Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλύτερη Σειρά EVER
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Dwyane ''the flash'' Wade
καλιση και τα μυαλα στα καγκελα!!!!! 56.gif 56.gif 56.gif
Zephyr
QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ May 22 2013, 14:39 ) *
καλιση και τα μυαλα στα καγκελα!!!!! 56.gif 56.gif 56.gif


Εσύ που πας με φόρα τις σεζόν, πρόσεχε! Η φετινή τελειώνει και το χρόνου θα ξαναδείς Καλίσι (εμένα πόνεσε η καρδιά μου όταν τελείωσε η πρώτη σεζόν και συνειδητοποίησα ότι θα ξαναδώ Καλίσι... του χρόνου το Πάσχα icon_wave.gif )
bbplayer
QUOTE (Zephyr @ May 22 2013, 19:40 ) *
Εσύ που πας με φόρα τις σεζόν, πρόσεχε! Η φετινή τελειώνει και το χρόνου θα ξαναδείς Καλίσι (εμένα πόνεσε η καρδιά μου όταν τελείωσε η πρώτη σεζόν και συνειδητοποίησα ότι θα ξαναδώ Καλίσι... του χρόνου το Πάσχα icon_wave.gif )


έτσι θα το πάνε λες μέχρι τέλους?? ξενέρα ρε γμτ! kill.gif kill.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Zephyr @ May 22 2013, 19:40 ) *
Εσύ που πας με φόρα τις σεζόν, πρόσεχε! Η φετινή τελειώνει και το χρόνου θα ξαναδείς Καλίσι (εμένα πόνεσε η καρδιά μου όταν τελείωσε η πρώτη σεζόν και συνειδητοποίησα ότι θα ξαναδώ Καλίσι... του χρόνου το Πάσχα icon_wave.gif )


ασε ασε ηδη κλαιω!!!ειδα και το 8ο του τριτου κυκλου.αλλα δυο εμειναν και μετα ... του χρονου παλι καλιση ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Myria
QUOTE
Θαυμαζω το ηθος του κυριου Τυριον Λαννιστερ...

Είναι και 2 μέτρα η άτιμη και να θελε....



Να κάνω μία αφελή ερώτηση ο άλλος έφυγε χωρίς να πάρει το μαχαίρι ή το πήρε και δεν το είδαμε?


Βρήκε και η Καλήσι τον Καλήσο της μου φαίνεται...
Dwyane ''the flash'' Wade
το suits τα σπαει οντως!!!!!ειδα ηδη τα 5 πρωτα επεισοδια!!πολυ καλη σειρα,ισως η μοναδικη δικηγορικη που θα μπορουσα να δω.
JR_Swish
QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ May 27 2013, 10:51 ) *
το suits τα σπαει οντως!!!!!ειδα ηδη τα 5 πρωτα επεισοδια!!πολυ καλη σειρα,ισως η μοναδικη δικηγορικη που θα μπορουσα να δω.


Καλό το suits κιεγώ τις είδα μονοκοπανιά τις 2 σεζόν,αλλά τα παραδείχθουν εύκολα κι απλά τα πράγματα.Ο Harvey πρέπει να είναι ο πιο αψεγάδιαστος χαρακτήρας σε τηλεοπτική σειρά.
Από σειρές με δικηγόρους και δίκες κτλ προτιμώ σίγουρα το πιο ανάλαφρο boston legal και τον...Denny Crane!
(Εντάξει πιο πολύ την Rhona Mitra)


Κατά τ'άλλα αν έχει κανείς άποψη για το Justified αν μπορεί ας την μεταφέρει,μην το κατεβάσω χωρίς λόγο.
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(redasterix7 @ May 27 2013, 18:31 ) *
Καλό το suits κιεγώ τις είδα μονοκοπανιά τις 2 σεζόν,αλλά τα παραδείχθουν εύκολα κι απλά τα πράγματα.Ο Harvey πρέπει να είναι ο πιο αψεγάδιαστος χαρακτήρας σε τηλεοπτική σειρά.
Από σειρές με δικηγόρους και δίκες κτλ προτιμώ σίγουρα το πιο ανάλαφρο boston legal και τον...Denny Crane!
(Εντάξει πιο πολύ την Rhona Mitra)


Κατά τ'άλλα αν έχει κανείς άποψη για το Justified αν μπορεί ας την μεταφέρει,μην το κατεβάσω χωρίς λόγο.


