Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Alexmei
QUOTE (mvg31 @ Oct 13 2009, 16:25 ) *
Λοιπον αν εισαι γκαρντ -εγω ειμαι- πολυ καλο παπουτσι ειναι το Jordan Elements . καλη προστασια απο κραδασμους, traction και ειναι αρκετα ελαφρυ. Τα αγορασα πριν καμμια βδομαδα και στην προπονηση μου φαινονται πολυ καλα , απο τα καλυτερα παπουτσια που εχω φορεσει, ελαφιρα και συγχρονως σταθερα imho .Εγω τα αγορασα αποτα footlocker sto mall για 130 ευρω αν και τα εχω δει και στα 120 στα ιντερσπορτ



Eυχαριστώ πολύ man, δεν έχει αεροσόλα έτσι; 3αρι-4αρι(κατασυνθήκη το 4αρι) παίζω
almirosbc
εμενα μου αρεσουν πολυ τα Nike ειναι τρομερα

τωρα θελω να παρω τα hyperdunk......
mvg31
Δεν εχει, το συστημα προστασιας ειναι αυτο το διαφανεσ που βλεπεις που πιανει ολο το πελμα..Χμ αναλογως το υψος σου δες αν σου κανει κλπ
Α και δεν ειμαι μαν, ειμαι κοπελα :Ρ smiley.gif
traveller
QUOTE(nikopoli @ Oct 12 2009, 13:03 ) *
πολλα δεν ειναι 170$ για παπουτσια.
και τελος παντων δεν σε κανουν καλο παιχτη τα παπουτσια για να δωσεις 170$


Με τη σημερινή ισοτιμία του δολαρίου κοστίζει 114 ευρώ. Αν βάλεις ότι το Elements κοστίζει παραπάνω και δεν είναι Αir Jordan αλλά sub category όπως π.χ τα fusion ή τα team , τότε μάλλον δεν είναι πολλά.To συγκεκριμένο (Αir Jordan XI) στις προηγούμενες εκδόσεις , OG ή Retro , κοστίζει πανάκριβο. Για αυτό λέω ότι τα 170 δεν είναι πολλά. Επίσης είναι μακράν το πιο εμπορικό Jordan Όπως το βλέπει βέβαια ο καθένας np.
Σαφώς και δε σε κάνει το παπούτσι παίχτη. Δε νομίζω ότι υποστήριξε κανείς κάτι τέτοιο.

(άσχετο με σένα , απλώς για να μην ανοίγω νέο τόπικ)


Δεν έχει αερόσολα τύπου air max 360 αλλά και αυτή να είχε δε σπανε τόσο εύκολα οι αερόσολες. Με αυτή τη λογική το καινούριο LeBron VII, δε θα πρέπει να το αγοράσει κανείς.



QUOTE(mvg31 @ Oct 12 2009, 20:43 ) *
Και τι παιρνεις σοξ smiley.gif ? Γιατι και το ζουμ ειναι ουσιαστικα αεροσολα με καποιες μικρεσ διαφορες
Παντως ειναι πιο ασφαλη απο το lunar foam που καταστρεφεται σε πολυ λιγο χρονικο διαστημα με καθημερινη χρηση. Και μη ξεχνατε οτι ειναι Τζορνταν . ισως η πιο ποιοτικη μαρκα για παπουτσια μπασκετ


Όχι "ίσως" . By far τα ποιοτικότερα . Χθες μου ήρθε το LeBron Soldier III. Διάβασα πολύ καλά reviews και το πήρα. Το έβαλα δίπλα στο ΑJ XIII (retro 2003) . Καμια σύγκριση. Το J είναι αλλού σε ποιότητα. Το βλέπεις , το πιάνεις, το αισθάνεσαι. Όταν θα έρθουν και τα Kobe IV θα βάλω φωτο.
Alexmei
QUOTE (mvg31 @ Oct 13 2009, 18:36 ) *
Δεν εχει, το συστημα προστασιας ειναι αυτο το διαφανεσ που βλεπεις που πιανει ολο το πελμα..Χμ αναλογως το υψος σου δες αν σου κανει κλπ
Α και δεν ειμαι μαν, ειμαι κοπελα :Ρ smiley.gif



