Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
dominoman
QUOTE(christina n10 @ May 3 2007, 09:48 AM) *
kαι ναι η επιστροφη του big do,τι κανεις βρε ψυχη?επανηλθες?αντε γιατι ελειψες.....σε περιμενουμε στο chat

Big do mu arese afto!!Hahaha!Kati san big sofo mu emiase!Thanks xristinaki! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ May 3 2007, 09:55 AM) *
Big do mu arese afto!!Hahaha!Kati san big sofo mu emiase!Thanks xristinaki! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
αχ,βρε λαμογιο....σιγα μην δεν σου αρεσε....BIG DO..... smile.gif Τελικα σου παει πολυ κ μου αρεσει .....
dominoman
QUOTE(christina n10 @ May 3 2007, 11:17 AM) *
αχ,βρε λαμογιο....σιγα μην δεν σου αρεσε....BIG DO..... smile.gif Τελικα σου παει πολυ κ μου αρεσει .....

Οτι πει το χριστινάκι μου! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα,
θα ξεκινησω δινοντας τα συγχαρητηρια μου στον παναθηναικο-αν κ ολυμπιακος-γιατην κατακτηση του τροπαιου.ο παναθηναικος ηταν "ΟΜΑΔΑ"με ολη της σημασια της λεξης και με οπλα του,την υπομονη ,το καθαρο μυαλο,της σωστες επιλογες και κυριοτερο την καλη του αμυνα στα κρισιμα σημεια καταφερε να παρει τη νικη και να στεφθει πρωταθλητης ευρωπης.στην αντιπερα οχθη εχω να βαλω μονο,τον απιστευτο κ"ΤΕΡΑΣΤΙΟ"παιχτη ΘΟΔΩΡΗ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ,ο οποιος ηταν απελπιστικα μονος και προσπαθουσε να τα δωσει ολα ωστε να παραμεινει το τροπαιο στην τσσκα.

συγχαρητηρια abaskete,για τον αδελφο σου,μας εκπροσωπει επαξια στην ευρωπη,ειναι το καλυτερο μας χαρτι.....για μενα προσωπικα... 41.gif 41.gif 41.gif
christina n10
αντιθετα συναισθηματα διακατεχουν δυο παιδια απο την παρεουλα μας και θα ελεγα μαζι κ εμας...απο την μια εχουμε τον "kobra",του οποιου η ομαδα ναι μεν κερδισε εχθες αλλα εχασε την ανοδο στο παρα πεντε καθως η ομαδα των σπατων εκανε το διπλο στο ψυχικο,και απ την αλλη τον "leonkalf",που η ομαδα του κερδισε εχθες και πηρε κ το εισητηριο για την ανοδο στην α εσκανα και εκεινος εκλεισε την χρονια με μια παρα πολυ καλη εμφανιση....συγχαρητηρια λεο 41.gif 41.gif ,και κριμα για σας αντωνη sad.gif sad.gif ,αλλα δυστυχως αυτο ειναι το μεγαλειο του αθληματος......


φιλακια


τα λεμε icon_wave.gif
alexas10
Να ΥΠΟΚΛΙΘΩ δημοσια στο μελος του basketforum LARRY33 γιατι στο FINAL 4 του ΟΑΚΑ ηταν παρων στον παγκο του παναθηναικου ως συνοδος της ομαδας και γιατι με ΚΑΒΑΤΖΩΣΕ τρελλα βρισκοντας μου ΔΩΡΕΑΝ εισητηρια για τους αγωνες της παναθας.... LARRY εισαι ΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤ
ΤΤΤΤΤΙΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!
mimos8
καρατζα εισαι ΓΓΓΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΦΦΦΦΦΦΦΦΙΙΙΙΙΙΙΙΚΚΚΚΚ
ΚΚΚΚΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!
υπαβαλλω κι εγω τα σεβη μου στον larry33 για τη γενικοτερη παρουσια του στο φαιναλ 4.
alexas10
ασε τα κολλητιλικια μ ιμο τον ηξερες κ απο χτες τον λαρυ????????
christina n10
καλημερα ,τι εγινε βρε παιδια το παραμελησαμε το συγκεκριμενο topic....!!!a,βρε BIG DO σταματησαμε να γραφουμε και παει ερημωσε και αυτο.... tongue.gif

μιας και ειναι καφενειο και μπορουμε να συζητησουμε τα παντα για πειτε μου προγνωστικα για τον αυριανο τελικο?

