Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
kostas7
QUOTE(ComingUpRoses @ May 8 2011, 14:49 ) *
Χρηματικό ποσό?

2 Που είναι αρκετά ελαφριά και αρκετά οικονομικά ... Βέβαια το πρώτο θα το έπαιρνα , αλλά δεν το πήρα tongue.gif ..

http://www.eastbay.com/product/model:14335...CH#sku=47623001

http://www.eastbay.com/product/model:14335...EYWORD%20SEARCH

τλκ εμεινα αναμεσα σε δυο στα d.rose 1.5 και στα καινουργια adizero crazy light

crazy light:http://www.freshnessmag.com/2011/04/14/adidas-adizero-crazy-light-%e2%80%93-derrick-rose/2/

και rose 1.5:http://www.kobe6shoesbuy.com/adidas-adizero-rose-15-mens-whitered-basketball-shoes-p-1026.html

νομιζω πως ειναι καλυτερα τα 1.5 λογο του πατοματος...γιατι θελω να με βοηθαει λιγο στο αλμα... εσυ τι αποψη εχεισ σχετικα με αυτα τα δυο παπουτσια?

ευχαρστω πολυ!!!!
dimitris 5
QUOTE(kostas7 @ May 15 2011, 09:47 ) *
τλκ εμεινα αναμεσα σε δυο στα d.rose 1.5 και στα καινουργια adizero crazy light

crazy light:http://www.freshnessmag.com/2011/04/14/adidas-adizero-crazy-light-%e2%80%93-derrick-rose/2/

και rose 1.5:http://www.kobe6shoesbuy.com/adidas-adizero-rose-15-mens-whitered-basketball-shoes-p-1026.html

νομιζω πως ειναι καλυτερα τα 1.5 λογο του πατοματος...γιατι θελω να με βοηθαει λιγο στο αλμα... εσυ τι αποψη εχεισ σχετικα με αυτα τα δυο παπουτσια?

ευχαρστω πολυ!!!!

Σκεφτεσαι να τα παραγκειλεις απο το ιντερνετ?Γιατι οπως λες ποιο πανω σε ενοχλουσαν τα προηγουμενα οποτε καλο θα ηταν να τα δοκιμαζες πρωτα και μετα αν ειχαν ανεση στο ποδι να τα αγοραζες...
kostas7
QUOTE(dimitris 5 @ May 15 2011, 12:44 ) *
Σκεφτεσαι να τα παραγκειλεις απο το ιντερνετ?Γιατι οπως λες ποιο πανω σε ενοχλουσαν τα προηγουμενα οποτε καλο θα ηταν να τα δοκιμαζες πρωτα και μετα αν ειχαν ανεση στο ποδι να τα αγοραζες...


ειναι δυσκολο γιατι ειμαι απο νησι και δν μπορω να φυγω παλι αθηνα...και εδω στην ναξο εχουν πολυ λιγα πραγματα...
Tapanic
Παιδες σχετικα με το eastbay στην Ελλαδα τα προιοντα τα φερνουν σε 30 εργασιμες μερες η και ποιο γρηγορα...?[ας μου απαντησει καποιος που ξερει]
Νομιζω πως δεν ξεφυγα απο το θεμα γτ κ αυτο κατι σχετικο ειναι! :s smiley.gif mile:
nikos zhshs 06
γεια σας παιδια...ηθελα να με βοηθησετε κι'εμενα...παιζω θεση 3-4 και ειχα τα παπουτσια του lebron III...μπορειτε να μου πει κατα τη γνωμη σας ποια ειναι καλα να παρω???χρηματικο ποσο δεν υπαρχει προβλημα...
Lebron08
QUOTE(nikos zhshs 06 @ May 23 2011, 03:31 ) *
γεια σας παιδια...ηθελα να με βοηθησετε κι'εμενα...παιζω θεση 3-4 και ειχα τα παπουτσια του lebron III...μπορειτε να μου πει κατα τη γνωμη σας ποια ειναι καλα να παρω???χρηματικο ποσο δεν υπαρχει προβλημα...


kobe vi με διαφορα, αν και εφοσον δεν εχεις προβλημα με χαμηλο παπούτσι...
korompos#3
Γνωριζεται το www.hoopsneakers.com? Ειναι αξιοπιστο?
Βλεπω οτι εχει πολυ καλες τιμες + οτι το κοστος των μεταφορικων ειναι 15$...
EazyAlex
QUOTE (korompos#3 @ Jun 1 2011, 06:10 ) *
Γνωριζεται το www.hoopsneakers.com? Ειναι αξιοπιστο?
Βλεπω οτι εχει πολυ καλες τιμες + οτι το κοστος των μεταφορικων ειναι 15$...

