Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
lebronjames
NIKE Huarache ELITE.Αν και λιγο βαρυ το καλυτερο παπουτσι που εχω φορεσει ποτε μεχρι το επομενο βεβαια.
t-h-a-n-o-s
alania ego forao pada adidas kai eimai anemos!!! tora sigekrimena exo ta pro model kai prosfata eixa ena psilo atixima kai mou kratisan to podi polu kl ta proteino afova!!!!!!!!! 77.gif
basket4
απο το footlocker.com αγοραζω συχνα.
κανονικα οτι πληρωνεις τα πραγματα και τα εξοδα αποστολης.
τιποτα παραπανω.τελεωνεια και τετοια.
ειναι η διαφορα ευρω-δολλαριου που παρολο τα εξοδα αποστολης τα κανουν σχεδον ιδια τιμη με της Ελλαδας και ισως λιγοτερο (μου εχει τυχει κ αυτο).οποτε πολλες φορες συμφερει
εχεις κ πολλες επιλογες σχεδιων και νουμερων smile.gif tongue.gif smiley.gif
Alexmei
Παιδιά δοκίμασε κανείς κανένα καινούργιο μοντέλο της Αdidas με καλές επιδώσεις; Ψάχνω παπούτσι αλλά δεν το διακυνδινεύω χωρίς να ξέρω.
kotzito
Εγω ειχα βρει στο ιντερνετ ενα τελειο nike 110 ευρω,αλλα σε 5-6 μαγαζια που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν το φερνουν.Αξιζει να το παραγγειλω μεσω ιντερνετ,αν και στο site tis nike λεει οτι αποστολες δεν κανουν στην ελλαδα.Αλλιως ξερει κανεις σας κανα μεγαλο μαγαζι στα βορεια προαστεια να ψαξω;
mad_about_basketball
Παιδια θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για τα AND1 WONDER MID (Eαν ξερετε αν ειναι καλα κλπ.)

Click to view attachment

Υ.Γ : Το καταστημα της AND1 στον πεζοδρομο στο περιστερι που κοντα πεφτει??(Μην παω και γυριζω σαν το χαζο)
mad_about_basketball
Σορι για το νταμπλ ποστ αλλα τωρα το θυμηθηκα. Τα Air Jordan 23 ξερει κανεις ανθρωπος που θα τα βρω? Τα εχω δει απο το ιντερνετ και εχω κολλησει μαζι τους. peace.gif
Bugger12
QUOTE(mad_about_basketball @ Feb 26 2008, 16:12 ) *
Σορι για το νταμπλ ποστ αλλα τωρα το θυμηθηκα. Τα Air Jordan 23 ξερει κανεις ανθρωπος που θα τα βρω? Τα εχω δει απο το ιντερνετ και εχω κολλησει μαζι τους. peace.gif


Απίστευτο παπούτσι θα τα βρεις στο jumpman23.com αυτά θέλω και γω μιας και θα βρεθεί τον άλλο μήνα Σικάγο ένας φίλος ήθελα να μου τα έφερνε αλλά σκέφτομαι το νούμερο...

Απ'ότι είδα διαβάζοντας το τόπικ αρκετοί έχουν πάρει μέσω ίντερνετ παπούτσια.Θέλω να μου πει όποιος είναι 100% σίγουρος σχετικά με το νούμερο των παπουτσιών.Ψάχνοντας στο google για διάφορα shoe size converters(μετατροπείς) από site σε site υπάρχουν διαφορές. π.χ. σε μερικά το 12.5 US το αντιστοιχεί στο 46.5 EU, σε άλλα το 12 US το αντιστοιχεί στο 46.5 EU , το 12.5 US στο 47 EU και γενικά επικρατεί μια universty bertheway κατάσταση.Κάτι zoom και κάτι shox που έχω είναι 12.5 US - 47 EU και τα 2.Αν δεχθούμε ότι αυτή είναι η φόρμα των nike παίρνοντας ένα ακόμα nike θα παρέγγελνα το ίδιο νουμερο αλλά θα έχουν τα jordan την ίδια φόρμα? 39.gif 39.gif 42.gif 42.gif
Bugger12




