Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
GGEO7
Με τα Kobe V δεν αντιμετωπιση κανεις προβλημα με αστραγαλους??? Το ρωταω γιατι γενικα ειμαι επιφυλακτικος με low μπασκετικα παπουτσια...
Σκεφτομαι να παρω τωρα τα kobe αλλα προβληματιζομαι οσον αφορα τη στηριξη...

Φοραω τα hyperdunk 2010 στην προετοιμασια και ειναι απλα αψογα... Κορυφαιο παπουτσι!!!
Το προτεινω ανεπηφυλακτα!!!
GalisMvp
χαιρετω παιδες! ειμαι ετοιμος να αγορασω αθλητικα αυτη τη βδομαδα, διαβασα ολες τις σελιδες εδω. απ ο τι ειδα τα καλα ζευγαρια ειναι:

1. NIKE kobe IV και V

2. ΝΙΚΕ hyperdunk 2010

3. JORDAN 2010 και XIII

Σ αυτα θα κινηθω μαλλον. Το θεμα ειναι οτι ειχα παθει ρηξη χιαστου κι ακομα δεν εχω γινει απολυτα καλα. Αρα φανταζομαι θελω ελαφρυ παπουτσι που δεν επιβαρυνει ετσι? Παιζω θεση 1 και 2 και θελω να ειναι γρηγορο παπουτσι και κυριως να παταει καλα στο εδαφος και να μη γλυστραω..

Ποια απ αυτα προτεινετε? Η καποιο αλλο που μου εχει διαφυγει..

DjNanos
QUOTE(kobe81points @ Sep 7 2010, 21:49 ) *
Jordan 2010 (Dwyane Wade)
Ο κυριος στη φωτο ειναι ο Wade.

Click to view attachment

Παραθετω αποσπασμα απο sollecolector:
"If you are looking for a car that can go from zero to 60 in under four-and-a-half seconds, there’s certainly more than one way to do it. For instance, Porsche has a few different models of the 911 that will get you there for a price in the $100,000 range. Or, you could opt for the top-of-the-line Subaru WRX STi for well under half that price. Obviously, the Subaru is the far superior deal. Unfortunately, you’ll still be driving a Subaru. Not that there’s anything wrong with a Subaru – but there’s a certain prestige, craftsmanship and design aesthetic that goes along with Porsche that is undeniably missing in the WRX. Is it really worth the extra cash? That’s ultimately up to the prospective buyer to decide. If they can afford it, and value that level of elite luxury (to go along with the elite performance), chances are it is worth it.

The Air Jordan 2010, at $170, is the most expensive performance hoops shoe of the year from any of the major brands. Similar to the Porsche (but thankfully on a much more affordable pricing scale), you are getting more than just a fast ride when you buy a pair. Plush materials, excellent construction, and a design courtesy of the greatest to ever do it in the sneaker game come together to create one impressive luxury sneaker. It also happens to be a serious on court performer. It’s not the only great hoops shoe out there this year, but it sure is the most finely crafted"



Προχωρα δεν θα το μετανιωσεις, τουλαχιστον αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα του.
Κι εγω δεν το εχω δει σε καποιο απο τα καταστηματα Nike που πηγαινω συχνα πυκνα. Μαλλον πρεπει να κοιταξεις απο internet. Αν βρω κατι I will let you know.



Τα αγόρασε ένας φίλος μου στις εκτώσεις 120 και λέει οτι είναι πάρα πολύ καλά αλλά το μόνο κακό τους είναι οι αερόσολες, προφανώς θα χαλάσουν λίγο γρήγοροτερα απ' οτι κάποια άλλα.
kobe81points
QUOTE (GalisMvp @ Sep 12 2010, 23:30 ) *
Ποια απ αυτα προτεινετε? Η καποιο αλλο που μου εχει διαφυγει..

