Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 10:45 PM) *
τοτε να σου ευχηθουμε προκαταβολικως να τα εκατοστησεις και παντα γερη και δυνατη,και οτι αλλο επιθυμεις.παντως αν δεν ξερεις τι να κανεις και κανονιστει το κονε για το μαγαζακι,εννοειτε πως θα εισαι εκει.

φιλακια ,καλο βραδυ σε ολους.

Καληνύχτα χριστινάκι και πανω απο ολα καλή ξεκούραση!!!Τα λεμε αύριο... tongue.gif
mpalla
Ευχαριστώ και τους δύο για τις ευχές!!
Θα το έχω υπόψη μου για το μαγαζί και αν είμαστε αμφότεροι εκεί θα σας αναζητήσω (θα είμαι αυτή μετο λουλούδι στα μαλλια tongue.gif , μήπως καλύτερα να βάλω φανέλα; tongue.gif )
dominoman
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:49 PM) *
Ευχαριστώ και τους δύο για τις ευχές!!
Θα το έχω υπόψη μου για το μαγαζί και αν είμαστε αμφότεροι εκεί θα σας αναζητήσω (θα είμαι αυτή μετο λουλούδι στα μαλλια tongue.gif , μήπως καλύτερα να βάλω φανέλα; tongue.gif )

Δεν σου ευχήθηκα ακόμη!Χρόνια σου πολλα και να απολαύσεις κάθε στιγμή απ'αυτά!Μου φαίνεται πως πρέπει να βαλουμε όλοι καρτελακια στο στήθος!!
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 10:52 PM) *
Δεν σου ευχήθηκα ακόμη!Χρόνια σου πολλα και να απολαύσεις κάθε στιγμή απ'αυτά!Μου φαίνεται πως πρέπει να βαλουμε όλοι καρτελακια στο στήθος!!

Τότε σε ευχαριστώ τώρα και ανταποδίδω την ευχή! Καρτελάκια ε; Όνομα, ηλικία, ομάδα, νούμερο; tongue.gif

Χριστίνα περαστικά, ελπίζω να μην σε ξαναταλαιπωρήσει κανένας τραυματισμός. Υγεία πάνω από όλα κ μετά ό,τι καλύτερο!
dominoman
Παιδιά όσοι μπορείτε για τρίτη δηλώστε το!Από αύριο το πρωι κιόλας θα μαζευτούμε εδω να δηλώσουμε συμμετοχή!
dominoman
Ηρα πού μένεις;Πεύκη μένω και αν αναρωτιέσαι όχι δεν παιζω σε ομαδα!Κάποτε στα παιδικα μου χρόνια έπαιζα γαλατσι(παιδων) για δυο χρόνια
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 11:19 PM) *
Ηρα πού μένεις;Πεύκη μένω και αν αναρωτιέσαι όχι δεν παιζω σε ομαδα!Κάποτε στα παιδικα μου χρόνια έπαιζα γαλατσι(παιδων) για δυο χρόνια

Γλυφάδα μένω Γιώργο. Δεν παίζεις, αλλά ασχολείσαι φουλ ε; Μπράβο 41.gif
dominoman
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 11:27 PM) *
Γλυφάδα μένω Γιώργο. Δεν παίζεις, αλλά ασχολείσαι φουλ ε; Μπράβο 41.gif

Χάρηκα που σε γνώρισα Ηρα!Ελπίζω να σε έχουμε συχνότερα στον καφενέ μας και να τα πουμε και απο κοντά την τρίτη αλλιώς κάποια άλλη στιγμή που θα μπορείς!Καληνύχτα σου! tongue.gif icon_wave.gif tongue.gif
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 11:41 PM) *
Χάρηκα που σε γνώρισα Ηρα!Ελπίζω να σε έχουμε συχνότερα στον καφενέ μας και να τα πουμε και απο κοντά την τρίτη αλλιώς κάποια άλλη στιγμή που θα μπορείς!Καληνύχτα σου! tongue.gif icon_wave.gif tongue.gif

Δική μου χαρά tongue.gif
Καληνύχτα και καλή ξεκούραση!!
tasos
Den pisteuo na kimate kaneis.. cool.gif
mpalla
QUOTE(tasos @ Mar 23 2007, 12:29 AM) *
Den pisteuo na kimate kaneis.. cool.gif

