Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 7 2008, 08:36 ) *
Λυκοπουλε γητευτη μεγα το ΠΑΝΤΟΦΛΙΝΟ με αρεσε πολυ ρε καρντασι. Το θεωρω πολυ πιο μπασκετικο απο το penetration ετσι οπως εχει καταντησει το μπασκετ. Μαλλον θα κρατησω αυτο και θα αλλαξω το Πενετρεσιον.

Το οτι αλλαξες την φωτο ειναι ενα καλο βημα παντως.
Μια καλη αρχη.
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 6 2008, 15:42 ) *
Ειναι αληθεια οτι στο επομενο ματς της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ,
θα βραβευθει η μπασκετικη ΑΕΚ σαν ηθικη πρωταθλητρια???


H AEK θα βραβευτεί ως η πιό σταθερή ομάδα..
-14 χρόνια χώρις τίτλο..
-Η ομάδα που όποις πάει,το κόβει χωρίς τίτλο..
-Η καλύτερη μαθήτρια στην προπαίδια..(3*3 πρόπερσυ...4*4 φέτος...)... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
penetration
Πολύ καλη δουλεια διοικηση και Πεσειρο. Πολυ προχωρημενοι τα ατομα. Μετα το ρολαρισμα του γαβρου στο κανονικο πρωταθλημα και το θεαμα που προσεφερε ηρθε τωρα ησυλλογαρα να φορμαριστει και να αποδωσει μεγα ποδοσφαιρο στα πλαυτετοια. Ωδη στο κοουτς τη διοικηση και τους παιχταραδες. Αει στο καλο συγκινηθηκα.
penetration
Παρακαλω τον μεγα moderator σοβαρα τωρα για πρωτη μου φορα και ισως τελευταια (το σοβαρα ενοω) να επιμεληθει της δημιουργιας αμεσα ενος τοπικ προτασεων για διακοπες (ενοω μερη παραλιες ξενοδοχεια και τετοια). Για μας που δεν εχουμε το αγχος των μεταγραφων και τα ρεστα αυτο ειναι το πρωτο πραγμα που μας απασχολει αυτη τη δεδομενη στιγμη. Ετσι ενα τοπικ που θα μπορουμε και να ρωταμε πληροφοριες για μερη και διαμονη. please JABAR take it on you,baby boy.
loufer
QUOTE(penetration @ May 8 2008, 11:45 ) *
Παρακαλω τον μεγα moderator σοβαρα τωρα για πρωτη μου φορα και ισως τελευταια (το σοβαρα ενοω) να επιμεληθει της δημιουργιας αμεσα ενος τοπικ προτασεων για διακοπες (ενοω μερη παραλιες ξενοδοχεια και τετοια). Για μας που δεν εχουμε το αγχος των μεταγραφων και τα ρεστα αυτο ειναι το πρωτο πραγμα που μας απασχολει αυτη τη δεδομενη στιγμη. Ετσι ενα τοπικ που θα μπορουμε και να ρωταμε πληροφοριες για μερη και διαμονη. please JABAR take it on you,baby boy.


Έπειτα από πρόταση του Λύκου (μυστική), θα σε επιπλήξω... τι είναι αυτά που λες για παραλίες, διακοπές, ξενοδοχεία)????????????

Θα βγάλουμε στο forum προτάσεις για ειδικά μπασκετικά καμπ, βουνά για προετοιμασίες...
Εκπαιδευτής θα είναι ο Λύκος, ψάρακες όλοι, που θέλετε και παραλίες, θα πήξετε στην ατομική ρεεεεε στραβάδια.......
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 13:44 ) *
Έπειτα από πρόταση του Λύκου (μυστική), θα σε επιπλήξω... τι είναι αυτά που λες για παραλίες, διακοπές, ξενοδοχεία)????????????

Θα βγάλουμε στο forum προτάσεις για ειδικά μπασκετικά καμπ, βουνά για προετοιμασίες...
Εκπαιδευτής θα είναι ο Λύκος, ψάρακες όλοι, που θέλετε και παραλίες, θα πήξετε στην ατομική ρεεεεε στραβάδια.......

