Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 11:10 AM) *
Μπαίνω για κάποιο καιρό στον καφενέ(όχι και πολύ πάντως) και διαπιστώνω πως η κουβέντα ανεξαρτήτως τοπικ πάει εξολοκλήρου σε μπασκετικά θέματα και όλα τα υπόλοιπα προσωπικα κτλ λέγονται στα πμ,επειδη οι περισσοτεροι και περισσότερες εδώ παίζετε σε ομάδα....μπορείτε να μου πείτε αν τα κορίτσια και τα αγόρια του μπασκετικού κύκλου τα βρίσκουν ερωτικώς μεταξύ τους ή γενικα προτιμούν να ψάχνουν σε εξωμπασκετικούς κύκλους...
oυπς αργησες αλλα το πετυχες.
φιλε γιωργο ,εγω τα ειχα 6 χρονια με ανθρωπο του χωρου,μπορω να πω οτι η σχεση αυτη κρατησε γιατι ειχε ενα κοινο σημειο το μπασκετ,οτι ειχε να κανει με μπασκετ μεσα εμεις ,το θεμα ειναι ομως οτι ειμασταν τοσο πορωμενοι και οι δυο που ειχαμε ξεχασει ολα τα αλλα που μπορει να κανει ενα ζευγαρι,να βγει,να παει σινεμα εκδρομη.εμεις τρωγαμε τις περισσοτερες φορες τις ωρες μας πσκ με μπασκετ.και οσο περναγαν τα χρονια αυτο γινοταν ολοενα και χειροτερο.μετα απο αυτη τη σχεση ειπα οτι δεν προκειται να προσπαθησω να βρω ατομο του χωρου-βεβαια αυτα δεν τα υπολογιζεις -και για εναν ακομη λογο οτι οι περισσοτεροι ειναι τοσο ψωνισμενοι που θεωρουν οτι δπλα τους μονο γυναικες του στιλ μοντελα θελουν να εχουν


ελπιζω να σε καλυψα .
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 11:31 AM) *
oυπς αργησες αλλα το πετυχες.
φιλε γιωργο ,εγω τα ειχα 6 χρονια με ανθρωπο του χωρου,μπορω να πω οτι η σχεση αυτη κρατησε γιατι ειχε ενα κοινο σημειο το μπασκετ,οτι ειχε να κανει με μπασκετ μεσα εμεις ,το θεμα ειναι ομως οτι ειμασταν τοσο πορωμενοι και οι δυο που ειχαμε ξεχασει ολα τα αλλα που μπορει να κανει ενα ζευγαρι,να βγει,να παει σινεμα εκδρομη.εμεις τρωγαμε τις περισσοτερες φορες τις ωρες μας πσκ με μπασκετ.και οσο περναγαν τα χρονια αυτο γινοταν ολοενα και χειροτερο.μετα απο αυτη τη σχεση ειπα οτι δεν προκειται να προσπαθησω να βρω ατομο του χωρου-βεβαια αυτα δεν τα υπολογιζεις -και για εναν ακομη λογο οτι οι περισσοτεροι ειναι τοσο ψωνισμενοι που θεωρουν οτι δπλα τους μονο γυναικες του στιλ μοντελα θελουν να εχουν
ελπιζω να σε καλυψα .

Απόλυτα!Περιμένω και άλλες απόψεις και όσο γιο μένα δεν ανήκω στον μπασκετικό κύκλο.Επισης δεν τα είχα ποτε με μπασκετμπολιστρια...
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 11:36 AM) *
Απόλυτα!Περιμένω και άλλες απόψεις και όσο γιο μένα δεν ανήκω στον μπασκετικό κύκλο.Επισης δεν τα είχα ποτε με μπασκετμπολιστρια...
οπως βλεπεις ακομπλεξαριστη !!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 11:37 AM) *
οπως βλεπεις ακομπλεξαριστη !!