τόσο νωρίς::: Ποτέ tongue.gif
christina n10
KAΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!H ωρα ειναι 6:50 και εγω μολις ηρθα στη δουλεια.σας ελειψα χθες?για την πρωινη παρεουλα μιλαω.!!! tongue.gif tongue.gif χθες ομως στην απογευματινη βαρδια,εγω και ο γιωργος γνωρισαμε την ηρα(mpalla).
Hρα μου ,χαρηκαμε πολυ για την γνωριμια ,και ελπιζω να σε εχουμε συχνα κοντα μας σε αυτον τον ανδροκρατουμενο καφενε.Εγω και η dolly ειμαστε μονο,αντε που και που και η live strong.

ΠΑΙΔΕΣ Η ΗΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΩΣ!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕΝΕ. 69.gif 69.gif


ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ:ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΜΑΖΩΞΕΙ"ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 06:55 AM) *
KAΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!H ωρα ειναι 6:50 και εγω μολις ηρθα στη δουλεια.σας ελειψα χθες?για την πρωινη παρεουλα μιλαω.!!! tongue.gif tongue.gif χθες ομως στην απογευματινη βαρδια,εγω και ο γιωργος γνωρισαμε την ηρα(mpalla).
Hρα μου ,χαρηκαμε πολυ για την γνωριμια ,και ελπιζω να σε εχουμε συχνα κοντα μας σε αυτον τον ανδροκρατουμενο καφενε.Εγω και η dolly ειμαστε μονο,αντε που και που και η live strong.

ΠΑΙΔΕΣ Η ΗΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΩΣ!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕΝΕ. 69.gif 69.gif
ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ:ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΜΑΖΩΞΕΙ"ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ

Καλημέρα χριστινάκι!!Η ώρα είναι 08:30 και είναι άλλη μέρα που ο υποφαινόμενος ναύτης θα κάνει το καθήκον του στην πατρίδα!!Λοιπόν απο όσο ξέρω,εγώ,η χριστίνα,ο διονύσης,ο ανδρέας και ο λεωνίδας είμαστε σίγουροι,σύνολο 5 μέχρι στιγμής,περιμένουμε και άλλους!Σήμερα όμως!Α και θέλουμε και άλλες γυναίκες! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 08:24 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι!!Η ώρα είναι 08:30 και είναι άλλη μέρα που ο υποφαινόμενος ναύτης θα κάνει το καθήκον του στην πατρίδα!!Λοιπόν απο όσο ξέρω,εγώ,η χριστίνα,ο διονύσης,ο ανδρέας και ο λεωνίδας είμαστε σίγουροι,σύνολο 5 μέχρι στιγμής,περιμένουμε και άλλους!Σήμερα όμως!Α και θέλουμε και άλλες γυναίκες! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
βρε μανια με αυτες τις γυναικες!!!λυσαξες,θα βρειτε εκει αν δεν ερθει αλλη κοπελα απο το forum.αυτη η μαμα πατριδα,μου φαινεται σας εχει πολυ στην πειναααααα!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 08:37 AM) *
βρε μανια με αυτες τις γυναικες!!!λυσαξες,θα βρειτε εκει αν δεν ερθει αλλη κοπελα απο το forum.αυτη η μαμα πατριδα,μου φαινεται σας εχει πολυ στην πειναααααα!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εσύ ξέρω τι θες!Να είσαι μόνη σου μεσα στους άντρες!Μου φαίνεται και η δουλειά σου πρέπει να σε έχει στην πίκρα ως προς τους άντρες!!! rolleyes.gif icon_wave.gif smiley.gif
dominoman
Καλημέρα ανδρέα!Τι κάνεις;
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 04:55 AM) *
KAΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!H ωρα ειναι 6:50 και εγω μολις ηρθα στη δουλεια.σας ελειψα χθες?για την πρωινη παρεουλα μιλαω.!!! tongue.gif tongue.gif χθες ομως στην απογευματινη βαρδια,εγω και ο γιωργος γνωρισαμε την ηρα(mpalla).
Hρα μου ,χαρηκαμε πολυ για την γνωριμια ,και ελπιζω να σε εχουμε συχνα κοντα μας σε αυτον τον ανδροκρατουμενο καφενε.Εγω και η dolly ειμαστε μονο,αντε που και που και η live strong.



