Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια για Basket
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Pierce
καλως ηρθες και καλα ποστ να εχεις . πλιζ γραφε με μικρα και οχι με κεφαλαια γιατι στην γλωσσα του ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις.
Για τα παπουτσια του Μαρμπουρι πιστευω οτι στην Ελλαδα δεν θα τα βρεις. Υπαρχει μια απειροελαχιστη πιθανοτητα να υπαχρουν στα footlocker αλλα δεν το πιστευω. Μονο απο το internet αλλιως....
..._
QUOTE(pierce21 @ Nov 17 2007, 18:19 ) *
καλως ηρθες και καλα ποστ να εχεις . πλιζ γραφε με μικρα και οχι με κεφαλαια γιατι στην γλωσσα του ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις.
Για τα παπουτσια του Μαρμπουρι πιστευω οτι στην Ελλαδα δεν θα τα βρεις. Υπαρχει μια απειροελαχιστη πιθανοτητα να υπαχρουν στα footlocker αλλα δεν το πιστευω. Μονο απο το internet αλλιως....

ohhh οκ !!!!τηχ κριμα ειναι πλ ωρεα παπουτσια!!! απο το ιντερνετ κοστιζοθν με τα μεταφορικα καποθ στα 50 $
ενω η τιμη τσ ειναι μολισ 12 ευρω !!!κριμα blink.gif
eskaman
12 euro..???!!πολυ φτηνο μου φαινεται..
Πιστευεις πως θα αξιζει παπουτσι που ειναι πιο φτηνο απο σαγιοναρα?
..._
QUOTE(eskaman @ Nov 20 2007, 00:49 ) *
12 euro..???!!πολυ φτηνο μου φαινεται..
Πιστευεις πως θα αξιζει παπουτσι που ειναι πιο φτηνο απο σαγιοναρα?

nai dioti to egine me sinergasia tou marbury kai tou eponimou magaziou!!!!!! einai ka kala ekstratia enantia stn nike
vevea ap tn alli an skeftis oti auta fora ge oli tn xronia o marbury!!!!!!
kai twra sxediase kai o BIGBEN(walace!!!! opotw tha aksize!! smiley.gif
remali
QUOTE(eskaman @ Nov 20 2007, 00:49 ) *
12 euro..???!!πολυ φτηνο μου φαινεται..
Πιστευεις πως θα αξιζει παπουτσι που ειναι πιο φτηνο απο σαγιοναρα?

Συμφωνώ γενικά, ότι όπου ακούς υπερβολικά φτηνά να μένεις μακριά, αλλά για άλλα πράγματα όπως ηλεκτρονικά ή αυτοκίνητα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση (και γενικότερα για ρουχισμό) πρέπει να σκεφτείς ότι και τα παπούτσια της ΝΙΚΕ δεν κοστίζουν πάνω από 8-12$ (από την αγορά πρώτων υλών, την παραγωγή και τη μεταφορά ως τους διανομείς), απ'τη στιγμή που στις χώρες στις οποίες φτιάχνονται (Ταιβαν, Βιετναμ κτλ) τα εργατικά είναι υπερβολικά χαμηλά. Τα υπόλοιπα που πληρώνουμε είναι κέρδος της εταιρίας και το σηματάκι της ΝΙΚΕ rolleyes.gif και το ότι τα φοράνε παίχτες (garnett, tmac, kobe κλπ). Δεν είναι τυχαίο ότι στα site αυτών των εταιριών σου έχει όλους τους παίχτες που τα φοράνε και εκεί επικεντρώνεται. Και αυτό δε το λέω έτσι, το λέω με βάση γνώμη φίλου που δουλεύει στο χώρο και έχει εμπείρία από παραγωγή προϊόντων.
ΥΓ Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ για την τιμή ακόμα είναι το κόστος των σχεδιαστών και της ανάπτυξης νέων τεχνολογιών, που όμως εαν το διαιρέσεις με τον αριθμό παπουτσιών που πουλούνται είναι μηδαμινό εώς αμελητεο.
ΥΓ2 Επίσης δες και εδώ στο "Findings on shoe quality" ότι κάνανε ένα τεστ μεταξύ αυτού του παπουτσιού και ενός 100$ και είδαν ότι είναι κατασκευασμένα το ίδιο

