Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
tatr6
QUOTE(mpalla @ Oct 29 2007, 22:50 ) *
Θα συμφωνήσω φίλτατη tatr και μιας κ η ώρα είναι προχωρημένη και έχουμε αυπνίες κερνάω espressaki.....
Με αυτά που διαβάζω και σε κάποια άλλα topic... έχω αρχίσει και αναρωτιέμαι για ορισμένα΄άτομα...


Espressaki???
Αφού ξερεις ότι δεν πίνω καφέεεε... tongue.gif
Κέρνα σοκολατίτσα και το κάνω το ταξιδάκι... χεχε
Όσο για τα άλλα topic... No comments...
Έχουμε χάσει κάθε επαφή...tongue.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Oct 30 2007, 00:59 ) *
Espressaki???
Αφού ξερεις ότι δεν πίνω καφέεεε... tongue.gif
Κέρνα σοκολατίτσα και το κάνω το ταξιδάκι... χεχε
Όσο για τα άλλα topic... No comments...
Έχουμε χάσει κάθε επαφή...tongue.gif


Σοκολατίτσα ε??? Σοκολατίτσα!!!! Αν και τώρα που το σκέφτομαι... να πω κανά haig μήπως?? tongue.gif
χαχαχα! Ξέρεις εσύ..... Το ταξιδάκι να το κάνεις όταν πρέπει γιατι έχουμε κ κάτι "δουλειές" εν όψει tongue.gif
tatr6
QUOTE(mpalla @ Oct 29 2007, 23:05 ) *
Σοκολατίτσα ε??? Σοκολατίτσα!!!! Αν και τώρα που το σκέφτομαι... να πω κανά haig μήπως?? tongue.gif
χαχαχα! Ξέρεις εσύ..... Το ταξιδάκι να το κάνεις όταν πρέπει γιατι έχουμε κ κάτι "δουλειές" εν όψει tongue.gif



Haig ε...??? Τώρα τι να πω... χεχεχε icon_drunk.gif
Μακρυα... tongue.gif
Το ταξιδάκι έχει ήδη κανονιστεί...
Θα άφηνα εγώ έτσι τις "δουλειές"...???
Αφού τέτοιες "δουλειές" δεν γίνονται χωρίς εμένα... smiley.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Oct 30 2007, 01:13 ) *
Haig ε...??? Τώρα τι να πω... χεχεχε icon_drunk.gif
Μακρυα... tongue.gif
Το ταξιδάκι έχει ήδη κανονιστεί...
Θα άφηνα εγώ έτσι τις "δουλειές"...???
Αφού τέτοιες "δουλειές" δεν γίνονται χωρίς εμένα... smiley.gif


Για αυτό και τις κανονίσαμε για να είστε κι εσείς smile.gif
Σας περιμένουμε για μεγάλες στιγμές......
dolly12
να σου πω σαυρακι δε γυρνας για τις "δουλιτσες" σου μια ωρα αρχιτερα γιατι εχουμε και δικες μας "δουλειες" οι οποιες θελουν την βοηθεια σου οπως καταλαβαινεις!!!!

Γιατι δε μπορει να λειπει ο μαης απο τη σαρακοστη... smiley.gif
tatr6
QUOTE(dolly12 @ Oct 30 2007, 07:51 ) *
να σου πω σαυρακι δε γυρνας για τις "δουλιτσες" σου μια ωρα αρχιτερα γιατι εχουμε και δικες μας "δουλειες" οι οποιες θελουν την βοηθεια σου οπως καταλαβαινεις!!!!

