Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
pepe
basketfun κανονιστε να κερδισετε σημερα...
christina n10
QUOTE(pepe @ Mar 12 2007, 10:05 AM) *
basketfun κανονιστε να κερδισετε σημερα...
ειμαι σιγουρη οτι ο αρχηγος θα κανει οτι περναει απο το χερι του για την νικη!!! 77.gif

με πληρωνεις μετα ανδρεα μου!!! tongue.gif tongue.gif
mixalopoylos17
αντε ρε αρχηγε τι γραφεις τοση ωρα κανενα γραμμα?
BASKETFUN
Χριστινακι η ψυχολογια ειναι μια χαρα οποτε μην αγχωνεσαι.Ασε που αυτους τους εχουμε αχτι απο τον πρωτο γυρο και τους περιμεναμε πως και πως.Οποτε pepe μη φοβασαι δυσκολα πιστευω οτι θα χασουμε σημερα

ναι ναι συνεχισε να λες τετοια και θα τα βρουμε εμεις
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 12 2007, 10:24 AM) *
Χριστινακι η ψυχολογια ειναι μια χαρα οποτε μην αγχωνεσαι.Ασε που αυτους τους εχουμε αχτι απο τον πρωτο γυρο και τους περιμεναμε πως και πως.Οποτε pepe μη φοβασαι δυσκολα πιστευω οτι θα χασουμε σημερα

ναι ναι συνεχισε να λες τετοια και θα τα βρουμε εμεις
το θεμα ειναι να βρουμε την λυση που θα βολευει και τους δυο!! wink.gif wink.gif wink.gif
BASKETFUN
γι αυτο αφηνω την επιλογη πανω σου.θα συμφωνησω σε οτι θες

QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 12 2007, 08:02 AM) *
πηγαμε τι να κανουμε.ποιον να παρω.πιστευεις οτι θα παιξουμε?



τωρα ειδα το μηνυμα σου.Το Φαρουπο να παρεις.δεν ξερεις τι γινεται μπορει να κοιμηθει ο Θεος και να παιξετε τ ο βραδυ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 12 2007, 10:33 AM) *
γι αυτο αφηνω την επιλογη πανω σου.θα συμφωνησω σε οτι θες
τωρα ειδα το μηνυμα σου.Το Φαρουπο να παρεις.δεν ξερεις τι γινεται μπορει να κοιμηθει ο Θεος και να παιξετε τ ο βραδυ
προσεχε,δεν αφηνουν σε μια γυναικα εν λευκω τις καταστασεις.

μακαρι να παιξετε πληρης το βραδυ.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 12 2007, 08:55 AM) *
προσεχε,δεν αφηνουν σε μια γυναικα εν λευκω τις καταστασεις.

μακαρι να παιξετε πληρης το βραδυ.


και εγω το ελπιζω αν και χλωμο το βλεπω.γιατι οχι?εν λευκω παντα
dominoman
Μια που έχει ερημώσει το καφενείο μπορει να μου απαντήσει καποιος ποια είναι η καλύτερη ομάδα της Α ΕΣΚΑ κατα την γνώμη του;
Έχει διαφορά μεγάλη με την δεύτερη;
Δεν έχω πάει ποτέ σε αγώνα της Α ΕΣΚΑ και θέλω να πάω να δω στο πρώτο μου ματς τους καλύτερους!! icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 03:59 PM) *
Μια που έχει ερημώσει το καφενείο μπορει να μου απαντήσει καποιος ποια είναι η καλύτερη ομάδα της Α ΕΣΚΑ κατα την γνώμη του;
Έχει διαφορά μεγάλη με την δεύτερη;
Δεν έχω πάει ποτέ σε αγώνα της Α ΕΣΚΑ και θέλω να πάω να δω στο πρώτο μου ματς τους καλύτερους!! icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif
γιωργο μου ,δυστυχως εγω εχω παρακολουθησει μονο ενα παιχνιδι της κατηγοριας οποτε δεν εχω αποψη.θα σου προτεινα να πας να δεις μαρκοπουλο -αρη πετρουπολης,η το πετρουπολη -κηφισια.