ουπς 40.gif 65.gif tongue.gif

Ευχαριστώ, lady, είναι στην λίστα μου smile.gif
mvg31
QUOTE(TRAVELLER @ Oct 14 2009, 15:30 ) *
Όχι "ίσως" . By far τα ποιοτικότερα . Χθες μου ήρθε το LeBron Soldier III. Διάβασα πολύ καλά reviews και το πήρα. Το έβαλα δίπλα στο ΑJ XIII (retro 2003) . Καμια σύγκριση. Το J είναι αλλού σε ποιότητα. Το βλέπεις , το πιάνεις, το αισθάνεσαι. Όταν θα έρθουν και τα Kobe IV θα βάλω φωτο.


Συμφωνω απλως εβαλα το ισως γιατι ποτε δνε μου αρεσει να ειμαι απολυτη :Ρ ..
Οσον αφορα τα Soldier III , ηθελα και γω νατα παρω για την νεα χρονια αλλα μολις ειδα το sole τους αμεσως απαλαξα γνωμη , μου φανηκε πολυ φτηνη και φανταστηκα οτι θα χαλουσε τρομερα ευκολα .
traveller
Ήρθαν και τα καινούρια λάστιχα blove.gif






Τώρα βέβαια είναι λίγο κάπως αυτό που θα πω αλλά τα Soldier III μου έχουν αφήσει καλύτερες εντυπώσεις. Τε σπα θα δείξει. Είναι νωρίς ακόμα
almirosbc
εχω ψαξει παντου στο βολο και δεν βρισκω τα hyperdunk αμα παω στην nike του βολου και τα ζητησω να τα παραγγειλουν τι λετε γινετε αυτο??

τοτε αμα ειναι να αρχισω να ψαχνω στη λαρισα και πουθενα αλλου
Johnnyf95
http://www.eastbay.com/product/model:13361...asketballShoesP

το eastbay εφερε τα lebron vii....ισως τις επομενες ωρες θα τα παραγγειλω
almirosbc
QUOTE(Johnnyf95 @ Oct 24 2009, 13:04 ) *
http://www.eastbay.com/product/model:13361...asketballShoesP

το eastbay εφερε τα lebron vii....ισως τις επομενες ωρες θα τα παραγγειλω


οοοοοοο


καλα ειναι αλλα οχι σαν τη σειρα με τα hyper...... 69.gif icon_drunk.gif bball.gif rolleyes.gif blove.gif smiley.gif
almirosbc
QUOTE(almirosbc @ Oct 22 2009, 17:36 ) *
εχω ψαξει παντου στο βολο και δεν βρισκω τα hyperdunk αμα παω στην nike του βολου και τα ζητησω να τα παραγγειλουν τι λετε γινετε αυτο??