Μικρούλι δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από σένα!Αντε θα έρθει κανείς στον καφενε να μας κάνει παρέα; tongue.gif 69.gif
Ασχετο χριστινακι με ποιον θα παιξει ο ολυμπιακος στην euroleague στην επομενη φαση;
christina n10
θα βαλω και εγω ενα θεματακι ,μπασκετικο βεβαια.
θελω την αποψη σας για την ευρωπαικη αναμετρηση των δυο κουμπαρων,η του δασκαλου και του μαθητη η ντουσαν ιβκοβιτς vs ζελιμιρ ομπραντοβιτς,οπως προτιμαει κανεις.οι ως τωρα ευρωπαικες αναμετρησεις δινουν ομπραντοβιτς 1 νικη -ιβκοβιτς 5 εσεις τι λετε?ποιος απ τους δυο θα βγει νικητης απο αυτη την μαχη?
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 11:43 AM) *
θα βαλω και εγω ενα θεματακι ,μπασκετικο βεβαια.
θελω την αποψη σας για την ευρωπαικη αναμετρηση των δυο κουμπαρων,η του δασκαλου και του μαθητη η ντουσαν ιβκοβιτς vs ζελιμιρ ομπραντοβιτς,οπως προτιμαει κανεις.οι ως τωρα ευρωπαικες αναμετρησεις δινουν ομπραντοβιτς 1 νικη -ιβκοβιτς 5 εσεις τι λετε?ποιος απ τους δυο θα βγει νικητης απο αυτη την μαχη?

Εγω θα έλεγα πως ο νέος(Ομπράντοβιτς) είναι ωραίος και έχει καλύτερη ομάδα,που βέβαια είχε αν θυμάμαι καλά πριν 2 χρόνια αποκλειστεί στην ίδια φάση της euroleague από πιο αδύναμη θεωρητικα ομάδα(Η μάλαγα ήταν;;)....Ψηφίζω παντως παο....
christina n10
εγω ειμαι fan ιβκοβιτς αλλα εχω την εντυπωση ο ομπραντοβιτς θα βγει νικητης ,δεν εχει τυχαια την ονομασια (γκαστονε)και νομιζω οτι εχει και πληρεστερη ομαδα απο τη δυναμο.θα δειξει ομως,μπασκετακι ειναι και ποτε δεν ξερεις πως θα ερθουν τα πραγματα.
leonkalf
Κανείς στο chat? Μπήκε η Hrw9 για 1 λεπτό και βγήκε.

Για συνεχή κουβέντα πιστεύω ότι είναι καλύτερα να τα λέμε και εκεί.

Μπορείτε να έχετε 2 παράθυρα ανοιχτά. Ένα με το chat και ένα με το forum (για να χρησιμοποιείτε και τα 2 αν θέλετε)
christina n10
coach13 καλημερα ,ελα και εσυ στην παρεουλα μας ,στον καφενε της εσκα!
dominoman
Εχουμε διαφορα μπασκετικα και μη θεματακια και όλοι σιωπουν! 68.gif Πεστε και κατι ρε παιδια!! blove.gif tongue.gif
dominoman
Καλώς τον Νοτη!
Overdam
Καλημέρα στο πιο όμορφο καφενέ της πόλης!!!!!

Μετά την πρόσκληση του παιχταρά Basketfun δεν μπορώ παρά να δηλώσω και εγω συμμετοχή για την τρίτη...ελπίζω και τα φιλαράκια μου απο την Κηφισιά να παρευρεθούν( αν και θα μας κλέψουν τις γυναίκες λόγω της απαράμιλλης ομορφιάς και τσακπινιάς τους!!!!! 77.gif )

Να ευχηθώ και τα χρόνια μου πολλά στην Ηρώ...
v-span
Γεια σου overdam παιχτάρα
Olorin
Καλημέρα παίδες, δυστυχώς δεν θα κάτσω πολύ...