Η Live strong μπορεί να μη γράφει τακτικά στο καφενείο αλλά το παρακολουθεί ανελλιπώς και μπορεί να πει ότι «φτιάχνει πολύ ωραίο καφέ» hippy.gif.jpeg
Καλημέρα σε όλους!!! icon_wave.gif smiley.gif
BASKETFUN
καλημερα σε ολους.Λοιπον Τριτη ολοι μπουτικ.Δεν ακουω κουβεντα.Σε μενα προσθεστε αλλα 2ατομα Δελλιο-Μαγλο.

Να καλωσορισω και την Ηρα στη παρεα μας κα να της πω οτι αν θελει να περασει καλα στα γενεθλια της ας ερθει στο μπουτικ να τα γιοτασουμε ολοι μαζι.

Καλημερα Χριστινακι μου.
dominoman
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:17 AM) *
Η Live strong μπορεί να μη γράφει τακτικά στο καφενείο αλλά το παρακολουθεί ανελλιπώς και μπορεί να πει ότι «φτιάχνει πολύ ωραίο καφέ» hippy.gif.jpeg
Καλημέρα σε όλους!!! icon_wave.gif smiley.gif

Εύγε τέκνο μου!Καλημέρα σου!Θα μας κάνεις παρέα την τρίτη; icon_drunk.gif bball.gif icon_drunk.gif
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 07:19 AM) *
Εύγε τέκνο μου!Καλημέρα σου!Θα μας κάνεις παρέα την τρίτη; icon_drunk.gif bball.gif icon_drunk.gif


Πολύ θα το ήθελα, η Τρίτη όμως είναι δύσκολη μέρα για μένα…. sad.gif sad.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 08:50 AM) *
Εσύ ξέρω τι θες!Να είσαι μόνη σου μεσα στους άντρες!Μου φαίνεται και η δουλειά σου πρέπει να σε έχει στην πίκρα ως προς τους άντρες!!! rolleyes.gif icon_wave.gif smiley.gif
πως το καταλαβες βρε???γατε μου εσυ???βασικα δεν θελω να ειναι αλλη γυναικα και αρχιζει και μου πειραζει τον ανδρεα γιατι θα τις βγαλω τα ματια!!!!! tongue.gif tongue.gif 69.gif shot.gif shot.gif shot.gif

καλημερα και σε σενα ανδρεα μου...!!!!! wink.gif

ax,βρε live strong δεν πινω καφεδες....... sad.gif smile.gif δεν πειραζει ομως χυμουλι.....
κριμα που δεν μπορεις την τριτη!!!
BASKETFUN
ε Γιωργο μη μου πειραζεις το Χριστινακι ε?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 23 2007, 09:28 AM) *
ε Γιωργο μη μου πειραζεις το Χριστινακι ε?
αυτο μονο σχολιαζεις??? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
το οτι οποια σε πειραξει θα την μαδισω δεν σου λεει κατι??? shot.gif shot.gif καθαρματακι.
BASKETFUN
το περναω ετσι για να μη δινουμε στοχο βρε κουτο.
dominoman
Χριστινάκι,ανδρέα στειλτε κανα πμ σε γνωστούς στο φορούμ να κάνουμε μπουγιο!Για τη μάζωξη εννοώLive strong το όνομα σου;Κριμα που δεν μπορεις... sad.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 07:24 AM) *
πως το καταλαβες βρε???γατε μου εσυ???βασικα δεν θελω να ειναι αλλη γυναικα και αρχιζει και μου πειραζει τον ανδρεα γιατι θα τις βγαλω τα ματια!!!!! tongue.gif tongue.gif 69.gif shot.gif shot.gif shot.gif

καλημερα και σε σενα ανδρεα μου...!!!!! wink.gif

ax,βρε live strong δεν πινω καφεδες....... sad.gif smile.gif δεν πειραζει ομως χυμουλι.....
κριμα που δεν μπορεις την τριτη!!!