τοτε αμα ειναι να αρχισω να ψαχνω στη λαρισα και πουθενα αλλου



καμια απαντηση κανεις?????
mvg31
Κοιτα μπορεις αντα παραγγειλεις αν τα εχει καποιο αλλο καταστημα nike. Ειχε τυχει στον ξαδερφο μου αυτο με κατι ποδοσφαιρικα παπουτσια, το συγκεκριμενο μοντελο δνε το ειχαν στο νουμερο του και το εφεραν απο αλλο καταστημα. Ισως μπορεις να κανεις και εσυ κατι αντιστοιχο δεδομενου του οτι στο καταστημα της nike στο mall υπαρχουν τα χρυσα hyperdunk smiley.gif
Johnnyf95
το καλοκαιρι που τα εψαχνα στα νικε μου ειπαν οτι δν υπαρχουν πια γιατι ηρθαν τα hyperize....και ετσι τα πηρα απο το ιντερνετ με 85 $
mvg31
Κι ομως φιλε στο καταστημα της nike στο the mall υπαρχει το χρυσο colorway των hyperdunk wink.gifwink.gif
almirosbc
στο βολο θα παω να ψαξω και βλεπουμε αλλα δυσκολα να τα παραγγειλω γιατι δεν εχω πιστωτικες και τετοια....
αυτο με την προπληρωμνη σκεφτικα αλλα δεν μου φαινετε καλο....
καμια αλλη ιδεα ?? μου αρεσουν πολυ τα hyperdunk..
mvg31
Δεν θελει πιστωτικη -αν ειναι δυνατον να θελει εφοσον θα τα παραλαβεις απο το καταστημα - απλως δινεις το τηλεφωνο σου και σε παιρνουν να πας να τα παραλαβεις μολις ελθουν.Κατα 99% ισχυει αυτο που σου λεω, τ0ο εκανε ο ξαδερφος μου πριν κανα διμηνο , πηγαινε ρωτα δεν εχεις να χασεις τπτ smiley.gif
almirosbc
με την πιστωτικη ελεγα για το ιντερνετ....

ναι θα παω να ρωτησω .......
15#kostas
ειμαι αναμεσα στα Hyperdunk και στα NIKE ZOOM BB IΙ..ποιο απο τα 2 να παρω? smiley.gif
Johnnyf95
ποια η γνωμη σας για τα εξης:



ts bounce commander 3




commander lt
almirosbc
ωραιο παπουτσακι δικο σου??
nikopoli
ποσο κανουν??
Johnnyf95
λοιπον σκευτομαι να αγορασω ενα απο τα 2....110 και 100 $ οι τιμες τους αντιστοιχα...
taxidiaris
μόλις έπεσε παραγγελία από eastbay.

πόσο καιρό λέτε να κάνουν για να έρθουν??


QUOTE(Johnnyf95 @ Oct 31 2009, 13:59 ) *
ποια η γνωμη σας για τα εξης:



ts bounce commander 3




commander lt


τα δεύτερα μου φαίνονται πιο σταθερά.

QUOTE(15#kostas @ Oct 31 2009, 03:48 ) *
ειμαι αναμεσα στα Hyperdunk και στα NIKE ZOOM BB IΙ..ποιο απο τα 2 να παρω? smiley.gif


ψηφίζω τα ζοομ.. αν και πιο χαμηλά είναι πανάλαφρο παπούτσι και πολύ καλό.
almirosbc
γιατι τα hyperdunk δεν ειναι ελαφρα??

και εχει και τρομερο δεσιμο στον αστραγαλο.....


συν οτι τα φορουσε και οι μιση Α1 στο πρωταθλημα..


εγω ψηφιζω hyper!!!!
taxidiaris
QUOTE(almirosbc @ Nov 9 2009, 17:06 ) *
γιατι τα hyperdunk δεν ειναι ελαφρα??

και εχει και τρομερο δεσιμο στον αστραγαλο.....


συν οτι τα φορουσε και οι μιση Α1 στο πρωταθλημα..


εγω ψηφιζω hyper!!!!


προσωπική γνώμη ζήτησες! έχω δει πάρα πολλά παπούτσια κ έχω δοκιμάσει αλλά λίγα είναι αυτά που κάθοταν καλά στο πόδι μου. κρίνε και εσύ με βάση τι ταιριάζει στα δικά σου πόδια και άσε τις εμφανίσεις να παίξουν το δεύτερο κριτήριο.
almirosbc
παιδια πηγα βολο αλλα τιποτα απο παπουτσια hyperdunk τωρα λεω να τα παρω απο το eastbay αλλα δεν μπορω να καταλαβω τους μεθοδους πληρωμης μπορει καποιος να βοηθησει???


