Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(almirosbc @ Sep 5 2009, 14:31 ) *
πολυ καλο!!!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

δικο σου???

ναι, χθες το αγόρασα.... Αλλα λίγο ακριβούτσικο συγκεκριμένα 134ε
ComingUpRoses
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 5 2009, 18:00 ) *
ναι, χθες το αγόρασα.... Αλλα λίγο ακριβούτσικο συγκεκριμένα 134ε



καλόόόόόό !!! smiley.gif !!!! πιστευω να αξιζει τα λεφτα του και με το παραπανω! wub.gif
SeCra
Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Στο εμπορικό το cosmos στη Θεσσαλονίκη, έχει ένα μαγαζί nike. Ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω τα kobe zoom το iv;
traveller
QUOTE(Bikerboy @ Sep 5 2009, 09:39 ) *
εδωσα 263 δολαρια δηλαδη περιπου 190 ευρο και ειναι πρασινα με ασπρο!!!


καλό πακετάκι biggrin.gif laugh.gif

Με γειά και όταν έρθουν βάλε καμια φωτο blove.gif
Bikerboy
QUOTE(TRAVELLER @ Sep 6 2009, 02:57 ) *
καλό πακετάκι biggrin.gif laugh.gif

Με γειά και όταν έρθουν βάλε καμια φωτο blove.gif

Εγινε φιλε μου!!! smiley.gif

να σε ρωτησω τ δικα σου ποσο τα αγορασες???σε ενα μαγαζι στη νικαια το playmaker που εχει πολλα παπουτσια το ειχα δει 199 ευρο!!!
sn3
Παιδια ειμαι αναμεσα απο hypermax kai hyperize.απο αποψη εμφανισης προτιμω τα πρωτα.εσεις τι λετε?υπαρχει καποιος π εχει ενα απο τα δυο?
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(sn3 @ Sep 6 2009, 15:59 ) *
Παιδια ειμαι αναμεσα απο hypermax kai hyperize.απο αποψη εμφανισης προτιμω τα πρωτα.εσεις τι λετε?υπαρχει καποιος π εχει ενα απο τα δυο?

εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τα hyperize είναι πολύ άνετα και βοηθούν ιδιαίτερα στο άλμα....
traveller
QUOTE(Bikerboy @ Sep 6 2009, 13:30 ) *
Εγινε φιλε μου!!! smiley.gif

να σε ρωτησω τ δικα σου ποσο τα αγορασες???σε ενα μαγαζι στη νικαια το playmaker που εχει πολλα παπουτσια το ειχα δει 199 ευρο!!!


εάν εννοείς τα J's τα ΧΧ3 τα αγόρασα 143 ευρώ (όταν το 1ευρώ=1,43$) μαζί με τα μεταφορικά. Aπό αυτόν στο λινκ.

http://cgi.ebay.com/DS-NIKE-AIR-JORDAN-XX3...id=p3911.c0.m14

Τώρα έχει πέσει κι άλλο το δολάριο.

Παπούτσια και γενικά οτιδήποτε έχει να κάνει με αθλητισμό (από t-shirt και jerseys μέχρι μπάλες και κάλτσες)basket ΠΟΤΕ από Ελλάδα. Είναι απαράδεκτες οι τιμές . Ακόμα και παγοκύστες από eastbay ψωνίζω icon_drunk.gif icon_drunk.gif laugh.gif laugh.gif
sn3
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 6 2009, 18:14 ) *
εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τα hyperize είναι πολύ άνετα και βοηθούν ιδιαίτερα στο άλμα....

οκ φιλε μου.σ ευχαριστω.θα τα τσεκαρω.δεν μ αρεσουν τοσο εμφανισιακα οσο τα hypermax αλλα αν ισχυει αυτο που λες τοτε μαλλον θα τα προτιμησω.
Johnnyf95
εγω δοκιμασα και τα 2 αλλα μου φανηκε καλητερο το hypermax.....καλυτερο δεσιμο στον αστραγαλο,καλυτερη εμφανιση και ελαφρια(οχι τοσο οσο τα hyperize)μαλλον θα παραγγειλω το ασπρο hypermax....α και κατι αλλο,αν πας σε hyperize,θα προτεινα να το παρεις ενα νουμερο μικροτερο.....το νουμερο μου ειναι το 9 αλλα το 8,5 μου ερχοταν καλυτερα.....ειναι μια ιδιαιτεροτιτα του hyperize που μου εχουν πει και αλλοι
leonkalf
QUOTE (Johnnyf95 @ Sep 7 2009, 13:32 ) *
α και κατι αλλο,αν πας σε hyperize,θα προτεινα να το παρεις ενα νουμερο μικροτερο.....το νουμερο μου ειναι το 9 αλλα το 8,5 μου ερχοταν καλυτερα.....ειναι μια ιδιαιτεροτιτα του hyperize που μου εχουν πει και αλλοι

