Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Alexmei
QUOTE(k_sal_15 @ Sep 3 2007, 21:19 ) *
Tα t-mac 6 fw06...

Ποια είναι τα τελευταία που βγήκαν; Έχουν βγει 7;;



όχι τα 06 είναι τα τελευταία


k_sal_15
QUOTE(Alexmei @ Sep 3 2007, 21:26 ) *
όχι τα 06 είναι τα τελευταία


Α μπράβο... Αυτά έχω, αλλά σε κόκκινο-μαύρο...
B for Basketball
QUOTE(k_sal_15 @ Sep 3 2007, 18:25 ) *
stypid.gif Τέλεια είναι!!! Αυτά δεν είχα κυκλοφορήσει γύρω στο All Star Game;;;

ναι
μαζι με αυτα
giannhs_09
paidia egw pira ta lebron ta kainourgia me auta pou epaize stous cavalliers an de kanw la8os....
de 3erw ti lete alla mou fainontai elafria kai poli dinata..yila etsi wste na sou kratane ton astragalo makria apo anepi8imitous mikro/megalo traumatismous etc!!!!
i ali8eia einai oti den ta exw foresei akoma
simera 8a ta provarw sti proponisi opote sintoma 8a exete oloklirwmeni apoyi....tongue.gif
suns1-sm.gif
nezard
Προτείνω τα Nike Zoom BB (έχει σε 3 χρωματισμούς νομίζω).

Πολύ πιο άνετα από δύο ζευγάρια AND1 που φορούσα μέχρι πρόσφατα.
Das Kapital
QUOTE(giannhs_09 @ Sep 27 2007, 16:10 ) *
paidia egw pira ta lebron ta kainourgia me auta pou epaize stous cavalliers an de kanw la8os....
de 3erw ti lete alla mou fainontai elafria kai poli dinata..yila etsi wste na sou kratane ton astragalo makria apo anepi8imitous mikro/megalo traumatismous etc!!!!
i ali8eia einai oti den ta exw foresei akoma
simera 8a ta provarw sti proponisi opote sintoma 8a exete oloklirwmeni apoyi....tongue.gif
suns1-sm.gif


Γιατι ρε εσυ εχει παιξει ο LeBron σε αλλη ομαδα; tongue.gif

Ποια πηρες; Αν πηρες αυτα που φανταζομαι τοτε αυτο ''mou fainontai elafria kai poli dinata'' ξεχνα το cavs1-sm.gif banana.gif
leelo15
Apo ta pio prosfata me trelanan ta nike zoom limelight 41.gif . Aneta os ekei pou den paei episeis kanena problima me kordonia kati pou mou ihan dimiourgisei ta lebron 3 (10 fores allaxa giati skizotan 68.gif )

Apo paliotera pisteuo pos san ta nike 2k4 huarache den iparhoun apla theika 77.gif ...
Pierce
συναδελφε αεκτζη εκ γερμανιας καλα ποστ να εχεις και αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να χρησιμοποιεις το all greek to me για να σου λυνει το προβλημα με τα greeklish smile.gif
leelo15
QUOTE(pierce21 @ Oct 5 2007, 14:16 ) *
συναδελφε αεκτζη εκ γερμανιας καλα ποστ να εχεις και αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να χρησιμοποιεις το all greek to me για να σου λυνει το προβλημα με τα greeklish smile.gif