AirNick7
αυτα πως σας φαινονται?
SeCra
Του bryant δεν είναι; Πολύ ωραία
AirNick7
QUOTE(SeCra @ Nov 10 2009, 20:30 ) *
Του bryant δεν είναι; Πολύ ωραία

ναι!!!!!!! και εμενα μου αρεσουν παντως παρα πολυ...απλως θελω και την γνωμη σας rolleyes.gif
taxidiaris
QUOTE(almirosbc @ Nov 10 2009, 19:34 ) *
παιδια πηγα βολο αλλα τιποτα απο παπουτσια hyperdunk τωρα λεω να τα παρω απο το eastbay αλλα δεν μπορω να καταλαβω τους μεθοδους πληρωμης μπορει καποιος να βοηθησει???


είτε θα χρησιμοποιησεις κάποια πιστωτική κάρτα, είτε θα πληρώσεις μέσω paypal. εγώ έκανα μια αγορά μέσω paypal και περιμένω να μ έρθει. αν δεν θες να βάλεις την πιστωτική πήγαινε και κάνε μια χρεωστική κάρτα για αγορές μέσω ίντερνετ ώστε να σ τραβάνε ότι έχεις μόνο σε αυτήν. Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις αγορά με προπληρωμένη κάρτα από το συγκεκριμένο κατάαστημα. ασ βοηθήσει κάποιος που γνωρίζει

ξέρετε στη Νέα Σμύρνη αν παίζει ένα κατάστημα με ποικιλία στα μπασκετικά ρούχα ?
15#kostas
QUOTE(taxidiaris @ Nov 11 2009, 01:59 ) *
ξέρετε στη Νέα Σμύρνη αν παίζει ένα κατάστημα με ποικιλία στα μπασκετικά ρούχα ?


ναι το hall of fame ειναι..
almirosbc
QUOTE(taxidiaris @ Nov 11 2009, 02:59 ) *
είτε θα χρησιμοποιησεις κάποια πιστωτική κάρτα, είτε θα πληρώσεις μέσω paypal. εγώ έκανα μια αγορά μέσω paypal και περιμένω να μ έρθει. αν δεν θες να βάλεις την πιστωτική πήγαινε και κάνε μια χρεωστική κάρτα για αγορές μέσω ίντερνετ ώστε να σ τραβάνε ότι έχεις μόνο σε αυτήν. Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις αγορά με προπληρωμένη κάρτα από το συγκεκριμένο κατάαστημα. ασ βοηθήσει κάποιος που γνωρίζει

ξέρετε στη Νέα Σμύρνη αν παίζει ένα κατάστημα με ποικιλία στα μπασκετικά ρούχα ?



μπορεις να με βοηθησεις λιγο με το paypal και εγω ετσι λεω να κανω αλλα δεν γνωριζω για το paypal
αν μπορεις στειλε πμ

ευχαριστω
AirNick7
να ρωτησω κατι και μου απαντατε αν ξερετε rolleyes.gif το jordan σαν ποιοτητα παπουτσιου ειναι καλυτερα απο τα nike η ισχυει το αντιθετο πραγματικα το εχω απορια... bball.gif γιατι οσα παιδια εχω ρωτησει ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη...παντως εγω παντα πιστεθα πως τα nike ειναι καπως καλυτερα..
almirosbc
παιδια αφου δεν βρισκω κατι στο βολο λεω να παω λαρισα εχει κανενας να μου ποτεινει κανενα μαγαζι με αθλητικα αλλα να εχει ποικιλια απο μπασκετικα η ξερετε αν πουλανε τα hyperdunk???
Alexmei
hyperdunk είναι καλύτερα από τα zoom. Τα zoom πρέπει να είναι από τις χειρότερες σειρές που έχει βγάλει η nike. Ένα google το internet για reviews περί των zoom θα καταλάβετε.
a.n.r00u *n-e*