τελικα που θα παμε να δουμε το ματς αρης -μπενετον αυριο?εχεις βρει το μερος η να ρωτησουμε εδω τα παιδια για κανενα μπασκετικο στεκι,που να το δειχνει?δυστυχως δεν προλαβαινω να δω την ομαδα μου(ολυμπιακο)με τσσκα γιατι παιζει νωρις και εχω προπονηση.
BASKETFUN
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 01:59 PM) *
Μια που έχει ερημώσει το καφενείο μπορει να μου απαντήσει καποιος ποια είναι η καλύτερη ομάδα της Α ΕΣΚΑ κατα την γνώμη του;
Έχει διαφορά μεγάλη με την δεύτερη;
Δεν έχω πάει ποτέ σε αγώνα της Α ΕΣΚΑ και θέλω να πάω να δω στο πρώτο μου ματς τους καλύτερους!! icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif



QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 02:22 PM) *
γιωργο μου ,δυστυχως εγω εχω παρακολουθησει μονο ενα παιχνιδι της κατηγοριας οποτε δεν εχω αποψη.θα σου προτεινα να πας να δεις μαρκοπουλο -αρη πετρουπολης,η το πετρουπολη -κηφισια.

τελικα που θα παμε να δουμε το ματς αρης -μπενετον αυριο?εχεις βρει το μερος η να ρωτησουμε εδω τα παιδια για κανενα μπασκετικο στεκι,που να το δειχνει?δυστυχως δεν προλαβαινω να δω την ομαδα μου(ολυμπιακο)με τσσκα γιατι παιζει νωρις και εχω προπονηση.



σας προσκαλω και τους 2να ερθετε να δειτε μαρκοπουλο-αρη.Εσυ Χριστινα μου για να επιβεβαιωσεις την αποψη σου για την Αεσκα και εσυ dominoman για να παρεις μια πρωτη γευση
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 04:22 PM) *
γιωργο μου ,δυστυχως εγω εχω παρακολουθησει μονο ενα παιχνιδι της κατηγοριας οποτε δεν εχω αποψη.θα σου προτεινα να πας να δεις μαρκοπουλο -αρη πετρουπολης,η το πετρουπολη -κηφισια.

τελικα που θα παμε να δουμε το ματς αρης -μπενετον αυριο?εχεις βρει το μερος η να ρωτησουμε εδω τα παιδια για κανενα μπασκετικο στεκι,που να το δειχνει?δυστυχως δεν προλαβαινω να δω την ομαδα μου(ολυμπιακο)με τσσκα γιατι παιζει νωρις και εχω προπονηση.

Χριστινάκι σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή όσο για την καφετέρια που θα παιζει την αρειανάρα,θα δούμε,ελπίζω κάποιο παιδί εδώ να μας υποδείξει ένα μπασκετικό στέκι στο κέντρο της αθήνας...

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 13 2007, 04:45 PM) *
σας προσκαλω και τους 2να ερθετε να δειτε μαρκοπουλο-αρη.Εσυ Χριστινα μου για να επιβεβαιωσεις την αποψη σου για την Αεσκα και εσυ dominoman για να παρεις μια πρωτη γευση

Ανδρέα ρίξτο! blove.gif Πότε και που είναι το ματσάκιον; icon_drunk.gif
Thunder
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 03:59 PM) *
Μια που έχει ερημώσει το καφενείο μπορει να μου απαντήσει καποιος ποια είναι η καλύτερη ομάδα της Α ΕΣΚΑ κατα την γνώμη του;
Έχει διαφορά μεγάλη με την δεύτερη;
Δεν έχω πάει ποτέ σε αγώνα της Α ΕΣΚΑ και θέλω να πάω να δω στο πρώτο μου ματς τους καλύτερους!! icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif



Κοιτα η καλυτερη ομαδα ειναι ο Φιλαθλητικος στην Α'ΕΣΚΑ.Το χει αποδειξει φετος κ δικαι θα ανεβει Γ'Εθνικη.Τωρα oι ομαδες που παλευουν για 2η θεση ειναι ολες αρκετα καλες κ ανεβαζουν πολυ το επιπεδο της κατηγοριας.Οποτε καλα θα κανεις την εβδομαδα που ερχεται οπως ειπε κ η Xριστινα να πας να δεις Μαρκοπουλο-Αρη Πετρουπολης το οποιο σιγουρα θα εχει πολυ ενταση,αγωνια κ ενδιαφερον.Θα αξιζει τον κοπο σιγουρα.Τωρα αν θες να δεις πολυ θεαματικο παιχνιδι να πας σε καποιο εντος ματς του Φιλαθλητικου...Αυτα... smile.gif
Thunder
ΑΟΜ-Αρης Π. την ερχομενη δευτερα 19/3 στο Μαρκοπουλο 9,00 το βραδυ happy.gif
dominoman
QUOTE(Thunder @ Mar 13 2007, 04:48 PM) *
Κοιτα η καλυτερη ομαδα ειναι ο Φιλαθλητικος στην Α'ΕΣΚΑ.Το χει αποδειξει φετος κ δικαι θα ανεβει Γ'Εθνικη.Τωρα oι ομαδες που παλευουν για 2η θεση ειναι ολες αρκετα καλες κ ανεβαζουν πολυ το επιπεδο της κατηγοριας.Οποτε καλα θα κανεις την εβδομαδα που ερχεται οπως ειπε κ η Xριστινα να πας να δεις Μαρκοπουλο-Αρη Πετρουπολης το οποιο σιγουρα θα εχει πολυ ενταση,αγωνια κ ενδιαφερον.Θα αξιζει τον κοπο σιγουρα.Τωρα αν θες να δεις πολυ θεαματικο παιχνιδι να πας σε καποιο εντος ματς του Φιλαθλητικου...Αυτα... smile.gif

Thunder σ'ευχαριστώ και βλέπω όλοι συμφωνείτε για το ματς που πρέπει να δω και μας βλέπω να κατεβαίνουμε με το Χριστινάκι Δευτέρα Μαρκόπουλο...
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 04:57 PM) *
Thunder σ'ευχαριστώ και βλέπω όλοι συμφωνείτε για το ματς που πρέπει να δω και μας βλέπω να κατεβαίνουμε με το Χριστινάκι Δευτέρα Μαρκόπουλο...
αντε παλι,αν και δεν εχω ιδεα απο α εσκα το,μυρισα το καλο το ματσακι.απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι εκει θα πατε.. tongue.gif tongue.gif
Thunder
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 05:01 PM) *
αντε παλι,αν και δεν εχω ιδεα απο α εσκα το,μυρισα το καλο το ματσακι.απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι εκει θα πατε.. tongue.gif tongue.gif



Aν δεν παμε στα derby που θα παμε? icon_drunk.gif smile.gif biggrin.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 05:01 PM) *
αντε παλι,αν και δεν εχω ιδεα απο α εσκα το,μυρισα το καλο το ματσακι.απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι εκει θα πατε.. tongue.gif tongue.gif

Ψώνιο! smiley.gif smiley.gif smiley.gif 19.gif

QUOTE(Thunder @ Mar 13 2007, 05:04 PM) *
Aν δεν παμε στα derby που θα παμε? icon_drunk.gif smile.gif biggrin.gif

Εσύ thunder που παίζεις;
Thunder
Δεν παιζω.Ειμαι στον παγκο της Πευκης.
dominoman
QUOTE(Thunder @ Mar 13 2007, 05:19 PM) *
Δεν παιζω.Ειμαι στον παγκο της Πευκης.

Ωστε πευκιώτης ε;Άνω ή κάτω Πεύκη;Μένω Πεύκη από το 1979!
christina n10
ειδες γιωργο βρηκες και γειτονακι.δεν πας να δεις και κανενα παιχνιδι της ομαδας της γειτονιας σου?
Thunder
Οχι εγω δεν μενω Πευκη.Χαλανδριωτης ειμαι. wink.gif
dominoman
QUOTE(Thunder @ Mar 13 2007, 05:32 PM) *
Οχι εγω δεν μενω Πευκη.Χαλανδριωτης ειμαι. wink.gif

biggrin.gif Εσύ χάνεις! wink.gif smiley.gif icon_wave.gif icon_drunk.gif

QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 05:29 PM) *
ειδες γιωργο βρηκες και γειτονακι.δεν πας να δεις και κανενα παιχνιδι της ομαδας της γειτονιας σου?