Χλωμό το βλέπω να βρεις εδώ αυτά τα παπούτσια φίλε "...".
Μόνο από ebay όπου όμως με τα μεταφορικά, απ'οτι είδα βγαίνει γύρω στα 50$
alexf-5
Παιδιά μακράν τα ΝΙΚΕ είναι τα καλύτερα και πολλά μοντέλα της εταιρίας είναι πολύ ελαφρά, που για περιφερειακό παίκτη ή αθλητή με σχετικά χαμηλό σωματικό βάρος είναι ΄το σημαντικότερο στοιχείο σε ένα αθλητικό παπούτσι. Τα μοντέλα ΝΙΚΕ που φοράω για τρεις συνεχόμενες σεζόν και δεν θα τα άλλαζα με τίποτα αν έβρισκα στην αγορά και στο μέλλον είναι τα package και huarache και τα οποία ουσιαστικά είναι σχεδόν ίδιο μοντέλο. Μακράν το πιο ελαφρύ παπούτσι που έχψ φορέσει τα τελευταία 12 χρόνια!
MELAS11
Φοβερα παπουτσια ειναι τα 77.gif NIKE ZOOM 2 KOBE ULTIMATE 77.gif (η απλως NIKE ZOOM 2 KOBE)τα νεα παπουτσι του Kobe Bryant. Εξαιρετικα!Μ εχουν σωσει πολλες φορες , τελειο κρατημα στο ποδι αλλα ακριβα. Τα βρηκα στη Γλυφαδα , απο τον αντιπροσωπο της ΝΙΚΕ στην Ελλαδα και τιμη ::154,95. Αξιζει τον κοπο παντως!
kostas16
βαλε και καμια φωτο η αν ξερεις γραψε διευθυνση?
center
Εγώ αυτά προτείνω...
(nike φυσικά) laugh.gif laugh.gif


βγαίνει και σε άλλο χρώμα:

basket4
QUOTE(center @ Dec 25 2007, 03:17 ) *
Εγώ αυτά προτείνω...
(nike φυσικά) laugh.gif laugh.gif


βγαίνει και σε άλλο χρώμα:



ρε γαμωτο...
και εγω αυτα ηθελα να παρω...αλλα δνε εβρισκα στο νουμερο μου.
40 φοραω το καημενο... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
k_sal_15
QUOTE(basket4 @ Dec 25 2007, 01:22 ) *
ρε γαμωτο...
και εγω αυτα ηθελα να παρω...αλλα δνε εβρισκα στο νουμερο μου.
40 φοραω το καημενο... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


Όντως με 40 νούμερο θα δυσκολεύεσαι να βρεις το μπασκετικό παπούτσι που θες... Αυτά τα παπούτσια είναι όντως πολύ καλά(τα έχουν αρκετοί φίλοι μου και τα δοκίμασα...). Αν δεν κάνω λάθος αυτά φοράει ο Nash???
basket4
QUOTE(k_sal_15 @ Dec 25 2007, 23:45 ) *
Όντως με 40 νούμερο θα δυσκολεύεσαι να βρεις το μπασκετικό παπούτσι που θες... Αυτά τα παπούτσια είναι όντως πολύ καλά(τα έχουν αρκετοί φίλοι μου και τα δοκίμασα...). Αν δεν κάνω λάθος αυτά φοράει ο Nash???


μονο ο nash? ohmy.gif (ειναι κ απο τους αγαπημενους μου παιχτες).
σχεδον ολοι οσοι χορηγουνται απο την Nike αυτα φορανε smile.gif
πολυ δυσκολευομαι γαμωτο.
αλλα τωρα θα αγοραζω μπασκετικα απο το ιντερνετ.
εχουν και πολλα καινουρια μοντελα και φυσικα υπαρχει το νουμερο μου.
center
QUOTE(basket4 @ Dec 25 2007, 23:44 ) *
μονο ο nash? ohmy.gif (ειναι κ απο τους αγαπημενους μου παιχτες).
σχεδον ολοι οσοι χορηγουνται απο την Nike αυτα φορανε smile.gif
πολυ δυσκολευομαι γαμωτο.
αλλα τωρα θα αγοραζω μπασκετικα απο το ιντερνετ.
εχουν και πολλα καινουρια μοντελα και φυσικα υπαρχει το νουμερο μου.