δεν εχω αποψη για το boston legal.οταν το δω θα εκφραστω biggrin.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
ο 2ος κυκλος του suits ειναι ακομα πιο πορωση!!!πραγματικα ποτε δεν περιμενα να ενθουσιαστω ποτε με μια σειρα δικηγορων!
geo82
Έχω κατεβάσει και βλέπω το Boston's Finest. Δεν είναι κι άσχημο. Σε κάποια σημεία είναι λίγο βαρετο αλλά γενικά μου αρέσει.
MaJesty23
Δώστε μια ευκαιρία στο Rectify και θα με θυμηθείτε.Καίνουργια σειρά,λίγο ασυνήθιστη !Ένας θανατοποινίτης ,αθωώνεται και γυρνάει στην κωμόπολη που μεγάλωσε,όπου όλα έχουν αλλάξει.Η σειρά δείχνει την σχέση του με τα μέλη της οικογένειας του,αλλά και την δυσπιστία απέναντι του,τις προσπάθειες της αστυνομίας να ξανανοίξουν την υπόθεση.Γενικά είναι πολυδιαστατη σειρά και δεν μπορώ εύκολα να την ορίσω και να την περιγράψω ...παίζει και η γκόμενα του Xάρβευ απο Suits(η δικηγορίνα η και καλά αγγλίδα) η οποία είναι για πολλά tongue.gif .Oi παραγωγοί του Breaking Bad ,είναι πίσω απο αυτή την σειρα...Give it a try!

http://www.athinorama.gr/tv/newsroom/?edtId=24606
Zephyr
QUOTE(MaJesty23 @ Jun 3 2013, 01:53 ) *
Δώστε μια ευκαιρία στο Rectify και θα με θυμηθείτε.Καίνουργια σειρά,λίγο ασυνήθιστη !Ένας θανατοποινίτης ,αθωώνεται και γυρνάει στην κωμόπολη που μεγάλωσε,όπου όλα έχουν αλλάξει.Η σειρά δείχνει την σχέση του με τα μέλη της οικογένειας του,αλλά και την δυσπιστία απέναντι του,τις προσπάθειες της αστυνομίας να ξανανοίξουν την υπόθεση.Γενικά είναι πολυδιαστατη σειρά και δεν μπορώ εύκολα να την ορίσω και να την περιγράψω ...παίζει και η γκόμενα του Xάρβευ απο Suits(η δικηγορίνα η και καλά αγγλίδα) η οποία είναι για πολλά tongue.gif .Oi παραγωγοί του Breaking Bad ,είναι πίσω απο αυτή την σειρα...Give it a try!

http://www.athinorama.gr/tv/newsroom/?edtId=24606


Είχα δει το πρώτο επεισόδιο αλλά δεν ενθουσιάστηκα. Πολύ αργός ρυθμός και φουλ μανιοκατάθλιψη.
ΥΓ. Μόνο η "αγγλίδα" άξιζε tongue.gif
JR_Swish
Δεν ξέρω αν έχει γράψει κανείς-καμία για το bates motel πιο πριν αλλά εμένα μου φαίνεται μια πολύ ενδιαφέρουσα σειρά.
Η ιστορία περιστρέφεται γύρω από την ιδιότροπη σχέση που έχουν αναπτύξει μια μητέρα με τον γιο της,οι οποίοι αποφασίζουν να αγοράσουν ένα motel σε μια αρκετά περίεργη πόλη των ΗΠΑ.Δολοφονίες,βιασμοί,ναρκωτικά έχει πολύ ζουμί το πράγμα,συν ότι η Vera Farmiga που παίζει το ρόλο της μητέρας είναι αρκετά καλό μιλφέτο.
Η πλοκή σίγουρα δεν είναι ότι πιο γρήγορο αλλά σίγουρα η σειρά σου κρατάει το ενδιαφέρον και με το παραπάνω.Άλλωστε μόλις 10 επεισόδια έχουν βγει αν έχει χρόνο κάποιος τα βλέπει και σε 1 μόνο μέρα,εμένα μου πήρε 1,5...
bbplayer
QUOTE (redasterix7 @ Jun 6 2013, 20:06 ) *
Δεν ξέρω αν έχει γράψει κανείς-καμία για το bates motel πιο πριν αλλά εμένα μου φαίνεται μια πολύ ενδιαφέρουσα σειρά.
Η ιστορία περιστρέφεται γύρω από την ιδιότροπη σχέση που έχουν αναπτύξει μια μητέρα με τον γιο της,οι οποίοι αποφασίζουν να αγοράσουν ένα motel σε μια αρκετά περίεργη πόλη των ΗΠΑ.Δολοφονίες,βιασμοί,ναρκωτικά έχει πολύ ζουμί το πράγμα,συν ότι η Vera Farmiga που παίζει το ρόλο της μητέρας είναι αρκετά καλό μιλφέτο.
Η πλοκή σίγουρα δεν είναι ότι πιο γρήγορο αλλά σίγουρα η σειρά σου κρατάει το ενδιαφέρον και με το παραπάνω.Άλλωστε μόλις 10 επεισόδια έχουν βγει αν έχει χρόνο κάποιος τα βλέπει και σε 1 μόνο μέρα,εμένα μου πήρε 1,5...