δεν είναι φοβερά!! smile.gif
rocker
Γειά από μένα. 2 χρόνια τώρα φοράω ZOOM BB Ι , ΙΙ , ΙΙΙ (τα αγόρασα πρόσφατα). Είναι τα καλύτερα παπούτσια που φόρεσα ποτέ. Γιατί λέτε οτι είναι τα χειρότερα??
Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ hypermax η jordan.
Ήθελα να ρωτήσω γνώμη για τα νέα lebron vii αν τα εχει φορέσει κανείς, δεδομένο οτι είμαι γκαρντ ενδείκνειται ή είναι βαρια ή οτιδήποτε άλλο.
Και τέλος μια γνώμη για τα hyperize? με ενδιαφέρει προτίστως να το αισθάνομαι καλά στο πόδι και οτι δένει καλα στον αστράγαλο. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
traveller
QUOTE(AirNick7 @ Nov 13 2009, 20:14 ) *
να ρωτησω κατι και μου απαντατε αν ξερετε rolleyes.gif το jordan σαν ποιοτητα παπουτσιου ειναι καλυτερα απο τα nike η ισχυει το αντιθετο πραγματικα το εχω απορια... bball.gif γιατι οσα παιδια εχω ρωτησει ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη...παντως εγω παντα πιστεθα πως τα nike ειναι καπως καλυτερα..


εάν μιλάμε μόνο για τον παράγοντα ποιότητα , ναι είναι πολύ καλύτερα. Τώρα, γενικότερα σαν παπούτσι πώς κάθεται στον καθένα, είναι άλλη κουβέντα. Αλλά σαν ποιότητα τα J's δεν παλεύονται.

Μιλάω πάντα για τα "αριθμημένα" J's. (1-23) Για τα υπόλοιπα (π.χ team, fusion, flight κ.τ.λ) δεν έχω γνώμη.
taxidiaris
Λοιπόν παίδες μόλις παρέλαβα τα καινούρια λεμπρον.. Είναι απίστευτα παπούτσια. Ελαφριά και δένουν πάνω στο πόδι τέλεια. Σας βάζω και μερικές είκόνες. Μεθάυριο θα εγκαινιαστούν στο γήπεδο!

http://img9.imageshack.us/g/img0049jc.jpg/
traveller
ωραία είναι, με γειά! λέω να τα πάρω κι εγώ στο μπλέ αλλά μάγκεψε το eastbay και έβαλε τα μεταφορικά 40 $. πρέπει να κοιτάξω αλλού
Johnnyf95
η ισοτιμια ευρω/δολαριου εχει φτασει στο 1/1,50$.....Ισως ειναι η καλυτερη στιγμη για αγορες απο αμερικη.....εγω θα παραγγειλω τις επομενες μερες τα ts commander lt....Τρεξε κοσμε,τρεξε

Υ.Γ.:Ποσο καιρο κανει να τα στειλει το eastbay;;;;
sn3
QUOTE(almirosbc @ Nov 15 2009, 18:22 ) *
παιδια αφου δεν βρισκω κατι στο βολο λεω να παω λαρισα εχει κανενας να μου ποτεινει κανενα μαγαζι με αθλητικα αλλα να εχει ποικιλια απο μπασκετικα η ξερετε αν πουλανε τα hyperdunk???

λοιπον υπαρχει το supersport,εχει παρα πολλα αλλα σε καποια μοντελα ψηλες τιμες,τα hyperdunk τα εχει στο intersport σε ασπρο με κιτρινο καπως ετσι..παντως εδω λαρισα θα βρεις νομιζω

Παιδια θελω να ρωτησω αν στο east bay γινεται να αγορασω μεσω prepaid card..οποιος γνωριζει να μου πει
Johnnyf95
QUOTE(taxidiaris @ Nov 24 2009, 12:36 ) *
Λοιπόν παίδες μόλις παρέλαβα τα καινούρια λεμπρον.. Είναι απίστευτα παπούτσια. Ελαφριά και δένουν πάνω στο πόδι τέλεια. Σας βάζω και μερικές είκόνες. Μεθάυριο θα εγκαινιαστούν στο γήπεδο!

