Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
BASKETFUN
καλημερα Γιωργο.Οχι δεν με πηρε απο κατω γιατι ηταν καλυτεροι πιο διαβασμενοι και κερδισανε.Θα ημουν χαλια αν παιζαμε καλα εμεις και χαναμε στο ποντο.



καλημερα Χριστινακι ναι σημερα καλυτερα.
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 09:35 AM) *
καλημερα Γιωργο.Οχι δεν με πηρε απο κατω γιατι ηταν καλυτεροι πιο διαβασμενοι και κερδισανε.Θα ημουν χαλια αν παιζαμε καλα εμεις και χαναμε στο ποντο.
καλημερα Χριστινακι ναι σημερα καλυτερα.

Αντε να έρθει και ο διονύσης τώρα! wink.gif cool.gif icon_wave.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 07:40 AM) *
Αντε να έρθει και ο διονύσης τώρα! wink.gif cool.gif icon_wave.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 21 2007, 09:55 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
που εισαι μικρε μου εσυ τοσες μερες?εξαφανισθηκες.αχ βρε διονυση τι κατεβηκες την δευτερα?μια χαρα ηταν η ομαδα .ειχε ρολλαρει. tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 21 2007, 09:55 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Καλημέρα σου!
BASKETFUN
ε μη του λες τετοια γιατι εχουμε και αλλα παιχνιδια.μην την ακους Μιχαλο μια χαρα πηγες τη Δευτερα.Μιχαλο χτες πηγα Μπουτικ με Δελλιο και Μαγλο και ηταν μεσα η μιση Α1 και Α2.Αλλα ειχε τοσο κοσμο που φυγαμε και πηγαμε Φραντελικο και βρηκαμε κλασικα το Βαγγο μεσα με το γνωστο κοσμο απο καραμελα.
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 10:04 AM) *
ε μη του λες τετοια γιατι εχουμε και αλλα παιχνιδια.μην την ακους Μιχαλο μια χαρα πηγες τη Δευτερα.Μιχαλο χτες πηγα Μπουτικ με Δελλιο και Μαγλο και ηταν μεσα η μιση Α1 και Α2.Αλλα ειχε τοσο κοσμο που φυγαμε και πηγαμε Φραντελικο και βρηκαμε κλασικα το Βαγγο μεσα με το γνωστο κοσμο απο καραμελα.

Διάβαζα χτες sportday και πράγματι ο διονύσης μια χαρα τα πήγε! smiley.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 10:04 AM) *
ε μη του λες τετοια γιατι εχουμε και αλλα παιχνιδια.μην την ακους Μιχαλο μια χαρα πηγες τη Δευτερα.Μιχαλο χτες πηγα Μπουτικ με Δελλιο και Μαγλο και ηταν μεσα η μιση Α1 και Α2.Αλλα ειχε τοσο κοσμο που φυγαμε και πηγαμε Φραντελικο και βρηκαμε κλασικα το Βαγγο μεσα με το γνωστο κοσμο απο καραμελα.
μπουτικ,ε?μπραβο παιδια μου ,σας βρισκω σε πολυ καλη κατασταση και εντος (με μοναδικη εξαιρεση το παιχνιδι της δευτερας)και εκτος γηπεδων!!!εισαστε ομως παρτακηδες ενα τηλεφωνακι να ερθουμε και εμεις δεν κανατε?μαλλον για "ψαρεμα"θα πηγατε οποτε θα ενοχλουσαμε!!! tongue.gif tongue.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 08:11 AM) *
Διάβαζα χτες sportday και πράγματι ο διονύσης μια χαρα τα πήγε! smiley.gif icon_wave.gif

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ.
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 21 2007, 10:16 AM) *
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ.

Οπότε παλι καλα που θα ερθουμε μια αλλη φορα με το χριστινακι να σας δουμε!Αλλωστε η χριστινα νομιζω σας εχει δει και να "πετατε"!!
dolly12
Καλημερα!

αμα ξαναπατε και δειτε το μητσαρα ι.ε. διαμαντιδη θα μου το στειλετε πακετακι σας παρακαλω!!!!! biggrin.gif

dominoman
δε μου ειχες πει οτι η μαργαριτα ειναι 1.88!!!! Δε βοηθαω πιο ψηλες απο εμενα!!!! tongue.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 10:20 AM) *
Καλημερα!