...και γμτ τα ενδιαφέροντα δηλαδή laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
JR_Swish
QUOTE(bbplayer @ Jun 6 2013, 21:46 ) *
...και γμτ τα ενδιαφέροντα δηλαδή laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Εεεε ξέχασα πλημμύρες,πυρκαγιές,ανίατες ασθένειες σε κάποια φάση σκάνε και κάτι εξωγήινοι... biggrin.gif biggrin.gif
τι να σου κάνω αφού αυτά έχει tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(redasterix7 @ Jun 6 2013, 20:06 ) *
συν ότι η Vera Farmiga που παίζει το ρόλο της μητέρας είναι αρκετά καλό μιλφέτο.

Γράφεις σα να μην έχεις δει το Psycho. Αν έχεις δει το Psycho και σου σηκώνεται με οποιαδήποτε γυναίκα ντύνεται μάνα του Norman Bates σε φοβάμαι και σε θαυμάζω ταυτόχρονα. Αλλιώς (ξανά)δες το Psycho.
Zephyr
QUOTE(redasterix7 @ Jun 6 2013, 20:06 ) *
Δεν ξέρω αν έχει γράψει κανείς-καμία για το bates motel πιο πριν αλλά εμένα μου φαίνεται μια πολύ ενδιαφέρουσα σειρά.
Η ιστορία περιστρέφεται γύρω από την ιδιότροπη σχέση που έχουν αναπτύξει μια μητέρα με τον γιο της,οι οποίοι αποφασίζουν να αγοράσουν ένα motel σε μια αρκετά περίεργη πόλη των ΗΠΑ.Δολοφονίες,βιασμοί,ναρκωτικά έχει πολύ ζουμί το πράγμα,συν ότι η Vera Farmiga που παίζει το ρόλο της μητέρας είναι αρκετά καλό μιλφέτο.
Η πλοκή σίγουρα δεν είναι ότι πιο γρήγορο αλλά σίγουρα η σειρά σου κρατάει το ενδιαφέρον και με το παραπάνω.Άλλωστε μόλις 10 επεισόδια έχουν βγει αν έχει χρόνο κάποιος τα βλέπει και σε 1 μόνο μέρα,εμένα μου πήρε 1,5...


QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 7 2013, 01:31 ) *
Γράφεις σα να μην έχεις δει το Psycho. Αν έχεις δει το Psycho και σου σηκώνεται με οποιαδήποτε γυναίκα ντύνεται μάνα του Norman Bates σε φοβάμαι και σε θαυμάζω ταυτόχρονα. Αλλιώς (ξανά)δες το Psycho.


Είχα γράψει όταν βγήκε το 1ο επεισόδιο. Ενδιαφέρον αλλά δεν έκοψα φλέβες, γενικά όσες σειρές είναι βασισμένες σε κινηματογραφικούς χαρακτήρες τις φοβάμαι γιατί κάνει μπαμ ότι πάνε να κάνουν επιτυχία με κάτι που είναι ήδη επιτυχημένο (εξαίρεση το πολύ καλό φετινό Hannibal 56.gif ). Κάπου 2-3 επεισόδια είδα από το Bates Motel και το άφησα να υπάρχει για περίοδο ξηρασίας.

