Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχορτσανίτης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
rchos
οχι ρε γμτ!ντροπη τους ρε!αφηστε το μπασκετ ησυχο και ασχοληθειτε με το διαζυγιο τησ θεοδωριδου και του πετσοκοφτη ρεεεεεεε! 19.gif
Anaz
ΕΛΕΟΣ!!!!!! 68.gif Αφου εγινε θεμα κ για τους πανηλιθιους κ πανασχετους δημοσιογραφους της Εσπρεσσο σε λίγο θα δουμε κ αποκλειστικο ρεπορταζ της Λαμπιρη απο κρυφη καμερα που τοποθετηθηκε σε πιτσα που παραγγειλε ο Σοφο.. 19.gif 68.gif
rchos
QUOTE
Απο σουβλακια, μαλλον απ'ολα. Με εξτρα πατατες.


εμενα αλλο με βασανιζει!κοκκινο πιππερι βαζει η οχι! tongue.gif
enypnio
koita apo to na vazei prasino piperi mallon kokkino tha vazei logo olympiakou
Antonisid
Σήμερα άκουσα ότι εξαιτίας του βάρους του έχει μικροτραυματισμούς κάθε 2-3 προπονήσεις,αληθεύει?Πάντως ο Ολυμπιακός θα τον χρειαστεί πιο πολύ στις επόμενες φάσεις της euroleague διότι ο Ζίζιτς καλός,αλλά όχι για να κάνει την διαφορά...το κακό είναι για τον ΣΟΦΟ είναι ότι έρχονται Χριστούγεννα(μελομακάρονα και γαλοπούλες).... biggrin.gif
Warrior
QUOTE(Arkadios @ Dec 2 2006, 06:25 PM) *
Το σημερινο εξωφυλλο της Espresso, καποιος να προστατεψει αυτο το παιδι απο τα δοντια των ηλιθιων δημοσιογραφων (και αθλητικων και αλλων). Θα τον φανε ζωντανο σε λιγο. Ελεος!!!


ohmy.gif

blink.gif blink.gif

Δεν ειμαστε καλα... 68.gif 68.gif

ΑΡΔ(του κ%λου)!! 19.gif 19.gif
enypnio
KAI DEN THA SKASOUN?
Dromeas7
QUOTE(enypnio @ Dec 1 2006, 06:42 PM) *
giati paradeigmata xamenwn talentwn exoume dei!!!!!!!!!!!!!!!

kai ftaiei kai o Olympiakos pou evgale ton oro ton kilwn apo to symvolaio ama emene aplirotos tha fovotan pio poly opws ginota persi ton ekapse apo fovo min ton hasei


Δεν το ήξερα αυτό .Αν έγινε κάτι τέτοιο τότε μιλάμε για μεγάλο λάθος

QUOTE(Arkadios @ Dec 2 2006, 08:25 PM) *
Το σημερινο εξωφυλλο της Espresso, καποιος να προστατεψει αυτο το παιδι απο τα δοντια των ηλιθιων δημοσιογραφων (και αθλητικων και αλλων). Θα τον φανε ζωντανο σε λιγο. Ελεος!!!


Απλά ΕΛΕΟΣ!!!!
thrylos7
Η κατάσταση πάει να γίνει πολύ πιο σοβαρή απ' ότι ίσως είναι...

Το πρώτο μέλημα είναι να προστατευτεί ο Σοφοκλής και μετά ν' αδυνατίσει...

Καλά τα αστεία για τις πίτσες και τα σουβλάκια που τρώει, αλλά μιας και είναι έτσι η κατάσταση ίσως θα ήταν καλύτερα να σταματήσουμε αυτά τα πειράγματα...
rchos
QUOTE
Καλά τα αστεία για τις πίτσες και τα σουβλάκια που τρώει, αλλά μιας και είναι έτσι η κατάσταση ίσως θα ήταν καλύτερα να σταματήσουμε αυτά τα πειράγματα...


ως ενα βαθμο συμφωνω μαζι σουλλα καποιες φορες το χιουμορ ειναι και αμυνα!καλυτερα να κανουμε πλακα παρα να το παρουμε 100% σοβαρα!γιατι αλλιως ειναι για κλαματα η υποθεση!μιλαω για εμας τους απλους φιλαθλους!οι αρμοδιοι πρεπει να το παρουν στα πολυ σοβαρα!
sihainas
Ο αρμόδιος είναι μόνο ο Σχορτσανίτης...κανένας άλλος... άμα δεν το βάλει στο μυαλό του ότι για να κάνει την καριέρα που μπορεί πρέπει να προσέξει λίγο τον εαυτό του...
Air Kef
Καλά..

