Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Michael
Scales να σε ρωτησω κατι? Μηπως για την χθεσινη μεγαλειωδη εμφανιση φταιει το ουισκι που καταναλωνες με μανια το Σαββατο το βραδυ παρεα με φιλαθλο της ΑΕΝΚ? Αλλωστε απ οσο ξερω ορισμενοι συμπαιχτες σου οι οποιοι ηταν στη παρεα πινουν μονο νερο.....Ονοματα δε λεμε..... 19.gif
christina n10
καλημερα leonkalf,ευχαριστουμε που μας ενημερωσες οσους ειχες τηλ εγκαιρα να μην ταλαιπωρηθουμε,κ εμεις με την σειρα μας ενημερωσαμε καποια αλλα ατομα.ελπιζω τα ελαχιστα ατομα που δεν ειχαμε τηλ να μπηκαν στο forum κ να ενημερωθηκαν.παντως κριμα που δεν εκατσε η φαση αλλα για μενα ηταν καλο γιατι μου εδωσε την ευκαιρια να αναρρωσω καλα και να ειμαι σε καλη κατασταση οταν αποφασιστει η επομενη συναντηση.

υγ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!! 19.gif 19.gif
leonkalf
Καλημέρα.
Ελπίζω και γω να ενημερώθηκαν όλοι. Είχα ένα άγχος για το αν θα το μάθουν όλοι, δε θα ήταν σωστό να πάει έστω και ένας και να μην βρει κανέναν.

Φαντάζομαι θα κανονίσουμε σύντομα μια νέα συνάντηση.Είμασταν λίγο άτυχοι τώρα, ελπίζω να μην ξανασυμβεί..
larry33
Θα ήθελα να ευχαριστήσω την παρέα της ΑΕΝΚ (keeke, mimos8, alexas10, scales4, duke10, pointguard, v-span, michael) για την έξοδο της Δευτέρας μετά το ματς: κεμπάπ+πόκα!

Είστε μια ωραία παρέα και φαίνεται και μες στο γήπεδο!
Special thanks to Alex & Galanis το δίδυμο των οικοδεσποτών της χαρτοπαιχτικής σύναξης.....σαν καλό παιδί έχασα και την έκανα με ελαφρά!
Ελπίζω τα "αδέρφια" Alexas και Pointguard να το σηκώσαν το τραπέζι και να μην υπήρξε η συνήθης κατάληξη....έτσι duke10?

P.S.1: Mimo ακόμα περιμένω καλό χαρτί!
P.S.2: Τεράστιε Καρατζά!
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 28 2007, 08:08 AM) *
Καλημέρα.
Ελπίζω και γω να ενημερώθηκαν όλοι. Είχα ένα άγχος για το αν θα το μάθουν όλοι, δε θα ήταν σωστό να πάει έστω και ένας και να μην βρει κανέναν.

Φαντάζομαι θα κανονίσουμε σύντομα μια νέα συνάντηση.Είμασταν λίγο άτυχοι τώρα, ελπίζω να μην ξανασυμβεί..
νομιζω οτι καποιος πυ δεν θα ερχοταν μας γκαντεμιασε!!! : 68.gif 68.gif shot.gif shot.gif shot.gif 19.gif 19.gif
πλακα κανω!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

εννοειτε πως θα το κανονισουμε συντομα,μα σε club,μα σε μονακι η ακομα σε χαρτοπαιχτικη συναξη -που βλεπω αρεσκονται τα παιδια της κηφισιας-μια φορα συναντηση θα γινει!!!!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 28 2007, 06:50 AM) *
καλημερα leonkalf,ευχαριστουμε που μας ενημερωσες οσους ειχες τηλ εγκαιρα να μην ταλαιπωρηθουμε,κ εμεις με την σειρα μας ενημερωσαμε καποια αλλα ατομα.ελπιζω τα ελαχιστα ατομα που δεν ειχαμε τηλ να μπηκαν στο forum κ να ενημερωθηκαν.παντως κριμα που δεν εκατσε η φαση αλλα για μενα ηταν καλο γιατι μου εδωσε την ευκαιρια να αναρρωσω καλα και να ειμαι σε καλη κατασταση οταν αποφασιστει η επομενη συναντηση.

