Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
tatr6
QUOTE(christina n10 @ Mar 30 2007, 10:20 AM) *
tongue.gif ωραια λοιπον η dolly θα μας γνωρισει!! 41.gif οποτε αγορια αν θελετε να μας δειτε , cool.gif ξερετε που θα μας βρειτε!!!!!! cool.gif



Χριστινάκι μάλλον δεν το θέλει η μοίρα μας...
Όλες οι αγωνιστικές στα ομαδικά αθλήματα αναβάλλονται μέχρι και τις 13 Απριλίου!!!!
Οπότε δεν θα γίνει το παιχνιδάκι, ούτε αυτό ούτε τα υπόλοιπα...
Αλλά κανονίζουμε άνετα για καφεδάκι! smile.gif
kobra
Ο Αντρέας από τον Αρη είναι εδώ
christina n10
καλημερα παιδια,χωρις μπασκετικη δραση λοιπον μεχρι της 13απριλιου.κριμα και εγω που ειχα φτιαξει ενα ωραιο προγραμματακι για σκ,τι θα κανω τωρα? sad.gif sad.gif

παντως χθες στο chat προτεινα αν γουσταρετε να κανονισουμε κανενα μπασκετακι μες στο σκ.
christina n10
καλημερα διονυση κ keekee 12 θα μπειτε chat να τα πουμε?νομιζω οτι ειδα κ την τονια
καλημερα μικρη icon_wave.gif
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι!Τι κρίμα που πάλι μια μειοψηφία κάφρων υπερίσχησε της αγάπης τόσο πολύ κόσμου για το μπάσκετ... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif sad.gif
Αντε να τα πούμε στο chat λίγο βρε μικρούλι! tongue.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif tongue.gif
tatr6
Kαλησπερούδια!
Τι κάνουμε...?
Είχα μπει το πρωί Χριστινάκι, αλλά βγήκα σχεδόν αμέσως...
Φεύγω την Δευτέρα οπότε επιβάλλονταν ψώνια της τελευταίας στιγμής... smiley.gif
Αν προλάβω θα πάρω τηλ. να πάμε για καφεδάκι...!!!
christina n10
καλημερα ,καλη βδομαδα και καλο μηνα.διονυσακι τι κανεις?μπες στο chat naτα πουμε.
BASKETFUN
QUOTE(kobra @ Mar 30 2007, 07:21 PM) *
Ο Αντρέας από τον Αρη είναι εδώ

kαλημερα σε ολους.καιρο εχουμε να τα πουμε.Kobra αν ειναι στειλε μου Pm να μου πεις ποιος εισαι.εγω εδω ειμαι
Thunder
Kαλημερα σε ολα τα παιδια.Και καλη Μεγαλη Εβδομαδα.
kobra
QUOTE(BASKETFUN @ Apr 2 2007, 06:19 AM) *
kαλημερα σε ολους.καιρο εχουμε να τα πουμε.Kobra αν ειναι στειλε μου Pm να μου πεις ποιος εισαι.εγω εδω ειμαι

Παίζαμε μαζί πρίν 2 χρονάκια και τα πίναμε μαζί μπουρνάζι..Εγώ τα έπινα και με τον Άγγελο στο κυλικείο.. Κατάλαβες??
christina n10
καλημερα ,θα ελεγα οτι εχει ερημωσει λιγο ο καφενες.βλεπεις ολοι στο chat ειμαστε .για καντε κ κανενα σημερα παιζει ολυμπιακαρα με ταου.αντε να δουμε τι θα κανουμε.
κobra ,λεπω σε χαλασε κ εσενα το παιδι μας.μα καλα οποιον γνωριζει τον εθιζει στο πιωμα???? icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
BASKETFUN
[quote name='kobra' date='Apr 2 2007, 06:17 PM' post='72936']
Παίζαμε μαζί πρίν 2 χρονάκια και τα πίναμε μαζί μπουρνάζι..Εγώ τα έπινα και με τον Άγγελο στο κυλικείο.. Κατάλαβες??
[/quot
καλημερα σε ολους.που εισαι ρε φιλαρακι εσυ?
γινεται να μην το θυμαμαι εκεινο τρο βραδυ στο μπουρναζι?