pierce21 μόλις μου έλυσες ένα από τα μεγαλύτερα προβλήματα μου... tongue.gif

μια πρόταση με "ελληνικους" χαρακτήρες ...ηταν ένα κείμενο greeklish για μένα!!
King-James
geia sas paidia ego eimai apo germania kai diabasa auta pou grafete gia ta 2k4 kai lete pos den mporeite na ta breite pouthena.loipon kai ego ta epsaxna pantou alla den mporousa na ta bro oute sto internet alla oute kai se apla katastimata.afou loipon eixa apelpistei kai epsaxna gia alla, piga se ena mikro magazaki tis geitonias mou pou poulaei athlitika eidi kai ta eida sto rafi.pragmatika einai fobera kai efarmozoun teleia. gia shooting guard einai to idaniko papoutsi!! bball.gif bball.gif smiley.gif
Nick_550
Παιδιά συμφωνώ με τα 2k4!!!
Πολύ καλό παπούτσι για αστράγαλο και πέλμα...
Τα shox είναι περισσότερο για έξω,
Ρίξτε μια ματιά στο www.eastbay.com έχουν μείνει μερικά 2κ4 αλλά περίεργα χρώματα
remali
είμαι άσχετος από παπούτσια μπάσκετ αλλά θέλω να πάρω καλά για να παίζω χαλαρά με φίλους και τέτοια..
βρήκα λοιπόν αυτά (μεγάλο ρόλο παίζει το ότι είναι του pierce)
http://www.nike.com/nikebasketball/usa/?re...redirect#family
πηγαίνεις shoes--->signature--->AIR MAX PIERCE
ξέρει κανείς τπτ γι'αυτά??? τιμή, κυκλοφορία ,αν θαρθουν ελλάδα, αν είναι καλά

υγ. συνήθως παίζω sg ή sf wos_sport4.gif
celtics1-sm.gif celtics1-sm.gif
kostasvc15
Μηπως ξερει κανεις καποιο σαιτ απο ελληνικο καταστημα που να στελνει παπουτσια μπασκετ με αντικαταβολη;;;
Ζηταω πολλα; biggrin.gif
reth1
εγώ επηρεασμένος από τη συζύτηση εδώ, πήγα στο nikeid.com και έφτιαξα αυτό:


140 ευρώ + 8 μεταφορικά

το Huarache ειναι...πολύ καλό φαίνεται!

ευκαιρία λοιπόν μετά την επανασύνδεση μου με το γήπεδο (μετά από 9-10 χρόνια!) την περασμένη άνοιξη, να συνεχίσω σύντομα!

smiley.gif
remali
καλά στέλνει το nikestore στην ελλάδα???? 39.gif 39.gif
γιατί δεν έχει κάπου τέτοια επιλογή 68.gif
k_sal_15
QUOTE(remali @ Oct 27 2007, 22:04 ) *
καλά στέλνει το nikestore στην ελλάδα???? 39.gif 39.gif
γιατί δεν έχει κάπου τέτοια επιλογή 68.gif


Πολύ περίεργο... Κάποτε είχε επιλογή για την Ελλάδα... Έψαξα τώρα και δεν βρήκα τίποτα. sad.gif 68.gif
remali
μπηκα sto site και είδα. Από το NikeID σου στέλνουν. Από το μαγαζί δε σου στέλνουν. Καλά έχει λογική αυτό??? 68.gif 68.gif
k_sal_15
QUOTE(remali @ Oct 27 2007, 22:13 ) *
μπηκα sto site και είδα. Από το NikeID σου στέλνουν. Από το μαγαζί δε σου στέλνουν. Καλά έχει λογική αυτό??? 68.gif 68.gif


A... Σωστά... Από το NIke ID θα θυμάμαι εγώ...
stef
γεια σας και απο εμενα... icon_wave.gif
ειμαι νεα στο forum και επειδη ψαχνω επιγοντως για μπασκετικο παπουτσι θα ηθελα την βοηθεια σας...
το προβλημα μου ειναι οτι φοραω μικρο νουμερο παπουτσι(38,μετα βιας 39) και ειδικα για γυναικειο δεν βρισκω τιποτα... sad-smiley-009.gif
χρειαζομαι μανιωδως ενα ΚΑΛΟ ζευγαρι!!!!!!
σας παρακαλω βοηθηστε την κατασταση sad.gif
Das Kapital
Καλως ηρθες!

Χρειαζεσαι να βρεις καταστημα ή θες να σου πουμε διαφορα παπουτσια;

Πες μου τι ακριβως χρειαζεσαι απο το παπουτσι και λογικα θα στο πω,πιστευω πως ξερω απο sneakers! wink.gif

BTW Χθες πηρα τα NIKE air Jordan xx2,ανυπομονω να τα φορεσω αυριο στην προπονηση παντως φαινονται πολυ καλα!
stef
QUOTE(lebron15 @ Nov 4 2007, 23:11 ) *
Καλως ηρθες!