http://img9.imageshack.us/g/img0049jc.jpg/



Ποσο καιρο εκαναν να σου ερθουν;;;
almirosbc
QUOTE(sn3 @ Dec 1 2009, 13:35 ) *
λοιπον υπαρχει το supersport,εχει παρα πολλα αλλα σε καποια μοντελα ψηλες τιμες,τα hyperdunk τα εχει στο intersport σε ασπρο με κιτρινο καπως ετσι..παντως εδω λαρισα θα βρεις νομιζω

Παιδια θελω να ρωτησω αν στο east bay γινεται να αγορασω μεσω prepaid card..οποιος γνωριζει να μου πει



φιλε μπορεις να μου δωσεις μια διευθηνση για τα ιντερ αν και νομιζω αυτη που εχω ειναι σωστη

ειναι στανταρ οτι τα εχει??
sn3
QUOTE(almirosbc @ Dec 1 2009, 20:43 ) *
φιλε μπορεις να μου δωσεις μια διευθηνση για τα ιντερ αν και νομιζω αυτη που εχω ειναι σωστη

ειναι στανταρ οτι τα εχει??

στην παναγουλη ειναι.τα ειδα προχ8ες και τα ειχε σ αυτο εδω το χρωμα http://sneakernews.com/wp-content/uploads/...33373-172-1.jpg τωρα δεν ξερω αν θα εχει το νουμερο σου κλπ παντως σαν μοντελο τα εχει.ελπιζω να σε βοηθησα
smile87
kalispera sas,

thelw na kanw merikes erotisoules gia agores mesw net kai sigkekrimena gia eastbay gt einai h 1h fora pou tha kanw.

bball.gif poso kairo kanoun na erthoun?
bball.gif poio noumero na valw? foraw 41 sta papoutsia mou grafei us 8 kai uk 7 poio apo ta 2 isxuei?
bball.gif an ektos apo papoutsia agorasw kai kati allo ta metaforika tha ta xrewthw mia fora e? (xazi erothsh mallon...)

twra erwtish sxetika me ta papoutsia...

ti mou protinete na parw? twra exw ta hyperdunk kai emeina euxaristimenh polu. file esi pou peires tou lebron einai elafria? ksereis an einai to idio elafria me ta hyperdunk? rwtaw gt vlepw arketh ependish (den einai kako auto) kai genika exw paratirisei oti osa exoun ekswterikh aerosola einai sxetika varia opws gia paradeigma ta hypermax
eimai genika anamesa sta hyperdunk(an kai den thelw na parw pali ta idia) ,hyperize kai tou lebron (pou omws den ta exw dei apo konta alla fainonte teleia!)

ps:sorry gia tous latinikous xaraktires alla exei faei kolima to pc mou... smiley.gif
traveller
QUOTE(TRAVELLER @ Nov 29 2009, 22:00 ) *
ωραία είναι, με γειά! λέω να τα πάρω κι εγώ στο μπλέ αλλά μάγκεψε το eastbay και έβαλε τα μεταφορικά 40 $. πρέπει να κοιτάξω αλλού


up

τελικά τα παρήγγειλα μόλις τώρα, 131,8 ευρώ με τα μεταφορικά.

http://www.youtube.com/watch?v=7sF7J6MfPdc

παραείναι αρρώστια το παπουτσάκι για να το αφήσω να περάσει έτσι. αν θυμάμαι καλά ζυγίζει 16,4oz δηλαδή βαρύτερο από τα hypermax/hypersize και soldier iii αλλά και από τα kobe iv . ελαφρύτερο όμως από τα J's ΧΧΙΙΙ αλλά και ΧΙΙΙ φοράω τώρα.
για να δούμε...πρώτη φορά παίρνω παπούτσι με "χύμα" την αερόσολα. ελπίζω σε κανένα 2μηνο - 3μηνο να μην έχουμε τίποτα παρατράγουδα.

