Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
george69
QUOTE (GalisMvp @ Oct 10 2011, 02:38 ) *
παιδια δε ξερω αν πρεπει να βαλω εδω την αγγελια.

πωλουνται παπουτσια NIKE KOBE V σε χρωμα κοκκινο-ασπρο ! νουμερο 46 !

Τα αγορασα απο γνωστο μαγαζι της Αμερικης αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο μεγαλα..
Τα χω φορεσει 5-6 φορες μονο σε κλειστο! Ειναι σαν καινουρια!

Τιμη 60 ευρω !

Αυτα εδω ειναι:

http://www.eastbay.com/product/model:13730...0&size=17.5


Γιατι τα πουλας μονο 60 euros ???????
GalisMvp
γιατι μου βγηκαν λιγο μεγαλα και τα ξαναγορασα ενα νουμερο μικροτερο.
Οποιος θελει μπορω να του δειξω και τα 2 ζευγαρια παπουτσια.

Η αληθεια ειναι οτι προκειται για φοβερο παπουτσι..

Αυθεντικο 100% απο το Eastbay δινονται μαζι με το κουτι τους κομπλε

Να προσθεσω οτι το ενα εχει μια γρατζουνιτσα ασπρη.

Τιμη συζητησιμη να φευγει !!
SKYLINE
καλησπερα παιδια νεος ειμαι εδω.εμπειρικα να σας πω οτι παιζω μπασκετ 20 χρονια.εχω φορεσει οτι παπουτσι μπορειτε να φανταστειτε.απο l.a gear το 1990 μεχρι τα adidas pro model 2010.σαν τα adidas δεν υπαρχει σολα τοσο αποροφητικη στους κραδασμους.οσον αφορα τα jordan ωραιοτατα αλλα βαρια.
GalisMvp
αυτα τα adidas μου φαινονται γενικα λιγο σκληρα.. δεν εχω παιξει βεβαια με αυτα μπασκετακι αλλα εχω αυτη την αισθηση!
SKYLINE
τα φαινομενα απατουν καμια φορα φιλε μου.ενα παραδειγμα το πιο εμπορικο παπουτσι της nike.τα jordan 11http://www.basketforum.gr/forum/style_images/bforum/folder_attach_images/attach_add.png.εμφανισιακα ειναι απιστευτο παπουτσι αλλα ως εκει. βαρια και σκληρα ειδικα για outdoor δεν κανουν.βεβαια ο καθενας μας εχει αλλες απαιτησεις απο το παπουτσι του.το σιγουρο ειναι οτι η adidas εχει ανεβει επιπεδο και καθε της μοντελο εναι καλυτερο απο το προηγουμενο.τα crazy light θα ειναι η επομενη επιλογη μου και πιστευω να με δικαιωσουν.Click to view attachment
GalisMvp
ta crazy light πιστευω οτι ειναι μονο διαφημιση..
τα φορεσα να τα δοκιμασω αλλα μου φανηκαν οτι σκληρα και χωρις πολυ cushioning.

το μονο που τους ενοιαζε ηταν να το κανουν το ελαφρυτερο μπασκετικο που εχει βγει.

εγω θα σου προτεινα στο ιδιο στυλ να παρεις τα hyperdunk 2011. απιαστα !!
giannisl55
γεια σας παιδια..είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα να ρωτήσω αν το crazy light και τα adi rose 1.5 κάνουν για ανοιχτο γήπεδο?
SKYLINE
βεβαιως και κανουν απλα θα χρειαστεις κανουρια παπουτσια πολυ συντομα.οι αντοχες τουσ αλλαζουν πολυ αναλογα με το που παιζεις.παρκε,μπετο,πισσα και παει λεγοντας.
manosss
QUOTE(giannisl55 @ Oct 23 2011, 02:29 ) *
γεια σας παιδια..είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα να ρωτήσω αν το crazy light και τα adi rose 1.5 κάνουν για ανοιχτο γήπεδο?


Τα crazy light (οπως και τα αντιροσε φανταζομαι) εχουν ενα ταμπελακι πανω που λεει (Ηardwood only) ...
Μπορεις να τα χρησιμοποιησεις για outdoor παιχνιδι αλλα να εχεις στο μιαλο σου οτι αναλογα τη χρηση σε αναλογο χρονο η σολα θα εχει λιωσει και θα εχεις χασει ενα 50% απο το traction...