Κοιταξε και τα Air Jordan 11 Retro Space Jam, είναι πολυ καλα.
darthvader
QUOTE(GalisMvp @ Sep 12 2010, 23:30 ) *
χαιρετω παιδες! ειμαι ετοιμος να αγορασω αθλητικα αυτη τη βδομαδα, διαβασα ολες τις σελιδες εδω. απ ο τι ειδα τα καλα ζευγαρια ειναι:

1. NIKE kobe IV και V

2. ΝΙΚΕ hyperdunk 2010

3. JORDAN 2010 και XIII

Σ αυτα θα κινηθω μαλλον. Το θεμα ειναι οτι ειχα παθει ρηξη χιαστου κι ακομα δεν εχω γινει απολυτα καλα. Αρα φανταζομαι θελω ελαφρυ παπουτσι που δεν επιβαρυνει ετσι? Παιζω θεση 1 και 2 και θελω να ειναι γρηγορο παπουτσι και κυριως να παταει καλα στο εδαφος και να μη γλυστραω..

Ποια απ αυτα προτεινετε? Η καποιο αλλο που μου εχει διαφυγει..


φίλε και τα hyperfuse ειναι πολυ καλα...τα φοραω 2 εβδομάδες...πολύ καλο παπουτσι, ελαφρύ (οχι οσο τα hyperdunk και τα kobe) αλλα εχουν πολυ καλο πάτημα και κράτημα...προσωπικά δεν εχω βρει κανένα μειονέκτημα ακόμα...
kosstadis
QUOTE(GalisMvp @ Sep 12 2010, 23:30 ) *
χαιρετω παιδες! ειμαι ετοιμος να αγορασω αθλητικα αυτη τη βδομαδα, διαβασα ολες τις σελιδες εδω. απ ο τι ειδα τα καλα ζευγαρια ειναι:

1. NIKE kobe IV και V

2. ΝΙΚΕ hyperdunk 2010

3. JORDAN 2010 και XIII

Σ αυτα θα κινηθω μαλλον. Το θεμα ειναι οτι ειχα παθει ρηξη χιαστου κι ακομα δεν εχω γινει απολυτα καλα. Αρα φανταζομαι θελω ελαφρυ παπουτσι που δεν επιβαρυνει ετσι? Παιζω θεση 1 και 2 και θελω να ειναι γρηγορο παπουτσι και κυριως να παταει καλα στο εδαφος και να μη γλυστραω..

Ποια απ αυτα προτεινετε? Η καποιο αλλο που μου εχει διαφυγει..

kai go file anamesa se kobe, hyperdunk, hyperfuse eimai


riksi pros8iou xiasto eixes pa8ei ?? gt kai go tora einai pi8anon na exo oliki riksi tou pros8iou h meriki. An eixes pa8i riksi pros8iou xiasto to patages kala to podi ?? to tentones kai to lygizes kanonika xoris pono h den mporouses??
GalisMvp
QUOTE(kosstadis @ Sep 13 2010, 19:53 ) *
kai go file anamesa se kobe, hyperdunk, hyperfuse eimai


riksi pros8iou xiasto eixes pa8ei ?? gt kai go tora einai pi8anon na exo oliki riksi tou pros8iou h meriki. An eixes pa8i riksi pros8iou xiasto to patages kala to podi ?? to tentones kai to lygizes kanonika xoris pono h den mporouses??




τα hyperdunk λενε ειναι καλυτερα απο τα hyperduse παντως.

ναι προσθιου χιαστου επαθα. κανα δεκαημερο κουτσαινα αν θυμαμαι γτ με πονουσε. αυτο. κανε μαγνητικη να δεις τι εχεις. αν το χεις παθει
ειναι παλουκι. εγω ακομα δεν ειμαι καλα. θελει καλη φυσικοθεραπεια.
bdavis
Παιδιά ξέρετε μήπως σε ποιο κατάστημα μπορώ να βρω τα hypefuse στα χρώματα που τα φορούσαν οι παίχτες της Αμερικής??
Έχω ψάξει ήδη σε κάποια καταστήματα της Nike και στο Footlocker. Ευχαριστώ!!
kosstadis
QUOTE(bdavis @ Sep 14 2010, 14:43 ) *
Παιδιά ξέρετε μήπως σε ποιο κατάστημα μπορώ να βρω τα hypefuse στα χρώματα που τα φορούσαν οι παίχτες της Αμερικής??
Έχω ψάξει ήδη σε κάποια καταστήματα της Nike και στο Footlocker. Ευχαριστώ!!

koita sto eastbay

QUOTE(GalisMvp @ Sep 14 2010, 14:34 ) *
τα hyperdunk λενε ειναι καλυτερα απο τα hyperduse παντως.