Να σου πώ φίλε μου, εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ αξιόπιστο, παίζει να είναι και fake
Γιατί μου φάνηκε πως μέσα είχε μερικά χρώματα που δεν βγαίνουν στα αληθινά

Επίσης σκεφτομαι εδώ και καιρό να πάρω τα παπούτσια του Χάουαρντ(ta beast)
τα δοκίμασε κανείς, είναι καλά για σεντερ, προστατεύουν τον αστράγαλο?
korompos#3
QUOTE(EazyAlex @ Jun 1 2011, 16:11 ) *
Να σου πώ φίλε μου, εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ αξιόπιστο, παίζει να είναι και fake
Γιατί μου φάνηκε πως μέσα είχε μερικά χρώματα που δεν βγαίνουν στα αληθινά


Ευχαριστω μαν.. Ξερεις αλλα σιτε που να ειναι ενταξει ?
EazyAlex
QUOTE (korompos#3 @ Jun 1 2011, 18:08 ) *
Ευχαριστω μαν.. Ξερεις αλλα σιτε που να ειναι ενταξει ?

www.eastbay.com
έχει καλές τιμές
κατα τα άλλα εγώ προτιμάω να αγοράζω τα παπούτσια μου απο καταστήματα διότι φοράω μεγάλω νούμερο και επίσης έχω π΄ροβλημα στον αστράγαλό και θέλω το παούτσι να ταιριάζει στο πόδι μου
pxgjon
Ετοιμάζομαι να παραγγείλω δύο ζευγάρια παπούτσια από το eastbay, συνολικό κόστος 120$ μείον κουπόνι συν έξοδα αποστολής, λέτε να έχω πρόβλημα με τελωνείο?

stev basket
QUOTE(pxgjon @ Jun 3 2011, 08:13 ) *
Ετοιμάζομαι να παραγγείλω δύο ζευγάρια παπούτσια από το eastbay, συνολικό κόστος 120$ μείον κουπόνι συν έξοδα αποστολής, λέτε να έχω πρόβλημα με τελωνείο?


OXI
Fade2Black
Εγώ φέτος την έβγαλα με Nike Hyperfuse και Nike Zoom BB III στην αρχή της χρονιάς. Πραγματικά εκπληκτικά και τα δύο αλλά ειδικά τα Hyperfuse είναι ότι καλύτερο έχω βάλει στο πόδι μου. Ξέρει κανένας πότε βγαίνουν τα 2001; Να υποθέσω ότι θα τα αργήσουν και αυτά και τα Hyperdunk 2011 ενόψει Εurobasket για να τα προωθήσουν εκεί;

Τέλος ξέρει κανείς τι παίζει με τελωνείο μιας και το αναφέρατε; Τους τελευταίους 1, 1μιση μήνες μου έχουν έρθει 3 παραγγελίες από εξωτερικό μία από eastbay (όχι παπούτσια ρούχα κυρίως) και άλλες δύο από σάιτ με ρούχα. Οι 2 με τα ρούχα μους τις κράτησαν για εκτελωνισμό και μου ζήτησαν 110 και 80 ευρώ αντίστοιχα. Είχα παραγγείλει άλλες 10 φορές από το συγκεκριμένο σάιτ (Τόμι Χιλφιγκερ) και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Τι έγινε έτσι ξαφνικά; Μήπως επειδη πήραν χαμπάρι ότι όλος ο κόσμος παραγγέλνει απ' έξω άρχισαν να βαράνε στο ψαχνό και ελέω και κρίσης εκτελωνίζουν περισσότερα για να βάλει πιο πολλά λεφτά στο ταμείο του το κράτος; Το eastbay ευτυχώς δεν πέρασε αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι λίγο να παραγγείλω ξανά. Ξέρει κάποιος κάτι;

Α δεν έχω ακούσει κάτι και για τα καινούρια τα adidas τα ελαφριά; Τι παίζει; Μποτάκι και τόσο ελαφρύ;;; Τα χει φορέσει κανείς;