Εσύ καλά κάνεις και πίνεις χυμό ως αθλήτρια που είσαι… wos_sport3.gif εγώ όμως είμαι fun του καλού καφέ και ειδικά του πρωινού… icon_drunk.gif w00t.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 23 2007, 09:31 AM) *
το περναω ετσι για να μη δινουμε στοχο βρε κουτο.
a,μαλιστα.προς αποφυγη παρεξηγησεων πλακα κανουμε με τον ανδρεα!! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
πω,πω ετσι και γινει το κονε την τριτη θα κανουμε ενα μαγαζι μπαχαλο,παιζει και μουσικη που γουσταρω τρελα να χορευω οποτε ,δεν θα βαλω ....κατω.ελπιζω μωρο να χορευεις και να εισαι αξιος παρτενερ!!! wink.gif cool.gif
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 07:32 AM) *
Χριστινάκι,ανδρέα στειλτε κανα πμ σε γνωστούς στο φορούμ να κάνουμε μπουγιο!Live strong το όνομα σου;Κριμα που δεν μπορεις... sad.gif


Βιργινία rolleyes.gif
dominoman
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:37 AM) *
Βιργινία rolleyes.gif

Φοβερό όνομα! tongue.gif Τι να πω χτες γνωρίσα την Ήρα,σήμερα την Βιργινία,ονοματάρες ομολογουμένως!!! laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif
Εμένα γιώργο με λένε!
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:33 AM) *
Εσύ καλά κάνεις και πίνεις χυμό ως αθλήτρια που είσαι… wos_sport3.gif εγώ όμως είμαι fun του καλού καφέ και ειδικά του πρωινού… icon_drunk.gif w00t.gif
δεν πινω καφεδακι γιατι εχω δοκιμασει και δεν μου αρεσει,οχι επειδη ειμαι αθλητρια ,οπως το ιδιο ισχυει για ποτο και καπνισμα.αν δεις ποσο αθλια τρωω θα καταλαβεις οτι δεν παιζει τετοιο θεμα.


QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:37 AM) *
Βιργινία rolleyes.gif
βιργινια μου θα εισαι στο δαφνη -δουκας η θα προτιμησεις το φαληρο-τρικαλα?εγω αναποφασιστη ακομη.και το δευτερο το κοβω καλο παιχνιδακι.
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 07:39 AM) *
Φοβερό όνομα! tongue.gif Τι να πω χτες γνωρίσα την Ήρα,σήμερα την Βιργινία,ονοματάρες ομολογουμένως!!! laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif
Εμένα γιώργο με λένε!


Σ ευχαριστώ πολύ rolleyes.gif Γιώργο icon_wave.gif
tatr6
Καλημέρα και από μένα...
Που είσασταν κρυμμένοι τόσο καιρό...???
Αναμφίβολα το πιο ενδιαφέρον topic του forum... 41.gif
BASKETFUN
εγω δε μπορω να πω οτι ειναι η μουσικη μου αυτη αλλα κατι θα κανουμε.Βιργινια ε?
καλως ηρθες και εσυ στη παρεα μας και ελπιζω να ερθεις και τη Τριτη να τα πουμε απο κοντα
christina n10
QUOTE(tatr6 @ Mar 23 2007, 09:43 AM) *
Καλημέρα και από μένα...
Που είσασταν κρυμμένοι τόσο καιρό...???
Αναμφίβολα το πιο ενδιαφέρον topic του forum... 41.gif
οντως το πιο ενδιαφερον και με την περισσοτερη συμμετοχη να μαστε καλα εγω ,ο ανδρεας ,ο διονυσης και ο γιωργος που "αναγκασαμε καποιους "να μας ανοιξουν αυτο το topic.an μπεις στην α εσκα θα καταλαβεις τι εννοω...
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Mar 23 2007, 09:43 AM) *
Καλημέρα και από μένα...
Που είσασταν κρυμμένοι τόσο καιρό...???
Αναμφίβολα το πιο ενδιαφέρον topic του forum... 41.gif

Καλημέρα σου!Αν μας βρίσκεις τόσο ενδιαφέροντες εμάς που δεν ασχολούμαστε σχεδον καθόλου με μπάσκετ τότε σε λάθος φόρουμ είσαι!Όπως και να έχει εισαι πάντα καλοδεχούμενος στην παρέα μας! 41.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 07:40 AM) *
δεν πινω καφεδακι γιατι εχω δοκιμασει και δεν μου αρεσει,οχι επειδη ειμαι αθλητρια ,οπως το ιδιο ισχυει για ποτο και καπνισμα.αν δεις ποσο αθλια τρωω θα καταλαβεις οτι δεν παιζει τετοιο θεμα.
βιργινια μου θα εισαι στο δαφνη -δουκας η θα προτιμησεις το φαληρο-τρικαλα?εγω αναποφασιστη ακομη.και το δευτερο το κοβω καλο παιχνιδακι.