υγ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!! 19.gif 19.gif

Καλημέρα χριστινάκι,καλημερα σε όλους!!Παιδιά εγώ μόνο για την τώνια ανησυχώ,μήπως και δεν είδε το πμ μου ούτε και μπήκε στο φόρουμ,μένω και μακριά απο κέντρο γμτ... 68.gif Όπως και να έχει ανυπομονώ να βρεθούμε κάποια στιγμή και χριστινάκι είναι εύκολο να κανονίσουμε γρήγορα μάζωξη το δύσκολο είναι φαντάζομαι να μαζευτούμε αρκετοί,μην ξεχνάς ότι έρχεται μεγάλη εβδομάδα και φεύγουν πολλοί για επαρχία... rolleyes.gif icon_wave.gif cool.gif
dominoman
Blepo treli drasi ston kafene!!!Mipos oi gnostoi kai mi eksereteoi tu kafene to riksane xtes ekso...? 19.gif 19.gif 19.gif biggrin.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 28 2007, 12:35 PM) *
Blepo treli drasi ston kafene!!!Mipos oi gnostoi kai mi eksereteoi tu kafene to riksane xtes ekso...? 19.gif 19.gif 19.gif biggrin.gif
ελα ντε?καποιοι μπαινουν διαβαζουν αλλα μεχρι εκει.λες να το εριξαν εξω?παντως για ανδρεα και το team του ειμαι σιγουρη,ρεπο ειχαν χθες κατι θα εκαναν.

ανδρεα περιμενω απαντηση στο pm που σου εστειλα!!!
dolly12
ολο γκρινια εισαι χριστινακι!!!!
tongue.gif tongue.gif tongue.gif

τι καιρος ειναι αυτος???? χαλια? εσυ πως εισαι?
γεια σου γιωργο! ευχαριστω για την ειδοποίοηση! με πηρε το μαργαριτακι!
christina n10
ειδες πολυ παραπονιαρα θα ελεγα,οχι γκρινιαρα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
καλα ειμαι και εγω.ειδες βρε μας γκαντεμιασαν.καποιος δεν ηθελε να περασουμε καλα 19.gif 19.gif shot.gif shot.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 28 2007, 12:48 PM) *
ολο γκρινια εισαι χριστινακι!!!!
tongue.gif tongue.gif tongue.gif

τι καιρος ειναι αυτος???? χαλια? εσυ πως εισαι?
γεια σου γιωργο! ευχαριστω για την ειδοποίοηση! με πηρε το μαργαριτακι!

Kalostin psili!!Geia su lady d!Nai eixa agonia na se eidopiisume to grigorotero! tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 28 2007, 01:01 PM) *
Kalostin psili!!Geia su lady d!Nai eixa agonia na se eidopiisume to grigorotero! tongue.gif
αληθεια ειναι ,ειχε αγχος να ενημερωσει τα κοριτσια, και με σενα οκ ειχαμε ακρη,με την τονια που δεν ειχε κανενας τηλ ειμασταν προβληματισμενοι και παρακαλουσαμε να μπει στο forum,πριν βγει για βραδυ να δει το μηνυμα.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 28 2007, 01:16 PM) *
αληθεια ειναι ,ειχε αγχος να ενημερωσει τα κοριτσια, και με σενα οκ ειχαμε ακρη,με την τονια που δεν ειχε κανενας τηλ ειμασταν προβληματισμενοι και παρακαλουσαμε να μπει στο forum,πριν βγει για βραδυ να δει το μηνυμα.

