Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina#10
QUOTE(dominoman @ Apr 14 2007, 10:40 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Βλέπω έβγαλες τα "άπλυτα" στη φόρα!Σωστή!Αντε και την επόμενη φορά να ειναι παρούσες και το Ηράκι και η Τώνια!
ετσι ειναι,πρεπει να δινουμε το στιγμα μας και εκτος forum,δεν νομιζεις?απλυτα ?ακομη δεν ειδες τιποτα.....ξερω πολλα εγω..... 69.gif wink.gif
dominoman
QUOTE(christina#10 @ Apr 14 2007, 10:44 AM) *
ετσι ειναι,πρεπει να δινουμε το στιγμα μας και εκτος forum,δεν νομιζεις?απλυτα ?ακομη δεν ειδες τιποτα.....ξερω πολλα εγω..... 69.gif wink.gif

Δεν έχω καμία μα καμία αμφιβολία οτί ξέρεις πολλά μικρούλα μου!Άντε ανυπομονώ να επαναληφτεί η όλη φάση! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Την επόμενη παρασκευή;Να γιορτάσω έτσι την άδεια απολύσεως μου; tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
christina#10
QUOTE(dominoman @ Apr 14 2007, 10:50 AM) *
Δεν έχω καμία μα καμία αμφιβολία οτί ξέρεις πολλά μικρούλα μου!Άντε ανυπομονώ να επαναληφτεί η όλη φάση! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Την επόμενη παρασκευή;Να γιορτάσω έτσι την άδεια απολύσεως μου; tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
αν και το υπολοιπο team ειναι οκ μεσα,για την επομενη παρασκευη....

λοιπον παιδια οσοι πιστοι προσελθετε ,για την επομενη παρασκευη να κανουμε παλι κανενα κονε -οπως χθες που ηταν πολυ καλα-αυτη τη φορα με περισσοτερα ατομα για να γιορτασουμε την αδεια απολυσεως του μικρου....οχι τιποτα αλλο μετα θα παρει τη γυναικα και θα φυγει,και θα τον χασουμε για λιγο απο το forum.... sad.gif sad.gif wink.gif

τα λεμε icon_wave.gif icon_wave.gif
christina#10
ΚΟΥΙΖ ΝΟ3:ποιος γνωστος φορουμιστας κανει συλλογη αυτογραφων απο επωνυμες ομορφες κυριες???υποψιν... επομενο θυμα του....λεγεται οτι θα ειναι η ΘΕΛΞΗ..... wink.gif tongue.gif
dominoman
Ποια γνωστή επώνυμη στους χώρους του φορούμ αιθέρια ύπαρξη επέδειξε τις χορευτικές της ικανότητες και εντυπωσίασε με το τρελό σεξ απήλ της διάσημους θαμώνες γνωστού αθηναικού μαγαζιού;Ερωτώ εγώ ο φτωχός ναύτης! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina#10
ΠΕς ΜΑς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ......

λοιπον για κλεισιμο θα ευχηθω στον μεγαλο "αρχηγο "εντος και εκτος γηπεδων χρονια πολλα για την αυριανη ονομαστικη του γιορτη.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ....ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ...


ΥΓ.στελνω σημερα γιατι αυριο δεν θα μπω.. wink.gif


φιλακια.....
dominoman
QUOTE(christina#10 @ Apr 14 2007, 02:35 PM) *
ΠΕς ΜΑς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ......

λοιπον για κλεισιμο θα ευχηθω στον μεγαλο "αρχηγο "εντος και εκτος γηπεδων χρονια πολλα για την αυριανη ονομαστικη του γιορτη.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΚΟ....ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ...
ΥΓ.στελνω σημερα γιατι αυριο δεν θα μπω.. wink.gif
φιλακια.....

Ποια είναι ε χριστινάκι;Θα μας πουν τα υπόλοιπα μπασκετόπαιδα! wink.gif
Για επίλογο θα ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου στον μάγο των γηπέδων και της πίστας των αθηναικών μαγαζιών Λεωνίδα....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ....ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.....
Καλό σαββατοκύριακο παιδιά! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
kobra
QUOTE(christina#10 @ Apr 14 2007, 08:14 AM) *
αν και το υπολοιπο team ειναι οκ μεσα,για την επομενη παρασκευη....

