Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Iverson_3
QUOTE(kosstadis @ Oct 2 2010, 19:21 ) *
endiaferon site poli ektos apo ta kobe exi diafora pola pragmata, epidi den ksero gia to site kai koitaksa sta kobe kai ola einai sold out sta noumera mou diabasa kapou oti mpori o katanalwths na stili tous stili mail me to product pou 8eli (stin periptosi m kobe) kai to noumero pou zhta gia na to feroun ksereis an isxuei ontos auto?

Θα σε γελάσω, μόνο μια φορά έχω παραγγείλει από το rmk, δεν το χω ψάξει πολύ, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει. smile.gif
korompos#3
Τα Hyperdunk 2010 κάνουν για ανοιχτό ?
Pilot_11
QUOTE(s0b @ Apr 26 2006, 20:51 ) *
Eπειδή έχω βαρεθεί να τραυματίζομαι, τους τελευταίους 3 μήνες έπαθα 2 απανωτά διαστρέματα και έχω φάει το μισό διάστημα στο σπίτι ξάπλα, θα ήθελα αν έχετε να μου προτείνεται κάποια καλά αθλητικά παπούτσια για playmaker η point guard.
Είμαι 1.80 και ζυγίζω 77 κιλά. Δε μπορώ να φορέσω βαριά παπούτσια η με μεγάλη επιφάνεια όπως τα AND1. Kάτι σε nike η reebok μου φαίνετε ταιριάζει πιο πολύ. Αν έχετε υπόψη σας η φοράτε κάτι καλό θα το εκτιμούσα αν το προτείνατε (αν υπάρχει και link για site ακόμη καλύτερα) πρέπει να παραγγείλω κάτι τελοσπάντων γιατί στη τοπική αγορά δεν βρίσκω φέτος κάτι που να με καλύπτει.


Τα ΝΙΚΕ ΖΟΟΜ ειναι τα καλυτερα και πιο μαλακα για το πελμα. Εχει βγαλει μια αρκετα καλη σειρα παπαουτσιων η ΝΙΚΕ. Επισης μπορω να σου προτεινω και τα adidas pro model. Και αυτα ειναι πολυ μ****α
DjNanos
Γειά σας παίδες, θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιά παπούτσια να πάρω.
Είμαι 1,91 και 77-78 κιλά, δεν έχω κανένα πρόβλημα με πόδια η κάτι τέτοιο (εκτώς και αν το οτι φοράω 46-47 είναι πρόβλημα...) επίσις θα προτιμούσα να μην είναι "μούφα" η αερόσολα αν έχει γιατί χαλάει εύκολα και μετά κάνει έναν ενοχλητικό ήχο...αυτά.. όποιος μπορεί να πεί την γνώμη του θα το εκτιμούσα smile.gif
spl
γεια σας βρηκα αυτο το παπουτσι http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

και θελω να τα παρω εγω στα μπασκετικα μου τα kobe v φοραω 42.5 εκει εχει ομως 42 θα ειναι μικρο?44 θα ειναι μεγαλο.τα θελω ποωσδηποτε μηπως ξερετε που θα τα βρω?επισης τα jordan flight 9 ειναι καλα?

ευχαριστω
kobe81points
QUOTE (DjNanos @ Oct 22 2010, 21:44 ) *
Γειά σας παίδες, θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιά παπούτσια να πάρω.
Είμαι 1,91 και 77-78 κιλά, δεν έχω κανένα πρόβλημα με πόδια η κάτι τέτοιο (εκτώς και αν το οτι φοράω 46-47 είναι πρόβλημα...) επίσις θα προτιμούσα να μην είναι "μούφα" η αερόσολα αν έχει γιατί χαλάει εύκολα και μετά κάνει έναν ενοχλητικό ήχο...αυτά.. όποιος μπορεί να πεί την γνώμη του θα το εκτιμούσα smile.gif


Από αυτά που κυκλοφρούν στην ελληνική αγορά τώρα, Hyperdunk 2010 σε ψηλό και kobe V σε χαμηλό και τα δύο με κλειστά τα μάτια.
Εκτός αν θέλεις να ψαχτείς περισσότερο με αγορά από εξωτερικό (internet) και ειδικά κάτι σε Jordan. Βέβαια εξαρτάται και από το budget που διαθέτεις.

