Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
korompos#3
QUOTE(audi2010 @ Aug 4 2011, 16:12 ) *
Καλησπέρα & καλό Αύγουστο να έχουμε, σήμερα παρέλαβα τα νέα Hyperdunk 2011 που αγόρασα από www.europesports.eu στο χρώμα γκρί http://www.europesports.eu/index.php?page=...art&lang=el


Μπορεις να ποσταρεις μερικες φωτογραφιες απο τα Hyperdunk που πηρες?
audi2010
QUOTE(korompos#3 @ Aug 5 2011, 09:47 ) *
Μπορεις να ποσταρεις μερικες φωτογραφιες απο τα Hyperdunk που πηρες?

george69


φανταστικα παπουτσια!!!
valaggel
audi2010 με γεια!Ηδη εχω αρχισει να τα λιγουρευομαι...Μου αρεσε πολυ το χρωμα που εχεις επιλεξει εσυ η αλλιως τα μπλε που εχουν και λιγο φωσφοριζε πρασινο...
captain charisma
σημερα πηρα τα huperdunk 2010 απο το φωκα στη θεσσαλονικη

http://f5torefresh.com/2011/05/31/nike-hyp...ayoff-home-p-e/

ακριβως αυτο πηρα, και απο 140ε το ειχε με την εκπτωση 97ε...πολυ καλη τιμη..και επισης το παπουτσι ειναι πολυ ελαφρυ..

το παπουτσι με τις φοτος που ποσταρε ο audi 2010 το βρηκα στο peter-sport 139e και δεν ειχε εκπτωση....
topscorer
QUOTE (captain charisma @ Aug 12 2011, 14:14 ) *
σημερα πηρα τα huperdunk 2010 απο το φωκα στη θεσσαλονικη

http://f5torefresh.com/2011/05/31/nike-hyp...ayoff-home-p-e/

ακριβως αυτο πηρα, και απο 140ε το ειχε με την εκπτωση 97ε...πολυ καλη τιμη..και επισης το παπουτσι ειναι πολυ ελαφρυ..

το παπουτσι με τις φοτος που ποσταρε ο audi 2010 το βρηκα στο peter-sport 139e και δεν ειχε εκπτωση....


κι εγω τα hyperdunk 2010 εχω
φοβερο παπουτσι! shot.gif
κανει ακριβως αυτο που λεει!
Tapanic
Παιδες που μπορω να βρω τα Air jordan Phat Premier?
http://www.nike.com/jumpman23/index.html#/...;cid=375173-461

H αλλιως τα Alpha 1
http://www.nike.com/jumpman23/index.html#/...;cid=392813-007

Αν γνωριζει καποιος κανενα ξενο καταστημα ας μoυ πει λιγο σε pm!
Garnett_5
παιδια για αυτους που θελουν να κανουν παραγγελειες μεσω eastbay πιστευω πως ειναι καλη ευκαιρια να παρουν απο αυτο το site αρκει να κρατησουν την παραγγελεια κατω απο τα 100 ευρω.......τουλαχιστον αυτο παρατηρησα εγω γτ εκανα 4 παραγγελειες 2 των 90 ευρω οι οιποιες δν χρεωθηκαν με επιπλεον εξοδα τελωνειου κ ειχαν πανω μια ετικετα που εγραφε free....ενω η αλλεσ 2 που ξεπερνουσαν τα 100 η μια 125 κ η αλλη 240 για την ακριβεια χρεωθηκαν με επιπλεον 40 κ 80κατι αντιστοιχα.....τωρα περιμενω αλλη μια 85e τα http://www.eastbay.com/product/model:15938...CH#sku=40897701 για πειτε γνωμεσ τι σας λενε?
korompos#3
QUOTE(Garnett_5 @ Aug 18 2011, 02:13 ) *
παιδια για αυτους που θελουν να κανουν παραγγελειες μεσω eastbay πιστευω πως ειναι καλη ευκαιρια να παρουν απο αυτο το site αρκει να κρατησουν την παραγγελεια κατω απο τα 100 ευρω.......τουλαχιστον αυτο παρατηρησα εγω γτ εκανα 4 παραγγελειες 2 των 90 ευρω οι οιποιες δν χρεωθηκαν με επιπλεον εξοδα τελωνειου κ ειχαν πανω μια ετικετα που εγραφε free....ενω η αλλεσ 2 που ξεπερνουσαν τα 100 η μια 125 κ η αλλη 240 για την ακριβεια χρεωθηκαν με επιπλεον 40 κ 80κατι αντιστοιχα.....τωρα περιμενω αλλη μια 85e τα http://www.eastbay.com/product/model:15938...CH#sku=40897701 για πειτε γνωμεσ τι σας λενε?