ΥΓ. SG3ptshooter, η σειρά μόνο κατ 'όνομα θυμίζει Psycho, έχει τελείως άλλο στυλ και ως προς το σενάριο και ως προς την σκηνοθεσία φυσικά. Πάντως η μουρλέγκο milf που κάνει την μάνα του Bates είναι δύναμη thumbsup.gif!
Zephyr
Ξέρετε ρε παίδες αν βγαίνει καμιά σειρά της προκοπής το φετινό καλοκαίρι?
Όλοι λίγο πολύ περιμένουμε breaking bad finale αλλά πέραν αυτού, μετά το τέλος (για φέτος) του Game of Thrones δεν βλέπω κάτι τρομερό.
mixalisgate7
QUOTE(Zephyr @ Jun 15 2013, 18:01 ) *
Ξέρετε ρε παίδες αν βγαίνει καμιά σειρά της προκοπής το φετινό καλοκαίρι?
Όλοι λίγο πολύ περιμένουμε breaking bad finale αλλά πέραν αυτού, μετά το τέλος (για φέτος) του Game of Thrones δεν βλέπω κάτι τρομερό.


Under The Dome
JR_Swish

Το Ray Donovan ίσως να είναι καλό που ξεκινάει τέλος του μήνα.
HLR CENATION
QUOTE(Zephyr @ Jun 15 2013, 18:01 ) *
Ξέρετε ρε παίδες αν βγαίνει καμιά σειρά της προκοπής το φετινό καλοκαίρι?
Όλοι λίγο πολύ περιμένουμε breaking bad finale αλλά πέραν αυτού, μετά το τέλος (για φέτος) του Game of Thrones δεν βλέπω κάτι τρομερό.


Τωρα δεν ξερω που τα βλεπεις ,αλλα στην νοβα ξεκινα 2 ιουλιου ο δευτερος κυκλος του Χομλαντ.Αμα τα κατεβαζεις εσυ ομως ισως να το εχεις δει. Αμα δεν βλεπεις Χομλαντ στο προτεινω.wink.gif
Zephyr
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 15 2013, 21:07 ) *
Τωρα δεν ξερω που τα βλεπεις ,αλλα στην νοβα ξεκινα 2 ιουλιου ο δευτερος κυκλος του Χομλαντ.Αμα τα κατεβαζεις εσυ ομως ισως να το εχεις δει. Αμα δεν βλεπεις Χομλαντ στο προτεινω.wink.gif


Homeland (season 2) και Sons of Anarchy (season 5) είναι ήδη κατεβασμένα και με περιμένουν!
bbplayer
είχα καβατζάρει τους δυο πρώτους κύκλους από το Hell on Wheels και χθες είδα τα δυο πρώτα από τον πρώτο κύκλο. καλό δείχνει
Myria
QUOTE(Zephyr @ Jun 16 2013, 17:33 ) *
Homeland (season 2) και Sons of Anarchy (season 5) είναι ήδη κατεβασμένα και με περιμένουν!

Το ξεκίνησα το σκ, πρόλαβα να δω ένα ολάκερο επεισόδιο. Με τράβηξε σίγουρα, θα συνεχίσω σίγουρα κ απορώ πως δεν το είχα ξεκινήσει νωρίτερα..




Υ.γ. Χάλασε η κλερ πολύ πάντως από εποχές ιουλιέττας και stardust!!!
mixalisgate7
QUOTE(Myria @ Jun 17 2013, 13:30 ) *
Υ.γ. Χάλασε η κλερ πολύ πάντως από εποχές ιουλιέττας και stardust!!!


Δικαιολογείται επειδή γέννησε
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Myria @ Jun 17 2013, 13:30 ) *
Το ξεκίνησα το σκ, πρόλαβα να δω ένα ολάκερο επεισόδιο. Με τράβηξε σίγουρα, θα συνεχίσω σίγουρα κ απορώ πως δεν το είχα ξεκινήσει νωρίτερα..


