Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 11:56 AM) *
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΟΥΤΕΡ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ!!!! wos_sport3.gif

Από πού το έμαθες;Η απλώς θα κάνει σε λίγο ένα εμβασματάκι στον λογαριασμό σου; smiley.gif 19.gif smiley.gif
BASKETFUN
ειναι μια χαρα σουτερ.εγω την εχω δει

γιατι δουλευομαστε πολυ σοβαρα μιλαμε
christina n10
ελα ντε για πες μου απο που το εμαθες?ειμαι περιεργη ,δεν φημιζομαι οτι εχω και το καλυτερο σουτ,απλα υποφερτο ειναι. wink.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 10:01 AM) *
Από πού το έμαθες;Η απλώς θα κάνει σε λίγο ένα εμβασματάκι στον λογαριασμό σου; smiley.gif 19.gif smiley.gif

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ ΤΙΣ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif
BASKETFUN
και ενα αλλο πραγμα που διακρινει τη Χριστινα ειναι η μετριοπαθεια

ΣΟΥΤΑΡΑ μου εσυ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
dominoman
Σύντομα θα το δω κατ'ιδίαν,της το υποσχέθηκα άλλωστε! wink.gif cool.gif
christina n10
τι γινεται με εσας τους 3 κυριους σημερα?συνεννοειμενοι ειστε για πλακιτσα σε μενα?τοσο γλυψιμο βρε παιδια γιατι?δεν με λυπαστε θα λιωσω η καημενουλα. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
δεν ξερω για τους αλλους 2 εγω μιλαω σοβαροτατα.Χριστινακι αν στο μονο σε παρει λογο δυναμης και υψους να τον παιξεις στα σουτ και δεν θα εχει καμια τυχη εκει
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 12:14 PM) *
δεν ξερω για τους αλλους 2 εγω μιλαω σοβαροτατα.Χριστινακι αν στο μονο σε παρει λογο δυναμης και υψους να τον παιξεις στα σουτ και δεν θα εχει καμια τυχη εκει
εκει θα τον χτυπησω καθως και στην φυσικη κατασταση.θα τον τρεξω,εκει δεν θα δειξω ελεος.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 10:12 AM) *
τι γινεται με εσας τους 3 κυριους σημερα?συνεννοειμενοι ειστε για πλακιτσα σε μενα?τοσο γλυψιμο βρε παιδια γιατι?δεν με λυπαστε θα λιωσω η καημενουλα. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΓΛΥΨΙΜΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥΤΑΡΑ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif
christina n10
φιλε aopkv,μου εστειλες pm και με αποκαλεσες με το επιθετο μου,που σημαινει οτι με ξερεις,υποψιαζομαι οτι πρεπει να εχεις σχεση με παγκρατι αν κρινω απο τα 3 πρωτα γραμματα στο ψευδωνυμο σου,η κανω λαθος?στειλε pm α μου πεις ποιος εισαι,δεν ειναι δικαιο εσυ να ξερεις και εγω οχι.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 12:17 PM) *
εκει θα τον χτυπησω καθως και στην φυσικη κατασταση.θα τον τρεξω,εκει δεν θα δειξω ελεος.

Βασικά στο χριστινάκι έχω πει τα αδύνατα σημεία μου που είναι πολλά!Αλλά παρόλ'αυτά δεν ξέρω αν θα στοιχημάτιζα ποτέ στην μικρή εναντίον μου!Πάντως αν χάσω δεν θα έχω πρόβλημα να το παραδεχτώ δημοσίως εδώ στον καφενέ... blink.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 12:20 PM) *
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΓΛΥΨΙΜΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥΤΑΡΑ wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif
ναι καλα,σας πιστεψα τωρα.τελος παντων.καλα αυτος ο dominoman παλι εξαφανισθηκε.τι κανει αυτο το παιδι συνεχεια!!!εχετε προπονηση σημερα?εγω 7:30με τις μικρες και χανω τσσκα-ολυμπιακο.θα παω ομως να δω μπενετον -αρη.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 10:25 AM) *
ναι καλα,σας πιστεψα τωρα.τελος παντων.καλα αυτος ο dominoman παλι εξαφανισθηκε.τι κανει αυτο το παιδι συνεχεια!!!εχετε προπονηση σημερα?εγω 7:30με τις μικρες και χανω τσσκα-ολυμπιακο.θα παω ομως να δω μπενετον -αρη.

ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΧΑΛΑΡΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΥΙΛΚΙΝΣΟΝ.
christina n10
μολις ειδα οτι ο v-span εβαλε ενα θεματακι για συζητηση στην α εσκα ,για να ξεσκουριασετε λιγο!!!!αντε για προς α εσκα μερια.
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 12:27 PM) *
ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΧΑΛΑΡΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΥΙΛΚΙΝΣΟΝ.

Ε όχι αδιάφορη η ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ! icon_wave.gif tongue.gif ΦΟΡΤΣΑ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ! 69.gif icon_drunk.gif Χριστινάκι εγώ είμαι παντού και πουθενά,σε προσέχω.... rolleyes.gif wink.gif cool.gif
BASKETFUN
Χριστινακι και τα 2παιχνιδια ειναι αδιαφορα ο μεν Ολυμπιακος θα φαει πολλα και ο δε Αρης ειναι τελειος αδιαφορος.Οποτε δε πας για κανα καφε καλυτερα?
christina n10
το ξερω γλυκιε μου. tongue.gif

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 12:42 PM) *
Χριστινακι και τα 2παιχνιδια ειναι αδιαφορα ο μεν Ολυμπιακος θα φαει πολλα και ο δε Αρης ειναι τελειος αδιαφορος.Οποτε δε πας για κανα καφε καλυτερα?
μπα ,μπασκετακι ολα τα λεφτα.


το "το ξερω γλυκιε μου"ηταν η απαντηση στον γιωργο,που λεει οτι με παρακολουθει παντου
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Mar 14 2007, 09:30 AM) *
ΚΟΥΙΖ φρεσκο της ωρας:διδυμο παιχτων της α εσκα,εμπειρος περιφερειακος και απειρος ψηλος,εκμεταλλευτηκαν το ρεπο τους κανοντας εξορμηση σε επαρχιακη πολη για οικονομικους και ερωτικους λογους!στον πρωτο τομεα η τυχη τους χαμογελασε διαπλατα ενω στον δευτερο τομεα εφαγαν τρελη μουτζα!!!αυτη τη στιγμη βρισκονται στο δρομο της επιστροφης με γεματες τσεπες ,ετοιμοι για την απογευματινη προπονηση!

Θες ονόματα ή nicknames??? wink.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 14 2007, 12:53 PM) *
Θες ονόματα ή nicknames??? wink.gif tongue.gif
και τα δυο tongue.gif tongue.gif
mimos8
QUOTE(Olorin @ Mar 14 2007, 12:53 PM) *
Θες ονόματα ή nicknames??? wink.gif tongue.gif

εσυ να μην πεις τιποτα olorin.το παιζεις και μαγκας επειδη ξερεις 2 πραγματα παραπανω δηλαδη...
christina n10
ασε το παιδι να μας πει.αλλωστε για αυτο δεν βαζεις τα κουιζακια?σου απαντησα πιο πανω για την προβλεψη που εκανες στην α εσκα γυναικων.
dominoman
Παιδάκια εγώ την κάνω τώρα για μάσα.Καλό σας μεσημέρι!Τα λέμε αύριο! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 01:40 PM) *
Παιδάκια εγώ την κάνω τώρα για μάσα.Καλό σας μεσημέρι!Τα λέμε αύριο! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
συγνωμη τι θα γινει με την παρτη σου?ολο τρως και πινεις icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
αντε καλο μεσημερι.φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Mar 14 2007, 11:29 AM) *
εσυ να μην πεις τιποτα olorin.το παιζεις και μαγκας επειδη ξερεις 2 πραγματα παραπανω δηλαδη...

Αφού δεν έχω άδεια, δεν μπορώ να πω τίποτα... tongue.gif

(αν και μεταξύ μας, από ό,τι είδα τους "φωτογράφισε" ο v-span σε προηγούμενο post... wink.gif )
duke10
karatza eisai grafikos
alexas10
καταγγελω επισημα ολους τους συκοφαντες οι οποιοι με ανυποστατες κατηγοριες προσπαθουν να σπηλωσουν-στιγματισουν την καριερα μου.Ολος ο μπασκετικος κυκλος θα πρεπει να αποκυρηξει δημοσια τους ηθικους αυτουργους αυτης της κακογουστης φαρσας με τροπο παραδειγματικο. Ζηταω απο ολο το forum ηθικη συμπαρασταση στις δυσκολες ωρες που περναω. Ευχαριστω!!!