Δεν νομιζω πως εχει να κανει με το eastbay αλλα γενικα με το τελωνειο εδω. Δηλαδη απ' οσα ξερω οι παραγγελιες μεχρι 100 ευρω δεν περνανε τελωνειο κατα μεγαλη πιθανοτητα.
ComingUpRoses
Μπορείτε να μου προτείνετε ένα Ευρωπαικό site για αγορά παπουτσιών ?
Garnett_5
QUOTE(korompos#3 @ Aug 18 2011, 02:25 ) *
Δεν νομιζω πως εχει να κανει με το eastbay αλλα γενικα με το τελωνειο εδω. Δηλαδη απ' οσα ξερω οι παραγγελιες μεχρι 100 ευρω δεν περνανε τελωνειο κατα μεγαλη πιθανοτητα.


ναι οντως λαθος μου που δν διευκρινισα.....τις χρεωσεις τις πληρωσα στο ταχυδρομειο πριν παρω τα δεματα.....και μου ειπαν πως ηταν εξοδα τελωνειου....
audi2010
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 18 2011, 14:00 ) *
Μπορείτε να μου προτείνετε ένα Ευρωπαικό site για αγορά παπουτσιών ?


Καλησπέρα φίλε μου , ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο & θέλεις ευρωπαικό σάιτ? Αυτή τι στιγμή το πιο πλήρες σε παπούτσια ( από τη δική μου άποψη ) στην Ελλάδα είναι το www.europesports.eu . Μετά άλλη λύση είναι της Nike το σάιτ store.nike.com .
Ελπίζω να βοήθησα.
ComingUpRoses
QUOTE(audi2010 @ Aug 18 2011, 18:43 ) *
Καλησπέρα φίλε μου , ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο & θέλεις ευρωπαικό σάιτ? Αυτή τι στιγμή το πιο πλήρες σε παπούτσια ( από τη δική μου άποψη ) στην Ελλάδα είναι το www.europesports.eu . Μετά άλλη λύση είναι της Nike το σάιτ store.nike.com .
Ελπίζω να βοήθησα.



Φίλε ευχαριστώ πάρα πολύ ... Πόσο μάλλον όταν διαπύστωσα πως τα Hyperdunk 2010 τα έχουν έκπτωση λίγο πιο γύρω στο 40%!

Έχουν 84€ . Είναι και ελληνικό site! Ωραια smile.gif !

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Βέβαια Eastbay έχουν 80 δολάρια δηλαδή γύρω στα 55 ευρώ .. Δεν ξέρω ... Εσείς τι λέτε?
korompos#3
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 19 2011, 14:11 ) *
Φίλε ευχαριστώ πάρα πολύ ... Πόσο μάλλον όταν διαπύστωσα πως τα Hyperdunk 2010 τα έχουν έκπτωση λίγο πιο γύρω στο 40%!

Έχουν 84€ . Είναι και ελληνικό site! Ωραια smile.gif !

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Βέβαια Eastbay έχουν 80 δολάρια δηλαδή γύρω στα 55 ευρώ .. Δεν ξέρω ... Εσείς τι λέτε?