ναι προσθιου χιαστου επαθα. κανα δεκαημερο κουτσαινα αν θυμαμαι γτ με πονουσε. αυτο. κανε μαγνητικη να δεις τι εχεις. αν το χεις παθει
ειναι παλουκι. εγω ακομα δεν ειμαι καλα. θελει καλη φυσικοθεραπεια.

ekana magnitiki kai edikse oti exo kakosi - mhnisko - ygro kai riksi tou pros8iou (i magnitiki einai 70%-90% peripou akribeia),
otan piga ston or8opediko protes meres prin riksi mia matia stin magnitiki, mou elenkse to podi kai mou eipe malon dyskolo na exo oloki riksi pio pi8ano einai na exo meriki riksi. tora ekatsa 20 meres krebati gia na 8erapeuti i kakosi o mhniskos kai na fygei to ygro apo to gonato kai 8a perimeno alon 1 mhna na bgalo deuterh magnitiki na doume, gia auto se rotao peripou ti eixes kai si gt exo frikari tora ama exo oliki riksi einai enxirisi +6-8 mhnes ektos ghpedou.


otan xtypises kai epa8es tin riksi tin epomeni mera eixe pristi to podi arketa apo to aima ?? kai go koutsena tis protes meres ligo meta otan ksekinisa fysio8erapeies egine pio sta8ero kai tora eimai stin fash tis endynamwshs (ean einai ontos meriki riksi kai to glitoso me kalh endynamwsh).
bdavis
QUOTE(Iverson_3 @ Sep 6 2010, 19:12 ) *
Αν η παραγγελία σου είναι μέχρι 150 ευρώ δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Θα σου έρθει ειδοποιητήριο από το ταχυδρομείο και θα τα παραλάβεις από εκεί πληρώνοντας επιπλέον 3 ευρώ (τα οποία στις 2 τελευταίες παραγγελίες δε μου τα χρέωσαν δεν ξέρω γιατί). Αν θυμάμαι καλά, αν ψάξεις σε προηγούμενες σελίδες του topic θα βρεις και πιο αναλυτικές πληροφορίες.


Σε περίπτωση που η παραγγελεία ειναι γύρω στα 160 ευρώ, θα υπάρξει πρόβλημα???
Iverson_3
QUOTE(bdavis @ Sep 14 2010, 15:26 ) *
Σε περίπτωση που η παραγγελεία ειναι γύρω στα 160 ευρώ, θα υπάρξει πρόβλημα???

Δε νομιζω. Αν θυμάμαι καλά έχει τύχει και δικιά μου παραγγελία να φτάσει εκει στα 160-170 ευρω και δεν είχα πρόβλημα. Δεν ξερω αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω, μη σε πάρω στο λαιμό μου. smile.gif
GalisMvp
QUOTE(kosstadis @ Sep 14 2010, 15:15 ) *
koita sto eastbay


ekana magnitiki kai edikse oti exo kakosi - mhnisko - ygro kai riksi tou pros8iou (i magnitiki einai 70%-90% peripou akribeia),
otan piga ston or8opediko protes meres prin riksi mia matia stin magnitiki, mou elenkse to podi kai mou eipe malon dyskolo na exo oloki riksi pio pi8ano einai na exo meriki riksi. tora ekatsa 20 meres krebati gia na 8erapeuti i kakosi o mhniskos kai na fygei to ygro apo to gonato kai 8a perimeno alon 1 mhna na bgalo deuterh magnitiki na doume, gia auto se rotao peripou ti eixes kai si gt exo frikari tora ama exo oliki riksi einai enxirisi +6-8 mhnes ektos ghpedou.


otan xtypises kai epa8es tin riksi tin epomeni mera eixe pristi to podi arketa apo to aima ?? kai go koutsena tis protes meres ligo meta otan ksekinisa fysio8erapeies egine pio sta8ero kai tora eimai stin fash tis endynamwshs (ean einai ontos meriki riksi kai to glitoso me kalh endynamwsh).