τι λεει καινουργιος coach?
alexas10
χριστινα πως μπαινουμε στο chat δωσε μας πληροφοριες..
christina n10
καλημερα σε ολους.για μας τους ολυμπιακους ,εχω την εντυπωση οτι οντως θα ειναι η" εβδομαδα των παθων "καθως η ομαδα μας διασυρθηκε απο την ταου με 84-59 και καλειται τωρα να κανει το 1-1 την Μ.ΠΕΜΠΤΗ στο σεφ για να παει μετα στην ισπανια και να κυνηγησει την προκρισης κανοντας το 2-1.πολυ δυσκολος ο δρομος καθως εχει απεναντι ενα πολυ καλα δεμενο και δουλεμενο συνολο οπως ειναι η ταου.επιβλητικη η νικη της δειχνοντας οτι εχει τον πρωτο λογο στο θεμα προκρισης .οσο για μας με λιγα λογια ανυπαρκτοι αμυντικα κ επιθετικα.

απο την αλλη ενας παναθηναικος που εδειξε την δυναμη του και την πληροτητα του σαν ομαδα -οπου ειναι και το μεγαλο του οπλο-διασυροντας και αυτος με την σειρα του την δυναμο,η οποια δεν ειχε λυσεις επιθετικα να διεκδικησει την νικη.επαιξαν και οι 12 παικτες και σκοραραν οι 11.
για την ιστορια λοιπον απο τους δυο"κομπαρους"η το "δασκαλο με το μαθητη"σημειωσατε 1-0υπερ ζελιμιρ ομπραντοβιτς.


alexas10 καλημερα,πηγαινε πανω δεξια στη σελιδα που λεει forum,θα σου βγαλει διαφορα links,κλικαρε στο chat και εισαι μεσα.αντε σε περιμενουμε. wink.gif
tatr6
Τις καλησπέρες μου από την ηλιόλουστη Ρόδο... biggrin.gif
Είπα να στείλω και να ευχηθώ καλή Ανάσταση σε όλη την παρέα του forum μιας και από αύριο δεν θα μπορώ να μπαίνω ως και την Τρίτη...
Καλά να περάσετε icon_drunk.gif , να φάτε καλά (!) και θα τα πούμε ξανά την επόμενη εβδομάδα!!!
Φιλιά!!! smiley.gif

Α και για όσους ζηλεύουν εγώ την έκανα την πρόταση Ηράκι, Γιώργο και λοιποί... tongue.gif
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 3 2007, 03:44 AM) *
καλημερα ,θα ελεγα οτι εχει ερημωσει λιγο ο καφενες.βλεπεις ολοι στο chat ειμαστε .για καντε κ κανενα σημερα παιζει ολυμπιακαρα με ταου.αντε να δουμε τι θα κανουμε.
κobra ,λεπω σε χαλασε κ εσενα το παιδι μας.μα καλα οποιον γνωριζει τον εθιζει στο πιωμα???? icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Χριστινάκι εμένα δεν με χάλασε κανένα παιδί σας..Δυστυχώς έχω χαλάσει από μόνος μου εδώ και χρόνια.. Έχει πολλά να μάθει ακόμα..Είναι μικρούλης..Κάνω λάθος Αντρίκο??
christina n10
καλημερα ,kobra απο οτι βλεπω μια χαρα τα πας απο μονος σου icon_drunk.gif icon_drunk.gif .τι πολλα να μαθει ,πιστεψε με ηδη ειναι στον βουρκο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif μπες κ εσυ στο chat να τα λεμε.να ευχηθω κ εγω κσλη ανασταση σε ολους και καλα να περασετε ειτε φυγετε ειτε μεινετε εδω!!!!!!για σημερα στο chat .απο παρασκευη μεχρι κ κυριακη θα χαθουμε.δευτερα παλι..φιλακια πολλα.
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Apr 4 2007, 05:18 PM) *
Τις καλησπέρες μου από την ηλιόλουστη Ρόδο... biggrin.gif
Είπα να στείλω και να ευχηθώ καλή Ανάσταση σε όλη την παρέα του forum μιας και από αύριο δεν θα μπορώ να μπαίνω ως και την Τρίτη...
Καλά να περάσετε icon_drunk.gif , να φάτε καλά (!) και θα τα πούμε ξανά την επόμενη εβδομάδα!!!
Φιλιά!!! smiley.gif