Κι εγώ του ανθυγιεινού είμαι, άσε! icon_drunk.gif

Για αύριο δε ξέρω θα δω! Μάλλον για Δάφνη το κόβω, αλλιώς θα πάω να δω Ακαδημία! smile.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 23 2007, 09:45 AM) *
εγω δε μπορω να πω οτι ειναι η μουσικη μου αυτη αλλα κατι θα κανουμε.Βιργινια ε?
καλως ηρθες και εσυ στη παρεα μας και ελπιζω να ερθεις και τη Τριτη να τα πουμε απο κοντα
σωστααααα!!!!εσυ θες την μουσικη που πεφτει και το γαρυφαλλακι στην πιστα και να ριχνεις και τις ζειμπεκιες σου.αληθευει οτι χορευεις πολυ καλο ζειμπεκικο?γιναμε δυο δηλ?θα εχουμε ανταγωνισμο και μεταξυ μας τωρα?? tongue.gif
Live strong
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 23 2007, 07:45 AM) *
εγω δε μπορω να πω οτι ειναι η μουσικη μου αυτη αλλα κατι θα κανουμε.Βιργινια ε?
καλως ηρθες και εσυ στη παρεα μας και ελπιζω να ερθεις και τη Τριτη να τα πουμε απο κοντα


Κι εγώ δεν τρελαίνομαι για το συγκεκριμένο είδος μουσικής, αν και ακούω σχεδόν τα πάντα! hippy.gif.jpeg

Ίσως κάποια στιγμή τα πούμε κι από κοντά! icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:47 AM) *
Κι εγώ του ανθυγιεινού είμαι, άσε! icon_drunk.gif

Για αύριο δε ξέρω θα δω! Μάλλον για Δάφνη το κόβω, αλλιώς θα πάω να δω Ακαδημία! smile.gif
και εγω δαφνη θα κατεβω.αντε βρε να συναντηθουμε στο ημιχρονο.εγω συνηθως καθομαι μαζι με τους προπονητες της δαφνης και απο πανω βρισκονται κορασιδες -νεανιδες.εσυ που καθεσαι?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 07:49 AM) *
σωστααααα!!!!εσυ θες την μουσικη που πεφτει και το γαρυφαλλακι στην πιστα και να ριχνεις και τις ζειμπεκιες σου.αληθευει οτι χορευεις πολυ καλο ζειμπεκικο?γιναμε δυο δηλ?θα εχουμε ανταγωνισμο και μεταξυ μας τωρα?? tongue.gif


Υπάρχει κι άλλος στη παρέα που χορεύει καλό ζεϊμπέκικο, δε λέω όμως ποιος για να μη κοκκινίσει… blush.gif κι όχι μόνο χορεύει, τραγουδάει, παίζει και μπουζουκάκι… 41.gif 65.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 09:49 AM) *
σωστααααα!!!!εσυ θες την μουσικη που πεφτει και το γαρυφαλλακι στην πιστα και να ριχνεις και τις ζειμπεκιες σου.αληθευει οτι χορευεις πολυ καλο ζειμπεκικο?γιναμε δυο δηλ?θα εχουμε ανταγωνισμο και μεταξυ μας τωρα?? tongue.gif

Χριστινάκι πολύ ανταγωνιστική σε βρίσκω σήμερα!! 19.gif Αδημονώ να δω δική σου ζειμπεκιά,εχώ πολύ καιρό να δω καλή γυναικεία ζειμπεκιά! 41.gif tongue.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:54 AM) *
Υπάρχει κι άλλος στη παρέα που χορεύει καλό ζεϊμπέκικο, δε λέω όμως ποιος για να μη κοκκινίσει… blush.gif κι όχι μόνο χορεύει, τραγουδάει, παίζει και μπουζουκάκι… 41.gif 65.gif
για πες μας, αυτο ειναι καλο?οποιος εισαι εμφανισου!!! 19.gif
tatr6
Κοίτα είναι topic που τα έχει όλα και συμφέρει... tongue.gif
Μαθαίνει αν θες κάτι περί μπάσκετ, αλλά ρίχνεις και το κουτσομπολάκι σου και το σχολιάκι σου για να περνάει πιο ευχάριστα η ώρα... smile.gif
Α και dominoman, καλοδεχούμενη παρακαλώ... tongue.gif
BASKETFUN
ε ναι αν δεν ριξεις και το λουλουδακι σου δε λεει.αλλα θα θυσιαστω και θα ερθω μπουτικ για τη καλη παρεα που θα ειμαστε.

