Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
X-NEC
QUOTE(spl @ Mar 8 2010, 13:31 ) *
pareigeila stis 18/2/2010 ta kobe v apo eastbay.apo tin paraskeui 5/3/2010 grafei oti hrthe greece.to dema erxetai me usps. esena me ti hrthe me aplo elta oi taximetafores elta porta-porta? sto eferan spiti h phges to phres?

euxaristo


Φιλε θα σου έρθει ειδοποίηση στο σπίτι να πας να παραλάβεις το δέμα από το ταχυδρομείο. smile.gif
Margia
QUOTE(aik @ Mar 8 2010, 12:12 ) *
καλημερα μιλα και με το house of the hoops μηπως σε διευκολυνουν με την ανταλλαγη


γειά σου, μπορείς να επιστρέψεις το παπούτσι σε εμάς (house of hoops) και να επιλέξεις όποιο άλλο θέλεις δίνοντας 100€
λιγότερα. Επικοινώνησε μαζί μας.
traveller
QUOTE(spl @ Mar 8 2010, 12:31 ) *
pareigeila stis 18/2/2010 ta kobe v apo eastbay.apo tin paraskeui 5/3/2010 grafei oti hrthe greece.to dema erxetai me usps. esena me ti hrthe me aplo elta oi taximetafores elta porta-porta? sto eferan spiti h phges to phres?

euxaristo


με USPS έρχονται και σε μένα. Μου αφήνουν ειδοποίηση και πηγαίνω και τα παίρνω από τα τοπικά ΕΛΤΑ. Για πήγαινε μια βόλτα να δεις τι παίζει, δεν είναι καθόλου απίθανο να τους έχει παραπέσει πουθενά ή να το έχουν ξεχάσει. Μου έχει τύχει κι εμένα.

sory δεν είδα ότι είχε ποστάρει το ίδιο ο X-NEC πιο πάνω
spl
QUOTE(TRAVELLER @ Mar 9 2010, 00:49 ) *
με USPS έρχονται και σε μένα. Μου αφήνουν ειδοποίηση και πηγαίνω και τα παίρνω από τα τοπικά ΕΛΤΑ. Για πήγαινε μια βόλτα να δεις τι παίζει, δεν είναι καθόλου απίθανο να τους έχει παραπέσει πουθενά ή να το έχουν ξεχάσει. Μου έχει τύχει κι εμένα.

sory δεν είδα ότι είχε ποστάρει το ίδιο ο X-NEC πιο πάνω



ta dika sou ta jordan hrthan?vale kamia photo kai entyposeis giati psinomai na ta paro
traveller
QUOTE(spl @ Mar 9 2010, 08:29 ) *
ta dika sou ta jordan hrthan?vale kamia photo kai entyposeis giati psinomai na ta paro


την Παρασκευή θα έρθουν γιατί έχει γίνει ένα μπέρδεμα με το νούμερο. Θα βάλω και φωτο
spl
shmera hrthan ta kobe v apo eastbay kalo fainete.poli elafri.tha deixei sto ghpedo.prospatho na valo eikones alla mou leei den epileksate arxeio gia anevasma?
traveller
QUOTE(spl @ Mar 10 2010, 16:46 ) *
shmera hrthan ta kobe v apo eastbay kalo fainete.poli elafri.tha deixei sto ghpedo.prospatho na valo eikones alla mou leei den epileksate arxeio gia anevasma?


να δένεις καλά τα πόδια σου. Το Kobe V παίζει και να είναι το πιο ελαφρύ παπούτσι ever που βγήκε για μπάσκετ. Είναι πιο ελαφρά ακόμα και από κάτι Mizuno που έχω για τρέξιμο. Με το ζόρι πρέπει να ζυγίζει 11 oz!!! ohmy.gif ohmy.gif

με γεια
Tapanic
QUOTE(spl @ Mar 10 2010, 18:46 ) *
shmera hrthan ta kobe v apo eastbay kalo fainete.poli elafri.tha deixei sto ghpedo.prospatho na valo eikones alla mou leei den epileksate arxeio gia anevasma?


