Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
BASKETFUN
υπαρχουν βεβαια και εξερεσεις αλλα εκει που εχει πολυ ζουμι ειναι γυναικειο βολει.
παντως leonkalf θα σε εχω υπ οψιν.αλλα στειλε μου σε pm και ποιος εισαι?
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 12:43 PM) *
υπαρχουν βεβαια και εξερεσεις αλλα εκει που εχει πολυ ζουμι ειναι γυναικειο βολει.
παντως leonkalf θα σε εχω υπ οψιν.αλλα στειλε μου σε pm και ποιος εισαι?

Θα συμφωνήσω με τον φίλτατο ανδρέα οτί οι βολλειμπολίστριες είναι ανώτερες!Βοήθανε και τα κολλητά βέβαια που φοράνε! 19.gif
Βλεπω όμως πως οι περισσότεροι κωλόνετε να μιλήσετε για το "σπιτι σας μην τύχον πέσει και σας πλακώσει"!! 19.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 10:40 AM) *
οταν ομως εννοεις μπαζα ,σαν σωματα η σαν μπασκετ?για διευκρινισε το!!

καλημερα live strong,ειμαι περιεργη να ακουσω την αποψη των αγοριων μας εδω .
εννοειτε πως δεν πρεπει να μπαινουν ολες στο ιδιο καζανι. wink.gif


Καλημέρα Χριστίνα! icon_wave.gif

Τελικά, απ ότι κατάλαβα ο dominoman εννοεί από εμφάνιση! rolleyes.gif
Κοίτα, κατά ένα μέρος δεν έχει άδικο, αλλά υπάρχουν και μερικές που είναι κουκλάρες!!!! 38.gif
dolly12
προσεχε τι ρωτας γιωργακη

γιατι υπαρχουν πολλων ειδων γυναικες που παιζουν μπασκετ και αμα τις δεις εξω δε θα πιστευεις οτι ειναι αυτες!!!!

το πως ειναι μια κοπελα με τις εμφανισεις και με τις κοτσιδες δεν σημαινει οτι ειναι ετσι και αμα τη δεις βραδυ! απλα αμα σ αρεσει με τις φορμες φανταζομαι οτι και το βραδυ θα σ αρεσει επισης.

Και αν το λες αυτο τωρα που οι περισσοτερες εχουνε γινει πιο θυληκα τοτε τι 8α ελεγες πριν χρονια....
pepe
basketfun κι εγω ημουν χθες ρε boutique..τον Δελλιο τον ειδα,εσενα οχι
christina n10
αυτα τα κολλητα που φορανε εχουν κανει ζημεια,βεβαια εχουν και τα κορμια ,ετσι?στο δικο μας το αθλημα θα δεις απο το πιο ωραιο κορμι μεχρι το πιο ασχημο,το πιο ατσουμπαλο,ειναι βεβαια τετοια και η φυση του αθληματος.για φαντασου μια , οχι καλλιγραμη , να φοραει το κολλητο,αντιαισθητικο,θα ελεγα.γενικα το βολει βγαζει κατι πιο θηλυκο απο το μπασκετ.

και θα συμφωνησω με την live strong οτι εχουμε και μερικες κουκλαρες στο χωρο.
christina n10
QUOTE(pepe @ Mar 21 2007, 12:57 PM) *
basketfun κι εγω ημουν χθες ρε boutique..τον Δελλιο τον ειδα,εσενα οχι
που να τον δεις!!!καπου χωμενος θα ηταν παλι!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif θα κυνηγουσε καμια κοπελιτσα,βλεπεις!!! tongue.gif 69.gif 41.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 12:57 PM) *
προσεχε τι ρωτας γιωργακη

γιατι υπαρχουν πολλων ειδων γυναικες που παιζουν μπασκετ και αμα τις δεις εξω δε θα πιστευεις οτι ειναι αυτες!!!!

το πως ειναι μια κοπελα με τις εμφανισεις και με τις κοτσιδες δεν σημαινει οτι ειναι ετσι και αμα τη δεις βραδυ! απλα αμα σ αρεσει με τις φορμες φανταζομαι οτι και το βραδυ θα σ αρεσει επισης.