Γιατι δε μπορει να λειπει ο μαης απο τη σαρακοστη... smiley.gif



Ήμουν σίγουρη ότι θα ανταποκρινόσουν στο κάλεσμα... tongue.gif
Όλες οι "δουλειές" θα τακτοποιηθούν, μην ανησυχείς... χεχε
papits
μιας και ειμαστε στο καφενειο θα κανω ενα κουτσομπολιο και θα πω οτι το σαββατο που ημουν στο γκιουζελ ακριβως διπλα μου επιναν τα ποτακια τους οι: ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ,ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ, ΜΠΑΤΙΣΤ,ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ,ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ μετα της παρεας τους!...
tatr6
Που είσαι σαυρίτσα...?
Έλα να ταράξουμε λίγο τα νερά του καφενέ γιατί πολύ ησυχία έχει πέσει... 19.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 14 2007, 16:26 ) *
Που είσαι σαυρίτσα...?
Έλα να ταράξουμε λίγο τα νερά του καφενέ γιατί πολύ ησυχία έχει πέσει... 19.gif

Are u talkin' 2 me??????????? laugh.gif
Ή μήπως αναφέρεσαι στο ερπετό των βορείων προαστίων??? tongue.gif
tatr6
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 14:36 ) *
Are u talkin' 2 me??????????? laugh.gif
Ή μήπως αναφέρεσαι στο ερπετό των βορείων προαστίων??? tongue.gif


Ήταν διφορούμενο...
Για να ψαρέψω και το ερπετό των νοτίων και το ερπετό των βορείων προαστίων!!! tongue.gif
Και νικητής τα νότια προάστια!!!! χεχε
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 14 2007, 16:38 ) *
Ήταν διφορούμενο...
Για να ψαρέψω και το ερπετό των νοτίων και το ερπετό των βορείων προαστίων!!! tongue.gif


Με τόση βροχή και νερό, το ερπετό των νοτίων νομίζω πως θα μεταλλαχτεί σε υποβρύχια σαύρα με βράγχια tongue.gif
Τι να κάνω όμως καλο μου μαυρόπλασμα(?!) για να ταράξουμε τα νερά;; Εσύ άλλωστε είσαι αυτή που είναι μέσα στη διαπλοκή...... (σποντααααααααααααά laugh.gif )
tatr6
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 14:42 ) *
Με τόση βροχή και νερό, το ερπετό των νοτίων νομίζω πως θα μεταλλαχτεί σε υποβρύχια σαύρα με βράγχια tongue.gif
Τι να κάνω όμως καλο μου μαυρόπλασμα(?!) για να ταράξουμε τα νερά;; Εσύ άλλωστε είσαι αυτή που είναι μέσα στη διαπλοκή...... (σποντααααααααααααά laugh.gif )


rolleyes.gif
Ένα σφηνάκι μείον στο νερόφιδο των νοτίων προαστίων για τις σποντούλες της... tongue.gif
Έχε χάρη που πάω προπόνηση...
Κάτσε να επιστρέψω και μπορεί να βάλω και κανένα κουιζάκι... icon_drunk.gif tongue.gif
19.gif 19.gif 19.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 14 2007, 16:50 ) *
rolleyes.gif
Ένα σφηνάκι μείον στο νερόφιδο των νοτίων προαστίων για τις σποντούλες της... tongue.gif
Έχε χάρη που πάω προπόνηση...
Κάτσε να επιστρέψω και μπορεί να βάλω και κανένα κουιζάκι... icon_drunk.gif tongue.gif
19.gif 19.gif 19.gif


Show mercy σαυρίτσα μου καλήηηηηηηηη smiley.gif
Ξέρεις πόσο σε αγαπάω εγώ ε????/ smile.gif
Κερνάω εγω σφηνάκι do not worry... (έπιασε η φιλότιμη προσπάθεια εξιλέωσής μου για μπά;;;; tongue.gif )
dolly12
σαυρα βορειων προαστειων παρουσα!!!!

με συγχωρειτε αλλα ειχα να καθαρισω ενα φιλικο και δεν ημουνα available!!!!

να σου πω νοτειων προαστειων αστα βραγχια και πιασε κανα υποβρυχιο γιατι τα χρωστας..... για τις φαπες που μου ριξες ξερεις εσυ!!!!!