Δες αυτο.

http://www.ant1online.com/Society/General/...6ed6442e06.aspx
ComingUpRoses
QUOTE(korompos#3 @ Aug 19 2011, 22:03 ) *



Κουτί μου ήρθε . Αγορές χωρίς φόβο απο εξωτερικό! biggrin.gif
korompos#3
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 20 2011, 00:50 ) *
Κουτί μου ήρθε . Αγορές χωρίς φόβο απο εξωτερικό! biggrin.gif


Ε? blink.gif

QUOTE
3. Η αναστολή της λειτουργίας 50 υποδιευθύνσεων και τμημάτων τελωνείων, επίσης από 22 Αυγούστου. Οι συγχωνεύσεις αυτές αφορούν μεταξύ άλλων στα τελωνεία Αθηνών, Αστακού, Ναυπλίου, Αερολιμένα «Ελ. Βενιζέλος», Λαυρίου, Πατρών, Θηβών, Δράμας, Ελευσίνας, Ρόδου, Αλεξανδρούπολης, Βέροιας, Νέας Ορεστιάδας, Χαλκίδας, Ηγουμενίτσας, Ιωαννίνων, Κακαβιάς, Ευζώνων, Μυτιλήνης, Ξάνθης, Κατερίνης, Χανίων, Χίου κλπ.
ComingUpRoses
QUOTE(korompos#3 @ Aug 20 2011, 02:37 ) *
Ε? blink.gif



Δηλαδή tongue.gif ?
korompos#3
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 20 2011, 14:33 ) *
Δηλαδή tongue.gif ?


Αναστολη λειτουργιας μεχρι να γινουν οι συγχωνευσεις απ' οτι καταλαβα.
Στο εδειξα μην τυχον και παραγγειλεις και καθυστερησει πολυ λογω αυτης της καταστασης,αν και το eastbay τα φερνει σε ενα μηνα περιπου. Συν τα μεταφορικα η τιμη θα ειναι πανω-κατω ιδια με το europesports.
ComingUpRoses
QUOTE(korompos#3 @ Aug 20 2011, 17:31 ) *
Αναστολη λειτουργιας μεχρι να γινουν οι συγχωνευσεις απ' οτι καταλαβα.
Στο εδειξα μην τυχον και παραγγειλεις και καθυστερησει πολυ λογω αυτης της καταστασης,αν και το eastbay τα φερνει σε ενα μηνα περιπου. Συν τα μεταφορικα η τιμη θα ειναι πανω-κατω ιδια με το europesports.


Οκε ευχαριστώ smile.gif
f16
QUOTE (dizzy_fingers @ May 14 2006, 06:48 ) *
Μετέφερα εδώ το ποστ σου μιας και ήδη υπήρχε τόπικ για παπούτσια και δε χρειαζόταν να ανοίξει καινούριο.

Εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω, παρά μόνο να σου πω τα κλασσικά:
Αν είσαι από αθήνα, ψάξε στην Θεμιστοκλέους και στα πρατήρια στη Ν.Σμύρνη.
Τίποτα άλλο, δεν ξέρω να σου πω...sad.gif

ΥΓ: Αυτά δεν είναι που φόραγε ο Ταπούτος, σε κίτρινο, πριν μερικά χρόνια στην ΑΕΚ?

Μπορεισ να μου δωσεισ οδουσ για τα πρατηρια στην νεα σμυρνη?
getheo
Καλησπέρα και από εμένα.Εχω δει και μου αρέσουν τα kobe v και vi αλλα θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνουν και για να παίζεις σε τσιμέντο εκτός απο παρκέ.Αν δεν κάνουν έχετε να προτείνετε κατι άλλο?
korompos#3
QUOTE(f16 @ Aug 22 2011, 15:24 ) *
Μπορεισ να μου δωσεισ οδουσ για τα πρατηρια στην νεα σμυρνη?


Ελευθεριου βενιζελου και αχιλλεως ειναι τα πρωτα και συνεχιζουν στην ευθεια της ελευθεριου βενιζελου
Garnett_5
τελικα ηρθαν τα παπουτσια μου απο το eastbay και πετανε.....ολα καλα μονο 3 ευρω ηταν τα εξοδα......

QUOTE(getheo @ Aug 22 2011, 15:32 ) *
Καλησπέρα και από εμένα.Εχω δει και μου αρέσουν τα kobe v και vi αλλα θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνουν και για να παίζεις σε τσιμέντο εκτός απο παρκέ.Αν δεν κάνουν έχετε να προτείνετε κατι άλλο?