Από ποιο site?
Έψαξα αλλά δεν μπόρεσα να βρω τίποτα... sad.gif
(φταίει και το internet επειδή τώρα τελευταία σέρνεται...) 68.gif
Αν ψάξεις πες μου... rolleyes.gif

edit: μόλις τώρα κοίταξα μέσω του pathfinder... Ρε γαμώτο από τα συγκεκριμένα έχει μόνο τα ασπρα και τα μαύρα, δεν έχει τα γκριζο-κόκκινα που θέλω 68.gif ...Δεν κυκλοφορούν Ελλάδα αυτά;
basket4
QUOTE(center @ Dec 27 2007, 21:55 ) *
Από ποιο site?
Έψαξα αλλά δεν μπόρεσα να βρω τίποτα... sad.gif
(φταίει και το internet επειδή τώρα τελευταία σέρνεται...) 68.gif
Αν ψάξεις πες μου... rolleyes.gif

edit: μόλις τώρα κοίταξα μέσω του pathfinder... Ρε γαμώτο από τα συγκεκριμένα έχει μόνο τα ασπρα και τα μαύρα, δεν έχει τα γκριζο-κόκκινα που θέλω 68.gif ...Δεν κυκλοφορούν Ελλάδα αυτά;

εγω μεσω ιντερνετ αγοραζω μονο απο τα www.footlocker.com
εχει τα παντα.και σε μεγεθος και στα χρωματα.

http://www.footlocker.com/catalog/productd...494161/node--0/

σου δινω και το λινκ για τα συγκεκριμενα που θες smiley.gif
center
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 20:35 ) *
εγω μεσω ιντερνετ αγοραζω μονο απο τα www.footlocker.com
εχει τα παντα.και σε μεγεθος και στα χρωματα.

http://www.footlocker.com/catalog/productd...494161/node--0/

σου δινω και το λινκ για τα συγκεκριμενα που θες smiley.gif


icon_wave.gif basket4 είσαι θεά!!!!!!

thanks!!!!!!

σου στέλνω πμ για να σε ρωτήσω λεπτομέρειες...
basket4
QUOTE(center @ Dec 27 2007, 23:53 ) *
icon_wave.gif basket4 είσαι θεά!!!!!!

thanks!!!!!!

σου στέλνω πμ για να σε ρωτήσω λεπτομέρειες...


Το ξερω οτι ειμαι φοβερη!
ευχαριστω που μου το θυμιζεις...
χαχαχχαχαχα!
οτι θες ρωτα ελευθερα smile.gif
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 25 2007, 01:22 ) *
ρε γαμωτο...
και εγω αυτα ηθελα να παρω...αλλα δνε εβρισκα στο νουμερο μου.
40 φοραω το καημενο... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif



Εσυ που είσαι και πολυ μεγαλύτερή μου φορας 40
Εγώ τι να πω που φοράω 42 και είμαι 13 (μη ρωτησετε πως γινεται , μεγαλη και λυπηρη ιστορια smile.gif )
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 01:51 ) *
Εσυ που είσαι και πολυ μεγαλύτερή μου φορας 40
Εγώ τι να πω που φοράω 42 και είμαι 13 (μη ρωτησετε πως γινεται , μεγαλη και λυπηρη ιστορια smile.gif )

ισως εισαι πιο ψηλη απο μενα.
μακαρι να φοραγα κ εγω 42.τουλαχιστον βρισκεις παπουτσια και νουμερα
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2007, 23:55 ) *
ισως εισαι πιο ψηλη απο μενα.
μακαρι να φοραγα κ εγω 42.τουλαχιστον βρισκεις παπουτσια και νουμερα



