Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina n10
ανδρεα μου ,ο διονυσης που εχει χαθει σημερα?δεν θα ερθει στην παρεουλα μας?
dolly12
QUOTE(arteminio @ Mar 15 2007, 08:54 AM) *
STON PROMITHEA PAIZOUNME SIMERA!PIOS NOMIZEIS OTI EINAI O DASKALOS?



ειμαι αναμεσα σε 2 θαναση και μπαμπη???? ειμαι μεσα? γιατι φανταζομαι οτι ο ρεμεντελας δεν ενδιδεται σε τετοια σπορ!!!
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 09:03 AM) *
ανδρεα μου ,ο διονυσης που εχει χαθει σημερα?δεν θα ερθει στην παρεουλα μας?



δε ξερω θα τον εχει παρει ο υπνος σε καμια καρεκλα.ΞΥΠΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 11:00 AM) *
ποιος basketfun,εγω ρωτησα που εισαι.αν,ναι η αδεια δευτερα -τριτη.ωραια δευτερα φυγαμε για το μαρκοπουλο-αρης.θα ερθεις και κυριακη να παμε πανερυθραικος-αμυντας ετσι?μην μου τα χαλασεις! sad.gif sad.gif

Κυριακη και Δευτέρα έχω κανονίσει να δω δυο παιχταράδες και μια κούκλα!Ναι την πήρα την άδεια φίλε μπάσκετφαν!Όταν τους έδειξα μια φωτογραφία της χριστίνας θέλανε να πάρουν και αυτοί άδεια!!!! smiley.gif Θα κατεβάσω κόσμο μου φαίνεται και απο το ΓΕΝ!!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 11:00 AM) *
ποιος basketfun,εγω ρωτησα που εισαι.αν,ναι η αδεια δευτερα -τριτη.ωραια δευτερα φυγαμε για το μαρκοπουλο-αρης.θα ερθεις και κυριακη να παμε πανερυθραικος-αμυντας ετσι?μην μου τα χαλασεις! sad.gif sad.gif

Εννοείται ότι και για Ερυθραία είμαι μέσα!Αυτά τα είπαμε!Αφού θα έρθεις στα λημέρια μου χριστινάκι πρέπει να σε τιμήσω! icon_drunk.gif 19.gif bball.gif icon_drunk.gif
arteminio
QUOTE(dolly12 @ Mar 15 2007, 09:06 AM) *
ειμαι αναμεσα σε 2 θαναση και μπαμπη???? ειμαι μεσα? γιατι φανταζομαι οτι ο ρεμεντελας δεν ενδιδεται σε τετοια σπορ!!!

me ekpleiseis!mesa epeses!den tha anaferw omws pios einai giati den tha itan kalo gia to prestiz tou! tongue.gif alla pws kai tous ksereis kai me ta mikra tous?
BASKETFUN
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 09:09 AM) *
Κυριακη και Δευτέρα έχω κανονίσει να δω δυο παιχταράδες και μια κούκλα!Ναι την πήρα την άδεια φίλε μπάσκετφαν!Όταν τους έδειξα μια φωτογραφία της χριστίνας θέλανε να πάρουν και αυτοί άδεια!!!! smiley.gif Θα κατεβάσω κόσμο μου φαίνεται και απο το ΓΕΝ!!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif



για αυτο ειμαι σιγουρος αντε παλι σε εφτιαξε το Χριστινακι.Μηπως να τη στειλεις και σε μενα τη φωτογραφια που θελω να παρω και εγω αδεια?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 11:18 AM) *
για αυτο ειμαι σιγουρος αντε παλι σε εφτιαξε το Χριστινακι.Μηπως να τη στειλεις και σε μενα τη φωτογραφια που θελω να παρω και εγω αδεια?
Mπραβο βρε ,συνεχιζετε απο χθες την πλακιτσα,ετσι?σταματηστε το γιατι θα εκτεθουμε ανεπανορθωτα αν τυχει και γνωριστουμε με καποια απο τα υπολοιπα παιδια.θα σας κραζουν μετα και δεν θα εχουν αδικο.