αμα ξαναπατε και δειτε το μητσαρα ι.ε. διαμαντιδη θα μου το στειλετε πακετακι σας παρακαλω!!!!! biggrin.gif

dominoman
δε μου ειχες πει οτι η μαργαριτα ειναι 1.88!!!! Δε βοηθαω πιο ψηλες απο εμενα!!!! tongue.gif

Μμμμ προβλημα αυτο με το ύψος ε; wink.gif tongue.gif icon_wave.gif Τι έγινε; Τα ειπατε με email;Ειναι ψυχουλα το μαργαριτάκι!!! biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
dominoman
Απευθύνομαι στους άντρες βλ.αντρεας,διονύσης του καφενε!Έχετε καμια σχέση παιδιά; tongue.gif
dolly12
ναι θα συναντηθουμε αυριο να μιλησουμε απο κοντα το απογευματακι μαλλον. Αλλα θα καθεται!!!
Οχι τιποτα αλλο μαζι της θα χασω και το προτερημα μου.!!! wink.gif

καλα ακουγεται μια γλυκα, πλυ γελιο εχει!
θα σε ενημερωσω μετα για το τι εγινε!!! biggrin.gif
BASKETFUN
γιατι εχεις καμια φιλη να μας γνωρισεις?
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 10:33 AM) *
γιατι εχεις καμια φιλη να μας γνωρισεις?

Βλεπω κατευθειαν στο ψητο αντρεα! tongue.gif wink.gif Κόβω κίνηση εγώ σε όλους τους γνωστούς μου για να ξέρω τι παίζει... 19.gif 19.gif 19.gif Αν προκύψει κάνω και κινήσεις ρουά ματ... 19.gif icon_drunk.gif 19.gif 69.gif
christina n10
καλημερα ΧΠ,παιζει υμηττος σημερα?

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 10:33 AM) *
γιατι εχεις καμια φιλη να μας γνωρισεις?
ναι μην χασεις εσυ!!!εσυ βρε μικρο λαμογιο δεν εχεις σχεση?
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 10:32 AM) *
ναι θα συναντηθουμε αυριο να μιλησουμε απο κοντα το απογευματακι μαλλον. Αλλα θα καθεται!!!
Οχι τιποτα αλλο μαζι της θα χασω και το προτερημα μου.!!! wink.gif

καλα ακουγεται μια γλυκα, πλυ γελιο εχει!
θα σε ενημερωσω μετα για το τι εγινε!!! biggrin.gif

Μπράβο ρε κορίτσια σας βλέπω να γίνεστε και φίλες!Πολυ χαίρομαι! tongue.gif 69.gif tongue.gif
Ναι πες μου τι εγινε αν και θα βρεθουμε με το μαργαριτακι μεσοβδομαδα φανταζομαι...

QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 10:48 AM) *
καλημερα ΧΠ,παιζει υμηττος σημερα?

ναι μην χασεις εσυ!!!εσυ βρε μικρο λαμογιο δεν εχεις σχεση?

Χριστινάκι πάντως ο διονύσης σιωπά! rolleyes.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 10:51 AM) *
Μπράβο ρε κορίτσια σας βλέπω να γίνεστε και φίλες!Πολυ χαίρομαι! tongue.gif 69.gif tongue.gif
Ναι πες μου τι εγινε αν και θα βρεθουμε με το μαργαριτακι μεσοβδομαδα φανταζομαι...
Χριστινάκι πάντως ο διονύσης σιωπά! rolleyes.gif tongue.gif
μονο ο διονυσης?γιατι ο αρχηγος τι κανει?κοτουλες και τα δυο!! tongue.gif tongue.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 08:55 AM) *
μονο ο διονυσης?γιατι ο αρχηγος τι κανει?κοτουλες και τα δυο!! tongue.gif tongue.gif

ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟ , ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
Χ.Π
καλημερα σε ολους, οχι χριστινα εχει ρεπο
dolly12
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΜΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 21 2007, 11:00 AM) *
ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟ , ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.