Υ. Γ v-span den to perimena αυτο απο σενα...
pepe
QUOTE(alexas10 @ Mar 14 2007, 08:31 PM) *
καταγγελω επισημα ολους τους συκοφαντες οι οποιοι με ανυποστατες κατηγοριες προσπαθουν να σπηλωσουν-στιγματισουν την καριερα μου.Ολος ο μπασκετικος κυκλος θα πρεπει να αποκυρηξει δημοσια τους ηθικους αυτουργους αυτης της κακογουστης φαρσας με τροπο παραδειγματικο. Ζηταω απο ολο το forum ηθικη συμπαρασταση στις δυσκολες ωρες που περναω. Ευχαριστω!!!
Υ. Γ v-span den to perimena αυτο απο σενα...

αν ο εταιρος ηταν ο δρακακης,καμια μα καμια συμπαρασταση!!!!
dominoman
Καλημέρα σε όλα τα παιδάκια!Αντε να αρχίσουν τα όργανα...Χριστινάκι που είσαι;
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 09:35 AM) *
Καλημέρα σε όλα τα παιδάκια!Αντε να αρχίσουν τα όργανα...Χριστινάκι που είσαι;
καλημερα φιλε μου,τι κανεις?δυστυχως η ομαδα σου εχασε χθες.εσυ καλα?
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 09:56 AM) *
καλημερα φιλε μου,τι κανεις?δυστυχως η ομαδα σου εχασε χθες.εσυ καλα?

Ολα καλά,χαλαρά!Περιμένουμε να δηλώσουν οι γνωστοί παρουσία στον καφενέ!Αντε ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!! smiley.gif icon_wave.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 10:06 AM) *
Ολα καλά,χαλαρά!Περιμένουμε να δηλώσουν οι γνωστοί παρουσία στον καφενέ!Αντε ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!! smiley.gif icon_wave.gif tongue.gif
ναι καλα ,τι ωρα το θες?παιδι μου δεν ειναι ολοι σαν και εμας τους δυο,τοσο πρωινοι τυποι.!!!!! tongue.gif
αντε βρε παιδια που εισαστε?
dominoman
Ξέρει κανείς ποιά μέρα θα ομορφύνει επικίνδυνα το γήπεδο της Ερυθραίας;;; smiley.gif shot.gif 69.gif
v-span
QUOTE(alexas10 @ Mar 14 2007, 08:31 PM) *
καταγγελω επισημα ολους τους συκοφαντες οι οποιοι με ανυποστατες κατηγοριες προσπαθουν να σπηλωσουν-στιγματισουν την καριερα μου.Ολος ο μπασκετικος κυκλος θα πρεπει να αποκυρηξει δημοσια τους ηθικους αυτουργους αυτης της κακογουστης φαρσας με τροπο παραδειγματικο. Ζηταω απο ολο το forum ηθικη συμπαρασταση στις δυσκολες ωρες που περναω. Ευχαριστω!!!
Υ. Γ v-span den to perimena αυτο απο σενα...

Eγώ απλά σε κάθε ευκαιρία υποβάλλω τα σέβη μου κσι προσκυνώ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif στη μεγάλη σου μπασκετική οντότητα.
Αφού είσαι πρότυπο παντού και ηγέτης τι να κάνουμε? 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 10:10 AM) *
Ξέρει κανείς ποιά μέρα θα ομορφύνει επικίνδυνα το γήπεδο της Ερυθραίας;;; smiley.gif shot.gif 69.gif
θες να σου πω εγω μηπως?παλι αρχισες βλεπω το πειραγμα?οπου να ναι θα συμμετασχουν ο ανδρεας και ο διονυσης.
dominoman
Αντε για να τους δούμε!Τα πειράγματα είναι πάντα all time classic!
v-span
Χθες το βράδυ στο κλειστό του Ψυχικού μετά την προπόνηση σε μονό ο μαθητής κέρδισε το δάσκαλο. Arteminio έχεις να πεις κάτι?
dolly12
ποιος απο ολους τους μαθητες του ψυχικού αν επιτρέπεται????

