Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχορτσανίτης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
valsam
Ουτε με σφαιρες δεν ξαναμπαινει στο γηπεδο με 170 κιλα!!!!
Αν δεν πεσει κατω απο τα 150 δεν ξαναπαιζει μπασκετ!
Απο τον Αρη ειχε φυγει 155 και ηταν χοντρος!
Περσυ οταν ο Πινι τον φωναζε χοντρο ηταν 165!!!!
Καντε υπομονη 1χρονο(ας ελπιζουμε)να τον ξαναδουμε!
Λυπαμαι που το λεω αλλα καμενο χαρτι μου μυριζει!!!!
apkat
Περσυ στα πλει-οφ ηταν 170 περιπου..

Και με την εθνικη 155..Στα πολυ καλα του την πρωτη χρονια με Ολυμπιακο ειναι ζητημα αν ειχε φτασει τα 150..Δυσκολα παντως.

Ρε συ τι λες;;150 κιλα ειναι ιδανικο βαρος για τον Σοφοκλη.Και συ το βαζεις σαν οριο για να μπει στο γηπεδο;;Εγω πιστευω οτι και με 160 κιλα μπορει να παιζει ποιοτικα 10λεπτα σε ενα παιχνιδι.Με 150 θα ναι απλα ασταματητος οπως την πρωτη του χρονια στον ολυμπιακο.Ισως και καλυτερος.
theov
Ο Σοφόκλαρος με 160 κιλα μπορει να παιζει super ένα 10λεπτο!

Κάτω από τα 155-160 δεν πρόκειτε να τον δούμε ποτέ, να με θυμηθείτε... bball.gif
valsam
Ενταξει ρε παιδια 160 κιλα να παιξει ξανα μπασκετ αν τον θελετε μονο για 10 λεπτα!
Αλλα τα κανονικα κιλα του δεν πρεπει να ξεπερνανε τα 140!!!!!!
Εχθες εβλεπα το Αρης-Μακαμπι και επεζε ο Φιζερ 2.04 130 κιλα(118 τον εδεινε το ΝΒΑ.com και λεω να εβαλε και 10 κιλα)και ειναι θηριο αλλα στα ορια να γινει χοντρος!
Δηλ. το 140 που λεω δεν το βγαζω απο το μυαλο μου μου το εχουν πει ανθρωποι που γνωριζουν καλα την περιπτωση Σοφο!
Ξεχαστε τον για αρκετο καιρο και ας ελπισουμε να το παρει ζεστα το θεμα!
apkat
Ευτυχως που με επιβεβαιαωσες theov γιατι ειλικρινα με αυτα που μου εγραψε πιο πανω ο valsam ειχα αρχισει να αμφιβαλω παρα πολυ για την μνημη μου..Τελικα το κοιταξα και ειναι οντως ετσι.Ο Σοφο στο μουντο ηταν 155 και ολοι θυμομαστε σε τι κατασταση βρισκοταν.Συνεπως και στα 160 πιστευω οτι μπορει να βοηθησει πολυ τον ολυμπιακο..

Ειπαμε ιδανικη κατασταση ειναι τα 145 αλλα και με τα 155 εγω θα πανυγηριζω..
theov
Με 155 ο Σοφόκλαρος θα βγάζει μάτια για τουλάχιστον 10-12', βλέπε Saitama...

Άντε και τώρα με Γιαννάκη στο Λιμάνι θα έχει πάρει τα πάνω του ο Σοφόκλαρος, γιατί ο Πίνι του είχε πρήξει!!!

Όσο θυμάμαι τις δηλώσεις του Πίνι για τον Σοφοκλή στο τελευταίο All Star Game, τρελλαίνομαι...

Με τον Ταβερνιάρη προπονητή τι τους θέλεις τους ..εχθρούς;

Ευτυχώς ξεκουμπίστηκε και θα πάει τώρα στην Εθνική Βουλγαρίας να τους τα κάνει μπαλλόνια εκεί πάνω των Βουλγάρων... χε, ας προσέχανε !!!
xoxli44
Θα παιξει μεγαλο ρολο ο Γιαννακης στην επιστροφη του Σοφο.Ο παιχτης ηδη εχει τεραστια ψυχολογια...
AZ1980
QUOTE(theov @ Feb 5 2008, 18:25 ) *
Άντε και τώρα με Γιαννάκη στο Λιμάνι θα έχει πάρει τα πάνω του ο Σοφόκλαρος, γιατί ο Πίνι του είχε πρήξει!!!