Ένα όνειρο 12-13 χρόνων (από όταν βγήκαν τα λουστρίνια) πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα.Got the Jays... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
HrwNo9
Καλησπέρα κι από εμένα..
Εγώ αγοράζω μπασκετικά παπούτσια από το ebay κι έχω κερδίσει μέχρι και 100 ευρώ σε σχέση με τις τιμές στην Ελλάδα!Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα εώς τώρα ούτε από άποψη αξιοπιστίας, ούτε από άποψη αυθεντικότητας...
Τα παρακάτω είναι το τελευταίο μου απόκτημα...
basket4
QUOTE(kojito @ Feb 23 2008, 15:05 ) *
Εγω ειχα βρει στο ιντερνετ ενα τελειο nike 110 ευρω,αλλα σε 5-6 μαγαζια που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν το φερνουν.Αξιζει να το παραγγειλω μεσω ιντερνετ,αν και στο site tis nike λεει οτι αποστολες δεν κανουν στην ελλαδα.Αλλιως ξερει κανεις σας κανα μεγαλο μαγαζι στα βορεια προαστεια να ψαξω;


σε ποιο site της Nike μπηκες?
εγω ξερω πως στο www.niketown.com στελνουν σε ολο τον κοσμο smiley.gif
δες μηπως τα βρεις εκει smile.gif
Velerefontis
QUOTE(Bugger12 @ May 1 2008, 00:43 ) *





Ένα όνειρο 12-13 χρόνων (από όταν βγήκαν τα λουστρίνια) πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα.Got the Jays... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ,ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 77.gif 77.gif 77.gif !!!!!!!!
loufer
QUOTE(Velerefontis @ May 8 2008, 02:48 ) *
...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ,ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 77.gif 77.gif 77.gif !!!!!!!!



από που τα τσίμπησες?
Big Ticket
Ενταξει τα Jordan xi ειναι ιστορικο παπουτσι... αλλα που τα βρηκες? Μεσα στο παιχνιδι πως ειναι?
Μηπως ειναι λιγο βαρια?
Εχω διαβασει παντως οτι θα επανακυκλοφορησουν μεσα στο 2008! Μπορει να το επιβεβεωσει κανεις?
theoman
Γεια σε ολους τους φιλους του φορουμ.

Θα θελα τη βοηθεια σας γιατι ψαχνω εδω και καιρο να βρω το μοντελο των παπουτσιων του Γουντς και του Ματσιγιαουσκας του Ολυμπιακου. Οποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του. Ευχαριστω
The Warlus
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ jordan.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!
The Warlus
QUOTE(theoman @ Jun 2 2008, 11:37 ) *
Γεια σε ολους τους φιλους του φορουμ.

Θα θελα τη βοηθεια σας γιατι ψαχνω εδω και καιρο να βρω το μοντελο των παπουτσιων του Γουντς και του Ματσιγιαουσκας του Ολυμπιακου. Οποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του. Ευχαριστω

ΦΙΛΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΜΠΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ
nikos90
QUOTE(basket4 @ May 3 2008, 14:18 ) *
σε ποιο site της Nike μπηκες?
εγω ξερω πως στο www.niketown.com στελνουν σε ολο τον κοσμο smiley.gif
δες μηπως τα βρεις εκει smile.gif

στην ελλάδα λέει οτι στέλνουν μόνο NikeiD products 68.gif

μπήκα στο site της ιταλίας στο USA στέλναν μόνο Usa.
''Agent0''
Παιδιά εγώ ενδιαφέρομαι για τα παπούτσια του Γκίλμπερτ Αρίνας(δεν θυμάμαι την ονομασία πάντως είναι άσπρα με λίγο μπλε και αερόσολα).Μήπως ξέρετε αν μπορώ να τα βρώ σε μαγαζί στην Αθήνα δηλαδή σε καμιά αντιπροσωπεία της Αντίντας η στα Ιντερσπορτ?Και αν δεν τα βρώ τι να πάρω nike η adidas?
nikos90
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 15:16 ) *
από που τα τσίμπησες?

ναι ρε τα έχουν πουθενά απο Ελλάδα;