επειδη εχω το kobe vi θα σου προτεινα να μην το βαλεις σε τσιμεντο γτ θα φαγωθουν οι κυψελες που εχει στην σολα αμεσως ....τουλαχιστον εγω που επαιξα 2-3 φορες σε ταρταν ετσι μου εγινε......αν θεσ την γνωμη μου πηγαινε σε κανενα and1 η jordan outdoor.....
ComingUpRoses
Είμαι ανάμεσα σε Hyperdunk 2010 , Zoom Hyperfuse 2011 και Jordan 23 Hoops . Πιο λέτε ?
Garnett_5
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 24 2011, 14:39 ) *
Είμαι ανάμεσα σε Hyperdunk 2010 , Zoom Hyperfuse 2011 και Jordan 23 Hoops . Πιο λέτε ?

εχω το jordan και ειναι φοβερο.....σε κιτρινο......
korompos#3
Aν καποιος ενδιαφερεται για Hyperdunk 2010 σε νουμερο 44,5(καινουργια) ας μου στειλει πμ.
KD13
Kalispera paidia.Paizo 5 se efiviki omada me ipsos 1.97 (xoris papoutsia).Oi perissoteroi antipaloi mou omos einai sinithos arketa pano apo 2 metra.Tha ithela na mou protinete ena papoutsi pou na dinei ipsos (logo solas ktl) toulaxiston 4 pontous.Eyxaristo prokatavolika. (ta greeklish einai epeidi eimai se laptop me ta agglika windows 7)
ComingUpRoses
QUOTE(KD13 @ Aug 28 2011, 13:58 ) *
Kalispera paidia.Paizo 5 se efiviki omada me ipsos 1.97 (xoris papoutsia).Oi perissoteroi antipaloi mou omos einai sinithos arketa pano apo 2 metra.Tha ithela na mou protinete ena papoutsi pou na dinei ipsos (logo solas ktl) toulaxiston 4 pontous.Eyxaristo prokatavolika. (ta greeklish einai epeidi eimai se laptop me ta agglika windows 7)



Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο παπούτσι , και αν υπάρχει δεν θα είναι καθόλου βολικό ...

Παιδιά έχω πρόβλημα tongue.gif ... Δεν ξέρω σε τι χρώμα να πάρω τα Hyperdunk 2010 ... Η φορεσιές τις ομάδας ειναι μαύρο άσπρο και άσπρο μαύρο ... Κλείνω προς το τελευταίο , το White/Obsidian/Sport Red ...

http://www.eastbay.com/product/model:14335...FO#sku=07625101

Πείτε μου τις γνώμες σας biggrin.gif
KD13
QUOTE (ComingUpRoses @ Aug 28 2011, 14:09 ) *
Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο παπούτσι , και αν υπάρχει δεν θα είναι καθόλου βολικό ...

Παιδιά έχω πρόβλημα tongue.gif ... Δεν ξέρω σε τι χρώμα να πάρω τα Hyperdunk 2010 ... Η φορεσιές τις ομάδας ειναι μαύρο άσπρο και άσπρο μαύρο ... Κλείνω προς το τελευταίο , το White/Obsidian/Sport Red ...

http://www.eastbay.com/product/model:14335...FO#sku=07625101

Πείτε μου τις γνώμες σας biggrin.gif


Nai ta obsidian einai ta kalitera..Eixa ta aspro-mayro fetos kai skistikan stin sola 4 ekatosta se kamikazi :S

QUOTE (ComingUpRoses @ Aug 28 2011, 14:09 ) *
Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο παπούτσι , και αν υπάρχει δεν θα είναι καθόλου βολικό ...


me 4-5 ek iparxoun file..sxedon ola ta jordan einai etsi kai ta lebron..px ta hyperdunk pou thes einai 2.7 ek..apla thelo kati parapano
ComingUpRoses
QUOTE(KD13 @ Aug 28 2011, 14:27 ) *
me 4-5 ek iparxoun file..sxedon ola ta jordan einai etsi kai ta lebron..px ta hyperdunk pou thes einai 2.7 ek..apla thelo kati parapano


Τότε λάθος μου biggrin.gif
stev basket
QUOTE(ComingUpRoses @ Aug 28 2011, 11:09 ) *
Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο παπούτσι , και αν υπάρχει δεν θα είναι καθόλου βολικό ...