Eγώ είμαι 1,62 χωρίς παπούτσια και με παπούτσια 1,65 (Αποκλείεται να είσαι ΤΟΣΟ κοντή..με τίποτα) biggrin.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 02:00 ) *
Eγώ είμαι 1,62 χωρίς παπούτσια και με παπούτσια 1,65 (Αποκλείεται να είσαι ΤΟΣΟ κοντή..με τίποτα) biggrin.gif


καπου εκει ειμαι κ εγω!
και ειμαι και 4 χρονια μεγαλυτερη σου.
εσυ ψηλωνεις ακομα
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 28 2007, 00:04 ) *
καπου εκει ειμαι κ εγω!
και ειμαι και 4 χρονια μεγαλυτερη σου.
εσυ ψηλωνεις ακομα



Όποτε μετριέμαι τόσο είμαι.......2,5-3 χρόνια τώρα ,άντε να έχω πάρει 1 cm sad-smiley-009.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 02:08 ) *
Όποτε μετριέμαι τόσο είμαι.......2,5-3 χρόνια τώρα ,άντε να έχω πάρει 1 cm sad-smiley-009.gif

πολυ γαλα κ μονοζυγο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
θα παρεις κατι ακομα
εγω δεν θα παρω καθολου...οσο ψηλωσα ψηλωσα sad.gif
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 28 2007, 00:11 ) *
πολυ γαλα κ μονοζυγο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
θα παρεις κατι ακομα
εγω δεν θα παρω καθολου...οσο ψηλωσα ψηλωσα sad.gif


Eιδικά γάλα 19.gif . Έχουμε μαλώσει με το γάλα πολύ άσχημα smile.gif Ρόμπα γίναμε...έχουμε να συναντηθούμε 5 χρόνια τώρα biggrin.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 02:15 ) *
Eιδικά γάλα 19.gif . Έχουμε μαλώσει με το γάλα πολύ άσχημα smile.gif Ρόμπα γίναμε...έχουμε να συναντηθούμε 5 χρόνια τώρα biggrin.gif

κακως!!!
να φροντισεις να τα ξαναβρειτε...!!
κανει καλο κ για τα οστα σου.μη βρεθεις με καμια οστεοπορωση στα 40 σου tongue.gif
MELAS11
Δε γινονται αυτα.....μονο σε ταινιες επιστημονικης φαντασιας
MELAS11
http://www.nike.com/nikebasketball/usa/?re...ect#zoom_kobe_2 Το site της NIKE (εχει ενα βιντεο , πατα απλως κατω-κατω skip video)

Click to view attachment

Εγω Γλυφαδα τα βρηκα. Ειναι ενα μαγαζι στην λεωφορο Βουλιαγμενης(αριθμο δεν θυμαμαι)
Ειναι απο την ΕLMTEC , επισημος ατιπροσωπος της ΝΙΚΕ στην Ελλαδα (παρε το 11888 να ρωτησεις συγκεκριμενα , εγω απο εκει το βρηκα)
MELAS11
basket4 , σ'αρεσουν? βγαινουν και σε 40 και σε 42 19.gif χαχαχαχα 19.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 02:40 ) *
basket4 , σ'αρεσουν? βγαινουν και σε 40 και σε 42 19.gif χαχαχαχα 19.gif

αληθεια??
εγω θελω αυτα που εχει ποσταρει η κοπελα πριν.
τα Nike
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 28 2007, 00:45 ) *
αληθεια??
εγω θελω αυτα που εχει ποσταρει η κοπελα πριν.
τα Nike



Και αυτα NIKE ειναι smile.gif
Στο 42 τελευταιο νουμερο
Δεν θυμαμαι αν δοκιμασα 40,5 ή 41 ομωςsad.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 02:50 ) *
Και αυτα NIKE ειναι smile.gif
Στο 42 τελευταιο νουμερο
Δεν θυμαμαι αν δοκιμασα 40,5 ή 41 ομωςsad.gif