Εγώ πάντως τώρα φοράω τα Kobe V και περιμένω να πάρω τα VI που βγαίνουν τα Χριστούγεννα.
ComingUpRoses
Για πειτε τι γνωμη σας και σε εμενα .

1.84 ύψος
68 κιλά

Θέλω κατι αρχικα προστατευτικο , διοτι ειχα τραυματισμο στο γονατο και ειμουν 7 μηνες εξω . Επισης να μην ειναι "μουφα" η αεροσολα . Τι προτεινετε?

Κλείνω προς Hyperfuse .
DjNanos
QUOTE(kobe81points @ Oct 23 2010, 23:32 ) *
Από αυτά που κυκλοφρούν στην ελληνική αγορά τώρα, Hyperdunk 2010 σε ψηλό και kobe V σε χαμηλό και τα δύο με κλειστά τα μάτια.
Εκτός αν θέλεις να ψαχτείς περισσότερο με αγορά από εξωτερικό (internet) και ειδικά κάτι σε Jordan. Βέβαια εξαρτάται και από το budget που διαθέτεις.

Εγώ πάντως τώρα φοράω τα Kobe V και περιμένω να πάρω τα VI που βγαίνουν τα Χριστούγεννα.


Ευχαριστώ, αλλά να σου πώ κάτι άλλο. Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω οτι το Hyper κάνει γύρω στα 100ευρώ ενώ τα Kobe γύρω στα 150...
kosstadis
QUOTE(DjNanos @ Oct 28 2010, 13:32 ) *
Ευχαριστώ, αλλά να σου πώ κάτι άλλο. Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω οτι το Hyper κάνει γύρω στα 100ευρώ ενώ τα Kobe γύρω στα 150...

ta kobe gia tin poiothta tous einai poli fthna, ama ta pareis apo topika katasthmata kanoun peripou 130-150 analogos poso 8eli na klepsi o alos, an ta paris meso internet omos exoun apo 130$ - 180$ (analogos ta sxedia), kai otan leme 130$ = 94 euro
teopol
http://www.nike.com/jumpman23/#/footwear/4...;cid=414571-002

Αυτα τα παπουτσια υπαρχουν πουθενα σε αυτο το χρωμα??ξερεις κανεις κτ...?
dilliger
Υπαρχει Hyperfuse white/black Σε νουμερο 12US - 46 EUR (στο κουτι του) , πωλειται 85 ευρω, παρηγγειλα κατα λαθος 2 τεμ αντιο 1... οποιος ενδιαφερεται ας κανει ενα request. ευχαριστω

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://...280&bih=830
GGEO7
Οσοι εχετε αγορασει απο eastbay μπορειτε να μου πειτε μεχρι τι πσο παραγγελειας δεν θα εχω προβλημα με τελωνεια κλπ...
stev basket
QUOTE(GGEO7 @ Nov 8 2010, 16:01 ) *
Οσοι εχετε αγορασει απο eastbay μπορειτε να μου πειτε μεχρι τι πσο παραγγελειας δεν θα εχω προβλημα με τελωνεια κλπ...