λοιπον παιδια οσοι πιστοι προσελθετε ,για την επομενη παρασκευη να κανουμε παλι κανενα κονε -οπως χθες που ηταν πολυ καλα-αυτη τη φορα με περισσοτερα ατομα για να γιορτασουμε την αδεια απολυσεως του μικρου....οχι τιποτα αλλο μετα θα παρει τη γυναικα και θα φυγει,και θα τον χασουμε για λιγο απο το forum.... sad.gif sad.gif wink.gif

τα λεμε icon_wave.gif icon_wave.gif

Χριστινάκι αν είναι να έρθει και ο επιστήθιος-αλκοολικός αδερφός Αντρέας είμαι μέσα..Αν και προτιμώ οποιαδήποτε άλλη μέρα εκτός παρασκευής αλλά αν δεν γίνεται..
mpalla
Πρώτα από όλα να ευχηθώ τα καλύτερα στο Λεωνίδα! Χρόνια πολλά και χρόνια καλά με υγεία και ό,τι άλλο ποθείς. Ομολογώ πως δεν το ήξερα, αλλά για αυτό ειναι ο Γιώργος και το Χριστινάκι smiley.gif
Όσο για τα καμώματά σας, δεν αμφέβαλα στιγμή πως θα είναι απλά.... αντάξια της φήμης σας tongue.gif
Τεχνικές δυσκολίες με κράτησαν μακριά, αλλά επιφυλάσσομαι για το άμεσο μέλλον!
Καληνύχτα και περιμένω να σας δω το πρωί!
χχχ
leonkalf
Ευχαριστώ τα παιδιά που μου ευχήθηκαν.
Να είστε καλά!!
christina#10
QUOTE(kobra @ Apr 14 2007, 08:00 PM) *
Χριστινάκι αν είναι να έρθει και ο επιστήθιος-αλκοολικός αδερφός Αντρέας είμαι μέσα..Αν και προτιμώ οποιαδήποτε άλλη μέρα εκτός παρασκευής αλλά αν δεν γίνεται..
καλημερα kobra,o επιστηθιος -αλκοολοκος αδελφος Ανδρεας ειμαι σιγουρη πως αν παμε σε καμια θελξη η κανενα ακριτιδη θα ερθει... tongue.gif πλακα κανω θα ερθει αρκει το παιδι μας να εχει ενημερωθει εγκαιρα....


ανδρεα ,μην τολμησεις και πεις εχω κανονισει σε shot.gif shot.gif shot.gif
dominoman
Kalimera xristinaki!Ti sk kai afto!!!Kalimerizo ola ta paidakia tu chat kai tu kafene,ade na sas dume mesa... smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
BASKETFUN
QUOTE(kobra @ Apr 13 2007, 05:43 PM) *
Αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη και από μένα..Χριστινάκι καλά πέρασες?Εσύ ρε καμμένε Αντρέα που είσαι?Πότε θα πάμε για κανένα ποτάκι?Και ετοιμάσου για το μεγάλο παιχνίδι ανόδου στις 26/4(νομίζω)..Μην τυχόν και δεν έρθεις..Φέρε και τον ψηλό μαζί που έχω να τον δώ καιρό..


καλημερα φιλαρακι εδω ειμαι αλλα μιλαμε ολοι στο chat
γιατι δεν μπαινεις εκει?
ναι το εχω υπ οψιν μου θα ερθω με το ψηλομαζι
να πρεπει να κανονισουμε καμια φορα να θυμηθουμε τα παλια.
christina n10
καλημερα παιδια,να δωσω τα συγχαρητηρια μου σε ανδρεα και λεωνιδα για τις νικες τους χθες με νεοπεντελικο και ακαδημια 89 αντιστοιχα.
ανδρεα χθες που μιλουσαμε στο τηλ μου ειπες οτι εβαλες πολυ πραμα αλλα αυτο που διαβασα με εστειλε..

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΕ 35Π ΜΕ 9/13ΒΟΛΕς,7/10ΔΙΠ.,4/12ΤΡΙΠ(τα ψιλοεσπασες εκει)3αμυν.ριμ,2λαθη..δεν εχω να πω τιποτα παρα να 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
κριμα που δεν κερδισε και ο χολαργος το μαρκοπουλο να εισασταν μεσα στο παιχνιδι της ανοδου...ευχομαι να κανει ο απολλων το θαυμα του....