Overdam, καλημέρα και σε σένα, αν και μετά το... ρεκόρ στο οποίο μας υποχρεώσατε τη Δευτέρα, κανονικά θα έπρεπε να ντρέπομαι ακόμα και να σε χαιρετήσω... sad.gif
christina n10
καλημερα overdam,olorin kai v-span,μην φοβασαι βρε ασημενιε κανενας δεν θα σας φαει τις γυναικες!!!γιατι μια χαρα παιδι εισαι και εσυ,μην κομπλαρεις μπροστα στους κηφισιωτες!!πιστεψε με αν ερθουν με τα μουσια που τους ειδα την κυριακη ,δεν εχου καμια τυχη!!!! tongue.gif tongue.gif 68.gif 68.gif πλακιτσα κανω για να μην παρεξηγηθω!!!επιζω να ερθουν και οι υπολοιποι ,και ευχομαι να ερθουν και οι αλλες κοπελες του forum ιατι με βλεπω μονη με ποσους ανδρες.ποιος τη χαρη μου βεβαια θα με εχετε στα ωπα ωπα !!!!! tongue.gif 41.gif
TSOUMANIS14
Καλημερα και καληνυχτα στο καφενειο και στην εσκα του παραλογου.Αυτα που συμβαινουν ειναι τοσα πολλα και τοσο απαραδεκτα που απορω γιατι υπαρχει η καφεσκα.Τελος παντων τα ξερετε ολοι και δεν αξιζει πλεον να ασχοληθουμε.Εκεινο που θελω να δηλωσω ειναι οτι αποφασισα να απεχω απο το φορουμ γιατι ενοιωσα τρομο και ανασφαλεια οταν μου τηλεφωνησε ο γνωστος-αγνωστος χειροτερος του 2006-07 και με απειλησε οτι θα με διαβαλλει στον μπασκετικο κοσμο αν ξαναμιλησω για εκεινον και να προσεχω και αλλα τετοια κορλεονικα!Οποτε καταλαβαινετε ολοι ποσο δυσκολη ειναι η θεση μου,σκεφτομαι ακομα και να εγκαταλειψω τη χωρα.Προσοχη λοιπον ολοι τι λεμε και τι γραφουμε γιατι εχει βγει με το τζιπ και οποιον πετυχαινει τον τρωνε οι ροδες!Επισης θελω να ευχαριστησω εκ των προτερων τον mimos8 και να τον παρακαλεσω να πει την αποψη του.Αντε και καλη λευτερια kill.gif
tasos
xasame 2 paixnidia apo tous kifisiotes..an mas fane kai tis ginekes tote pame Damiane gia venteta..!! shot.gif
Overdam
Olorin μάλλον δες στο σαν το χειρότερο επιθετικά παιχνίδι σας και ξεχασέ το,όλοι έχουμε άσχημες μέρες. Άλλωστε και εμείς δεν πήγαμε π΄΄ισω με 52 πόντους!!!!!! 68.gif

Γειά σου V-SPAN και σε σένα!!!!!!

Χριστινάκι προβλέπω να σαι έχουμε στα ώπα-ώπα την Τρίτη!!!!!Βλέπω έμαθες και το επιθετό μου....τι άλλο ξέρεις λοιπόν για μένα....????να ανησυχώ??????? tongue.gif
tasos
Dam..mazi kathomastan sto paixnidi Apollon-Aris p. opote katalaveneis.. rolleyes.gif
christina n10
QUOTE(Overdam @ Mar 23 2007, 01:05 PM) *
Olorin μάλλον δες στο σαν το χειρότερο επιθετικά παιχνίδι σας και ξεχασέ το,όλοι έχουμε άσχημες μέρες. Άλλωστε και εμείς δεν πήγαμε π΄΄ισω με 52 πόντους!!!!!! 68.gif

Γειά σου V-SPAN και σε σένα!!!!!!

Χριστινάκι προβλέπω να σαι έχουμε στα ώπα-ώπα την Τρίτη!!!!!Βλέπω έμαθες και το επιθετό μου....τι άλλο ξέρεις λοιπόν για μένα....????να ανησυχώ??????? tongue.gif
οπως πoλυ σωστα ανεφερε ο τασος ,που καθομασταν μαζι εκεινος μου ειπε οτι εσυ γραφεις στο forum σαν overdam...οποτε μην ανησυχεις...!! wink.gif
Overdam
Sorry Taso το ξέχασα πως εκείνη την ημέρα κάποια γυναίκα σου έκλεψε το μυαλό και δεν ξέρω τι άλλο ακόμα.... wink.gif και απ'ότι φαίνεται μας έδωσες στεγνά!!!!! blink.gif
dolly12
overdam,

δε γινεται να συγκριθεις με τα παιδια απο τη κηφισια!!!! Εχεις αλλη γοητεια εσυ αγορι μου!!!!!

ειναι μικροι ακομα για να σε φτασουνε!!!! smiley.gif
φιλακια!!!

καλημερα χριστινακι και λοιποι!!! Πως εισαστε???
tasos
Αστα να πανε Dam.. εχεις δικιο...cool.gif Το τι ακουσα και απο τον δικο μας κοσμο μετα τον αγωνα αλλα και στο δικο μας forum δεν περιγραφεται.. rolleyes.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 23 2007, 01:23 PM) *
overdam,

δε γινεται να συγκριθεις με τα παιδια απο τη κηφισια!!!! Εχεις αλλη γοητεια εσυ αγορι μου!!!!!

ειναι μικροι ακομα για να σε φτασουνε!!!! smiley.gif
φιλακια!!!

καλημερα χριστινακι και λοιποι!!! Πως εισαστε???

