Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Ginobili
QUOTE(GalisMvp @ Sep 1 2012, 15:52 ) *
απο eastbay παρτα καλυτερα φιλε μου.

εχω ακουσει οτι αυτος που εχει το site που λες ειναι απατεωνας.

φιλικα

Αν και προσωπικά δεν την ψάχνω ιδιαίτερα να αγοράζω από Έλληνες,από το συγκεκριμένο κατάστημα έχω ψωνίσει 3 φορές συνολικά και είμουν πάντα πολύ ευχαριστημένος.100% αυθεντικά,και σε πολύ καλές τιμές μάλιστα(καμία σχέση με intersport).Μάλιστα τους είχα ρωτήσει κάποτε για ένα συγκεκριμένο ρετρό παπούτσι σε συγκεκριμένο χρώμα που έψαχνα,και όταν το έφεραν μετά από κάτι μήνες μου έστειλαν κατευθείαν email για ενημέρωση.
Ravenscroft
υπάρχει κάποιο υλικό που μπορώ να βάλω κάτω από το παπούτσι για να μη γλιστράω; έχω τα λεμπρον 8 μισό χρόνο τώρα και σε όποιο γήπεδο και αν πάω, όσο καθαρό και να είναι το παπούτσι, πάλι γλιστράω...
Hayate
QUOTE(Ravenscroft @ Sep 4 2012, 21:14 ) *
υπάρχει κάποιο υλικό που μπορώ να βάλω κάτω από το παπούτσι για να μη γλιστράω; έχω τα λεμπρον 8 μισό χρόνο τώρα και σε όποιο γήπεδο και αν πάω, όσο καθαρό και να είναι το παπούτσι, πάλι γλιστράω...


http://www.eastbay.com/product/model:17145...etballequipment

Δεν το στέλνουν Ελλάδα αλλά βρες κάτι παρόμοιο...

Η αλλιώς coca-cola...
N.O.P. #7
εγώ εδώ και 1 περίπου χρόνο έχω τα adidas adizero του derrick rose.
Είναι πανάλαφρα (τουλάχιστον σε σχέση με τα προηγούμενα που είχα) και 'δένουν' και στον αστράγαλο ώστε να είναι πιο δύσκολο να πάθεις διάστρεμμα.
Τώρα κυκλοφορεί και νέο μοντέλο.
http://www.adidas.com/com/basketball/
αυτά τα κόκκινα με μαύρα είναι το ακριβώς επόμενο μοντέλο από τα δικά μου.
Τώρα για τα δικά μου είμαι σίγουρος πως θα σε βολέψουν, απλά θέλουν προσοχή γιατί φθείρονται με τον χρόνο!
alexma
Τα Nike πιστευω οτι ειναι μια πολυ πολυ καλη επιλογη!
Αν θες κατι σοβαρο πρεπει να πας Nike αλλα αν υπαρχει θεμα με τα χρηματα τοτε μπορεις
παρεις αλλα! αυτο εδω πιστευω οτι ειναι το καλητερο που υπαρχει!!!

GMF80
QUOTE (GMF80 @ Jun 23 2012, 21:51 ) *
Oτι και να πω για αυτο το μοντελο είναι λίγο. Εχω λιώσει στο μπάσκετ από τότε ήρθαν και είναι ακόμα όπως ακριβώς τα έβγαλα από το κουτί.... Aξίζουν πολύ παραπάνω από τα 70 που έδωσα...



3 μηνες μετά και ακόμα αντέχουν. 5 φορές τη βδομάδα επι 2-3 ώρες κάθε φορά. Τα καλύτερα παπούτσια για outdoor που έχω φορέσει με διαφορά....
GalisMvp
Hyperdunk 2011 νουμερο 45,5 Καινουρια Αυθεντικα σε Λευκο χρωμα πωλουνται 50 ευρω
amyntas1
QUOTE(Ravenscroft @ Sep 4 2012, 21:14 ) *
υπάρχει κάποιο υλικό που μπορώ να βάλω κάτω από το παπούτσι για να μη γλιστράω; έχω τα λεμπρον 8 μισό χρόνο τώρα και σε όποιο γήπεδο και αν πάω, όσο καθαρό και να είναι το παπούτσι, πάλι γλιστράω...