οσο για την αλλη σαυριτσα του πειραιαααααααααααααααα
καλα θα κανει να βαλει το κωλο της κατω και να μεινει μαζι μας.... αφου ουτως η αλλιως χτιζεις οταν λειπεις μεινε δω μπας και γλιτωσουμε κανα οικοπεδο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

smiley.gif
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 14 2007, 21:49 ) *
σαυρα βορειων προαστειων παρουσα!!!!

με συγχωρειτε αλλα ειχα να καθαρισω ενα φιλικο και δεν ημουνα available!!!!

να σου πω νοτειων προαστειων αστα βραγχια και πιασε κανα υποβρυχιο γιατι τα χρωστας..... για τις φαπες που μου ριξες ξερεις εσυ!!!!!

οσο για την αλλη σαυριτσα του πειραιαααααααααααααααα
καλα θα κανει να βαλει το κωλο της κατω και να μεινει μαζι μας.... αφου ουτως η αλλιως χτιζεις οταν λειπεις μεινε δω μπας και γλιτωσουμε κανα οικοπεδο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

smiley.gif


χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Εύγε κοπέλα μου, καλά της τα πες tongue.gif
οκ... λοιπόν αδελφές σαύρες θα κάνω την παλικαριά, κερνάω τα υποβρύχια εγώ, εσείς διαλέξτε το μέρος wink.gif
tatr6
Α, αγαπητά μου σαυρίδια...
Σαν να βλέπω να έχουμε συσπειρωθεί εναντίον μου...
Αλλά θα σας φτιάξω εγώ...
Η τελευταία που θα μείνει όρθια κερδίζει... icon_drunk.gif tongue.gif
Τα αυτοκινητάκια σας σπίτι... Ταξάκι!!! smiley.gif

υ.γ : α, αδερφή αργυρώ, πολύ large σε βρίσκω, τι έχουμε...????????????? rolleyes.gif χαχα
dolly12
που και ποτε!!!!!!?????

smiley.gif
tatr6
QUOTE(dolly12 @ Nov 14 2007, 22:19 ) *
που και ποτε!!!!!!?????

smiley.gif


Υπάρχει μια σκέψη...
Όταν επιβεβαιωθεί θα ενημερωθείτε κυρία σαύρα μας... wink.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 15 2007, 00:22 ) *
Υπάρχει μια σκέψη...
Όταν επιβεβαιωθεί θα ενημερωθείτε κυρία σαύρα μας... wink.gif


Έτσι!!! Να δουλεύει το επιχειρησιακό κέντρο..... tongue.gif
dolly12
αφου ξερετε οτι δεν εχω αρνηθει ποτε!!!!! tongue.gif

αμα η σαυρα των νοτιων προαστειων μου τραγουδησει κιολας!!!!! smiley.gif
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 15 2007, 00:35 ) *
αφου ξερετε οτι δεν εχω αρνηθει ποτε!!!!! tongue.gif

αμα η σαυρα των νοτιων προαστειων μου τραγουδησει κιολας!!!!! smiley.gif



Το δολοπλόκο σχέδιο μου πέτυχε....
Όχι μόνο με αφήνετε να τραγουδήσω...αλλά με παρακαλάτε κιόλας!!!! laugh.gif χαχαχαχαχα
Εσείς τα θέλατε.. εσείς θα τα πάθετε tongue.gif
tatr6
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 22:38 ) *
Το δολοπλόκο σχέδιο μου πέτυχε....
Όχι μόνο με αφήνετε να τραγουδήσω...αλλά με παρακαλάτε κιόλας!!!! laugh.gif χαχαχαχαχα
Εσείς τα θέλατε.. εσείς θα τα πάθετε tongue.gif


Είμαστε προετοιμάσμενες, ε σαυράκι...??? tongue.gif
Άσε που η άλλη έτσι όπως θα είναι θα την βρίσκει την φωνή σου mariah carey και βάλε!!! icon_drunk.gif icon_wave.gif
smiley.gif
dolly12
ti 8a mas peis omws de xereis.... oti sou zitisoume!!!!

fusika panta me to katallilo xoreutiko!
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 15 2007, 00:40 ) *
ti 8a mas peis omws de xereis.... oti sou zitisoume!!!!

fusika panta me to katallilo xoreutiko!