Σαν παπουτσι ειναι απιστευτα ελαφρυ αλλα αμα εχεις εστω και λιγο πλατυ ποδι ξεχνα τα! Ειναι πολυ στενα!
Αν εισαι γρηγορος παικτης και σε βολευουν ομως ειναι πολυ καλα για την περιπτωση σου...


Εγω πηρα τα jordan q flight και οι πρωτες εντυπωσεις μου ειναι πολυ καλες σε καποια στιγμη θα ποσταρω και φωτο.
realbasket
QUOTE(giannisl55 @ Oct 23 2011, 02:29 ) *
γεια σας παιδια..είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα να ρωτήσω αν το crazy light και τα adi rose 1.5 κάνουν για ανοιχτο γήπεδο?

τα rose δεν εχουν τετοιο ταμπελακι αλλα κι αυτα εαν τα χρησιμοποιησεις ανοιχτο δε θα σου κρατησουν πολυ.ειχα τα 1.0 και στο παρκε ηταν φοβερα αλλα οταν τα εβαλα πολλες φορες σε ανοιχτο χαλασα τη σολα και αρχισα να γλιστραω. οποτε για ανοιχτο κοιτα αλλου!
giannisl55
έχετε μήπως κατι να προτείνετε για ανοιχτο?
manosss
QUOTE(giannisl55 @ Oct 24 2011, 16:12 ) *
έχετε μήπως κατι να προτείνετε για ανοιχτο?


Δυο συνηθισμενες επιλογες ειναι:
Hyperfuse 2011 ή Lebron Soldier V

realbasket
QUOTE(giannisl55 @ Oct 24 2011, 16:12 ) *
έχετε μήπως κατι να προτείνετε για ανοιχτο?

το hyperfuse έχει σχεδιαστεί για ανοιχτό,οπότε αυτό θα σου πρότεινα κι εγώ
GalisMvp
γιατι το λες αυτο για τα hyperfuse ?
SKYLINE
παιδια, δεν υπαρχουν στανταρ στα μπασκετικα παπουτσια.ολα κανουν και για outdoor και για indoor.το θεμα ειναι η διαρκεια που θα εχει το παπουτσι στο κατα πολυ πιο σκληρο απαιτητικο εδαφος που εχει το outdoor μπασκετ.η αληθεια ειναι οτι η σολα "τα βλεπει" ολα οταν παιζεις σε πισσα η σε μπετο.ο καθενασ απο μας θελει συγκεκριμενα πραγματα απο τα παπουτσια που φοραει.εμενα με ενδιαφερει το bounce που εχει δηλ η αποροφηση κραδασμων.το αν κραταει το ποδι σφιχτα λιγο με νοιαζει μιας και για αυτη την δουλεια υπαρχουν οι ελαστικοι επιδεσμοι η οι επιστραγαλιδες.
realbasket
QUOTE(GalisMvp @ Oct 26 2011, 15:00 ) *
γιατι το λες αυτο για τα hyperfuse ?

το εχουν πει οι ιδιοι οι σχεδιαστες του παπουτσιου οτι σχεδιαστηκε για ανοιχτο.θυμαμαι που εβλεπα κατι βιντεο που ελεγαν οτι τους ηρθε η ιδεα μετα απο κατι ταξιδια στην κινα.δε θυμαμαι πολλα για το βιντεο αλλα ειμαι σιγουρος οτι το ειχαν πει
fear_me
QUOTE(GalisMvp @ Oct 18 2011, 09:20 ) *
μεχρι 100 ευρω παραγγελια (χωρις τα μεταφορικα) σου ρχεται τελωνειο 3 ευρω

εμεις πηραμε παπουτσια απο το eastbay 4 ατομα και η παραγγελια ηταν 380 ευρω..παλι 3 ευρω τελωνειο πληρωσαμε...
GalisMvp
τι πηρατε ?
stev basket
QUOTE(fear_me @ Nov 2 2011, 10:08 ) *
εμεις πηραμε παπουτσια απο το eastbay 4 ατομα και η παραγγελια ηταν 380 ευρω..παλι 3 ευρω τελωνειο πληρωσαμε...