Χριστινάκι έλα να δούμε μαζί κάποια φορά την πευκιώτικη ομαδάρα μας! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 05:35 PM) *
biggrin.gif Εσύ χάνεις! wink.gif smiley.gif icon_wave.gif icon_drunk.gif
Χριστινάκι έλα να δούμε μαζί κάποια φορά την πευκιώτικη ομαδάρα μας! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
καλα,να δω τελικα που θα πρωτοπαω,χιλια κομματια θα γινω!!! tongue.gif tongue.gif πηγαινε πρωτα εσυ να την δεις που δεν εχεις παει ποτε και μου λες εμενα μετα . 68.gif


καλησπερα duke10,σε ειδα μεσα και ειπα να χαιρετησω. icon_wave.gif icon_wave.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 05:51 PM) *
καλα,να δω τελικα που θα πρωτοπαω,χιλια κομματια θα γινω!!! tongue.gif tongue.gif πηγαινε πρωτα εσυ να την δεις που δεν εχεις παει ποτε και μου λες εμενα μετα . 68.gif
καλησπερα duke10,σε ειδα μεσα και ειπα να χαιρετησω. icon_wave.gif icon_wave.gif

icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
Άσχετο αλλά αυτές οι φατσούλες δεν είναι φοβερές....;;(!!!!!!!)
icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 05:54 PM) *
icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
Άσχετο αλλά αυτές οι φατσούλες δεν είναι φοβερές....;;(!!!!!!!)
icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
ασχετο οντως αλλα ειναι καλες.εμενα θα μου ταιριαζε αυτη 19.gif .φιλε γιωργο δεν υπαρχει ψυχη εδω ,ετσι?και ο ανδρεας με τον διονυση εχουν βαρεσει διαλυση.και καλα ο ανδρεας ξεκουραζεται (λεω εγω τωρα wink.gif γιατι χθες παλι χτυπησε κοκκινο ,ο αλλος ο μικρος τι κανει?
μαλλον ετοιμαζει τα κονε του, για το πια μπουζουκια θα τους υποδεχτουν!!!τους βλεπω παλι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif .
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:00 PM) *
ασχετο οντως αλλα ειναι καλες.εμενα θα μου ταιριαζε αυτη 19.gif .φιλε γιωργο δεν υπαρχει ψυχη εδω ,ετσι?και ο ανδρεας με τον διονυση εχουν βαρεσει διαλυση.και καλα ο ανδρεας ξεκουραζεται (λεω εγω τωρα wink.gif γιατι χθες παλι χτυπησε κοκκινο ,ο αλλος ο μικρος τι κανει?
μαλλον ετοιμαζει τα κονε του, για το πια μπουζουκια θα τους υποδεχτουν!!!τους βλεπω παλι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif .

Εγώ πάλι από το καθισιό θα βγάλω κάλλους στον κ....!Και εσύ χριστίνα δεν πας όμως πίσω,επειγόντως προπόνηση και τέρμα οι καφέδες! 69.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:04 PM) *
Εγώ πάλι από το καθισιό θα βγάλω κάλλους στον κ....!Και εσύ χριστίνα δεν πας όμως πίσω,επειγόντως προπόνηση και τέρμα οι καφέδες! 69.gif
ακομη να με μαθεις?αφου δεν πινω καφεδες!!!οσο για την προπονηση ειναι θεμα χρονου να ξαναεπιστρεψω στα γηπεδα.πριν το κανω αυτο εχω αφησει ανοιχτους λογαριασμους με την παρτη σου mister!!!ενα μονακι ,που κανεις την παπια tongue.gif 68.gif 2μετρα παιδι.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:09 PM) *
ακομη να με μαθεις?αφου δεν πινω καφεδες!!!οσο για την προπονηση ειναι θεμα χρονου να ξαναεπιστρεψω στα γηπεδα.πριν το κανω αυτο εχω αφησει ανοιχτους λογαριασμους με την παρτη σου mister!!!ενα μονακι ,που κανεις την παπια tongue.gif 68.gif 2μετρα παιδι.

Φυσικά και το ξέρω ότι δεν πίνεις καφέδες,ούτε και ποτά αλλα από πού να "πιαστώ" ο άμοιρος για να σε πειράξω;!Εγω είμαι έτοιμος για ένα μονάκι,εσύ είσαι έτοιμη για να με τρέξεις γιατι μόνο έτσι έχεις ελπίδες μικρούλα!!! 19.gif tongue.gif bball.gif biggrin.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:16 PM) *
Φυσικά και το ξέρω ότι δεν πίνεις καφέδες,ούτε και ποτά αλλα από πού να "πιαστώ" ο άμοιρος για να σε πειράξω;!Εγω είμαι έτοιμος για ένα μονάκι,εσύ είσαι έτοιμη για να με τρέξεις γιατι μόνο έτσι έχεις ελπίδες μικρούλα!!! 19.gif tongue.gif bball.gif biggrin.gif
περιμενω μερα και ωρα και θα δεις ποσο ετοιμη ειμαι να σε τρεξω!!!!!! tongue.gif το θεμα ειναι να αντεξεις εστω και λιγο για να εχει ενδιαφερον! wink.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:24 PM) *
περιμενω μερα και ωρα και θα δεις ποσο ετοιμη ειμαι να σε τρεξω!!!!!! tongue.gif το θεμα ειναι να αντεξεις εστω και λιγο για να εχει ενδιαφερον! wink.gif