Ωστε είστε ελεύθερα παιδιά! tongue.gif 69.gif Η χριστίνα αφήνει άλλα υπονοούμενα....υποπτα πραματα.. ohmy.gif blink.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(Χ.Π @ Mar 21 2007, 11:00 AM) *
καλημερα σε ολους, οχι χριστινα εχει ρεπο
α,ωραια .εγω σημερα παιζει να παω να δω βολει α εθνικη παγκρατι-εθνικος αλεξανρουπολης.9παιζουν,και το σκεφτομαι μετα την προπονηση με τις μικρες .θα δειξει.
BASKETFUN
κοτουλες?
ε οχι και κοτουλες.
δουλευουμε εμεις δεν καθομαστε.
Λοιπον Γιωργο αν εχει καμια να παιξουμε σκακι εγω ειμαι μεσα.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 21 2007, 11:00 AM) *
ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΩΡΓΟ , ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
μπα μπα ,τι μας λες?αν εχεις ,δεν υπαρχει περιπτωση να σου γνωρισουμε κοπελες ,διοτι ειμαστε καλα παιδια και δεν θελουμε να χαλασουμε ηδη υπαρχουσες σχεσεις.μονο στα ελευθερα παιδια. 69.gif tongue.gif smiley.gif
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 11:04 AM) *
κοτουλες?
ε οχι και κοτουλες.
δουλευουμε εμεις δεν καθομαστε.
Λοιπον Γιωργο αν εχει καμια να παιξουμε σκακι εγω ειμαι μεσα.

Κατσε να γνωριστούμε και θα σας έχω στα ύπόψη μου,τα καλά παιδιά τα έχω πάντα υπόψη μου!! wink.gif cool.gif Γι" αυτο και έχει βαρεθει η χριστίνα να με ακούει! 19.gif 69.gif
v-span
Καλά μίμο ένα έχω να σου πω. Είσαι δάσκαλος! Όλες οι γυναίκες του φόρουμ σε χαιρετούν 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Πες μου απλά πώς το κάνεις?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 11:04 AM) *
κοτουλες?
ε οχι και κοτουλες.
δουλευουμε εμεις δεν καθομαστε.
Λοιπον Γιωργο αν εχει καμια να παιξουμε σκακι εγω ειμαι μεσα.
σωστα παιξε κανενα σκακι γιατι απο μπασκετακι ,δεν το μυριζεις καν..... tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

QUOTE(v-span @ Mar 21 2007, 11:10 AM) *
Καλά μίμο ένα έχω να σου πω. Είσαι δάσκαλος! Όλες οι γυναίκες του φόρουμ σε χαιρετούν 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Πες μου απλά πώς το κάνεις?
καλημερα v-span wink.gif wink.gif
BASKETFUN
ε μιας και μαλλον βγηκαμε εκτος στοχων ασ αλλαξουμε λιγο αθλημα μιπως ειμστε πιο τυχεροι.

παντως Γιωργο να ψαχνεις για καλα παιδια χτυπησες φλεβα χρυσου.
dolly12
QUOTE(v-span @ Mar 21 2007, 09:10 AM) *
Καλά μίμο ένα έχω να σου πω. Είσαι δάσκαλος! Όλες οι γυναίκες του φόρουμ σε χαιρετούν 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Πες μου απλά πώς το κάνεις?



ενας gentleman δεν αποκαλυπτει ποτε τα μυστικα του wink.gif
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 11:21 AM) *
ε μιας και μαλλον βγηκαμε εκτος στοχων ασ αλλαξουμε λιγο αθλημα μιπως ειμστε πιο τυχεροι.

παντως Γιωργο να ψαχνεις για καλα παιδια χτυπησες φλεβα χρυσου.