Ευχαριστώ!
george69
QUOTE (Fade2Black @ Jun 4 2011, 11:57 ) *
Εγώ φέτος την έβγαλα με Nike Hyperfuse και Nike Zoom BB III στην αρχή της χρονιάς. Πραγματικά εκπληκτικά και τα δύο αλλά ειδικά τα Hyperfuse είναι ότι καλύτερο έχω βάλει στο πόδι μου. Ξέρει κανένας πότε βγαίνουν τα 2001; Να υποθέσω ότι θα τα αργήσουν και αυτά και τα Hyperdunk 2011 ενόψει Εurobasket για να τα προωθήσουν εκεί;

Τέλος ξέρει κανείς τι παίζει με τελωνείο μιας και το αναφέρατε; Τους τελευταίους 1, 1μιση μήνες μου έχουν έρθει 3 παραγγελίες από εξωτερικό μία από eastbay (όχι παπούτσια ρούχα κυρίως) και άλλες δύο από σάιτ με ρούχα. Οι 2 με τα ρούχα μους τις κράτησαν για εκτελωνισμό και μου ζήτησαν 110 και 80 ευρώ αντίστοιχα. Είχα παραγγείλει άλλες 10 φορές από το συγκεκριμένο σάιτ (Τόμι Χιλφιγκερ) και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Τι έγινε έτσι ξαφνικά; Μήπως επειδη πήραν χαμπάρι ότι όλος ο κόσμος παραγγέλνει απ' έξω άρχισαν να βαράνε στο ψαχνό και ελέω και κρίσης εκτελωνίζουν περισσότερα για να βάλει πιο πολλά λεφτά στο ταμείο του το κράτος; Το eastbay ευτυχώς δεν πέρασε αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι λίγο να παραγγείλω ξανά. Ξέρει κάποιος κάτι;

Α δεν έχω ακούσει κάτι και για τα καινούρια τα adidas τα ελαφριά; Τι παίζει; Μποτάκι και τόσο ελαφρύ;;; Τα χει φορέσει κανείς;

Ευχαριστώ!


ΝΙΚΕ και μονο ΝΙΚΕ!! Εξαλου ΝΙΚΕ φορουσε
και ο ΘΕΟΣ MICHAEL JORDAN !!!!!
Ginobili
QUOTE(nvip13 @ Mar 11 2011, 11:10 ) *
Κανείς??? rolleyes.gif

Επισης κάποια γνώμη για τα nike zoom kobe IV...

Απορώ πως σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια...3...4..5...6...δεν μοιάζουν καν για μπασκετικά,λίγο ακόμα και θα παίζετε μπάσκετ με παντόφλες...
Εγώ έχω μείνει στα Nike Hyperdunk(μαύρο) τα οποία θεωρώ εκπληκτικά παπούτσια και σε performance και εμφανισιακά
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Jun 5 2011, 15:55 ) *
Απορώ πως σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια...3...4..5...6...δεν μοιάζουν καν για μπασκετικά,λίγο ακόμα και θα παίζετε μπάσκετ με παντόφλες...


Όλοι στο δρόμο που χάραξα...Μπασκετάκι με φλατ παπουτσάκι.... smiley.gif
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Jun 5 2011, 13:27 ) *
Όλοι στο δρόμο που χάραξα...Μπασκετάκι με φλατ παπουτσάκι.... smiley.gif

Αχαχαχα....θέλω να δω τι ομάδα μπάσκετ θα κατεβάσετε του χρόνου στο Μαθηματικό...θα τους προμηθεύσεις παντόφλες...σκαρπίνια... icon_drunk.gif
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Jun 5 2011, 16:36 ) *
Αχαχαχα....θέλω να δω τι ομάδα μπάσκετ θα κατεβάσετε του χρόνου στο Μαθηματικό...θα τους προμηθεύσεις παντόφλες...σκαρπίνια... icon_drunk.gif



Ελπίζω αν είναι σαν την φετινή, να μην κατεβάσουμε καθόλου.... smiley.gif
ComingUpRoses
Σκέφτομαι να πάρω παπούτσια από eastbay . Μιας και βρήκα την ευκαιρία σκέφτομαι να πάρω και T-Shirts μαζί . Συνολική τιμή περίπου στα 150 Δολλάρια , οπότε περίπου 105€ , υπερβολικά φθηνά μιας και με αυτά που θέλω στην Ελλάδα θα κοστίζαν ~200€.