Mission Court GRip
saboter6
QUOTE (amyntas1 @ Oct 16 2012, 21:08 ) *

poulaw papoutsia adizero rose 2 3 fores foremena,timi sizitisimi(47 noumero)
kseplenhs
το υπερτουμπανιαστό λεμπρόν που έχει βγει ποτές,επαραγγέλθη και είναι ον δε γούει
http://www.eastbay.com/product/model:17680...EYWORD%20SEARCH

Βασικά μηπως έχει να προτείνει κανείς σαιτ ανάλογο του eastbay με την ίδια ή και καλύτερη ποικιλία που να τα φέρνει το ίδιο ευκολα ελλάδα?Το λέω μπας και βρω νουμερα που στο eastbay εχουν εξαντληθεί
επαθα λαστιχο
QUOTE(saboter6 @ Oct 17 2012, 13:21 ) *
poulaw papoutsia adizero rose 2 3 fores foremena,timi sizitisimi(47 noumero)

μυριζουν?
lleonidas
Καλησπέρα και από εδώ!
Αν μου έλεγαν πριν από καμια δεκαριά χρόνια ότι θα έμπαινα σε forum να ρωτήσω γνώμες για παπούτσια μπάσκετ ,θα έβαζα τα γέλια...κάποτε είχα 5-6 ζευγάρια αλλά τα δεδομένα αλλάζουν και γι'αυτό ζητάω τη γνώμη σας!
H χρήση θα είναι σε ανοιχτά γήπεδα και σπανιότερα σε παρκέ κλειστού.Σκέφτομαι να πάρω κάποιο από από τα Nike Hyper(Hyperdunk,Ηyperfuse ή Ηyperenforcer).Το μόνο που με χαλάει είναι ότι θα ήθελα να μπορώ να τα φοράω και εκτός(στο γυμναστήριο ή σε βόλτα) αλλά κανένα από αυτά δε φοριέται γιατί είναι χοντροκομμένα,οπότε ίσως να δω και καποιο kobe ή χαμηλό lebron.Λεφτά όχι πάνω από 120...
Επίσης πέρα από το κατάστημα που διάβασα εδώ(europesports.eu)και το eastbay,θα ήθελα αν κάποιος ξέρει να μου προτείνει κάποιο αξιόπιστο κατάστημα στην Αττική,κατά προτίμηση προς Κορυδαλλό-Πειραιά-Αιγάλεω.Προτιμώ να ψωνίσω από Ελλάδα αλλά εννοείται ότι δε με χαλάει καθόλου να ψωνίσω από inetrnet,αν αξίζει τον κόπο.
Ravenscroft
Παίδες ψάχνω τα Jordan III....μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα που μπορώ να τα αγοράσω; τα θέλω σε νούμερο 39 :/
stev basket
QUOTE(lleonidas @ Oct 19 2012, 16:13 ) *
Καλησπέρα και από εδώ!
Αν μου έλεγαν πριν από καμια δεκαριά χρόνια ότι θα έμπαινα σε forum να ρωτήσω γνώμες για παπούτσια μπάσκετ ,θα έβαζα τα γέλια...κάποτε είχα 5-6 ζευγάρια αλλά τα δεδομένα αλλάζουν και γι'αυτό ζητάω τη γνώμη σας!
H χρήση θα είναι σε ανοιχτά γήπεδα και σπανιότερα σε παρκέ κλειστού.Σκέφτομαι να πάρω κάποιο από από τα Nike Hyper(Hyperdunk,Ηyperfuse ή Ηyperenforcer).Το μόνο που με χαλάει είναι ότι θα ήθελα να μπορώ να τα φοράω και εκτός(στο γυμναστήριο ή σε βόλτα) αλλά κανένα από αυτά δε φοριέται γιατί είναι χοντροκομμένα,οπότε ίσως να δω και καποιο kobe ή χαμηλό lebron.Λεφτά όχι πάνω από 120...
Επίσης πέρα από το κατάστημα που διάβασα εδώ(europesports.eu)και το eastbay,θα ήθελα αν κάποιος ξέρει να μου προτείνει κάποιο αξιόπιστο κατάστημα στην Αττική,κατά προτίμηση προς Κορυδαλλό-Πειραιά-Αιγάλεω.Προτιμώ να ψωνίσω από Ελλάδα αλλά εννοείται ότι δε με χαλάει καθόλου να ψωνίσω από inetrnet,αν αξίζει τον κόπο.