Χρειαζεσαι να βρεις καταστημα ή θες να σου πουμε διαφορα παπουτσια;

Πες μου τι ακριβως χρειαζεσαι απο το παπουτσι και λογικα θα στο πω,πιστευω πως ξερω απο sneakers! wink.gif

BTW Χθες πηρα τα NIKE air Jordan xx2,ανυπομονω να τα φορεσω αυριο στην προπονηση παντως φαινονται πολυ καλα!

Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και για το οτι πρσφερθηκες να με βοηθησεις... biggrin.gif
Βασικα χρειαζομαι το καταστημα που να πουλαει τα παπουτσια που μου κανουν....δυσκολη υποθεση..! 68.gif
οπως ειπα φοραω πολυ μικρο νουμερο για μπασκετ..
θελω ενα απλο μπασκετικο παπουτσι με αεροσολα(λογικα)....
ελπιζω να εχω καποια τυχη.... smiley.gif
eskaman
να ρωτησω: καλτσες για μπασκετ ψηλες που μπορω να βρω?
bball.gif μπασκετικες ετσι οχι καλτσα για ποδοσφαιρο..
αν μπορει καποιος.help 77.gif
dizzy_fingers
Τις απαντήσεις στο άλλο τόπικ τις είδες?

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...view=getnewpost

Αν ναι, με το να ρωτάς συνεχώς σε διαφορετικά μέρη δε θα πετύχεις τίποτα περισσότερο.
eskaman
sorry.δεν το ειδα.το εψαχνα και δεν θυμομουν που ειχα κανει ποστ.
δεν θα ξαναγινει
remali
Σε όλα τα προηγούμενα ποστς δε βρήκα τόσο ξεκάθαρη απάντηση στο ερώτημα μου γι' αυτό θα το θέσω:

Θέλω παπούτσια για μπάσκετ...
Μεταξύ 100-140Εουρος, όχι υπερβολικά τρομερά, αλλά καλά. Για χαλαρά μπασκετάκια με φίλους. (ξέρετε alley oop, windmills και τέτοια..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif πλάκα κάνω).
Θα προτιμούσα adidas ή και nike.. και ελαφριά γιατι έχω μιρκοπροβλήματα με τα βαριά.
Τι μου προτείνεται??

ευχαριστώ

ΥΓ. ένας φίλος μου είπε ότι για μπάσκετ η καλύτερη επιλογή είναι τα shox.. Εσεις τι λέτε, γιατί απότι είδα λέτε μακρία από τα shox
ΥΓ2 καλύτερα χαμηλά ή ψηλά??
Gravedigger
QUOTE(remali @ Nov 6 2007, 21:07 ) *
Σε όλα τα προηγούμενα ποστς δε βρήκα τόσο ξεκάθαρη απάντηση στο ερώτημα μου γι' αυτό θα το θέσω:

Θέλω παπούτσια για μπάσκετ...
Μεταξύ 100-140Εουρος, όχι υπερβολικά τρομερά, αλλά καλά. Για χαλαρά μπασκετάκια με φίλους. (ξέρετε alley oop, windmills και τέτοια..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif πλάκα κάνω).
Θα προτιμούσα adidas ή και nike.. και ελαφριά γιατι έχω μιρκοπροβλήματα με τα βαριά.
Τι μου προτείνεται??

ευχαριστώ

ΥΓ. ένας φίλος μου είπε ότι για μπάσκετ η καλύτερη επιλογή είναι τα shox.. Εσεις τι λέτε, γιατί απότι είδα λέτε μακρία από τα shox
ΥΓ2 καλύτερα χαμηλά ή ψηλά??