ναι δε θυμαμαι αν ειχε πρηστει αλλα θυμαμαι τη πρωτη μερα δε μπορουσα να κουνηθω απ το κρεββατι. οσο περνουσαν οι μερες καλυτερευε. μη φρικαρεις ο τι εχεις τελειωσε τωρα. περιμενε τη μαγνητικη να δεις. αν μπορεις να γλυτωσεις εγχειρηση θα σαι πολυ τυχερος φιλε
alex james
pedia h kalhterh epilogh anamfisvitita eine nike ke jordan ke h jordan tora pia exei fovera komatia ego exo ta true flight ke eien kati allo ta papoutsia eime apo fusikou m grhgoros ke me kalo alma alla afta ta papoutsia anevazoun apodoseis sto megisto eine ta papoutsia p forage o wade otan ekane ekeino to fovero facial stn varejao otan epexan me tous cleaveland
bdavis
Έκανα μία παραγγελεία απο eastbay πριν λίγο και έβαλα από βλακεία την παλιά μου διεύθυνση. Αμέσως τους έστειλα e-mail και τους εξήγησα το λάθος μου και μου έστειλαν απαντητικό μήνυμα σε στυλ αυτόματου τηλεφωνητή, ότι 8α επικοινωνήσουν μαζί μου το συντομότερο. Γνωρίζετε τι συμβαίνει σε τέτοιες περιπτώσεις??? Θα μπορέσω να αλλάξω την διεύθυνση παραλαβής??
Johnaros
Nike Hyperdunk

Ξέρετε τίποτα γι' αυτό το σάιτ;
Είναι αξιόπιστο;
Η τιμή μου φάνηκε πολύ καλή, όπουδήποτε αλλού (Ελλάδα) το βρίσκω γύρω στα 130-140...
audi2010
QUOTE(Johnaros @ Sep 16 2010, 17:50 ) *
Nike Hyperdunk

Ξέρετε τίποτα γι' αυτό το σάιτ;
Είναι αξιόπιστο;
Η τιμή μου φάνηκε πολύ καλή, όπουδήποτε αλλού (Ελλάδα) το βρίσκω γύρω στα 130-140...



Καλησπέρα , γιατι δεν κοιτάς και αυτό το site που έχει τα νεα Hyperdunk 2010 στην καλύτερη τιμή.
www.europesports.eu

Johnaros
Eίναι πιο παλιά αυτά που πόσταρα;
Παρεμπιπτόντως, μπορεί να τσιμπήσω καμια φανελίτσα από το europe...

Αυτά τα τσίμπησα με 30 από τη νάικ.


Έντιτ:
Προφανώς πόσταρα αυτά προηγουμένως;;

Δεν με νοιάζει η εμφάνιση ή να είναι τελευταίο μοντέλο, η απόδοση με ενδιαφέρει, και για τα hyperdunk, διάβασα τα καλύτερα...
audi2010
QUOTE(Johnaros @ Sep 16 2010, 18:38 ) *
Eίναι πιο παλιά αυτά που πόσταρα;
Παρεμπιπτόντως, μπορεί να τσιμπήσω καμια φανελίτσα από το europe...

Αυτά τα τσίμπησα με 30 από τη νάικ.


Αυτά που πόσταρες είναι τα πιο παλία , αυτα που έχει το site είναι τα πιο νέα. Έχει πολλά ενδιαφέροντα κομμάτια.
Johnaros
Ναι, το παρατήρησα, ακόμα χαζεύω το σάιτ.
Αλλά ρε πστ, ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ 45 ΦΟΡΑΕΙ;
tongue.gif
Στη νάικ δεν ξέρω βέβαια τι νούμερο θέλω, θα πάω να τσεκάρω αύριο...
DjNanos
QUOTE(Johnaros @ Sep 16 2010, 19:26 ) *
Ναι, το παρατήρησα, ακόμα χαζεύω το σάιτ.
Αλλά ρε πστ, ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ 45 ΦΟΡΑΕΙ;
tongue.gif
Στη νάικ δεν ξέρω βέβαια τι νούμερο θέλω, θα πάω να τσεκάρω αύριο...