Παιδιά έχω πρόβλημα tongue.gif ... Δεν ξέρω σε τι χρώμα να πάρω τα Hyperdunk 2010 ... Η φορεσιές τις ομάδας ειναι μαύρο άσπρο και άσπρο μαύρο ... Κλείνω προς το τελευταίο , το White/Obsidian/Sport Red ...

http://www.eastbay.com/product/model:14335...FO#sku=07625101

Πείτε μου τις γνώμες σας biggrin.gif



Γιατί όχι τα Hyperdunk 2011, ή τα Hyperfuse 2011 σε αποχρώσεις του μαύρου, γκρι που ... ματιάζουν
ComingUpRoses
QUOTE(stev basket @ Aug 29 2011, 11:09 ) *
Γιατί όχι τα Hyperdunk 2011, ή τα Hyperfuse 2011 σε αποχρώσεις του μαύρου, γκρι που ... ματιάζουν


Η εμφάνιση των Hyperdunk 2011 δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα .. Αντιθέτως , άμα πάρω hyperfuse 2011 θα πάρω σίγουρα αποχρώσεις μαύρο - μπλε . Απλά .... είναι εξαιρετικά! biggrin.gif
KD13
paidia skeftomai na agoraso apo magazi sto net pou legetai europesports..einai elliniko kai nomizo stin larisa..xerei kaneis an einai axiopisto? (einai to mono stin ellada pou vrika kitrina hyperdunk 2k11
audi2010
QUOTE(KD13 @ Sep 3 2011, 14:35 ) *
paidia skeftomai na agoraso apo magazi sto net pou legetai europesports..einai elliniko kai nomizo stin larisa..xerei kaneis an einai axiopisto? (einai to mono stin ellada pou vrika kitrina hyperdunk 2k11


Καλησπέρα φίλε μου , το σάιτ www.europesports.eu είναι αξιόπιστο , εγώ από εκεί πήρα τα Hyperdunk 2011 στο γκρι χρώμα όπως έχω & τις φωτογραφίες από τα παπούτσια που πήρα στην σελίδα 67 , όπως & πολλά άτομα από το φόρουμ εδώ που διαβάζω έχουν ψωνίσει από εκεί & είναι πολύ εξυπηρετικός ο κύριος που το έχει.
Αν αποφασίσεις να τα πάρεις καλοφόρετα , καλό βράδυ.
valaggel
Προσεξα στον αγωνα Σλοβενια-Σκοπια κατι πρασινα nike παπουτσια που φορουσε ο Z.Dragic (#13) της Σλοβενιας και μου αρεσαν αρκετα.Δυστυχως δεν εχω βρει πουθενα καποια φωτογραφια με αυτα...Μηπως εχει κανεις ιδεα τι μοντελο ειναι η οτιδηποτε χρησιμο;;;
valaggel
αυτα ειναι τα παπουτσια που σας ελεγα πιο πανω...
Iverson_3
QUOTE(valaggel @ Sep 10 2011, 20:30 ) *
αυτα ειναι τα παπουτσια που σας ελεγα πιο πανω...

Nike Zoom Hyperfuse Low
Μόνο 60$, ευκαιρία.
valaggel
QUOTE (Iverson_3 @ Sep 10 2011, 21:41 ) *
Nike Zoom Hyperfuse Low
Μόνο 60$, ευκαιρία.