ειδικα ο 2ος κυκλος ειναι ακομα καλυτερος κατ'εμε.τα σπαει γενικα σαν σειρα!!
bbplayer
QUOTE (Zephyr @ Jun 15 2013, 18:01 ) *
Ξέρετε ρε παίδες αν βγαίνει καμιά σειρά της προκοπής το φετινό καλοκαίρι?
Όλοι λίγο πολύ περιμένουμε breaking bad finale αλλά πέραν αυτού, μετά το τέλος (για φέτος) του Game of Thrones δεν βλέπω κάτι τρομερό.


για ψάξου με το sherlock, διαβάζω καλά πραγματάκια
SG3ptshooter
QUOTE(bbplayer @ Jun 19 2013, 13:51 ) *
για ψάξου με το sherlock, διαβάζω καλά πραγματάκια

Το Sherlock & δέρνει. Το λέω όντας μάλιστα τόσο φίλος των αρχικών κειμένων που έχω συνήθως πάμπολλες ενστάσεις για το πόσο ξεχειλώνουν άλλες "διασκευές" τον ήρωα. Είναι ύπουλο όμως, ξέρετε ότι δεν πρέπει να μου έχετε εμπιστοσύνη.

Ζέφυρε, γνωστά όλα αυτά, αλλά δεν κατάφεραν να αναιρέσουν τη σκέψη μου.
sacarame
Για το Touch έχει κανείς άποψη;
Myria
QUOTE(bbplayer @ Jun 19 2013, 13:51 ) *
για ψάξου με το sherlock, διαβάζω καλά πραγματάκια

Οπωσδήποτε αυτό και γενικά όσοι δεν το έχουν δει. Φοβερή παραγωγή και ένα επεισόδιο είναι μία μικρή ταινία με αποτέλεσμα να αισθάνεσαι χορτασμένος..

Homeland δύο μέρες μισή σεζόν και αυτό εξαιτίας έλλειψης χρόνου..Πολύ τραβηχτικό!! Και πάνω που είχα βαλτώσει και τίποτα καινούργιο δεν με τραβούσε να το παρακολουθήσω.

Έχει κανείς γνώμη για office και Modern Family 4η σεζόν? Εμένα γιατί το πρώτο δεν με τραβάει καθόλου και στο δεύτερο παραδόξως μ αρέσει η 4η σεζόν?
Το Parks & Recreation αξίζει?

mixalisgate7
QUOTE(Myria @ Jun 19 2013, 14:24 ) *
Το Parks & Recreation αξίζει?


Από οτι μου έχει πει ένας φίλος μου είναι πολύ καλή σειρά.
HLR CENATION
QUOTE(sacarame @ Jun 19 2013, 14:21 ) *
Για το Touch έχει κανείς άποψη;

Το βλεπω.Με αυτον που επαιζε στο 24 κολλαω δεν θυμαμαι το ονομα του.Πολυ δυνατο να το δεις σου προτεινω wink.gif

Το Σερλοκ που λετε εχει καμια σχεση με το ελεμενταρυ με την φανταστικη Λουσι Λου?Φοβερη σειρα το αμερικανικο.
Zephyr
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 19 2013, 15:25 ) *
Το βλεπω.Με αυτον που επαιζε στο 24 κολλαω δεν θυμαμαι το ονομα του.Πολυ δυνατο να το δεις σου προτεινω wink.gif

Το Σερλοκ που λετε εχει καμια σχεση με το ελεμενταρυ με την φανταστικη Λουσι Λου?Φοβερη σειρα το αμερικανικο.


Καλή και χρυσή η Λούσι Λιου αλλά όχι στον ρόλο του Γουότσον ρε γμτ!
Καλή σειρά το Elementary αλλά δεν είναι Sherlock, τεράστιες οι διαφορές, ειδικά στο σενάριο αλλά και στον ρόλο του πρωταγωνιστή, όπου ο εγγλέζος με το δύσκολο όνομα είναι άπαιχτος και αρκετά πιστός στο στυλ&χαρακτήρα του Σέρλοκ.
Ginobili
Riposa in Pace grande Tony Soprano!!!!

sad.gif

Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ για το έπος αυτό που μας έδωσε.