Και αν το λες αυτο τωρα που οι περισσοτερες εχουνε γινει πιο θυληκα τοτε τι 8α ελεγες πριν χρονια....

Καλώς την dolly!Έχεις δίκιο για παλιότερα,τα πραγματα ηταν χειροτερα!Πάντως στο μπάσκετ βοηθάει πολύ και η δύναμη ειδικά στις ψηλές με αποτέλεσμα πολλές να είναι ντουλάπες!Και δεν ξέρω πολλούς άντρες να ονειρεύονταν απο μικροί να κάνουν σχεση με εκείνη την παλια ντουλαπα της θείας τους στην οποία συχνα πυκνα κρυβόντουσαν!!! tongue.gif smiley.gif icon_wave.gif tongue.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 10:59 AM) *
αυτα τα κολλητα που φορανε εχουν κανει ζημεια,βεβαια εχουν και τα κορμια ,ετσι?στο δικο μας το αθλημα θα δεις απο το πιο ωραιο κορμι μεχρι το πιο ασχημο,το πιο ατσουμπαλο,ειναι βεβαια τετοια και η φυση του αθληματος.για φαντασου μια , οχι καλλιγραμη , να φοραει το κολλητο,αντιαισθητικο,θα ελεγα.γενικα το βολει βγαζει κατι πιο θηλυκο απο το μπασκετ.

και θα συμφωνησω με την live strong οτι εχουμε και μερικες κουκλαρες στο χωρο.



Σε πληροφορώ ότι έχουν αρχίσει και στο μπάσκετ να φοράνε τέτοιες εμφανίσεις κάποιες ομάδες! Κοντές και ελαστικές! Τέλειες!!!!
dominoman
QUOTE(Live strong @ Mar 21 2007, 01:08 PM) *
Σε πληροφορώ ότι έχουν αρχίσει και στο μπάσκετ να φοράνε τέτοιες εμφανίσεις κάποιες ομάδες! Κοντές και ελαστικές! Τέλειες!!!!

Σοβαρά;;;Χριστινάκι φύγαμε για γυναικείο αγώνα την άλλη φορά!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 21 2007, 01:08 PM) *
Σε πληροφορώ ότι έχουν αρχίσει και στο μπάσκετ να φοράνε τέτοιες εμφανίσεις κάποιες ομάδες! Κοντές και ελαστικές! Τέλειες!!!!
ναι ,αν δεν κανω λαθος τις εχω δει στον αστερα εξαρχειων,αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο της ομαδας εχει κορμια καλα.
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 01:10 PM) *
Σοβαρά;;;Χριστινάκι φύγαμε για γυναικείο αγώνα την άλλη φορά!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
εσυ συγκεντρωσου,πηρες φορα,μην χασεις.!!!παντως τα υπολοιπα αγορακια κρυβονται ,δεν τους αγγιζει το θεμα,φαινεται.
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 21 2007, 10:57 AM) *
basketfun κι εγω ημουν χθες ρε boutique..τον Δελλιο τον ειδα,εσενα οχι


που να με δεις με τα θηρια.ημουν διπλα απο το Δελλιο.εκει μεσα για να επιζησεις πρεπει να εισαι απο 2μετρα και πανω οι αλλοι πεθαινουν απο ασφυξια.
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 11:11 AM) *
ναι ,αν δεν κανω λαθος τις εχω δει στον αστερα εξαρχειων,αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο της ομαδας εχει κορμια καλα.


Και οι Καστοριά έχει τις ίδιες smile.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 21 2007, 01:15 PM) *
Και οι Καστοριά έχει τις ίδιες smile.gif
δεν εχω παρακολουθησει φετος κανενα αγωνα α1 και δεν το ηξερα.
BASKETFUN
καλα δε χανεις και πολλα απο αστερα εξαρχειων.Δε λενε και πολλα.Μια ειναι καλη και αυτη ειναι καπαρωμενη απο συμπαιχτη μου. ο οποιος μαπινει και δε μιλαει καθολου στο forum.οποτε ας βρουμε αλλη ομαδα να παμε να δουμε.Θα ελεγα αθηναικο.τι λες Χρησταρα?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 01:14 PM) *
που να με δεις με τα θηρια.ημουν διπλα απο το Δελλιο.εκει μεσα για να επιζησεις πρεπει να εισαι απο 2μετρα και πανω οι αλλοι πεθαινουν απο ασφυξια.
ασε τις δικαιολογιες για αλλους ,πες οτι βρηκες κατι καλο και εξαφανισθηκες και οχι οτι σε καλυπταν τα θηρια!!!! tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 01:14 PM) *
εσυ συγκεντρωσου,πηρες φορα,μην χασεις.!!!παντως τα υπολοιπα αγορακια κρυβονται ,δεν τους αγγιζει το θεμα,φαινεται.