Εγώ Nike θέλω 47 ενώ τις άλλες μάρκες 46 και σπάνια 45
darthvader
QUOTE(bdavis @ Sep 16 2010, 16:19 ) *
Έκανα μία παραγγελεία απο eastbay πριν λίγο και έβαλα από βλακεία την παλιά μου διεύθυνση. Αμέσως τους έστειλα e-mail και τους εξήγησα το λάθος μου και μου έστειλαν απαντητικό μήνυμα σε στυλ αυτόματου τηλεφωνητή, ότι 8α επικοινωνήσουν μαζί μου το συντομότερο. Γνωρίζετε τι συμβαίνει σε τέτοιες περιπτώσεις??? Θα μπορέσω να αλλάξω την διεύθυνση παραλαβής??


γενικα ειναι αρκετα εξυπηρετικοι...δηλαδη οντως θα σε βοηθησουν...αν δεν εχει φυγει το πακετο προφανως θα αλλαξουν τη διευθυνση....αλλιως δεν ξερω...
I love this game
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=138012107

Ξέρει κανείς τίποτα γι'άυτο το site??? Έχει πάρα πολλά είδη και με φοβίζει λίγο αυτο.....
audi2010
QUOTE(I love this game @ Sep 18 2010, 03:41 ) *
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=138012107

Ξέρει κανείς τίποτα γι'άυτο το site??? Έχει πάρα πολλά είδη και με φοβίζει λίγο αυτο.....


Δεν ξέρω κάτι για αυτό το site αλλά το συγκεκριμένο μοντέλο θα το βρείς πιο φθηνά & άλλα πολλά μπασκετικά παπούτσια
σε αυτό το site www.europesports.eu το οποίο έχω ψωνίσει πολλές φορές και από το ινερνετ & έχω πάει στο μαγαζι που έχει.
Στο συστήνω ανεπιφυλακτα.
Ελπίζω να σε βοήθησα.
Johnaros
Χτύπησα από europesports τα kobe IV με 80€.
Λογικά Δευτέρα θα είναι εδώ...
44άρι, ελπίζω να μου κάνει.
Δοκίμασα 45 που είναι το νούμερο μου, και ήταν μεγάλο. Ελπίζω να μην πέσει μικρό το 44άρι.
Ευκαιρία είναι τα BB II που τα έχει 50€, αλλά σε περιορισμένα νούμερα.
witch king
θα ηθελα μια γνωμη για τα JORDAN FLIGHT 45 αν γνωριζει καποιος.
επισης και για τα hyperize τα εχω βρει 91 ευρω.
witch king
κανεις δε ξερει να μου απαντησει? huh.gif

επειδη θελω να παω αυριο να τα παρω αν μπορει καποιος ας απαντησει. wink.gif
kosstadis
QUOTE(witch king @ Sep 19 2010, 16:47 ) *
κανεις δε ξερει να μου απαντησει? huh.gif

επειδη θελω να παω αυριο να τα παρω αν μπορει καποιος ας απαντησει. wink.gif

ti na ta kaneis ta hypersize, pare ta hyperdunk poli kalhtera kai kana 20ariko pio akriba
witch king
QUOTE(kosstadis @ Sep 19 2010, 17:59 ) *
ti na ta kaneis ta hypersize, pare ta hyperdunk poli kalhtera kai kana 20ariko pio akriba



και τα 20 ευρω διαφορα ειναι πολλα για μενα εχω παρει ηδη σε 2 μηνες 2 ζευγαρια παπουτσια και αυτο θα ειναι το 3το.
για τα jordan που μου αρεσουν?
kosstadis
QUOTE(witch king @ Sep 19 2010, 18:38 ) *
και τα 20 ευρω διαφορα ειναι πολλα για μενα εχω παρει ηδη σε 2 μηνες 2 ζευγαρια παπουτσια και αυτο θα ειναι το 3το.
για τα jordan που μου αρεσουν?

gia ta jordan den ksero. afou exis pari omos 2 papoutsia eidi pare ena kalo na sou mini
witch king



εβαλα 2 φωτο απο τα jordan.
audi2010
QUOTE(witch king @ Sep 20 2010, 01:37 ) *



εβαλα 2 φωτο απο τα jordan.