Δέχομαι και παραγγελίες... tongue.gif
Αλλά θα κάνω και το δικό μου πρόγραμμα, με τα προσωπικά μου σουξέ tongue.gif Και οι αγαπημένες μου σαύρες θα με συνοδεύουν προς τέρψη των ακροατών μας laugh.gif
Μετά τα κατσαμπάκια έρχονται...... η mpalla me tis savres!!!!! smiley.gif
tatr6
Σου έχουμε καλύτερο άσμα...
"Θέλω να σε έχω και γκ***νο και γιο, σύμπλεγμα οιδιπόδειοοο..." (είμαστε και σε μπασκετικό φορουμ, πρέπει να μαζέψω λίγο το στοματάκι μου!!!:p)
Και φυσικά να απευθύνεσαι στον μπάρμαν!!!!!!!!!! smiley.gif (προς αποφυγή παρεξηγήσεων, τον οιοδήποτε μπάρμαν!!!)
dolly12
kai 8elw na to peis me nazi........

xeries esu!!!! smiley.gif
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 15 2007, 00:44 ) *
Σου έχουμε καλύτερο άσμα...
"Θέλω να σε έχω και γκ***νο και γιο, σύμπλεγμα οιδιπόδειοοο..." (είμαστε και σε μπασκετικό φορουμ, πρέπει να μαζέψω λίγο το στοματάκι μου!!!:p)
Και φυσικά να απευθύνεσαι στον μπάρμαν!!!!!!!!!! smiley.gif

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!! Μαζεψούυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ laugh.gif
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 15 2007, 00:46 ) *
kai 8elw na to peis me nazi........

xeries esu!!!! smiley.gif

Πάντα με νάζι tongue.gif
Ξέρεις τι χαριτωμένη που είμαι πάντα ε??? tongue.gif
tatr6
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 22:47 ) *
Πάντα με νάζι tongue.gif
Ξέρεις τι χαριτωμένη που είμαι πάντα ε??? tongue.gif


Ναι, ναι..
Ξέρουμε...!!!
"Νιαου, νιαου βρε γατούλααα..." tongue.gif
Ή καλύτερα κάτι σε Βεδουρά, πιο επίπεδο...
"Ψιτ γατούλα σε έχω βάλει στο μάτι, θα οσυ κάνω ότι κάνουν στις γατούλες οι γάτοι!!!" αχαχαχαχα
dolly12
twra giati meta tin gatoula erxontai ta papakia den xerwwwwwwwwwwww


smiley.gif smiley.gif

ase savraki exw ftiaxei playlist auto sou lew mono!!!! pies ta avga sou de xerw ti pinete eseis oi tragoudistries!!!! kai etoimasouuuuuuuuuu
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 15 2007, 00:57 ) *
twra giati meta tin gatoula erxontai ta papakia den xerwwwwwwwwwwww
smiley.gif smiley.gif

ase savraki exw ftiaxei playlist auto sou lew mono!!!! pies ta avga sou de xerw ti pinete eseis oi tragoudistries!!!! kai etoimasouuuuuuuuuu


Φτι'αξτε ότι playlist θέλετε, αλλά άμα δεν πω Σαμπρίνα..... δε λέω τίποτα!!!!!!!!!!!!!
Δώστε βάση... "Υπερπαραγωγήηηηηηηηη.. είσαι παιδί μου εσύυυυυυυυυυυυ........" laugh.gif
tatr6
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 23:00 ) *
Φτι'αξτε ότι playlist θέλετε, αλλά άμα δεν πω Σαμπρίνα..... δε λέω τίποτα!!!!!!!!!!!!!
Δώστε βάση... "Υπερπαραγωγήηηηηηηηη.. είσαι παιδί μου εσύυυυυυυυυυυυ........" laugh.gif