Αυτό ίσχυει και στα Hypperdunk.
Κι εγώ πέρσυ τα πήρα 1 νούμερο μικρότερο σε σχέση με άλλα.
Bikerboy
QUOTE(TRAVELLER @ Sep 7 2009, 00:52 ) *
εάν εννοείς τα J's τα ΧΧ3 τα αγόρασα 143 ευρώ (όταν το 1ευρώ=1,43$) μαζί με τα μεταφορικά. Aπό αυτόν στο λινκ.

http://cgi.ebay.com/DS-NIKE-AIR-JORDAN-XX3...id=p3911.c0.m14

Τώρα έχει πέσει κι άλλο το δολάριο.

Παπούτσια και γενικά οτιδήποτε έχει να κάνει με αθλητισμό (από t-shirt και jerseys μέχρι μπάλες και κάλτσες)basket ΠΟΤΕ από Ελλάδα. Είναι απαράδεκτες οι τιμές . Ακόμα και παγοκύστες από eastbay ψωνίζω icon_drunk.gif icon_drunk.gif laugh.gif laugh.gif

ΑΑΑ οκ ωραια!!!ειναι ελαφρι παπουτσι καλο?γιατι πιστευω ειναι παρομοιω με αυτο που αγορασα κ εγω! smiley.gif λοοολ παγοκυστες! smiley.gif εγω τωρα που το εμαθα θα παιρνω τα παντα απο κει!!!το μονο μειονεκτιμα ειναι οτι αργουν ν ερθουν!!!
Bikerboy
TRAVELLER:Τα παπουτσια τα φερνουν σπιτι αυτοι???
spl
γεια σασ ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα να μου πειτε αν ειναι διαθεσιμα στη θεσσαλονικη τα hypermax,hyperdunk,hyperize και σε ποια μαγαζια υπαρχουν.ευχαριστω
ComingUpRoses
καταρχας καλος ειρθες! ...τωρα απο οτι βλεπεις οι περισσοτεροι τα παραγγελνουμε απο εξωτερικο ... ειναι τρομερες η διαφορες στις τιμες .. δεν μενω θεσ/νικη αλλα υποθετω πως δεν χρειαζεται να πας σε ενα μεγαλ οκαταστημα ... ολο και καποιο μικρο μαγαζακι θα εχει! (τα μικρα συνηθως φαιρνουν τετοια για να πουλισουν και να γινουν γνωστα biggrin.gif)
spl
QUOTE(R0cketMan @ Sep 7 2009, 17:56 ) *
καταρχας καλος ειρθες! ...τωρα απο οτι βλεπεις οι περισσοτεροι τα παραγγελνουμε απο εξωτερικο ... ειναι τρομερες η διαφορες στις τιμες .. δεν μενω θεσ/νικη αλλα υποθετω πως δεν χρειαζεται να πας σε ενα μεγαλ οκαταστημα ... ολο και καποιο μικρο μαγαζακι θα εχει! (τα μικρα συνηθως φαιρνουν τετοια για να πουλισουν και να γινουν γνωστα biggrin.gif)


σε ευχαριστω γιατ την απαντηση σου.κατι ακομα θα σε ρωτησω.αν τα παραγγειλω απο το eastbay το νουμερο εχει διαφορα απο τα κανονικα αθλητικα που φοραω 42. να τα παραγγειλω 42 η μεγαλυτερο
ComingUpRoses
τωρα αυτο ειναι αναλγοα με το παπουτσι! καλυτερα να ρωτησεις καπιους που εχουν απρει (πολλοι) εγω δεν πειρα τελικα ... αλλα στο ιδιο νουμερο νομιζω ειναι!
traveller
QUOTE(Bikerboy @ Sep 7 2009, 14:37 ) *
TRAVELLER:Τα παπουτσια τα φερνουν σπιτι αυτοι???