Ερώτηση νο.1

Από παπούτσια δεν ξέρω πια να πάρω . Είμαι ανάμεσα σε Nike Hyperfuse και Adidas adiPure . Ποια η γνώμη σας για το καθένα?

Ερώτηση νο.2

Νομίζω εδώ διάβασα πως κάποιος είχε πρόβλημα με τα μεταφορικά και του ήρθαν πολύ ανεβασμένα με αποτέλεσμα να πληρώσει 70€ (Αν θυμάμαι καλά) παραπάνω . Τι έπαιξε με αυτό το θέμα?

Ερώτηση νο.3

Πόσο περίπου θα μου βγει το τελικό κόστος ώστε να έρθει στην πόρτα μου να πληρώσω με αντικαταβολή?
Fade2Black
QUOTE(ComingUpRoses @ Jun 7 2011, 16:22 ) *
Σκέφτομαι να πάρω παπούτσια από eastbay . Μιας και βρήκα την ευκαιρία σκέφτομαι να πάρω και T-Shirts μαζί . Συνολική τιμή περίπου στα 150 Δολλάρια , οπότε περίπου 105€ , υπερβολικά φθηνά μιας και με αυτά που θέλω στην Ελλάδα θα κοστίζαν ~200€.

Ερώτηση νο.1

Από παπούτσια δεν ξέρω πια να πάρω . Είμαι ανάμεσα σε Nike Hyperfuse και Adidas adiPure . Ποια η γνώμη σας για το καθένα?

Ερώτηση νο.2

Νομίζω εδώ διάβασα πως κάποιος είχε πρόβλημα με τα μεταφορικά και του ήρθαν πολύ ανεβασμένα με αποτέλεσμα να πληρώσει 70€ (Αν θυμάμαι καλά) παραπάνω . Τι έπαιξε με αυτό το θέμα?

Ερώτηση νο.3

Πόσο περίπου θα μου βγει το τελικό κόστος ώστε να έρθει στην πόρτα μου να πληρώσω με αντικαταβολή?



Φίλε ξαναείπα παραπάνω ότι πρόσφατα (πριν κανα μήνα) παρήγγειλα από eastbay και δεν είχα πρόβλημα με το τελωνείο. Αν δεν περάσει τελωνείο η τιμή που θα πληρώσεις είναι η αυτή της αξίας των προιόντων συν τα μεταφορικά που στα υπολογίζει στο checkout, που φαντάζομαι ότι για προιόντα αξίας 150 δολλαρίων θα είναι περίπου 33 δολλάρια. Αλλά ούτως η άλλως θα στα δείξει στο σάιτ πριν παραγγήλεις. Έχω παραγγήλει τουλάχιστον 10-15 φορές από eastbay και δεν είχα πρόβλημα με τελωνεία. Ωστόσο τον τελευταίο μήνα δύο παραγγελίες από σάιτ με ρούχα που είχα πέρασαν από τελωνείο και μου ζήτησαν εξτρά 80 και 110 ευρώ. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι στο τελωνείο ανοίγουν απλά όποιο δέμα τους καπνίσει και το εκτελωνίζουν για να βάλει λεφτά στο ταμείο του το κράτος. Δεν κέρω αν υπάρχει εδώ μέσα κάποιος να μας πει κάτι επίσημο επ αυτού αν ξέρει, αλλά το έχω συζητήσει με δεκάδες άτομα, που έχουν παραγγείλει, με τελωνεικούς που πήρα τηλ, με υπαλλήλους του ταχυδρομίου με πολλούς. Κανείς δεν ξέρει επίσημα τι ισχύει. Εγώ είπα τι πιστέυω πιο πριν. Εκτελωνίζουν όποιο τους καπνίσει. Δεν βρίσκω άλλη εξήγηση γιατί έτσι ξαφνικά μου εκτελώνισαν δύο σερί δέματα, ενώ μέχρι τότε από το ίδιο σάιτ (είπα όχι eastbay) δεν μου είχαν εκτελωνίσει ποτέ και μάλιστ για ακριβότερα αλλά και βαρύτερα δέματα. Οπότε όποιος ξέρει κάτι ας πει. Πάντως ευτυχώς δεν ξέρω ακόμα κάποιον που να χει πληρώσει για εκτελωνισμό παραγγελία από eastbay. Αν παραγγείλεις πάντως πές μας τι έγινε. Μέσα σε 10 μέρες έρχονται.