Αχ, φαίνεται το επίπεδο μας, τι να λέμε τώρα... tongue.gif
dolly12
egw omws 8elw na mou peis kai stellitsa


tralali tralalo

8eleis glifitzouri, xwnaki pagwto.....

to tairi sou na ginw gia na paizeis tralalo....

s aresoun ta gluka s aresei to fili
ma apo ola kati allo m aresie pio polu!!!
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 15 2007, 01:08 ) *
egw omws 8elw na mou peis kai stellitsa
tralali tralalo

8eleis glifitzouri, xwnaki pagwto.....

to tairi sou na ginw gia na paizeis tralalo....

s aresoun ta gluka s aresei to fili
ma apo ola kati allo m aresie pio polu!!!

Dolly κορίτσι μου εσύ είσαι πολύ μπροστά..... tongue.gif
Θα το πω, αλλά μετά εσύ θα τραγουδάς αλλιώς tongue.gif
Tatr μου... it's a deal.... smiley.gif
dolly12
QUOTE(mpalla @ Nov 14 2007, 23:11 ) *
Θα το πω, αλλά μετά εσύ θα τραγουδάς αλλιώς tongue.gif


ti ennoei o poiitis savritsa mou????
tatr6
QUOTE(dolly12 @ Nov 14 2007, 23:14 ) *
ti ennoei o poiitis savritsa mou????


rolleyes.gif
Δεν θες να μάθεις... icon_drunk.gif
digital
Tα Χριστουγεννα και το Νέο Ετος ειναι ΄προ των πυλών και δράτομαι της ευκαιρίας μέσω του φόρουμ να ευχηθώ σε ολους , παίκτες ,προπονητές ,παράγοντες ,ομορφα Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2008.
Υγιεία και χαρά σε ολους και στις οικογενειές τους, αγωνιστικές επιτυχίες στις ομάδες τους,και peace and respect οπως λέει και ο macinery .Ειδικά στον Ilovebasket ball ευχομαι οτι καλλίτερο γιαυτόν και την οικογενειά του και πολλά τρίποντα εντός και εκτός γηπέδων.
digital
Ξέχασα να ευχηθώ και στον Basket ,Batman,και να τους πω οτι μου λείπουν τα ποστ τους ευχομαι στο 2008 να ειναι πάλι κοντά μας.
Jabar
Click to view attachment
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
tsitouridis
Digital θέλω να ξέρεις οτι σ'αγαπάμε και μην ανησυχείς για τον Basket
έχεις εμένα!! smiley.gif
Vagrant
QUOTE(aspirini @ Dec 19 2007, 07:37 ) *
Περιμένω περισσότερα για τον αγώνα της Αμίλλας με Χολαργό. Έχω πάει σε 2 παιχνίδια της εντός εδράς οπού είχαν έρθει και αντίπαλοι φίλαθλοι και δεν συνέβη το παραμικρό. Αν άλλαξε τόσο η κατάσταση κρίμα. Μπορεί βέβαια να έχουν επηρέαστει απο την αντιμετώπισει που είχαν σε εκτός έδρας παιχνίδι (οποίος ξέρει ....... ξέρει ) και να άλλαξαν τακτική. Ελπίζω πως δεν ισχύει κάτι τετοίο. Οποίος άλλος ήταν παρόν μας ενημερώνει.



Ασε ρε Bayer (βλ. aspirini) σας ξερουμε καλα εσας εκει στα Περιστερια . . . !!! shot.gif

Θα τα πουμε ομως την μεθ-επομενη αγωνιστικη (14/01/'08) , μαλλον καλυτερα εμεις θα τα πουμε το . . . Σαββατο . . . smiley.gif
Bruce Wayne
QUOTE(tsitouridis @ Dec 20 2007, 13:47 ) *
Digital θέλω να ξέρεις οτι σ'αγαπάμε και μην ανησυχείς για τον Basket
έχεις εμένα!! smiley.gif