Ase exo agonia tora!Giati einai i ora tis na bei sto forum kai fobamai mipos mas krataei mutra! 68.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif 68.gif
dolly12
το ειχε βαλει απο πολυ νωρις ο λεωνιδας οποτε μην ανησυχειτε νομιζω οτι θα ειδοποιηθηκε εγκαιρα!

αλλιως..... evilmonkey.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 28 2007, 01:20 PM) *
Ase exo agonia tora!Giati einai i ora tis na bei sto forum kai fobamai mipos mas krataei mutra! 68.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif 68.gif
δεν νομιζω να κραταει μουτρα,νομιζω οτι πρεπει να το ειδε εγκαιρα ,θα μας το πει οπου να ναι!!
dominoman
smiley.gif smiley.gif smiley.gif paidakia pao gia na fao,tha epistepso omos meta,exo bardia simera!Geia su xristinaki tha se paro meta til tongue.gif
tatr6
Καλημέρα παιδάκια...
Από ότι βλέπετε δεν κρατάω μούτρα, παρότι χτες δεν μπήκα στο forum και πήγα στην συνάντηση με την φίλη μου...
Τα πρώτα λεπτάκια ήταν τα δύσκολα, μετά το ξεπεράσαμε οπότε περάσαμε πολύ καλά...
Την επόμενη φορά που θα κανονιστεί κάτι αντίστοιχο θα χρησιμοποιήσουμε κινητάκια... (τι γλυκιά που είμαι...)
Καλό μεσημεράκι!
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Mar 28 2007, 02:28 PM) *
Καλημέρα παιδάκια...
Από ότι βλέπετε δεν κρατάω μούτρα, παρότι χτες δεν μπήκα στο forum και πήγα στην συνάντηση με την φίλη μου...
Τα πρώτα λεπτάκια ήταν τα δύσκολα, μετά το ξεπεράσαμε οπότε περάσαμε πολύ καλά...
Την επόμενη φορά που θα κανονιστεί κάτι αντίστοιχο θα χρησιμοποιήσουμε κινητάκια... (τι γλυκιά που είμαι...)
Καλό μεσημεράκι!

Afta ta "kinitakia" me steilane!Eliosa o erimos o naftis tonia mu!!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif 69.gif
BASKETFUN
QUOTE(tatr6 @ Mar 28 2007, 11:28 AM) *
Καλημέρα παιδάκια...
Από ότι βλέπετε δεν κρατάω μούτρα, παρότι χτες δεν μπήκα στο forum και πήγα στην συνάντηση με την φίλη μου...
Τα πρώτα λεπτάκια ήταν τα δύσκολα, μετά το ξεπεράσαμε οπότε περάσαμε πολύ καλά...
Την επόμενη φορά που θα κανονιστεί κάτι αντίστοιχο θα χρησιμοποιήσουμε κινητάκια... (τι γλυκιά που είμαι...)
Καλό μεσημεράκι!



βασικα χρωσταμε ενα μεγαλο συγνωμη σε σενα και στη φιλη σου.και την
επομενη φορα οντως κινητα για να ειμαστε σιγουροι.


αλλα ψυχραιμα το πηρες μπραβο σου
christina n10
QUOTE(tatr6 @ Mar 28 2007, 02:28 PM) *
Καλημέρα παιδάκια...
Από ότι βλέπετε δεν κρατάω μούτρα, παρότι χτες δεν μπήκα στο forum και πήγα στην συνάντηση με την φίλη μου...
Τα πρώτα λεπτάκια ήταν τα δύσκολα, μετά το ξεπεράσαμε οπότε περάσαμε πολύ καλά...
Την επόμενη φορά που θα κανονιστεί κάτι αντίστοιχο θα χρησιμοποιήσουμε κινητάκια... (τι γλυκιά που είμαι...)
Καλό μεσημεράκι!
καλησπερα ,κριμα που αναγκαστηκες να πας αλλα ησουν το μονο ατομο που δεν ειχε καποιος το κινητο σου,ουτε ο γιωργος που τα ψιλο λετε.και εμεις πηγαμε ,καταλαβαινεις πως ,ο ενας τηλ στον αλλο και παει λεγοντας.χαιρομαι τουλαχιστον που περασατε πολυ καλα μετα .και εγω ελπιζω η επομενη συναντηση μας να στεφθει με επιτυχια .