Α και για όσους ζηλεύουν εγώ την έκανα την πρόταση Ηράκι, Γιώργο και λοιποί... tongue.gif

Kalimera mikri mu tonia!!Kala na pernas sto omorfo nisi su!Kali su anastasi kai kales giortes na exeis!Tin protasi su den tin ksexname stigmi mikruli!Katse kai tha deis.... rolleyes.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
Kalimera xristinaki,xaireto ola ta basketopaida,kalo pasxa na exume,ego os bardiouxos tu forum tha xtipao miges edo olo to sk kai tin deftera,opios thelei na xtipisume mazi miges as bei na mu kanei parea...leme tora! icon_wave.gif w00t.gif w00t.gif 69.gif
dolly12
Καλημέρα σε όλους!

Να ευχηθω και εγω καλη ανασταση και καλο πασχα! Καλη ξεκουραση πανω απο ολα και καλη διασκεδαση σε οσους φύγουν! Θ α τα πουμε απο δευτέρα!

Γιωργακη εγω που ειμαι ακομα στη δουλεια σου ερχομαι!!!!
smiley.gif

Φιλια σε ολους
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Apr 5 2007, 09:20 AM) *
Καλημέρα σε όλους!

Να ευχηθω και εγω καλη ανασταση και καλο πασχα! Καλη ξεκουραση πανω απο ολα και καλη διασκεδαση σε οσους φύγουν! Θ α τα πουμε απο δευτέρα!

Γιωργακη εγω που ειμαι ακομα στη δουλεια σου ερχομαι!!!!
smiley.gif

Φιλια σε ολους

Kalimera dorinaki!H diki su parea mikri mu einai pada efprosdekti! icon_wave.gif smiley.gif w00t.gif tongue.gif
christina n10
καλημερα χρονια πολλα ,χριστος ανεστη και καλη βδομαδα.δευτερα 9/4 και εγω ηρθα στη δουλεια.καλημεριζω ολα τα παιδια του forum.γιωργακι?επηξες καημενουλη μου στις βαρδιες αυτες τις μερες!!!και εγω αρρωστη παλι.ανυπομονω να γυρισετε ολοι να κανουμε καμια κουβεντουλα ....φιλακια
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Apr 9 2007, 07:11 AM) *
καλημερα χρονια πολλα ,χριστος ανεστη και καλη βδομαδα.δευτερα 9/4 και εγω ηρθα στη δουλεια.καλημεριζω ολα τα παιδια του forum.γιωργακι?επηξες καημενουλη μου στις βαρδιες αυτες τις μερες!!!και εγω αρρωστη παλι.ανυπομονω να γυρισετε ολοι να κανουμε καμια κουβεντουλα ....φιλακια

Καλημέρα χριστινάκι!!Χρονια πολλα σε όλους,αληθώς ο Κύριος!!Και καλη μας εβδομάδα!Εγω βαρδιούχος ξεβαρδιούχος έλιωσα σήμερα στον ύπνο!Δεν με ξύπνησε κανείς απο το οπλονομείο! wink.gif tongue.gif Α ρε χριστινακι αυτά τα είπαμε δεν προσέχεις καθόλου τον εαυτό σου,μα καθόλου! 68.gif sad.gif
Αντε παιδακια από άυριο θα έχουμε επιτέλους δράση,εγώ και το χριστινάκι σας περιμένουμε! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif
mpalla
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους!!
Ελπίζω να ξεκουραστήκατε και να περάσατε όλοι όπως θέλατε! smiley.gif
Τα λέμε από άύριο, όλο το παρεάκι σε απαρτία tongue.gif
Φιλάκια!!!!!!!!!1
NBA-MANIAC
QUOTE(mpalla @ Apr 9 2007, 03:17 PM) *
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους!!
Ελπίζω να ξεκουραστήκατε και να περάσατε όλοι όπως θέλατε! smiley.gif
Τα λέμε από άύριο, όλο το παρεάκι σε απαρτία tongue.gif
Φιλάκια!!!!!!!!!1