τωρα για το ζειμπεκικο δεν μπορω να πω εγω.

Live Strong γιατι δεν ερχεσαια την Τριτη?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 07:52 AM) *
και εγω δαφνη θα κατεβω.αντε βρε να συναντηθουμε στο ημιχρονο.εγω συνηθως καθομαι μαζι με τους προπονητες της δαφνης και απο πανω βρισκονται κορασιδες -νεανιδες.εσυ που καθεσαι?

Ξέρω που κάθεσαι… σ έχω δει… ph34r.gif
Κι εγώ κάπου εκεί κάθομαι.. tongue.gif


QUOTE(BASKETFUN @ Mar 23 2007, 07:56 AM) *
Live Strong γιατι δεν ερχεσαια την Τριτη?


Υποχρεώσει παιδί μου, υποχρεώσεις… rolleyes.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 09:55 AM) *
Χριστινάκι πολύ ανταγωνιστική σε βρίσκω σήμερα!! 19.gif Αδημονώ να δω δική σου ζειμπεκιά,εχώ πολύ καιρό να δω καλή γυναικεία ζειμπεκιά! 41.gif tongue.gif icon_drunk.gif 19.gif
θα χασεις πασα ιδεα.και που να με εβλεπες πριν τα χειρουργεια,που εκανα τρελες φιγουρες....αστα εκει θα με απολαμβανες χωρις υπερβολη!
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 23 2007, 09:59 AM) *
Ξέρω που κάθεσαι… σ έχω δει… ph34r.gif
Κι εγώ κάπου εκεί κάθομαι.. tongue.gif
Υποχρεώσει παιδί μου, υποχρεώσεις… rolleyes.gif tongue.gif
ωραια και δεν εχουμε μιλησει ποτε!για να το βαλουμε στο προγραμμα.
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Mar 23 2007, 09:56 AM) *
Κοίτα είναι topic που τα έχει όλα και συμφέρει... tongue.gif
Μαθαίνει αν θες κάτι περί μπάσκετ, αλλά ρίχνεις και το κουτσομπολάκι σου και το σχολιάκι σου για να περνάει πιο ευχάριστα η ώρα... smile.gif
Α και dominoman, καλοδεχούμενη παρακαλώ... tongue.gif

Να και άλλη μια γυναίκα στον καφενέ! 69.gif icon_drunk.gif 69.gif

QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 09:59 AM) *
θα χασεις πασα ιδεα.και που να με εβλεπες πριν τα χειρουργεια,που εκανα τρελες φιγουρες....αστα εκει θα με απολαμβανες χωρις υπερβολη!

Μμμμμ τι να πω,ένα ολοκληρο dancefloor για το χριστινάκι δικό του παρακαλώ!!
dominoman
Μπαίνω για κάποιο καιρό στον καφενέ(όχι και πολύ πάντως) και διαπιστώνω πως η κουβέντα ανεξαρτήτως τοπικ πάει εξολοκλήρου σε μπασκετικά θέματα και όλα τα υπόλοιπα προσωπικα κτλ λέγονται στα πμ,επειδη οι περισσοτεροι και περισσότερες εδώ παίζετε σε ομάδα....μπορείτε να μου πείτε αν τα κορίτσια και τα αγόρια του μπασκετικού κύκλου τα βρίσκουν ερωτικώς μεταξύ τους ή γενικα προτιμούν να ψάχνουν σε εξωμπασκετικούς κύκλους...
leonkalf
Μπείτε στο chat του forum όσοι είστε online να τα πούμε!!

Από το menu Forum (στο πάνω μέρος της σελίδας), η προτελευταία επιλογή είναι το Chat.
Περιμένω εκεί..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.