Aντε spl Μεγια!!! smiley.gif
traveller
QUOTE(spl @ Mar 9 2010, 08:29 ) *
ta dika sou ta jordan hrthan?vale kamia photo kai entyposeis giati psinomai na ta paro



oi φωτο που σου έταξα. άργησα λίγο γιατί βαριόμουνα να κάτσω να ασχοληθώ




















ελπίζω να μην είναι ενοχλητικό το μέγεθος για τους υπόλοιπους αλλά δεν μπορώ να πετύχω μικρότερο με τίποτα. Επιλέγω από τον image hoster το "image Code for Forums & Message Boards" και μου βγάζει αυτό το μέγεθος. επιλογή για thumbnails δεν έχει
aik
kaloforeta! katapliktika einai! ta kobe v einai ontos poly elafria, ta ferame tora sto houseofhoops k einai mia xara, den xero an ta foreso gia basket, alla gia volta einai mia xara,

simiono gia tous endiaferomenous irthane jordan 6 rings, lebron aspro mayro, kai jordan 2010!!!! ( to teleytaio se 3-4 meroules!!)


QUOTE(traveller @ Mar 17 2010, 00:59 ) *
oi φωτο που σου έταξα. άργησα λίγο γιατί βαριόμουνα να κάτσω να ασχοληθώ





ελπίζω να μην είναι ενοχλητικό το μέγεθος για τους υπόλοιπους αλλά δεν μπορώ να πετύχω μικρότερο με τίποτα. Επιλέγω από τον image hoster το "image Code for Forums & Message Boards" και μου βγάζει αυτό το μέγεθος. επιλογή για thumbnails δεν έχει
spl
QUOTE(traveller @ Mar 17 2010, 00:59 ) *
oi φωτο που σου έταξα. άργησα λίγο γιατί βαριόμουνα να κάτσω να ασχοληθώ




















ελπίζω να μην είναι ενοχλητικό το μέγεθος για τους υπόλοιπους αλλά δεν μπορώ να πετύχω μικρότερο με τίποτα. Επιλέγω από τον image hoster το "image Code for Forums & Message Boards" και μου βγάζει αυτό το μέγεθος. επιλογή για thumbnails δεν έχει


me gia dhladh na ta paro kai ego?poses meres ekanan?
aik
QUOTE(spl @ Mar 17 2010, 14:44 ) *
me gia dhladh na ta paro kai ego?poses meres ekanan?


nomizo sto travveler argisane giati den eixame paralavei alla tora yparxoyne, eite meso site eite meso tilefonoy kai me antikatavoli an thes apo houseofhoops.gr
traveller
@spl πάρτα, δε θα το μετανιώσεις
spl
QUOTE(traveller @ Mar 17 2010, 15:55 ) *
@spl πάρτα, δε θα το μετανιώσεις



esi ta phres gia bolta h gia basket. ta foreses sto ghpedo pos pane? emena ta kobe v mou aresan ta panta elafri exei isoropia.
traveller
Ποια βόλτα??? για να παίζω τα πήρα. Στο παρκέ είναι σούπερ αλλά λίγο σκληρά στο πλαστικό. Αυτό δεν έχει να κάνει με τα παπούτσια αλλά με το είδος του τεραίν
batistapao13
παιδια καταρχας καλησπερα...
λοιπον αυτην την χρονια ειχα καποια Nike airmax 360 και κατι and1 μπλε με ασπρο και μαυρο...λοιπον επειδη στην ουσια σε λιγο τελειωνουν τα τουρνουα ειπα να παρα κανα φθηνο παπουτσακι γιατι τα αλλα διαλυθηκαν...αλλωστε δεν αξιζει να δωσω 150 και για 2μηνες..οποτε βρηκα τα nike air max spot up..εχει καποιος καποια γνωμη??τα εχει κανεις για να μου πει αν αξοιζουν?
ευχαριστω http://www.zakcret.gr/shop/product_info.php?products_id=237
Hayate
QUOTE(batistapao13 @ Apr 5 2010, 16:52 ) *
παιδια καταρχας καλησπερα...
λοιπον αυτην την χρονια ειχα καποια Nike airmax 360 και κατι and1 μπλε με ασπρο και μαυρο...λοιπον επειδη στην ουσια σε λιγο τελειωνουν τα τουρνουα ειπα να παρα κανα φθηνο παπουτσακι γιατι τα αλλα διαλυθηκαν...αλλωστε δεν αξιζει να δωσω 150 και για 2μηνες..οποτε βρηκα τα nike air max spot up..εχει καποιος καποια γνωμη??τα εχει κανεις για να μου πει αν αξοιζουν?
ευχαριστω http://www.zakcret.gr/shop/product_info.php?products_id=237