για όποιον το ψήνει για το κοκκινο/μαύρο ας κοιτάξει κι αυτόν εδώ

http://www.rmkstore.com/web/product/1628/3...hite-black-red/

είναι από hongkong , πολύ αξιόπιστος, 5-6 εργάσιμες μέρες η παραγγελία και με tracking number μέσω EMS και τα μαρκάρει σα δώρο , οπότε γλιτώνεις σίγουρα το τελωνείο.


@johnnyf95 : υπολόγισε 10 εργάσιμες max
smile87
QUOTE(TRAVELLER @ Dec 2 2009, 03:09 ) *
up
παραείναι αρρώστια το παπουτσάκι για να το αφήσω να περάσει έτσι. αν θυμάμαι καλά ζυγίζει 16,4oz δηλαδή βαρύτερο από τα hypermax/hypersize και soldier iii αλλά και από τα kobe iv . ελαφρύτερο όμως από τα J's ΧΧΙΙΙ αλλά και ΧΙΙΙ φοράω τώρα.
για να δούμε...πρώτη φορά παίρνω παπούτσι με "χύμα" την αερόσολα. ελπίζω σε κανένα 2μηνο - 3μηνο να μην έχουμε τίποτα παρατράγουδα.


βαρυτερο και απο τα hypermax?????? μας σκοτωσες τωρα! και το λατρεψα αυτο το παπουτσι sad.gif

εκτος απο τα μεταφορικα θα πληρωσω και κατι αλλο δλδ? (σορρυ ειμαι ασχετη το ξερω...) icon_tomato.gif

γνωριζει κανεις τιποτα για τα Nike Zoom Skyposite? αν και μου φαινοντε χαμηλα... (τουλαχιστον ετσι το γραφει στο eastbay)

traveller thx για τις πληροφοριες smiley.gif
traveller
QUOTE(smile87 @ Dec 2 2009, 01:33 ) *
βαρυτερο και απο τα hypermax?????? μας σκοτωσες τωρα! και το λατρεψα αυτο το παπουτσι sad.gif

εκτος απο τα μεταφορικα θα πληρωσω και κατι αλλο δλδ? (σορρυ ειμαι ασχετη το ξερω...) icon_tomato.gif

γνωριζει κανεις τιποτα για τα Nike Zoom Skyposite? αν και μου φαινοντε χαμηλα... (τουλαχιστον ετσι το γραφει στο eastbay)

traveller thx για τις πληροφοριες smiley.gif


hypermax έγραψα????? kill.gif kill.gif λάθος!!! hyperdunk ήθελα να γράψω. από τα hyperdunk είναι λίιιιιιιιιιιιιιγο βαρύτερα.


τι να το κάνεις το skyposite???? hammer.gif hammer.gif laugh.gif, αυτό δε βλέπεται!!! είναι παναθλιο σε εμφάνιση!!! είναι δυνατό να πάρει κανείς αυτό το παπούτσι???? 68.gif 68.gif 68.gif



QUOTE(smile87 @ Dec 1 2009, 23:05 ) *
kalispera sas,

thelw na kanw merikes erotisoules gia agores mesw net kai sigkekrimena gia eastbay gt einai h 1h fora pou tha kanw.



(1) poso kairo kanoun na erthoun?



(2)poio noumero na valw? foraw 41 sta papoutsia mou grafei us 8 kai uk 7 poio apo ta 2 isxuei?



(3)an ektos apo papoutsia agorasw kai kati allo ta metaforika tha ta xrewthw mia fora e? (xazi erothsh mallon...)



(4)twra erwtish sxetika me ta papoutsia...

ti mou protinete na parw? twra exw ta hyperdunk kai emeina euxaristimenh polu. file esi pou peires tou lebron einai elafria? ksereis an einai to idio elafria me ta hyperdunk? rwtaw gt vlepw arketh ependish (den einai kako auto) kai genika exw paratirisei oti osa exoun ekswterikh aerosola einai sxetika varia opws gia paradeigma ta hypermax
eimai genika anamesa sta hyperdunk(an kai den thelw na parw pali ta idia) ,hyperize kai tou lebron (pou omws den ta exw dei apo konta alla fainonte teleia!)