Εσεις πηγαινετε οπου θελετε, παραλιες, βουνα, καμπ, ξενοδοχεια,

ο Λυκος θα παρει το σκαφος του και 4-5 ''θεματακια''
και θα χαθει στο απεραντο γαλαζιο του Αιγαιου.
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
loufer
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 8 2008, 14:20 ) *
Εσεις πηγαινετε οπου θελετε, παραλιες, βουνα, καμπ, ξενοδοχεια,

ο Λυκος θα παρει το σκαφος του και 4-5 ''θεματακια''
και θα χαθει στο απεραντο γαλαζιο του Αιγαιου.
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


4-5???? ''θεματάκια''?????
Λύκε μήπως χρειάζεσαι κάποια ψυχολογική βοήθεια, ένα λούτσο για το σκάφος? κάποιον να μαγειρεύει, να πλένει (στριγκάκια ιδίως)... Είμαι και παιδί που πέταξε την παντόφλα(χειμερινή,καλοκαιρινή) έπειτα από 5 συναπτά έτη...
penetration
Ρε γαμω ΤΟ επιμενω και το λεω σοβαρα. Οπως εχουμε σοβαρο τοπικ για μεταγραφολογιες προπονητοαβαντοδοριες και τα σχετικα ετσι χρειαζομαστε και ενα αναλογου σοβαρου επιπεδου τοπικ με ποσταρισματα προτασεις για μας που το μυαλο μας ειναι στα μπανια και στις παραλιες.
Ο τζαμπαρ τι κανει ? Ας επιληφθει του θεματος επιτελους.
Ρε μπονβιβερ Λυκοπουλε το σκαφος ειναι κηφισιωτικο ή καλυβιωτικο?
leonkalf
Ρε παιδιά αυτά που γράφετε τελευταία τι σχέση έχουν με μπάσκετ και ΕΣΚΑ???

Είπαμε να είναι εδώ το καφενείο της ΕΣΚΑ αλλά όχι κι έτσι!!
Πείτε τα σε chat (έρχεται σε λίγο και το forum chat) ή στο off topic!! Ειδικά το θέμα που θέλει να ανοιχτεί ο φίλος penetration, στο off topic forum!!

Φιλικά
penetration
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 13:44 ) *
Έπειτα από πρόταση του Λύκου (μυστική), θα σε επιπλήξω... τι είναι αυτά που λες για παραλίες, διακοπές, ξενοδοχεία)????????????

Θα βγάλουμε στο forum προτάσεις για ειδικά μπασκετικά καμπ, βουνά για προετοιμασίες...
Εκπαιδευτής θα είναι ο Λύκος, ψάρακες όλοι, που θέλετε και παραλίες, θα πήξετε στην ατομική ρεεεεε στραβάδια.......

Αγαπητε λουφερ αυτα τα ατομικες καμπ και προετοιμασιες ειναι για τα εφηβικα - εμεις ειμαστε εμπειροι εως παλαιμαχοι εως αςτα να πανε.
ΑΠΛΑ ειμαστε οι καλυτεροι και μετα τα μπανια τελη σεπτεμβρη θα μπουμε κατευθειαν στα φιλικα και στα συστηματα και παλι δε θα παιζομαστε.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(loufer @ May 8 2008, 14:48 ) *
4-5???? ''θεματάκια''?????
Λύκε μήπως χρειάζεσαι κάποια ψυχολογική βοήθεια, ένα λούτσο για το σκάφος? κάποιον να μαγειρεύει, να πλένει (στριγκάκια ιδίως)... Είμαι και παιδί που πέταξε την παντόφλα(χειμερινή,καλοκαιρινή) έπειτα από 5 συναπτά έτη...

Κατι θα κανω, καπου θα σε βολεψω.

ΥΓ. Ο Λουτσος ειναι το ψαρι της Μενεγακη.

Μαλλον μουτσος εννοεις biggrin.gif tongue.gif
penetration
QUOTE(leonkalf @ May 8 2008, 16:35 ) *
Ρε παιδιά αυτά που γράφετε τελευταία τι σχέση έχουν με μπάσκετ και ΕΣΚΑ???

Είπαμε να είναι εδώ το καφενείο της ΕΣΚΑ αλλά όχι κι έτσι!!
Πείτε τα σε chat (έρχεται σε λίγο και το forum chat) ή στο off topic!! Ειδικά το θέμα που θέλει να ανοιχτεί ο φίλος penetration, στο off topic forum!!