Σωστό! Αυτό είναι και το τεράστιο κέρδος του ελληνικού μπάσκετ από την πρόωρη απόλυση Γκέρσον, το οποίο από μόνο του ίσως αποδειχτεί ικανό να αντισταθμίση την προβλεπόμενη αποσταθεροποίηση κάποιων συνεκτικών αυτοματισμών της Εθνικής! Σόφο γερά ρε γίγαντα! Το καλοκαίρι να τους καταπίνεις τους αντιπάλους όπως στη Σαιτάμα! Το καλύτερο φιλέτο: φιλετάκι αντίπαλου σέντερ! biggrin.gif
Bugger12
QUOTE(AZ1980 @ Feb 5 2008, 20:34 ) *
ίσως αποδειχτεί ικανό να αντισταθμίση την προβλεπόμενη αποσταθεροποίηση κάποιων συνεκτικών αυτοματισμών της Εθνικής!


Ο Σκουντής είσαι ρε?Λέγε!
AZ1980
QUOTE(Bugger12 @ Feb 5 2008, 20:40 ) *
Ο Σκουντής είσαι ρε?Λέγε!


Χα χα χα! Το παράκανα λίγο, ε?
Bugger12
Εεεε...Νταξ καλά έκανες μωρέ.
Consultant
Τον βλεπω μπροστα μου..Ξεσκουπιζει τη φανελα μετα το καρφωμα μεσα στη μαπα του Μπατιστ..Και προς το καλοκαιρι,να σου και ο Dwight,θα χουμε κανα Σαιταμα poster παλι.

smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


theov
QUOTE(Consultant @ Feb 5 2008, 23:30 ) *
Τον βλεπω μπροστα μου..Ξεσκουπιζει τη φανελα μετα το καρφωμα μεσα στη μαπα του Μπατιστ..Και προς το καλοκαιρι,να σου και ο Dwight,θα χουμε κανα Σαιταμα poster παλι.

smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Εντάξει είπαμε να επιστρέψει ο Σοφόκλαρος άλλα όχι και να μας καρφώνει στην μούρη... Τουλάχιστον θα κερδίζετε ευκολότερα τον Άρη στο γήπεδο σας από ότι σήμερα... 19.gif
Consultant
Δεν κρατιεται ο χοντρος.Σε 2 μηνες διαμηνυσε οτι θα ειναι πανετοιμος να παιξει aka να σαρωσει.Ετοιμαστειτε,sore dominance!

Υ.Γ. Σε 1,5 δηλαδη θα πατησει το ποδι του στο Σεφ βασει αυτων που υπαινισεται,right;
lakersdynasty
Kαλως να ορισει το παιδι...Και μαζι του καλως να ορισετε στο F4....

smiley.gif
theov
άντε να δούμε κάνα καλό παιχνίδι...
koufos7
Εμαθα οτι αχνοφανηκε ο πρωτος κοιλιακος. torture.gif
lakersdynasty
QUOTE(koufos7 @ Feb 12 2008, 17:05 ) *
Εμαθα οτι αχνοφανηκε ο πρωτος κοιλιακος. torture.gif


Μπα δεν νομιζω μονο ενας..2 2 βγαινουν! tongue.gif
xoxli44
Σοφο παμε γερα! 77.gif
AZ1980
QUOTE(lakersdynasty @ Feb 8 2008, 14:20 ) *
...Και μαζι του καλως να ορισετε στο F4....