(1)καλές είναι οι ερωτησούλες αλλά γυρίζουμε και καμια σελίδα πίσω να δούμε μπας και έχουν ήδη απαντηθεί αυτά που ρωτάμε εεε!!! smiley.gif

γύρω στο 10ήμερο

(2)και τα δύο ισχύουν, το ίδιο νούμερο είναι. απλώς στην ετικέτα γράφει us/eu/uk/jp . αλλιώς μετράμε εμείς αλλιώς οι άγγλοι , αλλιώς τα τζαπόνια με τ' αμερικανά. στο ίδιο νούμερο αναφέρεται πάντως. π.χ τα δικά μου λένε 10,5 us/44,5 eu/9,5uk. εσύ θα κοιτας το eu (europe). αυτό είναι που μας ενδιαφέρει.

(3)ε οχι ακριβώς χαζή, στο περίπου tongue.gif tongue.gif για μ*****κες τους έχεις??? laugh.gif

κοίτα τι κάνει το eastbay : μέχρι 100$ εμπόρευμα χρεώνει μεταφορικά 25$ . μέχρι 200$ χρεώνει μεταφορικά 40$. (τόσο με χρέωσε εμένα μόλις τώρα για παπούτσια 160$) και ανάλογα με το κόστος του εμπορεύματος ανεβαίνουν και τα μεταφορικά. πάντως , καλό θα είναι να μην περάσεις σε αξία εμπορεύματος τα 150 ευρώ γιατί μπορεί να σου έρθει καμια λυπητερή από το τελωνείο.


(4)πολύ σωστή παρατήρηση! (σε αντίθεση με την προηγούμενη ερώτηση tongue.gif ) τα hypermax είναι βαρύτερα από τα hyperdunk/hypersize. φαίνεται και στο μάτι άλλωστε. αφού είσαι οκ με τα hyperdunk μείνε σε αυτά. είναι μια χαρά παπούτσι και είναι και ελαφρύτερο από τα νέα Lebron. Λίγο αλλά είναι. η διαφορά είναι της πλάκας εάν πάρουμε σα μέτρο σύγκρισης ότι ένα κουτάκι σόδα ζυγίζει 13oz.

πάντως η ερώτηση "τι μου προτείνεται να πάρω" είναι λίγο κάπως. ο καθένας θα σου πει , και με το δίκιο του, τι θεωρεί αυτός καλό με βάση τη δική του εμπειρία ή αυτά που έχει ακούσει . αυτό δε σημαίνει ότι ντε και καλά θα είναι εντάξει και για σένα. ρώτα καλύτερα...τα πόδια σου. smile.gif πάντως τα hyperdunk είναι πολύ καλά και έχουν βγει και σε κάτι χρώματα καινούρια . τα Lebron vii είναι πανέμορφα παναθεμάτα, προσωπικά εγώ γι' αυτό τα πήρα icon_drunk.gif icon_drunk.gif
smile87
QUOTE(TRAVELLER @ Dec 2 2009, 03:45 ) *
hypermax έγραψα????? kill.gif kill.gif λάθος!!! hyperdunk ήθελα να γράψω. από τα hyperdunk είναι λίιιιιιιιιιιιιιγο βαρύτερα.


τι να το κάνεις το skyposite???? hammer.gif hammer.gif laugh.gif, αυτό δε βλέπεται!!! είναι παναθλιο σε εμφάνιση!!! είναι δυνατό να πάρει κανείς αυτό το παπούτσι???? 68.gif 68.gif 68.gif


χεχεχε καλα μη βαρας....απλα μου φανηκε περιεργο παπουτσι...

αρα τα hypermax ειναι ποιο βαρια...αυτος εισαι!με εφτιαξες τωρα 41.gif
και το site που εδωσες εχει μεγαλη ποικιλια!!! η τιμη που γραφει ειναι η τελικη η οχι?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.