τo 40,5 παρα ειναι μεγαλο.
εδω το 40 το φοραω με πατους... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
γαμωτο...γιατι να εχω τοσο μικρο (αλλα ομοφο κατα τα αλλα) ποδαρακι? sad.gif
MELAS11
QUOTE(basket4 @ Dec 28 2007, 01:05 ) *
τo 40,5 παρα ειναι μεγαλο.
εδω το 40 το φοραω με πατους... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
γαμωτο...γιατι να εχω τοσο μικρο (αλλα ομοφο κατα τα αλλα) ποδαρακι? sad.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(Μικρο ειναι το ποδαρακι σου που φορας 40??????(αλλα ομορφο κατα τα αλλα ποδαρακι)

Τωρα που το ξανασκεφτομαι , ειχα δοκιμασει το 40 αλλα δεν ενιωθα πολυ καλα και ζητησα το 41 που δεν το ειχαν , και τελικα πηρα το 42 . Το νουμερο που πηρα στο τσακ το προλαβα , τελευταιο ζευγαρι. Νομιζω πως θα βρεις νουμερο αν δε σε χαλαει να δωσεις 154,95e. smiley.gif
basket4
QUOTE(MELAS11 @ Dec 28 2007, 12:12 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(Μικρο ειναι το ποδαρακι σου που φορας 40??????(αλλα ομορφο κατα τα αλλα ποδαρακι)

Τωρα που το ξανασκεφτομαι , ειχα δοκιμασει το 40 αλλα δεν ενιωθα πολυ καλα και ζητησα το 41 που δεν το ειχαν , και τελικα πηρα το 42 . Το νουμερο που πηρα στο τσακ το προλαβα , τελευταιο ζευγαρι. Νομιζω πως θα βρεις νουμερο αν δε σε χαλαει να δωσεις 154,95e. smiley.gif


Το 154,95 μου αρεσε...αντι να παεις 155.χαχαχαχαχαχα

βρηκα καποια απο το ιντερενετ που θα παραγγειλω οποτε ειμαι ενταξει smile.gif
stef
συγγνωμη που επεμβαινω αλλα θεωρειται το 40 μικρο νουμερο?????εγω φοραω 38 και το πολυ με πατους 39 και δεν βρισκω παπουτσι της προκοπης ουτε για δειγμα!! 68.gif 68.gif 68.gif
θελω να παρω τα nike zoom bb αλλα δεν βρισκω νουμερο στην Ελλαδα αρα αναγκαστικα απεξω...
εχετε να μου προτεινετε κανενα αλλο ζευγαρι που ισως εχει νουμερα?
k1nG bObY
Συγνώμη που επεμβαίνω, εγώ φοράω 45 αλλα με χτυπάνε και θα πάω να πάρω 46. Έχετε κάτι να μου προτείνετε?
k_sal_15
Συγνώμη που επεμβαίνω( tongue.gif tongue.gif tongue.gif ) αλλά τόσα παπούτσια προτείνουμε στα προηγούμενα posts, δες και θα καλυφθείς πιστεύω...
stef
QUOTE(k_sal_15 @ Jan 4 2008, 18:04 ) *
Συγνώμη που επεμβαίνω( tongue.gif tongue.gif tongue.gif ) αλλά τόσα παπούτσια προτείνουμε στα προηγούμενα posts, δες και θα καλυφθείς πιστεύω...

Aπλα ηθελα να ειμαι ευγενικη.... cool.gif
ευχαριστω απλα ηθελα να δω αν ξερετε και κατι για νουμερα...ελπιζω να καλυφθω παντως! smiley.gif
k_sal_15
QUOTE(stef @ Jan 5 2008, 14:38 ) *
Aπλα ηθελα να ειμαι ευγενικη.... cool.gif
ευχαριστω απλα ηθελα να δω αν ξερετε και κατι για νουμερα...ελπιζω να καλυφθω παντως! smiley.gif


Εντάξει, δεν κορόιδευα την έκφραση σου αλλά ότι συνεχόμενα post αρχίζουν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο...
Καλή τύχη(στο να βρεις τελικά παπούτσια...)!!!
stef
QUOTE(k_sal_15 @ Jan 5 2008, 19:55 ) *
Εντάξει, δεν κορόιδευα την έκφραση σου αλλά ότι συνεχόμενα post αρχίζουν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο...
Καλή τύχη(στο να βρεις τελικά παπούτσια...)!!!