Βασικά φοβάμαι να πάρω απο Αμερική λόγω τελωνείου και όχι τπτ άλλο είναι και ταλαιπωρία να τραβιέσαι με τους τελωνειακούς.
Tatubasketfan
Παίδες μετά από 5 χρόνια που φοράω And1 αποφάσισα να το γυρίσω σε Νike...αλλά τι προτείνετε;ο kobe τελικά ποια φοράει;γιατί το site της nike με μπέρδεψε λίγο....και που στο καλό μπορώ να βρώ ένα site με τα παπούτσια της Nike μαζεμένα όλα μαζί σε μια σελίδα; laugh.gif
traxonas
Μπες nike.com, shop πάνω αριστερά, men και τότε sport και basketball. Ύστερα, πάτα πάνω στο footwear αριστερά στην οθόνη σου... Δυστυχώς δεν τα έχει όλα σε 1 σελίδα αλλά σε 2. Τι να κάνουμε? Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. Ήταν το καλύτερο που βρήκα και γι'αυτό στο προτείνω... wink.gif
Tatubasketfan
ευχαριστώ smiley.gif το θέμα όμως είναι τι απο αυτά μπορώ να βρω στην Ελλάδα laugh.gif
Tatubasketfan
βασικά βρήκα τι θέλω...θα τα φτιάξω μέσω του nike id αλλά έχω μια ερώτηση σχετικά με το μέγεθος που πρέπει να παραγγείλω...λέει ότι τα μεγέθη είναι υπολογισμένα για άντρες και να αφαιρέσουμε 1,5 για τις γυναίκες, και εγώ φοράω γύρω στο 41. Επίσης κάτι nike για running που είχα αγοράσει από την αμερική ήταν γύρω στο 9 με 9.5 νομίζω. Οπότε τώρα εγώ τι μέγεθος να βάλω; rolleyes.gif

α και ρίχτε αν μπορείτε καμιά ιδέα για το τι να γράψω στο παπούτσι...δε θέλω να είναι το όνομα μου...σκέφτομαι για κάποια λέξη που έχει σχέση με τη νίκη στα λατινικά ή στα αγγλικά...κάτι λίγο ψαγμένο laugh.gif
nikos90
γράψε ΠΑΟ, σύνονυμο της νίκης είναι και ψαγμένο 77.gif
Tatubasketfan
QUOTE(nikos90 @ Jul 18 2008, 10:13 ) *
γράψε ΠΑΟ, σύνονυμο της νίκης είναι και ψαγμένο 77.gif


δε θα το σχολιάσω laugh.gif smiley.gif
King-James
Ακούγονται πολλά για τα Hyperdunκ,όμως είναι πράγματι τόσο καλά?Τα ειχα βρει στο nikestore.com πριν λιγο καιρο και ειχε το νουμερο μου.(47.5),ομως σημερα που ξανακοιταξα δεν τα ειχε πια. Ξερει κανεις εαν υπαρχει κανενα site να τα παραγγειλεις ή εαν υπαρχει κανενα μαγαζι να τα αγορασεις? bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
BabyShaq
Παιδιά έχω μια απορία. Γίνεται από το nikestore.com να παραγγείλεις κάτι και να στο φέρουν Ελλάδα? Γιατί στην επιλογή χώρας δεν νομίζω πουθενά να έχει Ελλάδα. Έχει παραγγείλει κάποιος φίλος? Και αν ναι , πώς?
King-James
Εγω φιλε εχω παραγγηλει για γερμανια και ηρθανε.Τωρα για ελλαδα δεν ξερω.Μπορεις ομως να παρεις τηλ στην χοτλαιν... bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
3and1
Παντως τα lebron που πηρα εγω μου φαινονται πολυ καλα αν και ειχα επιφυλαξεις στην αρχη,γιατι ειχαν ειπωθει διαφορα εδω. Βασικα πηρα τα zoom soldier 2 του lebron ,τα οποια φαινονται καπως απλα εξωτερικα αλλα εμενα με ικανοποιησαν μεχρι τωρα πολυ. Ειναι ψηλα σε σχεση με αλλα nike αλλα παρολα αυτα δινουν μια καλη ελευθερια κινησεων στο ποδι , και το κρατανε καλα αν παει αν γυρισει κτλ. Ειχα επιφυλαξεις για την αποσβεση γιατι δεν εβλεπα ουτε αεροσολες ουτε κατι εμφανες ,πχ μαλακος εξωτερικος πατος στα πλαγια κτλ αλλα στο παιχνιδι ειναι πολυ ανετο και μαλακο . Επισης κατι που μου εκανε εντυπωση ειναι πως αν το φορεσεισ 3-4 μπασκετικα 2ωρα (και εχεις διαλεξει το σωστο νουμερο) το παπουτσι παιρνει ακριβως το σχημα του ποδιου σου! Πρωτη φορα το συανντησα σε τετοιο βαθμο σε παπουτσι αυτο. Τελος το βαρος του ειναι μετριο πιστευω ,σιγουρα οχι ελαφρυα αλλα καλο και η τιμη του 100 τα πηρα εγω παλι μετρια.