Φιλικά

Φιλτατε λεονκαλφ δεν μπορω να πιστεψω οτι εσυ οντας εμπειροτατος κα μπασκετικα και ποσταριστικα δεν μπορεις να διακρινεις τη βαθια μπασκετικοτητα αυτου του τοπικ. Κανε μια πιο σοβαρη προσπαθεια σε παρακαλω. Αλιως δεν πειραζει,ασε μας να πρευτουμε μονοι μας.
Εδω ο,τι γραφουμε εχει απολυτη σχεση με το μπασκετ το οποιο δεν παυει να ειναι και διασκεδαση για καποιους απο μας. Και επειδη ακριβως ειναι διασκεδαση σε αυτο το τοπικ λειπουν τα θαψιματα,φτιαρισματα,κατινισματα,αβανταρι
ματα,γλυψιματα,παπαριεςρισματα,πουστιεριμ
τα,κ.τ.λ..(βλεπε τοπικ Α εσκα - εσκανα- βεθν.- μεταγραφες-κ.ά.
Χαλαρα λοιπον και με χιουμορ μεσιε λεονκαλφ η προταση μου για προτασεις για μπανια ισχυει και πρεπει να τη δουμε πιο σοβαρα.Φιλάκια.
leonkalf
Εγώ δε λέω ότι το μπάσκετ δεν είναι διασκέδαση!!!
Αλλά κάθε θέμα στο κατάλληλο μέρος, για να μπορούμε όταν ψάχνουμε κάτι ή θελουμε να συμμετάσχουμε σε μια συζήτηση να πηγαίνουμε εκεί!!

Μην παίρνετε "στραβά" τις όποιες παρατηρήσεις!!!
Για καλό λέω ότι λέω χωρίς κανένα ίχνος αντιπαράθεσης!!

Κατανοητό?
penetration
QUOTE(leonkalf @ May 14 2008, 17:53 ) *
Εγώ δε λέω ότι το μπάσκετ δεν είναι διασκέδαση!!!
Αλλά κάθε θέμα στο κατάλληλο μέρος, για να μπορούμε όταν ψάχνουμε κάτι ή θελουμε να συμμετάσχουμε σε μια συζήτηση να πηγαίνουμε εκεί!!

Μην παίρνετε "στραβά" τις όποιες παρατηρήσεις!!!
Για καλό λέω ότι λέω χωρίς κανένα ίχνος αντιπαράθεσης!!

Κατανοητό?

εσυ κατανοητος ευκολα.
δεν ξερω αν εγω εγινα κατανοητος , ετσι ρε γαμω το για να ανεβουμε καποια στιγμη ενα κλικ επιπεδο προς τα πανω. δεν πειραζει , δεν εχω απαιτησεις απο ολους.

φιλικα,επισης.
dizzy_fingers
QUOTE(penetration @ May 14 2008, 20:08 ) *
δεν ξερω αν εγω εγινα κατανοητος , ετσι ρε γαμω το για να ανεβουμε καποια στιγμη ενα κλικ επιπεδο προς τα πανω. δεν πειραζει , δεν εχω απαιτησεις απο ολους.

Μα επειδή πάσχουμε στο επίπεδο εδώ μέσα, τα λέει αυτά που λέει ο leonkalf.

Εν καιρώ θα επανέλθουμε στο θέμα με πράξεις και λύσεις, οπότε δε χρειάζεται να αναλωνόμαστε σε αυτό το θέμα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ May 14 2008, 17:53 ) *
Εγώ δε λέω ότι το μπάσκετ δεν είναι διασκέδαση!!!
Αλλά κάθε θέμα στο κατάλληλο μέρος, για να μπορούμε όταν ψάχνουμε κάτι ή θελουμε να συμμετάσχουμε σε μια συζήτηση να πηγαίνουμε εκεί!!
Μην παίρνετε "στραβά" τις όποιες παρατηρήσεις!!!
Για καλό λέω ότι λέω χωρίς κανένα ίχνος αντιπαράθεσης!!
Κατανοητό?

QUOTE(dizzy_fingers @ May 14 2008, 21:29 ) *
Μα επειδή πάσχουμε στο επίπεδο εδώ μέσα, τα λέει αυτά που λέει ο leonkalf.
Εν καιρώ θα επανέλθουμε στο θέμα με πράξεις και λύσεις, οπότε δε χρειάζεται να αναλωνόμαστε σε αυτό το θέμα.