3-NOEMBPH 149,96 $, ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΩΝΕΙΟ !!!
+ 62 ΕΥΡΩ
Giwrgis17
εμας μολις μας ηρθε χτες η παραγγελια. 175 ευρω παραγγελια περασε τελωνειο με 3ευρω επιπλεον εξοδα
Antonis B
QUOTE(Giwrgis17 @ Nov 3 2011, 15:30 ) *
εμας μολις μας ηρθε χτες η παραγγελια. 175 ευρω παραγγελια περασε τελωνειο με 3ευρω επιπλεον εξοδα


είδα τα Hyperdunk 2010 στα 60 δολάρια.

Να τα τσιμπήσω? ή να τσοντάρω κάτι παραπάνω στα 115 δολ. να πάρω τα 2011?

τα 2011 είναι πολύ πιο καλά από τα 2010?
manosss
QUOTE(Antonis B @ Nov 17 2011, 16:48 ) *
είδα τα Hyperdunk 2010 στα 60 δολάρια.

Να τα τσιμπήσω? ή να τσοντάρω κάτι παραπάνω στα 115 δολ. να πάρω τα 2011?

τα 2011 είναι πολύ πιο καλά από τα 2010?


Τα 2011 ειναι πιο καλα αλλα κυριως πιο ανθεκτικα!
Στα 2010 επαιζες και εβλεπες να φευγουνε κομματια απο το παπουτσι!
GalisMvp
οντως τα hyperdunk 2011 δε συγκρινονται με τα 2010 !!



QUOTE(GalisMvp @ Oct 10 2011, 01:38 ) *
παιδια δε ξερω αν πρεπει να βαλω εδω την αγγελια.

πωλουνται παπουτσια NIKE KOBE V σε χρωμα κοκκινο-ασπρο ! νουμερο 46 !

Τα αγορασα απο γνωστο μαγαζι της Αμερικης αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο μεγαλα..
Τα χω φορεσει 5-6 φορες μονο σε κλειστο! Ειναι σαν καινουρια!

Τιμη 60 ευρω !

Αυτα εδω ειναι:

http://www.eastbay.com/product/model:13730...0&size=17.5






ενδιαφερεται κανεις για το παπουτσακι?? αυτα που εχω ποσταρει ειναι σε κοκκινο αντι για μπλε

50 ευρω να φευγει !!! ολοκαινουριο και αυθεντικο απο το eastbay !!!
audi2010
Καλησπέρα σε όλους , σήμερα το μεσημέρι παρέλαβα τα νέα μου παπούτσια που είχα παραγγείλει από το www.europesports.eu στα χρώματα που μου άρεσουν , το ένα είναι το Hyperdunk 2011 στο μαύρο-μπλε
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el
και το άλλο είναι το Kobe 6 στα χρώματα των Lakers
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

σε πολύ καλή τιμή τα πήρα , 106ευρώ το καθένα , η τιμή είναι σούπερ , με που την είδα τα πήρα αμέσως. Τέτοιες ευκαιρίες
συγνώμη αλλά δεν τις χάνω. Αλλά μου ήταν δύσκολο να επιλέξω από τα τόσα πολλά χρώματα που έχει το κατάστημα,
αν ενδιαφέρεται κανένας για παπούτσια ας μπει στο σαίτ , είναι ευκαιρία . Είδα οτι θα φέρει και τα Jordan 11 το λευκό-μαυρο
και έκανα κράτηση .
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Πιστεύω έκανα καλα χριστουγεννιατικα δώρα για τον εαυτό μου !!!
manosss
Tο συγκεκριμενο μαγαζι μπορει να μην χτυπαει στα ισα τα μαγαζια του εξωτερικου αλλα για την Ελλαδα οσον αφορα την ποικιλια και τις τιμες ειναι το καλυτερο με διαφορα χιλιομετρων απο το δευτερο...