Επισης!!!χρηστος ανεστη!!!ολα καλα?
dominoman
Καλημέρα!Καλημέρα!Χριστινάκι που είσαι; smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Βλέπω το Ηράκι επανεμφανίστηκε!Αντε Ηράκι σε περιμένουμε σήμερα και στο chat! cool.gif icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
tatr6
Καλημερούδια σε όλους...
Χριστός Ανέστη...
Χρόνια πολλά...
Ελπίζω να περάσατε όλοι υπέροχα και να γεμίσατε τις μπαταρίες...
Τώρα τα κεφάλια μέσα και όλοι στο forum!!! smiley.gif
Φιλούθκια!!!
christina n10
QUOTE(tatr6 @ Apr 10 2007, 10:21 AM) *
Καλημερούδια σε όλους...
Χριστός Ανέστη...
Χρόνια πολλά...
Ελπίζω να περάσατε όλοι υπέροχα και να γεμίσατε τις μπαταρίες...
Τώρα τα κεφάλια μέσα και όλοι στο forum!!! smiley.gif
Φιλούθκια!!!
καλημερα μικρουλα,χρονια πολλα ,αληθως ο κυριος.τι κανεις?
εγω εδω με μονη την παρεουλα του γιωργου.χθες περασα απο το πενταγωνο και τον ειδα με την
στολη του.φτου του!!το καμαρι μας.μας βλεπω παρασκευη καραμελα παντως.ψηνωμαστε κ εγω κ ο γιωργος .
καλα ο ανδρεας δεν το συζητω μεσα τον κοβω 1000%
mimos8
επανερχομαι με ΚΟΥΙΖ μετα απο καιρο:παλια καραβανα της κατηγοριας με τρομερη εφεση στο ανοιχτο γηπεδο και στον αιφνιδιασμο, πηρε αμεσως μετα την ανασταση τον προεδρο του τηλεφωνο να του ευχηθει,πριν ακομα ευχηθει στους γονεις του!!!παρακαλω οποιος εχει απαντηση να γραψει και τους λογους για τους οποιους πιστευει οτι ο πρωταγωνιστης προχωρησε σε αυτη την κινηση...
tasos
Xronia polla se olous !! Euxomai to oti to kalitero me ygeia pano apo olla !
Thunder
Χρονια πολλα κ Χριστος Ανεστη σε ολους τους φιλους του forum!Oτι επιθυμειτε να το αποκτησετε!
dominoman
Καλημέρα σε όλα τα μπασκετόπαιδα!Καλημέρα χριστινάκιΤι κάνουμε;Άντε σας περιμένουμε να ζωντανεύσει σήμερα το chat! tongue.gif blove.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Live strong
Να μαι κι εγώ! icon_wave.gif
Καλημέρα ! Χρόνια Πολλά σε όλους! Υγεία χαρά και ότι πραγματικά επιθυμείτε ! smile.gif
christina n10
καλημερα αντε να οργανωνομαστε!!!!ξεκιναει η αγωνιστικη δραση το σαββατο και την κυριακη.εχω επιλεξει για σαββατο το δαφνη-αγορ,κυριακη αμυντας -ικαροι σερρων και παιζω τωρα την τεταρτη αναμεσα στο ηλυσιακος-π.φαληρο η στο μιλων-δαφνη.αν και προς το δευτερο ειμαι θα δειξει.αλλος εχει να προτεινει κατι αλλο κατα την γνω μη του καλυτερο??? blove.gif
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι!Καλημέρα σε όλα τα μπασκετόπαιδα!
Live strong
Καλημέρα κι από μένα….
Πως φαίνονται οι πρωινοί τύποι…. Χμ!!!!!
Τι λέτε;;; πάμε για καφεδάκι; Μπας και ανοίξει κανένα μάτι; tongue.gif
dominoman
QUOTE(Live strong @ Apr 13 2007, 08:38 AM) *
Καλημέρα κι από μένα….
Πως φαίνονται οι πρωινοί τύποι…. Χμ!!!!!
Τι λέτε;;; πάμε για καφεδάκι; Μπας και ανοίξει κανένα μάτι; tongue.gif