Δεν υπάρχει τελωνείο, με ΕΛΤΑ έρχονται εκτός αν ζητήσεις κάτι άλλο
Έξοδα τελωνείου όχι πάντα, για τα ΕΛΤΑ, 2-3€
Φαντάζομαι δε θα πάρεις 20 ζευγάρια, μέχρι 3 ζεύγη και 200€ ... αυτά
Endj3
Παιδια εχω προβλημα πηρα απο eastbay τα Jordan 2010 http://www.nike.com/jumpman23/aj2010/index.html το θεμα ειναι οτι τελικα ηταν λαθος το νουμερο και με χτυπανε αν ξερετε κανα μαγαζι που να μπορω να τα ανταλλαξω πχ θα με βοηθουσατε πολυ .(να σημειωσω τα παπουτσια ειναι φορεμενα 1 φορα σε κλειστο ).
witch king
QUOTE(Endj3 @ Nov 17 2010, 13:36 ) *
Παιδια εχω προβλημα πηρα απο eastbay τα Jordan 2010 http://www.nike.com/jumpman23/aj2010/index.html το θεμα ειναι οτι τελικα ηταν λαθος το νουμερο και με χτυπανε αν ξερετε κανα μαγαζι που να μπορω να τα ανταλλαξω πχ θα με βοηθουσατε πολυ .(να σημειωσω τα παπουτσια ειναι φορεμενα 1 φορα σε κλειστο ).

δε νομιζω να υπαρχει μαγαζι που να τα παρει και να σου δωσει αλλα.Βαλε αγγελια και πουλησετα η πηγαινε σε εναν τσαγκαρη να σου τα βαλει στο μηχανιμα να σου τα μεγαλωσει οσο μπορει εγω αυτο ειχα κανει.
Endj3
Οκ ευχαριστω για την απαντηση.
witch king
Τελικα μεγαλωσα την συλλογη μου απο παπουτσια για μπασκετ και απο Δευτερα ειμαι κατοχος αυτων.
jordan flight 45.

69.gif
aegeansheed
Μιας που υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον στο topic, δίνω ένα link που δημοσιεύτηκε στο hoopshype με τα παπούτσια που φορούν αυτή τη στιγμή παίκτες του ΝΒΑ!
gregacm
Γεια χαρα σε ολους(και ολες? rolleyes.gif )!

Ψαχνω να αγορασω ενα ζευγαρακι μπασκετικα παπουτσια και θα ηθελα τη γνωμη σας και τις προτασεις σας!
Να πω,οτι η χρηση δεν θα ειναι πολυ συχνη οποτε δεν ψαχνω κατι φοβερο και τρομερο.Ενα απλο,ομορφο παπουτσακι μου ειναι υπεραρκετο.Θα ηθελα η τιμη του να μην ξεπερνα(κατα πολυ)τα 70 ευρω.Οσον αφορα στη μαρκα,εχω ενα μικρο κολληματακι(το οποιο κραταει απο τα εφηβικα μου χρονια)με τη NIKE! smiley.gif
Με μια πρωτη ματια που εριξα στο νετ ξεχωρισα 2-3

αυτο

αυτο

κι αυτο


Θα διαλεγατε καποιο απο τα παραπανω?Καθε αλλη γνωμη,δεκτη και προς εξεταση!Thanks!
witch king
QUOTE(gregacm @ Nov 30 2010, 21:24 ) *
Γεια χαρα σε ολους(και ολες? rolleyes.gif )!

Ψαχνω να αγορασω ενα ζευγαρακι μπασκετικα παπουτσια και θα ηθελα τη γνωμη σας και τις προτασεις σας!
Να πω,οτι η χρηση δεν θα ειναι πολυ συχνη οποτε δεν ψαχνω κατι φοβερο και τρομερο.Ενα απλο,ομορφο παπουτσακι μου ειναι υπεραρκετο.Θα ηθελα η τιμη του να μην ξεπερνα(κατα πολυ)τα 70 ευρω.Οσον αφορα στη μαρκα,εχω ενα μικρο κολληματακι(το οποιο κραταει απο τα εφηβικα μου χρονια)με τη NIKE! smiley.gif
Με μια πρωτη ματια που εριξα στο νετ ξεχωρισα 2-3

αυτο

αυτο

κι αυτο


Θα διαλεγατε καποιο απο τα παραπανω?Καθε αλλη γνωμη,δεκτη και προς εξεταση!Thanks!