Dwyane ''the flash'' Wade
εχω ξεκινησει το criminal minds και γουσταρω τρελα!!απιστευτοι οι τυποι!!!τελειωσα σε 2 μερες τον 1ο κυκλο.μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο τα CSI.
jasonick
QUOTE(Myria @ Jun 19 2013, 14:24 ) *
Οπωσδήποτε αυτό και γενικά όσοι δεν το έχουν δει. Φοβερή παραγωγή και ένα επεισόδιο είναι μία μικρή ταινία με αποτέλεσμα να αισθάνεσαι χορτασμένος..

Homeland δύο μέρες μισή σεζόν και αυτό εξαιτίας έλλειψης χρόνου..Πολύ τραβηχτικό!! Και πάνω που είχα βαλτώσει και τίποτα καινούργιο δεν με τραβούσε να το παρακολουθήσω.

Έχει κανείς γνώμη για office και Modern Family 4η σεζόν? Εμένα γιατί το πρώτο δεν με τραβάει καθόλου και στο δεύτερο παραδόξως μ αρέσει η 4η σεζόν?
Το Parks & Recreation αξίζει?


Modern όλες οι σεζόν είναι πολύ καλές. Η καλύτερη κωμωδία που παίζεται αυτή τη στιγμή μαζί με parks για μένα. Το Parks δεν ξεκινάει καλά, η πρώτη σεζόν και μερικά επεισόδια από την δεύτερη είναι απλά μέτρια προς καλά, από εκεί και μετά όμως γίνεται top. Ποιο office λες, το αγγλικό ή το αμερικάνικο; Το αγγλικό είναι καλύτερο, αλλά και το αμερικάνικο δεν πάει πίσω. Steve Carrell, respect. 77.gif

Βέβαια εξαρτάται τι κωμωδίες προτιμάς. Αν σου αρέσει το the office π.χ είναι πιο πιθανό να σου αρέσει το park, το modern είναι διαφορετικό στυλ.
HLR CENATION
QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ Jun 26 2013, 21:00 ) *
εχω ξεκινησει το criminal minds και γουσταρω τρελα!!απιστευτοι οι τυποι!!!τελειωσα σε 2 μερες τον 1ο κυκλο.μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο τα CSI.

Συμφωνω για το criminal minds.

Αν και το CSI Las Vegas για μενα ειναι το κορυφαιο.Πληγμα η αποχωρηση της Καθριν. 68.gif
bbplayer
Ξεκίνησα κι εγώ το Homeland, είδα τα πρώτα 5 επεισόδια του 1ου κύκλου. Tζέσικα all the way λέμε
Zephyr
Graceland.
Μπατσοσειρά με συμπαθητικούς χαρακτήρες και χαβαλετζίδικο σενάριο. Για χαλαρό κάψιμο τις μέρες του καύσωνα (σε 2-3 μέρες έρχονται 38αρια) κάτω από αιρκοντίσιον, για μας που περιμένουμε τον κερατά τον Αύγουστο για να δούμε το χρώμα της θάλασσας.
SG3ptshooter
Άσχημα νέα για τους φίλους του Parks, πουλί η Rashida με τo Lowe στο δέκατο τρίτο επεισόδιο λέει. Η σεζόν θα έχει κανονικά 22 πάντως. Σίγουρα είναι θέμα budget πιστεύω κι ας υπάρχει περίσσευμα καλών χαρακτήρων, ο Lowe δεν παίζει να μην παίρνει τα πιο πολλά χρήματα πίσω απ' την Amy. Και ΟΚ, αν υπάρχει βαρετός χαρακτήρας η Ann Perkins έχει και πιάνεται από μέτρια story arcs ή story arcs άλλων καιρό τώρα.
edit: και πόσο πασιφανές είναι τι θα συμβεί στην κοινή τους ιστορία μέχρι την αποχώρησή τους; Απλά δε μπορείς να πας αλλού.


Κατά τα άλλα, ποιος αμφέβαλλε πως θα είχε δίκιο ο μεγιστότερος χρήστης του bf η morrisonαρα για το Oz; biggrin.gif
Locke Lamora
- Hannibal
ο πρώτος κύκλος αποτελείται από 13 επεισόδια. Όταν ξεκίνησα να την βλέπω δεν πίστευα ότι θα ήταν τόσο καλή!