Με αυτά έβγαλα την μισή χρονιά μέχρι να πάρω τα hyperize. Καλά παπούτσια, κρατάνε γερά το πόδι και ελαφριά.. Δεν είχα κανένα πρόβλημα.

PS : Εγώ τα πήρα 60€ τον Σεπτέμβριο. Το λέω γιατί στο link βλέπω και τα έχει 75€.
sn3
QUOTE(batistapao13 @ Apr 5 2010, 16:52 ) *
παιδια καταρχας καλησπερα...
λοιπον αυτην την χρονια ειχα καποια Nike airmax 360 και κατι and1 μπλε με ασπρο και μαυρο...λοιπον επειδη στην ουσια σε λιγο τελειωνουν τα τουρνουα ειπα να παρα κανα φθηνο παπουτσακι γιατι τα αλλα διαλυθηκαν...αλλωστε δεν αξιζει να δωσω 150 και για 2μηνες..οποτε βρηκα τα nike air max spot up..εχει καποιος καποια γνωμη??τα εχει κανεις για να μου πει αν αξοιζουν?
ευχαριστω http://www.zakcret.gr/shop/product_info.php?products_id=237

κ εγω τα ειχα απο σεπτεμβριο κ αντεξαν μεχρι τα χριστουγεννα.καλο παπουτσι κ σχετικα ελαφρυ για τα λεφτα του.αλλα εμενα στον πρωτο μηνα μ σκιστηκε το μπροστινο μερος του δεξιου παπουτσιου.ισως λογω του σχηματος του ποδιου μου αλλα γενικα στην πορεια σκιστηκαν κ μερη της αεροσολας.οσο αντεξε παντως ηταν καλο.ισως μονο το δικο μου να ηταν ελλατωμματικο
Johnnyf95
λοιπον αυριο θα βρεθω αθηνα με το σχολειο και λεω να τσιμπισω παπουτσια......σαν μη-αθηναιος που ειμαι θα ηθελα τα φωτα σας σε ποια μαγαζια στο μοναστηρακι να ψαξω να βρω μπασκετικα.....δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμιση,μονο να βρω κατι κατω απο 100-90 ευρω....
Tapanic
QUOTE(Johnnyf95 @ Apr 27 2010, 15:52 ) *
λοιπον αυριο θα βρεθω αθηνα με το σχολειο και λεω να τσιμπισω παπουτσια......σαν μη-αθηναιος που ειμαι θα ηθελα τα φωτα σας σε ποια μαγαζια στο μοναστηρακι να ψαξω να βρω μπασκετικα.....δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμιση,μονο να βρω κατι κατω απο 100-90 ευρω....


εγω χθες γυρισα απο την αθηνα στο μοναστηρακι...ειδα μερικα μαγαζια στην Ερμου οπως της ΝΙΚΕ για παραδειγμα 100 και κατω μπασκετικα γιατι ηθελα να παρω και εγω...!Εγω λεω παραγγειλε απο το bay και ασε τα μοναστηρακια γιατι οταν θα ερχεσαι απο το σπιτι το ποιο σιγουρο ειναι να χασεις λεφτα χωρις να παρεις παπουτσια. smiley.gif
Johnnyf95
τελικα πηρα τα ts supernatural του garnet με 85 ευρω smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Tapanic
Καλοφορεμενα... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
spike85
Βρηκα ενα site παιδια το www.jordandunkshoes.com ,τουλαχιστον εγω πρωτη φορα το βλεπω,το οποιο εχει ολα τα παπουτσια 50 με 55 δολαρια και εχει αρκετα μεγαλη γκαμα παπουτσιων.Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο ή ειναι φωλα και θα κλαιμε τα λεφτα μας γιατι αυτο το 50-55 δολαρια σχεδον σε ολα τα παπουτσια δε μου καθεται και πολυ καλα!
traveller
QUOTE(spike85 @ May 1 2010, 13:02 ) *
Βρηκα ενα site παιδια το www.jordandunkshoes.com ,τουλαχιστον εγω πρωτη φορα το βλεπω,το οποιο εχει ολα τα παπουτσια 50 με 55 δολαρια και εχει αρκετα μεγαλη γκαμα παπουτσιων.Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο ή ειναι φωλα και θα κλαιμε τα λεφτα μας γιατι αυτο το 50-55 δολαρια σχεδον σε ολα τα παπουτσια δε μου καθεται και πολυ καλα!