Απο βδομάδα που θα ψάχνουν και τα σκουπιδια του για να γράψουν τι τρώει θα δειτε το πραγματικα ελεηνο πρόσωπο αυτου του είδους δημοσιογραφιας...

Ο μονος που φταίει και μπορει να κανει κατι ειναι ο ιδιος.Πέρσι όταν ηρθε απο τον Αρη όλοι αμφισβητουσαν το τι θα καταφέρει και είπε θα τους βγαλω όλους λαθος.Δουλευε όλη τη χρονια γιατι ήθελε αυτος.Ότι και να του κανει ο Γκερσον,ο Σφαιροπουλος κι οι συμπαικτες του,αν δν γουσταρει ο ιδιοςδν γινεται τιποτα...
qspock
Περσυ υπηρχε ο Κασλαουσκας, φετος ο Γκερσον.

Ο Κασλαουσκας σε συνεντευξη του, ειχε δηλωση το εξης για τον Σοφοκλη: "Δυσκολος".
Ο Λιθουανος απο οτι φαινεται εφερε τη δυσκολη δουλεια εις περας, και θα παρει το μεγαλυτερο μεριδιο επιτυχιας για τον Σοφο.
Ο Εβραιος απ'την αλλη συνεχιζει την ιδια τακτικη και δεν εμπιστευεται το ελληνικο στοιχειο πλην του Βασιλοπουλου τον οποιο κατ'εμε παραχρησιμοποιει!

Βεβαια, ειναι και οι εμφανισεις του Σοφο με την εθνικη. Τα μυαλα του πηραν αερα, ειδικα μετα τον ημιτελικο, και οταν τον ρωτουσαν για τα κιλα του ελεγε οτι προτιμαει να μαθαινει να τα χρησιμοποιει, να παιζει με αυτα αντι να βελτιωσει κι αλλους τομεις στο παιχνιδι του... Κατι που μονο καλο δεν ειναι, αφου οταν σταματαει η εξελιξη, ερχεται η στασιμοτητα και ολα τα συνακολουθα.

Η υποθεση Σχορτσιανιτη ειναι μεγαλη για το ελληνικο μπασκετ. Και πρεπει να βοηθησουν ολοι, γιατι ο,τι ειναι τωρα ασχημο, μπορει να γινει πολυ χειροτερο στην πορεια. Αν φτασουμε στο σημειο να λεμε οτι μοναδικη σανιδα σωτηριας για το παιδι ειναι η μεταγραφη του στο ΝΒΑ, θα πρεπει να σκεφτει και ο ιδιος οτι ολα θα ειναι πολυ πιο δυσκολα μετα.
Ηδη πρεπει να προσγειωθει γιατι η επιβαρυνση στα ποδια μονο συσσωρευεται. Οι εποχες που καρφωνε πανω απο τον Μουρεσαν εχουν περασει ανεπιστρεπτι. Και τοτε ειχε αλμα, μεγαλο αλμα...
Anaz
QUOTE
οταν τον ρωτουσαν για τα κιλα του ελεγε οτι προτιμαει να μαθαινει να τα χρησιμοποιει, να παιζει με αυτα αντι να βελτιωσει κι αλλους τομεις στο παιχνιδι του
Το εχω ξαναπει!Δεν ειπε αυτο!!Το'χετε παρερμηνεύσει!! 33.gif Μη με βάλετε να ψαχνω για τις δηλώσεις του..
enypnio
toulaxiston na vazei ton mpourousi... ama den tou kanei o sofo
thrylos7
O Σοφοκλής έχει κλείσει στη Μπενετόν...

You heard it here first...
rchos
w00t.gif w00t.gif w00t.gif οριστε;
qspock
QUOTE(Anaz @ Dec 6 2006, 05:46 AM) *
Το εχω ξαναπει!Δεν ειπε αυτο!!Το'χετε παρερμηνεύσει!! 33.gif Μη με βάλετε να ψαχνω για τις δηλώσεις του..