Εγω πηρα απο κει αυτα
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

και αυτα
http://www.europesports.eu/index.php?optio...=71&lang=el

GalisMvp
καλο μαγαζακι αλλα το eastbay δε συγκρινεται !!!
GalisMvp
ξερετε που μπορω να βρω σε ελληνικο μαγαζι ( εκτος απο το FOOT LOCKERS ) τα

NIKE AIR MAX LEBRON V.2 LOW σε χρωμα SOLAR RED ?
SteveNashidis
http://www.nikeoutletok.com/

Παιδιά έχει κανείς εις γνώση την παραπάνω ιστοσελίδα όσο αφορά την αγορά παπουτσιών ; Έχω βρει 2-3 μοντέλα που δεν υπάρχουν σε άλλες ιστοσελίδες που προτείνατε και θέλω να ξέρω αν είναι αξιόπιστη !
bbplayer
QUOTE (Voyager @ Nov 28 2011, 14:57 ) *
http://www.nikeoutletok.com/

Παιδιά έχει κανείς εις γνώση την παραπάνω ιστοσελίδα όσο αφορά την αγορά παπουτσιών ; Έχω βρει 2-3 μοντέλα που δεν υπάρχουν σε άλλες ιστοσελίδες που προτείνατε και θέλω να ξέρω αν είναι αξιόπιστη !


Όχι, δεν είναι αξιόπιστη για δύο λόγους . Τα παπούτσια είναι πάρα πολύ φθηνά σε σημείο ύποπτο. Τα Jordan 11 για παράδειγμα, δεν τα βρίσκεις πουθενά κάτω από 200$. Επίσης τα colorways είναι για γέλια. Δες εδώ

http://www.nikeoutletok.com/Wholesale-air-jordan-11-xi_c76

δε βγάζει τέτοια καραγκιοζιλίκια η Nike. Είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα site που πουλά μαϊμούδες


Ravenscroft
παίδες κανένα καλό παπούτσι με αερόσολα, λόγω περιοστίτιδας;
geo82
Tι μου θύμισες τώρα... Περιοστίτιδα είχα πάθει πριν 7 χρόνια. Τέλος πάντων, καλό θα είναι να κοιτάξεις κάτι σε Νiκe. Τα Hyperdunk 2010 που είχα ήταν αρκετά μαλακά, αλλά όχι τόσο ανθεκτικά. Τωρα πήρα τα Jordan Melo m8 τα οποία μου φαίνονται πιο μαλακά. κοίταξέ τα αν θες.
Ravenscroft
QUOTE (geo82 @ Nov 29 2011, 20:52 ) *
Tι μου θύμισες τώρα... Περιοστίτιδα είχα πάθει πριν 7 χρόνια. Τέλος πάντων, καλό θα είναι να κοιτάξεις κάτι σε Νiκe. Τα Hyperdunk 2010 που είχα ήταν αρκετά μαλακά, αλλά όχι τόσο ανθεκτικά. Τωρα πήρα τα Jordan Melo m8 τα οποία μου φαίνονται πιο μαλακά. κοίταξέ τα αν θες.


όντως πολύ ωραία τα melo m8! είμαι ανάμεσα σε αυτά, στα hyperdunk 2010 και στα lebron 8....χμμμ ποιο πιστεύεις είναι καλύτερο;
geo82
Επειδή τα είχα και τα δύο, ανάμεσα στο hyperdunk και το Melo σίγουρα το δεύτερο. Τώρα για το Lebron 8 σίγουρα θα είναι μαλακό αλλά δεν ξέρω πόσο θα σου αντέξει η αερόσολα, επειδή όσα nike την είχαν εμφανή μέχρι πίσω έσκαγε εύκολα (τουλάχιστον παλιότερα). Tα Melo φαίνονται ανθεκτικά (ο χρόνος βέβαια θα δείξει). Θα σου πρότεινα να επιλέξεις ανάμεσα σε Lebron ή Melo.
stev basket
QUOTE(geo82 @ Nov 30 2011, 06:11 ) *
Επειδή τα είχα και τα δύο, ανάμεσα στο hyperdunk και το Melo σίγουρα το δεύτερο. Τώρα για το Lebron 8 σίγουρα θα είναι μαλακό αλλά δεν ξέρω πόσο θα σου αντέξει η αερόσολα, επειδή όσα nike την είχαν εμφανή μέχρι πίσω έσκαγε εύκολα (τουλάχιστον παλιότερα). Tα Melo φαίνονται ανθεκτικά (ο χρόνος βέβαια θα δείξει). Θα σου πρότεινα να επιλέξεις ανάμεσα σε Lebron ή Melo.