ΜΙΛΑΝ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ????


εγω ειμαι μιλαν οποτε ψηφιζω μιλαν δαγκωτο ,ασε δε που η ιστορια την θελει οσες φορες εχει παιξει τελικο στην αθηνα να εχει σηκωσει το τροπαιο!!!!! 41.gif 41.gif : 77.gif 77.gif
Thunder
Mια ψηφος στη Μιλαν κ απο μενα!
larry33
Μπορω να μαθω που θα παιζουν του χρονου οι δυο φερελπιδες guard της κατηγοριας Mimos8 και Alexas10?
Για να ξερω που θα κανω εξεδρα οχι τιποτα αλλο!
tasos
Olorin xronia polla kai eutixismena..! Oti epithimis na ginei pragmatikotita me ygeia pano apo ola..!
Olorin
QUOTE(tasos @ May 23 2007, 05:50 PM) *
Olorin xronia polla kai eutixismena..! Oti epithimis na ginei pragmatikotita me ygeia pano apo ola..!

Ευχαριστώ πολύ Τάσο και συγχαρητήρια για την άξια άνοδο της ομάδας σου!!! icon_wave.gif
TSOUMANIS14
ΨΑΧΝΩ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΤΤΑΛΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΣΕ DVD,ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
christina n10
καλημερα επειδη υπαρχει προβληματακι και δεν μπορουμε να μπουμε στο chat ευκαιρια ειναι να ξαναθυμηθουμε λιγο και το καφενειο μας....!!!!! wink.gif wink.gif
ειμαι σιγουρη οτι οι περισσοτεροι απο εσας ειδατε τον αγωνα παο-ολυμπιακος ,και την εθνικη μετα....
εντυπωσεις?
christina n10
Καλημερα βιργινιτσα,νομιζω οτι το καφενειο θα κανει την δουλιτσα του chat εν μερει,βεβαια....πως εισαι?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jun 8 2007, 06:21 AM) *
Καλημερα βιργινιτσα,νομιζω οτι το καφενειο θα κανει την δουλιτσα του chat εν μερει,βεβαια....πως εισαι?


καλά είμαι!
κοίτα δεν είναι το ίδιο... ούτε μπορούμε να φορτώνουμε το forum με άσκοπα ποστ sad.gif
ας ελπίσουμε ότι ο αγαπημένος μας dizzy θα κάνει το καλύτερο δυνατό όσο πιο γρήγορα μπορεί... rolleyes.gif
Σπυράκο ακούςςςςςςς wink.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jun 8 2007, 09:25 AM) *
καλά είμαι!
κοίτα δεν είναι το ίδιο... ούτε μπορούμε να φορτώνουμε το forum με άσκοπα ποστ sad.gif
ας ελπίσουμε ότι ο αγαπημένος μας dizzy θα κάνει το καλύτερο δυνατό όσο πιο γρήγορα μπορεί... rolleyes.gif
Σπυράκο ακούςςςςςςς wink.gif
kala εννοειτε αυτο, απλα τουλαχιστον εστω και για λιγο μπορουμε να επικοινωνουμε και να βρισκομαστε εδω η βεβαια με pm....


icon_wave.gif icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jun 8 2007, 06:33 AM) *
kala εννοειτε αυτο, απλα τουλαχιστον εστω και για λιγο μπορουμε να επικοινωνουμε και να βρισκομαστε εδω η βεβαια με pm....
icon_wave.gif icon_wave.gif


το pm θα πέσει σύννεφο smiley.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jun 8 2007, 09:40 AM) *
το pm θα πέσει σύννεφο smiley.gif smiley.gif
εμενα μου λες!!!δεν θα προλαβαινουμε!!! smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(christina n10 @ Jun 8 2007, 06:56 AM) *
εμενα μου λες!!!δεν θα προλαβαινουμε!!! smiley.gif smiley.gif