εγω εχω και αυτα και πιστευω ειναι μια χαρα



αντε να τα βρεις μεχρι 75 ευρω.
audi2010
Καλησπέρα σε όλους , μόλις σήμερα πηρα τα Jordan XIII απο το www.europesports.eu , φανταστικά παπουτσια τα περιμενα ποτε θα ερθουν. Περιμένω & τα Jordan XI που θα φερει πριν τα χριστούγεννα, θα περασουμε γιορτες τρελα με ωραία παπούτσια. Ειναι τέλεια. Τα εχει αγοράσει κανείς? Περίμενα το κόκκινο αλλά αυτο το χρώμα ειναι καλύτερο.


Click to view attachment
gregacm
Μαλλον με βλεπω να ανεβαινω λιγο στο οριο που ειχα ορισει καθως καταληγω στα εξης 2 ζευγαρια.

Αυτο (εξελισσεται σε μεγαλο ερωτα)

και

αυτο

Εχει φορεσει κανεις καποιο απο τα 2 να μου πει εντυπωσεις?
kotsifas
Παιδια ξέρουμε τι παιζει με αυτο το site www.firstsneakers.com? Ειναι αξιοπιστο?
stev basket
QUOTE(gregacm @ Dec 3 2010, 13:02 ) *
Μαλλον με βλεπω να ανεβαινω λιγο στο οριο που ειχα ορισει καθως καταληγω στα εξης 2 ζευγαρια.

Αυτο (εξελισσεται σε μεγαλο ερωτα)

και

αυτο

Εχει φορεσει κανεις καποιο απο τα 2 να μου πει εντυπωσεις?


To 1o είναι στενό/σκληρό υποφέρουν τα δάχτυλα και το πέλμα με καψίματα και κάλους, το 2ο δε το γνωρίζω καθόλου. Δοκίμασέ τα καλά όπου τα βρεις, ακόμη και μισό νούμερο είναι σημαντικό
spl
γεια σας παρηγγειλα απο eastbay τα jordan flight 9 και κατι αλλα παπουτσια και η παραγγελια ειναι 220 δολαρια με ενα promo code που ειχα πηγε στα 180 δολαρια υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τελωνειο?

ευχαριστω πολυ
trl
QUOTE(audi2010 @ Dec 2 2010, 16:43 ) *
Καλησπέρα σε όλους , μόλις σήμερα πηρα τα Jordan XIII απο το www.europesports.eu , φανταστικά παπουτσια τα περιμενα ποτε θα ερθουν. Περιμένω & τα Jordan XI που θα φερει πριν τα χριστούγεννα, θα περασουμε γιορτες τρελα με ωραία παπούτσια. Ειναι τέλεια. Τα εχει αγοράσει κανείς? Περίμενα το κόκκινο αλλά αυτο το χρώμα ειναι καλύτερο.


Click to view attachment

πρωτα πρωτα καλα χριστουγεννα και καλεσ γιορτεσ, ηθελα και εγω να παρω αυτα τα παπουτσια αλλα οταν τα δοκιμασα ηταν πολυ βαρια στο ποδι, μου προτειναν τα adidas promodel10 σαν του διαμαντιδη τα οποια ειναι πολυ ανετα και βολικα

πρωτα πρωτα καλα χριστουγεννα και καλεσ γιορτεσ, ειχα παει να αγορασω και εγω αυτα τα παπουτσια γιατι μου αρεσαν υπερβολικα,ομωσ ηταν πολυ βαρια και οχι και τοσο ανετα για ατυτο πηρα τα adidas promodel10 σαν του διαμαντιδη στα οποια μπορεισ να αλλαξεισ τισ πλαϊνεσ τρεισ γραμμεσ σε οτι χρωμα θεσ. με εχουν βολεψει και δεν τα βαριεμαι χαρησ την ποικιλομορφια σε χρωμα
Near_5
QUOTE(trl @ Dec 25 2010, 13:21 ) *
πρωτα πρωτα καλα χριστουγεννα και καλεσ γιορτεσ, ειχα παει να αγορασω και εγω αυτα τα παπουτσια γιατι μου αρεσαν υπερβολικα,ομωσ ηταν πολυ βαρια και οχι και τοσο ανετα για ατυτο πηρα τα adidas promodel10 σαν του διαμαντιδη στα οποια μπορεισ να αλλαξεισ τισ πλαϊνεσ τρεισ γραμμεσ σε οτι χρωμα θεσ. με εχουν βολεψει και δεν τα βαριεμαι χαρησ την ποικιλομορφια σε χρωμα