Την τελευταία φορά τα έφεραν σπίτι. Όλες τις άλλες ερχόταν ειδοποίηση και πήγαινα εγώ. Πάντα από ΕΛΤΑ

Eάν είναι ελαφρά τα xx3. χμ ..εντάξει δεν είναι αυτό το δυνατό τους σημείο. Λένε ότι είναι το πιο ελαφρύ από τα J's. Εάν το συγκρίνεις π.χ με το Kobe iv είναι πιο βαριά. Και από τα Hyperdunk/Hypersize είναι πιο βαρύ. Αλλά τώρα μιλάμε για μερικά γραμμάρια ανάξια λόγου.
Θα το δεις και με τα CP3 , ότι σε ένα Jordan δίνεται βαρύτητα πρώτα από όλα στην ποιότητα και στην απόδοση του γενικά σαν παπούτσι. Δε μπορώ να στο πω με λόγια , είναι το όλο feeling.

Θα το δεις και μόνος σου smiley.gif


Bikerboy
QUOTE(TRAVELLER @ Sep 8 2009, 02:17 ) *
Την τελευταία φορά τα έφεραν σπίτι. Όλες τις άλλες ερχόταν ειδοποίηση και πήγαινα εγώ. Πάντα από ΕΛΤΑ

Eάν είναι ελαφρά τα xx3. χμ ..εντάξει δεν είναι αυτό το δυνατό τους σημείο. Λένε ότι είναι το πιο ελαφρύ από τα J's. Εάν το συγκρίνεις π.χ με το Kobe iv είναι πιο βαριά. Και από τα Hyperdunk/Hypersize είναι πιο βαρύ. Αλλά τώρα μιλάμε για μερικά γραμμάρια ανάξια λόγου.
Θα το δεις και με τα CP3 , ότι σε ένα Jordan δίνεται βαρύτητα πρώτα από όλα στην ποιότητα και στην απόδοση του γενικά σαν παπούτσι. Δε μπορώ να στο πω με λόγια , είναι το όλο feeling.

Θα το δεις και μόνος σου smiley.gif

ΑΑΑΑ οκ!!! smiley.gif δν περνανε οι μερεσ γ@$# blove.gif εγω τωρα εχω τα hyperdunk οποτε με αυτα που μου λες θα δω μεγαλη διαφορα!!!ευχαριστω φιλε μου!!μολις ερθουν θα σου πω εντυπωσεις!!!
almirosbc
rocketman φιλε μου ξερεις κανα μαγαζι στο βολο να πουλαει τα hyperdunk τα ειχαν φερει στα intersport αλλα τα πηραν γρηγορα .....

ξερεις κανα καλο μαγαζι να εχει καλα μπασκετικα??? blove.gif blove.gif
ComingUpRoses
θα σε γελασω ...εγω συνηθως ψαχνω σε πολλα μαγαζια ... και συνηθως σε "μικρα" ... τωρα αν δω τιποτα θα σου πω
sn3
QUOTE(spl @ Sep 7 2009, 17:33 ) *
γεια σασ ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα να μου πειτε αν ειναι διαθεσιμα στη θεσσαλονικη τα hypermax,hyperdunk,hyperize και σε ποια μαγαζια υπαρχουν.ευχαριστω

φιλε μου απο λαρισα ειμαι αλλα νομιζω στο τετραγωνο θα τα εχει δεδομενου οτι εχει κ πολυ πιο σπανια παπουτσια..εδω στη λαρισα τα εχουν και τα ιντερσπορτ.αλλα αν θες τη γνωμη μου ψαξ το απο ιντερνετ.
perinick12
Γεια σας παιδια... εχω τα Hyperize εδω και 1 εβδομαδα περιπου και μπορω να πω πως ειναι εξαιρετικο παπουτσι... θα ηθελα ομως να ρωτησω κατι... εκτος απο πιστωτικη και pre paid πως αλλιως μπορεις να αγορασεις απο ιντερνετ???
(το ξερω πως λογικα εχετε συζητησει το θεμα και σε προηγουμενη σελιδα, αλλα εχω ενα προβλημα με το ιντενετ μου και δεν μου εμφανιζει ολες τις σελιδες. ελπιζω πως θα διορθωθει συντομα) ευχαριστω!!! bball.gif blove.gif
Bikerboy
Παιδια να κανω μια ερωτηση και οποιος ξερει ας μου απαντησει..!!!πολλες φορες πονανε τα ποδια μου στην προπονηση και τα παιχνιδια μπροστα στα καλαμια...κ μου ειπαν οτι θα βοηθησει πολυ αν βαλω πατους ορθοπεδικους οι οποιοι ειναι και πανακριβοι...!!!εχει βαλει κανενας???μηπως ξερετε??? smiley.gif ευχαριστω!!
koutsou10
QUOTE(Bikerboy @ Sep 8 2009, 18:32 ) *
Παιδια να κανω μια ερωτηση και οποιος ξερει ας μου απαντησει..!!!πολλες φορες πονανε τα ποδια μου στην προπονηση και τα παιχνιδια μπροστα στα καλαμια...κ μου ειπαν οτι θα βοηθησει πολυ αν βαλω πατους ορθοπεδικους οι οποιοι ειναι και πανακριβοι...!!!εχει βαλει κανενας???μηπως ξερετε??? smiley.gif ευχαριστω!!