Μην χάσετε εσείς οι 2 και δεν μιλήσετε... smiley.gif
christina n10
QUOTE(sch @ Jun 8 2007, 11:25 AM) *
Μην χάσετε εσείς οι 2 και δεν μιλήσετε... smiley.gif
βρε βρε καλως τον και ας αργησε!!! tongue.gif τι κανεις παλιογερακο?το ειδες το pm etsi?πως σου φανηκε?παντως αυτο που ειδα χθες ηταν αστειο ,πιστευω να καταλαβαινεις τι λεω... smiley.gif
christina n10
καλημερα ηρακι!!!μαλλον λαπο εδω για λιγο θα τα λεμε..καλα εισαι κοριτσαρα?
mpalla
Καλημέρα Χριστινάκι!
Πώς τα πάμε; Για ενημέρωσέ με για τις προσεχείς μπασκετικές σου κινήσεις....
christina n10
QUOTE(mpalla @ Jun 8 2007, 12:49 PM) *
Καλημέρα Χριστινάκι!
Πώς τα πάμε; Για ενημέρωσέ με για τις προσεχείς μπασκετικές σου κινήσεις....
ακομη κοριτσακι δεν εχω αποφασισει αν θα παιξω.σημερα παντως ειχα ενα τηλεφωνημα στο πολυ κουφο απο ομαδα της α εσκανα αλλα δεν ξερω τι θα κανω,ειλικρινα....εσυ θα μεινεις εκει?
mpalla
μμμμ.... ο καιρός θα δείξει! smiley.gif
Λίγες μέρες μένουν και όλοι θα ξέρουμε τι θα κάνουμε bball.gif
Προς το παρόν άντε να βγάλει ήλιο να κάνουμε κανά μπάνιο γιατί όλοι νομίζω πως χρειαζόμαστε ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!
Μόνο μεταβατική δε λέει, να χαρούμε και λιγάκι.. tongue.gif
christina n10
QUOTE(mpalla @ Jun 8 2007, 01:35 PM) *
μμμμ.... ο καιρός θα δείξει! smiley.gif
Λίγες μέρες μένουν και όλοι θα ξέρουμε τι θα κάνουμε bball.gif
Προς το παρόν άντε να βγάλει ήλιο να κάνουμε κανά μπάνιο γιατί όλοι νομίζω πως χρειαζόμαστε ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!
Μόνο μεταβατική δε λέει, να χαρούμε και λιγάκι.. tongue.gif
για τα μπανακια κοριτσακι δεν μπορω να πω ,εχω κανει 4 και εχω παρει ωραιο χρωματακι.... wink.gif οσο για τις διακοπες ....θελω να παω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!! sad.gif sad.gif
alexas10
larry33 τιτανα τελικα θα ερχεσαι κ του χρονου κηφισια...
alexas10
Θελω να κανω 4-5 ερωτησεις στις οποιες ανυπομονω για απαντησεις...

1) που θα ειναι του χρονου προπονητης ο μιχαλης θανος?
2) ποιες τελικα ομαδες θα ειναι φαβορι στην α εσκα ? (γιατι ακουω πολυ περιεργα πραγματα....)
3)μεγαλο ερωτηματικο πως θα εμφανιστουν τα μεσογεια(κορωπι,Αομ,Σπατα)
4)Ποια θα ειναι η επομενη ομαδα του coach Μπιλαλη
5)Μηπως τελικα η β εσκα επενδυει περισσοτερα χρηματα φετος..?(Νικη,Κουκουβαουνες,Ηρακλειο ξεπερνανε θεωρητικα ηδη πολλες ομαδες της α εσκα σε μεταγραφες)
pointguard
1on den xero
2on AENK, isos koropi, athinaikos, Olympiakos
3on ontos
4on San Antonio
5on oxi
Olorin
QUOTE(pointguard @ Jun 25 2007, 12:17 PM) *
2on AENK, isos koropi, athinaikos, Olympiakos

Σε πιάνω αδιάβαστο εδώ...

Ο Ολυμπιακός είναι ΕΣΚΑΝΑ... wink.gif tongue.gif biggrin.gif
dolly12
μην ξεχνατε τον αρη πετρουπολης... αφου δεν εχασε χρονοπουλο, δελιο (?) ειναι ακομα μεσα στα φαβορι

και υπαρχει και το ψυχικο που κινειται καλα απο οτι ακουγεται....
Peritri
Τι έχει κάνει το Ψυχικό;

Πήρε Καλφό ή όχι; Κάτι είχα ακούσει και για Ανδριόπουλο & Λογοθέτη.

Αλλά από ότι διάβασα σε άλλο τόπικ έχασε Βασιλάκη...
arxiepiskopos
QUOTE(alexas10 @ Jun 24 2007, 06:15 PM) *
Θελω να κανω 4-5 ερωτησεις στις οποιες ανυπομονω για απαντησεις...