μπα δε το βλεπω τελικα για αυτα γιατι δε θελω χαμηλα παπουτσια λογω προβληματος στον αστραγαλο...ευχαριστω παντως!
davelos
και 36 $ εξοδα αποστολης? μήπως δεν αξιζει ιδιαιτερα?
Tapanic
Aυτο το παπουτσι πραγματικα ειναι πλ μαματο κ αρκετα οικονομικο
http://www.eastbay.com/product/model:16463...EYWORD%20SEARCH
Eιναι παρομοιο με τα crazy light απλως λιγο βαρυτερο (μεχρι στιγμης ειναι το ελαφρυτερο μπασκετικο)
Να σας πω ρε παιδες επειδη εχω να παραγγειλω αρκετο καιρο στο order status στο method μου γραφει Νot available until shipped!!!Δεν πρεπει να μου γραφει ακριβης ημερομηνια για το ποτε 9α ερ9ουν?
manosss
Kαλησπερα παιδια ! Ενδιαφερομαι και γω να αγορασω παπουτσια και αλλα πραγματα απο το eastbay που εχει πολυ καλες τιμες αλλα δεν εχω ξαναψωνισει ποτε ηλεκτρονικα... Μπορει να μου εξηγησει καποιος που εχει εμπειρια την διαδικασια?

Πρωτα απο ολα μπορω να πληρωσω με paypal γιατι πιστωτικη δικια μου γιοκ..
Χρεωνονται μεταφορικα? Στη σελιδα λεει free shipping για >75$
Και κυριοτερον τι παιζει με τελωνεια και τετοια?
Μπορει να ερθει το πακετο σπιτι μου κατευθειαν η πηγαινω εγω απο καποιο υποκαταστημα ελτα και παραλαμβανω?

Ηelp παιδια τωρα ανακαλυψα το site και εχω ενθουσιαστει ! Χωρια απο τις πολυ μικροτερες τιμες εχει και πολλα καλουδια που τα ψαχνω και δεν τα βρισκω ελλαδα! wos_sport5.gif
natouralistis
QUOTE (manosss @ Sep 13 2011, 00:45 ) *
Kαλησπερα παιδια ! Ενδιαφερομαι και γω να αγορασω παπουτσια και αλλα πραγματα απο το eastbay που εχει πολυ καλες τιμες αλλα δεν εχω ξαναψωνισει ποτε ηλεκτρονικα... Μπορει να μου εξηγησει καποιος που εχει εμπειρια την διαδικασια?

Πρωτα απο ολα μπορω να πληρωσω με paypal γιατι πιστωτικη δικια μου γιοκ..
Χρεωνονται μεταφορικα? Στη σελιδα λεει free shipping για >75$
Και κυριοτερον τι παιζει με τελωνεια και τετοια?
Μπορει να ερθει το πακετο σπιτι μου κατευθειαν η πηγαινω εγω απο καποιο υποκαταστημα ελτα και παραλαμβανω?

Ηelp παιδια τωρα ανακαλυψα το site και εχω ενθουσιαστει ! Χωρια απο τις πολυ μικροτερες τιμες εχει και πολλα καλουδια που τα ψαχνω και δεν τα βρισκω ελλαδα! wos_sport5.gif


Μπορεις να πληρωσεις με paypal

Εξαρταται για τα μεταφορικα, συνηθως χρεωνεσαι,αλλα υπαρχουν και πραγματα που αποστελλονται δωρεαν.Αναλογα απο τι επιλεγεις, σου λεει αν υπαρχει χρεωση στα μεταφορικα ή αν ειναι frre.

Μπορει να ερθει σπιτι σου, στο γραφειο σου ή οπου εσυ ζητησεις να παει.

Προσοχη στις evilmonkey.gif
manosss
QUOTE(natouralistis @ Sep 13 2011, 01:06 ) *
Μπορεις να πληρωσεις με paypal

Εξαρταται για τα μεταφορικα, συνηθως χρεωνεσαι,αλλα υπαρχουν και πραγματα που αποστελλονται δωρεαν.Αναλογα απο τι επιλεγεις, σου λεει αν υπαρχει χρεωση στα μεταφορικα ή αν ειναι frre.

Μπορει να ερθει σπιτι σου, στο γραφειο σου ή οπου εσυ ζητησεις να παει.