Zakcret , Κορυδαλλό στην Αθηνάς κάτω από πλ.Ελευθερίας & Εθνικής Αντιστάσεως 43, Περιστέρι

Playmaker, απέναντι και λίγο πιο χαμηλά από το 1ο Zakcret.

Κοίτα και σε Adidas, φοριούνται ...
stev basket
QUOTE(Ravenscroft @ Sep 4 2012, 19:14 ) *
υπάρχει κάποιο υλικό που μπορώ να βάλω κάτω από το παπούτσι για να μη γλιστράω; έχω τα λεμπρον 8 μισό χρόνο τώρα και σε όποιο γήπεδο και αν πάω, όσο καθαρό και να είναι το παπούτσι, πάλι γλιστράω...


Lack, ναι αυτή για τα μαλιά!!!
lleonidas
QUOTE (stev basket @ Oct 30 2012, 15:06 ) *
Zakcret , Κορυδαλλό στην Αθηνάς κάτω από πλ.Ελευθερίας & Εθνικής Αντιστάσεως 43, Περιστέρι

Playmaker, απέναντι και λίγο πιο χαμηλά από το 1ο Zakcret.

Κοίτα και σε Adidas, φοριούνται ...

Stev σε ευχαριστώ...τα μαγαζιά αυτά ήταν ούτως ή άλλως τα δύο που κοίταζα εξαρχής και από εκεί τελικά επέλεξα να πάρω και τα παπούτσια.Και ο Νικήτας στο playmaker και τα παιδιά στο zackret ήταν πολύ εξυπηρετικοί.Τελικά πήρα τα hyperdunk 2012 από zackret γιατί ο Νικήτας δεν είχε στο νούμερό μου.Πήγα και σε άλλα μαγαζιά(εκτός Κορυδαλλού) να ρωτήσω αλλά τα footlocker,nikestore δεν έριχναν καθόλου την τιμή και το intersport έκανε μόνο 10% οπότε προτίμησα να τα πάρω από εκεί που ήταν διατεθειμένοι να μου κάνουν καλύτερη τιμή.Παπούτσι από τον τόπο σου κυριολεκτικά...smile.gif
saboter6
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Oct 19 2012, 00:41 ) *
μυριζουν?

oute kan re...foremena 2-3 fores einai
jovan
QUOTE(kseplenhs @ Oct 18 2012, 13:05 ) *
το υπερτουμπανιαστό λεμπρόν που έχει βγει ποτές,επαραγγέλθη και είναι ον δε γούει
http://www.eastbay.com/product/model:17680...EYWORD%20SEARCH

Βασικά μηπως έχει να προτείνει κανείς σαιτ ανάλογο του eastbay με την ίδια ή και καλύτερη ποικιλία που να τα φέρνει το ίδιο ευκολα ελλάδα?Το λέω μπας και βρω νουμερα που στο eastbay εχουν εξαντληθεί

Εντυπώσεις από τα λέμπρον???
stev basket
QUOTE(kseplenhs @ Oct 18 2012, 12:05 ) *
το υπερτουμπανιαστό λεμπρόν που έχει βγει ποτές,επαραγγέλθη και είναι ον δε γούει
http://www.eastbay.com/product/model:17680...EYWORD%20SEARCH

Βασικά μηπως έχει να προτείνει κανείς σαιτ ανάλογο του eastbay με την ίδια ή και καλύτερη ποικιλία που να τα φέρνει το ίδιο ευκολα ελλάδα?Το λέω μπας και βρω νουμερα που στο eastbay εχουν εξαντληθεί



www.footlocker.com
geo82
Tι γνώμη έχετε για τα adipower Howard 3; Τα είδα στο διαδίκτυο και μου άρεσαν αρκετά. Είχα παλιότερα adidas και είχα μείνει ικανοποιημένος, οπότε τα σκέφτομαι σοβαρά.