Πειτε του κι εσεις ενα μερος να παει να μην μας ζαλιζει
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 15 2008, 00:17 ) *
Πειτε του κι εσεις ενα μερος να παει να μην μας ζαλιζει

το συνιστω ανεπιφυλακταClick to view attachment
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 15 2008, 09:23 ) *
το συνιστω ανεπιφυλακταClick to view attachment

Να σε στειλω μια βδομαδα στην Κοκκινη Πλατεια
να σου φυγει ο καημος, να ησυχασουμε κι εμεις?????????
penetration
Jabar φιλε μου μοναδικε αυτοι δε μαγαπανε καθολου εγω εκλεισα διακοπες 10 Ιουλη με 5 Αυγουστου στο παραπανω μερος το οποιο και δεν αποκαλυπτω για να μην πλακωσει εκει η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ δικέ μου και ενα μικρο δωρακι απο μενα που το αθλημα

Click to view attachment
Jabar
Click to view attachmentΔες πόσο ψηλά φτάνω.Αυτός είναι TAPER!!!!!
Jabar
Click to view attachmentορίστε διακοπές και μπάσκετ
Click to view attachmentχρειάζεσαι μία μπασκέτα
Click to view attachmentαυτή την ειδική μπάλλα
Click to view attachmentβέβαια εσύ θα το χρειαστείς και
Click to view attachmentαυτό
Click to view attachmentεκτός αν προτιμάς αυτό το σχέδιο
penetration
QUOTE(Jabar @ May 15 2008, 13:48 ) *
Click to view attachmentορίστε διακοπές και μπάσκετ
Click to view attachmentχρειάζεσαι μία μπασκέτα
Click to view attachmentαυτή την ειδική μπάλλα
Click to view attachmentβέβαια εσύ θα το χρειαστείς και
Click to view attachmentαυτό
Click to view attachmentεκτός αν προτιμάς αυτό το σχέδιο

Με καλυψες πληρως και σ'ευχαριστω γι'αυτο και αυριο αφου τωρα ειμαι εξω θα σου στειλω το δωρακι σου.
penetration
Click to view attachmentClick to view attachmentΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :
penetration
Click to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachment
ομως ολα τα παραπανω της μεταβατικης περιοδου πρεπει απαραιτητα να συνοδευονται και απο σωστη διατροφη
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 15 2008, 12:45 ) *
Jabar φιλε μου μοναδικε αυτοι δε μαγαπανε καθολου εγω εκλεισα διακοπες 10 Ιουλη με 5 Αυγουστου στο παραπανω μερος το οποιο και δεν αποκαλυπτω για να μην πλακωσει εκει η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ δικέ μου και ενα μικρο δωρακι απο μενα που το αθλημα

Click to view attachment

10 Ιουλη με 5 Αυγουστου???????????

Ετσι αγορι μου, ο ερωτας, ο βηχας και το ΧΡΗΜΑ δεν κρυβονται.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 16 2008, 15:01 ) *
10 Ιουλη με 5 Αυγουστου???????????

Ετσι αγορι μου, ο ερωτας, ο βηχας και το ΧΡΗΜΑ δεν κρυβονται.

δουλευω σκληρα το χειμωνα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 16 2008, 17:36 ) *
δουλευω σκληρα το χειμωνα

Να παιρνεις και δευτερο φανελακι μαζι για να αλλαζεις,
μην μου κρυωσεις απο τον πολυ ιδρωτα.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 17 2008, 04:36 ) *
Να παιρνεις και δευτερο φανελακι μαζι για να αλλαζεις,
μην μου κρυωσεις απο τον πολυ ιδρωτα.