Που τα αγόρασες αν επιτρέπεται ? ή αν ξέρει κάποιος άλλος που μπορώ να τα βρω; smile.gif
pxgjon
Χρόνια Πολλά, πρώτο ποστ, θελω να αγορασω παπουτσια και ειμαι αναμεσα στα zoom soldier iv kai sta kd iii, απο οτι εχω διαβασει τα προηγουμενα lebron δεν εχαν καλες κριτικες ενω τα kd ii ειχαν. Τα zoom soldier iv εχουν παρα πολυ καλη στο solecollector ενω για τα kd iii δεν εχει βγει ακομα καποιο performance review. θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας και επειδη κανω αποκατασταση για χιαστο και δεν βιαζομαι αρα να αγορασω τωρα τα παπουτσια θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποια περιοδος που κανει ακομα μεγαλυτερες εκπτωσεις το eastbay.

kosstadis
QUOTE(pxgjon @ Dec 29 2010, 01:15 ) *
Χρόνια Πολλά, πρώτο ποστ, θελω να αγορασω παπουτσια και ειμαι αναμεσα στα zoom soldier iv kai sta kd iii, απο οτι εχω διαβασει τα προηγουμενα lebron δεν εχαν καλες κριτικες ενω τα kd ii ειχαν. Τα zoom soldier iv εχουν παρα πολυ καλη στο solecollector ενω για τα kd iii δεν εχει βγει ακομα καποιο performance review. θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας και επειδη κανω αποκατασταση για χιαστο και δεν βιαζομαι αρα να αγορασω τωρα τα παπουτσια θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποια περιοδος που κανει ακομα μεγαλυτερες εκπτωσεις το eastbay.

τα καινουργια παπουτσια του durant ειναι αρκετα καλα, τωρα σε οτι αφορα το eastbay, ναι φιλε βαζει συχνα εκπτωσεις απο 15% - 25% οποτε αν δεν βιαζεσε να τα παρεις τωρα περιμενε την εκπτωση
pxgjon
ευχαριστω, δηλαδη προτεινεις τα durant?

trl
QUOTE(Near_5 @ Dec 27 2010, 19:37 ) *
Που τα αγόρασες αν επιτρέπεται ? ή αν ξέρει κάποιος άλλος που μπορώ να τα βρω; smile.gif

τα παπουτσι τα πηρα στα zakcret στογαλατσι90 ευρω. αν δε σε βολευει το μαγαζι λογω αποστασησ τσεκαρε εδω να τα παρεισ μεσω διαδυκτιο η αν σε βολευει αλλο καταστημα http://www.zakcret.gr/index.php.
kosstadis
QUOTE(pxgjon @ Dec 29 2010, 20:58 ) *
ευχαριστω, δηλαδη προτεινεις τα durant?

για τα λευτα του νομιζω ειναι καλο παπουτση
witch king
Εγω σημερα πηρα τα cobe v απο 139 euro 90 τα παπουτσακια ειναι τρομερα.
[img=http://s4.postimage.org/6sqr0usk/Nike_New_Zoom_Kobe_V_2009.jpg]
korompos#3
Ξερεται καποιο μαγαζι στην Αθηνα που να εχει τα Nike Air Max Lebron 7 VII ????
JOHNBASKET
QUOTE (korompos#3 @ Jan 6 2011, 01:04 ) *
Ξερεται καποιο μαγαζι στην Αθηνα που να εχει τα Nike Air Max Lebron 7 VII ????