αντε overdam για βαλε το χερακι σου....


τα λεμε στο chat....φιλακια



υγ.για οσα παιδια δεν μπαινουν στο chat ενημερωνουμε οτι παρασκευη παιζει συναντηση στο envy (ψυρρη).θα το τσεκαρουμε σημερα και θα σας πουμε.θα θελαμε ομως σιγουρα να μας πειτε ποιοι θα ερθετε...
dominoman
Καλημέρα σε όλους!Γεια σου χριστινάκι μου!Τι κάνεις;Βλέπω πάντα ψαγμένη στα μπασκετικά! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif tongue.gif
christina n10
την καλημερα μου σε ολα τα παιδια του καφενε.βλεπω το αφησαμε και ερημωσε το topic ,και πως να μην γινει αλλωστε αφου ολοι στο chat ειμαστε...anyway.μπηκα για να ενημερωσω τα παιδια που χθες τους ειχαμε πει για envy την παρασκευη ,οτι ισχυει η μερα απλα αλλαζει το μερος.θα βρεθουμε στο central park(αλεξανδρας &μαυροματαιων)κατα 99%.θα δωσω την τελικη απαντηση το μεσημερακι.

κανονιστε να σας δουμε....(mimo,pointgyard,overdam..k.a.) wink.gif

ta leme icon_wave.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Apr 18 2007, 07:23 AM) *
την καλημερα μου σε ολα τα παιδια του καφενε.βλεπω το αφησαμε και ερημωσε το topic ,και πως να μην γινει αλλωστε αφου ολοι στο chat ειμαστε...anyway.μπηκα για να ενημερωσω τα παιδια που χθες τους ειχαμε πει για envy την παρασκευη ,οτι ισχυει η μερα απλα αλλαζει το μερος.θα βρεθουμε στο central park(αλεξανδρας &μαυροματαιων)κατα 99%.θα δωσω την τελικη απαντηση το μεσημερακι.

κανονιστε να σας δουμε....(mimo,pointgyard,overdam..k.a.) wink.gif

ta leme icon_wave.gif

Καλημέρα χριστινάκι!Καλημέρα σε όλα τα παιδάκια!Αντε παιδιά μόνος μου είμαι στο chat!! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
christina n10
λοιπον παιδακια το κονε εκλεισε για παρασκευη γυρω στις 12 στο central park (αλεξανδρας & μαυροματαιων)πεδιον του αρεως.καποιοι ισως εχετε αγωνα πριν η την επομενη μερα (η εμβολιμη αγωνιστικη)αλλα θα χαρουμε αν σας δουμε εστω και για λιγο ,(ενα ποτακι αποσταση) 69.gif 69.gif ,να γνωριστουμε.


τα λεμε icon_wave.gif icon_wave.gif

φιλακια
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Apr 18 2007, 10:42 AM) *
λοιπον παιδακια το κονε εκλεισε για παρασκευη γυρω στις 12 στο central park (αλεξανδρας & μαυροματαιων)πεδιον του αρεως.καποιοι ισως εχετε αγωνα πριν η την επομενη μερα (η εμβολιμη αγωνιστικη)αλλα θα χαρουμε αν σας δουμε εστω και για λιγο ,(ενα ποτακι αποσταση) 69.gif 69.gif ,να γνωριστουμε.
τα λεμε icon_wave.gif icon_wave.gif

φιλακια

Μακάρι χριστινάκι να δούμε πράγματι καμια καινούρια φατσούλα!Αλλά και οι γνωστές φατσούλες βέβαια μόνο λίγες δεν μας πέφτουν! wink.gif Αντε ανυπομονώ.... smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif
tatr6
QUOTE(dominoman @ Apr 18 2007, 07:52 AM) *
Μακάρι χριστινάκι να δούμε πράγματι καμια καινούρια φατσούλα!Αλλά και οι γνωστές φατσούλες βέβαια μόνο λίγες δεν μας πέφτουν! wink.gif Αντε ανυπομονώ.... smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif



Όπου γάμος και χαρά και ο Γιωργάκης μέσα... tongue.gif
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Apr 18 2007, 11:13 AM) *
Όπου γάμος και χαρά και ο Γιωργάκης μέσα... tongue.gif

Ετσι ειναι ο γιωργάκης πάντα κουκλίτσα μου!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
kobra
QUOTE(BASKETFUN @ Apr 16 2007, 07:49 AM) *
καλημερα φιλαρακι εδω ειμαι αλλα μιλαμε ολοι στο chat
γιατι δεν μπαινεις εκει?
ναι το εχω υπ οψιν μου θα ερθω με το ψηλομαζι
να πρεπει να κανονισουμε καμια φορα να θυμηθουμε τα παλια.