Θέλεις να τα πάρεις από μαγαζί η από το Ιντερνετ???Γιατί τότε αλλάζει το πράγμα!
KG5
τα αιρ τζορνταν αξιζει να παρω? γιατι ακουσα οτι ειναι μαπα shot.gif 19.gif

αν ξερει κανεις στα σιγουρα ομως
Das Kapital
QUOTE(remali @ Nov 6 2007, 21:07 ) *
Σε όλα τα προηγούμενα ποστς δε βρήκα τόσο ξεκάθαρη απάντηση στο ερώτημα μου γι' αυτό θα το θέσω:

Θέλω παπούτσια για μπάσκετ...
Μεταξύ 100-140Εουρος, όχι υπερβολικά τρομερά, αλλά καλά. Για χαλαρά μπασκετάκια με φίλους. (ξέρετε alley oop, windmills και τέτοια..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif πλάκα κάνω).
Θα προτιμούσα adidas ή και nike.. και ελαφριά γιατι έχω μιρκοπροβλήματα με τα βαριά.
Τι μου προτείνεται??

ευχαριστώ

ΥΓ. ένας φίλος μου είπε ότι για μπάσκετ η καλύτερη επιλογή είναι τα shox.. Εσεις τι λέτε, γιατί απότι είδα λέτε μακρία από τα shox
ΥΓ2 καλύτερα χαμηλά ή ψηλά??


Παρολο που τα θες για χαλαρα μπασκετακια ειναι καλυτερο να παρεις ψηλα γιατι με τα χαμηλα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να παθεις διαστρεμμα,οσο για την επιλογη της μαρκας εχεις απολυτο δικιο η ΝΙΚΕ ειναι η καλυτερη και με διαφορα και μετα ερχεται η Adidas!Aφου δε γουσταρεις τα βαρια και καλα κανεις τοτε δεν θα παρεις και shox που στην πλειοψηφια τους ειναι βαρια!Θες να στο ψαξω και να σου προτεινω καποια παπουτσια;Πες μου τι ακριβως σκεφτεσαι!Παντως να ξερεις πως λιγα καλα παπουτσια θα βρεις στην Ελλαδα σε καταστηματα,αν εχεις τη δυνατοτητα καλυτερα να ψωνισεις απο το Internet!

QUOTE(KG5 @ Nov 6 2007, 21:39 ) *
τα αιρ τζορνταν αξιζει να παρω? γιατι ακουσα οτι ειναι μαπα shot.gif 19.gif

αν ξερει κανεις στα σιγουρα ομως

Υπαρχουν 22 air jordan ποια ακριβως θες και για ποια ακουσες οτι ειναι μαπα;Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος αν μπορεις smile.gif Παντως αν θες να διαβασεις κριτικες για τα περισσοτερα air jordan κλικαρε εδω
KG5
QUOTE(lebron15 @ Nov 6 2007, 21:51 ) *
Υπαρχουν 22 air jordan ποια ακριβως θες και για ποια ακουσες οτι ειναι μαπα;Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος αν μπορεις smile.gif Παντως αν θες να διαβασεις κριτικες για τα περισσοτερα air jordan κλικαρε εδω



Η κατασκευη για το ποδι ειναι κακη. διαβασα στο ιντερνετ καποιοι πονοι σε διαφορα ατομα που τα φορεσαν. τα ειδη δεν τα ξερω
remali
gravedigger και lebron thx για την ανταπόκριση (και γρήγορη μάλιστα)

QUOTE(Gravedigger @ Nov 6 2007, 21:19 ) *
Θέλεις να τα πάρεις από μαγαζί η από το Ιντερνετ???Γιατί τότε αλλάζει το πράγμα!