Το ηξερα οτι θα πεταχτεις, θυμαμαι οταν το ξαναπαμε tongue.gif
Κοιτα, δεν τον ακουσα να το λεει αλλα το διαβασα σε καποιο απο τα 2 αθλητικα site που διαβαζω. Το νοημα ηταν αυτο ακριβως που γραφω. Τωρα αν μεταφερθηκε λανθασμενα δεν ξερω. Εσυ τον ακουσες τι δηλωσε τοτε?

ΥΓ: O Σοφο στην Μπενετον??
Γιατι δεν του κανει του Γκερσον?
ΑΝ ειναι ετσι, εγω λεω να φυγει ο Γκερσον καλυτερα. Πολυ καλυτερα!
leonkalf
QUOTE(qspock @ Dec 6 2006, 02:08 PM) *
ΥΓ: O Σοφο στην Μπενετον??
Γιατι δεν του κανει του Γκερσον?
ΑΝ ειναι ετσι, εγω λεω να φυγει ο Γκερσον καλυτερα. Πολυ καλυτερα!

Συμφωνώ...!!
Pierce
QUOTE(thrylos7 @ Dec 6 2006, 03:02 PM) *
O Σοφοκλής έχει κλείσει στη Μπενετόν...

You heard it here first...

ok ας πουμε οτι του γεροπαραξενου γκερσον δεν του κανει. η διοικηση του ολυμπιακου γιατι να τον αφησει να φυγει?????????????????????????? 68.gif
θα μας πεις την πηγη σου? smile.gif
thrylos7
Μη νομίζεις ότι ξέρω πολλά περισσότερα... Κι εμένα μου έχουν δημιουργηθεί πολλά ερωτηματικά για όλες τις πλευρές...

...και γίνονται ακόμα περισσότερα όταν αυτό έχει γίνει εδώ κι ένα μήνα!

Η έμμεση πηγή είναι ότι πιο αξιόπιστο. wink.gif
Anaz
QUOTE
Εσυ τον ακουσες τι δηλωσε τοτε?
NAI! sad.gif
Για πότε εχει κλεισει?
ΑΝ ισχυει τον μονο λόγο που βλεπω να εγινε κατι τετοιο με την ΜΠΕΝΕΤΟΝ τον βρίσκω ευχάριστο.. tongue.gif wink.gif
Pierce
εχει κλεισει εδω και ενα μηνα στην μπενετον??????????? ohmy.gif huh.gif το ενα σοκ μετα το αλλο! παντως εχω γυρισει το νετ και δεν βρισκω τπτ... αλλα για να το λες κατι θα ξερεις
sihainas
ή πολύ απλά βαρέθηκαν στον Ολυμπιακό την όλη κατάσταση και ήρθε η Μπενετόν με ένα τσουβάλι λεφτά και τον έκλεισε... δεν το βρίσκω παράλογο...
rchos
QUOTE
ΑΝ ισχυει τον μονο λόγο που βλεπω να εγινε κατι τετοιο με την ΜΠΕΝΕΤΟΝ τον βρίσκω ευχάριστο.. tongue.gif wink.gif


αν σε πιανω καλα τοτε ναι συμφωνω και εγω.αν γινει με την μπενετον η δουλεια μπορει και να μην εχω προβλημα!κανενα ομως! wink.gif να δουμε ομως αν εινει ετσι τα πραγματα η απλα τον δινουν με χρηματικο ανταλαγμα!
Igor
Η Μπενετον που κολλαει ? Σχεδον αποκλειω αυτο το σεναριο. Τελως παντων αν εχει δικιο ο Θρυλος 7 απλα respect..
sihainas
τώρα το'πιασα...χμ... μακάρι να γίνει τπτ τέτοιο... ούτως ή άλλως ο Σόφο αργά η γρήγορα είτε θα έφευγε γιατί θα ήταν πολύ καλός για τον Ολυμπιακό... είτε θα έφευγε γιατί πολύ απλά δεν προσπαθούσε αρκετά... οπότε... ένα τέτοιο ενδεχόμενο είναι κάτι παραπάνω από καλοδεχούμενο...
Pierce
το φερνεται ολοι γυρω γυρω αλλα κανενας δεν τομλμησε να το πει 19.gif(το ονομα) . το αποκλειω παντως να γινει ανταλλαγη ενας παιχτης της εμεινε της καψερης της μπενετον σιγα μην τον δωσουν.(ελπιζω) δεν θα το αντεξω να δω και αυτον τον νικολα με τα κοκκινα....
rchos
QUOTE
το φερνεται ολοι γυρω γυρω αλλα κανενας δεν τομλμησε να το πει 19.gif(το ονομα) .