Δυστυχως δεν βλεπω φως.... sad.gif sad.gif sad.gif
ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρω παπουτσι καλο σε 38-39 νουμερο!!! 68.gif
βασικα θελω nike και δεν βρισκω το zoom bb(στις παραπανω φωτο) πουθενα.... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
καθε χρονο απελπιζομαι ακομα περισσοτερα με αυτα τα νουμερα!!!!!!!!

HELP!!!!! help.gif help.gif
basket4
QUOTE(stef @ Jan 6 2008, 16:03 ) *
Δυστυχως δεν βλεπω φως.... sad.gif sad.gif sad.gif
ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρω παπουτσι καλο σε 38-39 νουμερο!!! 68.gif
βασικα θελω nike και δεν βρισκω το zoom bb(στις παραπανω φωτο) πουθενα.... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
καθε χρονο απελπιζομαι ακομα περισσοτερα με αυτα τα νουμερα!!!!!!!!

HELP!!!!! help.gif help.gif

ουτε εγω στο 40 βρισκω κανενα σοβαρο παπουτσι μη νομιζεις tongue.gif
αυτα θελω και εγω!!
αλλα ουτε σε 40 νουμερο τα βρηκα! sad.gif
εψαξα στο ιντερνετ σε ενα site...τα ειχε...ημουν ετοιμη να τα παραγγειλω αλλα δεν μπορουσα να επιλεξω νουμερο...δεν ξερω γιατι.
stef
QUOTE(basket4 @ Jan 6 2008, 14:59 ) *
ουτε εγω στο 40 βρισκω κανενα σοβαρο παπουτσι μη νομιζεις tongue.gif
αυτα θελω και εγω!!
αλλα ουτε σε 40 νουμερο τα βρηκα! sad.gif
εψαξα στο ιντερνετ σε ενα site...τα ειχε...ημουν ετοιμη να τα παραγγειλω αλλα δεν μπορουσα να επιλεξω νουμερο...δεν ξερω γιατι.

Μια συμπαιχτρια μου εχει αυτα τα παπουτσια σε 40.τα παρηγγειλε απο την Ολλανδια νομιζω!!! blink.gif
φαντασου αφου σε 40 δεν βρισκεις στο 38-39 τι γινεται... angry_red.gif mad.gif angry.gif
καθε χρονο η ιδια ιστορια με τα παπουτσια και μου σπανε τα νευρα!!!!!!!!
basket4
QUOTE(stef @ Jan 6 2008, 17:33 ) *
Μια συμπαιχτρια μου εχει αυτα τα παπουτσια σε 40.τα παρηγγειλε απο την Ολλανδια νομιζω!!! blink.gif
φαντασου αφου σε 40 δεν βρισκεις στο 38-39 τι γινεται... angry_red.gif mad.gif angry.gif
καθε χρονο η ιδια ιστορια με τα παπουτσια και μου σπανε τα νευρα!!!!!!!!


Πες τα βρε κοπελια...αλλα αντε να βρουμε το δικιο μας sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
kobe8god
Παιδια βοηθεια. Ξερει κανεις να μου πει πια παπουτσια ΑΞΙΖΟΥΝ πραγματικα???
AND1 , NIKE , ADIDAS.

Y.Γ : Παρακαλειται αν ξερει καποιος που μπορω να βρω τις αντιπροσοπειες των παραπανω μαρκων.
Ειμαι απο Αιγαλεω οποτε αμα ξερετε καπου κοντα, οχι καμια Θεσαλονικη , Κρητη , Χιο(εκει βεβαια εχει AND1 αλλα παω μονο το καλοκαιρι sad.gif ) peace.gif
stdin
QUOTE(kobe8god @ Jan 27 2008, 22:12 ) *
Παιδια βοηθεια. Ξερει κανεις να μου πει πια παπουτσια ΑΞΙΖΟΥΝ πραγματικα???
AND1 , NIKE , ADIDAS.