υγ.μην πιστευετε τιποτα. tongue.gif
dolly12
αρτεμινιο,

ρωτας πραγματα που δεν κανει και θα εκθεσω καταστασεις!!! smiley.gif

ενας συμπαικτης σου ειναι φιλος μου και εβλεπα αγωνες σας και τους εμαθα!!!
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 11:18 AM) *
για αυτο ειμαι σιγουρος αντε παλι σε εφτιαξε το Χριστινακι.Μηπως να τη στειλεις και σε μενα τη φωτογραφια που θελω να παρω και εγω αδεια?

Λες;Καλή ιδέα!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 11:24 AM) *
Mπραβο βρε ,συνεχιζετε απο χθες την πλακιτσα,ετσι?σταματηστε το γιατι θα εκτεθουμε ανεπανορθωτα αν τυχει και γνωριστουμε με καποια απο τα υπολοιπα παιδια.θα σας κραζουν μετα και δεν θα εχουν αδικο.

υγ.μην πιστευετε τιποτα. tongue.gif

Χριστινάκι είσαι μετριόφρων και καλά κάνεις και είσαι αλλά εγώ έχω ακούσει πως φαν σου έρχονται ακόμη και στη δουλειά σου,ζητάνε αυτόγραφα,τηλέφωνα κινητά κτλ.... rolleyes.gif Είναι μήπως τυχαίο...; biggrin.gif tongue.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 11:31 AM) *
Χριστινάκι είσαι μετριόφρων και καλά κάνεις και είσαι αλλά εγώ έχω ακούσει πως φαν σου έρχονται ακόμη και στη δουλειά σου,ζητάνε αυτόγραφα,τηλέφωνα κινητά κτλ.... rolleyes.gif Είναι μήπως τυχαίο...; biggrin.gif tongue.gif icon_wave.gif
καλα εσυ που τα εμαθες αυτα?δεν ισχυουν ολα ,βεβαια. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
βλεπω ομως με παρακολουθεις και εκτος forum,μικρο σκουληκι. 19.gif
Χ.Π
καλημερα Χ.Π.,ειδα εισαι μεσα.καλα?

καλημέρα σε ολους τους μπασκετοτρελλαμενους του καφε της 'χριστινας' εεε του φορουμ ηθελα να πω.
εδω ειμαι χριστινα. την κυριακη θα γνωρισουμε πολυ κοσμο (καλο ειναι αυτο) ετσι οπως παει το πραγμα
περιμενω τηλ/νο!!!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 11:39 AM) *
καλα εσυ που τα εμαθες αυτα?δεν ισχυουν ολα ,βεβαια. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
βλεπω ομως με παρακολουθεις και εκτος forum,μικρο σκουληκι. 19.gif

Μου τα είπε ένα όμορφο πουλάκι!Πάντα σε παρακολουθώ μικρή μου!Αυτά τα είπαμε! laugh.gif icon_wave.gif cool.gif
dominoman
QUOTE(Χ.Π @ Mar 15 2007, 11:47 AM) *
καλημερα Χ.Π.,ειδα εισαι μεσα.καλα?

καλημέρα σε ολους τους μπασκετοτρελλαμενους του καφε της 'χριστινας' εεε του φορουμ ηθελα να πω.
εδω ειμαι χριστινα. την κυριακη θα γνωρισουμε πολυ κοσμο (καλο ειναι αυτο) ετσι οπως παει το πραγμα
περιμενω τηλ/νο!!!

Εννοείται οτί θα έχουμε γνωριμίες πολλές!Έτσι πρέπει! laugh.gif icon_drunk.gif laugh.gif Και ναι ο καφενές μπορεί όλοριν να αλλάξει όνομα και να γίνει "ο καφενές της χριστίνας"!!Ωραία δεν ακούγεται;Περιμένω αντδράσεις!!
v-span
Γεια σου τρισμέγιστε alexas10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(Χ.Π @ Mar 15 2007, 11:47 AM) *
καλημερα Χ.Π.,ειδα εισαι μεσα.καλα?