ηθελα να το πω και εγω αυτο!ειναι απο αυτα που δεν τα αναφερεις καν γιατι και δεν πολυπιστευεις οτι θα γινουν και φοβασαι οτι αν το πεις θα το γρουσουζεψεις και οτι αν το πεις θα συνομοτησουν σκοτεινες δυναμεις για να προσπαθησουν να το αποτρεψουν! tongue.gif παντως πανω απο ολα δειχνει απιστευτα μεγαλη επιθυμια να συμβει! wink.gif

QUOTE
(ελπιζω) δεν θα το αντεξω να δω και τον νικολα με τα κοκκινα....


ας ντυθει και κανενας γκαρντ τις εθνικης με τα κοκκινα επιτελους τα αλλα χρωματα φορεθηκαν πολυ τοσα χρονια(για ελλαδα μιλαμε)! tongue.gif
Anaz
Φυσικα συμφωνω απόλυτα με το απο πάνω ποστ! biggrin.gif
QUOTE
η απλα τον δινουν με χρηματικο ανταλαγμα!
Τοτε θα'ναι απαραδεκτοι!Παντως ο Σοφο ειναι πολυ αγαπητος οποτε το βρίσκω δύσκολο να εκαναν κατι τετοιο,αφου ουτε θεση κοινοτικου πιανει κ δεν υπαρχει λόγος..Εκτος αν ειναι ΣΚΟΤΩΜΕΝΟΣ πια με τον Γκερσον κ δημιουργει πρόβλημα..Ρε συ thrylos7 το πέταξες αναψες φωτια κ εφυγες..?? shot.gif Για πότε αν ειναι,ειναι κλεισμένος δηλαδη?

παντως προχτες που εβλεπα τον Πεν κ κλασσικα δεν ενθουσιαζομουν(το λέω κομψα tongue.gif ) σκεφτομουν αν υπαρχει αλλο πολυ καλο πλευμεκερ στην Ευρωπη που να κανει αυτα που θα θελαμε..Κ ο μονος που θα υπηρχε πιθανοτητα να ερθει και θα'ταν ιδανικος μου φανηκε...ποιος άλλος..?? biggrin.gif

Παντως μια τετοια ανταλλαγη μοιάζει με σεναριο επιστημονικης φαντασιας αλλα ΑΝ ισχυε δεν θα με χάλαγε καθολου!
thrylos7
QUOTE
Ρε συ thrylos7 το πέταξες αναψες φωτια κ εφυγες..?? Για πότε αν ειναι,ειναι κλεισμένος δηλαδη?


Ότι ξέρετε, ξέρω... σχεδόν.. κι εγώ έχω πάρα πολλές απορίες περί του θέματος.

Αυτό που μπορώ να (ξανα)πω είναι ότι η έμμεση πηγή είναι ότι πιο αξιόπιστο.

Τώρα που το σκέφτομαι, αρχίζει να κολλάει κάπως. Φεύγει ο Μακναμάρα και ψάχνουμε ψηλό... χμ...
dizzy_fingers
Να σου πω...η πηγή σου, τώρα που το έκανες βούκινο στο φόρουμ, θα σε εμπιστευτεί ξανά? tongue.gif
thrylos7
Μια πρόταση έγραψα και το κάνατε θέμα...

Μα δεν ήταν κάποιο μυστικό... wink.gif
Dromeas7
Αν φύγει ο Σοφο καίω το διαρκείας που δεν έχω!!!

Όλοι στο αεροδρόμιο να τον αποτρεψουμε!!!Κάντε μπλοκα τώρα...

Πάντως σοβαρά τώρα είναι πολύ πιθανό γιατί όπως εχει δείξει και στο παρελθόν ο Σόφο είναι αγύριστο κεφάλι...Και τώρα που έχουν μπει στη μέση μανατζερ ακόμα χειρότερα. 68.gif
sihainas
όχι ρε συ...αν είναι να μας φέρουν τον ..... (χαχα ούτε εγώ θα το πω το όνομα) πάω αύριο να πάρω διαρκείας.. tongue.gif
apkat
Παιδια αυτα ειναι εξωφρενικα πραγματα..Θα ειναι λαθος παντως.!!!