Δε με πειράζει ιντερνετ ή μαγαζί. Το ίδιο μου κάνει.. Απλά μην έχει τεράστια μεταφορικά.
QUOTE(lebron15 @ Nov 6 2007, 21:51 ) *
Παρολο που τα θες για χαλαρα μπασκετακια ειναι καλυτερο να παρεις ψηλα γιατι με τα χαμηλα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να παθεις διαστρεμμα,οσο για την επιλογη της μαρκας εχεις απολυτο δικιο η ΝΙΚΕ ειναι η καλυτερη και με διαφορα και μετα ερχεται η Adidas!Aφου δε γουσταρεις τα βαρια και καλα κανεις τοτε δεν θα παρεις και shox που στην πλειοψηφια τους ειναι βαρια!Θες να στο ψαξω και να σου προτεινω καποια παπουτσια;Πες μου τι ακριβως σκεφτεσαι!Παντως να ξερεις πως λιγα καλα παπουτσια θα βρεις στην Ελλαδα σε καταστηματα,αν εχεις τη δυνατοτητα καλυτερα να ψωνισεις απο το Internet!

Αν μπορούσες να ψάξεις θα με υποχρέωνες.. Βασικά εγώ έχω σκεφτεί ένα απλό, αλλά καλό παπουτσάκι με αυτά τα χαρακτηριστικά που σου πα και μου πες..

Από αυτά που έχω ψάξει μ'αρεσαν τα adidas Lightspeed (παρεπιπτώντος τα Kg από τα Duncan και τα Howard, έχουν καμιά διαφορά ή μόνο στην υπογραφή και την εμφάνιση???) Απο nike δεν ξέρω. Από αυτά που έχει στο site μόνο τα shox με συγκίνησαν και τα lebron αλλά είναι βαριά.... blink.gif blink.gif
Κανένα καλό μαγαζί ιντερνετικό ???
Ευχαριστώ πάρα πολύ ρε παιδιά smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Gravedigger
QUOTE(remali @ Nov 7 2007, 00:44 ) *
Κανένα καλό μαγαζί ιντερνετικό ???

www.footlocker.com
Έχει τα πάντα σε ότι τιμή θέλεις.Έχω πάρει και εγώ από εκεί...Σίγουρα θα βρεις κάτι αξιόλογο!
remali
ωραίο μαγαζί,gravedigger
αλλά ρε παιδάκι τι μεταφορικά είναι αυτά ?? φωτιά. Κάτι πράγματα που βρήκα να πάρω είχανε 145$ και 68$ τα μεταφορικά.. Αυτό συμφέρει μόνο άμα παραγείλουμε 2-3 και μοιραστούμε τα μεταφορικά.. Αμα πάω στο foot locker στην αθήνα και τους παραγγείλω αυτά που θέλω δε θα τα φέρουν???
Das Kapital
QUOTE(remali @ Nov 7 2007, 00:44 ) *
Αν μπορούσες να ψάξεις θα με υποχρέωνες.. Βασικά εγώ έχω σκεφτεί ένα απλό, αλλά καλό παπουτσάκι με αυτά τα χαρακτηριστικά που σου πα και μου πες..

Από αυτά που έχω ψάξει μ'αρεσαν τα adidas Lightspeed (παρεπιπτώντος τα Kg από τα Duncan και τα Howard, έχουν καμιά διαφορά ή μόνο στην υπογραφή και την εμφάνιση???) Απο nike δεν ξέρω. Από αυτά που έχει στο site μόνο τα shox με συγκίνησαν και τα lebron αλλά είναι βαριά.... blink.gif blink.gif
Κανένα καλό μαγαζί ιντερνετικό ???
Ευχαριστώ πάρα πολύ ρε παιδιά smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Nike air zoom huarache 2k5<-->Adidad stealth.....τα 2k5 ειναι μαματα για τα αλλα δεν ξερω ακριβως αλλα σιγουρα κρατανε καλα το ποδι!

Τα air jordan 14 λενε πως ειναι τα καλυτερα jordan αλλα θα ειναι ακριβα και δυσευρετα
Noμιζω πως και τα lightspeed εχουν καποια σχεση με το Duncan αλλα δεν ειμαι σιγουρος!Μακρια απο τα nike air zoom lebron

Το καλυτερο site για sneakers ειναι αυτο www.pickyourshoes.com

Αν ειναι να αγορασεις απο το νετ πρεπει να εισαι σιγουρος με το νουμερο που φορας γιατι εγω μια φοραω 45 μια 46 και φοβαμαι να το ρισκαρω! wink.gif
mpalla
QUOTE(remali @ Nov 7 2007, 00:44 ) *
Αν μπορούσες να ψάξεις θα με υποχρέωνες.. Βασικά εγώ έχω σκεφτεί ένα απλό, αλλά καλό παπουτσάκι με αυτά τα χαρακτηριστικά που σου πα και μου πες..