Ηyperdunk 11 καλύτερο του 10, καλύτερη στήριξη αστραγάλους, σκληρή σόλα
Το Lebron 8, όλη η σειρά, είναι πολύ σκληρά. Τα μαλακωσα στο χέρι, δίπλωνα τη σόλα, πριν τη προπόνηση και πόναγαν τα μπράτσα και οι ώμοι μου.
Όταν μαλάκωσαν όμως , σε ένα μήνα, ήταν άπαιχτα.
Κράτησαν 10-μήνες, μετά άνοιξαν μπροστά
Τώρα Hyperfuse 11 υπέροχο, πολύ ελαφρύ, μαλακή σόλα
Ravenscroft
QUOTE (stev basket @ Nov 30 2011, 10:31 ) *
Ηyperdunk 11 καλύτερο του 10, καλύτερη στήριξη αστραγάλους, σκληρή σόλα
Το Lebron 8, όλη η σειρά, είναι πολύ σκληρά. Τα μαλακωσα στο χέρι, δίπλωνα τη σόλα, πριν τη προπόνηση και πόναγαν τα μπράτσα και οι ώμοι μου.
Όταν μαλάκωσαν όμως , σε ένα μήνα, ήταν άπαιχτα.
Κράτησαν 10-μήνες, μετά άνοιξαν μπροστά
Τώρα Hyperfuse 11 υπέροχο, πολύ ελαφρύ, μαλακή σόλα


πείτε μου κανένα καλό μαγαζάκι (online, εκτός από eastbay και ebay) , γιατί ψάχνω τα lebron 8 royal blue και τα airmax hyperdunk 2010 black & blue και δε τα βρίσκω ενώ μου έχουν κάτσει τέλεια στο μάτι :/
bbplayer
QUOTE (Ravenscroft @ Nov 30 2011, 14:11 ) *
πείτε μου κανένα καλό μαγαζάκι (online, εκτός από eastbay και ebay) , γιατί ψάχνω τα lebron 8 royal blue και τα airmax hyperdunk 2010 black & blue και δε τα βρίσκω ενώ μου έχουν κάτσει τέλεια στο μάτι :/



http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=en

http://www.rmkstore.com/web/product/5157/4...ck-orange-blue/

Yπάρχει και η λύση του Νike iD βέβαια. Λογικά τα Hyperdunk θα τα έχει. Αλλά υπολόγισε κανένα 160άρι. Μετά πας ebay που βρίσκεις τα πάντα
the goblin
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν τα melo m8 σε κάποιο κατάστημα της Αθήνας ???
GalisMvp
QUOTE(GalisMvp @ Oct 10 2011, 01:38 ) *
παιδια δε ξερω αν πρεπει να βαλω εδω την αγγελια.

πωλουνται παπουτσια NIKE KOBE V σε χρωμα κοκκινο-ασπρο ! νουμερο 46 !

Τα αγορασα απο γνωστο μαγαζι της Αμερικης αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο μεγαλα..
Τα χω φορεσει 5-6 φορες μονο σε κλειστο! Ειναι σαν καινουρια!

Τιμη 60 ευρω !

Αυτα εδω ειναι:

http://www.eastbay.com/product/model:13730...0&size=17.5







50 ευρω !!
MJ 23
QUOTE(GalisMvp @ Dec 8 2011, 17:31 ) *
50 ευρω !!



καλησπερα φιλε...σε τι χρωμα τα εχεις??στειλε μου προσωπικο μηνυμα αν ειναι...
GalisMvp
j
geo82
QUOTE (the goblin @ Dec 6 2011, 22:45 ) *
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν τα melo m8 σε κάποιο κατάστημα της Αθήνας ???


Υπάρχουν στο Hall of fame στη Νέα Σμύρνη και στο house of hoops στην Ερμού.
audi2010
Click to view attachmentΚαλησπέρα σέ όλους , την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου , προπαραμονή Χριστουγέννων παραλαμβάνω τα Air Jordan 11 Retro από το www.europesports.eu , το χριστουγεννιάτικο μου δώρο , τα περιμένω πως και πως και σε καλη τιμή στα 155,00ευρουλάκια , ελπίζω να τα προλάβουν και άλλοι στην τιμή αυτή !!!
Καλά Χριστούγεννα σε όλους εύχομαι!!!