Αμάν βρε γκαντέμη, φαγώθηκες!!! biggrin.gif
lakersdynasty
QUOTE(AZ1980 @ Feb 12 2008, 17:43 ) *
Αμάν βρε γκαντέμη, φαγώθηκες!!! biggrin.gif


Θελω να ακουω για ελληνικους εμφιλιους και Ευρωπαιους πελατες λεμε! biggrin.gif
Παμε Σοφοκληηηηη!! tongue.gif
NBAer
QUOTE(koufos7 @ Feb 12 2008, 17:05 ) *
Εμαθα οτι αχνοφανηκε ο πρωτος κοιλιακος. torture.gif

Που το εμαθες.....?
AZ1980
QUOTE(NBAer @ Feb 12 2008, 22:27 ) *
Που το εμαθες.....?


Στο muscle mag Φεβρουαρίου w00t.gif
NBAer
QUOTE(AZ1980 @ Feb 13 2008, 13:52 ) *
Στο muscle mag Φεβρουαρίου w00t.gif

24.gif 24.gif Καλο.... tongue.gif
theov
QUOTE(koufos7 @ Feb 12 2008, 17:05 ) *
Εμαθα οτι αχνοφανηκε ο πρωτος κοιλιακος. torture.gif


Αν φανούν ποτέ οι κοιλιακοί στον Σόφο εγώ θα γίνω ...πιγκουίνος!!!
Antonis B
QUOTE(theov @ Feb 13 2008, 16:27 ) *
Αν φανούν ποτέ οι κοιλιακοί στον Σόφο εγώ θα γίνω ...πιγκουίνος!!!


σε τατουάζ πιάνεται? smiley.gif
koufos7
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Feb 13 2008, 16:28 ) *

σε τατουάζ πιάνεται? smiley.gif
[/quote]
Απο το τιποτα,κατι ειναι και αυτο. 38.gif
subwoofer
Aντε να επιστρεψει γρηγορα ο παικταρας και να σαρωσει τα παντα ο Θρυλος. Με 5αδα Γκριρ,Ματσε,ξενο καλο αμερικανο(καμια σχεση με Γουντς), και Σοφο ο θρυλος δεν θα χτυπιεται απο καμια ομαδα. Θελουμε και 4αρι βεβαια αν και ειναι λιγα τα καλα 4αρια σε Ελλαδα και Ευρωπη. Αν οι Γκριρ,Ματσε και Σοφο ειναι καλα τοτε δεν χρειαζομαστε καλο 4αρι και 3αρι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
enypnio
και στα υπολοιπα 30 λεπτα που δεν θα παίζει ο σόφο τι θα κάνει η ομάδα?
subwoofer
QUOTE(enypnio @ Feb 15 2008, 09:27 ) *
και στα υπολοιπα 30 λεπτα που δεν θα παίζει ο σόφο τι θα κάνει η ομάδα?



Τον σταυρο της 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
VARDINOLATSIS
Τεμενάδες tongue.gif
Consultant
QUOTE(subwoofer @ Feb 15 2008, 02:58 ) *
Aντε να επιστρεψει γρηγορα ο παικταρας και να σαρωσει τα παντα ο Θρυλος. Με 5αδα Γκριρ,Ματσε,ξενο καλο αμερικανο(καμια σχεση με Γουντς), και Σοφο ο θρυλος δεν θα χτυπιεται απο καμια ομαδα. Θελουμε και 4αρι βεβαια αν και ειναι λιγα τα καλα 4αρια σε Ελλαδα και Ευρωπη. Αν οι Γκριρ,Ματσε και Σοφο ειναι καλα τοτε δεν χρειαζομαστε καλο 4αρι και 3αρι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


H αληθεια ειναι οτι οντως ο θρυλος δεν θα παιζεται στους ψηλους με Σοφο οχι για τον Σοφο αυτον καθε αυτον αλλα για την εξης τετραδα:

Σοφο
Τσακαλιδης
Μπουρουσης
Μαυροκεφαλιδης

Τα σχολια ειναι περιττα..Ο Γιαννακης αυτη τη τετραδα μπορει να την αξιοποιησει καλυτερα απο ολους.Η τετραδα αυτη κανει απολυτη θραυση αν χρησιμοποιηθει παραγωγικα και φυσικα δεν εχει κανεναν αντιπαλο στο ελληνικο πρωταθλημα.