http://www.houseofhoops.gr/

τα πήρα πέρυσι απο εκει. ομολογώ, φοβερό παπούτσι γιατί ενα χρόνο το πόδι μου δεν το έχω στραμπουλίξει. απο ό,τι ειδα τα εχει σε εκπτωση απο 160, 130 € , αλλα μονο σε τρια νουμερα. παντως, εισαι σιγουρος οτι θες να τα πάρεις ;; εχει ηδη βγει το 8 και σε 15 μερες θα το φερει (πηρα τηλεφωνο).
korompos#3
QUOTE(JOHNBASKET @ Jan 6 2011, 16:58 ) *
http://www.houseofhoops.gr/

τα πήρα πέρυσι απο εκει. ομολογώ, φοβερό παπούτσι γιατί ενα χρόνο το πόδι μου δεν το έχω στραμπουλίξει. απο ό,τι ειδα τα εχει σε εκπτωση απο 160, 130 € , αλλα μονο σε τρια νουμερα. παντως, εισαι σιγουρος οτι θες να τα πάρεις ;; εχει ηδη βγει το 8 και σε 15 μερες θα το φερει (πηρα τηλεφωνο).


Στο houseofhoops τελειωσαν και δεν θα ξαναφερει! Ξερεις καποιο αλλο μαγαζι που μπορω να τα βρω? rolleyes.gif

Υ.Γ. τα 8 τα ειχα δει στο www.europesports.eu στα 142 €,πολυ καλη τιμη για Ελλαδα wink.gif Εμενα δεν μου αρεσουν παντως..
JOHNBASKET
QUOTE (korompos#3 @ Jan 8 2011, 02:12 ) *
Στο houseofhoops τελειωσαν και δεν θα ξαναφερει! Ξερεις καποιο αλλο μαγαζι που μπορω να τα βρω? rolleyes.gif

Υ.Γ. τα 8 τα ειχα δει στο www.europesports.eu στα 142 €,πολυ καλη τιμη για Ελλαδα wink.gif Εμενα δεν μου αρεσουν παντως..


Ψάχνοντας το νεο σχέδιο, έχω δει σε πολλα φορουμ συζητήσεις γι'αυτο το μαγαζι. Εχει λενε εδρα τη λαρισα, και πολλοι προβληματιζονται πως γινεται να εχει τοσο καλες τιμες (αν δηλαδη ειναι αυθεντικα) Αλλα οσοι εχουν παραγγηλει τους ηρθαν και δεν ειχαν προβλημα. Παντως προσωπικα, δεν θελω να το παραγγειλω γιατι θελω να τα δω απο κοντα (σχεδιο και κυριως νουμερο.) Ευχαριστω παντως ... Δυστυχως για το 7 δεν γνωριζω αλλο μαγαζι.
realbasket
εχει παρει ενασ φιλος μου χωρις προβλημα και μεσα σε 2 μερες οποτε συμφερει

κατ αρχας καλωσηρθα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανεις να μου πει κατι για τα adizero rose μεχρι τωρα ειχα τα zoom bb iii και εμεινα ευχαριστημενος


QUOTE (korompos#3 @ Jan 6 2011, 01:04 ) *
Ξερεται καποιο μαγαζι στην Αθηνα που να εχει τα Nike Air Max Lebron 7 VII ????

το ζακρετ σε 44 μονο ομως
korompos#3
QUOTE(JOHNBASKET @ Jan 9 2011, 12:10 ) *
Ψάχνοντας το νεο σχέδιο, έχω δει σε πολλα φορουμ συζητήσεις γι'αυτο το μαγαζι. Εχει λενε εδρα τη λαρισα, και πολλοι προβληματιζονται πως γινεται να εχει τοσο καλες τιμες (αν δηλαδη ειναι αυθεντικα) Αλλα οσοι εχουν παραγγηλει τους ηρθαν και δεν ειχαν προβλημα. Παντως προσωπικα, δεν θελω να το παραγγειλω γιατι θελω να τα δω απο κοντα (σχεδιο και κυριως νουμερο.) Ευχαριστω παντως ... Δυστυχως για το 7 δεν γνωριζω αλλο μαγαζι.