Απο nike δεν ξέρω. Από αυτά που έχει στο site μόνο τα shox με συγκίνησαν και τα lebron αλλά είναι βαριά.... blink.gif blink.gif

Κοίτα αυτά http://www.footlocker.com/catalog/productd...6494101/size--/
Εγώ τα φοράω πάνω από 2μηνο. Είναι απίστευτα ελαφριά, σε βαθμό που δεν με έχουν πονέσει ούτε γι αστείο τα πόδια μου ή να τα νιώσω βαριά από κούραση.
Σε εμφάνιση είναι συμπαθητικά, απλά και παίζουν σε αρκετά χρώματα.
Τιμή πολύ νορμάλ. Από τη nike τα πήρα €104. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα, παρ'ότι είναι σχετικά ψηλά, αφού ήδη με έσωσαν μία φορά από σίγουρο διάστρεμμα.
Check them out wink.gif
Gravedigger
QUOTE(remali @ Nov 7 2007, 01:10 ) *
ωραίο μαγαζί,gravedigger
αλλά ρε παιδάκι τι μεταφορικά είναι αυτά ?? φωτιά. Κάτι πράγματα που βρήκα να πάρω είχανε 145$ και 68$ τα μεταφορικά.. Αυτό συμφέρει μόνο άμα παραγείλουμε 2-3 και μοιραστούμε τα μεταφορικά.. Αμα πάω στο foot locker στην αθήνα και τους παραγγείλω αυτά που θέλω δε θα τα φέρουν???

68$ μεταφορικά???Εγώ γιατί είχα πληρώσει γύρω στα 35-40$???Δεν είμαι σίγουρος αν θα στα φέρουν στο foot locker αλλά δεν νομίζω... sad.gif Πάντως πήγαινε ρίξε μια ματιά γιατί φέρνουν αρκετά καινούρια μοντέλα...
remali
QUOTE(mpalla @ Nov 7 2007, 01:14 ) *
Κοίτα αυτά http://www.footlocker.com/catalog/productd...6494101/size--/
Εγώ τα φοράω πάνω από 2μηνο. Είναι απίστευτα ελαφριά, σε βαθμό που δεν με έχουν πονέσει ούτε γι αστείο τα πόδια μου ή να τα νιώσω βαριά από κούραση.
Σε εμφάνιση είναι συμπαθητικά, απλά και παίζουν σε αρκετά χρώματα.
Τιμή πολύ νορμάλ. Από τη nike τα πήρα €104. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα, παρ'ότι είναι σχετικά ψηλά, αφού ήδη με έσωσαν μία φορά από σίγουρο διάστρεμμα.
Check them out wink.gif

τρομερά είναι, ευχαριστώ θα πάω στη ΝΙΚΕ να τα δω blink.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Gravedigger @ Nov 7 2007, 01:28 ) *
68$ μεταφορικά???Εγώ γιατί είχα πληρώσει γύρω στα 35-40$???Δεν είμαι σίγουρος αν θα στα φέρουν στο foot locker αλλά δεν νομίζω... sad.gif Πάντως πήγαινε ρίξε μια ματιά γιατί φέρνουν αρκετά καινούρια μοντέλα...