Υ.Γ. Τον Τζακσον δεν τον βαζω μεσα, αφενος γιατι ελπιζω οτι θα φυγει εντελως και θα παιζει ο Γουντς στην Α1 αφου θα εχει καταφερει να δεσει με την νοοτροπια Γιαννακη και αφετερου γιατι το μονο που μπορει να καταφερει ο Τζακσον μαζι με τους υπολοιπους 4 ειναι να γινει ανατρεπτικος παραγοντας της δυναμικοτητας της front line και φυσικα να κλεψει και πολυ χρονο απο τους υπολοιπους.Εδω θα δουμε και ποσο εξυπνος ειναι ο Γιαννακης στη πραξη.
rankin
QUOTE(Consultant @ Feb 15 2008, 22:55 ) *
Υ.Γ. Τον Τζακσον δεν τον βαζω μεσα, αφενος γιατι ελπιζω οτι θα φυγει εντελως και θα παιζει ο Γουντς στην Α1 αφου θα εχει καταφερει να δεσει με την νοοτροπια Γιαννακη


Άσχετο, αλλά η μέρα που ο Γουντς όχι μόνο θα παίξει στην Α1, αλλά θα δεθεί και με την "νοοτροπία" Γιαννάκη, είναι η μέρα εκείνη που ο Σκούνι Πεν θα γίνει σέντερ στους Ρόκετς, αντί του Μινγκ..

Τα 3 αμερικανάκια, προίκα του Γκέρσον στον Γιαννάκη, θα φορούν την κόκκινη φανέλα μέχρι το καλοκαίρι (το πολύ) και μετά ούτε που θα ξανακούσουμε για αυτούς.. Ευτυχώς...
Consultant
QUOTE(rankin @ Feb 19 2008, 14:16 ) *
Άσχετο, αλλά η μέρα που ο Γουντς όχι μόνο θα παίξει στην Α1, αλλά θα δεθεί και με την "νοοτροπία" Γιαννάκη, είναι η μέρα εκείνη που ο Σκούνι Πεν θα γίνει σέντερ στους Ρόκετς, αντί του Μινγκ..

Τα 3 αμερικανάκια, προίκα του Γκέρσον στον Γιαννάκη, θα φορούν την κόκκινη φανέλα μέχρι το καλοκαίρι (το πολύ) και μετά ούτε που θα ξανακούσουμε για αυτούς.. Ευτυχώς...


Αυτο ειναι η αποψη σου,εγω πιστευω ακραδαντα οτι αν μπει ο Τσακαλιδης στο ροτεισον τοτε ο Γουντς θα παρει την ευκαιρια του.Αποκλειεται να παιξει αλλα 5 παιχνιδια στην Ευρωλιγκα και να τελειωσει απο τον Ολυμπιακο.Την ευκαιρια του θα την παρει με τον εναν η τον αλλο τροπο.
rankin
QUOTE(Consultant @ Feb 20 2008, 02:48 ) *
Αυτο ειναι η αποψη σου,εγω πιστευω ακραδαντα οτι αν μπει ο Τσακαλιδης στο ροτεισον τοτε ο Γουντς θα παρει την ευκαιρια του.Αποκλειεται να παιξει αλλα 5 παιχνιδια στην Ευρωλιγκα και να τελειωσει απο τον Ολυμπιακο.Την ευκαιρια του θα την παρει με τον εναν η τον αλλο τροπο.


Νομίζω ότι έχει πάρει ήδη αρκετές ευκαιρίες...
Consultant
QUOTE(rankin @ Feb 20 2008, 10:01 ) *
Νομίζω ότι έχει πάρει ήδη αρκετές ευκαιρίες...