μείνε μακριά, είναι όλα μαϊμούδες. Στο λέω στα σίγουρα.

Γύρνα στις πίσω σελίδες, έχουμε γράψει πολλά λινκ από αξιόπιστα μαγαζιά με πολύ καλές τιμές.
spike85
QUOTE(traveller @ May 1 2010, 23:58 ) *
μείνε μακριά, είναι όλα μαϊμούδες. Στο λέω στα σίγουρα.

Γύρνα στις πίσω σελίδες, έχουμε γράψει πολλά λινκ από αξιόπιστα μαγαζιά με πολύ καλές τιμές.



Το φανταστηκα οτι κατι τετοιο παιζει αλλα ηθελα να το επιβεβαιωσω και απο καποιον αλλο εδω μεσα,αυτο το 50-55 δολαρια κανει μπαμ!
Οπως και να εχει παντως σ'ευχαριστω!
D.Rose#1CB
paidia mporeite na mou peite pou mporo na vro megali gama apo papoutsia melo???? kai na iparxei kai tilefono oste na ta parageillo....ta xreiazomai para poli
nowitzki 1993
sta intersport
kseplenhs
http://www.eastbay.com/product/model:14175...NUMBER%20SEARCH


ήρθαν... icon_joy.gif

βέβαια αυτή τη φορά έκαναν πάνω απο 20 μέρες (γύρω στις 5 μαη έκανα την παραγγελία).πρώτη φορά παραγγέλνω απο eastbay και κάνει τόσο πολύ καιρό.συνήθως μέχρι 2 εβδομάδες κάνει(ημερολογιακά) και μια φορά μου ήρθαν σε 4-5 μέρες...

traveller
με γειες και εντυπώσεις το συντομοτερο
Giorgos_13
Μαγκες ξερει κανεις ποια παπουτσια ειναι αυτα που φοραει ο Jasikevicius?



Uploaded with ImageShack.us
traveller










Nike Air Jordan 2010 (model "welcome home")



Highly Recommended thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
traveller
QUOTE(Giorgos_13 @ Jun 7 2010, 03:14 ) *
Μαγκες ξερει κανεις ποια παπουτσια ειναι αυτα που φοραει ο Jasikevicius?


Nike Zoom BB III 3

Αυτά είναι
Giorgos_13
QUOTE(traveller @ Jun 8 2010, 01:50 ) *
Nike Zoom BB III 3

Αυτά είναι


ευχαριστω φιλε να 'σαι καλα!
Pekovic
Geia sas mages

Tha ithela tin gnomi sas gia ta lebron VII..Eixa parei ta lebron VI alla mou fanikan kapos varia alla mou lene ta 7 einai makran kalitera,pio elafria kai makran to kaliteri papoutsi aytin tin stigmi.Mou ta proteinete?
stev basket
QUOTE(Pekovic @ Jun 8 2010, 10:50 ) *
Geia sas mages

Tha ithela tin gnomi sas gia ta lebron VII..Eixa parei ta lebron VI alla mou fanikan kapos varia alla mou lene ta 7 einai makran kalitera,pio elafria kai makran to kaliteri papoutsi aytin tin stigmi.Mou ta proteinete?