Ξέρεις αυτήν την αίσθηση είχα από τότε που μπήκα για πρωτη φορα στο φόρουμ!Αυτό δεν σημαίνει πως είναι όλοι καλοί βεβαια!Παντού κυκλοφορούν και κάφροι!Στην Ελλαδα είμαστε άλλωστε! wink.gif rolleyes.gif 19.gif
v-span
Μίμο κοντά σου έχω να μάθω πολλά ακόμα.
Καλημέρα Χριστίνα
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 09:07 AM) *
μπα μπα ,τι μας λες?αν εχεις ,δεν υπαρχει περιπτωση να σου γνωρισουμε κοπελες ,διοτι ειμαστε καλα παιδια και δεν θελουμε να χαλασουμε ηδη υπαρχουσες σχεσεις.μονο στα ελευθερα παιδια. 69.gif tongue.gif smiley.gif

ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!
dominoman
Βλέπω μπήκαν όλα τα καλά παιδιά στον καφενέ!Νοτη καλημέρα!! tongue.gif biggrin.gif icon_wave.gif
Πάντως μόνο και μονο με τις καλημερες στον καφενε θα ξεπερασουμε σε ποστς όλα τα αλλα τοπικς!! smiley.gif 69.gif
leonkalf
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 10:04 AM) *
Μιχαλο χτες πηγα Μπουτικ με Δελλιο και Μαγλο και ηταν μεσα η μιση Α1 και Α2.

Boutique ε?
Εκεί δουλεύει ο αδερφός μου κάθε Τρίτη.
Είναι στην ομάδα knockout που κάνουν τα R'n'B party κάθε Τρίτη στο Boutique (αλλά και κάθε Πέμπτη στο Galea).
Μπορεί και να τον έχετε δει, ή και να έχετε μιλήσει.
Olorin
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 09:40 AM) *
Βλέπω μπήκαν όλα τα καλά παιδιά στον καφενέ!Νοτη καλημέρα!! tongue.gif biggrin.gif icon_wave.gif
Πάντως μόνο και μονο με τις καλημερες στον καφενε θα ξεπερασουμε σε ποστς όλα τα αλλα τοπικς!! smiley.gif 69.gif

Ε, άκουσα για καλά παιδιά και είπα να μπω κι εγώ... tongue.gif

Καλημέρα σε όλους!
christina n10
τι θα γινει με αυτον τον αδελφο σου ?εχω χασει την μπαλα στο που δουλευει.σε παρακαλω ανεφερε μας το πληρη προγραμμα του να ξερουμε τι επιλογες εχουμε. tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
ναι παρτυ R'n'B ειχε και χτες και γινοταν της ποπης.εγω ξερω μονο το παιδι που δουλευει μεσα στο μπαρ
christina n10
τι εγινε ?εμεις και εμεις μειναμε?τελεια!!!για ανοιξε γιωργο κανενα θεματακι για συζητηση!

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 12:00 PM) *
ναι παρτυ R'n'B ειχε και χτες και γινοταν της ποπης.εγω ξερω μονο το παιδι που δουλευει μεσα στο μπαρ
ε,ποιον αλλον θα ηξερες!!!ξερεις τι ατομα γνωριζεις,παντα τα καταλληλα tongue.gif tongue.gif τα ποτα κερασμενα και δεν συμμαζευεται,σε φανταζομαι πως εφυγες κουρουμπελο icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
BASKETFUN
το παν ειναι να γνωριζεις τα καταλληλα ατομα στις καταλληλες θεσεις.

καθημερινες δεν πινω ποτε γιατι αν γινω κουρουμπελο δεν μπορω να σηκωθω για δουλεια.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 12:06 PM) *
το παν ειναι να γνωριζεις τα καταλληλα ατομα στις καταλληλες θεσεις.

καθημερινες δεν πινω ποτε γιατι αν γινω κουρουμπελο δεν μπορω να σηκωθω για δουλεια.
βρε σε ποιον τα πουλας αυτα?? 19.gif πες μας οτι πηγες σε club και μετα μπουζουκια και δεν ηπιες? : 69.gif 69.gif


καλα κοβω γιωργο για μασα παλι,γι αυτο εχει εξαφανισθει tongue.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 11:46 AM) *
τι θα γινει με αυτον τον αδελφο σου ?εχω χασει την μπαλα στο που δουλευει.σε παρακαλω ανεφερε μας το πληρη προγραμμα του να ξερουμε τι επιλογες εχουμε. tongue.gif tongue.gif

Τρίτη Βoutique (R'n'B party) - Πέμπτη Galea theatre (R'n'B party) (και στα 2 μαζεύετε πολύ μπασκετόκοσμος), κάνει PR και κλείνει τραπέζια-guestlist (αν θέλει κάποιος μου λέει)

Παρασκευή Central Park - DJ

Εντάξει Χριστίνα? Δες και αποφάσισε. Πήγαινε και στα 3 και μετά όπου σου αρέσει ξαναπας.
Εμένα μ'αρέσει καλύτερα η Παρασκευή.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 12:03 PM) *
τι εγινε ?εμεις και εμεις μειναμε?τελεια!!!για ανοιξε γιωργο κανενα θεματακι για συζητηση!