Click to view attachment
jovan
@geo82
Πολύ ωράια φαίνονται!!
Γενικά τα adipower howard είναι πολυ καλά αμα παίζεις 4-5 και έισαι μεγάλο κόρμι!
Δοκίμασε τα αν μπορείς και κάνε μερίκα απότομα σταματήματα και αλματάκια να δεις πως τα νιώθεις.
geo82
Στην Adidas Καλλιθέας δεν τα είχαν φέρει την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα και ρώτησα. Επίσης κοιτάζοντας στο διαδίκτυο είδα και αυτά. Μου θυμίζουν πολύ τα equipment elevation (τα πρώτα του Kobe) πού είχα στο Λύκειο και ήταν φοβερά.

GMF80
Τσιμπησα αυτό το μοντελο για ανοιχτά γήπεδα.... Τώρα με τις βροχές που παίζουμε μια φορά τη βδομάδα και αν έξω πιστεύω θα βγάλει μέχρι το καλοκαίρι...

http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Produc...SB10054%29.html

Για όποιον ψάχνει φτηνό παπούτσι με καλή σόλα (καουτσουκ) πιστεύω είναι καλή επιλογή.
I love this game
Έχει ψωνίσει κανείς πρόσφατα απο eastbay γιατί κάπου διάβασα ότι δύσκολα γλιτώνεις το τελωνείο πλέον. Για την ακρίβεια λέγανε πως η συνολική παραγγελία (μαζί με τα μεταφορικά) δεν πρέπει να ξεπερνάει τα 105$ και αυτό εμπειρικά χωρίς να είναι σίγουροι.....
Gravedigger
QUOTE (I love this game @ Dec 18 2012, 15:07 ) *
Έχει ψωνίσει κανείς πρόσφατα απο eastbay γιατί κάπου διάβασα ότι δύσκολα γλιτώνεις το τελωνείο πλέον. Για την ακρίβεια λέγανε πως η συνολική παραγγελία (μαζί με τα μεταφορικά) δεν πρέπει να ξεπερνάει τα 105$ και αυτό εμπειρικά χωρίς να είναι σίγουροι.....

Μακριά.170 ευρώ τελωνείο πλήρωσα.Βέβαια ήταν μεγάλη η παραγγελία αλλά τελευταία,ειδικά από Αμερική, κόβουν κώλους.
amyntas1
QUOTE(Gravedigger @ Dec 21 2012, 00:40 ) *
Μακριά.170 ευρώ τελωνείο πλήρωσα.Βέβαια ήταν μεγάλη η παραγγελία αλλά τελευταία,ειδικά από Αμερική, κόβουν κώλους.



Γιατι ποσό μιλάμε και γιατί εμπόρευμα ;
Το eastbay είναι κατάστημα και βάζει στο κουτί την απόδειξη με την παραγματική αξία των αντικειμένων χωρίς επίσης την ένδειξη δώρο. Για παραγγελίες από την αμερικη στις παρατηρησεις γραψτε τους να μην βαζουν απόδειξεις/τιμολόγια ,να δηλώνουν χαμηλότερη αξία των προιόντων και να βάζουν την ένδειξη δώρο .
Gravedigger
QUOTE (amyntas1 @ Dec 22 2012, 15:19 ) *
Γιατι ποσό μιλάμε και γιατί εμπόρευμα ;
Το eastbay είναι κατάστημα και βάζει στο κουτί την απόδειξη με την παραγματική αξία των αντικειμένων χωρίς επίσης την ένδειξη δώρο. Για παραγγελίες από την αμερικη στις παρατηρησεις γραψτε τους να μην βαζουν απόδειξεις/τιμολόγια ,να δηλώνουν χαμηλότερη αξία των προιόντων και να βάζουν την ένδειξη δώρο .

Αυτό δεν το δέχονται πάντα όμως. Αυτές οι μέθοδοι ευδοκιμούν κυρίως στην Ελλάδα!

Το ποσό μαζί με μεταφορικά ήταν 370 $ περίπου από ότι θυμάμαι.
GMF80
QUOTE (GMF80 @ Dec 17 2012, 12:09 ) *
Τσιμπησα αυτό το μοντελο για ανοιχτά γήπεδα.... Τώρα με τις βροχές που παίζουμε μια φορά τη βδομάδα και αν έξω πιστεύω θα βγάλει μέχρι το καλοκαίρι...

http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Produc...SB10054%29.html

Για όποιον ψάχνει φτηνό παπούτσι με καλή σόλα (καουτσουκ) πιστεύω είναι καλή επιλογή.