ρε για τα μεταφορικά, το είδα εδώ. Δεν είμαι και σιγουρος γιατί δεν πήγα ταμείο να μου πει ακριβώς... Αμα παραγγείλεις από εκεί δεν παίζει πρόβλημα με φόρους και τέτοια εε??? blink.gif blink.gif
PowerForward
Παιδιά πήρα πρόσφατα από μαγαζί στην Ελλάδα το παρακάτω παπουτσάκι και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Εχει το καλύτερο δέσιμο στο πόδι απ'όλα τα προηγούμενα που είχα φορέσει και νιώθω ότι με προφυλάσουν πολύ από διαστρέμματα. Δεν είναι τα πιο ελαφρά που κυκλοφορούν αλλά δεν είναι και βαριά. Τα αγόρασα 115 Ευρώ.

http://picasaweb.google.com/kaczalas/NikeZ...nSoldierGallery
Gravedigger
QUOTE(remali @ Nov 7 2007, 11:09 ) *
Αμα παραγγείλεις από εκεί δεν παίζει πρόβλημα με φόρους και τέτοια εε??? blink.gif blink.gif

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα.Όσο σου λένε τόσο πληρώνεις!Αρκεί να μην κάνεις κάποιο λάθος στον υπολογισμό! icon_drunk.gif
Alexmei
Παιδιά ξέρει κανείς αν τα TS Lightspeed T-Mac είναι καλά;


KG5
QUOTE(Alexmei @ Nov 7 2007, 16:31 ) *
Παιδιά ξέρει κανείς αν τα TS Lightspeed T-Mac είναι καλά;


τα τ-μακ φιλε ειναι τελεια smiley.gif αξιζει ειχα παρει περσυ

για τα αλλα δεν γνωριζω icon_drunk.gif
remali
QUOTE(PowerForward @ Nov 7 2007, 14:47 ) *
Παιδιά πήρα πρόσφατα από μαγαζί στην Ελλάδα το παρακάτω παπουτσάκι και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Εχει το καλύτερο δέσιμο στο πόδι απ'όλα τα προηγούμενα που είχα φορέσει και νιώθω ότι με προφυλάσουν πολύ από διαστρέμματα. Δεν είναι τα πιο ελαφρά που κυκλοφορούν αλλά δεν είναι και βαριά. Τα αγόρασα 115 Ευρώ.

http://picasaweb.google.com/kaczalas/NikeZ...nSoldierGallery

ωραία πολύ, αλλά έτσι όπως τα χα δει μου φαίνονταν βαριά.. ¨Αμα είναι θα πάω να τα δοκιμάσω αφού λες ότι δεν είναι και τόσο βαριά biggrin.gif

QUOTE(KG5 @ Nov 7 2007, 16:58 ) *
τα τ-μακ φιλε ειναι τελεια smiley.gif αξιζει ειχα παρει περσυ

για τα αλλα δεν γνωριζω icon_drunk.gif

όπως ρώτησα και πριν στα lightspeed τι διαφορές υπάρχουν στις εκδόσεις (garnett, duncan, howard κλπ) blink.gif blink.gif
μόνο εξωτερική εμφάνιση???
t0ny3
παιδια τα τελευταια παπουτσια του iverson ειναι τελεια.τα εχω και ειναι πολυ βολικα και πολυ καλα παπουτσια.και εχουν και την καινοτομια μετη βαλβιδα.τα προτυνω ανεπιφυλακτα. 77.gif 77.gif
womanplayer
QUOTE(PowerForward @ Nov 7 2007, 16:47 ) *
Παιδιά πήρα πρόσφατα από μαγαζί στην Ελλάδα το παρακάτω παπουτσάκι και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Εχει το καλύτερο δέσιμο στο πόδι απ'όλα τα προηγούμενα που είχα φορέσει και νιώθω ότι με προφυλάσουν πολύ από διαστρέμματα. Δεν είναι τα πιο ελαφρά που κυκλοφορούν αλλά δεν είναι και βαριά. Τα αγόρασα 115 Ευρώ.