- Bored to dead
δυο κύκλοι από 8 επεισόδια των 20 λεπτών!
Κωμωδία με τον Jason Schwartzman ( Spun ) 77.gif kαι τον Zach Galifianakis
jasonick
Βγήκε καινούργιο BB και ούτε μία κουβέντα; Ντροπή..

ΜΩΡΗ ΠΑΙΚΤΑΡΑ HEISENBERG!!!
JR_Swish
Από τις σειρές που περίμενα νέα επεισόδια πιο πολύ με ικανοποίησε η πρεμιέρα του τρίτου κύκλου στο hell on wheels,που ίσως είναι το καλύτερο επεισόδιο (σίγουρα είναι το πιο προσεγμένο) που έχει βγει μέχρι τώρα.Βέβαια οι προσδοκίες για τη συνέχεια του Breaking Bad είναι άλλου επιπέδου.
Κάλεν Μποχάνον shot.gif shot.gif shot.gif και guns.gif guns.gif guns.gif και banana.gif banana.gif banana.gif !!!!
rchos
Είδα το Breaking Bad 5x09

Όλα καλά με αυτή τη σειρά αλλά πραγματικά ένας χαρακτήρας είναι πολύ χειρότερος σε σχέση με τους άλλους.

Αυτός ο Τζέσι έχει γίνει πιο προβλέψιμος και από τους χαρακτήρες του Φώσκολου στην λάμψη και το καλημέρα ζωή.

5 σαιζόν ο χαρακτήρας του κάνει ακριβώς την ίδια λούπα. Έχει καταντήσει κουραστικός.


Όλα τα υπόλοιπα συνεχίζουν στα ίδια ψηλά επίπεδα...
SteveNashidis
Συμφωνω με rchos για τον Τζεσι ! Μπορουσε να σηκωσει τη σειρά στις πλάτες του αλλά όντως είναι πολύ προβλέψιμος !

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα με ψιλοξενέρωσε το 9ο επεισόδιο , το περιμενα με περισσότερη δράση. Νομιζω ομως θα αλλάξει στα επόμενα επεισόδια...

Kατα τα άλλα .....Better call Saul .... laugh.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
το criminal minds οσο προχωραει γινεται ολο και καλυτερο!!εχω φτασει στον 7ο κυκλο.η σειρα ειναι απιστευτη,το ιδιο και οι χαρακτηρες!!αγαπαμε jj!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
A.CAB
Εμένα πάντως το Breaking Bad συνερχίζει να με αφήνει άφωνο. Το 9ο επεισόδιο μπαίνει στα Τοπ της σειράς. Η εφιαλτική εισαγωγή και το φινάλε με τη νέα κλασσική ατάκα του Χάιζενμπεργκ ανεβάζουν κι άλλο τον πύχη. Το 10ο εξαιρετικό επίσης. Έτσι κι αλλιώς 6 μένουν ακόμα και η σειρά δεν δείχνει να αποκλίνει από την απίστευτη μέχρι τώρα πορεία της.
SG3ptshooter
Σύσσωμο το fan club της Alison Brie εύχεται στη μεγάλη της αδερφή να δολοφονήσει το υπόλοιπο cast.
Rodarte - Quail:
QUOTE
quail 2 (kwl)
intr.v. quailed, quail·ing, quails
To shrink back in fear; cower.
Manu7
Στο 5x10 του breaking bad τουλάχιστον να είχε λίγο δράση ρε αδερφέ...Και το τέλος μέτριο. Δείξε κάτι τουλάχιστον...Το 5x09 ήταν εξαιρετικο.
greeneyes13
ξεκίνησα να βλέπω το the killing μια σειρά 20 επεισοδίων που έβαλε και το mega πρόσφατα
πολύ ωραία σειρά, με συνεχείς ανατροπές και φόντο την Κοπεγχάγη, αστυνομική σειρά όπου προσπαθούν να ανακαλύψουν ποιος σκότωσε μια 19χρονη κοπέλα
αν και απ ότι είδα υπάρχει και αντίστοιχη αμερικάνικη εγώ αναφέρομαι στην σουηδική (αν δεν κάνω λάθος) παραγωγή
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.