Καλημέρα ντορίνα!!Πως τα πέρασες χτες με το μαργαριτακι;Πως σου φανηκε;Δεν είναι φοβερο κορίτσι; biggrin.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 23 2007, 01:23 PM) *
overdam,

δε γινεται να συγκριθεις με τα παιδια απο τη κηφισια!!!! Εχεις αλλη γοητεια εσυ αγορι μου!!!!!

ειναι μικροι ακομα για να σε φτασουνε!!!! smiley.gif
φιλακια!!!

καλημερα χριστινακι και λοιποι!!! Πως εισαστε???
καλησπερα dolly μου,τι κανεις?θα συμφωνησω μαζι σου για τον overdam,εχει οντως αλλη γοητεια,οποτε ασημενιε stay cool ολα ειναι under control.

δεν καταλαβα βρε τασο τι ακουσες μετα το παιχνιδι και στο forum δηλ?
dominoman
Ναι για πες τασο,ειμαι περίεργος!
dolly12
[quote name='dominoman' date='Mar 23 2007, 11:27 AM' post='70436']
Καλημέρα ντορίνα!!Πως τα πέρασες χτες με το μαργαριτακι;Πως σου φανηκε;Δεν είναι φοβερο κορίτσι; biggrin.gif
[/quote]

δεν ειπαμε lady d!!!! tongue.gif
Δεν καταφερα δυστυχως να τη συναντησω γιατι ειχα μια δουλεια και αργησα και θα τη καθυστερουσα πολυ. Ειπαμε ομως την δευτερα που θα εχει γυρισει απο τιδ διακοπουλες της να συναντηθουμε οπωσδηποτε!

[/quote] συμφωνησω μαζι σου για τον overdam,εχει οντως αλλη γοητεια,οποτε ασημενιε stay cool ολα ειναι under control.
[/quote]

βλεπω αστερακι η φημη σου εχει προχωρησει πολυ.... να ανησυχησω???? θα μαθουμε κ αλλα???? smiley.gif
christina n10
QUOTE(Overdam @ Mar 23 2007, 01:18 PM) *
Sorry Taso το ξέχασα πως εκείνη την ημέρα κάποια γυναίκα σου έκλεψε το μυαλό και δεν ξέρω τι άλλο ακόμα.... wink.gif και απ'ότι φαίνεται μας έδωσες στεγνά!!!!! blink.gif
κατσε τωρα γιατι αυτο το σου εκλεψε την καρδια και δεν "ξερω εγω και τι αλλο"δεν μου αρεσει.τασο για παρε θεση ,δεν πιστευω να εχεις πεταξει καμια βλακεια και εκτεθηκαμε για κατι που δεν ισχυει!!!
dominoman
Σορυ μικρη μου lady d!!Ξεχνιεμαι ο φτωχος!!
Overdam
Τιμή μου Dolly 12 να λες τόσο καλά λόγια εσύ...μια τόσο θερμή και γοητευτική γυναίκα!!!!!

Φυσικά να ευχαριστήσω και το Χριστινάκι που ανυπομονώ να το γνωρίσω μετά απο τόσα καλά λόγια που έχω ακούσει για σενα............
Όσο για σένα Τάσο σε καταλαβαίνω...μετά το κράξιμο τα πράγματα είναι δύσκολα τα πράγματα και δεν σε βλέπω σε άλλο εντός παιχνίδι να είσαι με καμμία γυναίκα γιατί όλη η κερκίδα θα σε shot.gif shot.gif smiley.gif

Πάντως αν και μικροί ακόμα οι Κηφισιώτες είναι άξιοι συνεχιστές της κληρονομιάς που αφήσαμε εμείς οι "γέροι" tongue.gif
dominoman
Γενικα για να ξέρουν τα κοριτσια που δεν ξέρουν απο ΒΠ όλα τα ΒΠ έχουν καλα τεκνά!Γι"αυτο να μας προσέχετε! 19.gif
christina n10
dolly εσυ εισαι οκ για την τριτη?παιδια αποφασιστε το μεχρι αυριο το μεσημερι για να ξερει και ο λεωνιδας να το κανονισει.
εχεις ακουσει καλα για μενα?περιεργο αυτο!!!

φερε μου αυτον που στα ειπε να τον πληρωσω!!! tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 01:40 PM) *
dolly εσυ εισαι οκ για την τριτη?παιδια αποφασιστε το μεχρι αυριο το μεσημερι για να ξερει και ο λεωνιδας να το κανονισει.
εχεις ακουσει καλα για μενα?περιεργο αυτο!!!