http://picasaweb.google.com/kaczalas/NikeZ...nSoldierGallery

λιγο βαρια δεν ειναι αυτα τα παπουτσια? δυστυχως εχουν χαλασει πολυ τα μπασκετικα παποπυτσια δεν ειναι οπως πριν μερικα χρονια , στουσ 2 αντε το πολυ 3 μηνες πρεπει να παρεις καινουργια
leonkalf
Έχει κανείς τα ΝΙΚΕ Flight? Αυτά που είναι ασπρα-χρυσαφί με την αερόσολα πίσω.
Τα έχω από Σεπτέμβρη αλλά νοιώθω ενοχλήσεις πίσω στη φτέρνα. Μήπως είναι λόγω αερόσολας του συγκεκριμένου?
Αν τα έχει/είχε κάποιος, ας πει γνώμη.
Ginobili
Παιδιά..ξέρει κανείς κανά κατάστημα της adidas,για μπασκετικά παπούτσια? (Αθήνα-προάστεια).Θέλω να βρώ τα Pro model team color(σε άσπρο μαύρο) οπωσδήποτε.Απλώς δεν ξέρω αν πρόκειται για παλιό μοντέλο,και αν διατίθεται από την adidas.
Tρομερό παπούτσι! Στην λιτότητα του..έχει απίστευτο κάλος... tongue.gif
Pierce
η κεντρικη αντιπροσωπεια ειναι στην κηφισιας λιγο πριν το φαρο ψυχικου. Αν δεν το εχει εκει λογικα δεν θα το εχει πουθενα.
Giannaros
Γειά σας, είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω πού μπορώ να βρω αντιπροσωπία nike ή adidas κοντά στο Βύρωνα. Επίσης, αγωνίζομαι ως PF (κύριως λόγω του βάρους και της δύναμής μου παρά του ύψους μου tongue.gif) και θα ήθελα κάποιο παπούτσι που να είναι άνετο και να βελτιώνει το αλμά μου. Τα 2-3 τελευταία χρόνια φοράω AND1, αλλά δεν με έχουν κατάπληξει. Ποιό μοντέλο θα μου προτείνατε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 15 2007, 11:59 ) *
η κεντρικη αντιπροσωπεια ειναι στην κηφισιας λιγο πριν το φαρο ψυχικου. Αν δεν το εχει εκει λογικα δεν θα το εχει πουθενα.

Εντάξει τα βρήκα με "πλάγιους" τρόπους....Με αυτό το παπούτσι πλέον..θα αναστενάξουν οι αντίπαλοι!! tongue.gif icon_drunk.gif
Σαν τον Τζινόμπιλι θα παίζω!!! biggrin.gif


Καλωσήρθες Giannaros smile.gif .Αν σου βρούν τέτοιο παπούτσι που να βελτιώνει το άλμα..πές το και σε μ'ένα! icon_drunk.gif
remali
QUOTE(Ginobili @ Nov 15 2007, 02:17 ) *
Παιδιά..ξέρει κανείς κανά κατάστημα της adidas,για μπασκετικά παπούτσια? (Αθήνα-προάστεια).Θέλω να βρώ τα Pro model team color(σε άσπρο μαύρο) οπωσδήποτε.Απλώς δεν ξέρω αν πρόκειται για παλιό μοντέλο,και αν διατίθεται από την adidas.
Tρομερό παπούτσι! Στην λιτότητα του..έχει απίστευτο κάλος... tongue.gif

Αβ τα Pro model team είναι αυτά πουχει ο Διαμαντίδης τα χει στο φάρο.. Για διεύθυνση δες από κάτω

QUOTE(Giannaros @ Nov 15 2007, 14:25 ) *
Γειά σας, είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω πού μπορώ να βρω αντιπροσωπία nike ή adidas κοντά στο Βύρωνα.

Στην Αθήνα (και γενικότερα στην Ελλάδα υπάρχουν) δυο Adidas concept stores (αντιπροσωπείες)

1.Ελ. Βενιζέλου 139 (θησέως), Αθήνα
2.Λ. Δημοκρατίας 1 & Λ. Κηφισίας 280, Ψυχικό
blove.gif blove.gif
..._
ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣ
ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΡΠΕΡΙ 3ΕΡΕΤΕ ΤΠΤ!!ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΝ ΕΛΛΑΔΑ 8ΕΛς ΝΑ ΤΑ ΠΑΑΡΑΓΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΔΝ ΤΑ ΩΡΙΣΚΩ ΣΤΝ ΕΛΛΑΔΑ HELLPP PLZZZZZZZZZ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.