Ναι πραγματι περιμενα περισσοτερες συμμετοχες... sad.gif 68.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 01:17 PM) *
καλα δε χανεις και πολλα απο αστερα εξαρχειων.Δε λενε και πολλα.Μια ειναι καλη και αυτη ειναι καπαρωμενη απο συμπαιχτη μου. ο οποιος μαπινει και δε μιλαει καθολου στο forum.οποτε ας βρουμε αλλη ομαδα να παμε να δουμε.Θα ελεγα αθηναικο.τι λες Χρησταρα?
αθηναικο,ε?πες μου τι εχεις τσεκαρει απο εκει γιατι τις ξερω σχεδον ολες.
dolly12
Ε μη γινεσαι κακος καλο μου!
Εξαλλου δε νομιζω οτι και οι ιδιες θα συμβιβαζονταν ευκολα με ανθρωπους πιο κοντους η οχι τοσο αθλητικους σε σωματοτυπο παντα...

οποτε u dont have to worry boys!!! You can come out of the closet!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
smiley.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 01:20 PM) *
Ε μη γινεσαι κακος καλο μου!
Εξαλλου δε νομιζω οτι και οι ιδιες θα συμβιβαζονταν ευκολα με ανθρωπους πιο κοντους η οχι τοσο αθλητικους σε σωματοτυπο παντα...

οποτε u dont have to worry boys!!! You can come out of the closet!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
smiley.gif
σωστη!!! 41.gif 41.gif 41.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 01:20 PM) *
Ε μη γινεσαι κακος καλο μου!
Εξαλλου δε νομιζω οτι και οι ιδιες θα συμβιβαζονταν ευκολα με ανθρωπους πιο κοντους η οχι τοσο αθλητικους σε σωματοτυπο παντα...

οποτε u dont have to worry boys!!! You can come out of the closet!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
smiley.gif

Εδώ δεν θέλουμε να προσβάλλουμε καμία.Εγω εδώ και πάρα πολλά χρόνια δεν χωράω στην ντουλάπα μικρη μου!Ρώτα και την χριστίνα που με ξέρει! icon_wave.gif tongue.gif
Τι γίνεται;Μπηκε κόσμος στον καφενέ!!!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
v-span
Σχετικά με αυτό το άκρως ενδιαφέρον θέμα έχω να πω το εξής. Μπορεί οι γυναίκες του volley στην πλειοψηφία τους να είναι πιο σέξι, αλλά όταν πράγματα γίνου πιο στενά πιστεύω ότι οι μπασκετμπολίστριες επικρατούν επειδή ξέρουν από...άθλημα επαφής... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
dominoman
QUOTE(v-span @ Mar 21 2007, 01:26 PM) *
Σχετικά με αυτό το άκρως ενδιαφέρον θέμα έχω να πω το εξής. Μπορεί οι γυναίκες του volley στην πλειοψηφία τους να είναι πιο σέξι, αλλά όταν πράγματα γίνου πιο στενά πιστεύω ότι οι μπασκετμπολίστριες επικρατούν επειδή ξέρουν από...άθλημα επαφής... wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Μου αρέσει η όλη φιλοσοφία της τοποθέτησης σου φίλε v-span!Επικροτώ! 41.gif tongue.gif 69.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 01:20 PM) *
Ε μη γινεσαι κακος καλο μου!
Εξαλλου δε νομιζω οτι και οι ιδιες θα συμβιβαζονταν ευκολα με ανθρωπους πιο κοντους η οχι τοσο αθλητικους σε σωματοτυπο παντα...