digital min anisixis evgala ti stoli ke ime koda sas ke parakouloutho ta gegonota os BRUCE WAYNE.
XRONIA POLLA KAI KALI XRONIA SE OLOUS
Thunder
Θα ηθελα να ευχηθω σε ολους Καλα Χριστουγεννα κ καλη Χρονια!Παντα κοντα στο αγαπημενο μας αθλημα! smile.gif bball.gif
Jabar
Διείσδυση εδώ είναι το topic να μας γράφεις για τις θαυμαστές ικανότητες σου σαν manager ,προπονητής ΚΑΠΗ,να μου τα χώνεις και να κάνεις τις ανακοινώσεις σου.
Jabar
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Γνωστός προπονητής εργασιακού με ειδίκευση τα super market ,αποφάσισε να γίνει manager και ψάχνει για παίκτες που να θέλουν να τους εκπροσωπήσει.Τα χαρακτηριστικά των παικτών είναι.
1.Να είναι συνταξιούχοι για να έχουν άφθονο χρόνο να πίνουν καφέ μαζί του και να τον ακούν να διηγείται τα κατορθώματα του.Εννοείται ότι πρέπει να τον κερνάνε.
2.Να έχουν οικονομική ευχέρεια να χώνουν κανά ευρώ στις ομάδες που τους προτείνει και να του πληρώνουν τα μανατζερικά του.
3.Να έχει βιντεάκια όπως λέει ο φίλος τριποντέρ που να τον δειχνουν :
ά) να βουταει για την μπαλα (έστω και αν γλιστρησε),
β)να τρεχει ασταματητα (έστω και σε αγωνα μου ειχαν ταξει φαι αν κερδισει),
γ) να ριχνει ταπα ( έστω και αν ηταν 1,40 ο αντιπαλος και του εφυγε η μπαλα κιολας),
δ) να κανει double team (έστω και αν ξεχασε τον αντιπαλο του και πηγε οπου βρηκε),
ε) να κλεβει την μπαλα (έστω και αν κοιταζε την κερκιδα και ηρθε η μπαλα πανω του),
στ) και τελος να εξολοθρευει τον καλυτερο παιχτη της αντιπαλης ομαδας ( έστω και απλα δεν επαιζε εκεινη την ημερα)....
Οποιος νομίζει ότι πληρεί τις προϋποθέσεις ας γράψει εδώ ώρα και αγώνα να τον παρακολουθήσει και να κλείσει συμβόλαιο.Ας του υπενθυμίσει κιόλας να φέρει τα γυαλιά του να βλέπει
Peritri
Άσχετο μετο απο πάνω, αλλά επικαιρο:

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΟΥΤΣΑΡΑ ΜΑΣ!

Εκ μέρους των παικτών του ΓΣ Βριλησσίων,

Μετά τιμής,

peritri
Jabar
Ωχ τι έγινε οι παρενέργειες της έκρηξης στα Μεσόγεια άπληξαν τα Βριλήσσια.
Peritri
Χαβαλέ κάνω, για να προλάβω καταστάσεις... tongue.gif

Αλλά όπως είπε και ένας τίμιος συμπαίκτης μου, σοφός και συνετός, και ψηλός σαν κυπαρίσσι (ψέμμα).

