Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
geo82
Ευχαριστώ πολύ. Τελικά, κατέληξα σε αυτό. Μου τα χάρισε ένας παλιός μου μαθητής. Είναι ελάχιστα χρησιμοποιημένα (5 φορές τα είχε φορέσει και μάλιστα σε κλειστό), αφού τον στένευαν. Εμένα μου κάνουν μια χαρά. Μεθαύριο θα τα δοκιμάσω στο παιχνίδι.
geo82
Λοιπό, τα παπουτσάκια είναι μια χαρά. Πιο ελαφριά από τα Rose 5, ,με καλό κράτημα αλλά λίγο χειρότερη απορρόφηση. Για το τελευταίο πάντως, κρατώ και μια επιφύλαξη, αφού θέλουν στρώσιμο ακόμη (το ίδιο είχα παρατηρήσει και στα Rose και μετά ήταν μια χαρά).
whaler
QUOTE (geo82 @ Dec 23 2017, 14:28 ) *
Λοιπό, τα παπουτσάκια είναι μια χαρά. Πιο ελαφριά από τα Rose 5, ,με καλό κράτημα αλλά λίγο χειρότερη απορρόφηση. Για το τελευταίο πάντως, κρατώ και μια επιφύλαξη, αφού θέλουν στρώσιμο ακόμη (το ίδιο είχα παρατηρήσει και στα Rose και μετά ήταν μια χαρά).


Πολύ καλό παπούτσι, θα σου αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις. Εύχομαι να κρατήσει το περισσότερο δυνατό!
Καλή χρόνια με υγεία.
geo82
Ευχαριστώ. Καλή χρονιά και σε σένα.
j-kidd13
Κανα μαγαζι της προκοπης για παπουτσια στην Αθηνα ξερετε?Τα κλασικα intersport zackret κλπ δεν εχουν τιποτα ιδιαιτερο.
Ξερω μονο το house of hoops αλλα με τη μοδα που τα μπασκετικα βγαινουν και για casual ντυσιμο πλεον,δεν ξερω τι παπουτσια θα εχει εκει.
Αν καποιος ξερει κανα καλο ας ενημερωσει.
geo82
QUOTE (j-kidd13 @ Feb 9 2018, 13:21 ) *
Κανα μαγαζι της προκοπης για παπουτσια στην Αθηνα ξερετε?Τα κλασικα intersport zackret κλπ δεν εχουν τιποτα ιδιαιτερο.
Ξερω μονο το house of hoops αλλα με τη μοδα που τα μπασκετικα βγαινουν και για casual ντυσιμο πλεον,δεν ξερω τι παπουτσια θα εχει εκει.
Αν καποιος ξερει κανα καλο ας ενημερωσει.


Υπάρχει και το Athlete's foot, που άνοιξε φέτος. Ρίξε μια ματιά αν θες.
tuareg
QUOTE (j-kidd13 @ Feb 9 2018, 13:21 ) *
Κανα μαγαζι της προκοπης για παπουτσια στην Αθηνα ξερετε?Τα κλασικα intersport zackret κλπ δεν εχουν τιποτα ιδιαιτερο.
Ξερω μονο το house of hoops αλλα με τη μοδα που τα μπασκετικα βγαινουν και για casual ντυσιμο πλεον,δεν ξερω τι παπουτσια θα εχει εκει.
Αν καποιος ξερει κανα καλο ας ενημερωσει.


ασε φιλε ,τπτ στα ζακρετ και στα ιντερσπορτ...
εχω μεγαλο προβλημα με τη κορη μου που παιζει βολλευ.
Μεχρι φετος φορουσε μιτσουνο που υπαρχουν σε εξειδικευμανα καταστηματα για βολλευ,φετος αποφασισε να δοκιμασει του μπασκετ....δεν εχω βρει τιποτα κι εχω τη γκρινια της μικρης smiley.gif
Δοκιμασε cosmossport
https://www.cosmossport.gr/el/Article/ola-t...n-eidon-24.html
geo82
Αγόρασα σήμερα τα Jordan Ultra fly 3. Φαίνονται πολύ αξιόλογα. Οφείλω να ομολογήσω ότι με τράβηξε η σχεδίασή τους αλλά όταν πήγα και τα δοκίμασα είδα ότι είναι πολύ μαλακά και "κουμπώνουν" ωραία στο πόδι. Την Τρίτη θα τα δοκιμάσω και στο παρκέ, οπότε θα έχω και καλύτερη εντύπωση.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.