οποτε u dont have to worry boys!!! You can come out of the closet!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
smiley.gif
σωστη!!! 41.gif 41.gif 41.gif
dolly ,εισαι τραυματιας?γιατι εχω καιρο να σε διαβασω.
dolly12
σου ειπα με λιγη αντιπαραθεση ανεβαινει το ενδιαφερον!!! για αυτο αντε λεγε και αλλα!!!! smiley.gif

yeap! και δε θα με ξαναδιαβασεις μικρη μεχρι το τελος μαλλον... χαλαρωση προσθιου χιαστου ειπανε....
του χρονου παλι!!!
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 11:14 AM) *
που να με δεις με τα θηρια.ημουν διπλα απο το Δελλιο.εκει μεσα για να επιζησεις πρεπει να εισαι απο 2μετρα και πανω οι αλλοι πεθαινουν απο ασφυξια.

ημουν στο τραπεζι ακριβως πισω απ'τον Μαγλο..anyway...



ασε τις δικαιολογιες για αλλους ,πες οτι βρηκες κατι καλο και εξαφανισθηκες και οχι οτι σε καλυπταν τα θηρια!!!!

χριστινα ειδες ψεμματα που λεει?και μονο "καλα" ειχε...
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 01:28 PM) *
σου ειπα με λιγη αντιπαραθεση ανεβαινει το ενδιαφερον!!! για αυτο αντε λεγε και αλλα!!!! smiley.gif

Dolly κατάλαβες βλεπω την βασικη αρχή αυτού του καφενέ!Σε περιμένουμε πιο συχνά να μας κάνεις παρέα ώστε να μην είναι μόνη της η χριστίνα εδώ! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Και περαστικά σου,καλο κουραγιο και μην σε παιρνει απο κάτω! tongue.gif
BASKETFUN
εκει μεσα δεν μπορουσες χτες να κανεις βημα.που να βρεις και γυναικα.ασε που ολοι οι αλλοι διπλα μου μου χωνανε 2 κεφαλια.ευτυχως ειχα το Γκαγκαλουδη και παρηγοριομουν.

παντως το κοινο σημειο και στα 2αθληματα ειναι οτι και στα2καρφωνουν.Οποτε διαλεγετε και περνετε.

Για αθηναικο δεν θυμαμαι νουμερο.Χρησταρα μηπως θυμασαι?
Live strong
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 11:17 AM) *
καλα δε χανεις και πολλα απο αστερα εξαρχειων.Δε λενε και πολλα.Μια ειναι καλη και αυτη ειναι καπαρωμενη απο συμπαιχτη μου. ο οποιος μαπινει και δε μιλαει καθολου στο forum.οποτε ας βρουμε αλλη ομαδα να παμε να δουμε.Θα ελεγα αθηναικο.τι λες Χρησταρα?



Γιατί δεν κάνεις τότε μια βόλτα προς Καστοριά μεριά;;;
Θα βρεις τις ίδιες εμφανίσεις και ίσως κοπέλες πιο κοντά στα δικά σου γούστα! icon_wave.gif
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 21 2007, 11:28 AM) *
ημουν στο τραπεζι ακριβως πισω απ'τον Μαγλο..anyway...
ασε τις δικαιολογιες για αλλους ,πες οτι βρηκες κατι καλο και εξαφανισθηκες και οχι οτι σε καλυπταν τα θηρια!!!!

χριστινα ειδες ψεμματα που λεει?και μονο "καλα" ειχε...


σοβαρα?
ε 2ατομα πιο περα απο το Μαγλο ημουν.Οτι ειχε θεμα ειχε και πολυ μαλιστα.Αλλα χορο δεν ειχε.Μονο με τα κιαλια τα εβλεπες.

οποτε ραντεβου ολη η εσκα εκει την επομενη Τριτη

καστορια ε?
κατι σε ποιο μακρια δεν εχουμε?
δεν ειπαμε να μεταναστευσουμε κιολας
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 01:28 PM) *
σου ειπα με λιγη αντιπαραθεση ανεβαινει το ενδιαφερον!!! για αυτο αντε λεγε και αλλα!!!! smiley.gif