Πανάλαφρα, αλλά σκληρά στην αρχή
Στο μήνα στρώνουν
Ανεπιφύλακτα πολύ καλή αγορά
Pekovic
ta agorasa..se white/black/varsity red..makran ta kalitera papoutsia pou exo foresei..respect
traveller
QUOTE(Pekovic @ Jun 8 2010, 11:50 ) *
Geia sas mages

Tha ithela tin gnomi sas gia ta lebron VII..Eixa parei ta lebron VI alla mou fanikan kapos varia alla mou lene ta 7 einai makran kalitera,pio elafria kai makran to kaliteri papoutsi aytin tin stigmi.Mou ta proteinete?


Θα σου έλεγα να μην τα πάρεις . Ούτε το καλύτερο παπούτσι είναι ούτε ελαφρύ το λες. Βασικά κανένα παπούτσι της σειράς Air Max δεν είναι ελαφρύ.

Μπορείς να πας εδώ που είναι το μεγαλύτερο στο είδος του και έχει πολλά reviews από παπούτσια. Όλο και κάτι θα βρεις να σου αρέσει.

Από τη στιγμή που στο Hyperdunk δίνει "Α" ( το άριστα είναι Α+) και είναι δυο χρονών παπούτσι και στο LeBron VII δίνει "Β-" που είναι μερικών μηνών ,κάτι παίζει.

Bέβαια για να λέμε και την αλήθεια πολλά από αυτά τα reviews έχουν έντονα αποτυπωμένη τη γνώμη του συντάκτη τους.

Προσωπικά το έχω το παπούτσι αυτό, το φόρεσα 3-4 φορές και τώρα το έχω στο υπόγειο. Θα έλεγα ότι είναι αρκετά καλό αλλά όχι έτσι όπως σου το περιέγραψαν.

Εάν παίζεις σε ομάδα , αγωνιστικές υποχρεώσεις λογικά δεν έχει αυτήν την περίοδο. Οπότε γιατί να μην περιμένεις το νέο Hyperdunk που λογικά θα τα σπάει???
Η άλλη επιλογή που έχεις είναι να κοιτάξεις κάτι σε Jordan που είναι σε άλλη κλάση.

Καλές αγορές.
sn3
παιδια θελω να μου πειτε εντως ελλαδας να μου πειτε που μπορω να βρω τα air force 1 τα low..εχω υποψιν μου για east bay κλπ αλλα πριν καταφυγω σ αυτη τη λυση θα θελα να μου πειτε που αλλου υπαρχουν
GGEO7
Καλησπερα παιδια ειμαι αναμεσα στα air max hyperize και τα air jordan 2010. Φοραω ηδη τα απλα hyperize απο τα οποια ειμαι ευχαριστημενος αν και θα ηθελα κατι καλυτερο για ankle support (ψαχνω γενικα μικρο βαρος με καλη στηριξη αστραγαλλου πραγμα δυσκολο) ... Τι προτεινετε??? Αξιζει μηπως να περιμενω τα καινουργια Hyperdunk ξερετε ποτε ερχονται??? ευχαριστω
traveller
Όποιο και να πάρεις ευχαριστημένος θα μείνεις.

Το hyperize είναι 2 oz περίπου ελαφρύτερο από το 2010.Δηλαδή τίποτα.
Ankle support δε θα σου δώσει κανένα παπούτσι παρά μόνο τα δικα σου μέσα (επιστραγαλιδες tape κοκ ).
Το καλύτερο σε αυτόν τον τομέα είναι το Air Jordan 12. Το φορούσε φέτος ο Beverley και πέρσι ο Pargo
GGEO7
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες για tape αραχνη... απλα προσπαθω να κανω αυτη τη διαδικασια μονο σε αγωνες και σε προπονισεις να εχω απλα επιστραγαλιδα... για αυτο εψαχνα ψηλο παπουτσι σχετικα...
spl
τα νεα hyperdunk Ποτε βγαινουν?
kostas7
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ smiley.gif


ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΡΙΑ HYPERMAX.ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟΥΣ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΛΟΣ ΤΟ ΠΣΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ.ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
GGEO7
http://store.nike.com/gr/en_gb/?&ref=h...624/pgid-325623

Στο store της ΝΙΚΕ για ελλαδα τα εμφανιζει οποτε λογικα οπου να ναι θα τα εχουμε...