Αν ειναι για λούφα,καφεδάκι και κανα ταβλάκι βλέπω είσαι πάντα μέσα Βιργινία μου!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Live strong
QUOTE(dominoman @ Apr 13 2007, 05:47 AM) *
Αν ειναι για λούφα,καφεδάκι και κανα ταβλάκι βλέπω είσαι πάντα μέσα Βιργινία μου!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif



Εμ τι! Πάντα πάντα! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
dolly12
Καλημερα

Χριστινακι την τεταρτη εχει και Αστερα εξαρχειων - Παγχιακο στο λοφο του στρεφη στις 7¨15!
Γυναικειο παντα ετσι? Αλλα ειναι αγωνας που κρίνει ανοδο σε Α1 για τη δευτερη θέση

Επίσης υπάρχει πάντα και της τρίτης ο αγώνας με το ΑΕ ΠΑΠ - ΑΟΖ smiley.gif

υ.γ. αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πέσει να σε πλακώσει
froso
QUOTE(dolly12 @ Apr 13 2007, 06:43 AM) *
Καλημερα

Χριστινακι την τεταρτη εχει και Αστερα εξαρχειων - Παγχιακο στο λοφο του στρεφη στις 7¨15!
Γυναικειο παντα ετσι? Αλλα ειναι αγωνας που κρίνει ανοδο σε Α1 για τη δευτερη θέση

Επίσης υπάρχει πάντα και της τρίτης ο αγώνας με το ΑΕ ΠΑΠ - ΑΟΖ smiley.gif

υ.γ. αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πέσει να σε πλακώσει

Dolly12 καλημέρα, πες μας για την ομάδα σου! Να έρθουμε να σας δούμε, θα είναι καλό παιχνίδι??
dolly12
frosaki

δεν ξερω να σου πω αλλα παντα ενας αγωνας αναμεσα σε αυτες τις 2 ομαδες ειναι καλος. Αυτες εχουν αλλαγη προπονητη και κανουνε απο οτι μαθαινω πολυ καλυτερη προπονηση απο πριν εμεις εχουμε δεσει περισσοτερο... τωρα οτι ηθελε προκυψει

απλα απο τις αλλες αγωνιστικες της κατηγοριας μας ειναι απο τα καλυτερα ματς που θα γινουν!
froso
QUOTE(dolly12 @ Apr 13 2007, 07:34 AM) *
frosaki

δεν ξερω να σου πω αλλα παντα ενας αγωνας αναμεσα σε αυτες τις 2 ομαδες ειναι καλος. Αυτες εχουν αλλαγη προπονητη και κανουνε απο οτι μαθαινω πολυ καλυτερη προπονηση απο πριν εμεις εχουμε δεσει περισσοτερο... τωρα οτι ηθελε προκυψει

απλα απο τις αλλες αγωνιστικες της κατηγοριας μας ειναι απο τα καλυτερα ματς που θα γινουν!