yeap! και δε θα με ξαναδιαβασεις μικρη μεχρι το τελος μαλλον... χαλαρωση προσθιου χιαστου ειπανε....
του χρονου παλι!!!
σε καταλαβαινω απολυτα,εχω κανει 3 χειρουργια στο γονατο χιαστους,επαθα περυσι το μαρτιο καταγμα εξω σφυρου και φετος στο παιχνιδι με ζαον επαθα ενα βαρυ διαστρεμμα στο σημειο κοντα στο καταγμα που αν το επαιρνα για λιγο θα εκανα και 4ο .οποτε καταλαβαινεις ειπα να σταματησω ,για να ηρεμησουν τα ποδια λιγο,και ξεκινησα κολυμβητηριακι.αν αναρωτιεσαι επαιζα θριαμβο και φετος επαιξα στο εκτος με εσας.περαστικουλια,εισαι οκ .
Olorin
Κοίτα, από την όποια... εμπειρία έχω αποκτήσει από τις αρκετές συμμετοχές μου σε Πανεπιστημιάδες (τα καλά του αιώνιου φοιτητή...), όπου στα ξενοδοχεία συγκεντρώνονται όλες οι αποστολές κι έχουμε ευκαιρία για άμεσες συγκρίσεις, οφείλω να συμφωνήσω κι εγώ πως οι βολεϊμπολίστριες, σαν σύνολο, είναι πολύ καλύτερες όχι μόνο από τις μπασκετικές, αλλά από όλα τα υπόλοιπα αθλήματα (κάποιοι μπορεί να προτιμούν τις στιβικές ή τις κολυμβήτριες, αλλά εμένα προσωπικά μου φαίνονται λίγο... ράμπο!).

Ωστόσο, οι περισσότερες βολεϊμπολίστριες έχουν τη μύτη τους... πιο ψηλά κι από τον φιλέ(!) ενώ οι μπασκετικές είναι συνήθως πολύ πιο φιλικές και πιο προσιτές ως άτομα και ό,τι πρέπει γα παρέα και χαβαλέ. Από την άλλη βέβαια, μπορεί κανείς να πει ότι αυτό ίσως συμβαίνει γιατί συνήθως για άλλους λόγους προσεγγίζουμε τις μεν και για άλλους τις δε...

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι όλες οι μπασκετικές είναι μπάζα, μην παρεξηγούμαστε... Απλώς ότι το ποσοστό που είναι μπάζα είναι πράγματι σχετικά υψηλό, για όλους τους λόγος που ήδη αναλύσατε...
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 01:34 PM) *
σοβαρα?
ε 2ατομα πιο περα απο το Μαγλο ημουν.Οτι ειχε θεμα ειχε και πολυ μαλιστα.Αλλα χορο δεν ειχε.Μονο με τα κιαλια τα εβλεπες.

οποτε ραντεβου ολη η εσκα εκει την επομενη Τριτη

καστορια ε?
κατι σε ποιο μακρια δεν εχουμε?
δεν ειπαμε να μεταναστευσουμε κιολας
και εγω στο μυαλο μου αυτο ειχα ,να κανονισουμε να βρεθουμε ολοι εκτος γηπεδου ,επιτελους.για να δειτε και καποιοι πως ειναι και οι μπασκετμπολιστριες εκτος γηπεδων,μολις φτιαχτουν και περιποιηθουν τον εαυτο τους!!!βγαζω εμενα απ εξω γιατι το ιδιο χαλια ειμαι εκτος -εντος>
dominoman
QUOTE(Olorin @ Mar 21 2007, 01:37 PM) *
Κοίτα, από την όποια... εμπειρία έχω αποκτήσει από τις αρκετές συμμετοχές μου σε Πανεπιστημιάδες (τα καλά του αιώνιου φοιτητή...), όπου στα ξενοδοχεία συγκεντρώνονται όλες οι αποστολές κι έχουμε ευκαιρία για άμεσες συγκρίσεις, οφείλω να συμφωνήσω κι εγώ πως οι βολεϊμπολίστριες, σαν σύνολο, είναι πολύ καλύτερες όχι μόνο από τις μπασκετικές, αλλά από όλα τα υπόλοιπα αθλήματα (κάποιοι μπορεί να προτιμούν τις στιβικές ή τις κολυμβήτριες, αλλά εμένα προσωπικά μου φαίνονται λίγο... ράμπο!).