Η εργασια μου ειναι καθαρα εγκεφαλικη (Ανω Εγκεφαλος) αγορι μου.
Δεν σημαινει οτι ο εγκεφαλος ειδικα οταν παιρνει εκατομμυρια στροφες το δευτερολεπτο δεν κουραζεται και επειτα το χομπι μου που δεν αποκαλυπτω ειναι τελειως ψυχοφθορο και αγχωτικο με αποτελεσμα να χρειαζομαι διακοπες 1 μηνα το καλοκαιρι- 1 μηνα τα Χριστουγεννα- 1 μηνα το Πασχα- καθε Παρασκευοσαββατοκυριακο και καθε Δευτερα βραδυ.
Γιαυτο να λειπουν οι ειρωνιες ειδικα απο εναν τυπο που δεν γνωριζει τι θα πει ανω Εγκεφαλος και τοσα χρονια υπολειτουργει με τον Κατω εγκεφαλο, τον μικρο.
Jabar
Λοιπόν έχασες . Οι Ολυμπικοί δεν έχουν το θεό τους.Χθές το ματς του Λύκου πάει στην παράταση χάνει 89-85
και κάνει ένσταση για αντικανονική συμμετοχή παίκτη που είχαν ξεχάσει να τον δηλώσουν στο φύλο αγώνα.
Ο Λύκος πανηγύριζε γιατί θα πάει λέει στο κας θα πιάσει επαφή με Λούβαρη και κάτι τέτοια.Εφυγε φωνάζοντας ότι έτσι θέλει να κερδίζει.
penetration
QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 10:12 ) *
Λοιπόν έχασες . Οι Ολυμπικοί δεν έχουν το θεό τους.Χθές το ματς του Λύκου πάει στην παράταση χάνει 89-85
και κάνει ένσταση για αντικανονική συμμετοχή παίκτη που είχαν ξεχάσει να τον δηλώσουν στο φύλο αγώνα.
Ο Λύκος πανηγύριζε γιατί θα πάει λέει στο κας θα πιάσει επαφή με Λούβαρη και κάτι τέτοια.Εφυγε φωνάζοντας ότι έτσι θέλει να κερδίζει.

Μα τι πας και βλεπεις τωρα ρε φιλε ? Εδω λεμε να ανεβασουμε το επιπεδο του φορουμ και πας και βλεπεις Λυκο?
Ρε συ ημαρτον ρε. Θα το γυρισω στο Τηλεαστυ στο Γεωργιου και θα αρχισω να βλεπω στο μπασκετ Αρη και Παοκ θεσσαλονικης.
Με ξενερωσες τελειως, δε τη παλευω. Ρε το Λυκο ρε?
penetration
QUOTE(Jabar @ May 16 2008, 21:03 ) *
Είναι λίγο εριστικό αλλά και ερειστικό της άποψης ότι ώρες ώρες χρειάζεστε έρεισμα από τους παιδαγωγούς
στις έριδες που ανοίγετε. biggrin.gif

σκεψου Τζαμπαρ να ηταν και ΑΙΡΡΥΣΤΟΙΚΩ.(αλλα τελικα δεν ηταν)
Jabar
QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:17 ) *
Μα τι πας και βλεπεις τωρα ρε φιλε ? Εδω λεμε να ανεβασουμε το επιπεδο του φορουμ και πας και βλεπεις Λυκο?
Ρε συ ημαρτον ρε. Θα το γυρισω στο Τηλεαστυ στο Γεωργιου και θα αρχισω να βλεπω στο μπασκετ Αρη και Παοκ θεσσαλονικης.
Με ξενερωσες τελειως, δε τη παλευω. Ρε το Λυκο ρε?

Παιχνίδι με 174 πόντους.Του χρόνου θα αναλάβω ομάδα και ότι και να λες εσύ θα πάρω το Λύκο μαζί.Τα κάνει όλα πασάρει ,σουτάρει ,δημόσιες σχέσεις ,παρακαλά τους αντιπάλους,φέρνει ξανθιές στο γήπεδο,κρατά στατιστική,κάνει ενστάσεις και διοργανώνει και πάρτυ.
penetration
QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 10:23 ) *
Παιχνίδι με 174 πόντους.Του χρόνου θα αναλάβω ομάδα και ότι και να λες εσύ θα πάρω το Λύκο μαζί.Τα κάνει όλα πασάρει ,σουτάρει ,δημόσιες σχέσεις ,παρακαλά τους αντιπάλους,φέρνει ξανθιές στο γήπεδο,κρατά στατιστική,κάνει ενστάσεις και διοργανώνει και πάρτυ.