φιλε μου τι σχεση εχει ο πονος στο καλαμι με τους πατους?ποιος στα ειπε αυτα?
αν νοιωθεις κατι σαν καψιμο στα καλαμια τοτε ειναι η λεγομενη περιοστιτιδα που ειναι κατι σαν υπερκοπωση(μαζευει εκει γαλακτικο οξυ)βαζε παγο μετα απο καθε προπονηση η αγωνα...
τωρα βεβαια για τους πατους καλο ειναι να βαλεις αλλα για αλλους λογους οχι για τα καλαμια...
traveller
QUOTE(koutsou10 @ Sep 8 2009, 17:27 ) *
φιλε μου τι σχεση εχει ο πονος στο καλαμι με τους πατους?ποιος στα ειπε αυτα?
αν νοιωθεις κατι σαν καψιμο στα καλαμια τοτε ειναι η λεγομενη περιοστιτιδα που ειναι κατι σαν υπερκοπωση(μαζευει εκει γαλακτικο οξυ)βαζε παγο μετα απο καθε προπονηση η αγωνα...
τωρα βεβαια για τους πατους καλο ειναι να βαλεις αλλα για αλλους λογους οχι για τα καλαμια...


+1

πόνοι στα καλάμια = πολλή κούραση.
almirosbc
φιλε sn3 μπορεις να μου πεις που πουλανε εκει στη λαρισα τα hyperdunk??

ακουσα οτι ανεφερες τα intersport μπορεις να μου πεις διευθυνση??
OnyX



Μόλις τα αγόρασα απο φίλο σε γνωστό κατάστημα με τρελλή έκπτωση (110ευρώ απο 135 που είχαν λόγω γνωριμίας).
Το παπούτσι είναι απίστευτα ελαφρύ και ταυτόχρονα στιβαρό.


Ορίστε και ένα βιντεάκι που έφτιαξα:

Nike Hyperize
j-kidd13
QUOTE(OnyX @ Sep 10 2009, 19:03 ) *



Μόλις τα αγόρασα απο φίλο σε γνωστό κατάστημα με τρελλή έκπτωση (110ευρώ απο 135 που είχαν λόγω γνωριμίας).
Το παπούτσι είναι απίστευτα ελαφρύ και ταυτόχρονα στιβαρό.


Ορίστε και ένα βιντεάκι που έφτιαξα:

Nike Hyperize


Tο παπουτσι που εχεις στο avatar σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ......
sn3
QUOTE(almirosbc @ Sep 10 2009, 15:09 ) *
φιλε sn3 μπορεις να μου πεις που πουλανε εκει στη λαρισα τα hyperdunk??

ακουσα οτι ανεφερες τα intersport μπορεις να μου πεις διευθυνση??