Τα παρέλαβα πριν μέρες. Επαιξα σε ανοιχτό και είναι μια χαρά, αλλά έκανα το λάθος να τα βάλω και στο κλειστό... Δεν κάνει.... Ετσιι αλλίως για έξω τα πήρα βέβαια... Απλά μετά από 2 ώρες στο ανοιχτό πήγα και για προπόνηση και βαριόμουν να αλλάξω παπούτσια... tongue.gif
amyntas1
QUOTE(Gravedigger @ Dec 22 2012, 16:02 ) *
Αυτό δεν το δέχονται πάντα όμως. Αυτές οι μέθοδοι ευδοκιμούν κυρίως στην Ελλάδα!

Το ποσό μαζί με μεταφορικά ήταν 370 $ περίπου από ότι θυμάμαι.

Τι εμπόρευμα ; Μόνο παπούτσια ; Μόνο ρούχα;
Όπως εχω αναφέρει σε προηγούμενα ποστ , στο παρελθόν μου είχαν πιάσει στο τελωνείο παραγγελία απο eastbay αθλητικο ρουχισμό .
Το τελευταίο δέμα με 2 ζευγάρια παπούτσια συνολικής αξίας 164 ευρώ πέρασε χωρίς τέλη πριν από κανα δίμηνο περίπου. Παραγγελία από εμπορο στο ebay !!!

Gravedigger
QUOTE (amyntas1 @ Dec 29 2012, 20:01 ) *
Τι εμπόρευμα ; Μόνο παπούτσια ; Μόνο ρούχα;
Όπως εχω αναφέρει σε προηγούμενα ποστ , στο παρελθόν μου είχαν πιάσει στο τελωνείο παραγγελία απο eastbay αθλητικο ρουχισμό .
Το τελευταίο δέμα με 2 ζευγάρια παπούτσια συνολικής αξίας 164 ευρώ πέρασε χωρίς τέλη πριν από κανα δίμηνο περίπου. Παραγγελία από εμπορο στο ebay !!!

Από ebay γενικά περνάνε πιο εύκολα. Το δέμα ήταν 4 ζευγάρια παπούτσια ουσιαστικά,τα ρούχα δεν ήταν ούτε 40$.
bdavis
Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν είναι αξιόπιστο να αγοράσεις παπούτσια για μπάσκετ από το ebay??
Gravedigger
QUOTE (bdavis @ Dec 30 2012, 14:23 ) *
Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν είναι αξιόπιστο να αγοράσεις παπούτσια για μπάσκετ από το ebay??

Εξαρτάται από τον πωλητή. Αν το ψάξεις λίγο θα δεις ποιοι είναι αξιόπιστοι και ποιοι όχι. Έχει power sellers κτλ.Προτίμησε αυτούς που έχουν πολλές πωλήσεις με πολλά θετικά σχόλια.
louis
Τα Air Jordan 1 σύντομα θα γίνουν δικά μου (όνειρο ζωής tongue.gif)...έχει παίξει κανείς με αυτά; Απ' ότι διαβάζω είναι αρκετά playable αν τους αλλάξεις τους πάτους. Απλά ήθελα να δω αν κάποιος από εδώ μέσα έχει εμπειρία από πρώτο χέρι!
boumtze-boumtze
Τελευταια εχω παθει ερωτα για αυτα....
http://www.ebay.com/itm/NIKE-AIR-MAX-HYPER...=item3ccbac37be
Ξερει κανεις αν μπορω να τα βρω Ελλαδα,γιατι οσο κι'αν εψαξα,μονο σε μαυρα τα βρηκα,η σε ενα φαλαζιο-μωβ....
Με ενδιαφερει μονο το συγκεκριμενο μοντελο,Amare.....
boumtze-boumtze
QUOTE (boumtze-boumtze @ Jan 9 2013, 10:32 ) *
Τελευταια εχω παθει ερωτα για αυτα....
http://www.ebay.com/itm/NIKE-AIR-MAX-HYPER...=item3ccbac37be
Ξερει κανεις αν μπορω να τα βρω Ελλαδα,γιατι οσο κι'αν εψαξα,μονο σε μαυρα τα βρηκα,η σε ενα φαλαζιο-μωβ....
Με ενδιαφερει μονο το συγκεκριμενο μοντελο,Amare.....
Κανεις?Θεμιστοκλεους τι γινεται?Εχω χρονια να κατεβω...Υπαρχει ποικιλια?
knightofcor
QUOTE (GMF80 @ Dec 24 2012, 08:56 ) *
Τα παρέλαβα πριν μέρες. Επαιξα σε ανοιχτό και είναι μια χαρά, αλλά έκανα το λάθος να τα βάλω και στο κλειστό... Δεν κάνει.... Ετσιι αλλίως για έξω τα πήρα βέβαια... Απλά μετά από 2 ώρες στο ανοιχτό πήγα και για προπόνηση και βαριόμουν να αλλάξω παπούτσια... tongue.gif