φερε μου αυτον που στα ειπε να τον πληρωσω!!! tongue.gif tongue.gif

Όλοι στο χριστινάκι έχει πολυ χρήμα,θα έχει και καλή προίκα!!!!!!!!!! 19.gif 69.gif 19.gif
tasos
QUOTE(christina n10 @ Mar 23 2007, 01:32 PM) *
κατσε τωρα γιατι αυτο το σου εκλεψε την καρδια και δεν "ξερω εγω και τι αλλο"δεν μου αρεσει.τασο για παρε θεση ,δεν πιστευω να εχεις πεταξει καμια βλακεια και εκτεθηκαμε για κατι που δεν ισχυει!!!



χαχαχα ελα ρε αν ειναι δυνατον χαβαλε κανουμε stay cool biggrin.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 23 2007, 01:42 PM) *
Όλοι στο χριστινάκι έχει πολυ χρήμα,θα έχει και καλή προίκα!!!!!!!!!! 19.gif 69.gif 19.gif
προικα,ε?η μονη προικα που μας δινει ο θεος ειναι ,το μυαλο,τα ματια ,τα χερια κ τα ποδια.απο εκει και περα ειναι στο χερι του καθενος να τα αξιοποιησει σωστα.αν ψαχνετε τυπισσες με καλα Ε9 ,σε αυτες δεν συμπεριλαμβανομαι εγω!!!! 69.gif 41.gif tongue.gif
dolly12
Μετα απο αυτα που εγραψε ο dam για μενα δεν γινεται να μην ερθω!!! Πρεπει να τον ευχαριστησω προσωπικα οπως καταλαβαινεις!!!! tongue.gif wub.gif

Μην ανησυχεις γιωργακη!!! Ξερουμε απο ΒΠ εκει μενουμε κ εμεις!!!! tongue.gif

Και επειδη πεινασα, πριν απο εσενα ετσι, παω για φαγητο!!!
Φιλακια σε ολους
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 23 2007, 01:53 PM) *
Μετα απο αυτα που εγραψε ο dam για μενα δεν γινεται να μην ερθω!!! Πρεπει να τον ευχαριστησω προσωπικα οπως καταλαβαινεις!!!! tongue.gif wub.gif

Μην ανησυχεις γιωργακη!!! Ξερουμε απο ΒΠ εκει μενουμε κ εμεις!!!! tongue.gif

Και επειδη πεινασα, πριν απο εσενα ετσι, παω για φαγητο!!!
Φιλακια σε ολους
αχ dolly μου δυστυχως σε προλαβε ,εχει παει ηδη για φαγητο.καλο μεσημερι.
dominoman
Παιδια εγώ την κάνω,καλό μεσημέρι να έχετε,χριστινάκι μου καλή ξεκούραση πάνω απο ολα!!!
Μιλησα με λεωνιδα και μου είπε να ενημερωσουμε τον ανδρεα για το ποσοι θα ειμαστε τελικα!
Τα λεμε!Bye bye!
tasos
kalo mesimeri.. icon_wave.gif
christina n10
κσλα βρε εχεις στειλε τοση ωρα pm oτι πας για φαγητο και εισαι εδω ακομη?κοιτα εγω ,εσυ,η dolly, ο ανδρεας ,ο διονυσης και ο μαγλος που ειπε ο ανδρεας θα φερει οκ.6ατομα σιγουρα.νομιζω εχει πει και ο overdam,o tasos, παιζουν ακομη τα παιδια απο την κηφισια που δεν ξερουμε,λογικα θα ειναι και ο λεωνιδας.

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ BOUTIQUE.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.
christina n10
Την κανω και εγω.καλο μεσημερι σε ολους!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
v-span
Mimo χθες πήρες απουσία αλλά απόλυτα δικαιολογημένη...
leonkalf
Αποφασίστε οριστικά και Ανδρέα-basketfun περιμένω να μου στείλεις με pm πόσα άτομα θα είμαστε. Και ακριβώς να μην είναι δεν πειράζει. Θα βρούμε την άκρη.