Και περα απο τη πλακα γιατι πλακα κανουμε για να λεμε την αληθεια και στο εχω ξαναπει απο κατι 2-3αρια της Αεσκα ονοματα δε λεμε ειναι καλυτερος και υπαρχει και ομαδα που δεν επεσε που τη ξερεις καλα και που την εβλεπες που θα ξεκινουσε και βασικος.Και αμα εφτιαχνε και το κοουτσο της μετα μεσω ανατολικου μπλοκ θα ηταν και αναντικαταστατος. Τι να λεμε τωρα?
penetration
QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 10:23 ) *
Παιχνίδι με 174 πόντους.Του χρόνου θα αναλάβω ομάδα και ότι και να λες εσύ θα πάρω το Λύκο μαζί.Τα κάνει όλα πασάρει ,σουτάρει ,δημόσιες σχέσεις ,παρακαλά τους αντιπάλους,φέρνει ξανθιές στο γήπεδο,κρατά στατιστική,κάνει ενστάσεις και διοργανώνει και πάρτυ.

Αμα ειναι να αναλαβεις ομαδα χωσε με και μενα καπυ διοικηση και παμε Κρυσταλ να φτιαξουμε το σχημα του χειμωνα.
odysseas 1998
Θα τον έχει πιάσει λόξυγκας τον λύκο στον ύπνο του! biggrin.gif
Jabar
QUOTE(odysseas 1998 @ May 17 2008, 10:36 ) *
Θα τον έχει πιάσει λόξυγκας τον λύκο στον ύπνο του! biggrin.gif

Δεν παραδέχεται ότι κοιμάται .Ασχολείται με κάτι θεματάκια συνέχεια.Κορμί είναι όμως θα λιώσει.
penetration
QUOTE(odysseas 1998 @ May 17 2008, 10:36 ) *
Θα τον έχει πιάσει λόξυγκας τον λύκο στον ύπνο του! biggrin.gif

Την επεσε κιολας για υπνο ο μπαγασας? Μαλλον θα τον κουρασε το ματσακι.
Jabar
QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:42 ) *
Την επεσε κιολας για υπνο ο μπαγασας? Μαλλον θα τον κουρασε το ματσακι.

Μετά το ματς ασχολήθηκε με ξανθό θεματάκι ,μετά πήγε σε πάρτυ στη Ν.Μάκρη , μετά ασχολήθηκε με μελαχροινό θεματάκι.Τώρα πουλάει λουλούδια και ασχολείται με τις υπαλλήλους του.
tessari
QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 11:02 ) *
Μετά το ματς ασχολήθηκε με ξανθό θεματάκι ,μετά πήγε σε πάρτυ στη Ν.Μάκρη , μετά ασχολήθηκε με μελαχροινό θεματάκι.Τώρα πουλάει λουλούδια και ασχολείται με τις υπαλλήλους του.

Πώς τα ξέρεις όλα, δεν μπορώ να καταλάβω.
Jabar
QUOTE(tessari @ May 17 2008, 12:14 ) *
Πώς τα ξέρεις όλα, δεν μπορώ να καταλάβω.

Τους παίκτες που με ενδιαφέρουν παρακολουθώ και την εξωγηπεδική ζωή τους.Ο Λύκος θα είχε κάνει μεγάλη καριέρα αλλά τον έφαγαν τα ξενύχτια.Πως λέμε Λούα - Λούα αυτός είναι ΑΛΛΟΥα και ΑΛΛΟΥα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:00 ) *
Η εργασια μου ειναι καθαρα εγκεφαλικη (Ανω Εγκεφαλος) αγορι μου.
Δεν σημαινει οτι ο εγκεφαλος ειδικα οταν παιρνει εκατομμυρια στροφες το δευτερολεπτο δεν κουραζεται και επειτα το χομπι μου που δεν αποκαλυπτω ειναι τελειως ψυχοφθορο και αγχωτικο με αποτελεσμα να χρειαζομαι διακοπες 1 μηνα το καλοκαιρι- 1 μηνα τα Χριστουγεννα- 1 μηνα το Πασχα- καθε Παρασκευοσαββατοκυριακο και καθε Δευτερα βραδυ.
Γιαυτο να λειπουν οι ειρωνιες ειδικα απο εναν τυπο που δεν γνωριζει τι θα πει ανω Εγκεφαλος και τοσα χρονια υπολειτουργει με τον Κατω εγκεφαλο, τον μικρο.

Ο εγκεφαλος σου εχει παψει να λειτουργει
απο τον καιρο που η γυναικα σου, σου εκανε λοβοτομη.
Σηκω σηκω, κατσε κατσε εισαι παντοφλα.
Αλλαξε το ονομα και καντο Αζορ.

QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:17 ) *
Μα τι πας και βλεπεις τωρα ρε φιλε ? Εδω λεμε να ανεβασουμε το επιπεδο του φορουμ και πας και βλεπεις Λυκο?
Ρε συ ημαρτον ρε. Θα το γυρισω στο Τηλεαστυ στο Γεωργιου και θα αρχισω να βλεπω στο μπασκετ Αρη και Παοκ θεσσαλονικης.
Με ξενερωσες τελειως, δε τη παλευω. Ρε το Λυκο ρε?

Σκεψου και το ενδεχομενο να πας στα παρατραγουδα της Αννιτας.
Ταιριαζεις κουτι εκει
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:30 ) *
Και περα απο τη πλακα γιατι πλακα κανουμε για να λεμε την αληθεια και στο εχω ξαναπει απο κατι 2-3αρια της Αεσκα ονοματα δε λεμε ειναι καλυτερος και υπαρχει και ομαδα που δεν επεσε που τη ξερεις καλα και που την εβλεπες που θα ξεκινουσε και βασικος.Και αμα εφτιαχνε και το κοουτσο της μετα μεσω ανατολικου μπλοκ θα ηταν και αναντικαταστατος. Τι να λεμε τωρα?

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
Αν και ειναι απλα η ωμη αληθεια.

QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:32 ) *
Αμα ειναι να αναλαβεις ομαδα χωσε με και μενα καπυ διοικηση και παμε Κρυσταλ να φτιαξουμε το σχημα του χειμωνα.

Θα κανουμε καινουργια ομαδα και τα γραφεια μας θα ειναι στον πανω οροφο του Κρυσταλ.
Ελπιζω ο αμπουλας να μας παραχωρησει μια γωνια.

QUOTE(odysseas 1998 @ May 17 2008, 10:36 ) *
Θα τον έχει πιάσει λόξυγκας τον λύκο στον ύπνο του! biggrin.gif

QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 10:42 ) *
Δεν παραδέχεται ότι κοιμάται .Ασχολείται με κάτι θεματάκια συνέχεια.Κορμί είναι όμως θα λιώσει.

Ο Λυκος δεν κοιμαται ποτε.
Απλα το παιζει κοιμισμενος για να πλησιαζουν πιο ευκολα τα θυματα

QUOTE(penetration @ May 17 2008, 10:42 ) *
Την επεσε κιολας για υπνο ο μπαγασας? Μαλλον θα τον κουρασε το ματσακι.

Εχουμε και δουλειες παντοφλινο,
δεν μπορω να ασχολουμαι ολη μερα με το φορουμ.

QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 11:02 ) *
Μετά το ματς ασχολήθηκε με ξανθό θεματάκι ,μετά πήγε σε πάρτυ στη Ν.Μάκρη , μετά ασχολήθηκε με μελαχροινό θεματάκι.Τώρα πουλάει λουλούδια και ασχολείται με τις υπαλλήλους του.

Ποτε δεν ασχολουμε με τις υπαλληλους μου.
Στην δουλεια ειμαι σοβαρος 24.gif 24.gif 24.gif

QUOTE(tessari @ May 17 2008, 12:14 ) *
Πώς τα ξέρεις όλα, δεν μπορώ να καταλάβω.

Αφου ηταν μαζι μου πως να μην τα ξερει

QUOTE(Jabar @ May 17 2008, 12:37 ) *
Τους παίκτες που με ενδιαφέρουν παρακολουθώ και την εξωγηπεδική ζωή τους.Ο Λύκος θα είχε κάνει μεγάλη καριέρα αλλά τον έφαγαν τα ξενύχτια.Πως λέμε Λούα - Λούα αυτός είναι ΑΛΛΟΥα και ΑΛΛΟΥα

Δεν ειμαι Αλλουα Αλλουα αλλα

ΤΡΕΛΛΟΥΑ ΤΡΕΛΛΟΥΑ
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 17 2008, 15:30 ) *
Αφου ηταν μαζι μου πως να μην τα ξερει
Δεν ειμαι Αλλουα Αλλουα αλλα

ΤΡΕΛΛΟΥΑ ΤΡΕΛΛΟΥΑ
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Τώρα που είπατε για Λούα Λούα..
Μήπως να φτιάξουμε ένα topic με όνομα:
Ντούσκο φέρε μας το Κύπελλο??????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ May 17 2008, 15:46 ) *
Τώρα που είπατε για Λούα Λούα..
Μήπως να φτιάξουμε ένα topic με όνομα:
Ντούσκο φέρε μας το Κύπελλο??????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Καντο καλυτερα Τζολε φερε μας το Κυπελλο wav.gif
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 17 2008, 23:37 ) *
Καντο καλυτερα Τζολε φερε μας το Κυπελλο wav.gif

Το πηρες ρε το κυπελο μη τρελενεσαι αλλο.