λοιπον επειδη εκανα μια βολτα σημερα στα μαγαζια στα ιντερσπορτ π βρισκεται στην οδο παναγουλη εχει μονο Hypermax απο τα καινουρια.στο super sport π βρισκεται στην ερμου νομιζω τα εχει ολα.σε λιγο τσιμπημενες τιμες αλλα εχει απο hyperdunk μεχρι συλλεκτικα jordan.παντως αν ψαχνεις μονο hyperdunk αν προσεξα καλα τα εχει σε λευκο στο καταστημα της nike στην οδο κουμα..ελπιζω να σ εδωσα μια αποψη αλλα αυριο θα τσεκαρω καλυτερα για να σ δωσω σιγουρες πληροφοριες.μην ερθεις τζαμπα
almirosbc
οχι φιλε μην σε βαζω σε κοπο παντως ευχαριστω παρα παρα πολυ
Johnnyf95
Mηπως ξερει κανεις το ακριβες βαρος των hyperize και hypermax;
Bikerboy
QUOTE(koutsou10 @ Sep 8 2009, 20:27 ) *
φιλε μου τι σχεση εχει ο πονος στο καλαμι με τους πατους?ποιος στα ειπε αυτα?
αν νοιωθεις κατι σαν καψιμο στα καλαμια τοτε ειναι η λεγομενη περιοστιτιδα που ειναι κατι σαν υπερκοπωση(μαζευει εκει γαλακτικο οξυ)βαζε παγο μετα απο καθε προπονηση η αγωνα...
τωρα βεβαια για τους πατους καλο ειναι να βαλεις αλλα για αλλους λογους οχι για τα καλαμια...

Ναι το ξερω αυτο που λες!!!ειχα παει περσι και σε φυσικοθεραπευτη!!!απλως μου εχουν πει παιδια οτι βοηθαει πολυ ο πατος!!! smiley.gif ο αλλος ειχε προβλημα στη μεση και του ειπαν οτι πρεπει να βαλει πατους και γελαγε και οντως...οταν εβαλε δν ξανα πονεσε!!! blink.gif γι'αυτο λεω μπορει να βοηθησουν σε πολλους τομεις!!!
ComingUpRoses
παιδια τα μεταφορικα (απο eastbay) ποσο ειναι?
spl
παιδια τα pro model ta adidas ειναι καλα?
sn3
QUOTE(spl @ Sep 12 2009, 18:53 ) *
παιδια τα pro model ta adidas ειναι καλα?

τιποτα ιδιαιτερο.ενα καλο παπουτσι.προσωπικα προτιμαω τα adidas ts commander.πολυ πιο ανετα
koutsou10
QUOTE(Bikerboy @ Sep 11 2009, 19:20 ) *
Ναι το ξερω αυτο που λες!!!ειχα παει περσι και σε φυσικοθεραπευτη!!!απλως μου εχουν πει παιδια οτι βοηθαει πολυ ο πατος!!! smiley.gif ο αλλος ειχε προβλημα στη μεση και του ειπαν οτι πρεπει να βαλει πατους και γελαγε και οντως...οταν εβαλε δν ξανα πονεσε!!! blink.gif γι'αυτο λεω μπορει να βοηθησουν σε πολλους τομεις!!!

εννοειται πως βοηθανε στην μεση οι πατοι αλλα σε καμια περιπτωση στα καλαμια,δεν εχουν καμια σχεση...
παντως καλο θα ηταν να βαλεις πατους αν εχεις οποιοδηποτε αλλο προβλημα... smiley.gif
ComingUpRoses
QUOTE(R0cketMan @ Sep 11 2009, 22:08 ) *
παιδια τα μεταφορικα (απο eastbay) ποσο ειναι?


ρε παιδια ... κανεις δεν ξερει?
Bikerboy
QUOTE(koutsou10 @ Sep 12 2009, 21:21 ) *
εννοειται πως βοηθανε στην μεση οι πατοι αλλα σε καμια περιπτωση στα καλαμια,δεν εχουν καμια σχεση...
παντως καλο θα ηταν να βαλεις πατους αν εχεις οποιοδηποτε αλλο προβλημα... smiley.gif

Ααα οκ καταλαβα!! smiley.gif ειναι και ακριβοι ρε γαμωτο!!!ξερει κανεις κανα μαγαζι καλο?εμενα μου εχουν πει ενα μαγαζι στη γλυφαδα αλλα δν ξερω τωρα... :/
traveller
QUOTE(R0cketMan @ Sep 13 2009, 10:35 ) *
ρε παιδια ... κανεις δεν ξερει?


20 με 25 δολάρια μέσω USPS (κάτι σαν τα δικά μας τα ΕΛΤΑ) και δωρεάν όταν έχει προσφορές, που έχει αρκετά συχνά.