Ωστόσο, οι περισσότερες βολεϊμπολίστριες έχουν τη μύτη τους... πιο ψηλά κι από τον φιλέ(!) ενώ οι μπασκετικές είναι συνήθως πολύ πιο φιλικές και πιο προσιτές ως άτομα και ό,τι πρέπει γα παρέα και χαβαλέ. Από την άλλη βέβαια, μπορεί κανείς να πει ότι αυτό ίσως συμβαίνει γιατί συνήθως για άλλους λόγους προσεγγίζουμε τις μεν και για άλλους τις δε...

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι όλες οι μπασκετικές είναι μπάζα, μην παρεξηγούμαστε... Απλώς ότι το ποσοστό που είναι μπάζα είναι πράγματι σχετικά υψηλό, για όλους τους λόγος που ήδη αναλύσατε...

Μου αρέσει που συμφωνούμε! rolleyes.gif

Χριστινάκι αστα αυτά!Η Ερυθραία θα σε θυμάται για πολύ καιρό ακόμα!! laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 01:42 PM) *
Μου αρέσει που συμφωνούμε! rolleyes.gif

Χριστινάκι αστα αυτά!Η Ερυθραία θα σε θυμάται για πολύ καιρό ακόμα!! laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif smiley.gif
ναι σιγουρα ,τι να σου πω!! 68.gif 68.gif
dominoman
Παιδάκια την κάνω τώρα!Είναι η ώρα του παιδιού και έχω λυσσάξει από την πείνα!Ηρθε η ώρα να μας ταισει η μαμα πατρίδα!! icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
Γεια σου χριστινακι,καλη μέρα να εχετε διονύση και ανδρέα!
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 11:49 AM) *
Παιδάκια την κάνω τώρα!Είναι η ώρα του παιδιού και έχω λυσσάξει από την πείνα!Ηρθε η ώρα να μας ταισει η μαμα πατρίδα!! icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
Γεια σου χριστινακι,καλη μέρα να εχετε διονύση και ανδρέα!

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΩΡΓΟ!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 01:49 PM) *
Παιδάκια την κάνω τώρα!Είναι η ώρα του παιδιού και έχω λυσσάξει από την πείνα!Ηρθε η ώρα να μας ταισει η μαμα πατρίδα!! icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
Γεια σου χριστινακι,καλη μέρα να εχετε διονύση και ανδρέα!
ειπα και εγω αργησες να το πεις ,δεν θα ετρωγες για μεσημερι?εκπληξη θα εκανες!!! tongue.gif
leonkalf
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 01:34 PM) *
οποτε ραντεβου ολη η εσκα εκει την επομενη Τριτη


Αν θέλετε όλοι, μπορούμε να κανονίσουμε να κλείσουμε ένα χώρο στο μαγαζί (μέσω του αδερφού μου) και να πάμε όλοι μαζί.
Να γνωριστούμε κιόλας από κοντά.
Κανονίστε συμμετοχές και πείτε μου.
Thunder
Καλησπερα σε ολους!
BASKETFUN
QUOTE(leonkalf @ Mar 21 2007, 12:12 PM) *
Αν θέλετε όλοι, μπορούμε να κανονίσουμε να κλείσουμε ένα χώρο στο μαγαζί (μέσω του αδερφού μου) και να πάμε όλοι μαζί.
Να γνωριστούμε κιόλας από κοντά.
Κανονίστε συμμετοχές και πείτε μου.



θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου.εμενα με βολευει Τριτη και ειμαι μεσα.
leonkalf
QUOTE(Olorin @ Mar 21 2007, 01:37 PM) *
οφείλω να συμφωνήσω κι εγώ πως οι βολεϊμπολίστριες, σαν σύνολο, είναι πολύ καλύτερες όχι μόνο από τις μπασκετικές, αλλά από όλα τα υπόλοιπα αθλήματα (κάποιοι μπορεί να προτιμούν τις στιβικές ή τις κολυμβήτριες, αλλά εμένα προσωπικά μου φαίνονται λίγο... ράμπο!).