Ο Σοφοκλης ειναι ο πιο εξελιξιμος παικτης στην Ευρωπη..Αν αδυνατισει θα ξανακανει οργια..Σοφοκλη μη φυγεις ποτε..Σε λατρευω tongue.gif tongue.gif

Ενας παικτης σαν τον Ζηση(εγω το λεω το ονομα του) θα ηταν τελειος αλλα να φυγει η μεγαλυτερη επενδυση του Ελληνικοθ μπασκετ για να παει(που;;;;;) στην Μπενετον δε μπορω να το δεχτω..Μονο για ΝΒΑ το δεχομαι..

Μου αναψες φωτια βραδυατικο ρε θρυλε..Πως θα κοιμηθω εγω τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;
sihainas
Για να πάει στο NBA πρέπει να δουλέψει...και δεν φαίνεται να έχει πολύ όρεξη... και παίχτες χωρίς όρεξη προφανώς δεν κάνουν ούτε για τον Ολυμπιακό... εγώ έτσι το βλέπω...
apkat
εχει ομως δυνατοτητες μοναδικες..Το οτι ειναι δυσκολος(ναι ειναι τραγικο λαθος του) αλλα θα πρεπει να αποτελεσει ενα επιπλεον κινητρο για τον Γκερσον..Οπως περσυ με τον Καζλαουσκας..

Η μονη λογικη εξηγηση ειναι τα εχουν σπασει τοσο πολυ που δεν μπορει ο ενας να βλεπει τον αλλο και πρεπει να φυγει απο την ομαδα με καθε κοστος..Τι ναπω ρε γμτ;;

Θα απογοητευτω πολυ ασχημα αν φυγει ο λατρεμενος μου Σοφοκλης!! sad.gif sad.gif
Air Kef
Αν ειναι να φύγει ο Σοφο λόγω Γκέρσον,να φυγει ο Γκερσον.
Νομιζω το ειπε ο κιου αυτο και συμφωνω απολυτα.
Ο Πινι το καλοκαίρι,άντε του χρόνου την έχει κάνει,ο Σοφο μπορει να κάτσει για πολύ περισσοτερο και να προσφέρει πολλα περισσοτερα στον σύλλογο.

Αμα έρθει ο Ζήσης εγώ θα περάσω Δίκτυα και Τηλεπικοινωνιακα Συστήματα.
Anaz
apkat κανε ΑΜΕΣΩΣ edit to post που αναφερεις το ονομα!!! shot.gif
QUOTE
Τώρα που το σκέφτομαι, αρχίζει να κολλάει κάπως. Φεύγει ο Μακναμάρα και ψάχνουμε ψηλό... χμ...
οντως..εφυγε ο GΜακ,ο Μουλα δεν τα παει καλα,οποτε χρειαζομαστε πλευ....χμ... laugh.gif
Αφηστε παιδια..ας περιμενουμε.. wink.gif
enypnio
giati re paidia poios apagoreyei na anaferete to onoma tou akatanomastou?

" "me ton opoio polloi prosdwkeitai i oxi na antalagei o Sofo

re o Gerson den ton thelei ton Sofo twra pou katalave kai ti esti mpourousagka oxi parke den tha dei o Sofo

opote kalytera na paei stin benetton ston allo koloovrio ton Blatt ... mpas kai paizei

to mono pou goustaro to Gerson einai giati exei hioumor
Igor
Μπας και μπερδεψατε τις ομαδες. Σε αλλη ομαδα θα παει ο Σοφο που φοραει και αυτη πρασινα. Χαχαχαχαχα.
Εχω πολυ αξιοπιστη πηγη. Μαζι ερχεται και ο Ζησης σε αυτην την ομαδα. Εχω αξιοπιστη πηγη. Στανταρ πραγματα.

Οκ πλακα κανω αλλα τωρα που το σκεφομαι θα επειρνα διαρκειας για 8 χρονια αν γινοταν κατι τετοιο.

Ο ΣΟΦΟ δεν φευγει παρα μονο για ΝΒΑ. Ειμαι σιγουρος. Η Μπενετον τωρα ? Κατεστραμενη ομαδα.
dizzy_fingers
Ούτε στη δημοσιογραφική πιάτσα πάντως δεν έχει ακουστεί τίποτα...