Για να δούμε,για να δούμε!!! dry.gif wos_sport5.gif sport-smiley-017.gif 39.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:24 PM) *
περιμενω μερα και ωρα και θα δεις ποσο ετοιμη ειμαι να σε τρεξω!!!!!! tongue.gif το θεμα ειναι να αντεξεις εστω και λιγο για να εχει ενδιαφερον! wink.gif

Καλά θα ρίξει πολύ γέλιο ο κόσμος όταν μας δει να παίζουμε μονό τα δυο μας χριστινάκι! smiley.gif tongue.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:27 PM) *
Για να δούμε,για να δούμε!!! dry.gif wos_sport5.gif sport-smiley-017.gif 39.gif
kαι εγω αυτο λεω για να δουμε,γιατι ετσι που το πας θα μας πιασει καλοκαιρι,και θα πιασουμε αλλα σπορ. ohmy.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:30 PM) *
kαι εγω αυτο λεω για να δουμε,γιατι ετσι που το πας θα μας πιασει καλοκαιρι,και θα πιασουμε αλλα σπορ. ohmy.gif

Όχι θα πάμε το συντομότερο,στο υπόσχομαι!Πρέπει να κάψω και θερμίδες! 69.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:30 PM) *
Καλά θα ρίξει πολύ γέλιο ο κόσμος όταν μας δει να παίζουμε μονό τα δυο μας χριστινάκι! smiley.gif tongue.gif smiley.gif
δεν θα εχει και αδικο ,2μετρα εσυ 1και 1μλκο εγω(1,70)μια χαρα θα ειμαστε. tongue.gif tongue.gif




QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:32 PM) *
Όχι θα πάμε το συντομότερο,στο υπόσχομαι!Πρέπει να κάψω και θερμίδες! 69.gif
ναι καλα sad.gif sad.gif ,ξερεις πως το περιμενω?αντε παρτο αποφαση.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:35 PM) *
δεν θα εχει και αδικο ,2μετρα εσυ 1και 1μλκο εγω(1,70)μια χαρα θα ειμαστε. tongue.gif tongue.gif
ναι καλα sad.gif sad.gif ,ξερεις πως το περιμενω?αντε παρτο αποφαση.

Θα το κανονισουμε τηλεφωνικως για το σκ αν δεν μπλοφάρεις μικρή!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:39 PM) *
Θα το κανονισουμε τηλεφωνικως για το σκ αν δεν μπλοφάρεις μικρή!
σαββατο μετα την δουλεια.τελειωνω 3 οποτε το κανονιζουμε.κυριακη εχω αγωνα με τις μικρες το πρωι και 5 θα παω να δω πανερυθραικος-αμυντας,β εθνικη.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:42 PM) *
σαββατο μετα την δουλεια.τελειωνω 3 οποτε το κανονιζουμε.κυριακη εχω αγωνα με τις μικρες το πρωι και 5 θα παω να δω πανερυθραικος-αμυντας,β εθνικη.

Οπότε όλο το φορούμ ξέρει τώρα το πρόγραμμα της χριστίνας για το σκ και μπορεί να την προκαλέσει σε ένα μονό στο μπασκετάκι!!!!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 06:48 PM) *
Οπότε όλο το φορούμ ξέρει τώρα το πρόγραμμα της χριστίνας για το σκ και μπορεί να την προκαλέσει σε ένα μονό στο μπασκετάκι!!!!
οσοι πιστοι προσελθετε!!για να δεις μικρο σκουληκι οτι δεν μασαω στις προκλησεις!! tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 06:54 PM) *
οσοι πιστοι προσελθετε!!για να δεις μικρο σκουληκι οτι δεν μασαω στις προκλησεις!! tongue.gif tongue.gif