Παραθετω και φωτο. Πειτε κανεις γνωμες για το συγκεκριμενο γιατι δεν παιζω σε ομαδα και ισως αλλες οι αναγκες του street basket και ενος ερασιτεχνη παικτη


http://images.google.gr/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DN


Σε αυτο το χρωμα
center
εγώ θέλω τα nike hyperdunk αλλά σε ελληνικά site δεν υπάρχουν 68.gif ..
Σε μαγαζιά, που μπορώ να τα βρω; Αν ξέρει κανείς κάτι..
stormrider13
QUOTE(center @ Sep 14 2008, 17:42 ) *
εγώ θέλω τα nike hyperdunk αλλά σε ελληνικά site δεν υπάρχουν 68.gif ..
Σε μαγαζιά, που μπορώ να τα βρω; Αν ξέρει κανείς κάτι..

Εγώ τα βρήκα σε επίσημο κατάστημα της nike wink.gif
3and1
Φιλε σεντερ τα hyperdunk τα ειδα σε ενα μαγαζι απο αυτα που ειναι Φαληρο -Νεα σμυρνη συνορα σε ενα δρομο γεματο αθλητικα μαγαζια .Δε θυμαμαι ποιο ειναι το ονομα του μαγαζιου παντως το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι 2οροφο και τα εχει στον πανω οροφο μαζι με αλλα nike καποια and1 και new balance τρεξιματος. 135 τα ειχε και ειχε ολα τα νουμερα. Για να σε βοηθησω το μαγαζι αυτο ειναι απο την ιδια πλευρα του δρομου με την and1 και την admiral και αρκετα κοντα τους .Ελπιζω να βοηθησα!
center
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ που με βοηθήσατε με τις πληροφορίες σας!!
thumbsup.gif thumbsup.gif
3and1
Θυμηθηκα! sport cafe λεγεται το μαγαζι!
takis6
Εχω παρει και γω τα hyperdunk, φοβερο παπουτσι δεν λεω..αλλα εχω καποιες επιφυλαξεις ως προς το δεσιμο.Κανω προπονησεις και με ενοχλουν στο εσωτερικο δεσιμο,οσοι τα εχουν,στο δεσιμο κοντα στον αστραγαλο..Τοσα χρονια που παιζω μπασκετ,16(πως περναν τα χρονια ε?),τα παπουτσια μου ολα ειχαν εσωτερικη επιστραγαλιδα και τα ενιωθα πιο δεμενα.Τα hyperdunk φοβερα δεν λεω αλλα μου φαινονται πολυ "αερα πατερα"..Αν καποιος εχει καμια συμβουλη για δεσιμο θα ημουν ευγνομων,(επιστραγαλιδες-tapping)διοτι απο την αλλη εφαγα ενα τακλιν στην προπονηση,και μου εγινε ο αστραγαλος "τουμπανο" με αποτελεσμα δυο βδομαδες off.
3and1
QUOTE(takis6 @ Nov 8 2008, 21:07 ) *
Εχω παρει και γω τα hyperdunk, φοβερο παπουτσι δεν λεω..αλλα εχω καποιες επιφυλαξεις ως προς το δεσιμο.Κανω προπονησεις και με ενοχλουν στο εσωτερικο δεσιμο,οσοι τα εχουν,στο δεσιμο κοντα στον αστραγαλο..Τοσα χρονια που παιζω μπασκετ,16(πως περναν τα χρονια ε?),τα παπουτσια μου ολα ειχαν εσωτερικη επιστραγαλιδα και τα ενιωθα πιο δεμενα.Τα hyperdunk φοβερα δεν λεω αλλα μου φαινονται πολυ "αερα πατερα"..Αν καποιος εχει καμια συμβουλη για δεσιμο θα ημουν ευγνομων,(επιστραγαλιδες-tapping)διοτι απο την αλλη εφαγα ενα τακλιν στην προπονηση,και μου εγινε ο αστραγαλος "τουμπανο" με αποτελεσμα δυο βδομαδες off.