Κανόνισε όποτε θες ρε και πες μου..Εγώ μέσα θα είμαι..Στο ματς θα έχει πολύ καφρίλα αρκεί να κερδίσουμε αύριο και μείνουμε κοντά,γιατί αν χάσουμε.. ....μα τα..Συγχαρητήρια και για προχθές..Βλέπω σου έκανε καλό η συνύπαρξή μας.. 41.gif 41.gif 41.gif
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 18 2007, 07:42 AM) *
λοιπον παιδακια το κονε εκλεισε για παρασκευη γυρω στις 12 στο central park (αλεξανδρας & μαυροματαιων)πεδιον του αρεως.καποιοι ισως εχετε αγωνα πριν η την επομενη μερα (η εμβολιμη αγωνιστικη)αλλα θα χαρουμε αν σας δουμε εστω και για λιγο ,(ενα ποτακι αποσταση) 69.gif 69.gif ,να γνωριστουμε.
τα λεμε icon_wave.gif icon_wave.gif

φιλακια

Χριστινάκι ασχολείσαι και με Β ΕΣΚΑ?
christina n10
QUOTE(kobra @ Apr 19 2007, 12:23 PM) *
Χριστινάκι ασχολείσαι και με Β ΕΣΚΑ?
γιατι ρωτας?η αληθεια ειναι οτι οχι ιδιατερα ,μονο αποτελεσματα διαβαζω το σαββατο στις εφημεριδες αλλα δεν τα συγκρατω.
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 19 2007, 10:38 AM) *
γιατι ρωτας?η αληθεια ειναι οτι οχι ιδιατερα ,μονο αποτελεσματα διαβαζω το σαββατο στις εφημεριδες αλλα δεν τα συγκρατω.

Γιατί βλέπω ότι γράφεις σε όλα το λέω..Εσύ παίζεις κάπου? Αν κερδίσουμε σήμερα σε προσκαλώ την άλλη πέμπτη στο ντέρμπυ ανόδου Φίλιππος-Σπάτα στο περιστέρι στο κάρβουνο..Θα είναι και το φιλαράκι σου ο Αντρέας εκεί..
kobra
Και επειδή η ομαδάρα μας κέρδισε σήμερα(70-73 μέσα στα Καλύβια) 77.gif 77.gif 77.gif όσοι πιστοί προσέλθετε την άλλη πέμπτη στο Κάρβουνο στο Περιστέρι Φίλιππος-Σπάτα για την άνοδο..
christina n10
καλημερα kobra ,συγχαρητηρια για την νικη σας,την αλλη πεμπτη,σου υποσχομαι οτι αν ερθει ο ανδρεας θα κανονισω να ερθω μαζι του....αφου εκανες και ειδικη προσκηση και θα ειμαι στους vip ,τι να λεμε τωρα..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακα κανω.αν το κανονισω με το μικρο θα ερθω....ελπιζω να σε δουμε σημερα στη συναντησουλα που θα κανουμε...εγω επαιζα μεχρι τελος νοεμβρη στον θριαμβο...α εσκα...αν καταφερεις μπες στο chat που ειμαστε ολα τα καλα παιδακια εκει και τα λεμε....τρελη παρεουλα....