υγ.ανταλλαξτε αριθμο κινητου εστω με ενα ατομο απο το forum,προς αποφυγη τετοιων καταστασεων. wink.gif
καλο μεσημερ

φιλακια icon_wave.gif
dominoman
Γεια σου χριστινάκι!Καλή ξεκούραση!Τα λέμε αύριο στο φόρουμ! rolleyes.gif icon_wave.gif
tatr6
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 28 2007, 11:42 AM) *
βασικα χρωσταμε ενα μεγαλο συγνωμη σε σενα και στη φιλη σου.και την
επομενη φορα οντως κινητα για να ειμαστε σιγουροι.
αλλα ψυχραιμα το πηρες μπραβο σου


Tο ψύχραιμα Αντρέα μου δεν θα το έλεγες χτες αν με έβλεπες w00t.gif , αλλά τώρα όντως είμαι ψύχραιμη... rolleyes.gif
Πάω για μαμ τώρα...
Καλό μεσημεράκι!
Scales.4
QUOTE(Michael @ Mar 27 2007, 05:46 PM) *
Scales να σε ρωτησω κατι? Μηπως για την χθεσινη μεγαλειωδη εμφανιση φταιει το ουισκι που καταναλωνες με μανια το Σαββατο το βραδυ παρεα με φιλαθλο της ΑΕΝΚ? Αλλωστε απ οσο ξερω ορισμενοι συμπαιχτες σου οι οποιοι ηταν στη παρεα πινουν μονο νερο.....Ονοματα δε λεμε..... 19.gif

Η κατανάλωση οινοπνευματόδους ροφήματος με φίλαθλο της ΑΕΝΚ ήταν καταλυτική για την εμφάνισή μου. Όσο για αυτόν που ήπιε νερό με δύο παγάκια σε πληροφορώ οτι είχε κάποιες στομαχικές διαταραχές και δεν έκανε προπόνηση. Πάλι καλά που δεν μου κάναν ντοπινγκ κοντρόλ γιατί δεν θα με πιάναν για αναβολικά αλλα ένα 1,25 θα το χτύπαγα στο αλκοτέστ. Το μυστικό της επιτυχίας είναι το νέκταρ που ακούει στο όνομα HAIG!
JOHN HAIG distilled and bottled at Scotland!!!!
Scales.4
Keekee12 σε ευχαριστώ για την εμπειρία που έζησα σήμερα στο κλειστό του Αιγάλεω ένας keekee δεν φέρνει την άνοιξη αλλά ένας SCALES την φέρνει. Αλήθεια πόσους έβαλε σήμερα ο αυθεντικός SCALES? Καμια 30αρα? Ξέρεις ποιός ήταν?Ενα ψιλόλιγνο παιδάκι με το 8 που δεν το μάρκαρε κανείς!! Έκανες λάθος που δεν με έδωσες στους σκληροπυρινικούς του Αιγάλεω τώρα μιλάω εκ του αποτελέσματος.
Υ.Γ. ΠΙΑΣΕ ΔΕΞΙΑ!!!ΟΛΟ ΔΕΞΙΑ
dominoman
Καλημέρα σε όλα τα μπασκετόπαιδα!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif blove.gif
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 29 2007, 05:38 AM) *
Καλημέρα σε όλα τα μπασκετόπαιδα!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif blove.gif


καλημέρα George icon_wave.gif smiley.gif smiley.gif
christina n10
καλημερα βιργινα και γιωργο!! smile.gif καλα ειμαστε?τα τρια μας ειμαστε ακομη?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 05:49 AM) *
καλημερα βιργινα και γιωργο!! smile.gif καλα ειμαστε?τα τρια μας ειμαστε ακομη?