Επί της ουσίας ξαναείπα πριν 2-3 ποστ ότι φόρεσα τα Hyperfuse φέτος και είναι από τα καλύτερα που έχω φορέσει ever. Τα προτείνω ανεπιφύλαχτα. Για τα adidas ρώτησα και εγώ αλλά απάντηση δεν πήρα. Είναι πάντως άξιο απορίας πως φτιάξαν μποτάκι τόσο ελαφρύ, πιο ελαφρύ και από το κόμπε.

Τέλος επαναλαμβάνω την ερώτηση που έκανα πιο πάνω. Ξέρει κανείς πότε κυκλοφορούν επίσημα τα Hyperfuse 2011 και τα Hyperdunk 2011; Πάνε για προώθηση στο Eurobasket να φανταστώ;;;
korompos#3
QUOTE(Fade2Black @ Jun 7 2011, 20:19 ) *
Φίλε ξαναείπα παραπάνω ότι πρόσφατα (πριν κανα μήνα) παρήγγειλα από eastbay και δεν είχα πρόβλημα με το τελωνείο. Αν δεν περάσει τελωνείο η τιμή που θα πληρώσεις είναι η αυτή της αξίας των προιόντων συν τα μεταφορικά που στα υπολογίζει στο checkout, που φαντάζομαι ότι για προιόντα αξίας 150 δολλαρίων θα είναι περίπου 33 δολλάρια. Αλλά ούτως η άλλως θα στα δείξει στο σάιτ πριν παραγγήλεις. Έχω παραγγήλει τουλάχιστον 10-15 φορές από eastbay και δεν είχα πρόβλημα με τελωνεία. Ωστόσο τον τελευταίο μήνα δύο παραγγελίες από σάιτ με ρούχα που είχα πέρασαν από τελωνείο και μου ζήτησαν εξτρά 80 και 110 ευρώ. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι στο τελωνείο ανοίγουν απλά όποιο δέμα τους καπνίσει και το εκτελωνίζουν για να βάλει λεφτά στο ταμείο του το κράτος. Δεν κέρω αν υπάρχει εδώ μέσα κάποιος να μας πει κάτι επίσημο επ αυτού αν ξέρει, αλλά το έχω συζητήσει με δεκάδες άτομα, που έχουν παραγγείλει, με τελωνεικούς που πήρα τηλ, με υπαλλήλους του ταχυδρομίου με πολλούς. Κανείς δεν ξέρει επίσημα τι ισχύει. Εγώ είπα τι πιστέυω πιο πριν. Εκτελωνίζουν όποιο τους καπνίσει. Δεν βρίσκω άλλη εξήγηση γιατί έτσι ξαφνικά μου εκτελώνισαν δύο σερί δέματα, ενώ μέχρι τότε από το ίδιο σάιτ (είπα όχι eastbay) δεν μου είχαν εκτελωνίσει ποτέ και μάλιστ για ακριβότερα αλλά και βαρύτερα δέματα. Οπότε όποιος ξέρει κάτι ας πει. Πάντως ευτυχώς δεν ξέρω ακόμα κάποιον που να χει πληρώσει για εκτελωνισμό παραγγελία από eastbay. Αν παραγγείλεις πάντως πές μας τι έγινε. Μέσα σε 10 μέρες έρχονται.


Αμα περασει τελωνειο και σου ζητησουν και αλλα λεφτα μπορεις να ακυρωσεις την παραγγελια?
Fade2Black
Από όσο ξέρω όχι. Άπαξ και η παραγγελία φύγει και έχουν πάρει τα λεφτά από την κάρτα σου δεν νομίζω ότι γίνεται να κάνεις ακύρωση. Μπορείς θεωρητικά να κάνεις retrurn εντός κάποιων ημερών από όταν παραλάβεις το δέμα, αλλά εδώ δε το παραλαμβάνες καν στην περίπτωση του τελεωνείου. Οπότε νομίζω πως απλά το στέλνουν πίσω αν δεν το πάρεις και χάνεις τα λεφτά σου. Αυτό έχω ακούσει ότι γίνεται. Αλλά ίσως να είναι και θέμα του εκάστοτε σάιτ.