Πόσο έχουν τα Jordan ? Δες αν θες & σε αυτό το σαϊτ για παπούτσια. www.europesports.eu
GGEO7
Ασε τα jordan η τα hyperize και παρε απλα τα hyperdunk 2010 ειναι αλλου επιπεδου παπουτσια... στο λεω γτ ειχαta hyperize και τα hyperdunk... οσο για τα συγκεκριμενα jordan δεν εχω ακουσει πολλα πραγματα...
Johnaros
Άριστη εξυπηρέτηση και ευγένεια πάντως από το europesports...
Παρασκευή απόγευμα παρήγγειλα, Δευτέρα πρωί ήταν εδώ.
Είχα και τηλεφωνική επικοινωνία για αλλαγή, και ο κύριος με κέρδισε...
smile.gif
witch king
τελικα πηγα σημερα και πηρα τα hyperize και τα δοκιμασα στο γηπεδο το παπουτσι μου εκατσε τρομερα στο ποδι και ειναι φοβερο σαν αισθηση, ετσι οπως το ενιωσα πιστευω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη.


QUOTE(audi2010 @ Sep 20 2010, 09:56 ) *
Πόσο έχουν τα Jordan ? Δες αν θες & σε αυτό το σαϊτ για παπούτσια. www.europesports.eu


τα jordan τα ειχε 81 ευρω και τα φορεσα και μου αρεσαν στο ποδι σαν σχεδιο και ειχαν καλη αισθηση με την αεροσολα, το παπουτσακι ειναι ωραιο και για βολτα απλα τελικα πηρα τα hyperize και εχω ξετρελαθει.
ComingUpRoses
ο Durant τι παπουτσια φοραει?
sn3
QUOTE(R0cketMan @ Sep 25 2010, 12:40 ) *
ο Durant τι παπουτσια φοραει?

στο μουντομπασκετ nike hyperfuse
witch king
ωραια παπουτσακια τρομερα αλλα για ανοιχτο γηπεδο και χειμωνα χλωμα τοσο διατριτα που ειναι.
Natm
QUOTE(audi2010 @ Sep 18 2010, 09:09 ) *
Δεν ξέρω κάτι για αυτό το site αλλά το συγκεκριμένο μοντέλο θα το βρείς πιο φθηνά & άλλα πολλά μπασκετικά παπούτσια
σε αυτό το site www.europesports.eu το οποίο έχω ψωνίσει πολλές φορές και από το ινερνετ & έχω πάει στο μαγαζι που έχει.
Στο συστήνω ανεπιφυλακτα.
Ελπίζω να σε βοήθησα.


που είναι το κατάστημα; θα προτιμούσα να δοκιμάσω πρώτα, παρά απευθείας παραγγελία από internet

κι αν εχει καποιος καμια προταση για παπουτσι λιγο πιο ''παχυ'', για θεση 4-5.
περυσι ειχα τα hypermax, αλλα τα βρηκα λιγο λεπτα για τη θεση. χρειαζομαι περισσοτερο κρατημα-δυνατοτερο πατημα
ComingUpRoses
αυτα ?

http://www.eastbay.com/product/model:14335...EYWORD%20SEARCH
Johnaros
QUOTE(Natm @ Sep 28 2010, 15:52 ) *
που είναι το κατάστημα; θα προτιμούσα να δοκιμάσω πρώτα, παρά απευθείας παραγγελία από internet

κι αν εχει καποιος καμια προταση για παπουτσι λιγο πιο ''παχυ'', για θεση 4-5.
περυσι ειχα τα hypermax, αλλα τα βρηκα λιγο λεπτα για τη θεση. χρειαζομαι περισσοτερο κρατημα-δυνατοτερο πατημα