Ρε Νότη...αν όντως ισχύει αυτό που λες, θα πρέπει να είναι τρελό μυστικό. ohmy.gif
thrylos7
QUOTE
Ο ΣΟΦΟ δεν φευγει παρα μονο για ΝΒΑ. Ειμαι σιγουρος. Η Μπενετον τωρα ? Κατεστραμενη ομαδα.


Η Μπενετόν αποτελεί ένα από τα καλύτερα "μονοπάτια" για το ΝΒΑ. wink.gif

QUOTE
Ρε Νότη...αν όντως ισχύει αυτό που λες, θα πρέπει να είναι τρελό μυστικό.


Είναι να είσαι στο κατάλληλο σημείο τη κατάλληλη στιγμή... biggrin.gif
Air Kef
Εσύ παλι γιατι καίγεσαι τοσο πολυ;

Σοφο για πάντα στο λιμανι!
thrylos7
Ίσως τελικά δεν έπρεπε να ποστάρω εκείνη την πρόταση...

Μου φαίνεται θα επικρατήσει πανικός...

Όχι ότι το παίρνω πίσω(από πλευράς νοήματος-αλήθειας), τουναντίον... απλά όταν για κάτι δε μπορείς να είσαι 100% σίγουρος, ή καλύτερα δε μπορείς να το αποδείξεις, τότε θα υπάρχει το ενδεχόμενο να βρεθείς σε δύσκολη θέση.

Μακάρι βέβαια να διαψευστώ και να μείνει ο Σοφοκλής στον Πειραιά.
Bonzo
Σήμερα η sportime αναφέρει την περιβόητη πληροφορία και λέει ότι έχει ακουστει σε forum(σε πιο forum εννοεί άραγε rolleyes.gif 65.gif )..
Πάντως ανεξάρτηατα από το αν γίνει τελικα ή όχι πιστεύω ότ είναι μεγάλη ανευθυνότητα να αναφέρεται μια εφημείδα σε μια πληροφορια επειδή καποιος την έγραψε σε ένα φόρουμ..Έλεος δηλαδη..
Αν γράψω εγω ότι εχω πολύ εγκυρες πληροφορίες ότι ο Σόφο θα πάει στην Κλιμαμιο με αντάλλαγμα τον Εντνι άυριο θα το γράψουν οι εφημερίδες???????
Απαράδεκτο για μένα...
Warrior
QUOTE(Bonzo @ Dec 8 2006, 01:59 PM) *
Σήμερα η sportime αναφέρει την περιβόητη πληροφορία και λέει ότι έχει ακουστει σε forum(σε πιο forum εννοεί άραγε rolleyes.gif 65.gif )..


laugh.gif

Θρυλε δεν σε βλεπω καλα! 17.gif biggrin.gif


QUOTE(Bonzo @ Dec 8 2006, 01:59 PM) *
Πάντως ανεξάρτηατα από το αν γίνει τελικα ή όχι πιστεύω ότ είναι μεγάλη ανευθυνότητα να αναφέρεται μια εφημείδα σε μια πληροφορια επειδή καποιος την έγραψε σε ένα φόρουμ..Έλεος δηλαδη..
Αν γράψω εγω ότι εχω πολύ εγκυρες πληροφορίες ότι ο Σόφο θα πάει στην Κλιμαμιο με αντάλλαγμα τον Εντνι άυριο θα το γράψουν οι εφημερίδες???????
Απαράδεκτο για μένα...


Απιστευτο! icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Εδώ στην ίδια εφημερίδα, κάνουν ολόκληρα ρεπορτάζ "μελετώντας" τα ποστ ξένων φόρουμ για να βγάλουν άρθρα του ΝΒΑ.

Αν πάντως ισχύει η είδηση, ακόμη πιο απαράδεκτο θα είναι αν δε δωθούν τα κατάλληλα credits στον κύριο....που αυτή τη στιγμή κάθεται σε αναμένα κάρβουνα tongue.gif.
enypnio
koita i Benetton meta apo tin Htta apo tin Eldo einai pio pithono na thelei ton sofo giati i klimamio exei katareysei ara vasi tis logikis kai mono

pio pithano einai ton thelei i benetton

episis pio pithano einai na thelei o olympiakos ton akatanomasto ton diko mas ara ws eidisi tha fanei pio pisteyth
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.