καλημερα και απο εμένα!!!!
smiley.gif
BASKETFUN
εγω ξερω μονο ποτε θα ομορφυνει το γηπεδο του Μαρκοπουλου
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 10:30 AM) *
εγω ξερω μονο ποτε θα ομορφινει το γηπεδο του Μαρκοπουλου
ποτε? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
τη Δευτερα που θα ερθεις στο γηπεδο
arteminio
QUOTE(dolly12 @ Mar 15 2007, 08:25 AM) *
ποιος απο ολους τους μαθητες του ψυχικού αν επιτρέπεται????

καλημερα και απο εμένα!!!!
smiley.gif

YPONOEIS KATI GIA TIN PIOTITA TVN PAIKTVN TOY PSIXIKOY? wink.gif GIA TON DASKALO GIATI DEN RWTAS, EISAI SIGOURI PIOS EINAI?O MATHITIS IMOYN EGW!!!
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 10:33 AM) *
τη Δευτερα που θα ερθεις στο γηπεδο
αληθεια,ε??μπα δεν νομιζω,θα υπαρχουν πολυ καλυτερες παρουσιες που θα ομορφυνουν το γηπεδο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

γιωργο που εισαι?
dolly12
QUOTE(arteminio @ Mar 15 2007, 08:36 AM) *
YPONOEIS KATI GIA TIN PIOTITA TVN PAIKTVN TOY PSIXIKOY? wink.gif GIA TON DASKALO GIATI DEN RWTAS, EISAI SIGOURI PIOS EINAI?O MATHITIS IMOYN EGW!!!



Αντιθετως, ειμαι περιεργη να μαθω ποιος απο ολους κερδισε??? φανταζομαι ποιος ειναι ο δασκαλος... wink.gif
με ποιον παιζεται σημερα?
BASKETFUN
ισως να υπαρχουν και αλλες που δεν τις ξερω γι αυτο λεω για σενα.Για τα γνωστα και τα σιγουρα
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 10:40 AM) *
ισως να υπαρχουν και αλλες που δεν τις ξερω γι αυτο λεω για σενα.Για τα γνωστα και τα σιγουρα
οκ ,δεκτον.
καλημερα Χ.Π.,ειδα εισαι μεσα.καλα?
arteminio
QUOTE(dolly12 @ Mar 15 2007, 08:38 AM) *
Αντιθετως, ειμαι περιεργη να μαθω ποιος απο ολους κερδισε??? φανταζομαι ποιος ειναι ο δασκαλος... wink.gif
με ποιον παιζεται σημερα?

STON PROMITHEA PAIZOUNME SIMERA!PIOS NOMIZEIS OTI EINAI O DASKALOS?
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 10:36 AM) *
αληθεια,ε??μπα δεν νομιζω,θα υπαρχουν πολυ καλυτερες παρουσιες που θα ομορφυνουν το γηπεδο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

γιωργο που εισαι?

Εδώ εδώ!Είχα λίγη δουλίτσα!Έπρεπε να κανονίσω τα της άδειας για την Δευτέρα φίλε μπασκετφαν!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 10:56 AM) *
Εδώ εδώ!Είχα λίγη δουλίτσα!Έπρεπε να κανονίσω τα της άδειας για την Δευτέρα φίλε μπασκετφαν!
ποιος basketfun,εγω ρωτησα που εισαι.αν,ναι η αδεια δευτερα -τριτη.ωραια δευτερα φυγαμε για το μαρκοπουλο-αρης.θα ερθεις και κυριακη να παμε πανερυθραικος-αμυντας ετσι?μην μου τα χαλασεις! sad.gif sad.gif
BASKETFUN
QUOTE(dominoman @ Mar 15 2007, 08:56 AM) *
Εδώ εδώ!Είχα λίγη δουλίτσα!Έπρεπε να κανονίσω τα της άδειας για την Δευτέρα φίλε μπασκετφαν!


ολα οκ με τη αδεια?τη πηρες?

Χρησταρα πες μας κατι μη ντρεπεσαι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.