θα πρότεινα αυτά
GMF80
QUOTE (knightofcor @ Jan 14 2013, 14:03 ) *
θα πρότεινα αυτά



Εχεις δικιο, δυστυχώς το μοντέλο που πηρα τελικα δεν βγηκε καλο. Φθείρεται ευκολα και έχει πολυ σκληρούς πάτους, νομιζα οτι θα μαλακώσουν αλλά κάτι τέτοιο δεν έγινε....
Tapanic
Μακραν καλυτερο παπουτσι ειναι ολοι η σειρα απο kobe!Its all about the shoe babeeee 77.gif
knightofcor
QUOTE (Tapanic @ Jan 15 2013, 22:20 ) *
Μακραν καλυτερο παπουτσι ειναι ολοι η σειρα απο kobe!Its all about the shoe babeeee 77.gif
ανάλογα την θέση που παίζεις
Tapanic
εγω παιζω 2-3 φιλε κ ειναι απιστευτα!Ομως τωρα δεν παιζω λογω πανελληνιων κ στεναχωριεμαι παρα πολυ που ειναι στο ραφι blove.gif
GreekSneakCollector
καλησπέρα παίδες!δημιούργησα ένα blog σχετικά με μπασκετικά παππούτσια!στο εξωτερικό υπάρχουν ανάλογεσ προσπάθειες και θα χαρώ να πολύ αν του ρίχνατε μια ματία.
Αναφέρομαι σε όλα τα τελευταία μοντέλα που βγαίνουν ή θα βγουν καθώ θα υπάρχουν και ορισμένα θέματα που πιστεύω θα βοηθήσουν πολλούς στο να επιλέξουν το κατάλληλο παπούτσι!

www.greeksneakcollector.blogspot.com

keep hooping!
knightofcor
QUOTE (Tapanic @ Jan 16 2013, 20:07 ) *
εγω παιζω 2-3 φιλε κ ειναι απιστευτα!Ομως τωρα δεν παιζω λογω πανελληνιων κ στεναχωριεμαι παρα πολυ που ειναι στο ραφι blove.gif
smile.gif για 1-2-3 είναι super
GMF80
NIKE ZOOM KOBE VII (7) SYSTEM ή NIKE LUNAR HYPERDUNK 2012 ή ADIDAS ADIZERO CRAZY LIGHT 2

Κυρίως για ανοιχτό γήπεδο τα θέλω

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el


http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Produc...8G48806%29.html
jovan
QUOTE(GMF80 @ Feb 7 2013, 12:35 ) *
NIKE ZOOM KOBE VII (7) SYSTEM ή NIKE LUNAR HYPERDUNK 2012 ή ADIDAS ADIZERO CRAZY LIGHT 2

Κυρίως για ανοιχτό γήπεδο τα θέλω

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el


http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Produc...8G48806%29.html


Και τα 3 είναι πολύ καλά παπούτσια αλλά επειδή τα θες για ανοίχτο τα adidas εχούν μαλακό rubber αρα μάλλον θα πας στα άλλα 2.Τα hyperdunk έιχαν κ έκδοση xdr(extra durable rubber) ειδικά για εξωτερικούς χώρους αμα το βρείς τσιμπησέ τα άφοβα!!

GMF80
QUOTE (jovan @ Feb 8 2013, 13:19 ) *
Και τα 3 είναι πολύ καλά παπούτσια αλλά επειδή τα θες για ανοίχτο τα adidas εχούν μαλακό rubber αρα μάλλον θα πας στα άλλα 2.Τα hyperdunk έιχαν κ έκδοση xdr(extra durable rubber) ειδικά για εξωτερικούς χώρους αμα το βρείς τσιμπησέ τα άφοβα!!