1) που θα ειναι του χρονου προπονητης ο μιχαλης θανος?
2) ποιες τελικα ομαδες θα ειναι φαβορι στην α εσκα ? (γιατι ακουω πολυ περιεργα πραγματα....)
3)μεγαλο ερωτηματικο πως θα εμφανιστουν τα μεσογεια(κορωπι,Αομ,Σπατα)
4)Ποια θα ειναι η επομενη ομαδα του coach Μπιλαλη
5)Μηπως τελικα η β εσκα επενδυει περισσοτερα χρηματα φετος..?(Νικη,Κουκουβαουνες,Ηρακλειο ξεπερνανε θεωρητικα ηδη πολλες ομαδες της α εσκα σε μεταγραφες)


λοιπον Αλεξη θα σου πω πωσ το μπατζετ της ΝΙΚΗΣ φετοσ ειναι κατα 10000 ευρω χαμηλοτερο.οκ?
christina n10
chat out,προσωρινα λοιπον,και νομιζω οτι ηρθε ωρα να ξαναζωντανεψει το καφενειο.... wink.gif wink.gif αντε live strong σε περιμενω.... tongue.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jul 18 2007, 06:42 AM) *
chat out,προσωρινα λοιπον,και νομιζω οτι ηρθε ωρα να ξαναζωντανεψει το καφενειο.... wink.gif wink.gif αντε live strong σε περιμενω.... tongue.gif


icon_wave.gif Εδώ είμαι καλημέρα smiley.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jul 18 2007, 09:44 AM) *
icon_wave.gif Εδώ είμαι καλημέρα smiley.gif
καλημερα κοριτσαρα,καλα εισαι?εχετε προβλημα με το chat?ποτε αναμενεται να ειναι οκ?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jul 18 2007, 06:47 AM) *
καλημερα κοριτσαρα,καλα εισαι?εχετε προβλημα με το chat?ποτε αναμενεται να ειναι οκ?

Καλημέρα. .μικρή! καλά είμαι! Πρόβλημα έχουμε αλλά θα λυθεί όταν γυρίσει ο Σπύρος μας από τις διακοπές του.
Δεν πειράζει μπορούμε και χωρίς chat wink.gif smile.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jul 18 2007, 10:14 AM) *
Καλημέρα. .μικρή! καλά είμαι! Πρόβλημα έχουμε αλλά θα λυθεί όταν γυρίσει ο Σπύρος μας από τις διακοπές του.
Δεν πειράζει μπορούμε και χωρίς chat wink.gif smile.gif
αυτο εννοειται!!!πως γινοτανε τοσο καιρο,μεσω καφενειου....εγω χθες ειχα παει γυμναστηριακι,ελιωσα αλλα το ευχαριστηθηκα...σημερα λεω να παω με ενα φιλο μου στο κλειστο του κρονου για σουτακια και βαρη που εχει εκει....αντε να πιασω λιγο μπαλιτσα!!! blove.gif
christina n10
βιργινιτσα,πως ειδες την αποφαση του σχορτσιανιτη να θεσει εαυτον εκτος εθνικης?πιστευεις οτι δικη του ηταν η καθαρα αποφαση, η εβλεπε οτι ετσι οπως πηγαινε δεν υπηρχε περιπτωση να τον καλεσει και κατ επεκταση να βρισκεται στο ροστερ για ισπανια ?
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jul 26 2007, 07:49 AM) *
βιργινιτσα,πως ειδες την αποφαση του σχορτσιανιτη να θεσει εαυτον εκτος εθνικης?πιστευεις οτι δικη του ηταν η καθαρα αποφαση, η εβλεπε οτι ετσι οπως πηγαινε δεν υπηρχε περιπτωση να τον καλεσει και κατ επεκταση να βρισκεται στο ροστερ για ισπανια ?