Y.Γ : Παρακαλειται αν ξερει καποιος που μπορω να βρω τις αντιπροσοπειες των παραπανω μαρκων.
Ειμαι απο Αιγαλεω οποτε αμα ξερετε καπου κοντα, οχι καμια Θεσαλονικη , Κρητη , Χιο(εκει βεβαια εχει AND1 αλλα παω μονο το καλοκαιρι sad.gif ) peace.gif


Αντιπροσωπίες της ΝΙΚΕ έχει 2 στην Βουλιαγμένης. Μπορείς να βρείς όμως στη Νέα Σμύρνη, στην Ελευθερίου Βενιζέλου πρατήρια και των τριων που αναφέρεις...
basket4
QUOTE(kobe8god @ Jan 28 2008, 00:12 ) *
Παιδια βοηθεια. Ξερει κανεις να μου πει πια παπουτσια ΑΞΙΖΟΥΝ πραγματικα???
AND1 , NIKE , ADIDAS.

Y.Γ : Παρακαλειται αν ξερει καποιος που μπορω να βρω τις αντιπροσοπειες των παραπανω μαρκων.
Ειμαι απο Αιγαλεω οποτε αμα ξερετε καπου κοντα, οχι καμια Θεσαλονικη , Κρητη , Χιο(εκει βεβαια εχει AND1 αλλα παω μονο το καλοκαιρι sad.gif ) peace.gif


and1 εχει ενα καταστηματακι στο περιστερι στον πεζοδρομο smile.gif
eskaman
QUOTE(stdin @ Jan 27 2008, 22:28 ) *
Αντιπροσωπίες της ΝΙΚΕ έχει 2 στην Βουλιαγμένης. Μπορείς να βρείς όμως στη Νέα Σμύρνη, στην Ελευθερίου Βενιζέλου πρατήρια και των τριων που αναφέρεις...

μονο για and1 αξιζει να πας..Η ΝΙκΕ εχει παλια παπουτσια stock και μουφες.ειχα απογοητευτει πααρα πολυ 68.gif
καλα μην πω για την adidas τι παπουτσια εχει.. 68.gif 68.gif
Θα χασεις την ωρα σου.Μονο Αnd1.!!(οπως λεει και ο φιλος απο πανω-πρατηρια)
sihainas
Να ρωτήσω... με το footlocker.com τι παίζει με τους φόρους κλπ κλπ. γιατί άμα είναι να πληρώσω τα 2πλάσια από το κανονικό να μου λείπει. rolleyes.gif
Gravedigger
Νομίζω είναι γύρω στα 40$ τα μεταφορικά.Αλλά δεν είμαι και σίγουρος πάντως έχω παραγγείλει και εγώ και δεν μου φάνηκε εξωπραγματική η τιμή!
sihainas
Ναι τα είχα δει τα μεταφορικά... είναι γύρω στα 56$ δεν αναφερόμουν σ'αυτό... εφόσον έρχονται από Αμερική λογικά θα περνάνε τελωνείο ε; Εκεί τι γίνεται θέλω να μάθω...

thanx πάντως
Gravedigger
QUOTE(sihainas @ Feb 7 2008, 15:05 ) *
Ναι τα είχα δει τα μεταφορικά... είναι γύρω στα 56$ δεν αναφερόμουν σ'αυτό... εφόσον έρχονται από Αμερική λογικά θα περνάνε τελωνείο ε; Εκεί τι γίνεται θέλω να μάθω...

thanx πάντως

56$?Ίσως δεν θυμόμουν καλά.Πάντως εγώ δεν πλήρωσα κάτι παραπάνω.'Εδωσα ακριβώς όσο ήταν η τιμή των παπουτσιών+ τα μεταφορικά.Δεν ξέρω αν κάτι έχει αλλάξει...
sihainas
Μάλιστα... thanx αν με το καλό πάρω κάτι θα πω εδώ πως πήγε wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.