Aν δεν κανω λαθος μονο 1 φορα εχει συμμετασχει στην Α1,αυτο δεν στοιχειοθετει ευκαιριες.Ακομα και ετσι ομως,η λυση λεγεται Ρειναλντας Σειμπουτις..Αν εχουμε τον πραγματικο Σεμπας στην ομαδα,τοτε δεν χρειαζεται ο Γουντς.Ισως αυτη να ειναι και η σολωμοντια λυση,αρκει σταθει στο υψος του ο Σεμπας,και φυσικα να ειναι υγιης ο Ματσε.
beiman123
Ξέρει κανείς με σιγουριά τη διάρκεια των συμβολαίων των 3 Αμερικανών του Ολυμπιακού;
6-0
Διετή συμβόλαια για Γκριρ και Γουντς. Για Τζάκσον δε θυμάμαι.
Αν και όπως έχουν αποδείξει οι Αγγελοπουλοι λίγη σημασία δίνουν σε τέτοιες μικρολεπτομέρειες.
rankin
QUOTE(6-0 @ Feb 20 2008, 13:52 ) *
Διετή συμβόλαια για Γκριρ και Γουντς. Για Τζάκσον δε θυμάμαι.
Αν και όπως έχουν αποδείξει οι Αγγελοπουλοι λίγη σημασία δίνουν σε τέτοιες μικρολεπτομέρειες.


Εγώ θα έλεγα ότι μόνο ο Γουντς έχει διετές, αλλά μπορεί να κάνω λάθος
beiman123
QUOTE(rankin @ Feb 20 2008, 13:54 ) *
Εγώ θα έλεγα ότι μόνο ο Γουντς έχει διετές, αλλά μπορεί να κάνω λάθος



Και εγώ αυτήν την εντύπωση έχω...
koufos7
Σοφο διπλασιασε τους κοιλιακους εκει στην Ελβετια,μας εχουνε ρημαξει τα ριμπαουντ. blink.gif
Consultant
Θυμαμαι πολυ καλα περυσι οτι ο Γιαννακης παραπονιοταν σε πολιτικη εφημεριδα επειδη ο Σοφο δεν χρησιμοποιουνταν οπως του αρμοζε στον Ολυμπιακο.Κοντος ψαλμος λοιπον..Να δουμε πως θα τον χρησιμοποιει ο Γιαννακης,εχει δημιουργησει υψηλες προσδοκιες οσον αφορα την αξιοποιηση του.Στα χαρτια πρεπει να κανει limit up o Σοφο με Γιαννακη
koufos7
QUOTE(Consultant @ Feb 22 2008, 00:22 ) *
Θυμαμαι πολυ καλα περυσι οτι ο Γιαννακης παραπονιοταν σε πολιτικη εφημεριδα επειδη ο Σοφο δεν χρησιμοποιουνταν οπως του αρμοζε στον Ολυμπιακο.Κοντος ψαλμος λοιπον..Να δουμε πως θα τον χρησιμοποιει ο Γιαννακης,εχει δημιουργησει υψηλες προσδοκιες οσον αφορα την αξιοποιηση του.Στα χαρτια πρεπει να κανει limit up o Σοφο με Γιαννακη

Εχεις απολυτο δικιο.Πολυ ενδιαφερον παρουσιαζει να δουμε πως θα καταληξει αυτη η συνυπαρξη.
Consultant
QUOTE(koufos7 @ Feb 22 2008, 00:26 ) *
Εχεις απολυτο δικιο.Πολυ ενδιαφερον παρουσιαζει να δουμε πως θα καταληξει αυτη η συνυπαρξη.

Να σου πω.Θα ειναι η καλυτερη του του Σοφο.NO DOUBT.Αλλο ειναι το θεμα..

Μακρια απο τον Γκριρ,αυτον τον μεγιστο τραμπουκιστη της μπουκας.Δεν προκειται να τσιμπησει πασα ο Σοφο..
Ο Σοφο θελει παιχτες σαν τον Μπλακνει,παιχτες σαν τον Γουντς που το πρωτο πραγμα που κανει μολις πιασει τη μπαλα ειναι να πασαρει στο low post.Και φυσικα τον Τεοντοσιτς που ειναι μαστορας στο πικ εντ ρολ και θα μπορεσει να εκμετταλευτει αψογα το πατσοχοντρο σκριν του Σοφο.
kostakis19
Ο Σοφοκλης ειναι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κεφαλαιο για τον Ολυμπιακο.Ισως ειναι ο καλυτερος ψηλος στην Ευρωπη (στα καλα του).Μακαρι να επιστρεψει δυνατος γιατι ο Ολυμπιακος θα εχει σιγουρο καλαθι στη ρακετα και θα κερδισει πολυ στο physical game που αρεσει στον coach Γιαννακη.Και φυσικα θα συμφωνησω μακρια απο τον Γκριρ.Αλλωστε τις καλυτερες εμφασισεις του τις εχει κανει με πλευ-μεικερ τον Εντνι και φυσικα τους Παπαλουκα-Διαμαντιδη-Σπανουλη(στην Εθνικη).
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(rankin @ Feb 19 2008, 16:16 ) *
Άσχετο, αλλά η μέρα που ο Γουντς όχι μόνο θα παίξει στην Α1, αλλά θα δεθεί και με την "νοοτροπία" Γιαννάκη, είναι η μέρα εκείνη που ο Σκούνι Πεν θα γίνει σέντερ στους Ρόκετς, αντί του Μινγκ..