Όπως δείχνουν τα πράγματα… rolleyes.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 08:49 AM) *
καλημερα βιργινα και γιωργο!! smile.gif καλα ειμαστε?τα τρια μας ειμαστε ακομη?

Καλημέρα κορίτσια!!!Ποιος στη χάρη μου πάλι εγώ με δυό γυναίκες!!Και τι γυναίκες!! smiley.gif 19.gif smiley.gif
arteminio
kalimera kai apo emena.....
christina n10
QUOTE(arteminio @ Mar 29 2007, 09:05 AM) *
kalimera kai apo emena.....
καλημερα arteminio,καλημερα ανδρεα!!

τι κανεις μικρε?
dominoman
Καλημέρα Ανδρέα!
arteminio
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 06:14 AM) *
καλημερα arteminio,καλημερα ανδρεα!!

τι κανεις μικρε?

mikre??? kala eimai!liwnw stin doulia!esi?ti leei?
christina n10
καλα και εγω ,στην δουλεια ειμαι αλλα δεν θα το ελεγα οτι λιωνω κιολας!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
arteminio
liwnw... kai kala!min ta pairneis ola tis metritis...
dolly12
Καλημερα σε ολους!!!

που χαθηκες εσυ αρτεμινιο!!! με ποιον παιζετε σημερα???
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 29 2007, 09:52 AM) *
Καλημερα σε ολους!!!

που χαθηκες εσυ αρτεμινιο!!! με ποιον παιζετε σημερα???
ελα ντε που παιζετε να ερθουμε να σας δουμε?
arteminio
QUOTE(dolly12 @ Mar 29 2007, 06:52 AM) *
Καλημερα σε ολους!!!

που χαθηκες εσυ αρτεμινιο!!! με ποιον παιζετε σημερα???

xathika? egw apla glikia mou douleuw! tongue.gif plaka kanw!me xalandri paizoume simera entos!alla egw kerkida!psinese na ertheis?logika tha paizei kai o john
christina n10
καλημερα λεωνιδα?που παιζετε σημερα?
leonkalf
Καλημέρα.
Εντός έδρας παίζουμε σήμερα (Αγ.Δημήτριο) με Ευρυάλη στις 9:30.


arteminio γράφε με ελληνικά σε παρακαλώ.
BASKETFUN
καλημερα σε ολουσ.Χριστινακι μου τι κανεις?
και εγω εδω δουλεια και βαριεμαι απιστευτα.

καλη επιτυχια Λεο σημερα.
πως το βλεπεις το ματσακι θα το παρετε?
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 29 2007, 10:14 AM) *
Καλημέρα.
Εντός έδρας παίζουμε σήμερα (Αγ.Δημήτριο) με Ευρυάλη στις 9:30.
arteminio γράφε με ελληνικά σε παρακαλώ.
λεει το ματσακι να ερθω να το δω?


QUOTE(BASKETFUN @ Mar 29 2007, 10:23 AM) *
καλημερα σε ολουσ.Χριστινακι μου τι κανεις?
και εγω εδω δουλεια και βαριεμαι απιστευτα.

καλη επιτυχια Λεο σημερα.
πως το βλεπεις το ματσακι θα το παρετε?
καλημερα ανδρεα μου,καλα εισαι?
leonkalf
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 29 2007, 10:23 AM) *
καλη επιτυχια Λεο σημερα.
πως το βλεπεις το ματσακι θα το παρετε?