καλημέρα σε ολους τους μπασκετοτρελλαμενους του καφε της 'χριστινας' εεε του φορουμ ηθελα να πω.
εδω ειμαι χριστινα. την κυριακη θα γνωρισουμε πολυ κοσμο (καλο ειναι αυτο) ετσι οπως παει το πραγμα
περιμενω τηλ/νο!!!
a,ωραια βλεπω μπηκες και εσυ γρηγορα στο κολπο,ε?μπραβο βρε απο εσενα δεν το περιμενα αυτο!!! sad.gif sad.gif sad.gif

παντως αναμενεται τρελη κατασταση στην ερυθραια.μου φαινεται πιο πολυ θα παμε για να γνωριστουμε μεταξυ μας παρα για το παιχνιδι!!! tongue.gif tongue.gif


QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 11:51 AM) *
Εννοείται οτί θα έχουμε γνωριμίες πολλές!Έτσι πρέπει! laugh.gif icon_drunk.gif laugh.gif Και ναι ο καφενές μπορεί όλοριν να αλλάξει όνομα και να γίνει "ο καφενές της χριστίνας"!!Ωραία δεν ακούγεται;Περιμένω αντδράσεις!!
καλα δεν υπαρχει αυτο.μην βαζεις ιδεες.δεν θα ξερω που να κρυφτω μετα. blink.gif blink.gif


αντε βρε διονυση πες μια καλημερα ,του θεου ειναι!αφου εισαι μεσα ,τι κανεις μας σνομπαρεις??? 19.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 09:56 AM) *
a,ωραια βλεπω μπηκες και εσυ γρηγορα στο κολπο,ε?μπραβο βρε απο εσενα δεν το περιμενα αυτο!!! sad.gif sad.gif sad.gif

παντως αναμενεται τρελη κατασταση στην ερυθραια.μου φαινεται πιο πολυ θα παμε για να γνωριστουμε μεταξυ μας παρα για το παιχνιδι!!! tongue.gif tongue.gif
καλα δεν υπαρχει αυτο.μην βαζεις ιδεες.δεν θα ξερω που να κρυφτω μετα. blink.gif blink.gif
αντε βρε διονυση πες μια καλημερα ,του θεου ειναι!αφου εισαι μεσα ,τι κανεις μας σνομπαρεις??? 19.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΡΑ!!!!!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
dominoman
Άντε μη φέρω και άλλη χριστίνα την κυριακή μαζί,την αδερφη μου!
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:01 PM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΡΑ!!!!!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ελα βρε παιδακι μου,μας ελειψες.τι κανεις?ολα καλα? smile.gif


QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 12:05 PM) *
Άντε μη φέρω και άλλη χριστίνα την κυριακή μαζί,την αδερφη μου!
γιατι οχι?να τους μπερδεψουμε λιγο.ειδικα αν ειναι και ωραια κοπελα ,θα τους γνωρισουμε την αδελφη σου για να μην εχουν να πουν τιποτα. 69.gif 69.gif μονο ο Χ.Π. με ξερει αλλα ειναι δικος μας ανθρωπος δεν θα με μαρτυρησει.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 10:08 AM) *
ελα βρε παιδακι μου,μας ελειψες.τι κανεις?ολα καλα? smile.gif
γιατι οχι?να τους μπερδεψουμε λιγο.ειδικα αν ειναι και ωραια κοπελα ,θα τους γνωρισουμε την αδελφη σου για να μην εχουν να πουν τιποτα. 69.gif 69.gif μονο ο Χ.Π. με ξερει αλλα ειναι δικος μας ανθρωπος δεν θα με μαρτυρησει.

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:10 PM) *
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
μου αρεσει το συστημα σας.πριν ηταν ο ανδρεας ,ελειπες εσυ και τωρα το αντιστροφο.ετσι να σας εχουμε σε δοσεις,ε? tongue.gif
ανδρεα,τρελο μωρο που εισαι?δουλιτσα και εσυ?
Olorin
Πλάκα-πλάκα, έλεγα κι εγώ να κατέβω Ερυθραία την Κυριακή...

mimos8, πάμε να δούμε την πρώην μας ομάδα???
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 10:16 AM) *
μου αρεσει το συστημα σας.πριν ηταν ο ανδρεας ,ελειπες εσυ και τωρα το αντιστροφο.ετσι να σας εχουμε σε δοσεις,ε? tongue.gif
ανδρεα,τρελο μωρο που εισαι?δουλιτσα και εσυ?

ΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!!!!ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 15 2007, 12:18 PM) *
Πλάκα-πλάκα, έλεγα κι εγώ να κατέβω Ερυθραία την Κυριακή...

mimos8, πάμε να δούμε την πρώην μας ομάδα???
αντε κατεβειτε,να γνωριστουμε επιτελους!!
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:20 PM) *
ΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!!!!ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!
παλι ξενυχταγε χθες?δεν πιστευω να σε παρασυρει και σενα ?αυτος ο αρχηγος δεν παιζεται.καθε μερα ξενυχτι.τι λες ανδρεα μου θα κανουμε κατι σημερα??? tongue.gif εχω μαθει οτι τελειωνεις και αργα την προπονηση οποτε θα μας κατσει μια χαρα..... 69.gif
dedes-9
Ποιο γνωστο play maker κατοικος β.π. με τρομερη εφεση στο μονο ηττηθηκε στο τελος χθεσινης προπονησησης
σε μονο με κατεβασμενα χερια???
mimos8
QUOTE(Olorin @ Mar 15 2007, 12:18 PM) *
Πλάκα-πλάκα, έλεγα κι εγώ να κατέβω Ερυθραία την Κυριακή...

mimos8, πάμε να δούμε την πρώην μας ομάδα???

olorin εγω θα ειμαι εκει εκτος συγκλονιστικου απροοπτου οπως σε καθε εντος εδρας.αντε ελα κι εσυ καμια φορα...μη σνομπαρεις την πρωην ομαδα σου!μπορει να γυρισεις καποια στιγμη

QUOTE(dedes-9 @ Mar 15 2007, 12:27 PM) *
Ποιο γνωστο play maker κατοικος β.π. με τρομερη εφεση στο μονο ηττηθηκε στο τελος χθεσινης προπονησησης
σε μονο με κατεβασμενα χερια???

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον dedes-9 που επιτελους μπηκε στο κλαμπ των κουιζ!!!νοιωθω πολυ υπερηφανος!περιμενω καθημερινα κουιζ απο μαρκοπουλο και οχι μονο

QUOTE(dedes-9 @ Mar 15 2007, 12:27 PM) *
Ποιο γνωστο play maker κατοικος β.π. με τρομερη εφεση στο μονο ηττηθηκε στο τελος χθεσινης προπονησησης
σε μονο με κατεβασμενα χερια???

και μαλλον εννοεις τον λευτερη τον γεωργοπουλο!!!μικρε θα επρεπε να σεβεσαι τους παλαιμαχους της φουρνιας του 1982...
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 10:25 AM) *
παλι ξενυχταγε χθες?δεν πιστευω να σε παρασυρει και σενα ?αυτος ο αρχηγος δεν παιζεται.καθε μερα ξενυχτι.τι λες ανδρεα μου θα κανουμε κατι σημερα??? tongue.gif εχω μαθει οτι τελειωνεις και αργα την προπονηση οποτε θα μας κατσει μια χαρα..... 69.gif

ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ?
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Mar 15 2007, 10:37 AM) *
olorin εγω θα ειμαι εκει εκτος συγκλονιστικου απροοπτου οπως σε καθε εντος εδρας.αντε ελα κι εσυ καμια φορα...μη σνομπαρεις την πρωην ομαδα σου!μπορει να γυρισεις καποια στιγμη

Έτσι όπως έχω καταντήσει εγώ κι έτσι όπως έχει "καταντήσει" κι η Ερυθραία, αν γυρίσω εκεί αυτό θα είναι μάλλον ως... φροντιστής!!! tongue.gif

Ok, αν είναι θα έρθω, απλώς ίσως να μην προλάβω τα πρώτα 5'-10' γιατί τελειώνω προπόνηση κατά τις 16:30 στο Ίλιον...