Τα 3 αμερικανάκια, προίκα του Γκέρσον στον Γιαννάκη, θα φορούν την κόκκινη φανέλα μέχρι το καλοκαίρι (το πολύ) και μετά ούτε που θα ξανακούσουμε για αυτούς.. Ευτυχώς...

Να διωξουμε τον Γουντς και να φερουμε κανα τυπο
σαν τον Ακερ παλι για να τρωει τις ταπες δυο δυο οπως περσι.

Ας του δωσει ο Γιαννακης την ευκαιρια να παιρνει 20 σουτ σε καθε αγωνα
και μετα θα δουμε αν ειναι καλος ή οχι.
Στα φιλικα το καλοκαιρι που επαιρνε πολλες προσπαθειες
εβαζε 30αρες και 40αρες.

Αλλα τωρα εχουμε τον παιχταρα τον Βασιλοπουλο 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
να παιρνει 15 προσπαθειες σε καθε παιχνιδι.

Ξυπνα Δρακε και απαγορευσε του οχι μονο να σουταρει,
αλλα και να κοιταει προς το καλαθι


ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΤΟΝ ΝΤΟΜΕΡΚΑΤ
iraklis peristeriou
τι πλάνο υπάρχει για τον Σόφο;
υπολογίζουν στην ομάδα ότι θα επιστρέψει από Ελβετία εγκαίρως
για να προπονηθεί με τους υπόλοιπους και στη φάση των play-off
να παίζει, έστω και μόνο στους τελικούς του Ιουνίου;
είναι εφικτό αυτό;

ή του χρόνου πάλι Σόφο, και βλέπουμε...
theov
Μακάρι να τον δούμε φέτος τον Σόφο στο παρκέ άλλα μάλλον για του χρόνου τον βλέπω!!!

Πως τα παέι στην Ελβετία; Τι κιλά είναι τώρα; Ξέρεις κανείς λεπτομέρειες;
Consultant
http://www.sport24.gr/html/ent/583/ent.223583.asp

Οποτε 10 Απριλιου θα ειναι πισω στην ομαδα.Επιτελους εχουμε καποια τελικα νεα,με λιγα λογια τα πραγματα πηγαν ακριβως οπως ειχαν προγραμματιστει αρα μπορουμε να θεωρησουμε οτι επιτευθηκε το προγραμματισμενο αποτελεσμα.Το λογικο ειναι να βρισκεται γυρω στα 160 κιλα αυτη τη στιγμη και να πεσει στα 150 μεσα σε ενα μηνα.
apkat
Απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω ο Σοφο εχει χασει 25 κιλα..Το ερωτημα βεβαια ειναι με ποσα κιλα πηγε στην Ελβετια..Γιατι εχουν ακουστει διαφορες τιμες..Αν ειναι παντως κατω απο 170 εγω θα μαι ευχαριστημενος..Θεωρω οπως εχω ξαναπει αλλωστε οτι και στα 160 κιλα ο Σοφο ειναι ασταματητος και μπορει να προσφερει πανω απο 15'..

Αν τωρα ισχυει η υποθεση του κονς και ο Σοφο ειναι τωρα στα 160 στα πλει οφ θα μπορει να χει φτασει ανετα στα 150 και τοτε για μενα αλλαζουν ολα τα δεδομενα σε οποιες διοργανωσεις συμμετεχουμε..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.