Λοιπον τωρα προτεινω κατι ασχετο. για το καλο του αθληματος. Να φτιαξουμε ενα τοπικ - κινημα

ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΜΠΑΝΤΕΝ. ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕς. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΣΩΣΤΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΝΤΕΝ.


(να μαζεψουμε υπογραφες ολοι ρε.)
alexas10
QUOTE(penetration @ May 18 2008, 21:33 ) *
Λοιπον τωρα προτεινω κατι ασχετο. για το καλο του αθληματος. Να φτιαξουμε ενα τοπικ - κινημα

ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΜΠΑΝΤΕΝ. ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕς. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΣΩΣΤΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΝΤΕΝ.
(να μαζεψουμε υπογραφες ολοι ρε.)


Συνφωνω κ επαυξανω,η εκδοση της η elite ομως οχι η comp. ας σκεφτουν οτι δεν μας ενδιαφερουν τα συμφεροντα τους και οι οικονομικες τους συμφωνιες αλλα επιτελους να συνηθισουν τα παιδια τις ιδιες μπαλες 2-3 χρονια μπας κ μπει κανα σουτ παραπανω....Με τις WILSON θα νομιζουμε οτι παιζουμε tennis...
leonkalf
QUOTE(penetration @ May 18 2008, 21:33 ) *
Λοιπον τωρα προτεινω κατι ασχετο. για το καλο του αθληματος. Να φτιαξουμε ενα τοπικ - κινημα

ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΜΠΑΝΤΕΝ. ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕς. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΣΩΣΤΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΝΤΕΝ.
(να μαζεψουμε υπογραφες ολοι ρε.)

E, όχι και η καλύτερη μπάλα!! ohmy.gif
Οι elite κάτι λένε, αλλά και πάλι είναι άθλιες.. Καλά, ειδικά οι comp δε το συζητάω.. 68.gif

Δεν επιστρέφουν σε molten ή spalding να ησυχάσουμε??? Αυτές νομίζω είναι οι καλύτερες.

Δεν ξέρω τις wilson, μόνο οπτικά.
Φτου κι απ' την αρχή, να συνηθίσουν οι παίκτες τις νέες μπάλες...
penetration
ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΗ ΛΥΣΗ. ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.

Η ΕΣΚΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΠΑΝΤΕΝ.,ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ

Η ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΛΕΟΝΚΑΛΦ

ΚΑΙ ΓΙΑ ALEXAS10 O,TI MΜΠΑΛΑ ΝΑ'ΝΑΙ.(εσυ αγορινα μου δεν καταλαβαινεις απο μαρκες αμα σε πιστευει ο κοουτς τα χωνεις με οτι μπαλα ναναι.)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ May 19 2008, 01:17 ) *
E, όχι και η καλύτερη μπάλα!! ohmy.gif
Οι elite κάτι λένε, αλλά και πάλι είναι άθλιες.. Καλά, ειδικά οι comp δε το συζητάω.. 68.gif

Δεν επιστρέφουν σε molten ή spalding να ησυχάσουμε??? Αυτές νομίζω είναι οι καλύτερες.

Δεν ξέρω τις wilson, μόνο οπτικά.
Φτου κι απ' την αρχή, να συνηθίσουν οι παίκτες τις νέες μπάλες...

Οι καλοι παιχτες δεν εχουν προβλημα με καμια μπαλα.

Οπως εγω δηλαδη 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
alexas10
QUOTE(penetration @ May 19 2008, 10:11 ) *
ΚΑΙ ΓΙΑ ALEXAS10 O,TI MΜΠΑΛΑ ΝΑ'ΝΑΙ.(εσυ αγορινα μου δεν καταλαβαινεις απο μαρκες αμα σε πιστευει ο κοουτς τα χωνεις με οτι μπαλα ναναι.)

41.gif 41.gif 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.