Εγω δεν εχω φορεσει τα hyperdunk για να ξερω φιλε αλλα πιστευω πως αυτο που ειπες ειναι ενα μειονεκτημα των ελαφριων γενικα παπουτσιων μπασκετ. Εγω επειδη εχω προβλημα χρονιο σοβαρο στον ενα αστραγαλο προτιμω πιο << βαρυ >> παπουτσι και να δεινει ψηλα
takis6
Το ιδιο πιστευω και γω φιλε μου και νομιζω πως την "πατησα" με τα συγκεκριμενα..Βεβαια τοσα χρονια που παιζω ποτε δεν εχω δεσει την τελευταια τρυπα στα παπουτσια..νομιζω οτι μου "πνιγουν" το ποδι..
h4ck3r
Παιδιά, ποιά παπούτσια θα μου προτείνατε να πάρω δεδομένου ότι έχω φοβερό πρόβλημα και στους 2 αστραγάλους μου? Σκεφτόμουν τα Hyperdunk, αλλά με αυτά που διάβασα ("αέρα πατέρα" tongue.gif tongue.gif ) μάλλον θα κοιτάξω για κάποια άλλα. Τα LeBron Soldier 2 τα οποία τα έχει αγοράσει κόσμος και κοσμάκης θα κρατάνε τον αστράγαλο σταθερό ή θα παθαίνω διαστρέμματα κάθε φορά που θα τρέχω (χωρίς καμία υπερβολή). Ό,τι άλλες προτάσεις έχετε, θα χαρώ πολύ να τις ακούσω wink.gif
j-kidd13
Εγώ έχω αυτά...http://www.e-sportmania.gr/product_info.php?cPath=100_160&products_id=473.....Eίναι σχετικά βαρύ παπούτσι και αισθάνομαι το πόδι μου αρκετά σταθερό....
takis6
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 15 2008, 13:15 ) *
Εγώ έχω αυτά...http://www.e-sportmania.gr/product_info.php?cPath=100_160&products_id=473.....Eίναι σχετικά βαρύ παπούτσι και αισθάνομαι το πόδι μου αρκετά σταθερό....


Φιλε kidd καλα ειναι τα ΒΒ 2?..το σκεφτομαι και γω να τα τσιμπησω..Το θεμα ειναι πως εχω 2 ζευγαρια hyperdunk και πρεπει να τα πουλησω..Πρεπει να ειναι ωραιο παπουτσακι.. και τα ANSWER 8 που ειχα του IVERSON ηταν πολυ ωραια παπουτσια..Παντως εγω παιδια εφτιαξα τα δικα μου απο το NIKEID και με ειδοποιησαν οτι ξεκινησε η παραγωγη τους..Τρελλα...
j-kidd13
QUOTE(takis6 @ Nov 16 2008, 17:28 ) *
Φιλε kidd καλα ειναι τα ΒΒ 2?..το σκεφτομαι και γω να τα τσιμπησω..Το θεμα ειναι πως εχω 2 ζευγαρια hyperdunk και πρεπει να τα πουλησω..Πρεπει να ειναι ωραιο παπουτσακι.. και τα ANSWER 8 που ειχα του IVERSON ηταν πολυ ωραια παπουτσια..Παντως εγω παιδια εφτιαξα τα δικα μου απο το NIKEID και με ειδοποιησαν οτι ξεκινησε η παραγωγη τους..Τρελλα...

Δεν παίζω σε ομάδα και έτσι δεν τα έχω δοκιμάσει σε συνθήκες δυνατού διπλού....Μόνο στα μονά που παίζω...μια χαρά είναι....Είναι λίγο βαρύ συγκριτικά με άλλα,αλλά αισθάνομαι το πόδι αρκετά σταθερό....
Bikerboy
QUOTE(center @ Sep 14 2008, 16:42 ) *
εγώ θέλω τα nike hyperdunk αλλά σε ελληνικά site δεν υπάρχουν 68.gif ..
Σε μαγαζιά, που μπορώ να τα βρω; Αν ξέρει κανείς κάτι..

εγω τα εχω παρει απο τα Intersport αλλα τα ειδα κ στην νεα σμυρνη.

QUOTE(takis6 @ Nov 16 2008, 17:28 ) *
Φιλε kidd καλα ειναι τα ΒΒ 2?..το σκεφτομαι και γω να τα τσιμπησω..Το θεμα ειναι πως εχω 2 ζευγαρια hyperdunk και πρεπει να τα πουλησω..Πρεπει να ειναι ωραιο παπουτσακι.. και τα ANSWER 8 που ειχα του IVERSON ηταν πολυ ωραια παπουτσια..Παντως εγω παιδια εφτιαξα τα δικα μου απο το NIKEID και με ειδοποιησαν οτι ξεκινησε η παραγωγη τους..Τρελλα...

Οταν λες εφτιαξες τα δικα σ? τ ακριβως εννοεις?
takis6
QUOTE(Bikerboy @ Nov 17 2008, 17:59 ) *
εγω τα εχω παρει απο τα Intersport αλλα τα ειδα κ στην νεα σμυρνη.


Οταν λες εφτιαξες τα δικα σ? τ ακριβως εννοεις?