''τη γκόμενα και τον προπονητή μας δεν τα μοιραζόμαστε με κανέναν''
penetration
QUOTE(Jabar @ Apr 3 2008, 11:57 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Γνωστός προπονητής εργασιακού με ειδίκευση τα super market ,αποφάσισε να γίνει manager και ψάχνει για παίκτες που να θέλουν να τους εκπροσωπήσει.Τα χαρακτηριστικά των παικτών είναι.
1.Να είναι συνταξιούχοι για να έχουν άφθονο χρόνο να πίνουν καφέ μαζί του και να τον ακούν να διηγείται τα κατορθώματα του.Εννοείται ότι πρέπει να τον κερνάνε.
2.Να έχουν οικονομική ευχέρεια να χώνουν κανά ευρώ στις ομάδες που τους προτείνει και να του πληρώνουν τα μανατζερικά του.
3.Να έχει βιντεάκια όπως λέει ο φίλος τριποντέρ που να τον δειχνουν :
ά) να βουταει για την μπαλα (έστω και αν γλιστρησε),
β)να τρεχει ασταματητα (έστω και σε αγωνα μου ειχαν ταξει φαι αν κερδισει),
γ) να ριχνει ταπα ( έστω και αν ηταν 1,40 ο αντιπαλος και του εφυγε η μπαλα κιολας),
δ) να κανει double team (έστω και αν ξεχασε τον αντιπαλο του και πηγε οπου βρηκε),
ε) να κλεβει την μπαλα (έστω και αν κοιταζε την κερκιδα και ηρθε η μπαλα πανω του),
στ) και τελος να εξολοθρευει τον καλυτερο παιχτη της αντιπαλης ομαδας ( έστω και απλα δεν επαιζε εκεινη την ημερα)....
Οποιος νομίζει ότι πληρεί τις προϋποθέσεις ας γράψει εδώ ώρα και αγώνα να τον παρακολουθήσει και να κλείσει συμβόλαιο.Ας του υπενθυμίσει κιόλας να φέρει τα γυαλιά του να βλέπει

Φυσικά και δεν εννοείς εμένα μίστερ Τζαμπάρ.
πάντως όντως δεν έχω δει Γ εσκα φέτος αλλά εχω δει Α1,Α2,βεθν,γεθν,Αεσκα και ένα δεκάλεπτο από ένα αγώνα βεσκα και δύο δεκάλεπτα από έναν αγώνα πάλι βεσκα την ίδια μέρα. και ευρωλίγκα και ΝΒΑ από την τηλεόραση.
Ονόματα παιχτών μπορώ να σου αναφέρω πολλά αλλά δεν θα το κάνω.Εσύ που είσαι φιλόσοφος και παντογνώστης μπορείς να μου πεις ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PLAYMAKER της ΕΣΚΑ που:
1.οργανώνει τέλεια το παιχν΄δι της ομάδας του
2.είναι αλάνθαστος
3.Πασέρ τέλειος
4.Παίζει άψογα ΤΟ ΠΙΚΝΡΟΛ
5.Κάνει drive και τα ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΟΛΑ
6.Πολύ καλό μακρινό σουτ
7.Σκυλίσια άμυνα
8.Η ψυχή της ομάδας του
9.Γκομε΄νιάρης
10.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ.
Άμα τον βρεις ρε αεροφιλόσοφε το βράδυ κερνάω σουβλάκια σε UNPECTABLE SOUVLAKERI.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Apr 3 2008, 16:21 ) *
Φυσικά και δεν εννοείς εμένα μίστερ Τζαμπάρ.
πάντως όντως δεν έχω δει Γ εσκα φέτος αλλά εχω δει Α1,Α2,βεθν,γεθν,Αεσκα και ένα δεκάλεπτο από ένα αγώνα βεσκα και δύο δεκάλεπτα από έναν αγώνα πάλι βεσκα την ίδια μέρα. και ευρωλίγκα και ΝΒΑ από την τηλεόραση.
Ονόματα παιχτών μπορώ να σου αναφέρω πολλά αλλά δεν θα το κάνω.Εσύ που είσαι φιλόσοφος και παντογνώστης μπορείς να μου πεις ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PLAYMAKER της ΕΣΚΑ που:
1.οργανώνει τέλεια το παιχν΄δι της ομάδας του
2.είναι αλάνθαστος
3.Πασέρ τέλειος
4.Παίζει άψογα ΤΟ ΠΙΚΝΡΟΛ
5.Κάνει drive και τα ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΟΛΑ
6.Πολύ καλό μακρινό σουτ
7.Σκυλίσια άμυνα
8.Η ψυχή της ομάδας του
9.Γκομε΄νιάρης
10.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ.
Άμα τον βρεις ρε αεροφιλόσοφε το βράδυ κερνάω σουβλάκια σε UNPECTABLE SOUVLAKERI.

Ρε Τζαμπαρ για μενα λεει αυτος?????????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.