Να'σαι καλά.
Το ματσάκι πρέπει να το πάρουμε οπωσδήποτε. Δεν έχουμε περιθώρεια για γκέλα.
Είχαμε χάσει από αυτούς στον 1ο γύρο (κακώς, αλλά έγινε), δεν επιτρέπεται κιόλας να γίνει 0-2 wink.gif
Είμαστε καλύτεροι και πιστεύω αν παίξουμε όπως πρέπει θα το πάρουμε. Χρειάζεται όμως προσοχή, επειδή εκείνοι δεν έχουν τίποτα να χάσουν και θα παίξουν ελεύθερα.
Όσοι θέλετε, ελάτε γήπεδο.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 29 2007, 10:38 AM) *
Να'σαι καλά.
Το ματσάκι πρέπει να το πάρουμε οπωσδήποτε. Δεν έχουμε περιθώρεια για γκέλα.
Είχαμε χάσει από αυτούς στον 1ο γύρο (κακώς, αλλά έγινε), δεν επιτρέπεται κιόλας να γίνει 0-2 wink.gif
Είμαστε καλύτεροι και πιστεύω αν παίξουμε όπως πρέπει θα το πάρουμε. Χρειάζεται όμως προσοχή, επειδή εκείνοι δεν έχουν τίποτα να χάσουν και θα παίξουν ελεύθερα.
Όσοι θέλετε, ελάτε γήπεδο.
εγω κατα 95%θα ερθω,ο ανδρεας ,ναι αμε τι ωρα το θες??θα φυγει απο πετρουπολη να κατεβει αγ.δημητριο για να δει αγωνα?τι λες τωρα!!! blink.gif ohmy.gif να πηγαινε σε τιποτα μπουζουκια πολυ ευχαριστως να την κανει την αποσταση!!!χι,χι tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακα κανω.αν δεν κανω λαθος εχει προπονηση ως αργα,το παιδι μας!!
BASKETFUN
οχι αν ειχα χρονο θα ερχομουν.απλα καθε Πεμπτη μου πεφτει βαρυ το προγραμμα και μετα παω σπιτι κομματια.Χριστινακι εσυ θα πας?
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 29 2007, 09:52 AM) *
Καλημερα σε ολους!!!

που χαθηκες εσυ αρτεμινιο!!! με ποιον παιζετε σημερα???

Καλημέρα ρε ψηλή!Τι κάνεις;
dolly12
QUOTE(dominoman @ Mar 29 2007, 07:53 AM) *
Καλημέρα ρε ψηλή!Τι κάνεις;



Καλα ειμαι! Στη δουλεια και πηζω μπορστα απο τον υπολογιστη!!! Πως περασε η βαρδια χθες???

Αρτεμινιο γιατι εξεδρα τι εγινε? Τι ώρα παίζετε? ισως περασω μετα την φυσιοθεραπεια
θα ρωτησω και john βεβαια. biggrin.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 29 2007, 10:47 AM) *
οχι αν ειχα χρονο θα ερχομουν.απλα καθε Πεμπτη μου πεφτει βαρη το προγραμμα και μετα παω σπιτι κομματια.Χριστινακι εσυ θα πας?
ετσι λεω.στην γειτονια μου ειναι ετσι κι αλλιως ,οποτε γιατι οχι!!!


ωραια βλεπω οι γυναικες θα μοιραστουμε σημερα.
dolly στο ψυχικο για arteminio κ εγω αγ.δημητριο για leonkalf

kalo e? 69.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 29 2007, 10:55 AM) *
Καλα ειμαι! Στη δουλεια και πηζω μπορστα απο τον υπολογιστη!!! Πως περασε η βαρδια χθες???

Αρτεμινιο γιατι εξεδρα τι εγινε? Τι ώρα παίζετε? ισως περασω μετα την φυσιοθεραπεια
θα ρωτησω και john βεβαια. biggrin.gif

Μια χαρά μωρέ,χαλαρά! biggrin.gif cool.gif cool.gif cool.gif
v-span
Καλημέρα κι από μένα. O Arteminio η παιχτάρα δε θα παίξει σήμερα γιατί έχει κάνει επέμβαση στον αγκώνα του...Βέβαια μετά το παιχνίδι έχω πληροφορίες ότι θα δώσει show...σε γνωστό αθηναϊκό μαγαζί cool.gif cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.