Συμφωνώ μαζί σου dolly.
Να σε πειράξω ήθελα!
Είμαι σίγουρη θα είναι ωραίο παιχνίδι.Ελπίζω η μεγαλη διακοπή να έχει ανοιξει την όρεξη στις παίχτριες και των 2 ομάδων για παιχνίδι και εμείς από έξω να το απολαύσουμε! rolleyes.gif
treathitch
Σορρυ κιολας αλλα το ονομα Dolly ακουγεται σαν ονομα αλογου.Απο το ονοματακι σου βγαινει?
dolly12
οχι δε βγαινει απο το ονοματακι μου αλλα ειναι ονομα αλογου και δη του ΛούκυΛουκ!!!

smiley.gif
treathitch
Χιλια συγνωμη αν παρεξηγηθηκες!
dolly12
καλε δεν παρεξηγηθηκα! Εξαλλου u re not the first one!!! tongue.gif tongue.gif

no worries!!!!

smiley.gif
HrwNo9
Χρονια πολλα και απο μενα με υγεια, ευτυχια και πολλα τριποντα(οχι οτι μας χαλανε και τα διποντα βεβαια!)!!!
Καλη επιτυχια σε ολους!! smiley.gif smiley.gif
kobra
Αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη και από μένα..Χριστινάκι καλά πέρασες?Εσύ ρε καμμένε Αντρέα που είσαι?Πότε θα πάμε για κανένα ποτάκι?Και ετοιμάσου για το μεγάλο παιχνίδι ανόδου στις 26/4(νομίζω)..Μην τυχόν και δεν έρθεις..Φέρε και τον ψηλό μαζί που έχω να τον δώ καιρό..
kobra
Που είναι όλοι????
christina#10
QUOTE(kobra @ Apr 13 2007, 08:43 PM) *
Αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη και από μένα..Χριστινάκι καλά πέρασες?Εσύ ρε καμμένε Αντρέα που είσαι?Πότε θα πάμε για κανένα ποτάκι?Και ετοιμάσου για το μεγάλο παιχνίδι ανόδου στις 26/4(νομίζω)..Μην τυχόν και δεν έρθεις..Φέρε και τον ψηλό μαζί που έχω να τον δώ καιρό..
καλημερα kobra χρονια πολλα κ σε σενα,καλα περασαμε αν και με πυρετο...ο ανδρεας που ειναι??? μην τον ψαχνεις τοσο στο forum οσο σε τιποτα μουσες,καραμελα (νυχτερινα μαγαζια).... tongue.gif tongue.gif

λοιπον παιδακια καλημερα με δυο κουιζακια.....και ερχεται κ η συνεχεια.......

1ο ΚΟΥΙΖ:ποια γνωστη ηγετικη μορφη του forum κ των γηπεδων,χορευε κολλητα με αιθερια υπαρξη και που στην συνεχεια της βραδιας αλλαζε τις αιθεριες υπαρξεις σαν τα πουκαμισα....
2οΚΟΥΙΖ:ποια γνωστη εκρηκτικη τετραδα του forum,που στο περασμα της προκαλουσε τον θαυμασμο κ τον "πανικο"εθεαθη σε vip μπαρακι,στεκι επωνυμων,να χορευει μεχρι πρωιας??????!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif


φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
dominoman
QUOTE(christina#10 @ Apr 14 2007, 10:30 AM) *
καλημερα kobra χρονια πολλα κ σε σενα,καλα περασαμε αν και με πυρετο...ο ανδρεας που ειναι??? μην τον ψαχνεις τοσο στο forum οσο σε τιποτα μουσες,καραμελα (νυχτερινα μαγαζια).... tongue.gif tongue.gif

λοιπον παιδακια καλημερα με δυο κουιζακια.....και ερχεται κ η συνεχεια.......

1ο ΚΟΥΙΖ:ποια γνωστη ηγετικη μορφη του forum κ των γηπεδων,χορευε κολλητα με αιθερια υπαρξη και που στην συνεχεια της βραδιας αλλαζε τις αιθεριες υπαρξεις σαν τα πουκαμισα....
2οΚΟΥΙΖ:ποια γνωστη εκρηκτικη τετραδα του forum,που στο περασμα της προκαλουσε τον θαυμασμο κ τον "πανικο"εθεαθη σε vip μπαρακι,στεκι επωνυμων,να χορευει μεχρι πρωιας??????!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif
φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif

Καλημέρα χριστινάκι! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Βλέπω έβγαλες τα "άπλυτα" στη φόρα!Σωστή!Αντε και την επόμενη φορά να ειναι παρούσες και το Ηράκι και η Τώνια!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.