Για απόψε προτείνω Central Park, εγώ θα είμαι εκεί. Όποιος θέλει ας έρθει να πιούμε κάνα ποτάκι.
mimos8
χαιρετω τον καφενε της εσκα!θελω αρχικα να υποκλιθω στον overdam χωρις λογο.απλα επειδη ειναι ο overdam και παιζει μεγαλη μπαλα....!παιδια αν και απεχθανομαι το RnB δεν μπορω να μην ερθω την τριτη μαζι σας αφου θα ειναι ολο το φορουμ και ειδικα επειδη θα ειναι ο overdam!!!ρε dam τι εχεις να φοβηθεις απο μας αγορι μου???ελεος!!!
dolly12
leonkalf να δωσεις πολλα χαιρετισματα σε βασιλακη και αδερφη του!!!

smiley.gif
mimos8
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Mar 23 2007, 12:58 PM) *
Καλημερα και καληνυχτα στο καφενειο και στην εσκα του παραλογου.Αυτα που συμβαινουν ειναι τοσα πολλα και τοσο απαραδεκτα που απορω γιατι υπαρχει η καφεσκα.Τελος παντων τα ξερετε ολοι και δεν αξιζει πλεον να ασχοληθουμε.Εκεινο που θελω να δηλωσω ειναι οτι αποφασισα να απεχω απο το φορουμ γιατι ενοιωσα τρομο και ανασφαλεια οταν μου τηλεφωνησε ο γνωστος-αγνωστος χειροτερος του 2006-07 και με απειλησε οτι θα με διαβαλλει στον μπασκετικο κοσμο αν ξαναμιλησω για εκεινον και να προσεχω και αλλα τετοια κορλεονικα!Οποτε καταλαβαινετε ολοι ποσο δυσκολη ειναι η θεση μου,σκεφτομαι ακομα και να εγκαταλειψω τη χωρα.Προσοχη λοιπον ολοι τι λεμε και τι γραφουμε γιατι εχει βγει με το τζιπ και οποιον πετυχαινει τον τρωνε οι ροδες!Επισης θελω να ευχαριστησω εκ των προτερων τον mimos8 και να τον παρακαλεσω να πει την αποψη του.Αντε και καλη λευτερια kill.gif

φιλε tsoumanis14 ειναι αληθεια οτι δεν καταλαβα γιατι εξαφανιστηκες ετσι ξαφνικα ενω εγραφες συχνα και με ενδιαφερον περιεχομενο.η αληθεια ειναι οτι εμαθα για τον εκνευρισμο του κοουτς προς το προσωπο σου επειδη εγραψες καποιες αποψεις σου αλλα δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση.δε νομιζω οτι αξιζουν τον κοπο οι απειλες ειδικα σε τετοια επιπεδα ερασιτεχνικου αθλητισμου!σε καλω λοιπον να επιστεψεις δυναμικα στο φορουμ με κουιζακια και νεα απο τον ατταλο που εχουμε χασει καθε επαφη μαζι του.σου προτεινω επισης να τον δικαιολογησεις αφου φετος περασε αρκετες δυσκολες στιγμες σε εναν τομεα,το μπασκετ,που απο οτι ξερω λατρευει...
alexas10
δεν θα ασχοληθω με το τι εγινε εκτος γηπεδου, θα περιμενω να ακουσω και την αλλη μερια αυτο που πιστευω παντως ειναι οτι υπαρχουν πολλοι χειροτεροι προπονητες απο το θανο,πιστεψε με

ρε παιδια τι θα γινει την τριτη... εχω χασει επεισοδια... Δαμιανε μας κανεις πλακα ρε φιλε... φτυσε και κανα κουκουτσι για εμας...
christina n10
καλημερα,μιμο μου θα ερθεις μονο και μονο για overdam?μπραβο σου,εμεις οι υπολοιποι δεν μετραμε?
alexas10 πως γινεται εσυ ο "μεγαλος αρχηγος"εντος και ΕΚΤΟΣ γηπεδων
να χασεις τετοιο νυχτοπερπατημα που θα κανει το forum?

λεωνιδα οι σιγουροι ειμαστε

ΕΣΥ,ΕΓΩ,ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΝΔΡΕΑΣ,ΔΙΟΝΥΣΗΣ,ΜΑΓΛΟΣ,TASOS,
OVERDAM,DOLLY12,TATR6,ENAΣ ΑΚΟΜΗ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ,MIMOS8

ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.
dominoman
Καλημέρα Χριστινάκι!Βλέπω μαζευτήκαμε όλα τα καλά παιδιά για την τρίτη!! icon_drunk.gif 69.gif
tatr6
Καλησπέρα στην παρέα...! smiley.gif
Βλέπω έχει οργανωθεί για την Τρίτη...
Γυναίκες δεν βλέπω στην παρέα... Χριστίνα οι τρεις μας...? 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.