Ευχαριστω και εγω για την βοηθεια!


QUOTE(realbasket @ Jan 9 2011, 19:03 ) *
το ζακρετ σε 44 μονο ομως


Οχι δεν φοραω 44. Ευχαριστω παντως wink.gif
realbasket
[quote name='realbasket' date='Jan 9 2011, 19:03 ' post='454918']
εχει παρει ενασ φιλος μου χωρις προβλημα και μεσα σε 2 μερες οποτε συμφερει

κατ αρχας καλωσηρθα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανεις να μου πει κατι για τα adizero rose μεχρι τωρα ειχα τα zoom bb iii και εμεινα ευχαριστημενος


μηπως τα χετε δει σε κανενα μαγαζι εδω αθηνα αν ναι πειτε μου και τιμες αν ξερετε
GGEO7
Εχει παρει κανεις τα Kobe VI? Πως σας φαινονται σε σχεση με τα V? Πρεπει αν εχουν βελτιωθει και σε ankle support...
korompos#3
Γνωριζει καποιος το www.nikeairmaxs.net ?? Ειναι αξιοπιστο ?
pxgjon
οταν το ονομα του site ειναι μοντελο δημοφιλους παπουτσιου ειναι παντα μαιμου. μακρια.

Tapanic
Παιδες που μπορω να βρω τα KDII κατα προτιμηση πορτοκαλι...?
http://www.youtube.com/watch?v=pPQBzShJ_oI...feature=related
pxgjon
μάλλον πουθενά εχουν βγει τα 3 όμως. Από καταστήματα τα έχουν σίγουρα το footlocker και online στο eastbay.

Tapanic
Μπα στα KDIII δεν μου αρεσουν καθολου ο σχεδιασμος τους...!Ευχαριστω παντως! blink.gif
captain charisma
εδω στη θεσσαλονικη πηγα στα peter-sport να ζητησω τα καινουρια παπουτσια του ντουραντ τα nike zoom 3 kd και στο ενα μαγαζι μου ειπαν θα ρθουν απο βδομαδα και στο αλλο σε 2-3 βδομαδες...
Iverson_3
Air Jordan 2011
kobe bryant 24
QUOTE(SNEAKERHEAD @ Jul 22 2009, 21:44 ) *
Εαν φορας 11 αμερικανικο εχω εγω!!!!!!!!!!





Εαν φορας 11 αμερικανικο εχω εγω!!!

Παιδια,

αν καποιος θελει παπουτσια μπασκετ νουμερο 11 αμερικανικο ας επικοινωμησει μαζι μου.

εχω ολα τα Jordan,kobe,lebron,flightposite,foamposite και πολλα αλλα.διαθεσιμες φωτογραφιες

σας ευχαριστω

φιλε ψαχνω για τα κομπε σε 11 ποια εχεις και σε τι κατασταση?εννοςς μεταχειρισμενα η καινουργια?απαντησε μ γρηγορα γιατι ειμαι στην ομαδα επειδη ξεχασα τα κανονικα στο εξοχικο μο και παω στην ομαδα με κατι ραννιγκ παπουτσια(το εξοχικο ειναι ξανθη)!
black cat
http://store.kix-files.com/nike-air-jordan...-of-the-rabbit/

QUOTE(korompos#3 @ Jan 25 2011, 15:57 ) *
Γνωριζει καποιος το www.nikeairmaxs.net ?? Ειναι αξιοπιστο ?


Ean exeis perisevoumenes mpananes na tous tis dwseis...
(koinws einai 'maimoudes' ta shoes)
wink.gif

Exw pros pwlhsh New In Box (never even tried) Air Jordan's (size Us 11/Eur 45) apo to 1 ews to 23 montelo (oxi ta 2009/2010/2011)
Opoios 8elei as epikoinwnhsei mazi mou.
Cheers.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.