Προσοχη στις evilmonkey.gif


Τhnx για την απαντηση φιλε!
Υπαρχει περιπτωση να σου στειλουν μαιμου? Δεν ειναι αξιοπιστο μαγαζι?
Τελικα απο οτι ειδα to free shipping δεν ισχυει για την Ελλαδα και εχει 36$ μεταφορικα..
Παιδια ξερετε αν υπαρχει απο καποια τιμη και κατω που να μην χρειαζετε να πληρωσεις τελωνειο?
Καπου διαβασα οτι απο 100 και κατω δεν τα ανοιγουν ..Τωρα 100 ευρω , 100 δολλαρια δεν ξερω...
manosss
Παιδια τι λετε για αυτα εδω?

Ειναι τα air jordan 23.
Eχω διαβασει καλα πραγματα και τα εχει το europesports 140 euro.


Γενικα θελω ενα καλο παπουτσι για λιγο outdoor χρηση και πολυ φορεμα με τζιν
Καποια αλλη ενδιαφερουσα προταση?
manosss
Μολις γυρισα απο intersport οπου δοκιμασα το adidas crazy light και τα hyperdunk.
To crazy light ειναι αυτο που λεει.. ΤΡΟΜΕΡΑ ελαφρυ.. Μολις το επιασα στα χερια μου επαθα πλακα.

-Οταν το φορας ειναι σαν να μη φορας καθολου παπουτσι
-Ο ανατομικος πατος που εχει εξτρα ειναι πολυ μαλακος
-Καλο πατημα στο εδαφος

Αλλα κατα τα αλλα για μενα μετρια πραγματα..
Πολυ μετρια στηριξη στον αστραγαλο, σχετικα σκληρο εσωτερικο και δεν ταιριαξε καλα στο ποδι μου επειδη εχω πλατυ ποδι και αυτο θα το χαρακτηριζα σχετικα στενο.

Τα hyperdunk απο την αλλη τελεια!
Με το που τα εβαλα εδεσαν αμεσως στο ποδι μου σαν να τα ειχα φορεσει ηδη κατι μηνες.
Ανετα , πολυ καλο πατημα , εξαιρετικη προστασια στον αστραγαλο .
Το μονο που δεν μου αρεσε ειναι οτι θα ηθελα πιο μαλακο και φουσκωτο πατο. Μου φανηκε λιγο φλατ.

Ξερει κανεις που μπορω να βρω jordan στον Πειραια? Ψηνομαι αγρια για τα retro 3 αλλα δεν βρισκω να τα δοκιμασω
xavier34
Καλησπέρα.Ψάχνω κάτι για indoor αλλά και λίγo outdoor,άρα κάτι ανθεκτικό,αλλά όχι και πολύ βαρύ.Ξεχώρισα αυτά τα δύο:

Jordan ISO 2



Κάνουν και για outdoor?Θα είναι πολύ βαριά?

Εναλλακτικά σκέφτομαι κάτι σε Nike Kd II:



Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη,

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
GalisMvp
παιδια δε ξερω αν πρεπει να βαλω εδω την αγγελια.

πωλουνται παπουτσια NIKE KOBE V σε χρωμα κοκκινο-ασπρο ! νουμερο 46 !

Τα αγορασα απο γνωστο μαγαζι της Αμερικης αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο μεγαλα..
Τα χω φορεσει 5-6 φορες μονο σε κλειστο! Ειναι σαν καινουρια!

Τιμη 60 ευρω !

Αυτα εδω ειναι:

http://www.eastbay.com/product/model:13730...0&size=17.5


Giwrgis17
Παιδια να σας ρωτησω κατι. Σκεφτομαι να παραγγειλω απο ιστμπευ παπουτσια που κανουν 125 δολλαρια. Εχει παραγγειλει κανεις τωρα τελευταια να μας πει αν παιζουν τελωνια και τετοια πραματα; Μη τα πληρωσουμε πιο ακριβα απο οτι εδω.
GalisMvp
μεχρι 100 ευρω παραγγελια (χωρις τα μεταφορικα) σου ρχεται τελωνειο 3 ευρω
Giwrgis17
QUOTE(GalisMvp @ Oct 18 2011, 10:20 ) *
μεχρι 100 ευρω παραγγελια (χωρις τα μεταφορικα) σου ρχεται τελωνειο 3 ευρω


Σε ευχαριστω παρα πολυ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.