Τι να σου πω… δεν ξέρω αν ήταν δική του κίνηση ή όχι, αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι δεν μπορούσε με καμία δύναμη να βοηθήσει την εθνική με τα χάλια που έχει και είναι κρίμα!
Είναι καλός παίχτης με τρομερά σωματικά προσόντα, ο αθλητισμός όμως θέλει θυσίες και πολύ περισσότερο σ αυτό το επίπεδο.
Ας μη ξεχνάμε ότι η εθνική ανδρών είναι ότι καλύτερο έχουμε να δείξουμε προς τα έξω…δεν υπάρχουν άρα περιθώρια για λάθη!
Ο Σοφοκλής λοιπόν, καλά θα κάνει αν θέλει να θεωρεί τον εαυτό του καλό αθλητή και επαγγελματία, να κάνει μια πιο υγιεινή ζωή, με λιγότερα ξενύχτια και ότι συνεπάγεται αυτών!
Δεν ξεχνάμε βέβαια πως όλα τα παιδιά είναι μικρής ηλικίας και έχουν ανάγκη να κάνουν και μια κραιπάλη πάρα πάνω αλλά υπάρχουν και όρια! smile.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jul 26 2007, 11:03 AM) *
Τι να σου πω… δεν ξέρω αν ήταν δική του κίνηση ή όχι, αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι δεν μπορούσε με καμία δύναμη να βοηθήσει την εθνική με τα χάλια που έχει και είναι κρίμα!
Είναι καλός παίχτης με τρομερά σωματικά προσόντα, ο αθλητισμός όμως θέλει θυσίες και πολύ περισσότερο σ αυτό το επίπεδο.
Ας μη ξεχνάμε ότι η εθνική ανδρών είναι ότι καλύτερο έχουμε να δείξουμε προς τα έξω…δεν υπάρχουν άρα περιθώρια για λάθη!
Ο Σοφοκλής λοιπόν, καλά θα κάνει αν θέλει να θεωρεί τον εαυτό του καλό αθλητή και επαγγελματία, να κάνει μια πιο υγιεινή ζωή, με λιγότερα ξενύχτια και ότι συνεπάγεται αυτών!
Δεν ξεχνάμε βέβαια πως όλα τα παιδιά είναι μικρής ηλικίας και έχουν ανάγκη να κάνουν και μια κραιπάλη πάρα πάνω αλλά υπάρχουν και όρια! smile.gif
θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου,ενας αθλητης αν θελει να λεγεται επαγγελματιας θα πρεπει να ξερει πως θα προσεχει και θα προφυλασσει τον εαυτο του,δυστυχως ο σοφοκλης μαλλον τα αντιθετα εκανε...ειχε φτασει σε ενα καλο επιπεδο με καζλαουσκας και για αυτο ηρθε κ κληση του στην εθνικη ,και μετα ηρθε η αυτοκαταστροφη.ε,δεν μπορεις να εχεις και συνεχεια καποιον πανω απ το κεφαλι σου....οκ,δεν λεω θα παρεις την απαραιτητη "πρωτη βοηθεια "αλλα μετα ειναι κατα ποσο εσυ εισαι διατεθειμενος να κανεις καποια πραγματα για να βοηθησεις τον εαυτο σου να φτασει στα επιπεδα που πρεπει...οι εφημεριδες λενε οτι εχει δικο του γυμναστη και εδωσε εντολη να μην τον ενοχλησει κανενας την περιοδο που θα κανει την προσπαθεια του για επιστροφη...λενε οτι εχει χασει ηδη 10κιλα ,δεν τον εχει δει κανεις για επιβεβαιωση....ο αυγουστος και η μερα αρχης προετοιμασιας του ολυμπιακου ειναι κοντα..εκει θα φανουν ολα
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jul 26 2007, 08:15 AM) *
θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου,ενας αθλητης αν θελει να λεγεται επαγγελματιας θα πρεπει να ξερει πως θα προσεχει και θα προφυλασσει τον εαυτο του,δυστυχως ο σοφοκλης μαλλον τα αντιθετα εκανε...ειχε φτασει σε ενα καλο επιπεδο με καζλαουσκας και για αυτο ηρθε κ κληση του στην εθνικη ,και μετα ηρθε η αυτοκαταστροφη.ε,δεν μπορεις να εχεις και συνεχεια καποιον πανω απ το κεφαλι σου....οκ,δεν λεω θα παρεις την απαραιτητη "πρωτη βοηθεια "αλλα μετα ειναι κατα ποσο εσυ εισαι διατεθειμενος να κανεις καποια πραγματα για να βοηθησεις τον εαυτο σου να φτασει στα επιπεδα που πρεπει...οι εφημεριδες λενε οτι εχει δικο του γυμναστη και εδωσε εντολη να μην τον ενοχλησει κανενας την περιοδο που θα κανει την προσπαθεια του για επιστροφη...λενε οτι εχει χασει ηδη 10κιλα ,δεν τον εχει δει κανεις για επιβεβαιωση....ο αυγουστος και η μερα αρχης προετοιμασιας του ολυμπιακου ειναι κοντα..εκει θα φανουν ολα