Δεν ξέρω πάντως μήπως το σάιτ παρέχει την επιλογή να το στείλει ως gift και να μην μπορούν ίσως να το ανοίξουν ή κάτι τέτοιο. Την έχουν κάποια σάιτ αυτήν την επιλογή οπότε μάλλον αυτό θα εξυπηρετεί. Πάντως θέλω να διατηρήσω την αισιοδοξία μου για το eastbay και να πιστέψω ότι θα πάνε όλα καλά αν παραγγείλεις από κει, γιατί θέλω και εγώ να ξαναπαραγγείλω και μάλλον στον επόμενο μήνα. Δε θέλω να τρομάξω κάποιον απλά πρέπει να ενημερωσω ότι τον τελευταίο καιρό υπάρχει μία αυξημένη κινητικότητα στο τελωνείο του Ελ. Βενιζέλος. Αυτό λένε οι δικές μου εμπειρίες αλλά και κάποιων γνωστών.
Tapanic
Fly wade or adizero crazy light?Οποιος γνωριζει τα 2 παππουτσια[μεχρι στιγμης ειναι τα ποιο ελαφρια που υπαρχουν]...!
amyntas1
Από eastbay ειχα παραγγειλει 2 φορές ,την πρωτη 1 ζευγαρι παπουτσια 84$ συνολικα και δεν πληρωσα τελωνειο ,την δευτερη 3 σετ πανω κατω nike pro combat συνολικο κόστος παραγγελίας 217 $ και δυστυχώς πλήρωσα τελωνείο στα ελτα 67 ευρω
.
ComingUpRoses
QUOTE(amyntas1 @ Jun 11 2011, 22:51 ) *
Από eastbay ειχα παραγγειλει 2 φορές ,την πρωτη 1 ζευγαρι παπουτσια 84$ συνολικα και δεν πληρωσα τελωνειο ,την δευτερη 3 σετ πανω κατω nike pro combat συνολικο κόστος παραγγελίας 217 $ και δυστυχώς πλήρωσα τελωνείο στα ελτα 67 ευρω
.



Πότε έγινε η πρώτη παραγγελία και πότε η δεύτερη?
amyntas1
η πρωτη δεν θυμαμαι ακριβως, η 2η μεσα φεβρουαριου
korompos#3
Αμα ειναι σε συσκευασια δωρου δεν μπορουν να ανοιξουν το πακετο?
pxgjon
sorry gia ta greeklish, den exo ellinikoys xaraktires.

prospa8o na kano agora apo to eastbay kai moy vgazei provlima stin karta (enter tis alphabank) to kostos tis paraggelias einai 96 eyro kai exo 98 ston logariasmo? mipos den mporei na olokliro8ei i paraggelia logo toy oti den exo perisotera xrimata oste na kratisei ena epipleon poso mexri tin oloklirosei tis paragelias? (sini8izetai se agores me xreostiki karta).

kai kati akoma, me paypal exei agorasei kaneis sto eastbay?

Fade2Black
QUOTE(pxgjon @ Jun 21 2011, 13:15 ) *
sorry gia ta greeklish, den exo ellinikoys xaraktires.

prospa8o na kano agora apo to eastbay kai moy vgazei provlima stin karta (enter tis alphabank) to kostos tis paraggelias einai 96 eyro kai exo 98 ston logariasmo? mipos den mporei na olokliro8ei i paraggelia logo toy oti den exo perisotera xrimata oste na kratisei ena epipleon poso mexri tin oloklirosei tis paragelias? (sini8izetai se agores me xreostiki karta).

kai kati akoma, me paypal exei agorasei kaneis sto eastbay?

Αυτό για τιςε χρεωστικές δεν το ξέρω, εγώ παραγγέλνω με πιστωτική για αυτό.
Αλλά παραγγέλνω πάντα με Paypal. Γιατί;
pxgjon
gia paypal i8ela apla na do an exei parageilei kapoios, ara ginetai.


Fade2Black
QUOTE(pxgjon @ Jun 22 2011, 14:30 ) *
gia paypal i8ela apla na do an exei parageilei kapoios, ara ginetai.

Φυσικά και γίνεται αφού σου έχει επιλογή στο checkout. Πήγαινε εκεί και θα το δεις!
pxgjon
Ola kal i pame gia teloneio?