Φίλε Olorin μας κατασκοπευείς ή θέλεις να μας συστηθείς;;Ξέρεις κανα καλό μπασκετικό στέκι να δούμε την αρειανάρα αύριο rolleyes.gif ;
Olorin
QUOTE(dominoman @ Mar 13 2007, 04:57 PM) *
Φίλε Olorin μας κατασκοπευείς ή θέλεις να μας συστηθείς;;Ξέρεις κανα καλό μπασκετικό στέκι να δούμε την αρειανάρα αύριο rolleyes.gif ;

Απλώς είμαι από το μεσημέρι στο PC και γράφω ένα άρθρο για το περιοδικό που δουλεύω (άσχετο με μπάσκετ, για να σε προλάβω... wink.gif ) και επειδή έχει πήξει το κεφάλι μου γιατί ήμουν με πυρετό χθες και προχθές, πού και πού κάνω κανένα διάλειμμα για να δω τι έχει γραφτεί στο forum...

Για το θέμα που λες, είχε ανοιχτεί από τα παιδιά ένα topic εδώ πριν από καιρό... Ίσως βρεις εκεί κάτι... wink.gif
dominoman
QUOTE(Olorin @ Mar 13 2007, 07:55 PM) *
Απλώς είμαι από το μεσημέρι στο PC και γράφω ένα άρθρο για το περιοδικό που δουλεύω (άσχετο με μπάσκετ, για να σε προλάβω... wink.gif ) και επειδή έχει πήξει το κεφάλι μου γιατί ήμουν με πυρετό χθες και προχθές, πού και πού κάνω κανένα διάλειμμα για να δω τι έχει γραφτεί στο forum...

Για το θέμα που λες, είχε ανοιχτεί από τα παιδιά ένα topic εδώ πριν από καιρό... Ίσως βρεις εκεί κάτι... wink.gif

Καταρχάς περαστικά σου! icon_drunk.gif Νομίζω οτί βρήκαμε την λύση με το χριστινακι για αθλητικό στέκι!
icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Φίλε dominoman αν δε σου είναι κόπος πες μας κι εμάς που βρήκες μέρος γιατί το στέκι στο οποίο πηγαίναμε μέχρι πρόσφατα (Ζωγράφειον) έχει κλείσει sad.gif.

Σε ευχαριστώ smile.gif.
christina n10
ΦΙΛΕ dizzy_fingers ,το μπασκετικο στεκι το βρηκα εγω,ειναι στον αγιο δημητριο ,στην καφετερια που εχει ο γιος του ρηγα του διαιτητη.
dizzy_fingers
Thank you!
dominoman
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 13 2007, 10:00 PM) *
Thank you!

Το χριστινακι απάντησε για μένα φίλε dizzy!Αντε καληνύχτα σε όλα τα τρελά με το μπάσκετ παιδάκια! peace.gif tongue.gif blove.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 13 2007, 09:55 PM) *
ΦΙΛΕ dizzy_fingers ,το μπασκετικο στεκι το βρηκα εγω,ειναι στον αγιο δημητριο ,στην καφετερια που εχει ο γιος του ρηγα του διαιτητη.

Που είναι αυτή η καφετέρια? Για πες μου να ξέρω μιας και είμαι σχεδόν καθημερινά στην περιοχή (ελέω προπονήσεων και αγώνων).
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 13 2007, 11:36 PM) *
Που είναι αυτή η καφετέρια? Για πες μου να ξέρω μιας και είμαι σχεδόν καθημερινά στην περιοχή (ελέω προπονήσεων και αγώνων).
Καλημερα leonkalf,καιρο εχουμε να τα πουμε.Η καφετερια ειναι ακριβως πισω απο την εκκλησια του αγιου δημητριου.
dominoman
Kalimera se ola ta paidia!Ade bite ston kafene na poume tipota!
BASKETFUN
kκαλημερα σε ολους.Βλεπω Χριστινακι το εκανες παλι το forum με τον dominoman μπ.....! Τι να πω δεν ειναι να σε αφηνει κανεις ουτε για λιγο.Λοιπον οποτε παρεα για τη Δευτερα βρηκες παρε και την αλλη και κατεβειτε.Α και για τα μπουζουκια δε χρειαζεται να ψαξουμε τα εχουμε ηδη βρει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.