Aυτή τη στιγμή τα 100$ αντιστοιχούν σε 68,6 ευρώ. Παρακάτω αποκλείεται να πάει. Εάν θέλει κανείς να κάνει κάποια αγορά, αυτές είναι μέρες είναι ότι καλύτερο.
IiICrazYIiI
Γεια σε ολους!Ειμαι νεος εδω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το site...Θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω τα Nike Hypermax...Καταρχιν θα κοιταξω στα Mall αλλα αμα δεν τα εχει?Η δεν τα εχει στο νουμερο μου?Ξερεται που μπορω να τα βρω στην αθηνα?
Johnnyf95
QUOTE(TRAVELLER @ Sep 13 2009, 16:22 ) *
20 με 25 δολάρια μέσω USPS (κάτι σαν τα δικά μας τα ΕΛΤΑ) και δωρεάν όταν έχει προσφορές, που έχει αρκετά συχνά.


Kαι ειναι και για εμας τους ευρωπαιους;;;γιατι νομιζω οτι η προσφορα που υπαρχει τωρα ειναι μονο για αμερικα....
traveller
QUOTE(Johnnyf95 @ Sep 13 2009, 21:21 ) *
Kαι ειναι και για εμας τους ευρωπαιους;;;γιατι νομιζω οτι η προσφορα που υπαρχει τωρα ειναι μονο για αμερικα....


η προσφορά που ισχύει τώρα είναι μόνο για την Αμερική. Σε μας δε θα κοιτάξεις εάν λέει "free shipping" αλλά εάν λέει "20% off" ή κάτι άλλο 15% ή 10% στις προσφορές. Πρώτη σελίδα θα το έχει όπως τώρα.

Ε με αυτό το % off , που έχει να κάνει με την έκπτωση στο εμπόρευμα , ουσιαστικά αντιστοιχεί σε δωρεάν μεταφορικά. Είναι περίπου η ίδια σε αξία.
carmelo#15
re paidia ti gnwmh exete gia ta papoutsia tou kevin garnett ??????????????????????????????einai kala ,sta8era ?????????????????????? w00t.gif cool.gif
OnyX
QUOTE(carmelo#15 @ Sep 15 2009, 22:44 ) *
re paidia ti gnwmh exete gia ta papoutsia tou kevin garnett ??????????????????????????????einai kala ,sta8era ?????????????????????? w00t.gif cool.gif
Τα αγόρασε πριν μια εβδομάδα ο αδερφός μου.Εϊναι πολύ σταθερά και το αυτοκόλλητο απο πάνω βοηθάει πολύ στο δέσιμο του ποδιού.θα αγόραζα και εγω τα ίδια (πριν τα Hyperize) αλλά δεν είχε στο νούμερό μου. Αν μένεις Αθήνα τρέχα στην αντιπροσωπεία στη Ν.Σμύρνη καθώς τα έχουν σε προσφορά με 58ευρώ (για αυτό και δεν είχε στο νούμερό μου) ενω σε όλα τα γύρω μαγαζιά τα έχουν γύρω στα 125.
leonkalf
Αdidas είναι αυτά του Garnett?

Τι νούμερα δεν είχε στην προσφορά?
OnyX
QUOTE(leonkalf @ Sep 16 2009, 12:27 ) *
Αdidas είναι αυτά του Garnett?

Τι νούμερα δεν είχε στην προσφορά?

Ναι Adidas είναι.

Δεν είχε απο νούμερο 46 και κάτω.Ξεκινούσαν απο 46.5 και ανέβαινε.Αναφέρομαι όμως στο μάυρο χρώμα (του Tim Duncan δλδ) καθώς εγω σε σε μαύρο θα τα αγόραζα.





Στο πράσινο-άσπρο δεν ξέρω τι νούμερα τους έχουν μείνει καθώς ο αδερφός μου (που τα πήρε σε πράσινο/άσπρο) έτσι και αλλιώς φοράει 47.5 και εγω δεν ενδιαφέρθηκα καν να ρωτήσω τι νούμερα έχουν σε αυτό το χρώμα.
IiICrazYIiI
Ομορφα ειναι αλλα σε σχεση με τα hyperize δεν εχουν καμια τυχη blech.gif ,κατα την δικη μου αποψη φυσικα.Τα ειχα δει πρωτα στην Αθηνα στο 5 uni. toyrnament τις adidas και του nba...Εκει με ειχαν εντυπωσιασει αλλα κατελιξα στα hyperize banana.gif ....!
carmelo#15
ta exw hdh agorasei 116 apo ta intersport prin ligo kairo apla h8ela na bebaio8w an einai kala bball.gif
almirosbc
για πειτε ρε παιδια γνωμες για τα hyperdunk λεω να παω να τα παρω στη μεση της χρονιας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.