Customs Clearance, June 30, 2011, 10:45 am, GREECE
Processed Through Sort Facility, June 30, 2011, 10:33 am, GREECE
Processed Through Sort Facility, June 25, 2011, 1:10 pm, ISC CHICAGO IL (USPS)
Arrived at Sort Facility, June 25, 2011, 1:09 pm, ISC CHICAGO IL (USPS)
Shipment Accepted, June 24, 2011, 10:31 am, WAUSAU, WI 54402
Electronic Shipping Info Received, June 24, 2011


realbasket
γεια σας! ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρω τα crazy light η τα adizero rose 1.5 στην Αθηνα αν ξέρετε και τιμές ακόμα καλύτερα για την ώρα ευχαριστώ!
stev basket
QUOTE(pxgjon @ Jun 30 2011, 19:19 ) *
Ola kal i pame gia teloneio?

Customs Clearance, June 30, 2011, 10:45 am, GREECE
Processed Through Sort Facility, June 30, 2011, 10:33 am, GREECE
Processed Through Sort Facility, June 25, 2011, 1:10 pm, ISC CHICAGO IL (USPS)
Arrived at Sort Facility, June 25, 2011, 1:09 pm, ISC CHICAGO IL (USPS)
Shipment Accepted, June 24, 2011, 10:31 am, WAUSAU, WI 54402
Electronic Shipping Info Received, June 24, 2011


Έχω πάρει και 225 $ (165€) χωρίς τελωνείο, εξαρτάται και από το τρόπο μεταφοράς αν απλό/συστημένο και από το courier . H TNT, η DHL, η UPS εκτελωνίζουν, με απλό ταχυδρομείο όχι.
Παίζει να δουν και τίποτα Timperland, Lacoste στη κούτα να τρελαθούν και να δημιουργήσουν θέμα
Με Nike, Adidas, Puma, αθλητικά παπούτσια ή Τ-shirt και φόρμες δεν ασχολούνται
Τελευταία αγορά 16/6/11, ήρθαν 30/06, ελεύθερα με 3ευρώ ΕΛΤΑ
ComingUpRoses
QUOTE(stev basket @ Jul 6 2011, 15:45 ) *
Έχω πάρει και 225 $ (165€) χωρίς τελωνείο, εξαρτάται και από το τρόπο μεταφοράς αν απλό/συστημένο και από το courier . H TNT, η DHL, η UPS εκτελωνίζουν, με απλό ταχυδρομείο όχι.
Παίζει να δουν και τίποτα Timperland, Lacoste στη κούτα να τρελαθούν και να δημιουργήσουν θέμα
Με Nike, Adidas, Puma, αθλητικά παπούτσια ή Τ-shirt και φόρμες δεν ασχολούνται
Τελευταία αγορά 16/6/11, ήρθαν 30/06, ελεύθερα με 3ευρώ ΕΛΤΑ


Αυτά είναι σίγουρα ή θα μας κάψεις?
stev basket
QUOTE(ComingUpRoses @ Jul 13 2011, 14:12 ) *
Αυτά είναι σίγουρα ή θα μας κάψεις?


Δεν είναι στοίχημα, είναι ιστορικό γεγονός 15-ημερών πριν
Δεν έχω καμιά πρόθεση να κάψω κανένα
pxgjon
parelava kai ego prin 4-5 meres, se deka meres peripoy apo otan egine i paraggelia me to klasiko 3 eyro sta elta.

captain charisma
στο φωκα θεσσαλονικς βρηκα τα hyperdunk 2010 που φοραει ο νοβιτσκι αν δεν κανω λαθος στη τιμη των 140ε και με εκπτωση 110ε...στην αθηνα ποσο κυμαινεται η τιμη τους? παντως ελαφρυ παπουτσι μου φανηκε...ειχε επισης τα κομπυ 5 σε μπλε χρωμα που φορουσε ο πετζα κ ο φωτσης στη τιμη των 150ε...
korompos#3
QUOTE(captain charisma @ Jul 14 2011, 21:48 ) *
στο φωκα θεσσαλονικς βρηκα τα hyperdunk 2010 που φοραει ο νοβιτσκι αν δεν κανω λαθος στη τιμη των 140ε και με εκπτωση 110ε...στην αθηνα ποσο κυμαινεται η τιμη τους? παντως ελαφρυ παπουτσι μου φανηκε...ειχε επισης τα κομπυ 5 σε μπλε χρωμα που φορουσε ο πετζα κ ο φωτσης στη τιμη των 150ε...