φιλακια icon_wave.gif
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι!Τι κάνουμε παιδάκια;Άντε κάντε ντου στο chat να το κάψουμε!!!
19.gif icon_drunk.gif 19.gif tongue.gif
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 20 2007, 04:05 AM) *
καλημερα kobra ,συγχαρητηρια για την νικη σας,την αλλη πεμπτη,σου υποσχομαι οτι αν ερθει ο ανδρεας θα κανονισω να ερθω μαζι του....αφου εκανες και ειδικη προσκηση και θα ειμαι στους vip ,τι να λεμε τωρα..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακα κανω.αν το κανονισω με το μικρο θα ερθω....ελπιζω να σε δουμε σημερα στη συναντησουλα που θα κανουμε...εγω επαιζα μεχρι τελος νοεμβρη στον θριαμβο...α εσκα...αν καταφερεις μπες στο chat που ειμαστε ολα τα καλα παιδακια εκει και τα λεμε....τρελη παρεουλα....
φιλακια icon_wave.gif

Σε αποθεώνω για τα σημερινά γιατί σου το είπα και κρατάω το λόγο μου..Είσαι η κορυφαία... Συγνώμη παιδιά που τα είπαμε σήμερα και απο απο αυτούς που έλειπαν αλλά...είναι όλα τα λεφτά το κοριτσάκι..
Φιλάκια πολλά Χριστινάκι..
christina n10
QUOTE(kobra @ Apr 21 2007, 06:01 AM) *
Σε αποθεώνω για τα σημερινά γιατί σου το είπα και κρατάω το λόγο μου..Είσαι η κορυφαία... Συγνώμη παιδιά που τα είπαμε σήμερα και απο απο αυτούς που έλειπαν αλλά...είναι όλα τα λεφτά το κοριτσάκι..
Φιλάκια πολλά Χριστινάκι..
σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια αλλα πιστευω αδικεις ολα τα υπολοιπα παιδια...εγω απλα ημουν ο εαυτος μου...
παιδια σας ευχαριστω πολυ για την υπεροχη βραδια...περασα πολυ καλα μαζι σας,ελπιζω να οργανωθει κατι αναλογο συντομα.
για οσους δεν ηρθαν θα πω απλα οτι εχασαν περασαμε πολυ καλα.ειμαστε μια πολυ καλη τρεολοπαρεα.......τελικα.... icon_wave.gif wink.gif

φιλακια
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 21 2007, 03:57 AM) *
σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια αλλα πιστευω αδικεις ολα τα υπολοιπα παιδια...εγω απλα ημουν ο εαυτος μου...
παιδια σας ευχαριστω πολυ για την υπεροχη βραδια...περασα πολυ καλα μαζι σας,ελπιζω να οργανωθει κατι αναλογο συντομα.
για οσους δεν ηρθαν θα πω απλα οτι εχασαν περασαμε πολυ καλα.ειμαστε μια πολυ καλη τρεολοπαρεα.......τελικα.... icon_wave.gif wink.gif

φιλακια

Δεν είχα σκοπό να αδικήσω κανέναν και αν το έκανα σόρυ..Όλα τα παιδιά είναι super και περάσαμε πολύ ωραία..Απλά εσένα στο είπα κιόλας οτι θα σε αποθεώσω..Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους και ελπίζω να τα πούμε σύντομα..Το άλλο σάββατο γαλάτσι.. icon_wave.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(kobra @ Apr 21 2007, 06:31 PM) *
Δεν είχα σκοπό να αδικήσω κανέναν και αν το έκανα σόρυ..Όλα τα παιδιά είναι super και περάσαμε πολύ ωραία..Απλά εσένα στο είπα κιόλας οτι θα σε αποθεώσω..Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους και ελπίζω να τα πούμε σύντομα..Το άλλο σάββατο γαλάτσι.. icon_wave.gif icon_wave.gif
καλημερα kobra,βρε δεν το ειπα για να ζητησεις συγνωμη,αυτη την αποθεωσγ τι την θες?????μας εβγαλε που μας εβγαλε προγραμμα ο λεωνιδας ,αν μας αποθεωσεις και εσυ παει την καναμε,θα κανω να πατησω σε γηπεδο κατι χρονια.... tongue.gif tongue.gif πλακα κανω......εγω λεω να περιμενουμε την επιστροφη του μεγαλου dominoman για να κανονισουμε κατι,ολο το team παλι...,θα τα πουμε μεσα..φιλακια.... wink.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Apr 23 2007, 08:05 AM) *
καλημερα kobra,βρε δεν το ειπα για να ζητησεις συγνωμη,αυτη την αποθεωσγ τι την θες?????μας εβγαλε που μας εβγαλε προγραμμα ο λεωνιδας ,αν μας αποθεωσεις και εσυ παει την καναμε,θα κανω να πατησω σε γηπεδο κατι χρονια.... tongue.gif tongue.gif πλακα κανω......εγω λεω να περιμενουμε την επιστροφη του μεγαλου dominoman για να κανονισουμε κατι,ολο το team παλι...,θα τα πουμε μεσα..φιλακια.... wink.gif