ε,ποιον αλλον θα ηξερες!!!ξερεις τι ατομα γνωριζεις,παντα τα καταλληλα tongue.gif tongue.gif τα ποτα κερασμενα και δεν συμμαζευεται,σε φανταζομαι πως εφυγες κουρουμπελο icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Χριστινάκι θέμα θέλεις ε;Παίδες πέστε μου για το τι λένε οι μπασκετμπολίστριες....Με εξαίρεση όλων των γυναικών του φόρουμ [u]όποτε έχω δει γυναικειο αγωνα μπασκετ στην TV εμενα οι περισσοτερες μπασκετμπολιστριες μου φαίνονται τρελα μπάζα!
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 21 2007, 12:28 PM) *
Τρίτη Βoutique (R'n'B party) - Πέμπτη Galea theatre (R'n'B party) (και στα 2 μαζεύετε πολύ μπασκετόκοσμος), κάνει PR και κλείνει τραπέζια-guestlist (αν θέλει κάποιος μου λέει)

Παρασκευή Central Park - DJ

Εντάξει Χριστίνα? Δες και αποφάσισε. Πήγαινε και στα 3 και μετά όπου σου αρέσει ξαναπας.
Εμένα μ'αρέσει καλύτερα η Παρασκευή.
ευχαριστω πολυ,θα μαζεψω την παρεουλα και θα παμε.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 12:26 PM) *
βρε σε ποιον τα πουλας αυτα?? 19.gif πες μας οτι πηγες σε club και μετα μπουζουκια και δεν ηπιες? : 69.gif 69.gif
καλα κοβω γιωργο για μασα παλι,γι αυτο εχει εξαφανισθει tongue.gif

Χριστινακι βλεπω με έχεις μαθει καλα!Αξιο το τοστακι! blink.gif tongue.gif biggrin.gif
christina n10
αντε αγορια για να δω τις αποψεις σας για ποιο λογο οι μπασκετμπολιστριες ειναι μπαζα?
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 10:30 AM) *
Χριστινάκι θέμα θέλεις ε;Παίδες πέστε μου για το τι λένε οι μπασκετμπολίστριες....Με εξαίρεση όλων των γυναικών του φόρουμ [u]όποτε έχω δει γυναικειο αγωνα μπασκετ στην TV εμενα οι περισσοτερες μπασκετμπολιστριες μου φαίνονται τρελα μπάζα!



Εεεε.. κρίμα… μη τις βάζεις όλες στο ίδιο καζάνι… hippy.gif.jpeg άδικο… blush.gif rolleyes.gif icon_wave.gif
christina n10
οταν ομως εννοεις μπαζα ,σαν σωματα η σαν μπασκετ?για διευκρινισε το!!

QUOTE(Live strong @ Mar 21 2007, 12:36 PM) *
Εεεε.. κρίμα… μη τις βάζεις όλες στο ίδιο καζάνι… hippy.gif.jpeg άδικο… blush.gif rolleyes.gif icon_wave.gif
καλημερα live strong,ειμαι περιεργη να ακουσω την αποψη των αγοριων μας εδω .
εννοειτε πως δεν πρεπει να μπαινουν ολες στο ιδιο καζανι. wink.gif
dominoman
Δεν έννοω απο μπασκετικής απόψεως,από πρόσωπα θα έλεγα είναι κυριώς γαμ...τα.Οσο για το αν τις βάζω όλες σε ένα καζάνι δεν ισχύει διαβασε το ποστ μου,είμαι σαφής,οι περισσοτερες λέω! 19.gif
Βλέπω μαζεύτηκε κόσμος!Αντε περιμένω γνώμες,εξαιρούνται μόνο όσοι τα έχουν με μπασκετμπολίστρια!! 19.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.