Υ.Γ: Κι από ό,τι βλέπω, μάλλον θα'χει ισχυρή εκπροσώπηση το forum... wink.gif
dedes-9
και μαλλον εννοεις τον λευτερη τον γεωργοπουλο!!!μικρε θα επρεπε να σεβεσαι τους παλαιμαχους της φουρνιας του 1982...
δεν ξερω εγω δεν ειπα τιποτα....
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 12:21 PM) *
αντε κατεβειτε,να γνωριστουμε επιτελους!!

Ναι,ναι!Γουστάρω να παιχτεί τρελή σύναξη του φόρουμ!!!Ξερετε το πραμα πάει σαν ντομινο,σε λιγο μπορει και να μαζευτουμε καμια δεκαρια ή και παραπάνω!! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif 41.gif 69.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:39 PM) *
ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ?
οχι βρε πλακα του κανω μην τσιμπας.!!εξοδος χωρις εσενα γινεται? 77.gif
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 15 2007, 12:40 PM) *
Έτσι όπως έχω καταντήσει εγώ κι έτσι όπως έχει "καταντήσει" κι η Ερυθραία, αν γυρίσω εκεί αυτό θα είναι μάλλον ως... φροντιστής!!! tongue.gif

Ok, αν είναι θα έρθω, απλώς ίσως να μην προλάβω τα πρώτα 5'-10' γιατί τελειώνω προπόνηση κατά τις 16:30 στο Ίλιον...

Υ.Γ: Κι από ό,τι βλέπω, μάλλον θα'χει ισχυρή εκπροσώπηση το forum... wink.gif
ετσι δειχνει,θα ειμαι σιγουρα εγω ,ο ΧΠ,ο dominoman ,εσεις με τον pointguard.απο οσο ξερω καθεστε mimo στην πορτα κοντα ,απεναντι απο τον παγκο της ερυθραιας.οποτε λεω να δωσουμε ραντεβου στο ημιχρονο σε καποιο σημειο που θα μας πειτε γιατι εχω να παω 3χρονια στο γηπεδο αυτο.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 10:49 AM) *
οχι βρε πλακα του κανω μην τσιμπας.!!εξοδος χωρις εσενα γινεται? 77.gif

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 01:01 PM) *
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
αφου εχουμε πει οτι θα οργανωσουμε τρελο team για βραδυνη εξοδο!! biggrin.gif
tasos
kala epitreponte ta nixtoperpatimata kai ta pota kai idika prin tous agones? blink.gif
vasika den einai kai asximi idea..emena me voleuei na liosete sta ksidia icon_drunk.gif ,antipalos sas eimai katalavenete.. rolleyes.gif
dominoman
QUOTE(tasos @ Mar 15 2007, 01:23 PM) *
kala epitreponte ta nixtoperpatimata kai ta pota kai idika prin tous agones? blink.gif
vasika den einai kai asximi idea..emena me voleuei na liosete sta ksidia icon_drunk.gif ,antipalos sas eimai katalavenete.. rolleyes.gif

Διίστανται οι απόψεις για την επίδραση του σεξ στην επίδοση των αθλητών φίλε τάσο!Γι' αυτό μην χαίρεσαι!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif Και μη μου πεις οτι "ποιος μίλησε για σεξ"!Αυτο ειδικά είναι απαραίτητο συμπλήρωμα των νυχτοπερπατηματων!! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(tasos @ Mar 15 2007, 01:23 PM) *
kala epitreponte ta nixtoperpatimata kai ta pota kai idika prin tous agones? blink.gif
vasika den einai kai asximi idea..emena me voleuei na liosete sta ksidia icon_drunk.gif ,antipalos sas eimai katalavenete.. rolleyes.gif
μην χασεις εσυ!ισα ισα που τα παιδια ειναι κυριοι παραμονες παιχνιδιων!
BASKETFUN
Μιχαλο και ομως ειχα δουλεια.Βλεπω το πραγμα προχωρησε πολυ.Μπηκα και στο κεφαλαιο σεξ.