Αν μπεις μεσα στο σαιτ Nikeid θα δεις οτι μπορεις να κανεις μια επιλογη απο διαφορα παπουτσια,ρουχα η οτιδηποτε αλλο σου προσφερουν και μπορεις να το διαμορφωσεις οπως θελεις.Κι εγω λοιπον διαλεξα τα Shox μποτακια που ειχε σαν επιλογη,διαλεξα το χρωμα και εβαλα το νουμερο της φανελας μου και το ονομα μου και τα παραγγειλα..Αυτο εννοω..Τσεκαρε το..
kotzito
Ξερει κανεις αν αγορασω παπουτσια απο την Αμερικη που κοστιζουν 80 δολλαρια μαζι με τα εξοδα αποστολης(περιπου 60 ευρω) ποσο θα κοστισουν συνολικα;Γιατι εχει και τελωνεια κτλ.
pit
QUOTE(Bikerboy @ Nov 17 2008, 17:59 ) *
εγω τα εχω παρει απο τα Intersport αλλα τα ειδα κ στην νεα σμυρνη.


Οταν λες εφτιαξες τα δικα σ? τ ακριβως εννοεις?


πηγα και ειδς τα hyperdunk αλλα μου φανηκαν πολυ ψευτικα και πλαστικα ,υπαρχουν και αλλης ποιοτητας hyperdunk ??
ειναι οντως καλα ή καλυτερα ειναι τα ΒΒ ΙΙ??
τα ΒΒ ΙΙ παντως μου φανηκαν καλυτερα απο κοντα
j-kidd13
Πρέπει να τα δοκιμάσεις στο πόδι σου να δεις πως δένουν,αν εφαρμόζουν σωστά.Μόνο έτσι θα καταλάβεις πιο είναι καλύτερο.Το να σου πεί κάποιος κάτι απο εδώ δεν παίζει ρόλο αν δεν βάλεις το παπούτσι...Πάντως τα hyperdunk είναι σίγουρα πιο ελαφριά απο τα ΒΒ2.
pit
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 22 2008, 16:19 ) *
Πρέπει να τα δοκιμάσεις στο πόδι σου να δεις πως δένουν,αν εφαρμόζουν σωστά.Μόνο έτσι θα καταλάβεις πιο είναι καλύτερο.Το να σου πεί κάποιος κάτι απο εδώ δεν παίζει ρόλο αν δεν βάλεις το παπούτσι...Πάντως τα hyperdunk είναι σίγουρα πιο ελαφριά απο τα ΒΒ2.



Εχεις δικιο σε αυτο ,αλλα οταν απο kοντα επιασα και τα δυο, τα hyperdunk μου φανηκαν λιγο ψευτικα .
Ακομα μου εκανε εντυπωση η τιμη, hyperdunk 135euro BB II 110euro
Εσυ τι γνωμη εχεις για αυτο
j-kidd13
QUOTE(pit @ Nov 22 2008, 16:31 ) *
Εχεις δικιο σε αυτο ,αλλα οταν απο kοντα επιασα και τα δυο, τα hyperdunk μου φανηκαν λιγο ψευτικα .
Ακομα μου εκανε εντυπωση η τιμη, hyperdunk 135euro BB II 110euro
Εσυ τι γνωμη εχεις για αυτο

Ισως επειδή τα hyperdunk έχουν λανσαριστεί ως το βαρύ όπλο της nike στα παπούτσια για μπασκετ (τα φοράει και ο Κόμπι μεταξύ άλλων) γι αυτό ίσως είναι πιο ακριβά...Εγώ έήθελα τα zoom elite ii αλλά δεν τα βρήκα κάπου και απ όσα δοκίμασα τα bb2 μου φάνηκαν τα καλύτερα....
Bikerboy
QUOTE(takis6 @ Nov 21 2008, 00:49 ) *
Αν μπεις μεσα στο σαιτ Nikeid θα δεις οτι μπορεις να κανεις μια επιλογη απο διαφορα παπουτσια,ρουχα η οτιδηποτε αλλο σου προσφερουν και μπορεις να το διαμορφωσεις οπως θελεις.Κι εγω λοιπον διαλεξα τα Shox μποτακια που ειχε σαν επιλογη,διαλεξα το χρωμα και εβαλα το νουμερο της φανελας μου και το ονομα μου και τα παραγγειλα..Αυτο εννοω..Τσεκαρε το..

Ποοο τρελαθηκα τωρα... tongue.gif
παω να τσεκαρω!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.