Τhanks! Για τα adidas ψηνόμουν πιο πολύ αλλά αν είναι μαλακά όπως λες θα τα αποφύγω.... Δεν λεει να δώσεις ενα κατοστάρικο και να πάει για πέταμα το παπουτσι σε κάνα δίμηνο... Από Απρίλη θα τα χρειαστώ οπότε θα ψάξω το κατάλληλο. Μεχρι τότε με βγάζουν αυτά που έχω αλλά μετα θα πέσει τρελό λίωσιμο στα ανοιχτά μέχρι τον Οκτώβρη... tongue.gif
jovan
QUOTE(GMF80 @ Feb 8 2013, 14:18 ) *
Τhanks! Για τα adidas ψηνόμουν πιο πολύ αλλά αν είναι μαλακά όπως λες θα τα αποφύγω.... Δεν λεει να δώσεις ενα κατοστάρικο και να πάει για πέταμα το παπουτσι σε κάνα δίμηνο... Από Απρίλη θα τα χρειαστώ οπότε θα ψάξω το κατάλληλο. Μεχρι τότε με βγάζουν αυτά που έχω αλλά μετα θα πέσει τρελό λίωσιμο στα ανοιχτά μέχρι τον Οκτώβρη... tongue.gif

Μέχρι απρίλη θα έχουν βγει και καινούργια μόντελα αρα ή θα χτυπήσεις ένα από τα καινούργια ή θα πάρεις ένα από αυτά που ανέφερες σε καλή τιμή!
Όποιο και να πάρεις είναι καλές επιλογές και θα τα ευχαριστηθείς! bball.gif
GMF80
http://www.zakcret.gr/shop/product_info.php?products_id=9589

Tελικά χτύπησα αυτό το μοντέλο, τα παρέλαβα σήμερα. Ειναι αποκλειστικά outdoor παπούτσι, μπορεί εμφανισιακά να μην λεει πολλά αλλά έχει απίστευτη σόλα και δένει σαν γάντι στο πόδι... Μόνο το Nike Zoom Aspiration μου είχε προσφέρει τέτοια αίσθηση.... Το οποιο Αspiration ειναι σκυλί απίστευτο, ακόμα τα βάζω που και που (τα πήρα περσι Ιούνιο) και έχω πάιξει ατελείωτες ώρες σε ανοιχτά με αυτά....
GMF80
Δυστυχώς το μοντέλο που αναφέρω στο προηγούμενο ποστ δεν υπήρχε στο νούμερο μου κσι το πήρα μισό νούμερο κάτω. Ηλπιζα οτι θα ανοιξει αν το φοράω αλλά ένα μηνα μετα εξαξακολουθεί να με χτυπάει στο μικρό δάχτυλο. Ξέρει κανεις αν υπάρχει τρόπος να τα ανοίξω, δεν νομίζω ο τσαγκάρης να μπορεί να κάνει κάτι; tongue.gif
jovan
QUOTE(GMF80 @ Mar 15 2013, 13:42 ) *
Δυστυχώς το μοντέλο που αναφέρω στο προηγούμενο ποστ δεν υπήρχε στο νούμερο μου κσι το πήρα μισό νούμερο κάτω. Ηλπιζα οτι θα ανοιξει αν το φοράω αλλά ένα μηνα μετα εξαξακολουθεί να με χτυπάει στο μικρό δάχτυλο. Ξέρει κανεις αν υπάρχει τρόπος να τα ανοίξω, δεν νομίζω ο τσαγκάρης να μπορεί να κάνει κάτι; tongue.gif

Εγώ όταν με χτύπαγαν τα ίδια παπούτσια για να μην δημιουργούνται πλήγες στα δάχτυλα έβαζα λεύκοπλαστ για δοκίμασε μπορεί να βοηθήσει. rolleyes.gif
GMF80
QUOTE (jovan @ Mar 15 2013, 16:14 ) *
Εγώ όταν με χτύπαγαν τα ίδια παπούτσια για να μην δημιουργούνται πλήγες στα δάχτυλα έβαζα λεύκοπλαστ για δοκίμασε μπορεί να βοηθήσει. rolleyes.gif



Και εγώ αυτό σκέφτηκα....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.