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el


saboter6
paidia eimai anamesa sto na parw ta hyperdunk 11,ta hyperfuse 11 i ta adizero crazy light..pazw 3ari..ti lete?
maik23
adizero crazy light ξεχνα τα,δεν κανουν γενικα σαν παππουτσια ειναι πολυ ασταθη ...παρε τα hyperdunk 11, hyperfuse 11.
εαν εχεις λιγο φαρδια ποδια τα hyperdunk 11,εχουν καλυτερη στηριξη επιπλεον...εαν εισαι πολυ γρηγορος τα hyperfuse 11. smiley.gif
saboter6
QUOTE (maik23 @ Jan 25 2012, 18:31 ) *
adizero crazy light ξεχνα τα,δεν κανουν γενικα σαν παππουτσια ειναι πολυ ασταθη ...παρε τα hyperdunk 11, hyperfuse 11.
εαν εχεις λιγο φαρδια ποδια τα hyperdunk 11,εχουν καλυτερη στηριξη επιπλεον...εαν εισαι πολυ γρηγορος τα hyperfuse 11. smiley.gif

o roze ta crazy light dn foraei tra??i oxi?gt me exoun mperdepsei..exoun vgalei ta adizero 2,ta crazy light kai ta ghost..
επαθα λαστιχο


παρε αυτα φιλος,τα προτεινει και ο γκριφιν
maik23
QUOTE (saboter6 @ Jan 25 2012, 20:01 ) *
o roze ta crazy light dn foraei tra??i oxi?gt me exoun mperdepsei..exoun vgalei ta adizero 2,ta crazy light kai ta ghost..


ο rose τα φορεσε περσι στους τελικους και επαθε λαστιχο!.... εεεεεε....δλδ γυρισε αστραγαλο και ξαναβαλε τα adizero.τα φοραει που και που για λογους συμβολαιου και μαρκετινγκ γιατι θελει η εταιρεια να τα προωθησει.εσενα δεν σε νοιαζουν αυτα ομως.
τα adizero μια που τα αναφερεις εχουν παρει απο τις καλυτερες κριτικες,για τα κανονικα τα ημιμποτα λεω οχι τα κοντα...οπως και τα τελευταια του χαουαρντ,αν και λιγο πιο βαρια αλλα σιγα τωρα ...
απο εκει και περα δοκιμαζεις και διαλεγεις αυτο που σου αρεσει εσενα και καθεται καλα στα ποδια σου. rolleyes.gif
xrysos
παιδια καλησπερα! Γνωριζετε καποιο καταστημα στη ΣΑλονικη που να πουλα φορμες ΝΒΑ και γενικα ειδη μπασκετ σε ποικιλια??
Παλια θυμάμαι ήταν το τετραγωνο αλλα τη τελευταια φορα που ανεβηκα Σαλονικα ειχε κλεισει..
γνωρίζετε καποιο αλλο ? Θέλω να δοκιμασω διάφορα μπασκετικα ρουχα και παπουτσια αλλα στην επαρχια που ειμαι δεν υπαρχει τιποτα..
επισης υπαρχει καποιο e-shop εκτος Αμερικης με παροιμοια ειδη?
Ευχαριστώ!
maik23
φιλε στην θεσσαλονικη υπαρχει μια αλλυσιδα μαγαζιων που λεγεται χαρατσαρης και βρισκεται στην ανω τουμπα.εχει 3 καταστηματα εκει .ειναι πρωην μπασκετικος ο ιδοκτητης και χρονια στον χωρο ,εχει πολλα απο ρουχα και παπουτσια αλλα για nba δεν ξερω.ψαξε το τηλεφωνο του και ρωτα.επισης καποιος αλλος που εχει τετοια προιοντα ειναι το καταστημα lupo στην καλαμαρια προς θερμη.και τελος στα καταστηματα μπουτικ της adidas.
xrysos
Σ ευχαριστω φίλε μου θα το ψαξω το θέμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.