιρων συμπαιχτων μου που δεν μπορουν να γραφτουν η να γινουν αποδεκτες απο αυτο το σαιτ.σεβομενος αυτο το γεγονος για οποιον ενδιαφερεται,οι γνωσεις-αποψεις αυτες υπαρχουν στο φορουμ του σαιτ μας στο λεοντα.
Για την συνεχεια φετος προβλεπεται ενα πολυ δυνατο και αμφιρροπο πρωταθλημα οπου ισως αγωνιστικη με την αγωνιστικη αν δεν κυριαρχησουν τα φαβορι εξ άρχης,να χουμε πολλες αλλαγες.
Επιμενω στην φετινη δυναμη της βουλιαγμενης και στην ηρεμη δυναμη των τραχωνων και ισως του ιασωνα που παντα βρισκει τροπο να κυκλοφορει στις καλες θεσεις και στην τελικη ισως να του αρμοζει μια καλη πορεια στην γ εσκανα καθως περισυ με τον εναν η τον αλλο τροπο εβρισκε τροπο να παιρνει τ αποτελεσματα.
Ας ξεκινησει το κυπελακι να αρχισουμε να μυριζουμε τα πρωτα αρωματα....
traxonas
QUOTE(sothrakhss13 @ Sep 13 2009, 04:12 ) *
Επιμενω στην φετινη δυναμη της βουλιαγμενης και στην ηρεμη δυναμη των τραχωνων

Σ' αυτο, φιλε sothrakhs13, θα ηθελα μια μεταφραση. rolleyes.gif

Αnyway, σε φιλικα οπου δοκιμαστηκαν ολοι οι παικτες και διαφορα σχηματα:
Χασαμε 7-8 ποντους απο Αριωνα στο Μετς.
Μαλλον ισοπαλια ή +1 με Αναγεννηση Καισαριανης, εκτός.( δεν κρατηθηκε συνολικο σκορ)
Κερδισαμε ευκολα τα Ταταυλα στην εδρα τους +18, δεν ξερω αν επαιζαν με ελλειψεις.
sothrakhss13
Το γηπεδο σας ανακατασκευαζεται ειπες?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.