Ενδαιφερον.Για να ακουσω αποψεις.Οσο για τα ξενυχτια αν με ακολουθουσαν καποιοι συμπαιχτες μου ονοματα δε λεμε θα ειχαν και καλυτερα αποτελεσματα στο γηπεδο
tasos
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 01:42 PM) *
μην χασεις εσυ!ισα ισα που τα παιδια ειναι κυριοι παραμονες παιχνιδιων!



blink.gif Ego apla ypethesa kapia pramata ! An paramones agonon einai "kirioi" tote auto tous timaei kai dixnei oti exoun epagemlatismos kai agapane tin omada !
chris p.
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 11:46 AM) *
Μιχαλο και ομως ειχα δουλεια.Βλεπω το πραγμα προχωρησε πολυ.Μπηκα και στο κεφαλαιο σεξ.

Ενδαιφερον.Για να ακουσω αποψεις.Οσο για τα ξενυχτια αν με ακολουθουσαν καποιοι συμπαιχτες μου ονοματα δε λεμε θα ειχαν και καλυτερα αποτελεσματα στο γηπεδο

ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΠΙΚΟ ΓΙΑ ΠΕΣ????? shot.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 01:46 PM) *
Μιχαλο και ομως ειχα δουλεια.Βλεπω το πραγμα προχωρησε πολυ.Μπηκα και στο κεφαλαιο σεξ.

Ενδαιφερον.Για να ακουσω αποψεις.Οσο για τα ξενυχτια αν με ακολουθουσαν καποιοι συμπαιχτες μου ονοματα δε λεμε θα ειχαν και καλυτερα αποτελεσματα στο γηπεδο
βλεπω ανδρεα μου εχεις πολυ καλο συγχρονισμο,μολις η κουβεντα πηγε στο σεξ,εμφανισθηκες!ειναι τυχαιο????

γιωργο βλεπω θελεις να το καψεις μεσημεριατικα.
mixalopoylos17
QUOTE(chris p. @ Mar 15 2007, 11:53 AM) *
ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΠΙΚΟ ΓΙΑ ΠΕΣ????? shot.gif

ΑΝΤΕ ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ !!!!!!!!!!ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΙΑ w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
mimos8
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 12:54 PM) *
ετσι δειχνει,θα ειμαι σιγουρα εγω ,ο ΧΠ,ο dominoman ,εσεις με τον pointguard.απο οσο ξερω καθεστε mimo στην πορτα κοντα ,απεναντι απο τον παγκο της ερυθραιας.οποτε λεω να δωσουμε ραντεβου στο ημιχρονο σε καποιο σημειο που θα μας πειτε γιατι εχω να παω 3χρονια στο γηπεδο αυτο.

καπου εκει που ειπες θα δεις εναν 2μετρο με μυτη που φτανει μεχρι τον...παγκο της ερυθραιας και διπλα του λογικα θα ειμαι κι εγω
BASKETFUN
ρε Χρησταρα τι να σου που εσενα για ξενυχτια!!!!που τα μισα μπουζουκια τα εχεις χτισει.Θελουν πολλα χρονια για
να σε φτασουν. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Τιποτα Χριστινα μου δεν ειναι τυχαιο.
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Mar 15 2007, 01:56 PM) *
καπου εκει που ειπες θα δεις εναν 2μετρο με μυτη που φτανει μεχρι τον...παγκο της ερυθραιας και διπλα του λογικα θα ειμαι κι εγω
καλα θα συνεννοειθω με pointguard για το που θα βρεθουμε.
pointguard
MIMO to an exo megalh myth h oxi to xereis epishs xereis ti allo einai pragmatika megalytero kai to dokimazeis sto diplo otan pao sumpaikths me ALEXAS (aderfo)
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 01:59 PM) *
ρε Χρησταρα τι να σου που εσενα για ξενυχτια!!!!που τα μισα μπουζουκια τα εχεις χτισει.Θελουν πολλα χρονια για
να σε φτασουν. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τιποτα Χριστινα μου δεν ειναι τυχαιο.
ημουν σιγουρη για αυτο!!! blink.gif tongue.gif
BASKETFUN
ετσι που θα μαζευτητε ολοι μαζι δε πατε καλυτερα για κανα καφε?]


QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 12:02 PM) *
ημουν σιγουρη για αυτο!!! blink.gif tongue.gif



μερικα πραγματα δεν τα αφηνεις στη τυχη τους biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.