Mπορείς να πας σε κατάστημα όπου είσαι, να ρίξεις μια ματιά σε παπούτσια που σε ενδιαφέρουν, να τα δοκιμάσεις, να συγκρίνεις τιμές και να πάρεις από όπου σε συμφέρει περισσότερο. bball.gif
Natm
QUOTE(Johnaros @ Sep 28 2010, 16:46 ) *
Mπορείς να πας σε κατάστημα όπου είσαι, να ρίξεις μια ματιά σε παπούτσια που σε ενδιαφέρουν, να τα δοκιμάσεις, να συγκρίνεις τιμές και να πάρεις από όπου σε συμφέρει περισσότερο. bball.gif


δυσκολο, καθως ειμαι σε νησι οπου δεν παιζουν καταστηματα για να δεις πολλα σχεδια.
γι'αυτο ρωταω, οταν ανεβω αθηνα με το καλο, να ξερω οτι θα παω καπου και θα βρω αρκετα. αυτο το europesports.eu δεν παιζει σε καταστημα;μονο online;στο σαιτ παρουσιαζει αρκετα σχεδια
joi
QUOTE(Natm @ Sep 28 2010, 16:32 ) *
δυσκολο, καθως ειμαι σε νησι οπου δεν παιζουν καταστηματα για να δεις πολλα σχεδια.
γι'αυτο ρωταω, οταν ανεβω αθηνα με το καλο, να ξερω οτι θα παω καπου και θα βρω αρκετα. αυτο το europesports.eu δεν παιζει σε καταστημα;μονο online;στο σαιτ παρουσιαζει αρκετα σχεδια


Το μαγαζί είναι Λάρισα αδερφέ. Στις προηγούμενες σελίδες υπάρχει ολόκληρη συζήτηση επί του θέματος αν θέλεις να βρεις πιο πολλές πληροφορίες.

ΥΓ. το έχω πάρει ολίγον πατριωτικά το θέμα, χοχοχο.
ComingUpRoses
QUOTE(R0cketMan @ Sep 28 2010, 15:54 ) *



μολις παρατηρησα πως δεν εχει στο νουμερο μου sad-smiley-009.gif

EDIT : χαζομαρα μου εχει !!! biggrin.gif
Iverson_3
Nike Zoom Kobe VI
kosstadis
QUOTE(Iverson_3 @ Sep 29 2010, 15:46 ) *

den eimai kai poli en8ousiasmenos me ta kobe VI mikres oi diafores apo ta V, den ksero to perissotero mpori na exoun pros8esi sto V
kosstadis
pedia mipos kseri kaneis kana site egkyro me ta kobe V se diaforetika xromata??
koitao sto eastbay kai den marese kanena xroma ektos apo to kainourgio pou balane proxtes pou einai poli porotiko
http://www.eastbay.com/product/model:13730...31#sku=86429006

Iverson_3
QUOTE(kosstadis @ Oct 1 2010, 19:08 ) *
pedia mipos kseri kaneis kana site egkyro me ta kobe V se diaforetika xromata??
koitao sto eastbay kai den marese kanena xroma ektos apo to kainourgio pou balane proxtes pou einai poli porotiko
http://www.eastbay.com/product/model:13730...31#sku=86429006

Για δες εδώ...
kosstadis
QUOTE(Iverson_3 @ Oct 2 2010, 00:06 ) *
Για δες εδώ...

thanks molis eriksa mia matia kai exoun arketa
kosstadis
endiaferon site poli ektos apo ta kobe exi diafora pola pragmata, epidi den ksero gia to site kai koitaksa sta kobe kai ola einai sold out sta noumera mou diabasa kapou oti mpori o katanalwths na stili tous stili mail me to product pou 8eli (stin periptosi m kobe) kai to noumero pou zhta gia na to feroun ksereis an isxuei ontos auto?
bakman
Ασχετο με το θεμα αλλα δεν ηξερα που αλλου να ρωτησω.Ξερει κανεις κανα site που πουλαει φουτερ ζακετεw κτλ του kobe εκτος απο το eastbay?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.