Ωστόσο, οι περισσότερες βολεϊμπολίστριες έχουν τη μύτη τους... πιο ψηλά κι από τον φιλέ(!) ενώ οι μπασκετικές είναι συνήθως πολύ πιο φιλικές και πιο προσιτές ως άτομα και ό,τι πρέπει γα παρέα και χαβαλέ. Από την άλλη βέβαια, μπορεί κανείς να πει ότι αυτό ίσως συμβαίνει γιατί συνήθως για άλλους λόγους προσεγγίζουμε τις μεν και για άλλους τις δε...

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι όλες οι μπασκετικές είναι μπάζα, μην παρεξηγούμαστε... Απλώς ότι το ποσοστό που είναι μπάζα είναι πράγματι σχετικά υψηλό, για όλους τους λόγος που ήδη αναλύσατε...

Συμφωνώ πάνω-κάτω με τον Olorin.

Στο βόλλεϋ είναι πιο εντυπωσιακά τα κορίτσια (σε πλειοψηφία).
Στο μπάσκετ δεν κάνουν τόσο εντύπωση γενικά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ωραία κορίτσια. Ίσως επειδή την ώρα του αγώνα δεν έχουν επιμεληθεί του εαυτού τους, όπως κάνουν στο βόλλεϋ (οι οποίες βγαίνουν βαμμένες κλπ). Ακόμα και σε προπόνηση τις έχω δει έτσι, κάτι που είναι κάπως υπερβολικό κατά τη γνώμη μου.

Εγώ πάντως έχω δει ωραία κορίτσια και στο μπάσκετ και στο βόλλεϋ, που θα μπορούσα να είμαι μαζί τους (εμφανισιακά μιλάω έτσι?). Και ίσως πρέπει να το δοκιμάσω κάποια στιγμή (δεν έχει τύχει μέχρι τώρα), γιατί νομίζω θα καταλαβαινόμαστε καλύτερα.
BASKETFUN
αντε ποιος αλλος ειναι μεσα?
στο galea εχει καθε Πεμπτη παρτυ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 21 2007, 02:15 PM) *
θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου.εμενα με βολευει Τριτη και ειμαι μεσα.
οχι αυτη τη τριτη ομως!!!πλακα κανω αν μαζευτουμε και εγω μεσα ειμαι.
leonkalf
Ναι, οι ίδιοι που κάνουν Τρίτη στο boutique κάνουν Πέμπτη στο Galea thatre.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 21 2007, 02:17 PM) *
Συμφωνώ πάνω-κάτω με τον Olorin.

Στο βόλλεϋ είναι πιο εντυπωσιακά τα κορίτσια (σε πλειοψηφία).
Στο μπάσκετ δεν κάνουν τόσο εντύπωση γενικά, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ωραία κορίτσια. Ίσως επειδή την ώρα του αγώνα δεν έχουν επιμεληθεί του εαυτού τους, όπως κάνουν στο βόλλεϋ (οι οποίες βγαίνουν βαμμένες κλπ). Ακόμα και σε προπόνηση τις έχω δει έτσι, κάτι που είναι κάπως υπερβολικό κατά τη γνώμη μου.

Εγώ πάντως έχω δει ωραία κορίτσια και στο μπάσκετ και στο βόλλεϋ, που θα μπορούσα να είμαι μαζί τους (εμφανισιακά μιλάω έτσι?). Και ίσως πρέπει να το δοκιμάσω κάποια στιγμή (δεν έχει τύχει μέχρι τώρα), γιατί νομίζω θα καταλαβαινόμαστε καλύτερα.
δοκιμασε το ,το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχετε κατι κοινο να συζητατε,και δεν θα σε ζαλιζει με το γιατι πας προπονηση ,παλι μεσα εισαι κουρασμενος και τετοια.και αν ειναι και πορωμενη ,σπανιο σαν εμενα δεν νομιζω να υπαρχει αλλη που δεν εχω αφησει γηπεδο και αγωνα που να μην εχω δει ,τοτε τελεια.
BASKETFUN
ωραια 3μαζευτηκαμε.
και ξερω και ενα τεταρτο που θα ερθει σιγουρα.
overdam ειμαστε συμφωνοι ε?
christina n10
καλο μεσημερι παιδια.αυριο μετα τις 3 θα ειμαι στη δουλεια.προφανως θα εχω αλλη παρεουλα μαζι μου.
dolly12
αμα ερθει ο damian ερχομαι και εγω!!!! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.