Του Ντιρκ δεν κυκλοφορουν στην ελληνικη αγορα. Μαλλον αυτο εδω θα ειδες http://europesports.eu/index.php?page=shop...=71&lang=en .. Αυτα που φοραει ο ντιρκ τα εχει στο ebay περιπου στα 125 αν ενδιαφερεσαι wink.gif
captain charisma
http://www.nbauniverse.com/nbashoes/dirk_nowitzki.htm

ειχε διαφορα χρωματα απο αυτα τα παπουτσια του ντιρκ, και ενα ζευγαρι ηταν ακριβως ιδιο με τη φοτο του λινκ
realbasket
QUOTE(realbasket @ Jul 4 2011, 23:32 ) *
γεια σας! ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρω τα crazy light η τα adizero rose 1.5 στην Αθηνα αν ξέρετε και τιμές ακόμα καλύτερα για την ώρα ευχαριστώ!

κανείς?δεν έχετε βγει ακόμα να δείτε για παπούτσια? τέλος πάντων δεν πειράζει ευχαριστώ smiley.gif
bdavis
Τι ξέρετε για το europesports.eu?? Είναι αξιόπιστο site??
pxgjon
aksiopisto eixa parei kati a8litika prin 8-9 mines.
Johnaros
Αξιόπιστο, και πολύ εξυπηρετικός ο κύριος που το έχει.
morfi
QUOTE(pxgjon @ Jul 17 2011, 22:31 ) *
aksiopisto eixa parei kati a8litika prin 8-9 mines.

Μόνο σε παρακαλώ μη γράφεις με greeklish. smile.gif
pxgjon
distixos mexri telso aygoystoy epeidi mpaino apo net cafe to opoio den exei ellinika den 8a mporo na grafo sosta.

stev basket
QUOTE(realbasket @ Jul 15 2011, 11:34 ) *
κανείς?δεν έχετε βγει ακόμα να δείτε για παπούτσια? τέλος πάντων δεν πειράζει ευχαριστώ smiley.gif


Περίμενε λίγο να δεις και τα νεα μοντέλα του ... Αυγούστου, που θα κυκλοφορήσουν με το πανευρωπαικό
Ήδη η Nike έβγαλε 4 νέα μοντέλα σε crazy τιμές, έρχονται με πολλά χρώματα
realbasket
QUOTE(stev basket @ Jul 19 2011, 11:57 ) *
Περίμενε λίγο να δεις και τα νεα μοντέλα του ... Αυγούστου, που θα κυκλοφορήσουν με το πανευρωπαικό
Ήδη η Nike έβγαλε 4 νέα μοντέλα σε crazy τιμές, έρχονται με πολλά χρώματα

ευχαριστώ πολύ τα καινούρια hyperdunk 2011 και τα hyperfuse 2011 μου έχουν τραβήξει το μάτι μέχρι τώρα αν όπως λες είναι και οι τιμές καλές μάλλον σε ένα απ τα δυο θα καταλήξω
bdavis
Για guard τι θα προτιμούσατε?? τα kobe vi τα τελευταία που έβγαλε ή τα hyperfuse τα καινούργια??
audi2010
Καλησπέρα & καλό Αύγουστο να έχουμε, σήμερα παρέλαβα τα νέα Hyperdunk 2011 που αγόρασα από www.europesports.eu στο χρώμα γκρί http://www.europesports.eu/index.php?page=...art&lang=el και ζήλεψα & τα Air Foamposite Pro http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el και τα παρέλαβα & αυτά σήμερα , φανταστικά παπούτσια & ειδικά τα Hyperdunk 2011 είναι πιό ελαφριά ακόμα & εφαρμόζουν τέλεια στο πόδι. Όλα μου στοίχισαν 290,70ευρώ , τιμή σούπερ . Είδα σήμερα έφερε & τα Hyperdunk 2011 σε κίτρινο-λαχανι χρώμα όπως έχει φέρει & τα νέα Hyperfuse 2011 . Ας έχουμε καλή αρχή γιατί λιγούρεψα & άλλα δυο μοντέλα για αργότερα. Ας χαρούμε αυτά καλοφόρετα & μέτα πάλι shopping therapy!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.