Μεγαλος dominoman!Σιγα ρε χριστινακι! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Παιδια περάσαμε πράγματι υπέροχα και αν και τώρα ειμαι εκτός αθήνας σας παρακολουθώ όλες και όλους!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif Φιλάκια!
tatr6
QUOTE(dominoman @ Apr 25 2007, 12:24 PM) *
Μεγαλος dominoman!Σιγα ρε χριστινακι! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Παιδια περάσαμε πράγματι υπέροχα και αν και τώρα ειμαι εκτός αθήνας σας παρακολουθώ όλες και όλους!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif Φιλάκια!



Big brother is watching us παιδιά...
Να προσέχετε όταν τον θάβετε... tongue.gif
Γιωργάκη ελπίζω να περνάς καλά...!
Εμείς εδώ έχουμε ψιλοξεφύγει λίγο...!
Θα το διαπιστώσεις και όταν γυρίσεις... smiley.gif
Φιλούρες!!!
christina n10
καλημερα παιδια,σιγα μην και δεν μας παρακολουθουσες..... tongue.gif tongue.gif αφου ψοφας να εισαι μεσα στα πραγματα.....(γιωργακι)... 69.gif 69.gif
οντως εδω η κατασταση θα ελεγα οτι εχει ξεφυγει,ομολογω οτι εχουμε κανει τρελη παρεουλα,να φανταστεις σημερα ,θα παμε να δουμε τον kobra ,στο παιχνιδι ανοδου που παιζει....
και επειδη σιγουρα θες να ξερεις ποιοι θα ειμαστε wink.gif wink.gif (εγω,ντορινα ,τονια,ανδρεας,διονυσης,ισως ο αγγελος)


φιλακια γιωργο μου,καλα να περνας...... icon_wave.gif icon_wave.gif

α,και για να λυσαξεις.. : 19.gif ισως κανονιστει εξοδος παλι το σαββατο...χιχιχι...... smiley.gif smiley.gif
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 26 2007, 03:53 AM) *
καλημερα παιδια,σιγα μην και δεν μας παρακολουθουσες..... tongue.gif tongue.gif αφου ψοφας να εισαι μεσα στα πραγματα.....(γιωργακι)... 69.gif 69.gif
οντως εδω η κατασταση θα ελεγα οτι εχει ξεφυγει,ομολογω οτι εχουμε κανει τρελη παρεουλα,να φανταστεις σημερα ,θα παμε να δουμε τον kobra ,στο παιχνιδι ανοδου που παιζει....
και επειδη σιγουρα θες να ξερεις ποιοι θα ειμαστε wink.gif wink.gif (εγω,ντορινα ,τονια,ανδρεας,διονυσης,ισως ο αγγελος)
φιλακια γιωργο μου,καλα να περνας...... icon_wave.gif icon_wave.gif

α,και για να λυσαξεις.. : 19.gif ισως κανονιστει εξοδος παλι το σαββατο...χιχιχι...... smiley.gif smiley.gif

Και πόσο ήρθε τελικά ρε Χριστινάκι μου???Ήταν καλό το ματσάκι???
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(kobra @ Apr 27 2007, 03:09 AM) *
Και πόσο ήρθε τελικά ρε Χριστινάκι μου???Ήταν καλό το ματσάκι???
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ειδες τελικα αντωνη μου,ηρθαμε,το ειπαμε κ εγινε....υπηρχε περιπτωση να σε αφησουμε μονο????
μας ανταμειψες και με το παραπανω....

63-62 εδειξε το ταμπλο


εισαι θεος 77.gif 77.gif 77.gif ,υποκλινομαι για την απιστευτη αμυνα σου,ετρεξες ,εκλεψες ,πηρες ριμπαουντ,και μιλησες οταν επρεπε..δεν ειναι τυχαιο οτι οταν εβγαινες η ομαδα εχανε την συνοχη της στην αμυνα,και δεν λειτουργουσε σωστα...."εδενες "τους παντες κ τα παντα στην ομαδα.....


ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ,ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ....ΧΙΧΙΙΙΙΙ tongue.gif tongue.gif tongue.gif 69.gif 69.gif
v-span
Kαλημέρα σε όλους. Θα ήθελα μέσω του φόρουμ να ευχηθούμε όλοι χρόνια πολλά στην παιχτούρα το μίμο που σήμερα έχει γενέθλια! 41.gif 41.gif
Χρόνια πολλά αγόρι μου με υγεία και επιτυχιες εντός και εκτός παρκέ!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
triponter
χαιρετιζω και γω για πρωτη φορα το πιο ταλαντουχο forum του internet.... blove.gif ευχομαι σε ολους καλα καλαθια....και καμια φορα και καμια καλη αμυνα...

Επισης τα σεβη μου σε ενα απο τα πιο εργατικα, φιλοτιμα και χρησιμα guard της κατηγοριας τον v-span...

Γεια σουυ Μαγειρακο....και χρονια πολλα στον φιλο σου....
v-span
Παιχτούρα triponter ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και πρέπει με τη σειρά μου να υποκλιθώ στο τεράστιο ταλέντο σου και στον πιο θανατηφόρο καρπό που έχω δει από κοντά
mimos8
σ ευχαριστω v-span!κλεινω τα 25 και μου φαινεται οτι πρεπει πλεον να δωσω τοπο στα νιατα...
dedes-9
QUOTE(mimos8 @ Apr 27 2007, 12:36 PM) *
σ ευχαριστω v-span!κλεινω τα 25 και μου φαινεται οτι πρεπει πλεον να δωσω τοπο στα νιατα...

Χρονια πολλα και οτι επι8υμεις! να τα εκατοστισεις!
Thunder
Τα Χρονια πολλα κ απο μενα στον φιλο mimo!Oτι επιθυμεις!
mimos8
παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ!δεδες-9 μη μασας.θα ανεβειτε και ως τριτοι μαλλον απο ο,τι ακουγεται
Olorin
Χρόνια Πολλά ρε Μήτσο, καλό πτυχίο κι ό,τι άλλο επιθυμείς...
v-span
Q U I Z: Ποιος νεαρός αλλα έμπειρος γκαρντ που αγωνίζεται σε ομάδα που πρωταγωνιστεί στην κατηγορία εξαφανισθηκε από κλαμπ στο οποίο διασκέδαζε με συμπαίκτες του και μη και προκαλεσε την ανησυχία και τον τρόμο? Φήμες που λένε ότι εμφανίστηκε μία ώρα μετά ιδιαίτερα...καταβεβλημένος ελέγχονται ως ανακριβείς
christina n10
QUOTE(v-span @ Apr 29 2007, 06:36 PM) *
Q U I Z: Ποιος νεαρός αλλα έμπειρος γκαρντ που αγωνίζεται σε ομάδα που πρωταγωνιστεί στην κατηγορία εξαφανισθηκε από κλαμπ στο οποίο διασκέδαζε με συμπαίκτες του και μη και προκαλεσε την ανησυχία και τον τρόμο? Φήμες που λένε ότι εμφανίστηκε μία ώρα μετά ιδιαίτερα...καταβεβλημένος ελέγχονται ως ανακριβείς
καλημερα βρε αγγελε,με κουιζακι και εσυ?αν και το ξερω δεν θα απαντησω για να μην εκθεσουμε ,προσωπα κ καταστασεις.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif 69.gif 69.gif smiley.gif
kobra
[b]Αφήστε τα κουίζ και κανονίστε να πάμε να πιούμε κανένα ποτάκι λέω εγώ... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Το έχουμε αργήσει πολύ νομίζω..
dominoman
Kalimera se ola ta paidakia!Epestrepsa drimiteros sto klinon asti!Ade sas perimenume sto chat na matho kai ta kainuria ta paidakia tu! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ May 3 2007, 09:39 AM) *
Kalimera se ola ta paidakia!Epestrepsa drimiteros sto klinon asti!Ade sas perimenume sto chat na matho kai ta kainuria ta paidakia tu! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
kαι ναι η επιστροφη του big do,τι κανεις βρε ψυχη?επανηλθες?αντε γιατι ελειψες.....σε περιμενουμε στο chat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.