10 κιλά από πού; Από τα αυτιά;
Δεν είναι μόνο τα κιλά, η δίαιτα δηλαδή. Πρέπει να γυμνάζεσαι κιόλας αν θέλεις σωστό πακέτο.
Αν πηγαίνεις δηλαδή και κάνεις πέντε λεπτά βάρη και μετά τη κοπανάς από τη προπόνηση, εεε τότε δεν κάνεις τίποτα! Ο αθλητισμός είναι δουλειά και όχι τεμπελίκι!
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jul 26 2007, 11:30 AM) *
10 κιλά από πού; Από τα αυτιά;
Δεν είναι μόνο τα κιλά, η δίαιτα δηλαδή. Πρέπει να γυμνάζεσαι κιόλας αν θέλεις σωστό πακέτο.
Αν πηγαίνεις δηλαδή και κάνεις πέντε λεπτά βάρη και μετά τη κοπανάς από τη προπόνηση, εεε τότε δεν κάνεις τίποτα! Ο αθλητισμός είναι δουλειά και όχι τεμπελίκι!
κοντος ψαλμος αληλλουια.... blink.gif θα ερθει η μερα των αποκαλυπτηριων!!!!!εκει η θα του βγαλουμε το καπελο, για την προσπαθεια και βεβαια για την αλλαγη του,η θα αποδοκιμαστει και δεν θα ξανασχοληθουμε, για την κοροιδια....ευχομαι παντως να πανε ολα καλα και να εμφανισθει ενας αλλος σοφοκλης ,ετοιμος να παρει οτι του αναλογει...οπως και να το κανουμε ειναι πολυ καλος παικτης ,με απιστευτα προσοντα και θα χαρουμε να τον δουμε στο γηπεδο οπως του αρμοζει.
dolly12
παιδακια

η αποφαση να μην παει δεν ειναι του σοφοκλη.... απο αλλον δακτυλο δεν μπορεσε να παει γιατι δεν εινα μονο τα κιλα που πρεπει να χασει αλλα και αλλα..... η ζωη του γενικα δεν ηταν και η καλυτερη
Live strong
QUOTE(dolly12 @ Jul 26 2007, 09:10 AM) *
παιδακια

η αποφαση να μην παει δεν ειναι του σοφοκλη.... απο αλλον δακτυλο δεν μπορεσε να παει γιατι δεν εινα μονο τα κιλα που πρεπει να χασει αλλα και αλλα..... η ζωη του γενικα δεν ηταν και η καλυτερη


Εσύ τι λες, να ήταν δική του; rolleyes.gif wink.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Jul 26 2007, 01:42 PM) *
Εσύ τι λες, να ήταν δική του; rolleyes.gif wink.gif
για να ηταν δικη του,δεν παιζει...το θεμα ειναι ,εστω και ετσι λοιπον αν θα αντεξει κ για ποσο ,να μπει σε καλουπι...πιστευω οτι θα ξανακυλησει....ευχομαι να διαψευστω ομως ....
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jul 26 2007, 10:46 AM) *
για να ηταν δικη του,δεν παιζει...το θεμα ειναι ,εστω και ετσι λοιπον αν θα αντεξει κ για ποσο ,να μπει σε καλουπι...πιστευω οτι θα ξανακυλησει....ευχομαι να διαψευστω ομως ....

η καλή μέρα απ το πρωί φαίνεται cool.gif
tatr6
Το έχουμε παρατήσει το κακόμοιρο το καφενεδάκι...
Για να αρχίσουμε να βλέπουμε λίγη κίνηση...
Που είναι ο άγγελος να μας πει κανένα gossip...tongue.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Oct 30 2007, 00:47 ) *
Το έχουμε παρατήσει το κακόμοιρο το καφενεδάκι...
Για να αρχίσουμε να βλέπουμε λίγη κίνηση...
Που είναι ο άγγελος να μας πει κανένα gossip...tongue.gif


Θα συμφωνήσω φίλτατη tatr και μιας κ η ώρα είναι προχωρημένη και έχουμε αυπνίες κερνάω espressaki.....
Με αυτά που διαβάζω και σε κάποια άλλα topic... έχω αρχίσει και αναρωτιέμαι για ορισμένα΄άτομα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.