kostas 7 ειχα τα hyperize και παω σε hyperdunk παρολο π εχω θεμα με στηριξη... και τα δυο αυτα με tape και αραχνη ειναι αψογα! βασικο αρνητικο στα hyperize και πιθανοτατα στα hyperdunk ειναι οτι δεν εχουν σωστο fitting οταν βαζω επισταγαλιδα χοντρη οχι ελαστικη... (mcdavid η mueller). Για στηριξη κλπ θα προτεινα air jordan 2010 με οτι ομως αυτο σημανει σε βαρος κοστος διαθεσιμοτητα παπουτσιου κλπ...
GGEO7
http://www.athleticpropulsionlabs.com/white.html

Εχει κανεις αποψη για αυτα???
traveller
QUOTE(GGEO7 @ Jun 30 2010, 11:35 ) *
http://www.athleticpropulsionlabs.com/white.html

Εχει κανεις αποψη για αυτα???


Me αυτά τα χρήματα, παίρνεις το πιο θρυλικό παπούτσι ever και σου περισσεύουν και κάτι λίγα. Δε θα θέλεις να το βγάζεις από πάνω σου ούτε και όταν κοιμάσαι smiley.gif

Nike Air Jordan XI
GGEO7
QUOTE(traveller @ Jul 1 2010, 01:30 ) *
Me αυτά τα χρήματα, παίρνεις το πιο θρυλικό παπούτσι ever και σου περισσεύουν και κάτι λίγα. Δε θα θέλεις να το βγάζεις από πάνω σου ούτε και όταν κοιμάσαι smiley.gif

Nike Air Jordan XI



Σοβαρα ειναι τοσο καλο??? Ειναι λιγο βαρυ βεβαια τυπικα ως jordan και μ κανει εντυπωση στην κριτικη π δεν εχει καλο ankle support??? Jordan χωρις καλο ankles support???
Τα θεωρεις καλυτερα απο τα jordan του wade???
traveller
QUOTE(GGEO7 @ Jul 1 2010, 16:57 ) *
Σοβαρα ειναι τοσο καλο??? Ειναι λιγο βαρυ βεβαια τυπικα ως jordan και μ κανει εντυπωση στην κριτικη π δεν εχει καλο ankle support??? Jordan χωρις καλο ankles support???
Τα θεωρεις καλυτερα απο τα jordan του wade???


κοίτα να δεις : Χθες τα φόρεσα 5.30, έπαιξα από τις 6 μέχρι τις 8.30, από τις 8:45 μέχρι τις 9:30 gym, ήρθα σπίτι κατά τις 10 και τα φορούσα μέχρι τις 3+ που έκανα ένα μπάνιο και την έπεσα για ύπνο. Νιώθεις λες και φοράς γάντι στο πόδι σου
Το βάρος που λες φαίνεται "στα χαρτιά" αλλά όχι στα πόδια μου. Το LeBron VII που θεωρητικα είναι πιο ελαφρύ έστω και λίγο δε μπορώ να το φορέσω καθόλου. Τσάμπα το πήρα.

Εάν είναι καλύτερο από το Wade??? Eίναι άλλη η "αύρα" του XI, δε συγκρίνεται με κανένα άλλο. Αυτό που σίγουρα μπορώ να σου πω είναι ότι και με το soldier III και με το Kobe iv και με όλα που έχω , ακόμα και με το Αir Jordan 23 όταν κουράζομαι πολύ (όπως χθες π.χ που λιώσαμε) νιώθω ένα ελαφρύ πόνο στον αριστερό αχίλλειο. Όχι τίποτα σπουδαίο, απλώς με ενοχλεί λίγο. Με το XI τίποτα. Κομπλέ.

Για το ankle support τα είπαμε . Μην περιμένεις από το παπούτσι smile.gif

Εάν έχεις "φόβο" που δικαιολογημένα πρέπει να έχεις αφού έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ, κοίτα και αυτά. Αλλά σαν το XI δεν είναι.

http://www.kicksguide.com/jordan/model.asp...p;intModelID=12 Το review είναι για τα original (OG) , τα ρετρό είναι πολύ πιο μαλακά.
Τα έχω δω στο footlocker στο ΜΑLL
GGEO7
ΟΚ σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!
traveller
np, καλές αγορές smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.